Војвођанска фудбалска лига „Југ“- резултати и табела

Војвођанска фудбалска лига „Југ“- резултати и табела2023-05-26T09:34:30+02:00

РЕЗУЛТАТИ – 28. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 27. 05. 2023. 17:00 Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ)

1 - 1

Суб. 27. 05. 2023. 17:00 Рума
ГФК Словен (Рума) ФК Раднички (Шид)

1 - 1

Суб. 27. 05. 2023. 17:00 Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Слога (Ердевик)

2 - 1

Суб. 27. 05. 2023. 17:00 Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Ветерник (Ветерник)

3 - 2

Нед. 28. 05. 2023. 10:00 Нови Сад
ОФК Славија (Нови Сад) ФК Младост (Бачки Јарак)

0 - 1

Нед. 28. 05. 2023. 17:00 Стари Бановци
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Индекс (Нови Сад)

5 - 1

Нед. 28. 05. 2023. 17:00 Руменка
ФК Јединство (Руменка) ФК Железничар (Инђија)

2 - 2

Нед. 28. 05. 2023. 17:00 Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци)

0 - 3

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И ГолР Б
1 Logo ГФК Словен (Рума) 28 18 4 6 63:21+42 58
2 Logo ФК Железничар (Инђија) 28 17 6 5 50:20+30 57
3 Logo ФК Хајдук (Дивош) 28 15 8 5 49:17+32 53
4 Logo ФК Слобода (Доњи Товарник) 28 15 8 5 50:27+23 53
5 Logo ФК Јединство (Руменка) 28 13 9 6 48:21+27 48
6 Logo ФК Слога (Ердевик) 28 15 2 11 47:40+7 47
7 Logo ФК Индекс (Нови Сад) 28 13 2 13 43:50-7 41
8 Logo ФК Слога (Темерин) 28 11 5 12 38:46-8 38
9 Logo ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци) 28 11 4 13 37:38-1 37
10 Logo ФК Ветерник (Ветерник) 28 9 7 12 34:42-8 34
11 Logo ОФК Славија (Нови Сад) 28 9 5 14 38:49-11 32
12 Logo ФК Дунав (Стари Бановци) 28 7 9 12 21:30-9 30
13 Logo ФК Младост (Бачки Јарак) 28 8 6 14 28:44-16 30
14 Logo ФК Раднички (Нова Пазова) 28 7 7 14 24:50-26 28
15 Logo ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ) 28 8 3 17 25:70-45 27
16 Logo ФК Раднички (Шид) 28 2 7 19 22:52-30 13

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И ГолР Б
1 Logo ГФК Словен (Рума) 28 18 4 6 63:21+42 58
2 Logo ФК Железничар (Инђија) 28 17 6 5 50:20+30 57
3 Logo ФК Хајдук (Дивош) 28 15 8 5 49:17+32 53
4 Logo ФК Слобода (Доњи Товарник) 28 15 8 5 50:27+23 53
5 Logo ФК Јединство (Руменка) 28 13 9 6 48:21+27 48
6 Logo ФК Слога (Ердевик) 28 15 2 11 47:40+7 47
7 Logo ФК Индекс (Нови Сад) 28 13 2 13 43:50-7 41
8 Logo ФК Слога (Темерин) 28 11 5 12 38:46-8 38
9 Logo ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци) 28 11 4 13 37:38-1 37
10 Logo ФК Ветерник (Ветерник) 28 9 7 12 34:42-8 34
11 Logo ОФК Славија (Нови Сад) 28 9 5 14 38:49-11 32
12 Logo ФК Дунав (Стари Бановци) 28 7 9 12 21:30-9 30
13 Logo ФК Младост (Бачки Јарак) 28 8 6 14 28:44-16 30
14 Logo ФК Раднички (Нова Пазова) 28 7 7 14 24:50-26 28
15 Logo ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ) 28 8 3 17 25:70-45 27
16 Logo ФК Раднички (Шид) 28 2 7 19 22:52-30 13

ПРЕДСТОЈЕЋЕ УТАКМИЦЕ – 29. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 03. 06. 2023. 17:30 Темерин
ФК Слога (Темерин) ОФК Славија (Нови Сад)

