Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела 2022/23.

Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела 2022/23.2023-07-31T12:31:24+02:00

РЕЗУЛТАТИ – 30. КОЛО

Утакмица Резултат
Пет. 09. 06. 2023. 17:30 Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

5 - 0

Суб. 10. 06. 2023. 17:30 Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Нафтагас (Елемир)

0 - 2

Суб. 10. 06. 2023. 17:30 Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ФК „Текстилац“ (Оџаци)

1 - 2

Суб. 10. 06. 2023. 17:30 Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ФК „1. мај“ (Рума)

1 - 1

Суб. 10. 06. 2023. 17:30 Станишић
ФК Станишић (Станишић) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

4 - 2

Суб. 10. 06. 2023. 17:30 Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

4 - 1

Суб. 10. 06. 2023. 17:30 Нови Сад
ФК „Кабел“ (Нови Сад) ФК „Борац“ (Шајкаш)

1 - 2

Слободна екипа: ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка)

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И ГолР Б
1 Logo ФК „Текстилац“ (Оџаци) 28 21 5 2 64:18+46 68
2 Logo ФК „Борац“ (Шајкаш) 28 16 8 4 48:20+28 56
3 Logo ФК Нафтагас (Елемир) 28 17 3 8 47:39+8 54
4 Logo СК „Тиса“ (Адорјан) 28 14 5 9 60:41+19 47
5 Logo ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) 28 10 11 7 45:29+16 41
6 Logo ФК „1. мај“ (Рума) 28 10 11 7 36:24+12 41
7 Logo ФК „Кабел“ (Нови Сад) 28 11 4 13 35:350 37
8 Logo ФК „Јединство“ (Стара Пазова) 28 11 4 13 31:38-7 37
9 Logo ФК Подунавац (Белегиш) 28 9 10 9 24:32-8 37
10 Logo ФК „Хајдук 1912“ (Кула) 28 10 5 13 32:37-5 35
11 Logo ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) 28 11 2 15 39:47-8 35
12 Logo ФК „Динамо 1945“ (Панчево) 28 7 10 11 43:54-11 31
13 Logo ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) 28 7 8 13 25:35-10 29
14 Logo ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) 28 5 4 19 23:60-37 19
15 Logo ФК Станишић (Станишић) 28 4 4 20 20:63-43 16

Напомена: ФК „Раднички 1912“ (Сомбор) иступио је из такмичења након 15 одиграних кола. Све његове одигране утакмице сматрају се неодиграним.

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И ГолР Б
1 Logo ФК „Текстилац“ (Оџаци) 28 21 5 2 64:18+46 68
2 Logo ФК „Борац“ (Шајкаш) 28 16 8 4 48:20+28 56
3 Logo ФК Нафтагас (Елемир) 28 17 3 8 47:39+8 54
4 Logo СК „Тиса“ (Адорјан) 28 14 5 9 60:41+19 47
5 Logo ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) 28 10 11 7 45:29+16 41
6 Logo ФК „1. мај“ (Рума) 28 10 11 7 36:24+12 41
7 Logo ФК „Кабел“ (Нови Сад) 28 11 4 13 35:350 37
8 Logo ФК „Јединство“ (Стара Пазова) 28 11 4 13 31:38-7 37
9 Logo ФК Подунавац (Белегиш) 28 9 10 9 24:32-8 37
10 Logo ФК „Хајдук 1912“ (Кула) 28 10 5 13 32:37-5 35
11 Logo ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) 28 11 2 15 39:47-8 35
12 Logo ФК „Динамо 1945“ (Панчево) 28 7 10 11 43:54-11 31
13 Logo ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) 28 7 8 13 25:35-10 29
14 Logo ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) 28 5 4 19 23:60-37 19
15 Logo ФК Станишић (Станишић) 28 4 4 20 20:63-43 16

Напомена: ФК „Раднички 1912“ (Сомбор) иступио је из такмичења након 15 одиграних кола. Све његове одигране утакмице сматрају се неодиграним.

