Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела

Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела2024-05-18T15:17:13+02:00

РЕЗУЛТАТИ – 28. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 18. 05. 2024. 17:00 Белегиш
ФК „Подунавац“ (Белегиш) ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка)

0 - 2

Суб. 18. 05. 2024. 17:00 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

0 - 0

Суб. 18. 05. 2024. 17:00 Рума
ГФК „Словен“ (Рума) ФК „1. мај“ (Рума)

6 - 0

Суб. 18. 05. 2024. 17:00 Елемир
ФК „Нафтагас“ (Елемир) ФК „Железничар“ (Инђија)

1 - 1

Суб. 18. 05. 2024. 17:00 Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

0 - 3

Суб. 18. 05. 2024. 17:00 Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

1 - 2

Нед. 19. 05. 2024. 17:00 Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ФК „Кабел“ (Нови Сад)

3 - 2

Нед. 19. 05. 2024. 17:00 Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) СК „Тиса“ (Адорјан)

3 - 0

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И ГолР Б
1 Logo ФК „Железничар“ (Инђија) 28 16 8 4 53:22+31 56
2 Logo ГФК „Словен“ (Рума) 28 17 4 7 58:29+29 55
3 Logo ФК „Нафтагас“ (Елемир) 28 13 5 10 43:35+8 44
4 Logo ФК „Динамо 1945“ (Панчево) 28 13 5 10 29:31-2 44
5 Logo ФК „Кабел“ (Нови Сад) 28 11 9 8 42:33+9 42
6 Logo ОФК „Кикинда“ (Кикинда) 28 11 9 8 30:23+7 42
7 Logo ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) 28 12 6 10 31:32-1 42
8 Logo ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) 28 11 9 8 30:31-1 42
9 Logo ФК „Подунавац“ (Белегиш) 28 9 11 8 38:30+8 38
10 Logo ФК „Борац“ (Шајкаш) 28 11 4 13 29:32-3 37
11 Logo ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) 28 11 3 14 32:43-11 36
12 Logo СК „Тиса“ (Адорјан) 28 11 1 16 42:52-10 34
13 Logo ФК „Хајдук 1912“ (Кула) 28 8 8 12 34:38-4 32
14 Logo ФК „Јединство“ (Стара Пазова) 28 7 9 12 27:31-4 30
15 Logo ФК „1. мај“ (Рума) 28 6 7 15 28:59-31 25
16 Logo ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) 28 5 6 17 23:48-25 21

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И ГолР Б
1 Logo ФК „Железничар“ (Инђија) 28 16 8 4 53:22+31 56
2 Logo ГФК „Словен“ (Рума) 28 17 4 7 58:29+29 55
3 Logo ФК „Нафтагас“ (Елемир) 28 13 5 10 43:35+8 44
4 Logo ФК „Динамо 1945“ (Панчево) 28 13 5 10 29:31-2 44
5 Logo ФК „Кабел“ (Нови Сад) 28 11 9 8 42:33+9 42
6 Logo ОФК „Кикинда“ (Кикинда) 28 11 9 8 30:23+7 42
7 Logo ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) 28 12 6 10 31:32-1 42
8 Logo ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) 28 11 9 8 30:31-1 42
9 Logo ФК „Подунавац“ (Белегиш) 28 9 11 8 38:30+8 38
10 Logo ФК „Борац“ (Шајкаш) 28 11 4 13 29:32-3 37
11 Logo ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) 28 11 3 14 32:43-11 36
12 Logo СК „Тиса“ (Адорјан) 28 11 1 16 42:52-10 34
13 Logo ФК „Хајдук 1912“ (Кула) 28 8 8 12 34:38-4 32
14 Logo ФК „Јединство“ (Стара Пазова) 28 7 9 12 27:31-4 30
15 Logo ФК „1. мај“ (Рума) 28 6 7 15 28:59-31 25
16 Logo ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) 28 5 6 17 23:48-25 21

ПРЕДСТОЈЕЋЕ УТАКМИЦЕ – 29. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 25. 05. 2024. 17:30 Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ФК „Борац“ (Шајкаш)