-:-

Суб. 03. 06. 2023. 17:30 Ветерник
ФК Ветерник (Ветерник) ФК Хајдук (Дивош)

-:-

Суб. 03. 06. 2023. 17:30 Пећинци
ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци) ФК Раднички (Нова Пазова)

-:-

Суб. 03. 06. 2023. 17:30 Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ГФК Словен (Рума)

-:-

Суб. 03. 06. 2023. 17:30 Шид
ФК Раднички (Шид) ФК Слобода (Доњи Товарник)

-:-

Суб. 03. 06. 2023. 17:30 Ковиљ
ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ) ФК Јединство (Руменка)

-:-

Суб. 03. 06. 2023. 17:30 Инђија
ФК Железничар (Инђија) ФК Дунав (Стари Бановци)

-:-

Суб. 03. 06. 2023. 17:30 Нови Сад
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Младост (Бачки Јарак)

-:-

СВИ РЕЗУЛТАТИ И РАСПОРЕД (ИЗАБРАТИ КОЛО)

Утакмица Резултат
Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Слога (Темерин)

0 - 1

Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Рума
ГФК Словен (Рума) ФК Ветерник (Ветерник)

0 - 1

Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци)

2 - 0

Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ)

4 - 1

Нед. 14. 08. 2022. 10:00 Нови Сад (Стадион ФК Пролетер 1951 на Сланој бари)
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Железничар (Инђија)

1 - 0

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Сремска Митровица (Градски стадион)
ФК Хајдук (Дивош) ОФК Славија (Нови Сад)

3 - 1

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Руменка
ФК Јединство (Руменка) ФК Слога (Ердевик)

6 - 0

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Стари Бановци
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Раднички (Шид)

2 - 1

ДЕЛЕГИРАЊЕ
РЕЗУЛТАТИ И ТАБЕЛА
БИЛТЕНИ
РАСПОРЕД
КАЛЕНДАР ЛИГЕ
КЛУБОВИ
КОНТАКТ ПОДАЦИ КЛУБОВА
БОЈЕ КЛУБОВА
ДЕЛЕГАТИ И ДЕЛЕГАТИ ПОСМАТРАЧИ
СУДИЈЕ
СУДИЈЕ ПОМОЋНИЦИ
РУКОВОДСТВО ЛИГЕ

Избор писма

ћирилица latinica

РЕЗУЛТАТИ ОДИГРАНИХ УТАКМИЦА

28. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 27. 05. 2023. 17:00 Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ)

1 - 1

Суб. 27. 05. 2023. 17:00 Рума
ГФК Словен (Рума) ФК Раднички (Шид)

1 - 1

Суб. 27. 05. 2023. 17:00 Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Слога (Ердевик)

2 - 1

Суб. 27. 05. 2023. 17:00 Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Ветерник (Ветерник)

3 - 2

Нед. 28. 05. 2023. 10:00 Нови Сад
ОФК Славија (Нови Сад) ФК Младост (Бачки Јарак)

0 - 1

Нед. 28. 05. 2023. 17:00 Стари Бановци
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Индекс (Нови Сад)

5 - 1

Нед. 28. 05. 2023. 17:00 Руменка
ФК Јединство (Руменка) ФК Железничар (Инђија)

2 - 2

Нед. 28. 05. 2023. 17:00 Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци)

0 - 3

27. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 20. 05. 2023. 17:00 Ветерник
ФК Ветерник (Ветерник) ОФК Славија (Нови Сад)

2 - 3

Суб. 20. 05. 2023. 17:00 Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Хајдук (Дивош)

2 - 1

Суб. 20. 05. 2023. 17:00 Шид
ФК Раднички (Шид) ФК Раднички (Нова Пазова)

1 - 2

Суб. 20. 05. 2023. 17:00 Ковиљ
ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ) ГФК Словен (Рума)

0 - 1

Суб. 20. 05. 2023. 17:00 Инђија
ФК Железничар (Инђија) ФК Слобода (Доњи Товарник)

2 - 0

Суб. 20. 05. 2023. 17:00 Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Дунав (Стари Бановци)

1 - 0

Нед. 21. 05. 2023. 10:00 Нови Сад
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Јединство (Руменка)

0 - 2

Нед. 21. 05. 2023. 17:00 Пећинци
ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци) ФК Слога (Темерин)

