Војвођанска фудбалска лига „Југ“- резултати и табела

Војвођанска фудбалска лига „Југ“- резултати и табела2021-05-08T00:00:02+02:00

РЕЗУЛТАТИ 29. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 08. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Подунавац (Белегиш)

-:-

Суб. 08. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Младост (Бачки Јарак)

-:-

Суб. 08. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) OФК Југовић (Каћ)

-:-

Нед. 09. 05. 2021. 10:00 Стадион ФК Индекс, Нови Сад (Ђачко игралиште)
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Сремац Војка (Војка)

-:-

Нед. 09. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Јединство, Руменка
ФК Јединство (Руменка) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

-:-

Нед. 09. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Цемент (Беочин)

-:-

Нед. 09. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Слобода (Доњи Товарник)

-:-

Нед. 09. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Будућност, Салаш Ноћајски
ФК Будућност (Салаш Ноћајски) РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад)

-:-

Нед. 09. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Раднички (Нова Пазова)

-:-

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Јединство (Руменка) 28 18 6 4 49:19 60
2 Logo ФК Борац (Шајкаш) 28 18 4 6 57:27 58
3 Logo ФК Хајдук (Дивош) 28 19 1 8 56:28 58
4 Logo РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад) 28 15 9 4 48:28 54
5 Logo ФК Слобода (Доњи Товарник) 28 16 3 9 40:26 51
6 Logo ФК Цемент (Беочин) 28 14 6 8 45:32 48
7 Logo ФК Индекс (Нови Сад) 28 12 5 11 43:39 41
8 Logo ФК Подунавац (Белегиш) 28 11 7 10 33:33 40
9 Logo ФК Слога (Темерин) 28 11 7 10 23:25 40
10 Logo ФК Младост (Бачки Јарак) 28 12 3 13 51:41 39
11 Logo ФК Слога (Ердевик) 28 13 3 12 42:32 39
12 Logo ФК Будућност (Салаш Ноћајски) 28 11 5 12 41:49 38
13 Logo ФК Раднички (Нова Пазова) 28 12 1 15 32:30 37
14 Logo ФК Сремац Војка (Војка) 28 9 6 13 36:51 33
15 Logo ФК Подриње (Мачванска Митровица) 28 9 4 15 32:46 31
16 Logo ФК Црвена звезда (Нови Сад) 28 6 8 14 37:46 26
17 Logo ФК Јадран (Голубинци) 28 1 5 22 26:73 8
18 Logo OФК Југовић (Каћ) 28 2 3 23 22:88 6

Напомена: ФК Слога (Ердевик) минус три (-3) бода и ФК Југовић (Каћ) минус три (-3) бода.

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Јединство (Руменка) 28 18 6 4 49:19 60
2 Logo ФК Борац (Шајкаш) 28 18 4 6 57:27 58
3 Logo ФК Хајдук (Дивош) 28 19 1 8 56:28 58
4 Logo РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад) 28 15 9 4 48:28 54
5 Logo ФК Слобода (Доњи Товарник) 28 16 3 9 40:26 51
6 Logo ФК Цемент (Беочин) 28 14 6 8 45:32 48
7 Logo ФК Индекс (Нови Сад) 28 12 5 11 43:39 41
8 Logo ФК Подунавац (Белегиш) 28 11 7 10 33:33 40
9 Logo ФК Слога (Темерин) 28 11 7 10 23:25 40
10 Logo ФК Младост (Бачки Јарак) 28 12 3 13 51:41 39
11 Logo ФК Слога (Ердевик) 28 13 3 12 42:32 39
12 Logo ФК Будућност (Салаш Ноћајски) 28 11 5 12 41:49 38
13 Logo ФК Раднички (Нова Пазова) 28 12 1 15 32:30 37
14 Logo ФК Сремац Војка (Војка) 28 9 6 13 36:51 33
15 Logo ФК Подриње (Мачванска Митровица) 28 9 4 15 32:46 31
16 Logo ФК Црвена звезда (Нови Сад) 28 6 8 14 37:46 26
17 Logo ФК Јадран (Голубинци) 28 1 5 22 26:73 8
18 Logo OФК Југовић (Каћ) 28 2 3 23 22:88 6

Напомена: Слога (Ердевик) минус три (-3) бода.

