Српска лига „Војводина“ – Резултати и табела

Српска лига „Војводина“ – Резултати и табела2022-05-26T18:18:52+02:00

РЕЗУЛТАТИ – 29. КОЛО

Утакмица Резултат
Пет. 27. 05. 2022. 17:30 Градски стадион Оџаци
ФК „Текстилац“ (Оџаци) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

2 - 4

Суб. 28. 05. 2022. 17:30 Стадион ОФК "Стари Град", Бачка Паланка
ОФК „Стари Град“ (Бачка Паланка) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

3 - 2

Суб. 28. 05. 2022. 17:30 Градски стадион Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ФК „Борац“ (Шајкаш)

3 - 0

Суб. 28. 05. 2022. 17:30 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

2 - 0

Суб. 28. 05. 2022. 17:30 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ФК „Борац“ (Сакуле)

2 - 1

Суб. 28. 05. 2022. 17:30 Градски стадион Вршац
ОФК „Вршац“ (Вршац) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

2 - 0

Суб. 28. 05. 2022. 17:30 Стадион ФК Феникс 1995, Стара Пазова
ФК „Феникс 1995“ (Стара Пазова) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

1 - 3

Суб. 28. 05. 2022. 17:30 Градски стадион Сомбор
ФК „Раднички 1912“ (Сомбор) ФК „1. мај“ (Рума)

3 - 2

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ОФК „Вршац“ (Вршац) 29 19 5 5 62:33 62
2 Logo ФК „Феникс 1995“ (Стара Пазова) 29 14 6 9 36:23 48
3 Logo ФК „Борац“ (Шајкаш) 29 13 7 9 29:32 46
4 Logo ФК „Текстилац“ (Оџаци) 29 13 6 10 58:35 45
5 Logo ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) 29 14 3 12 51:36 45
6 Logo ФК „Раднички 1912“ (Сомбор) 29 13 5 11 38:38 44
7 Logo ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) 29 13 5 11 50:53 44
8 Logo ФК „1. мај“ (Рума) 29 12 6 11 36:34 42
9 Logo ФК „Борац“ (Сакуле) 29 11 8 10 52:38 41
10 Logo СК „Тиса“ (Адорјан) 29 12 5 12 57:48 41
11 Logo ФК „Динамо 1945“ (Панчево) 29 12 4 13 41:43 40
12 Logo ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) 29 11 4 14 34:48 37
13 Logo ФК „Хајдук 1912“ (Кула) 29 11 3 15 49:57 36
14 Logo ФК „Јединство“ (Стара Пазова) 29 9 4 16 34:57 31
15 Logo ОФК „Стари Град“ (Бачка Паланка) 29 9 3 17 37:59 30
16 Logo ОФК „Кикинда“ (Кикинда) 29 8 2 19 24:54 26

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ОФК „Вршац“ (Вршац) 29 19 5 5 62:33 62
2 Logo ФК „Феникс 1995“ (Стара Пазова) 29 14 6 9 36:23 48
3 Logo ФК „Борац“ (Шајкаш) 29 13 7 9 29:32 46
4 Logo ФК „Текстилац“ (Оџаци) 29 13 6 10 58:35 45
5 Logo ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) 29 14 3 12 51:36 45
6 Logo ФК „Раднички 1912“ (Сомбор) 29 13 5 11 38:38 44
7 Logo ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) 29 13 5 11 50:53 44
8 Logo ФК „1. мај“ (Рума) 29 12 6 11 36:34 42
9 Logo ФК „Борац“ (Сакуле) 29 11 8 10 52:38 41
10 Logo СК „Тиса“ (Адорјан) 29 12 5 12 57:48 41
11 Logo ФК „Динамо 1945“ (Панчево) 29 12 4 13 41:43 40
12 Logo ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) 29 11 4 14 34:48 37
13 Logo ФК „Хајдук 1912“ (Кула) 29 11 3 15 49:57 36
14 Logo ФК „Јединство“ (Стара Пазова) 29 9 4 16 34:57 31
15 Logo ОФК „Стари Град“ (Бачка Паланка) 29 9 3 17 37:59 30
16 Logo ОФК „Кикинда“ (Кикинда) 29 8 2 19 24:54 26

ПРЕДСТОЈЕЋЕ УТАКМИЦЕ – 30. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 04. 06. 2022. 17:30 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ФК „Раднички 1912“ (Сомбор)

-:-

Суб. 04. 06. 2022. 17:30 Стадион ФК 1. мај , Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ФК „Текстилац“ (Оџаци)

-:-

Суб. 04. 06. 2022. 17:30 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ФК „Феникс 1995“ (Стара Пазова)

-:-

Суб. 04. 06. 2022. 17:30 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ОФК „Вршац“ (Вршац)

