Војвођанска фудбалска лига „Север“ – Резултати и табела

Војвођанска фудбалска лига „Север“ – Резултати и табела2021-05-07T23:58:09+02:00

РЕЗУЛТАТИ 29. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 08. 05. 2021. 17:00 Стадион "Миладин Вујин", Товаришево
ФК Војводина (Товаришево) ФК Обилић (Нови Кнежевац)

-:-

Суб. 08. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ОФК Врбас (Врбас)

-:-

Суб. 08. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Његош, Ловћенац
ФК Његош (Ловћенац) ФК Србобран (Србобран)

-:-

Суб. 08. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

-:-

Суб. 08. 05. 2021. 17:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) OФК Младост АПА (Апатин)

-:-

Нед. 09. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Херцеговац, Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Црвенка (Црвенка)

-:-

Нед. 09. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Војводина (Бачко Градиште)

-:-

Нед. 09. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Раднички (Сомбор)

-:-

Нед. 09. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Таванкут (Таванкут)

-:-

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Текстилац (Оџаци) 28 20 6 2 63:15 66
2 Logo ФК Бајша (Бајша) 28 17 7 4 69:19 58
3 Logo ФК Младост (Турија) 28 18 3 7 67:35 57
4 Logo OФК Младост АПА (Апатин) 28 15 11 2 60:29 56
5 Logo ФК Војводина (Бачко Градиште) 28 16 2 10 57:27 50
6 Logo ФК Младост (Бачки Петровац) 28 15 4 9 57:29 49
7 Logo ФК Таванкут (Таванкут) 28 11 7 10 38:31 40
8 Logo ФК Бачка (Пачир) 28 11 6 11 47:40 39
9 Logo ФК Његош (Ловћенац) 28 11 6 11 40:46 39
10 Logo ФК Херцеговац (Гајдобра) 28 10 7 11 42:39 37
11 Logo ФК ЧСК Пивара (Челарево) 28 10 7 11 41:38 37
12 Logo ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) 28 10 5 13 41:43 35
13 Logo ФК Србобран (Србобран) 28 9 7 12 41:46 34
14 Logo ОФК Врбас (Врбас) 28 9 3 16 35:53 30
15 Logo ФК Црвенка (Црвенка) 28 9 3 16 31:66 30
16 Logo ФК Раднички (Сомбор) 28 6 4 18 26:71 22
17 Logo ФК Обилић (Нови Кнежевац) 28 5 1 22 36:110 16
18 Logo ФК Војводина (Товаришево) 28 3 5 20 19:73 14

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Текстилац (Оџаци) 28 20 6 2 63:15 66
2 Logo ФК Бајша (Бајша) 28 17 7 4 69:19 58
3 Logo ФК Младост (Турија) 28 18 3 7 67:35 57
4 Logo OФК Младост АПА (Апатин) 28 15 11 2 60:29 56
5 Logo ФК Војводина (Бачко Градиште) 28 16 2 10 57:27 50
6 Logo ФК Младост (Бачки Петровац) 28 15 4 9 57:29 49
7 Logo ФК Таванкут (Таванкут) 28 11 7 10 38:31 40
8 Logo ФК Бачка (Пачир) 28 11 6 11 47:40 39
9 Logo ФК Његош (Ловћенац) 28 11 6 11 40:46 39
10 Logo ФК Херцеговац (Гајдобра) 28 10 7 11 42:39 37
11 Logo ФК ЧСК Пивара (Челарево) 28 10 7 11 41:38 37
12 Logo ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) 28 10 5 13 41:43 35
13 Logo ФК Србобран (Србобран) 28 9 7 12 41:46 34
14 Logo ОФК Врбас (Врбас) 28 9 3 16 35:53 30
15 Logo ФК Црвенка (Црвенка) 28 9 3 16 31:66 30
16 Logo ФК Раднички (Сомбор) 28 6 4 18 26:71 22
17 Logo ФК Обилић (Нови Кнежевац) 28 5 1 22 36:110 16
18 Logo ФК Војводина (Товаришево) 28 3 5 20 19:73 14

ПРЕДСТОЈЕЋЕ УТАКМИЦЕ – 30. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 15. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Обилић, Нови Кнежевац
ФК Обилић (Нови Кнежевац) ФК Текстилац (Оџаци)

-:-

Суб. 15. 05. 2021. 17:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Младост (Бачки Петровац)

-:-

Суб. 15. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Младост (Турија)