ПРЕДСТОЈЕЋЕ УТАКМИЦЕ – 30. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 15. 05. 2021. 17:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Будућност (Салаш Ноћајски)

-:-

Суб. 15. 05. 2021. 17:00 Стадион Детелинара, Нови Сад
РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад) ФК Хајдук (Дивош)

-:-

Суб. 15. 05. 2021. 17:00 радски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

-:-

Суб. 15. 05. 2021. 17:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Јединство (Руменка)

-:-

Суб. 15. 05. 2021. 17:00 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Индекс (Нови Сад)

-:-

Нед. 16. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Јадран (Голубинци)

-:-

Нед. 16. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Слога (Темерин)

-:-

Нед. 16. 05. 2021. 17:00 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Борац (Шајкаш)

-:-

Нед. 16. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Слога (Ердевик)

-:-

СВИ РЕЗУЛТАТИ И РАСПОРЕД (ИЗАБРАТИ КОЛО)

Утакмица Резултат
Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Подунавац (Белегиш)

6 - 2

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

3 - 0

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион Детелинара, Нови Сад
РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад) ФК Индекс (Нови Сад)

2 - 3

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Јединство (Руменка)

1 - 0

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Сремац Војка (Војка)

1 - 1

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Слога (Ердевик)

1 - 0

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

1 - 1

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Будућност, Салаш Ноћајски
ФК Будућност (Салаш Ноћајски) ФК Борац (Шајкаш)

2 - 2

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Слога (Темерин)

2 - 1

РЕЗУЛТАТИ ОДИГРАНИХ УТАКМИЦА

29. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 08. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Подунавац (Белегиш)

-:-

Суб. 08. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Младост (Бачки Јарак)

-:-

Суб. 08. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) OФК Југовић (Каћ)

-:-

Нед. 09. 05. 2021. 10:00 Стадион ФК Индекс, Нови Сад (Ђачко игралиште)
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Сремац Војка (Војка)

-:-

Нед. 09. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Јединство, Руменка
ФК Јединство (Руменка) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

-:-

Нед. 09. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Цемент (Беочин)

-:-

Нед. 09. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Слобода (Доњи Товарник)

-:-

Нед. 09. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Будућност, Салаш Ноћајски
ФК Будућност (Салаш Ноћајски) РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад)

-:-

Нед. 09. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Раднички (Нова Пазова)

-:-

28. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 01. 05. 2021. 16:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Раднички (Нова Пазова)

0 - 1

Суб. 01. 05. 2021. 16:30 Стадион Детелинара, Нови Сад
РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад) ФК Јадран (Голубинци)

5 - 1

Суб. 01. 05. 2021. 16:30 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Слога (Темерин)

1 - 2

Суб. 01. 05. 2021. 16:30 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Борац (Шајкаш)

4 - 3

Суб. 01. 05. 2021. 16:30 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

4 - 2

Суб. 01. 05. 2021. 16:30 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Индекс (Нови Сад)

1 - 2

Нед. 02. 05. 2021. 16:30 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Будућност (Салаш Ноћајски)

2 - 1

Нед. 02. 05. 2021. 16:30 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Хајдук (Дивош)

2 - 4

Нед. 02. 05. 2021. 16:30 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Јединство (Руменка)

0 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 28

27. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 24. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Сремац Војка (Војка)

2 - 4

Суб. 24. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Младост (Бачки Јарак)

0 - 0

Суб. 24. 04. 2021. 16:30 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад)

0 - 1

Нед. 25. 04. 2021. 10:00 Стадион ФК Индекс, Нови Сад (Ђачко игралиште)
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Подунавац (Белегиш)

0 - 1

Нед. 25. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Јединство, Руменка
ФК Јединство (Руменка) ФК Слога (Ердевик)

3 - 0

Нед. 25. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

5 - 1

Нед. 25. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Цемент (Беочин)

3 - 1

Нед. 25. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Будућност, Салаш Ноћајски
ФК Будућност (Салаш Ноћајски) OФК Југовић (Каћ)

3 - 1

Нед. 25. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Слобода (Доњи Товарник)

0 - 3

БИЛТЕН БРОЈ 27

26. КОЛО

Утакмица Резултат
Сре. 21. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад)

0 - 0

Сре. 21. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Раднички (Нова Пазова)

