Srpska liga VOJVODINA – delegiranje

Srpska liga VOJVODINA – 33. kolo

FK "Kozara" (Banatsko Veliko Selo) OFK "Stari Grad" (Bačka Palanka)
08. 05. 2021. (subota) - 17:00 Banatsko Veliko Selo
Delegat - posmatrač Vukelić Rade
Sudija Džombić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Drugi sudija pomoćnik Čubrilo Ljubica
Četvrti sudija Todić Filip
FK "Radnički 1912" (Sombor) FK "Omladinac" (Novi Banovci)
08. 05. 2021. (subota) - 17:00 Sombor
Delegat - posmatrač Kiš-Čepegi Robert
Sudija Mrđa Neđo
Prvi sudija pomoćnik Dobričić Vuk
Drugi sudija pomoćnik Šain Goran
Četvrti sudija Dimoski Marko
FK "Jedinstvo" (Stara Pazova) FK "Vršac" (Vršac)
08. 05. 2021. (subota) - 17:00 Stara Pazova
Delegat Despotović Dragan
Sudija Đumić David
Prvi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Četvrti sudija Čapo Kristijan
Posmatrač Obradović Milan
OFK "Bečej 1918" (Bečej) FK "Bačka 1901" (Subotica)
08. 05. 2021. (subota) - 17:00 Bečej
Delegat Simić Saša
Sudija Petrović Dejan
Prvi sudija pomoćnik Rašković Boško
Drugi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Četvrti sudija Belić Dušan
Posmatrač Vuksanović Dragoljub
FK "Radnički Zrenjanin" (Zrenjanin) FK "Hajduk 1912" (Kula)
08. 05. 2021. (subota) - 17:00 Zrenjanin
Delegat Vujaković Dmitar
Sudija Meničanin Dragutin
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Vukolić Srđan
Četvrti sudija Subašić Milorad
Posmatrač Ožegović Slobodan
FK "Feniks 1995" (Stara Pazova) FK "Dunav" (Stari Banovci)
08. 05. 2021. (subota) - 17:00 Pećinci
Delegat - posmatrač Mićanović Momčilo
Sudija Bikić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Četvrti sudija Bogićević Mario
FK "Mladost" (Novi Sad) FK "Sloga" (Čonoplja)
08. 05. 2021. (subota) - 17:00 Novi Sad
Delegat Momčilović Zoran
Sudija Repček Ivan
Prvi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Drugi sudija pomoćnik Kovač Strahinja
Četvrti sudija Tešanović Goran
Posmatrač Pandurov Živa
FK "Dinamo 1945" (Pančevo) FK "Borac" (Sakule)
08. 05. 2021. (subota) - 17:00 Pančevo
Delegat Umićević Radovan
Sudija Pjevac Dušan
Prvi sudija pomoćnik Miodanić Vladimir
Drugi sudija pomoćnik Malešević Nemanja
Četvrti sudija Gnjatović Marko
Posmatrač Đukanović Ilija
FK "Vojvodina 1928" (Perlez) FK "1. maj" (Ruma)
09. 05. 2021. (nedelja) - 17:00 Perlez
Delegat - posmatrač Milošević Dragan
Sudija Gligor Mikloš
Prvi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Četvrti sudija Tanović Srđan
SK "Tisa" (Adorjan) FK "Sloboda" (Novi Kozarci)
09. 05. 2021. (nedelja) - 17:00 Kanjiža
Delegat - posmatrač Krakanović Milan
Sudija Janković Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar
Drugi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Četvrti sudija Rauković Nedeljko

Srpska liga VOJVODINA – 32. kolo

FK "1. maj" (Ruma) FK "Borac" (Sakule)
01. 05. 2021. (subota) - 16:30 Ruma
Delegat - posmatrač Šovljanski Aleksandar
Sudija Čapo Kristijan
Prvi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Četvrti sudija Rauković Nedeljko
FK "Sloboda" (Novi Kozarci) FK "Dinamo 1945" (Pančevo)
01. 05. 2021. (subota) - 16:30 Novi Kozarci
Delegat Đenić Predrag
Sudija Arsić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Grujić Marko
Četvrti sudija Gnjatović Marko
Posmatrač Vučić Dejan
FK "Sloga" (Čonoplja) SK "Tisa" (Adorjan)
30. 04. 2021. (petak) - 16:30 Čonoplja
Delegat - posmatrač Subotić Uroš
Sudija Zorić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Drugi sudija pomoćnik Malešević Nemanja
Četvrti sudija Gligor Mikloš
FK "Dunav" (Stari Banovci) FK "Mladost" (Novi Sad)
01. 05. 2021. (subota) - 16:30 Stari Banovci
Delegat Jelisavac Vladimir
Sudija Zeljković Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Kovač Strahinja
Četvrti sudija Repček Ivan
Posmatrač Pandurov Milorad
FK "Hajduk 1912" (Kula) FK "Feniks 1995" (Stara Pazova)
01. 05. 2021. (subota) - 16:30 Kula
Delegat Umićević Radovan
Sudija Đumić David
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Četvrti sudija Pjevac Dušan
Posmatrač Cvjetićanin Dušan
FK "Bačka 1901" (Subotica) FK "Radnički Zrenjanin" (Zrenjanin)
01. 05. 2021. (subota) - 16:30 Subotica
Delegat - posmatrač Ćaćić Branislav
Sudija Bečanović Dalibor
Prvi sudija pomoćnik Čugalj Nikola
Drugi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Četvrti sudija Tešanović Goran
FK "Vršac" (Vršac) OFK "Bečej 1918" (Bečej)
01. 05. 2021. (subota) - 16:30 Vršac
Delegat - posmatrač Šibul Ivan
Sudija Bibin Aleksa
Prvi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Petrović Stefan
Četvrti sudija Bikić Nikola
FK "Omladinac" (Novi Banovci) FK "Jedinstvo" (Stara Pazova)
01. 05. 2021. (subota) - 16:30 Novi Banovci
Delegat - posmatrač Leković Goran
Sudija Mudrinić Tomislav
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar
Drugi sudija pomoćnik Rašković Boško
Četvrti sudija Janković Aleksandar
OFK "Stari Grad" (Bačka Palanka) FK "Radnički 1912" (Sombor)
01. 05. 2021. (subota) - 16:30 Bačka Palanka
Delegat Drljača Miodrag
Sudija Todić Filip
Prvi sudija pomoćnik Vukolić Srđan
Drugi sudija pomoćnik Mijanović Stefan
Četvrti sudija Džombić Nikola
Posmatrač Jevtić Bojan
FK "Vojvodina 1928" (Perlez) FK "Kozara" (Banatsko Veliko Selo)
01. 05. 2021. (subota) - 16:30 Perlez
Delegat Savić Tomislav
Sudija Belić Dušan
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Četvrti sudija Bogićević Mario
Posmatrač Milanović Igor

Srpska liga VOJVODINA – 31. kolo

FK "Kozara" (Banatsko Veliko Selo) FK "1. maj" (Ruma)
28. 04. 2021. (sreda) - 16:30 Banatsko Veliko Selo
Delegat - posmatrač Krakanović Milan
Sudija Tanović Srđan
Prvi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Drugi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Četvrti sudija Rauković Nedeljko
FK "Radnički 1912" (Sombor) FK "Vojvodina 1928" (Perlez)
28. 04. 2021. (sreda) - 16:30 Sombor
Delegat Vujaković Dmitar
Sudija Dimoski Marko
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Grujić Marko
Četvrti sudija Arsić Dragan
Posmatrač Rodean Marijan
FK "Jedinstvo" (Stara Pazova) OFK "Stari Grad" (Bačka Palanka)
28. 04. 2021. (sreda) - 16:30 Stara Pazova
Delegat Nikolić Zoran
Sudija Janković Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Drugi sudija pomoćnik Milanović Petar
Četvrti sudija Mrđa Neđo
Posmatrač Brdar Ilija
OFK "Bečej 1918" (Bečej) FK "Omladinac" (Novi Banovci)
28. 04. 2021. (sreda) - 16:30 Bečej
Delegat - posmatrač Novaković Goran
Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Živković Luka
Drugi sudija pomoćnik Malešević Nemanja
Četvrti sudija Pjevac Dušan
FK "Radnički Zrenjanin" (Zrenjanin) FK "Vršac" (Vršac)
28. 04. 2021. (sreda) - 16:30 Zrenjanin
Delegat Perović Predrag
Sudija Samac Saša
Prvi sudija pomoćnik Miodanić Vladimir
Drugi sudija pomoćnik Stojić Uroš
Četvrti sudija Mudrinić Tomislav
Posmatrač Aleksić Vladan
FK "Feniks 1995" (Stara Pazova) FK "Bačka 1901" (Subotica)
28. 04. 2021. (sreda) - 16:30 Pećinci
Delegat - posmatrač Kiš-Čepegi Robert
Sudija Petrović Dejan
Prvi sudija pomoćnik Šain Goran
Drugi sudija pomoćnik Dobričić Vuk
Četvrti sudija Bikić Nikola
FK "Mladost" (Novi Sad) FK "Hajduk 1912" (Kula)
28. 04. 2021. (sreda) - 16:30 Novi Sad
Delegat Adamović Marko
Sudija Meničanin Dragutin
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Mijanović Stefan
Četvrti sudija Đumić David
Posmatrač Vuksanović Dragoljub
SK "Tisa" (Adorjan) FK "Dunav" (Stari Banovci)
28. 04. 2021. (sreda) - 16:30 Kanjiža
Delegat - posmatrač Medaković Goran
Sudija Tešanović Goran
Prvi sudija pomoćnik Kovač Strahinja
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Četvrti sudija Čapo Kristijan
FK "Dinamo 1945" (Pančevo) FK "Sloga" (Čonoplja)
28. 04. 2021. (sreda) - 16:30 Pančevo
Delegat - posmatrač Mićanović Momčilo
Sudija Zeljković Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Negovanović Miloš
Četvrti sudija Todić Filip
FK "Borac" (Sakule) FK "Sloboda" (Novi Kozarci)
28. 04. 2021. (sreda) - 16:30 Sakule
Delegat Dakić Milan
Sudija Džombić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Drugi sudija pomoćnik Čubrilo Ljubica
Četvrti sudija Belić Dušan
Posmatrač Ožegović Slobodan

Srpska liga VOJVODINA – 30. kolo

FK "Vršac" (Vršac) FK "Feniks 1995" (Stara Pazova)
23. 04. 2021. (petak) - 16:30 Vršac
Delegat - posmatrač Šovljanski Aleksandar
Sudija Đumić David
Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Tanović Srđan
FK "1. maj" (Ruma) FK "Sloboda" (Novi Kozarci)
24. 04. 2021. (subota) - 16:30 Ruma
Delegat - posmatrač Subotić Uroš
Sudija Bibin Aleksa
Prvi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Drugi sudija pomoćnik Vukanović Nenad
Četvrti sudija Rauković Nedeljko
FK "Sloga" (Čonoplja) FK "Borac" (Sakule)
24. 04. 2021. (subota) - 16:30 Čonoplja
Delegat Simić Saša
Sudija Subašić Milorad
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Stojić Uroš
Četvrti sudija Samac Saša
Posmatrač Vučić Dejan
FK "Hajduk 1912" (Kula) SK "Tisa" (Adorjan)
24. 04. 2021. (subota) - 16:30 Kula
Delegat - posmatrač Milanović Igor
Sudija Mudrinić Tomislav
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Četvrti sudija Gligor Mikloš
FK "Bačka 1901" (Subotica) FK "Mladost" (Novi Sad)
24. 04. 2021. (subota) - 16:30 Subotica
Delegat Savić Tomislav
Sudija Mrđa Neđo
Prvi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Dobričić Vuk
Četvrti sudija Petrović Dejan
Posmatrač Jevtić Bojan
FK "Omladinac" (Novi Banovci) FK "Radnički Zrenjanin" (Zrenjanin)
24. 04. 2021. (subota) - 16:30 Novi Banovci
Delegat - posmatrač Milošević Dragan
Sudija Bečanović Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Čugalj Nikola
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Četvrti sudija Tešanović Goran
OFK "Stari Grad" (Bačka Palanka) OFK "Bečej 1918" (Bečej)
24. 04. 2021. (subota) - 16:30 Bačka Palanka
Delegat Jelisavac Vladimir
Sudija Pjevac Dušan
Prvi sudija pomoćnik Živković Luka
Drugi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Četvrti sudija Gnjatović Marko
Posmatrač Pandurov Živa
FK "Kozara" (Banatsko Veliko Selo) FK "Radnički 1912" (Sombor)
24. 04. 2021. (subota) - 16:30 Banatsko Veliko Selo
Delegat Momčilović Zoran
Sudija Arsić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Negovanović Miloš
Drugi sudija pomoćnik Petrović Stefan
Četvrti sudija Dimoski Marko
Posmatrač Obradović Milan
FK "Dunav" (Stari Banovci) FK "Dinamo 1945" (Pančevo)
25. 04. 2021. (nedelja) - 16:30 Stari Banovci
Delegat Živković Milan
Sudija Zorić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Drugi sudija pomoćnik Radišić Dejan
Četvrti sudija Bikić Nikola
Posmatrač Đukanović Ilija
FK "Vojvodina 1928" (Perlez) FK "Jedinstvo" (Stara Pazova)
25. 04. 2021. (nedelja) - 16:30 Perlez
Delegat - posmatrač Vukelić Rade
Sudija Repček Ivan
Prvi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Drugi sudija pomoćnik Kovač Strahinja
Četvrti sudija Janković Aleksandar

