Bulevar oslobođenja 92/V, 21 102 Novi Sad; T: 021/421-401; 021/420-885; 064/8455-490; F: 021/66-23-460|kancelarija@fsv.rs

Srpska liga VOJVODINA – Rezultati i tabela

Srpska liga VOJVODINA – Rezultati i tabela2021-09-19T00:15:50+02:00

REZULTATI – 6. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 18. 09. 2021. 16:00 Gradski stadion kraj Tise, Bečej
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) OFK „Vršac“ (Vršac)

1 - 2

Sub. 18. 09. 2021. 16:00 Stadion kraj Skrobare, Zrenjanin
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova)

0 - 1

Sub. 18. 09. 2021. 16:00 Gradski stadion Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK „Radnički 1912“ (Sombor)

1 - 2

Sub. 18. 09. 2021. 16:00 Stadion OFK "Stari Grad", Bačka Palanka
OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka) FK „1. maj“ (Ruma)

0 - 1

Sub. 18. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

5 - 2

Ned. 19. 09. 2021. 16:00 Stadion SK Tisa, Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) FK „Tekstilac“ (Odžaci)

1 - 3

Ned. 19. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

1 - 0

Ned. 19. 09. 2021. 16:00 Stadion Sveti Nikola, Sakule
FK „Borac“ (Sakule) OFK „Kikinda“ (Kikinda)

4 - 1

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova) 6 5 0 1 8:2 15
2 Logo OFK „Bečej 1918“ (Bečej) 6 4 1 1 13:7 13
3 Logo FK „Borac“ (Šajkaš) 6 4 1 1 7:5 13
4 Logo FK „Borac“ (Sakule) 6 3 2 1 16:10 11
5 Logo OFK „Vršac“ (Vršac) 6 3 2 1 8:5 11
6 Logo FK „Tekstilac“ (Odžaci) 6 3 1 2 10:4 10
7 Logo FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) 6 3 0 3 8:8 9
8 Logo FK „Omladinac“ (Novi Banovci) 6 3 0 3 9:10 9
9 Logo OFK „Kikinda“ (Kikinda) 6 3 0 3 6:8 9
10 Logo FK „1. maj“ (Ruma) 6 2 2 2 6:5 8
11 Logo FK „Radnički 1912“ (Sombor) 6 2 1 3 7:9 7
12 Logo FK „Hajduk 1912“ (Kula) 6 2 1 3 7:9 7
13 Logo SK „Tisa“ (Adorjan) 6 1 2 3 8:13 5
14 Logo FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) 6 1 1 4 3:7 4
15 Logo OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka) 6 1 0 5 6:10 3
16 Logo FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) 6 1 0 5 3:13 3

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova) 6 5 0 1 8:2 15
2 Logo OFK „Bečej 1918“ (Bečej) 6 4 1 1 13:7 13
3 Logo FK „Borac“ (Šajkaš) 6 4 1 1 7:5 13
4 Logo FK „Borac“ (Sakule) 6 3 2 1 16:10 11
5 Logo OFK „Vršac“ (Vršac) 6 3 2 1 8:5 11
6 Logo FK „Tekstilac“ (Odžaci) 6 3 1 2 10:4 10
7 Logo FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) 6 3 0 3 8:8 9
8 Logo FK „Omladinac“ (Novi Banovci) 6 3 0 3 9:10 9
9 Logo OFK „Kikinda“ (Kikinda) 6 3 0 3 6:8 9
10 Logo FK „1. maj“ (Ruma) 6 2 2 2 6:5 8
11 Logo FK „Radnički 1912“ (Sombor) 6 2 1 3 7:9 7
12 Logo FK „Hajduk 1912“ (Kula) 6 2 1 3 7:9 7
13 Logo SK „Tisa“ (Adorjan) 6 1 2 3 8:13 5
14 Logo FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) 6 1 1 4 3:7 4
15 Logo OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka) 6 1 0 5 6:10 3
16 Logo FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) 6 1 0 5 3:13 3

PREDSTOJEĆE UTAKMICE – 7. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 25. 09. 2021. 15:30 Gradski stadion Vršac
OFK „Vršac“ (Vršac) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

