Bulevar oslobođenja 92/V, 21 102 Novi Sad; T: 021/421-401; 021/420-885; 064/8455-490; F: 021/66-23-460|kancelarija@fsv.rs

Vojvođanska fudbalska liga „Sever“ – Rezultati i tabela 2021/2022.

Vojvođanska fudbalska liga „Sever“ – Rezultati i tabela 2021/2022.2022-08-12T12:22:10+02:00

REZULTATI – 30. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 04. 06. 2022. 17:30 Gradski stadion Senta
FK Senta (Senta) FK Bajša (Bajša)

0 - 0

Ned. 05. 06. 2022. 17:30 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Sloga (Čonoplja)

3 - 0

Ned. 05. 06. 2022. 17:30 Gradski stadion Sombor
FK Stanišić (Stanišić) FK Preporod (Novi Žednik)

2 - 4

Ned. 05. 06. 2022. 17:30 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Njegoš (Lovćenac)

9 - 3

Ned. 05. 06. 2022. 17:30 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Hercegovac (Gajdobra)

2 - 3

Ned. 05. 06. 2022. 17:30 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

0 - 0

Ned. 05. 06. 2022. 17:30 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Bačka 1901 (Subotica)

3 - 6

Ned. 05. 06. 2022. 17:30 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Mladost (Bački Petrovac)

3 - 0

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo FK Stanišić (Stanišić) 30 22 0 8 72:41 66
2 Logo FK Bačka 1901 (Subotica) 30 17 6 7 69:43 57
3 Logo FK Mladost (Turija) 30 14 8 8 41:22 50
4 Logo FK Bajša (Bajša) 30 14 6 10 61:35 48
5 Logo FK Mladost (Bački Petrovac) 30 14 6 10 47:32 48
6 Logo FK Senta (Senta) 30 13 7 10 52:32 46
7 Logo FK Vojvodina (Bačko Gradište) 30 14 3 13 58:48 45
8 Logo FK Preporod (Novi Žednik) 30 12 5 13 42:39 41
9 Logo FK Krila Krajine (Bačka Palanka) 30 11 8 11 40:44 41
10 Logo FK Sloga (Čonoplja) 30 13 2 15 44:81 41
11 Logo OFK Mladost APA (Apatin) 30 12 4 14 50:48 39
12 Logo FK Hercegovac (Gajdobra) 30 12 3 15 42:64 39
13 Logo FK Tavankut (Tavankut) 30 10 7 13 33:33 37
14 Logo FK ČSK Pivara (Čelarevo) 30 11 4 15 28:42 37
15 Logo FK Bačka (Pačir) 30 9 5 16 39:51 32
16 Logo FK Njegoš (Lovćenac) 30 3 4 23 32:95 13

NAPOMENA: OFK Mladost APA (-1) bod.

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo FK Stanišić (Stanišić) 30 22 0 8 72:41 66
2 Logo FK Bačka 1901 (Subotica) 30 17 6 7 69:43 57
3 Logo FK Mladost (Turija) 30 14 8 8 41:22 50
4 Logo FK Bajša (Bajša) 30 14 6 10 61:35 48
5 Logo FK Mladost (Bački Petrovac) 30 14 6 10 47:32 48
6 Logo FK Senta (Senta) 30 13 7 10 52:32 46
7 Logo FK Vojvodina (Bačko Gradište) 30 14 3 13 58:48 45
8 Logo FK Preporod (Novi Žednik) 30 12 5 13 42:39 41
9 Logo FK Krila Krajine (Bačka Palanka) 30 11 8 11 40:44 41
10 Logo FK Sloga (Čonoplja) 30 13 2 15 44:81 41
11 Logo OFK Mladost APA (Apatin) 30 12 4 14 50:48 39
12 Logo FK Hercegovac (Gajdobra) 30 12 3 15 42:64 39
13 Logo FK Tavankut (Tavankut) 30 10 7 13 33:33 37
14 Logo FK ČSK Pivara (Čelarevo) 30 11 4 15 28:42 37
15 Logo FK Bačka (Pačir) 30 9 5 16 39:51 32
16 Logo FK Njegoš (Lovćenac) 30 3 4 23 32:95 13

