Војвођанска фудбалска лига „Исток“- резултати и табела 2022/2023.

Војвођанска фудбалска лига „Исток“- резултати и табела 2022/2023.2023-08-01T11:59:13+02:00

РЕЗУЛТАТИ – 30. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 10. 06. 2023. 17:30 Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Црвена звезда (Руско Село)

1 - 4

Суб. 10. 06. 2023. 17:30 Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

2 - 1

Суб. 10. 06. 2023. 17:30 Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Јединство (Влајковац)

3 - 2

Суб. 10. 06. 2023. 17:30 Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Раднички (Ковин)

0 - 0

Суб. 10. 06. 2023. 17:30 Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Борац (Старчево)

3 - 1

Суб. 10. 06. 2023. 17:30 Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Омладинац ФАМ (Ботош)

1 - 0

Суб. 10. 06. 2023. 17:30 Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Полет (Идвор)

8 - 2

Нед. 11. 06. 2023. 17:30 Качарево
ФК Јединство Стевић (Качарево) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

3 - 3

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И ГолР Б
1 Logo ОФК „Кикинда“ (Кикинда) 30 21 5 4 67:17+50 68
2 Logo ФК Слобода (Нови Козарци) 30 18 6 6 73:31+42 60
3 Logo ФК Јединство (Банатско Карађорђево) 30 17 5 8 60:38+22 56
4 Logo ФК Црвена звезда (Руско Село) 30 16 4 10 52:33+19 52
5 Logo ФК Борац (Старчево) 30 15 7 8 59:49+10 52
6 Logo ФК Раднички (Ковин) 30 13 6 11 56:31+25 45
7 Logo ФК Јединство (Влајковац) 30 14 0 16 45:50-5 42
8 Logo ФК Војводина 1928 (Перлез) 30 10 11 9 48:35+13 41
9 Logo ФК Козара (Банатско Велико Село) 30 11 6 13 35:45-10 39
10 Logo OФК Пролетер (Банатски Карловац) 30 11 5 14 46:65-19 38
11 Logo ФК Младост (Омољица) 30 10 5 15 43:54-11 35
12 Logo ФК ЖАК (Кикинда) 30 11 4 15 39:54-15 34
13 Logo ФК Полет (Идвор) 30 9 7 14 42:64-22 34
14 Logo OФК Бегеј (Житиште) 30 9 4 17 45:72-27 31
15 Logo ФК Омладинац ФАМ (Ботош) 30 8 6 16 35:60-25 30
16 Logo ФК Јединство Стевић (Качарево) 30 5 3 22 38:85-47 18

НАПОМЕНА: ФК ЖАК -3 бода.

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И ГолР Б
1 Logo ОФК „Кикинда“ (Кикинда) 30 21 5 4 67:17+50 68
2 Logo ФК Слобода (Нови Козарци) 30 18 6 6 73:31+42 60
3 Logo ФК Јединство (Банатско Карађорђево) 30 17 5 8 60:38+22 56
4 Logo ФК Црвена звезда (Руско Село) 30 16 4 10 52:33+19 52
5 Logo ФК Борац (Старчево) 30 15 7 8 59:49+10 52
6 Logo ФК Раднички (Ковин) 30 13 6 11 56:31+25 45
7 Logo ФК Јединство (Влајковац) 30 14 0 16 45:50-5 42
8 Logo ФК Војводина 1928 (Перлез) 30 10 11 9 48:35+13 41
9 Logo ФК Козара (Банатско Велико Село) 30 11 6 13 35:45-10 39
10 Logo OФК Пролетер (Банатски Карловац) 30 11 5 14 46:65-19 38
11 Logo ФК Младост (Омољица) 30 10 5 15 43:54-11 35
12 Logo ФК ЖАК (Кикинда) 30 11 4 15 39:54-15 34
13 Logo ФК Полет (Идвор) 30 9 7 14 42:64-22 34
14 Logo OФК Бегеј (Житиште) 30 9 4 17 45:72-27 31
15 Logo ФК Омладинац ФАМ (Ботош) 30 8 6 16 35:60-25 30
16 Logo ФК Јединство Стевић (Качарево) 30 5 3 22 38:85-47 18

НАПОМЕНА: ФК ЖАК -3 бода.