-:-

Sub. 25. 09. 2021. 15:30 Gradski stadion Kikinda
OFK „Kikinda“ (Kikinda) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

-:-

Sub. 25. 09. 2021. 15:30 Stadion "Milan Sredanović", Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) FK „Borac“ (Sakule)

-:-

Sub. 25. 09. 2021. 15:30 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

-:-

Sub. 25. 09. 2021. 15:30 Stadion FK 1. maj , Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) FK „Borac“ (Šajkaš)

-:-

Sub. 25. 09. 2021. 15:30 Gradski stadion Sombor
FK „Radnički 1912“ (Sombor) OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka)

-:-

Sub. 25. 09. 2021. 15:30 Gradski stadion Odžaci
FK „Tekstilac“ (Odžaci) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

-:-

Sub. 25. 09. 2021. 15:30 Stadion FK Feniks 1995, Stara Pazova
FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova) SK „Tisa“ (Adorjan)

-:-

SVI REZULTATI (IZABRATI KOLO)

Utakmica Rezultat
Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka)

1 - 0

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Gradski stadion Kikinda
OFK „Kikinda“ (Kikinda) SK „Tisa“ (Adorjan)

2 - 0

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion "Milan Sredanović", Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

2 - 0

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) OFK „Vršac“ (Vršac)

1 - 4

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion FK 1. maj , Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova)

0 - 2

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Gradski stadion Sombor
FK „Radnički 1912“ (Sombor) FK „Tekstilac“ (Odžaci)

0 - 2

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

1 - 3

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion Sveti Nikola, Sakule
FK „Borac“ (Sakule) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

3 - 1

VIDEO
DELEGIRANJE
REZULTATI I TABELA
RASPORED
KALENDAR LIGE
BILTENI
KLUBOVI
KONTAKT PODACI KLUBOVA
BOJE KLUBOVA
DELEGATI
DELEGATI POSMATRAČI
SUDIJE
SUDIJE POMOĆNICI
RUKOVODSTVO LIGE

Izbor pisma

ćirilica latinica

REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA

6. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 18. 09. 2021. 16:00 Gradski stadion kraj Tise, Bečej
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) OFK „Vršac“ (Vršac)

1 - 2

Sub. 18. 09. 2021. 16:00 Stadion kraj Skrobare, Zrenjanin
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova)

0 - 1

Sub. 18. 09. 2021. 16:00 Gradski stadion Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK „Radnički 1912“ (Sombor)

1 - 2

Sub. 18. 09. 2021. 16:00 Stadion OFK "Stari Grad", Bačka Palanka
OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka) FK „1. maj“ (Ruma)

0 - 1

Sub. 18. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

5 - 2

Ned. 19. 09. 2021. 16:00 Stadion SK Tisa, Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) FK „Tekstilac“ (Odžaci)

1 - 3

Ned. 19. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

1 - 0

Ned. 19. 09. 2021. 16:00 Stadion Sveti Nikola, Sakule
FK „Borac“ (Sakule) OFK „Kikinda“ (Kikinda)

4 - 1

SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 6. KOLA

5. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 11. 09. 2021. 16:00 Gradski stadion Kikinda
OFK „Kikinda“ (Kikinda) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

2 - 0

Sub. 11. 09. 2021. 16:00 Stadion "Milan Sredanović", Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) FK „Borac“ (Šajkaš)

0 - 1

Sub. 11. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka)

2 - 1

Sub. 11. 09. 2021. 16:00 Stadion FK 1. maj , Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

0 - 0

Sub. 11. 09. 2021. 16:00 Gradski stadion Sombor
FK „Radnički 1912“ (Sombor) SK „Tisa“ (Adorjan)

2 - 2

Sub. 11. 09. 2021. 16:00 Gradski stadion Odžaci
FK „Tekstilac“ (Odžaci) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

4 - 0

Sub. 11. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Feniks 1995, Stara Pazova
FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova) OFK „Vršac“ (Vršac)

2 - 0

Ned. 12. 09. 2021. 16:00 Stadion Sveti Nikola, Sakule
FK „Borac“ (Sakule) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

3 - 3

BILTEN BROJ 5
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 5. KOLA

4. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 04. 09. 2021. 16:30 Gradski stadion kraj Tise, Bečej
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova)