-:-

Суб. 25. 05. 2024. 17:30 Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

-:-

Суб. 25. 05. 2024. 17:30 Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ФК „Нафтагас“ (Елемир)

-:-

Суб. 25. 05. 2024. 17:30 Панчево
ФК „Железничар“ (Инђија) ГФК „Словен“ (Рума)

-:-

Суб. 25. 05. 2024. 17:30 Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

-:-

Суб. 25. 05. 2024. 17:30 Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ФК „Подунавац“ (Белегиш)

-:-

Суб. 25. 05. 2024. 17:30 Бачка Паланка
ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

-:-

Суб. 25. 05. 2024. 17:30 Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ФК „Кабел“ (Нови Сад)

-:-

СВИ РЕЗУЛТАТИ (ИЗАБРАТИ КОЛО)

Утакмица Резултат
Суб. 12. 08. 2023. 17:00 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

2 - 0

Суб. 12. 08. 2023. 17:00 Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ФК „Борац“ (Шајкаш)

0 - 0

Суб. 12. 08. 2023. 17:00 Елемир
ФК „Нафтагас“ (Елемир) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

1 - 2

Суб. 12. 08. 2023. 17:00 Рума
ГФК „Словен“ (Рума) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

1 - 2

Нед. 13. 08. 2023. 10:00 Нови Сад
ФК „Кабел“ (Нови Сад) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

2 - 0

Нед. 13. 08. 2023. 11:00 Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ФК „1. мај“ (Рума)

1 - 4

Нед. 13. 08. 2023. 17:00 Белегиш
ФК „Подунавац“ (Белегиш) ФК „Железничар“ (Инђија)

1 - 2

Нед. 13. 08. 2023. 17:00 Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка)

2 - 1

ВИДЕО
ДЕЛЕГИРАЊЕ
РЕЗУЛТАТИ И ТАБЕЛА
РАСПОРЕД
КАЛЕНДАР ЛИГЕ
БИЛТЕНИ
КЛУБОВИ
КОНТАКТ ПОДАЦИ КЛУБОВA
БОЈЕ КЛУБОВА
ДЕЛЕГАТИ
ДЕЛЕГАТИ ПОСМАТРАЧИ
СУДИЈЕ
СУДИЈЕ ПОМОЋНИЦИ
РУКОВОДСТВО ЛИГЕ

Избор писма

ћирилица latinica

РЕЗУЛТАТИ ОДИГРАНИХ УТАКМИЦА

28. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 18. 05. 2024. 17:00 Белегиш
ФК „Подунавац“ (Белегиш) ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка)

0 - 2

Суб. 18. 05. 2024. 17:00 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

0 - 0

Суб. 18. 05. 2024. 17:00 Рума
ГФК „Словен“ (Рума) ФК „1. мај“ (Рума)

6 - 0

Суб. 18. 05. 2024. 17:00 Елемир
ФК „Нафтагас“ (Елемир) ФК „Железничар“ (Инђија)

1 - 1

Суб. 18. 05. 2024. 17:00 Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

0 - 3

Суб. 18. 05. 2024. 17:00 Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

1 - 2

Нед. 19. 05. 2024. 17:00 Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ФК „Кабел“ (Нови Сад)

3 - 2

Нед. 19. 05. 2024. 17:00 Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) СК „Тиса“ (Адорјан)

3 - 0

27. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 11. 05. 2024. 17:00 Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ФК „Борац“ (Шајкаш)

1 - 0

Суб. 11. 05. 2024. 17:00 Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ФК „Нафтагас“ (Елемир)

0 - 2

Суб. 11. 05. 2024. 17:00 Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ГФК „Словен“ (Рума)

2 - 2

Суб. 11. 05. 2024. 17:00 Бачка Паланка
ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

0 - 1

Нед. 12. 05. 2024. 10:00 Нови Сад
ФК „Кабел“ (Нови Сад) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

