Bulevar oslobođenja 92/V, 21 102 Novi Sad; T: 021/421-401; 021/420-885; 064/8455-490; F: 021/66-23-460|kancelarija@fsv.rs

Srpska liga VOJVODINA – Rezultati i tabela 2021/2022.

Srpska liga VOJVODINA – Rezultati i tabela 2021/2022.2022-08-12T12:22:10+02:00

REZULTATI – 30. KOLO

Utakmica Rezultat
Pet. 03. 06. 2022. 17:30 Gradski stadion kraj Tise, Bečej
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) FK „Radnički 1912“ (Sombor)

1 - 3

Sub. 04. 06. 2022. 17:30 Stadion FK 1. maj , Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) FK „Tekstilac“ (Odžaci)

3 - 4

Sub. 04. 06. 2022. 17:30 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova)

0 - 2

Sub. 04. 06. 2022. 17:30 Stadion "Milan Sredanović", Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) OFK „Vršac“ (Vršac)

4 - 2

Sub. 04. 06. 2022. 17:30 Gradski stadion Kikinda
OFK „Kikinda“ (Kikinda) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

0 - 1

Sub. 04. 06. 2022. 17:30 Stadion Sveti Nikola, Sakule
FK „Borac“ (Sakule) SK „Tisa“ (Adorjan)

6 - 1

Sub. 04. 06. 2022. 17:30 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

2 - 5

Sub. 04. 06. 2022. 17:30 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka)

6 - 0

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo OFK „Vršac“ (Vršac) 30 19 5 6 64:37 62
2 Logo FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova) 30 15 6 9 38:23 51
3 Logo FK „Borac“ (Šajkaš) 30 14 7 9 35:32 49
4 Logo FK „Tekstilac“ (Odžaci) 30 14 6 10 62:38 48
5 Logo FK „Radnički 1912“ (Sombor) 30 14 5 11 41:39 47
6 Logo FK „Omladinac“ (Novi Banovci) 30 14 3 13 51:38 45
7 Logo FK „Borac“ (Sakule) 30 12 8 10 58:39 44
8 Logo OFK „Bečej 1918“ (Bečej) 30 13 5 12 51:56 44
9 Logo FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) 30 13 4 13 46:45 43
10 Logo FK „1. maj“ (Ruma) 30 12 6 12 39:38 42
11 Logo SK „Tisa“ (Adorjan) 30 12 5 13 58:54 41
12 Logo FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) 30 12 4 14 35:48 40
13 Logo FK „Hajduk 1912“ (Kula) 30 12 3 15 53:59 39
14 Logo FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) 30 9 4 17 36:62 31
15 Logo OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka) 30 9 3 18 37:65 30
16 Logo OFK „Kikinda“ (Kikinda) 30 8 2 20 24:55 26

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo OFK „Vršac“ (Vršac) 30 19 5 6 64:37 62
2 Logo FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova) 30 15 6 9 38:23 51
3 Logo FK „Borac“ (Šajkaš) 30 14 7 9 35:32 49
4 Logo FK „Tekstilac“ (Odžaci) 30 14 6 10 62:38 48
5 Logo FK „Radnički 1912“ (Sombor) 30 14 5 11 41:39 47
6 Logo FK „Omladinac“ (Novi Banovci) 30 14 3 13 51:38 45
7 Logo FK „Borac“ (Sakule) 30 12 8 10 58:39 44
8 Logo OFK „Bečej 1918“ (Bečej) 30 13 5 12 51:56 44
9 Logo FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) 30 13 4 13 46:45 43
10 Logo FK „1. maj“ (Ruma) 30 12 6 12 39:38 42
11 Logo SK „Tisa“ (Adorjan) 30 12 5 13 58:54 41
12 Logo FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) 30 12 4 14 35:48 40
13 Logo FK „Hajduk 1912“ (Kula) 30 12 3 15 53:59 39
14 Logo FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) 30 9 4 17 36:62 31
15 Logo OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka) 30 9 3 18 37:65 30
16 Logo OFK „Kikinda“ (Kikinda) 30 8 2 20 24:55 26