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 27

26. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 13. 05. 2023. 17:00 Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Индекс (Нови Сад)

6 - 0

Суб. 13. 05. 2023. 17:00 Рума
ГФК Словен (Рума) ФК Железничар (Инђија)

0 - 0

Суб. 13. 05. 2023. 17:00 Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ)

2 - 2

Суб. 13. 05. 2023. 17:00 Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Слога (Ердевик)

1 - 2

Суб. 13. 05. 2023. 17:00 Ветерник
ФК Ветерник (Ветерник) ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци)

1 - 0

Нед. 14. 05. 2023. 10:00 Нови Сад
ОФК Славија (Нови Сад) ФК Дунав (Стари Бановци)

2 - 1

Нед. 14. 05. 2023. 17:00 Руменка
ФК Јединство (Руменка) ФК Младост (Бачки Јарак)

1 - 1

Нед. 14. 05. 2023. 17:00 Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Раднички (Шид)

4 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 26

25. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 06. 05. 2023. 16:30 Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Ветерник (Ветерник)

0 - 2

Суб. 06. 05. 2023. 16:30 Шид
ФК Раднички (Шид) ФК Слога (Темерин)

6 - 1

Суб. 06. 05. 2023. 16:30 Ковиљ
ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ) ФК Хајдук (Дивош)

1 - 4

Суб. 06. 05. 2023. 16:30 Инђија
ФК Железничар (Инђија) ФК Раднички (Нова Пазова)

1 - 0

Суб. 06. 05. 2023. 16:30 Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Слобода (Доњи Товарник)

1 - 3

Нед. 07. 05. 2023. 10:00 Нови Сад
ФК Индекс (Нови Сад) ГФК Словен (Рума)

0 - 5

Нед. 07. 05. 2023. 16:30 Пећинци
ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци) ОФК Славија (Нови Сад)

1 - 2

Нед. 07. 05. 2023. 16:30 Стари Бановци
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Јединство (Руменка)

0 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 25

24. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 29. 04. 2023. 16:30 Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Дунав (Стари Бановци)

2 - 0

Суб. 29. 04. 2023. 16:30 Рума
ГФК Словен (Рума) ФК Младост (Бачки Јарак)

2 - 0

Суб. 29. 04. 2023. 16:30 Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Индекс (Нови Сад)

1 - 0

Суб. 29. 04. 2023. 16:30 Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ)

2 - 1

Суб. 29. 04. 2023. 16:30 Ветерник
ФК Ветерник (Ветерник) ФК Раднички (Шид)

1 - 1

Нед. 30. 04. 2023. 10:00 Нови Сад
ОФК Славија (Нови Сад) ФК Јединство (Руменка)

2 - 0

Нед. 30. 04. 2023. 16:30 Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Железничар (Инђија)

1 - 1

Нед. 30. 04. 2023. 16:30 Пећинци
ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци) ФК Слога (Ердевик)

2 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 24

23. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 22. 04. 2023. 16:30 Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ОФК Славија (Нови Сад)

2 - 0

Суб. 22. 04. 2023. 16:30 Шид
ФК Раднички (Шид) ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци)

0 - 2

Суб. 22. 04. 2023. 16:30 Ковиљ
ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ) ФК Ветерник (Ветерник)

2 - 0

Суб. 22. 04. 2023. 16:30 Инђија
ФК Железничар (Инђија) ФК Слога (Темерин)

3 - 0

Суб. 22. 04. 2023. 16:30 Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Раднички (Нова Пазова)

0 - 0

Нед. 23. 04. 2023. 10:00 Нови Сад
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Хајдук (Дивош)

2 - 1

Нед. 23. 04. 2023. 16:30 Стари Бановци
ФК Дунав (Стари Бановци) ГФК Словен (Рума)

1 - 0

Нед. 23. 04. 2023. 16:30 Руменка
ФК Јединство (Руменка) ФК Слобода (Доњи Товарник)

1 - 3

БИЛТЕН БРОЈ 23

22. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 15. 04. 2023. 16:30 Нови Сад
ОФК Славија (Нови Сад) ФК Слобода (Доњи Товарник)

0 - 2

Суб. 15. 04. 2023. 16:30 Рума
ГФК Словен (Рума) ФК Јединство (Руменка)

