Bulevar oslobođenja 92/V, 21 102 Novi Sad; T: 021/421-401; 021/420-885; 064/8455-490; F: 021/66-23-460|kancelarija@fsv.rs

Srpska liga VOJVODINA – Rezultati i tabela 2022/23.

Srpska liga VOJVODINA – Rezultati i tabela 2022/23.2023-07-31T12:31:24+02:00

REZULTATI – 30. KOLO

Utakmica Rezultat
Pet. 09. 06. 2023. 17:30 Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

5 - 0

Sub. 10. 06. 2023. 17:30 Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Naftagas (Elemir)

0 - 2

Sub. 10. 06. 2023. 17:30 Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK „Tekstilac“ (Odžaci)

1 - 2

Sub. 10. 06. 2023. 17:30 Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) FK „1. maj“ (Ruma)

1 - 1

Sub. 10. 06. 2023. 17:30 Stanišić
FK Stanišić (Stanišić) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

4 - 2

Sub. 10. 06. 2023. 17:30 Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

4 - 1

Sub. 10. 06. 2023. 17:30 Novi Sad
FK „Kabel“ (Novi Sad) FK „Borac“ (Šajkaš)

1 - 2

Slobodna ekipa: OFK „Bačka“ (Bačka Palanka)

TABELA

Poz   Tim U P N I GolR B
1 Logo FK „Tekstilac“ (Odžaci) 28 21 5 2 64:18+46 68
2 Logo FK „Borac“ (Šajkaš) 28 16 8 4 48:20+28 56
3 Logo FK Naftagas (Elemir) 28 17 3 8 47:39+8 54
4 Logo SK „Tisa“ (Adorjan) 28 14 5 9 60:41+19 47
5 Logo FK „Omladinac“ (Novi Banovci) 28 10 11 7 45:29+16 41
6 Logo FK „1. maj“ (Ruma) 28 10 11 7 36:24+12 41
7 Logo FK „Kabel“ (Novi Sad) 28 11 4 13 35:350 37
8 Logo FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) 28 11 4 13 31:38-7 37
9 Logo FK Podunavac (Belegiš) 28 9 10 9 24:32-8 37
10 Logo FK „Hajduk 1912“ (Kula) 28 10 5 13 32:37-5 35
11 Logo OFK „Bečej 1918“ (Bečej) 28 11 2 15 39:47-8 35
12 Logo FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) 28 7 10 11 43:54-11 31
13 Logo OFK „Bačka“ (Bačka Palanka) 28 7 8 13 25:35-10 29
14 Logo FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) 28 5 4 19 23:60-37 19
15 Logo FK Stanišić (Stanišić) 28 4 4 20 20:63-43 16

Napomena: FK „Radnički 1912“ (Sombor) istupio je iz takmičenja nakon 15 odigranih kola. Sve njegove odigrane utakmice smatraju se neodigranim.

TABELA

Poz   Tim U P N I GolR B
1 Logo FK „Tekstilac“ (Odžaci) 28 21 5 2 64:18+46 68
2 Logo FK „Borac“ (Šajkaš) 28 16 8 4 48:20+28 56
3 Logo FK Naftagas (Elemir) 28 17 3 8 47:39+8 54
4 Logo SK „Tisa“ (Adorjan) 28 14 5 9 60:41+19 47
5 Logo FK „Omladinac“ (Novi Banovci) 28 10 11 7 45:29+16 41
6 Logo FK „1. maj“ (Ruma) 28 10 11 7 36:24+12 41
7 Logo FK „Kabel“ (Novi Sad) 28 11 4 13 35:350 37
8 Logo FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) 28 11 4 13 31:38-7 37
9 Logo FK Podunavac (Belegiš) 28 9 10 9 24:32-8 37
10 Logo FK „Hajduk 1912“ (Kula) 28 10 5 13 32:37-5 35
11 Logo OFK „Bečej 1918“ (Bečej) 28 11 2 15 39:47-8 35
12 Logo FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) 28 7 10 11 43:54-11 31
13 Logo OFK „Bačka“ (Bačka Palanka) 28 7 8 13 25:35-10 29
14 Logo FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) 28 5 4 19 23:60-37 19
15 Logo FK Stanišić (Stanišić) 28 4 4 20 20:63-43 16

Napomena: FK „Radnički 1912“ (Sombor) istupio je iz takmičenja nakon 15 odigranih kola. Sve njegove odigrane utakmice smatraju se neodigranim.

