Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела

Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела2024-02-28T08:51:05+02:00

РЕЗУЛТАТИ – 16. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 02. 03. 2024. 14:30 Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ФК „Нафтагас“ (Елемир)

1 - 0

Суб. 02. 03. 2024. 14:30 Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ГФК „Словен“ (Рума)

0 - 1

Суб. 02. 03. 2024. 14:30 Бачка Паланка
ФК „Железничар“ (Инђија) ФК „Подунавац“ (Белегиш)

2 - 0

Суб. 02. 03. 2024. 14:30 Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

1 - 1

Суб. 02. 03. 2024. 14:30 Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ФК „Кабел“ (Нови Сад)

0 - 0

Суб. 02. 03. 2024. 14:30 Бачка Паланка
ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) СК „Тиса“ (Адорјан)

2 - 0

Нед. 03. 03. 2024. 11:00 Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

0 - 0

Нед. 03. 03. 2024. 14:30 Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

2 - 1

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И ГолР Б
1 Logo ГФК „Словен“ (Рума) 16 12 0 4 29:12+17 36
2 Logo ФК „Железничар“ (Инђија) 16 9 5 2 25:9+16 32
3 Logo ОФК „Кикинда“ (Кикинда) 16 8 4 4 23:10+13 28
4 Logo ФК „Кабел“ (Нови Сад) 16 7 7 2 25:13+12 28
5 Logo ФК „Нафтагас“ (Елемир) 16 8 1 7 23:19+4 25
6 Logo ФК „Динамо 1945“ (Панчево) 16 7 4 5 18:17+1 25
7 Logo ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) 16 8 1 7 16:19-3 25
8 Logo ФК „Подунавац“ (Белегиш) 16 5 7 4 17:14+3 22
9 Logo ФК „Борац“ (Шајкаш) 16 6 4 6 15:150 22
10 Logo ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) 16 5 4 7 13:21-8 19
11 Logo ФК „Јединство“ (Стара Пазова) 16 5 3 8 15:20-5 18
12 Logo ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) 16 6 0 10 17:31-14 18
13 Logo ФК „Хајдук 1912“ (Кула) 16 4 4 8 21:25-4 16
14 Logo СК „Тиса“ (Адорјан) 16 5 0 11 19:25-6 15
15 Logo ФК „1. мај“ (Рума) 16 3 5 8 16:29-13 14
16 Logo ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) 16 3 5 8 11:24-13 14

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И ГолР Б
1 Logo ГФК „Словен“ (Рума) 16 12 0 4 29:12+17 36
2 Logo ФК „Железничар“ (Инђија) 16 9 5 2 25:9+16 32
3 Logo ОФК „Кикинда“ (Кикинда) 16 8 4 4 23:10+13 28
4 Logo ФК „Кабел“ (Нови Сад) 16 7 7 2 25:13+12 28
5 Logo ФК „Нафтагас“ (Елемир) 16 8 1 7 23:19+4 25
6 Logo ФК „Динамо 1945“ (Панчево) 16 7 4 5 18:17+1 25
7 Logo ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) 16 8 1 7 16:19-3 25
8 Logo ФК „Подунавац“ (Белегиш) 16 5 7 4 17:14+3 22
9 Logo ФК „Борац“ (Шајкаш) 16 6 4 6 15:150 22
10 Logo ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) 16 5 4 7 13:21-8 19
11 Logo ФК „Јединство“ (Стара Пазова) 16 5 3 8 15:20-5 18
12 Logo ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) 16 6 0 10 17:31-14 18
13 Logo ФК „Хајдук 1912“ (Кула) 16 4 4 8 21:25-4 16
14 Logo СК „Тиса“ (Адорјан) 16 5 0 11 19:25-6 15
15 Logo ФК „1. мај“ (Рума) 16 3 5 8 16:29-13 14
16 Logo ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) 16 3 5 8 11:24-13 14

ПРЕДСТОЈЕЋЕ УТАКМИЦЕ – 17. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 09. 03. 2024. 14:30 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