4 - 0

Нед. 12. 05. 2024. 11:00 Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

1 - 0

Нед. 12. 05. 2024. 17:00 Нови Сад
ФК „Железничар“ (Инђија) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

0 - 1

Нед. 12. 05. 2024. 17:00 Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ФК „Подунавац“ (Белегиш)

1 - 5

БИЛТЕН БРОЈ 27
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 27. КОЛА

26. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 04. 05. 2024. 17:00 Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

0 - 1

Суб. 04. 05. 2024. 17:00 Белегиш
ФК „Подунавац“ (Белегиш) ФК „Кабел“ (Нови Сад)

4 - 0

Суб. 04. 05. 2024. 17:00 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) СК „Тиса“ (Адорјан)

1 - 3

Суб. 04. 05. 2024. 17:00 Рума
ГФК „Словен“ (Рума) ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка)

4 - 1

Суб. 04. 05. 2024. 17:00 Елемир
ФК „Нафтагас“ (Елемир) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

4 - 1

Суб. 04. 05. 2024. 17:00 Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ФК „1. мај“ (Рума)

3 - 0

Суб. 04. 05. 2024. 17:00 Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ФК „Железничар“ (Инђија)

1 - 1

Суб. 04. 05. 2024. 17:00 Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

0 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 26
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 26. КОЛА

25. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 27. 04. 2024. 16:30 Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

0 - 3

Суб. 27. 04. 2024. 16:30 Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

1 - 0

Суб. 27. 04. 2024. 16:30 Бачка Паланка
ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) ФК „Нафтагас“ (Елемир)

0 - 0

Суб. 27. 04. 2024. 16:30 Нови Сад
ФК „Железничар“ (Инђија) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

3 - 2

Нед. 28. 04. 2024. 10:00 Нови Сад
ФК „Кабел“ (Нови Сад) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

3 - 0

Нед. 28. 04. 2024. 11:00 Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ФК „Подунавац“ (Белегиш)

1 - 0

Нед. 28. 04. 2024. 11:00 Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ФК „Борац“ (Шајкаш)

1 - 2

Нед. 28. 04. 2024. 16:30 Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ГФК „Словен“ (Рума)

4 - 3

БИЛТЕН БРОЈ 25
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 25. КОЛА

24. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 20. 04. 2024. 16:30 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

1 - 0

Суб. 20. 04. 2024. 16:30 Рума
ГФК „Словен“ (Рума) ФК „Кабел“ (Нови Сад)

1 - 2

Суб. 20. 04. 2024. 16:30 Елемир
ФК „Нафтагас“ (Елемир) СК „Тиса“ (Адорјан)

3 - 4

Суб. 20. 04. 2024. 16:30 Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка)

2 - 1

Суб. 20. 04. 2024. 16:30 Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

0 - 0

Суб. 20. 04. 2024. 16:30 Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ФК „1. мај“ (Рума)

2 - 2

Нед. 21. 04. 2024. 11:00 Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ФК „Железничар“ (Инђија)

2 - 2

Нед. 21. 04. 2024. 16:30 Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ФК „Подунавац“ (Белегиш)

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 24
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 24. КОЛА

23. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 13. 04. 2024. 16:30 Нови Сад
ФК „Железничар“ (Инђија) ФК „Борац“ (Шајкаш)

2 - 1

Суб. 13. 04. 2024. 16:30 Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

1 - 4

Суб. 13. 04. 2024. 16:30 Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

1 - 0

Суб. 13. 04. 2024. 16:30 Бачка Паланка
ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

0 - 2

Нед. 14. 04. 2024. 10:00 Нови Сад
ФК „Кабел“ (Нови Сад) ФК „Нафтагас“ (Елемир)

3 - 0

Нед. 14. 04. 2024. 11:00 Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ГФК „Словен“ (Рума)

1 - 0

Нед. 14. 04. 2024. 16:30 Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

2 - 1

Нед. 14. 04. 2024. 16:30 Белегиш
ФК „Подунавац“ (Белегиш) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 23
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 23. КОЛА