PRETHODNE UTAKMICE – 30. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 03. 06. 2023. 17:30 Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) FK Podunavac (Belegiš)

3 - 1

Sub. 03. 06. 2023. 17:30 Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) FK „Kabel“ (Novi Sad)

2 - 3

Sub. 03. 06. 2023. 17:30 Bečej
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) SK „Tisa“ (Adorjan)

2 - 5

Sub. 03. 06. 2023. 17:30 Zrenjanin
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) FK Stanišić (Stanišić)

5 - 0

Sub. 03. 06. 2023. 17:30 Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

0 - 0

Sub. 03. 06. 2023. 17:30 Odžaci
FK „Tekstilac“ (Odžaci) OFK „Bačka“ (Bačka Palanka)

1 - 1

Sub. 03. 06. 2023. 17:30 Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

4 - 1

Slobodna ekipa: FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

SVI REZULTATI (IZABRATI KOLO)

Utakmica Rezultat
Sub. 13. 08. 2022. 17:00 Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

0 - 1

Sub. 13. 08. 2022. 17:00 Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

4 - 1

Sub. 13. 08. 2022. 17:00 Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK „Tekstilac“ (Odžaci)

1 - 1

Sub. 13. 08. 2022. 19:00 Bačka Palanka
OFK „Bačka“ (Bačka Palanka) FK „1. maj“ (Ruma)

1 - 2

Ned. 14. 08. 2022. 10:00 Novi Sad
FK „Kabel“ (Novi Sad) FK Podunavac (Belegiš)

0 - 0

Ned. 14. 08. 2022. 17:00 Stanišić
FK Stanišić (Stanišić) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

0 - 1

Ned. 14. 08. 2022. 17:00 Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) FK „Borac“ (Šajkaš)

1 - 3

VIDEO
DELEGIRANJE
REZULTATI I TABELA
RASPORED
KALENDAR LIGE
BILTENI
KLUBOVI
KONTAKT PODACI KLUBOVA
BOJE KLUBOVA
DELEGATI
DELEGATI POSMATRAČI
SUDIJE
SUDIJE POMOĆNICI
RUKOVODSTVO LIGE

Izbor pisma

ćirilica latinica

REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA

30. KOLO

Utakmica Rezultat
Pet. 09. 06. 2023. 17:30 Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

5 - 0

Sub. 10. 06. 2023. 17:30 Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Naftagas (Elemir)

0 - 2

Sub. 10. 06. 2023. 17:30 Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK „Tekstilac“ (Odžaci)

1 - 2

Sub. 10. 06. 2023. 17:30 Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) FK „1. maj“ (Ruma)

1 - 1

Sub. 10. 06. 2023. 17:30 Stanišić
FK Stanišić (Stanišić) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

4 - 2

Sub. 10. 06. 2023. 17:30 Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

4 - 1

Sub. 10. 06. 2023. 17:30 Novi Sad
FK „Kabel“ (Novi Sad) FK „Borac“ (Šajkaš)

1 - 2

Slobodna ekipa: OFK „Bačka“ (Bačka Palanka)

SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 30. KOLA
BILTEN BROJ 30

29. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 03. 06. 2023. 17:30 Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) FK Podunavac (Belegiš)

3 - 1

Sub. 03. 06. 2023. 17:30 Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) FK „Kabel“ (Novi Sad)

2 - 3

Sub. 03. 06. 2023. 17:30 Bečej
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) SK „Tisa“ (Adorjan)

2 - 5

Sub. 03. 06. 2023. 17:30 Zrenjanin
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) FK Stanišić (Stanišić)

5 - 0

Sub. 03. 06. 2023. 17:30 Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

0 - 0

Sub. 03. 06. 2023. 17:30 Odžaci
FK „Tekstilac“ (Odžaci) OFK „Bačka“ (Bačka Palanka)

