Војвођанска фудбалска лига „Север“ – Резултати и табела

Војвођанска фудбалска лига „Север“ – Резултати и табела2021-10-15T09:43:26+02:00

РЕЗУЛТАТИ – 10. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 16. 10. 2021. 15:00 Градски стадион Сента
ФК Сента (Сента) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

3 - 1

Суб. 16. 10. 2021. 15:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Херцеговац (Гајдобра)

2 - 1

Суб. 16. 10. 2021. 15:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

0 - 0

Нед. 17. 10. 2021. 15:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Његош (Ловћенац)

5 - 0

Нед. 17. 10. 2021. 15:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Препород (Нови Жедник)

1 - 0

Нед. 17. 10. 2021. 15:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Слога (Чонопља)

6 - 1

Нед. 17. 10. 2021. 15:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Бајша (Бајша)

3 - 0

Нед. 17. 10. 2021. 15:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Станишић 1920 (Станишић)

3 - 4

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Станишић 1920 (Станишић) 10 8 0 2 26:13 24
2 Logo ФК Бачка 1901 (Суботица) 10 6 3 1 22:10 21
3 Logo ФК Сента (Сента) 10 6 2 2 20:6 20
4 Logo ФК Младост (Турија) 10 5 4 1 14:5 19
5 Logo ФК Бајша (Бајша) 10 5 3 2 28:12 18
6 Logo ФК Војводина (Бачко Градиште) 10 5 3 2 18:10 18
7 Logo ФК Бачка (Пачир) 10 5 1 4 17:13 16
8 Logo ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) 10 4 4 2 11:9 16
9 Logo ФК Младост (Бачки Петровац) 10 4 3 3 15:10 15
10 Logo ФК Препород (Нови Жедник) 10 4 3 3 12:10 15
11 Logo OФК Младост АПА (Апатин) 10 2 3 5 7:14 9
12 Logo ФК Његош (Ловћенац) 10 2 2 6 16:23 8
13 Logo ФК Таванкут (Таванкут) 10 2 2 6 7:14 8
14 Logo ФК ЧСК Пивара (Челарево) 10 2 2 6 8:17 8
15 Logo ФК Херцеговац (Гајдобра) 10 1 2 7 6:26 5
16 Logo ФК Слога (Чонопља) 10 0 1 9 6:41 1

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Станишић 1920 (Станишић) 10 8 0 2 26:13 24
2 Logo ФК Бачка 1901 (Суботица) 10 6 3 1 22:10 21
3 Logo ФК Сента (Сента) 10 6 2 2 20:6 20
4 Logo ФК Младост (Турија) 10 5 4 1 14:5 19
5 Logo ФК Бајша (Бајша) 10 5 3 2 28:12 18
6 Logo ФК Војводина (Бачко Градиште) 10 5 3 2 18:10 18
7 Logo ФК Бачка (Пачир) 10 5 1 4 17:13 16
8 Logo ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) 10 4 4 2 11:9 16
9 Logo ФК Младост (Бачки Петровац) 10 4 3 3 15:10 15
10 Logo ФК Препород (Нови Жедник) 10 4 3 3 12:10 15
11 Logo OФК Младост АПА (Апатин) 10 2 3 5 7:14 9
12 Logo ФК Његош (Ловћенац) 10 2 2 6 16:23 8
13 Logo ФК Таванкут (Таванкут) 10 2 2 6 7:14 8
14 Logo ФК ЧСК Пивара (Челарево) 10 2 2 6 8:17 8
15 Logo ФК Херцеговац (Гајдобра) 10 1 2 7 6:26 5
16 Logo ФК Слога (Чонопља) 10 0 1 9 6:41 1

ПРЕДСТОЈЕЋЕ УТАКМИЦЕ – 11. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 23. 10. 2021. 14:00 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Војводина (Бачко Градиште)

-:-

Суб. 23. 10. 2021. 14:00 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) OФК Младост АПА (Апатин)