ПРЕТХОДНЕ УТАКМИЦЕ – 30. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 03. 06. 2023. 17:30 Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ФК Подунавац (Белегиш)

3 - 1

Суб. 03. 06. 2023. 17:30 Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ФК „Кабел“ (Нови Сад)

2 - 3

Суб. 03. 06. 2023. 17:30 Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) СК „Тиса“ (Адорјан)

2 - 5

Суб. 03. 06. 2023. 17:30 Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ФК Станишић (Станишић)

5 - 0

Суб. 03. 06. 2023. 17:30 Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

0 - 0

Суб. 03. 06. 2023. 17:30 Оџаци
ФК „Текстилац“ (Оџаци) ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка)

1 - 1

Суб. 03. 06. 2023. 17:30 Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

4 - 1

Слободна екипа: ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

СВИ РЕЗУЛТАТИ (ИЗАБРАТИ КОЛО)

Утакмица Резултат
Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

0 - 1

Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

4 - 1

Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК „Текстилац“ (Оџаци)

1 - 1

Суб. 13. 08. 2022. 19:00 Бачка Паланка
ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) ФК „1. мај“ (Рума)

1 - 2

Нед. 14. 08. 2022. 10:00 Нови Сад
ФК „Кабел“ (Нови Сад) ФК Подунавац (Белегиш)

0 - 0

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Станишић
ФК Станишић (Станишић) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

0 - 1

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ФК „Борац“ (Шајкаш)

1 - 3

ВИДЕО
ДЕЛЕГИРАЊЕ
РЕЗУЛТАТИ И ТАБЕЛА
РАСПОРЕД
КАЛЕНДАР ЛИГЕ
БИЛТЕНИ
КЛУБОВИ
КОНТАКТ ПОДАЦИ КЛУБОВA
БОЈЕ КЛУБОВА
ДЕЛЕГАТИ
ДЕЛЕГАТИ ПОСМАТРАЧИ
СУДИЈЕ
СУДИЈЕ ПОМОЋНИЦИ
РУКОВОДСТВО ЛИГЕ

Избор писма

ћирилица latinica

РЕЗУЛТАТИ ОДИГРАНИХ УТАКМИЦА

30. КОЛО

Утакмица Резултат
Пет. 09. 06. 2023. 17:30 Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

5 - 0

Суб. 10. 06. 2023. 17:30 Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Нафтагас (Елемир)

0 - 2

Суб. 10. 06. 2023. 17:30 Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ФК „Текстилац“ (Оџаци)

1 - 2

Суб. 10. 06. 2023. 17:30 Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ФК „1. мај“ (Рума)

1 - 1

Суб. 10. 06. 2023. 17:30 Станишић
ФК Станишић (Станишић) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

4 - 2

Суб. 10. 06. 2023. 17:30 Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

4 - 1

Суб. 10. 06. 2023. 17:30 Нови Сад
ФК „Кабел“ (Нови Сад) ФК „Борац“ (Шајкаш)

1 - 2

Слободна екипа: ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка)

СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 30. КОЛА
БИЛТЕН БРОЈ 30

29. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 03. 06. 2023. 17:30 Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ФК Подунавац (Белегиш)

3 - 1

Суб. 03. 06. 2023. 17:30 Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ФК „Кабел“ (Нови Сад)

2 - 3

Суб. 03. 06. 2023. 17:30 Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) СК „Тиса“ (Адорјан)

2 - 5

Суб. 03. 06. 2023. 17:30 Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ФК Станишић (Станишић)

5 - 0

Суб. 03. 06. 2023. 17:30 Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

0 - 0

Суб. 03. 06. 2023. 17:30 Оџаци
ФК „Текстилац“ (Оџаци) ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка)