Srpska liga VOJVODINA – 29. kolo

FK "Radnički 1912" (Sombor) FK "1. maj" (Ruma)
17. 04. 2021. (subota) - 16:30 Sombor
Delegat - posmatrač Kiš-Čepegi Robert
Sudija Petrović Dejan
Prvi sudija pomoćnik Šain Goran
Drugi sudija pomoćnik Rašković Boško
Četvrti sudija Janković Aleksandar
FK "Jedinstvo" (Stara Pazova) FK "Kozara" (Banatsko Veliko Selo)
17. 04. 2021. (subota) - 16:30 Stara Pazova
Delegat - posmatrač Cvjetićanin Dušan
Sudija Gligor Mikloš
Prvi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Četvrti sudija Đumić David
OFK "Bečej 1918" (Bečej) FK "Vojvodina 1928" (Perlez)
17. 04. 2021. (subota) - 16:30 Bečej
Delegat Umićević Radovan
Sudija Zeljković Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Mudrinić Tomislav
Posmatrač Šibul Ivan
FK "Radnički Zrenjanin" (Zrenjanin) OFK "Stari Grad" (Bačka Palanka)
17. 04. 2021. (subota) - 16:30 Zrenjanin
Delegat Despotović Dragan
Sudija Meničanin Dragutin
Prvi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Vukolić Srđan
Četvrti sudija Subašić Milorad
Posmatrač Mićanović Momčilo
FK "Feniks 1995" (Stara Pazova) FK "Omladinac" (Novi Banovci)
17. 04. 2021. (subota) - 16:30 Stara Pazova
Delegat - posmatrač Vuksanović Dragoljub
Sudija Bogićević Mario
Prvi sudija pomoćnik Vujanov Zdravko
Drugi sudija pomoćnik Radišić Dejan
Četvrti sudija Bikić Nikola
FK "Mladost" (Novi Sad) FK "Vršac" (Vršac)
17. 04. 2021. (subota) - 16:30 Novi Sad
Delegat Đenić Predrag
Sudija Ranisavić Saša
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Čugalj Nikola
Četvrti sudija Bečanović Aleksandar
Posmatrač Novaković Goran
FK "Dinamo 1945" (Pančevo) FK "Hajduk 1912" (Kula)
17. 04. 2021. (subota) - 16:30 Pančevo
Delegat Dakić Milan
Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Živković Luka
Drugi sudija pomoćnik Miodanić Vladimir
Četvrti sudija Tešanović Goran
Posmatrač Pandurov Milorad
FK "Sloboda" (Novi Kozarci) FK "Sloga" (Čonoplja)
17. 04. 2021. (subota) - 16:30 Novi Kozarci
Delegat - posmatrač Ožegović Slobodan
Sudija Todić Filip
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Stanojčev Đorđe
Četvrti sudija Bibin Aleksa
SK "Tisa" (Adorjan) FK "Bačka 1901" (Subotica)
18. 04. 2021. (nedelja) - 16:30 Kanjiža
Delegat - posmatrač Rodean Marijan
Sudija Pjevac Dušan
Prvi sudija pomoćnik Stojić Uroš
Drugi sudija pomoćnik Grujić Marko
Četvrti sudija Arsić Dragan
FK "Borac" (Sakule) FK "Dunav" (Stari Banovci)
18. 04. 2021. (nedelja) - 16:30 Sakule
Delegat Drljača Miodrag
Sudija Tanović Srđan
Prvi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Drugi sudija pomoćnik Kovač Strahinja
Četvrti sudija Repček Ivan
Posmatrač Aleksić Vladan

Srpska liga VOJVODINA – 28. kolo

FK "1. maj" (Ruma) FK "Sloga" (Čonoplja)
14. 04. 2021. (sreda) - 16:00 Ruma
Delegat - posmatrač Pandurov Živa
Sudija Dimoski Marko
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Malešević Nemanja
Četvrti sudija Subašić Milorad
FK "Dunav" (Stari Banovci) FK "Sloboda" (Novi Kozarci)
14. 04. 2021. (sreda) - 16:00 Stari Banovci
Delegat Vujaković Dmitar
Sudija Mudrinić Tomislav
Prvi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Drugi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Četvrti sudija Zeljković Nebojša
Posmatrač Vukelić Rade
FK "Hajduk 1912" (Kula) FK "Borac" (Sakule)
14. 04. 2021. (sreda) - 16:00 Kula
Delegat Nikolić Zoran
Sudija Čapo Kristijan
Prvi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Drugi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Četvrti sudija Rauković Nedeljko
Posmatrač Ćaćić Branislav
FK "Bačka 1901" (Subotica) FK "Dinamo 1945" (Pančevo)
14. 04. 2021. (sreda) - 16:00 Subotica
Delegat - posmatrač Leković Goran
Sudija Ranisavić Saša
Prvi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Stanojčev Đorđe
Četvrti sudija Meničanin Dragutin
FK "Vršac" (Vršac) SK "Tisa" (Adorjan)
14. 04. 2021. (sreda) - 16:00 Vršac
Delegat - posmatrač Brdar Ilija
Sudija Džombić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Drugi sudija pomoćnik Čubrilo Ljubica
Četvrti sudija Todić Filip
FK "Omladinac" (Novi Banovci) FK "Mladost" (Novi Sad)
14. 04. 2021. (sreda) - 16:00 Novi Banovci
Delegat Despotović Dragan
Sudija Bikić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Drugi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Četvrti sudija Belić Dušan
Posmatrač Medaković Goran
OFK "Stari Grad" (Bačka Palanka) FK "Feniks 1995" (Stara Pazova)
14. 04. 2021. (sreda) - 16:00 Bačka Palanka
Delegat Adamović Marko
Sudija Mrđa Neđo
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar
Drugi sudija pomoćnik Rašković Boško
Četvrti sudija Janković Aleksandar
Posmatrač Šovljanski Aleksandar
FK "Vojvodina 1928" (Perlez) FK "Radnički Zrenjanin" (Zrenjanin)
14. 04. 2021. (sreda) - 16:00 Perlez
Delegat Momčilović Zoran
Sudija Petrović Dejan
Prvi sudija pomoćnik Šain Goran
Drugi sudija pomoćnik Grujić Nikola
Četvrti sudija Zorić Dragan
Posmatrač Krakanović Milan
FK "Kozara" (Banatsko Veliko Selo) OFK "Bečej 1918" (Bečej)
14. 04. 2021. (sreda) - 16:00 Banatsko Veliko Selo
Delegat - posmatrač Subotić Uroš
Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Živković Luka
Drugi sudija pomoćnik Miodanić Vladimir
Četvrti sudija Pjevac Dušan
FK "Radnički 1912" (Sombor) FK "Jedinstvo" (Stara Pazova)
14. 04. 2021. (sreda) - 16:00 Sombor
Delegat - posmatrač Jevtić Bojan
Sudija Bogićević Mario
Prvi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Vujanov Zdravko
Četvrti sudija Tanović Srđan

Srpska liga VOJVODINA – 27. kolo

FK "Jedinstvo" (Stara Pazova) FK "1. maj" (Ruma)
10. 04. 2021. (subota) - 16:00 Stara Pazova
Delegat - posmatrač Kiš-Čepegi Robert
Sudija Janković Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Rašković Boško
Drugi sudija pomoćnik Grujić Nikola
Četvrti sudija Subašić Milorad
OFK "Bečej 1918" (Bečej) FK "Radnički 1912" (Sombor)
10. 04. 2021. (subota) - 16:00 Bečej
Delegat - posmatrač Ožegović Slobodan
Sudija Gligor Mikloš
Prvi sudija pomoćnik Radišić Dejan
Drugi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Četvrti sudija Zorić Dragan
FK "Radnički Zrenjanin" (Zrenjanin) FK "Kozara" (Banatsko Veliko Selo)
10. 04. 2021. (subota) - 16:00 Zrenjanin
Delegat Živković Milan
Sudija Samac Saša
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Grujić Marko
Četvrti sudija Dimoski Marko
Posmatrač Vučić Dejan
FK "Feniks 1995" (Stara Pazova) FK "Vojvodina 1928" (Perlez)
10. 04. 2021. (subota) - 16:00 Pećinci
Delegat Jelisavac Vladimir
Sudija Tešanović Goran
Prvi sudija pomoćnik Kovač Strahinja
Drugi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Četvrti sudija Repček Ivan
Posmatrač Đukanović Ilija
FK "Mladost" (Novi Sad) OFK "Stari Grad" (Bačka Palanka)
10. 04. 2021. (subota) - 16:00 Novi Sad
Delegat Dakić Milan
Sudija Čapo Kristijan
Prvi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Četvrti sudija Rauković Nedeljko
Posmatrač Rodean Marijan
FK "Dinamo 1945" (Pančevo) FK "Vršac" (Vršac)
10. 04. 2021. (subota) - 16:00 Pančevo
Delegat Perović Predrag
Sudija Đumić David
Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Bogićević Mario
Posmatrač Milanović Igor
FK "Sloboda" (Novi Kozarci) FK "Hajduk 1912" (Kula)
10. 04. 2021. (subota) - 16:00 Novi Kozarci
Delegat - posmatrač Obradović Milan
Sudija Arsić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Živković Luka
Drugi sudija pomoćnik Miodanić Vladimir
Četvrti sudija Pjevac Dušan
FK "Sloga" (Čonoplja) FK "Dunav" (Stari Banovci)
10. 04. 2021. (subota) - 16:00 Čonoplja
Delegat Savić Tomislav
Sudija Tanović Srđan
Prvi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Drugi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Četvrti sudija Mudrinić Tomislav
Posmatrač Pandurov Milorad
SK "Tisa" (Adorjan) FK "Omladinac" (Novi Banovci)
11. 04. 2021. (nedelja) - 16:00 Kanjiža
Delegat - posmatrač Mićanović Momčilo
Sudija Mrđa Neđo
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar
Drugi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Četvrti sudija Petrović Dejan
FK "Borac" (Sakule) FK "Bačka 1901" (Subotica)
11. 04. 2021. (nedelja) - 16:00 Sakule
Delegat - posmatrač Vuksanović Dragoljub
Sudija Todić Filip
Prvi sudija pomoćnik Vukolić Srđan
Drugi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Četvrti sudija Belić Dušan

Srpska liga VOJVODINA – 26. kolo

FK "1. maj" (Ruma) FK "Dunav" (Stari Banovci)
03. 04. 2021. (subota) - 16:00 Ruma
Delegat Umićević Radovan
Sudija Ranisavić Saša
Prvi sudija pomoćnik Vukolić Srđan
Drugi sudija pomoćnik Negovanović Miloš
Četvrti sudija Samac Saša
Posmatrač Subotić Uroš
FK "Hajduk 1912" (Kula) FK "Sloga" (Čonoplja)
03. 04. 2021. (subota) - 16:00 Kula
Delegat - posmatrač Šibul Ivan
Sudija Rauković Nedeljko
Prvi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Četvrti sudija Tanović Srđan
FK "Bačka 1901" (Subotica) FK "Sloboda" (Novi Kozarci)
03. 04. 2021. (subota) - 16:00 Subotica
Delegat Simić Saša
Sudija Janković Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar
Drugi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Četvrti sudija Mrđa Neđo
Posmatrač Ćaćić Branislav
FK "Vršac" (Vršac) FK "Borac" (Sakule)
03. 04. 2021. (subota) - 16:00 Vršac
Delegat - posmatrač Šovljanski Aleksandar
Sudija Meničanin Dragutin
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Četvrti sudija Todić Filip
FK "Omladinac" (Novi Banovci) FK "Dinamo 1945" (Pančevo)
03. 04. 2021. (subota) - 16:00 Belegiš
Delegat - posmatrač Leković Goran
Sudija Čapo Kristijan
Prvi sudija pomoćnik Stojić Uroš
Drugi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Četvrti sudija Tešanović Goran
OFK "Stari Grad" (Bačka Palanka) SK "Tisa" (Adorjan)
03. 04. 2021. (subota) - 16:00 Bačka Palanka
Delegat - posmatrač Krakanović Milan
Sudija Bikić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Vujanov Zdravko
Četvrti sudija Bibin Aleksa
FK "Kozara" (Banatsko Veliko Selo) FK "Feniks 1995" (Stara Pazova)
03. 04. 2021. (subota) - 16:00 Banatsko Veliko Selo
Delegat Nikolić Zoran
Sudija Zeljković Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Čugalj Nikola
Četvrti sudija Đumić David
Posmatrač Milošević Dragan
FK "Radnički 1912" (Sombor) FK "Radnički Zrenjanin" (Zrenjanin)
03. 04. 2021. (subota) - 16:00 Sombor
Delegat Drljača Miodrag
Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Miodanić Vladimir
Drugi sudija pomoćnik Malešević Nemanja
Četvrti sudija Pjevac Dušan
Posmatrač Vukelić Rade
FK "Jedinstvo" (Stara Pazova) OFK "Bečej 1918" (Bečej)
03. 04. 2021. (subota) - 16:00 Stara Pazova
Delegat Đenić Predrag
Sudija Bečanović Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Četvrti sudija Gligor Mikloš
Posmatrač Medaković Goran
FK "Vojvodina 1928" (Perlez) FK "Mladost" (Novi Sad)
04. 04. 2021. (nedelja) - 16:00 Perlez
Delegat - posmatrač Cvjetićanin Dušan
Sudija Džombić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Drugi sudija pomoćnik Čubrilo Ljubica
Četvrti sudija Repček Ivan