PRETHODNE UTAKMICE – 29. KOLO

Utakmica Rezultat
Ned. 29. 05. 2022. 17:30 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Senta (Senta)

2 - 0

Ned. 29. 05. 2022. 17:30 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Mladost (Turija)

2 - 2

Ned. 29. 05. 2022. 17:30 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Bačka (Pačir)

3 - 0

Ned. 29. 05. 2022. 17:30 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK Tavankut (Tavankut)

3 - 2

Ned. 29. 05. 2022. 17:30 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) OFK Mladost APA (Apatin)

2 - 4

Ned. 29. 05. 2022. 17:30 Stadion FK Preporod, Novi Žednik
FK Preporod (Novi Žednik) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

3 - 1

Ned. 29. 05. 2022. 17:30 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Stanišić (Stanišić)

4 - 3

Ned. 29. 05. 2022. 17:30 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

3 - 1

SVI REZULTATI I RASPORED (IZABRATI KOLO)

Utakmica Rezultat
Sub. 14. 08. 2021. 17:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

1 - 0

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Preporod (Novi Žednik)

1 - 0

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Sloga (Čonoplja)

11 - 0

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Senta (Senta)

1 - 1

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Mladost (Bački Petrovac)

2 - 1

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Bačka 1901 (Subotica)

0 - 3

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Hercegovac (Gajdobra)

3 - 0

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion u Stanišiću
FK Stanišić (Stanišić) FK Njegoš (Lovćenac)

4 - 0

VIDEO
DELEGIRANJE
REZULTATI I TABELA
BILTENI
RASPORED
KALENDAR LIGE
KLUBOVI
KONTAKT PODACI KLUBOVA
BOJE KLUBOVA
DELEGATI I DELEGATI POSMATRAČI
SUDIJE
SUDIJE POMOĆNICI
RUKOVODSTVO LIGE

Izbor pisma

ćirilica latinica

REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA

30. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 04. 06. 2022. 17:30 Gradski stadion Senta
FK Senta (Senta) FK Bajša (Bajša)

0 - 0

Ned. 05. 06. 2022. 17:30 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Sloga (Čonoplja)

3 - 0

Ned. 05. 06. 2022. 17:30 Gradski stadion Sombor
FK Stanišić (Stanišić) FK Preporod (Novi Žednik)

2 - 4

Ned. 05. 06. 2022. 17:30 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Njegoš (Lovćenac)

9 - 3

Ned. 05. 06. 2022. 17:30 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Hercegovac (Gajdobra)

2 - 3

Ned. 05. 06. 2022. 17:30 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

0 - 0

Ned. 05. 06. 2022. 17:30 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Bačka 1901 (Subotica)

3 - 6

Ned. 05. 06. 2022. 17:30 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Mladost (Bački Petrovac)

3 - 0

29. KOLO

Utakmica Rezultat
Ned. 29. 05. 2022. 17:30 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Senta (Senta)

2 - 0

Ned. 29. 05. 2022. 17:30 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Mladost (Turija)

2 - 2

Ned. 29. 05. 2022. 17:30 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Bačka (Pačir)

3 - 0

Ned. 29. 05. 2022. 17:30 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK Tavankut (Tavankut)

3 - 2

Ned. 29. 05. 2022. 17:30 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) OFK Mladost APA (Apatin)

2 - 4

Ned. 29. 05. 2022. 17:30 Stadion FK Preporod, Novi Žednik
FK Preporod (Novi Žednik) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

3 - 1

Ned. 29. 05. 2022. 17:30 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Stanišić (Stanišić)