1 - 1

Суб. 03. 06. 2023. 17:30 Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

4 - 1

Слободна екипа: ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

БИЛТЕН БРОЈ 29
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 29. КОЛА

28. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 27. 05. 2023. 17:00 Бачка Паланка
ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) ФК Нафтагас (Елемир)

1 - 2

Суб. 27. 05. 2023. 17:00 Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ФК „Текстилац“ (Оџаци)

0 - 2

Нед. 28. 05. 2023. 10:00 Нови Сад
ФК „Кабел“ (Нови Сад) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

3 - 1

Нед. 28. 05. 2023. 17:00 Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

0 - 4

Нед. 28. 05. 2023. 17:00 Станишић
ФК Станишић (Станишић) ФК „1. мај“ (Рума)

2 - 2

Нед. 28. 05. 2023. 17:00 Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

2 - 2

Нед. 28. 05. 2023. 17:00 Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

1 - 0

Слободна екипа: ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

БИЛТЕН БРОЈ 28
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 28. КОЛА

27. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 20. 05. 2023. 17:00 Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ФК Подунавац (Белегиш)

2 - 3

Суб. 20. 05. 2023. 17:00 Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ФК „Борац“ (Шајкаш)

1 - 0

Суб. 20. 05. 2023. 17:00 Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ФК „Кабел“ (Нови Сад)

3 - 0

Суб. 20. 05. 2023. 17:00 Рума
ФК „1. мај“ (Рума) СК „Тиса“ (Адорјан)

0 - 1

Суб. 20. 05. 2023. 17:00 Оџаци
ФК „Текстилац“ (Оџаци) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

1 - 1

Суб. 20. 05. 2023. 17:00 Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

2 - 1

Суб. 20. 05. 2023. 17:00 Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка)

2 - 2

Слободна екипа: ФК Станишић (Станишић)

БИЛТЕН БРОЈ 27
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 27. КОЛА

26. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 13. 05. 2023. 17:00 Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

0 - 0

Суб. 13. 05. 2023. 17:00 Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ФК Нафтагас (Елемир)

7 - 1

Нед. 14. 05. 2023. 10:00 Нови Сад
ФК „Кабел“ (Нови Сад) ФК „1. мај“ (Рума)

2 - 2

Нед. 14. 05. 2023. 17:00 Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка)

2 - 2

Нед. 14. 05. 2023. 17:00 Станишић
ФК Станишић (Станишић) ФК „Текстилац“ (Оџаци)

1 - 5

Нед. 14. 05. 2023. 17:00 Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

4 - 0

Уто. 16. 05. 2023. 17:00 Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

2 - 0

Слободна екипа:  СК „Тиса“ (Адорјан)

БИЛТЕН БРОЈ 26
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 26. КОЛА

25. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 06. 05. 2023. 16:30 Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ФК Подунавац (Белегиш)

1 - 1

Суб. 06. 05. 2023. 16:30 Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

3 - 1

Суб. 06. 05. 2023. 16:30 Оџаци
ФК „Текстилац“ (Оџаци) СК „Тиса“ (Адорјан)

2 - 1

Суб. 06. 05. 2023. 16:30 Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК Станишић (Станишић)

2 - 0

Суб. 06. 05. 2023. 16:30 Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

4 - 4

Суб. 06. 05. 2023. 16:30 Бачка Паланка
ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

2 - 1

Нед. 07. 05. 2023. 16:30 Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ФК „Борац“ (Шајкаш)

2 - 2

Слободна екипа: ФК „Кабел“ (Нови Сад)

БИЛТЕН БРОЈ 25
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 25. КОЛА

24. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 29. 04. 2023. 16:30 Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка)

0 - 0

Суб. 29. 04. 2023. 16:30 Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ФК „1. мај“ (Рума)

0 - 0

Суб. 29. 04. 2023. 16:30 Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

6 - 0

Нед. 30. 04. 2023. 10:00 Нови Сад
ФК „Кабел“ (Нови Сад) ФК „Текстилац“ (Оџаци)