Srpska liga VOJVODINA – 25. kolo

OFK "Bečej 1918" (Bečej) FK "1. maj" (Ruma)
31. 03. 2021. (sreda) - 16:00 Bečej
Delegat Momčilović Zoran
Sudija Bogićević Mario
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Radišić Dejan
Četvrti sudija Bikić Nikola
Posmatrač Novaković Goran
FK "Radnički Zrenjanin" (Zrenjanin) FK "Jedinstvo" (Stara Pazova)
31. 03. 2021. (sreda) - 16:00 Zrenjanin
Delegat - posmatrač Vučić Dejan
Sudija Petrović Dejan
Prvi sudija pomoćnik Šain Goran
Drugi sudija pomoćnik Grujić Nikola
Četvrti sudija Ranisavić Saša
FK "Feniks 1995" (Stara Pazova) FK "Radnički 1912" (Sombor)
31. 03. 2021. (sreda) - 16:00 Donji Tovarnik
Delegat Despotović Dragan
Sudija Arsić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Živković Luka
Drugi sudija pomoćnik Malešević Nemanja
Četvrti sudija Gnjatović Marko
Posmatrač Rodean Marijan
FK "Mladost" (Novi Sad) FK "Kozara" (Banatsko Veliko Selo)
31. 03. 2021. (sreda) - 16:00 Novi Sad
Delegat Perović Predrag
Sudija Todić Filip
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Stanojčev Đorđe
Četvrti sudija Džombić Nikola
Posmatrač Pandurov Živa
SK "Tisa" (Adorjan) FK "Vojvodina 1928" (Perlez)
31. 03. 2021. (sreda) - 16:00 Kanjiža
Delegat Adamović Marko
Sudija Subašić Milorad
Prvi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Miodanić Vladimir
Četvrti sudija Repček Ivan
Posmatrač Aleksić Vladan
FK "Dinamo 1945" (Pančevo) OFK "Stari Grad" (Bačka Palanka)
31. 03. 2021. (sreda) - 16:00 Pančevo
Delegat - posmatrač Đukanović Ilija
Sudija Belić Dušan
Prvi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Drugi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Četvrti sudija Bibin Aleksa
FK "Borac" (Sakule) FK "Omladinac" (Novi Banovci)
31. 03. 2021. (sreda) - 16:00 Sakule
Delegat - posmatrač Kiš-Čepegi Robert
Sudija Zeljković Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Drugi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Četvrti sudija Tanović Srđan
FK "Sloboda" (Novi Kozarci) FK "Vršac" (Vršac)
31. 03. 2021. (sreda) - 16:00 Novi Kozarci
Delegat - posmatrač Vuksanović Dragoljub
Sudija Mudrinić Tomislav
Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Četvrti sudija Tešanović Goran
FK "Sloga" (Čonoplja) FK "Bačka 1901" (Subotica)
31. 03. 2021. (sreda) - 16:00 Čonoplja
Delegat Vujaković Dmitar
Sudija Mrđa Neđo
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar
Drugi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Četvrti sudija Janković Aleksandar
Posmatrač Milanović Igor
FK "Dunav" (Stari Banovci) FK "Hajduk 1912" (Kula)
31. 03. 2021. (sreda) - 16:00 Stari Banovci
Delegat - posmatrač Jevtić Bojan
Sudija Pjevac Dušan
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Grujić Marko
Četvrti sudija Dimoski Marko

Srpska liga VOJVODINA – 24. kolo

FK "1. maj" (Ruma) FK "Hajduk 1912" (Kula)
27. 03. 2021. (subota) - 15:00 Ruma
Delegat Nikolić Zoran
Sudija Arsić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Živković Luka
Drugi sudija pomoćnik Miodanić Vladimir
Četvrti sudija Mudrinić Tomislav
Posmatrač Ožegović Slobodan
FK "Bačka 1901" (Subotica) FK "Dunav" (Stari Banovci)
27. 03. 2021. (subota) - 15:00 Subotica
Delegat - posmatrač Leković Goran
Sudija Zorić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Kovač Strahinja
Četvrti sudija Repček Ivan
FK "Vršac" (Vršac) FK "Sloga" (Čonoplja)
27. 03. 2021. (subota) - 15:00 Vršac
Delegat - posmatrač Pandurov Milorad
Sudija Meničanin Dragutin
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Vukolić Srđan
Četvrti sudija Belić Dušan
FK "Omladinac" (Novi Banovci) FK "Sloboda" (Novi Kozarci)
27. 03. 2021. (subota) - 15:00 Belegiš
Delegat - posmatrač Šovljanski Aleksandar
Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Grujić Marko
Četvrti sudija Pjevac Dušan
OFK "Stari Grad" (Bačka Palanka) FK "Borac" (Sakule)
27. 03. 2021. (subota) - 15:00 Bačka Palanka
Delegat Savić Tomislav
Sudija Džombić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Drugi sudija pomoćnik Čubrilo Ljubica
Četvrti sudija Subašić Milorad
Posmatrač Obradović Milan
FK "Kozara" (Banatsko Veliko Selo) SK "Tisa" (Adorjan)
27. 03. 2021. (subota) - 15:00 Banatsko Veliko Selo
Delegat - posmatrač Vukelić Rade
Sudija Janković Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Grujić Nikola
Drugi sudija pomoćnik Šain Goran
Četvrti sudija Mrđa Neđo
FK "Radnički 1912" (Sombor) FK "Mladost" (Novi Sad)
27. 03. 2021. (subota) - 15:00 Sombor
Delegat Umićević Radovan
Sudija Đumić David
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Četvrti sudija Gligor Mikloš
Posmatrač Subotić Uroš
FK "Jedinstvo" (Stara Pazova) FK "Feniks 1995" (Stara Pazova)
27. 03. 2021. (subota) - 15:00 Stara Pazova
Delegat - posmatrač Mićanović Momčilo
Sudija Bikić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Drugi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Četvrti sudija Bogićević Mario
OFK "Bečej 1918" (Bečej) FK "Radnički Zrenjanin" (Zrenjanin)
27. 03. 2021. (subota) - 15:00 Bečej
Delegat Živković Milan
Sudija Bečanović Dalibor
Prvi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Čugalj Nikola
Četvrti sudija Zeljković Nebojša
Posmatrač Ćaćić Branislav
FK "Vojvodina 1928" (Perlez) FK "Dinamo 1945" (Pančevo)
28. 03. 2021. (nedelja) - 15:00 Perlez
Delegat Jelisavac Vladimir
Sudija Dimoski Marko
Prvi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Stojić Uroš
Četvrti sudija Samac Saša
Posmatrač Cvjetićanin Dušan

Srpska liga VOJVODINA – 23. kolo

FK "Radnički Zrenjanin" (Zrenjanin) FK "1. maj" (Ruma)
20. 03. 2021. (subota) - 15:00 Zrenjanin
Delegat Momčilović Zoran
Sudija Đumić David
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Četvrti sudija Mrđa Neđo
Posmatrač Vuksanović Dragoljub
FK "Feniks 1995" (Stara Pazova) OFK "Bečej 1918" (Bečej)
20. 03. 2021. (subota) - 15:00 Pećinci
Delegat - posmatrač Đukanović Ilija
Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Živković Luka
Drugi sudija pomoćnik Miodanić Vladimir
Četvrti sudija Subašić Milorad
FK "Mladost" (Novi Sad) FK "Jedinstvo" (Stara Pazova)
20. 03. 2021. (subota) - 15:00 Novi Sad
Delegat - posmatrač Vučić Dejan
Sudija Zeljković Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Repček Ivan
FK "Dinamo 1945" (Pančevo) FK "Kozara" (Banatsko Veliko Selo)
20. 03. 2021. (subota) - 15:00 Pančevo
Delegat - posmatrač Kiš-Čepegi Robert
Sudija Tešanović Goran
Prvi sudija pomoćnik Kovač Strahinja
Drugi sudija pomoćnik Čugalj Nikola
Četvrti sudija Mudrinić Tomislav
FK "Sloboda" (Novi Kozarci) OFK "Stari Grad" (Bačka Palanka)
20. 03. 2021. (subota) - 15:00 Novi Kozarci
Delegat Dakić Milan
Sudija Bečanović Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar
Drugi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Četvrti sudija Rauković Nedeljko
Posmatrač Jevtić Bojan
FK "Sloga" (Čonoplja) FK "Omladinac" (Novi Banovci)
20. 03. 2021. (subota) - 15:00 Čonoplja
Delegat - posmatrač Rodean Marijan
Sudija Pjevac Dušan
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Grujić Marko
Četvrti sudija Dimoski Marko
FK "Hajduk 1912" (Kula) FK "Bačka 1901" (Subotica)
20. 03. 2021. (subota) - 15:00 Kula
Delegat - posmatrač Milošević Dragan
Sudija Meničanin Dragutin
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Četvrti sudija Ranisavić Saša
SK "Tisa" (Adorjan) FK "Radnički 1912" (Sombor)
21. 03. 2021. (nedelja) - 15:00 Kanjiža
Delegat Đenić Predrag
Sudija Petrović Dejan
Prvi sudija pomoćnik Šain Goran
Drugi sudija pomoćnik Rašković Boško
Četvrti sudija Janković Aleksandar
Posmatrač Šibul Ivan
FK "Borac" (Sakule) FK "Vojvodina 1928" (Perlez)
21. 03. 2021. (nedelja) - 15:00 Sakule
Delegat Simić Saša
Sudija Gligor Mikloš
Prvi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Vukolić Srđan
Četvrti sudija Todić Filip
Posmatrač Krakanović Milan
FK "Dunav" (Stari Banovci) FK "Vršac" (Vršac)
21. 03. 2021. (nedelja) - 15:00 Stari Banovci
Delegat Drljača Miodrag
Sudija Bibin Aleksa
Prvi sudija pomoćnik Radišić Dejan
Drugi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Četvrti sudija Bogićević Mario
Posmatrač Medaković Goran

Srpska liga VOJVODINA – 22. kolo

FK "1. maj" (Ruma) FK "Bačka 1901" (Subotica)
17. 03. 2021. (sreda) - 15:00 Ruma
Delegat - posmatrač Šovljanski Aleksandar
Sudija Zorić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Drugi sudija pomoćnik Vujanov Zdravko
Četvrti sudija Bikić Nikola
OFK "Vršac" (Vršac) FK "Hajduk 1912" (Kula)
17. 03. 2021. (sreda) - 15:00 Vršac
Delegat Umićević Radovan
Sudija Ranisavić Saša
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Četvrti sudija Bogićević Mario
Posmatrač Pandurov Milorad
FK "Omladinac" (Novi Banovci) FK "Dunav" (Stari Banovci)
17. 03. 2021. (sreda) - 15:00 Belegiš
Delegat Jelisavac Vladimir
Sudija Todić Filip
Prvi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Četvrti sudija Belić Dušan
Posmatrač Ćaćić Branislav
OFK "Stari Grad" (Bačka Palanka) FK "Sloga" (Čonoplja)
17. 03. 2021. (sreda) - 15:00 Bačka Palanka
Delegat - posmatrač Aleksić Vladan
Sudija Repček Ivan
Prvi sudija pomoćnik Kovač Strahinja
Drugi sudija pomoćnik Čubrilo Ljubica
Četvrti sudija Tešanović Goran
FK "Vojvodina 1928" (Perlez) FK "Sloboda" (Novi Kozarci)
17. 03. 2021. (sreda) - 15:00 Perlez
Delegat Vujaković Dmitar
Sudija Mrđa Neđo
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar
Drugi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Četvrti sudija Janković Aleksandar
Posmatrač Milanović Igor
FK "Kozara" (Banatsko Veliko Selo) FK "Borac" (Sakule)
17. 03. 2021. (sreda) - 15:00 Banatsko Veliko Selo
Delegat Adamović Marko
Sudija Meničanin Dragutin
Prvi sudija pomoćnik Vukolić Srđan
Drugi sudija pomoćnik Malešević Nemanja
Četvrti sudija Rauković Nedeljko
Posmatrač Novaković Goran
FK "Radnički 1912" (Sombor) FK "Dinamo 1945" (Pančevo)
17. 03. 2021. (sreda) - 15:00 Sombor
Delegat - posmatrač Vukelić Rade
Sudija Đumić David
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Stojić Uroš
Četvrti sudija Dimoski Marko
FK "Jedinstvo" (Stara Pazova) SK "Tisa" (Adorjan)
17. 03. 2021. (sreda) - 15:00 Stara Pazova
Delegat Despotović Dragan
Sudija Petrović Dejan
Prvi sudija pomoćnik Šain Goran
Drugi sudija pomoćnik Grujić Nikola
Četvrti sudija Subašić Milorad
Posmatrač Mićanović Momčilo
OFK "Bečej 1918" (Bečej) FK "Mladost" (Novi Sad)
17. 03. 2021. (sreda) - 15:00 Bečej
Delegat - posmatrač Subotić Uroš
Sudija Mudrinić Tomislav
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Četvrti sudija Zeljković Nebojša
FK "Radnički Zrenjanin" (Zrenjanin) FK "Feniks 1995" (Stara Pazova)
17. 03. 2021. (sreda) - 15:00 Zrenjanin
Delegat - posmatrač Obradović Milan
Sudija Pjevac Dušan
Prvi sudija pomoćnik Živković Luka
Drugi sudija pomoćnik Miodanić Vladimir
Četvrti sudija Gnjatović Marko