-:-

Суб. 15. 05. 2021. 17:00 -
ФК Раднички (Сомбор) ФК Његош (Ловћенац)

-:-

Суб. 15. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Србобран, Србобран
ФК Србобран (Србобран) ФК Бачка (Пачир)

-:-

Суб. 15. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Бајша (Бајша)

-:-

Суб. 15. 05. 2021. 17:00 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Војводина (Товаришево)

-:-

Нед. 16. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

-:-

Нед. 16. 05. 2021. 17:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Херцеговац (Гајдобра)

-:-

СВИ РЕЗУЛТАТИ И РАСПОРЕД (ИЗАБРАТИ КОЛО)

Утакмица Резултат
Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Србобран, Србобран
ФК Србобран (Србобран) ФК Црвенка (Црвенка)

2 - 2

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ОФК Врбас (Врбас)

2 - 0

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Војводина (Товаришево)

3 - 1

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Херцеговац (Гајдобра)

2 - 0

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Бачка (Пачир)

0 - 3

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Младост (Турија)

1 - 2

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Обилић (Нови Кнежевац)

3 - 0

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Бајша (Бајша)

0 - 0

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Његош (Ловћенац)

4 - 0

РЕЗУЛТАТИ ОДИГРАНИХ УТАКМИЦА

29. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 08. 05. 2021. 17:00 Стадион "Миладин Вујин", Товаришево
ФК Војводина (Товаришево) ФК Обилић (Нови Кнежевац)

-:-

Суб. 08. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ОФК Врбас (Врбас)

-:-

Суб. 08. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Његош, Ловћенац
ФК Његош (Ловћенац) ФК Србобран (Србобран)

-:-

Суб. 08. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

-:-

Суб. 08. 05. 2021. 17:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) OФК Младост АПА (Апатин)

-:-

Нед. 09. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Херцеговац, Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Црвенка (Црвенка)

-:-

Нед. 09. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Војводина (Бачко Градиште)

-:-

Нед. 09. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Раднички (Сомбор)

-:-

Нед. 09. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Таванкут (Таванкут)

-:-

28. КОЛО

Утакмица Резултат
Чет. 29. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Обилић, Нови Кнежевац
ФК Обилић (Нови Кнежевац) OФК Младост АПА (Апатин)

2 - 5

Чет. 29. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Текстилац (Оџаци)

0 - 3

Чет. 29. 04. 2021. 16:30 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Његош (Ловћенац)

0 - 2

Чет. 29. 04. 2021. 16:30 Стадион "Миладин Вујин", Товаришево
ФК Војводина (Товаришево) ФК Бајша (Бајша)

0 - 4

Суб. 01. 05. 2021. 16:30 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Младост (Бачки Петровац)

1 - 1

Суб. 01. 05. 2021. 16:30 Градски стадион Оџаци
ФК Раднички (Сомбор) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

0 - 3

Суб. 01. 05. 2021. 16:30 Стадион ФК Србобран, Србобран
ФК Србобран (Србобран) ФК Младост (Турија)

4 - 2

Суб. 01. 05. 2021. 16:30 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Бачка (Пачир)

1 - 0

Суб. 01. 05. 2021. 16:30 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Херцеговац (Гајдобра)

4 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 28

27. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 24. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Обилић (Нови Кнежевац)

13 - 0

Суб. 24. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Његош, Ловћенац
ФК Његош (Ловћенац) ФК Црвенка (Црвенка)

4 - 0

Суб. 24. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Србобран (Србобран)

4 - 0

Суб. 24. 04. 2021. 16:30 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

1 - 0

Суб. 24. 04. 2021. 16:30 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Таванкут (Таванкут)

2 - 0

Нед. 25. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ОФК Врбас (Врбас)

2 - 0

Нед. 25. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Херцеговац, Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Војводина (Товаришево)

3 - 4

Нед. 25. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Војводина (Бачко Градиште)

3 - 2

Нед. 25. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Раднички (Сомбор)

3 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 27

26. КОЛО

Утакмица Резултат
Сре. 21. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Обилић, Нови Кнежевац
ФК Обилић (Нови Кнежевац) ФК Таванкут (Таванкут)

2 - 5

Сре. 21. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) OФК Младост АПА (Апатин)

3 - 3

Сре. 21. 04. 2021. 16:30 Градски стадион Оџаци
ФК Раднички (Сомбор) ФК Текстилац (Оџаци)

