Bulevar oslobođenja 92/V, 21 102 Novi Sad; T: 021/421-401; 021/420-885; 064/8455-490; F: 021/66-23-460|kancelarija@fsv.rs

Vojvođanska fudbalska liga „Istok“- rezultati i tabela

Vojvođanska fudbalska liga „Istok“- rezultati i tabela2021-09-16T23:09:23+02:00

REZULTATI – 6. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 18. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

2 - 0

Sub. 18. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Mladost (Omoljica)

2 - 0

Sub. 18. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Naftagas (Elemir)

1 - 2

Sub. 18. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) OFK Begej (Žitište)

0 - 4

Sub. 18. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Bak, Bela Crkva
FK BAK (Bela Crkva) FK Sloboda (Novi Kozarci)

0 - 4

Sub. 18. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Jedinstvo, Vlajkovac
FK Jedinstvo (Vlajkovac) FK Omladinac FAM (Botoš)

3 - 1

Ned. 19. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) FK Polet (Idvor)

1 - 1

Ned. 19. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Crvena zvezda, Rusko Selo
FK Crvena zvezda (Rusko Selo) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

4 - 0

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo FK Naftagas (Elemir) 6 5 1 0 15:6 16
2 Logo FK Omladinac FAM (Botoš) 6 5 0 1 11:4 15
3 Logo FK Sloboda (Novi Kozarci) 6 4 2 0 12:4 14
4 Logo FK Borac (Starčevo) 6 3 3 0 12:8 12
5 Logo FK Jedinstvo (Vlajkovac) 6 3 2 1 16:12 11
6 Logo FK Crvena zvezda (Rusko Selo) 6 3 0 3 8:5 9
7 Logo OFK Begej (Žitište) 6 2 2 2 9:6 8
8 Logo FK Mladost (Omoljica) 6 2 2 2 8:8 8
9 Logo FK Vojvodina 1928 (Perlez) 6 2 1 3 8:6 7
10 Logo FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) 6 2 1 3 8:9 7
11 Logo FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) 6 1 2 3 4:6 5
12 Logo FK BAK (Bela Crkva) 6 1 2 3 8:18 5
13 Logo FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) 6 1 1 4 11:17 4
14 Logo OFK Proleter (Banatski Karlovac) 6 1 1 4 4:17 4
15 Logo FK Sloga (Plandište) 6 0 3 3 8:12 3
16 Logo FK Polet (Idvor) 6 0 3 3 7:11 3

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo FK Naftagas (Elemir) 6 5 1 0 15:6 16
2 Logo FK Omladinac FAM (Botoš) 6 5 0 1 11:4 15
3 Logo FK Sloboda (Novi Kozarci) 6 4 2 0 12:4 14
4 Logo FK Borac (Starčevo) 6 3 3 0 12:8 12
5 Logo FK Jedinstvo (Vlajkovac) 6 3 2 1 16:12 11
6 Logo FK Crvena zvezda (Rusko Selo) 6 3 0 3 8:5 9
7 Logo OFK Begej (Žitište) 6 2 2 2 9:6 8
8 Logo FK Mladost (Omoljica) 6 2 2 2 8:8 8
9 Logo FK Vojvodina 1928 (Perlez) 6 2 1 3 8:6 7
10 Logo FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) 6 2 1 3 8:9 7
11 Logo FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) 6 1 2 3 4:6 5
12 Logo FK BAK (Bela Crkva) 6 1 2 3 8:18 5
13 Logo FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) 6 1 1 4 11:17 4
14 Logo OFK Proleter (Banatski Karlovac) 6 1 1 4 4:17 4
15 Logo FK Sloga (Plandište) 6 0 3 3 8:12 3
16 Logo FK Polet (Idvor) 6 0 3 3 7:11 3

PREDSTOJEĆE UTAKMICE – 7. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 25. 09. 2021. 15:30 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK Jedinstvo (Vlajkovac)

-:-

Sub. 25. 09. 2021. 15:30 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK BAK (Bela Crkva)

-:-

Sub. 25. 09. 2021. 15:30 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

-:-

Sub. 25. 09. 2021. 15:30 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

-:-

Ned. 26. 09. 2021. 15:30 Stadion FK Omladinac, Botoš
FK Omladinac FAM (Botoš) FK Borac (Starčevo)

-:-

Ned. 26. 09. 2021. 15:30 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Sloga (Plandište)

-:-

Ned. 26. 09. 2021. 15:30 Stadion "Ispod Mline", Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

-:-

Ned. 26. 09. 2021. 15:30 Stadion FK Polet, Idvor
FK Polet (Idvor) FK Crvena zvezda (Rusko Selo)

-:-

SVI REZULTATI I RASPORED (IZABRATI KOLO)

Utakmica Rezultat
Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) FK Borac (Starčevo)

3 - 3

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Bak, Bela Crkva
FK BAK (Bela Crkva) FK Sloga (Plandište)

3 - 2

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Vlajkovac
FK Jedinstvo (Vlajkovac) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

3 - 2

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK Crvena zvezda (Rusko Selo)

1 - 0

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Polet (Idvor)

1 - 1

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

3 - 0

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Omladinac, Botoš
FK Omladinac FAM (Botoš) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

1 - 0

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

2 - 1

DELEGIRANJE
REZULTATI I TABELA
BILTENI
RASPORED
KALENDAR LIGE
KLUBOVI
KONTAKT PODACI KLUBOVA
BOJE KLUBOVA
DELEGATI I DELEGATI POSMATRAČI
SUDIJE
SUDIJE POMOĆNICI
RUKOVODSTVO LIGE