ПРЕТХОДНЕ УТАКМИЦЕ – 29. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 03. 06. 2023. 17:30 Идвор
ФК Полет (Идвор) ФК ЖАК (Кикинда)

1 - 2

Суб. 03. 06. 2023. 17:30 Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Слобода (Нови Козарци)

0 - 3

Суб. 03. 06. 2023. 17:30 Ботош
ФК Омладинац ФАМ (Ботош) ФК Јединство Стевић (Качарево)

3 - 1

Суб. 03. 06. 2023. 17:30 Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Козара (Банатско Велико Село)

1 - 1

Суб. 03. 06. 2023. 17:30 Ковин
ФК Раднички (Ковин) ФК Младост (Омољица)

1 - 0

Суб. 03. 06. 2023. 17:30 Влајковац
ФК Јединство (Влајковац) ФК Војводина 1928 (Перлез)

2 - 1

Суб. 03. 06. 2023. 17:30 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) OФК Бегеј (Житиште)

7 - 0

Суб. 03. 06. 2023. 17:30 Руско Село
ФК Црвена звезда (Руско Село) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

6 - 0

СВИ РЕЗУЛТАТИ И РАСПОРЕД (ИЗАБРАТИ КОЛО)

Утакмица Резултат
Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК ЖАК (Кикинда)

3 - 1

Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Качарево
ФК Јединство Стевић (Качарево) ФК Полет (Идвор)

0 - 0

Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

1 - 3

Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Раднички (Ковин)

1 - 0

Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Јединство (Влајковац)

1 - 0

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Омладинац ФАМ (Ботош)

0 - 2

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Борац (Старчево)

5 - 0

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Руско Село
ФК Црвена звезда (Руско Село) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

1 - 0

ВИДЕО
ДЕЛЕГИРАЊЕ
РЕЗУЛТАТИ И ТАБЕЛА
БИЛТЕНИ
РАСПОРЕД
КАЛЕНДАР ЛИГЕ
КЛУБОВИ
КОНТАКТ ПОДАЦИ КЛУБОВА
БОЈЕ КЛУБОВА
ДЕЛЕГАТИ И ДЕЛЕГАТИ ПОСМАТРАЧИ
СУДИЈЕ
СУДИЈЕ ПОМОЋНИЦИ
РУКОВОДСТВО ЛИГЕ

Избор писма

ћирилица latinica

РЕЗУЛТАТИ ОДИГРАНИХ УТАКМИЦА

30. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 10. 06. 2023. 17:30 Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Црвена звезда (Руско Село)

1 - 4

Суб. 10. 06. 2023. 17:30 Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

2 - 1

Суб. 10. 06. 2023. 17:30 Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Јединство (Влајковац)

3 - 2

Суб. 10. 06. 2023. 17:30 Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Раднички (Ковин)

0 - 0

Суб. 10. 06. 2023. 17:30 Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Борац (Старчево)

3 - 1

Суб. 10. 06. 2023. 17:30 Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Омладинац ФАМ (Ботош)

1 - 0

Суб. 10. 06. 2023. 17:30 Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Полет (Идвор)

8 - 2

Нед. 11. 06. 2023. 17:30 Качарево
ФК Јединство Стевић (Качарево) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

3 - 3

БИЛТЕН БРОЈ 30

29. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 03. 06. 2023. 17:30 Идвор
ФК Полет (Идвор) ФК ЖАК (Кикинда)

1 - 2

Суб. 03. 06. 2023. 17:30 Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Слобода (Нови Козарци)

0 - 3

Суб. 03. 06. 2023. 17:30 Ботош
ФК Омладинац ФАМ (Ботош) ФК Јединство Стевић (Качарево)

3 - 1

Суб. 03. 06. 2023. 17:30 Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Козара (Банатско Велико Село)

1 - 1

Суб. 03. 06. 2023. 17:30 Ковин
ФК Раднички (Ковин) ФК Младост (Омољица)

1 - 0

Суб. 03. 06. 2023. 17:30 Влајковац
ФК Јединство (Влајковац) ФК Војводина 1928 (Перлез)

2 - 1

Суб. 03. 06. 2023. 17:30 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) OФК Бегеј (Житиште)

7 - 0

Суб. 03. 06. 2023. 17:30 Руско Село
ФК Црвена звезда (Руско Село) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

6 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 29

28. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 27. 05. 2023. 17:00 Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Црвена звезда (Руско Село)

3 - 2

Суб. 27. 05. 2023. 17:00 Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Раднички (Ковин)

