Војвођанска фудбалска лига „Исток“- резултати и табела

Војвођанска фудбалска лига „Исток“- резултати и табела2024-05-18T15:36:42+02:00

РЕЗУЛТАТИ – 28. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 18. 05. 2024. 17:00 Српска Црња
ФК „Будућност“ (Српска Црња) ФК „Полет“ (Идвор)

-:-

Суб. 18. 05. 2024. 17:00 Влајковац
ФК „Јединство“ (Влајковац) ФК „Војводина 1928“ (Перлез)

1 - 4

Суб. 18. 05. 2024. 17:00 Банатски Карловац
ОФК „Пролетер“ (Банатски Карловац) ФК „Русанда“ (Меленци)

1 - 1

Суб. 18. 05. 2024. 17:00 Ковин
ФК „Раднички“ (Ковин) ФК „БАК“ (Бела Црква)

3 - 5

Суб. 18. 05. 2024. 17:00 Житиште
OФК „Бегеј“ (Житиште) ФК „Јединство“ (Банатско Карађорђево)

1 - 1

Нед. 19. 05. 2024. 17:00 Старчево
ФК „Борац“ (Старчево) ФК „Козара“ (Банатско Велико Село)

-:-

Нед. 19. 05. 2024. 17:00 Кикинда
ФК „ЖАК“ (Кикинда) ФК „Младост“ (Омољица)

-:-

Нед. 19. 05. 2024. 17:00 Нови Козарци
ФК „Слобода“ (Нови Козарци) ФК „Црвена звезда“ (Руско Село)

-:-

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И ГолР Б
1 Logo ФК „Војводина 1928“ (Перлез) 28 23 2 3 66:12+54 71
2 Logo ФК „Младост“ (Омољица) 27 18 5 4 67:23+44 59
3 Logo ФК „Будућност“ (Српска Црња) 27 16 4 7 51:31+20 52
4 Logo ФК „Јединство“ (Влајковац) 28 15 5 8 60:43+17 50
5 Logo ФК „Козара“ (Банатско Велико Село) 27 12 6 9 57:38+19 42
6 Logo OФК „Бегеј“ (Житиште) 28 12 5 11 42:38+4 41
7 Logo ФК „Русанда“ (Меленци) 28 10 8 10 44:36+8 38
8 Logo ФК „Слобода“ (Нови Козарци) 27 10 7 10 44:38+6 37
9 Logo ФК „Борац“ (Старчево) 27 11 4 12 49:51-2 37
10 Logo ФК „Полет“ (Идвор) 27 10 6 11 37:45-8 36
11 Logo ФК „Црвена звезда“ (Руско Село) 27 8 7 12 40:43-3 31
12 Logo ФК „Јединство“ (Банатско Карађорђево) 28 8 7 13 39:58-19 31
13 Logo ОФК „Пролетер“ (Банатски Карловац) 28 8 6 14 38:63-25 30
14 Logo ФК „БАК“ (Бела Црква) 28 8 5 15 41:59-18 29
15 Logo ФК „Раднички“ (Ковин) 28 4 6 18 35:75-40 18
16 Logo ФК „ЖАК“ (Кикинда) 27 5 1 21 26:83-57 16

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И ГолР Б
1 Logo ФК „Војводина 1928“ (Перлез) 28 23 2 3 66:12+54 71
2 Logo ФК „Младост“ (Омољица) 27 18 5 4 67:23+44 59
3 Logo ФК „Будућност“ (Српска Црња) 27 16 4 7 51:31+20 52
4 Logo ФК „Јединство“ (Влајковац) 28 15 5 8 60:43+17 50
5 Logo ФК „Козара“ (Банатско Велико Село) 27 12 6 9 57:38+19 42
6 Logo OФК „Бегеј“ (Житиште) 28 12 5 11 42:38+4 41
7 Logo ФК „Русанда“ (Меленци) 28 10 8 10 44:36+8 38
8 Logo ФК „Слобода“ (Нови Козарци) 27 10 7 10 44:38+6 37
9 Logo ФК „Борац“ (Старчево) 27 11 4 12 49:51-2 37
10 Logo ФК „Полет“ (Идвор) 27 10 6 11 37:45-8 36
11 Logo ФК „Црвена звезда“ (Руско Село) 27 8 7 12 40:43-3 31
12 Logo ФК „Јединство“ (Банатско Карађорђево) 28 8 7 13 39:58-19 31
13 Logo ОФК „Пролетер“ (Банатски Карловац) 28 8 6 14 38:63-25 30
14 Logo ФК „БАК“ (Бела Црква) 28 8 5 15 41:59-18 29
15 Logo ФК „Раднички“ (Ковин) 28 4 6 18 35:75-40 18
16 Logo ФК „ЖАК“ (Кикинда) 27 5 1 21 26:83-57 16

ПРЕДСТОЈЕЋЕ УТАКМИЦЕ – 29. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 25. 05. 2024. 17:30 Нови Козарци
ФК „Слобода“ (Нови Козарци) ФК „Борац“ (Старчево)

-:-

Суб. 25. 05. 2024. 17:30 Руско Село
ФК „Црвена звезда“ (Руско Село) OФК „Бегеј“ (Житиште)

-:-

Суб. 25. 05. 2024. 17:30 Банатско Карађорђево
ФК „Јединство“ (Банатско Карађорђево) ФК „Раднички“ (Ковин)

-:-

Суб. 25. 05. 2024. 17:30 Бела Црква
ФК „БАК“ (Бела Црква) ОФК „Пролетер“ (Банатски Карловац)

-:-

Суб. 25. 05. 2024. 17:30 Меленци
ФК „Русанда“ (Меленци) ФК „Јединство“ (Влајковац)

-:-

Суб. 25. 05. 2024. 17:30 Перлез
ФК „Војводина 1928“ (Перлез) ФК „Будућност“ (Српска Црња)

-:-

Суб. 25. 05. 2024. 17:30 Идвор
ФК „Полет“ (Идвор) ФК „ЖАК“ (Кикинда)