-:-

Суб. 23. 10. 2021. 14:00 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Таванкут (Таванкут)

-:-

Суб. 23. 10. 2021. 14:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Бачка 1901 (Суботица)

-:-

Нед. 24. 10. 2021. 14:00 Стадион у Станишићу
ФК Станишић 1920 (Станишић) ФК Сента (Сента)

-:-

Нед. 24. 10. 2021. 14:00 Стадион ФК Препород, Нови Жедник
ФК Препород (Нови Жедник) ФК Бачка (Пачир)

-:-

Нед. 24. 10. 2021. 14:00 Стадион ФК Његош, Ловћенац
ФК Његош (Ловћенац) ФК Младост (Турија)

-:-

Нед. 24. 10. 2021. 14:00 Стадион ФК Херцеговац, Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Младост (Бачки Петровац)

-:-

СВИ РЕЗУЛТАТИ И РАСПОРЕД (ИЗАБРАТИ КОЛО)

Утакмица Резултат
Суб. 14. 08. 2021. 17:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

1 - 0

Суб. 14. 08. 2021. 17:00 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Препород (Нови Жедник)

1 - 0

Суб. 14. 08. 2021. 17:00 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Слога (Чонопља)

11 - 0

Нед. 15. 08. 2021. 17:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Сента (Сента)

1 - 1

Нед. 15. 08. 2021. 17:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Младост (Бачки Петровац)

2 - 1

Нед. 15. 08. 2021. 17:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Бачка 1901 (Суботица)

0 - 3

Нед. 15. 08. 2021. 17:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Херцеговац (Гајдобра)

3 - 0

Нед. 15. 08. 2021. 17:00 Стадион у Станишићу
ФК Станишић 1920 (Станишић) ФК Његош (Ловћенац)

4 - 0

ДЕЛЕГИРАЊЕ
РЕЗУЛТАТИ И ТАБЕЛА
БИЛТЕНИ
РАСПОРЕД
КАЛЕНДАР ЛИГЕ
КЛУБОВИ
КОНТАКТ ПОДАЦИ КЛУБОВА
БОЈЕ КЛУБОВА
ДЕЛЕГАТИ И ДЕЛЕГАТИ ПОСМАТРАЧИ
СУДИЈЕ
СУДИЈЕ ПОМОЋНИЦИ
РУКОВОДСТВО ЛИГЕ

Избор писма

ћирилица latinica

РЕЗУЛТАТИ ОДИГРАНИХ УТАКМИЦА

10. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 16. 10. 2021. 15:00 Градски стадион Сента
ФК Сента (Сента) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

3 - 1

Суб. 16. 10. 2021. 15:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Херцеговац (Гајдобра)

2 - 1

Суб. 16. 10. 2021. 15:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

0 - 0

Нед. 17. 10. 2021. 15:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Његош (Ловћенац)

5 - 0

Нед. 17. 10. 2021. 15:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Препород (Нови Жедник)

1 - 0

Нед. 17. 10. 2021. 15:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Слога (Чонопља)

6 - 1

Нед. 17. 10. 2021. 15:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Бајша (Бајша)

3 - 0

Нед. 17. 10. 2021. 15:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Станишић 1920 (Станишић)

3 - 4

9. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 09. 10. 2021. 15:00 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Таванкут (Таванкут)

3 - 2

Суб. 09. 10. 2021. 15:00 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Бачка (Пачир)

2 - 0

Суб. 09. 10. 2021. 15:00 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Младост (Турија)

1 - 4

Нед. 10. 10. 2021. 15:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Сента (Сента)

1 - 0

Нед. 10. 10. 2021. 15:00 Стадион у Станишићу
ФК Станишић 1920 (Станишић) OФК Младост АПА (Апатин)

3 - 1

Нед. 10. 10. 2021. 15:00 Стадион ФК Препород, Нови Жедник
ФК Препород (Нови Жедник) ФК Младост (Бачки Петровац)

