Војвођанска фудбалска лига „Север“ – Резултати и табела 2022/2023.

Војвођанска фудбалска лига „Север“ – Резултати и табела 2022/2023.2023-08-01T11:30:20+02:00

РЕЗУЛТАТИ – 30. КОЛО

Утакмица Резултат
Нед. 11. 06. 2023. 17:30 Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Раднички 1918 (Ратково)

1 - 1

Нед. 11. 06. 2023. 17:30 Нови Жедник
ФК Препород (Нови Жедник) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

2 - 1

Нед. 11. 06. 2023. 17:30 Бајмок
ФК Раднички 1905 (Бајмок) OФК Младост АПА (Апатин)

2 - 1

Нед. 11. 06. 2023. 17:30 Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Младост (Бачки Петровац)

0 - 4

Нед. 11. 06. 2023. 17:30 Турија
ФК Младост (Турија) ФК Бачка 1901 (Суботица)

3 - 2

Нед. 11. 06. 2023. 17:30 Змајево
ФК Обилић (Змајево) ФК Војводина (Бачко Градиште)

1 - 3

Нед. 11. 06. 2023. 17:30 Сента
ФК Сента (Сента) ФК Бајша (Бајша)

3 - 0

Нед. 11. 06. 2023. 17:30 Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Братство 2019 (Пригревица)

3 - 2

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И ГолР Б
1 Logo ФК Братство 2019 (Пригревица) 30 25 2 3 87:22+65 77
2 Logo ОФК Врбас (Врбас) 30 18 3 9 73:40+33 57
3 Logo ФК Младост (Бачки Петровац) 30 16 6 8 57:46+11 54
4 Logo ФК Раднички 1905 (Бајмок) 30 15 4 11 48:50-2 49
5 Logo ФК Слога (Чонопља) 30 14 4 12 57:42+15 46
6 Logo ФК Бајша (Бајша) 30 14 2 14 55:46+9 44
7 Logo ФК Бачка 1901 (Суботица) 30 13 3 14 63:48+15 42
8 Logo ФК Младост (Турија) 30 14 2 14 52:47+5 41
9 Logo ФК Обилић (Змајево) 30 13 1 16 52:56-4 40
10 Logo ФК Препород (Нови Жедник) 30 12 4 14 37:52-15 40
11 Logo ФК Херцеговац (Гајдобра) 30 11 6 13 34:53-19 39
12 Logo OФК Младост АПА (Апатин) 30 11 4 15 43:61-18 37
13 Logo ФК Војводина (Бачко Градиште) 30 12 0 18 51:61-10 36
14 Logo ФК Раднички 1918 (Ратково) 30 11 2 17 47:65-18 35
15 Logo ФК Сента (Сента) 30 11 2 17 54:81-27 35
16 Logo ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) 30 6 3 21 33:73-40 21

НАПОМЕНА: ФК Младост (Турија) -3 бода.

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И ГолР Б
1 Logo ФК Братство 2019 (Пригревица) 30 25 2 3 87:22+65 77
2 Logo ОФК Врбас (Врбас) 30 18 3 9 73:40+33 57
3 Logo ФК Младост (Бачки Петровац) 30 16 6 8 57:46+11 54
4 Logo ФК Раднички 1905 (Бајмок) 30 15 4 11 48:50-2 49
5 Logo ФК Слога (Чонопља) 30 14 4 12 57:42+15 46
6 Logo ФК Бајша (Бајша) 30 14 2 14 55:46+9 44
7 Logo ФК Бачка 1901 (Суботица) 30 13 3 14 63:48+15 42
8 Logo ФК Младост (Турија) 30 14 2 14 52:47+5 41
9 Logo ФК Обилић (Змајево) 30 13 1 16 52:56-4 40
10 Logo ФК Препород (Нови Жедник) 30 12 4 14 37:52-15 40
11 Logo ФК Херцеговац (Гајдобра) 30 11 6 13 34:53-19 39
12 Logo OФК Младост АПА (Апатин) 30 11 4 15 43:61-18 37
13 Logo ФК Војводина (Бачко Градиште) 30 12 0 18 51:61-10 36
14 Logo ФК Раднички 1918 (Ратково) 30 11 2 17 47:65-18 35
15 Logo ФК Сента (Сента) 30 11 2 17 54:81-27 35
16 Logo ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) 30 6 3 21 33:73-40 21

НАПОМЕНА: ФК Младост (Турија) -3 бода.

