Српска лига ВОЈВОДИНА – делегирање

Српска лига ВОЈВОДИНА – 33. коло

ФК "Козара" (Банатско Велико Село) ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка)
08. 05. 2021. (субота) - 17:00 Банатско Велико Село
Делегат - посматрач Вукелић Раде
Судија Џомбић Никола
Први судија помоћник Свиленковић Предраг
Други судија помоћник Чубрило Љубица
Четврти судија Тодић Филип
ФК "Раднички 1912" (Сомбор) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
08. 05. 2021. (субота) - 17:00 Сомбор
Делегат - посматрач Киш-Чепеги Роберт
Судија Мрђа Неђо
Први судија помоћник Добричић Вук
Други судија помоћник Шаин Горан
Четврти судија Димоски Марко
ФК "Јединство" (Стара Пазова) ФК "Вршац" (Вршац)
08. 05. 2021. (субота) - 17:00 Стара Пазова
Делегат Деспотовић Драган
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Лукић Душан
Други судија помоћник Лалуја Бојан
Четврти судија Чапо Кристијан
Посматрач Обрадовић Милан
ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
08. 05. 2021. (субота) - 17:00 Бечеј
Делегат Симић Саша
Судија Петровић Дејан
Први судија помоћник Рашковић Бошко
Други судија помоћник Радосављевић Владимир
Четврти судија Белић Душан
Посматрач Вуксановић Драгољуб
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
08. 05. 2021. (субота) - 17:00 Зрењанин
Делегат Вујаковић Дмитар
Судија Меничанин Драгутин
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Вуколић Срђан
Четврти судија Субашић Милорад
Посматрач Ожеговић Слободан
ФК "Феникс 1995" (Стара Пазова) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
08. 05. 2021. (субота) - 17:00 Пећинци
Делегат - посматрач Мићановић Момчило
Судија Бикић Никола
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Петровић Слободан
Четврти судија Богићевић Марио
ФК "Младост" (Нови Сад) ФК "Слога" (Чонопља)
08. 05. 2021. (субота) - 17:00 Нови Сад
Делегат Момчиловић Зоран
Судија Репчек Иван
Први судија помоћник Шавија Милош
Други судија помоћник Ковач Страхиња
Четврти судија Тешановић Горан
Посматрач Пандуров Жива
ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "Борац" (Сакуле)
08. 05. 2021. (субота) - 17:00 Панчево
Делегат Умићевић Радован
Судија Пјевац Душан
Први судија помоћник Миоданић Владимир
Други судија помоћник Малешевић Немања
Четврти судија Гњатовић Марко
Посматрач Ђукановић Илија
ФК "Војводина 1928" (Перлез) ФК "1. мај" (Рума)
09. 05. 2021. (недеља) - 17:00 Перлез
Делегат - посматрач Милошевић Драган
Судија Глигор Миклош
Први судија помоћник Паштар Бојан
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Тановић Срђан
СК "Тиса" (Адорјан) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
09. 05. 2021. (недеља) - 17:00 Кањижа
Делегат - посматрач Кракановић Милан
Судија Јанковић Александар
Први судија помоћник Милановић Петар
Други судија помоћник Даниловић Слободан
Четврти судија Рауковић Недељко

Српска лига ВОЈВОДИНА – 32. коло

ФК "1. мај" (Рума) ФК "Борац" (Сакуле)
01. 05. 2021. (субота) - 16:30 Рума
Делегат - посматрач Шовљански Александар
Судија Чапо Кристијан
Први судија помоћник Паштар Бојан
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Рауковић Недељко
ФК "Слобода" (Нови Козарци) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
01. 05. 2021. (субота) - 16:30 Нови Козарци
Делегат Ђенић Предраг
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Зорић Душан
Други судија помоћник Грујић Марко
Четврти судија Гњатовић Марко
Посматрач Вучић Дејан
ФК "Слога" (Чонопља) СК "Тиса" (Адорјан)
30. 04. 2021. (петак) - 16:30 Чонопља
Делегат - посматрач Суботић Урош
Судија Зорић Драган
Први судија помоћник Дрндаревић Вања
Други судија помоћник Малешевић Немања
Четврти судија Глигор Миклош
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ФК "Младост" (Нови Сад)
01. 05. 2021. (субота) - 16:30 Стари Бановци
Делегат Јелисавац Владимир
Судија Зељковић Небојша
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Ковач Страхиња
Четврти судија Репчек Иван
Посматрач Пандуров Милорад
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "Феникс 1995" (Стара Пазова)
01. 05. 2021. (субота) - 16:30 Кула
Делегат Умићевић Радован
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Николић Марко
Четврти судија Пјевац Душан
Посматрач Цвјетићанин Душан
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
01. 05. 2021. (субота) - 16:30 Суботица
Делегат - посматрач Ћаћић Бранислав
Судија Бечановић Далибор
Први судија помоћник Чугаљ Никола
Други судија помоћник Шавија Милош
Четврти судија Тешановић Горан
ФК "Вршац" (Вршац) ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј)
01. 05. 2021. (субота) - 16:30 Вршац
Делегат - посматрач Шибул Иван
Судија Бибин Алекса
Први судија помоћник Вучић Стефан
Други судија помоћник Петровић Стефан
Четврти судија Бикић Никола
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ФК "Јединство" (Стара Пазова)
01. 05. 2021. (субота) - 16:30 Нови Бановци
Делегат - посматрач Лековић Горан
Судија Мудринић Томислав
Први судија помоћник Милановић Петар
Други судија помоћник Рашковић Бошко
Четврти судија Јанковић Александар
ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка) ФК "Раднички 1912" (Сомбор)
01. 05. 2021. (субота) - 16:30 Бачка Паланка
Делегат Дрљача Миодраг
Судија Тодић Филип
Први судија помоћник Вуколић Срђан
Други судија помоћник Мијановић Стефан
Четврти судија Џомбић Никола
Посматрач Јевтић Бојан
ФК "Војводина 1928" (Перлез) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
01. 05. 2021. (субота) - 16:30 Перлез
Делегат Савић Томислав
Судија Белић Душан
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Рађен Предраг
Четврти судија Богићевић Марио
Посматрач Милановић Игор

Српска лига ВОЈВОДИНА – 31. коло

ФК "Козара" (Банатско Велико Село) ФК "1. мај" (Рума)
28. 04. 2021. (среда) - 16:30 Банатско Велико Село
Делегат - посматрач Кракановић Милан
Судија Тановић Срђан
Први судија помоћник Кантор Мирослав
Други судија помоћник Зекоња Невен
Четврти судија Рауковић Недељко
ФК "Раднички 1912" (Сомбор) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
28. 04. 2021. (среда) - 16:30 Сомбор
Делегат Вујаковић Дмитар
Судија Димоски Марко
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Грујић Марко
Четврти судија Арсић Драган
Посматрач Родеан Маријан
ФК "Јединство" (Стара Пазова) ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка)
28. 04. 2021. (среда) - 16:30 Стара Пазова
Делегат Николић Зоран
Судија Јанковић Александар
Први судија помоћник Радосављевић Владимир
Други судија помоћник Милановић Петар
Четврти судија Мрђа Неђо
Посматрач Брдар Илија
ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
28. 04. 2021. (среда) - 16:30 Бечеј
Делегат - посматрач Новаковић Горан
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Живковић Лука
Други судија помоћник Малешевић Немања
Четврти судија Пјевац Душан
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Вршац" (Вршац)
28. 04. 2021. (среда) - 16:30 Зрењанин
Делегат Перовић Предраг
Судија Самац Саша
Први судија помоћник Миоданић Владимир
Други судија помоћник Стојић Урош
Четврти судија Мудринић Томислав
Посматрач Алексић Владан
ФК "Феникс 1995" (Стара Пазова) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
28. 04. 2021. (среда) - 16:30 Пећинци
Делегат - посматрач Киш-Чепеги Роберт
Судија Петровић Дејан
Први судија помоћник Шаин Горан
Други судија помоћник Добричић Вук
Четврти судија Бикић Никола
ФК "Младост" (Нови Сад) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
28. 04. 2021. (среда) - 16:30 Нови Сад
Делегат Адамовић Марко
Судија Меничанин Драгутин
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Мијановић Стефан
Четврти судија Ђумић Давид
Посматрач Вуксановић Драгољуб
СК "Тиса" (Адорјан) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
28. 04. 2021. (среда) - 16:30 Кањижа
Делегат - посматрач Медаковић Горан
Судија Тешановић Горан
Први судија помоћник Ковач Страхиња
Други судија помоћник Николић Марко
Четврти судија Чапо Кристијан
ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "Слога" (Чонопља)
28. 04. 2021. (среда) - 16:30 Панчево
Делегат - посматрач Мићановић Момчило
Судија Зељковић Небојша
Први судија помоћник Вучић Стефан
Други судија помоћник Неговановић Милош
Четврти судија Тодић Филип
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
28. 04. 2021. (среда) - 16:30 Сакуле
Делегат Дакић Милан
Судија Џомбић Никола
Први судија помоћник Свиленковић Предраг
Други судија помоћник Чубрило Љубица
Четврти судија Белић Душан
Посматрач Ожеговић Слободан

Српска лига ВОЈВОДИНА – 30. коло

ФК "Вршац" (Вршац) ФК "Феникс 1995" (Стара Пазова)
23. 04. 2021. (петак) - 16:30 Вршац
Делегат - посматрач Шовљански Александар
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Тановић Срђан
ФК "1. мај" (Рума) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
24. 04. 2021. (субота) - 16:30 Рума
Делегат - посматрач Суботић Урош
Судија Бибин Алекса
Први судија помоћник Паштар Бојан
Други судија помоћник Вукановић Ненад
Четврти судија Рауковић Недељко
ФК "Слога" (Чонопља) ФК "Борац" (Сакуле)
24. 04. 2021. (субота) - 16:30 Чонопља
Делегат Симић Саша
Судија Субашић Милорад
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Стојић Урош
Четврти судија Самац Саша
Посматрач Вучић Дејан
ФК "Хајдук 1912" (Кула) СК "Тиса" (Адорјан)
24. 04. 2021. (субота) - 16:30 Кула
Делегат - посматрач Милановић Игор
Судија Мудринић Томислав
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Шавија Милош
Четврти судија Глигор Миклош
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "Младост" (Нови Сад)
24. 04. 2021. (субота) - 16:30 Суботица
Делегат Савић Томислав
Судија Мрђа Неђо
Први судија помоћник Петровић Слободан
Други судија помоћник Добричић Вук
Четврти судија Петровић Дејан
Посматрач Јевтић Бојан
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
24. 04. 2021. (субота) - 16:30 Нови Бановци
Делегат - посматрач Милошевић Драган
Судија Бечановић Александар
Први судија помоћник Чугаљ Никола
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Тешановић Горан
ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка) ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј)
24. 04. 2021. (субота) - 16:30 Бачка Паланка
Делегат Јелисавац Владимир
Судија Пјевац Душан
Први судија помоћник Живковић Лука
Други судија помоћник Зорић Душан
Четврти судија Гњатовић Марко
Посматрач Пандуров Жива
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) ФК "Раднички 1912" (Сомбор)
24. 04. 2021. (субота) - 16:30 Банатско Велико Село
Делегат Момчиловић Зоран
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Неговановић Милош
Други судија помоћник Петровић Стефан
Четврти судија Димоски Марко
Посматрач Обрадовић Милан
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
25. 04. 2021. (недеља) - 16:30 Стари Бановци
Делегат Живковић Милан
Судија Зорић Драган
Први судија помоћник Дрндаревић Вања
Други судија помоћник Радишић Дејан
Четврти судија Бикић Никола
Посматрач Ђукановић Илија
ФК "Војводина 1928" (Перлез) ФК "Јединство" (Стара Пазова)
25. 04. 2021. (недеља) - 16:30 Перлез
Делегат - посматрач Вукелић Раде
Судија Репчек Иван
Први судија помоћник Радосављевић Владимир
Други судија помоћник Ковач Страхиња
Четврти судија Јанковић Александар