1 - 1

Sub. 03. 06. 2023. 17:30 Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

4 - 1

Slobodna ekipa: FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

BILTEN BROJ 29
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 29. KOLA

28. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 27. 05. 2023. 17:00 Bačka Palanka
OFK „Bačka“ (Bačka Palanka) FK Naftagas (Elemir)

1 - 2

Sub. 27. 05. 2023. 17:00 Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) FK „Tekstilac“ (Odžaci)

0 - 2

Ned. 28. 05. 2023. 10:00 Novi Sad
FK „Kabel“ (Novi Sad) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

3 - 1

Ned. 28. 05. 2023. 17:00 Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

0 - 4

Ned. 28. 05. 2023. 17:00 Stanišić
FK Stanišić (Stanišić) FK „1. maj“ (Ruma)

2 - 2

Ned. 28. 05. 2023. 17:00 Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

2 - 2

Ned. 28. 05. 2023. 17:00 Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

1 - 0

Slobodna ekipa: FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

BILTEN BROJ 28
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 28. KOLA

27. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 20. 05. 2023. 17:00 Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) FK Podunavac (Belegiš)

2 - 3

Sub. 20. 05. 2023. 17:00 Bečej
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) FK „Borac“ (Šajkaš)

1 - 0

Sub. 20. 05. 2023. 17:00 Zrenjanin
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) FK „Kabel“ (Novi Sad)

3 - 0

Sub. 20. 05. 2023. 17:00 Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) SK „Tisa“ (Adorjan)

0 - 1

Sub. 20. 05. 2023. 17:00 Odžaci
FK „Tekstilac“ (Odžaci) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

1 - 1

Sub. 20. 05. 2023. 17:00 Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

2 - 1

Sub. 20. 05. 2023. 17:00 Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) OFK „Bačka“ (Bačka Palanka)

2 - 2

Slobodna ekipa: FK Stanišić (Stanišić)

BILTEN BROJ 27
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 27. KOLA

26. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 13. 05. 2023. 17:00 Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

0 - 0

Sub. 13. 05. 2023. 17:00 Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) FK Naftagas (Elemir)

7 - 1

Ned. 14. 05. 2023. 10:00 Novi Sad
FK „Kabel“ (Novi Sad) FK „1. maj“ (Ruma)

2 - 2

Ned. 14. 05. 2023. 17:00 Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) OFK „Bačka“ (Bačka Palanka)

2 - 2

Ned. 14. 05. 2023. 17:00 Stanišić
FK Stanišić (Stanišić) FK „Tekstilac“ (Odžaci)

1 - 5

Ned. 14. 05. 2023. 17:00 Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

4 - 0

Uto. 16. 05. 2023. 17:00 Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

2 - 0

Slobodna ekipa:  SK „Tisa“ (Adorjan)

BILTEN BROJ 26
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 26. KOLA

25. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 06. 05. 2023. 16:30 Bečej
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) FK Podunavac (Belegiš)

1 - 1

Sub. 06. 05. 2023. 16:30 Zrenjanin
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

3 - 1

Sub. 06. 05. 2023. 16:30 Odžaci
FK „Tekstilac“ (Odžaci) SK „Tisa“ (Adorjan)

2 - 1

Sub. 06. 05. 2023. 16:30 Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK Stanišić (Stanišić)

2 - 0

Sub. 06. 05. 2023. 16:30 Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

4 - 4

Sub. 06. 05. 2023. 16:30 Bačka Palanka
OFK „Bačka“ (Bačka Palanka) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

2 - 1

Ned. 07. 05. 2023. 16:30 Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) FK „Borac“ (Šajkaš)

2 - 2

Slobodna ekipa: FK „Kabel“ (Novi Sad)

BILTEN BROJ 25
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 25. KOLA

24. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 29. 04. 2023. 16:30 Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) OFK „Bačka“ (Bačka Palanka)

0 - 0

Sub. 29. 04. 2023. 16:30 Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) FK „1. maj“ (Ruma)

0 - 0

Sub. 29. 04. 2023. 16:30 Bečej
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