0 - 5

Суб. 27. 05. 2023. 17:00 Качарево
ФК Јединство Стевић (Качарево) ФК Борац (Старчево)

2 - 3

Суб. 27. 05. 2023. 17:00 Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Омладинац ФАМ (Ботош)

4 - 2

Нед. 28. 05. 2023. 17:00 Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

3 - 2

Нед. 28. 05. 2023. 17:00 Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

0 - 0

Нед. 28. 05. 2023. 17:00 Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Јединство (Влајковац)

4 - 1

Нед. 28. 05. 2023. 17:00 Идвор
ФК Полет (Идвор) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

3 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 28

27. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 20. 05. 2023. 17:00 Ковин
ФК Раднички (Ковин) ФК Јединство Стевић (Качарево)

8 - 1

Суб. 20. 05. 2023. 17:00 Влајковац
ФК Јединство (Влајковац) ФК Козара (Банатско Велико Село)

1 - 2

Суб. 20. 05. 2023. 17:00 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК Младост (Омољица)

2 - 1

Суб. 20. 05. 2023. 17:00 Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) OФК Бегеј (Житиште)

7 - 1

Нед. 21. 05. 2023. 17:00 Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК ЖАК (Кикинда)

4 - 0

Нед. 21. 05. 2023. 17:00 Ботош
ФК Омладинац ФАМ (Ботош) ФК Полет (Идвор)

3 - 0

Нед. 21. 05. 2023. 17:00 Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Слобода (Нови Козарци)

4 - 0

Нед. 21. 05. 2023. 17:00 Руско Село
ФК Црвена звезда (Руско Село) ФК Војводина 1928 (Перлез)

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 27

26. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 13. 05. 2023. 17:00 Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

1 - 1

Суб. 13. 05. 2023. 17:00 Качарево
ФК Јединство Стевић (Качарево) ФК Јединство (Влајковац)

3 - 5

Суб. 13. 05. 2023. 17:00 Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Раднички (Ковин)

2 - 0

Суб. 13. 05. 2023. 17:00 Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Омладинац ФАМ (Ботош)

7 - 3

Нед. 14. 05. 2023. 17:00 Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) OФК Бегеј (Житиште)

1 - 1

Нед. 14. 05. 2023. 17:00 Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

1 - 1

Нед. 14. 05. 2023. 17:00 Омољицљ
ФК Младост (Омољица) ФК Црвена звезда (Руско Село)

2 - 0

Нед. 14. 05. 2023. 17:00 Идвор
ФК Полет (Идвор) ФК Борац (Старчево)

3 - 4

БИЛТЕН БРОЈ 26

25. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 06. 05. 2023. 16:30 Ковин
ФК Раднички (Ковин) ФК Полет (Идвор)

7 - 0

Суб. 06. 05. 2023. 16:30 Влајковац
ФК Јединство (Влајковац) ФК Слобода (Нови Козарци)

3 - 1

Суб. 06. 05. 2023. 16:30 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК Јединство Стевић (Качарево)

7 - 1

Суб. 06. 05. 2023. 16:30 Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Младост (Омољица)

2 - 2

Суб. 06. 05. 2023. 16:30 Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Војводина 1928 (Перлез)

4 - 3

Нед. 07. 05. 2023. 16:30 Ботош
ФК Омладинац ФАМ (Ботош) ФК ЖАК (Кикинда)

1 - 0

Нед. 07. 05. 2023. 16:30 Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

1 - 1

Нед. 07. 05. 2023. 16:30 Руско Село
ФК Црвена звезда (Руско Село) ФК Козара (Банатско Велико Село)

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 25

24. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 29. 04. 2023. 16:30 Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

2 - 1

Суб. 29. 04. 2023. 16:30 Качарево
ФК Јединство Стевић (Качарево) ФК Црвена звезда (Руско Село)

2 - 0

Суб. 29. 04. 2023. 16:30 Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

0 - 1

Суб. 29. 04. 2023. 16:30 Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Раднички (Ковин)

3 - 2

Нед. 30. 04. 2023. 16:30 Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Војводина 1928 (Перлез)

2 - 1

Нед. 30. 04. 2023. 16:30 Омољица
ФК Младост (Омољица) OФК Бегеј (Житиште)

3 - 1

Нед. 30. 04. 2023. 16:30 Идвор
ФК Полет (Идвор) ФК Јединство (Влајковац)