-:-

Суб. 09. 03. 2024. 14:30 Рума
ГФК „Словен“ (Рума) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

-:-

Суб. 09. 03. 2024. 14:30 Елемир
ФК „Нафтагас“ (Елемир) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

-:-

Суб. 09. 03. 2024. 14:30 Бачка Паланка
ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) ФК „Борац“ (Шајкаш)

-:-

Нед. 10. 03. 2024. 10:00 Нови Сад
ФК „Кабел“ (Нови Сад) ФК „1. мај“ (Рума)

-:-

Нед. 10. 03. 2024. 11:00 Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ФК „Железничар“ (Инђија)

-:-

Нед. 10. 03. 2024. 14:30 Белегиш
ФК „Подунавац“ (Белегиш) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

-:-

Нед. 10. 03. 2024. 14:30 Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

-:-

СВИ РЕЗУЛТАТИ (ИЗАБРАТИ КОЛО)

Утакмица Резултат
Суб. 12. 08. 2023. 17:00 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

2 - 0

Суб. 12. 08. 2023. 17:00 Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ФК „Борац“ (Шајкаш)

0 - 0

Суб. 12. 08. 2023. 17:00 Елемир
ФК „Нафтагас“ (Елемир) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

1 - 2

Суб. 12. 08. 2023. 17:00 Рума
ГФК „Словен“ (Рума) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

1 - 2

Нед. 13. 08. 2023. 10:00 Нови Сад
ФК „Кабел“ (Нови Сад) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

2 - 0

Нед. 13. 08. 2023. 11:00 Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ФК „1. мај“ (Рума)

1 - 4

Нед. 13. 08. 2023. 17:00 Белегиш
ФК „Подунавац“ (Белегиш) ФК „Железничар“ (Инђија)

1 - 2

Нед. 13. 08. 2023. 17:00 Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка)

2 - 1

ВИДЕО
ДЕЛЕГИРАЊЕ
РЕЗУЛТАТИ И ТАБЕЛА
РАСПОРЕД
КАЛЕНДАР ЛИГЕ
БИЛТЕНИ
КЛУБОВИ
КОНТАКТ ПОДАЦИ КЛУБОВA
БОЈЕ КЛУБОВА
ДЕЛЕГАТИ
ДЕЛЕГАТИ ПОСМАТРАЧИ
СУДИЈЕ
СУДИЈЕ ПОМОЋНИЦИ
РУКОВОДСТВО ЛИГЕ

Избор писма

ћирилица latinica

РЕЗУЛТАТИ ОДИГРАНИХ УТАКМИЦА

15. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 18. 11. 2023. 13:00 Бачка Паланка
ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) ФК „Кабел“ (Нови Сад)

2 - 2

Суб. 18. 11. 2023. 13:00 Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

1 - 1

Суб. 18. 11. 2023. 13:00 Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ФК „Подунавац“ (Белегиш)

2 - 2

Суб. 18. 11. 2023. 13:00 Инђија
ФК „Железничар“ (Инђија) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

0 - 0

Суб. 18. 11. 2023. 13:00 Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ФК „Нафтагас“ (Елемир)

0 - 2

Суб. 18. 11. 2023. 13:00 Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

2 - 0

Нед. 19. 11. 2023. 11:00 Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ГФК „Словен“ (Рума)

1 - 3

Нед. 19. 11. 2023. 13:00 Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ФК „Борац“ (Шајкаш)

1 - 3

БИЛТЕН БРОЈ 15
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 15. КОЛА

14. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 11. 11. 2023. 11:00 Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка)

2 - 0

Суб. 11. 11. 2023. 13:00 Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

4 - 1

Суб. 11. 11. 2023. 13:00 Елемир
ФК „Нафтагас“ (Елемир) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

3 - 0

Суб. 11. 11. 2023. 13:00 Рума
ГФК „Словен“ (Рума) ФК „Железничар“ (Инђија)

2 - 1

Суб. 11. 11. 2023. 13:00 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК „1. мај“ (Рума)

5 - 1

Нед. 12. 11. 2023. 10:00 Нови Сад
ФК „Кабел“ (Нови Сад) СК „Тиса“ (Адорјан)