-:-

Суб. 04. 06. 2022. 17:30 Градски стадион Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

-:-

Суб. 04. 06. 2022. 17:30 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК „Борац“ (Сакуле) СК „Тиса“ (Адорјан)

-:-

Суб. 04. 06. 2022. 17:30 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

-:-

Суб. 04. 06. 2022. 17:30 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ОФК „Стари Град“ (Бачка Паланка)

-:-

СВИ РЕЗУЛТАТИ (ИЗАБРАТИ КОЛО)

Утакмица Резултат
Суб. 14. 08. 2021. 17:00 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ОФК „Стари Град“ (Бачка Паланка)

1 - 0

Суб. 14. 08. 2021. 17:00 Градски стадион Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) СК „Тиса“ (Адорјан)

2 - 0

Суб. 14. 08. 2021. 17:00 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

2 - 0

Суб. 14. 08. 2021. 17:00 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ОФК „Вршац“ (Вршац)

1 - 4

Суб. 14. 08. 2021. 17:00 Стадион ФК 1. мај , Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ФК „Феникс 1995“ (Стара Пазова)

0 - 2

Суб. 14. 08. 2021. 17:00 Градски стадион Сомбор
ФК „Раднички 1912“ (Сомбор) ФК „Текстилац“ (Оџаци)

0 - 2

Нед. 15. 08. 2021. 17:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

1 - 3

Нед. 15. 08. 2021. 17:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК „Борац“ (Сакуле) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

3 - 1

ВИДЕО
ДЕЛЕГИРАЊЕ
РЕЗУЛТАТИ И ТАБЕЛА
РАСПОРЕД
КАЛЕНДАР ЛИГЕ
БИЛТЕНИ
КЛУБОВИ
КОНТАКТ ПОДАЦИ КЛУБОВA
БОЈЕ КЛУБОВА
ДЕЛЕГАТИ
ДЕЛЕГАТИ ПОСМАТРАЧИ
СУДИЈЕ
СУДИЈЕ ПОМОЋНИЦИ
РУКОВОДСТВО ЛИГЕ

Избор писма

ћирилица latinica

РЕЗУЛТАТИ ОДИГРАНИХ УТАКМИЦА

29. КОЛО

Утакмица Резултат
Пет. 27. 05. 2022. 17:30 Градски стадион Оџаци
ФК „Текстилац“ (Оџаци) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

2 - 4

Суб. 28. 05. 2022. 17:30 Стадион ОФК "Стари Град", Бачка Паланка
ОФК „Стари Град“ (Бачка Паланка) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

3 - 2

Суб. 28. 05. 2022. 17:30 Градски стадион Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ФК „Борац“ (Шајкаш)

3 - 0

Суб. 28. 05. 2022. 17:30 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

2 - 0

Суб. 28. 05. 2022. 17:30 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ФК „Борац“ (Сакуле)

2 - 1

Суб. 28. 05. 2022. 17:30 Градски стадион Вршац
ОФК „Вршац“ (Вршац) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

2 - 0

Суб. 28. 05. 2022. 17:30 Стадион ФК Феникс 1995, Стара Пазова
ФК „Феникс 1995“ (Стара Пазова) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

1 - 3

Суб. 28. 05. 2022. 17:30 Градски стадион Сомбор
ФК „Раднички 1912“ (Сомбор) ФК „1. мај“ (Рума)

3 - 2

28. КОЛО

Утакмица Резултат
Пет. 20. 05. 2022. 17:00 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ФК „Раднички 1912“ (Сомбор)

5 - 0

Пет. 20. 05. 2022. 17:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК „Борац“ (Сакуле) ОФК „Вршац“ (Вршац)

5 - 1

Суб. 21. 05. 2022. 17:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ФК „1. мај“ (Рума)

2 - 4

Суб. 21. 05. 2022. 17:00 Градски стадион Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК „Феникс 1995“ (Стара Пазова)

2 - 0

Суб. 21. 05. 2022. 17:00 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

2 - 2

Суб. 21. 05. 2022. 17:00 Стадион ОФК "Стари Град", Бачка Паланка
ОФК „Стари Град“ (Бачка Паланка) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

2 - 1

Нед. 22. 05. 2022. 17:00 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ФК „Текстилац“ (Оџаци)

2 - 1

Нед. 22. 05. 2022. 17:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) СК „Тиса“ (Адорјан)

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 28
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 28. КОЛА

27. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 14. 05. 2022. 17:00 Градски стадион Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

5 - 3

Суб. 14. 05. 2022. 17:00 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ФК „Борац“ (Шајкаш)

1 - 0

Суб. 14. 05. 2022. 17:00 Градски стадион Вршац
ОФК „Вршац“ (Вршац) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