4 - 3

Ned. 29. 05. 2022. 17:30 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

3 - 1

BILTEN BROJ 29

28. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 21. 05. 2022. 17:00 Gradski stadion Senta
FK Senta (Senta) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

4 - 2

Sub. 21. 05. 2022. 17:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Preporod (Novi Žednik)

3 - 0

Ned. 22. 05. 2022. 17:00 Stadion u Stanišiću
FK Stanišić (Stanišić) FK Bajša (Bajša)

3 - 0

Ned. 22. 05. 2022. 17:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Sloga (Čonoplja)

2 - 3

Ned. 22. 05. 2022. 17:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Njegoš (Lovćenac)

5 - 0

Ned. 22. 05. 2022. 17:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Hercegovac (Gajdobra)

2 - 4

Ned. 22. 05. 2022. 17:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

0 - 1

Ned. 22. 05. 2022. 17:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Bačka 1901 (Subotica)

4 - 2

BILTEN BROJ 28

27. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 14. 05. 2022. 17:00 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Senta (Senta)

3 - 2

Sub. 14. 05. 2022. 17:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Mladost (Bački Petrovac)

1 - 0

Sub. 14. 05. 2022. 17:00 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK Mladost (Turija)

1 - 0

Sub. 14. 05. 2022. 17:00 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Bačka (Pačir)

2 - 2

Sub. 14. 05. 2022. 17:00 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) OFK Mladost APA (Apatin)

3 - 1

Sub. 14. 05. 2022. 17:00 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

3 - 0

Sub. 14. 05. 2022. 17:00 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Stanišić (Stanišić)

2 - 1

Ned. 15. 05. 2022. 17:00 Stadion FK Preporod, Novi Žednik
FK Preporod (Novi Žednik) FK Tavankut (Tavankut)

1 - 3

BILTEN BROJ 27

26. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 07. 05. 2022. 17:00 Gradski stadion Senta
FK Senta (Senta) FK Stanišić (Stanišić)

6 - 1

Sub. 07. 05. 2022. 17:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Bajša (Bajša)

3 - 1

Sub. 07. 05. 2022. 17:00 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

4 - 1

Ned. 08. 05. 2022. 17:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

3 - 4

Ned. 08. 05. 2022. 17:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Sloga (Čonoplja)

0 - 0

Ned. 08. 05. 2022. 17:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Preporod (Novi Žednik)

2 - 0

Ned. 08. 05. 2022. 17:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Njegoš (Lovćenac)

6 - 2

Ned. 08. 05. 2022. 17:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Hercegovac (Gajdobra)

1 - 1

BILTEN BROJ 26

25. KOLO

Utakmica Rezultat
Pet. 29. 04. 2022. 16:30 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK Bačka 1901 (Subotica)

3 - 2

Pet. 29. 04. 2022. 16:30 Stadion u Stanišiću
FK Stanišić (Stanišić) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

3 - 1

Sub. 30. 04. 2022. 16:30 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Senta (Senta)

3 - 2

Sub. 30. 04. 2022. 16:30 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Mladost (Bački Petrovac)

1 - 4

Sub. 30. 04. 2022. 16:30 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Bačka (Pačir)

1 - 0

Sub. 30. 04. 2022. 16:30 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Tavankut (Tavankut)

2 - 0

Sub. 30. 04. 2022. 16:30 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) OFK Mladost APA (Apatin)

1 - 2

Uto. 03. 05. 2022. 17:00 Stadion FK Preporod, Novi Žednik
FK Preporod (Novi Žednik) FK Mladost (Turija)

0 - 1

BILTEN BROJ 25

24. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 23. 04. 2022. 16:30 Gradski stadion Senta
FK Senta (Senta) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

0 - 1

Sub. 23. 04. 2022. 16:30 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Stanišić (Stanišić)

0 - 3

Sub. 23. 04. 2022. 16:30 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

3 - 0

Sub. 23. 04. 2022. 16:30 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Sloga (Čonoplja)