3 - 2

Нед. 30. 04. 2023. 16:30 Ботош
ФК Омладинац ФАМ (Ботош) ФК Борац (Старчево)

0 - 4

БИЛТЕН БРОЈ 24

23. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 22. 04. 2023. 16:30 Ковин
ФК Раднички (Ковин) ФК Омладинац ФАМ (Ботош)

3 - 0

Суб. 22. 04. 2023. 16:30 Влајковац
ФК Јединство (Влајковац) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

1 - 0

Суб. 22. 04. 2023. 16:30 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК Полет (Идвор)

2 - 0

Суб. 22. 04. 2023. 16:30 Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Јединство Стевић (Качарево)

1 - 0

Суб. 22. 04. 2023. 16:30 Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Козара (Банатско Велико Село)

2 - 0

Нед. 23. 04. 2023. 16:30 Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК ЖАК (Кикинда)

2 - 1

Нед. 23. 04. 2023. 16:30 Руско Село
ФК Црвена звезда (Руско Село) ФК Слобода (Нови Козарци)

3 - 0

Нед. 23. 04. 2023. 16:30 Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Младост (Омољица)

1 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 23

22. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 15. 04. 2023. 16:30 Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Војводина 1928 (Перлез)

2 - 1

Суб. 15. 04. 2023. 16:30 Качарево
ФК Јединство Стевић (Качарево) OФК Бегеј (Житиште)

2 - 4

Суб. 15. 04. 2023. 16:30 Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

2 - 1

Суб. 15. 04. 2023. 16:30 Идвор
ФК Полет (Идвор) ФК Црвена звезда (Руско Село)

2 - 2

Суб. 15. 04. 2023. 16:30 Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

0 - 3

Нед. 16. 04. 2023. 16:30 Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Младост (Омољица)

1 - 1

Нед. 16. 04. 2023. 16:30 Ботош
ФК Омладинац ФАМ (Ботош) ФК Јединство (Влајковац)

1 - 2

Нед. 16. 04. 2023. 16:30 Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Раднички (Ковин)

0 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 22

21. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 08. 04. 2023. 16:00 Ковин
ФК Раднички (Ковин) ФК ЖАК (Кикинда)

1 - 2

Суб. 08. 04. 2023. 16:00 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК Омладинац ФАМ (Ботош)

3 - 1

Суб. 08. 04. 2023. 16:00 Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Полет (Идвор)

2 - 0

Суб. 08. 04. 2023. 16:00 Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Слобода (Нови Козарци)

1 - 5

Нед. 09. 04. 2023. 13:00 Вршац
ФК Јединство (Влајковац) ФК Борац (Старчево)

1 - 2

Нед. 09. 04. 2023. 16:00 Руско Село
ФК Црвена звезда (Руско Село) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

2 - 2

Нед. 09. 04. 2023. 16:00 Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Јединство Стевић (Качарево)

2 - 1

Нед. 09. 04. 2023. 16:00 Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Козара (Банатско Велико Село)

0 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 21

20. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 01. 04. 2023. 16:00 Качарево
ФК Јединство Стевић (Качарево) ФК Младост (Омољица)

0 - 3

Суб. 01. 04. 2023. 16:00 Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Војводина 1928 (Перлез)

2 - 2

Суб. 01. 04. 2023. 16:00 Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

3 - 0

Суб. 01. 04. 2023. 16:00 Ковин
ФК Раднички (Ковин) ФК Јединство (Влајковац)

2 - 0

Нед. 02. 04. 2023. 16:00 Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Козара (Банатско Велико Село)

1 - 0

Нед. 02. 04. 2023. 16:00 Идвор
ФК Полет (Идвор) OФК Бегеј (Житиште)

5 - 1

Нед. 02. 04. 2023. 16:00 Ботош
ФК Омладинац ФАМ (Ботош) ФК Црвена звезда (Руско Село)

2 - 1

Нед. 02. 04. 2023. 16:00 Старчево
ФК Борац (Старчево) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 20

19. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 25. 03. 2023. 15:00 Влајковац
ФК Јединство (Влајковац) ФК ЖАК (Кикинда)

2 - 1

Суб. 25. 03. 2023. 15:00 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК Раднички (Ковин)

2 - 1

Суб. 25. 03. 2023. 15:00 Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Омладинац ФАМ (Ботош)