7 - 0

Суб. 14. 05. 2022. 17:00 Стадион ФК Феникс 1995, Стара Пазова
ФК „Феникс 1995“ (Стара Пазова) ФК „Борац“ (Сакуле)

2 - 0

Суб. 14. 05. 2022. 17:00 Градски стадион Оџаци
ФК „Текстилац“ (Оџаци) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

5 - 1

Суб. 14. 05. 2022. 17:00 Градски стадион Сомбор
ФК „Раднички 1912“ (Сомбор) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

2 - 1

Суб. 14. 05. 2022. 17:00 Стадион ФК 1. мај , Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

1 - 2

Нед. 15. 05. 2022. 17:00 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ОФК „Стари Град“ (Бачка Паланка)

8 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 27
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 27. КОЛА

26. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 07. 05. 2022. 17:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

1 - 0

Суб. 07. 05. 2022. 17:00 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ФК „1. мај“ (Рума)

3 - 1

Суб. 07. 05. 2022. 17:00 Градски стадион Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК „Раднички 1912“ (Сомбор)

2 - 1

Суб. 07. 05. 2022. 17:00 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ФК „Феникс 1995“ (Стара Пазова)

2 - 0

Суб. 07. 05. 2022. 17:00 Стадион ОФК "Стари Град", Бачка Паланка
ОФК „Стари Град“ (Бачка Паланка) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

1 - 1

Суб. 07. 05. 2022. 17:00 Градски стадион Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) СК „Тиса“ (Адорјан)

2 - 0

Нед. 08. 05. 2022. 17:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК „Борац“ (Сакуле) ФК „Текстилац“ (Оџаци)

1 - 1

Нед. 08. 05. 2022. 17:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ОФК „Вршац“ (Вршац)

3 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 26
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 26. КОЛА

25. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 30. 04. 2022. 16:30 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

2 - 1

Суб. 30. 04. 2022. 16:30 Градски стадион Вршац
ОФК „Вршац“ (Вршац) ОФК „Стари Град“ (Бачка Паланка)

2 - 0

Суб. 30. 04. 2022. 16:30 Стадион ФК Феникс 1995, Стара Пазова
ФК „Феникс 1995“ (Стара Пазова) ФК „Борац“ (Шајкаш)

1 - 0

Суб. 30. 04. 2022. 16:30 Градски стадион Оџаци
ФК „Текстилац“ (Оџаци) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

0 - 1

Суб. 30. 04. 2022. 16:30 Градски стадион Сомбор
ФК „Раднички 1912“ (Сомбор) ФК „Борац“ (Сакуле)

1 - 1

Суб. 30. 04. 2022. 16:30 Стадион ФК 1. мај , Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

3 - 0

Суб. 30. 04. 2022. 16:30 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

3 - 0

Нед. 01. 05. 2022. 16:30 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

5 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 25
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 25. КОЛА

24. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 23. 04. 2022. 16:30 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

2 - 4

Суб. 23. 04. 2022. 16:30 Градски стадион Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

1 - 0

Суб. 23. 04. 2022. 16:30 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ФК „Раднички 1912“ (Сомбор)

1 - 0

Суб. 23. 04. 2022. 16:30 Стадион ОФК "Стари Град", Бачка Паланка
ОФК „Стари Град“ (Бачка Паланка) ФК „Феникс 1995“ (Стара Пазова)

0 - 2

Суб. 23. 04. 2022. 16:30 Градски стадион Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ОФК „Вршац“ (Вршац)

3 - 2

Нед. 24. 04. 2022. 16:30 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК „Борац“ (Сакуле) ФК „1. мај“ (Рума)

0 - 2

Нед. 24. 04. 2022. 16:30 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ФК „Текстилац“ (Оџаци)

2 - 1

Нед. 24. 04. 2022. 16:30 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

4 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 24
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 24. КОЛА

23. КОЛО

Утакмица Резултат
Сре. 20. 04. 2022. 16:30 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

2 - 1

Сре. 20. 04. 2022. 16:30 Градски стадион Вршац
ОФК „Вршац“ (Вршац) СК „Тиса“ (Адорјан)

4 - 3

Сре. 20. 04. 2022. 16:30 Стадион ФК Феникс 1995, Стара Пазова
ФК „Феникс 1995“ (Стара Пазова) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

0 - 2

Сре. 20. 04. 2022. 16:30 Градски стадион Оџаци
ФК „Текстилац“ (Оџаци) ОФК „Стари Град“ (Бачка Паланка)

5 - 1

Сре. 20. 04. 2022. 16:30 Градски стадион Сомбор
ФК „Раднички 1912“ (Сомбор) ФК „Борац“ (Шајкаш)