1 - 3

Нед. 30. 04. 2023. 16:30 Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

0 - 3

Нед. 30. 04. 2023. 16:30 Станишић
ФК Станишић (Станишић) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

1 - 1

Нед. 30. 04. 2023. 16:30 Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ФК Нафтагас (Елемир)

1 - 2

Слободна екипа: ФК „Борац“ (Шајкаш)

БИЛТЕН БРОЈ 24
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 24. КОЛА

23. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 22. 04. 2023. 16:30 Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

3 - 0

Суб. 22. 04. 2023. 16:30 Оџаци
ФК „Текстилац“ (Оџаци) ФК „Борац“ (Шајкаш)

1 - 0

Суб. 22. 04. 2023. 16:30 Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК „Кабел“ (Нови Сад)

2 - 0

Суб. 22. 04. 2023. 16:30 Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) СК „Тиса“ (Адорјан)

1 - 5

Суб. 22. 04. 2023. 16:30 Бачка Паланка
ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) ФК Станишић (Станишић)

3 - 1

Суб. 22. 04. 2023. 16:30 Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

0 - 0

Суб. 22. 04. 2023. 16:30 Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ФК Подунавац (Белегиш)

0 - 1

Слободна екипа: ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

БИЛТЕН БРОЈ 23
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 23. КОЛА

22. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 15. 04. 2023. 16:30 Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

2 - 2

Суб. 15. 04. 2023. 16:30 Нови Сад
ФК „Кабел“ (Нови Сад) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

3 - 0

Суб. 15. 04. 2023. 16:30 Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ФК „Текстилац“ (Оџаци)

0 - 4

Суб. 15. 04. 2023. 16:30 Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ФК „1. мај“ (Рума)

1 - 3

Нед. 16. 04. 2023. 16:30 Станишић
ФК Станишић (Станишић) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

0 - 2

Нед. 16. 04. 2023. 16:30 Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка)

4 - 1

Нед. 16. 04. 2023. 16:30 Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ФК Нафтагас (Елемир)

3 - 1

Слободна екипа: ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

БИЛТЕН БРОЈ 22
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 22. КОЛА

21. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 08. 04. 2023. 16:00 Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ФК Подунавац (Белегиш)

2 - 0

Суб. 08. 04. 2023. 16:00 Оџаци
ФК „Текстилац“ (Оџаци) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

6 - 0

Суб. 08. 04. 2023. 16:00 Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

2 - 1

Суб. 08. 04. 2023. 16:00 Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ФК „Борац“ (Шајкаш)

1 - 3

Суб. 08. 04. 2023. 16:00 Бачка Паланка
ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) ФК „Кабел“ (Нови Сад)

0 - 1

Суб. 08. 04. 2023. 16:00 Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) СК „Тиса“ (Адорјан)

0 - 1

Суб. 08. 04. 2023. 16:00 Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ФК Станишић (Станишић)

4 - 1

Слободна екипа: ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

БИЛТЕН БРОЈ 21
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 21. КОЛА

20. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 01. 04. 2023. 16:00 Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

2 - 2

Суб. 01. 04. 2023. 16:00 Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ФК Нафтагас (Елемир)

0 - 4

Суб. 01. 04. 2023. 16:00 Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ФК „Текстилац“ (Оџаци)

0 - 3

Нед. 02. 04. 2023. 10:00 Нови Сад
ФК „Кабел“ (Нови Сад) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

3 - 0

Нед. 02. 04. 2023. 16:00 Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Станишић (Станишић)

2 - 2

Нед. 02. 04. 2023. 16:00 Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

1 - 1

Нед. 02. 04. 2023. 16:00 Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка)

2 - 1

Слободна екипа: ФК „1. мај“ (Рума)

БИЛТЕН БРОЈ 20
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 20. КОЛА

19. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 25. 03. 2023. 15:00 Оџаци
ФК „Текстилац“ (Оџаци) ФК „1. мај“ (Рума)