ПРЕТХОДНЕ УТАКМИЦЕ – 29. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 03. 06. 2023. 17:30 Пригревица
ФК Братство 2019 (Пригревица) ФК Слога (Чонопља)

0 - 1

Нед. 04. 06. 2023. 17:30 Бајша
ФК Бајша (Бајша) ОФК Врбас (Врбас)

1 - 2

Нед. 04. 06. 2023. 17:30 Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Сента (Сента)

4 - 0

Нед. 04. 06. 2023. 17:30 Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Обилић (Змајево)

1 - 3

Нед. 04. 06. 2023. 17:30 Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Младост (Турија)

2 - 1

Нед. 04. 06. 2023. 17:30 Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Херцеговац (Гајдобра)

3 - 1

Нед. 04. 06. 2023. 17:30 Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Раднички 1905 (Бајмок)

0 - 2

Нед. 04. 06. 2023. 17:30 Ратково
ФК Раднички 1918 (Ратково) ФК Препород (Нови Жедник)

3 - 1

СВИ РЕЗУЛТАТИ И РАСПОРЕД (ИЗАБРАТИ КОЛО)

Утакмица Резултат
Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Слога (Чонопља)

3 - 0

Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Сента
ФК Сента (Сента) ФК Братство 2019 (Пригревица)

0 - 2

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Змајево
ФК Обилић (Змајево) ФК Бајша (Бајша)

1 - 0

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Турија
ФК Младост (Турија) ФК Војводина (Бачко Градиште)

2 - 0

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Бачка 1901 (Суботица)

1 - 1

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Бајмок
ФК Раднички 1905 (Бајмок) ФК Младост (Бачки Петровац)

2 - 2

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Нови Жедник
ФК Препород (Нови Жедник) OФК Младост АПА (Апатин)

2 - 0

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Ратково
ФК Раднички 1918 (Ратково) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

4 - 1

ВИДЕО
ДЕЛЕГИРАЊЕ
РЕЗУЛТАТИ И ТАБЕЛА
БИЛТЕНИ
РАСПОРЕД
КАЛЕНДАР ЛИГЕ
КЛУБОВИ
КОНТАКТ ПОДАЦИ КЛУБОВА
БОЈЕ КЛУБОВА
ДЕЛЕГАТИ И ДЕЛЕГАТИ ПОСМАТРАЧИ
СУДИЈЕ
СУДИЈЕ ПОМОЋНИЦИ
РУКОВОДСТВО ЛИГЕ

Избор писма

ћирилица latinica

РЕЗУЛТАТИ ОДИГРАНИХ УТАКМИЦА

30. КОЛО

Утакмица Резултат
Нед. 11. 06. 2023. 17:30 Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Раднички 1918 (Ратково)

1 - 1

Нед. 11. 06. 2023. 17:30 Нови Жедник
ФК Препород (Нови Жедник) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

2 - 1

Нед. 11. 06. 2023. 17:30 Бајмок
ФК Раднички 1905 (Бајмок) OФК Младост АПА (Апатин)

2 - 1

Нед. 11. 06. 2023. 17:30 Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Младост (Бачки Петровац)

0 - 4

Нед. 11. 06. 2023. 17:30 Турија
ФК Младост (Турија) ФК Бачка 1901 (Суботица)

3 - 2

Нед. 11. 06. 2023. 17:30 Змајево
ФК Обилић (Змајево) ФК Војводина (Бачко Градиште)

1 - 3

Нед. 11. 06. 2023. 17:30 Сента
ФК Сента (Сента) ФК Бајша (Бајша)

3 - 0

Нед. 11. 06. 2023. 17:30 Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Братство 2019 (Пригревица)

3 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 30

29. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 03. 06. 2023. 17:30 Пригревица
ФК Братство 2019 (Пригревица) ФК Слога (Чонопља)

0 - 1

Нед. 04. 06. 2023. 17:30 Бајша
ФК Бајша (Бајша) ОФК Врбас (Врбас)

1 - 2

Нед. 04. 06. 2023. 17:30 Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Сента (Сента)

4 - 0

Нед. 04. 06. 2023. 17:30 Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Обилић (Змајево)

1 - 3

Нед. 04. 06. 2023. 17:30 Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Младост (Турија)

2 - 1

Нед. 04. 06. 2023. 17:30 Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Херцеговац (Гајдобра)

3 - 1

Нед. 04. 06. 2023. 17:30 Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Раднички 1905 (Бајмок)

0 - 2

Нед. 04. 06. 2023. 17:30 Ратково
ФК Раднички 1918 (Ратково) ФК Препород (Нови Жедник)