1 - 0

Сре. 21. 04. 2021. 16:30 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Јадран (Голубинци)

3 - 1

Сре. 21. 04. 2021. 16:30 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Будућност (Салаш Ноћајски)

1 - 0

Сре. 21. 04. 2021. 16:30 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Хајдук (Дивош)

3 - 0

Сре. 21. 04. 2021. 16:30 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Слога (Темерин)

0 - 1

Сре. 21. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Борац (Шајкаш)

0 - 5

Сре. 21. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

2 - 2

Сре. 21. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Индекс, Нови Сад (Ђачко игралиште)
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Јединство (Руменка)

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 26

25. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 17. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Индекс (Нови Сад)

1 - 2

Суб. 17. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Сремац Војка (Војка)

3 - 0

Суб. 17. 04. 2021. 16:30 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) OФК Југовић (Каћ)

4 - 1

Суб. 17. 04. 2021. 16:30 Стадион Детелинара, Нови Сад
РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад) ФК Слобода (Доњи Товарник)

1 - 1

Нед. 18. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Јединство, Руменка
ФК Јединство (Руменка) ФК Подунавац (Белегиш)

1 - 1

Нед. 18. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Слога (Ердевик)

2 - 0

Нед. 18. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

1 - 0

Нед. 18. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Будућност, Салаш Ноћајски
ФК Будућност (Салаш Ноћајски) ФК Младост (Бачки Јарак)

2 - 1

Нед. 18. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Цемент (Беочин)

2 - 3

БИЛТЕН БРОЈ 25

24. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 10. 04. 2021. 16:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Раднички (Нова Пазова)

2 - 0

Суб. 10. 04. 2021. 16:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Јадран (Голубинци)

3 - 1

Суб. 10. 04. 2021. 16:00 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Будућност (Салаш Ноћајски)

1 - 1

Суб. 10. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Слога (Темерин)

0 - 0

Нед. 11. 04. 2021. 10:00 Стадион ФК Индекс, Нови Сад (Ђачко игралиште)
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Борац (Шајкаш)

1 - 4

Нед. 11. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Слобода (Доњи Товарник)

2 - 0

Нед. 11. 04. 2021. 16:00 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад)

2 - 4

Нед. 11. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Хајдук (Дивош)

2 - 1

Нед. 11. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК Јединство, Руменка
ФК Јединство (Руменка) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 24

23. КОЛО

Утакмица Резултат
Сре. 07. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Подунавац (Белегиш)

0 - 3

Сре. 07. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Јединство (Руменка)

2 - 2

Сре. 07. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Индекс (Нови Сад)

2 - 0

Сре. 07. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Слога (Ердевик)

2 - 0

Сре. 07. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК Будућност, Салаш Ноћајски
ФК Будућност (Салаш Ноћајски) ФК Сремац Војка (Војка)

3 - 1

Сре. 07. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

2 - 3

Сре. 07. 04. 2021. 16:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Младост (Бачки Јарак)

3 - 2

Сре. 07. 04. 2021. 16:00 Стадион Детелинара, Нови Сад
РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад) ФК Цемент (Беочин)

0 - 1

Сре. 07. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) OФК Југовић (Каћ)

3 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 23

22. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 03. 04. 2021. 16:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Слобода (Доњи Товарник)

3 - 1

Суб. 03. 04. 2021. 16:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад)

1 - 2

Суб. 03. 04. 2021. 16:00 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Раднички (Нова Пазова)

1 - 0

Суб. 03. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Будућност (Салаш Ноћајски)

2 - 3

Суб. 03. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Борац (Шајкаш)

1 - 3

Нед. 04. 04. 2021. 10:00 Стадион ФК Индекс, Нови Сад (Ђачко игралиште)
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Хајдук (Дивош)

0 - 2

Нед. 04. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) OФК Југовић (Каћ)

2 - 1

Нед. 04. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Јадран (Голубинци)

1 - 1

Нед. 04. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК Јединство, Руменка
ФК Јединство (Руменка) ФК Слога (Темерин)

5 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 22

21. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 27. 03. 2021. 15:00 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

3 - 1

Суб. 27. 03. 2021. 15:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Сремац Војка (Војка)

2 - 1

Суб. 27. 03. 2021. 15:00 Стадион Детелинара, Нови Сад
РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