Srpska liga VOJVODINA – 21. kolo

FK "Feniks 1995" (Stara Pazova) FK "1. maj" (Ruma)
13. 03. 2021. (subota) - 14:30 Pećinci
Delegat Živković Milan
Sudija Đumić David
Prvi sudija pomoćnik Malešević Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Četvrti sudija Meničanin Dragutin
Posmatrač Leković Goran
FK "Mladost" (Novi Sad) FK "Radnički Zrenjanin" (Zrenjanin)
13. 03. 2021. (subota) - 14:30 Novi Sad
Delegat Drljača Miodrag
Sudija Bečanović Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Čugalj Nikola
Drugi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Četvrti sudija Gligor Mikloš
Posmatrač Ćaćić Branislav
FK "Dinamo 1945" (Pančevo) FK "Jedinstvo" (Stara Pazova)
13. 03. 2021. (subota) - 14:30 Pančevo
Delegat Perović Predrag
Sudija Dimoski Marko
Prvi sudija pomoćnik Stojić Uroš
Drugi sudija pomoćnik Grujić Marko
Četvrti sudija Todić Filip
Posmatrač Đukanović Ilija
FK "Sloboda" (Novi Kozarci) FK "Kozara" (Banatsko Veliko Selo)
13. 03. 2021. (subota) - 14:30 Novi Kozarci
Delegat - posmatrač Pandurov Živa
Sudija Subašić Milorad
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Četvrti sudija Zorić Dragan
FK "Sloga" (Čonoplja) FK "Vojvodina 1928" (Perlez)
13. 03. 2021. (subota) - 14:30 Čonoplja
Delegat Nikolić Zoran
Sudija Rauković Nedeljko
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Četvrti sudija Tešanović Goran
Posmatrač Krakanović Milan
FK "Hajduk 1912" (Kula) FK "Omladinac" (Novi Banovci)
13. 03. 2021. (subota) - 14:30 Kula
Delegat - posmatrač Vuksanović Dragoljub
Sudija Bogićević Mario
Prvi sudija pomoćnik Radišić Dejan
Drugi sudija pomoćnik Rašković Boško
Četvrti sudija Belić Dušan
FK "Bačka 1901" (Subotica) FK "Vršac" (Vršac)
13. 03. 2021. (subota) - 14:30 Subotica
Delegat - posmatrač Šibul Ivan
Sudija Zeljković Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Četvrti sudija Repček Ivan
SK "Tisa" (Adorjan) OFK "Bečej 1918" (Bečej)
14. 03. 2021. (nedelja) - 14:30 Kanjiža
Delegat - posmatrač Ožegović Slobodan
Sudija Bikić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Vujanov Zdravko
Drugi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Četvrti sudija Bibin Aleksa
FK "Borac" (Sakule) FK "Radnički 1912" (Sombor)
14. 03. 2021. (nedelja) - 14:30 Sakule
Delegat - posmatrač Vučić Dejan
Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Živković Luka
Drugi sudija pomoćnik Miodanić Vladimir
Četvrti sudija Ranisavić Saša
FK "Dunav" (Stari Banovci) OFK "Stari Grad" (Bačka Palanka)
14. 03. 2021. (nedelja) - 14:30 Stari Banovci
Delegat Despotović Dragan
Sudija Janković Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Šain Goran
Drugi sudija pomoćnik Grujić Nikola
Četvrti sudija Petrović Dejan
Posmatrač Milošević Dragan

Srpska liga VOJVODINA – 20. kolo

FK "1. maj" (Ruma) FK "Vršac" (Vršac)
06. 03. 2021. (subota) - 14:30 Ruma
Delegat Savić Tomislav
Sudija Belić Dušan
Prvi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Drugi sudija pomoćnik Radišić Dejan
Četvrti sudija Bikić Nikola
Posmatrač Šovljanski Aleksandar
FK "Omladinac" (Novi Banovci) FK "Bačka 1901" (Subotica)
06. 03. 2021. (subota) - 14:30 Belegiš
Delegat - posmatrač Jevtić Bojan
Sudija Mudrinić Tomislav
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Malešević Nemanja
Četvrti sudija Gnjatović Marko
OFK "Stari Grad" (Bačka Palanka) FK "Hajduk 1912" (Kula)
06. 03. 2021. (subota) - 14:30 Bačka Palanka
Delegat Simić Saša
Sudija Čapo Kristijan
Prvi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Drugi sudija pomoćnik Vukanović Nenad
Četvrti sudija Rauković Nedeljko
Posmatrač Milanović Igor
FK "Kozara" (Banatsko Veliko Selo) FK "Sloga" (Čonoplja)
06. 03. 2021. (subota) - 14:30 Banatsko Veliko Selo
Delegat - posmatrač Kiš-Čepegi Robert
Sudija Meničanin Dragutin
Prvi sudija pomoćnik Vukolić Srđan
Drugi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Četvrti sudija Todić Filip
FK "Radnički 1912" (Sombor) FK "Sloboda" (Novi Kozarci)
06. 03. 2021. (subota) - 14:30 Sombor
Delegat Đenić Predrag
Sudija Mrđa Neđo
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar
Drugi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Četvrti sudija Petrović Dejan
Posmatrač Obradović Milan
FK "Jedinstvo" (Stara Pazova) FK "Borac" (Sakule)
06. 03. 2021. (subota) - 14:30 Stara Pazova
Delegat - posmatrač Vukelić Rade
Sudija Pjevac Dušan
Prvi sudija pomoćnik Živković Luka
Drugi sudija pomoćnik Miodanić Vladimir
Četvrti sudija Subašić Milorad
OFK "Bečej 1918" (Bečej) FK "Dinamo 1945" (Pančevo)
06. 03. 2021. (subota) - 14:30 Bečej
Delegat Adamović Marko
Sudija Zeljković Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Đumić David
Posmatrač Mićanović Momčilo
FK "Radnički Zrenjanin" (Zrenjanin) SK "Tisa" (Adorjan)
06. 03. 2021. (subota) - 14:30 Zrenjanin
Delegat - posmatrač Subotić Uroš
Sudija Repček Ivan
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Četvrti sudija Dimoski Marko
FK "Feniks 1995" (Stara Pazova) FK "Mladost" (Novi Sad)
06. 03. 2021. (subota) - 14:30 Pećinci
Delegat - posmatrač Medaković Goran
Sudija Bečanović Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Čugalj Nikola
Drugi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Četvrti sudija Tanović Srđan
FK "Vojvodina 1928" (Perlez) FK "Dunav" (Stari Banovci)
07. 03. 2021. (nedelja) - 14:30 Perlez
Delegat Dakić Milan
Sudija Tešanović Goran
Prvi sudija pomoćnik Grujić Marko
Drugi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Četvrti sudija Gligor Mikloš
Posmatrač Novaković Goran

Srpska liga VOJVODINA – 19. kolo

FK "Mladost" (Novi Sad) FK "1. maj" (Ruma)
28. 11. 2020. (subota) - 13:00 Novi Sad
Delegat - posmatrač Šibul Ivan
Sudija Zeljković Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Bečanović Aleksandar
FK "Feniks 1995" (Stara Pazova) SK "Tisa" (Adorjan)
28. 11. 2020. (subota) - 13:00 Pećinci
Delegat - posmatrač Jevtić Bojan
Sudija Subašić Milorad
Prvi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Malešević Nemanja
Četvrti sudija Samac Saša
FK "Radnički Zrenjanin" (Zrenjanin) FK "Dinamo 1945" (Pančevo)
28. 11. 2020. (subota) - 13:00 Zrenjanin
Delegat Despotović Dragan
Sudija Tanović Srđan
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Četvrti sudija Gligor Mikloš
Posmatrač Kiš-Čepegi Robert
OFK "Bečej 1918" (Bečej) FK "Borac" (Sakule)
28. 11. 2020. (subota) - 13:00 Bečej
Delegat Umićević Radovan
Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Stojić Uroš
Drugi sudija pomoćnik Grujić Marko
Četvrti sudija Dimoski Marko
Posmatrač Milanović Igor
FK "Radnički 1912" (Sombor) FK "Sloga" (Čonoplja)
28. 11. 2020. (subota) - 13:00 Sombor
Delegat Momčilović Zoran
Sudija Tešanović Goran
Prvi sudija pomoćnik Negovanović Miloš
Drugi sudija pomoćnik Čubrilo Ljubica
Četvrti sudija Rauković Nedeljko
Posmatrač Novaković Goran
FK "Kozara" (Banatsko Veliko Selo) FK "Dunav" (Stari Banovci)
28. 11. 2020. (subota) - 13:00 Banatsko Veliko Selo
Delegat - posmatrač Leković Goran
Sudija Đumić David
Prvi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Drugi sudija pomoćnik Vukanović Nenad
Četvrti sudija Pjevac Dušan
OFK "Stari Grad" (Bačka Palanka) FK "Bačka 1901" (Subotica)
28. 11. 2020. (subota) - 13:00 Bačka Palanka
Delegat Perović Predrag
Sudija Meničanin Dragutin
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Stanojčev Đorđe
Četvrti sudija Todić Filip
Posmatrač Šovljanski Aleksandar
FK "Omladinac" (Novi Banovci) FK "Vršac" (Vršac)
28. 11. 2020. (subota) - 13:00 Novi Banovci
Delegat Đenić Predrag
Sudija Bikić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Radišić Dejan
Četvrti sudija Bibin Aleksa
Posmatrač Vučić Dejan
FK "Jedinstvo" (Stara Pazova) FK "Sloboda" (Novi Kozarci)
29. 11. 2020. (nedelja) - 13:00 Stara Pazova
Delegat - posmatrač Krakanović Milan
Sudija Janković Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Drugi sudija pomoćnik Rašković Boško
Četvrti sudija Mrđa Neđo
FK "Vojvodina 1928" (Perlez) FK "Hajduk 1912" (Kula)
29. 11. 2020. (nedelja) - 13:00 Perlez
Delegat - posmatrač Vuksanović Dragoljub
Sudija Čapo Kristijan
Prvi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Drugi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Četvrti sudija Petrović Dejan

Srpska liga VOJVODINA – 18. kolo

FK "1. maj" (Ruma) FK "Omladinac" (Novi Banovci)
21. 11. 2020. (subota) - 13:00 Ruma
Delegat Jelisavac Vladimir
Sudija Petrović Dejan
Prvi sudija pomoćnik Šain Goran
Drugi sudija pomoćnik Subić Jovan
Četvrti sudija Belić Dušan
Posmatrač Obradović Milan
FK "Vršac" (Vršac) OFK "Stari Grad" (Bačka Palanka)
21. 11. 2020. (subota) - 13:00 Vršac
Delegat - posmatrač Subotić Uroš
Sudija Bibin Aleksa
Prvi sudija pomoćnik Vujanov Zdravko
Drugi sudija pomoćnik Radišić Dejan
Četvrti sudija Bikić Nikola
FK "Bačka 1901" (Subotica) FK "Vojvodina 1928" (Perlez)
21. 11. 2020. (subota) - 13:00 Subotica
Delegat - posmatrač Ćaćić Branislav
Sudija Bečanović Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Tešanović Goran
FK "Hajduk 1912" (Kula) FK "Kozara" (Banatsko Veliko Selo)
21. 11. 2020. (subota) - 13:00 Kula
Delegat - posmatrač Mićanović Momčilo
Sudija Meničanin Dragutin
Prvi sudija pomoćnik Rašković Boško
Drugi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Četvrti sudija Samac Saša
FK "Sloga" (Čonoplja) FK "Jedinstvo" (Stara Pazova)
21. 11. 2020. (subota) - 13:00 Čonoplja
Delegat Nikolić Zoran
Sudija Pjevac Dušan
Prvi sudija pomoćnik Stojić Uroš
Drugi sudija pomoćnik Grujić Marko
Četvrti sudija Gnjatović Marko
Posmatrač Aleksić Vladan
FK "Sloboda" (Novi Kozarci) OFK "Bečej 1918" (Bečej)
21. 11. 2020. (subota) - 13:00 Novi Kozarci
Delegat Živković Milan
Sudija Rauković Nedeljko
Prvi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Drugi sudija pomoćnik Vukanović Nenad
Četvrti sudija Tanović Srđan
Posmatrač Pandurov Milorad
FK "Dinamo 1945" (Pančevo) FK "Feniks 1995" (Stara Pazova)
21. 11. 2020. (subota) - 13:00 Pančevo
Delegat - posmatrač Cvjetićanin Dušan
Sudija Mudrinić Tomislav
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Četvrti sudija Zeljković Nebojša
FK "Dunav" (Stari Banovci) FK "Radnički 1912" (Sombor)
22. 11. 2020. (nedelja) - 13:00 Stari Banovci
Delegat - posmatrač Vukelić Rade
Sudija Mrđa Neđo
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar
Drugi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Četvrti sudija Janković Aleksandar
FK "Borac" (Sakule) FK "Radnički Zrenjanin" (Zrenjanin)
22. 11. 2020. (nedelja) - 13:00 Sakule
Delegat Vujaković Dmitar
Sudija Arsić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Malešević Nemanja
Četvrti sudija Dimoski Marko
Posmatrač Novaković Goran
SK "Tisa" (Adorjan) FK "Mladost" (Novi Sad)
22. 11. 2020. (nedelja) - 13:00 Kanjiža
Delegat Drljača Miodrag
Sudija Ranisavić Saša
Prvi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Drugi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Četvrti sudija Todić Filip
Posmatrač Rodean Marijan

