Војвођанска фудбалска лига „Север“ – Резултати и табела

Војвођанска фудбалска лига „Север“ – Резултати и табела2022-11-19T11:30:39+02:00

РЕЗУЛТАТИ – 15. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 19. 11. 2022. 13:00 Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Препород (Нови Жедник)

1 - 0

Суб. 19. 11. 2022. 13:00 Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Раднички 1905 (Бајмок)

1 - 2

Суб. 19. 11. 2022. 13:00 Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Младост (Турија)

2 - 0

Суб. 19. 11. 2022. 13:00 Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Сента (Сента)

1 - 3

Суб. 19. 11. 2022. 13:00 Пригревица
ФК Братство 2019 (Пригревица) ОФК Врбас (Врбас)

1 - 1

Нед. 20. 11. 2022. 13:00 Ратково
ФК Раднички 1918 (Ратково) ФК Слога (Чонопља)

2 - 0

Нед. 20. 11. 2022. 13:00 Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Херцеговац (Гајдобра)

0 - 0

Нед. 20. 11. 2022. 13:00 Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Обилић (Змајево)

1 - 5

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И ГолР Б
1 Logo ФК Братство 2019 (Пригревица) 15 14 1 0 44:6+38 43
2 Logo ОФК Врбас (Врбас) 15 9 2 4 38:16+22 29
3 Logo ФК Младост (Бачки Петровац) 15 8 3 4 29:24+5 27
4 Logo ФК Младост (Турија) 15 8 2 5 34:21+13 26
5 Logo ФК Раднички 1905 (Бајмок) 15 8 2 5 22:26-4 26
6 Logo ФК Слога (Чонопља) 15 8 1 6 27:21+6 25
7 Logo ФК Херцеговац (Гајдобра) 15 7 4 4 22:20+2 25
8 Logo ФК Препород (Нови Жедник) 15 6 3 6 18:21-3 21
9 Logo ФК Бајша (Бајша) 15 6 2 7 32:24+8 20
10 Logo ФК Раднички 1918 (Ратково) 15 6 1 8 28:32-4 19
11 Logo ФК Сента (Сента) 15 6 1 8 28:44-16 19
12 Logo ФК Бачка 1901 (Суботица) 15 5 3 7 36:25+11 18
13 Logo ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) 15 5 1 9 20:38-18 16
14 Logo ФК Обилић (Змајево) 15 5 0 10 21:32-11 15
15 Logo ФК Војводина (Бачко Градиште) 15 3 0 12 20:43-23 9
16 Logo OФК Младост АПА (Апатин) 15 2 2 11 16:42-26 8

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И ГолР Б
1 Logo ФК Братство 2019 (Пригревица) 15 14 1 0 44:6+38 43
2 Logo ОФК Врбас (Врбас) 15 9 2 4 38:16+22 29
3 Logo ФК Младост (Бачки Петровац) 15 8 3 4 29:24+5 27
4 Logo ФК Младост (Турија) 15 8 2 5 34:21+13 26
5 Logo ФК Раднички 1905 (Бајмок) 15 8 2 5 22:26-4 26
6 Logo ФК Слога (Чонопља) 15 8 1 6 27:21+6 25
7 Logo ФК Херцеговац (Гајдобра) 15 7 4 4 22:20+2 25
8 Logo ФК Препород (Нови Жедник) 15 6 3 6 18:21-3 21
9 Logo ФК Бајша (Бајша) 15 6 2 7 32:24+8 20
10 Logo ФК Раднички 1918 (Ратково) 15 6 1 8 28:32-4 19
11 Logo ФК Сента (Сента) 15 6 1 8 28:44-16 19
12 Logo ФК Бачка 1901 (Суботица) 15 5 3 7 36:25+11 18
13 Logo ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) 15 5 1 9 20:38-18 16
14 Logo ФК Обилић (Змајево) 15 5 0 10 21:32-11 15
15 Logo ФК Војводина (Бачко Градиште) 15 3 0 12 20:43-23 9
16 Logo OФК Младост АПА (Апатин) 15 2 2 11 16:42-26 8

ПРЕДСТОЈЕЋЕ УТАКМИЦЕ – 16. КОЛО (МАРТ 2023.)