2 - 0

Нед. 28. 03. 2021. 15:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Подунавац (Белегиш)

2 - 0

Нед. 28. 03. 2021. 15:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Јединство (Руменка)

2 - 0

Нед. 28. 03. 2021. 15:00 Стадион ФК Будућност, Салаш Ноћајски
ФК Будућност (Салаш Ноћајски) ФК Индекс (Нови Сад)

2 - 2

Нед. 28. 03. 2021. 15:00 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Слога (Ердевик)

1 - 2

Нед. 28. 03. 2021. 15:00 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Младост (Бачки Јарак)

1 - 0

Нед. 28. 03. 2021. 15:00 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Цемент (Беочин)

0 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 21

20. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 20. 03. 2021. 15:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) OФК Југовић (Каћ)

4 - 0

Суб. 20. 03. 2021. 15:00 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Слобода (Доњи Товарник)

0 - 1

Суб. 20. 03. 2021. 15:00 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Раднички (Нова Пазова)

4 - 0

Суб. 20. 03. 2021. 15:00 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Хајдук (Дивош)

2 - 0

Нед. 21. 03. 2021. 10:00 Стадион ФК Индекс, Нови Сад (Ђачко игралиште)
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Јадран (Голубинци)

3 - 1

Нед. 21. 03. 2021. 15:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Цемент (Беочин)

2 - 1

Нед. 21. 03. 2021. 15:00 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад)

1 - 1

Нед. 21. 03. 2021. 15:00 Стадион ФК Јединство, Руменка
ФК Јединство (Руменка) ФК Будућност (Салаш Ноћајски)

2 - 1

Нед. 21. 03. 2021. 15:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Слога (Темерин)

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 20

19. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 13. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Подунавац (Белегиш)

0 - 0

Суб. 13. 03. 2021. 14:30 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Индекс (Нови Сад)

4 - 1

Суб. 13. 03. 2021. 14:30 Стадион Детелинара, Нови Сад
РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад) ФК Слога (Ердевик)

2 - 1

Суб. 13. 03. 2021. 14:30 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Младост (Бачки Јарак)

1 - 0

Нед. 14. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Борац (Шајкаш)

1 - 2

Нед. 14. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Будућност, Салаш Ноћајски
ФК Будућност (Салаш Ноћајски) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

0 - 0

Нед. 14. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Јединство (Руменка)

0 - 1

Нед. 14. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Сремац Војка (Војка)

4 - 0

Нед. 14. 03. 2021. 14:30 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

1 - 4

БИЛТЕН БРОЈ 19

18. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 06. 03. 2021. 14:30 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Цемент (Беочин)

1 - 1

Суб. 06. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Слобода (Доњи Товарник)

1 - 0

Суб. 06. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Јадран (Голубинци)

0 - 0

Суб. 06. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Хајдук (Дивош)

1 - 0

Нед. 07. 03. 2021. 10:00 Стадион ФК Индекс, Нови Сад (Ђачко игралиште)
ФК Индекс (Нови Сад) РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад)

0 - 1

Нед. 07. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Младост (Бачки Јарак)

2 - 0

Нед. 07. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) OФК Југовић (Каћ)

3 - 0

Нед. 07. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Јединство, Руменка
ФК Јединство (Руменка) ФК Раднички (Нова Пазова)

2 - 0

Нед. 07. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Будућност (Салаш Ноћајски)

1 - 3

БИЛТЕН БРОЈ 18

17. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Будућност (Салаш Ноћајски)

1 - 2

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Раднички (Нова Пазова)

2 - 1

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) OФК Југовић (Каћ)

8 - 0

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Младост (Бачки Јарак)

2 - 2

Нед. 29. 11. 2020. 10:00 Стадион ФК Индекс, Нови Сад (Ђачко игралиште)
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Слобода (Доњи Товарник)

2 - 1

Нед. 29. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Подунавац (Белегиш)

2 - 0

Нед. 29. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Јадран (Голубинци)

3 - 0

Нед. 29. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Јединство, Руменка
ФК Јединство (Руменка) РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад)

1 - 1

Нед. 29. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Цемент (Беочин)

2 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 17

16. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 21. 11. 2020. 13:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Сремац Војка (Војка)