Српска лига ВОЈВОДИНА – 29. коло

ФК "Раднички 1912" (Сомбор) ФК "1. мај" (Рума)
17. 04. 2021. (субота) - 16:30 Сомбор
Делегат - посматрач Киш-Чепеги Роберт
Судија Петровић Дејан
Први судија помоћник Шаин Горан
Други судија помоћник Рашковић Бошко
Четврти судија Јанковић Александар
ФК "Јединство" (Стара Пазова) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
17. 04. 2021. (субота) - 16:30 Стара Пазова
Делегат - посматрач Цвјетићанин Душан
Судија Глигор Миклош
Први судија помоћник Николић Марко
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Ђумић Давид
ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
17. 04. 2021. (субота) - 16:30 Бечеј
Делегат Умићевић Радован
Судија Зељковић Небојша
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Мудринић Томислав
Посматрач Шибул Иван
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка)
17. 04. 2021. (субота) - 16:30 Зрењанин
Делегат Деспотовић Драган
Судија Меничанин Драгутин
Први судија помоћник Вучић Стефан
Други судија помоћник Вуколић Срђан
Четврти судија Субашић Милорад
Посматрач Мићановић Момчило
ФК "Феникс 1995" (Стара Пазова) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
17. 04. 2021. (субота) - 16:30 Стара Пазова
Делегат - посматрач Вуксановић Драгољуб
Судија Богићевић Марио
Први судија помоћник Вујанов Здравко
Други судија помоћник Радишић Дејан
Четврти судија Бикић Никола
ФК "Младост" (Нови Сад) ФК "Вршац" (Вршац)
17. 04. 2021. (субота) - 16:30 Нови Сад
Делегат Ђенић Предраг
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Чугаљ Никола
Четврти судија Бечановић Александар
Посматрач Новаковић Горан
ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
17. 04. 2021. (субота) - 16:30 Панчево
Делегат Дакић Милан
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Живковић Лука
Други судија помоћник Миоданић Владимир
Четврти судија Тешановић Горан
Посматрач Пандуров Милорад
ФК "Слобода" (Нови Козарци) ФК "Слога" (Чонопља)
17. 04. 2021. (субота) - 16:30 Нови Козарци
Делегат - посматрач Ожеговић Слободан
Судија Тодић Филип
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Станојчев Ђорђе
Четврти судија Бибин Алекса
СК "Тиса" (Адорјан) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
18. 04. 2021. (недеља) - 16:30 Кањижа
Делегат - посматрач Родеан Маријан
Судија Пјевац Душан
Први судија помоћник Стојић Урош
Други судија помоћник Грујић Марко
Четврти судија Арсић Драган
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
18. 04. 2021. (недеља) - 16:30 Сакуле
Делегат Дрљача Миодраг
Судија Тановић Срђан
Први судија помоћник Паштар Бојан
Други судија помоћник Ковач Страхиња
Четврти судија Репчек Иван
Посматрач Алексић Владан

Српска лига ВОЈВОДИНА – 28. коло

ФК "1. мај" (Рума) ФК "Слога" (Чонопља)
14. 04. 2021. (среда) - 16:00 Рума
Делегат - посматрач Пандуров Жива
Судија Димоски Марко
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Малешевић Немања
Четврти судија Субашић Милорад
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
14. 04. 2021. (среда) - 16:00 Стари Бановци
Делегат Вујаковић Дмитар
Судија Мудринић Томислав
Први судија помоћник Шавија Милош
Други судија помоћник Зорић Душан
Четврти судија Зељковић Небојша
Посматрач Вукелић Раде
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "Борац" (Сакуле)
14. 04. 2021. (среда) - 16:00 Кула
Делегат Николић Зоран
Судија Чапо Кристијан
Први судија помоћник Паштар Бојан
Други судија помоћник Даниловић Слободан
Четврти судија Рауковић Недељко
Посматрач Ћаћић Бранислав
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
14. 04. 2021. (среда) - 16:00 Суботица
Делегат - посматрач Лековић Горан
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Вучић Стефан
Други судија помоћник Станојчев Ђорђе
Четврти судија Меничанин Драгутин
ФК "Вршац" (Вршац) СК "Тиса" (Адорјан)
14. 04. 2021. (среда) - 16:00 Вршац
Делегат - посматрач Брдар Илија
Судија Џомбић Никола
Први судија помоћник Свиленковић Предраг
Други судија помоћник Чубрило Љубица
Четврти судија Тодић Филип
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ФК "Младост" (Нови Сад)
14. 04. 2021. (среда) - 16:00 Нови Бановци
Делегат Деспотовић Драган
Судија Бикић Никола
Први судија помоћник Дрндаревић Вања
Други судија помоћник Зекоња Невен
Четврти судија Белић Душан
Посматрач Медаковић Горан
ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка) ФК "Феникс 1995" (Стара Пазова)
14. 04. 2021. (среда) - 16:00 Бачка Паланка
Делегат Адамовић Марко
Судија Мрђа Неђо
Први судија помоћник Милановић Петар
Други судија помоћник Рашковић Бошко
Четврти судија Јанковић Александар
Посматрач Шовљански Александар
ФК "Војводина 1928" (Перлез) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
14. 04. 2021. (среда) - 16:00 Перлез
Делегат Момчиловић Зоран
Судија Петровић Дејан
Први судија помоћник Шаин Горан
Други судија помоћник Грујић Никола
Четврти судија Зорић Драган
Посматрач Кракановић Милан
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј)
14. 04. 2021. (среда) - 16:00 Банатско Велико Село
Делегат - посматрач Суботић Урош
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Живковић Лука
Други судија помоћник Миоданић Владимир
Четврти судија Пјевац Душан
ФК "Раднички 1912" (Сомбор) ФК "Јединство" (Стара Пазова)
14. 04. 2021. (среда) - 16:00 Сомбор
Делегат - посматрач Јевтић Бојан
Судија Богићевић Марио
Први судија помоћник Петровић Слободан
Други судија помоћник Вујанов Здравко
Четврти судија Тановић Срђан

Српска лига ВОЈВОДИНА – 27. коло

ФК "Јединство" (Стара Пазова) ФК "1. мај" (Рума)
10. 04. 2021. (субота) - 16:00 Стара Пазова
Делегат - посматрач Киш-Чепеги Роберт
Судија Јанковић Александар
Први судија помоћник Рашковић Бошко
Други судија помоћник Грујић Никола
Четврти судија Субашић Милорад
ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј) ФК "Раднички 1912" (Сомбор)
10. 04. 2021. (субота) - 16:00 Бечеј
Делегат - посматрач Ожеговић Слободан
Судија Глигор Миклош
Први судија помоћник Радишић Дејан
Други судија помоћник Дрндаревић Вања
Четврти судија Зорић Драган
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
10. 04. 2021. (субота) - 16:00 Зрењанин
Делегат Живковић Милан
Судија Самац Саша
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Грујић Марко
Четврти судија Димоски Марко
Посматрач Вучић Дејан
ФК "Феникс 1995" (Стара Пазова) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
10. 04. 2021. (субота) - 16:00 Пећинци
Делегат Јелисавац Владимир
Судија Тешановић Горан
Први судија помоћник Ковач Страхиња
Други судија помоћник Шавија Милош
Четврти судија Репчек Иван
Посматрач Ђукановић Илија
ФК "Младост" (Нови Сад) ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка)
10. 04. 2021. (субота) - 16:00 Нови Сад
Делегат Дакић Милан
Судија Чапо Кристијан
Први судија помоћник Николић Марко
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Рауковић Недељко
Посматрач Родеан Маријан
ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "Вршац" (Вршац)
10. 04. 2021. (субота) - 16:00 Панчево
Делегат Перовић Предраг
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Богићевић Марио
Посматрач Милановић Игор
ФК "Слобода" (Нови Козарци) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
10. 04. 2021. (субота) - 16:00 Нови Козарци
Делегат - посматрач Обрадовић Милан
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Живковић Лука
Други судија помоћник Миоданић Владимир
Четврти судија Пјевац Душан
ФК "Слога" (Чонопља) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
10. 04. 2021. (субота) - 16:00 Чонопља
Делегат Савић Томислав
Судија Тановић Срђан
Први судија помоћник Паштар Бојан
Други судија помоћник Даниловић Слободан
Четврти судија Мудринић Томислав
Посматрач Пандуров Милорад
СК "Тиса" (Адорјан) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
11. 04. 2021. (недеља) - 16:00 Кањижа
Делегат - посматрач Мићановић Момчило
Судија Мрђа Неђо
Први судија помоћник Милановић Петар
Други судија помоћник Радосављевић Владимир
Четврти судија Петровић Дејан
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
11. 04. 2021. (недеља) - 16:00 Сакуле
Делегат - посматрач Вуксановић Драгољуб
Судија Тодић Филип
Први судија помоћник Вуколић Срђан
Други судија помоћник Вучић Стефан
Четврти судија Белић Душан

Српска лига ВОЈВОДИНА – 26. коло

ФК "1. мај" (Рума) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
03. 04. 2021. (субота) - 16:00 Рума
Делегат Умићевић Радован
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Вуколић Срђан
Други судија помоћник Неговановић Милош
Четврти судија Самац Саша
Посматрач Суботић Урош
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "Слога" (Чонопља)
03. 04. 2021. (субота) - 16:00 Кула
Делегат - посматрач Шибул Иван
Судија Рауковић Недељко
Први судија помоћник Паштар Бојан
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Тановић Срђан
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
03. 04. 2021. (субота) - 16:00 Суботица
Делегат Симић Саша
Судија Јанковић Александар
Први судија помоћник Милановић Петар
Други судија помоћник Радосављевић Владимир
Четврти судија Мрђа Неђо
Посматрач Ћаћић Бранислав
ФК "Вршац" (Вршац) ФК "Борац" (Сакуле)
03. 04. 2021. (субота) - 16:00 Вршац
Делегат - посматрач Шовљански Александар
Судија Меничанин Драгутин
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Вучић Стефан
Четврти судија Тодић Филип
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
03. 04. 2021. (субота) - 16:00 Белегиш
Делегат - посматрач Лековић Горан
Судија Чапо Кристијан
Први судија помоћник Стојић Урош
Други судија помоћник Зорић Душан
Четврти судија Тешановић Горан
ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка) СК "Тиса" (Адорјан)
03. 04. 2021. (субота) - 16:00 Бачка Паланка
Делегат - посматрач Кракановић Милан
Судија Бикић Никола
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Вујанов Здравко
Четврти судија Бибин Алекса
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) ФК "Феникс 1995" (Стара Пазова)
03. 04. 2021. (субота) - 16:00 Банатско Велико Село
Делегат Николић Зоран
Судија Зељковић Небојша
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Чугаљ Никола
Четврти судија Ђумић Давид
Посматрач Милошевић Драган
ФК "Раднички 1912" (Сомбор) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
03. 04. 2021. (субота) - 16:00 Сомбор
Делегат Дрљача Миодраг
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Миоданић Владимир
Други судија помоћник Малешевић Немања
Четврти судија Пјевац Душан
Посматрач Вукелић Раде
ФК "Јединство" (Стара Пазова) ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј)
03. 04. 2021. (субота) - 16:00 Стара Пазова
Делегат Ђенић Предраг
Судија Бечановић Александар
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Шавија Милош
Четврти судија Глигор Миклош
Посматрач Медаковић Горан
ФК "Војводина 1928" (Перлез) ФК "Младост" (Нови Сад)
04. 04. 2021. (недеља) - 16:00 Перлез
Делегат - посматрач Цвјетићанин Душан
Судија Џомбић Никола
Први судија помоћник Свиленковић Предраг
Други судија помоћник Чубрило Љубица
Четврти судија Репчек Иван