6 - 0

Ned. 30. 04. 2023. 10:00 Novi Sad
FK „Kabel“ (Novi Sad) FK „Tekstilac“ (Odžaci)

1 - 3

Ned. 30. 04. 2023. 16:30 Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

0 - 3

Ned. 30. 04. 2023. 16:30 Stanišić
FK Stanišić (Stanišić) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

1 - 1

Ned. 30. 04. 2023. 16:30 Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) FK Naftagas (Elemir)

1 - 2

Slobodna ekipa: FK „Borac“ (Šajkaš)

BILTEN BROJ 24
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 24. KOLA

23. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 22. 04. 2023. 16:30 Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

3 - 0

Sub. 22. 04. 2023. 16:30 Odžaci
FK „Tekstilac“ (Odžaci) FK „Borac“ (Šajkaš)

1 - 0

Sub. 22. 04. 2023. 16:30 Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK „Kabel“ (Novi Sad)

2 - 0

Sub. 22. 04. 2023. 16:30 Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) SK „Tisa“ (Adorjan)

1 - 5

Sub. 22. 04. 2023. 16:30 Bačka Palanka
OFK „Bačka“ (Bačka Palanka) FK Stanišić (Stanišić)

3 - 1

Sub. 22. 04. 2023. 16:30 Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

0 - 0

Sub. 22. 04. 2023. 16:30 Zrenjanin
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) FK Podunavac (Belegiš)

0 - 1

Slobodna ekipa: FK „Hajduk 1912“ (Kula)

BILTEN BROJ 23
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 23. KOLA

22. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 15. 04. 2023. 16:30 Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

2 - 2

Sub. 15. 04. 2023. 16:30 Novi Sad
FK „Kabel“ (Novi Sad) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

3 - 0

Sub. 15. 04. 2023. 16:30 Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) FK „Tekstilac“ (Odžaci)

0 - 4

Sub. 15. 04. 2023. 16:30 Zrenjanin
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) FK „1. maj“ (Ruma)

1 - 3

Ned. 16. 04. 2023. 16:30 Stanišić
FK Stanišić (Stanišić) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

0 - 2

Ned. 16. 04. 2023. 16:30 Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) OFK „Bačka“ (Bačka Palanka)

4 - 1

Ned. 16. 04. 2023. 16:30 Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) FK Naftagas (Elemir)

3 - 1

Slobodna ekipa: OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

BILTEN BROJ 22
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 22. KOLA

21. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 08. 04. 2023. 16:00 Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) FK Podunavac (Belegiš)

2 - 0

Sub. 08. 04. 2023. 16:00 Odžaci
FK „Tekstilac“ (Odžaci) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

6 - 0

Sub. 08. 04. 2023. 16:00 Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

2 - 1

Sub. 08. 04. 2023. 16:00 Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK „Borac“ (Šajkaš)

1 - 3

Sub. 08. 04. 2023. 16:00 Bačka Palanka
OFK „Bačka“ (Bačka Palanka) FK „Kabel“ (Novi Sad)

0 - 1

Sub. 08. 04. 2023. 16:00 Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) SK „Tisa“ (Adorjan)

0 - 1

Sub. 08. 04. 2023. 16:00 Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) FK Stanišić (Stanišić)

4 - 1

Slobodna ekipa: FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

BILTEN BROJ 21
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 21. KOLA

20. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 01. 04. 2023. 16:00 Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

2 - 2

Sub. 01. 04. 2023. 16:00 Bečej
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) FK Naftagas (Elemir)

0 - 4

Sub. 01. 04. 2023. 16:00 Zrenjanin
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) FK „Tekstilac“ (Odžaci)

0 - 3

Ned. 02. 04. 2023. 10:00 Novi Sad
FK „Kabel“ (Novi Sad) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

3 - 0

Ned. 02. 04. 2023. 16:00 Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Stanišić (Stanišić)

2 - 2

Ned. 02. 04. 2023. 16:00 Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

1 - 1

Ned. 02. 04. 2023. 16:00 Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) OFK „Bačka“ (Bačka Palanka)

2 - 1

Slobodna ekipa: FK „1. maj“ (Ruma)