Izbor pisma

ćirilica latinica

REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA

6. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 18. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

2 - 0

Sub. 18. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Mladost (Omoljica)

2 - 0

Sub. 18. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Naftagas (Elemir)

1 - 2

Sub. 18. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) OFK Begej (Žitište)

0 - 4

Sub. 18. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Bak, Bela Crkva
FK BAK (Bela Crkva) FK Sloboda (Novi Kozarci)

0 - 4

Sub. 18. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Jedinstvo, Vlajkovac
FK Jedinstvo (Vlajkovac) FK Omladinac FAM (Botoš)

3 - 1

Ned. 19. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) FK Polet (Idvor)

1 - 1

Ned. 19. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Crvena zvezda, Rusko Selo
FK Crvena zvezda (Rusko Selo) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

4 - 0

5. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 11. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Jedinstvo, Vlajkovac
FK Jedinstvo (Vlajkovac) FK Borac (Starčevo)

3 - 4

Sub. 11. 09. 2021. 16:00 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

3 - 1

Sub. 11. 09. 2021. 16:00 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Sloga (Plandište)

1 - 1

Sub. 11. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

4 - 1

Sub. 11. 09. 2021. 16:00 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Polet (Idvor)

2 - 1

Ned. 12. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Omladinac, Botoš
FK Omladinac FAM (Botoš) FK BAK (Bela Crkva)

4 - 0

Ned. 12. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

0 - 0

Ned. 12. 09. 2021. 16:00 Stadion "Ispod Mline", Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) FK Crvena zvezda (Rusko Selo)

2 - 1

BILTEN BROJ 5

4. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 04. 09. 2021. 16:30 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) FK Naftagas (Elemir)

1 - 1

Sub. 04. 09. 2021. 16:30 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) OFK Begej (Žitište)

3 - 1

Sub. 04. 09. 2021. 16:30 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Sloboda (Novi Kozarci)

2 - 2

Sub. 04. 09. 2021. 16:30 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) FK Omladinac FAM (Botoš)

0 - 1

Sub. 04. 09. 2021. 16:30 Stadion FK Bak, Bela Crkva
FK BAK (Bela Crkva) FK Jedinstvo (Vlajkovac)

2 - 2

Ned. 05. 09. 2021. 16:30 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

2 - 0

Ned. 05. 09. 2021. 16:30 Stadion FK Polet, Idvor
FK Polet (Idvor) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

0 - 0

Ned. 05. 09. 2021. 16:30 Stadion FK Crvena zvezda, Rusko Selo
FK Crvena zvezda (Rusko Selo) FK Mladost (Omoljica)

1 - 0

BILTEN BROJ 4

3. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 28. 08. 2021. 16:30 Stadion FK Bak, Bela Crkva
FK BAK (Bela Crkva) FK Borac (Starčevo)

1 - 1

Sub. 28. 08. 2021. 16:30 Stadion FK Jedinstvo, Vlajkovac
FK Jedinstvo (Vlajkovac) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

4 - 2

Sub. 28. 08. 2021. 16:30 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

0 - 0

Sub. 28. 08. 2021. 16:30 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

2 - 0

Sub. 28. 08. 2021. 16:30 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK Crvena zvezda (Rusko Selo)

2 - 1

Ned. 29. 08. 2021. 16:30 Stadion FK Omladinac, Botoš
FK Omladinac FAM (Botoš) FK Sloga (Plandište)

3 - 1

Ned. 29. 08. 2021. 16:30 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Polet (Idvor)

4 - 2

Ned. 29. 08. 2021. 16:30 Stadion "Ispod Mline", Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

5 - 0

BILTEN BROJ 3

2. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 21. 08. 2021. 17:00 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Mladost (Omoljica)

2 - 2

Sub. 21. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) FK Sloboda (Novi Kozarci)

1 - 2

Sub. 21. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Omladinac FAM (Botoš)

0 - 1

Sub. 21. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Jedinstvo (Vlajkovac)

1 - 1

Sub. 21. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) FK BAK (Bela Crkva)

5 - 2

Ned. 22. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

1 - 0

Ned. 22. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Polet, Idvor
FK Polet (Idvor) FK Naftagas (Elemir)

2 - 3

Ned. 22. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Crvena zvezda, Rusko Selo
FK Crvena zvezda (Rusko Selo) OFK Begej (Žitište)

1 - 0

BILTEN BROJ 2

1. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) FK Borac (Starčevo)

3 - 3

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Bak, Bela Crkva
FK BAK (Bela Crkva) FK Sloga (Plandište)

3 - 2

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Vlajkovac
FK Jedinstvo (Vlajkovac) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

3 - 2

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK Crvena zvezda (Rusko Selo)

1 - 0

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Polet (Idvor)

1 - 1

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

3 - 0

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Omladinac, Botoš
FK Omladinac FAM (Botoš) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

1 - 0

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

2 - 1

BILTEN BROJ 1

KALENDAR LIGE

Loading...

ARHIVA

Vojvođanska fudbalska liga „Istok“- rezultati i tabela 2020/2021.
Vojvođanska fudbalska liga „Istok“- rezultati i tabela 2019/2020.
Vojvođanska fudbalska liga „Istok“- rezultati i tabela 2018/2019.