1 - 0

Суб. 25. 03. 2023. 15:00 Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

3 - 1

Суб. 25. 03. 2023. 15:00 Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

3 - 0

Суб. 25. 03. 2023. 15:00 Бачка Паланка
ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

3 - 2

Суб. 25. 03. 2023. 15:00 Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ФК „Борац“ (Шајкаш)

0 - 1

Суб. 25. 03. 2023. 15:00 Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ФК „Кабел“ (Нови Сад)

1 - 3

Нед. 26. 03. 2023. 15:00 Станишић
ФК Станишић (Станишић) СК „Тиса“ (Адорјан)

0 - 2

Слободна екипа: ФК Подунавац (Белегиш)

БИЛТЕН БРОЈ 19
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 19. КОЛА

18. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 18. 03. 2023. 15:00 Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

2 - 0

Суб. 18. 03. 2023. 15:00 Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка)

0 - 1

Суб. 18. 03. 2023. 15:00 Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

0 - 2

Суб. 18. 03. 2023. 15:00 Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ФК Нафтагас (Елемир)

0 - 0

Нед. 19. 03. 2023. 10:00 Нови Сад
ФК „Кабел“ (Нови Сад) ФК Станишић (Станишић)

1 - 0

Нед. 19. 03. 2023. 15:00 Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) СК „Тиса“ (Адорјан)

2 - 1

Нед. 19. 03. 2023. 15:00 Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

3 - 0

Слободна екипа: ФК „Текстилац“ (Оџаци)

БИЛТЕН БРОЈ 18
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 18. КОЛА

17. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 11. 03. 2023. 14:30 Оџаци
ФК „Текстилац“ (Оџаци) ФК Подунавац (Белегиш)

1 - 0

Суб. 11. 03. 2023. 14:30 Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ФК „1. мај“ (Рума)

2 - 2

Суб. 11. 03. 2023. 14:30 Бачка Паланка
ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

1 - 0

Суб. 11. 03. 2023. 14:30 Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

1 - 2

Суб. 11. 03. 2023. 14:30 Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

0 - 1

Нед. 12. 03. 2023. 14:30 Станишић
ФК Станишић (Станишић) ФК „Борац“ (Шајкаш)

0 - 3

Нед. 12. 03. 2023. 14:30 Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ФК „Кабел“ (Нови Сад)

2 - 1

Слободна екипа:  ФК Нафтагас (Елемир)

БИЛТЕН БРОЈ 17
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 17. КОЛА

16. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 04. 03. 2023. 14:30 Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ФК Станишић (Станишић)

2 - 0

Суб. 04. 03. 2023. 14:30 Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

1 - 2

Суб. 04. 03. 2023. 14:30 Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

0 - 1

Суб. 04. 03. 2023. 14:30 Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка)

2 - 0

Суб. 04. 03. 2023. 14:30 Оџаци
ФК „Текстилац“ (Оџаци) ФК Нафтагас (Елемир)

3 - 1

Нед. 05. 03. 2023. 14:30 Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК „Кабел“ (Нови Сад)

2 - 1

Нед. 05. 03. 2023. 14:30 Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) СК „Тиса“ (Адорјан)

1 - 1

Слободна екипа: ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

БИЛТЕН БРОЈ 16
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 16. КОЛА

15. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 19. 11. 2022. 13:00 Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК Подунавац (Белегиш)

0 - 1

Суб. 19. 11. 2022. 13:00 Оџаци
ФК „Текстилац“ (Оџаци) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

5 - 1

Суб. 19. 11. 2022. 13:00 Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

4 - 0

Суб. 19. 11. 2022. 13:00 Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

1 - 7

Суб. 19. 11. 2022. 13:00 Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ФК Станишић (Станишић)

5 - 0

Суб. 19. 11. 2022. 13:00 Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) СК „Тиса“ (Адорјан)

