Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела

Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела2021-05-07T23:56:01+02:00

РЕЗУЛТАТИ 33. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 08. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

-:-

Суб. 08. 05. 2021. 17:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Омладинац (Нови Бановци)

-:-

Суб. 08. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ОФК Вршац (Вршац)

-:-

Суб. 08. 05. 2021. 17:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Бачка 1901 (Суботица)

-:-

Суб. 08. 05. 2021. 17:00 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Хајдук 1912 (Кула)

-:-

Суб. 08. 05. 2021. 17:00 Стадион "Сувача", Пећинци
ФК Феникс 1995 (Апатин) ФК Дунав (Стари Бановци)

-:-

Суб. 08. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Младост , Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ФК Слога (Чонопља)

-:-

Суб. 08. 05. 2021. 17:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Борац (Сакуле)

-:-

Нед. 09. 05. 2021. 17:00 Стадион "Испод Млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК 1. мај (Рума)

-:-

Нед. 09. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Потисје, Кањижа
СК Тиса (Адорјан) ФК Слобода (Нови Козарци)

-:-

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Младост (Нови Сад) 32 25 4 3 84:23 79
2 Logo ФК Раднички 1912 (Сомбор) 32 19 8 5 72:28 65
3 Logo ОФК Вршац (Вршац) 32 19 6 7 50:28 63
4 Logo ФК Борац (Сакуле) 32 18 3 11 51:34 57
5 Logo СК Тиса (Адорјан) 32 16 5 11 50:35 53
6 Logo ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) 32 16 4 12 61:47 52
7 Logo ФК 1. мај (Рума) 32 13 11 8 36:25 50
8 Logo ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) 32 14 7 11 46:45 49
9 Logo ФК Феникс 1995 (Апатин) 32 13 8 11 49:42 47
10 Logo ФК Динамо 1945 (Панчево) 32 14 4 14 45:42 46
11 Logo ОФК Стари Град (Бачка Паланка) 32 13 7 12 37:34 46
12 Logo ФК Омладинац (Нови Бановци) 32 11 12 9 39:26 45
13 Logo ФК Хајдук 1912 (Кула) 32 13 5 14 53:42 44
14 Logo ФК Јединство (Стара Пазова) 32 10 11 11 36:38 41
15 Logo ФК Бачка 1901 (Суботица) 32 9 5 18 35:54 32
16 Logo ФК Слобода (Нови Козарци) 32 8 7 17 27:64 31
17 Logo ФК Слога (Чонопља) 32 7 7 18 28:53 28
18 Logo ФК Козара (Банатско Велико Село) 32 7 5 20 34:74 26
19 Logo ФК Дунав (Стари Бановци) 32 5 7 20 24:69 22
20 Logo ФК Војводина 1928 (Перлез) 32 3 8 21 15:69 17

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Младост (Нови Сад) 32 25 4 3 84:23 79
2 Logo ФК Раднички 1912 (Сомбор) 32 19 8 5 72:28 65
3 Logo ОФК Вршац (Вршац) 32 19 6 7 50:28 63
4 Logo ФК Борац (Сакуле) 32 18 3 11 51:34 57
5 Logo СК Тиса (Адорјан) 32 16 5 11 50:35 53
6 Logo ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) 32 16 4 12 61:47 52
7 Logo ФК 1. мај (Рума) 32 13 11 8 36:25 50
8 Logo ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) 32 14 7 11 46:45 49
9 Logo ФК Феникс 1995 (Апатин) 32 13 8 11 49:42 47
10 Logo ФК Динамо 1945 (Панчево) 32 14 4 14 45:42 46
11 Logo ОФК Стари Град (Бачка Паланка) 32 13 7 12 37:34 46
12 Logo ФК Омладинац (Нови Бановци) 32 11 12 9 39:26 45
13 Logo ФК Хајдук 1912 (Кула) 32 13 5 14 53:42 44
14 Logo ФК Јединство (Стара Пазова) 32 10 11 11 36:38 41
15 Logo ФК Бачка 1901 (Суботица) 32 9 5 18 35:54 32
16 Logo ФК Слобода (Нови Козарци) 32 8 7 17 27:64 31
17 Logo ФК Слога (Чонопља) 32 7 7 18 28:53 28
18 Logo ФК Козара (Банатско Велико Село) 32 7 5 20 34:74 26
19 Logo ФК Дунав (Стари Бановци) 32 5 7 20 24:69 22
20 Logo ФК Војводина 1928 (Перлез) 32 3 8 21 15:69 17

ПРЕДСТОЈЕЋЕ УТАКМИЦЕ – 34. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 15. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК 1. мај , Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Динамо 1945 (Панчево)

-:-

Суб. 15. 05. 2021. 17:00 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Младост (Нови Сад)

-:-

Суб. 15. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Феникс 1995 (Апатин)

-:-

Суб. 15. 05. 2021. 17:00 Стадион Милан Средановић, Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

-:-

Суб. 15. 05. 2021. 17:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Јединство (Стара Пазова)

-:-

Суб. 15. 05. 2021. 17:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

-:-

Суб. 15. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Козара (Банатско Велико Село)