4 - 1

Суб. 21. 11. 2020. 13:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Слога (Ердевик)

0 - 0

Суб. 21. 11. 2020. 13:00 Стадион Детелинара, Нови Сад
РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

3 - 2

Суб. 21. 11. 2020. 13:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Борац (Шајкаш)

0 - 1

Нед. 22. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

2 - 1

Нед. 22. 11. 2020. 13:00 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Индекс (Нови Сад)

0 - 3

Нед. 22. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Јединство (Руменка)

0 - 2

Нед. 22. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Слога (Темерин)

0 - 1

Нед. 22. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Будућност, Салаш Ноћајски
ФК Будућност (Салаш Ноћајски) ФК Хајдук (Дивош)

1 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 16

15. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 14. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Раднички (Нова Пазова)

1 - 0

Суб. 14. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Слобода (Доњи Товарник)

1 - 0

Суб. 14. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Младост (Бачки Јарак)

2 - 1

Нед. 15. 11. 2020. 10:00 Стадион ФК Индекс, Нови Сад (Ђачко игралиште)
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Цемент (Беочин)

0 - 1

Нед. 15. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Будућност, Салаш Ноћајски
ФК Будућност (Салаш Ноћајски) ФК Подунавац (Белегиш)

1 - 0

Нед. 15. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Јадран (Голубинци)

3 - 0

Нед. 15. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад)

2 - 1

Нед. 15. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Јединство, Руменка
ФК Јединство (Руменка) OФК Југовић (Каћ)

7 - 2

Нед. 15. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

3 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 15

14. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 07. 11. 2020. 13:00 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Слога (Ердевик)

1 - 0

Суб. 07. 11. 2020. 13:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Индекс (Нови Сад)

1 - 2

Суб. 07. 11. 2020. 13:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Јединство (Руменка)

0 - 0

Суб. 07. 11. 2020. 13:00 Стадион Детелинара, Нови Сад
РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад) ФК Слога (Темерин)

1 - 0

Суб. 07. 11. 2020. 13:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Хајдук (Дивош)

2 - 0

Нед. 08. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Сремац Војка (Војка)

3 - 1

Нед. 08. 11. 2020. 13:00 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

0 - 4

Нед. 08. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Борац (Шајкаш)

2 - 0

Нед. 08. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Будућност (Салаш Ноћајски)

1 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 14

13. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 31. 10. 2020. 14:00 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Слобода (Доњи Товарник)

3 - 1

Суб. 31. 10. 2020. 14:00 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Цемент (Беочин)

1 - 1

Суб. 31. 10. 2020. 14:00 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Сремац Војка (Војка)

2 - 1

Нед. 01. 11. 2020. 10:00 Стадион ФК Индекс, Нови Сад (Ђачко игралиште)
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

0 - 2

Нед. 01. 11. 2020. 14:00 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Подунавац (Белегиш)

2 - 2

Нед. 01. 11. 2020. 14:00 Стадион ФК Будућност, Салаш Ноћајски
ФК Будућност (Салаш Ноћајски) ФК Раднички (Нова Пазова)

1 - 0

Нед. 01. 11. 2020. 14:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад)

1 - 1

Нед. 01. 11. 2020. 14:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) OФК Југовић (Каћ)

4 - 0

Сре. 11. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Јединство, Руменка
ФК Јединство (Руменка) ФК Младост (Бачки Јарак)

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 13

12. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 24. 10. 2020. 14:00 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Јединство (Руменка)

1 - 2

Суб. 24. 10. 2020. 14:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

1 - 0

Суб. 24. 10. 2020. 14:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Борац (Шајкаш)

3 - 0

Суб. 24. 10. 2020. 14:00 Стадион Детелинара, Нови Сад
РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад) ФК Будућност (Салаш Ноћајски)

3 - 0

Суб. 24. 10. 2020. 14:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Јадран (Голубинци)

2 - 0

Нед. 25. 10. 2020. 14:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Слога (Ердевик)

3 - 0

Нед. 25. 10. 2020. 14:00 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Индекс (Нови Сад)

1 - 0

Нед. 25. 10. 2020. 14:00 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Слога (Темерин)

0 - 0

Нед. 25. 10. 2020. 14:00 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Хајдук (Дивош)