-:-

Суб. 25. 05. 2024. 17:30 Омољица
ФК „Младост“ (Омољица) ФК „Козара“ (Банатско Велико Село)

-:-

СВИ РЕЗУЛТАТИ И РАСПОРЕД (ИЗАБРАТИ КОЛО)

Утакмица Резултат
Суб. 12. 08. 2023. 17:00 Житиште
OФК „Бегеј“ (Житиште) ФК „Борац“ (Старчево)

0 - 0

Суб. 12. 08. 2023. 17:00 Ковин
ФК „Раднички“ (Ковин) ФК „Слобода“ (Нови Козарци)

2 - 2

Суб. 12. 08. 2023. 17:00 Банатски Карловац
ОФК „Пролетер“ (Банатски Карловац) ФК „Црвена звезда“ (Руско Село)

2 - 2

Суб. 12. 08. 2023. 17:00 Влајковац
ФК „Јединство“ (Влајковац) ФК „Јединство“ (Банатско Карађорђево)

3 - 1

Суб. 12. 08. 2023. 17:00 Српска Црња
ФК „Будућност“ (Српска Црња) ФК „БАК“ (Бела Црква)

1 - 0

Суб. 12. 08. 2023. 17:00 Банатско Велико Село
ФК „Козара“ (Банатско Велико Село) ФК „Војводина 1928“ (Перлез)

1 - 3

Нед. 13. 08. 2023. 17:00 Кикинда
ФК „ЖАК“ (Кикинда) ФК „Русанда“ (Меленци)

3 - 1

Нед. 13. 08. 2023. 17:00 Омољица
ФК „Младост“ (Омољица) ФК „Полет“ (Идвор)

0 - 0

ВИДЕО
ДЕЛЕГИРАЊЕ
РЕЗУЛТАТИ И ТАБЕЛА
БИЛТЕНИ
РАСПОРЕД
КАЛЕНДАР ЛИГЕ
КЛУБОВИ
КОНТАКТ ПОДАЦИ КЛУБОВА
БОЈЕ КЛУБОВА
ДЕЛЕГАТИ И ДЕЛЕГАТИ ПОСМАТРАЧИ
СУДИЈЕ
СУДИЈЕ ПОМОЋНИЦИ
РУКОВОДСТВО ЛИГЕ

Избор писма

ћирилица latinica

РЕЗУЛТАТИ ОДИГРАНИХ УТАКМИЦА

28. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 18. 05. 2024. 17:00 Српска Црња
ФК „Будућност“ (Српска Црња) ФК „Полет“ (Идвор)

-:-

Суб. 18. 05. 2024. 17:00 Влајковац
ФК „Јединство“ (Влајковац) ФК „Војводина 1928“ (Перлез)

1 - 4

Суб. 18. 05. 2024. 17:00 Банатски Карловац
ОФК „Пролетер“ (Банатски Карловац) ФК „Русанда“ (Меленци)

1 - 1

Суб. 18. 05. 2024. 17:00 Ковин
ФК „Раднички“ (Ковин) ФК „БАК“ (Бела Црква)

3 - 5

Суб. 18. 05. 2024. 17:00 Житиште
OФК „Бегеј“ (Житиште) ФК „Јединство“ (Банатско Карађорђево)

1 - 1

Нед. 19. 05. 2024. 17:00 Старчево
ФК „Борац“ (Старчево) ФК „Козара“ (Банатско Велико Село)

-:-

Нед. 19. 05. 2024. 17:00 Кикинда
ФК „ЖАК“ (Кикинда) ФК „Младост“ (Омољица)

-:-

Нед. 19. 05. 2024. 17:00 Нови Козарци
ФК „Слобода“ (Нови Козарци) ФК „Црвена звезда“ (Руско Село)

-:-

27. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 11. 05. 2024. 17:00 Бела Црква
ФК „БАК“ (Бела Црква) OФК „Бегеј“ (Житиште)

3 - 2

Суб. 11. 05. 2024. 17:00 Банатско Велико Село
ФК „Козара“ (Банатско Велико Село) ФК „ЖАК“ (Кикинда)

8 - 2

Нед. 12. 05. 2024. 17:00 Руско Село
ФК „Црвена звезда“ (Руско Село) ФК „Борац“ (Старчево)

0 - 2

Нед. 12. 05. 2024. 17:00 Банатско Карађорђево
ФК „Јединство“ (Банатско Карађорђево) ФК „Слобода“ (Нови Козарци)

3 - 2

Нед. 12. 05. 2024. 17:00 Меленци
ФК „Русанда“ (Меленци) ФК „Раднички“ (Ковин)

3 - 0

Нед. 12. 05. 2024. 17:00 Перлез
ФК „Војводина 1928“ (Перлез) ОФК „Пролетер“ (Банатски Карловац)

3 - 0

Нед. 12. 05. 2024. 17:00 Идвор
ФК „Полет“ (Идвор) ФК „Јединство“ (Влајковац)

1 - 2

Нед. 12. 05. 2024. 17:00 Омољица
ФК „Младост“ (Омољица) ФК „Будућност“ (Српска Црња)

0 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 27
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 27. КОЛА

26. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 04. 05. 2024. 17:00 Српска Црња
ФК „Будућност“ (Српска Црња) ФК „Козара“ (Банатско Велико Село)

4 - 3

Суб. 04. 05. 2024. 17:00 Влајковац
ФК „Јединство“ (Влајковац) ФК „Младост“ (Омољица)

0 - 2

Суб. 04. 05. 2024. 17:00 Банатски Карловац
ОФК „Пролетер“ (Банатски Карловац) ФК „Полет“ (Идвор)

2 - 1

Суб. 04. 05. 2024. 17:00 Ковин
ФК „Раднички“ (Ковин) ФК „Војводина 1928“ (Перлез)

0 - 6

Суб. 04. 05. 2024. 17:00 Житиште
OФК „Бегеј“ (Житиште) ФК „Русанда“ (Меленци)

