Војвођанска фудбалска лига „Исток“- резултати и табела

Војвођанска фудбалска лига „Исток“- резултати и табела2022-10-01T14:26:23+02:00

РЕЗУЛТАТИ – 8. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 01. 10. 2022. 15:30 Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Јединство (Влајковац)

0 - 1

Суб. 01. 10. 2022. 15:30 Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Црвена звезда (Руско Село)

1 - 0

Суб. 01. 10. 2022. 15:30 Качарево
ФК Јединство Стевић (Качарево) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

1 - 2

Суб. 01. 10. 2022. 15:30 Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) OФК Бегеј (Житиште)

2 - 1

Нед. 02. 10. 2022. 15:30 Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Борац (Старчево)

-:-

Нед. 02. 10. 2022. 15:30 Ботош
ФК Омладинац ФАМ (Ботош) ФК Раднички (Ковин)

-:-

Нед. 02. 10. 2022. 15:30 Идвор
ФК Полет (Идвор) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

-:-

Нед. 02. 10. 2022. 15:30 Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Војводина 1928 (Перлез)

-:-

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И ГолР Б
1 Logo ФК Слобода (Нови Козарци) 8 6 2 0 21:4+17 20
2 Logo ОФК „Кикинда“ (Кикинда) 7 5 1 1 12:3+9 16
3 Logo ФК Јединство (Банатско Карађорђево) 8 5 1 2 14:9+5 16
4 Logo ФК Полет (Идвор) 7 4 2 1 10:4+6 14
5 Logo ФК Црвена звезда (Руско Село) 8 4 1 3 10:9+1 13
6 Logo ФК Војводина 1928 (Перлез) 7 3 3 1 14:3+11 12
7 Logo ФК Козара (Банатско Велико Село) 8 3 1 4 9:11-2 10
8 Logo ФК Омладинац ФАМ (Ботош) 7 2 3 2 8:7+1 9
9 Logo ФК Раднички (Ковин) 7 3 0 4 11:110 9
10 Logo OФК Пролетер (Банатски Карловац) 8 3 0 5 11:16-5 9
11 Logo ФК Јединство (Влајковац) 8 3 0 5 7:16-9 9
12 Logo OФК Бегеј (Житиште) 8 2 2 4 12:13-1 8
13 Logo ФК ЖАК (Кикинда) 7 2 1 4 10:15-5 7
14 Logo ФК Борац (Старчево) 7 2 1 4 11:17-6 7
15 Logo ФК Јединство Стевић (Качарево) 8 2 1 5 12:23-11 7
16 Logo ФК Младост (Омољица) 7 1 1 5 4:15-11 4

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И ГолР Б
1 Logo ФК Слобода (Нови Козарци) 8 6 2 0 21:4+17 20
2 Logo ОФК „Кикинда“ (Кикинда) 7 5 1 1 12:3+9 16
3 Logo ФК Јединство (Банатско Карађорђево) 8 5 1 2 14:9+5 16
4 Logo ФК Полет (Идвор) 7 4 2 1 10:4+6 14
5 Logo ФК Црвена звезда (Руско Село) 8 4 1 3 10:9+1 13
6 Logo ФК Војводина 1928 (Перлез) 7 3 3 1 14:3+11 12
7 Logo ФК Козара (Банатско Велико Село) 8 3 1 4 9:11-2 10
8 Logo ФК Омладинац ФАМ (Ботош) 7 2 3 2 8:7+1 9
9 Logo ФК Раднички (Ковин) 7 3 0 4 11:110 9
10 Logo OФК Пролетер (Банатски Карловац) 8 3 0 5 11:16-5 9
11 Logo ФК Јединство (Влајковац) 8 3 0 5 7:16-9 9
12 Logo OФК Бегеј (Житиште) 8 2 2 4 12:13-1 8
13 Logo ФК ЖАК (Кикинда) 7 2 1 4 10:15-5 7
14 Logo ФК Борац (Старчево) 7 2 1 4 11:17-6 7
15 Logo ФК Јединство Стевић (Качарево) 8 2 1 5 12:23-11 7
16 Logo ФК Младост (Омољица) 7 1 1 5 4:15-11 4

ПРЕДСТОЈЕЋЕ УТАКМИЦЕ – 9. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 08. 10. 2022. 15:00 Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Младост (Омољица)

-:-

Суб. 08. 10. 2022. 15:00 Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Козара (Банатско Велико Село)

-:-

Суб. 08. 10. 2022. 15:00 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК Слобода (Нови Козарци)

