Bulevar oslobođenja 92/V, 21 102 Novi Sad; T: 021/421-401; 021/420-885; 064/8455-490; F: 021/66-23-460|kancelarija@fsv.rs

Vojvođanska fudbalska liga „Sever“ – Rezultati i tabela

Vojvođanska fudbalska liga „Sever“ – Rezultati i tabela2021-11-25T12:15:02+02:00

REZULTATI – 15. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 20. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Senta (Senta)

0 - 0

Sub. 20. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

3 - 5

Sub. 20. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) OFK Mladost APA (Apatin)

0 - 6

Sub. 20. 11. 2021. 13:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Tavankut (Tavankut)

0 - 1

Sub. 20. 11. 2021. 13:00 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Bačka (Pačir)

1 - 1

Ned. 21. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Preporod, Novi Žednik
FK Preporod (Novi Žednik) FK Stanišić (Stanišić)

0 - 1

Ned. 21. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

0 - 5

Ned. 21. 11. 2021. 13:00 15:30 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Mladost (Turija)

1 - 0

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo FK Stanišić (Stanišić) 15 13 0 2 40:17 39
2 Logo FK Mladost (Turija) 15 9 4 2 25:9 31
3 Logo FK Bačka 1901 (Subotica) 15 9 4 2 31:16 31
4 Logo FK Bajša (Bajša) 15 8 4 3 39:15 28
5 Logo FK Vojvodina (Bačko Gradište) 15 8 3 4 33:20 27
6 Logo FK Senta (Senta) 15 7 4 4 23:11 25
7 Logo FK Mladost (Bački Petrovac) 15 7 3 5 25:18 24
8 Logo FK Krila Krajine (Bačka Palanka) 15 6 5 4 19:17 23
9 Logo FK Preporod (Novi Žednik) 15 6 4 5 21:18 22
10 Logo FK Bačka (Pačir) 15 6 3 6 23:19 21
11 Logo FK Tavankut (Tavankut) 15 6 2 7 14:16 20
12 Logo OFK Mladost APA (Apatin) 15 5 4 6 26:23 19
13 Logo FK Njegoš (Lovćenac) 15 2 3 10 19:41 9
14 Logo FK ČSK Pivara (Čelarevo) 15 2 2 11 8:26 8
15 Logo FK Hercegovac (Gajdobra) 15 2 2 11 12:43 8
16 Logo FK Sloga (Čonoplja) 15 0 1 14 14:63 1

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo FK Stanišić (Stanišić) 15 13 0 2 40:17 39
2 Logo FK Mladost (Turija) 15 9 4 2 25:9 31
3 Logo FK Bačka 1901 (Subotica) 15 9 4 2 31:16 31
4 Logo FK Bajša (Bajša) 15 8 4 3 39:15 28
5 Logo FK Vojvodina (Bačko Gradište) 15 8 3 4 33:20 27
6 Logo FK Senta (Senta) 15 7 4 4 23:11 25
7 Logo FK Mladost (Bački Petrovac) 15 7 3 5 25:18 24
8 Logo FK Krila Krajine (Bačka Palanka) 15 6 5 4 19:17 23
9 Logo FK Preporod (Novi Žednik) 15 6 4 5 21:18 22
10 Logo FK Bačka (Pačir) 15 6 3 6 23:19 21
11 Logo FK Tavankut (Tavankut) 15 6 2 7 14:16 20
12 Logo OFK Mladost APA (Apatin) 15 5 4 6 26:23 19
13 Logo FK Njegoš (Lovćenac) 15 2 3 10 19:41 9
14 Logo FK ČSK Pivara (Čelarevo) 15 2 2 11 8:26 8
15 Logo FK Hercegovac (Gajdobra) 15 2 2 11 12:43 8
16 Logo FK Sloga (Čonoplja) 15 0 1 14 14:63 1

PREDSTOJEĆE UTAKMICE – 16. KOLO (mart 2022. godine)

Utakmica Rezultat
N/A 00:00 Gradski stadion Senta
FK Senta (Senta) FK Mladost (Turija)

-:-

N/A 00:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Bačka (Pačir)

-:-

N/A 00:00 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Tavankut (Tavankut)

-:-

N/A 00:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) OFK Mladost APA (Apatin)

-:-

N/A 00:00 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

-:-

N/A 00:00 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Stanišić (Stanišić)