2 - 0

Нед. 10. 10. 2021. 15:00 Стадион ФК Његош, Ловћенац
ФК Његош (Ловћенац) ФК Бачка 1901 (Суботица)

1 - 3

Нед. 10. 10. 2021. 15:00 Стадион ФК Херцеговац, Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

1 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 9

8. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 02. 10. 2021. 15:30 Градски стадион Сента
ФК Сента (Сента) ФК Херцеговац (Гајдобра)

4 - 0

Суб. 02. 10. 2021. 15:30 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Његош (Ловћенац)

3 - 0

Суб. 02. 10. 2021. 15:30 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Препород (Нови Жедник)

3 - 0

Суб. 02. 10. 2021. 15:30 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Војводина (Бачко Градиште)

1 - 3

Нед. 03. 10. 2021. 15:30 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Слога (Чонопља)

2 - 0

Нед. 03. 10. 2021. 15:30 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Бајша (Бајша)

0 - 1

Нед. 03. 10. 2021. 15:30 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

3 - 0

Нед. 03. 10. 2021. 15:30 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Станишић 1920 (Станишић)

1 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 8

7. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 25. 09. 2021. 15:30 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Сента (Сента)

0 - 2

Суб. 25. 09. 2021. 15:30 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Младост (Турија)

0 - 0

Суб. 25. 09. 2021. 15:30 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Бачка 1901 (Суботица)

1 - 5

Нед. 26. 09. 2021. 15:30 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Таванкут (Таванкут)

2 - 0

Нед. 26. 09. 2021. 15:30 Стадион у Станишићу
ФК Станишић 1920 (Станишић) ФК Бачка (Пачир)

2 - 1

Нед. 26. 09. 2021. 15:30 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Младост (Бачки Петровац)

1 - 1

Нед. 26. 09. 2021. 15:30 Стадион ФК Препород, Нови Жедник
ФК Препород (Нови Жедник) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

3 - 0

Нед. 26. 09. 2021. 15:30 Стадион ФК Његош, Ловћенац
ФК Његош (Ловћенац) ФК Херцеговац (Гајдобра)

5 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 7

6. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 18. 09. 2021. 16:00 Градски стадион Сента
ФК Сента (Сента) ФК Његош (Ловћенац)

2 - 1

Суб. 18. 09. 2021. 16:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Бајша (Бајша)

1 - 1

Нед. 19. 09. 2021. 16:00 Стадион ФК Херцеговац, Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Препород (Нови Жедник)

1 - 1

Нед. 19. 09. 2021. 16:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Слога (Чонопља)

2 - 0

Нед. 19. 09. 2021. 16:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

2 - 1

Нед. 19. 09. 2021. 16:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Станишић 1920 (Станишић)

3 - 1

Нед. 19. 09. 2021. 16:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Војводина (Бачко Градиште)

2 - 1

Нед. 19. 09. 2021. 16:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) OФК Младост АПА (Апатин)

0 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 6

5. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 11. 09. 2021. 16:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Бачка (Пачир)

2 - 1

Суб. 11. 09. 2021. 16:00 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Бачка 1901 (Суботица)

1 - 1

Суб. 11. 09. 2021. 16:00 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

3 - 0

Суб. 11. 09. 2021. 16:00 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Херцеговац (Гајдобра)

0 - 1

Нед. 12. 09. 2021. 16:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Сента (Сента)

1 - 0

Нед. 12. 09. 2021. 16:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Младост (Турија)

1 - 1

Нед. 12. 09. 2021. 16:00 Стадион у Станишићу
ФК Станишић 1920 (Станишић) ФК Младост (Бачки Петровац)

2 - 1

Нед. 12. 09. 2021. 16:00 Стадион ФК Препород, Нови Жедник
ФК Препород (Нови Жедник) ФК Његош (Ловћенац)