-:-

Суб. 15. 05. 2021. 17:00 Стадион ОФК Стари Град, Бачка Паланка
ОФК Стари Град (Бачка Паланка) ФК Војводина 1928 (Перлез)

-:-

Нед. 16. 05. 2021. 17:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) СК Тиса (Адорјан)

-:-

Нед. 16. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, ("Под Баиром")
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

-:-

СВИ РЕЗУЛТАТИ (ИЗАБРАТИ КОЛО)

Утакмица Резултат
Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК 1. мај (Рума)

0 - 0

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Омладинац (Нови Бановци)

0 - 0

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

1 - 0

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Козара (Банатско Велико Село)

0 - 0

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

1 - 1

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

3 - 0

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Младост, Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ФК Феникс 1995 (Апатин)

0 - 0

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Војводина 1928 (Перлез)

3 - 0

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Јединство (Стара Пазова)

0 - 3

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Потисје, Кањижа
СК Тиса (Адорјан) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

2 - 2

РЕЗУЛТАТИ ОДИГРАНИХ УТАКМИЦА

33. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 08. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

-:-

Суб. 08. 05. 2021. 17:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Омладинац (Нови Бановци)

-:-

Суб. 08. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ОФК Вршац (Вршац)

-:-

Суб. 08. 05. 2021. 17:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Бачка 1901 (Суботица)

-:-

Суб. 08. 05. 2021. 17:00 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Хајдук 1912 (Кула)

-:-

Суб. 08. 05. 2021. 17:00 Стадион "Сувача", Пећинци
ФК Феникс 1995 (Апатин) ФК Дунав (Стари Бановци)

-:-

Суб. 08. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Младост , Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ФК Слога (Чонопља)

-:-

Суб. 08. 05. 2021. 17:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Борац (Сакуле)

-:-

Нед. 09. 05. 2021. 17:00 Стадион "Испод Млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК 1. мај (Рума)

-:-

Нед. 09. 05. 2021. 17:00 Стадион ФК Потисје, Кањижа
СК Тиса (Адорјан) ФК Слобода (Нови Козарци)

-:-

32. КОЛО

Утакмица Резултат
Пет. 30. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) СК Тиса (Адорјан)

0 - 1

Суб. 01. 05. 2021. 16:30 Стадион ФК 1. мај , Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Борац (Сакуле)

2 - 1

Суб. 01. 05. 2021. 16:30 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Динамо 1945 (Панчево)

3 - 2

Суб. 01. 05. 2021. 16:30 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, ("Под Баиром")
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Младост (Нови Сад)

1 - 4

Суб. 01. 05. 2021. 16:30 Стадион Милан Средановић, Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Феникс 1995 (Апатин)

3 - 1

Суб. 01. 05. 2021. 16:30 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

2 - 1

Суб. 01. 05. 2021. 16:30 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

2 - 1

Суб. 01. 05. 2021. 16:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Јединство (Стара Пазова)

0 - 1

Суб. 01. 05. 2021. 16:30 Стадион ОФК Стари Град, Бачка Паланка
ОФК Стари Град (Бачка Паланка) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

0 - 0

Суб. 01. 05. 2021. 16:30 Стадион "Испод Млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Козара (Банатско Велико Село)

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 32

31. КОЛО

Утакмица Резултат
Сре. 28. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК 1. мај (Рума)

0 - 0

Сре. 28. 04. 2021. 16:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Војводина 1928 (Перлез)

5 - 1

Сре. 28. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

0 - 1

Сре. 28. 04. 2021. 16:30 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Омладинац (Нови Бановци)

1 - 0

Сре. 28. 04. 2021. 16:30 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ОФК Вршац (Вршац)

2 - 1

Сре. 28. 04. 2021. 16:30 Стадион "Сувача", Пећинци
ФК Феникс 1995 (Апатин) ФК Бачка 1901 (Суботица)

4 - 0

Сре. 28. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Младост , Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ФК Хајдук 1912 (Кула)

2 - 0

Сре. 28. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Потисје, Кањижа
СК Тиса (Адорјан) ФК Дунав (Стари Бановци)

2 - 0

Сре. 28. 04. 2021. 16:30 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Слога (Чонопља)

2 - 1

Сре. 28. 04. 2021. 16:30 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Слобода (Нови Козарци)

3 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 31

30. КОЛО

Утакмица Резултат
Пет. 23. 04. 2021. 16:30 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Феникс 1995 (Апатин)

2 - 1

Суб. 24. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК 1. мај , Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Слобода (Нови Козарци)

0 - 1

Суб. 24. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Борац (Сакуле)

0 - 2

Суб. 24. 04. 2021. 16:30 Стадион Милан Средановић, Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) СК Тиса (Адорјан)

0 - 2

Суб. 24. 04. 2021. 16:30 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Младост (Нови Сад)

0 - 2

Суб. 24. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

2 - 3

Суб. 24. 04. 2021. 16:30 Стадион ОФК Стари Град, Бачка Паланка
ОФК Стари Град (Бачка Паланка) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