BILTEN BROJ 20
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 20. KOLA

19. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 25. 03. 2023. 15:00 Odžaci
FK „Tekstilac“ (Odžaci) FK „1. maj“ (Ruma)

1 - 0

Sub. 25. 03. 2023. 15:00 Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

3 - 1

Sub. 25. 03. 2023. 15:00 Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

3 - 0

Sub. 25. 03. 2023. 15:00 Bačka Palanka
OFK „Bačka“ (Bačka Palanka) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

3 - 2

Sub. 25. 03. 2023. 15:00 Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) FK „Borac“ (Šajkaš)

0 - 1

Sub. 25. 03. 2023. 15:00 Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) FK „Kabel“ (Novi Sad)

1 - 3

Ned. 26. 03. 2023. 15:00 Stanišić
FK Stanišić (Stanišić) SK „Tisa“ (Adorjan)

0 - 2

Slobodna ekipa: FK Podunavac (Belegiš)

BILTEN BROJ 19
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 19. KOLA

18. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 18. 03. 2023. 15:00 Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

2 - 0

Sub. 18. 03. 2023. 15:00 Bečej
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) OFK „Bačka“ (Bačka Palanka)

0 - 1

Sub. 18. 03. 2023. 15:00 Zrenjanin
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

0 - 2

Sub. 18. 03. 2023. 15:00 Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) FK Naftagas (Elemir)

0 - 0

Ned. 19. 03. 2023. 10:00 Novi Sad
FK „Kabel“ (Novi Sad) FK Stanišić (Stanišić)

1 - 0

Ned. 19. 03. 2023. 15:00 Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) SK „Tisa“ (Adorjan)

2 - 1

Ned. 19. 03. 2023. 15:00 Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

3 - 0

Slobodna ekipa: FK „Tekstilac“ (Odžaci)

BILTEN BROJ 18
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 18. KOLA

17. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 11. 03. 2023. 14:30 Odžaci
FK „Tekstilac“ (Odžaci) FK Podunavac (Belegiš)

1 - 0

Sub. 11. 03. 2023. 14:30 Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK „1. maj“ (Ruma)

2 - 2

Sub. 11. 03. 2023. 14:30 Bačka Palanka
OFK „Bačka“ (Bačka Palanka) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

1 - 0

Sub. 11. 03. 2023. 14:30 Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

1 - 2

Sub. 11. 03. 2023. 14:30 Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

0 - 1

Ned. 12. 03. 2023. 14:30 Stanišić
FK Stanišić (Stanišić) FK „Borac“ (Šajkaš)

0 - 3

Ned. 12. 03. 2023. 14:30 Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) FK „Kabel“ (Novi Sad)

2 - 1

Slobodna ekipa:  FK Naftagas (Elemir)

BILTEN BROJ 17
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 17. KOLA

16. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 04. 03. 2023. 14:30 Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) FK Stanišić (Stanišić)

2 - 0

Sub. 04. 03. 2023. 14:30 Bečej
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

1 - 2

Sub. 04. 03. 2023. 14:30 Zrenjanin
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

0 - 1

Sub. 04. 03. 2023. 14:30 Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) OFK „Bačka“ (Bačka Palanka)

2 - 0

Sub. 04. 03. 2023. 14:30 Odžaci
FK „Tekstilac“ (Odžaci) FK Naftagas (Elemir)

3 - 1

Ned. 05. 03. 2023. 14:30 Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK „Kabel“ (Novi Sad)

2 - 1

Ned. 05. 03. 2023. 14:30 Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) SK „Tisa“ (Adorjan)

1 - 1

Slobodna ekipa: FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

BILTEN BROJ 16
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 16. KOLA

15. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 19. 11. 2022. 13:00 Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK Podunavac (Belegiš)

0 - 1

Sub. 19. 11. 2022. 13:00 Odžaci
FK „Tekstilac“ (Odžaci) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

5 - 1

Sub. 19. 11. 2022. 13:00 Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

4 - 0

Sub. 19. 11. 2022. 13:00 Zrenjanin
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

1 - 7

Sub. 19. 11. 2022. 13:00 Bečej
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) FK Stanišić (Stanišić)