2 - 2

Суб. 25. 03. 2023. 15:00 Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

0 - 4

Суб. 25. 03. 2023. 15:00 Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Јединство Стевић (Качарево)

0 - 2

Нед. 26. 03. 2023. 15:00 Руско Село
ФК Црвена звезда (Руско Село) ФК Борац (Старчево)

3 - 1

Нед. 26. 03. 2023. 15:00 Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Полет (Идвор)

1 - 1

Нед. 26. 03. 2023. 15:00 Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Слобода (Нови Козарци)

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 19

18. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 18. 03. 2023. 15:00 Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Козара (Банатско Велико Село)

5 - 1

Суб. 18. 03. 2023. 15:00 Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Војводина 1928 (Перлез)

0 - 1

Суб. 18. 03. 2023. 15:00 Ковин
ФК Раднички (Ковин) ФК Црвена звезда (Руско Село)

0 - 0

Суб. 18. 03. 2023. 15:00 Влајковац
ФК Јединство (Влајковац) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

1 - 0

Нед. 19. 03. 2023. 15:00 Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Јединство Стевић (Качарево)

2 - 0

Нед. 19. 03. 2023. 15:00 Идвор
ФК Полет (Идвор) ФК Младост (Омољица)

2 - 6

Нед. 19. 03. 2023. 15:00 Ботош
ФК Омладинац ФАМ (Ботош) OФК Бегеј (Житиште)

2 - 1

Нед. 19. 03. 2023. 15:00 Старчево
ФК Борац (Старчево) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

3 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 18

17. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 11. 03. 2023. 14:30 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК ЖАК (Кикинда)

1 - 0

Суб. 11. 03. 2023. 14:30 Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Раднички (Ковин)

1 - 0

Суб. 11. 03. 2023. 14:30 Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Борац (Старчево)

2 - 3

Суб. 11. 03. 2023. 14:30 Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Полет (Идвор)

1 - 1

Суб. 11. 03. 2023. 14:30 Качарево
ФК Јединство Стевић (Качарево) ФК Слобода (Нови Козарци)

1 - 1

Нед. 12. 03. 2023. 14:30 Руско Село
ФК Црвена звезда (Руско Село) ФК Јединство (Влајковац)

2 - 1

Нед. 12. 03. 2023. 14:30 Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Омладинац ФАМ (Ботош)

1 - 0

Нед. 12. 03. 2023. 14:30 Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

2 - 3

БИЛТЕН БРОЈ 17

16. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 04. 03. 2023. 14:30 Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Козара (Банатско Велико Село)

2 - 0

Суб. 04. 03. 2023. 14:30 Ковин
ФК Раднички (Ковин) OФК Бегеј (Житиште)

2 - 0

Суб. 04. 03. 2023. 14:30 Влајковац
ФК Јединство (Влајковац) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

1 - 0

Суб. 04. 03. 2023. 14:30 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК Црвена звезда (Руско Село)

2 - 0

Нед. 05. 03. 2023. 14:30 Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Слобода (Нови Козарци)

0 - 1

Нед. 05. 03. 2023. 14:30 Идвор
ФК Полет (Идвор) ФК Јединство Стевић (Качарево)

2 - 1

Нед. 05. 03. 2023. 14:30 Ботош
ФК Омладинац ФАМ (Ботош) ФК Младост (Омољица)

1 - 3

Нед. 05. 03. 2023. 14:30 Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Војводина 1928 (Перлез)

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 16

15. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 19. 11. 2022. 13:00 Кикнда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

10 - 0

Суб. 19. 11. 2022. 13:00 Влајковац
ФК Јединство (Влајковац) OФК Бегеј (Житиште)

1 - 2

Суб. 19. 11. 2022. 13:00 Ковин
ФК Раднички (Ковин) ФК Војводина 1928 (Перлез)

1 - 2

Суб. 19. 11. 2022. 13:00 Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Јединство Стевић (Качарево)

1 - 0

Нед. 20. 11. 2022. 13:00 Руско Село
ФК Црвена звезда (Руско Село) ФК ЖАК (Кикинда)

1 - 0

Нед. 20. 11. 2022. 13:00 Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Младост (Омољица)

2 - 0

Нед. 20. 11. 2022. 13:00 Бозтош
ФК Омладинац ФАМ (Ботош) ФК Козара (Банатско Велико Село)