4 - 3

Суб. 24. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

0 - 5

Нед. 25. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, ("Под Баиром")
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Динамо 1945 (Панчево)

1 - 1

Нед. 25. 04. 2021. 16:30 Стадион "Испод Млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Јединство (Стара Пазова)

0 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 30

29. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 17. 04. 2021. 16:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК 1. мај (Рума)

2 - 0

Суб. 17. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Козара (Банатско Велико Село)

3 - 0

Суб. 17. 04. 2021. 16:30 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Војводина 1928 (Перлез)

5 - 0

Суб. 17. 04. 2021. 16:30 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

0 - 0

Суб. 17. 04. 2021. 16:30 Стадион "Сувача", Пећинци
ФК Феникс 1995 (Апатин) ФК Омладинац (Нови Бановци)

1 - 0

Суб. 17. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Младост , Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ОФК Вршац (Вршац)

2 - 0

Суб. 17. 04. 2021. 16:30 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Хајдук 1912 (Кула)

0 - 2

Суб. 17. 04. 2021. 16:30 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Слога (Чонопља)

2 - 1

Нед. 18. 04. 2021. 16:30 Стадион ФК Потисје, Кањижа
СК Тиса (Адорјан) ФК Бачка 1901 (Суботица)

0 - 1

Нед. 18. 04. 2021. 16:30 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Дунав (Стари Бановци)

3 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 29

28. КОЛО

Утакмица Резултат
Сре. 14. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК 1. мај , Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Слога (Чонопља)

4 - 0

Сре. 14. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, ("Под Баиром")
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Слобода (Нови Козарци)

0 - 1

Сре. 14. 04. 2021. 16:00 Стадион Милан Средановић, Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Борац (Сакуле)

1 - 2

Сре. 14. 04. 2021. 16:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Динамо 1945 (Панчево)

1 - 2

Сре. 14. 04. 2021. 16:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) СК Тиса (Адорјан)

3 - 1

Сре. 14. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Младост (Нови Сад)

1 - 1

Сре. 14. 04. 2021. 16:00 Стадион ОФК Стари Град, Бачка Паланка
ОФК Стари Град (Бачка Паланка) ФК Феникс 1995 (Апатин)

1 - 1

Сре. 14. 04. 2021. 16:00 Стадион "Испод Млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

1 - 2

Сре. 14. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

1 - 4

Сре. 14. 04. 2021. 16:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Јединство (Стара Пазова)

3 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 28

27. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 10. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК 1. мај (Рума)

0 - 0

Суб. 10. 04. 2021. 16:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

5 - 2

Суб. 10. 04. 2021. 16:00 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Козара (Банатско Велико Село)

3 - 1

Суб. 10. 04. 2021. 16:00 Стадион "Сувача", Пећинци
ФК Феникс 1995 (Апатин) ФК Војводина 1928 (Перлез)

0 - 0

Суб. 10. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК Младост , Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

5 - 0

Суб. 10. 04. 2021. 16:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ОФК Вршац (Вршац)

1 - 2

Суб. 10. 04. 2021. 16:00 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Хајдук 1912 (Кула)

1 - 0

Суб. 10. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Дунав (Стари Бановци)

0 - 1

Нед. 11. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК Потисје, Кањижа
СК Тиса (Адорјан) ФК Омладинац (Нови Бановци)

0 - 1

Нед. 11. 04. 2021. 16:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Бачка 1901 (Суботица)

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 27

26. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 03. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК 1. мај , Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Дунав (Стари Бановци)

3 - 0

Суб. 03. 04. 2021. 16:00 Стадион Милан Средановић, Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Слога (Чонопља)

6 - 0

Суб. 03. 04. 2021. 16:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Слобода (Нови Козарци)

3 - 0

Суб. 03. 04. 2021. 16:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Борац (Сакуле)

4 - 3

Суб. 03. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Динамо 1945 (Панчево)

2 - 0

Суб. 03. 04. 2021. 16:00 Стадион ОФК Стари Град, Бачка Паланка
ОФК Стари Град (Бачка Паланка) СК Тиса (Адорјан)

0 - 1

Суб. 03. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Феникс 1995 (Апатин)

0 - 2

Суб. 03. 04. 2021. 16:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

4 - 2

Суб. 03. 04. 2021. 16:00 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

1 - 0

Нед. 04. 04. 2021. 16:00 Стадион "Испод Млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Младост (Нови Сад)

1 - 4

БИЛТЕН БРОЈ 26

25. КОЛО

Утакмица Резултат
Сре. 31. 03. 2021. 16:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК 1. мај (Рума)

2 - 1

Сре. 31. 03. 2021. 16:00 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Јединство (Стара Пазова)

0 - 0

Сре. 31. 03. 2021. 16:00 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Феникс 1995 (Апатин) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

1 - 1

Сре. 31. 03. 2021. 16:00 Стадион ФК Младост , Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ФК Козара (Банатско Велико Село)

3 - 1

Сре. 31. 03. 2021. 16:00 Стадион ФК Потисје, Кањижа
СК Тиса (Адорјан) ФК Војводина 1928 (Перлез)