0 - 3

Суб. 04. 05. 2024. 17:00 Нови Козарци
ФК „Слобода“ (Нови Козарци) ФК „БАК“ (Бела Црква)

4 - 0

Суб. 04. 05. 2024. 17:00 Руско Село
ФК „Црвена звезда“ (Руско Село) ФК „Јединство“ (Банатско Карађорђево)

4 - 1

Нед. 05. 05. 2024. 17:00 Старчево
ФК „Борац“ (Старчево) ФК „ЖАК“ (Кикинда)

5 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 26
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 26. КОЛА

25. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 27. 04. 2024. 16:30 Банатско Карађорђево
ФК „Јединство“ (Банатско Карађорђево) ФК „Борац“ (Старчево)

3 - 1

Суб. 27. 04. 2024. 16:30 Бела Црква
ФК „БАК“ (Бела Црква) ФК „Црвена звезда“ (Руско Село)

4 - 1

Суб. 27. 04. 2024. 16:30 Банатско Велико Село
ФК „Козара“ (Банатско Велико Село) ФК „Јединство“ (Влајковац)

2 - 3

Нед. 28. 04. 2024. 16:30 Меленци
ФК „Русанда“ (Меленци) ФК „Слобода“ (Нови Козарци)

1 - 1

Нед. 28. 04. 2024. 16:30 Перлез
ФК „Војводина 1928“ (Перлез) OФК „Бегеј“ (Житиште)

2 - 1

Нед. 28. 04. 2024. 16:30 Идвор
ФК „Полет“ (Идвор) ФК „Раднички“ (Ковин)

5 - 3

Нед. 28. 04. 2024. 16:30 Кикинда
ФК „ЖАК“ (Кикинда) ФК „Будућност“ (Српска Црња)

1 - 6

Нед. 28. 04. 2024. 16:30 Омољица
ФК „Младост“ (Омољица) ОФК „Пролетер“ (Банатски Карловац)

6 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 25
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 25. КОЛА

24. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 20. 04. 2024. 16:30 Влајковац
ФК „Јединство“ (Влајковац) ФК „ЖАК“ (Кикинда)

8 - 0

Суб. 20. 04. 2024. 16:30 Банатски Карловац
ОФК „Пролетер“ (Банатски Карловац) ФК „Козара“ (Банатско Велико Село)

2 - 1

Суб. 20. 04. 2024. 16:30 Ковин
ФК „Раднички“ (Ковин) ФК „Младост“ (Омољица)

1 - 5

Суб. 20. 04. 2024. 16:30 Житиште
OФК „Бегеј“ (Житиште) ФК „Полет“ (Идвор)

5 - 0

Суб. 20. 04. 2024. 16:30 Нови Козарци
ФК „Слобода“ (Нови Козарци) ФК „Војводина 1928“ (Перлез)

0 - 1

Суб. 20. 04. 2024. 16:30 Банатско Карађорђево
ФК „Јединство“ (Банатско Карађорђево) ФК „БАК“ (Бела Црква)

5 - 3

Нед. 21. 04. 2024. 16:30 Старчево
ФК „Борац“ (Старчево) ФК „Будућност“ (Српска Црња)

0 - 1

Нед. 21. 04. 2024. 16:30 Руско Село
ФК „Црвена звезда“ (Руско Село) ФК „Русанда“ (Меленци)

1 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 24
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 24. КОЛА

23. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 13. 04. 2024. 16:30 Бела Црква
ФК „БАК“ (Бела Црква) ФК „Борац“ (Старчево)

2 - 0

Суб. 13. 04. 2024. 16:30 Банатско Велико Село
ФК „Козара“ (Банатско Велико Село) ФК „Раднички“ (Ковин)

4 - 3

Суб. 13. 04. 2024. 16:30 Српска Црња
ФК „Будућност“ (Српска Црња) ФК „Јединство“ (Влајковац)

2 - 1

Нед. 14. 04. 2024. 16:30 Меленци
ФК „Русанда“ (Меленци) ФК „Јединство“ (Банатско Карађорђево)

3 - 0

Нед. 14. 04. 2024. 16:30 Перлез
ФК „Војводина 1928“ (Перлез) ФК „Црвена звезда“ (Руско Село)

2 - 1

Нед. 14. 04. 2024. 16:30 Идвор
ФК „Полет“ (Идвор) ФК „Слобода“ (Нови Козарци)

2 - 0

Нед. 14. 04. 2024. 16:30 Омољица
ФК „Младост“ (Омољица) OФК „Бегеј“ (Житиште)

4 - 0

Нед. 14. 04. 2024. 16:30 Кикинда
ФК „ЖАК“ (Кикинда) ОФК „Пролетер“ (Банатски Карловац)

0 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 23
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 23. КОЛА

22. КОЛО

Утакмица Резултат
Сре. 10. 04. 2024. 16:30 Старчево
ФК „Борац“ (Старчево) ФК „Јединство“ (Влајковац)

1 - 1

Сре. 10. 04. 2024. 16:30 Банатски Карловац
ОФК „Пролетер“ (Банатски Карловац) ФК „Будућност“ (Српска Црња)

0 - 4

Сре. 10. 04. 2024. 16:30 Ковин
ФК „Раднички“ (Ковин) ФК „ЖАК“ (Кикинда)

5 - 1

Сре. 10. 04. 2024. 16:30 Житиште
OФК „Бегеј“ (Житиште) ФК „Козара“ (Банатско Велико Село)

2 - 1

Сре. 10. 04. 2024. 16:30 Нови Козарци
ФК „Слобода“ (Нови Козарци) ФК „Младост“ (Омољица)

1 - 4

Сре. 10. 04. 2024. 16:30 Руско Село
ФК „Црвена звезда“ (Руско Село) ФК „Полет“ (Идвор)

3 - 0

Сре. 10. 04. 2024. 16:30 Банатско Карађорђево
ФК „Јединство“ (Банатско Карађорђево) ФК „Војводина 1928“ (Перлез)