2 - 5

Нед. 20. 11. 2022. 13:00 Идвор
ФК Полет (Идвор) ФК Слобода (Нови Козарци)

1 - 7

БИЛТЕН БРОЈ 15

14. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 12. 11. 2022. 13:00 Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

0 - 0

Суб. 12. 11. 2022. 13:00 Качарево
ФК Јединство Стевић (Качарево) ФК Омладинац ФАМ (Ботош)

0 - 1

Суб. 12. 11. 2022. 13:00 Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Борац (Старчево)

2 - 2

Суб. 12. 11. 2022. 13:00 Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

0 - 2

Суб. 12. 11. 2022. 13:00 Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Црвена звезда (Руско Село)

2 - 1

Нед. 13. 11. 2022. 13:00 Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Полет (Идвор)

2 - 0

Нед. 13. 11. 2022. 13:00 Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Раднички (Ковин)

1 - 1

Нед. 13. 11. 2022. 13:00 Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Јединство (Влајковац)

3 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 14

13. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 05. 11. 2022. 13:00 Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК ЖАК (Кикинда)

2 - 2

Суб. 05. 11. 2022. 13:00 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК Војводина 1928 (Перлез)

1 - 0

Суб. 05. 11. 2022. 13:00 Влајковац
ФК Јединство (Влајковац) ФК Младост (Омољица)

4 - 0

Суб. 05. 11. 2022. 13:00 Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Полет (Идвор)

1 - 0

Нед. 06. 11. 2022. 13:00 Руско Село
ФК Црвена звезда (Руско Село) OФК Бегеј (Житиште)

3 - 0

Нед. 06. 11. 2022. 13:00 Ковин
ФК Раднички (Ковин) ФК Козара (Банатско Велико Село)

2 - 2

Нед. 06. 11. 2022. 13:00 Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Јединство Стевић (Качарево)

6 - 2

Нед. 06. 11. 2022. 13:00 Ботош
ФК Омладинац ФАМ (Ботош) ФК Слобода (Нови Козарци)

0 - 4

БИЛТЕН БРОЈ 13

12. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 29. 10. 2022. 13:30 Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Борац (Старчево)

2 - 0

Суб. 29. 10. 2022. 13:30 Качарево
ФК Јединство Стевић (Качарево) ФК Раднички (Ковин)

2 - 1

Суб. 29. 10. 2022. 13:30 Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Јединство (Влајковац)

1 - 0

Суб. 29. 10. 2022. 13:30 Житиште
OФК Бегеј (Житиште) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

1 - 2

Нед. 30. 10. 2022. 13:30 Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

0 - 3

Нед. 30. 10. 2022. 13:30 Идвор
ФК Полет (Идвор) ФК Омладинац ФАМ (Ботош)

3 - 0

Нед. 30. 10. 2022. 13:30 Омољица
ФК Младост (Омољица) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

0 - 2

Нед. 30. 10. 2022. 13:30 Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Црвена звезда (Руско Село)

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 12

11. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 22. 10. 2022. 14:30 Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК ЖАК (Кикинда)

1 - 2

Суб. 22. 10. 2022. 14:30 Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Војводина 1928 (Перлез)

3 - 3

Суб. 22. 10. 2022. 14:30 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК Козара (Банатско Велико Село)

2 - 0

Суб. 22. 10. 2022. 14:30 Влајковац
ФК Јединство (Влајковац) ФК Јединство Стевић (Качарево)

4 - 0

Суб. 22. 10. 2022. 14:30 Ковин
ФК Раднички (Ковин) ФК Слобода (Нови Козарци)

2 - 1

Нед. 23. 10. 2022. 14:30 Руско Село
ФК Црвена звезда (Руско Село) ФК Младост (Омољица)

5 - 1

Нед. 23. 10. 2022. 14:30 Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Полет (Идвор)

1 - 1

Нед. 23. 10. 2022. 14:30 Ботош
ФК Омладинац ФАМ (Ботош) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

1 - 3

БИЛТЕН БРОЈ 11

10. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 15. 10. 2022. 15:00 Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Борац (Старчево)

4 - 0

Суб. 15. 10. 2022. 15:00 Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Јединство (Влајковац)

3 - 0

Суб. 15. 10. 2022. 15:00 Качарево
ФК Јединство Стевић (Качарево) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

2 - 4

Суб. 15. 10. 2022. 15:00 Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Црвена звезда (Руско Село)