PRETHODNE UTAKMICE – 29. KOLO

Utakmica Rezultat
Pet. 27. 05. 2022. 17:30 Gradski stadion Odžaci
FK „Tekstilac“ (Odžaci) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

2 - 4

Sub. 28. 05. 2022. 17:30 Stadion OFK "Stari Grad", Bačka Palanka
OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

3 - 2

Sub. 28. 05. 2022. 17:30 Gradski stadion Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK „Borac“ (Šajkaš)

3 - 0

Sub. 28. 05. 2022. 17:30 Stadion SK Tisa, Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

2 - 0

Sub. 28. 05. 2022. 17:30 Stadion kraj Skrobare, Zrenjanin
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) FK „Borac“ (Sakule)

2 - 1

Sub. 28. 05. 2022. 17:30 Gradski stadion Vršac
OFK „Vršac“ (Vršac) OFK „Kikinda“ (Kikinda)

2 - 0

Sub. 28. 05. 2022. 17:30 Stadion FK Feniks 1995, Stara Pazova
FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

1 - 3

Sub. 28. 05. 2022. 17:30 Gradski stadion Sombor
FK „Radnički 1912“ (Sombor) FK „1. maj“ (Ruma)

3 - 2

SVI REZULTATI (IZABRATI KOLO)

Utakmica Rezultat
Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka)

1 - 0

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Gradski stadion Kikinda
OFK „Kikinda“ (Kikinda) SK „Tisa“ (Adorjan)

2 - 0

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion "Milan Sredanović", Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

2 - 0

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) OFK „Vršac“ (Vršac)

1 - 4

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion FK 1. maj , Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova)

0 - 2

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Gradski stadion Sombor
FK „Radnički 1912“ (Sombor) FK „Tekstilac“ (Odžaci)

0 - 2

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

1 - 3

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion Sveti Nikola, Sakule
FK „Borac“ (Sakule) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

3 - 1

VIDEO
DELEGIRANJE
REZULTATI I TABELA
RASPORED
KALENDAR LIGE
BILTENI
KLUBOVI
KONTAKT PODACI KLUBOVA
BOJE KLUBOVA
DELEGATI
DELEGATI POSMATRAČI
SUDIJE
SUDIJE POMOĆNICI
RUKOVODSTVO LIGE

Izbor pisma

ćirilica latinica

REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA

30. KOLO

Utakmica Rezultat
Pet. 03. 06. 2022. 17:30 Gradski stadion kraj Tise, Bečej
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) FK „Radnički 1912“ (Sombor)

1 - 3

Sub. 04. 06. 2022. 17:30 Stadion FK 1. maj , Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) FK „Tekstilac“ (Odžaci)

3 - 4

Sub. 04. 06. 2022. 17:30 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova)

0 - 2

Sub. 04. 06. 2022. 17:30 Stadion "Milan Sredanović", Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) OFK „Vršac“ (Vršac)

4 - 2

Sub. 04. 06. 2022. 17:30 Gradski stadion Kikinda
OFK „Kikinda“ (Kikinda) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

0 - 1

Sub. 04. 06. 2022. 17:30 Stadion Sveti Nikola, Sakule
FK „Borac“ (Sakule) SK „Tisa“ (Adorjan)

6 - 1

Sub. 04. 06. 2022. 17:30 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

2 - 5

Sub. 04. 06. 2022. 17:30 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka)

6 - 0

29. KOLO

Utakmica Rezultat
Pet. 27. 05. 2022. 17:30 Gradski stadion Odžaci
FK „Tekstilac“ (Odžaci) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

2 - 4

Sub. 28. 05. 2022. 17:30 Stadion OFK "Stari Grad", Bačka Palanka
OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

3 - 2

Sub. 28. 05. 2022. 17:30 Gradski stadion Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK „Borac“ (Šajkaš)

3 - 0

Sub. 28. 05. 2022. 17:30 Stadion SK Tisa, Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

2 - 0

Sub. 28. 05. 2022. 17:30 Stadion kraj Skrobare, Zrenjanin
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) FK „Borac“ (Sakule)