3 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 29

28. КОЛО

Утакмица Резултат
Чет. 25. 05. 2023. 17:00 Змајево
ФК Обилић (Змајево) ФК Младост (Бачки Петровац)

2 - 0

Суб. 27. 05. 2023. 17:00 Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Препород (Нови Жедник)

1 - 2

Суб. 27. 05. 2023. 17:00 Сента
ФК Сента (Сента) ФК Бачка 1901 (Суботица)

1 - 3

Суб. 27. 05. 2023. 17:00 Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Војводина (Бачко Градиште)

3 - 0

Суб. 27. 05. 2023. 17:00 Пригревица
ФК Братство 2019 (Пригревица) ФК Бајша (Бајша)

3 - 0

Нед. 28. 05. 2023. 17:00 Бајмок
ФК Раднички 1905 (Бајмок) ФК Раднички 1918 (Ратково)

6 - 2

Нед. 28. 05. 2023. 17:00 Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

2 - 2

Нед. 28. 05. 2023. 17:00 Турија
ФК Младост (Турија) OФК Младост АПА (Апатин)

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 28

27. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 20. 05. 2023. 17:00 Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Слога (Чонопља)

2 - 1

Суб. 20. 05. 2023. 17:00 Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ОФК Врбас (Врбас)

3 - 1

Суб. 20. 05. 2023. 17:00 Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Обилић (Змајево)

3 - 2

Суб. 20. 05. 2023. 17:00 Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Младост (Турија)

0 - 2

Суб. 20. 05. 2023. 17:00 Ратково
ФК Раднички 1918 (Ратково) ФК Херцеговац (Гајдобра)

1 - 3

Нед. 21. 05. 2023. 17:00 Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Братство 2019 (Пригревица)

2 - 4

Нед. 21. 05. 2023. 17:00 Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Сента (Сента)

3 - 1

Нед. 21. 05. 2023. 17:00 Нови Жедник
ФК Препород (Нови Жедник) ФК Раднички 1905 (Бајмок)

3 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 27

26. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 13. 05. 2023. 17:00 Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Раднички 1905 (Бајмок)

2 - 2

Суб. 13. 05. 2023. 17:00 Сента
ФК Сента (Сента) OФК Младост АПА (Апатин)

1 - 4

Суб. 13. 05. 2023. 17:00 Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Младост (Бачки Петровац)

3 - 2

Суб. 13. 05. 2023. 17:00 Пригревица
ФК Братство 2019 (Пригревица) ФК Бачка 1901 (Суботица)

4 - 1

Суб. 13. 05. 2023. 17:00 Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Војводина (Бачко Градиште)

2 - 0

Нед. 14. 05. 2023. 17:00 Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Препород (Нови Жедник)

1 - 0

Нед. 14. 05. 2023. 17:00 Турија
ФК Младост (Турија) ФК Раднички 1918 (Ратково)

0 - 1

Нед. 14. 05. 2023. 17:00 Змајево
ФК Обилић (Змајево) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

3 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 26

25. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 06. 05. 2023. 16:30 Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Бајша (Бајша)

1 - 2

Суб. 06. 05. 2023. 16:30 Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ОФК Врбас (Врбас)

2 - 1

Суб. 06. 05. 2023. 16:30 Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Сента (Сента)

1 - 0

Суб. 06. 05. 2023. 16:30 Ратково
ФК Раднички 1918 (Ратково) ФК Обилић (Змајево)

2 - 1

Нед. 07. 05. 2023. 16:30 Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Слога (Чонопља)

3 - 2

Нед. 07. 05. 2023. 16:30 Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Братство 2019 (Пригревица)

2 - 2

Нед. 07. 05. 2023. 16:30 Нови Жедник
ФК Препород (Нови Жедник) ФК Младост (Турија)

1 - 0

Нед. 07. 05. 2023. 16:30 Бајмок
ФК Раднички 1905 (Бајмок) ФК Херцеговац (Гајдобра)

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 25

24. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 29. 04. 2023. 16:30 Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Херцеговац (Гајдобра)

3 - 0

Суб. 29. 04. 2023. 16:30 Сента
ФК Сента (Сента) ФК Раднички 1918 (Ратково)

3 - 1

Суб. 29. 04. 2023. 16:30 Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

1 - 0

Суб. 29. 04. 2023. 16:30 Пригревица
ФК Братство 2019 (Пригревица) OФК Младост АПА (Апатин)

0 - 2

Суб. 29. 04. 2023. 16:30 Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Младост (Бачки Петровац)

2 - 1

Нед. 30. 04. 2023. 16:30 Турија
ФК Младост (Турија) ФК Раднички 1905 (Бајмок)