1 - 1

Нед. 20. 11. 2022. 13:00 Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ФК „Кабел“ (Нови Сад)

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 15
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 15. КОЛА

14. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 12. 11. 2022. 13:00 Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ФК „1. мај“ (Рума)

2 - 1

Суб. 12. 11. 2022. 13:00 Бачка Паланка
ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) ФК „Текстилац“ (Оџаци)

0 - 2

Суб. 12. 11. 2022. 13:00 Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ФК Нафтагас (Елемир)

3 - 1

Нед. 13. 11. 2022. 10:00 Нови Сад
ФК „Кабел“ (Нови Сад) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

0 - 1

Нед. 13. 11. 2022. 13:00 Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК „Борац“ (Шајкаш)

0 - 0

Нед. 13. 11. 2022. 13:00 Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

3 - 0

Нед. 13. 11. 2022. 13:00 Станишић
ФК Станишић (Станишић) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

0 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 14
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 14. КОЛА

13. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 05. 11. 2022. 13:00 Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка)

1 - 0

Суб. 05. 11. 2022. 13:00 Оџаци
ФК „Текстилац“ (Оџаци) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

5 - 0

Суб. 05. 11. 2022. 13:00 Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ФК Станишић (Станишић)

0 - 1

Суб. 05. 11. 2022. 13:00 Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) СК „Тиса“ (Адорјан)

0 - 3

Суб. 05. 11. 2022. 13:00 Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ФК „Кабел“ (Нови Сад)

1 - 0

Суб. 05. 11. 2022. 13:00 Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ФК „Борац“ (Шајкаш)

0 - 0

Нед. 06. 11. 2022. 13:00 Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ФК Подунавац (Белегиш)

1 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 13
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 13. КОЛА

12. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 29. 10. 2022. 13:30 Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ФК „Текстилац“ (Оџаци)

0 - 1

Суб. 29. 10. 2022. 13:30 Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ФК Нафтагас (Елемир)

3 - 1

Суб. 29. 10. 2022. 13:30 Бачка Паланка
ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

0 - 0

Нед. 30. 10. 2022. 10:00 Нови Сад
ФК „Кабел“ (Нови Сад) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

2 - 2

Нед. 30. 10. 2022. 13:30 Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

0 - 1

Нед. 30. 10. 2022. 13:30 Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

0 - 0

Нед. 30. 10. 2022. 13:30 Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ФК „1. мај“ (Рума)

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 12
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 12. КОЛА

11. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 22. 10. 2022. 14:30 Бачка Паланка
ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) ФК Подунавац (Белегиш)

0 - 0

Суб. 22. 10. 2022. 14:30 Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

1 - 1

Суб. 22. 10. 2022. 14:30 Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

2 - 0

Суб. 22. 10. 2022. 14:30 Оџаци
ФК „Текстилац“ (Оџаци) ФК Станишић (Станишић)

1 - 0

Суб. 22. 10. 2022. 14:30 Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ФК „Кабел“ (Нови Сад)

2 - 0

Суб. 22. 10. 2022. 14:30 Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

2 - 1

Нед. 23. 10. 2022. 10:00 Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ФК „Борац“ (Шајкаш)

0 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 11
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 11. КОЛА

10. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 15. 10. 2022. 15:00 Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

3 - 1

Суб. 15. 10. 2022. 15:00 Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

2 - 0

Суб. 15. 10. 2022. 15:00 Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка)

2 - 0

Нед. 16. 10. 2022. 15:00 Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

1 - 0

Нед. 16. 10. 2022. 15:00 Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ФК „1. мај“ (Рума)

1 - 1

Нед. 16. 10. 2022. 15:00 Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ФК „Текстилац“ (Оџаци)

3 - 2

Нед. 16. 10. 2022. 15:00 Станишић
ФК Станишић (Станишић) ФК Нафтагас (Елемир)

1 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 10
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 10. КОЛА

9. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 08. 10. 2022. 15:00 Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ФК Подунавац (Белегиш)

0 - 1

Суб. 08. 10. 2022. 15:00 Бачка Паланка
ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

0 - 0

Суб. 08. 10. 2022. 15:00 Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) СК „Тиса“ (Адорјан)

3 - 2

Суб. 08. 10. 2022. 15:00 Оџаци
ФК „Текстилац“ (Оџаци) ФК „Кабел“ (Нови Сад)

1 - 1

Суб. 08. 10. 2022. 15:00 Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

2 - 1

Нед. 09. 10. 2022. 10:00 Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

0 - 2

Нед. 09. 10. 2022. 15:00 Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ФК Станишић (Станишић)

4 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 9
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 9. КОЛА

8. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 01. 10. 2022. 15:30 Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ФК „1. мај“ (Рума)

0 - 1

Суб. 01. 10. 2022. 15:30 Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

0 - 1

Нед. 02. 10. 2022. 10:00 Нови Сад
ФК „Кабел“ (Нови Сад) ФК Нафтагас (Елемир)

3 - 0

Нед. 02. 10. 2022. 15:30 Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

1 - 0

Нед. 02. 10. 2022. 15:30 Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ФК „Текстилац“ (Оџаци)

1 - 1

Нед. 02. 10. 2022. 15:30 Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

2 - 3

Нед. 02. 10. 2022. 15:30 Станишић
ФК Станишић (Станишић) ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка)

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 8
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 8. КОЛА

7. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 24. 09. 2022. 15:30 Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ФК Подунавац (Белегиш)

1 - 0

Суб. 24. 09. 2022. 15:30 Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ФК Станишић (Станишић)

4 - 0

Суб. 24. 09. 2022. 15:30 Бачка Паланка
ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) СК „Тиса“ (Адорјан)

1 - 3

Суб. 24. 09. 2022. 15:30 Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ФК „Кабел“ (Нови Сад)

1 - 2

Суб. 24. 09. 2022. 15:30 Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК „Борац“ (Шајкаш)

1 - 0

Суб. 24. 09. 2022. 15:30 Оџаци
ФК „Текстилац“ (Оџаци) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

1 - 0

Суб. 24. 09. 2022. 15:30 Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 7
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 7. КОЛА

6. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 17. 09. 2022. 16:00 Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ФК „Текстилац“ (Оџаци)

3 - 2

Суб. 17. 09. 2022. 16:00 Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ФК Нафтагас (Елемир)

3 - 2

Суб. 17. 09. 2022. 16:00 Станишић
ФК Станишић (Станишић) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

0 - 0

Нед. 18. 09. 2022. 10:00 Нови Сад
ФК „Кабел“ (Нови Сад) ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка)

1 - 0

Нед. 18. 09. 2022. 16:00 Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК „1. мај“ (Рума)

0 - 0

Нед. 18. 09. 2022. 16:00 Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

4 - 2

Нед. 18. 09. 2022. 16:00 Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

1 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 6
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 6. КОЛА

5. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 10. 09. 2022. 16:00 Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) СК „Тиса“ (Адорјан)

4 - 3

Суб. 10. 09. 2022. 16:00 Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ФК „Кабел“ (Нови Сад)

2 - 0

Суб. 10. 09. 2022. 16:00 Бачка Паланка
ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) ФК „Борац“ (Шајкаш)

3 - 1

Суб. 10. 09. 2022. 16:00 Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

1 - 0

Суб. 10. 09. 2022. 16:00 Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

2 - 1

Суб. 10. 09. 2022. 16:00 Оџаци
ФК „Текстилац“ (Оџаци) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

4 - 0

Нед. 11. 09. 2022. 16:00 Станишић
ФК Станишић (Станишић) ФК Подунавац (Белегиш)

0 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 5
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 5. КОЛА

4. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 03. 09. 2022. 16:30 Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ФК „Текстилац“ (Оџаци)