Утакмица Резултат
N/A 00:00 Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ОФК Врбас (Врбас)

-:-

N/A 00:00 Пригревица
ФК Братство 2019 (Пригревица) ФК Сента (Сента)

-:-

N/A 00:00 Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Обилић (Змајево)

-:-

N/A 00:00 Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Младост (Турија)

-:-

N/A 00:00 Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Херцеговац (Гајдобра)

-:-

N/A 00:00 Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Раднички 1905 (Бајмок)

-:-

N/A 00:00 Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Препород (Нови Жедник)

-:-

N/A 00:00 Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Раднички 1918 (Ратково)

-:-

СВИ РЕЗУЛТАТИ И РАСПОРЕД (ИЗАБРАТИ КОЛО)

Утакмица Резултат
Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Слога (Чонопља)

3 - 0

Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Сента
ФК Сента (Сента) ФК Братство 2019 (Пригревица)

0 - 2

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Змајево
ФК Обилић (Змајево) ФК Бајша (Бајша)

1 - 0

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Турија
ФК Младост (Турија) ФК Војводина (Бачко Градиште)

2 - 0

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Бачка 1901 (Суботица)

1 - 1

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Бајмок
ФК Раднички 1905 (Бајмок) ФК Младост (Бачки Петровац)

2 - 2

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Нови Жедник
ФК Препород (Нови Жедник) OФК Младост АПА (Апатин)

2 - 0

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Ратково
ФК Раднички 1918 (Ратково) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

4 - 1

ДЕЛЕГИРАЊЕ
РЕЗУЛТАТИ И ТАБЕЛА
БИЛТЕНИ
РАСПОРЕД
КАЛЕНДАР ЛИГЕ
КЛУБОВИ
КОНТАКТ ПОДАЦИ КЛУБОВА
БОЈЕ КЛУБОВА
ДЕЛЕГАТИ И ДЕЛЕГАТИ ПОСМАТРАЧИ
СУДИЈЕ
СУДИЈЕ ПОМОЋНИЦИ
РУКОВОДСТВО ЛИГЕ

Избор писма

ћирилица latinica

РЕЗУЛТАТИ ОДИГРАНИХ УТАКМИЦА

15. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 19. 11. 2022. 13:00 Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Препород (Нови Жедник)

1 - 0

Суб. 19. 11. 2022. 13:00 Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Раднички 1905 (Бајмок)

1 - 2

Суб. 19. 11. 2022. 13:00 Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Младост (Турија)

2 - 0

Суб. 19. 11. 2022. 13:00 Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Сента (Сента)

1 - 3

Суб. 19. 11. 2022. 13:00 Пригревица
ФК Братство 2019 (Пригревица) ОФК Врбас (Врбас)

1 - 1

Нед. 20. 11. 2022. 13:00 Ратково
ФК Раднички 1918 (Ратково) ФК Слога (Чонопља)

2 - 0

Нед. 20. 11. 2022. 13:00 Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Херцеговац (Гајдобра)

0 - 0

Нед. 20. 11. 2022. 13:00 Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Обилић (Змајево)

1 - 5

14. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 12. 11. 2022. 13:00 Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Братство 2019 (Пригревица)

1 - 2

Суб. 12. 11. 2022. 13:00 Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Бајша (Бајша)

2 - 0

Суб. 12. 11. 2022. 13:00 Сента
ФК Сента (Сента) ФК Војводина (Бачко Градиште)

3 - 2

Нед. 13. 11. 2022. 13:00 Змајево
ФК Обилић (Змајево) ФК Бачка 1901 (Суботица)

3 - 2

Нед. 13. 11. 2022. 13:00 Турија
ФК Младост (Турија) ФК Младост (Бачки Петровац)

1 - 2

Нед. 13. 11. 2022. 13:00 Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) OФК Младост АПА (Апатин)

2 - 1

Нед. 13. 11. 2022. 13:00 Бајмок
ФК Раднички 1905 (Бајмок) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

1 - 0

Нед. 13. 11. 2022. 13:00 Нови Жедник
ФК Препород (Нови Жедник) ФК Раднички 1918 (Ратково)

2 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 14

13. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 05. 11. 2022. 13:00 Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Херцеговац (Гајдобра)

1 - 1

Суб. 05. 11. 2022. 13:00 Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Младост (Турија)

1 - 1

Суб. 05. 11. 2022. 13:00 Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Сента (Сента)