0 - 1

Нед. 16. 10. 2022. 15:00 Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Омладинац ФАМ (Ботош)

4 - 1

Нед. 16. 10. 2022. 15:00 Идвор
ФК Полет (Идвор) ФК Раднички (Ковин)

1 - 2

Нед. 16. 10. 2022. 15:00 Омољица
ФК Младост (Омољица) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

2 - 3

Нед. 16. 10. 2022. 15:00 Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) OФК Бегеј (Житиште)

1 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 10

9. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 08. 10. 2022. 15:00 Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Младост (Омољица)

4 - 0

Суб. 08. 10. 2022. 15:00 Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Козара (Банатско Велико Село)

0 - 3

Суб. 08. 10. 2022. 15:00 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК Слобода (Нови Козарци)

1 - 1

Суб. 08. 10. 2022. 15:00 Влајковац
ФК Јединство (Влајковац) ФК Полет (Идвор)

2 - 0

Суб. 08. 10. 2022. 15:00 Ковин
ФК Раднички (Ковин) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

4 - 0

Нед. 09. 10. 2022. 15:00 Чента
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК ЖАК (Кикинда)

6 - 1

Нед. 09. 10. 2022. 15:00 Руско Село
ФК Црвена звезда (Руско Село) ФК Јединство Стевић (Качарево)

1 - 0

Нед. 09. 10. 2022. 15:00 Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Омладинац ФАМ (Ботош)

1 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 9

8. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 01. 10. 2022. 15:30 Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Јединство (Влајковац)

0 - 1

Суб. 01. 10. 2022. 15:30 Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Црвена звезда (Руско Село)

1 - 0

Суб. 01. 10. 2022. 15:30 Качарево
ФК Јединство Стевић (Качарево) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

1 - 2

Суб. 01. 10. 2022. 15:30 Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) OФК Бегеј (Житиште)

2 - 1

Нед. 02. 10. 2022. 15:30 Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Борац (Старчево)

1 - 3

Нед. 02. 10. 2022. 15:30 Ботош
ФК Омладинац ФАМ (Ботош) ФК Раднички (Ковин)

0 - 0

Нед. 02. 10. 2022. 15:30 Идвор
ФК Полет (Идвор) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

1 - 1

Нед. 02. 10. 2022. 15:30 Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Војводина 1928 (Перлез)

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 8

7. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 24. 09. 2022. 15:30 Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Јединство Стевић (Качарево)

6 - 2

Суб. 24. 09. 2022. 15:30 Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Слобода (Нови Козарци)

1 - 3

Суб. 24. 09. 2022. 15:30 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

4 - 1

Суб. 24. 09. 2022. 15:30 Влајковац
ФК Јединство (Влајковац) ФК Омладинац ФАМ (Ботош)

1 - 0

Суб. 24. 09. 2022. 15:30 Ковин
ФК Раднички (Ковин) ФК Борац (Старчево)

2 - 0

Нед. 25. 09. 2022. 15:30 Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК ЖАК (Кикинда)

1 - 1

Нед. 25. 09. 2022. 15:30 Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Козара (Банатско Велико Село)

3 - 0

Нед. 25. 09. 2022. 15:30 Руско Село
ФК Црвена звезда (Руско Село) ФК Полет (Идвор)

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 7

6. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 17. 09. 2022. 16:00 Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Црвена звезда (Руско Село)

3 - 1

Суб. 17. 09. 2022. 16:00 Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) OФК Бегеј (Житиште)

2 - 0

Суб. 17. 09. 2022. 16:00 Качарево
ФК Јединство Стевић (Качарево) ФК Војводина 1928 (Перлез)

0 - 4

Суб. 17. 09. 2022. 16:00 Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Младост (Омољица)

2 - 0

Нед. 18. 09. 2022. 16:00 Идвор
ФК Полет (Идвор) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

4 - 1

Нед. 18. 09. 2022. 16:00 Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Раднички (Ковин)

4 - 2

Нед. 18. 09. 2022. 16:00 Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Јединство (Влајковац)

6 - 0

Нед. 18. 09. 2022. 16:00 Ботош
ФК Омладинац ФАМ (Ботош) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

0 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 6

5. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 10. 09. 2022. 16:00 Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК ЖАК (Кикинда)

3 - 0

Суб. 10. 09. 2022. 16:00 Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Полет (Идвор)