0 - 0

Сре. 20. 04. 2022. 16:30 Стадион ФК 1. мај , Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

3 - 1

Сре. 20. 04. 2022. 16:30 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ФК „Борац“ (Сакуле)

1 - 2

Сре. 20. 04. 2022. 16:30 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

3 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 23
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 23. КОЛА

22. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 16. 04. 2022. 16:30 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

4 - 2

Суб. 16. 04. 2022. 16:30 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

2 - 1

Суб. 16. 04. 2022. 16:30 Стадион ОФК "Стари Град", Бачка Паланка
ОФК „Стари Град“ (Бачка Паланка) ФК „Раднички 1912“ (Сомбор)

3 - 1

Суб. 16. 04. 2022. 16:30 Градски стадион Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ФК „Текстилац“ (Оџаци)

3 - 2

Суб. 16. 04. 2022. 16:30 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ФК „Феникс 1995“ (Стара Пазова)

0 - 3

Суб. 16. 04. 2022. 16:30 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ОФК „Вршац“ (Вршац)

2 - 3

Нед. 17. 04. 2022. 16:30 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК „Борац“ (Сакуле) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

3 - 1

Нед. 17. 04. 2022. 16:30 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ФК „1. мај“ (Рума)

0 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 22
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 22. КОЛА

21. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 09. 04. 2022. 16:00 Стадион ФК Феникс 1995, Стара Пазова
ФК „Феникс 1995“ (Стара Пазова) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

0 - 1

Суб. 09. 04. 2022. 16:00 Градски стадион Сомбор
ФК „Раднички 1912“ (Сомбор) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

3 - 0

Суб. 09. 04. 2022. 16:00 Стадион ФК 1. мај , Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ОФК „Стари Град“ (Бачка Паланка)

1 - 0

Суб. 09. 04. 2022. 16:00 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ФК „Борац“ (Шајкаш)

0 - 3

Суб. 09. 04. 2022. 16:00 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

2 - 2

Суб. 09. 04. 2022. 16:00 Градски стадион Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК „Борац“ (Сакуле)

0 - 2

Нед. 10. 04. 2022. 16:00 Градски стадион Оџаци
ФК „Текстилац“ (Оџаци) СК „Тиса“ (Адорјан)

1 - 1

Пон. 11. 04. 2022. 16:00 Градски стадион Вршац (вештачка трава)
ОФК „Вршац“ (Вршац) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

3 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 21
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 21. КОЛА

20. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 02. 04. 2022. 16:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ФК „Борац“ (Сакуле)

1 - 0

Суб. 02. 04. 2022. 16:00 Стадион ОФК "Стари Град", Бачка Паланка
ОФК „Стари Град“ (Бачка Паланка) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

2 - 2

Суб. 02. 04. 2022. 16:00 Градски стадион Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ФК „1. мај“ (Рума)

2 - 2

Суб. 02. 04. 2022. 16:00 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ФК „Текстилац“ (Оџаци)

2 - 0

Суб. 02. 04. 2022. 16:00 Градски стадион Вршац (вештачка трава)
ОФК „Вршац“ (Вршац) ФК „Феникс 1995“ (Стара Пазова)

1 - 0

Нед. 03. 04. 2022. 16:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

1 - 5

Сре. 06. 04. 2022. 16:00 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

2 - 0

Сре. 06. 04. 2022. 16:00 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ФК „Раднички 1912“ (Сомбор)

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 20
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 20. КОЛА

19. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 26. 03. 2022. 15:00 Стадион ФК Феникс 1995, Стара Пазова
ФК „Феникс 1995“ (Стара Пазова) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

0 - 0

Суб. 26. 03. 2022. 15:00 Градски стадион Сомбор
ФК „Раднички 1912“ (Сомбор) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

2 - 1

Суб. 26. 03. 2022. 15:00 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

1 - 1

Суб. 26. 03. 2022. 15:00 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ОФК „Стари Град“ (Бачка Паланка)

5 - 0

Суб. 26. 03. 2022. 15:00 Градски стадион Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК „Борац“ (Шајкаш)

0 - 0

Нед. 27. 03. 2022. 15:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК „Борац“ (Сакуле) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

3 - 0

Сре. 30. 03. 2022. 16:00 Стадион ФК 1. мај , Рума
ФК „1. мај“ (Рума) СК „Тиса“ (Адорјан)

2 - 1

Сре. 06. 04. 2022. 16:00 Градски стадион Оџаци
ФК „Текстилац“ (Оџаци) ОФК „Вршац“ (Вршац)

3 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 19
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 19. КОЛА

18. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 19. 03. 2022. 15:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

2 - 1

Суб. 19. 03. 2022. 15:00 Стадион ОФК "Стари Град", Бачка Паланка
ОФК „Стари Град“ (Бачка Паланка) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