22. КОЛО

Утакмица Резултат
Сре. 10. 04. 2024. 12:30 Нови Сад
ФК „Железничар“ (Инђија) ФК „1. мај“ (Рума)

4 - 1

Сре. 10. 04. 2024. 16:30 Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

2 - 0

Сре. 10. 04. 2024. 16:30 Рума
ГФК „Словен“ (Рума) ФК „Подунавац“ (Белегиш)

3 - 3

Сре. 10. 04. 2024. 16:30 Елемир
ФК „Нафтагас“ (Елемир) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

3 - 0

Сре. 10. 04. 2024. 16:30 Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ФК „Кабел“ (Нови Сад)

1 - 0

Сре. 10. 04. 2024. 16:30 Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) СК „Тиса“ (Адорјан)

1 - 1

Сре. 10. 04. 2024. 16:30 Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка)

3 - 1

Сре. 10. 04. 2024. 16:30 Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

0 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 22
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 22. КОЛА

21. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 06. 04. 2024. 16:00 Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ФК „Борац“ (Шајкаш)

1 - 0

Суб. 06. 04. 2024. 16:00 Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ФК „Железничар“ (Инђија)

1 - 0

Суб. 06. 04. 2024. 16:00 Бачка Паланка
ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

3 - 0

Суб. 06. 04. 2024. 16:00 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ГФК „Словен“ (Рума)

2 - 2

Нед. 07. 04. 2024. 10:00 Нови Сад
ФК „Кабел“ (Нови Сад) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

0 - 0

Нед. 07. 04. 2024. 16:00 Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

0 - 2

Нед. 07. 04. 2024. 16:00 Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

0 - 0

Нед. 07. 04. 2024. 16:00 Белегиш
ФК „Подунавац“ (Белегиш) ФК „Нафтагас“ (Елемир)

1 - 3

БИЛТЕН БРОЈ 21
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 21. КОЛА

20. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 30. 03. 2024. 11:00 Нови Сад
ФК „Железничар“ (Инђија) ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка)

4 - 1

Суб. 30. 03. 2024. 15:00 Елемир
ФК „Нафтагас“ (Елемир) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

0 - 0

Суб. 30. 03. 2024. 15:00 Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ФК „Подунавац“ (Белегиш)

2 - 2

Суб. 30. 03. 2024. 15:00 Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

0 - 1

Суб. 30. 03. 2024. 15:00 Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ФК „Кабел“ (Нови Сад)

3 - 1

Суб. 30. 03. 2024. 15:00 Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

1 - 1

Нед. 31. 03. 2024. 11:00 Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) СК „Тиса“ (Адорјан)

0 - 3

Нед. 31. 03. 2024. 16:00 Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ГФК „Словен“ (Рума)

0 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 20
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 20. КОЛА

19. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 23. 03. 2024. 15:00 Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ФК „Борац“ (Шајкаш)

3 - 1

Суб. 23. 03. 2024. 15:00 Бачка Паланка
ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) ФК „1. мај“ (Рума)

2 - 3

Суб. 23. 03. 2024. 15:00 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

2 - 1

Суб. 23. 03. 2024. 15:00 Рума
ГФК „Словен“ (Рума) ФК „Нафтагас“ (Елемир)

3 - 0

Нед. 24. 03. 2024. 10:00 Нови Сад
ФК „Кабел“ (Нови Сад) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

1 - 1

Нед. 24. 03. 2024. 11:00 Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

2 - 0

Нед. 24. 03. 2024. 15:00 Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ФК „Железничар“ (Инђија)

1 - 3

Нед. 24. 03. 2024. 15:00 Белегиш
ФК „Подунавац“ (Белегиш) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

2 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 19
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 19. КОЛА

18. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 16. 03. 2024. 15:00 Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ГФК „Словен“ (Рума)

0 - 0

Суб. 16. 03. 2024. 15:00 Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

0 - 0

Суб. 16. 03. 2024. 15:00 Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ФК „Подунавац“ (Белегиш)

0 - 1

Суб. 16. 03. 2024. 15:00 Рума
ФК „1. мај“ (Рума) СК „Тиса“ (Адорјан)