1 - 3

Суб. 10. 09. 2022. 16:00 Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

0 - 2

Суб. 10. 09. 2022. 16:00 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК Борац (Старчево)

3 - 0

Суб. 10. 09. 2022. 16:00 Влајковац
ФК Јединство (Влајковац) ФК Раднички (Ковин)

3 - 2

Нед. 11. 09. 2022. 16:00 Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Јединство Стевић (Качарево)

1 - 0

Нед. 11. 09. 2022. 16:00 Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Слобода (Нови Козарци)

0 - 0

Нед. 11. 09. 2022. 16:00 Руско Село
ФК Црвена звезда (Руско Село) ФК Омладинац ФАМ (Ботош)

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 5

4. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 03. 09. 2022. 16:30 Ковин
ФК Раднички (Ковин) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

1 - 2

Суб. 03. 09. 2022. 16:30 Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) OФК Бегеј (Житиште)

0 - 0

Суб. 03. 09. 2022. 16:30 Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Младост (Омољица)

5 - 0

Суб. 03. 09. 2022. 16:30 Качарево
ФК Јединство Стевић (Качарево) ФК Козара (Банатско Велико Село)

3 - 1

Нед. 04. 09. 2022. 16:30 Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Јединство (Влајковац)

2 - 1

Нед. 04. 09. 2022. 16:30 Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Црвена звезда (Руско Село)

1 - 1

Нед. 04. 09. 2022. 16:30 Ботош
ФК Омладинац ФАМ (Ботош) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

3 - 2

Нед. 04. 09. 2022. 16:30 Идвор
ФК Полет (Идвор) ФК Војводина 1928 (Перлез)

1 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 4

3. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 27. 08. 2022. 16:30 Качарево
ФК Јединство Стевић (Качарево) ФК ЖАК (Кикинда)

4 - 2

Суб. 27. 08. 2022. 16:30 Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Слобода (Нови Козарци)

0 - 0

Суб. 27. 08. 2022. 16:30 Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Омладинац ФАМ (Ботош)

1 - 1

Суб. 27. 08. 2022. 16:30 Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Борац (Старчево)

4 - 1

Суб. 27. 08. 2022. 16:30 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК Јединство (Влајковац)

2 - 0

Нед. 28. 08. 2022. 16:30 Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Полет (Идвор)

0 - 1

Нед. 28. 08. 2022. 16:30 Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

0 - 1

Нед. 28. 08. 2022. 16:30 Руско Село
ФК Црвена звезда (Руско Село) ФК Раднички (Ковин)

1 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 3

2. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 20. 08. 2022. 17:00 Влајковац
ФК Јединство (Влајковац) ФК Црвена звезда (Руско Село)

1 - 3

Суб. 20. 08. 2022. 17:00 Ковин
ФК Раднички (Ковин) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

2 - 0

Суб. 20. 08. 2022. 17:00 Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Младост (Омољица)

4 - 2

Суб. 20. 08. 2022. 17:00 Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Јединство Стевић (Качарево)

7 - 2

Нед. 21. 08. 2022. 17:00 Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

0 - 1

Нед. 21. 08. 2022. 17:00 Старчево
ФК Борац (Старчево) OФК Бегеј (Житиште)

3 - 2

Нед. 21. 08. 2022. 17:00 Ботош
ФК Омладинац ФАМ (Ботош) ФК Војводина 1928 (Перлез)

1 - 1

Нед. 21. 08. 2022. 17:00 Идвор
ФК Полет (Идвор) ФК Козара (Банатско Велико Село)

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 2

1. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК ЖАК (Кикинда)

3 - 1

Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Качарево
ФК Јединство Стевић (Качарево) ФК Полет (Идвор)

0 - 0

Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

1 - 3

Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Раднички (Ковин)

1 - 0

Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Јединство (Влајковац)

1 - 0

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Омладинац ФАМ (Ботош)

0 - 2

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Борац (Старчево)

5 - 0

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Руско Село
ФК Црвена звезда (Руско Село) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 1

КАЛЕНДАР ЛИГЕ

Loading...

АРХИВА

Војвођанска фудбалска лига „Исток“- резултати и табела 2021/2022.
Војвођанска фудбалска лига „Исток“- резултати и табела 2020/2021.
Војвођанска фудбалска лига „Исток“- резултати и табела 2019/2020.
Војвођанска фудбалска лига „Исток“- резултати и табела 2018/2019.