2 - 0

Нед. 12. 11. 2023. 13:00 Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

2 - 0

Нед. 12. 11. 2023. 13:00 Белегиш
ФК „Подунавац“ (Белегиш) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 14
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 14. КОЛА

13. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 04. 11. 2023. 13:00 Бачка Паланка
ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) ФК „Подунавац“ (Белегиш)

0 - 0

Суб. 04. 11. 2023. 13:00 Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

2 - 0

Суб. 04. 11. 2023. 13:00 Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ГФК „Словен“ (Рума)

0 - 2

Суб. 04. 11. 2023. 13:00 Инђија
ФК „Железничар“ (Инђија) ФК „Нафтагас“ (Елемир)

4 - 1

Суб. 04. 11. 2023. 13:00 Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

0 - 3

Нед. 05. 11. 2023. 10:00 Нови Сад
ФК „Кабел“ (Нови Сад) ФК „Борац“ (Шајкаш)

2 - 0

Нед. 05. 11. 2023. 11:00 Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

3 - 1

Нед. 05. 11. 2023. 13:00 Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

0 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 13
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 13. КОЛА

12. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 28. 10. 2023. 13:30 Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

1 - 2

Суб. 28. 10. 2023. 13:30 Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ФК „Железничар“ (Инђија)

2 - 2

Суб. 28. 10. 2023. 13:30 Елемир
ФК „Нафтагас“ (Елемир) ФК „1. мај“ (Рума)

1 - 0

Суб. 28. 10. 2023. 13:30 Рума
ГФК „Словен“ (Рума) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

1 - 2

Суб. 28. 10. 2023. 13:30 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка)

4 - 0

Нед. 29. 10. 2023. 11:00 Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ФК „Кабел“ (Нови Сад)

0 - 0

Нед. 29. 10. 2023. 13:30 Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

2 - 0

Нед. 29. 10. 2023. 13:30 Белегиш
ФК „Подунавац“ (Белегиш) СК „Тиса“ (Адорјан)

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 12
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 12. КОЛА

11. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 21. 10. 2023. 14:30 Бачка Паланка
ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) ГФК „Словен“ (Рума)

0 - 5

Суб. 21. 10. 2023. 14:30 Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ФК „Нафтагас“ (Елемир)

0 - 2

Суб. 21. 10. 2023. 14:30 Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

0 - 0

Суб. 21. 10. 2023. 14:30 Инђија
ФК „Железничар“ (Инђија) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

0 - 0

Нед. 22. 10. 2023. 10:00 Нови Сад
ФК „Кабел“ (Нови Сад) ФК „Подунавац“ (Белегиш)

1 - 1

Нед. 22. 10. 2023. 11:00 Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ФК „Борац“ (Шајкаш)

2 - 3

Нед. 22. 10. 2023. 11:00 Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

2 - 0

Нед. 22. 10. 2023. 14:30 Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

0 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 11
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 11. КОЛА

10. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 14. 10. 2023. 15:00 Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ФК „Железничар“ (Инђија)

0 - 4

Суб. 14. 10. 2023. 15:00 Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ФК „1. мај“ (Рума)

4 - 1

Суб. 14. 10. 2023. 15:00 Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

2 - 2

Суб. 14. 10. 2023. 15:00 Елемир
ФК „Нафтагас“ (Елемир) ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка)

2 - 3

Суб. 14. 10. 2023. 15:00 Рума
ГФК „Словен“ (Рума) СК „Тиса“ (Адорјан)

1 - 0

Суб. 14. 10. 2023. 15:00 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК „Кабел“ (Нови Сад)

1 - 1

Суб. 14. 10. 2023. 15:00 Белегиш
ФК „Подунавац“ (Белегиш) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

1 - 1

Нед. 15. 10. 2023. 15:00 Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

0 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 10
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 10. КОЛА

9. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 07. 10. 2023. 15:00 Бачка Паланка
ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