1 - 2

Sub. 23. 04. 2022. 16:30 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Njegoš (Lovćenac)

6 - 0

Sub. 23. 04. 2022. 16:30 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Hercegovac (Gajdobra)

0 - 1

Ned. 24. 04. 2022. 16:30 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Bajša (Bajša)

0 - 1

Ned. 24. 04. 2022. 16:30 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Preporod (Novi Žednik)

1 - 0

BILTEN BROJ 24

23. KOLO

Utakmica Rezultat
Sre. 20. 04. 2022. 16:30 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK Senta (Senta)

3 - 1

Sre. 20. 04. 2022. 16:30 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

0 - 1

Sre. 20. 04. 2022. 16:30 Stadion FK Preporod, Novi Žednik
FK Preporod (Novi Žednik) FK Bačka 1901 (Subotica)

1 - 0

Sre. 20. 04. 2022. 16:30 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Mladost (Bački Petrovac)

1 - 0

Sre. 20. 04. 2022. 16:30 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Mladost (Turija)

3 - 1

Sre. 20. 04. 2022. 16:30 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Bačka (Pačir)

2 - 1

Sre. 20. 04. 2022. 16:30 Stadion u Stanišiću
FK Stanišić (Stanišić) FK Tavankut (Tavankut)

0 - 1

Sre. 20. 04. 2022. 16:30 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) OFK Mladost APA (Apatin)

3 - 0

BILTEN BROJ 23

22. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 16. 04. 2022. 16:30 Gradski stadion Senta
FK Senta (Senta) OFK Mladost APA (Apatin)

1 - 0

Sub. 16. 04. 2022. 16:30 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Sloga (Čonoplja)

4 - 5

Sub. 16. 04. 2022. 16:30 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Preporod (Novi Žednik)

1 - 0

Ned. 17. 04. 2022. 16:30 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK Njegoš (Lovćenac)

3 - 1

Ned. 17. 04. 2022. 16:30 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

1 - 2

Ned. 17. 04. 2022. 16:30 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Stanišić (Stanišić)

5 - 4

Ned. 17. 04. 2022. 16:30 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

1 - 0

Ned. 17. 04. 2022. 16:30 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Bajša (Bajša)

2 - 1

BILTEN BROJ 22

21. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 09. 04. 2022. 16:00 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Senta (Senta)

0 - 4

Sub. 09. 04. 2022. 16:00 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

2 - 0

Sub. 09. 04. 2022. 16:00 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Bačka 1901 (Subotica)

1 - 2

Sub. 09. 04. 2022. 16:00 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Mladost (Bački Petrovac)

0 - 0

Sub. 09. 04. 2022. 16:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Tavankut (Tavankut)

4 - 1

Ned. 10. 04. 2022. 16:00 Stadion FK Preporod, Novi Žednik
FK Preporod (Novi Žednik) FK Hercegovac (Gajdobra)

3 - 0

Ned. 10. 04. 2022. 16:00 Stadion u Stanišiću
FK Stanišić (Stanišić) FK Mladost (Turija)

1 - 0

Ned. 10. 04. 2022. 16:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Bačka (Pačir)

1 - 0

BILTEN BROJ 21

20. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 02. 04. 2022. 16:00 Gradski stadion Senta
FK Senta (Senta) FK Tavankut (Tavankut)

2 - 2

Sub. 02. 04. 2022. 16:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Stanišić (Stanišić)

1 - 2

Sub. 02. 04. 2022. 16:00 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

1 - 1

Sub. 02. 04. 2022. 16:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Bajša (Bajša)

2 - 1

Sub. 02. 04. 2022. 16:00 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK Sloga (Čonoplja)

1 - 2

Sub. 02. 04. 2022. 16:00 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Preporod (Novi Žednik)

0 - 3

Ned. 03. 04. 2022. 16:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) OFK Mladost APA (Apatin)

