Bulevar oslobođenja 92/V, 21 102 Novi Sad; T: 021/421-401; 021/420-885; 064/8455-490; F: 021/66-23-460|kancelarija@fsv.rs

Srpska liga VOJVODINA – Rezultati i tabela

Srpska liga VOJVODINA – Rezultati i tabela2024-02-28T08:51:05+02:00

REZULTATI – 16. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 02. 03. 2024. 14:30 Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) FK „Naftagas“ (Elemir)

1 - 0

Sub. 02. 03. 2024. 14:30 Bečej
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) GFK „Sloven“ (Ruma)

0 - 1

Sub. 02. 03. 2024. 14:30 Bačka Palanka
FK „Železničar“ (Inđija) FK „Podunavac“ (Belegiš)

2 - 0

Sub. 02. 03. 2024. 14:30 Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

1 - 1

Sub. 02. 03. 2024. 14:30 Zrenjanin
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) FK „Kabel“ (Novi Sad)

0 - 0

Sub. 02. 03. 2024. 14:30 Bačka Palanka
OFK „Bačka“ (Bačka Palanka) SK „Tisa“ (Adorjan)

2 - 0

Ned. 03. 03. 2024. 11:00 Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) OFK „Kikinda“ (Kikinda)

0 - 0

Ned. 03. 03. 2024. 14:30 Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

2 - 1

TABELA

Poz   Tim U P N I GolR B
1 Logo GFK „Sloven“ (Ruma) 16 12 0 4 29:12+17 36
2 Logo FK „Železničar“ (Inđija) 16 9 5 2 25:9+16 32
3 Logo OFK „Kikinda“ (Kikinda) 16 8 4 4 23:10+13 28
4 Logo FK „Kabel“ (Novi Sad) 16 7 7 2 25:13+12 28
5 Logo FK „Naftagas“ (Elemir) 16 8 1 7 23:19+4 25
6 Logo FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) 16 7 4 5 18:17+1 25
7 Logo FK „Omladinac“ (Novi Banovci) 16 8 1 7 16:19-3 25
8 Logo FK „Podunavac“ (Belegiš) 16 5 7 4 17:14+3 22
9 Logo FK „Borac“ (Šajkaš) 16 6 4 6 15:150 22
10 Logo FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) 16 5 4 7 13:21-8 19
11 Logo FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) 16 5 3 8 15:20-5 18
12 Logo OFK „Bečej 1918“ (Bečej) 16 6 0 10 17:31-14 18
13 Logo FK „Hajduk 1912“ (Kula) 16 4 4 8 21:25-4 16
14 Logo SK „Tisa“ (Adorjan) 16 5 0 11 19:25-6 15
15 Logo FK „1. maj“ (Ruma) 16 3 5 8 16:29-13 14
16 Logo OFK „Bačka“ (Bačka Palanka) 16 3 5 8 11:24-13 14

TABELA

Poz   Tim U P N I GolR B
1 Logo GFK „Sloven“ (Ruma) 16 12 0 4 29:12+17 36
2 Logo FK „Železničar“ (Inđija) 16 9 5 2 25:9+16 32
3 Logo OFK „Kikinda“ (Kikinda) 16 8 4 4 23:10+13 28
4 Logo FK „Kabel“ (Novi Sad) 16 7 7 2 25:13+12 28
5 Logo FK „Naftagas“ (Elemir) 16 8 1 7 23:19+4 25
6 Logo FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) 16 7 4 5 18:17+1 25
7 Logo FK „Omladinac“ (Novi Banovci) 16 8 1 7 16:19-3 25
8 Logo FK „Podunavac“ (Belegiš) 16 5 7 4 17:14+3 22
9 Logo FK „Borac“ (Šajkaš) 16 6 4 6 15:150 22
10 Logo FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) 16 5 4 7 13:21-8 19
11 Logo FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) 16 5 3 8 15:20-5 18
12 Logo OFK „Bečej 1918“ (Bečej) 16 6 0 10 17:31-14 18
13 Logo FK „Hajduk 1912“ (Kula) 16 4 4 8 21:25-4 16
14 Logo SK „Tisa“ (Adorjan) 16 5 0 11 19:25-6 15
15 Logo FK „1. maj“ (Ruma) 16 3 5 8 16:29-13 14
16 Logo OFK „Bačka“ (Bačka Palanka) 16 3 5 8 11:24-13 14

PREDSTOJEĆE UTAKMICE – 17. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 09. 03. 2024. 14:30 Kikinda
OFK „Kikinda“ (Kikinda) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