11 - 2

Суб. 05. 11. 2022. 13:00 Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Братство 2019 (Пригревица)

0 - 4

Нед. 06. 11. 2022. 13:00 Нови Жедник
ФК Препород (Нови Жедник) ФК Слога (Чонопља)

1 - 0

Нед. 06. 11. 2022. 13:00 Ратково
ФК Раднички 1918 (Ратково) ФК Раднички 1905 (Бајмок)

1 - 3

Нед. 06. 11. 2022. 13:00 Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Обилић (Змајево)

3 - 0

Нед. 06. 11. 2022. 13:00 Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ОФК Врбас (Врбас)

1 - 3

БИЛТЕН БРОЈ 13

12. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 29. 10. 2022. 13:30 Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Бајша (Бајша)

2 - 0

Суб. 29. 10. 2022. 13:30 Пригревица
ФК Братство 2019 (Пригревица) ФК Војводина (Бачко Градиште)

5 - 0

Суб. 29. 10. 2022. 13:30 Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Бачка 1901 (Суботица)

5 - 1

Суб. 29. 10. 2022. 13:30 Сента
ФК Сента (Сента) ФК Младост (Бачки Петровац)

2 - 1

Нед. 30. 10. 2022. 13:30 Змајево
ФК Обилић (Змајево) OФК Младост АПА (Апатин)

5 - 2

Нед. 30. 10. 2022. 13:30 Турија
ФК Младост (Турија) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

2 - 0

Нед. 30. 10. 2022. 13:30 Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Раднички 1918 (Ратково)

2 - 1

Нед. 30. 10. 2022. 13:30 Бајмок
ФК Раднички 1905 (Бајмок) ФК Препород (Нови Жедник)

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 12

11. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 22. 10. 2022. 14:30 Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Обилић (Змајево)

2 - 0

Суб. 22. 10. 2022. 14:30 Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Сента (Сента)

1 - 1

Суб. 22. 10. 2022. 14:30 Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Братство 2019 (Пригревица)

1 - 2

Нед. 23. 10. 2022. 14:30 Бајмок
ФК Раднички 1905 (Бајмок) ФК Слога (Чонопља)

0 - 2

Нед. 23. 10. 2022. 14:30 Нови Жедник
ФК Препород (Нови Жедник) ФК Херцеговац (Гајдобра)

4 - 5

Нед. 23. 10. 2022. 14:30 Ратково
ФК Раднички 1918 (Ратково) ФК Младост (Турија)

1 - 5

Нед. 23. 10. 2022. 14:30 Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ОФК Врбас (Врбас)

1 - 0

Нед. 23. 10. 2022. 14:30 Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Бајша (Бајша)

1 - 3

БИЛТЕН БРОЈ 11

10. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 15. 10. 2022. 15:00 Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Војводина (Бачко Градиште)

2 - 3

Суб. 15. 10. 2022. 15:00 Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Бачка 1901 (Суботица)

1 - 1

Суб. 15. 10. 2022. 15:00 Пригревица
ФК Братство 2019 (Пригревица) ФК Младост (Бачки Петровац)

3 - 0

Суб. 15. 10. 2022. 15:00 Врбас
ОФК Врбас (Врбас) OФК Младост АПА (Апатин)

5 - 0

Суб. 15. 10. 2022. 15:00 Сента
ФК Сента (Сента) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

0 - 4

Нед. 16. 10. 2022. 15:00 Змајево
ФК Обилић (Змајево) ФК Раднички 1918 (Ратково)

2 - 0

Нед. 16. 10. 2022. 15:00 Турија
ФК Младост (Турија) ФК Препород (Нови Жедник)

4 - 0

Нед. 16. 10. 2022. 15:00 Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Раднички 1905 (Бајмок)

4 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 10

9. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 08. 10. 2022. 15:00 Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ОФК Врбас (Врбас)

1 - 3

Суб. 08. 10. 2022. 15:00 Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Братство 2019 (Пригревица)

1 - 2

Суб. 08. 10. 2022. 15:00 Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Војводина (Бачко Градиште)

7 - 0

Нед. 09. 10. 2022. 15:00 Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Слога (Чонопља)

0 - 0

Нед. 09. 10. 2022. 15:00 Бајмок
ФК Раднички 1905 (Бајмок) ФК Младост (Турија)