Српска лига ВОЈВОДИНА – 25. коло

ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј) ФК "1. мај" (Рума)
31. 03. 2021. (среда) - 16:00 Бечеј
Делегат Момчиловић Зоран
Судија Богићевић Марио
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Радишић Дејан
Четврти судија Бикић Никола
Посматрач Новаковић Горан
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Јединство" (Стара Пазова)
31. 03. 2021. (среда) - 16:00 Зрењанин
Делегат - посматрач Вучић Дејан
Судија Петровић Дејан
Први судија помоћник Шаин Горан
Други судија помоћник Грујић Никола
Четврти судија Ранисавић Саша
ФК "Феникс 1995" (Стара Пазова) ФК "Раднички 1912" (Сомбор)
31. 03. 2021. (среда) - 16:00 Доњи Товарник
Делегат Деспотовић Драган
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Живковић Лука
Други судија помоћник Малешевић Немања
Четврти судија Гњатовић Марко
Посматрач Родеан Маријан
ФК "Младост" (Нови Сад) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
31. 03. 2021. (среда) - 16:00 Нови Сад
Делегат Перовић Предраг
Судија Тодић Филип
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Станојчев Ђорђе
Четврти судија Џомбић Никола
Посматрач Пандуров Жива
СК "Тиса" (Адорјан) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
31. 03. 2021. (среда) - 16:00 Кањижа
Делегат Адамовић Марко
Судија Субашић Милорад
Први судија помоћник Зорић Душан
Други судија помоћник Миоданић Владимир
Четврти судија Репчек Иван
Посматрач Алексић Владан
ФК "Динамо 1945" (Панчево) ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка)
31. 03. 2021. (среда) - 16:00 Панчево
Делегат - посматрач Ђукановић Илија
Судија Белић Душан
Први судија помоћник Дрндаревић Вања
Други судија помоћник Петровић Слободан
Четврти судија Бибин Алекса
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
31. 03. 2021. (среда) - 16:00 Сакуле
Делегат - посматрач Киш-Чепеги Роберт
Судија Зељковић Небојша
Први судија помоћник Шавија Милош
Други судија помоћник Даниловић Слободан
Четврти судија Тановић Срђан
ФК "Слобода" (Нови Козарци) ФК "Вршац" (Вршац)
31. 03. 2021. (среда) - 16:00 Нови Козарци
Делегат - посматрач Вуксановић Драгољуб
Судија Мудринић Томислав
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Паштар Бојан
Четврти судија Тешановић Горан
ФК "Слога" (Чонопља) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
31. 03. 2021. (среда) - 16:00 Чонопља
Делегат Вујаковић Дмитар
Судија Мрђа Неђо
Први судија помоћник Милановић Петар
Други судија помоћник Радосављевић Владимир
Четврти судија Јанковић Александар
Посматрач Милановић Игор
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
31. 03. 2021. (среда) - 16:00 Стари Бановци
Делегат - посматрач Јевтић Бојан
Судија Пјевац Душан
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Грујић Марко
Четврти судија Димоски Марко

Српска лига ВОЈВОДИНА – 24. коло

ФК "1. мај" (Рума) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
27. 03. 2021. (субота) - 15:00 Рума
Делегат Николић Зоран
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Живковић Лука
Други судија помоћник Миоданић Владимир
Четврти судија Мудринић Томислав
Посматрач Ожеговић Слободан
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
27. 03. 2021. (субота) - 15:00 Суботица
Делегат - посматрач Лековић Горан
Судија Зорић Драган
Први судија помоћник Петровић Слободан
Други судија помоћник Ковач Страхиња
Четврти судија Репчек Иван
ФК "Вршац" (Вршац) ФК "Слога" (Чонопља)
27. 03. 2021. (субота) - 15:00 Вршац
Делегат - посматрач Пандуров Милорад
Судија Меничанин Драгутин
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Вуколић Срђан
Четврти судија Белић Душан
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
27. 03. 2021. (субота) - 15:00 Белегиш
Делегат - посматрач Шовљански Александар
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Грујић Марко
Четврти судија Пјевац Душан
ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка) ФК "Борац" (Сакуле)
27. 03. 2021. (субота) - 15:00 Бачка Паланка
Делегат Савић Томислав
Судија Џомбић Никола
Први судија помоћник Свиленковић Предраг
Други судија помоћник Чубрило Љубица
Четврти судија Субашић Милорад
Посматрач Обрадовић Милан
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) СК "Тиса" (Адорјан)
27. 03. 2021. (субота) - 15:00 Банатско Велико Село
Делегат - посматрач Вукелић Раде
Судија Јанковић Александар
Први судија помоћник Грујић Никола
Други судија помоћник Шаин Горан
Четврти судија Мрђа Неђо
ФК "Раднички 1912" (Сомбор) ФК "Младост" (Нови Сад)
27. 03. 2021. (субота) - 15:00 Сомбор
Делегат Умићевић Радован
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Паштар Бојан
Четврти судија Глигор Миклош
Посматрач Суботић Урош
ФК "Јединство" (Стара Пазова) ФК "Феникс 1995" (Стара Пазова)
27. 03. 2021. (субота) - 15:00 Стара Пазова
Делегат - посматрач Мићановић Момчило
Судија Бикић Никола
Први судија помоћник Дрндаревић Вања
Други судија помоћник Зекоња Невен
Четврти судија Богићевић Марио
ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
27. 03. 2021. (субота) - 15:00 Бечеј
Делегат Живковић Милан
Судија Бечановић Далибор
Први судија помоћник Лукић Душан
Други судија помоћник Чугаљ Никола
Четврти судија Зељковић Небојша
Посматрач Ћаћић Бранислав
ФК "Војводина 1928" (Перлез) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
28. 03. 2021. (недеља) - 15:00 Перлез
Делегат Јелисавац Владимир
Судија Димоски Марко
Први судија помоћник Зорић Душан
Други судија помоћник Стојић Урош
Четврти судија Самац Саша
Посматрач Цвјетићанин Душан

Српска лига ВОЈВОДИНА – 23. коло

ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "1. мај" (Рума)
20. 03. 2021. (субота) - 15:00 Зрењанин
Делегат Момчиловић Зоран
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Николић Марко
Четврти судија Мрђа Неђо
Посматрач Вуксановић Драгољуб
ФК "Феникс 1995" (Стара Пазова) ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј)
20. 03. 2021. (субота) - 15:00 Пећинци
Делегат - посматрач Ђукановић Илија
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Живковић Лука
Други судија помоћник Миоданић Владимир
Четврти судија Субашић Милорад
ФК "Младост" (Нови Сад) ФК "Јединство" (Стара Пазова)
20. 03. 2021. (субота) - 15:00 Нови Сад
Делегат - посматрач Вучић Дејан
Судија Зељковић Небојша
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Репчек Иван
ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
20. 03. 2021. (субота) - 15:00 Панчево
Делегат - посматрач Киш-Чепеги Роберт
Судија Тешановић Горан
Први судија помоћник Ковач Страхиња
Други судија помоћник Чугаљ Никола
Четврти судија Мудринић Томислав
ФК "Слобода" (Нови Козарци) ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка)
20. 03. 2021. (субота) - 15:00 Нови Козарци
Делегат Дакић Милан
Судија Бечановић Александар
Први судија помоћник Милановић Петар
Други судија помоћник Радосављевић Владимир
Четврти судија Рауковић Недељко
Посматрач Јевтић Бојан
ФК "Слога" (Чонопља) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
20. 03. 2021. (субота) - 15:00 Чонопља
Делегат - посматрач Родеан Маријан
Судија Пјевац Душан
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Грујић Марко
Четврти судија Димоски Марко
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
20. 03. 2021. (субота) - 15:00 Кула
Делегат - посматрач Милошевић Драган
Судија Меничанин Драгутин
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Свиленковић Предраг
Четврти судија Ранисавић Саша
СК "Тиса" (Адорјан) ФК "Раднички 1912" (Сомбор)
21. 03. 2021. (недеља) - 15:00 Кањижа
Делегат Ђенић Предраг
Судија Петровић Дејан
Први судија помоћник Шаин Горан
Други судија помоћник Рашковић Бошко
Четврти судија Јанковић Александар
Посматрач Шибул Иван
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
21. 03. 2021. (недеља) - 15:00 Сакуле
Делегат Симић Саша
Судија Глигор Миклош
Први судија помоћник Вучић Стефан
Други судија помоћник Вуколић Срђан
Четврти судија Тодић Филип
Посматрач Кракановић Милан
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ФК "Вршац" (Вршац)
21. 03. 2021. (недеља) - 15:00 Стари Бановци
Делегат Дрљача Миодраг
Судија Бибин Алекса
Први судија помоћник Радишић Дејан
Други судија помоћник Зекоња Невен
Четврти судија Богићевић Марио
Посматрач Медаковић Горан

Српска лига ВОЈВОДИНА – 22. коло

ФК "1. мај" (Рума) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
17. 03. 2021. (среда) - 15:00 Рума
Делегат - посматрач Шовљански Александар
Судија Зорић Драган
Први судија помоћник Дрндаревић Вања
Други судија помоћник Вујанов Здравко
Четврти судија Бикић Никола
ОФК "Вршац" (Вршац) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
17. 03. 2021. (среда) - 15:00 Вршац
Делегат Умићевић Радован
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Зорић Душан
Четврти судија Богићевић Марио
Посматрач Пандуров Милорад
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
17. 03. 2021. (среда) - 15:00 Белегиш
Делегат Јелисавац Владимир
Судија Тодић Филип
Први судија помоћник Вучић Стефан
Други судија помоћник Свиленковић Предраг
Четврти судија Белић Душан
Посматрач Ћаћић Бранислав
ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка) ФК "Слога" (Чонопља)
17. 03. 2021. (среда) - 15:00 Бачка Паланка
Делегат - посматрач Алексић Владан
Судија Репчек Иван
Први судија помоћник Ковач Страхиња
Други судија помоћник Чубрило Љубица
Четврти судија Тешановић Горан
ФК "Војводина 1928" (Перлез) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
17. 03. 2021. (среда) - 15:00 Перлез
Делегат Вујаковић Дмитар
Судија Мрђа Неђо
Први судија помоћник Милановић Петар
Други судија помоћник Радосављевић Владимир
Четврти судија Јанковић Александар
Посматрач Милановић Игор
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) ФК "Борац" (Сакуле)
17. 03. 2021. (среда) - 15:00 Банатско Велико Село
Делегат Адамовић Марко
Судија Меничанин Драгутин
Први судија помоћник Вуколић Срђан
Други судија помоћник Малешевић Немања
Четврти судија Рауковић Недељко
Посматрач Новаковић Горан
ФК "Раднички 1912" (Сомбор) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
17. 03. 2021. (среда) - 15:00 Сомбор
Делегат - посматрач Вукелић Раде
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Стојић Урош
Четврти судија Димоски Марко
ФК "Јединство" (Стара Пазова) СК "Тиса" (Адорјан)
17. 03. 2021. (среда) - 15:00 Стара Пазова
Делегат Деспотовић Драган
Судија Петровић Дејан
Први судија помоћник Шаин Горан
Други судија помоћник Грујић Никола
Четврти судија Субашић Милорад
Посматрач Мићановић Момчило
ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј) ФК "Младост" (Нови Сад)
17. 03. 2021. (среда) - 15:00 Бечеј
Делегат - посматрач Суботић Урош
Судија Мудринић Томислав
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Николић Марко
Четврти судија Зељковић Небојша
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Феникс 1995" (Стара Пазова)
17. 03. 2021. (среда) - 15:00 Зрењанин
Делегат - посматрач Обрадовић Милан
Судија Пјевац Душан
Први судија помоћник Живковић Лука
Други судија помоћник Миоданић Владимир
Четврти судија Гњатовић Марко