0 - 8

Сре. 21. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Србобран, Србобран
ФК Србобран (Србобран) ФК Младост (Бачки Петровац)

0 - 1

Сре. 21. 04. 2021. 16:30 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

4 - 2

Сре. 21. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Младост (Турија)

1 - 3

Сре. 21. 04. 2021. 16:30 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Његош (Ловћенац)

0 - 1

Сре. 21. 04. 2021. 16:30 Стадион "Миладин Вујин", Товаришево
ФК Војводина (Товаришево) ФК Бачка (Пачир)

2 - 1

Сре. 21. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Херцеговац (Гајдобра)

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 26

25. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 17. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Његош, Ловћенац
ФК Његош (Ловћенац) ФК Војводина (Товаришево)

2 - 0

Суб. 17. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Црвенка (Црвенка)

0 - 1

Суб. 17. 04. 2021. 16:30 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Србобран (Србобран)

3 - 0

Суб. 17. 04. 2021. 16:30 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Раднички (Сомбор)

4 - 0

Нед. 18. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Херцеговац, Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Обилић (Нови Кнежевац)

5 - 0

Нед. 18. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Бајша (Бајша)

1 - 1

Нед. 18. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ОФК Врбас (Врбас)

3 - 2

Нед. 18. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Војводина (Бачко Градиште)

1 - 0

Нед. 18. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

3 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 25

24. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 10. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК Обилић, Нови Кнежевац
ФК Обилић (Нови Кнежевац) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

0 - 5

Суб. 10. 04. 2021. 16:00 Градски стадион Оџаци
ФК Раднички (Сомбор) ФК Таванкут (Таванкут)

1 - 1

Суб. 10. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК Србобран, Србобран
ФК Србобран (Србобран) OФК Младост АПА (Апатин)

0 - 0

Суб. 10. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Младост (Бачки Петровац)

0 - 3

Суб. 10. 04. 2021. 16:00 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

1 - 0

Суб. 10. 04. 2021. 16:00 Стадион "Миладин Вујин", Товаришево
ФК Војводина (Товаришево) ФК Младост (Турија)

1 - 5

Суб. 10. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Његош (Ловћенац)

5 - 0

Нед. 11. 04. 2021. 16:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Текстилац (Оџаци)

0 - 1

Нед. 11. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК Херцеговац, Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Бачка (Пачир)

0 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 24

23. КОЛО

Утакмица Резултат
Сре. 07. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Обилић (Нови Кнежевац)

5 - 0

Сре. 07. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК Његош, Ловћенац
ФК Његош (Ловћенац) ФК Херцеговац (Гајдобра)

0 - 0

Сре. 07. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Бајша (Бајша)

1 - 0

Сре. 07. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Војводина (Товаришево)

3 - 0

Сре. 07. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ОФК Врбас (Врбас)

1 - 2

Сре. 07. 04. 2021. 16:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Црвенка (Црвенка)

4 - 0

Сре. 07. 04. 2021. 16:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Војводина (Бачко Градиште)

3 - 0

Сре. 07. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Србобран (Србобран)

1 - 1

Сре. 07. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Раднички (Сомбор)

3 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 23

22. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 03. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК Обилић, Нови Кнежевац
ФК Обилић (Нови Кнежевац) ФК Раднички (Сомбор)

3 - 0

Суб. 03. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК Србобран, Србобран
ФК Србобран (Србобран) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

4 - 1

Суб. 03. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) OФК Младост АПА (Апатин)

3 - 5

Суб. 03. 04. 2021. 16:00 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Текстилац (Оџаци)

1 - 2

Суб. 03. 04. 2021. 16:00 Стадион "Миладин Вујин", Товаришево
ФК Војводина (Товаришево) ФК Младост (Бачки Петровац)

1 - 1

Суб. 03. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

5 - 1

Нед. 04. 04. 2021. 16:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Таванкут (Таванкут)

2 - 0

Нед. 04. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК Херцеговац, Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Младост (Турија)

2 - 0

Нед. 04. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Његош (Ловћенац)

4 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 22

21. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 27. 03. 2021. 15:00 Стадион ФК Његош, Ловћенац
ФК Његош (Ловћенац) ФК Обилић (Нови Кнежевац)

4 - 0

Суб. 27. 03. 2021. 15:00 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Херцеговац (Гајдобра)

2 - 1

Суб. 27. 03. 2021. 15:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Војводина (Товаришево)