Srpska liga VOJVODINA – 17. kolo

FK "Mladost" (Novi Sad) FK "Dinamo 1945" (Pančevo)
14. 11. 2020. (subota) - 13:00 Novi Sad
Delegat Dakić Milan
Sudija Čapo Kristijan
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Četvrti sudija Gligor Mikloš
Posmatrač Milanović Igor
FK "Feniks 1995" (Stara Pazova) FK "Borac" (Sakule)
14. 11. 2020. (subota) - 13:00 Pećinci
Delegat Leković Goran
Sudija Petrović Dejan
Prvi sudija pomoćnik Čugalj Nikola
Drugi sudija pomoćnik Šain Goran
Četvrti sudija Janković Aleksandar
FK "Radnički Zrenjanin" (Zrenjanin) FK "Sloboda" (Novi Kozarci)
14. 11. 2020. (subota) - 13:00 Zrenjanin
Delegat Perović Predrag
Sudija Tešanović Goran
Prvi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Drugi sudija pomoćnik Kovač Strahinja
Četvrti sudija Mudrinić Tomislav
Posmatrač Ožegović Slobodan
OFK "Bečej 1918" (Bečej) FK "Sloga" (Čonoplja)
14. 11. 2020. (subota) - 13:00 Bečej
Delegat Šibul Ivan
Sudija Subašić Milorad
Prvi sudija pomoćnik Grujić Marko
Drugi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Četvrti sudija Arsić Dragan
FK "Radnički 1912" (Sombor) FK "Hajduk 1912" (Kula)
14. 11. 2020. (subota) - 13:00 Sombor
Delegat Savić Tomislav
Sudija Bikić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Drugi sudija pomoćnik Radišić Dejan
Četvrti sudija Rauković Nedeljko
Posmatrač Vučić Dejan
FK "Kozara" (Banatsko Veliko Selo) FK "Bačka 1901" (Subotica)
14. 11. 2020. (subota) - 13:00 Banatsko Veliko Selo
Delegat Kiš-Čepegi Robert
Sudija Todić Filip
Prvi sudija pomoćnik Stanojčev Đorđe
Drugi sudija pomoćnik Negovanović Miloš
Četvrti sudija Meničanin Dragutin
OFK "Stari Grad" (Bačka Palanka) FK "Omladinac" (Novi Banovci)
14. 11. 2020. (subota) - 13:00 Bačka Palanka
Delegat Šovljanski Aleksandar
Sudija Zorić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Živković Luka
Drugi sudija pomoćnik Grujić Nikola
Četvrti sudija Dimoski Marko
SK "Tisa" (Adorjan) FK "1. maj" (Ruma)
15. 11. 2020. (nedelja) - 13:00 Kanjiža
Delegat Đenić Predrag
Sudija Bogićević Mario
Prvi sudija pomoćnik Stojić Uroš
Drugi sudija pomoćnik Vujanov Zdravko
Četvrti sudija Bibin Aleksa
Posmatrač Milošević Dragan
FK "Jedinstvo" (Stara Pazova) FK "Dunav" (Stari Banovci)
15. 11. 2020. (nedelja) - 13:00 Stara Pazova
Delegat Medaković Goran
Sudija Samac Saša
Prvi sudija pomoćnik Miodanić Vladimir
Drugi sudija pomoćnik Malešević Nemanja
Četvrti sudija Pjevac Dušan
FK "Vojvodina 1928" (Perlez) FK "Vršac" (Vršac)
15. 11. 2020. (nedelja) - 13:00 Perlez
Delegat Momčilović Zoran
Sudija Zeljković Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Repček Ivan
Posmatrač Krakanović Milan

Srpska liga VOJVODINA – 16. kolo

FK "1. maj" (Ruma) OFK "Stari Grad" (Bačka Palanka)
07. 11. 2020. (subota) - 13:00 Ruma
Delegat - posmatrač Obradović Milan
Sudija Bikić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Radišić Dejan
Četvrti sudija Zorić Dragan
FK "Omladinac" (Novi Banovci) FK "Vojvodina 1928" (Perlez)
07. 11. 2020. (subota) - 13:00 Belegiš
Delegat Umićević Radovan
Sudija Repček Ivan
Prvi sudija pomoćnik Čugalj Nikola
Drugi sudija pomoćnik Kovač Strahinja
Četvrti sudija Tešanović Goran
Posmatrač Vukelić Rade
FK "Vršac" (Vršac) FK "Kozara" (Banatsko Veliko Selo)
07. 11. 2020. (subota) - 13:00 Vršac
Delegat - posmatrač Đukanović Ilija
Sudija Belić Dušan
Prvi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Drugi sudija pomoćnik Vujanov Zdravko
Četvrti sudija Bogićević Mario
FK "Bačka 1901" (Subotica) FK "Radnički 1912" (Sombor)
07. 11. 2020. (subota) - 13:00 Subotica
Delegat Simić Saša
Sudija Đumić David
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Stojić Uroš
Četvrti sudija Samac Saša
Posmatrač Pandurov Milorad
FK "Hajduk 1912" (Kula) FK "Jedinstvo" (Stara Pazova)
07. 11. 2020. (subota) - 13:00 Kula
Delegat Drljača Miodrag
Sudija Mudrinić Tomislav
Prvi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Četvrti sudija Pjevac Dušan
Posmatrač Jevtić Bojan
FK "Dunav" (Stari Banovci) OFK "Bečej 1918" (Bečej)
07. 11. 2020. (subota) - 13:00 Stari Banovci
Delegat - posmatrač Rodean Marijan
Sudija Čapo Kristijan
Prvi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Četvrti sudija Tanović Srđan
FK "Sloga" (Čonoplja) FK "Radnički Zrenjanin" (Zrenjanin)
07. 11. 2020. (subota) - 13:00 Čonoplja
Delegat Jelisavac Vladimir
Sudija Mrđa Neđo
Prvi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Drugi sudija pomoćnik Dobričić Vuk
Četvrti sudija Janković Aleksandar
Posmatrač Mićanović Momčilo
FK "Sloboda" (Novi Kozarci) FK "Feniks 1995" (Stara Pazova)
07. 11. 2020. (subota) - 13:00 Novi Kozarci
Delegat - posmatrač Novaković Goran
Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Grujić Marko
Drugi sudija pomoćnik Živković Luka
Četvrti sudija Dimoski Marko
FK "Dinamo 1945" (Pančevo) SK "Tisa" (Adorjan)
07. 11. 2020. (subota) - 13:00 Pančevo
Delegat Živković Milan
Sudija Ranisavić Saša
Prvi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Drugi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Četvrti sudija Todić Filip
Posmatrač Vuksanović Dragoljub
FK "Borac" (Sakule) FK "Mladost" (Novi Sad)
08. 11. 2020. (nedelja) - 13:00 Sakule
Delegat - posmatrač Ćaćić Branislav
Sudija Bečanović Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Rauković Nedeljko

Srpska liga VOJVODINA – 15. kolo

FK "Dinamo 1945" (Pančevo) FK "1. maj" (Ruma)
31. 10. 2020. (subota) - 14:00 Pančevo
Delegat Vujaković Dmitar
Sudija Đumić David
Prvi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Četvrti sudija Rauković Nedeljko
Posmatrač Milanović Igor
FK "Mladost" (Novi Sad) FK "Sloboda" (Novi Kozarci)
31. 10. 2020. (subota) - 14:00 Novi Sad
Delegat Despotović Dragan
Sudija Meničanin Dragutin
Prvi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Negovanović Miloš
Četvrti sudija Todić Filip
Posmatrač Obradović Milan
FK "Feniks 1995" (Stara Pazova) FK "Sloga" (Čonoplja)
31. 10. 2020. (subota) - 14:00 Apatin
Delegat - posmatrač Subotić Uroš
Sudija Arsić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Živković Luka
Drugi sudija pomoćnik Miodanić Vladimir
Četvrti sudija Mrđa Neđo
FK "Radnički Zrenjanin" (Zrenjanin) FK "Dunav" (Stari Banovci)
31. 10. 2020. (subota) - 14:00 Zrenjanin
Delegat Adamović Marko
Sudija Gligor Mikloš
Prvi sudija pomoćnik Vukanović Nenad
Drugi sudija pomoćnik Kovač Strahinja
Četvrti sudija Repček Ivan
Posmatrač Ožegović Slobodan
OFK "Bečej 1918" (Bečej) FK "Hajduk 1912" (Kula)
31. 10. 2020. (subota) - 14:00 Bečej
Delegat - posmatrač Aleksić Vladan
Sudija Dimoski Marko
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Grujić Marko
Četvrti sudija Subašić Milorad
FK "Radnički 1912" (Sombor) FK "Vršac" (Vršac)
31. 10. 2020. (subota) - 14:00 Sombor
Delegat - posmatrač Pandurov Živa
Sudija Ranisavić Saša
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Vukolić Srđan
Četvrti sudija Džombić Nikola
FK "Kozara" (Banatsko Veliko Selo) FK "Omladinac" (Novi Banovci)
31. 10. 2020. (subota) - 14:00 Banatsko Veliko Selo
Delegat Savić Tomislav
Sudija Mudrinić Tomislav
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Četvrti sudija Tešanović Goran
Posmatrač Vučić Dejan
SK "Tisa" (Adorjan) FK "Borac" (Sakule)
01. 11. 2020. (nedelja) - 14:00 Kanjiža
Delegat Nikolić Zoran
Sudija Zeljković Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Zorić Dragan
Posmatrač Šovljanski Aleksandar
FK "Jedinstvo" (Stara Pazova) FK "Bačka 1901" (Subotica)
01. 11. 2020. (nedelja) - 14:00 Stara Pazova
Delegat - posmatrač Kiš-Čepegi Robert
Sudija Bibin Aleksa
Prvi sudija pomoćnik Vujanov Zdravko
Drugi sudija pomoćnik Grujić Nikola
Četvrti sudija Bogićević Mario
FK "Vojvodina 1928" (Perlez) OFK "Stari Grad" (Bačka Palanka)
01. 11. 2020. (nedelja) - 14:00 Perlez
Delegat - posmatrač Cvjetićanin Dušan
Sudija Pjevac Dušan
Prvi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Malešević Nemanja
Četvrti sudija Samac Saša

Srpska liga VOJVODINA – 14. kolo

FK "1. maj" (Ruma) FK "Vojvodina 1928" (Perlez)
24. 10. 2020. (subota) - 14:00 Ruma
Delegat Momčilović Zoran
Sudija Janković Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar
Drugi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Četvrti sudija Mrđa Neđo
Posmatrač Krakanović Milan
OFK "Stari Grad" (Bačka Palanka) FK "Kozara" (Banatsko Veliko Selo)
24. 10. 2020. (subota) - 14:00 Bačka Palanka
Delegat Umićević Radovan
Sudija Tanović Srđan
Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Gligor Mikloš
Posmatrač Medaković Goran
FK "Omladinac" (Novi Banovci) FK "Radnički 1912" (Sombor)
24. 10. 2020. (subota) - 14:00 Belegiš
Delegat Živković Milan
Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Grujić Marko
Drugi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Četvrti sudija Samac Saša
Posmatrač Milošević Dragan
FK "Vršac" (Vršac) FK "Jedinstvo" (Stara Pazova)
24. 10. 2020. (subota) - 14:00 Vršac
Delegat Đenić Predrag
Sudija Bikić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Četvrti sudija Belić Dušan
Posmatrač Ćaćić Branislav
FK "Bačka 1901" (Subotica) OFK "Bečej 1918" (Bečej)
24. 10. 2020. (subota) - 14:00 Subotica
Delegat - posmatrač Leković Goran
Sudija Arsić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Živković Luka
Drugi sudija pomoćnik Stojić Uroš
Četvrti sudija Dimoski Marko
FK "Hajduk 1912" (Kula) FK "Radnički Zrenjanin" (Zrenjanin)
24. 10. 2020. (subota) - 14:00 Kula
Delegat - posmatrač Vukelić Rade
Sudija Meničanin Dragutin
Prvi sudija pomoćnik Miodanić Vladimir
Drugi sudija pomoćnik Stanojčev Đorđe
Četvrti sudija Rauković Nedeljko
FK "Sloga" (Čonoplja) FK "Mladost" (Novi Sad)
24. 10. 2020. (subota) - 14:00 Čonoplja
Delegat - posmatrač Pandurov Milorad
Sudija Todić Filip
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Četvrti sudija Mudrinić Tomislav
FK "Sloboda" (Novi Kozarci) SK "Tisa" (Adorjan)
24. 10. 2020. (subota) - 14:00 Novi Kozarci
Delegat - posmatrač Mićanović Momčilo
Sudija Bečanović Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Vujanov Zdravko
Drugi sudija pomoćnik Grujić Nikola
Četvrti sudija Zeljković Nebojša
FK "Dunav" (Stari Banovci) FK "Feniks 1995" (Stara Pazova)
25. 10. 2020. (nedelja) - 14:00 Stari Banovci
Delegat Dakić Milan
Sudija Subašić Milorad
Prvi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Malešević Nemanja
Četvrti sudija Pjevac Dušan
Posmatrač Šibul Ivan
FK "Borac" (Sakule) FK "Dinamo 1945" (Pančevo)
25. 10. 2020. (nedelja) - 14:00 Sakule
Delegat - posmatrač Vuksanović Dragoljub
Sudija Džombić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Drugi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Četvrti sudija Ranisavić Saša

Srpska liga VOJVODINA – 13. kolo

FK "Dinamo 1945" (Pančevo) FK "Sloboda" (Novi Kozarci)
17. 10. 2020. (subota) - 15:00 Pančevo
Delegat Jelisavac Vladimir
Sudija Zeljković Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Bečanović Aleksandar
Posmatrač Rodean Marijan
FK "Mladost" (Novi Sad) FK "Dunav" (Stari Banovci)
17. 10. 2020. (subota) - 15:00 Novi Sad
Delegat Vujaković Dmitar
Sudija Bogićević Mario
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Četvrti sudija Belić Dušan
Posmatrač Vučić Dejan
FK "Feniks 1995" (Stara Pazova) FK "Hajduk 1912" (Kula)
17. 10. 2020. (subota) - 15:00 Pećinci
Delegat - posmatrač Šovljanski Aleksandar
Sudija Mudrinić Tomislav
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Četvrti sudija Repček Ivan
FK "Radnički Zrenjanin" (Zrenjanin) FK "Bačka 1901" (Subotica)
17. 10. 2020. (subota) - 15:00 Zrenjanin
Delegat - posmatrač Kiš-Čepegi Robert
Sudija Ranisavić Saša
Prvi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Vukolić Srđan
Četvrti sudija Dimoski Marko
OFK "Bečej 1918" (Bečej) FK "Vršac" (Vršac)
17. 10. 2020. (subota) - 15:00 Bečej
Delegat Drljača Miodrag
Sudija Đumić David
Prvi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Četvrti sudija Tanović Srđan
Posmatrač Brdar Ilija
FK "Radnički 1912" (Sombor) OFK "Stari Grad" (Bačka Palanka)
17. 10. 2020. (subota) - 15:00 Sombor
Delegat - posmatrač Đukanović Ilija
Sudija Meničanin Dragutin
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Stanojčev Đorđe
Četvrti sudija Todić Filip
FK "Kozara" (Banatsko Veliko Selo) FK "Vojvodina 1928" (Perlez)
17. 10. 2020. (subota) - 15:00 Banatsko Veliko Selo
Delegat - posmatrač Novaković Goran
Sudija Subašić Milorad
Prvi sudija pomoćnik Grujić Marko
Drugi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Četvrti sudija Arsić Dragan
FK "Borac" (Sakule) FK "1. maj" (Ruma)
18. 10. 2020. (nedelja) - 15:00 Sakule
Delegat - posmatrač Subotić Uroš
Sudija Gligor Mikloš
Prvi sudija pomoćnik Čugalj Nikola
Drugi sudija pomoćnik Vukanović Nenad
Četvrti sudija Tešanović Goran
SK "Tisa" (Adorjan) FK "Sloga" (Čonoplja)
18. 10. 2020. (nedelja) - 15:00 Kanjiža
Delegat Simić Saša
Sudija Džombić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Drugi sudija pomoćnik Čubrilo Ljubica
Četvrti sudija Zorić Dragan
Posmatrač Jevtić Bojan
FK "Jedinstvo" (Stara Pazova) FK "Omladinac" (Novi Banovci)
18. 10. 2020. (nedelja) - 15:00 Stara Pazova
Delegat Perović Predrag
Sudija Pjevac Dušan
Prvi sudija pomoćnik Živković Luka
Drugi sudija pomoćnik Miodanić Vladimir
Četvrti sudija Gnjatović Marko
Posmatrač Obradović Milan