Српска лига ВОЈВОДИНА – 21. коло

ФК "Феникс 1995" (Стара Пазова) ФК "1. мај" (Рума)
13. 03. 2021. (субота) - 14:30 Пећинци
Делегат Живковић Милан
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Малешевић Немања
Други судија помоћник Зорић Душан
Четврти судија Меничанин Драгутин
Посматрач Лековић Горан
ФК "Младост" (Нови Сад) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
13. 03. 2021. (субота) - 14:30 Нови Сад
Делегат Дрљача Миодраг
Судија Бечановић Александар
Први судија помоћник Чугаљ Никола
Други судија помоћник Лалуја Бојан
Четврти судија Глигор Миклош
Посматрач Ћаћић Бранислав
ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "Јединство" (Стара Пазова)
13. 03. 2021. (субота) - 14:30 Панчево
Делегат Перовић Предраг
Судија Димоски Марко
Први судија помоћник Стојић Урош
Други судија помоћник Грујић Марко
Четврти судија Тодић Филип
Посматрач Ђукановић Илија
ФК "Слобода" (Нови Козарци) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
13. 03. 2021. (субота) - 14:30 Нови Козарци
Делегат - посматрач Пандуров Жива
Судија Субашић Милорад
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Батало Немања
Четврти судија Зорић Драган
ФК "Слога" (Чонопља) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
13. 03. 2021. (субота) - 14:30 Чонопља
Делегат Николић Зоран
Судија Рауковић Недељко
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Николић Марко
Четврти судија Тешановић Горан
Посматрач Кракановић Милан
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
13. 03. 2021. (субота) - 14:30 Кула
Делегат - посматрач Вуксановић Драгољуб
Судија Богићевић Марио
Први судија помоћник Радишић Дејан
Други судија помоћник Рашковић Бошко
Четврти судија Белић Душан
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "Вршац" (Вршац)
13. 03. 2021. (субота) - 14:30 Суботица
Делегат - посматрач Шибул Иван
Судија Зељковић Небојша
Први судија помоћник Лукић Душан
Други судија помоћник Зекоња Невен
Четврти судија Репчек Иван
СК "Тиса" (Адорјан) ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј)
14. 03. 2021. (недеља) - 14:30 Кањижа
Делегат - посматрач Ожеговић Слободан
Судија Бикић Никола
Први судија помоћник Вујанов Здравко
Други судија помоћник Дрндаревић Вања
Четврти судија Бибин Алекса
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "Раднички 1912" (Сомбор)
14. 03. 2021. (недеља) - 14:30 Сакуле
Делегат - посматрач Вучић Дејан
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Живковић Лука
Други судија помоћник Миоданић Владимир
Четврти судија Ранисавић Саша
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка)
14. 03. 2021. (недеља) - 14:30 Стари Бановци
Делегат Деспотовић Драган
Судија Јанковић Александар
Први судија помоћник Шаин Горан
Други судија помоћник Грујић Никола
Четврти судија Петровић Дејан
Посматрач Милошевић Драган

Српска лига ВОЈВОДИНА – 20. коло

ФК "1. мај" (Рума) ФК "Вршац" (Вршац)
06. 03. 2021. (субота) - 14:30 Рума
Делегат Савић Томислав
Судија Белић Душан
Први судија помоћник Дрндаревић Вања
Други судија помоћник Радишић Дејан
Четврти судија Бикић Никола
Посматрач Шовљански Александар
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
06. 03. 2021. (субота) - 14:30 Белегиш
Делегат - посматрач Јевтић Бојан
Судија Мудринић Томислав
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Малешевић Немања
Четврти судија Гњатовић Марко
ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
06. 03. 2021. (субота) - 14:30 Бачка Паланка
Делегат Симић Саша
Судија Чапо Кристијан
Први судија помоћник Кантор Мирослав
Други судија помоћник Вукановић Ненад
Четврти судија Рауковић Недељко
Посматрач Милановић Игор
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) ФК "Слога" (Чонопља)
06. 03. 2021. (субота) - 14:30 Банатско Велико Село
Делегат - посматрач Киш-Чепеги Роберт
Судија Меничанин Драгутин
Први судија помоћник Вуколић Срђан
Други судија помоћник Вучић Стефан
Четврти судија Тодић Филип
ФК "Раднички 1912" (Сомбор) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
06. 03. 2021. (субота) - 14:30 Сомбор
Делегат Ђенић Предраг
Судија Мрђа Неђо
Први судија помоћник Милановић Петар
Други судија помоћник Радосављевић Владимир
Четврти судија Петровић Дејан
Посматрач Обрадовић Милан
ФК "Јединство" (Стара Пазова) ФК "Борац" (Сакуле)
06. 03. 2021. (субота) - 14:30 Стара Пазова
Делегат - посматрач Вукелић Раде
Судија Пјевац Душан
Први судија помоћник Живковић Лука
Други судија помоћник Миоданић Владимир
Четврти судија Субашић Милорад
ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
06. 03. 2021. (субота) - 14:30 Бечеј
Делегат Адамовић Марко
Судија Зељковић Небојша
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Ђумић Давид
Посматрач Мићановић Момчило
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) СК "Тиса" (Адорјан)
06. 03. 2021. (субота) - 14:30 Зрењанин
Делегат - посматрач Суботић Урош
Судија Репчек Иван
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Николић Марко
Четврти судија Димоски Марко
ФК "Феникс 1995" (Стара Пазова) ФК "Младост" (Нови Сад)
06. 03. 2021. (субота) - 14:30 Пећинци
Делегат - посматрач Медаковић Горан
Судија Бечановић Александар
Први судија помоћник Чугаљ Никола
Други судија помоћник Зекоња Невен
Четврти судија Тановић Срђан
ФК "Војводина 1928" (Перлез) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
07. 03. 2021. (недеља) - 14:30 Перлез
Делегат Дакић Милан
Судија Тешановић Горан
Први судија помоћник Грујић Марко
Други судија помоћник Зорић Душан
Четврти судија Глигор Миклош
Посматрач Новаковић Горан

Српска лига ВОЈВОДИНА – 19. коло

ФК "Младост" (Нови Сад) ФК "1. мај" (Рума)
28. 11. 2020. (субота) - 13:00 Нови Сад
Делегат - посматрач Шибул Иван
Судија Зељковић Небојша
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Бечановић Александар
ФК "Феникс 1995" (Стара Пазова) СК "Тиса" (Адорјан)
28. 11. 2020. (субота) - 13:00 Пећинци
Делегат - посматрач Јевтић Бојан
Судија Субашић Милорад
Први судија помоћник Зорић Душан
Други судија помоћник Малешевић Немања
Четврти судија Самац Саша
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
28. 11. 2020. (субота) - 13:00 Зрењанин
Делегат Деспотовић Драган
Судија Тановић Срђан
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Шавија Милош
Четврти судија Глигор Миклош
Посматрач Киш-Чепеги Роберт
ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј) ФК "Борац" (Сакуле)
28. 11. 2020. (субота) - 13:00 Бечеј
Делегат Умићевић Радован
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Стојић Урош
Други судија помоћник Грујић Марко
Четврти судија Димоски Марко
Посматрач Милановић Игор
ФК "Раднички 1912" (Сомбор) ФК "Слога" (Чонопља)
28. 11. 2020. (субота) - 13:00 Сомбор
Делегат Момчиловић Зоран
Судија Тешановић Горан
Први судија помоћник Неговановић Милош
Други судија помоћник Чубрило Љубица
Четврти судија Рауковић Недељко
Посматрач Новаковић Горан
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
28. 11. 2020. (субота) - 13:00 Банатско Велико Село
Делегат - посматрач Лековић Горан
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Николић Марко
Други судија помоћник Вукановић Ненад
Четврти судија Пјевац Душан
ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
28. 11. 2020. (субота) - 13:00 Бачка Паланка
Делегат Перовић Предраг
Судија Меничанин Драгутин
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Станојчев Ђорђе
Четврти судија Тодић Филип
Посматрач Шовљански Александар
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ФК "Вршац" (Вршац)
28. 11. 2020. (субота) - 13:00 Нови Бановци
Делегат Ђенић Предраг
Судија Бикић Никола
Први судија помоћник Петровић Слободан
Други судија помоћник Радишић Дејан
Четврти судија Бибин Алекса
Посматрач Вучић Дејан
ФК "Јединство" (Стара Пазова) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
29. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Стара Пазова
Делегат - посматрач Кракановић Милан
Судија Јанковић Александар
Први судија помоћник Радосављевић Владимир
Други судија помоћник Рашковић Бошко
Четврти судија Мрђа Неђо
ФК "Војводина 1928" (Перлез) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
29. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Перлез
Делегат - посматрач Вуксановић Драгољуб
Судија Чапо Кристијан
Први судија помоћник Кантор Мирослав
Други судија помоћник Свиленковић Предраг
Четврти судија Петровић Дејан

Српска лига ВОЈВОДИНА – 18. коло

ФК "1. мај" (Рума) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
21. 11. 2020. (субота) - 13:00 Рума
Делегат Јелисавац Владимир
Судија Петровић Дејан
Први судија помоћник Шаин Горан
Други судија помоћник Субић Јован
Четврти судија Белић Душан
Посматрач Обрадовић Милан
ФК "Вршац" (Вршац) ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка)
21. 11. 2020. (субота) - 13:00 Вршац
Делегат - посматрач Суботић Урош
Судија Бибин Алекса
Први судија помоћник Вујанов Здравко
Други судија помоћник Радишић Дејан
Четврти судија Бикић Никола
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
21. 11. 2020. (субота) - 13:00 Суботица
Делегат - посматрач Ћаћић Бранислав
Судија Бечановић Александар
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Тешановић Горан
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
21. 11. 2020. (субота) - 13:00 Кула
Делегат - посматрач Мићановић Момчило
Судија Меничанин Драгутин
Први судија помоћник Рашковић Бошко
Други судија помоћник Рађен Предраг
Четврти судија Самац Саша
ФК "Слога" (Чонопља) ФК "Јединство" (Стара Пазова)
21. 11. 2020. (субота) - 13:00 Чонопља
Делегат Николић Зоран
Судија Пјевац Душан
Први судија помоћник Стојић Урош
Други судија помоћник Грујић Марко
Четврти судија Гњатовић Марко
Посматрач Алексић Владан
ФК "Слобода" (Нови Козарци) ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј)
21. 11. 2020. (субота) - 13:00 Нови Козарци
Делегат Живковић Милан
Судија Рауковић Недељко
Први судија помоћник Кантор Мирослав
Други судија помоћник Вукановић Ненад
Четврти судија Тановић Срђан
Посматрач Пандуров Милорад
ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "Феникс 1995" (Стара Пазова)
21. 11. 2020. (субота) - 13:00 Панчево
Делегат - посматрач Цвјетићанин Душан
Судија Мудринић Томислав
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Шавија Милош
Четврти судија Зељковић Небојша
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ФК "Раднички 1912" (Сомбор)
22. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Стари Бановци
Делегат - посматрач Вукелић Раде
Судија Мрђа Неђо
Први судија помоћник Милановић Петар
Други судија помоћник Радосављевић Владимир
Четврти судија Јанковић Александар
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
22. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Сакуле
Делегат Вујаковић Дмитар
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Зорић Душан
Други судија помоћник Малешевић Немања
Четврти судија Димоски Марко
Посматрач Новаковић Горан
СК "Тиса" (Адорјан) ФК "Младост" (Нови Сад)
22. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Кањижа
Делегат Дрљача Миодраг
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Свиленковић Предраг
Други судија помоћник Вучић Стефан
Четврти судија Тодић Филип
Посматрач Родеан Маријан

Српска лига ВОЈВОДИНА – 17. коло

ФК "Младост" (Нови Сад) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
14. 11. 2020. (субота) - 13:00 Нови Сад
Делегат Дакић Милан
Судија Чапо Кристијан
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Николић Марко
Четврти судија Глигор Миклош
Посматрач Милановић Игор
ФК "Феникс 1995" (Стара Пазова) ФК "Борац" (Сакуле)
14. 11. 2020. (субота) - 13:00 Пећинци
Делегат Лековић Горан
Судија Петровић Дејан
Први судија помоћник Чугаљ Никола
Други судија помоћник Шаин Горан
Четврти судија Јанковић Александар
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
14. 11. 2020. (субота) - 13:00 Зрењанин
Делегат Перовић Предраг
Судија Тешановић Горан
Први судија помоћник Кантор Мирослав
Други судија помоћник Ковач Страхиња
Четврти судија Мудринић Томислав
Посматрач Ожеговић Слободан
ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј) ФК "Слога" (Чонопља)
14. 11. 2020. (субота) - 13:00 Бечеј
Делегат Шибул Иван
Судија Субашић Милорад
Први судија помоћник Грујић Марко
Други судија помоћник Зорић Душан
Четврти судија Арсић Драган
ФК "Раднички 1912" (Сомбор) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
14. 11. 2020. (субота) - 13:00 Сомбор
Делегат Савић Томислав
Судија Бикић Никола
Први судија помоћник Дрндаревић Вања
Други судија помоћник Радишић Дејан
Четврти судија Рауковић Недељко
Посматрач Вучић Дејан
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
14. 11. 2020. (субота) - 13:00 Банатско Велико Село
Делегат Киш-Чепеги Роберт
Судија Тодић Филип
Први судија помоћник Станојчев Ђорђе
Други судија помоћник Неговановић Милош
Четврти судија Меничанин Драгутин
ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
14. 11. 2020. (субота) - 13:00 Бачка Паланка
Делегат Шовљански Александар
Судија Зорић Драган
Први судија помоћник Живковић Лука
Други судија помоћник Грујић Никола
Четврти судија Димоски Марко
СК "Тиса" (Адорјан) ФК "1. мај" (Рума)
15. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Кањижа
Делегат Ђенић Предраг
Судија Богићевић Марио
Први судија помоћник Стојић Урош
Други судија помоћник Вујанов Здравко
Четврти судија Бибин Алекса
Посматрач Милошевић Драган
ФК "Јединство" (Стара Пазова) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
15. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Стара Пазова
Делегат Медаковић Горан
Судија Самац Саша
Први судија помоћник Миоданић Владимир
Други судија помоћник Малешевић Немања
Четврти судија Пјевац Душан
ФК "Војводина 1928" (Перлез) ФК "Вршац" (Вршац)
15. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Перлез
Делегат Момчиловић Зоран
Судија Зељковић Небојша
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Репчек Иван
Посматрач Кракановић Милан