1 - 0

Суб. 15. 04. 2023. 16:30 Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Дунав (Стари Бановци)

2 - 1

Суб. 15. 04. 2023. 16:30 Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Индекс (Нови Сад)

1 - 1

Суб. 15. 04. 2023. 16:30 Ветерник
ФК Ветерник (Ветерник) ФК Железничар (Инђија)

0 - 1

Суб. 15. 04. 2023. 16:30 Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Раднички (Шид)

4 - 1

Нед. 16. 04. 2023. 16:30 Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Младост (Бачки Јарак)

2 - 0

Нед. 16. 04. 2023. 16:30 Пећинци
ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци) ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ)

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 22

21. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 08. 04. 2023. 16:00 Шид
ФК Раднички (Шид) ОФК Славија (Нови Сад)

0 - 0

Суб. 08. 04. 2023. 16:00 Ковиљ
ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ) ФК Слога (Ердевик)

2 - 0

Суб. 08. 04. 2023. 16:00 Инђија
ФК Железничар (Инђија) ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци)

1 - 0

Суб. 08. 04. 2023. 16:00 Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Слога (Темерин)

0 - 2

Суб. 08. 04. 2023. 16:00 Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ГФК Словен (Рума)

2 - 1

Нед. 09. 04. 2023. 10:00 Нови Сад
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Ветерник (Ветерник)

2 - 0

Нед. 09. 04. 2023. 16:00 Стари Бановци
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Хајдук (Дивош)

1 - 1

Нед. 09. 04. 2023. 16:00 Руменка
ФК Јединство (Руменка) ФК Раднички (Нова Пазова)

1 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 21

20. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 01. 04. 2023. 16:00 Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Слобода (Доњи Товарник)

1 - 2

Суб. 01. 04. 2023. 16:00 Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Дунав (Стари Бановци)

3 - 2

Суб. 01. 04. 2023. 16:00 Ветерник
ФК Ветерник (Ветерник) ФК Младост (Бачки Јарак)

2 - 0

Суб. 01. 04. 2023. 16:00 Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Железничар (Инђија)

2 - 4

Суб. 01. 04. 2023. 16:00 Шид
ФК Раднички (Шид) ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ)

2 - 1

Нед. 02. 04. 2023. 10:00 Нови Сад
ОФК Славија (Нови Сад) ГФК Словен (Рума)

1 - 4

Нед. 02. 04. 2023. 16:00 Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Јединство (Руменка)

2 - 2

Нед. 02. 04. 2023. 16:00 Пећинци
ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци) ФК Индекс (Нови Сад)

2 - 3

БИЛТЕН БРОЈ 20

19. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 25. 03. 2023. 15:00 Ковиљ
ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ) ОФК Славија (Нови Сад)

2 - 2

Суб. 25. 03. 2023. 15:00 Инђија
ФК Железничар (Инђија) ФК Раднички (Шид)

3 - 0

Суб. 25. 03. 2023. 15:00 Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци)

0 - 2

Суб. 25. 03. 2023. 15:00 Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Хајдук (Дивош)

1 - 0

Суб. 25. 03. 2023. 15:00 Рума
ГФК Словен (Рума) ФК Раднички (Нова Пазова)

4 - 0

Нед. 26. 03. 2023. 10:00 Нови Сад
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Слога (Ердевик)

2 - 3

Нед. 26. 03. 2023. 15:00 Стари Бановци
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Ветерник (Ветерник)

1 - 1

Нед. 26. 03. 2023. 15:00 Руменка
ФК Јединство (Руменка) ФК Слога (Темерин)

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 19

18. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 18. 03. 2023. 15:00 Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Слобода (Доњи Товарник)

1 - 1

Суб. 18. 03. 2023. 15:00 Ветерник
ФК Ветерник (Ветерник) ФК Јединство (Руменка)

0 - 0

Суб. 18. 03. 2023. 15:00 Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Младост (Бачки Јарак)

1 - 2

Суб. 18. 03. 2023. 15:00 Шид
ФК Раднички (Шид) ФК Индекс (Нови Сад)

0 - 2

Суб. 18. 03. 2023. 15:00 Ковиљ
ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ) ФК Железничар (Инђија)

1 - 0

Нед. 19. 03. 2023. 10:00 Нови Сад
ОФК Славија (Нови Сад) ФК Раднички (Нова Пазова)

