Војвођанска фудбалска лига „Југ“- резултати и табела

Војвођанска фудбалска лига „Југ“- резултати и табела2022-10-01T14:24:24+02:00

РЕЗУЛТАТИ – 8. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 01. 10. 2022. 15:30 Ветерник
ФК Ветерник (Ветерник) ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ)

4 - 0

Суб. 01. 10. 2022. 15:30 Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Железничар (Инђија)

-:-

Суб. 01. 10. 2022. 15:30 Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Младост (Бачки Јарак)

1 - 2

Суб. 01. 10. 2022. 15:30 Рума
ГФК Словен (Рума) ФК Дунав (Стари Бановци)

1 - 1

Суб. 01. 10. 2022. 15:30 Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Јединство (Руменка)

1 - 1

Нед. 02. 10. 2022. 10:00 Нови Сад
ОФК Славија (Нови Сад) ФК Слога (Ердевик)

-:-

Нед. 02. 10. 2022. 15:30 Пећинци
ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци) ФК Раднички (Шид)

-:-

Нед. 02. 10. 2022. 15:30 Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Индекс (Нови Сад)

-:-

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И ГолР Б
1 Logo ФК Хајдук (Дивош) 7 6 1 0 11:1+10 19
2 Logo ФК Индекс (Нови Сад) 7 5 1 1 16:8+8 16
3 Logo ФК Слога (Ердевик) 7 5 0 2 13:9+4 15
4 Logo ФК Слобода (Доњи Товарник) 8 4 2 2 12:9+3 14
5 Logo ФК Железничар (Инђија) 7 4 1 2 16:7+9 13
6 Logo ГФК Словен (Рума) 8 4 1 3 14:11+3 13
7 Logo ФК Ветерник (Ветерник) 8 3 2 3 9:11-2 11
8 Logo ФК Слога (Темерин) 7 3 1 3 7:6+1 10
9 Logo ФК Дунав (Стари Бановци) 8 2 4 2 4:5-1 10
10 Logo ФК Младост (Бачки Јарак) 8 3 1 4 10:14-4 10
11 Logo ФК Јединство (Руменка) 8 2 3 3 12:7+5 9
12 Logo ФК Раднички (Нова Пазова) 8 2 3 3 8:80 9
13 Logo ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци) 7 2 2 3 6:10-4 8
14 Logo ОФК Славија (Нови Сад) 7 2 0 5 12:13-1 6
15 Logo ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ) 8 1 0 7 4:27-23 3
16 Logo ФК Раднички (Шид) 7 0 2 5 5:13-8 2

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И ГолР Б
1 Logo ФК Хајдук (Дивош) 7 6 1 0 11:1+10 19
2 Logo ФК Индекс (Нови Сад) 7 5 1 1 16:8+8 16
3 Logo ФК Слога (Ердевик) 7 5 0 2 13:9+4 15
4 Logo ФК Слобода (Доњи Товарник) 8 4 2 2 12:9+3 14
5 Logo ФК Железничар (Инђија) 7 4 1 2 16:7+9 13
6 Logo ГФК Словен (Рума) 8 4 1 3 14:11+3 13
7 Logo ФК Ветерник (Ветерник) 8 3 2 3 9:11-2 11
8 Logo ФК Слога (Темерин) 7 3 1 3 7:6+1 10
9 Logo ФК Дунав (Стари Бановци) 8 2 4 2 4:5-1 10
10 Logo ФК Младост (Бачки Јарак) 8 3 1 4 10:14-4 10
11 Logo ФК Јединство (Руменка) 8 2 3 3 12:7+5 9
12 Logo ФК Раднички (Нова Пазова) 8 2 3 3 8:80 9
13 Logo ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци) 7 2 2 3 6:10-4 8
14 Logo ОФК Славија (Нови Сад) 7 2 0 5 12:13-1 6
15 Logo ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ) 8 1 0 7 4:27-23 3
16 Logo ФК Раднички (Шид) 7 0 2 5 5:13-8 2

ПРЕДСТОЈЕЋЕ УТАКМИЦЕ – 9. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 08. 10. 2022. 10:00 Нови Сад
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Раднички (Нова Пазова)

-:-

Суб. 08. 10. 2022. 15:00 Руменка
ФК Јединство (Руменка) ОФК Славија (Нови Сад)

-:-

Суб. 08. 10. 2022. 15:00 Стари Бановци
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Слобода (Доњи Товарник)

-:-

Суб. 08. 10. 2022. 15:00 Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ГФК Словен (Рума)

-:-

Суб. 08. 10. 2022. 15:00 Инђија
ФК Железничар (Инђија) ФК Хајдук (Дивош)

-:-

Суб. 08. 10. 2022. 15:00 Ковиљ
ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ) ФК Слога (Темерин)

