Bulevar oslobođenja 92/V, 21 102 Novi Sad; T: 021/421-401; 021/420-885; 064/8455-490; F: 021/66-23-460|kancelarija@fsv.rs

Vojvođanska fudbalska liga „Sever“ – Rezultati i tabela

Vojvođanska fudbalska liga „Sever“ – Rezultati i tabela2021-10-15T09:43:26+02:00

REZULTATI – 10. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 16. 10. 2021. 15:00 Gradski stadion Senta
FK Senta (Senta) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

3 - 1

Sub. 16. 10. 2021. 15:00 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Hercegovac (Gajdobra)

2 - 1

Sub. 16. 10. 2021. 15:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

0 - 0

Ned. 17. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Njegoš (Lovćenac)

5 - 0

Ned. 17. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Preporod (Novi Žednik)

1 - 0

Ned. 17. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Sloga (Čonoplja)

6 - 1

Ned. 17. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Bajša (Bajša)

3 - 0

Ned. 17. 10. 2021. 15:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Stanišić 1920 (Stanišić)

3 - 4

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo FK Stanišić 1920 (Stanišić) 10 8 0 2 26:13 24
2 Logo FK Bačka 1901 (Subotica) 10 6 3 1 22:10 21
3 Logo FK Senta (Senta) 10 6 2 2 20:6 20
4 Logo FK Mladost (Turija) 10 5 4 1 14:5 19
5 Logo FK Bajša (Bajša) 10 5 3 2 28:12 18
6 Logo FK Vojvodina (Bačko Gradište) 10 5 3 2 18:10 18
7 Logo FK Bačka (Pačir) 10 5 1 4 17:13 16
8 Logo FK Krila Krajine (Bačka Palanka) 10 4 4 2 11:9 16
9 Logo FK Mladost (Bački Petrovac) 10 4 3 3 15:10 15
10 Logo FK Preporod (Novi Žednik) 10 4 3 3 12:10 15
11 Logo OFK Mladost APA (Apatin) 10 2 3 5 7:14 9
12 Logo FK Njegoš (Lovćenac) 10 2 2 6 16:23 8
13 Logo FK Tavankut (Tavankut) 10 2 2 6 7:14 8
14 Logo FK ČSK Pivara (Čelarevo) 10 2 2 6 8:17 8
15 Logo FK Hercegovac (Gajdobra) 10 1 2 7 6:26 5
16 Logo FK Sloga (Čonoplja) 10 0 1 9 6:41 1

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo FK Stanišić 1920 (Stanišić) 10 8 0 2 26:13 24
2 Logo FK Bačka 1901 (Subotica) 10 6 3 1 22:10 21
3 Logo FK Senta (Senta) 10 6 2 2 20:6 20
4 Logo FK Mladost (Turija) 10 5 4 1 14:5 19
5 Logo FK Bajša (Bajša) 10 5 3 2 28:12 18
6 Logo FK Vojvodina (Bačko Gradište) 10 5 3 2 18:10 18
7 Logo FK Bačka (Pačir) 10 5 1 4 17:13 16
8 Logo FK Krila Krajine (Bačka Palanka) 10 4 4 2 11:9 16
9 Logo FK Mladost (Bački Petrovac) 10 4 3 3 15:10 15
10 Logo FK Preporod (Novi Žednik) 10 4 3 3 12:10 15
11 Logo OFK Mladost APA (Apatin) 10 2 3 5 7:14 9
12 Logo FK Njegoš (Lovćenac) 10 2 2 6 16:23 8
13 Logo FK Tavankut (Tavankut) 10 2 2 6 7:14 8
14 Logo FK ČSK Pivara (Čelarevo) 10 2 2 6 8:17 8
15 Logo FK Hercegovac (Gajdobra) 10 1 2 7 6:26 5
16 Logo FK Sloga (Čonoplja) 10 0 1 9 6:41 1

PREDSTOJEĆE UTAKMICE – 11. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 23. 10. 2021. 14:00 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

-:-

Sub. 23. 10. 2021. 14:00 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) OFK Mladost APA (Apatin)

-:-

Sub. 23. 10. 2021. 14:00 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Tavankut (Tavankut)

-:-

Sub. 23. 10. 2021. 14:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Bačka 1901 (Subotica)

-:-

Ned. 24. 10. 2021. 14:00 Stadion u Stanišiću
FK Stanišić 1920 (Stanišić) FK Senta (Senta)

-:-

Ned. 24. 10. 2021. 14:00 Stadion FK Preporod, Novi Žednik
FK Preporod (Novi Žednik) FK Bačka (Pačir)