2 - 1

Sub. 28. 05. 2022. 17:30 Gradski stadion Vršac
OFK „Vršac“ (Vršac) OFK „Kikinda“ (Kikinda)

2 - 0

Sub. 28. 05. 2022. 17:30 Stadion FK Feniks 1995, Stara Pazova
FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

1 - 3

Sub. 28. 05. 2022. 17:30 Gradski stadion Sombor
FK „Radnički 1912“ (Sombor) FK „1. maj“ (Ruma)

3 - 2

BILTEN BROJ 29
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 29. KOLA

28. KOLO

Utakmica Rezultat
Pet. 20. 05. 2022. 17:00 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) FK „Radnički 1912“ (Sombor)

5 - 0

Pet. 20. 05. 2022. 17:00 Stadion Sveti Nikola, Sakule
FK „Borac“ (Sakule) OFK „Vršac“ (Vršac)

5 - 1

Sub. 21. 05. 2022. 17:00 Gradski stadion kraj Tise, Bečej
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) FK „1. maj“ (Ruma)

2 - 4

Sub. 21. 05. 2022. 17:00 Gradski stadion Kikinda
OFK „Kikinda“ (Kikinda) FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova)

2 - 0

Sub. 21. 05. 2022. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

2 - 2

Sub. 21. 05. 2022. 17:00 Stadion OFK "Stari Grad", Bačka Palanka
OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

2 - 1

Ned. 22. 05. 2022. 17:00 Stadion "Milan Sredanović", Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) FK „Tekstilac“ (Odžaci)

2 - 1

Ned. 22. 05. 2022. 17:00 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) SK „Tisa“ (Adorjan)

2 - 1

BILTEN BROJ 28
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 28. KOLA

27. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 14. 05. 2022. 17:00 Gradski stadion Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

5 - 3

Sub. 14. 05. 2022. 17:00 Stadion kraj Skrobare, Zrenjanin
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) FK „Borac“ (Šajkaš)

1 - 0

Sub. 14. 05. 2022. 17:00 Gradski stadion Vršac
OFK „Vršac“ (Vršac) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

7 - 0

Sub. 14. 05. 2022. 17:00 Stadion FK Feniks 1995, Stara Pazova
FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova) FK „Borac“ (Sakule)

2 - 0

Sub. 14. 05. 2022. 17:00 Gradski stadion Odžaci
FK „Tekstilac“ (Odžaci) OFK „Kikinda“ (Kikinda)

5 - 1

Sub. 14. 05. 2022. 17:00 Gradski stadion Sombor
FK „Radnički 1912“ (Sombor) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

2 - 1

Sub. 14. 05. 2022. 17:00 Stadion FK 1. maj , Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

1 - 2

Ned. 15. 05. 2022. 17:00 Stadion SK Tisa, Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka)

8 - 2

BILTEN BROJ 27
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 27. KOLA

26. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 07. 05. 2022. 17:00 Gradski stadion kraj Tise, Bečej
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

1 - 0

Sub. 07. 05. 2022. 17:00 Stadion "Milan Sredanović", Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) FK „1. maj“ (Ruma)

3 - 1

Sub. 07. 05. 2022. 17:00 Gradski stadion Kikinda
OFK „Kikinda“ (Kikinda) FK „Radnički 1912“ (Sombor)

2 - 1

Sub. 07. 05. 2022. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova)

2 - 0

Sub. 07. 05. 2022. 17:00 Stadion OFK "Stari Grad", Bačka Palanka
OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

1 - 1

Sub. 07. 05. 2022. 17:00 Gradski stadion Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) SK „Tisa“ (Adorjan)

2 - 0

Ned. 08. 05. 2022. 17:00 Stadion Sveti Nikola, Sakule
FK „Borac“ (Sakule) FK „Tekstilac“ (Odžaci)

1 - 1

Ned. 08. 05. 2022. 17:00 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) OFK „Vršac“ (Vršac)