2 - 1

Суб. 19. 03. 2022. 15:00 Градски стадион Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

3 - 2

Суб. 19. 03. 2022. 15:00 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ФК „1. мај“ (Рума)

2 - 0

Суб. 19. 03. 2022. 15:00 Градски стадион Вршац (вештачка трава)
ОФК „Вршац“ (Вршац) ФК „Раднички 1912“ (Сомбор)

0 - 0

Нед. 20. 03. 2022. 15:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ФК „Борац“ (Сакуле)

1 - 0

Нед. 20. 03. 2022. 15:00 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

1 - 0

Сре. 30. 03. 2022. 16:00 Стадион ФК Феникс 1995, Стара Пазова
ФК „Феникс 1995“ (Стара Пазова) ФК „Текстилац“ (Оџаци)

1 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 18
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 18. КОЛА

17. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 12. 03. 2022. 14:30 Градски стадион Оџаци
ФК „Текстилац“ (Оџаци) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

4 - 0

Суб. 12. 03. 2022. 14:30 Градски стадион Сомбор
ФК „Раднички 1912“ (Сомбор) ФК „Феникс 1995“ (Стара Пазова)

1 - 0

Суб. 12. 03. 2022. 14:30 Стадион ФК 1. мај , Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ОФК „Вршац“ (Вршац)

0 - 1

Суб. 12. 03. 2022. 14:30 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

1 - 0

Суб. 12. 03. 2022. 14:30 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) СК „Тиса“ (Адорјан)

3 - 0

Суб. 12. 03. 2022. 14:30 Градски стадион Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

0 - 1

Суб. 12. 03. 2022. 14:30 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ФК „Борац“ (Шајкаш)

2 - 2

Нед. 13. 03. 2022. 14:30 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК „Борац“ (Сакуле) ОФК „Стари Град“ (Бачка Паланка)

0 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 17
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 17. КОЛА

16. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 05. 03. 2022. 14:30 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ФК „Борац“ (Шајкаш)

1 - 1

Суб. 05. 03. 2022. 14:30 Стадион ОФК "Стари Град", Бачка Паланка
ОФК „Стари Град“ (Бачка Паланка) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

1 - 0

Суб. 05. 03. 2022. 14:30 Градски стадион Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ФК „Борац“ (Сакуле)

1 - 1

Суб. 05. 03. 2022. 14:30 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

1 - 1

Суб. 05. 03. 2022. 14:30 Градски стадион Вршац (вештачка трава)
ОФК „Вршац“ (Вршац) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

1 - 0

Суб. 05. 03. 2022. 14:30 Стадион ФК Феникс 1995, Стара Пазова
ФК „Феникс 1995“ (Стара Пазова) ФК „1. мај“ (Рума)

0 - 0

Суб. 05. 03. 2022. 14:30 Градски стадион Оџаци
ФК „Текстилац“ (Оџаци) ФК „Раднички 1912“ (Сомбор)

1 - 1

Нед. 06. 03. 2022. 14:30 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 16
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 16. КОЛА

15. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 20. 11. 2021. 13:00 Градски стадион Сомбор
ФК „Раднички 1912“ (Сомбор) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

4 - 2

Суб. 20. 11. 2021. 13:00 Градски стадион Оџаци
ФК „Текстилац“ (Оџаци) ФК „1. мај“ (Рума)

3 - 0

Суб. 20. 11. 2021. 13:00 Стадион ФК Феникс 1995, Стара Пазова
ФК „Феникс 1995“ (Стара Пазова) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

2 - 2

Суб. 20. 11. 2021. 13:00 Градски стадион Вршац
ОФК „Вршац“ (Вршац) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

3 - 0

Суб. 20. 11. 2021. 13:00 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

1 - 0

Суб. 20. 11. 2021. 13:00 Градски стадион Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

3 - 0

Суб. 20. 11. 2021. 13:00 Стадион ОФК "Стари Град", Бачка Паланка
ОФК „Стари Град“ (Бачка Паланка) ФК „Борац“ (Шајкаш)

0 - 1

Нед. 21. 11. 2021. 13:00 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ФК „Борац“ (Сакуле)

4 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 15
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 15. КОЛА

14. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 13. 11. 2021. 13:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ОФК „Стари Град“ (Бачка Паланка)

1 - 2

Суб. 13. 11. 2021. 13:00 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) СК „Тиса“ (Адорјан)

1 - 2

Суб. 13. 11. 2021. 13:00 Градски стадион Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ОФК „Вршац“ (Вршац)

1 - 4

Суб. 13. 11. 2021. 13:00 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ФК „Феникс 1995“ (Стара Пазова)

0 - 1

Суб. 13. 11. 2021. 13:00 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ФК „Текстилац“ (Оџаци)