2 - 1

Нед. 19. 03. 2023. 15:00 Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ГФК Словен (Рума)

1 - 0

Нед. 19. 03. 2023. 15:00 Пећинци
ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци) ФК Дунав (Стари Бановци)

3 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 18

17. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 11. 03. 2023. 14:30 Инђија
ФК Железничар (Инђија) ОФК Славија (Нови Сад)

2 - 0

Суб. 11. 03. 2023. 14:30 Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Раднички (Шид)

3 - 0

Суб. 11. 03. 2023. 14:30 Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Ветерник (Ветерник)

0 - 0

Суб. 11. 03. 2023. 14:30 Рума
ГФК Словен (Рума) ФК Слога (Темерин)

5 - 0

Суб. 11. 03. 2023. 14:30 Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Хајдук (Дивош)

0 - 5

Нед. 12. 03. 2023. 10:00 Нови Сад
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ)

0 - 2

Нед. 12. 03. 2023. 14:30 Стари Бановци
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Слога (Ердевик)

1 - 0

Нед. 12. 03. 2023. 14:30 Руменка
ФК Јединство (Руменка) ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци)

3 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 17

16. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 04. 03. 2023. 14:30 Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Раднички (Нова Пазова)

1 - 1

Суб. 04. 03. 2023. 14:30 Ветерник
ФК Ветерник (Ветерник) ГФК Словен (Рума)

0 - 1

Суб. 04. 03. 2023. 14:30 Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Јединство (Руменка)

0 - 2

Суб. 04. 03. 2023. 14:30 Шид
ФК Раднички (Шид) ФК Дунав (Стари Бановци)

0 - 1

Суб. 04. 03. 2023. 14:30 Ковиљ
ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ) ФК Младост (Бачки Јарак)

1 - 0

Суб. 04. 03. 2023. 14:30 Инђија
ФК Железничар (Инђија) ФК Индекс (Нови Сад)

1 - 0

Нед. 05. 03. 2023. 10:00 Нови Сад
ОФК Славија (Нови Сад) ФК Хајдук (Дивош)

2 - 1

Нед. 05. 03. 2023. 14:30 Пећинци
ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци) ФК Слобода (Доњи Товарник)

0 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 16

15. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 19. 11. 2022. 13:00 Инђија
ФК Железничар (Инђија) ФК Младост (Бачки Јарак)

5 - 2

Суб. 19. 11. 2022. 13:00 Ковиљ
ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ) ФК Дунав (Стари Бановци)

2 - 1

Суб. 19. 11. 2022. 13:00 Шид
ФК Раднички (Шид) ФК Јединство (Руменка)

0 - 1

Суб. 19. 11. 2022. 13:00 Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Слобода (Доњи Товарник)

3 - 2

Суб. 19. 11. 2022. 13:00 Ветерник
ФК Ветерник (Ветерник) ФК Раднички (Нова Пазова)

6 - 0

Суб. 19. 11. 2022. 13:00 Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Хајдук (Дивош)

0 - 0

Нед. 20. 11. 2022. 10:00 Нови Сад
ФК Индекс (Нови Сад) ОФК Славија (Нови Сад)

4 - 1

Нед. 20. 11. 2022. 13:00 Пећинци
ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци) ГФК Словен (Рума)

0 - 5

БИЛТЕН БРОЈ 15

14. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 12. 11. 2022. 13:00 Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци)

2 - 4

Суб. 12. 11. 2022. 13:00 Рума
ГФК Словен (Рума) ФК Слога (Ердевик)

2 - 0

Суб. 12. 11. 2022. 13:00 Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Раднички (Шид)

1 - 1

Суб. 12. 11. 2022. 13:00 Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Индекс (Нови Сад)

2 - 1

Нед. 13. 11. 2022. 13:00 Нови Сад
ОФК Славија (Нови Сад) ФК Слога (Темерин)

3 - 1

Нед. 13. 11. 2022. 13:00 Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Ветерник (Ветерник)

6 - 1

Нед. 13. 11. 2022. 13:00 Руменка
ФК Јединство (Руменка) ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ)

8 - 0

Нед. 13. 11. 2022. 13:00 Стари Бановци
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Железничар (Инђија)