5 - 0

Sub. 19. 11. 2022. 13:00 Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) SK „Tisa“ (Adorjan)

1 - 1

Ned. 20. 11. 2022. 13:00 Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) FK „Kabel“ (Novi Sad)

2 - 0

BILTEN BROJ 15
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 15. KOLA

14. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 12. 11. 2022. 13:00 Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) FK „1. maj“ (Ruma)

2 - 1

Sub. 12. 11. 2022. 13:00 Bačka Palanka
OFK „Bačka“ (Bačka Palanka) FK „Tekstilac“ (Odžaci)

0 - 2

Sub. 12. 11. 2022. 13:00 Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK Naftagas (Elemir)

3 - 1

Ned. 13. 11. 2022. 10:00 Novi Sad
FK „Kabel“ (Novi Sad) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

0 - 1

Ned. 13. 11. 2022. 13:00 Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK „Borac“ (Šajkaš)

0 - 0

Ned. 13. 11. 2022. 13:00 Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

3 - 0

Ned. 13. 11. 2022. 13:00 Stanišić
FK Stanišić (Stanišić) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

0 - 1

BILTEN BROJ 14
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 14. KOLA

13. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 05. 11. 2022. 13:00 Elemir
FK Naftagas (Elemir) OFK „Bačka“ (Bačka Palanka)

1 - 0

Sub. 05. 11. 2022. 13:00 Odžaci
FK „Tekstilac“ (Odžaci) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

5 - 0

Sub. 05. 11. 2022. 13:00 Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) FK Stanišić (Stanišić)

0 - 1

Sub. 05. 11. 2022. 13:00 Zrenjanin
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) SK „Tisa“ (Adorjan)

0 - 3

Sub. 05. 11. 2022. 13:00 Bečej
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) FK „Kabel“ (Novi Sad)

1 - 0

Sub. 05. 11. 2022. 13:00 Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) FK „Borac“ (Šajkaš)

0 - 0

Ned. 06. 11. 2022. 13:00 Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK Podunavac (Belegiš)

1 - 1

BILTEN BROJ 13
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 13. KOLA

12. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 29. 10. 2022. 13:30 Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) FK „Tekstilac“ (Odžaci)

0 - 1

Sub. 29. 10. 2022. 13:30 Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) FK Naftagas (Elemir)

3 - 1

Sub. 29. 10. 2022. 13:30 Bačka Palanka
OFK „Bačka“ (Bačka Palanka) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

0 - 0

Ned. 30. 10. 2022. 10:00 Novi Sad
FK „Kabel“ (Novi Sad) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

2 - 2

Ned. 30. 10. 2022. 13:30 Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

0 - 1

Ned. 30. 10. 2022. 13:30 Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

0 - 0

Ned. 30. 10. 2022. 13:30 Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) FK „1. maj“ (Ruma)

1 - 0

BILTEN BROJ 12
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 12. KOLA

11. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 22. 10. 2022. 14:30 Bačka Palanka
OFK „Bačka“ (Bačka Palanka) FK Podunavac (Belegiš)

0 - 0

Sub. 22. 10. 2022. 14:30 Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

1 - 1

Sub. 22. 10. 2022. 14:30 Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

2 - 0

Sub. 22. 10. 2022. 14:30 Odžaci
FK „Tekstilac“ (Odžaci) FK Stanišić (Stanišić)

1 - 0

Sub. 22. 10. 2022. 14:30 Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) FK „Kabel“ (Novi Sad)

2 - 0

Sub. 22. 10. 2022. 14:30 Bečej
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

2 - 1

Ned. 23. 10. 2022. 10:00 Zrenjanin
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) FK „Borac“ (Šajkaš)

0 - 1

BILTEN BROJ 11
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 11. KOLA

10. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 15. 10. 2022. 15:00 Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

3 - 1

Sub. 15. 10. 2022. 15:00 Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

2 - 0

Sub. 15. 10. 2022. 15:00 Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) OFK „Bačka“ (Bačka Palanka)

2 - 0

Ned. 16. 10. 2022. 15:00 Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

1 - 0

Ned. 16. 10. 2022. 15:00 Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) FK „1. maj“ (Ruma)