3 - 0

Суб. 27. 03. 2021. 15:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ОФК Врбас (Врбас)

3 - 2

Суб. 27. 03. 2021. 15:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Војводина (Бачко Градиште)

2 - 0

Суб. 27. 03. 2021. 15:00 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Раднички (Сомбор) ФК Србобран (Србобран)

3 - 4

Нед. 28. 03. 2021. 15:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Бачка (Пачир)

3 - 2

Нед. 28. 03. 2021. 15:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Бајша (Бајша)

2 - 0

Нед. 28. 03. 2021. 15:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Црвенка (Црвенка)

3 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 21

20. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 20. 03. 2021. 15:00 Стадион ФК Обилић, Нови Кнежевац
ФК Обилић (Нови Кнежевац) ФК Србобран (Србобран)

1 - 3

Суб. 20. 03. 2021. 15:00 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

2 - 1

Суб. 20. 03. 2021. 15:00 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Таванкут (Таванкут)

1 - 0

Суб. 20. 03. 2021. 15:00 Стадион "Миладин Вујин", Товаришево
ФК Војводина (Товаришево) OФК Младост АПА (Апатин)

0 - 2

Суб. 20. 03. 2021. 15:00 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Текстилац (Оџаци)

0 - 0

Суб. 20. 03. 2021. 15:00 Стадион ФК Његош, Ловћенац
ФК Његош (Ловћенац) ФК Младост (Турија)

0 - 0

Нед. 21. 03. 2021. 15:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Раднички (Сомбор)

6 - 0

Нед. 21. 03. 2021. 15:00 Стадион ФК Херцеговац, Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Младост (Бачки Петровац)

2 - 1

Нед. 21. 03. 2021. 15:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 20

19. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 13. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Његош (Ловћенац)

0 - 0

Суб. 13. 03. 2021. 14:30 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Херцеговац (Гајдобра)

3 - 0

Суб. 13. 03. 2021. 14:30 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Бајша (Бајша)

1 - 0

Суб. 13. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ОФК Врбас (Врбас)

2 - 1

Суб. 13. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК БСК, Бачки Брестовац
ФК Раднички (Сомбор) ФК Црвенка (Црвенка)

1 - 3

Суб. 13. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Србобран, Србобран
ФК Србобран (Србобран) ФК Војводина (Бачко Градиште)

2 - 1

Нед. 14. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Обилић (Нови Кнежевац)

8 - 0

Нед. 14. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Бачка (Пачир)

0 - 4

Нед. 14. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Војводина (Товаришево)

3 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 19

18. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 06. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Обилић, Нови Кнежевац
ФК Обилић (Нови Кнежевац) ФК Војводина (Бачко Градиште)

1 - 2

Суб. 06. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Србобран (Србобран)

1 - 0

Суб. 06. 03. 2021. 14:30 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Раднички (Сомбор)

2 - 0

Суб. 06. 03. 2021. 14:30 Стадион "Миладин Вујин", Товаришево
ФК Војводина (Товаришево) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

0 - 0

Суб. 06. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Таванкут (Таванкут)

1 - 0

Суб. 06. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Његош, Ловћенац
ФК Његош (Ловћенац) ФК Младост (Бачки Петровац)

3 - 2

Нед. 07. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Херцеговац, Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) OФК Младост АПА (Апатин)

3 - 2

Нед. 07. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Текстилац (Оџаци)

0 - 1

Нед. 07. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

3 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 18

17. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Обилић (Нови Кнежевац)

2 - 1

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Његош, Ловћенац
ФК Његош (Ловћенац) ФК Текстилац (Оџаци)

1 - 0

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

4 - 1

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион "Миладин Вујин", Товаришево
ФК Војводина (Товаришево) ФК Раднички (Сомбор)

0 - 1

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Србобран (Србобран)

0 - 2

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Војводина (Бачко Градиште)

0 - 5

Нед. 29. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Младост (Бачки Петровац)

2 - 0

Нед. 29. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) OФК Младост АПА (Апатин)

2 - 2

Нед. 29. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Херцеговац, Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Таванкут (Таванкут)

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 17

16. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 21. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Обилић, Нови Кнежевац
ФК Обилић (Нови Кнежевац) ФК Црвенка (Црвенка)

3 - 2

Суб. 21. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Србобран, Србобран
ФК Србобран (Србобран) ФК Војводина (Товаришево)