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 5

4. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 04. 09. 2021. 16:30 Градски стадион Сента
ФК Сента (Сента) ФК Препород (Нови Жедник)

1 - 1

Суб. 04. 09. 2021. 16:30 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

0 - 1

Суб. 04. 09. 2021. 16:30 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Станишић 1920 (Станишић)

2 - 1

Нед. 05. 09. 2021. 16:30 Стадион ФК Његош, Ловћенац
ФК Његош (Ловћенац) ФК Слога (Чонопља)

6 - 2

Нед. 05. 09. 2021. 16:30 Стадион ФК Херцеговац, Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Бајша (Бајша)

2 - 5

Нед. 05. 09. 2021. 16:30 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Војводина (Бачко Градиште)

1 - 1

Нед. 05. 09. 2021. 16:30 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) OФК Младост АПА (Апатин)

2 - 0

Нед. 05. 09. 2021. 16:30 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Таванкут (Таванкут)

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 4

3. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 28. 08. 2021. 16:30 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Младост (Бачки Петровац)

1 - 2

Суб. 28. 08. 2021. 16:30 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Херцеговац (Гајдобра)

3 - 0

Суб. 28. 08. 2021. 16:30 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Његош (Ловћенац)

2 - 2

Суб. 28. 08. 2021. 16:30 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Препород (Нови Жедник)

1 - 1

Нед. 29. 08. 2021. 16:30 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Сента (Сента)

0 - 4

Нед. 29. 08. 2021. 16:30 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Младост (Турија)

0 - 2

Нед. 29. 08. 2021. 16:30 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Бачка 1901 (Суботица)

3 - 1

Нед. 29. 08. 2021. 16:30 Стадион у Станишићу
ФК Станишић 1920 (Станишић) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

5 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 3

2. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 21. 08. 2021. 17:00 Градски стадион Сента
ФК Сента (Сента) ФК Слога (Чонопља)

3 - 0

Суб. 21. 08. 2021. 17:00 Стадион ФК Његош, Ловћенац
ФК Његош (Ловћенац) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

1 - 1

Суб. 21. 08. 2021. 17:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Војводина (Бачко Градиште)

0 - 0

Суб. 21. 08. 2021. 17:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) OФК Младост АПА (Апатин)

1 - 1

Нед. 22. 08. 2021. 17:00 Стадион ФК Препород, Нови Жедник
ФК Препород (Нови Жедник) ФК Бајша (Бајша)

3 - 2

Нед. 22. 08. 2021. 17:00 Стадион ФК Херцеговац, Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Станишић 1920 (Станишић)

0 - 2

Нед. 22. 08. 2021. 17:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Таванкут (Таванкут)

0 - 0

Нед. 22. 08. 2021. 17:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Бачка (Пачир)

0 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 2

1. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 14. 08. 2021. 17:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

1 - 0

Суб. 14. 08. 2021. 17:00 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Препород (Нови Жедник)

1 - 0

Суб. 14. 08. 2021. 17:00 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Слога (Чонопља)

11 - 0

Нед. 15. 08. 2021. 17:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Сента (Сента)

1 - 1

Нед. 15. 08. 2021. 17:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Младост (Бачки Петровац)

2 - 1

Нед. 15. 08. 2021. 17:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Бачка 1901 (Суботица)

0 - 3

Нед. 15. 08. 2021. 17:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Херцеговац (Гајдобра)

3 - 0

Нед. 15. 08. 2021. 17:00 Стадион у Станишићу
ФК Станишић 1920 (Станишић) ФК Његош (Ловћенац)

4 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 1

КАЛЕНДАР ЛИГЕ

Loading...

АРХИВА

Војвођанска фудбалска лига „Север“ – Резултати и табела 2020/2021.
Војвођанска фудбалска лига „Север“ – Резултати и табела 2019/2020.
Војвођанска фудбалска лига „Север“ – Резултати и табела 2018/2019.