-:-

Ned. 24. 10. 2021. 14:00 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Mladost (Turija)

-:-

Ned. 24. 10. 2021. 14:00 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK Mladost (Bački Petrovac)

-:-

SVI REZULTATI I RASPORED (IZABRATI KOLO)

Utakmica Rezultat
Sub. 14. 08. 2021. 17:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

1 - 0

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Preporod (Novi Žednik)

1 - 0

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Sloga (Čonoplja)

11 - 0

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Senta (Senta)

1 - 1

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Mladost (Bački Petrovac)

2 - 1

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Bačka 1901 (Subotica)

0 - 3

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Hercegovac (Gajdobra)

3 - 0

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion u Stanišiću
FK Stanišić 1920 (Stanišić) FK Njegoš (Lovćenac)

4 - 0

DELEGIRANJE
REZULTATI I TABELA
BILTENI
RASPORED
KALENDAR LIGE
KLUBOVI
KONTAKT PODACI KLUBOVA
BOJE KLUBOVA
DELEGATI I DELEGATI POSMATRAČI
SUDIJE
SUDIJE POMOĆNICI
RUKOVODSTVO LIGE

Izbor pisma

ćirilica latinica

REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA

10. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 16. 10. 2021. 15:00 Gradski stadion Senta
FK Senta (Senta) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

3 - 1

Sub. 16. 10. 2021. 15:00 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Hercegovac (Gajdobra)

2 - 1

Sub. 16. 10. 2021. 15:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

0 - 0

Ned. 17. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Njegoš (Lovćenac)

5 - 0

Ned. 17. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Preporod (Novi Žednik)

1 - 0

Ned. 17. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Sloga (Čonoplja)

6 - 1

Ned. 17. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Bajša (Bajša)

3 - 0

Ned. 17. 10. 2021. 15:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Stanišić 1920 (Stanišić)

3 - 4

9. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 09. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Tavankut (Tavankut)

3 - 2

Sub. 09. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Bačka (Pačir)

2 - 0

Sub. 09. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Mladost (Turija)

1 - 4

Ned. 10. 10. 2021. 15:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Senta (Senta)

1 - 0

Ned. 10. 10. 2021. 15:00 Stadion u Stanišiću
FK Stanišić 1920 (Stanišić) OFK Mladost APA (Apatin)

3 - 1

Ned. 10. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Preporod, Novi Žednik
FK Preporod (Novi Žednik) FK Mladost (Bački Petrovac)

2 - 0

Ned. 10. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Bačka 1901 (Subotica)

1 - 3

Ned. 10. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

1 - 1

BILTEN BROJ 9

8. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 02. 10. 2021. 15:30 Gradski stadion Senta
FK Senta (Senta) FK Hercegovac (Gajdobra)

4 - 0

Sub. 02. 10. 2021. 15:30 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Njegoš (Lovćenac)

3 - 0

Sub. 02. 10. 2021. 15:30 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Preporod (Novi Žednik)

3 - 0

Sub. 02. 10. 2021. 15:30 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

1 - 3

Ned. 03. 10. 2021. 15:30 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Sloga (Čonoplja)

2 - 0

Ned. 03. 10. 2021. 15:30 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Bajša (Bajša)

0 - 1

Ned. 03. 10. 2021. 15:30 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

3 - 0

Ned. 03. 10. 2021. 15:30 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Stanišić 1920 (Stanišić)

1 - 2

BILTEN BROJ 8

7. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 25. 09. 2021. 15:30 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Senta (Senta)

0 - 2

Sub. 25. 09. 2021. 15:30 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Mladost (Turija)

0 - 0

Sub. 25. 09. 2021. 15:30 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Bačka 1901 (Subotica)

1 - 5

Ned. 26. 09. 2021. 15:30 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Tavankut (Tavankut)

2 - 0

Ned. 26. 09. 2021. 15:30 Stadion u Stanišiću
FK Stanišić 1920 (Stanišić) FK Bačka (Pačir)

2 - 1

Ned. 26. 09. 2021. 15:30 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Mladost (Bački Petrovac)

1 - 1

Ned. 26. 09. 2021. 15:30 Stadion FK Preporod, Novi Žednik
FK Preporod (Novi Žednik) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

3 - 0

Ned. 26. 09. 2021. 15:30 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Hercegovac (Gajdobra)

5 - 0

BILTEN BROJ 7

6. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 18. 09. 2021. 16:00 Gradski stadion Senta
FK Senta (Senta) FK Njegoš (Lovćenac)