-:-

Sub. 09. 03. 2024. 14:30 Ruma
GFK „Sloven“ (Ruma) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

-:-

Sub. 09. 03. 2024. 14:30 Elemir
FK „Naftagas“ (Elemir) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

-:-

Sub. 09. 03. 2024. 14:30 Bačka Palanka
OFK „Bačka“ (Bačka Palanka) FK „Borac“ (Šajkaš)

-:-

Ned. 10. 03. 2024. 10:00 Novi Sad
FK „Kabel“ (Novi Sad) FK „1. maj“ (Ruma)

-:-

Ned. 10. 03. 2024. 11:00 Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK „Železničar“ (Inđija)

-:-

Ned. 10. 03. 2024. 14:30 Belegiš
FK „Podunavac“ (Belegiš) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

-:-

Ned. 10. 03. 2024. 14:30 Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

-:-

SVI REZULTATI (IZABRATI KOLO)

Utakmica Rezultat
Sub. 12. 08. 2023. 17:00 Kikinda
OFK „Kikinda“ (Kikinda) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

2 - 0

Sub. 12. 08. 2023. 17:00 Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) FK „Borac“ (Šajkaš)

0 - 0

Sub. 12. 08. 2023. 17:00 Elemir
FK „Naftagas“ (Elemir) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

1 - 2

Sub. 12. 08. 2023. 17:00 Ruma
GFK „Sloven“ (Ruma) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

1 - 2

Ned. 13. 08. 2023. 10:00 Novi Sad
FK „Kabel“ (Novi Sad) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

2 - 0

Ned. 13. 08. 2023. 11:00 Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK „1. maj“ (Ruma)

1 - 4

Ned. 13. 08. 2023. 17:00 Belegiš
FK „Podunavac“ (Belegiš) FK „Železničar“ (Inđija)

1 - 2

Ned. 13. 08. 2023. 17:00 Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) OFK „Bačka“ (Bačka Palanka)

2 - 1

VIDEO
DELEGIRANJE
REZULTATI I TABELA
RASPORED
KALENDAR LIGE
BILTENI
KLUBOVI
KONTAKT PODACI KLUBOVA
BOJE KLUBOVA
DELEGATI
DELEGATI POSMATRAČI
SUDIJE
SUDIJE POMOĆNICI
RUKOVODSTVO LIGE

Izbor pisma

ćirilica latinica

REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA

15. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 18. 11. 2023. 13:00 Bačka Palanka
OFK „Bačka“ (Bačka Palanka) FK „Kabel“ (Novi Sad)

2 - 2

Sub. 18. 11. 2023. 13:00 Zrenjanin
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

1 - 1

Sub. 18. 11. 2023. 13:00 Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) FK „Podunavac“ (Belegiš)

2 - 2

Sub. 18. 11. 2023. 13:00 Inđija
FK „Železničar“ (Inđija) OFK „Kikinda“ (Kikinda)

0 - 0

Sub. 18. 11. 2023. 13:00 Bečej
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) FK „Naftagas“ (Elemir)

0 - 2

Sub. 18. 11. 2023. 13:00 Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

2 - 0

Ned. 19. 11. 2023. 11:00 Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) GFK „Sloven“ (Ruma)

1 - 3

Ned. 19. 11. 2023. 13:00 Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) FK „Borac“ (Šajkaš)

1 - 3

BILTEN BROJ 15
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 15. KOLA

14. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 11. 11. 2023. 11:00 Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) OFK „Bačka“ (Bačka Palanka)

2 - 0

Sub. 11. 11. 2023. 13:00 Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

4 - 1

Sub. 11. 11. 2023. 13:00 Elemir
FK „Naftagas“ (Elemir) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

3 - 0

Sub. 11. 11. 2023. 13:00 Ruma
GFK „Sloven“ (Ruma) FK „Železničar“ (Inđija)

2 - 1

Sub. 11. 11. 2023. 13:00 Kikinda
OFK „Kikinda“ (Kikinda) FK „1. maj“ (Ruma)

5 - 1

Ned. 12. 11. 2023. 10:00 Novi Sad
FK „Kabel“ (Novi Sad) SK „Tisa“ (Adorjan)

2 - 0

Ned. 12. 11. 2023. 13:00 Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

2 - 0

Ned. 12. 11. 2023. 13:00 Belegiš
FK „Podunavac“ (Belegiš) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

1 - 0

BILTEN BROJ 14
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 14. KOLA

13. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 04. 11. 2023. 13:00 Bačka Palanka
OFK „Bačka“ (Bačka Palanka) FK „Podunavac“ (Belegiš)