0 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 14

13. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 05. 11. 2022. 13:00 Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ОФК Славија (Нови Сад)

2 - 2

Суб. 05. 11. 2022. 13:00 Инђија
ФК Железничар (Инђија) ФК Јединство (Руменка)

0 - 1

Суб. 05. 11. 2022. 13:00 Ковиљ
ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ) ФК Слобода (Доњи Товарник)

0 - 2

Суб. 05. 11. 2022. 13:00 Шид
ФК Раднички (Шид) ГФК Словен (Рума)

1 - 3

Суб. 05. 11. 2022. 13:00 Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Раднички (Нова Пазова)

5 - 0

Суб. 05. 11. 2022. 13:00 Ветерник
ФК Ветерник (Ветерник) ФК Слога (Темерин)

1 - 2

Нед. 06. 11. 2022. 10:00 Нови Сад
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Дунав (Стари Бановци)

3 - 0

Нед. 06. 11. 2022. 13:00 Пећинци
ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци) ФК Хајдук (Дивош)

0 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 13

12. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 29. 10. 2022. 13:30 Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци)

2 - 0

Суб. 29. 10. 2022. 13:30 Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Раднички (Шид)

1 - 0

Суб. 29. 10. 2022. 13:30 Рума
ГФК Словен (Рума) ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ)

9 - 0

Суб. 29. 10. 2022. 13:30 Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Железничар (Инђија)

3 - 0

Нед. 30. 10. 2022. 13:30 Нови Сад
ОФК Славија (Нови Сад) ФК Ветерник (Ветерник)

3 - 3

Нед. 30. 10. 2022. 13:30 Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Слога (Ердевик)

0 - 0

Нед. 30. 10. 2022. 13:30 Руменка
ФК Јединство (Руменка) ФК Индекс (Нови Сад)

3 - 0

Нед. 30. 10. 2022. 13:30 Стари Бановци
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Младост (Бачки Јарак)

0 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 12

11. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 22. 10. 2022. 14:30 Инђија
ФК Железничар (Инђија) ГФК Словен (Рума)

1 - 1

Суб. 22. 10. 2022. 14:30 Ковиљ
ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ) ФК Раднички (Нова Пазова)

1 - 0

Суб. 22. 10. 2022. 14:30 Шид
ФК Раднички (Шид) ФК Хајдук (Дивош)

0 - 0

Суб. 22. 10. 2022. 14:30 Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Слога (Темерин)

2 - 1

Суб. 22. 10. 2022. 14:30 Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Јединство (Руменка)

0 - 2

Нед. 23. 10. 2022. 10:00 Нови Сад
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Слобода (Доњи Товарник)

4 - 3

Нед. 23. 10. 2022. 14:30 Пећинци
ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци) ФК Ветерник (Ветерник)

5 - 0

Нед. 23. 10. 2022. 14:30 Стари Бановци
ФК Дунав (Стари Бановци) ОФК Славија (Нови Сад)

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 11

10. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 15. 10. 2022. 15:00 Ветерник
ФК Ветерник (Ветерник) ФК Слога (Ердевик)

2 - 1

Суб. 15. 10. 2022. 15:00 Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Раднички (Шид)

6 - 3

Суб. 15. 10. 2022. 15:00 Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Железничар (Инђија)

0 - 3

Суб. 15. 10. 2022. 15:00 Рума
ГФК Словен (Рума) ФК Индекс (Нови Сад)

1 - 0

Суб. 15. 10. 2022. 15:00 Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Младост (Бачки Јарак)

1 - 1

Нед. 16. 10. 2022. 10:00 Нови Сад
ОФК Славија (Нови Сад) ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци)

0 - 0

Нед. 16. 10. 2022. 15:00 Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ)

4 - 0

Нед. 16. 10. 2022. 15:00 Руменка
ФК Јединство (Руменка) ФК Дунав (Стари Бановци)

0 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 10

9. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 08. 10. 2022. 15:00 Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ГФК Словен (Рума)

2 - 3

Суб. 08. 10. 2022. 15:00 Ковиљ
ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ) ФК Слога (Темерин)

1 - 3

Суб. 08. 10. 2022. 15:00 Шид
ФК Раднички (Шид) ФК Ветерник (Ветерник)

0 - 1

Суб. 08. 10. 2022. 15:00 Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци)