0 - 1

Ned. 03. 04. 2022. 16:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

1 - 0

BILTEN BROJ 20

19. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 26. 03. 2022. 15:00 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Njegoš (Lovćenac)

1 - 0

Sub. 26. 03. 2022. 15:00 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Hercegovac (Gajdobra)

3 - 0

Sub. 26. 03. 2022. 15:00 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

2 - 2

Sub. 26. 03. 2022. 15:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Mladost (Turija)

1 - 0

Ned. 27. 03. 2022. 15:00 Stadion FK Preporod, Novi Žednik
FK Preporod (Novi Žednik) FK Senta (Senta)

2 - 3

Ned. 27. 03. 2022. 15:00 Stadion u Stanišiću
FK Stanišić (Stanišić) FK Bačka 1901 (Subotica)

2 - 0

Ned. 27. 03. 2022. 15:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Mladost (Bački Petrovac)

1 - 0

Ned. 27. 03. 2022. 15:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Bačka (Pačir)

0 - 1

BILTEN BROJ 19

18. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 19. 03. 2022. 15:00 Gradski stadion Senta
FK Senta (Senta) FK Bačka (Pačir)

3 - 0

Sub. 19. 03. 2022. 15:00 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

2 - 0

Sub. 19. 03. 2022. 15:00 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Bajša (Bajša)

2 - 0

Ned. 20. 03. 2022. 15:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Tavankut (Tavankut)

0 - 0

Ned. 20. 03. 2022. 15:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) OFK Mladost APA (Apatin)

2 - 0

Ned. 20. 03. 2022. 15:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Stanišić (Stanišić)

0 - 3

Ned. 20. 03. 2022. 15:00 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

5 - 0

Ned. 20. 03. 2022. 15:00 Stadion FK Preporod, Novi Žednik
FK Preporod (Novi Žednik) FK Sloga (Čonoplja)

1 - 2

BILTEN BROJ 18

17. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 12. 03. 2022. 12:00 Stadion u Stanišiću
FK Stanišić (Stanišić) FK Hercegovac (Gajdobra)

1 - 0

Sub. 12. 03. 2022. 14:30 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Senta (Senta)

2 - 1

Sub. 12. 03. 2022. 14:30 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Preporod (Novi Žednik)

2 - 2

Sub. 12. 03. 2022. 14:30 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Njegoš (Lovćenac)

3 - 0

Sub. 12. 03. 2022. 14:30 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Bačka 1901 (Subotica)

2 - 3

Ned. 13. 03. 2022. 14:30 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

0 - 3

Ned. 13. 03. 2022. 14:30 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Mladost (Bački Petrovac)

1 - 1

Ned. 13. 03. 2022. 14:30 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Mladost (Turija)

0 - 0

BILTEN BROJ 17

16. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 05. 03. 2022. 14:30 Gradski stadion Senta
FK Senta (Senta) FK Mladost (Turija)

0 - 0

Sub. 05. 03. 2022. 14:30 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Tavankut (Tavankut)

1 - 0

Sub. 05. 03. 2022. 14:30 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) OFK Mladost APA (Apatin)

2 - 1

Sub. 05. 03. 2022. 14:30 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Bajša (Bajša)

2 - 1

Ned. 06. 03. 2022. 14:30 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Bačka (Pačir)

4 - 0

Ned. 06. 03. 2022. 14:30 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

2 - 1

Ned. 06. 03. 2022. 14:30 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Stanišić (Stanišić)

0 - 3

Ned. 06. 03. 2022. 14:30 Stadion FK Preporod, Novi Žednik
FK Preporod (Novi Žednik) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

1 - 0

BILTEN BROJ 16

15. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 20. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Senta (Senta)

0 - 0

Sub. 20. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

3 - 5

Sub. 20. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) OFK Mladost APA (Apatin)

0 - 6

Sub. 20. 11. 2021. 13:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Tavankut (Tavankut)