2 - 1

Нед. 09. 10. 2022. 15:00 Нови Жедник
ФК Препород (Нови Жедник) ФК Обилић (Змајево)

1 - 0

Нед. 09. 10. 2022. 15:00 Ратково
ФК Раднички 1918 (Ратково) ФК Сента (Сента)

3 - 1

Нед. 09. 10. 2022. 15:00 Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Бајша (Бајша)

3 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 9

8. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 01. 10. 2022. 15:30 Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Бачка 1901 (Суботица)

2 - 1

Суб. 01. 10. 2022. 15:30 Бајша
ФК Бајша (Бајша) OФК Младост АПА (Апатин)

7 - 0

Суб. 01. 10. 2022. 15:30 Пригревица
ФК Братство 2019 (Пригревица) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

6 - 0

Суб. 01. 10. 2022. 15:30 Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Раднички 1918 (Ратково)

2 - 4

Суб. 01. 10. 2022. 15:30 Сента
ФК Сента (Сента) ФК Препород (Нови Жедник)

2 - 1

Нед. 02. 10. 2022. 15:30 Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Младост (Бачки Петровац)

3 - 5

Нед. 02. 10. 2022. 15:30 Змајево
ФК Обилић (Змајево) ФК Раднички 1905 (Бајмок)

2 - 3

Нед. 02. 10. 2022. 15:30 Турија
ФК Младост (Турија) ФК Херцеговац (Гајдобра)

4 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 8

7. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 24. 09. 2022. 15:30 Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Бајша (Бајша)

0 - 4

Суб. 24. 09. 2022. 15:30 Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Војводина (Бачко Градиште)

1 - 0

Нед. 25. 09. 2022. 15:30 Турија
ФК Младост (Турија) ФК Слога (Чонопља)

5 - 1

Нед. 25. 09. 2022. 15:30 Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Обилић (Змајево)

2 - 1

Нед. 25. 09. 2022. 15:30 Бајмок
ФК Раднички 1905 (Бајмок) ФК Сента (Сента)

4 - 1

Нед. 25. 09. 2022. 15:30 Нови Жедник
ФК Препород (Нови Жедник) ОФК Врбас (Врбас)

1 - 0

Нед. 25. 09. 2022. 15:30 Ратково
ФК Раднички 1918 (Ратково) ФК Братство 2019 (Пригревица)

1 - 2

Нед. 25. 09. 2022. 15:30 Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Бачка 1901 (Суботица)

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 7

6. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 17. 09. 2022. 16:00 Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Младост (Бачки Петровац)

5 - 2

Суб. 17. 09. 2022. 16:00 Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) OФК Младост АПА (Апатин)

2 - 0

Суб. 17. 09. 2022. 16:00 Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Раднички 1918 (Ратково)

4 - 0

Суб. 17. 09. 2022. 16:00 Пригревица
ФК Братство 2019 (Пригревица) ФК Препород (Нови Жедник)

3 - 0

Суб. 17. 09. 2022. 16:00 Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Раднички 1905 (Бајмок)

6 - 2

Суб. 17. 09. 2022. 16:00 Сента
ФК Сента (Сента) ФК Херцеговац (Гајдобра)

2 - 1

Нед. 18. 09. 2022. 16:00 Бачко Градште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

5 - 1

Нед. 18. 09. 2022. 16:00 Змајево
ФК Обилић (Змајево) ФК Младост (Турија)

0 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 6

5. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 10. 09. 2022. 16:00 Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Бачка 1901 (Суботица)

3 - 2

Суб. 10. 09. 2022. 16:00 Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Младост (Бачки Петровац)

3 - 4

Нед. 11. 09. 2022. 16:00 Змајево
ФК Обилић (Змајево) ФК Слога (Чонопља)

0 - 3

Нед. 11. 09. 2022. 16:00 Турија
ФК Младост (Турија) ФК Сента (Сента)

4 - 3

Нед. 11. 09. 2022. 16:00 Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ОФК Врбас (Врбас)

1 - 0

Нед. 11. 09. 2022. 16:00 Бајмок
ФК Раднички 1905 (Бајмок) ФК Братство 2019 (Пригревица)

0 - 1

Нед. 11. 09. 2022. 16:00 Нови Жедник
ФК Препород (Нови Жедник) ФК Бајша (Бајша)