3 - 0

Суб. 21. 11. 2020. 13:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ФК Бајша (Бајша)

1 - 1

Суб. 21. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Херцеговац (Гајдобра)

0 - 2

Суб. 21. 11. 2020. 13:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Његош (Ловћенац)

4 - 1

Суб. 21. 11. 2020. 13:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Младост (Турија)

3 - 2

Нед. 22. 11. 2020. 13:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ОФК Врбас (Врбас)

6 - 0

Нед. 22. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Бачка (Пачир)

1 - 0

Нед. 22. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 16

15. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 14. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Текстилац (Оџаци)

1 - 3

Суб. 14. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Његош, Ловћенац
ФК Његош (Ловћенац) ФК Таванкут (Таванкут)

0 - 1

Суб. 14. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Србобран (Србобран)

4 - 0

Суб. 14. 11. 2020. 13:00 Стадион "Миладин Вујин", Товаришево
ФК Војводина (Товаришево) ФК Војводина (Бачко Градиште)

1 - 4

Суб. 14. 11. 2020. 13:00 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Црвенка (Црвенка)

2 - 1

Нед. 15. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Обилић (Нови Кнежевац)

6 - 0

Нед. 15. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) OФК Младост АПА (Апатин)

2 - 2

Нед. 15. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

2 - 1

Нед. 15. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Херцеговац, Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Раднички (Сомбор)

3 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 15

14. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 07. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Обилић, Нови Кнежевац
ФК Обилић (Нови Кнежевац) ОФК Врбас (Врбас)

5 - 2

Суб. 07. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Војводина (Товаришево)

3 - 0

Суб. 07. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Србобран, Србобран
ФК Србобран (Србобран) ФК Херцеговац (Гајдобра)

1 - 1

Суб. 07. 11. 2020. 13:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ФК Бачка (Пачир)

2 - 1

Суб. 07. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Његош (Ловћенац)

3 - 1

Суб. 07. 11. 2020. 13:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

2 - 2

Суб. 07. 11. 2020. 13:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Младост (Бачки Петровац)

2 - 1

Нед. 08. 11. 2020. 13:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Бајша (Бајша)

0 - 1

Нед. 08. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Младост (Турија)

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 14

13. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 31. 10. 2020. 14:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Обилић (Нови Кнежевац)

5 - 1

Суб. 31. 10. 2020. 14:00 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Таванкут (Таванкут)

2 - 0

Суб. 31. 10. 2020. 14:00 Стадион ФК Његош, Ловћенац
ФК Његош (Ловћенац) ФК Раднички (Сомбор)

2 - 0

Суб. 31. 10. 2020. 14:00 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Црвенка (Црвенка)

8 - 0

Суб. 31. 10. 2020. 14:00 Стадион "Миладин Вујин", Товаришево
ФК Војводина (Товаришево) ОФК Врбас (Врбас)

1 - 1

Нед. 01. 11. 2020. 14:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) OФК Младост АПА (Апатин)

0 - 0

Нед. 01. 11. 2020. 14:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

2 - 0

Нед. 01. 11. 2020. 14:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Србобран (Србобран)

1 - 1

Нед. 01. 11. 2020. 14:00 Стадион ФК Херцеговац, Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Војводина (Бачко Градиште)

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 13

12. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 24. 10. 2020. 14:00 Стадион ФК Обилић, Нови Кнежевац
ФК Обилић (Нови Кнежевац) ФК Војводина (Товаришево)

2 - 0

Суб. 24. 10. 2020. 14:00 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Бајша (Бајша)

2 - 1

Суб. 24. 10. 2020. 14:00 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Херцеговац (Гајдобра)

1 - 1

Суб. 24. 10. 2020. 14:00 Стадион ФК Србобран, Србобран
ФК Србобран (Србобран) ФК Његош (Ловћенац)

3 - 2

Суб. 24. 10. 2020. 14:00 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Раднички (Сомбор) ФК Младост (Турија)

0 - 2

Суб. 24. 10. 2020. 14:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

0 - 1

Суб. 24. 10. 2020. 14:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Текстилац (Оџаци)

1 - 1

Нед. 25. 10. 2020. 14:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Бачка (Пачир)

4 - 0

Нед. 25. 10. 2020. 14:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Младост (Бачки Петровац)

3 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 12

11. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 17. 10. 2020. 15:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Обилић (Нови Кнежевац)

4 - 2

Суб. 17. 10. 2020. 15:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Таванкут (Таванкут)