2 - 1

Нед. 09. 10. 2022. 10:00 Нови Сад
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Раднички (Нова Пазова)

2 - 0

Нед. 09. 10. 2022. 15:00 Руменка
ФК Јединство (Руменка) ОФК Славија (Нови Сад)

4 - 0

Нед. 09. 10. 2022. 15:00 Стари Бановци
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Слобода (Доњи Товарник)

1 - 1

Нед. 09. 10. 2022. 15:00 Инђија
ФК Железничар (Инђија) ФК Хајдук (Дивош)

0 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 9

8. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 01. 10. 2022. 15:30 Ветерник
ФК Ветерник (Ветерник) ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ)

4 - 0

Суб. 01. 10. 2022. 15:30 Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Железничар (Инђија)

0 - 2

Суб. 01. 10. 2022. 15:30 Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Младост (Бачки Јарак)

1 - 2

Суб. 01. 10. 2022. 15:30 Рума
ГФК Словен (Рума) ФК Дунав (Стари Бановци)

1 - 1

Суб. 01. 10. 2022. 15:30 Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Јединство (Руменка)

1 - 1

Нед. 02. 10. 2022. 10:00 Нови Сад
ОФК Славија (Нови Сад) ФК Слога (Ердевик)

1 - 2

Нед. 02. 10. 2022. 15:30 Пећинци
ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци) ФК Раднички (Шид)

1 - 0

Нед. 02. 10. 2022. 15:30 Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Индекс (Нови Сад)

3 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 8

7. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 24. 09. 2022. 15:30 Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ОФК Славија (Нови Сад)

1 - 0

Суб. 24. 09. 2022. 15:30 Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Хајдук (Дивош)

0 - 2

Суб. 24. 09. 2022. 15:30 Инђија
ФК Железничар (Инђија) ФК Ветерник (Ветерник)

3 - 0

Суб. 24. 09. 2022. 15:30 Ковиљ
ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ) ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци)

0 - 1

Суб. 24. 09. 2022. 15:30 Шид
ФК Раднички (Шид) ФК Слога (Ердевик)

0 - 2

Нед. 25. 09. 2022. 10:00 Нови Сад
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Слога (Темерин)

3 - 0

Нед. 25. 09. 2022. 15:30 Руменка
ФК Јединство (Руменка) ГФК Словен (Рума)

2 - 3

Нед. 25. 09. 2022. 15:30 Стари Бановци
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Раднички (Нова Пазова)

0 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 7

6. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 17. 09. 2022. 16:00 Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ)

3 - 0

Суб. 17. 09. 2022. 16:00 Ветерник
ФК Ветерник (Ветерник) ФК Индекс (Нови Сад)

1 - 1

Суб. 17. 09. 2022. 16:00 Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Младост (Бачки Јарак)

5 - 1

Суб. 17. 09. 2022. 16:00 Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Јединство (Руменка)

1 - 0

Суб. 17. 09. 2022. 16:00 Рума
ГФК Словен (Рума) ФК Слобода (Доњи Товарник)

5 - 2

Нед. 18. 09. 2022. 10:00 Нови Сад
ОФК Славија (Нови Сад) ФК Раднички (Шид)

2 - 0

Нед. 18. 09. 2022. 16:00 Пећинци
ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци) ФК Железничар (Инђија)

1 - 3

Нед. 18. 09. 2022. 16:00 Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Дунав (Стари Бановци)

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 6

5. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 10. 09. 2022. 16:00 Рума
ГФК Словен (Рума) ОФК Славија (Нови Сад)

1 - 0

Суб. 10. 09. 2022. 16:00 Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Раднички (Нова Пазова)

0 - 0

Суб. 10. 09. 2022. 16:00 Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Ветерник (Ветерник)

0 - 2

Суб. 10. 09. 2022. 16:00 Инђија
ФК Железничар (Инђија) ФК Слога (Ердевик)

1 - 3

Суб. 10. 09. 2022. 16:00 Ковиљ
ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ) ФК Раднички (Шид)

3 - 1

Нед. 11. 09. 2022. 10:00 Футог
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци)

3 - 1

Нед. 11. 09. 2022. 16:00 Руменка
ФК Јединство (Руменка) ФК Хајдук (Дивош)