1 - 2

Нед. 30. 04. 2023. 16:30 Змајево
ФК Обилић (Змајево) ФК Препород (Нови Жедник)

4 - 1

Нед. 30. 04. 2023. 16:30 Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Бачка 1901 (Суботица)

3 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 24

23. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 22. 04. 2023. 16:30 Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Слога (Чонопља)

2 - 1

Суб. 22. 04. 2023. 16:30 Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Бајша (Бајша)

3 - 0

Суб. 22. 04. 2023. 16:30 Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Братство 2019 (Пригревица)

2 - 3

Суб. 22. 04. 2023. 16:30 Ратково
ФК Раднички 1918 (Ратково) ОФК Врбас (Врбас)

2 - 1

Нед. 23. 04. 2023. 16:30 Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Војводина (Бачко Градиште)

3 - 2

Нед. 23. 04. 2023. 16:30 Нови Жедник
ФК Препород (Нови Жедник) ФК Сента (Сента)

2 - 3

Нед. 23. 04. 2023. 16:30 Бајмок
ФК Раднички 1905 (Бајмок) ФК Обилић (Змајево)

4 - 0

Нед. 23. 04. 2023. 16:30 Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Младост (Турија)

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 23

22. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 15. 04. 2023. 16:30 Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Младост (Турија)

2 - 1

Суб. 15. 04. 2023. 16:30 Змајево
ФК Обилић (Змајево) ФК Херцеговац (Гајдобра)

1 - 1

Суб. 15. 04. 2023. 16:30 Сента
ФК Сента (Сента) ФК Раднички 1905 (Бајмок)

4 - 2

Суб. 15. 04. 2023. 16:30 Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Препород (Нови Жедник)

7 - 1

Суб. 15. 04. 2023. 16:30 Пригревица
ФК Братство 2019 (Пригревица) ФК Раднички 1918 (Ратково)

4 - 0

Суб. 15. 04. 2023. 16:30 Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

3 - 0

Суб. 15. 04. 2023. 16:30 Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) OФК Младост АПА (Апатин)

3 - 0

Суб. 15. 04. 2023. 16:30 Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Младост (Бачки Петровац)

3 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 22

21. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 08. 04. 2023. 16:00 Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Бачка 1901 (Суботица)

1 - 0

Суб. 08. 04. 2023. 16:00 Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Војводина (Бачко Градиште)

1 - 2

Суб. 08. 04. 2023. 16:00 Ратково
ФК Раднички 1918 (Ратково) ФК Бајша (Бајша)

0 - 1

Нед. 09. 04. 2023. 16:00 Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Слога (Чонопља)

1 - 1

Нед. 09. 04. 2023. 16:00 Нови Жедник
ФК Препород (Нови Жедник) ФК Братство 2019 (Пригревица)

0 - 2

Нед. 09. 04. 2023. 16:00 Бајмок
ФК Раднички 1905 (Бајмок) ОФК Врбас (Врбас)

1 - 2

Нед. 09. 04. 2023. 16:00 Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Сента (Сента)

3 - 2

Нед. 09. 04. 2023. 16:00 Турија
ФК Младост (Турија) ФК Обилић (Змајево)

0 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 21

20. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 01. 04. 2023. 16:00 Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Обилић (Змајево)

3 - 4

Суб. 01. 04. 2023. 16:00 Сента
ФК Сента (Сента) ФК Младост (Турија)

5 - 2

Суб. 01. 04. 2023. 16:00 Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Херцеговац (Гајдобра)

5 - 0

Суб. 01. 04. 2023. 16:00 Пригревица
ФК Братство 2019 (Пригревица) ФК Раднички 1905 (Бајмок)

4 - 0

Суб. 01. 04. 2023. 16:00 Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Препород (Нови Жедник)

5 - 1

Суб. 01. 04. 2023. 16:00 Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

4 - 0

Нед. 02. 04. 2023. 16:00 Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Раднички 1918 (Ратково)

5 - 0

Нед. 02. 04. 2023. 16:00 Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) OФК Младост АПА (Апатин)

3 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 20

19. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 25. 03. 2023. 15:00 Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Слога (Чонопља)

1 - 0

Суб. 25. 03. 2023. 15:00 Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Младост (Бачки Петровац)

1 - 2

Суб. 25. 03. 2023. 15:00 Ратково
ФК Раднички 1918 (Ратково) ФК Бачка 1901 (Суботица)

1 - 2

Нед. 26. 03. 2023. 15:00 Нови Жедник
ФК Препород (Нови Жедник) ФК Војводина (Бачко Градиште)