5 - 0

Сре. 31. 03. 2021. 16:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

1 - 2

Сре. 31. 03. 2021. 16:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Омладинац (Нови Бановци)

0 - 0

Сре. 31. 03. 2021. 16:00 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ОФК Вршац (Вршац)

0 - 2

Сре. 31. 03. 2021. 16:00 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Бачка 1901 (Суботица)

0 - 0

Сре. 31. 03. 2021. 16:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, ("Под Баиром")
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Хајдук 1912 (Кула)

1 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 25

24. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 27. 03. 2021. 15:00 Стадион ФК 1. мај , Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Хајдук 1912 (Кула)

3 - 1

Суб. 27. 03. 2021. 15:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Дунав (Стари Бановци)

1 - 3

Суб. 27. 03. 2021. 15:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Слога (Чонопља)

2 - 0

Суб. 27. 03. 2021. 15:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Слобода (Нови Козарци)

1 - 1

Суб. 27. 03. 2021. 15:00 Стадион ОФК Стари Град, Бачка Паланка
ОФК Стари Град (Бачка Паланка) ФК Борац (Сакуле)

1 - 1

Суб. 27. 03. 2021. 15:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) СК Тиса (Адорјан)

0 - 3

Суб. 27. 03. 2021. 15:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Младост (Нови Сад)

2 - 1

Суб. 27. 03. 2021. 15:00 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Феникс 1995 (Апатин)

0 - 3

Суб. 27. 03. 2021. 15:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

4 - 0

Нед. 28. 03. 2021. 15:00 Стадион "Испод Млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Динамо 1945 (Панчево)

0 - 4

БИЛТЕН БРОЈ 24

23. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 20. 03. 2021. 15:00 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК 1. мај (Рума)

1 - 1

Суб. 20. 03. 2021. 15:00 Стадион "Сувача", Пећинци
ФК Феникс 1995 (Апатин) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

2 - 2

Суб. 20. 03. 2021. 15:00 Стадион ФК Младост , Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ФК Јединство (Стара Пазова)

4 - 2

Суб. 20. 03. 2021. 15:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Козара (Банатско Велико Село)

1 - 2

Суб. 20. 03. 2021. 15:00 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

1 - 1

Суб. 20. 03. 2021. 15:00 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Омладинац (Нови Бановци)

0 - 2

Суб. 20. 03. 2021. 15:00 Стадион Милан Средановић, Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Бачка 1901 (Суботица)

3 - 0

Нед. 21. 03. 2021. 15:00 Стадион ФК Потисје, Кањижа
СК Тиса (Адорјан) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

0 - 3

Нед. 21. 03. 2021. 15:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Војводина 1928 (Перлез)

2 - 0

Нед. 21. 03. 2021. 15:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, ("Под Баиром")
ФК Дунав (Стари Бановци) ОФК Вршац (Вршац)

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 23

22. КОЛО

Утакмица Резултат
Сре. 17. 03. 2021. 15:00 Стадион ФК 1. мај , Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Бачка 1901 (Суботица)

1 - 0

Сре. 17. 03. 2021. 15:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Хајдук 1912 (Кула)

2 - 1

Сре. 17. 03. 2021. 15:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Дунав (Стари Бановци)

4 - 1

Сре. 17. 03. 2021. 15:00 Стадион ОФК Стари Град, Бачка Паланка
ОФК Стари Град (Бачка Паланка) ФК Слога (Чонопља)

2 - 1

Сре. 17. 03. 2021. 15:00 Стадион "Испод Млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Слобода (Нови Козарци)

1 - 0

Сре. 17. 03. 2021. 15:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Борац (Сакуле)

1 - 2

Сре. 17. 03. 2021. 15:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Динамо 1945 (Панчево)

3 - 1

Сре. 17. 03. 2021. 15:00 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) СК Тиса (Адорјан)

1 - 1

Сре. 17. 03. 2021. 15:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Младост (Нови Сад)

0 - 2

Сре. 17. 03. 2021. 15:00 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Феникс 1995 (Апатин)

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 22

21. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 13. 03. 2021. 14:30 Стадион "Сувача", Пећинци
ФК Феникс 1995 (Апатин) ФК 1. мај (Рума)

2 - 0

Суб. 13. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Младост , Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

4 - 2

Суб. 13. 03. 2021. 14:30 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Јединство (Стара Пазова)

1 - 0

Суб. 13. 03. 2021. 14:30 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Козара (Банатско Велико Село)

2 - 0

Суб. 13. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Војводина 1928 (Перлез)

1 - 1

Суб. 13. 03. 2021. 14:30 Стадион Милан Средановић, Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Омладинац (Нови Бановци)

0 - 0

Суб. 13. 03. 2021. 14:30 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ОФК Вршац (Вршац)

1 - 2

Нед. 14. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Потисје, Кањижа
СК Тиса (Адорјан) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

0 - 1

Нед. 14. 03. 2021. 14:30 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

3 - 0

Нед. 14. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, ("Под Баиром")
ФК Дунав (Стари Бановци) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

0 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 21

20. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 06. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК 1. мај , Рума
ФК 1. мај (Рума) ОФК Вршац (Вршац)