2 - 1

Суб. 13. 11. 2021. 13:00 Стадион ФК 1. мај , Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ФК „Раднички 1912“ (Сомбор)

0 - 2

Нед. 14. 11. 2021. 13:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

2 - 1

Нед. 14. 11. 2021. 13:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК „Борац“ (Сакуле) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

4 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 14
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 14. КОЛА

13. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 06. 11. 2021. 13:00 Стадион ФК 1. мај , Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

0 - 0

Суб. 06. 11. 2021. 13:00 Градски стадион Сомбор
ФК „Раднички 1912“ (Сомбор) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

0 - 2

Суб. 06. 11. 2021. 13:00 Градски стадион Оџаци
ФК „Текстилац“ (Оџаци) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

5 - 1

Суб. 06. 11. 2021. 13:00 Стадион ФК Феникс 1995, Стара Пазова
ФК „Феникс 1995“ (Стара Пазова) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

3 - 1

Суб. 06. 11. 2021. 13:00 Градски стадион Вршац
ОФК „Вршац“ (Вршац) ФК „Борац“ (Сакуле)

2 - 2

Суб. 06. 11. 2021. 13:00 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

1 - 4

Суб. 06. 11. 2021. 13:00 Градски стадион Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ОФК „Стари Град“ (Бачка Паланка)

1 - 0

Нед. 07. 11. 2021. 13:00 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ФК „Борац“ (Шајкаш)

3 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 13
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 13. КОЛА

12. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 30. 10. 2021. 13:30 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

2 - 1

Суб. 30. 10. 2021. 13:30 Стадион ОФК "Стари Град", Бачка Паланка
ОФК „Стари Град“ (Бачка Паланка) СК „Тиса“ (Адорјан)

5 - 1

Суб. 30. 10. 2021. 13:30 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ОФК „Вршац“ (Вршац)

1 - 1

Суб. 30. 10. 2021. 13:30 Градски стадион Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК „Текстилац“ (Оџаци)

1 - 1

Суб. 30. 10. 2021. 13:30 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ФК „Раднички 1912“ (Сомбор)

1 - 2

Суб. 30. 10. 2021. 13:30 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ФК „1. мај“ (Рума)

3 - 0

Нед. 31. 10. 2021. 13:30 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

1 - 1

Нед. 31. 10. 2021. 13:30 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК „Борац“ (Сакуле) ФК „Феникс 1995“ (Стара Пазова)

1 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 12
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 12. КОЛА

11. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 23. 10. 2021. 14:30 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

2 - 3

Суб. 23. 10. 2021. 14:30 Стадион ФК 1. мај , Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

3 - 1

Суб. 23. 10. 2021. 14:30 Градски стадион Сомбор
ФК „Раднички 1912“ (Сомбор) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

3 - 0

Суб. 23. 10. 2021. 14:30 Градски стадион Оџаци
ФК „Текстилац“ (Оџаци) ФК „Борац“ (Сакуле)

1 - 2

Суб. 23. 10. 2021. 14:30 Стадион ФК Феникс 1995, Стара Пазова
ФК „Феникс 1995“ (Стара Пазова) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

3 - 0

Суб. 23. 10. 2021. 14:30 Градски стадион Вршац
ОФК „Вршац“ (Вршац) ФК „Борац“ (Шајкаш)

3 - 0

Суб. 23. 10. 2021. 14:30 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ОФК „Стари Град“ (Бачка Паланка)

2 - 1

Нед. 24. 10. 2021. 14:30 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

4 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 11
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 11. КОЛА

10. КОЛО

Утакмица Резултат
Пет. 15. 10. 2021. 15:00 Градски стадион Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК „1. мај“ (Рума)

2 - 1

Суб. 16. 10. 2021. 15:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) СК „Тиса“ (Адорјан)

1 - 1

Суб. 16. 10. 2021. 15:00 Градски стадион Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

2 - 1

Суб. 16. 10. 2021. 15:00 Стадион ОФК "Стари Град", Бачка Паланка
ОФК „Стари Град“ (Бачка Паланка) ОФК „Вршац“ (Вршац)

2 - 5

Суб. 16. 10. 2021. 15:00 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ФК „Текстилац“ (Оџаци)

1 - 2

Суб. 16. 10. 2021. 15:00 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

2 - 0

Нед. 17. 10. 2021. 15:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ФК „Феникс 1995“ (Стара Пазова)

1 - 0

Нед. 17. 10. 2021. 15:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК „Борац“ (Сакуле) ФК „Раднички 1912“ (Сомбор)

0 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 10
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 10. КОЛА

9. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 09. 10. 2021. 15:00 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