2 - 0

Суб. 17. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Раднички (Сомбор)

4 - 1

Суб. 17. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Његош, Ловћенац
ФК Његош (Ловћенац) ФК Војводина (Бачко Градиште)

1 - 1

Суб. 17. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Војводина (Товаришево)

1 - 0

Нед. 18. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

1 - 0

Нед. 18. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Србобран (Србобран)

3 - 1

Нед. 18. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Црвенка (Црвенка)

1 - 0

Нед. 18. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Херцеговац, Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ОФК Врбас (Врбас)

1 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 11

10. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 10. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Обилић, Нови Кнежевац
ФК Обилић (Нови Кнежевац) ФК Бајша (Бајша)

2 - 3

Суб. 10. 10. 2020. 15:00 Стадион "Миладин Вујин", Товаришево
ФК Војводина (Товаришево) ФК Херцеговац (Гајдобра)

2 - 1

Суб. 10. 10. 2020. 15:00 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Бачка (Пачир)

2 - 1

Суб. 10. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Његош (Ловћенац)

4 - 1

Суб. 10. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Србобран, Србобран
ФК Србобран (Србобран) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

1 - 1

Суб. 10. 10. 2020. 15:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ФК Младост (Бачки Петровац)

1 - 3

Суб. 10. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Текстилац (Оџаци)

1 - 1

Нед. 11. 10. 2020. 15:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Младост (Турија)

0 - 0

Нед. 11. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) OФК Младост АПА (Апатин)

2 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 10

9. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 03. 10. 2020. 15:30 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

1 - 1

Суб. 03. 10. 2020. 15:30 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Раднички (Сомбор)

4 - 0

Суб. 03. 10. 2020. 15:30 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Војводина (Бачко Градиште)

1 - 3

Суб. 03. 10. 2020. 15:30 Стадион ФК Његош, Ловћенац
ФК Његош (Ловћенац) ОФК Врбас (Врбас)

2 - 1

Нед. 04. 10. 2020. 15:30 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Обилић (Нови Кнежевац)

6 - 0

Нед. 04. 10. 2020. 15:30 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Србобран (Србобран)

2 - 1

Нед. 04. 10. 2020. 15:30 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Црвенка (Црвенка)

3 - 0

Нед. 04. 10. 2020. 15:30 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Војводина (Товаришево)

4 - 1

Нед. 04. 10. 2020. 15:30 Стадион ФК Херцеговац, Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Бајша (Бајша)

1 - 3

БИЛТЕН БРОЈ 9

8. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК Обилић, Нови Кнежевац
ФК Обилић (Нови Кнежевац) ФК Херцеговац (Гајдобра)

0 - 4

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Бачка (Пачир)

2 - 1

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион "Миладин Вујин", Товаришево
ФК Војводина (Товаришево) ФК Његош (Ловћенац)

1 - 3

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Младост (Турија)

4 - 2

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

2 - 1

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК Србобран, Србобран
ФК Србобран (Србобран) ФК Текстилац (Оџаци)

0 - 2

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) OФК Младост АПА (Апатин)

1 - 1

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Таванкут (Таванкут)

1 - 1

Нед. 27. 09. 2020. 15:30 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Младост (Бачки Петровац)

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 8

7. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Обилић (Нови Кнежевац)

4 - 3

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Србобран (Србобран)

1 - 0

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Војводина (Бачко Градиште)

2 - 1

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ОФК Врбас (Врбас)

1 - 1

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Његош, Ловћенац
ФК Његош (Ловћенац) ФК Бајша (Бајша)

1 - 1

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Раднички (Сомбор)

1 - 2

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Црвенка (Црвенка)

6 - 0

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Војводина (Товаришево)

7 - 1

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Херцеговац (Гајдобра)

3 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 7

6. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 12. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Обилић, Нови Кнежевац
ФК Обилић (Нови Кнежевац) ФК Бачка (Пачир)

1 - 1

Суб. 12. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Младост (Турија)

3 - 1

Суб. 12. 09. 2020. 16:00 Стадион "Миладин Вујин", Товаришево
ФК Војводина (Товаришево) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

1 - 1

Суб. 12. 09. 2020. 16:00 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Младост (Бачки Петровац)

1 - 3

Суб. 12. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Текстилац (Оџаци)

0 - 2

Суб. 12. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Србобран, Србобран
ФК Србобран (Србобран) ФК Таванкут (Таванкут)