Српска лига ВОЈВОДИНА – 16. коло

ФК "1. мај" (Рума) ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка)
07. 11. 2020. (субота) - 13:00 Рума
Делегат - посматрач Обрадовић Милан
Судија Бикић Никола
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Радишић Дејан
Четврти судија Зорић Драган
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
07. 11. 2020. (субота) - 13:00 Белегиш
Делегат Умићевић Радован
Судија Репчек Иван
Први судија помоћник Чугаљ Никола
Други судија помоћник Ковач Страхиња
Четврти судија Тешановић Горан
Посматрач Вукелић Раде
ФК "Вршац" (Вршац) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
07. 11. 2020. (субота) - 13:00 Вршац
Делегат - посматрач Ђукановић Илија
Судија Белић Душан
Први судија помоћник Дрндаревић Вања
Други судија помоћник Вујанов Здравко
Четврти судија Богићевић Марио
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "Раднички 1912" (Сомбор)
07. 11. 2020. (субота) - 13:00 Суботица
Делегат Симић Саша
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Стојић Урош
Четврти судија Самац Саша
Посматрач Пандуров Милорад
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "Јединство" (Стара Пазова)
07. 11. 2020. (субота) - 13:00 Кула
Делегат Дрљача Миодраг
Судија Мудринић Томислав
Први судија помоћник Зорић Душан
Други судија помоћник Даниловић Слободан
Четврти судија Пјевац Душан
Посматрач Јевтић Бојан
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј)
07. 11. 2020. (субота) - 13:00 Стари Бановци
Делегат - посматрач Родеан Маријан
Судија Чапо Кристијан
Први судија помоћник Паштар Бојан
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Тановић Срђан
ФК "Слога" (Чонопља) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
07. 11. 2020. (субота) - 13:00 Чонопља
Делегат Јелисавац Владимир
Судија Мрђа Неђо
Први судија помоћник Радосављевић Владимир
Други судија помоћник Добричић Вук
Четврти судија Јанковић Александар
Посматрач Мићановић Момчило
ФК "Слобода" (Нови Козарци) ФК "Феникс 1995" (Стара Пазова)
07. 11. 2020. (субота) - 13:00 Нови Козарци
Делегат - посматрач Новаковић Горан
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Грујић Марко
Други судија помоћник Живковић Лука
Четврти судија Димоски Марко
ФК "Динамо 1945" (Панчево) СК "Тиса" (Адорјан)
07. 11. 2020. (субота) - 13:00 Панчево
Делегат Живковић Милан
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Свиленковић Предраг
Други судија помоћник Вучић Стефан
Четврти судија Тодић Филип
Посматрач Вуксановић Драгољуб
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "Младост" (Нови Сад)
08. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Сакуле
Делегат - посматрач Ћаћић Бранислав
Судија Бечановић Александар
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Рауковић Недељко

Српска лига ВОЈВОДИНА – 15. коло

ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "1. мај" (Рума)
31. 10. 2020. (субота) - 14:00 Панчево
Делегат Вујаковић Дмитар
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Паштар Бојан
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Рауковић Недељко
Посматрач Милановић Игор
ФК "Младост" (Нови Сад) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
31. 10. 2020. (субота) - 14:00 Нови Сад
Делегат Деспотовић Драган
Судија Меничанин Драгутин
Први судија помоћник Вучић Стефан
Други судија помоћник Неговановић Милош
Четврти судија Тодић Филип
Посматрач Обрадовић Милан
ФК "Феникс 1995" (Стара Пазова) ФК "Слога" (Чонопља)
31. 10. 2020. (субота) - 14:00 Апатин
Делегат - посматрач Суботић Урош
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Живковић Лука
Други судија помоћник Миоданић Владимир
Четврти судија Мрђа Неђо
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
31. 10. 2020. (субота) - 14:00 Зрењанин
Делегат Адамовић Марко
Судија Глигор Миклош
Први судија помоћник Вукановић Ненад
Други судија помоћник Ковач Страхиња
Четврти судија Репчек Иван
Посматрач Ожеговић Слободан
ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
31. 10. 2020. (субота) - 14:00 Бечеј
Делегат - посматрач Алексић Владан
Судија Димоски Марко
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Грујић Марко
Четврти судија Субашић Милорад
ФК "Раднички 1912" (Сомбор) ФК "Вршац" (Вршац)
31. 10. 2020. (субота) - 14:00 Сомбор
Делегат - посматрач Пандуров Жива
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Вуколић Срђан
Четврти судија Џомбић Никола
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
31. 10. 2020. (субота) - 14:00 Банатско Велико Село
Делегат Савић Томислав
Судија Мудринић Томислав
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Шавија Милош
Четврти судија Тешановић Горан
Посматрач Вучић Дејан
СК "Тиса" (Адорјан) ФК "Борац" (Сакуле)
01. 11. 2020. (недеља) - 14:00 Кањижа
Делегат Николић Зоран
Судија Зељковић Небојша
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Зорић Драган
Посматрач Шовљански Александар
ФК "Јединство" (Стара Пазова) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
01. 11. 2020. (недеља) - 14:00 Стара Пазова
Делегат - посматрач Киш-Чепеги Роберт
Судија Бибин Алекса
Први судија помоћник Вујанов Здравко
Други судија помоћник Грујић Никола
Четврти судија Богићевић Марио
ФК "Војводина 1928" (Перлез) ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка)
01. 11. 2020. (недеља) - 14:00 Перлез
Делегат - посматрач Цвјетићанин Душан
Судија Пјевац Душан
Први судија помоћник Зорић Душан
Други судија помоћник Малешевић Немања
Четврти судија Самац Саша

Српска лига ВОЈВОДИНА – 14. коло

ФК "1. мај" (Рума) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
24. 10. 2020. (субота) - 14:00 Рума
Делегат Момчиловић Зоран
Судија Јанковић Александар
Први судија помоћник Милановић Петар
Други судија помоћник Радосављевић Владимир
Четврти судија Мрђа Неђо
Посматрач Кракановић Милан
ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
24. 10. 2020. (субота) - 14:00 Бачка Паланка
Делегат Умићевић Радован
Судија Тановић Срђан
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Глигор Миклош
Посматрач Медаковић Горан
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ФК "Раднички 1912" (Сомбор)
24. 10. 2020. (субота) - 14:00 Белегиш
Делегат Живковић Милан
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Грујић Марко
Други судија помоћник Рађен Предраг
Четврти судија Самац Саша
Посматрач Милошевић Драган
ФК "Вршац" (Вршац) ФК "Јединство" (Стара Пазова)
24. 10. 2020. (субота) - 14:00 Вршац
Делегат Ђенић Предраг
Судија Бикић Никола
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Дрндаревић Вања
Четврти судија Белић Душан
Посматрач Ћаћић Бранислав
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј)
24. 10. 2020. (субота) - 14:00 Суботица
Делегат - посматрач Лековић Горан
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Живковић Лука
Други судија помоћник Стојић Урош
Четврти судија Димоски Марко
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
24. 10. 2020. (субота) - 14:00 Кула
Делегат - посматрач Вукелић Раде
Судија Меничанин Драгутин
Први судија помоћник Миоданић Владимир
Други судија помоћник Станојчев Ђорђе
Четврти судија Рауковић Недељко
ФК "Слога" (Чонопља) ФК "Младост" (Нови Сад)
24. 10. 2020. (субота) - 14:00 Чонопља
Делегат - посматрач Пандуров Милорад
Судија Тодић Филип
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Шавија Милош
Четврти судија Мудринић Томислав
ФК "Слобода" (Нови Козарци) СК "Тиса" (Адорјан)
24. 10. 2020. (субота) - 14:00 Нови Козарци
Делегат - посматрач Мићановић Момчило
Судија Бечановић Александар
Први судија помоћник Вујанов Здравко
Други судија помоћник Грујић Никола
Четврти судија Зељковић Небојша
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ФК "Феникс 1995" (Стара Пазова)
25. 10. 2020. (недеља) - 14:00 Стари Бановци
Делегат Дакић Милан
Судија Субашић Милорад
Први судија помоћник Зорић Душан
Други судија помоћник Малешевић Немања
Четврти судија Пјевац Душан
Посматрач Шибул Иван
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
25. 10. 2020. (недеља) - 14:00 Сакуле
Делегат - посматрач Вуксановић Драгољуб
Судија Џомбић Никола
Први судија помоћник Свиленковић Предраг
Други судија помоћник Вучић Стефан
Четврти судија Ранисавић Саша

Српска лига ВОЈВОДИНА – 13. коло

ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
17. 10. 2020. (субота) - 15:00 Панчево
Делегат Јелисавац Владимир
Судија Зељковић Небојша
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Бечановић Александар
Посматрач Родеан Маријан
ФК "Младост" (Нови Сад) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
17. 10. 2020. (субота) - 15:00 Нови Сад
Делегат Вујаковић Дмитар
Судија Богићевић Марио
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Дрндаревић Вања
Четврти судија Белић Душан
Посматрач Вучић Дејан
ФК "Феникс 1995" (Стара Пазова) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
17. 10. 2020. (субота) - 15:00 Пећинци
Делегат - посматрач Шовљански Александар
Судија Мудринић Томислав
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Шавија Милош
Четврти судија Репчек Иван
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
17. 10. 2020. (субота) - 15:00 Зрењанин
Делегат - посматрач Киш-Чепеги Роберт
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Вучић Стефан
Други судија помоћник Вуколић Срђан
Четврти судија Димоски Марко
ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј) ФК "Вршац" (Вршац)
17. 10. 2020. (субота) - 15:00 Бечеј
Делегат Дрљача Миодраг
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Николић Марко
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Тановић Срђан
Посматрач Брдар Илија
ФК "Раднички 1912" (Сомбор) ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка)
17. 10. 2020. (субота) - 15:00 Сомбор
Делегат - посматрач Ђукановић Илија
Судија Меничанин Драгутин
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Станојчев Ђорђе
Четврти судија Тодић Филип
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
17. 10. 2020. (субота) - 15:00 Банатско Велико Село
Делегат - посматрач Новаковић Горан
Судија Субашић Милорад
Први судија помоћник Грујић Марко
Други судија помоћник Зорић Душан
Четврти судија Арсић Драган
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "1. мај" (Рума)
18. 10. 2020. (недеља) - 15:00 Сакуле
Делегат - посматрач Суботић Урош
Судија Глигор Миклош
Први судија помоћник Чугаљ Никола
Други судија помоћник Вукановић Ненад
Четврти судија Тешановић Горан
СК "Тиса" (Адорјан) ФК "Слога" (Чонопља)
18. 10. 2020. (недеља) - 15:00 Кањижа
Делегат Симић Саша
Судија Џомбић Никола
Први судија помоћник Свиленковић Предраг
Други судија помоћник Чубрило Љубица
Четврти судија Зорић Драган
Посматрач Јевтић Бојан
ФК "Јединство" (Стара Пазова) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
18. 10. 2020. (недеља) - 15:00 Стара Пазова
Делегат Перовић Предраг
Судија Пјевац Душан
Први судија помоћник Живковић Лука
Други судија помоћник Миоданић Владимир
Четврти судија Гњатовић Марко
Посматрач Обрадовић Милан