2 - 1

Суб. 06. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Бачка 1901 (Суботица)

2 - 1

Суб. 06. 03. 2021. 14:30 Стадион ОФК Стари Град, Бачка Паланка
ОФК Стари Град (Бачка Паланка) ФК Хајдук 1912 (Кула)

0 - 1

Суб. 06. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Слога (Чонопља)

0 - 0

Суб. 06. 03. 2021. 14:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Слобода (Нови Козарци)

5 - 0

Суб. 06. 03. 2021. 14:30 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Борац (Сакуле)

0 - 3

Суб. 06. 03. 2021. 14:30 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) СК Тиса (Адорјан)

0 - 1

Суб. 06. 03. 2021. 14:30 Стадион "Сувача", Пећинци
ФК Феникс 1995 (Апатин) ФК Младост (Нови Сад)

2 - 2

Суб. 06. 03. 2021. 16:30 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Динамо 1945 (Панчево)

1 - 0

Нед. 07. 03. 2021. 14:30 Стадион "Испод Млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Дунав (Стари Бановци)

0 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 20

19. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Младост , Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ФК 1. мај (Рума)

2 - 0

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион "Сувача", Пећинци
ФК Феникс 1995 (Апатин) СК Тиса (Адорјан)

4 - 1

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Динамо 1945 (Панчево)

2 - 1

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Борац (Сакуле)

2 - 1

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Слога (Чонопља)

5 - 2

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Дунав (Стари Бановци)

6 - 1

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион ОФК Стари Град, Бачка Паланка
ОФК Стари Град (Бачка Паланка) ФК Бачка 1901 (Суботица)

3 - 0

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Омладинац (Нови Бановци) ОФК Вршац (Вршац)

1 - 1

Нед. 29. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Слобода (Нови Козарци)

1 - 1

Нед. 29. 11. 2020. 13:00 Стадион "Испод Млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Хајдук 1912 (Кула)

0 - 4

БИЛТЕН БРОЈ 19

18. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 21. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК 1. мај , Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Омладинац (Нови Бановци)

1 - 0

Суб. 21. 11. 2020. 13:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

3 - 0

Суб. 21. 11. 2020. 13:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Војводина 1928 (Перлез)

2 - 1

Суб. 21. 11. 2020. 13:00 Стадион Милан Средановић, Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Козара (Банатско Велико Село)

6 - 1

Суб. 21. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Јединство (Стара Пазова)

2 - 1

Суб. 21. 11. 2020. 13:00 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

2 - 5

Суб. 21. 11. 2020. 13:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Феникс 1995 (Апатин)

2 - 1

Нед. 22. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, ("Под Баиром")
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

0 - 4

Нед. 22. 11. 2020. 13:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

0 - 1

Нед. 22. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Потисје, Кањижа
СК Тиса (Адорјан) ФК Младост (Нови Сад)

0 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 18

17. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 14. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Младост, Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ФК Динамо 1945 (Панчево)

4 - 1

Суб. 14. 11. 2020. 13:00 Стадион "Сувача", Пећинци
ФК Феникс 1995 (Апатин) ФК Борац (Сакуле)

4 - 1

Суб. 14. 11. 2020. 13:00 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Слобода (Нови Козарци)

0 - 1

Суб. 14. 11. 2020. 13:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Слога (Чонопља)

0 - 2

Суб. 14. 11. 2020. 13:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Хајдук 1912 (Кула)

2 - 0

Суб. 14. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Бачка 1901 (Суботица)

3 - 2

Суб. 14. 11. 2020. 13:00 Стадион ОФК Стари Град, Бачка Паланка
ОФК Стари Град (Бачка Паланка) ФК Омладинац (Нови Бановци)

1 - 0

Нед. 15. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Потисје, Кањижа
СК Тиса (Адорјан) ФК 1. мај (Рума)

1 - 0

Нед. 15. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Дунав (Стари Бановци)

2 - 0

Нед. 15. 11. 2020. 13:00 Стадион "Испод Млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ОФК Вршац (Вршац)

0 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 17

16. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 07. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК 1. мај , Рума
ФК 1. мај (Рума) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

0 - 0

Суб. 07. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Војводина 1928 (Перлез)

5 - 0

Суб. 07. 11. 2020. 13:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Козара (Банатско Велико Село)

2 - 0

Суб. 07. 11. 2020. 13:00 Стадион крај Сомборске капије
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

0 - 0

Суб. 07. 11. 2020. 13:00 Стадион Милан Средановић, Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Јединство (Стара Пазова)

1 - 1

Суб. 07. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

1 - 2

Суб. 07. 11. 2020. 13:00 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Феникс 1995 (Апатин)

0 - 3

Суб. 07. 11. 2020. 13:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) СК Тиса (Адорјан)

0 - 0

Нед. 08. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, ("Под Баиром")
ФК Дунав (Стари Бановци) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

0 - 0

Нед. 08. 11. 2020. 13:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Младост (Нови Сад)

0 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 16

15. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 31. 10. 2020. 14:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК 1. мај (Рума)