0 - 1

Сре. 10. 04. 2024. 16:30 Бела Црква
ФК „БАК“ (Бела Црква) ФК „Русанда“ (Меленци)

1 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 22
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 22. КОЛА

21. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 06. 04. 2024. 16:00 Банатско Велико Село
ФК „Козара“ (Банатско Велико Село) ФК „Слобода“ (Нови Козарци)

1 - 1

Суб. 06. 04. 2024. 16:00 Српска Црња
ФК „Будућност“ (Српска Црња) ФК „Раднички“ (Ковин)

3 - 0

Суб. 06. 04. 2024. 16:00 Влајковац
ФК „Јединство“ (Влајковац) ОФК „Пролетер“ (Банатски Карловац)

3 - 0

Нед. 07. 04. 2024. 16:00 Меленци
ФК „Русанда“ (Меленци) ФК „Борац“ (Старчево)

2 - 1

Нед. 07. 04. 2024. 16:00 Перлез
ФК „Војводина 1928“ (Перлез) ФК „БАК“ (Бела Црква)

10 - 0

Нед. 07. 04. 2024. 16:00 Идвор
ФК „Полет“ (Идвор) ФК „Јединство“ (Банатско Карађорђево)

3 - 0

Нед. 07. 04. 2024. 16:00 Омољица
ФК „Младост“ (Омољица) ФК „Црвена звезда“ (Руско Село)

2 - 0

Нед. 07. 04. 2024. 16:00 Кикинда
ФК „ЖАК“ (Кикинда) OФК „Бегеј“ (Житиште)

1 - 5

БИЛТЕН БРОЈ 21
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 21. КОЛА

20. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 30. 03. 2024. 15:00 Ковин
ФК „Раднички“ (Ковин) ФК „Јединство“ (Влајковац)

1 - 5

Суб. 30. 03. 2024. 15:00 Житиште
OФК „Бегеј“ (Житиште) ФК „Будућност“ (Српска Црња)

1 - 0

Суб. 30. 03. 2024. 15:00 Нови Козарци
ФК „Слобода“ (Нови Козарци) ФК „ЖАК“ (Кикинда)

5 - 1

Суб. 30. 03. 2024. 15:00 Банатско Карађорђево
ФК „Јединство“ (Банатско Карађорђево) ФК „Младост“ (Омољица)

2 - 2

Суб. 30. 03. 2024. 15:00 Бела Црква
ФК „БАК“ (Бела Црква) ФК „Полет“ (Идвор)

3 - 1

Нед. 31. 03. 2024. 16:00 Старчево
ФК „Борац“ (Старчево) ОФК „Пролетер“ (Банатски Карловац)

3 - 2

Нед. 31. 03. 2024. 16:00 Руско Село
ФК „Црвена звезда“ (Руско Село) ФК „Козара“ (Банатско Велико Село)

0 - 2

Нед. 31. 03. 2024. 16:00 Меленци
ФК „Русанда“ (Меленци) ФК „Војводина 1928“ (Перлез)

0 - 4

БИЛТЕН БРОЈ 20
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 20. КОЛА

19. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 23. 03. 2024. 15:00 Банатско Велико Село
ФК „Козара“ (Банатско Велико Село) ФК „Јединство“ (Банатско Карађорђево)

1 - 1

Суб. 23. 03. 2024. 15:00 Влајковац
ФК „Јединство“ (Влајковац) OФК „Бегеј“ (Житиште)

3 - 2

Суб. 23. 03. 2024. 15:00 Банатски Карловац
ОФК „Пролетер“ (Банатски Карловац) ФК „Раднички“ (Ковин)

5 - 3

Нед. 24. 03. 2024. 15:00 Перлез
ФК „Војводина 1928“ (Перлез) ФК „Борац“ (Старчево)

1 - 0

Нед. 24. 03. 2024. 15:00 Идвор
ФК „Полет“ (Идвор) ФК „Русанда“ (Меленци)

0 - 0

Нед. 24. 03. 2024. 15:00 Омољица
ФК „Младост“ (Омољица) ФК „БАК“ (Бела Црква)

3 - 0

Нед. 24. 03. 2024. 15:00 Кикинда
ФК „ЖАК“ (Кикинда) ФК „Црвена звезда“ (Руско Село)

1 - 5

Нед. 24. 03. 2024. 15:00 Српска Црња
ФК „Будућност“ (Српска Црња) ФК „Слобода“ (Нови Козарци)

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 19
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 19. КОЛА

18. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 16. 03. 2024. 15:00 Житиште
OФК „Бегеј“ (Житиште) ОФК „Пролетер“ (Банатски Карловац)

2 - 0

Суб. 16. 03. 2024. 15:00 Нови Козарци
ФК „Слобода“ (Нови Козарци) ФК „Јединство“ (Влајковац)

1 - 3

Суб. 16. 03. 2024. 15:00 Банатско Карађорђево
ФК „Јединство“ (Банатско Карађорђево) ФК „ЖАК“ (Кикинда)

3 - 1

Суб. 16. 03. 2024. 15:00 Бела Црква
ФК „БАК“ (Бела Црква) ФК „Козара“ (Банатско Велико Село)

0 - 0

Нед. 17. 03. 2024. 15:00 Старчево
ФК „Борац“ (Старчево) ФК „Раднички“ (Ковин)

1 - 2

Нед. 17. 03. 2024. 15:00 Руско Село
ФК „Црвена звезда“ (Руско Село) ФК „Будућност“ (Српска Црња)

2 - 5

Нед. 17. 03. 2024. 15:00 Меленци
ФК „Русанда“ (Меленци) ФК „Младост“ (Омољица)

2 - 2

Нед. 17. 03. 2024. 15:00 Перлез
ФК „Војводина 1928“ (Перлез) ФК „Полет“ (Идвор)

3 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 18
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 18. КОЛА

17. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 09. 03. 2024. 14:30 Банатско Велико Село
ФК „Козара“ (Банатско Велико Село) ФК „Русанда“ (Меленци)