2 - 7

БИЛТЕН БРОЈ 12

11. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 17. 10. 2020. 15:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Подунавац (Белегиш)

2 - 0

Суб. 17. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Цемент (Беочин)

2 - 1

Суб. 17. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

1 - 1

Нед. 18. 10. 2020. 10:00 Стадион ФК Индекс, Нови Сад (Ђачко игралиште)
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Слога (Ердевик)

0 - 2

Нед. 18. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад)

2 - 4

Нед. 18. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Будућност, Салаш Ноћајски
ФК Будућност (Салаш Ноћајски) ФК Слобода (Доњи Товарник)

0 - 0

Нед. 18. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) OФК Југовић (Каћ)

3 - 1

Нед. 18. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Младост (Бачки Јарак)

2 - 1

Нед. 18. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Јединство, Руменка
ФК Јединство (Руменка) ФК Сремац Војка (Војка)

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 11

10. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 10. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Јединство (Руменка)

0 - 1

Суб. 10. 10. 2020. 15:00 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Борац (Шајкаш)

0 - 1

Суб. 10. 10. 2020. 15:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Слога (Темерин)

2 - 0

Суб. 10. 10. 2020. 15:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Хајдук (Дивош)

0 - 1

Суб. 10. 10. 2020. 15:00 Стадион Детелинара, Нови Сад
РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад) ФК Раднички (Нова Пазова)

2 - 1

Нед. 11. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Индекс (Нови Сад)

0 - 0

Нед. 11. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

2 - 1

Нед. 11. 10. 2020. 15:00 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Будућност (Салаш Ноћајски)

1 - 4

Нед. 11. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Јадран (Голубинци)

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 10

9. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 03. 10. 2020. 15:30 Стадион Детелинара, Нови Сад
РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад) ФК Подунавац (Белегиш)

1 - 1

Суб. 03. 10. 2020. 15:30 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Слобода (Доњи Товарник)

0 - 1

Суб. 03. 10. 2020. 15:30 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

2 - 0

Суб. 03. 10. 2020. 15:30 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Слога (Ердевик)

3 - 0

Нед. 04. 10. 2020. 15:30 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) OФК Југовић (Каћ)

2 - 1

Нед. 04. 10. 2020. 15:30 Стадион ФК Будућност, Салаш Ноћајски
ФК Будућност (Салаш Ноћајски) ФК Цемент (Беочин)

0 - 2

Нед. 04. 10. 2020. 15:30 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Младост (Бачки Јарак)

6 - 0

Нед. 04. 10. 2020. 15:30 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Сремац Војка (Војка)

4 - 0

Нед. 04. 10. 2020. 15:30 Стадион ФК Јединство, Руменка
ФК Јединство (Руменка) ФК Индекс (Нови Сад)

1 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 9

8. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Борац (Шајкаш)

1 - 0

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Хајдук (Дивош)

0 - 2

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Будућност (Салаш Ноћајски)

5 - 2

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Јадран (Голубинци)

3 - 2

Нед. 27. 09. 2020. 10:00 Стадион ФК Индекс, Нови Сад (Ђачко игралиште)
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

3 - 3

Нед. 27. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Јединство (Руменка)

1 - 2

Нед. 27. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Слога (Темерин)

1 - 0

Нед. 27. 09. 2020. 15:30 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Раднички (Нова Пазова)

0 - 2

Нед. 27. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад)

1 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 8

7. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион Детелинара, Нови Сад
РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад) OФК Југовић (Каћ)

2 - 1

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Цемент (Беочин)

3 - 0

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Слога (Ердевик)

0 - 3

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Јединство (Руменка)

1 - 3

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Подунавац (Белегиш)

2 - 0

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Младост (Бачки Јарак)

1 - 1

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Будућност, Салаш Ноћајски
ФК Будућност (Салаш Ноћајски) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

1 - 2

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Сремац Војка (Војка)

4 - 0

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Индекс (Нови Сад)

1 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 7

6. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 12. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Хајдук (Дивош)

4 - 0

Суб. 12. 09. 2020. 16:00 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Јадран (Голубинци)

5 - 1

Суб. 12. 09. 2020. 16:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Раднички (Нова Пазова)

2 - 0

Суб. 12. 09. 2020. 16:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад)