1 - 2

Суб. 16. 03. 2024. 15:00 Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка)

3 - 0

Нед. 17. 03. 2024. 11:00 Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

3 - 1

Нед. 17. 03. 2024. 11:00 Нови Сад
ФК „Железничар“ (Инђија) ФК „Кабел“ (Нови Сад)

5 - 0

Нед. 17. 03. 2024. 15:00 Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ФК „Нафтагас“ (Елемир)

1 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 18
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 18. КОЛА

17. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 09. 03. 2024. 14:30 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

0 - 0

Суб. 09. 03. 2024. 14:30 Рума
ГФК „Словен“ (Рума) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

3 - 2

Суб. 09. 03. 2024. 14:30 Елемир
ФК „Нафтагас“ (Елемир) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

2 - 2

Суб. 09. 03. 2024. 14:30 Бачка Паланка
ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) ФК „Борац“ (Шајкаш)

1 - 2

Нед. 10. 03. 2024. 10:00 Нови Сад
ФК „Кабел“ (Нови Сад) ФК „1. мај“ (Рума)

1 - 2

Нед. 10. 03. 2024. 11:00 Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ФК „Железничар“ (Инђија)

1 - 3

Нед. 10. 03. 2024. 14:30 Белегиш
ФК „Подунавац“ (Белегиш) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

0 - 0

Нед. 10. 03. 2024. 14:30 Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

2 - 4

БИЛТЕН БРОЈ 17
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 17. КОЛА

16. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 02. 03. 2024. 14:30 Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ФК „Нафтагас“ (Елемир)

1 - 0

Суб. 02. 03. 2024. 14:30 Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ГФК „Словен“ (Рума)

0 - 1

Суб. 02. 03. 2024. 14:30 Бачка Паланка
ФК „Железничар“ (Инђија) ФК „Подунавац“ (Белегиш)

2 - 0

Суб. 02. 03. 2024. 14:30 Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

1 - 1

Суб. 02. 03. 2024. 14:30 Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ФК „Кабел“ (Нови Сад)

0 - 0

Суб. 02. 03. 2024. 14:30 Бачка Паланка
ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) СК „Тиса“ (Адорјан)

2 - 0

Нед. 03. 03. 2024. 11:00 Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

0 - 0

Нед. 03. 03. 2024. 14:30 Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 16
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 16. КОЛА

15. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 18. 11. 2023. 13:00 Бачка Паланка
ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) ФК „Кабел“ (Нови Сад)

2 - 2

Суб. 18. 11. 2023. 13:00 Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

1 - 1

Суб. 18. 11. 2023. 13:00 Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ФК „Подунавац“ (Белегиш)

2 - 2

Суб. 18. 11. 2023. 13:00 Инђија
ФК „Железничар“ (Инђија) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

0 - 0

Суб. 18. 11. 2023. 13:00 Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ФК „Нафтагас“ (Елемир)

0 - 2

Суб. 18. 11. 2023. 13:00 Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

2 - 0

Нед. 19. 11. 2023. 11:00 Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ГФК „Словен“ (Рума)

1 - 3

Нед. 19. 11. 2023. 13:00 Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ФК „Борац“ (Шајкаш)

1 - 3

БИЛТЕН БРОЈ 15
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 15. КОЛА

14. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 11. 11. 2023. 11:00 Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка)

2 - 0

Суб. 11. 11. 2023. 13:00 Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

4 - 1

Суб. 11. 11. 2023. 13:00 Елемир
ФК „Нафтагас“ (Елемир) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

3 - 0

Суб. 11. 11. 2023. 13:00 Рума
ГФК „Словен“ (Рума) ФК „Железничар“ (Инђија)

2 - 1

Суб. 11. 11. 2023. 13:00 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК „1. мај“ (Рума)

5 - 1

Нед. 12. 11. 2023. 10:00 Нови Сад
ФК „Кабел“ (Нови Сад) СК „Тиса“ (Адорјан)