2 - 2

Нед. 11. 09. 2022. 16:00 Ратково
ФК Раднички 1918 (Ратково) ФК Војводина (Бачко Градиште)

3 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 5

4. КОЛО

Утакмица Резултат
Пет. 02. 09. 2022. 16:30 Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Препород (Нови Жедник)

1 - 2

Суб. 03. 09. 2022. 16:30 Чонопља
ФК Слога (Чонопља) OФК Младост АПА (Апатин)

4 - 1

Суб. 03. 09. 2022. 16:30 Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Раднички 1918 (Ратково)

4 - 2

Суб. 03. 09. 2022. 16:30 Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Раднички 1905 (Бајмок)

4 - 0

Суб. 03. 09. 2022. 16:30 Пригревица
ФК Братство 2019 (Пригревица) ФК Херцеговац (Гајдобра)

4 - 0

Суб. 03. 09. 2022. 16:30 Сента
ФК Сента (Сента) ФК Обилић (Змајево)

5 - 1

Нед. 04. 09. 2022. 16:30 Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

5 - 2

Нед. 04. 09. 2022. 16:30 Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Младост (Турија)

0 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 4

3. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 27. 08. 2022. 16:30 Сента
ФК Сента (Сента) ФК Слога (Чонопља)

1 - 2

Суб. 27. 08. 2022. 16:30 Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) OФК Младост АПА (Апатин)

4 - 2

Нед. 28. 08. 2022. 16:30 Змајево
ФК Обилић (Змајево) ОФК Врбас (Врбас)

1 - 2

Нед. 28. 08. 2022. 16:30 Турија
ФК Младост (Турија) ФК Братство 2019 (Пригревица)

1 - 2

Нед. 28. 08. 2022. 16:30 Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Бајша (Бајша)

2 - 0

Нед. 28. 08. 2022. 16:30 Бајмок
ФК Раднички 1905 (Бајмок) ФК Војводина (Бачко Градиште)

1 - 0

Нед. 28. 08. 2022. 16:30 Нови Жедник
ФК Препород (Нови Жедник) ФК Бачка 1901 (Суботица)

2 - 0

Нед. 28. 08. 2022. 16:30 Ратково
ФК Раднички 1918 (Ратково) ФК Младост (Бачки Петровац)

3 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 3

2. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 20. 08. 2022. 17:00 Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

3 - 0

Суб. 20. 08. 2022. 17:00 Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Раднички 1918 (Ратково)

2 - 1

Суб. 20. 08. 2022. 17:00 Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Раднички 1905 (Бајмок)

1 - 1

Суб. 20. 08. 2022. 17:00 Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Младост (Турија)

6 - 3

Суб. 20. 08. 2022. 17:00 Пригревица
ФК Братство 2019 (Пригревица) ФК Обилић (Змајево)

5 - 0

Суб. 20. 08. 2022. 17:00 Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Сента (Сента)

6 - 2

Нед. 21. 08. 2022. 17:00 Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Препород (Нови Жедник)

0 - 0

Нед. 21. 08. 2022. 17:00 Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Херцеговац (Гајдобра)

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 2

1. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Слога (Чонопља)

3 - 0

Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Сента
ФК Сента (Сента) ФК Братство 2019 (Пригревица)

0 - 2

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Змајево
ФК Обилић (Змајево) ФК Бајша (Бајша)

1 - 0

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Турија
ФК Младост (Турија) ФК Војводина (Бачко Градиште)

2 - 0

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Бачка 1901 (Суботица)

1 - 1

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Бајмок
ФК Раднички 1905 (Бајмок) ФК Младост (Бачки Петровац)

2 - 2

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Нови Жедник
ФК Препород (Нови Жедник) OФК Младост АПА (Апатин)

2 - 0

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Ратково
ФК Раднички 1918 (Ратково) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

4 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 1

КАЛЕНДАР ЛИГЕ

Loading...

АРХИВА

Војвођанска фудбалска лига „Север“ – Резултати и табела 2021/2022.
Војвођанска фудбалска лига „Север“ – Резултати и табела 2020/2021.
Војвођанска фудбалска лига „Север“ – Резултати и табела 2019/2020.
Војвођанска фудбалска лига „Север“ – Резултати и табела 2018/2019.