-:-

Суб. 08. 10. 2022. 15:00 Влајковац
ФК Јединство (Влајковац) ФК Полет (Идвор)

-:-

Суб. 08. 10. 2022. 15:00 Ковин
ФК Раднички (Ковин) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

-:-

Нед. 09. 10. 2022. 15:00 Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК ЖАК (Кикинда)

-:-

Нед. 09. 10. 2022. 15:00 Руско Село
ФК Црвена звезда (Руско Село) ФК Јединство Стевић (Качарево)

-:-

Нед. 09. 10. 2022. 15:00 Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Омладинац ФАМ (Ботош)

-:-

СВИ РЕЗУЛТАТИ И РАСПОРЕД (ИЗАБРАТИ КОЛО)

Утакмица Резултат
Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК ЖАК (Кикинда)

3 - 1

Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Качарево
ФК Јединство Стевић (Качарево) ФК Полет (Идвор)

0 - 0

Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

1 - 3

Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Раднички (Ковин)

1 - 0

Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Јединство (Влајковац)

1 - 0

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Омладинац ФАМ (Ботош)

0 - 2

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Борац (Старчево)

5 - 0

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Руско Село
ФК Црвена звезда (Руско Село) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

1 - 0

ДЕЛЕГИРАЊЕ
РЕЗУЛТАТИ И ТАБЕЛА
БИЛТЕНИ
РАСПОРЕД
КАЛЕНДАР ЛИГЕ
КЛУБОВИ
КОНТАКТ ПОДАЦИ КЛУБОВА
БОЈЕ КЛУБОВА
ДЕЛЕГАТИ И ДЕЛЕГАТИ ПОСМАТРАЧИ
СУДИЈЕ
СУДИЈЕ ПОМОЋНИЦИ
РУКОВОДСТВО ЛИГЕ

Избор писма

ћирилица latinica

РЕЗУЛТАТИ ОДИГРАНИХ УТАКМИЦА

8. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 01. 10. 2022. 15:30 Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Јединство (Влајковац)

0 - 1

Суб. 01. 10. 2022. 15:30 Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Црвена звезда (Руско Село)

1 - 0

Суб. 01. 10. 2022. 15:30 Качарево
ФК Јединство Стевић (Качарево) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

1 - 2

Суб. 01. 10. 2022. 15:30 Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) OФК Бегеј (Житиште)

2 - 1

Нед. 02. 10. 2022. 15:30 Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Борац (Старчево)

-:-

Нед. 02. 10. 2022. 15:30 Ботош
ФК Омладинац ФАМ (Ботош) ФК Раднички (Ковин)

-:-

Нед. 02. 10. 2022. 15:30 Идвор
ФК Полет (Идвор) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

-:-

Нед. 02. 10. 2022. 15:30 Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Војводина 1928 (Перлез)

-:-

7. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 24. 09. 2022. 15:30 Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Јединство Стевић (Качарево)

6 - 2

Суб. 24. 09. 2022. 15:30 Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Слобода (Нови Козарци)

1 - 3

Суб. 24. 09. 2022. 15:30 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

4 - 1

Суб. 24. 09. 2022. 15:30 Влајковац
ФК Јединство (Влајковац) ФК Омладинац ФАМ (Ботош)

1 - 0

Суб. 24. 09. 2022. 15:30 Ковин
ФК Раднички (Ковин) ФК Борац (Старчево)

2 - 0

Нед. 25. 09. 2022. 15:30 Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК ЖАК (Кикинда)

1 - 1

Нед. 25. 09. 2022. 15:30 Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Козара (Банатско Велико Село)

3 - 0

Нед. 25. 09. 2022. 15:30 Руско Село
ФК Црвена звезда (Руско Село) ФК Полет (Идвор)

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 7

6. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 17. 09. 2022. 16:00 Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Црвена звезда (Руско Село)

3 - 1

Суб. 17. 09. 2022. 16:00 Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) OФК Бегеј (Житиште)

2 - 0

Суб. 17. 09. 2022. 16:00 Качарево
ФК Јединство Стевић (Качарево) ФК Војводина 1928 (Перлез)

0 - 4

Суб. 17. 09. 2022. 16:00 Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Младост (Омољица)

2 - 0

Нед. 18. 09. 2022. 16:00 Идвор
ФК Полет (Идвор) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

4 - 1

Нед. 18. 09. 2022. 16:00 Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Раднички (Ковин)

4 - 2

Нед. 18. 09. 2022. 16:00 Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Јединство (Влајковац)

6 - 0

Нед. 18. 09. 2022. 16:00 Ботош
ФК Омладинац ФАМ (Ботош) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