1 - 0

Суб. 09. 03. 2024. 14:30 Српска Црња
ФК „Будућност“ (Српска Црња) ФК „Јединство“ (Банатско Карађорђево)

1 - 0

Суб. 09. 03. 2024. 14:30 Влајковац
ФК „Јединство“ (Влајковац) ФК „Црвена звезда“ (Руско Село)

1 - 1

Суб. 09. 03. 2024. 14:30 Банатски Карловац
ОФК „Пролетер“ (Банатски Карловац) ФК „Слобода“ (Нови Козарци)

0 - 0

Суб. 09. 03. 2024. 14:30 Ковин
ФК „Раднички“ (Ковин) OФК „Бегеј“ (Житиште)

0 - 2

Нед. 10. 03. 2024. 14:30 Идвор
ФК „Полет“ (Идвор) ФК „Борац“ (Старчево)

2 - 2

Нед. 10. 03. 2024. 14:30 Омољица
ФК „Младост“ (Омољица) ФК „Војводина 1928“ (Перлез)

3 - 1

Нед. 10. 03. 2024. 14:30 Кикинда
ФК „ЖАК“ (Кикинда) ФК „БАК“ (Бела Црква)

0 - 5

БИЛТЕН БРОЈ 17
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 17. КОЛА

16. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 02. 03. 2024. 14:30 Нови Козарци
ФК „Слобода“ (Нови Козарци) ФК „Раднички“ (Ковин)

4 - 1

Суб. 02. 03. 2024. 14:30 Банатско Карађорђево
ФК „Јединство“ (Банатско Карађорђево) ФК „Јединство“ (Влајковац)

1 - 0

Суб. 02. 03. 2024. 14:30 Бела Црква
ФК „БАК“ (Бела Црква) ФК „Будућност“ (Српска Црња)

1 - 3

Нед. 03. 03. 2024. 14:30 Старчево
ФК „Борац“ (Старчево) OФК „Бегеј“ (Житиште)

1 - 0

Нед. 03. 03. 2024. 14:30 Руско Село
ФК „Црвена звезда“ (Руско Село) ОФК „Пролетер“ (Банатски Карловац)

2 - 2

Нед. 03. 03. 2024. 14:30 Меленци
ФК „Русанда“ (Меленци) ФК „ЖАК“ (Кикинда)

6 - 0

Нед. 03. 03. 2024. 14:30 Перлез
ФК „Војводина 1928“ (Перлез) ФК „Козара“ (Банатско Велико Село)

3 - 0

Нед. 03. 03. 2024. 14:30 Идвор
ФК „Полет“ (Идвор) ФК „Младост“ (Омољица)

0 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 16
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 16. КОЛА

15. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 18. 11. 2023. 13:00 Меленци
ФК „Русанда“ (Меленци) ФК „Будућност“ (Српска Црња)

1 - 1

Суб. 18. 11. 2023. 13:00 Бела Црква
ФК „БАК“ (Бела Црква) ФК „Јединство“ (Влајковац)

1 - 4

Суб. 18. 11. 2023. 13:00 Банатско Карађорђево
ФК „Јединство“ (Банатско Карађорђево) ОФК „Пролетер“ (Банатски Карловац)

4 - 2

Суб. 18. 11. 2023. 13:00 Нови Козарци
ФК „Слобода“ (Нови Козарци) OФК „Бегеј“ (Житиште)

1 - 0

Нед. 19. 11. 2023. 13:00 Омољица
ФК „Младост“ (Омољица) ФК „Борац“ (Старчево)

3 - 1

Нед. 19. 11. 2023. 13:00 Идвор
ФК „Полет“ (Идвор) ФК „Козара“ (Банатско Велико Село)

1 - 0

Нед. 19. 11. 2023. 13:00 Перлез
ФК „Војводина 1928“ (Перлез) ФК „ЖАК“ (Кикинда)

4 - 0

Нед. 19. 11. 2023. 13:00 Руско Село
ФК „Црвена звезда“ (Руско Село) ФК „Раднички“ (Ковин)

4 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 15
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 15. КОЛА

14. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 11. 11. 2023. 13:00 Житиште
OФК „Бегеј“ (Житиште) ФК „Црвена звезда“ (Руско Село)

1 - 0

Суб. 11. 11. 2023. 13:00 Ковин
ФК „Раднички“ (Ковин) ФК „Јединство“ (Банатско Карађорђево)

1 - 1

Суб. 11. 11. 2023. 13:00 Банатски Карловац
ОФК „Пролетер“ (Банатски Карловац) ФК „БАК“ (Бела Црква)

4 - 3

Суб. 11. 11. 2023. 13:00 Влајковац
ФК „Јединство“ (Влајковац) ФК „Русанда“ (Меленци)

0 - 1

Суб. 11. 11. 2023. 13:00 Српска Црња
ФК „Будућност“ (Српска Црња) ФК „Војводина 1928“ (Перлез)

0 - 2

Суб. 11. 11. 2023. 13:00 Банатско Велико Село
ФК „Козара“ (Банатско Велико Село) ФК „Младост“ (Омољица)

2 - 1

Нед. 12. 11. 2023. 13:00 Старчево
ФК „Борац“ (Старчево) ФК „Слобода“ (Нови Козарци)

4 - 3

Нед. 12. 11. 2023. 13:00 Кикинда
ФК „ЖАК“ (Кикинда) ФК „Полет“ (Идвор)

0 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 14
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 14. КОЛА

13. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 04. 11. 2023. 13:00 Банатско Велико Село
ФК „Козара“ (Банатско Велико Село) ФК „Борац“ (Старчево)

6 - 0

Суб. 04. 11. 2023. 13:00 Меленци
ФК „Русанда“ (Меленци) ОФК „Пролетер“ (Банатски Карловац)

4 - 1

Суб. 04. 11. 2023. 13:00 Бела Црква
ФК „БАК“ (Бела Црква) ФК „Раднички“ (Ковин)