1 - 1

Ned. 16. 10. 2022. 15:00 Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) FK „Tekstilac“ (Odžaci)

3 - 2

Ned. 16. 10. 2022. 15:00 Stanišić
FK Stanišić (Stanišić) FK Naftagas (Elemir)

1 - 2

BILTEN BROJ 10
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 10. KOLA

9. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 08. 10. 2022. 15:00 Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) FK Podunavac (Belegiš)

0 - 1

Sub. 08. 10. 2022. 15:00 Bačka Palanka
OFK „Bačka“ (Bačka Palanka) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

0 - 0

Sub. 08. 10. 2022. 15:00 Elemir
FK Naftagas (Elemir) SK „Tisa“ (Adorjan)

3 - 2

Sub. 08. 10. 2022. 15:00 Odžaci
FK „Tekstilac“ (Odžaci) FK „Kabel“ (Novi Sad)

1 - 1

Sub. 08. 10. 2022. 15:00 Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

2 - 1

Ned. 09. 10. 2022. 10:00 Zrenjanin
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

0 - 2

Ned. 09. 10. 2022. 15:00 Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK Stanišić (Stanišić)

4 - 1

BILTEN BROJ 9
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 9. KOLA

8. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 01. 10. 2022. 15:30 Bečej
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) FK „1. maj“ (Ruma)

0 - 1

Sub. 01. 10. 2022. 15:30 Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

0 - 1

Ned. 02. 10. 2022. 10:00 Novi Sad
FK „Kabel“ (Novi Sad) FK Naftagas (Elemir)

3 - 0

Ned. 02. 10. 2022. 15:30 Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

1 - 0

Ned. 02. 10. 2022. 15:30 Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) FK „Tekstilac“ (Odžaci)

1 - 1

Ned. 02. 10. 2022. 15:30 Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

2 - 3

Ned. 02. 10. 2022. 15:30 Stanišić
FK Stanišić (Stanišić) OFK „Bačka“ (Bačka Palanka)

2 - 1

BILTEN BROJ 8
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 8. KOLA

7. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 24. 09. 2022. 15:30 Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) FK Podunavac (Belegiš)

1 - 0

Sub. 24. 09. 2022. 15:30 Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) FK Stanišić (Stanišić)

4 - 0

Sub. 24. 09. 2022. 15:30 Bačka Palanka
OFK „Bačka“ (Bačka Palanka) SK „Tisa“ (Adorjan)

1 - 3

Sub. 24. 09. 2022. 15:30 Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK „Kabel“ (Novi Sad)

1 - 2

Sub. 24. 09. 2022. 15:30 Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK „Borac“ (Šajkaš)

1 - 0

Sub. 24. 09. 2022. 15:30 Odžaci
FK „Tekstilac“ (Odžaci) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

1 - 0

Sub. 24. 09. 2022. 15:30 Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

1 - 0

BILTEN BROJ 7
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 7. KOLA

6. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 17. 09. 2022. 16:00 Bečej
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) FK „Tekstilac“ (Odžaci)

3 - 2

Sub. 17. 09. 2022. 16:00 Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) FK Naftagas (Elemir)

3 - 2

Sub. 17. 09. 2022. 16:00 Stanišić
FK Stanišić (Stanišić) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

0 - 0

Ned. 18. 09. 2022. 10:00 Novi Sad
FK „Kabel“ (Novi Sad) OFK „Bačka“ (Bačka Palanka)

1 - 0

Ned. 18. 09. 2022. 16:00 Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK „1. maj“ (Ruma)

0 - 0

Ned. 18. 09. 2022. 16:00 Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

4 - 2

Ned. 18. 09. 2022. 16:00 Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

1 - 2

BILTEN BROJ 6
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 6. KOLA

5. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 10. 09. 2022. 16:00 Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) SK „Tisa“ (Adorjan)

4 - 3

Sub. 10. 09. 2022. 16:00 Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) FK „Kabel“ (Novi Sad)

2 - 0

Sub. 10. 09. 2022. 16:00 Bačka Palanka
OFK „Bačka“ (Bačka Palanka) FK „Borac“ (Šajkaš)