1 - 1

Суб. 31. 10. 2020. 14:00 Стадион ФК Младост , Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ФК Слобода (Нови Козарци)

6 - 1

Суб. 31. 10. 2020. 14:00 Стадион "Сувача", Пећинци
ФК Феникс 1995 (Апатин) ФК Слога (Чонопља)

3 - 1

Суб. 31. 10. 2020. 14:00 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Дунав (Стари Бановци)

5 - 0

Суб. 31. 10. 2020. 14:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Хајдук 1912 (Кула)

1 - 0

Суб. 31. 10. 2020. 14:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ОФК Вршац (Вршац)

2 - 0

Суб. 31. 10. 2020. 14:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Омладинац (Нови Бановци)

1 - 2

Нед. 01. 11. 2020. 14:00 Стадион ФК Потисје, Кањижа
СК Тиса (Адорјан) ФК Борац (Сакуле)

2 - 1

Нед. 01. 11. 2020. 14:00 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Бачка 1901 (Суботица)

2 - 0

Нед. 01. 11. 2020. 14:00 Стадион "Испод Млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

1 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 15

14. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 24. 10. 2020. 14:00 Стадион ФК 1. мај , Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Војводина 1928 (Перлез)

1 - 1

Суб. 24. 10. 2020. 14:00 Стадион "Сувача", Пећинци
ОФК Стари Град (Бачка Паланка) ФК Козара (Банатско Велико Село)

4 - 0

Суб. 24. 10. 2020. 14:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

0 - 0

Суб. 24. 10. 2020. 14:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Јединство (Стара Пазова)

1 - 1

Суб. 24. 10. 2020. 14:00 Стадион крај Сомборске капије
ФК Бачка 1901 (Суботица) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

2 - 1

Суб. 24. 10. 2020. 14:00 Стадион Милан Средановић, Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

1 - 1

Суб. 24. 10. 2020. 14:00 Стадион ФК Слога , Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Младост (Нови Сад)

1 - 0

Суб. 24. 10. 2020. 14:00 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) СК Тиса (Адорјан)

0 - 3

Нед. 25. 10. 2020. 14:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, ("Под Баиром")
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Феникс 1995 (Апатин)

2 - 3

Нед. 25. 10. 2020. 14:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Динамо 1945 (Панчево)

0 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 14

13. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 17. 10. 2020. 15:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Слобода (Нови Козарци)

2 - 1

Суб. 17. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Младост, Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ФК Дунав (Стари Бановци)

8 - 0

Суб. 17. 10. 2020. 15:00 Стадион "Сувача", Пећинци
ФК Феникс 1995 (Апатин) ФК Хајдук 1912 (Кула)

1 - 4

Суб. 17. 10. 2020. 15:00 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Бачка 1901 (Суботица)

3 - 2

Суб. 17. 10. 2020. 15:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ОФК Вршац (Вршац)

2 - 2

Суб. 17. 10. 2020. 15:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

4 - 0

Суб. 17. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Војводина 1928 (Перлез)

0 - 2

Нед. 18. 10. 2020. 15:00 Стадион Свети Никола , Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК 1. мај (Рума)

2 - 1

Нед. 18. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Потисје, Кањижа
СК Тиса (Адорјан) ФК Слога (Чонопља)

1 - 2

Нед. 18. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Омладинац (Нови Бановци)

1 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 13

12. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 17. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК Борац (Старчево)

1 - 3

Суб. 17. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Нафтагас, Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК Будућност (Српска Црња)

7 - 0

Суб. 17. 10. 2020. 15:00 Стадион ОФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Младост (Омољица)

1 - 6

Суб. 17. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) ФК Крајина (Крајишник)

2 - 1

Суб. 17. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Јединство, Влајковац
ФК Јединство (Влајковац) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

2 - 1

Нед. 18. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК ЖАК, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Банат (Чента)

0 - 0

Нед. 18. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Раднички, Ковин
ФК Раднички (Ковин) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

0 - 1

Нед. 18. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Омладинац, Ботош
ФК Омладинац ФАМ (Ботош) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 12

11. КОЛО

Утакмица Резултат
Сре. 07. 10. 2020. 15:30 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК 1. мај (Рума)

0 - 2

Сре. 07. 10. 2020. 15:30 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Слога (Чонопља)

3 - 2

Сре. 07. 10. 2020. 15:30 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Дунав (Стари Бановци)

3 - 1

Сре. 07. 10. 2020. 15:30 Стадион ФК Потисје, Кањижа
СК Тиса (Адорјан) ФК Хајдук 1912 (Кула)

3 - 1

Сре. 07. 10. 2020. 15:30 Стадион ФК Младост, Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ФК Бачка 1901 (Суботица)

4 - 2

Сре. 07. 10. 2020. 15:30 Стадион "Сувача", Пећинци
ФК Феникс 1995 (Апатин) ОФК Вршац (Вршац)

0 - 2

Сре. 07. 10. 2020. 15:30 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Омладинац (Нови Бановци)

2 - 0

Сре. 07. 10. 2020. 15:30 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

3 - 2

Сре. 07. 10. 2020. 15:30 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Војводина 1928 (Перлез)