0 - 0

Суб. 04. 11. 2023. 13:00 Банатско Карађорђево
ФК „Јединство“ (Банатско Карађорђево) OФК „Бегеј“ (Житиште)

2 - 2

Нед. 05. 11. 2023. 13:00 Омољица
ФК „Младост“ (Омољица) ФК „ЖАК“ (Кикинда)

2 - 1

Нед. 05. 11. 2023. 13:00 Идвор
ФК „Полет“ (Идвор) ФК „Будућност“ (Српска Црња)

3 - 1

Нед. 05. 11. 2023. 13:00 Перлез
ФК „Војводина 1928“ (Перлез) ФК „Јединство“ (Влајковац)

3 - 0

Нед. 05. 11. 2023. 13:00 Руско Село
ФК „Црвена звезда“ (Руско Село) ФК „Слобода“ (Нови Козарци)

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 13
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 13. КОЛА

12. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 28. 10. 2023. 13:30 Нови Козарци
ФК „Слобода“ (Нови Козарци) ФК „Јединство“ (Банатско Карађорђево)

1 - 0

Суб. 28. 10. 2023. 13:30 Житиште
OФК „Бегеј“ (Житиште) ФК „БАК“ (Бела Црква)

2 - 0

Суб. 28. 10. 2023. 13:30 Ковин
ФК „Раднички“ (Ковин) ФК „Русанда“ (Меленци)

2 - 1

Суб. 28. 10. 2023. 13:30 Банатски Карловац
ОФК „Пролетер“ (Банатски Карловац) ФК „Војводина 1928“ (Перлез)

0 - 2

Суб. 28. 10. 2023. 13:30 Влајковац
ФК „Јединство“ (Влајковац) ФК „Полет“ (Идвор)

3 - 1

Суб. 28. 10. 2023. 13:30 Српска Црња
ФК „Будућност“ (Српска Црња) ФК „Младост“ (Омољица)

1 - 1

Нед. 29. 10. 2023. 13:30 Старчево
ФК „Борац“ (Старчево) ФК „Црвена звезда“ (Руско Село)

2 - 1

Нед. 29. 10. 2023. 13:30 Кикинда
ФК „ЖАК“ (Кикинда) ФК „Козара“ (Банатско Велико Село)

0 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 12
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 12. КОЛА

11. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 21. 10. 2023. 14:30 Банатско Велико Село
ФК „Козара“ (Банатско Велико Село) ФК „Будућност“ (Српска Црња)

2 - 1

Суб. 21. 10. 2023. 14:30 Меленци
ФК „Русанда“ (Меленци) OФК „Бегеј“ (Житиште)

0 - 2

Суб. 21. 10. 2023. 14:30 Бела Црква
ФК „БАК“ (Бела Црква) ФК „Слобода“ (Нови Козарци)

0 - 0

Суб. 21. 10. 2023. 14:30 Банатско Карађорђево
ФК „Јединство“ (Банатско Карађорђево) ФК „Црвена звезда“ (Руско Село)

4 - 3

Нед. 22. 10. 2023. 14:30 Кикинда
ФК „ЖАК“ (Кикинда) ФК „Борац“ (Старчево)

1 - 3

Нед. 22. 10. 2023. 14:30 Омољица
ФК „Младост“ (Омољица) ФК „Јединство“ (Влајковац)

1 - 1

Нед. 22. 10. 2023. 14:30 Идвор
ФК „Полет“ (Идвор) ОФК „Пролетер“ (Банатски Карловац)

4 - 0

Нед. 22. 10. 2023. 14:30 Перлез
ФК „Војводина 1928“ (Перлез) ФК „Раднички“ (Ковин)

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 11
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 11. КОЛА

10. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 14. 10. 2023. 15:00 Нови Козарци
ФК „Слобода“ (Нови Козарци) ФК „Русанда“ (Меленци)

2 - 1

Суб. 14. 10. 2023. 15:00 Житиште
OФК „Бегеј“ (Житиште) ФК „Војводина 1928“ (Перлез)

0 - 1

Суб. 14. 10. 2023. 15:00 Ковин
ФК „Раднички“ (Ковин) ФК „Полет“ (Идвор)

1 - 2

Суб. 14. 10. 2023. 15:00 Банатски Карловац
ОФК „Пролетер“ (Банатски Карловац) ФК „Младост“ (Омољица)

1 - 5

Суб. 14. 10. 2023. 15:00 Влајковац
ФК „Јединство“ (Влајковац) ФК „Козара“ (Банатско Велико Село)

3 - 2

Суб. 14. 10. 2023. 15:00 Српска Црња
ФК „Будућност“ (Српска Црња) ФК „ЖАК“ (Кикинда)

1 - 0

Нед. 15. 10. 2023. 15:00 Старчево
ФК „Борац“ (Старчево) ФК „Јединство“ (Банатско Карађорђево)

6 - 2

Нед. 15. 10. 2023. 15:00 Руско Село
ФК „Црвена звезда“ (Руско Село) ФК „БАК“ (Бела Црква)

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 10
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 10. КОЛА

9. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 07. 10. 2023. 15:00 Српска Црња
ФК „Будућност“ (Српска Црња) ФК „Борац“ (Старчево)

2 - 0

Суб. 07. 10. 2023. 15:00 Банатско Велико Село
ФК „Козара“ (Банатско Велико Село) ОФК „Пролетер“ (Банатски Карловац)

3 - 0

Суб. 07. 10. 2023. 15:00 Меленци
ФК „Русанда“ (Меленци) ФК „Црвена звезда“ (Руско Село)

0 - 0

Суб. 07. 10. 2023. 15:00 Бела Црква
ФК „БАК“ (Бела Црква) ФК „Јединство“ (Банатско Карађорђево)

4 - 0

Нед. 08. 10. 2023. 15:00 Кикинда
ФК „ЖАК“ (Кикинда) ФК „Јединство“ (Влајковац)

3 - 0

Нед. 08. 10. 2023. 15:00 Омољица
ФК „Младост“ (Омољица) ФК „Раднички“ (Ковин)