1 - 0

Нед. 26. 03. 2023. 15:00 Бајмок
ФК Раднички 1905 (Бајмок) ФК Бајша (Бајша)

2 - 1

Нед. 26. 03. 2023. 15:00 Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Братство 2019 (Пригревица)

0 - 3

Нед. 26. 03. 2023. 15:00 Турија
ФК Младост (Турија) ОФК Врбас (Врбас)

3 - 2

Нед. 26. 03. 2023. 15:00 Змајево
ФК Обилић (Змајево) ФК Сента (Сента)

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 19

18. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 18. 03. 2023. 15:00 Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Сента (Сента)

3 - 0

Суб. 18. 03. 2023. 15:00 Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Обилић (Змајево)

3 - 2

Суб. 18. 03. 2023. 15:00 Пригревица
ФК Братство 2019 (Пригревица) ФК Младост (Турија)

4 - 0

Суб. 18. 03. 2023. 15:00 Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Херцеговац (Гајдобра)

3 - 0

Суб. 18. 03. 2023. 15:00 Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Препород (Нови Жедник)

1 - 2

Суб. 18. 03. 2023. 15:00 Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

2 - 2

Нед. 19. 03. 2023. 15:00 Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Раднички 1905 (Бајмок)

2 - 0

Нед. 19. 03. 2023. 15:00 Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Раднички 1918 (Ратково)

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 18

17. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 11. 03. 2023. 14:30 Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Слога (Чонопља)

2 - 5

Суб. 11. 03. 2023. 14:30 Ратково
ФК Раднички 1918 (Ратково) OФК Младост АПА (Апатин)

2 - 3

Суб. 11. 03. 2023. 14:30 Сента
ФК Сента (Сента) ОФК Врбас (Врбас)

1 - 1

Нед. 12. 03. 2023. 14:30 Нови Жедник
ФК Препород (Нови Жедник) ФК Младост (Бачки Петровац)

2 - 3

Нед. 12. 03. 2023. 14:30 Бајмок
ФК Раднички 1905 (Бајмок) ФК Бачка 1901 (Суботица)

1 - 2

Нед. 12. 03. 2023. 14:30 Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Војводина (Бачко Градиште)

0 - 2

Нед. 12. 03. 2023. 14:30 Турија
ФК Младост (Турија) ФК Бајша (Бајша)

2 - 1

Нед. 12. 03. 2023. 14:30 Змајево
ФК Обилић (Змајево) ФК Братство 2019 (Пригревица)

1 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 17

16. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 04. 03. 2023. 14:30 Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ОФК Врбас (Врбас)

4 - 0

Суб. 04. 03. 2023. 14:30 Пригревица
ФК Братство 2019 (Пригревица) ФК Сента (Сента)

6 - 2

Суб. 04. 03. 2023. 14:30 Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Обилић (Змајево)

0 - 3

Суб. 04. 03. 2023. 14:30 Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Херцеговац (Гајдобра)

2 - 0

Суб. 04. 03. 2023. 14:30 Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Препород (Нови Жедник)

0 - 0

Суб. 04. 03. 2023. 14:30 Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Раднички 1918 (Ратково)

0 - 2

Нед. 05. 03. 2023. 14:30 Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Младост (Турија)

0 - 1

Нед. 05. 03. 2023. 14:30 Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Раднички 1905 (Бајмок)

0 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 16

15. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 19. 11. 2022. 13:00 Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Препород (Нови Жедник)

1 - 0

Суб. 19. 11. 2022. 13:00 Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Раднички 1905 (Бајмок)

1 - 2

Суб. 19. 11. 2022. 13:00 Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Младост (Турија)

2 - 0

Суб. 19. 11. 2022. 13:00 Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Сента (Сента)

1 - 3

Суб. 19. 11. 2022. 13:00 Пригревица
ФК Братство 2019 (Пригревица) ОФК Врбас (Врбас)

1 - 1

Нед. 20. 11. 2022. 13:00 Ратково
ФК Раднички 1918 (Ратково) ФК Слога (Чонопља)

2 - 0

Нед. 20. 11. 2022. 13:00 Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Херцеговац (Гајдобра)

0 - 0

Нед. 20. 11. 2022. 13:00 Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Обилић (Змајево)

1 - 5

БИЛТЕН БРОЈ 15

14. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 12. 11. 2022. 13:00 Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Братство 2019 (Пригревица)

1 - 2

Суб. 12. 11. 2022. 13:00 Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Бајша (Бајша)

2 - 0

Суб. 12. 11. 2022. 13:00 Сента
ФК Сента (Сента) ФК Војводина (Бачко Градиште)