Српска лига ВОЈВОДИНА – 12. коло

ФК "1. мај" (Рума) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
10. 10. 2020. (субота) - 15:00 Рума
Делегат - посматрач Кракановић Милан
Судија Бечановић Александар
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Зељковић Небојша
ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка) ФК "Јединство" (Стара Пазова)
10. 10. 2020. (субота) - 15:00 Бачка Паланка
Делегат Ђенић Предраг
Судија Богићевић Марио
Први судија помоћник Дрндаревић Вања
Други судија помоћник Радишић Дејан
Четврти судија Џомбић Никола
Посматрач Вуксановић Драгољуб
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј)
10. 10. 2020. (субота) - 15:00 Белегиш
Делегат - посматрач Вукелић Раде
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Грујић Марко
Други судија помоћник Стојић Урош
Четврти судија Субашић Милорад
ФК "Вршац" (Вршац) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
10. 10. 2020. (субота) - 15:00 Вршац
Делегат - посматрач Суботић Урош
Судија Тановић Срђан
Први судија помоћник Добричић Вук
Други судија помоћник Рашковић Бошко
Четврти судија Јанковић Александар
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "Феникс 1995" (Стара Пазова)
10. 10. 2020. (субота) - 15:00 Суботица
Делегат Адамовић Марко
Судија Белић Душан
Први судија помоћник Милановић Петар
Други судија помоћник Радосављевић Владимир
Четврти судија Мрђа Неђо
Посматрач Мићановић Момчило
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "Младост" (Нови Сад)
10. 10. 2020. (субота) - 15:00 Кула
Делегат Деспотовић Драган
Судија Чапо Кристијан
Први судија помоћник Николић Марко
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Ђумић Давид
Посматрач Лековић Горан
ФК "Слога" (Чонопља) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
10. 10. 2020. (субота) - 15:00 Чонопља
Делегат - посматрач Ћаћић Бранислав
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Живковић Лука
Други судија помоћник Зорић Душан
Четврти судија Пјевац Душан
ФК "Слобода" (Нови Козарци) ФК "Борац" (Сакуле)
10. 10. 2020. (субота) - 15:00 Нови Козарци
Делегат Николић Зоран
Судија Бибин Алекса
Први судија помоћник Шаин Горан
Други судија помоћник Субић Јован
Четврти судија Димоски Марко
Посматрач Милановић Игор
ФК "Војводина 1928" (Перлез) ФК "Раднички 1912" (Сомбор)
11. 10. 2020. (недеља) - 15:00 Перлез
Делегат - посматрач Ожеговић Слободан
Судија Тодић Филип
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Вуколић Срђан
Четврти судија Меничанин Драгутин
ФК "Дунав" (Стари Бановци) СК "Тиса" (Адорјан)
11. 10. 2020. (недеља) - 15:00 Стари Бановци
Делегат Умићевић Радован
Судија Зорић Драган
Први судија помоћник Петровић Слободан
Други судија помоћник Вујанов Здравко
Четврти судија Мудринић Томислав
Посматрач Шибул Иван

Српска лига ВОЈВОДИНА – 11. коло

ФК "Слобода" (Нови Козарци) ФК "1. мај" (Рума)
07. 10. 2020. (среда) - 15:30 Нови Козарци
Делегат - посматрач Милошевић Драган
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Грујић Марко
Четврти судија Субашић Милорад
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "Слога" (Чонопља)
07. 10. 2020. (среда) - 15:30 Сакуле
Делегат Момчиловић Зоран
Судија Меничанин Драгутин
Први судија помоћник Вучић Стефан
Други судија помоћник Вуколић Срђан
Четврти судија Џомбић Никола
Посматрач Јевтић Бојан
ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
07. 10. 2020. (среда) - 15:30 Панчево
Делегат Дакић Милан
Судија Белић Душан
Први судија помоћник Петровић Слободан
Други судија помоћник Вујанов Здравко
Четврти судија Богићевић Марио
Посматрач Обрадовић Милан
СК "Тиса" (Адорјан) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
07. 10. 2020. (среда) - 15:30 Кањижа
Делегат - посматрач Киш-Чепеги Роберт
Судија Мрђа Неђо
Први судија помоћник Милановић Петар
Други судија помоћник Радосављевић Владимир
Четврти судија Тановић Срђан
ФК "Младост" (Нови Сад) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
07. 10. 2020. (среда) - 15:30 Нови Сад
Делегат Савић Томислав
Судија Зељковић Небојша
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Мудринић Томислав
Посматрач Пандуров Милорад
ФК "Феникс 1995" (Стара Пазова) ФК "Вршац" (Вршац)
07. 10. 2020. (среда) - 15:30 Пећинци
Делегат - посматрач Шовљански Александар
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Паштар Бојан
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Чапо Кристијан
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
07. 10. 2020. (среда) - 15:30 Зрењанин
Делегат - посматрач Вучић Дејан
Судија Пјевац Душан
Први судија помоћник Зорић Душан
Други судија помоћник Стојић Урош
Четврти судија Гњатовић Марко
ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј) ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка)
07. 10. 2020. (среда) - 15:30 Бечеј
Делегат Живковић Милан
Судија Петровић Дејан
Први судија помоћник Грујић Никола
Други судија помоћник Субић Јован
Четврти судија Зорић Драган
Посматрач Родеан Маријан
ФК "Јединство" (Стара Пазова) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
07. 10. 2020. (среда) - 15:30 Стара Пазова
Делегат - посматрач Алексић Владан
Судија Јанковић Александар
Први судија помоћник Шаин Горан
Други судија помоћник Рашковић Бошко
Четврти судија Димоски Марко
ФК "Раднички 1912" (Сомбор) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
07. 10. 2020. (среда) - 15:30 Сомбор
Делегат Дрљача Миодраг
Судија Тодић Филип
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Станојчев Ђорђе
Четврти судија Ранисавић Саша
Посматрач Медаковић Горан

Српска лига ВОЈВОДИНА – 13. коло

ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
17. 10. 2020. (субота) - 15:00 Панчево
Делегат Јелисавац Владимир
Судија Зељковић Небојша
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Бечановић Александар
Посматрач Родеан Маријан
ФК "Младост" (Нови Сад) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
17. 10. 2020. (субота) - 15:00 Нови Сад
Делегат Вујаковић Дмитар
Судија Богићевић Марио
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Дрндаревић Вања
Четврти судија Белић Душан
Посматрач Вучић Дејан
ФК "Феникс 1995" (Стара Пазова) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
17. 10. 2020. (субота) - 15:00 Пећинци
Делегат - посматрач Шовљански Александар
Судија Мудринић Томислав
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Шавија Милош
Четврти судија Репчек Иван
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
17. 10. 2020. (субота) - 15:00 Зрењанин
Делегат - посматрач Киш-Чепеги Роберт
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Вучић Стефан
Други судија помоћник Вуколић Срђан
Четврти судија Димоски Марко
ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј) ФК "Вршац" (Вршац)
17. 10. 2020. (субота) - 15:00 Бечеј
Делегат Дрљача Миодраг
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Николић Марко
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Тановић Срђан
Посматрач Брдар Илија
ФК "Раднички 1912" (Сомбор) ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка)
17. 10. 2020. (субота) - 15:00 Сомбор
Делегат - посматрач Ђукановић Илија
Судија Меничанин Драгутин
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Станојчев Ђорђе
Четврти судија Тодић Филип
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
17. 10. 2020. (субота) - 15:00 Банатско Велико Село
Делегат - посматрач Новаковић Горан
Судија Субашић Милорад
Први судија помоћник Грујић Марко
Други судија помоћник Зорић Душан
Четврти судија Арсић Драган
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "1. мај" (Рума)
18. 10. 2020. (недеља) - 15:00 Сакуле
Делегат - посматрач Суботић Урош
Судија Глигор Миклош
Први судија помоћник Чугаљ Никола
Други судија помоћник Вукановић Ненад
Четврти судија Тешановић Горан
СК "Тиса" (Адорјан) ФК "Слога" (Чонопља)
18. 10. 2020. (недеља) - 15:00 Кањижа
Делегат Симић Саша
Судија Џомбић Никола
Први судија помоћник Свиленковић Предраг
Други судија помоћник Чубрило Љубица
Четврти судија Зорић Драган
Посматрач Јевтић Бојан
ФК "Јединство" (Стара Пазова) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
18. 10. 2020. (недеља) - 15:00 Стара Пазова
Делегат Перовић Предраг
Судија Пјевац Душан
Први судија помоћник Живковић Лука
Други судија помоћник Миоданић Владимир
Четврти судија Гњатовић Марко
Посматрач Обрадовић Милан

Српска лига ВОЈВОДИНА – 9. коло

ФК "Слога" (Чонопља) ФК "1. мај" (Рума)
26. 09. 2020. (субота) - 15:30 Чонопља
Делегат Дрљача Миодраг
Судија Мрђа Неђо
Први судија помоћник Милановић Петар
Други судија помоћник Вујанов Здравко
Четврти судија Богићевић Марио
Посматрач Брдар Илија
ФК "Слобода" (Нови Козарци) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
26. 09. 2020. (субота) - 15:30 Нови Козарци
Делегат - посматрач Вукелић Раде
Судија Бечановић Александар
Први судија помоћник Петровић Слободан
Други судија помоћник Даниловић Слободан
Четврти судија Зорић Драган
ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
26. 09. 2020. (субота) - 15:30 Панчево
Делегат - посматрач Шовљански Александар
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Свиленковић Предраг
Четврти судија Меничанин Драгутин
ФК "Младост" (Нови Сад) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
26. 09. 2020. (субота) - 15:30 Нови Сад
Делегат - посматрач Пандуров Жива
Судија Чапо Кристијан
Први судија помоћник Паштар Бојан
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Глигор Миклош
ФК "Феникс 1995" (Стара Пазова) ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка)
26. 09. 2020. (субота) - 15:30 Пећинци
Делегат Ђенић Предраг
Судија Петровић Дејан
Први судија помоћник Добричић Вук
Други судија помоћник Шаин Горан
Четврти судија Јанковић Александар
Посматрач Цвјетићанин Душан
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
26. 09. 2020. (субота) - 15:30 Зрењанин
Делегат Живковић Милан
Судија Тановић Срђан
Први судија помоћник Николић Марко
Други судија помоћник Вукановић Ненад
Четврти судија Ђумић Давид
Посматрач Лековић Горан
ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
26. 09. 2020. (субота) - 15:30 Бечеј
Делегат - посматрач Медаковић Горан
Судија Зељковић Небојша
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Репчек Иван
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
27. 09. 2020. (недеља) - 15:30 Сакуле
Делегат Адамовић Марко
Судија Пјевац Душан
Први судија помоћник Живковић Лука
Други судија помоћник Миоданић Владимир
Четврти судија Гњатовић Марко
Посматрач Алексић Владан
СК "Тиса" (Адорјан) ФК "Вршац" (Вршац)
27. 09. 2020. (недеља) - 15:30 Кањижа
Делегат Умићевић Радован
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Зорић Душан
Други судија помоћник Стојић Урош
Четврти судија Субашић Милорад
Посматрач Вучић Дејан
ФК "Јединство" (Стара Пазова) ФК "Раднички 1912" (Сомбор)
27. 09. 2020. (недеља) - 15:30 Стара Пазова
Делегат - посматрач Киш-Чепеги Роберт
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Дрндаревић Вања
Четврти судија Белић Душан