0 - 1

Sub. 20. 11. 2021. 13:00 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Bačka (Pačir)

1 - 1

Ned. 21. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Preporod, Novi Žednik
FK Preporod (Novi Žednik) FK Stanišić (Stanišić)

0 - 1

Ned. 21. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

0 - 5

Ned. 21. 11. 2021. 13:00 15:30 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Mladost (Turija)

1 - 0

BILTEN BROJ 15

14. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 13. 11. 2021. 13:00 Gradski stadion Senta
FK Senta (Senta) FK Mladost (Bački Petrovac)

2 - 0

Sub. 13. 11. 2021. 13:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Njegoš (Lovćenac)

6 - 2

Sub. 13. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Bajša (Bajša)

0 - 2

Ned. 14. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Bačka 1901 (Subotica)

3 - 2

Ned. 14. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

3 - 0

Ned. 14. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Hercegovac (Gajdobra)

3 - 0

Ned. 14. 11. 2021. 13:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Preporod (Novi Žednik)

4 - 3

Ned. 14. 11. 2021. 13:00 Stadion u Stanišiću
FK Stanišić (Stanišić) FK Sloga (Čonoplja)

4 - 2

BILTEN BROJ 14

13. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 06. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Senta (Senta)

0 - 0

Sub. 06. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

2 - 6

Sub. 06. 11. 2021. 13:00 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Mladost (Bački Petrovac)

2 - 1

Ned. 07. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Preporod, Novi Žednik
FK Preporod (Novi Žednik) OFK Mladost APA (Apatin)

2 - 2

Ned. 07. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Tavankut (Tavankut)

0 - 1

Ned. 07. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK Bačka (Pačir)

1 - 0

Ned. 07. 11. 2021. 13:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Mladost (Turija)

0 - 1

Sre. 10. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Stanišić (Stanišić)

2 - 3

BILTEN BROJ 13

12. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 30. 10. 2021. 13:30 Gradski stadion Senta
FK Senta (Senta) FK Bačka 1901 (Subotica)

1 - 2

Sub. 30. 10. 2021. 13:30 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Sloga (Čonoplja)

5 - 0

Ned. 31. 10. 2021. 13:30 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

2 - 0

Ned. 31. 10. 2021. 13:30 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Hercegovac (Gajdobra)

2 - 1

Ned. 31. 10. 2021. 13:30 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Njegoš (Lovćenac)

1 - 1

Ned. 31. 10. 2021. 13:30 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Preporod (Novi Žednik)

0 - 1

Ned. 31. 10. 2021. 13:30 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Bajša (Bajša)

0 - 2

Ned. 31. 10. 2021. 13:30 Stadion u Stanišiću
FK Stanišić (Stanišić) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

3 - 0

BILTEN BROJ 12

11. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 23. 10. 2021. 14:30 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

3 - 0

Sub. 23. 10. 2021. 14:30 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) OFK Mladost APA (Apatin)

5 - 0

Sub. 23. 10. 2021. 14:30 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Tavankut (Tavankut)

1 - 2

Sub. 23. 10. 2021. 14:30 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Bačka 1901 (Subotica)

0 - 2

Ned. 24. 10. 2021. 14:30 Stadion u Stanišiću
FK Stanišić (Stanišić) FK Senta (Senta)

3 - 0

Ned. 24. 10. 2021. 14:30 Stadion FK Preporod, Novi Žednik
FK Preporod (Novi Žednik) FK Bačka (Pačir)

3 - 1

Ned. 24. 10. 2021. 14:30 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Mladost (Turija)

0 - 5

Ned. 24. 10. 2021. 14:30 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK Mladost (Bački Petrovac)

4 - 6

BILTEN BROJ 11

10. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 16. 10. 2021. 15:00 Gradski stadion Senta
FK Senta (Senta) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

3 - 1

Sub. 16. 10. 2021. 15:00 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Hercegovac (Gajdobra)