-:-

N/A 00:00 Stadion FK Preporod, Novi Žednik
FK Preporod (Novi Žednik) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

-:-

N/A 00:00 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Bajša (Bajša)

-:-

SVI REZULTATI I RASPORED (IZABRATI KOLO)

Utakmica Rezultat
Sub. 14. 08. 2021. 17:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

1 - 0

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Preporod (Novi Žednik)

1 - 0

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Sloga (Čonoplja)

11 - 0

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Senta (Senta)

1 - 1

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Mladost (Bački Petrovac)

2 - 1

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Bačka 1901 (Subotica)

0 - 3

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Hercegovac (Gajdobra)

3 - 0

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion u Stanišiću
FK Stanišić (Stanišić) FK Njegoš (Lovćenac)

4 - 0

DELEGIRANJE
REZULTATI I TABELA
BILTENI
RASPORED
KALENDAR LIGE
KLUBOVI
KONTAKT PODACI KLUBOVA
BOJE KLUBOVA
DELEGATI I DELEGATI POSMATRAČI
SUDIJE
SUDIJE POMOĆNICI
RUKOVODSTVO LIGE

Izbor pisma

ćirilica latinica

REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA

15. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 20. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Senta (Senta)

0 - 0

Sub. 20. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

3 - 5

Sub. 20. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) OFK Mladost APA (Apatin)

0 - 6

Sub. 20. 11. 2021. 13:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Tavankut (Tavankut)

0 - 1

Sub. 20. 11. 2021. 13:00 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Bačka (Pačir)

1 - 1

Ned. 21. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Preporod, Novi Žednik
FK Preporod (Novi Žednik) FK Stanišić (Stanišić)

0 - 1

Ned. 21. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

0 - 5

Ned. 21. 11. 2021. 13:00 15:30 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Mladost (Turija)

1 - 0

BILTEN BROJ 15

14. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 13. 11. 2021. 13:00 Gradski stadion Senta
FK Senta (Senta) FK Mladost (Bački Petrovac)

2 - 0

Sub. 13. 11. 2021. 13:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Njegoš (Lovćenac)

6 - 2

Sub. 13. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Bajša (Bajša)

0 - 2

Ned. 14. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Bačka 1901 (Subotica)

3 - 2

Ned. 14. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

3 - 0

Ned. 14. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Hercegovac (Gajdobra)

3 - 0

Ned. 14. 11. 2021. 13:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Preporod (Novi Žednik)

4 - 3

Ned. 14. 11. 2021. 13:00 Stadion u Stanišiću
FK Stanišić (Stanišić) FK Sloga (Čonoplja)

4 - 2

BILTEN BROJ 14

13. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 06. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Senta (Senta)

0 - 0

Sub. 06. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

2 - 6

Sub. 06. 11. 2021. 13:00 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Mladost (Bački Petrovac)

2 - 1

Ned. 07. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Preporod, Novi Žednik
FK Preporod (Novi Žednik) OFK Mladost APA (Apatin)

2 - 2

Ned. 07. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Tavankut (Tavankut)

0 - 1

Ned. 07. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK Bačka (Pačir)

1 - 0

Ned. 07. 11. 2021. 13:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Mladost (Turija)

0 - 1

Sre. 10. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Stanišić (Stanišić)

2 - 3

BILTEN BROJ 13

12. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 30. 10. 2021. 13:30 Gradski stadion Senta
FK Senta (Senta) FK Bačka 1901 (Subotica)

1 - 2

Sub. 30. 10. 2021. 13:30 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Sloga (Čonoplja)

5 - 0

Ned. 31. 10. 2021. 13:30 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

2 - 0

Ned. 31. 10. 2021. 13:30 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Hercegovac (Gajdobra)

2 - 1

Ned. 31. 10. 2021. 13:30 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Njegoš (Lovćenac)

1 - 1

Ned. 31. 10. 2021. 13:30 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Preporod (Novi Žednik)

0 - 1

Ned. 31. 10. 2021. 13:30 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Bajša (Bajša)

0 - 2

Ned. 31. 10. 2021. 13:30 Stadion u Stanišiću
FK Stanišić (Stanišić) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

3 - 0

BILTEN BROJ 12

11. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 23. 10. 2021. 14:30 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

3 - 0

Sub. 23. 10. 2021. 14:30 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) OFK Mladost APA (Apatin)