3 - 2

Нед. 13. 11. 2022. 13:00 Змајево
ФК Обилић (Змајево) ФК Бачка 1901 (Суботица)

3 - 2

Нед. 13. 11. 2022. 13:00 Турија
ФК Младост (Турија) ФК Младост (Бачки Петровац)

1 - 2

Нед. 13. 11. 2022. 13:00 Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) OФК Младост АПА (Апатин)

2 - 1

Нед. 13. 11. 2022. 13:00 Бајмок
ФК Раднички 1905 (Бајмок) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

1 - 0

Нед. 13. 11. 2022. 13:00 Нови Жедник
ФК Препород (Нови Жедник) ФК Раднички 1918 (Ратково)

2 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 14

13. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 05. 11. 2022. 13:00 Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Херцеговац (Гајдобра)

1 - 1

Суб. 05. 11. 2022. 13:00 Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Младост (Турија)

1 - 1

Суб. 05. 11. 2022. 13:00 Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Сента (Сента)

11 - 2

Суб. 05. 11. 2022. 13:00 Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Братство 2019 (Пригревица)

0 - 4

Нед. 06. 11. 2022. 13:00 Нови Жедник
ФК Препород (Нови Жедник) ФК Слога (Чонопља)

1 - 0

Нед. 06. 11. 2022. 13:00 Ратково
ФК Раднички 1918 (Ратково) ФК Раднички 1905 (Бајмок)

1 - 3

Нед. 06. 11. 2022. 13:00 Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Обилић (Змајево)

3 - 0

Нед. 06. 11. 2022. 13:00 Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ОФК Врбас (Врбас)

1 - 3

БИЛТЕН БРОЈ 13

12. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 29. 10. 2022. 13:30 Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Бајша (Бајша)

2 - 0

Суб. 29. 10. 2022. 13:30 Пригревица
ФК Братство 2019 (Пригревица) ФК Војводина (Бачко Градиште)

5 - 0

Суб. 29. 10. 2022. 13:30 Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Бачка 1901 (Суботица)

5 - 1

Суб. 29. 10. 2022. 13:30 Сента
ФК Сента (Сента) ФК Младост (Бачки Петровац)

2 - 1

Нед. 30. 10. 2022. 13:30 Змајево
ФК Обилић (Змајево) OФК Младост АПА (Апатин)

5 - 2

Нед. 30. 10. 2022. 13:30 Турија
ФК Младост (Турија) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

2 - 0

Нед. 30. 10. 2022. 13:30 Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Раднички 1918 (Ратково)

2 - 1

Нед. 30. 10. 2022. 13:30 Бајмок
ФК Раднички 1905 (Бајмок) ФК Препород (Нови Жедник)

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 12

11. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 22. 10. 2022. 14:30 Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Обилић (Змајево)

2 - 0

Суб. 22. 10. 2022. 14:30 Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Сента (Сента)

1 - 1

Суб. 22. 10. 2022. 14:30 Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Братство 2019 (Пригревица)

1 - 2

Нед. 23. 10. 2022. 14:30 Бајмок
ФК Раднички 1905 (Бајмок) ФК Слога (Чонопља)

0 - 2

Нед. 23. 10. 2022. 14:30 Нови Жедник
ФК Препород (Нови Жедник) ФК Херцеговац (Гајдобра)

4 - 5

Нед. 23. 10. 2022. 14:30 Ратково
ФК Раднички 1918 (Ратково) ФК Младост (Турија)

1 - 5

Нед. 23. 10. 2022. 14:30 Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ОФК Врбас (Врбас)

1 - 0

Нед. 23. 10. 2022. 14:30 Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Бајша (Бајша)

1 - 3

БИЛТЕН БРОЈ 11

10. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 15. 10. 2022. 15:00 Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Војводина (Бачко Градиште)

2 - 3

Суб. 15. 10. 2022. 15:00 Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Бачка 1901 (Суботица)

1 - 1

Суб. 15. 10. 2022. 15:00 Пригревица
ФК Братство 2019 (Пригревица) ФК Младост (Бачки Петровац)

3 - 0

Суб. 15. 10. 2022. 15:00 Врбас
ОФК Врбас (Врбас) OФК Младост АПА (Апатин)

5 - 0

Суб. 15. 10. 2022. 15:00 Сента
ФК Сента (Сента) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

0 - 4

Нед. 16. 10. 2022. 15:00 Змајево
ФК Обилић (Змајево) ФК Раднички 1918 (Ратково)

2 - 0

Нед. 16. 10. 2022. 15:00 Турија
ФК Младост (Турија) ФК Препород (Нови Жедник)