Srpska liga VOJVODINA – 12. kolo

FK "1. maj" (Ruma) FK "Kozara" (Banatsko Veliko Selo)
10. 10. 2020. (subota) - 15:00 Ruma
Delegat - posmatrač Krakanović Milan
Sudija Bečanović Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Zeljković Nebojša
OFK "Stari Grad" (Bačka Palanka) FK "Jedinstvo" (Stara Pazova)
10. 10. 2020. (subota) - 15:00 Bačka Palanka
Delegat Đenić Predrag
Sudija Bogićević Mario
Prvi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Drugi sudija pomoćnik Radišić Dejan
Četvrti sudija Džombić Nikola
Posmatrač Vuksanović Dragoljub
FK "Omladinac" (Novi Banovci) OFK "Bečej 1918" (Bečej)
10. 10. 2020. (subota) - 15:00 Belegiš
Delegat - posmatrač Vukelić Rade
Sudija Arsić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Grujić Marko
Drugi sudija pomoćnik Stojić Uroš
Četvrti sudija Subašić Milorad
FK "Vršac" (Vršac) FK "Radnički Zrenjanin" (Zrenjanin)
10. 10. 2020. (subota) - 15:00 Vršac
Delegat - posmatrač Subotić Uroš
Sudija Tanović Srđan
Prvi sudija pomoćnik Dobričić Vuk
Drugi sudija pomoćnik Rašković Boško
Četvrti sudija Janković Aleksandar
FK "Bačka 1901" (Subotica) FK "Feniks 1995" (Stara Pazova)
10. 10. 2020. (subota) - 15:00 Subotica
Delegat Adamović Marko
Sudija Belić Dušan
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar
Drugi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Četvrti sudija Mrđa Neđo
Posmatrač Mićanović Momčilo
FK "Hajduk 1912" (Kula) FK "Mladost" (Novi Sad)
10. 10. 2020. (subota) - 15:00 Kula
Delegat Despotović Dragan
Sudija Čapo Kristijan
Prvi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Četvrti sudija Đumić David
Posmatrač Leković Goran
FK "Sloga" (Čonoplja) FK "Dinamo 1945" (Pančevo)
10. 10. 2020. (subota) - 15:00 Čonoplja
Delegat - posmatrač Ćaćić Branislav
Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Živković Luka
Drugi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Četvrti sudija Pjevac Dušan
FK "Sloboda" (Novi Kozarci) FK "Borac" (Sakule)
10. 10. 2020. (subota) - 15:00 Novi Kozarci
Delegat Nikolić Zoran
Sudija Bibin Aleksa
Prvi sudija pomoćnik Šain Goran
Drugi sudija pomoćnik Subić Jovan
Četvrti sudija Dimoski Marko
Posmatrač Milanović Igor
FK "Vojvodina 1928" (Perlez) FK "Radnički 1912" (Sombor)
11. 10. 2020. (nedelja) - 15:00 Perlez
Delegat - posmatrač Ožegović Slobodan
Sudija Todić Filip
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Vukolić Srđan
Četvrti sudija Meničanin Dragutin
FK "Dunav" (Stari Banovci) SK "Tisa" (Adorjan)
11. 10. 2020. (nedelja) - 15:00 Stari Banovci
Delegat Umićević Radovan
Sudija Zorić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Vujanov Zdravko
Četvrti sudija Mudrinić Tomislav
Posmatrač Šibul Ivan

Srpska liga VOJVODINA – 11. kolo

FK "Sloboda" (Novi Kozarci) FK "1. maj" (Ruma)
07. 10. 2020. (sreda) - 15:30 Novi Kozarci
Delegat - posmatrač Milošević Dragan
Sudija Arsić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Grujić Marko
Četvrti sudija Subašić Milorad
FK "Borac" (Sakule) FK "Sloga" (Čonoplja)
07. 10. 2020. (sreda) - 15:30 Sakule
Delegat Momčilović Zoran
Sudija Meničanin Dragutin
Prvi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Vukolić Srđan
Četvrti sudija Džombić Nikola
Posmatrač Jevtić Bojan
FK "Dinamo 1945" (Pančevo) FK "Dunav" (Stari Banovci)
07. 10. 2020. (sreda) - 15:30 Pančevo
Delegat Dakić Milan
Sudija Belić Dušan
Prvi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Vujanov Zdravko
Četvrti sudija Bogićević Mario
Posmatrač Obradović Milan
SK "Tisa" (Adorjan) FK "Hajduk 1912" (Kula)
07. 10. 2020. (sreda) - 15:30 Kanjiža
Delegat - posmatrač Kiš-Čepegi Robert
Sudija Mrđa Neđo
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar
Drugi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Četvrti sudija Tanović Srđan
FK "Mladost" (Novi Sad) FK "Bačka 1901" (Subotica)
07. 10. 2020. (sreda) - 15:30 Novi Sad
Delegat Savić Tomislav
Sudija Zeljković Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Mudrinić Tomislav
Posmatrač Pandurov Milorad
FK "Feniks 1995" (Stara Pazova) FK "Vršac" (Vršac)
07. 10. 2020. (sreda) - 15:30 Pećinci
Delegat - posmatrač Šovljanski Aleksandar
Sudija Đumić David
Prvi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Četvrti sudija Čapo Kristijan
FK "Radnički Zrenjanin" (Zrenjanin) FK "Omladinac" (Novi Banovci)
07. 10. 2020. (sreda) - 15:30 Zrenjanin
Delegat - posmatrač Vučić Dejan
Sudija Pjevac Dušan
Prvi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Stojić Uroš
Četvrti sudija Gnjatović Marko
OFK "Bečej 1918" (Bečej) OFK "Stari Grad" (Bačka Palanka)
07. 10. 2020. (sreda) - 15:30 Bečej
Delegat Živković Milan
Sudija Petrović Dejan
Prvi sudija pomoćnik Grujić Nikola
Drugi sudija pomoćnik Subić Jovan
Četvrti sudija Zorić Dragan
Posmatrač Rodean Marijan
FK "Jedinstvo" (Stara Pazova) FK "Vojvodina 1928" (Perlez)
07. 10. 2020. (sreda) - 15:30 Stara Pazova
Delegat - posmatrač Aleksić Vladan
Sudija Janković Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Šain Goran
Drugi sudija pomoćnik Rašković Boško
Četvrti sudija Dimoski Marko
FK "Radnički 1912" (Sombor) FK "Kozara" (Banatsko Veliko Selo)
07. 10. 2020. (sreda) - 15:30 Sombor
Delegat Drljača Miodrag
Sudija Todić Filip
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Stanojčev Đorđe
Četvrti sudija Ranisavić Saša
Posmatrač Medaković Goran

Srpska liga VOJVODINA – 13. kolo

FK "Dinamo 1945" (Pančevo) FK "Sloboda" (Novi Kozarci)
17. 10. 2020. (subota) - 15:00 Pančevo
Delegat Jelisavac Vladimir
Sudija Zeljković Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Bečanović Aleksandar
Posmatrač Rodean Marijan
FK "Mladost" (Novi Sad) FK "Dunav" (Stari Banovci)
17. 10. 2020. (subota) - 15:00 Novi Sad
Delegat Vujaković Dmitar
Sudija Bogićević Mario
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Četvrti sudija Belić Dušan
Posmatrač Vučić Dejan
FK "Feniks 1995" (Stara Pazova) FK "Hajduk 1912" (Kula)
17. 10. 2020. (subota) - 15:00 Pećinci
Delegat - posmatrač Šovljanski Aleksandar
Sudija Mudrinić Tomislav
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Četvrti sudija Repček Ivan
FK "Radnički Zrenjanin" (Zrenjanin) FK "Bačka 1901" (Subotica)
17. 10. 2020. (subota) - 15:00 Zrenjanin
Delegat - posmatrač Kiš-Čepegi Robert
Sudija Ranisavić Saša
Prvi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Vukolić Srđan
Četvrti sudija Dimoski Marko
OFK "Bečej 1918" (Bečej) FK "Vršac" (Vršac)
17. 10. 2020. (subota) - 15:00 Bečej
Delegat Drljača Miodrag
Sudija Đumić David
Prvi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Četvrti sudija Tanović Srđan
Posmatrač Brdar Ilija
FK "Radnički 1912" (Sombor) OFK "Stari Grad" (Bačka Palanka)
17. 10. 2020. (subota) - 15:00 Sombor
Delegat - posmatrač Đukanović Ilija
Sudija Meničanin Dragutin
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Stanojčev Đorđe
Četvrti sudija Todić Filip
FK "Kozara" (Banatsko Veliko Selo) FK "Vojvodina 1928" (Perlez)
17. 10. 2020. (subota) - 15:00 Banatsko Veliko Selo
Delegat - posmatrač Novaković Goran
Sudija Subašić Milorad
Prvi sudija pomoćnik Grujić Marko
Drugi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Četvrti sudija Arsić Dragan
FK "Borac" (Sakule) FK "1. maj" (Ruma)
18. 10. 2020. (nedelja) - 15:00 Sakule
Delegat - posmatrač Subotić Uroš
Sudija Gligor Mikloš
Prvi sudija pomoćnik Čugalj Nikola
Drugi sudija pomoćnik Vukanović Nenad
Četvrti sudija Tešanović Goran
SK "Tisa" (Adorjan) FK "Sloga" (Čonoplja)
18. 10. 2020. (nedelja) - 15:00 Kanjiža
Delegat Simić Saša
Sudija Džombić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Drugi sudija pomoćnik Čubrilo Ljubica
Četvrti sudija Zorić Dragan
Posmatrač Jevtić Bojan
FK "Jedinstvo" (Stara Pazova) FK "Omladinac" (Novi Banovci)
18. 10. 2020. (nedelja) - 15:00 Stara Pazova
Delegat Perović Predrag
Sudija Pjevac Dušan
Prvi sudija pomoćnik Živković Luka
Drugi sudija pomoćnik Miodanić Vladimir
Četvrti sudija Gnjatović Marko
Posmatrač Obradović Milan

Srpska liga VOJVODINA – 9. kolo

FK "Sloga" (Čonoplja) FK "1. maj" (Ruma)
26. 09. 2020. (subota) - 15:30 Čonoplja
Delegat Drljača Miodrag
Sudija Mrđa Neđo
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar
Drugi sudija pomoćnik Vujanov Zdravko
Četvrti sudija Bogićević Mario
Posmatrač Brdar Ilija
FK "Sloboda" (Novi Kozarci) FK "Dunav" (Stari Banovci)
26. 09. 2020. (subota) - 15:30 Novi Kozarci
Delegat - posmatrač Vukelić Rade
Sudija Bečanović Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Četvrti sudija Zorić Dragan
FK "Dinamo 1945" (Pančevo) FK "Bačka 1901" (Subotica)
26. 09. 2020. (subota) - 15:30 Pančevo
Delegat - posmatrač Šovljanski Aleksandar
Sudija Ranisavić Saša
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Četvrti sudija Meničanin Dragutin
FK "Mladost" (Novi Sad) FK "Omladinac" (Novi Banovci)
26. 09. 2020. (subota) - 15:30 Novi Sad
Delegat - posmatrač Pandurov Živa
Sudija Čapo Kristijan
Prvi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Četvrti sudija Gligor Mikloš
FK "Feniks 1995" (Stara Pazova) OFK "Stari Grad" (Bačka Palanka)
26. 09. 2020. (subota) - 15:30 Pećinci
Delegat Đenić Predrag
Sudija Petrović Dejan
Prvi sudija pomoćnik Dobričić Vuk
Drugi sudija pomoćnik Šain Goran
Četvrti sudija Janković Aleksandar
Posmatrač Cvjetićanin Dušan
FK "Radnički Zrenjanin" (Zrenjanin) FK "Vojvodina 1928" (Perlez)
26. 09. 2020. (subota) - 15:30 Zrenjanin
Delegat Živković Milan
Sudija Tanović Srđan
Prvi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Drugi sudija pomoćnik Vukanović Nenad
Četvrti sudija Đumić David
Posmatrač Leković Goran
OFK "Bečej 1918" (Bečej) FK "Kozara" (Banatsko Veliko Selo)
26. 09. 2020. (subota) - 15:30 Bečej
Delegat - posmatrač Medaković Goran
Sudija Zeljković Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Repček Ivan
FK "Borac" (Sakule) FK "Hajduk 1912" (Kula)
27. 09. 2020. (nedelja) - 15:30 Sakule
Delegat Adamović Marko
Sudija Pjevac Dušan
Prvi sudija pomoćnik Živković Luka
Drugi sudija pomoćnik Miodanić Vladimir
Četvrti sudija Gnjatović Marko
Posmatrač Aleksić Vladan
SK "Tisa" (Adorjan) FK "Vršac" (Vršac)
27. 09. 2020. (nedelja) - 15:30 Kanjiža
Delegat Umićević Radovan
Sudija Arsić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Stojić Uroš
Četvrti sudija Subašić Milorad
Posmatrač Vučić Dejan
FK "Jedinstvo" (Stara Pazova) FK "Radnički 1912" (Sombor)
27. 09. 2020. (nedelja) - 15:30 Stara Pazova
Delegat - posmatrač Kiš-Čepegi Robert
Sudija Đumić David
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Četvrti sudija Belić Dušan