2 - 1

Суб. 07. 10. 2023. 15:00 Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

1 - 0

Суб. 07. 10. 2023. 15:00 Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

1 - 2

Суб. 07. 10. 2023. 15:00 Инђија
ФК „Железничар“ (Инђија) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

1 - 0

Нед. 08. 10. 2023. 10:00 Нови Сад
ФК „Кабел“ (Нови Сад) ГФК „Словен“ (Рума)

3 - 1

Нед. 08. 10. 2023. 11:00 Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

0 - 1

Нед. 08. 10. 2023. 15:00 Белегиш
ФК „Подунавац“ (Белегиш) ФК „Борац“ (Шајкаш)

0 - 0

Нед. 08. 10. 2023. 15:00 Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ФК „Нафтагас“ (Елемир)

1 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 9
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 9. КОЛА

8. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 30. 09. 2023. 15:30 Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ФК „1. мај“ (Рума)

3 - 1

Суб. 30. 09. 2023. 15:30 Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

1 - 0

Суб. 30. 09. 2023. 15:30 Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка)

0 - 0

Суб. 30. 09. 2023. 15:30 Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) СК „Тиса“ (Адорјан)

0 - 1

Суб. 30. 09. 2023. 15:30 Елемир
ФК „Нафтагас“ (Елемир) ФК „Кабел“ (Нови Сад)

3 - 0

Суб. 30. 09. 2023. 15:30 Рума
ГФК „Словен“ (Рума) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

3 - 1

Суб. 30. 09. 2023. 15:30 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК „Подунавац“ (Белегиш)

0 - 0

Нед. 01. 10. 2023. 15:30 Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ФК „Железничар“ (Инђија)

0 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 8
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 8. КОЛА

7. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 23. 09. 2023. 15:30 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК „Борац“ (Шајкаш)

2 - 0

Суб. 23. 09. 2023. 15:30 Бачка Паланка
ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

0 - 2

Суб. 23. 09. 2023. 15:30 Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

0 - 2

Суб. 23. 09. 2023. 15:30 Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ФК „Железничар“ (Инђија)

0 - 0

Нед. 24. 09. 2023. 10:00 Нови Сад
ФК „Кабел“ (Нови Сад) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

3 - 1

Нед. 24. 09. 2023. 11:00 Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ФК „Нафтагас“ (Елемир)

2 - 0

Нед. 24. 09. 2023. 15:30 Белегиш
ФК „Подунавац“ (Белегиш) ГФК „Словен“ (Рума)

0 - 1

Нед. 24. 09. 2023. 15:30 Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 7
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 7. КОЛА

6. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 16. 09. 2023. 16:00 Инђија
ФК „Железничар“ (Инђија) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

4 - 0

Суб. 16. 09. 2023. 16:00 Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) СК „Тиса“ (Адорјан)

5 - 4

Суб. 16. 09. 2023. 16:00 Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ФК „Кабел“ (Нови Сад)

1 - 1

Суб. 16. 09. 2023. 16:00 Елемир
ФК „Нафтагас“ (Елемир) ФК „Подунавац“ (Белегиш)

1 - 1

Суб. 16. 09. 2023. 16:00 Рума
ГФК „Словен“ (Рума) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

2 - 0

Нед. 17. 09. 2023. 11:00 Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка)

1 - 0

Нед. 17. 09. 2023. 16:00 Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ФК „1. мај“ (Рума)

0 - 2

Нед. 17. 09. 2023. 16:00 Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

0 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 6
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 6. КОЛА

5. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 09. 09. 2023. 16:00 Рума
ГФК „Словен“ (Рума) ФК „Борац“ (Шајкаш)

0 - 2

Суб. 09. 09. 2023. 16:00 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК „Нафтагас“ (Елемир)

0 - 1

Суб. 09. 09. 2023. 16:00 Бачка Паланка
ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) ФК „Железничар“ (Инђија)

0 - 1

Суб. 09. 09. 2023. 16:00 Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ФК „1. мај“ (Рума)

3 - 2

Нед. 10. 09. 2023. 10:00 Нови Сад
ФК „Кабел“ (Нови Сад) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