4 - 0

Нед. 16. 10. 2022. 15:00 Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Раднички 1905 (Бајмок)

4 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 10

9. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 08. 10. 2022. 15:00 Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ОФК Врбас (Врбас)

1 - 3

Суб. 08. 10. 2022. 15:00 Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Братство 2019 (Пригревица)

1 - 2

Суб. 08. 10. 2022. 15:00 Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Војводина (Бачко Градиште)

7 - 0

Нед. 09. 10. 2022. 15:00 Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Слога (Чонопља)

0 - 0

Нед. 09. 10. 2022. 15:00 Бајмок
ФК Раднички 1905 (Бајмок) ФК Младост (Турија)

2 - 1

Нед. 09. 10. 2022. 15:00 Нови Жедник
ФК Препород (Нови Жедник) ФК Обилић (Змајево)

1 - 0

Нед. 09. 10. 2022. 15:00 Ратково
ФК Раднички 1918 (Ратково) ФК Сента (Сента)

3 - 1

Нед. 09. 10. 2022. 15:00 Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Бајша (Бајша)

3 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 9

8. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 01. 10. 2022. 15:30 Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Бачка 1901 (Суботица)

2 - 1

Суб. 01. 10. 2022. 15:30 Бајша
ФК Бајша (Бајша) OФК Младост АПА (Апатин)

7 - 0

Суб. 01. 10. 2022. 15:30 Пригревица
ФК Братство 2019 (Пригревица) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

6 - 0

Суб. 01. 10. 2022. 15:30 Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Раднички 1918 (Ратково)

2 - 4

Суб. 01. 10. 2022. 15:30 Сента
ФК Сента (Сента) ФК Препород (Нови Жедник)

2 - 1

Нед. 02. 10. 2022. 15:30 Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Младост (Бачки Петровац)

3 - 5

Нед. 02. 10. 2022. 15:30 Змајево
ФК Обилић (Змајево) ФК Раднички 1905 (Бајмок)

2 - 3

Нед. 02. 10. 2022. 15:30 Турија
ФК Младост (Турија) ФК Херцеговац (Гајдобра)

4 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 8

7. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 24. 09. 2022. 15:30 Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Бајша (Бајша)

0 - 4

Суб. 24. 09. 2022. 15:30 Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Војводина (Бачко Градиште)

1 - 0

Нед. 25. 09. 2022. 15:30 Турија
ФК Младост (Турија) ФК Слога (Чонопља)

5 - 1

Нед. 25. 09. 2022. 15:30 Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Обилић (Змајево)

2 - 1

Нед. 25. 09. 2022. 15:30 Бајмок
ФК Раднички 1905 (Бајмок) ФК Сента (Сента)

4 - 1

Нед. 25. 09. 2022. 15:30 Нови Жедник
ФК Препород (Нови Жедник) ОФК Врбас (Врбас)

1 - 0

Нед. 25. 09. 2022. 15:30 Ратково
ФК Раднички 1918 (Ратково) ФК Братство 2019 (Пригревица)

1 - 2

Нед. 25. 09. 2022. 15:30 Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Бачка 1901 (Суботица)

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 7

6. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 17. 09. 2022. 16:00 Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Младост (Бачки Петровац)

5 - 2

Суб. 17. 09. 2022. 16:00 Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) OФК Младост АПА (Апатин)

2 - 0

Суб. 17. 09. 2022. 16:00 Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Раднички 1918 (Ратково)

4 - 0

Суб. 17. 09. 2022. 16:00 Пригревица
ФК Братство 2019 (Пригревица) ФК Препород (Нови Жедник)

3 - 0

Суб. 17. 09. 2022. 16:00 Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Раднички 1905 (Бајмок)

6 - 2

Суб. 17. 09. 2022. 16:00 Сента
ФК Сента (Сента) ФК Херцеговац (Гајдобра)

2 - 1

Нед. 18. 09. 2022. 16:00 Бачко Градште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

5 - 1

Нед. 18. 09. 2022. 16:00 Змајево
ФК Обилић (Змајево) ФК Младост (Турија)

0 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 6

5. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 10. 09. 2022. 16:00 Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Бачка 1901 (Суботица)

3 - 2

Суб. 10. 09. 2022. 16:00 Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Младост (Бачки Петровац)

3 - 4

Нед. 11. 09. 2022. 16:00 Змајево
ФК Обилић (Змајево) ФК Слога (Чонопља)

0 - 3

Нед. 11. 09. 2022. 16:00 Турија
ФК Младост (Турија) ФК Сента (Сента)

4 - 3

Нед. 11. 09. 2022. 16:00 Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ОФК Врбас (Врбас)