2 - 0

Нед. 12. 11. 2023. 13:00 Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

2 - 0

Нед. 12. 11. 2023. 13:00 Белегиш
ФК „Подунавац“ (Белегиш) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 14
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 14. КОЛА

13. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 04. 11. 2023. 13:00 Бачка Паланка
ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) ФК „Подунавац“ (Белегиш)

0 - 0

Суб. 04. 11. 2023. 13:00 Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

2 - 0

Суб. 04. 11. 2023. 13:00 Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ГФК „Словен“ (Рума)

0 - 2

Суб. 04. 11. 2023. 13:00 Инђија
ФК „Железничар“ (Инђија) ФК „Нафтагас“ (Елемир)

4 - 1

Суб. 04. 11. 2023. 13:00 Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

0 - 3

Нед. 05. 11. 2023. 10:00 Нови Сад
ФК „Кабел“ (Нови Сад) ФК „Борац“ (Шајкаш)

2 - 0

Нед. 05. 11. 2023. 11:00 Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

3 - 1

Нед. 05. 11. 2023. 13:00 Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

0 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 13
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 13. КОЛА

12. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 28. 10. 2023. 13:30 Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

1 - 2

Суб. 28. 10. 2023. 13:30 Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ФК „Железничар“ (Инђија)

2 - 2

Суб. 28. 10. 2023. 13:30 Елемир
ФК „Нафтагас“ (Елемир) ФК „1. мај“ (Рума)

1 - 0

Суб. 28. 10. 2023. 13:30 Рума
ГФК „Словен“ (Рума) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

1 - 2

Суб. 28. 10. 2023. 13:30 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка)

4 - 0

Нед. 29. 10. 2023. 11:00 Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ФК „Кабел“ (Нови Сад)

0 - 0

Нед. 29. 10. 2023. 13:30 Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

2 - 0

Нед. 29. 10. 2023. 13:30 Белегиш
ФК „Подунавац“ (Белегиш) СК „Тиса“ (Адорјан)

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 12
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 12. КОЛА

11. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 21. 10. 2023. 14:30 Бачка Паланка
ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) ГФК „Словен“ (Рума)

0 - 5

Суб. 21. 10. 2023. 14:30 Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ФК „Нафтагас“ (Елемир)

0 - 2

Суб. 21. 10. 2023. 14:30 Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

0 - 0

Суб. 21. 10. 2023. 14:30 Инђија
ФК „Железничар“ (Инђија) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

0 - 0

Нед. 22. 10. 2023. 10:00 Нови Сад
ФК „Кабел“ (Нови Сад) ФК „Подунавац“ (Белегиш)

1 - 1

Нед. 22. 10. 2023. 11:00 Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ФК „Борац“ (Шајкаш)

2 - 3

Нед. 22. 10. 2023. 11:00 Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

2 - 0

Нед. 22. 10. 2023. 14:30 Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

0 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 11
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 11. КОЛА

10. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 14. 10. 2023. 15:00 Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ФК „Железничар“ (Инђија)

0 - 4

Суб. 14. 10. 2023. 15:00 Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ФК „1. мај“ (Рума)

4 - 1

Суб. 14. 10. 2023. 15:00 Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

2 - 2

Суб. 14. 10. 2023. 15:00 Елемир
ФК „Нафтагас“ (Елемир) ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка)

2 - 3

Суб. 14. 10. 2023. 15:00 Рума
ГФК „Словен“ (Рума) СК „Тиса“ (Адорјан)

1 - 0

Суб. 14. 10. 2023. 15:00 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК „Кабел“ (Нови Сад)

1 - 1

Суб. 14. 10. 2023. 15:00 Белегиш
ФК „Подунавац“ (Белегиш) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

1 - 1

Нед. 15. 10. 2023. 15:00 Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

0 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 10
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 10. КОЛА

9. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 07. 10. 2023. 15:00 Бачка Паланка
ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

2 - 1

Суб. 07. 10. 2023. 15:00 Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

1 - 0

Суб. 07. 10. 2023. 15:00 Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

1 - 2

Суб. 07. 10. 2023. 15:00 Инђија
ФК „Железничар“ (Инђија) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