2 - 1

Sub. 18. 09. 2021. 16:00 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Bajša (Bajša)

1 - 1

Ned. 19. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK Preporod (Novi Žednik)

1 - 1

Ned. 19. 09. 2021. 16:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Sloga (Čonoplja)

2 - 0

Ned. 19. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

2 - 1

Ned. 19. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Stanišić 1920 (Stanišić)

3 - 1

Ned. 19. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

2 - 1

Ned. 19. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) OFK Mladost APA (Apatin)

0 - 0

BILTEN BROJ 6

5. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 11. 09. 2021. 16:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Bačka (Pačir)

2 - 1

Sub. 11. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Bačka 1901 (Subotica)

1 - 1

Sub. 11. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

3 - 0

Sub. 11. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Hercegovac (Gajdobra)

0 - 1

Ned. 12. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Senta (Senta)

1 - 0

Ned. 12. 09. 2021. 16:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Mladost (Turija)

1 - 1

Ned. 12. 09. 2021. 16:00 Stadion u Stanišiću
FK Stanišić 1920 (Stanišić) FK Mladost (Bački Petrovac)

2 - 1

Ned. 12. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Preporod, Novi Žednik
FK Preporod (Novi Žednik) FK Njegoš (Lovćenac)

1 - 0

BILTEN BROJ 5

4. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 04. 09. 2021. 16:30 Gradski stadion Senta
FK Senta (Senta) FK Preporod (Novi Žednik)

1 - 1

Sub. 04. 09. 2021. 16:30 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

0 - 1

Sub. 04. 09. 2021. 16:30 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Stanišić 1920 (Stanišić)

2 - 1

Ned. 05. 09. 2021. 16:30 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Sloga (Čonoplja)

6 - 2

Ned. 05. 09. 2021. 16:30 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK Bajša (Bajša)

2 - 5

Ned. 05. 09. 2021. 16:30 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

1 - 1

Ned. 05. 09. 2021. 16:30 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) OFK Mladost APA (Apatin)

2 - 0

Ned. 05. 09. 2021. 16:30 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Tavankut (Tavankut)

2 - 0

BILTEN BROJ 4

3. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 28. 08. 2021. 16:30 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Mladost (Bački Petrovac)

1 - 2

Sub. 28. 08. 2021. 16:30 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Hercegovac (Gajdobra)

3 - 0

Sub. 28. 08. 2021. 16:30 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Njegoš (Lovćenac)

2 - 2

Sub. 28. 08. 2021. 16:30 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Preporod (Novi Žednik)

1 - 1

Ned. 29. 08. 2021. 16:30 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Senta (Senta)

0 - 4

Ned. 29. 08. 2021. 16:30 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Mladost (Turija)

0 - 2

Ned. 29. 08. 2021. 16:30 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Bačka 1901 (Subotica)

3 - 1

Ned. 29. 08. 2021. 16:30 Stadion u Stanišiću
FK Stanišić 1920 (Stanišić) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

5 - 1

BILTEN BROJ 3

2. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 21. 08. 2021. 17:00 Gradski stadion Senta
FK Senta (Senta) FK Sloga (Čonoplja)

3 - 0

Sub. 21. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

1 - 1

Sub. 21. 08. 2021. 17:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

0 - 0

Sub. 21. 08. 2021. 17:00 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) OFK Mladost APA (Apatin)

1 - 1

Ned. 22. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Preporod, Novi Žednik
FK Preporod (Novi Žednik) FK Bajša (Bajša)

3 - 2

Ned. 22. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK Stanišić 1920 (Stanišić)

0 - 2

Ned. 22. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Tavankut (Tavankut)

0 - 0

Ned. 22. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Bačka (Pačir)

0 - 0

BILTEN BROJ 2

1. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 14. 08. 2021. 17:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

1 - 0

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Preporod (Novi Žednik)

1 - 0

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Sloga (Čonoplja)

11 - 0

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Senta (Senta)

1 - 1

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Mladost (Bački Petrovac)

2 - 1

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Bačka 1901 (Subotica)

0 - 3

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Hercegovac (Gajdobra)

3 - 0

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion u Stanišiću
FK Stanišić 1920 (Stanišić) FK Njegoš (Lovćenac)

4 - 0

BILTEN BROJ 1

KALENDAR LIGE

Loading...

ARHIVA

Vojvođanska fudbalska liga „Sever“ – Rezultati i tabela 2020/2021.
Vojvođanska fudbalska liga „Sever“ – Rezultati i tabela 2019/2020.
Vojvođanska fudbalska liga „Sever“ – Rezultati i tabela 2018/2019.