1 - 0

Нед. 11. 09. 2022. 16:00 Бајмок
ФК Раднички 1905 (Бајмок) ФК Братство 2019 (Пригревица)

0 - 1

Нед. 11. 09. 2022. 16:00 Нови Жедник
ФК Препород (Нови Жедник) ФК Бајша (Бајша)

2 - 2

Нед. 11. 09. 2022. 16:00 Ратково
ФК Раднички 1918 (Ратково) ФК Војводина (Бачко Градиште)

3 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 5

4. КОЛО

Утакмица Резултат
Пет. 02. 09. 2022. 16:30 Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Препород (Нови Жедник)

1 - 2

Суб. 03. 09. 2022. 16:30 Чонопља
ФК Слога (Чонопља) OФК Младост АПА (Апатин)

4 - 1

Суб. 03. 09. 2022. 16:30 Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Раднички 1918 (Ратково)

4 - 2

Суб. 03. 09. 2022. 16:30 Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Раднички 1905 (Бајмок)

4 - 0

Суб. 03. 09. 2022. 16:30 Пригревица
ФК Братство 2019 (Пригревица) ФК Херцеговац (Гајдобра)

4 - 0

Суб. 03. 09. 2022. 16:30 Сента
ФК Сента (Сента) ФК Обилић (Змајево)

5 - 1

Нед. 04. 09. 2022. 16:30 Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

5 - 2

Нед. 04. 09. 2022. 16:30 Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Младост (Турија)

0 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 4

3. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 27. 08. 2022. 16:30 Сента
ФК Сента (Сента) ФК Слога (Чонопља)

1 - 2

Суб. 27. 08. 2022. 16:30 Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) OФК Младост АПА (Апатин)

4 - 2

Нед. 28. 08. 2022. 16:30 Змајево
ФК Обилић (Змајево) ОФК Врбас (Врбас)

1 - 2

Нед. 28. 08. 2022. 16:30 Турија
ФК Младост (Турија) ФК Братство 2019 (Пригревица)

1 - 2

Нед. 28. 08. 2022. 16:30 Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Бајша (Бајша)

2 - 0

Нед. 28. 08. 2022. 16:30 Бајмок
ФК Раднички 1905 (Бајмок) ФК Војводина (Бачко Градиште)

1 - 0

Нед. 28. 08. 2022. 16:30 Нови Жедник
ФК Препород (Нови Жедник) ФК Бачка 1901 (Суботица)

2 - 0

Нед. 28. 08. 2022. 16:30 Ратково
ФК Раднички 1918 (Ратково) ФК Младост (Бачки Петровац)

3 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 3

2. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 20. 08. 2022. 17:00 Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

3 - 0

Суб. 20. 08. 2022. 17:00 Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Раднички 1918 (Ратково)

2 - 1

Суб. 20. 08. 2022. 17:00 Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Раднички 1905 (Бајмок)

1 - 1

Суб. 20. 08. 2022. 17:00 Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Младост (Турија)

6 - 3

Суб. 20. 08. 2022. 17:00 Пригревица
ФК Братство 2019 (Пригревица) ФК Обилић (Змајево)

5 - 0

Суб. 20. 08. 2022. 17:00 Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Сента (Сента)

6 - 2

Нед. 21. 08. 2022. 17:00 Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Препород (Нови Жедник)

0 - 0

Нед. 21. 08. 2022. 17:00 Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Херцеговац (Гајдобра)

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 2

1. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Слога (Чонопља)

3 - 0

Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Сента
ФК Сента (Сента) ФК Братство 2019 (Пригревица)

0 - 2

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Змајево
ФК Обилић (Змајево) ФК Бајша (Бајша)

1 - 0

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Турија
ФК Младост (Турија) ФК Војводина (Бачко Градиште)

2 - 0

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Бачка 1901 (Суботица)

1 - 1

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Бајмок
ФК Раднички 1905 (Бајмок) ФК Младост (Бачки Петровац)

2 - 2

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Нови Жедник
ФК Препород (Нови Жедник) OФК Младост АПА (Апатин)

2 - 0

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Ратково
ФК Раднички 1918 (Ратково) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

4 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 1

КАЛЕНДАР ЛИГЕ

Loading...

АРХИВА

Војвођанска фудбалска лига „Север“ – Резултати и табела 2021/2022.
Војвођанска фудбалска лига „Север“ – Резултати и табела 2020/2021.
Војвођанска фудбалска лига „Север“ – Резултати и табела 2019/2020.
Војвођанска фудбалска лига „Север“ – Резултати и табела 2018/2019.