2 - 1

Sub. 16. 10. 2021. 15:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

0 - 0

Ned. 17. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Njegoš (Lovćenac)

5 - 0

Ned. 17. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Preporod (Novi Žednik)

1 - 0

Ned. 17. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Sloga (Čonoplja)

6 - 1

Ned. 17. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Bajša (Bajša)

3 - 0

Ned. 17. 10. 2021. 15:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Stanišić (Stanišić)

3 - 4

BILTEN BROJ 10

9. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 09. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Tavankut (Tavankut)

3 - 2

Sub. 09. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Bačka (Pačir)

2 - 0

Sub. 09. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Mladost (Turija)

1 - 4

Ned. 10. 10. 2021. 15:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Senta (Senta)

1 - 0

Ned. 10. 10. 2021. 15:00 Stadion u Stanišiću
FK Stanišić (Stanišić) OFK Mladost APA (Apatin)

3 - 1

Ned. 10. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Preporod, Novi Žednik
FK Preporod (Novi Žednik) FK Mladost (Bački Petrovac)

2 - 0

Ned. 10. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Bačka 1901 (Subotica)

1 - 3

Ned. 10. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

1 - 1

BILTEN BROJ 9

8. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 02. 10. 2021. 15:30 Gradski stadion Senta
FK Senta (Senta) FK Hercegovac (Gajdobra)

4 - 0

Sub. 02. 10. 2021. 15:30 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Njegoš (Lovćenac)

3 - 0

Sub. 02. 10. 2021. 15:30 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Preporod (Novi Žednik)

3 - 0

Sub. 02. 10. 2021. 15:30 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

1 - 3

Ned. 03. 10. 2021. 15:30 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Sloga (Čonoplja)

2 - 0

Ned. 03. 10. 2021. 15:30 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Bajša (Bajša)

0 - 1

Ned. 03. 10. 2021. 15:30 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

3 - 0

Ned. 03. 10. 2021. 15:30 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Stanišić (Stanišić)

1 - 2

BILTEN BROJ 8

7. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 25. 09. 2021. 15:30 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Senta (Senta)

0 - 2

Sub. 25. 09. 2021. 15:30 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Mladost (Turija)

0 - 0

Sub. 25. 09. 2021. 15:30 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Bačka 1901 (Subotica)

1 - 5

Ned. 26. 09. 2021. 15:30 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Tavankut (Tavankut)

2 - 0

Ned. 26. 09. 2021. 15:30 Stadion u Stanišiću
FK Stanišić (Stanišić) FK Bačka (Pačir)

2 - 1

Ned. 26. 09. 2021. 15:30 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Mladost (Bački Petrovac)

1 - 1

Ned. 26. 09. 2021. 15:30 Stadion FK Preporod, Novi Žednik
FK Preporod (Novi Žednik) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

3 - 0

Ned. 26. 09. 2021. 15:30 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Hercegovac (Gajdobra)

5 - 0

BILTEN BROJ 7

6. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 18. 09. 2021. 16:00 Gradski stadion Senta
FK Senta (Senta) FK Njegoš (Lovćenac)

2 - 1

Sub. 18. 09. 2021. 16:00 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Bajša (Bajša)

1 - 1

Ned. 19. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK Preporod (Novi Žednik)

1 - 1

Ned. 19. 09. 2021. 16:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Sloga (Čonoplja)

2 - 0

Ned. 19. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

2 - 1

Ned. 19. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Stanišić (Stanišić)

3 - 1

Ned. 19. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

2 - 1

Ned. 19. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) OFK Mladost APA (Apatin)

0 - 0

BILTEN BROJ 6

5. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 11. 09. 2021. 16:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Bačka (Pačir)

2 - 1

Sub. 11. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Bačka 1901 (Subotica)

1 - 1

Sub. 11. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

3 - 0

Sub. 11. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Hercegovac (Gajdobra)