5 - 0

Sub. 23. 10. 2021. 14:30 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Tavankut (Tavankut)

1 - 2

Sub. 23. 10. 2021. 14:30 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Bačka 1901 (Subotica)

0 - 2

Ned. 24. 10. 2021. 14:30 Stadion u Stanišiću
FK Stanišić (Stanišić) FK Senta (Senta)

3 - 0

Ned. 24. 10. 2021. 14:30 Stadion FK Preporod, Novi Žednik
FK Preporod (Novi Žednik) FK Bačka (Pačir)

3 - 1

Ned. 24. 10. 2021. 14:30 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Mladost (Turija)

0 - 5

Ned. 24. 10. 2021. 14:30 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK Mladost (Bački Petrovac)

4 - 6

BILTEN BROJ 11

10. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 16. 10. 2021. 15:00 Gradski stadion Senta
FK Senta (Senta) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

3 - 1

Sub. 16. 10. 2021. 15:00 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Hercegovac (Gajdobra)

2 - 1

Sub. 16. 10. 2021. 15:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

0 - 0

Ned. 17. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Njegoš (Lovćenac)

5 - 0

Ned. 17. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Preporod (Novi Žednik)

1 - 0

Ned. 17. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Sloga (Čonoplja)

6 - 1

Ned. 17. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Bajša (Bajša)

3 - 0

Ned. 17. 10. 2021. 15:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Stanišić (Stanišić)

3 - 4

BILTEN BROJ 10

9. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 09. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Tavankut (Tavankut)

3 - 2

Sub. 09. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Bačka (Pačir)

2 - 0

Sub. 09. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Mladost (Turija)

1 - 4

Ned. 10. 10. 2021. 15:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Senta (Senta)

1 - 0

Ned. 10. 10. 2021. 15:00 Stadion u Stanišiću
FK Stanišić (Stanišić) OFK Mladost APA (Apatin)

3 - 1

Ned. 10. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Preporod, Novi Žednik
FK Preporod (Novi Žednik) FK Mladost (Bački Petrovac)

2 - 0

Ned. 10. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Bačka 1901 (Subotica)

1 - 3

Ned. 10. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

1 - 1

BILTEN BROJ 9

8. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 02. 10. 2021. 15:30 Gradski stadion Senta
FK Senta (Senta) FK Hercegovac (Gajdobra)

4 - 0

Sub. 02. 10. 2021. 15:30 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Njegoš (Lovćenac)

3 - 0

Sub. 02. 10. 2021. 15:30 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Preporod (Novi Žednik)

3 - 0

Sub. 02. 10. 2021. 15:30 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

1 - 3

Ned. 03. 10. 2021. 15:30 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Sloga (Čonoplja)

2 - 0

Ned. 03. 10. 2021. 15:30 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Bajša (Bajša)

0 - 1

Ned. 03. 10. 2021. 15:30 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

3 - 0

Ned. 03. 10. 2021. 15:30 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Stanišić (Stanišić)

1 - 2

BILTEN BROJ 8

7. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 25. 09. 2021. 15:30 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Senta (Senta)

0 - 2

Sub. 25. 09. 2021. 15:30 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Mladost (Turija)

0 - 0

Sub. 25. 09. 2021. 15:30 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Bačka 1901 (Subotica)

1 - 5

Ned. 26. 09. 2021. 15:30 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Tavankut (Tavankut)

2 - 0

Ned. 26. 09. 2021. 15:30 Stadion u Stanišiću
FK Stanišić (Stanišić) FK Bačka (Pačir)

2 - 1

Ned. 26. 09. 2021. 15:30 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Mladost (Bački Petrovac)

1 - 1

Ned. 26. 09. 2021. 15:30 Stadion FK Preporod, Novi Žednik
FK Preporod (Novi Žednik) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

3 - 0

Ned. 26. 09. 2021. 15:30 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Hercegovac (Gajdobra)

5 - 0

BILTEN BROJ 7

6. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 18. 09. 2021. 16:00 Gradski stadion Senta
FK Senta (Senta) FK Njegoš (Lovćenac)

2 - 1

Sub. 18. 09. 2021. 16:00 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Bajša (Bajša)

1 - 1

Ned. 19. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK Preporod (Novi Žednik)

1 - 1

Ned. 19. 09. 2021. 16:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Sloga (Čonoplja)