1 - 0

Нед. 08. 10. 2023. 10:00 Нови Сад
ФК „Кабел“ (Нови Сад) ГФК „Словен“ (Рума)

3 - 1

Нед. 08. 10. 2023. 11:00 Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

0 - 1

Нед. 08. 10. 2023. 15:00 Белегиш
ФК „Подунавац“ (Белегиш) ФК „Борац“ (Шајкаш)

0 - 0

Нед. 08. 10. 2023. 15:00 Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ФК „Нафтагас“ (Елемир)

1 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 9
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 9. КОЛА

8. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 30. 09. 2023. 15:30 Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ФК „1. мај“ (Рума)

3 - 1

Суб. 30. 09. 2023. 15:30 Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

1 - 0

Суб. 30. 09. 2023. 15:30 Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка)

0 - 0

Суб. 30. 09. 2023. 15:30 Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) СК „Тиса“ (Адорјан)

0 - 1

Суб. 30. 09. 2023. 15:30 Елемир
ФК „Нафтагас“ (Елемир) ФК „Кабел“ (Нови Сад)

3 - 0

Суб. 30. 09. 2023. 15:30 Рума
ГФК „Словен“ (Рума) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

3 - 1

Суб. 30. 09. 2023. 15:30 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК „Подунавац“ (Белегиш)

0 - 0

Нед. 01. 10. 2023. 15:30 Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ФК „Железничар“ (Инђија)

0 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 8
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 8. КОЛА

7. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 23. 09. 2023. 15:30 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК „Борац“ (Шајкаш)

2 - 0

Суб. 23. 09. 2023. 15:30 Бачка Паланка
ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

0 - 2

Суб. 23. 09. 2023. 15:30 Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

0 - 2

Суб. 23. 09. 2023. 15:30 Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ФК „Железничар“ (Инђија)

0 - 0

Нед. 24. 09. 2023. 10:00 Нови Сад
ФК „Кабел“ (Нови Сад) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

3 - 1

Нед. 24. 09. 2023. 11:00 Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ФК „Нафтагас“ (Елемир)

2 - 0

Нед. 24. 09. 2023. 15:30 Белегиш
ФК „Подунавац“ (Белегиш) ГФК „Словен“ (Рума)

0 - 1

Нед. 24. 09. 2023. 15:30 Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 7
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 7. КОЛА

6. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 16. 09. 2023. 16:00 Инђија
ФК „Железничар“ (Инђија) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

4 - 0

Суб. 16. 09. 2023. 16:00 Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) СК „Тиса“ (Адорјан)

5 - 4

Суб. 16. 09. 2023. 16:00 Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ФК „Кабел“ (Нови Сад)

1 - 1

Суб. 16. 09. 2023. 16:00 Елемир
ФК „Нафтагас“ (Елемир) ФК „Подунавац“ (Белегиш)

1 - 1

Суб. 16. 09. 2023. 16:00 Рума
ГФК „Словен“ (Рума) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

2 - 0

Нед. 17. 09. 2023. 11:00 Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка)

1 - 0

Нед. 17. 09. 2023. 16:00 Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ФК „1. мај“ (Рума)

0 - 2

Нед. 17. 09. 2023. 16:00 Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

0 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 6
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 6. КОЛА

5. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 09. 09. 2023. 16:00 Рума
ГФК „Словен“ (Рума) ФК „Борац“ (Шајкаш)

0 - 2

Суб. 09. 09. 2023. 16:00 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК „Нафтагас“ (Елемир)

0 - 1

Суб. 09. 09. 2023. 16:00 Бачка Паланка
ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) ФК „Железничар“ (Инђија)

0 - 1

Суб. 09. 09. 2023. 16:00 Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ФК „1. мај“ (Рума)

3 - 2

Нед. 10. 09. 2023. 10:00 Нови Сад
ФК „Кабел“ (Нови Сад) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

3 - 0

Нед. 10. 09. 2023. 11:00 Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

1 - 0

Нед. 10. 09. 2023. 16:00 Белегиш
ФК „Подунавац“ (Белегиш) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