3 - 0

Нед. 10. 09. 2023. 11:00 Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

1 - 0

Нед. 10. 09. 2023. 16:00 Белегиш
ФК „Подунавац“ (Белегиш) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

2 - 4

Нед. 10. 09. 2023. 16:00 Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

0 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 5
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 5. КОЛА

4. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 02. 09. 2023. 16:30 Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка)

0 - 0

Суб. 02. 09. 2023. 16:30 Инђија
ФК „Железничар“ (Инђија) СК „Тиса“ (Адорјан)

1 - 0

Суб. 02. 09. 2023. 16:30 Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

3 - 1

Суб. 02. 09. 2023. 16:30 Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ФК „Подунавац“ (Белегиш)

0 - 2

Суб. 02. 09. 2023. 16:30 Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

2 - 1

Суб. 02. 09. 2023. 16:30 Елемир
ФК „Нафтагас“ (Елемир) ГФК „Словен“ (Рума)

0 - 2

Нед. 03. 09. 2023. 11:00 Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ФК „Кабел“ (Нови Сад)

0 - 3

Нед. 03. 09. 2023. 16:30 Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

0 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 4
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 4. КОЛА

3. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 26. 08. 2023. 16:30 Елемир
ФК „Нафтагас“ (Елемир) ФК „Борац“ (Шајкаш)

2 - 0

Суб. 26. 08. 2023. 16:30 Рума
ГФК „Словен“ (Рума) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

1 - 0

Суб. 26. 08. 2023. 16:30 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

4 - 0

Суб. 26. 08. 2023. 16:30 Бачка Паланка
ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

0 - 1

Нед. 27. 08. 2023. 10:00 Нови Сад
ФК „Кабел“ (Нови Сад) ФК „Железничар“ (Инђија)

2 - 2

Нед. 27. 08. 2023. 11:00 Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

1 - 0

Нед. 27. 08. 2023. 16:30 Белегиш
ФК „Подунавац“ (Белегиш) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

1 - 0

Нед. 27. 08. 2023. 16:30 Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ФК „1. мај“ (Рума)

5 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 3
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 3. КОЛА

2. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 19. 08. 2023. 17:00 Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) СК „Тиса“ (Адорјан)

1 - 3

Суб. 19. 08. 2023. 17:00 Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ФК „Кабел“ (Нови Сад)

1 - 0

Суб. 19. 08. 2023. 17:00 Инђија
ФК „Железничар“ (Инђија) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

0 - 1

Суб. 19. 08. 2023. 17:00 Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

1 - 2

Суб. 19. 08. 2023. 17:00 Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ГФК „Словен“ (Рума)

0 - 3

Суб. 19. 08. 2023. 17:00 Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ФК „Нафтагас“ (Елемир)

3 - 2

Нед. 20. 08. 2023. 11:00 Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ФК „Подунавац“ (Белегиш)

0 - 3

Нед. 20. 08. 2023. 17:00 Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка)

1 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 2
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 2. КОЛА

1. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 12. 08. 2023. 17:00 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

2 - 0

Суб. 12. 08. 2023. 17:00 Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ФК „Борац“ (Шајкаш)

0 - 0

Суб. 12. 08. 2023. 17:00 Елемир
ФК „Нафтагас“ (Елемир) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

1 - 2

Суб. 12. 08. 2023. 17:00 Рума
ГФК „Словен“ (Рума) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

1 - 2

Нед. 13. 08. 2023. 10:00 Нови Сад
ФК „Кабел“ (Нови Сад) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

2 - 0

Нед. 13. 08. 2023. 11:00 Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ФК „1. мај“ (Рума)

1 - 4

Нед. 13. 08. 2023. 17:00 Белегиш
ФК „Подунавац“ (Белегиш) ФК „Железничар“ (Инђија)

1 - 2

Нед. 13. 08. 2023. 17:00 Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка)

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 1
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 1. КОЛА

КАЛЕНДАР ЛИГЕ

Loading...

АРХИВА

Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела 2022/2023.
Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела 2021/2022.
Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела 2020/2021.
Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела 2019/2020.
Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела 2018/2019.