-:-

Суб. 08. 10. 2022. 15:00 Шид
ФК Раднички (Шид) ФК Ветерник (Ветерник)

-:-

Суб. 08. 10. 2022. 15:00 Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци)

-:-

СВИ РЕЗУЛТАТИ И РАСПОРЕД (ИЗАБРАТИ КОЛО)

Утакмица Резултат
Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Слога (Темерин)

0 - 1

Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Рума
ГФК Словен (Рума) ФК Ветерник (Ветерник)

0 - 1

Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци)

2 - 0

Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ)

4 - 1

Нед. 14. 08. 2022. 10:00 Нови Сад (Стадион ФК Пролетер 1951 на Сланој бари)
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Железничар (Инђија)

1 - 0

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Сремска Митровица (Градски стадион)
ФК Хајдук (Дивош) ОФК Славија (Нови Сад)

3 - 1

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Руменка
ФК Јединство (Руменка) ФК Слога (Ердевик)

6 - 0

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Стари Бановци
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Раднички (Шид)

2 - 1

ДЕЛЕГИРАЊЕ
РЕЗУЛТАТИ И ТАБЕЛА
БИЛТЕНИ
РАСПОРЕД
КАЛЕНДАР ЛИГЕ
КЛУБОВИ
КОНТАКТ ПОДАЦИ КЛУБОВА
БОЈЕ КЛУБОВА
ДЕЛЕГАТИ И ДЕЛЕГАТИ ПОСМАТРАЧИ
СУДИЈЕ
СУДИЈЕ ПОМОЋНИЦИ
РУКОВОДСТВО ЛИГЕ

Избор писма

ћирилица latinica

РЕЗУЛТАТИ ОДИГРАНИХ УТАКМИЦА

8. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 01. 10. 2022. 15:30 Ветерник
ФК Ветерник (Ветерник) ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ)

4 - 0

Суб. 01. 10. 2022. 15:30 Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Железничар (Инђија)

-:-

Суб. 01. 10. 2022. 15:30 Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Младост (Бачки Јарак)

1 - 2

Суб. 01. 10. 2022. 15:30 Рума
ГФК Словен (Рума) ФК Дунав (Стари Бановци)

1 - 1

Суб. 01. 10. 2022. 15:30 Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Јединство (Руменка)

1 - 1

Нед. 02. 10. 2022. 10:00 Нови Сад
ОФК Славија (Нови Сад) ФК Слога (Ердевик)

-:-

Нед. 02. 10. 2022. 15:30 Пећинци
ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци) ФК Раднички (Шид)

-:-

Нед. 02. 10. 2022. 15:30 Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Индекс (Нови Сад)

-:-

7. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 24. 09. 2022. 15:30 Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ОФК Славија (Нови Сад)

1 - 0

Суб. 24. 09. 2022. 15:30 Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Хајдук (Дивош)

0 - 2

Суб. 24. 09. 2022. 15:30 Инђија
ФК Железничар (Инђија) ФК Ветерник (Ветерник)

3 - 0

Суб. 24. 09. 2022. 15:30 Ковиљ
ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ) ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци)

0 - 1

Суб. 24. 09. 2022. 15:30 Шид
ФК Раднички (Шид) ФК Слога (Ердевик)

0 - 2

Нед. 25. 09. 2022. 10:00 Нови Сад
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Слога (Темерин)

3 - 0

Нед. 25. 09. 2022. 15:30 Руменка
ФК Јединство (Руменка) ГФК Словен (Рума)

2 - 3

Нед. 25. 09. 2022. 15:30 Стари Бановци
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Раднички (Нова Пазова)

0 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 7

6. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 17. 09. 2022. 16:00 Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ)

3 - 0

Суб. 17. 09. 2022. 16:00 Ветерник
ФК Ветерник (Ветерник) ФК Индекс (Нови Сад)

1 - 1

Суб. 17. 09. 2022. 16:00 Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Младост (Бачки Јарак)

5 - 1

Суб. 17. 09. 2022. 16:00 Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Јединство (Руменка)

1 - 0

Суб. 17. 09. 2022. 16:00 Рума
ГФК Словен (Рума) ФК Слобода (Доњи Товарник)

5 - 2

Нед. 18. 09. 2022. 10:00 Нови Сад
ОФК Славија (Нови Сад) ФК Раднички (Шид)

2 - 0

Нед. 18. 09. 2022. 16:00 Пећинци
ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци) ФК Железничар (Инђија)

1 - 3

Нед. 18. 09. 2022. 16:00 Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Дунав (Стари Бановци)

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 6

5. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 10. 09. 2022. 16:00 Рума
ГФК Словен (Рума) ОФК Славија (Нови Сад)

1 - 0

Суб. 10. 09. 2022. 16:00 Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Раднички (Нова Пазова)