Српска лига ВОЈВОДИНА – 8. коло

ФК "1. мај" (Рума) ФК "Јединство" (Стара Пазова)
19. 09. 2020. (субота) - 16:00 Рума
Делегат - посматрач Шибул Иван
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Вучић Стефан
Други судија помоћник Вуколић Срђан
Четврти судија Меничанин Драгутин
ФК "Раднички 1912" (Сомбор) ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј)
19. 09. 2020. (субота) - 16:00 Сомбор
Делегат Симић Саша
Судија Чапо Кристијан
Први судија помоћник Кантор Мирослав
Други судија помоћник Вукановић Ненад
Четврти судија Тановић Срђан
Посматрач Обрадовић Милан
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
19. 09. 2020. (субота) - 16:00 Банатско Велико Село
Делегат - посматрач Мићановић Момчило
Судија Мрђа Неђо
Први судија помоћник Радосављевић Владимир
Други судија помоћник Милановић Петар
Четврти судија Петровић Дејан
ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка) ФК "Младост" (Нови Сад)
19. 09. 2020. (субота) - 16:00 Бачка Паланка
Делегат - посматрач Суботић Урош
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Николић Марко
Други судија помоћник Паштар Бојан
Четврти судија Глигор Миклош
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) СК "Тиса" (Адорјан)
19. 09. 2020. (субота) - 16:00 Белегиш
Делегат Деспотовић Драган
Судија Бечановић Александар
Први судија помоћник Живковић Лука
Други судија помоћник Миоданић Владимир
Четврти судија Субашић Милорад
Посматрач Ожеговић Слободан
ФК "Вршац" (Вршац) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
19. 09. 2020. (субота) - 16:00 Вршац
Делегат - посматрач Киш-Чепеги Роберт
Судија Џомбић Никола
Први судија помоћник Свиленковић Предраг
Други судија помоћник Станојчев Ђорђе
Четврти судија Тодић Филип
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "Борац" (Сакуле)
19. 09. 2020. (субота) - 16:00 Суботица
Делегат - посматрач Ћаћић Бранислав
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Грујић Марко
Четврти судија Арсић Драган
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
19. 09. 2020. (субота) - 16:00 Кула
Делегат Савић Томислав
Судија Мудринић Томислав
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Шавија Милош
Четврти судија Димоски Марко
Посматрач Родеан Маријан
ФК "Војводина 1928" (Перлез) ФК "Феникс 1995" (Стара Пазова)
20. 09. 2020. (недеља) - 16:00 Перлез
Делегат Дакић Милан
Судија Зељковић Небојша
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Бибин Алекса
Посматрач Вуксановић Драгољуб
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ФК "Слога" (Чонопља)
20. 09. 2020. (недеља) - 16:00 Стари Бановци
Делегат Момчиловић Зоран
Судија Јанковић Александар
Први судија помоћник Субић Јован
Други судија помоћник Шаин Горан
Четврти судија Бикић Никола
Посматрач Кракановић Милан

Српска лига ВОЈВОДИНА – 7. коло

ФК "Слога" (Чонопља) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
16. 09. 2020. (среда) - 16:00 Чонопља
Делегат - посматрач Шовљански Александар
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Шавија Милош
Четврти судија Бечановић Александар
ФК "Слобода" (Нови Козарци) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
16. 09. 2020. (среда) - 16:00 Нови Козарци
Делегат - посматрач Јевтић Бојан
Судија Меничанин Драгутин
Први судија помоћник Батало Немања
Други судија помоћник Зорић Душан
Четврти судија Димоски Марко
ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
16. 09. 2020. (среда) - 16:00 Панчево
Делегат - посматрач Новаковић Горан
Судија Зорић Драган
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Дрндаревић Вања
Четврти судија Бикић Никола
СК "Тиса" (Адорјан) ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка)
16. 09. 2020. (среда) - 16:00 Кањижа
Делегат Адамовић Марко
Судија Петровић Дејан
Први судија помоћник Шаин Горан
Други судија помоћник Грујић Никола
Четврти судија Белић Душан
Посматрач Цвјетићанин Душан
ФК "Младост" (Нови Сад) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
16. 09. 2020. (среда) - 16:00 Нови Сад
Делегат - посматрач Лековић Горан
Судија Тановић Срђан
Први судија помоћник Паштар Бојан
Други судија помоћник Вукановић Ненад
Четврти судија Чапо Кристијан
ФК "Феникс 1995" (Стара Пазова) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
16. 09. 2020. (среда) - 16:00 Пећинци
Делегат - посматрач Вукелић Раде
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Живковић Лука
Други судија помоћник Миоданић Владимир
Четврти судија Гњатовић Марко
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Раднички 1912" (Сомбор)
16. 09. 2020. (среда) - 16:00 Зрењанин
Делегат Николић Зоран
Судија Џомбић Никола
Први судија помоћник Свиленковић Предраг
Други судија помоћник Чубрило Љубица
Четврти судија Богићевић Марио
Посматрач Милошевић Драган
ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј) ФК "Јединство" (Стара Пазова)
16. 09. 2020. (среда) - 16:00 Бечеј
Делегат Вујаковић Дмитар
Судија Бибин Алекса
Први судија помоћник Вујанов Здравко
Други судија помоћник Радишић Дејан
Четврти судија Зељковић Небојша
Посматрач Ђукановић Илија
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ФК "1. мај" (Рума)
16. 09. 2020. (среда) - 16:00 Стари Бановци
Делегат Деспотовић Драган
Судија Тодић Филип
Први судија помоћник Вучић Стефан
Други судија помоћник Вуколић Срђан
Четврти судија Јанковић Александар
Посматрач Пандуров Милорад
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "Вршац" (Вршац)
16. 09. 2020. (среда) - 16:00 Сакуле
Делегат Јелисавац Владимир
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Стојић Урош
Четврти судија Мудринић Томислав
Посматрач Пандуров Жива

Српска лига ВОЈВОДИНА – 6. коло

ФК "1. мај" (Рума) ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј)
12. 09. 2020. (субота) - 16:00 Рума
Делегат - посматрач Вуксановић Драгољуб
Судија Мудринић Томислав
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Шавија Милош
Четврти судија Зељковић Небојша
ФК "Раднички 1912" (Сомбор) ФК "Феникс 1995" (Стара Пазова)
12. 09. 2020. (субота) - 16:00 Сомбор
Делегат Ђенић Предраг
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Живковић Лука
Други судија помоћник Миоданић Владимир
Четврти судија Глигор Миклош
Посматрач Шибул Иван
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) ФК "Младост" (Нови Сад)
12. 09. 2020. (субота) - 16:00 Банатско Велико Село
Делегат Умићевић Радован
Судија Чапо Кристијан
Први судија помоћник Паштар Бојан
Други судија помоћник Кантор Мирослав
Четврти судија Тановић Срђан
Посматрач Милановић Игор
ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
12. 09. 2020. (субота) - 16:00 Бачка Паланка
Делегат Дрљача Миодраг
Судија Бикић Никола
Први судија помоћник Петровић Слободан
Други судија помоћник Николић Марко
Четврти судија Зорић Драган
Посматрач Суботић Урош
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ФК "Борац" (Сакуле)
12. 09. 2020. (субота) - 16:00 Белегиш
Делегат Симић Саша
Судија Репчек Иван
Први судија помоћник Чугаљ Никола
Други судија помоћник Грујић Марко
Четврти судија Меничанин Драгутин
Посматрач Киш-Чепеги Роберт
ФК "Вршац" (Вршац) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
12. 09. 2020. (субота) - 16:00 Вршац
Делегат - посматрач Кракановић Милан
Судија Белић Душан
Први судија помоћник Вујанов Здравко
Други судија помоћник Добричић Вук
Четврти судија Бибин Алекса
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "Слога" (Чонопља)
12. 09. 2020. (субота) - 16:00 Суботица
Делегат - посматрач Обрадовић Милан
Судија Арсић Драган
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Бечановић Александар
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
12. 09. 2020. (субота) - 16:00 Кула
Делегат Живковић Милан
Судија Богићевић Марио
Први судија помоћник Зорић Душан
Други судија помоћник Радишић Дејан
Четврти судија Ђумић Давид
Посматрач Вучић Дејан
ФК "Јединство" (Стара Пазова) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
13. 09. 2020. (недеља) - 16:00 Стара Пазова
Делегат - посматрач Лековић Горан
Судија Субашић Милорад
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Стојић Урош
Четврти судија Димоски Марко
ФК "Војводина 1928" (Перлез) СК "Тиса" (Адорјан)
13. 09. 2020. (недеља) - 16:00 Перлез
Делегат - посматрач Мићановић Момчило
Судија Мрђа Неђо
Први судија помоћник Милановић Петар
Други судија помоћник Радосављевић Владимир
Четврти судија Јанковић Александар

Српска лига ВОЈВОДИНА – 5. коло

ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "1. мај" (Рума)
05. 09. 2020. (субота) - 16:30 Кула
Делегат - посматрач Шовљански Александар
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Лукић Душан
Други судија помоћник Чугаљ Никола
Четврти судија Бечановић Александар
ФК "Слога" (Чонопља) ФК "Вршац" (Вршац)
05. 09. 2020. (субота) - 16:30 Чонопља
Делегат - посматрач Вучић Дејан
Судија Зорић Драган
Први судија помоћник Петровић Слободан
Други судија помоћник Радишић Дејан
Четврти судија Бикић Никола
ФК "Слобода" (Нови Козарци) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
05. 09. 2020. (субота) - 16:30 Нови Козарци
Делегат - посматрач Родеан Маријан
Судија Мудринић Томислав
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Шавија Милош
Четврти судија Репчек Иван
ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
05. 09. 2020. (субота) - 16:30 Панчево
Делегат Умићевић Радован
Судија Субашић Милорад
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Грујић Марко
Четврти судија Гњатовић Марко
Посматрач Ћаћић Бранислав
ФК "Младост" (Нови Сад) ФК "Раднички 1912" (Сомбор)
05. 09. 2020. (субота) - 16:30 Нови Сад
Делегат Николић Зоран
Судија Џомбић Никола
Први судија помоћник Свиленковић Предраг
Други судија помоћник Чубрило Љубица
Четврти судија Богићевић Марио
Посматрач Новаковић Горан
ФК "Феникс 1995" (Стара Пазова) ФК "Јединство" (Стара Пазова)
05. 09. 2020. (субота) - 16:30 Пећинци
Делегат - посматрач Киш-Чепеги Роберт
Судија Тодић Филип
Први судија помоћник Живковић Лука
Други судија помоћник Миоданић Владимир
Четврти судија Меничанин Драгутин
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј)
05. 09. 2020. (субота) - 16:30 Зрењанин
Делегат Савић Томислав
Судија Тановић Срђан
Први судија помоћник Кантор Мирослав
Други судија помоћник Николић Марко
Четврти судија Мрђа Неђо
Посматрач Јевтић Бојан
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
06. 09. 2020. (недеља) - 16:30 Стари Бановци
Делегат - посматрач Цвјетићанин Душан
Судија Петровић Дејан
Први судија помоћник Шаин Горан
Други судија помоћник Добричић Вук
Четврти судија Мрђа Неђо
ФК "Борац" (Сакуле) ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка)
06. 09. 2020. (недеља) - 16:30 Сакуле
Делегат Дакић Милан
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Вучић Стефан
Други судија помоћник Зорић Душан
Четврти судија Белић Душан
Посматрач Ожеговић Слободан
СК "Тиса" (Адорјан) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
06. 09. 2020. (недеља) - 16:30 Кањижа
Делегат Момчиловић Зоран
Судија Меничанин Драгутин
Први судија помоћник Радосављевић Владимир
Други судија помоћник Рашковић Бошко
Четврти судија Бибин Алекса
Посматрач Суботић Урош