3 - 0

BILTEN BROJ 26
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 26. KOLA

25. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 30. 04. 2022. 16:30 Stadion kraj Skrobare, Zrenjanin
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

2 - 1

Sub. 30. 04. 2022. 16:30 Gradski stadion Vršac
OFK „Vršac“ (Vršac) OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka)

2 - 0

Sub. 30. 04. 2022. 16:30 Stadion FK Feniks 1995, Stara Pazova
FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova) FK „Borac“ (Šajkaš)

1 - 0

Sub. 30. 04. 2022. 16:30 Gradski stadion Odžaci
FK „Tekstilac“ (Odžaci) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

0 - 1

Sub. 30. 04. 2022. 16:30 Gradski stadion Sombor
FK „Radnički 1912“ (Sombor) FK „Borac“ (Sakule)

1 - 1

Sub. 30. 04. 2022. 16:30 Stadion FK 1. maj , Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) OFK „Kikinda“ (Kikinda)

3 - 0

Sub. 30. 04. 2022. 16:30 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

3 - 0

Ned. 01. 05. 2022. 16:30 Stadion SK Tisa, Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

5 - 0

BILTEN BROJ 25
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 25. KOLA

24. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 23. 04. 2022. 16:30 Gradski stadion kraj Tise, Bečej
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

2 - 4

Sub. 23. 04. 2022. 16:30 Gradski stadion Kikinda
OFK „Kikinda“ (Kikinda) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

1 - 0

Sub. 23. 04. 2022. 16:30 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) FK „Radnički 1912“ (Sombor)

1 - 0

Sub. 23. 04. 2022. 16:30 Stadion OFK "Stari Grad", Bačka Palanka
OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka) FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova)

0 - 2

Sub. 23. 04. 2022. 16:30 Gradski stadion Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) OFK „Vršac“ (Vršac)

3 - 2

Ned. 24. 04. 2022. 16:30 Stadion Sveti Nikola, Sakule
FK „Borac“ (Sakule) FK „1. maj“ (Ruma)

0 - 2

Ned. 24. 04. 2022. 16:30 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) FK „Tekstilac“ (Odžaci)

2 - 1

Ned. 24. 04. 2022. 16:30 Stadion SK Tisa, Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

4 - 1

BILTEN BROJ 24
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 24. KOLA

23. KOLO

Utakmica Rezultat
Sre. 20. 04. 2022. 16:30 Stadion kraj Skrobare, Zrenjanin
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

2 - 1

Sre. 20. 04. 2022. 16:30 Gradski stadion Vršac
OFK „Vršac“ (Vršac) SK „Tisa“ (Adorjan)

4 - 3

Sre. 20. 04. 2022. 16:30 Stadion FK Feniks 1995, Stara Pazova
FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

0 - 2

Sre. 20. 04. 2022. 16:30 Gradski stadion Odžaci
FK „Tekstilac“ (Odžaci) OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka)

5 - 1

Sre. 20. 04. 2022. 16:30 Gradski stadion Sombor
FK „Radnički 1912“ (Sombor) FK „Borac“ (Šajkaš)

0 - 0

Sre. 20. 04. 2022. 16:30 Stadion FK 1. maj , Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

3 - 1

Sre. 20. 04. 2022. 16:30 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) FK „Borac“ (Sakule)

1 - 2

Sre. 20. 04. 2022. 16:30 Stadion "Milan Sredanović", Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) OFK „Kikinda“ (Kikinda)

3 - 1

BILTEN BROJ 23
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 23. KOLA

22. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 16. 04. 2022. 16:30 Gradski stadion kraj Tise, Bečej
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) OFK „Kikinda“ (Kikinda)

4 - 2

Sub. 16. 04. 2022. 16:30 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

2 - 1

Sub. 16. 04. 2022. 16:30 Stadion OFK "Stari Grad", Bačka Palanka
OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka) FK „Radnički 1912“ (Sombor)

3 - 1

Sub. 16. 04. 2022. 16:30 Gradski stadion Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK „Tekstilac“ (Odžaci)

3 - 2

Sub. 16. 04. 2022. 16:30 Stadion SK Tisa, Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova)