1 - 3

Суб. 09. 10. 2021. 15:00 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

1 - 0

Суб. 09. 10. 2021. 15:00 Стадион ФК 1. мај , Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ФК „Борац“ (Сакуле)

2 - 0

Суб. 09. 10. 2021. 15:00 Градски стадион Сомбор
ФК „Раднички 1912“ (Сомбор) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

3 - 2

Суб. 09. 10. 2021. 15:00 Градски стадион Оџаци
ФК „Текстилац“ (Оџаци) ФК „Борац“ (Шајкаш)

2 - 0

Суб. 09. 10. 2021. 15:00 Стадион ФК Феникс 1995, Стара Пазова
ФК „Феникс 1995“ (Стара Пазова) ОФК „Стари Град“ (Бачка Паланка)

3 - 0

Суб. 09. 10. 2021. 15:00 Градски стадион Вршац
ОФК „Вршац“ (Вршац) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

2 - 0

Суб. 09. 10. 2021. 15:00 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) СК „Тиса“ (Адорјан)

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 9
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 9. КОЛА

8. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 02. 10. 2021. 15:30 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

2 - 1

Суб. 02. 10. 2021. 15:30 Градски стадион Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ФК „Феникс 1995“ (Стара Пазова)

1 - 3

Суб. 02. 10. 2021. 15:30 Стадион ОФК "Стари Град", Бачка Паланка
ОФК „Стари Град“ (Бачка Паланка) ФК „Текстилац“ (Оџаци)

3 - 4

Суб. 02. 10. 2021. 15:30 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ФК „1. мај“ (Рума)

1 - 2

Суб. 02. 10. 2021. 15:30 Градски стадион Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

3 - 1

Нед. 03. 10. 2021. 15:30 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ОФК „Вршац“ (Вршац)

1 - 4

Нед. 03. 10. 2021. 15:30 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ФК „Раднички 1912“ (Сомбор)

2 - 1

Нед. 03. 10. 2021. 15:30 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК „Борац“ (Сакуле) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

1 - 3

БИЛТЕН БРОЈ 8
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 8. КОЛА

7. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 25. 09. 2021. 15:30 Градски стадион Вршац
ОФК „Вршац“ (Вршац) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

3 - 2

Суб. 25. 09. 2021. 15:30 Градски стадион Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

0 - 4

Суб. 25. 09. 2021. 15:30 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ФК „Борац“ (Сакуле)

0 - 7

Суб. 25. 09. 2021. 15:30 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

7 - 0

Суб. 25. 09. 2021. 15:30 Стадион ФК 1. мај , Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ФК „Борац“ (Шајкаш)

1 - 0

Суб. 25. 09. 2021. 15:30 Градски стадион Сомбор
ФК „Раднички 1912“ (Сомбор) ОФК „Стари Град“ (Бачка Паланка)

0 - 1

Суб. 25. 09. 2021. 15:30 Градски стадион Оџаци
ФК „Текстилац“ (Оџаци) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

2 - 1

Суб. 25. 09. 2021. 15:30 Стадион ФК Феникс 1995, Стара Пазова
ФК „Феникс 1995“ (Стара Пазова) СК „Тиса“ (Адорјан)

2 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 7
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 7. КОЛА

6. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 18. 09. 2021. 16:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ОФК „Вршац“ (Вршац)

1 - 2

Суб. 18. 09. 2021. 16:00 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ФК „Феникс 1995“ (Стара Пазова)

0 - 1

Суб. 18. 09. 2021. 16:00 Градски стадион Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ФК „Раднички 1912“ (Сомбор)

1 - 2

Суб. 18. 09. 2021. 16:00 Стадион ОФК "Стари Град", Бачка Паланка
ОФК „Стари Град“ (Бачка Паланка) ФК „1. мај“ (Рума)

0 - 1

Суб. 18. 09. 2021. 16:00 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

5 - 2

Нед. 19. 09. 2021. 16:00 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ФК „Текстилац“ (Оџаци)

1 - 3

Нед. 19. 09. 2021. 16:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

1 - 0

Нед. 19. 09. 2021. 16:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК „Борац“ (Сакуле) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

4 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 6
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 6. КОЛА

5. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 11. 09. 2021. 16:00 Градски стадион Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

2 - 0

Суб. 11. 09. 2021. 16:00 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ФК „Борац“ (Шајкаш)

0 - 1

Суб. 11. 09. 2021. 16:00 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ОФК „Стари Град“ (Бачка Паланка)

2 - 1

Суб. 11. 09. 2021. 16:00 Стадион ФК 1. мај , Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

0 - 0

Суб. 11. 09. 2021. 16:00 Градски стадион Сомбор
ФК „Раднички 1912“ (Сомбор) СК „Тиса“ (Адорјан)