0 - 0

Sub. 04. 11. 2023. 13:00 Zrenjanin
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) OFK „Kikinda“ (Kikinda)

2 - 0

Sub. 04. 11. 2023. 13:00 Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) GFK „Sloven“ (Ruma)

0 - 2

Sub. 04. 11. 2023. 13:00 Inđija
FK „Železničar“ (Inđija) FK „Naftagas“ (Elemir)

4 - 1

Sub. 04. 11. 2023. 13:00 Bečej
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

0 - 3

Ned. 05. 11. 2023. 10:00 Novi Sad
FK „Kabel“ (Novi Sad) FK „Borac“ (Šajkaš)

2 - 0

Ned. 05. 11. 2023. 11:00 Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

3 - 1

Ned. 05. 11. 2023. 13:00 Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

0 - 2

BILTEN BROJ 13
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 13. KOLA

12. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 28. 10. 2023. 13:30 Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

1 - 2

Sub. 28. 10. 2023. 13:30 Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) FK „Železničar“ (Inđija)

2 - 2

Sub. 28. 10. 2023. 13:30 Elemir
FK „Naftagas“ (Elemir) FK „1. maj“ (Ruma)

1 - 0

Sub. 28. 10. 2023. 13:30 Ruma
GFK „Sloven“ (Ruma) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

1 - 2

Sub. 28. 10. 2023. 13:30 Kikinda
OFK „Kikinda“ (Kikinda) OFK „Bačka“ (Bačka Palanka)

4 - 0

Ned. 29. 10. 2023. 11:00 Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK „Kabel“ (Novi Sad)

0 - 0

Ned. 29. 10. 2023. 13:30 Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

2 - 0

Ned. 29. 10. 2023. 13:30 Belegiš
FK „Podunavac“ (Belegiš) SK „Tisa“ (Adorjan)

2 - 0

BILTEN BROJ 12
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 12. KOLA

11. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 21. 10. 2023. 14:30 Bačka Palanka
OFK „Bačka“ (Bačka Palanka) GFK „Sloven“ (Ruma)

0 - 5

Sub. 21. 10. 2023. 14:30 Zrenjanin
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) FK „Naftagas“ (Elemir)

0 - 2

Sub. 21. 10. 2023. 14:30 Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

0 - 0

Sub. 21. 10. 2023. 14:30 Inđija
FK „Železničar“ (Inđija) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

0 - 0

Ned. 22. 10. 2023. 10:00 Novi Sad
FK „Kabel“ (Novi Sad) FK „Podunavac“ (Belegiš)

1 - 1

Ned. 22. 10. 2023. 11:00 Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK „Borac“ (Šajkaš)

2 - 3

Ned. 22. 10. 2023. 11:00 Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

2 - 0

Ned. 22. 10. 2023. 14:30 Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) OFK „Kikinda“ (Kikinda)

0 - 1

BILTEN BROJ 11
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 11. KOLA

10. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 14. 10. 2023. 15:00 Bečej
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) FK „Železničar“ (Inđija)

0 - 4

Sub. 14. 10. 2023. 15:00 Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) FK „1. maj“ (Ruma)

4 - 1

Sub. 14. 10. 2023. 15:00 Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

2 - 2

Sub. 14. 10. 2023. 15:00 Elemir
FK „Naftagas“ (Elemir) OFK „Bačka“ (Bačka Palanka)

2 - 3

Sub. 14. 10. 2023. 15:00 Ruma
GFK „Sloven“ (Ruma) SK „Tisa“ (Adorjan)

1 - 0

Sub. 14. 10. 2023. 15:00 Kikinda
OFK „Kikinda“ (Kikinda) FK „Kabel“ (Novi Sad)

1 - 1

Sub. 14. 10. 2023. 15:00 Belegiš
FK „Podunavac“ (Belegiš) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

1 - 1

Ned. 15. 10. 2023. 15:00 Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

0 - 1

BILTEN BROJ 10
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 10. KOLA

9. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 07. 10. 2023. 15:00 Bačka Palanka
OFK „Bačka“ (Bačka Palanka) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

2 - 1

Sub. 07. 10. 2023. 15:00 Zrenjanin
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

1 - 0

Sub. 07. 10. 2023. 15:00 Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

1 - 2

Sub. 07. 10. 2023. 15:00 Inđija
FK „Železničar“ (Inđija) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

1 - 0

Ned. 08. 10. 2023. 10:00 Novi Sad
FK „Kabel“ (Novi Sad) GFK „Sloven“ (Ruma)