Srpska liga VOJVODINA – 8. kolo

FK "1. maj" (Ruma) FK "Jedinstvo" (Stara Pazova)
19. 09. 2020. (subota) - 16:00 Ruma
Delegat - posmatrač Šibul Ivan
Sudija Ranisavić Saša
Prvi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Vukolić Srđan
Četvrti sudija Meničanin Dragutin
FK "Radnički 1912" (Sombor) OFK "Bečej 1918" (Bečej)
19. 09. 2020. (subota) - 16:00 Sombor
Delegat Simić Saša
Sudija Čapo Kristijan
Prvi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Drugi sudija pomoćnik Vukanović Nenad
Četvrti sudija Tanović Srđan
Posmatrač Obradović Milan
FK "Kozara" (Banatsko Veliko Selo) FK "Radnički Zrenjanin" (Zrenjanin)
19. 09. 2020. (subota) - 16:00 Banatsko Veliko Selo
Delegat - posmatrač Mićanović Momčilo
Sudija Mrđa Neđo
Prvi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Drugi sudija pomoćnik Milanović Petar
Četvrti sudija Petrović Dejan
OFK "Stari Grad" (Bačka Palanka) FK "Mladost" (Novi Sad)
19. 09. 2020. (subota) - 16:00 Bačka Palanka
Delegat - posmatrač Subotić Uroš
Sudija Đumić David
Prvi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Drugi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Četvrti sudija Gligor Mikloš
FK "Omladinac" (Novi Banovci) SK "Tisa" (Adorjan)
19. 09. 2020. (subota) - 16:00 Belegiš
Delegat Despotović Dragan
Sudija Bečanović Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Živković Luka
Drugi sudija pomoćnik Miodanić Vladimir
Četvrti sudija Subašić Milorad
Posmatrač Ožegović Slobodan
FK "Vršac" (Vršac) FK "Dinamo 1945" (Pančevo)
19. 09. 2020. (subota) - 16:00 Vršac
Delegat - posmatrač Kiš-Čepegi Robert
Sudija Džombić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Drugi sudija pomoćnik Stanojčev Đorđe
Četvrti sudija Todić Filip
FK "Bačka 1901" (Subotica) FK "Borac" (Sakule)
19. 09. 2020. (subota) - 16:00 Subotica
Delegat - posmatrač Ćaćić Branislav
Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Grujić Marko
Četvrti sudija Arsić Dragan
FK "Hajduk 1912" (Kula) FK "Sloboda" (Novi Kozarci)
19. 09. 2020. (subota) - 16:00 Kula
Delegat Savić Tomislav
Sudija Mudrinić Tomislav
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Četvrti sudija Dimoski Marko
Posmatrač Rodean Marijan
FK "Vojvodina 1928" (Perlez) FK "Feniks 1995" (Stara Pazova)
20. 09. 2020. (nedelja) - 16:00 Perlez
Delegat Dakić Milan
Sudija Zeljković Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Bibin Aleksa
Posmatrač Vuksanović Dragoljub
FK "Dunav" (Stari Banovci) FK "Sloga" (Čonoplja)
20. 09. 2020. (nedelja) - 16:00 Stari Banovci
Delegat Momčilović Zoran
Sudija Janković Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Subić Jovan
Drugi sudija pomoćnik Šain Goran
Četvrti sudija Bikić Nikola
Posmatrač Krakanović Milan

Srpska liga VOJVODINA – 7. kolo

FK "Sloga" (Čonoplja) FK "Hajduk 1912" (Kula)
16. 09. 2020. (sreda) - 16:00 Čonoplja
Delegat - posmatrač Šovljanski Aleksandar
Sudija Đumić David
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Četvrti sudija Bečanović Aleksandar
FK "Sloboda" (Novi Kozarci) FK "Bačka 1901" (Subotica)
16. 09. 2020. (sreda) - 16:00 Novi Kozarci
Delegat - posmatrač Jevtić Bojan
Sudija Meničanin Dragutin
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Četvrti sudija Dimoski Marko
FK "Dinamo 1945" (Pančevo) FK "Omladinac" (Novi Banovci)
16. 09. 2020. (sreda) - 16:00 Pančevo
Delegat - posmatrač Novaković Goran
Sudija Zorić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Četvrti sudija Bikić Nikola
SK "Tisa" (Adorjan) OFK "Stari Grad" (Bačka Palanka)
16. 09. 2020. (sreda) - 16:00 Kanjiža
Delegat Adamović Marko
Sudija Petrović Dejan
Prvi sudija pomoćnik Šain Goran
Drugi sudija pomoćnik Grujić Nikola
Četvrti sudija Belić Dušan
Posmatrač Cvjetićanin Dušan
FK "Mladost" (Novi Sad) FK "Vojvodina 1928" (Perlez)
16. 09. 2020. (sreda) - 16:00 Novi Sad
Delegat - posmatrač Leković Goran
Sudija Tanović Srđan
Prvi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Drugi sudija pomoćnik Vukanović Nenad
Četvrti sudija Čapo Kristijan
FK "Feniks 1995" (Stara Pazova) FK "Kozara" (Banatsko Veliko Selo)
16. 09. 2020. (sreda) - 16:00 Pećinci
Delegat - posmatrač Vukelić Rade
Sudija Arsić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Živković Luka
Drugi sudija pomoćnik Miodanić Vladimir
Četvrti sudija Gnjatović Marko
FK "Radnički Zrenjanin" (Zrenjanin) FK "Radnički 1912" (Sombor)
16. 09. 2020. (sreda) - 16:00 Zrenjanin
Delegat Nikolić Zoran
Sudija Džombić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Drugi sudija pomoćnik Čubrilo Ljubica
Četvrti sudija Bogićević Mario
Posmatrač Milošević Dragan
OFK "Bečej 1918" (Bečej) FK "Jedinstvo" (Stara Pazova)
16. 09. 2020. (sreda) - 16:00 Bečej
Delegat Vujaković Dmitar
Sudija Bibin Aleksa
Prvi sudija pomoćnik Vujanov Zdravko
Drugi sudija pomoćnik Radišić Dejan
Četvrti sudija Zeljković Nebojša
Posmatrač Đukanović Ilija
FK "Dunav" (Stari Banovci) FK "1. maj" (Ruma)
16. 09. 2020. (sreda) - 16:00 Stari Banovci
Delegat Despotović Dragan
Sudija Todić Filip
Prvi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Vukolić Srđan
Četvrti sudija Janković Aleksandar
Posmatrač Pandurov Milorad
FK "Borac" (Sakule) FK "Vršac" (Vršac)
16. 09. 2020. (sreda) - 16:00 Sakule
Delegat Jelisavac Vladimir
Sudija Ranisavić Saša
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Stojić Uroš
Četvrti sudija Mudrinić Tomislav
Posmatrač Pandurov Živa

Srpska liga VOJVODINA – 6. kolo

FK "1. maj" (Ruma) OFK "Bečej 1918" (Bečej)
12. 09. 2020. (subota) - 16:00 Ruma
Delegat - posmatrač Vuksanović Dragoljub
Sudija Mudrinić Tomislav
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Četvrti sudija Zeljković Nebojša
FK "Radnički 1912" (Sombor) FK "Feniks 1995" (Stara Pazova)
12. 09. 2020. (subota) - 16:00 Sombor
Delegat Đenić Predrag
Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Živković Luka
Drugi sudija pomoćnik Miodanić Vladimir
Četvrti sudija Gligor Mikloš
Posmatrač Šibul Ivan
FK "Kozara" (Banatsko Veliko Selo) FK "Mladost" (Novi Sad)
12. 09. 2020. (subota) - 16:00 Banatsko Veliko Selo
Delegat Umićević Radovan
Sudija Čapo Kristijan
Prvi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Četvrti sudija Tanović Srđan
Posmatrač Milanović Igor
OFK "Stari Grad" (Bačka Palanka) FK "Dinamo 1945" (Pančevo)
12. 09. 2020. (subota) - 16:00 Bačka Palanka
Delegat Drljača Miodrag
Sudija Bikić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Četvrti sudija Zorić Dragan
Posmatrač Subotić Uroš
FK "Omladinac" (Novi Banovci) FK "Borac" (Sakule)
12. 09. 2020. (subota) - 16:00 Belegiš
Delegat Simić Saša
Sudija Repček Ivan
Prvi sudija pomoćnik Čugalj Nikola
Drugi sudija pomoćnik Grujić Marko
Četvrti sudija Meničanin Dragutin
Posmatrač Kiš-Čepegi Robert
FK "Vršac" (Vršac) FK "Sloboda" (Novi Kozarci)
12. 09. 2020. (subota) - 16:00 Vršac
Delegat - posmatrač Krakanović Milan
Sudija Belić Dušan
Prvi sudija pomoćnik Vujanov Zdravko
Drugi sudija pomoćnik Dobričić Vuk
Četvrti sudija Bibin Aleksa
FK "Bačka 1901" (Subotica) FK "Sloga" (Čonoplja)
12. 09. 2020. (subota) - 16:00 Subotica
Delegat - posmatrač Obradović Milan
Sudija Arsić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Bečanović Aleksandar
FK "Hajduk 1912" (Kula) FK "Dunav" (Stari Banovci)
12. 09. 2020. (subota) - 16:00 Kula
Delegat Živković Milan
Sudija Bogićević Mario
Prvi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Radišić Dejan
Četvrti sudija Đumić David
Posmatrač Vučić Dejan
FK "Jedinstvo" (Stara Pazova) FK "Radnički Zrenjanin" (Zrenjanin)
13. 09. 2020. (nedelja) - 16:00 Stara Pazova
Delegat - posmatrač Leković Goran
Sudija Subašić Milorad
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Stojić Uroš
Četvrti sudija Dimoski Marko
FK "Vojvodina 1928" (Perlez) SK "Tisa" (Adorjan)
13. 09. 2020. (nedelja) - 16:00 Perlez
Delegat - posmatrač Mićanović Momčilo
Sudija Mrđa Neđo
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar
Drugi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Četvrti sudija Janković Aleksandar

Srpska liga VOJVODINA – 5. kolo

FK "Hajduk 1912" (Kula) FK "1. maj" (Ruma)
05. 09. 2020. (subota) - 16:30 Kula
Delegat - posmatrač Šovljanski Aleksandar
Sudija Đumić David
Prvi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Čugalj Nikola
Četvrti sudija Bečanović Aleksandar
FK "Sloga" (Čonoplja) FK "Vršac" (Vršac)
05. 09. 2020. (subota) - 16:30 Čonoplja
Delegat - posmatrač Vučić Dejan
Sudija Zorić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Radišić Dejan
Četvrti sudija Bikić Nikola
FK "Sloboda" (Novi Kozarci) FK "Omladinac" (Novi Banovci)
05. 09. 2020. (subota) - 16:30 Novi Kozarci
Delegat - posmatrač Rodean Marijan
Sudija Mudrinić Tomislav
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Četvrti sudija Repček Ivan
FK "Dinamo 1945" (Pančevo) FK "Vojvodina 1928" (Perlez)
05. 09. 2020. (subota) - 16:30 Pančevo
Delegat Umićević Radovan
Sudija Subašić Milorad
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Grujić Marko
Četvrti sudija Gnjatović Marko
Posmatrač Ćaćić Branislav
FK "Mladost" (Novi Sad) FK "Radnički 1912" (Sombor)
05. 09. 2020. (subota) - 16:30 Novi Sad
Delegat Nikolić Zoran
Sudija Džombić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Drugi sudija pomoćnik Čubrilo Ljubica
Četvrti sudija Bogićević Mario
Posmatrač Novaković Goran
FK "Feniks 1995" (Stara Pazova) FK "Jedinstvo" (Stara Pazova)
05. 09. 2020. (subota) - 16:30 Pećinci
Delegat - posmatrač Kiš-Čepegi Robert
Sudija Todić Filip
Prvi sudija pomoćnik Živković Luka
Drugi sudija pomoćnik Miodanić Vladimir
Četvrti sudija Meničanin Dragutin
FK "Radnički Zrenjanin" (Zrenjanin) OFK "Bečej 1918" (Bečej)
05. 09. 2020. (subota) - 16:30 Zrenjanin
Delegat Savić Tomislav
Sudija Tanović Srđan
Prvi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Četvrti sudija Mrđa Neđo
Posmatrač Jevtić Bojan
FK "Dunav" (Stari Banovci) FK "Bačka 1901" (Subotica)
06. 09. 2020. (nedelja) - 16:30 Stari Banovci
Delegat - posmatrač Cvjetićanin Dušan
Sudija Petrović Dejan
Prvi sudija pomoćnik Šain Goran
Drugi sudija pomoćnik Dobričić Vuk
Četvrti sudija Mrđa Neđo
FK "Borac" (Sakule) OFK "Stari Grad" (Bačka Palanka)
06. 09. 2020. (nedelja) - 16:30 Sakule
Delegat Dakić Milan
Sudija Ranisavić Saša
Prvi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Četvrti sudija Belić Dušan
Posmatrač Ožegović Slobodan
SK "Tisa" (Adorjan) FK "Kozara" (Banatsko Veliko Selo)
06. 09. 2020. (nedelja) - 16:30 Kanjiža
Delegat Momčilović Zoran
Sudija Meničanin Dragutin
Prvi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Drugi sudija pomoćnik Rašković Boško
Četvrti sudija Bibin Aleksa
Posmatrač Subotić Uroš