2 - 0

Ned. 19. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

2 - 1

Ned. 19. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Stanišić (Stanišić)

3 - 1

Ned. 19. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

2 - 1

Ned. 19. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) OFK Mladost APA (Apatin)

0 - 0

BILTEN BROJ 6

5. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 11. 09. 2021. 16:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Bačka (Pačir)

2 - 1

Sub. 11. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Bačka 1901 (Subotica)

1 - 1

Sub. 11. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

3 - 0

Sub. 11. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Hercegovac (Gajdobra)

0 - 1

Ned. 12. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Senta (Senta)

1 - 0

Ned. 12. 09. 2021. 16:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Mladost (Turija)

1 - 1

Ned. 12. 09. 2021. 16:00 Stadion u Stanišiću
FK Stanišić (Stanišić) FK Mladost (Bački Petrovac)

2 - 1

Ned. 12. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Preporod, Novi Žednik
FK Preporod (Novi Žednik) FK Njegoš (Lovćenac)

1 - 0

BILTEN BROJ 5

4. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 04. 09. 2021. 16:30 Gradski stadion Senta
FK Senta (Senta) FK Preporod (Novi Žednik)

1 - 1

Sub. 04. 09. 2021. 16:30 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

0 - 1

Sub. 04. 09. 2021. 16:30 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Stanišić (Stanišić)

2 - 1

Ned. 05. 09. 2021. 16:30 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Sloga (Čonoplja)

6 - 2

Ned. 05. 09. 2021. 16:30 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK Bajša (Bajša)

2 - 5

Ned. 05. 09. 2021. 16:30 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

1 - 1

Ned. 05. 09. 2021. 16:30 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) OFK Mladost APA (Apatin)

2 - 0

Ned. 05. 09. 2021. 16:30 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Tavankut (Tavankut)

2 - 0

BILTEN BROJ 4

3. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 28. 08. 2021. 16:30 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Mladost (Bački Petrovac)

1 - 2

Sub. 28. 08. 2021. 16:30 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Hercegovac (Gajdobra)

3 - 0

Sub. 28. 08. 2021. 16:30 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Njegoš (Lovćenac)

2 - 2

Sub. 28. 08. 2021. 16:30 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Preporod (Novi Žednik)

1 - 1

Ned. 29. 08. 2021. 16:30 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Senta (Senta)

0 - 4

Ned. 29. 08. 2021. 16:30 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Mladost (Turija)

0 - 2

Ned. 29. 08. 2021. 16:30 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Bačka 1901 (Subotica)

3 - 1

Ned. 29. 08. 2021. 16:30 Stadion u Stanišiću
FK Stanišić (Stanišić) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

5 - 1

BILTEN BROJ 3

2. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 21. 08. 2021. 17:00 Gradski stadion Senta
FK Senta (Senta) FK Sloga (Čonoplja)

3 - 0

Sub. 21. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

1 - 1

Sub. 21. 08. 2021. 17:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

0 - 0

Sub. 21. 08. 2021. 17:00 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) OFK Mladost APA (Apatin)

1 - 1

Ned. 22. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Preporod, Novi Žednik
FK Preporod (Novi Žednik) FK Bajša (Bajša)

3 - 2

Ned. 22. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK Stanišić (Stanišić)

0 - 2

Ned. 22. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Tavankut (Tavankut)

0 - 0

Ned. 22. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Bačka (Pačir)

0 - 0

BILTEN BROJ 2

1. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 14. 08. 2021. 17:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

1 - 0

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Preporod (Novi Žednik)

1 - 0

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Sloga (Čonoplja)

11 - 0

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Senta (Senta)

1 - 1

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Mladost (Bački Petrovac)

2 - 1

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Bačka 1901 (Subotica)

0 - 3

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Hercegovac (Gajdobra)

3 - 0

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion u Stanišiću
FK Stanišić (Stanišić) FK Njegoš (Lovćenac)

4 - 0

BILTEN BROJ 1

KALENDAR LIGE

Loading...

ARHIVA

Vojvođanska fudbalska liga „Sever“ – Rezultati i tabela 2020/2021.
Vojvođanska fudbalska liga „Sever“ – Rezultati i tabela 2019/2020.
Vojvođanska fudbalska liga „Sever“ – Rezultati i tabela 2018/2019.