3 - 1

Ned. 08. 10. 2023. 11:00 Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) OFK „Kikinda“ (Kikinda)

0 - 1

Ned. 08. 10. 2023. 15:00 Belegiš
FK „Podunavac“ (Belegiš) FK „Borac“ (Šajkaš)

0 - 0

Ned. 08. 10. 2023. 15:00 Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) FK „Naftagas“ (Elemir)

1 - 2

BILTEN BROJ 9
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 9. KOLA

8. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 30. 09. 2023. 15:30 Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) FK „1. maj“ (Ruma)

3 - 1

Sub. 30. 09. 2023. 15:30 Bečej
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

1 - 0

Sub. 30. 09. 2023. 15:30 Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) OFK „Bačka“ (Bačka Palanka)

0 - 0

Sub. 30. 09. 2023. 15:30 Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) SK „Tisa“ (Adorjan)

0 - 1

Sub. 30. 09. 2023. 15:30 Elemir
FK „Naftagas“ (Elemir) FK „Kabel“ (Novi Sad)

3 - 0

Sub. 30. 09. 2023. 15:30 Ruma
GFK „Sloven“ (Ruma) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

3 - 1

Sub. 30. 09. 2023. 15:30 Kikinda
OFK „Kikinda“ (Kikinda) FK „Podunavac“ (Belegiš)

0 - 0

Ned. 01. 10. 2023. 15:30 Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) FK „Železničar“ (Inđija)

0 - 1

BILTEN BROJ 8
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 8. KOLA

7. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 23. 09. 2023. 15:30 Kikinda
OFK „Kikinda“ (Kikinda) FK „Borac“ (Šajkaš)

2 - 0

Sub. 23. 09. 2023. 15:30 Bačka Palanka
OFK „Bačka“ (Bačka Palanka) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

0 - 2

Sub. 23. 09. 2023. 15:30 Zrenjanin
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

0 - 2

Sub. 23. 09. 2023. 15:30 Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) FK „Železničar“ (Inđija)

0 - 0

Ned. 24. 09. 2023. 10:00 Novi Sad
FK „Kabel“ (Novi Sad) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

3 - 1

Ned. 24. 09. 2023. 11:00 Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK „Naftagas“ (Elemir)

2 - 0

Ned. 24. 09. 2023. 15:30 Belegiš
FK „Podunavac“ (Belegiš) GFK „Sloven“ (Ruma)

0 - 1

Ned. 24. 09. 2023. 15:30 Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

2 - 1

BILTEN BROJ 7
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 7. KOLA

6. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 16. 09. 2023. 16:00 Inđija
FK „Železničar“ (Inđija) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

4 - 0

Sub. 16. 09. 2023. 16:00 Bečej
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) SK „Tisa“ (Adorjan)

5 - 4

Sub. 16. 09. 2023. 16:00 Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) FK „Kabel“ (Novi Sad)

1 - 1

Sub. 16. 09. 2023. 16:00 Elemir
FK „Naftagas“ (Elemir) FK „Podunavac“ (Belegiš)

1 - 1

Sub. 16. 09. 2023. 16:00 Ruma
GFK „Sloven“ (Ruma) OFK „Kikinda“ (Kikinda)

2 - 0

Ned. 17. 09. 2023. 11:00 Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) OFK „Bačka“ (Bačka Palanka)

1 - 0

Ned. 17. 09. 2023. 16:00 Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) FK „1. maj“ (Ruma)

0 - 2

Ned. 17. 09. 2023. 16:00 Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

0 - 1

BILTEN BROJ 6
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 6. KOLA

5. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 09. 09. 2023. 16:00 Ruma
GFK „Sloven“ (Ruma) FK „Borac“ (Šajkaš)

0 - 2

Sub. 09. 09. 2023. 16:00 Kikinda
OFK „Kikinda“ (Kikinda) FK „Naftagas“ (Elemir)

0 - 1

Sub. 09. 09. 2023. 16:00 Bačka Palanka
OFK „Bačka“ (Bačka Palanka) FK „Železničar“ (Inđija)

0 - 1

Sub. 09. 09. 2023. 16:00 Zrenjanin
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) FK „1. maj“ (Ruma)

3 - 2

Ned. 10. 09. 2023. 10:00 Novi Sad
FK „Kabel“ (Novi Sad) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

3 - 0

Ned. 10. 09. 2023. 11:00 Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

1 - 0

Ned. 10. 09. 2023. 16:00 Belegiš
FK „Podunavac“ (Belegiš) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

2 - 4

Ned. 10. 09. 2023. 16:00 Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

0 - 1

BILTEN BROJ 5
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 5. KOLA

4. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 02. 09. 2023. 16:30 Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) OFK „Bačka“ (Bačka Palanka)