Srpska liga VOJVODINA – 4. kolo

FK "1. maj" (Ruma) FK "Radnički Zrenjanin" (Zrenjanin)
29. 08. 2020. (subota) - 16:30 Ruma
Delegat Simić Saša
Sudija Mrđa Neđo
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Četvrti sudija Todić Filip
Posmatrač Vuksanović Dragoljub
OFK "Bečej 1918" (Bečej) FK "Feniks 1995" (Stara Pazova)
29. 08. 2020. (subota) - 16:30 Bečej
Delegat Drljača Miodrag
Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar
Drugi sudija pomoćnik Rašković Boško
Četvrti sudija Mudrinić Tomislav
Posmatrač Mićanović Momčilo
FK "Radnički 1912" (Sombor) SK "Tisa" (Adorjan)
29. 08. 2020. (subota) - 16:30 Sombor
Delegat - posmatrač Đukanović Ilija
Sudija Repček Ivan
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Stojić Uroš
Četvrti sudija Subašić Milorad
FK "Kozara" (Banatsko Veliko Selo) FK "Dinamo 1945" (Pančevo)
29. 08. 2020. (subota) - 16:30 Banatsko Veliko Selo
Delegat Jelisavac Vladimir
Sudija Džombić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Drugi sudija pomoćnik Čubrilo Ljubica
Četvrti sudija Meničanin Dragutin
Posmatrač Pandurov Živa
OFK "Stari Grad" (Bačka Palanka) FK "Sloboda" (Novi Kozarci)
29. 08. 2020. (subota) - 16:30 Bačka Palanka
Delegat Adamović Marko
Sudija Tanović Srđan
Prvi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Četvrti sudija Pjevac Dušan
Posmatrač Pandurov Milorad
FK "Omladinac" (Novi Banovci) FK "Sloga" (Čonoplja)
29. 08. 2020. (subota) - 16:30 Belegiš
Delegat Vujaković Dmitar
Sudija Bogićević Mario
Prvi sudija pomoćnik Grujić Marko
Drugi sudija pomoćnik Radišić Dejan
Četvrti sudija Petrović Dejan
Posmatrač Aleksić Vladan
FK "Vršac" (Vršac) FK "Dunav" (Stari Banovci)
29. 08. 2020. (subota) - 16:30 Vršac
Delegat - posmatrač Jevtić Bojan
Sudija Bibin Aleksa
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Četvrti sudija Zorić Dragan
FK "Bačka 1901" (Subotica) FK "Hajduk 1912" (Kula)
29. 08. 2020. (subota) - 16:30 Subotica
Delegat - posmatrač Obradović Milan
Sudija Bečanović Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Čugalj Nikola
Četvrti sudija Đumić David
FK "Jedinstvo" (Stara Pazova) FK "Mladost" (Novi Sad)
30. 08. 2020. (nedelja) - 16:30 Stara Pazova
Delegat - posmatrač Medaković Goran
Sudija Bikić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Vujanov Zdravko
Drugi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Četvrti sudija Ranisavić Saša
FK "Vojvodina 1928" (Perlez) FK "Borac" (Sakule)
30. 08. 2020. (nedelja) - 16:30 Perlez
Delegat - posmatrač Milanović Igor
Sudija Belić Dušan
Prvi sudija pomoćnik Živković Luka
Drugi sudija pomoćnik Miodanić Vladimir
Četvrti sudija Todić Filip

Srpska liga VOJVODINA – 3. kolo

FK "Bačka 1901" (Subotica) FK "1. maj" (Ruma)
26. 08. 2020. (sreda) - 17:00 Subotica
Delegat - posmatrač Cvjetićanin Dušan
Sudija Zorić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Radišić Dejan
Četvrti sudija Bikić Nikola
FK "Hajduk 1912" (Kula) FK "Vršac" (Vršac)
26. 08. 2020. (sreda) - 17:00 Kula
Delegat Umićević Radovan
Sudija Ranisavić Saša
Prvi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Miodanić Vladimir
Četvrti sudija Todić Filip
Posmatrač Vukelić Rade
FK "Dunav" (Stari Banovci) FK "Omladinac" (Novi Banovci)
26. 08. 2020. (sreda) - 17:00 Stari Banovci
Delegat - posmatrač Subotić Uroš
Sudija Džombić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Drugi sudija pomoćnik Čubrilo Ljubica
Četvrti sudija Meničanin Dragutin
FK "Sloga" (Čonoplja) OFK "Stari Grad" (Bačka Palanka)
26. 08. 2020. (sreda) - 17:00 Čonoplja
Delegat - posmatrač Šovljanski Aleksandar
Sudija Čapo Kristijan
Prvi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Četvrti sudija Tanović Srđan
FK "Sloboda" (Novi Kozarci) FK "Vojvodina 1928" (Perlez)
26. 08. 2020. (sreda) - 17:00 Novi Kozarci
Delegat Despotović Dragan
Sudija Subašić Milorad
Prvi sudija pomoćnik Živković Luka
Drugi sudija pomoćnik Stojić Uroš
Četvrti sudija Pjevac Dušan
Posmatrač Milošević Dragan
FK "Borac" (Sakule) FK "Kozara" (Banatsko Veliko Selo)
26. 08. 2020. (sreda) - 17:00 Sakule
Delegat Đenić Predrag
Sudija Petrović Dejan
Prvi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Drugi sudija pomoćnik Milanović Petar
Četvrti sudija Mrđa Neđo
Posmatrač Ožegović Slobodan
FK "Dinamo 1945" (Pančevo) FK "Radnički 1912" (Sombor)
26. 08. 2020. (sreda) - 17:00 Pančevo
Delegat - posmatrač Šibul Ivan
Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Grujić Marko
Četvrti sudija Repček Ivan
SK "Tisa" (Adorjan) FK "Jedinstvo" (Stara Pazova)
26. 08. 2020. (sreda) - 17:00 Adorjan
Delegat - posmatrač Kiš-Čepegi Robert
Sudija Bibin Aleksa
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Četvrti sudija Bogićević Mario
FK "Mladost" (Novi Sad) OFK "Bečej 1918" (Bečej)
26. 08. 2020. (sreda) - 17:00 Novi Sad
Delegat Savić Tomislav
Sudija Đumić David
Prvi sudija pomoćnik Vujanov Zdravko
Drugi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Četvrti sudija Belić Dušan
Posmatrač Vučić Dejan
FK "Feniks 1995" (Stara Pazova) FK "Radnički Zrenjanin" (Zrenjanin)
02. 09. 2020. (sreda) - 16:30 Pećinci
Delegat Živković Milan
Sudija Bečanović Dalibor
Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Gnjatović Marko
Posmatrač Šibul Ivan

Srpska liga VOJVODINA – 2. kolo

FK "1. maj" (Ruma) FK "Feniks 1995" (Stara Pazova)
22. 08. 2020. (subota) - 17:00 Ruma
Delegat - posmatrač Mićanović Momčilo
Sudija Ranisavić Saša
Prvi sudija pomoćnik Rapoti Zoran
Drugi sudija pomoćnik Vukolić Srđan
Četvrti sudija Repček Ivan
FK "Radnički Zrenjanin" (Zrenjanin) FK "Mladost" (Novi Sad)
22. 08. 2020. (subota) - 17:00 Zrenjanin
Delegat Dakić Milan
Sudija Džombić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Drugi sudija pomoćnik Čubrilo Ljubica
Četvrti sudija Čapo Kristijan
Posmatrač Cvjetićanin Dušan
OFK "Bečej 1918" (Bečej) SK "Tisa" (Adorjan)
22. 08. 2020. (subota) - 17:00 Bečej
Delegat - posmatrač Novaković Goran
Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Miodanić Vladimir
Četvrti sudija Bibin Aleksa
FK "Radnički 1912" (Sombor) FK "Borac" (Sakule)
22. 08. 2020. (subota) - 17:00 Sombor
Delegat - posmatrač Đukanović Ilija
Sudija Đumić David
Prvi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Drugi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Četvrti sudija Tanović Srđan
FK "Kozara" (Banatsko Veliko Selo) FK "Sloboda" (Novi Kozarci)
22. 08. 2020. (subota) - 17:00 Banatsko Veliko Selo
Delegat - posmatrač Vuksanović Dragoljub
Sudija Bogićević Mario
Prvi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Četvrti sudija Bikić Nikola
OFK "Stari Grad" (Bačka Palanka) FK "Dunav" (Stari Banovci)
22. 08. 2020. (subota) - 17:00 Bačka Palanka
Delegat - posmatrač Milanović Igor
Sudija Belić Dušan
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Četvrti sudija Bečanović Aleksandar
FK "Omladinac" (Novi Banovci) FK "Hajduk 1912" (Kula)
22. 08. 2020. (subota) - 17:00 Belegiš
Delegat Momčilović Zoran
Sudija Mrđa Neđo
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar
Drugi sudija pomoćnik Dobričić Vuk
Četvrti sudija Zorić Dragan
Posmatrač Pandurov Milorad
FK "Vršac" (Vršac) FK "Bačka 1901" (Subotica)
22. 08. 2020. (subota) - 17:00 Vršac
Delegat Perović Predrag
Sudija Meničanin Dragutin
Prvi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Četvrti sudija Mudrinić Tomislav
Posmatrač Medaković Goran
FK "Jedinstvo" (Stara Pazova) FK "Dinamo 1945" (Pančevo)
23. 08. 2020. (nedelja) - 17:00 Stara Pazova
Delegat Simić Saša
Sudija Pjevac Dušan
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Grujić Marko
Četvrti sudija Subašić Milorad
Posmatrač Rodean Marijan
FK "Vojvodina 1928" (Perlez) FK "Sloga" (Čonoplja)
23. 08. 2020. (nedelja) - 17:00 Perlez
Delegat Nikolić Zoran
Sudija Todić Filip
Prvi sudija pomoćnik Živković Luka
Drugi sudija pomoćnik Stojić Uroš
Četvrti sudija Bibin Aleksa
Posmatrač Obradović Milan

Srpska liga VOJVODINA – 1. kolo

FK "Vršac" (Vršac) FK "1. maj" (Ruma)
15. 08. 2020. (subota) - 17:00 Vršac
Delegat - posmatrač Šovljanski Aleksandar
Sudija Zorić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Četvrti sudija Ranisavić Saša
FK "Bačka 1901" (Subotica) FK "Omladinac" (Novi Banovci)
15. 08. 2020. (subota) - 17:00 Subotica
Delegat Đenić Predrag
Sudija Pjevac Dušan
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Četvrti sudija Subašić Milorad
Posmatrač Pandurov Živa
FK "Hajduk 1912" (Kula) OFK "Stari Grad" (Bačka Palanka)
15. 08. 2020. (subota) - 17:00 Kula
Delegat - posmatrač Subotić Uroš
Sudija Petrović Dejan
Prvi sudija pomoćnik Šain Goran
Drugi sudija pomoćnik Grujić Nikola
Četvrti sudija Belić Dušan
FK "Sloga" (Čonoplja) FK "Kozara" (Banatsko Veliko Selo)
15. 08. 2020. (subota) - 17:00 Čonoplja
Delegat - posmatrač Kiš-Čepegi Robert
Sudija Meničanin Dragutin
Prvi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Rapoti Zoran
Četvrti sudija Todić Filip
FK "Sloboda" (Novi Kozarci) FK "Radnički 1912" (Sombor)
15. 08. 2020. (subota) - 17:00 Novi Kozarci
Delegat - posmatrač Vučić Dejan
Sudija Mudrinić Tomislav
Prvi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Drugi sudija pomoćnik Stojić Uroš
Četvrti sudija Mrđa Neđo
FK "Dinamo 1945" (Pančevo) OFK "Bečej 1918" (Bečej)
15. 08. 2020. (subota) - 17:00 Pančevo
Delegat - posmatrač Ćaćić Branislav
Sudija Bikić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Radišić Dejan
Četvrti sudija Bibin Aleksa
FK "Mladost" (Novi Sad) FK "Feniks 1995" (Stara Pazova)
15. 08. 2020. (subota) - 17:00 Novi Sad
Delegat Adamović Marko
Sudija Bečanović Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Drugi sudija pomoćnik Vujanov Zdravko
Četvrti sudija Džombić Nikola
Posmatrač Aleksić Vladan
FK "Dunav" (Stari Banovci) FK "Vojvodina 1928" (Perlez)
16. 08. 2020. (nedelja) - 17:00 Stari Banovci
Delegat Jelisavac Vladimir
Sudija Čapo Kristijan
Prvi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Drugi sudija pomoćnik Čugalj Nikola
Četvrti sudija Tanović Srđan
Posmatrač Šibul Ivan
FK "Borac" (Sakule) FK "Jedinstvo" (Stara Pazova)
16. 08. 2020. (nedelja) - 17:00 Sakule
Delegat Drljača Miodrag
Sudija Zeljković Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Bogićević Mario
Posmatrač Milošević Dragan
SK "Tisa" (Adorjan) FK "Radnički Zrenjanin" (Zrenjanin)
16. 08. 2020. (nedelja) - 17:00 Kanjiža
Delegat Vujaković Dmitar
Sudija Repček Ivan
Prvi sudija pomoćnik Živković Luka
Drugi sudija pomoćnik Grujić Marko
Četvrti sudija Gnjatović Marko
Posmatrač Vukelić Rade