0 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 6

5. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 10. 09. 2022. 16:00 Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК ЖАК (Кикинда)

3 - 0

Суб. 10. 09. 2022. 16:00 Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Полет (Идвор)

1 - 3

Суб. 10. 09. 2022. 16:00 Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

0 - 2

Суб. 10. 09. 2022. 16:00 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК Борац (Старчево)

3 - 0

Суб. 10. 09. 2022. 16:00 Влајковац
ФК Јединство (Влајковац) ФК Раднички (Ковин)

3 - 2

Нед. 11. 09. 2022. 16:00 Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Јединство Стевић (Качарево)

1 - 0

Нед. 11. 09. 2022. 16:00 Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Слобода (Нови Козарци)

0 - 0

Нед. 11. 09. 2022. 16:00 Руско Село
ФК Црвена звезда (Руско Село) ФК Омладинац ФАМ (Ботош)

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 5

4. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 03. 09. 2022. 16:30 Ковин
ФК Раднички (Ковин) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

1 - 2

Суб. 03. 09. 2022. 16:30 Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) OФК Бегеј (Житиште)

0 - 0

Суб. 03. 09. 2022. 16:30 Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Младост (Омољица)

5 - 0

Суб. 03. 09. 2022. 16:30 Качарево
ФК Јединство Стевић (Качарево) ФК Козара (Банатско Велико Село)

3 - 1

Нед. 04. 09. 2022. 16:30 Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Јединство (Влајковац)

2 - 1

Нед. 04. 09. 2022. 16:30 Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Црвена звезда (Руско Село)

1 - 1

Нед. 04. 09. 2022. 16:30 Ботош
ФК Омладинац ФАМ (Ботош) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

3 - 2

Нед. 04. 09. 2022. 16:30 Идвор
ФК Полет (Идвор) ФК Војводина 1928 (Перлез)

1 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 4

3. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 27. 08. 2022. 16:30 Качарево
ФК Јединство Стевић (Качарево) ФК ЖАК (Кикинда)

4 - 2

Суб. 27. 08. 2022. 16:30 Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Слобода (Нови Козарци)

0 - 0

Суб. 27. 08. 2022. 16:30 Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Омладинац ФАМ (Ботош)

1 - 1

Суб. 27. 08. 2022. 16:30 Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Борац (Старчево)

4 - 1

Суб. 27. 08. 2022. 16:30 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК Јединство (Влајковац)

2 - 0

Нед. 28. 08. 2022. 16:30 Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Полет (Идвор)

0 - 1

Нед. 28. 08. 2022. 16:30 Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

0 - 1

Нед. 28. 08. 2022. 16:30 Руско Село
ФК Црвена звезда (Руско Село) ФК Раднички (Ковин)

1 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 3

2. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 20. 08. 2022. 17:00 Влајковац
ФК Јединство (Влајковац) ФК Црвена звезда (Руско Село)

1 - 3

Суб. 20. 08. 2022. 17:00 Ковин
ФК Раднички (Ковин) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

2 - 0

Суб. 20. 08. 2022. 17:00 Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Младост (Омољица)

4 - 2

Суб. 20. 08. 2022. 17:00 Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Јединство Стевић (Качарево)

7 - 2

Нед. 21. 08. 2022. 17:00 Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

0 - 1

Нед. 21. 08. 2022. 17:00 Старчево
ФК Борац (Старчево) OФК Бегеј (Житиште)

3 - 2

Нед. 21. 08. 2022. 17:00 Ботош
ФК Омладинац ФАМ (Ботош) ФК Војводина 1928 (Перлез)

1 - 1

Нед. 21. 08. 2022. 17:00 Идвор
ФК Полет (Идвор) ФК Козара (Банатско Велико Село)

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 2

1. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК ЖАК (Кикинда)

3 - 1

Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Качарево
ФК Јединство Стевић (Качарево) ФК Полет (Идвор)

0 - 0

Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

1 - 3

Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Раднички (Ковин)

1 - 0

Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Јединство (Влајковац)

1 - 0

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Омладинац ФАМ (Ботош)

0 - 2

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Борац (Старчево)

5 - 0

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Руско Село
ФК Црвена звезда (Руско Село) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 1

КАЛЕНДАР ЛИГЕ

Loading...

АРХИВА

Војвођанска фудбалска лига „Исток“- резултати и табела 2021/2022.
Војвођанска фудбалска лига „Исток“- резултати и табела 2020/2021.
Војвођанска фудбалска лига „Исток“- резултати и табела 2019/2020.
Војвођанска фудбалска лига „Исток“- резултати и табела 2018/2019.