0 - 0

Sub. 02. 09. 2023. 16:30 Inđija
FK „Železničar“ (Inđija) SK „Tisa“ (Adorjan)

1 - 0

Sub. 02. 09. 2023. 16:30 Bečej
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

3 - 1

Sub. 02. 09. 2023. 16:30 Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) FK „Podunavac“ (Belegiš)

0 - 2

Sub. 02. 09. 2023. 16:30 Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) OFK „Kikinda“ (Kikinda)

2 - 1

Sub. 02. 09. 2023. 16:30 Elemir
FK „Naftagas“ (Elemir) GFK „Sloven“ (Ruma)

0 - 2

Ned. 03. 09. 2023. 11:00 Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) FK „Kabel“ (Novi Sad)

0 - 3

Ned. 03. 09. 2023. 16:30 Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

0 - 0

BILTEN BROJ 4
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 4. KOLA

3. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 26. 08. 2023. 16:30 Elemir
FK „Naftagas“ (Elemir) FK „Borac“ (Šajkaš)

2 - 0

Sub. 26. 08. 2023. 16:30 Ruma
GFK „Sloven“ (Ruma) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

1 - 0

Sub. 26. 08. 2023. 16:30 Kikinda
OFK „Kikinda“ (Kikinda) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

4 - 0

Sub. 26. 08. 2023. 16:30 Bačka Palanka
OFK „Bačka“ (Bačka Palanka) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

0 - 1

Ned. 27. 08. 2023. 10:00 Novi Sad
FK „Kabel“ (Novi Sad) FK „Železničar“ (Inđija)

2 - 2

Ned. 27. 08. 2023. 11:00 Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

1 - 0

Ned. 27. 08. 2023. 16:30 Belegiš
FK „Podunavac“ (Belegiš) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

1 - 0

Ned. 27. 08. 2023. 16:30 Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) FK „1. maj“ (Ruma)

5 - 0

BILTEN BROJ 3
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 3. KOLA

2. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 19. 08. 2023. 17:00 Zrenjanin
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) SK „Tisa“ (Adorjan)

1 - 3

Sub. 19. 08. 2023. 17:00 Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) FK „Kabel“ (Novi Sad)

1 - 0

Sub. 19. 08. 2023. 17:00 Inđija
FK „Železničar“ (Inđija) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

0 - 1

Sub. 19. 08. 2023. 17:00 Bečej
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) OFK „Kikinda“ (Kikinda)

1 - 2

Sub. 19. 08. 2023. 17:00 Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) GFK „Sloven“ (Ruma)

0 - 3

Sub. 19. 08. 2023. 17:00 Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) FK „Naftagas“ (Elemir)

3 - 2

Ned. 20. 08. 2023. 11:00 Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) FK „Podunavac“ (Belegiš)

0 - 3

Ned. 20. 08. 2023. 17:00 Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) OFK „Bačka“ (Bačka Palanka)

1 - 1

BILTEN BROJ 2
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 2. KOLA

1. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 12. 08. 2023. 17:00 Kikinda
OFK „Kikinda“ (Kikinda) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

2 - 0

Sub. 12. 08. 2023. 17:00 Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) FK „Borac“ (Šajkaš)

0 - 0

Sub. 12. 08. 2023. 17:00 Elemir
FK „Naftagas“ (Elemir) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

1 - 2

Sub. 12. 08. 2023. 17:00 Ruma
GFK „Sloven“ (Ruma) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

1 - 2

Ned. 13. 08. 2023. 10:00 Novi Sad
FK „Kabel“ (Novi Sad) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

2 - 0

Ned. 13. 08. 2023. 11:00 Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK „1. maj“ (Ruma)

1 - 4

Ned. 13. 08. 2023. 17:00 Belegiš
FK „Podunavac“ (Belegiš) FK „Železničar“ (Inđija)

1 - 2

Ned. 13. 08. 2023. 17:00 Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) OFK „Bačka“ (Bačka Palanka)

2 - 1

BILTEN BROJ 1
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 1. KOLA

KALENDAR LIGE

Loading...

ARHIVA

Srpska liga VOJVODINA – Rezultati i tabela 2022/2023.
Srpska liga VOJVODINA – Rezultati i tabela 2021/2022.
Srpska liga VOJVODINA – Rezultati i tabela 2020/2021.
Srpska liga VOJVODINA – Rezultati i tabela 2019/2020.
Srpska liga VOJVODINA – Rezultati i tabela 2018/2019.