1 - 0

Sub. 04. 09. 2021. 16:30 Gradski stadion Vršac
OFK „Vršac“ (Vršac) FK „Tekstilac“ (Odžaci)

0 - 0

Sub. 04. 09. 2021. 16:30 Stadion kraj Skrobare, Zrenjanin
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) FK „Radnički 1912“ (Sombor)

1 - 2

Sub. 04. 09. 2021. 16:30 Gradski stadion Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

0 - 1

Sub. 04. 09. 2021. 16:30 Stadion OFK "Stari Grad", Bačka Palanka
OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

1 - 2

Sub. 04. 09. 2021. 16:30 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) FK „Borac“ (Sakule)

2 - 0

Ned. 05. 09. 2021. 16:30 Stadion SK Tisa, Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) FK „1. maj“ (Ruma)

2 - 1

Ned. 05. 09. 2021. 16:30 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) OFK „Kikinda“ (Kikinda)

1 - 0

BILTEN BROJ 4
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 4. KOLA

3. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 28. 08. 2021. 16:30 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

0 - 3

Sub. 28. 08. 2021. 16:30 Gradski stadion Kikinda
OFK „Kikinda“ (Kikinda) OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka)

0 - 3

Sub. 28. 08. 2021. 16:30 Stadion "Milan Sredanović", Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

0 - 1

Sub. 28. 08. 2021. 16:30 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) SK „Tisa“ (Adorjan)

4 - 2

Sub. 28. 08. 2021. 16:30 Stadion FK 1. maj , Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

3 - 0

Sub. 28. 08. 2021. 16:30 Gradski stadion Sombor
FK „Radnički 1912“ (Sombor) OFK „Vršac“ (Vršac)

0 - 1

Sub. 28. 08. 2021. 16:30 Gradski stadion Odžaci
FK „Tekstilac“ (Odžaci) FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova)

0 - 1

Ned. 29. 08. 2021. 16:30 Stadion Sveti Nikola, Sakule
FK „Borac“ (Sakule) FK „Borac“ (Šajkaš)

2 - 2

BILTEN BROJ 3
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 3. KOLA

2. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 21. 08. 2021. 17:00 Gradski stadion kraj Tise, Bečej
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) FK „Tekstilac“ (Odžaci)

2 - 1

Sub. 21. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Feniks 1995, Stara Pazova
FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova) FK „Radnički 1912“ (Sombor)

2 - 1

Sub. 21. 08. 2021. 17:00 Gradski stadion Vršac
OFK „Vršac“ (Vršac) FK „1. maj“ (Ruma)

1 - 1

Sub. 21. 08. 2021. 17:00 Stadion kraj Skrobare, Zrenjanin
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

2 - 1

Sub. 21. 08. 2021. 17:00 Gradski stadion Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) OFK „Kikinda“ (Kikinda)

0 - 1

Sub. 21. 08. 2021. 17:00 Stadion OFK "Stari Grad", Bačka Palanka
OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka) FK „Borac“ (Sakule)

1 - 4

Ned. 22. 08. 2021. 17:00 Stadion SK Tisa, Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

1 - 1

Ned. 22. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

1 - 0

BILTEN BROJ 2
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 2. KOLA

1. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka)

1 - 0

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Gradski stadion Kikinda
OFK „Kikinda“ (Kikinda) SK „Tisa“ (Adorjan)

2 - 0

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion "Milan Sredanović", Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

2 - 0

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) OFK „Vršac“ (Vršac)

1 - 4

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion FK 1. maj , Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova)

0 - 2

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Gradski stadion Sombor
FK „Radnički 1912“ (Sombor) FK „Tekstilac“ (Odžaci)

0 - 2

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

1 - 3

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion Sveti Nikola, Sakule
FK „Borac“ (Sakule) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

3 - 1

BILTEN BROJ 1
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 1. KOLA

KALENDAR LIGE

Loading...

ARHIVA

Srpska liga VOJVODINA – Rezultati i tabela 2020/2021.
Srpska liga VOJVODINA – Rezultati i tabela 2019/2020.
Srpska liga VOJVODINA – Rezultati i tabela 2018/2019.