3 - 1

Sub. 10. 09. 2022. 16:00 Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

1 - 0

Sub. 10. 09. 2022. 16:00 Elemir
FK Naftagas (Elemir) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

2 - 1

Sub. 10. 09. 2022. 16:00 Odžaci
FK „Tekstilac“ (Odžaci) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

4 - 0

Ned. 11. 09. 2022. 16:00 Stanišić
FK Stanišić (Stanišić) FK Podunavac (Belegiš)

0 - 1

BILTEN BROJ 5
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 5. KOLA

4. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 03. 09. 2022. 16:30 Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) FK „Tekstilac“ (Odžaci)

0 - 1

Sub. 03. 09. 2022. 16:30 Bečej
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

4 - 1

Sub. 03. 09. 2022. 16:30 Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) OFK „Bačka“ (Bačka Palanka)

1 - 0

Ned. 04. 09. 2022. 10:00 Zrenjanin
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) FK Naftagas (Elemir)

0 - 0

Ned. 04. 09. 2022. 10:00 Novi Sad
FK „Kabel“ (Novi Sad) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

0 - 1

Ned. 04. 09. 2022. 16:30 Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

3 - 0

Ned. 04. 09. 2022. 16:30 Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) FK Stanišić (Stanišić)

4 - 2

BILTEN BROJ 4
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 4. KOLA

3. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 27. 08. 2022. 16:30 Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) FK „Borac“ (Šajkaš)

1 - 1

Sub. 27. 08. 2022. 16:30 Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

2 - 1

Sub. 27. 08. 2022. 16:30 Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

0 - 2

Sub. 27. 08. 2022. 16:30 Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK „1. maj“ (Ruma)

3 - 2

Sub. 27. 08. 2022. 18:00 Bačka Palanka
OFK „Bačka“ (Bačka Palanka) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

1 - 0

Ned. 28. 08. 2022. 16:30 Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) FK Podunavac (Belegiš)

1 - 1

Ned. 28. 08. 2022. 16:30 Stanišić
FK Stanišić (Stanišić) FK „Kabel“ (Novi Sad)

1 - 0

BILTEN BROJ 3
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 3. KOLA

2. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 20. 08. 2022. 17:00 Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

1 - 1

Sub. 20. 08. 2022. 17:00 Bečej
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

4 - 0

Sub. 20. 08. 2022. 17:00 Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

0 - 0

Ned. 21. 08. 2022. 10:00 Zrenjanin
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) OFK „Bačka“ (Bačka Palanka)

0 - 0

Ned. 21. 08. 2022. 10:00 Novi Sad
FK „Kabel“ (Novi Sad) SK „Tisa“ (Adorjan)

3 - 1

Ned. 21. 08. 2022. 17:00 Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK „Tekstilac“ (Odžaci)

1 - 2

Ned. 21. 08. 2022. 17:00 Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) FK Stanišić (Stanišić)

3 - 0

BILTEN BROJ 2
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 2. KOLA

1. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 13. 08. 2022. 17:00 Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

0 - 1

Sub. 13. 08. 2022. 17:00 Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

4 - 1

Sub. 13. 08. 2022. 17:00 Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK „Tekstilac“ (Odžaci)

1 - 1

Sub. 13. 08. 2022. 19:00 Bačka Palanka
OFK „Bačka“ (Bačka Palanka) FK „1. maj“ (Ruma)

1 - 2

Ned. 14. 08. 2022. 10:00 Novi Sad
FK „Kabel“ (Novi Sad) FK Podunavac (Belegiš)

0 - 0

Ned. 14. 08. 2022. 17:00 Stanišić
FK Stanišić (Stanišić) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

0 - 1

Ned. 14. 08. 2022. 17:00 Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) FK „Borac“ (Šajkaš)

1 - 3

BILTEN BROJ 1
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 1. KOLA

KALENDAR LIGE

Loading...

ARHIVA

Srpska liga VOJVODINA – Rezultati i tabela 2021/2022.
Srpska liga VOJVODINA – Rezultati i tabela 2020/2021.
Srpska liga VOJVODINA – Rezultati i tabela 2019/2020.
Srpska liga VOJVODINA – Rezultati i tabela 2018/2019.