0 - 1

Ned. 12. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Senta (Senta)

1 - 0

Ned. 12. 09. 2021. 16:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Mladost (Turija)

1 - 1

Ned. 12. 09. 2021. 16:00 Stadion u Stanišiću
FK Stanišić (Stanišić) FK Mladost (Bački Petrovac)

2 - 1

Ned. 12. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Preporod, Novi Žednik
FK Preporod (Novi Žednik) FK Njegoš (Lovćenac)

1 - 0

BILTEN BROJ 5

4. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 04. 09. 2021. 16:30 Gradski stadion Senta
FK Senta (Senta) FK Preporod (Novi Žednik)

1 - 1

Sub. 04. 09. 2021. 16:30 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

0 - 1

Sub. 04. 09. 2021. 16:30 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) FK Stanišić (Stanišić)

2 - 1

Ned. 05. 09. 2021. 16:30 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Sloga (Čonoplja)

6 - 2

Ned. 05. 09. 2021. 16:30 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK Bajša (Bajša)

2 - 5

Ned. 05. 09. 2021. 16:30 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

1 - 1

Ned. 05. 09. 2021. 16:30 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) OFK Mladost APA (Apatin)

2 - 0

Ned. 05. 09. 2021. 16:30 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Tavankut (Tavankut)

2 - 0

BILTEN BROJ 4

3. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 28. 08. 2021. 16:30 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Mladost (Bački Petrovac)

1 - 2

Sub. 28. 08. 2021. 16:30 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Hercegovac (Gajdobra)

3 - 0

Sub. 28. 08. 2021. 16:30 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Njegoš (Lovćenac)

2 - 2

Sub. 28. 08. 2021. 16:30 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Preporod (Novi Žednik)

1 - 1

Ned. 29. 08. 2021. 16:30 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Senta (Senta)

0 - 4

Ned. 29. 08. 2021. 16:30 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Mladost (Turija)

0 - 2

Ned. 29. 08. 2021. 16:30 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Bačka 1901 (Subotica)

3 - 1

Ned. 29. 08. 2021. 16:30 Stadion u Stanišiću
FK Stanišić (Stanišić) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

5 - 1

BILTEN BROJ 3

2. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 21. 08. 2021. 17:00 Gradski stadion Senta
FK Senta (Senta) FK Sloga (Čonoplja)

3 - 0

Sub. 21. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

1 - 1

Sub. 21. 08. 2021. 17:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

0 - 0

Sub. 21. 08. 2021. 17:00 Stadion kraj Somborske kapije, Subotica
FK Bačka 1901 (Subotica) OFK Mladost APA (Apatin)

1 - 1

Ned. 22. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Preporod, Novi Žednik
FK Preporod (Novi Žednik) FK Bajša (Bajša)

3 - 2

Ned. 22. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK Stanišić (Stanišić)

0 - 2

Ned. 22. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Tavankut (Tavankut)

0 - 0

Ned. 22. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Bačka (Pačir)

0 - 0

BILTEN BROJ 2

1. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 14. 08. 2021. 17:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

1 - 0

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Preporod (Novi Žednik)

1 - 0

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Sloga (Čonoplja)

11 - 0

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Senta (Senta)

1 - 1

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Mladost (Bački Petrovac)

2 - 1

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Bačka 1901 (Subotica)

0 - 3

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Hercegovac (Gajdobra)

3 - 0

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion u Stanišiću
FK Stanišić (Stanišić) FK Njegoš (Lovćenac)

4 - 0

BILTEN BROJ 1

KALENDAR LIGE

Loading...

ARHIVA

Vojvođanska fudbalska liga „Sever“ – Rezultati i tabela 2020/2021.
Vojvođanska fudbalska liga „Sever“ – Rezultati i tabela 2019/2020.
Vojvođanska fudbalska liga „Sever“ – Rezultati i tabela 2018/2019.