2 - 2

Нед. 13. 09. 2020. 10:00 Стадион ФК Индекс, Нови Сад (Ђачко игралиште)
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Слога (Темерин)

3 - 0

Нед. 13. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

2 - 1

Нед. 13. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Јединство, Руменка
ФК Јединство (Руменка) ФК Борац (Шајкаш)

0 - 2

Нед. 13. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Будућност (Салаш Ноћајски)

4 - 1

Нед. 13. 09. 2020. 16:00 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Слобода (Доњи Товарник)

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 6

5. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 05. 09. 2020. 16:30 Стадион Детелинара, Нови Сад
РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад) ФК Младост (Бачки Јарак)

2 - 0

Суб. 05. 09. 2020. 16:30 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

3 - 0

Суб. 05. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Јединство (Руменка)

0 - 0

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Подунавац (Белегиш)

1 - 1

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Цемент (Беочин)

2 - 0

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Сремац Војка (Војка)

1 - 4

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Будућност, Салаш Ноћајски
ФК Будућност (Салаш Ноћајски) ФК Слога (Ердевик)

3 - 2

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Индекс (Нови Сад)

2 - 0

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

3 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 5

4. КОЛО

Утакмица Резултат
Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Борац (Шајкаш)

0 - 2

Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Слога (Темерин)

0 - 0

Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Јединство, Руменка
ФК Јединство (Руменка) ФК Хајдук (Дивош)

3 - 1

Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Индекс, Нови Сад (Ђачко игралиште)
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Будућност (Салаш Ноћајски)

4 - 0

Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Јадран (Голубинци)

2 - 0

Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Раднички (Нова Пазова)

1 - 1

Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад)

0 - 1

Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Слобода (Доњи Товарник)

0 - 2

Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) OФК Југовић (Каћ)

7 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 4

3. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 29. 08. 2020. 16:30 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Подунавац (Белегиш)

3 - 2

Суб. 29. 08. 2020. 16:30 Стадион Детелинара, Нови Сад
РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад) ФК Сремац Војка (Војка)

1 - 1

Суб. 29. 08. 2020. 16:30 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Слога (Ердевик)

0 - 1

Суб. 29. 08. 2020. 16:30 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Борац (Шајкаш)

0 - 0

Нед. 30. 08. 2020. 16:30 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Младост (Бачки Јарак)

0 - 4

Нед. 30. 08. 2020. 16:30 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

5 - 0

Нед. 30. 08. 2020. 16:30 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Индекс (Нови Сад)

3 - 7

Нед. 30. 08. 2020. 16:30 Стадион ФК Будућност, Салаш Ноћајски
ФК Будућност (Салаш Ноћајски) ФК Јединство (Руменка)

1 - 2

Нед. 30. 08. 2020. 16:30 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 3

2. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 22. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Будућност (Салаш Ноћајски)

4 - 1

Суб. 22. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад)

2 - 1

Суб. 22. 08. 2020. 17:00 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) OФК Југовић (Каћ)

2 - 0

Суб. 22. 08. 2020. 17:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Цемент (Беочин)

3 - 0

Нед. 23. 08. 2020. 10:00 Стадион ФК Индекс, Нови Сад (Ђачко игралиште)
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Раднички (Нова Пазова)

2 - 0

Нед. 23. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Слога (Темерин)

1 - 0

Нед. 23. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Хајдук (Дивош)

0 - 2

Нед. 23. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Јединство, Руменка
ФК Јединство (Руменка) ФК Јадран (Голубинци)

3 - 0

Нед. 23. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Слобода (Доњи Товарник)

0 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 2

1. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Подунавац (Белегиш)

6 - 2

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

3 - 0

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион Детелинара, Нови Сад
РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад) ФК Индекс (Нови Сад)

2 - 3

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Јединство (Руменка)

1 - 0

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Сремац Војка (Војка)

1 - 1

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Слога (Ердевик)

1 - 0

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

1 - 1

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Будућност, Салаш Ноћајски
ФК Будућност (Салаш Ноћајски) ФК Борац (Шајкаш)

2 - 2

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Слога (Темерин)

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 1

КАЛЕНДАР ЛИГЕ

Loading...

АРХИВА

Војвођанска фудбалска лига „Југ“- резултати и табела 2019/2020.
Војвођанска фудбалска лига „Југ“- резултати и табела 2018/2019.