3 - 0

Сре. 07. 10. 2020. 15:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Козара (Банатско Велико Село)

7 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 11

10. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 03. 10. 2020. 15:30 Стадион ФК 1. мај , Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

2 - 0

Суб. 03. 10. 2020. 15:30 Стадион ФК Козара , Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Јединство (Стара Пазова)

2 - 2

Суб. 03. 10. 2020. 15:30 Стадион ОФК Стари Град, Бачка Паланка
ОФК Стари Град (Бачка Паланка) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

4 - 0

Суб. 03. 10. 2020. 15:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Феникс 1995 (Апатин)

2 - 1

Суб. 03. 10. 2020. 15:30 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Младост (Нови Сад)

1 - 1

Суб. 03. 10. 2020. 15:30 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) СК Тиса (Адорјан)

2 - 3

Суб. 03. 10. 2020. 15:30 Стадион Милан Средановић, Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Динамо 1945 (Панчево)

0 - 1

Суб. 03. 10. 2020. 15:30 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Слобода (Нови Козарци)

5 - 1

Нед. 04. 10. 2020. 15:30 Стадион "Испод Млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

2 - 6

Нед. 04. 10. 2020. 15:30 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, ("Под Баиром")
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Борац (Сакуле)

1 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 10

9. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК 1. мај (Рума)

1 - 1

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Дунав (Стари Бановци)

0 - 0

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Бачка 1901 (Суботица)

4 - 2

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК Младост, Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ФК Омладинац (Нови Бановци)

1 - 0

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион "Сувача", Пећинци
ФК Феникс 1995 (Апатин) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

1 - 0

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Војводина 1928 (Перлез)

1 - 0

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Козара (Банатско Велико Село)

1 - 2

Нед. 27. 09. 2020. 15:30 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Хајдук 1912 (Кула)

3 - 2

Нед. 27. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК Потисје, Кањижа
СК Тиса (Адорјан) ОФК Вршац (Вршац)

0 - 2

Нед. 27. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

1 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 9

8. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК 1. мај , Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Јединство (Стара Пазова)

2 - 2

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

3 - 1

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

2 - 1

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион ОФК Стари Град, Бачка Паланка
ОФК Стари Град (Бачка Паланка) ФК Младост (Нови Сад)

0 - 1

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Омладинац (Нови Бановци) СК Тиса (Адорјан)

1 - 1

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Динамо 1945 (Панчево)

2 - 1

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Борац (Сакуле)

0 - 1

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион Милан Средановић, Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Слобода (Нови Козарци)

2 - 1

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Стадион "Испод Млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Феникс 1995 (Апатин)

1 - 1

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци ("Под Бајиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Слога (Чонопља)

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 8

7. КОЛО

Утакмица Резултат
Сре. 16. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци ("Под Баиром")
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК 1. мај (Рума)

1 - 1

Сре. 16. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Хајдук 1912 (Кула)

3 - 1

Сре. 16. 09. 2020. 16:00 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Бачка 1901 (Суботица)

2 - 2

Сре. 16. 09. 2020. 16:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ОФК Вршац (Вршац)

0 - 1

Сре. 16. 09. 2020. 16:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Омладинац (Нови Бановци)

1 - 1

Сре. 16. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Потисје, Кањижа
СК Тиса (Адорјан) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

3 - 0

Сре. 16. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Младост, Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ФК Војводина 1928 (Перлез)

4 - 0

Сре. 16. 09. 2020. 16:00 Стадион "Сувача" , Пећинци
ФК Феникс 1995 (Апатин) ФК Козара (Банатско Велико Село)

2 - 4

Сре. 16. 09. 2020. 16:00 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

0 - 0

Сре. 16. 09. 2020. 16:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Јединство (Стара Пазова)

4 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 7

6. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 12. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК 1. мај , Рума
ФК 1. мај (Рума) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

1 - 0

Суб. 12. 09. 2020. 16:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Феникс 1995 (Апатин)

3 - 0

Суб. 12. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Младост (Нови Сад)

0 - 3

Суб. 12. 09. 2020. 16:00 Стадион ОФК Стари Град, Бачка Паланка
ОФК Стари Град (Бачка Паланка) ФК Динамо 1945 (Панчево)

2 - 0

Суб. 12. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Борац (Сакуле)

0 - 0

Суб. 12. 09. 2020. 16:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Слобода (Нови Козарци)

3 - 0

Суб. 12. 09. 2020. 16:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Слога (Чонопља)

2 - 0

Суб. 12. 09. 2020. 16:00 Стадион Милан Средановић, Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК Дунав (Стари Бановци)

1 - 1

Нед. 13. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Јединство
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

1 - 2

Нед. 13. 09. 2020. 16:00 Стадион "Испод Млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) СК Тиса (Адорјан)

0 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 6

5. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 05. 09. 2020. 16:30 Стадион Милан Средановић, Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ФК 1. мај (Рума)

2 - 1

Суб. 05. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ОФК Вршац (Вршац)

0 - 0

Суб. 05. 09. 2020. 16:30 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Омладинац (Нови Бановци)