0 - 1

Суб. 03. 09. 2022. 16:30 Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

4 - 1

Суб. 03. 09. 2022. 16:30 Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка)

1 - 0

Нед. 04. 09. 2022. 10:00 Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ФК Нафтагас (Елемир)

0 - 0

Нед. 04. 09. 2022. 10:00 Нови Сад
ФК „Кабел“ (Нови Сад) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

0 - 1

Нед. 04. 09. 2022. 16:30 Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

3 - 0

Нед. 04. 09. 2022. 16:30 Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ФК Станишић (Станишић)

4 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 4
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 4. КОЛА

3. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 27. 08. 2022. 16:30 Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ФК „Борац“ (Шајкаш)

1 - 1

Суб. 27. 08. 2022. 16:30 Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

2 - 1

Суб. 27. 08. 2022. 16:30 Панчево
ФК „Динамо 1945“ (Панчево) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

0 - 2

Суб. 27. 08. 2022. 16:30 Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК „1. мај“ (Рума)

3 - 2

Суб. 27. 08. 2022. 18:00 Бачка Паланка
ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

1 - 0

Нед. 28. 08. 2022. 16:30 Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ФК Подунавац (Белегиш)

1 - 1

Нед. 28. 08. 2022. 16:30 Станишић
ФК Станишић (Станишић) ФК „Кабел“ (Нови Сад)

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 3
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 3. КОЛА

2. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 20. 08. 2022. 17:00 Рума
ФК „1. мај“ (Рума) ФК „Динамо 1945“ (Панчево)

1 - 1

Суб. 20. 08. 2022. 17:00 Бечеј
ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј) ФК „Јединство“ (Стара Пазова)

4 - 0

Суб. 20. 08. 2022. 17:00 Кула
ФК „Хајдук 1912“ (Кула) ФК „Омладинац“ (Нови Бановци)

0 - 0

Нед. 21. 08. 2022. 10:00 Зрењанин
ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин) ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка)

0 - 0

Нед. 21. 08. 2022. 10:00 Нови Сад
ФК „Кабел“ (Нови Сад) СК „Тиса“ (Адорјан)

3 - 1

Нед. 21. 08. 2022. 17:00 Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК „Текстилац“ (Оџаци)

1 - 2

Нед. 21. 08. 2022. 17:00 Шајкаш
ФК „Борац“ (Шајкаш) ФК Станишић (Станишић)

3 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 2
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 2. КОЛА

1. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Нови Бановци
ФК „Омладинац“ (Нови Бановци) ОФК „Бечеј 1918“ (Бечеј)

0 - 1

Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Стара Пазова
ФК „Јединство“ (Стара Пазова) ФК „Раднички Зрењанин“ (Зрењанин)

4 - 1

Суб. 13. 08. 2022. 17:00 Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК „Текстилац“ (Оџаци)

1 - 1

Суб. 13. 08. 2022. 19:00 Бачка Паланка
ОФК „Бачка“ (Бачка Паланка) ФК „1. мај“ (Рума)

1 - 2

Нед. 14. 08. 2022. 10:00 Нови Сад
ФК „Кабел“ (Нови Сад) ФК Подунавац (Белегиш)

0 - 0

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Станишић
ФК Станишић (Станишић) ФК „Хајдук 1912“ (Кула)

0 - 1

Нед. 14. 08. 2022. 17:00 Адорјан
СК „Тиса“ (Адорјан) ФК „Борац“ (Шајкаш)

1 - 3

БИЛТЕН БРОЈ 1
СНИМЦИ КОМПЛЕТНИХ УТАКМИЦА 1. КОЛА

КАЛЕНДАР ЛИГЕ

Loading...

АРХИВА

Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела 2021/2022.
Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела 2020/2021.
Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела 2019/2020.
Српска лига ВОЈВОДИНА – Резултати и табела 2018/2019.