0 - 0

Суб. 10. 09. 2022. 16:00 Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Ветерник (Ветерник)

0 - 2

Суб. 10. 09. 2022. 16:00 Инђија
ФК Железничар (Инђија) ФК Слога (Ердевик)

1 - 3

Суб. 10. 09. 2022. 16:00 Ковиљ
ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ) ФК Раднички (Шид)

3 - 1

Нед. 11. 09. 2022. 10:00 Футог
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци)

3 - 1

Нед. 11. 09. 2022. 16:00 Руменка
ФК Јединство (Руменка) ФК Хајдук (Дивош)

0 - 1

Нед. 11. 09. 2022. 16:00 Стари Бановци
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Слога (Темерин)

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 5

4. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 03. 09. 2022. 16:30 Шид
ФК Раднички (Шид) ФК Железничар (Инђија)

0 - 0

Суб. 03. 09. 2022. 16:30 Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Индекс (Нови Сад)

3 - 0

Суб. 03. 09. 2022. 16:30 Ветерник
ФК Ветерник (Ветерник) ФК Дунав (Стари Бановци)

0 - 0

Суб. 03. 09. 2022. 16:30 Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Јединство (Руменка)

0 - 0

Суб. 03. 09. 2022. 16:30 Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ГФК Словен (Рума)

3 - 4

Нед. 04. 09. 2022. 10:00 Нови Сад
ОФК Славија (Нови Сад) ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ)

6 - 0

Нед. 04. 09. 2022. 16:30 Пећинци
ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци) ФК Младост (Бачки Јарак)

2 - 1

Нед. 04. 09. 2022. 16:30 Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Слобода (Доњи Товарник)

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 4

3. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 27. 08. 2022. 16:30 Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ОФК Славија (Нови Сад)

3 - 1

Суб. 27. 08. 2022. 16:30 Рума
ГФК Словен (Рума) ФК Хајдук (Дивош)

0 - 1

Суб. 27. 08. 2022. 16:30 Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Слога (Темерин)

1 - 0

Суб. 27. 08. 2022. 16:30 Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Слога (Ердевик)

2 - 1

Суб. 27. 08. 2022. 16:30 Инђија
ФК Железничар (Инђија) ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ)

4 - 0

Нед. 28. 08. 2022. 10:00 Нови Сад (Стадион ФК Пролетер 1951 на Сланој бари)
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Раднички (Шид)

4 - 3

Нед. 28. 08. 2022. 16:30 Руменка
ФК Јединство (Руменка) ФК Ветерник (Ветерник)

2 - 0

Нед. 28. 08. 2022. 16:30 Стари Бановци
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци)

0 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 3

2. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 20. 08. 2022. 17:00 Ковиљ
ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ) ФК Индекс (Нови Сад)

0 - 4

Суб. 20. 08. 2022. 17:00 Шид
ФК Раднички (Шид) ФК Младост (Бачки Јарак)

0 - 0

Суб. 20. 08. 2022. 17:00 Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Дунав (Стари Бановци)

1 - 0

Суб. 20. 08. 2022. 17:00 Ветерник
ФК Ветерник (Ветерник) ФК Слобода (Доњи Товарник)

1 - 5

Суб. 20. 08. 2022. 17:00 Темерин
ФК Слога (Темерин) ГФК Словен (Рума)

1 - 0

Нед. 21. 08. 2022. 10:00 Нови Сад
ОФК Славија (Нови Сад) ФК Железничар (Инђија)

2 - 5

Нед. 21. 08. 2022. 17:00 Пећинци
ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци) ФК Јединство (Руменка)

1 - 1

Нед. 21. 08. 2022. 17:00 Сремска Митровица (Градски стадион)
ФК Хајдук (Дивош) ФК Раднички (Нова Пазова)

0 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 2

1. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Слога (Темерин)

0 - 1

Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Рума
ГФК Словен (Рума) ФК Ветерник (Ветерник)

0 - 1

Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци)

2 - 0

Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ)

4 - 1

Нед. 14. 08. 2022. 10:00 Нови Сад (Стадион ФК Пролетер 1951 на Сланој бари)
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Железничар (Инђија)

1 - 0

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Сремска Митровица (Градски стадион)
ФК Хајдук (Дивош) ОФК Славија (Нови Сад)

3 - 1

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Руменка
ФК Јединство (Руменка) ФК Слога (Ердевик)

6 - 0

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Стари Бановци
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Раднички (Шид)

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 1

КАЛЕНДАР ЛИГЕ

Loading...

АРХИВА

Војвођанска фудбалска лига „Југ“- резултати и табела 2021/2022.
Војвођанска фудбалска лига „Југ“- резултати и табела 2020/2021.
Војвођанска фудбалска лига „Југ“- резултати и табела 2019/2020.
Војвођанска фудбалска лига „Југ“- резултати и табела 2018/2019.