0 - 1

Нед. 11. 09. 2022. 16:00 Стари Бановци
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Слога (Темерин)

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 5

4. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 03. 09. 2022. 16:30 Шид
ФК Раднички (Шид) ФК Железничар (Инђија)

0 - 0

Суб. 03. 09. 2022. 16:30 Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Индекс (Нови Сад)

3 - 0

Суб. 03. 09. 2022. 16:30 Ветерник
ФК Ветерник (Ветерник) ФК Дунав (Стари Бановци)

0 - 0

Суб. 03. 09. 2022. 16:30 Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Јединство (Руменка)

0 - 0

Суб. 03. 09. 2022. 16:30 Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ГФК Словен (Рума)

3 - 4

Нед. 04. 09. 2022. 10:00 Нови Сад
ОФК Славија (Нови Сад) ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ)

6 - 0

Нед. 04. 09. 2022. 16:30 Пећинци
ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци) ФК Младост (Бачки Јарак)

2 - 1

Нед. 04. 09. 2022. 16:30 Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Слобода (Доњи Товарник)

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 4

3. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 27. 08. 2022. 16:30 Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ОФК Славија (Нови Сад)

3 - 1

Суб. 27. 08. 2022. 16:30 Рума
ГФК Словен (Рума) ФК Хајдук (Дивош)

0 - 1

Суб. 27. 08. 2022. 16:30 Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Слога (Темерин)

1 - 0

Суб. 27. 08. 2022. 16:30 Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Слога (Ердевик)

2 - 1

Суб. 27. 08. 2022. 16:30 Инђија
ФК Железничар (Инђија) ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ)

4 - 0

Нед. 28. 08. 2022. 10:00 Нови Сад (Стадион ФК Пролетер 1951 на Сланој бари)
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Раднички (Шид)

4 - 3

Нед. 28. 08. 2022. 16:30 Руменка
ФК Јединство (Руменка) ФК Ветерник (Ветерник)

2 - 0

Нед. 28. 08. 2022. 16:30 Стари Бановци
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци)

0 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 3

2. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 20. 08. 2022. 17:00 Ковиљ
ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ) ФК Индекс (Нови Сад)

0 - 4

Суб. 20. 08. 2022. 17:00 Шид
ФК Раднички (Шид) ФК Младост (Бачки Јарак)

0 - 0

Суб. 20. 08. 2022. 17:00 Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Дунав (Стари Бановци)

1 - 0

Суб. 20. 08. 2022. 17:00 Ветерник
ФК Ветерник (Ветерник) ФК Слобода (Доњи Товарник)

1 - 5

Суб. 20. 08. 2022. 17:00 Темерин
ФК Слога (Темерин) ГФК Словен (Рума)

1 - 0

Нед. 21. 08. 2022. 10:00 Нови Сад
ОФК Славија (Нови Сад) ФК Железничар (Инђија)

2 - 5

Нед. 21. 08. 2022. 17:00 Пећинци
ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци) ФК Јединство (Руменка)

1 - 1

Нед. 21. 08. 2022. 17:00 Сремска Митровица (Градски стадион)
ФК Хајдук (Дивош) ФК Раднички (Нова Пазова)

0 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 2

1. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Слога (Темерин)

0 - 1

Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Рума
ГФК Словен (Рума) ФК Ветерник (Ветерник)

0 - 1

Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци)

2 - 0

Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Шајкаш 1908 (Ковиљ)

4 - 1

Нед. 14. 08. 2022. 10:00 Нови Сад (Стадион ФК Пролетер 1951 на Сланој бари)
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Железничар (Инђија)

1 - 0

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Сремска Митровица (Градски стадион)
ФК Хајдук (Дивош) ОФК Славија (Нови Сад)

3 - 1

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Руменка
ФК Јединство (Руменка) ФК Слога (Ердевик)

6 - 0

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Стари Бановци
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Раднички (Шид)

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 1

КАЛЕНДАР ЛИГЕ

Loading...

АРХИВА

Војвођанска фудбалска лига „Југ“- резултати и табела 2021/2022.
Војвођанска фудбалска лига „Југ“- резултати и табела 2020/2021.
Војвођанска фудбалска лига „Југ“- резултати и табела 2019/2020.
Војвођанска фудбалска лига „Југ“- резултати и табела 2018/2019.