0 - 3

Суб. 05. 09. 2020. 16:30 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Војводина 1928 (Перлез)

2 - 0

Суб. 05. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Младост, Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

1 - 0

Суб. 05. 09. 2020. 16:30 Стадион "Сувача" Пећинци
ФК Феникс 1995 (Апатин) ФК Јединство (Стара Пазова)

1 - 0

Суб. 05. 09. 2020. 16:30 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

4 - 0

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, ("Под Бајиром")
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Бачка 1901 (Суботица)

1 - 2

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Стадион Свети Nikола , Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

1 - 0

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Потисје, Кањижа
СК Тиса (Адорјан) ФК Козара (Банатско Велико Село)

1 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 5

4. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 29. 08. 2020. 16:30 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

0 - 0

Суб. 29. 08. 2020. 16:30 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) ФК Феникс 1995 (Апатин)

3 - 0

Суб. 29. 08. 2020. 16:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) СК Тиса (Адорјан)

2 - 1

Суб. 29. 08. 2020. 16:30 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Динамо 1945 (Панчево)

2 - 3

Суб. 29. 08. 2020. 16:30 Стадион ОФК "Стари Град", Бачка Паланка
ОФК Стари Град (Бачка Паланка) ФК Слобода (Нови Козарци)

1 - 0

Суб. 29. 08. 2020. 16:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Слога (Чонопља)

3 - 0

Суб. 29. 08. 2020. 16:30 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Дунав (Стари Бановци)

2 - 0

Суб. 29. 08. 2020. 16:30 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Хајдук 1912 (Кула)

2 - 1

Нед. 30. 08. 2020. 16:30 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Младост (Нови Сад)

2 - 0

Нед. 30. 08. 2020. 16:30 Стадион "Испод млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Борац (Сакуле)

0 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 4

3. КОЛО

Утакмица Резултат
Сре. 26. 08. 2020. 16:30 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК 1. мај (Рума)

1 - 2

Сре. 26. 08. 2020. 16:30 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ОФК Вршац (Вршац)

2 - 1

Сре. 26. 08. 2020. 16:30 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Омладинац (Нови Бановци)

1 - 2

Сре. 26. 08. 2020. 16:30 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

0 - 3

Сре. 26. 08. 2020. 16:30 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Војводина 1928 (Перлез)

1 - 0

Сре. 26. 08. 2020. 16:30 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Козара (Банатско Велико Село)

3 - 0

Сре. 26. 08. 2020. 16:30 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

3 - 1

Сре. 26. 08. 2020. 16:30 Стадион ФК Потисје, Кањижа
СК Тиса (Адорјан) ФК Јединство (Стара Пазова)

4 - 2

Сре. 26. 08. 2020. 16:30 Стадион ФК Младост, Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

3 - 0

Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Стадион Сувача, Пећинци
ФК Феникс 1995 (Апатин) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 3

2. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 22. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Феникс 1995 (Апатин)

2 - 0

Суб. 22. 08. 2020. 17:00 Стадион крај Скробаре, Зрењанин
ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин) ФК Младост (Нови Сад)

1 - 4

Суб. 22. 08. 2020. 17:00 Градски стадион крај Тисе, Бечеј
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) СК Тиса (Адорјан)

1 - 1

Суб. 22. 08. 2020. 17:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Борац (Сакуле)

2 - 1

Суб. 22. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Слобода (Нови Козарци)

2 - 2

Суб. 22. 08. 2020. 17:00 Стадион ОФК "Стари Град", Бачка Паланка
ОФК Стари Град (Бачка Паланка) ФК Дунав (Стари Бановци)

3 - 0

Суб. 22. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Омладинац (Нови Бановци) ФК Хајдук 1912 (Кула)

2 - 2

Суб. 22. 08. 2020. 17:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК Бачка 1901 (Суботица)

0 - 1

Нед. 23. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Динамо 1945 (Панчево)

1 - 0

Нед. 23. 08. 2020. 17:00 Стадион "Испод млине", Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Слога (Чонопља)

1 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 2

1. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Градски стадион Вршац
ОФК Вршац (Вршац) ФК 1. мај (Рума)

0 - 0

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион крај Сомборске капије, Суботица
ФК Бачка 1901 (Суботица) ФК Омладинац (Нови Бановци)

0 - 0

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион "Милан Средановић", Кула
ФК Хајдук 1912 (Кула) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

1 - 0

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Козара (Банатско Велико Село)

0 - 0

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

1 - 1

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Градски стадион Панчево
ФК Динамо 1945 (Панчево) ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

3 - 0

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Младост, Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ФК Феникс 1995 (Апатин)

0 - 0

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Војводина 1928 (Перлез)

3 - 0

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион Свети Никола, Сакуле
ФК Борац (Сакуле) ФК Јединство (Стара Пазова)

0 - 3

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Потисје, Кањижа
СК Тиса (Адорјан) ФК Раднички Зрењанин (Зрењанин)

2 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 1

КАЛЕНДАР ЛИГЕ

Loading...

АРХИВА

Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела 2019/2020.
Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела 2018/2019.