2 - 4

Нед. 10. 09. 2023. 16:00 Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

0 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 5
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 5. КОЛА

4. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 02. 09. 2023. 16:30 Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка)

0 - 0

Суб. 02. 09. 2023. 16:30 Инђија
ФК „Железничар“ (Инђија) СК „Тиса“ (Адорјан)

1 - 0

Суб. 02. 09. 2023. 16:30 Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

3 - 1

Суб. 02. 09. 2023. 16:30 Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ФК „Подунавац“ (Белегиш)

0 - 2

Суб. 02. 09. 2023. 16:30 Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

2 - 1

Суб. 02. 09. 2023. 16:30 Елемир
ФК „Нафтагас“ (Елемир) ГФК „Словен“ (Рума)

0 - 2

Нед. 03. 09. 2023. 11:00 Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ФК „Кабел“ (Нови Сад)

0 - 3

Нед. 03. 09. 2023. 16:30 Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

0 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 4
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 4. КОЛА

3. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 26. 08. 2023. 16:30 Елемир
ФК „Нафтагас“ (Елемир) ФК „Борац“ (Шајкаш)

2 - 0

Суб. 26. 08. 2023. 16:30 Рума
ГФК „Словен“ (Рума) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

1 - 0

Суб. 26. 08. 2023. 16:30 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

4 - 0

Суб. 26. 08. 2023. 16:30 Бачка Паланка
ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

0 - 1

Нед. 27. 08. 2023. 10:00 Нови Сад
ФК „Кабел“ (Нови Сад) ФК „Железничар“ (Инђија)

2 - 2

Нед. 27. 08. 2023. 11:00 Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

1 - 0

Нед. 27. 08. 2023. 16:30 Белегиш
ФК „Подунавац“ (Белегиш) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

1 - 0

Нед. 27. 08. 2023. 16:30 Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ФК „1. мај“ (Рума)

5 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 3
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 3. КОЛА

2. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 19. 08. 2023. 17:00 Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) СК „Тиса“ (Адорјан)

1 - 3

Суб. 19. 08. 2023. 17:00 Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ФК „Кабел“ (Нови Сад)

1 - 0

Суб. 19. 08. 2023. 17:00 Инђија
ФК „Железничар“ (Инђија) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

0 - 1

Суб. 19. 08. 2023. 17:00 Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ОФК „Кикинда“ (Кикинда)

1 - 2

Суб. 19. 08. 2023. 17:00 Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ГФК „Словен“ (Рума)

0 - 3

Суб. 19. 08. 2023. 17:00 Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ФК „Нафтагас“ (Елемир)

3 - 2

Нед. 20. 08. 2023. 11:00 Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ФК „Подунавац“ (Белегиш)

0 - 3

Нед. 20. 08. 2023. 17:00 Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка)

1 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 2
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 2. КОЛА

1. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 12. 08. 2023. 17:00 Кикинда
ОФК „Кикинда“ (Кикинда) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

2 - 0

Суб. 12. 08. 2023. 17:00 Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ФК „Борац“ (Шајкаш)

0 - 0

Суб. 12. 08. 2023. 17:00 Елемир
ФК „Нафтагас“ (Елемир) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

1 - 2

Суб. 12. 08. 2023. 17:00 Рума
ГФК „Словен“ (Рума) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

1 - 2

Нед. 13. 08. 2023. 10:00 Нови Сад
ФК „Кабел“ (Нови Сад) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

2 - 0

Нед. 13. 08. 2023. 11:00 Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ФК „1. мај“ (Рума)

1 - 4

Нед. 13. 08. 2023. 17:00 Белегиш
ФК „Подунавац“ (Белегиш) ФК „Железничар“ (Инђија)

1 - 2

Нед. 13. 08. 2023. 17:00 Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка)

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 1
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 1. КОЛА

КАЛЕНДАР ЛИГЕ

Loading...

АРХИВА

Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела 2022/2023.
Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела 2021/2022.
Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела 2020/2021.
Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела 2019/2020.
Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела 2018/2019.