3 - 1

Нед. 08. 10. 2023. 15:00 Идвор
ФК „Полет“ (Идвор) OФК „Бегеј“ (Житиште)

1 - 1

Нед. 08. 10. 2023. 15:00 Перлез
ФК „Војводина 1928“ (Перлез) ФК „Слобода“ (Нови Козарци)

0 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 9
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 9. КОЛА

8. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 30. 09. 2023. 15:30 Банатско Карађорђево
ФК „Јединство“ (Банатско Карађорђево) ФК „Русанда“ (Меленци)

1 - 0

Суб. 30. 09. 2023. 15:30 Нови Козарци
ФК „Слобода“ (Нови Козарци) ФК „Полет“ (Идвор)

3 - 0

Суб. 30. 09. 2023. 15:30 Житиште
OФК „Бегеј“ (Житиште) ФК „Младост“ (Омољица)

0 - 4

Суб. 30. 09. 2023. 15:30 Ковин
ФК „Раднички“ (Ковин) ФК „Козара“ (Банатско Велико Село)

0 - 3

Суб. 30. 09. 2023. 15:30 Банатски Карловац
ОФК „Пролетер“ (Банатски Карловац) ФК „ЖАК“ (Кикинда)

3 - 0

Суб. 30. 09. 2023. 15:30 Влајковац
ФК „Јединство“ (Влајковац) ФК „Будућност“ (Српска Црња)

4 - 3

Нед. 01. 10. 2023. 15:30 Старчево
ФК „Борац“ (Старчево) ФК „БАК“ (Бела Црква)

0 - 2

Нед. 01. 10. 2023. 15:30 Руско Село
ФК „Црвена звезда“ (Руско Село) ФК „Војводина 1928“ (Перлез)

0 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 8
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 8. КОЛА

7. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 23. 09. 2023. 15:30 Влајковац
ФК „Јединство“ (Влајковац) ФК „Борац“ (Старчево)

3 - 2

Суб. 23. 09. 2023. 15:30 Српска Црња
ФК „Будућност“ (Српска Црња) ОФК „Пролетер“ (Банатски Карловац)

2 - 1

Суб. 23. 09. 2023. 15:30 Банатско Велико Село
ФК „Козара“ (Банатско Велико Село) OФК „Бегеј“ (Житиште)

5 - 2

Суб. 23. 09. 2023. 15:30 Идвор
ФК „Полет“ (Идвор) ФК „Црвена звезда“ (Руско Село)

1 - 1

Суб. 23. 09. 2023. 15:30 Меленци
ФК „Русанда“ (Меленци) ФК „БАК“ (Бела Црква)

3 - 1

Нед. 24. 09. 2023. 15:30 Кикинда
ФК „ЖАК“ (Кикинда) ФК „Раднички“ (Ковин)

2 - 0

Нед. 24. 09. 2023. 15:30 Омољица
ФК „Младост“ (Омољица) ФК „Слобода“ (Нови Козарци)

3 - 2

Нед. 24. 09. 2023. 15:30 Перлез
ФК „Војводина 1928“ (Перлез) ФК „Јединство“ (Банатско Карађорђево)

3 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 7
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 7. КОЛА

6. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 16. 09. 2023. 16:00 Бела Црква
ФК „БАК“ (Бела Црква) ФК „Војводина 1928“ (Перлез)

0 - 0

Суб. 16. 09. 2023. 16:00 Банатско Карађорђево
ФК „Јединство“ (Банатско Карађорђево) ФК „Полет“ (Идвор)

1 - 1

Суб. 16. 09. 2023. 16:00 Житиште
OФК „Бегеј“ (Житиште) ФК „ЖАК“ (Кикинда)

2 - 1

Суб. 16. 09. 2023. 16:00 Ковин
ФК „Раднички“ (Ковин) ФК „Будућност“ (Српска Црња)

3 - 2

Суб. 16. 09. 2023. 16:00 Банатски Карловац
ОФК „Пролетер“ (Банатски Карловац) ФК „Јединство“ (Влајковац)

1 - 2

Нед. 17. 09. 2023. 16:00 Старчево
ФК „Борац“ (Старчево) ФК „Русанда“ (Меленци)

4 - 2

Нед. 17. 09. 2023. 16:00 Руско Село
ФК „Црвена звезда“ (Руско Село) ФК „Младост“ (Омољица)

0 - 4

Сре. 20. 09. 2023. 16:00 Нови Козарци
ФК „Слобода“ (Нови Козарци) ФК „Козара“ (Банатско Велико Село)

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 6
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 6. КОЛА

5. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 09. 09. 2023. 16:00 Банатски Карловац
ОФК „Пролетер“ (Банатски Карловац) ФК „Борац“ (Старчево)

4 - 1

Суб. 09. 09. 2023. 16:00 Влајковац
ФК „Јединство“ (Влајковац) ФК „Раднички“ (Ковин)

0 - 0

Суб. 09. 09. 2023. 16:00 Српска Црња
ФК „Будућност“ (Српска Црња) OФК „Бегеј“ (Житиште)

0 - 2

Суб. 09. 09. 2023. 16:00 Банатско Велико Село
ФК „Козара“ (Банатско Велико Село) ФК „Црвена звезда“ (Руско Село)

1 - 1

Нед. 10. 09. 2023. 16:00 Кикинда
ФК „ЖАК“ (Кикинда) ФК „Слобода“ (Нови Козарци)

1 - 2

Нед. 10. 09. 2023. 16:00 Омољица
ФК „Младост“ (Омољица) ФК „Јединство“ (Банатско Карађорђево)

2 - 0

Нед. 10. 09. 2023. 16:00 Идвор
ФК „Полет“ (Идвор) ФК „БАК“ (Бела Црква)

2 - 1

Нед. 10. 09. 2023. 16:00 Перлез
ФК „Војводина 1928“ (Перлез) ФК „Русанда“ (Меленци)

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 5
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 5. КОЛА

4. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 02. 09. 2023. 16:30 Меленци
ФК „Русанда“ (Меленци) ФК „Полет“ (Идвор)

2 - 3

Суб. 02. 09. 2023. 16:30 Бела Црква
ФК „БАК“ (Бела Црква) ФК „Младост“ (Омољица)

1 - 2

Суб. 02. 09. 2023. 16:30 Банатско Карађорђево
ФК „Јединство“ (Банатско Карађорђево) ФК „Козара“ (Банатско Велико Село)

1 - 2

Суб. 02. 09. 2023. 16:30 Нови Козарци
ФК „Слобода“ (Нови Козарци) ФК „Будућност“ (Српска Црња)

1 - 1

Суб. 02. 09. 2023. 16:30 Житиште
OФК „Бегеј“ (Житиште) ФК „Јединство“ (Влајковац)

2 - 3

Суб. 02. 09. 2023. 16:30 Ковин
ФК „Раднички“ (Ковин) ОФК „Пролетер“ (Банатски Карловац)

0 - 0

Нед. 03. 09. 2023. 16:30 Старчево
ФК „Борац“ (Старчево) ФК „Војводина 1928“ (Перлез)

2 - 1

Нед. 03. 09. 2023. 16:30 Руско Село
ФК „Црвена звезда“ (Руско Село) ФК „ЖАК“ (Кикинда)

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 4
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 4. КОЛА

3. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 26. 08. 2023. 16:30 Ковин
ФК „Раднички“ (Ковин) ФК „Борац“ (Старчево)

3 - 3

Суб. 26. 08. 2023. 16:30 Банатски Карловац
ОФК „Пролетер“ (Банатски Карловац) OФК „Бегеј“ (Житиште)

1 - 1

Суб. 26. 08. 2023. 16:30 Влајковац
ФК „Јединство“ (Влајковац) ФК „Слобода“ (Нови Козарци)

2 - 2

Суб. 26. 08. 2023. 16:30 Српска Црња
ФК „Будућност“ (Српска Црња) ФК „Црвена звезда“ (Руско Село)

1 - 0

Суб. 26. 08. 2023. 16:30 Банатско Велико Село
ФК „Козара“ (Банатско Велико Село) ФК „БАК“ (Бела Црква)

4 - 0

Нед. 27. 08. 2023. 16:30 Кикинда
ФК „ЖАК“ (Кикинда) ФК „Јединство“ (Банатско Карађорђево)

3 - 0

Нед. 27. 08. 2023. 16:30 Омољица
ФК „Младост“ (Омољица) ФК „Русанда“ (Меленци)

1 - 2

Нед. 27. 08. 2023. 16:30 Идвор
ФК „Полет“ (Идвор) ФК „Војводина 1928“ (Перлез)

1 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 3
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 3. КОЛА

2. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 19. 08. 2023. 17:00 Меленци
ФК „Русанда“ (Меленци) ФК „Козара“ (Банатско Велико Село)

2 - 2

Суб. 19. 08. 2023. 17:00 Банатско Карађорђево
ФК „Јединство“ (Банатско Карађорђево) ФК „Будућност“ (Српска Црња)

2 - 2

Суб. 19. 08. 2023. 17:00 Нови Козарци
ФК „Слобода“ (Нови Козарци) ОФК „Пролетер“ (Банатски Карловац)

1 - 3

Суб. 19. 08. 2023. 17:00 Житиште
OФК „Бегеј“ (Житиште) ФК „Раднички“ (Ковин)

2 - 0

Суб. 19. 08. 2023. 17:30 Бела Црква
ФК „БАК“ (Бела Црква) ФК „ЖАК“ (Кикинда)

0 - 2

Нед. 20. 08. 2023. 17:00 Старчево
ФК „Борац“ (Старчево) ФК „Полет“ (Идвор)

4 - 1

Нед. 20. 08. 2023. 17:00 Перлез
ФК „Војводина 1928“ (Перлез) ФК „Младост“ (Омољица)

2 - 0

Нед. 20. 08. 2023. 17:00 Руско Село
ФК „Црвена звезда“ (Руско Село) ФК „Јединство“ (Влајковац)

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 2
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 2. КОЛА

1. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 12. 08. 2023. 17:00 Житиште
OФК „Бегеј“ (Житиште) ФК „Борац“ (Старчево)

0 - 0

Суб. 12. 08. 2023. 17:00 Ковин
ФК „Раднички“ (Ковин) ФК „Слобода“ (Нови Козарци)

2 - 2

Суб. 12. 08. 2023. 17:00 Банатски Карловац
ОФК „Пролетер“ (Банатски Карловац) ФК „Црвена звезда“ (Руско Село)

2 - 2

Суб. 12. 08. 2023. 17:00 Влајковац
ФК „Јединство“ (Влајковац) ФК „Јединство“ (Банатско Карађорђево)

3 - 1

Суб. 12. 08. 2023. 17:00 Српска Црња
ФК „Будућност“ (Српска Црња) ФК „БАК“ (Бела Црква)

1 - 0

Суб. 12. 08. 2023. 17:00 Банатско Велико Село
ФК „Козара“ (Банатско Велико Село) ФК „Војводина 1928“ (Перлез)

1 - 3

Нед. 13. 08. 2023. 17:00 Кикинда
ФК „ЖАК“ (Кикинда) ФК „Русанда“ (Меленци)

3 - 1

Нед. 13. 08. 2023. 17:00 Омољица
ФК „Младост“ (Омољица) ФК „Полет“ (Идвор)

0 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 1
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 1. КОЛА

КАЛЕНДАР ЛИГЕ

Loading...

АРХИВА

Војвођанска фудбалска лига „Исток“- резултати и табела 2022/2023.
Војвођанска фудбалска лига „Исток“- резултати и табела 2021/2022.
Војвођанска фудбалска лига „Исток“- резултати и табела 2020/2021.
Војвођанска фудбалска лига „Исток“- резултати и табела 2019/2020.
Војвођанска фудбалска лига „Исток“- резултати и табела 2018/2019.