1 - 1

Нед. 13. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Херцеговац, Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Његош (Ловћенац)

2 - 0

Нед. 13. 09. 2020. 16:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) OФК Младост АПА (Апатин)

1 - 0

Нед. 13. 09. 2020. 16:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

0 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 6

5. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 05. 09. 2020. 16:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ФК Обилић (Нови Кнежевац)

5 - 2

Суб. 05. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Србобран (Србобран)

2 - 0

Суб. 05. 09. 2020. 16:30 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Црвенка (Црвенка)

3 - 0

Суб. 05. 09. 2020. 16:30 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Текстилац (Оџаци) ОФК Врбас (Врбас)

5 - 0

Суб. 05. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Бајша (Бајша)

1 - 3

Суб. 05. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Његош, Ловћенац
ФК Његош (Ловћенац) ФК Бачка (Пачир)

2 - 2

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Војводина (Товаришево)

7 - 0

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Херцеговац (Гајдобра)

2 - 1

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Војводина (Бачко Градиште)

0 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 5

4. КОЛО

Утакмица Резултат
Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Обилић, Нови Кнежевац
ФК Обилић (Нови Кнежевац) ФК Његош (Ловћенац)

5 - 0

Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Младост (Турија)

2 - 0

Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Херцеговац, Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

0 - 2

Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Младост (Бачки Петровац)

2 - 0

Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Стадион "Миладин Вујин", Товаришево
ФК Војводина (Товаришево) ФК Текстилац (Оџаци)

1 - 1

Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) OФК Младост АПА (Апатин)

0 - 1

Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Таванкут (Таванкут)

0 - 0

Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

2 - 0

Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Србобран, Србобран
ФК Србобран (Србобран) ФК Раднички (Сомбор)

1 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 4

3. КОЛО

Утакмица Резултат
N/A 00:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Бајша (Бајша)

0 - 0

Суб. 29. 08. 2020. 16:30 Стадион ФК Србобран, Србобран
ФК Србобран (Србобран) ФК Обилић (Нови Кнежевац)

5 - 0

Суб. 29. 08. 2020. 16:30 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Црвенка (Црвенка)

3 - 0

Суб. 29. 08. 2020. 16:30 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Војводина (Товаришево)

3 - 0

Суб. 29. 08. 2020. 16:30 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Бачка (Пачир)

3 - 1

Нед. 30. 08. 2020. 16:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ФК Војводина (Бачко Градиште)

1 - 2

Нед. 30. 08. 2020. 16:30 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ОФК Врбас (Врбас)

3 - 1

Нед. 30. 08. 2020. 16:30 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Херцеговац (Гајдобра)

1 - 1

Нед. 30. 08. 2020. 16:30 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Његош (Ловћенац)

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 3

2. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 22. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Обилић, Нови Кнежевац
ФК Обилић (Нови Кнежевац) ФК Младост (Турија)

0 - 3

Суб. 22. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Његош, Ловћенац
ФК Његош (Ловћенац) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

4 - 1

Суб. 22. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) OФК Младост АПА (Апатин)

1 - 1

Суб. 22. 08. 2020. 17:00 Стадион "Миладин Вујин", Товаришево
ФК Војводина (Товаришево) ФК Таванкут (Таванкут)

0 - 1

Суб. 22. 08. 2020. 17:00 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

1 - 2

Суб. 22. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Раднички (Сомбор)

4 - 1

Нед. 23. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Младост (Бачки Петровац)

1 - 5

Нед. 23. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Херцеговац, Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Текстилац (Оџаци)

1 - 1

Нед. 23. 08. 2020. 17:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Србобран (Србобран)

4 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 2

1. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Србобран, Србобран
ФК Србобран (Србобран) ФК Црвенка (Црвенка)

2 - 2

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ОФК Врбас (Врбас)

2 - 0

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Војводина (Товаришево)

3 - 1

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Херцеговац (Гајдобра)

2 - 0

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Бачка (Пачир)

0 - 3

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Младост (Турија)

1 - 2

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Обилић (Нови Кнежевац)

3 - 0

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Бајша (Бајша)

0 - 0

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Његош (Ловћенац)

4 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 1

КАЛЕНДАР ЛИГЕ

Loading...

АРХИВА

Војвођанска фудбалска лига „Север“ – Резултати и табела 2019/2020.
Војвођанска фудбалска лига „Север“ – Резултати и табела 2018/2019.