Српска лига ВОЈВОДИНА – 4. коло

ФК "1. мај" (Рума) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
29. 08. 2020. (субота) - 16:30 Рума
Делегат Симић Саша
Судија Мрђа Неђо
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Лалуја Бојан
Четврти судија Тодић Филип
Посматрач Вуксановић Драгољуб
ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј) ФК "Феникс 1995" (Стара Пазова)
29. 08. 2020. (субота) - 16:30 Бечеј
Делегат Дрљача Миодраг
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Милановић Петар
Други судија помоћник Рашковић Бошко
Четврти судија Мудринић Томислав
Посматрач Мићановић Момчило
ФК "Раднички 1912" (Сомбор) СК "Тиса" (Адорјан)
29. 08. 2020. (субота) - 16:30 Сомбор
Делегат - посматрач Ђукановић Илија
Судија Репчек Иван
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Стојић Урош
Четврти судија Субашић Милорад
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
29. 08. 2020. (субота) - 16:30 Банатско Велико Село
Делегат Јелисавац Владимир
Судија Џомбић Никола
Први судија помоћник Свиленковић Предраг
Други судија помоћник Чубрило Љубица
Четврти судија Меничанин Драгутин
Посматрач Пандуров Жива
ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
29. 08. 2020. (субота) - 16:30 Бачка Паланка
Делегат Адамовић Марко
Судија Тановић Срђан
Први судија помоћник Кантор Мирослав
Други судија помоћник Николић Марко
Четврти судија Пјевац Душан
Посматрач Пандуров Милорад
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ФК "Слога" (Чонопља)
29. 08. 2020. (субота) - 16:30 Белегиш
Делегат Вујаковић Дмитар
Судија Богићевић Марио
Први судија помоћник Грујић Марко
Други судија помоћник Радишић Дејан
Четврти судија Петровић Дејан
Посматрач Алексић Владан
ФК "Вршац" (Вршац) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
29. 08. 2020. (субота) - 16:30 Вршац
Делегат - посматрач Јевтић Бојан
Судија Бибин Алекса
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Дрндаревић Вања
Четврти судија Зорић Драган
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
29. 08. 2020. (субота) - 16:30 Суботица
Делегат - посматрач Обрадовић Милан
Судија Бечановић Александар
Први судија помоћник Лукић Душан
Други судија помоћник Чугаљ Никола
Четврти судија Ђумић Давид
ФК "Јединство" (Стара Пазова) ФК "Младост" (Нови Сад)
30. 08. 2020. (недеља) - 16:30 Стара Пазова
Делегат - посматрач Медаковић Горан
Судија Бикић Никола
Први судија помоћник Вујанов Здравко
Други судија помоћник Петровић Слободан
Четврти судија Ранисавић Саша
ФК "Војводина 1928" (Перлез) ФК "Борац" (Сакуле)
30. 08. 2020. (недеља) - 16:30 Перлез
Делегат - посматрач Милановић Игор
Судија Белић Душан
Први судија помоћник Живковић Лука
Други судија помоћник Миоданић Владимир
Четврти судија Тодић Филип

Српска лига ВОЈВОДИНА – 3. коло

ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "1. мај" (Рума)
26. 08. 2020. (среда) - 17:00 Суботица
Делегат - посматрач Цвјетићанин Душан
Судија Зорић Драган
Први судија помоћник Петровић Слободан
Други судија помоћник Радишић Дејан
Четврти судија Бикић Никола
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ФК "Вршац" (Вршац)
26. 08. 2020. (среда) - 17:00 Кула
Делегат Умићевић Радован
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Вучић Стефан
Други судија помоћник Миоданић Владимир
Четврти судија Тодић Филип
Посматрач Вукелић Раде
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
26. 08. 2020. (среда) - 17:00 Стари Бановци
Делегат - посматрач Суботић Урош
Судија Џомбић Никола
Први судија помоћник Свиленковић Предраг
Други судија помоћник Чубрило Љубица
Четврти судија Меничанин Драгутин
ФК "Слога" (Чонопља) ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка)
26. 08. 2020. (среда) - 17:00 Чонопља
Делегат - посматрач Шовљански Александар
Судија Чапо Кристијан
Први судија помоћник Кантор Мирослав
Други судија помоћник Николић Марко
Четврти судија Тановић Срђан
ФК "Слобода" (Нови Козарци) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
26. 08. 2020. (среда) - 17:00 Нови Козарци
Делегат Деспотовић Драган
Судија Субашић Милорад
Први судија помоћник Живковић Лука
Други судија помоћник Стојић Урош
Четврти судија Пјевац Душан
Посматрач Милошевић Драган
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
26. 08. 2020. (среда) - 17:00 Сакуле
Делегат Ђенић Предраг
Судија Петровић Дејан
Први судија помоћник Радосављевић Владимир
Други судија помоћник Милановић Петар
Четврти судија Мрђа Неђо
Посматрач Ожеговић Слободан
ФК "Динамо 1945" (Панчево) ФК "Раднички 1912" (Сомбор)
26. 08. 2020. (среда) - 17:00 Панчево
Делегат - посматрач Шибул Иван
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Грујић Марко
Четврти судија Репчек Иван
СК "Тиса" (Адорјан) ФК "Јединство" (Стара Пазова)
26. 08. 2020. (среда) - 17:00 Адорјан
Делегат - посматрач Киш-Чепеги Роберт
Судија Бибин Алекса
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Дрндаревић Вања
Четврти судија Богићевић Марио
ФК "Младост" (Нови Сад) ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј)
26. 08. 2020. (среда) - 17:00 Нови Сад
Делегат Савић Томислав
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Вујанов Здравко
Други судија помоћник Зорић Душан
Четврти судија Белић Душан
Посматрач Вучић Дејан
ФК "Феникс 1995" (Стара Пазова) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
02. 09. 2020. (среда) - 16:30 Пећинци
Делегат Живковић Милан
Судија Бечановић Далибор
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Гњатовић Марко
Посматрач Шибул Иван

Српска лига ВОЈВОДИНА – 2. коло

ФК "1. мај" (Рума) ФК "Феникс 1995" (Стара Пазова)
22. 08. 2020. (субота) - 17:00 Рума
Делегат - посматрач Мићановић Момчило
Судија Ранисавић Саша
Први судија помоћник Рапоти Зоран
Други судија помоћник Вуколић Срђан
Четврти судија Репчек Иван
ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин) ФК "Младост" (Нови Сад)
22. 08. 2020. (субота) - 17:00 Зрењанин
Делегат Дакић Милан
Судија Џомбић Никола
Први судија помоћник Свиленковић Предраг
Други судија помоћник Чубрило Љубица
Четврти судија Чапо Кристијан
Посматрач Цвјетићанин Душан
ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј) СК "Тиса" (Адорјан)
22. 08. 2020. (субота) - 17:00 Бечеј
Делегат - посматрач Новаковић Горан
Судија Гњатовић Марко
Први судија помоћник Даниловић Слободан
Други судија помоћник Миоданић Владимир
Четврти судија Бибин Алекса
ФК "Раднички 1912" (Сомбор) ФК "Борац" (Сакуле)
22. 08. 2020. (субота) - 17:00 Сомбор
Делегат - посматрач Ђукановић Илија
Судија Ђумић Давид
Први судија помоћник Кантор Мирослав
Други судија помоћник Шавија Милош
Четврти судија Тановић Срђан
ФК "Козара" (Банатско Велико Село) ФК "Слобода" (Нови Козарци)
22. 08. 2020. (субота) - 17:00 Банатско Велико Село
Делегат - посматрач Вуксановић Драгољуб
Судија Богићевић Марио
Први судија помоћник Дрндаревић Вања
Други судија помоћник Николић Марко
Четврти судија Бикић Никола
ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка) ФК "Дунав" (Стари Бановци)
22. 08. 2020. (субота) - 17:00 Бачка Паланка
Делегат - посматрач Милановић Игор
Судија Белић Душан
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Петровић Слободан
Четврти судија Бечановић Александар
ФК "Омладинац" (Нови Бановци) ФК "Хајдук 1912" (Кула)
22. 08. 2020. (субота) - 17:00 Белегиш
Делегат Момчиловић Зоран
Судија Мрђа Неђо
Први судија помоћник Милановић Петар
Други судија помоћник Добричић Вук
Четврти судија Зорић Драган
Посматрач Пандуров Милорад
ФК "Вршац" (Вршац) ФК "Бачка 1901" (Суботица)
22. 08. 2020. (субота) - 17:00 Вршац
Делегат Перовић Предраг
Судија Меничанин Драгутин
Први судија помоћник Вучић Стефан
Други судија помоћник Зорић Душан
Четврти судија Мудринић Томислав
Посматрач Медаковић Горан
ФК "Јединство" (Стара Пазова) ФК "Динамо 1945" (Панчево)
23. 08. 2020. (недеља) - 17:00 Стара Пазова
Делегат Симић Саша
Судија Пјевац Душан
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Грујић Марко
Четврти судија Субашић Милорад
Посматрач Родеан Маријан
ФК "Војводина 1928" (Перлез) ФК "Слога" (Чонопља)
23. 08. 2020. (недеља) - 17:00 Перлез
Делегат Николић Зоран
Судија Тодић Филип
Први судија помоћник Живковић Лука
Други судија помоћник Стојић Урош
Четврти судија Бибин Алекса
Посматрач Обрадовић Милан

Српска лига ВОЈВОДИНА – 1. коло

ФК "Вршац" (Вршац) ФК "1. мај" (Рума)
15. 08. 2020. (субота) - 17:00 Вршац
Делегат - посматрач Шовљански Александар
Судија Зорић Драган
Први судија помоћник Зекоња Невен
Други судија помоћник Николић Марко
Четврти судија Ранисавић Саша
ФК "Бачка 1901" (Суботица) ФК "Омладинац" (Нови Бановци)
15. 08. 2020. (субота) - 17:00 Суботица
Делегат Ђенић Предраг
Судија Пјевац Душан
Први судија помоћник Рађен Предраг
Други судија помоћник Зорић Душан
Четврти судија Субашић Милорад
Посматрач Пандуров Жива
ФК "Хајдук 1912" (Кула) ОФК "Стари Град" (Бачка Паланка)
15. 08. 2020. (субота) - 17:00 Кула
Делегат - посматрач Суботић Урош
Судија Петровић Дејан
Први судија помоћник Шаин Горан
Други судија помоћник Грујић Никола
Четврти судија Белић Душан
ФК "Слога" (Чонопља) ФК "Козара" (Банатско Велико Село)
15. 08. 2020. (субота) - 17:00 Чонопља
Делегат - посматрач Киш-Чепеги Роберт
Судија Меничанин Драгутин
Први судија помоћник Вучић Стефан
Други судија помоћник Рапоти Зоран
Четврти судија Тодић Филип
ФК "Слобода" (Нови Козарци) ФК "Раднички 1912" (Сомбор)
15. 08. 2020. (субота) - 17:00 Нови Козарци
Делегат - посматрач Вучић Дејан
Судија Мудринић Томислав
Први судија помоћник Шавија Милош
Други судија помоћник Стојић Урош
Четврти судија Мрђа Неђо
ФК "Динамо 1945" (Панчево) ОФК "Бечеј 1918" (Бечеј)
15. 08. 2020. (субота) - 17:00 Панчево
Делегат - посматрач Ћаћић Бранислав
Судија Бикић Никола
Први судија помоћник Петровић Слободан
Други судија помоћник Радишић Дејан
Четврти судија Бибин Алекса
ФК "Младост" (Нови Сад) ФК "Феникс 1995" (Стара Пазова)
15. 08. 2020. (субота) - 17:00 Нови Сад
Делегат Адамовић Марко
Судија Бечановић Александар
Први судија помоћник Дрндаревић Вања
Други судија помоћник Вујанов Здравко
Четврти судија Џомбић Никола
Посматрач Алексић Владан
ФК "Дунав" (Стари Бановци) ФК "Војводина 1928" (Перлез)
16. 08. 2020. (недеља) - 17:00 Стари Бановци
Делегат Јелисавац Владимир
Судија Чапо Кристијан
Први судија помоћник Кантор Мирослав
Други судија помоћник Чугаљ Никола
Четврти судија Тановић Срђан
Посматрач Шибул Иван
ФК "Борац" (Сакуле) ФК "Јединство" (Стара Пазова)
16. 08. 2020. (недеља) - 17:00 Сакуле
Делегат Дрљача Миодраг
Судија Зељковић Небојша
Први судија помоћник Лалуја Бојан
Други судија помоћник Лукић Душан
Четврти судија Богићевић Марио
Посматрач Милошевић Драган
СК "Тиса" (Адорјан) ФК "Раднички Зрењанин" (Зрењанин)
16. 08. 2020. (недеља) - 17:00 Кањижа
Делегат Вујаковић Дмитар
Судија Репчек Иван
Први судија помоћник Живковић Лука
Други судија помоћник Грујић Марко
Четврти судија Гњатовић Марко
Посматрач Вукелић Раде