2 - 2

Суб. 11. 09. 2021. 16:00 Градски стадион Оџаци
ФК „Текстилац“ (Оџаци) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

4 - 0

Суб. 11. 09. 2021. 16:00 Стадион ФК Феникс 1995, Стара Пазова
ФК „Феникс 1995“ (Стара Пазова) ОФК „Вршац“ (Вршац)

2 - 0

Нед. 12. 09. 2021. 16:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК „Борац“ (Сакуле) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

3 - 3

БИЛТЕН БРОЈ 5
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 5. КОЛА

4. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 04. 09. 2021. 16:30 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ФК „Феникс 1995“ (Стара Пазова)

1 - 0

Суб. 04. 09. 2021. 16:30 Градски стадион Вршац
ОФК „Вршац“ (Вршац) ФК „Текстилац“ (Оџаци)

0 - 0

Суб. 04. 09. 2021. 16:30 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ФК „Раднички 1912“ (Сомбор)

1 - 2

Суб. 04. 09. 2021. 16:30 Градски стадион Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

0 - 1

Суб. 04. 09. 2021. 16:30 Стадион ОФК "Стари Град", Бачка Паланка
ОФК „Стари Град“ (Бачка Паланка) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

1 - 2

Суб. 04. 09. 2021. 16:30 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ФК „Борац“ (Сакуле)

2 - 0

Нед. 05. 09. 2021. 16:30 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ФК „1. мај“ (Рума)

2 - 1

Нед. 05. 09. 2021. 16:30 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 4
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 4. КОЛА

3. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 28. 08. 2021. 16:30 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

0 - 3

Суб. 28. 08. 2021. 16:30 Градски стадион Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ОФК „Стари Град“ (Бачка Паланка)

0 - 3

Суб. 28. 08. 2021. 16:30 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

0 - 1

Суб. 28. 08. 2021. 16:30 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) СК „Тиса“ (Адорјан)

4 - 2

Суб. 28. 08. 2021. 16:30 Стадион ФК 1. мај , Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

3 - 0

Суб. 28. 08. 2021. 16:30 Градски стадион Сомбор
ФК „Раднички 1912“ (Сомбор) ОФК „Вршац“ (Вршац)

0 - 1

Суб. 28. 08. 2021. 16:30 Градски стадион Оџаци
ФК „Текстилац“ (Оџаци) ФК „Феникс 1995“ (Стара Пазова)

0 - 1

Нед. 29. 08. 2021. 16:30 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК „Борац“ (Сакуле) ФК „Борац“ (Шајкаш)

2 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 3
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 3. КОЛА

2. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 21. 08. 2021. 17:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ФК „Текстилац“ (Оџаци)

2 - 1

Суб. 21. 08. 2021. 17:00 Стадион ФК Феникс 1995, Стара Пазова
ФК „Феникс 1995“ (Стара Пазова) ФК „Раднички 1912“ (Сомбор)

2 - 1

Суб. 21. 08. 2021. 17:00 Градски стадион Вршац
ОФК „Вршац“ (Вршац) ФК „1. мај“ (Рума)

1 - 1

Суб. 21. 08. 2021. 17:00 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

2 - 1

Суб. 21. 08. 2021. 17:00 Градски стадион Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

0 - 1

Суб. 21. 08. 2021. 17:00 Стадион ОФК "Стари Град", Бачка Паланка
ОФК „Стари Град“ (Бачка Паланка) ФК „Борац“ (Сакуле)

1 - 4

Нед. 22. 08. 2021. 17:00 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

1 - 1

Нед. 22. 08. 2021. 17:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 2
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 2. КОЛА

1. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 14. 08. 2021. 17:00 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ОФК „Стари Град“ (Бачка Паланка)

1 - 0

Суб. 14. 08. 2021. 17:00 Градски стадион Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) СК „Тиса“ (Адорјан)

2 - 0

Суб. 14. 08. 2021. 17:00 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

2 - 0

Суб. 14. 08. 2021. 17:00 Стадион ФК Омладинац, Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ОФК „Вршац“ (Вршац)

1 - 4

Суб. 14. 08. 2021. 17:00 Стадион ФК 1. мај , Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ФК „Феникс 1995“ (Стара Пазова)

0 - 2

Суб. 14. 08. 2021. 17:00 Градски стадион Сомбор
ФК „Раднички 1912“ (Сомбор) ФК „Текстилац“ (Оџаци)

0 - 2

Нед. 15. 08. 2021. 17:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

1 - 3

Нед. 15. 08. 2021. 17:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК „Борац“ (Сакуле) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

3 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 1
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 1. КОЛА

КАЛЕНДАР ЛИГЕ

Loading...

АРХИВА

Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела 2020/2021.
Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела 2019/2020.
Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела 2018/2019.