0 - 3

Sub. 16. 04. 2022. 16:30 Stadion kraj Skrobare, Zrenjanin
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) OFK „Vršac“ (Vršac)

2 - 3

Ned. 17. 04. 2022. 16:30 Stadion Sveti Nikola, Sakule
FK „Borac“ (Sakule) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

3 - 1

Ned. 17. 04. 2022. 16:30 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) FK „1. maj“ (Ruma)

0 - 0

BILTEN BROJ 22
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 22. KOLA

21. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 09. 04. 2022. 16:00 Stadion FK Feniks 1995, Stara Pazova
FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

0 - 1

Sub. 09. 04. 2022. 16:00 Gradski stadion Sombor
FK „Radnički 1912“ (Sombor) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

3 - 0

Sub. 09. 04. 2022. 16:00 Stadion FK 1. maj , Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka)

1 - 0

Sub. 09. 04. 2022. 16:00 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) FK „Borac“ (Šajkaš)

0 - 3

Sub. 09. 04. 2022. 16:00 Stadion "Milan Sredanović", Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

2 - 2

Sub. 09. 04. 2022. 16:00 Gradski stadion Kikinda
OFK „Kikinda“ (Kikinda) FK „Borac“ (Sakule)

0 - 2

Ned. 10. 04. 2022. 16:00 Gradski stadion Odžaci
FK „Tekstilac“ (Odžaci) SK „Tisa“ (Adorjan)

1 - 1

Pon. 11. 04. 2022. 16:00 Gradski stadion Vršac (veštačka trava)
OFK „Vršac“ (Vršac) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

3 - 0

BILTEN BROJ 21
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 21. KOLA

20. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 02. 04. 2022. 16:00 Gradski stadion kraj Tise, Bečej
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) FK „Borac“ (Sakule)

1 - 0

Sub. 02. 04. 2022. 16:00 Stadion OFK "Stari Grad", Bačka Palanka
OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

2 - 2

Sub. 02. 04. 2022. 16:00 Gradski stadion Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK „1. maj“ (Ruma)

2 - 2

Sub. 02. 04. 2022. 16:00 Stadion kraj Skrobare, Zrenjanin
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) FK „Tekstilac“ (Odžaci)

2 - 0

Sub. 02. 04. 2022. 16:00 Gradski stadion Vršac (veštačka trava)
OFK „Vršac“ (Vršac) FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova)

1 - 0

Ned. 03. 04. 2022. 16:00 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

1 - 5

Sre. 06. 04. 2022. 16:00 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) OFK „Kikinda“ (Kikinda)

2 - 0

Sre. 06. 04. 2022. 16:00 Stadion SK Tisa, Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) FK „Radnički 1912“ (Sombor)

2 - 0

BILTEN BROJ 20
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 20. KOLA

19. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 26. 03. 2022. 15:00 Stadion FK Feniks 1995, Stara Pazova
FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

0 - 0

Sub. 26. 03. 2022. 15:00 Gradski stadion Sombor
FK „Radnički 1912“ (Sombor) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

2 - 1

Sub. 26. 03. 2022. 15:00 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

1 - 1

Sub. 26. 03. 2022. 15:00 Stadion "Milan Sredanović", Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka)

5 - 0

Sub. 26. 03. 2022. 15:00 Gradski stadion Kikinda
OFK „Kikinda“ (Kikinda) FK „Borac“ (Šajkaš)

0 - 0

Ned. 27. 03. 2022. 15:00 Stadion Sveti Nikola, Sakule
FK „Borac“ (Sakule) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

3 - 0

Sre. 30. 03. 2022. 16:00 Stadion FK 1. maj , Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) SK „Tisa“ (Adorjan)

2 - 1

Sre. 06. 04. 2022. 16:00 Gradski stadion Odžaci
FK „Tekstilac“ (Odžaci) OFK „Vršac“ (Vršac)

3 - 0

BILTEN BROJ 19
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 19. KOLA

18. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 19. 03. 2022. 15:00 Gradski stadion kraj Tise, Bečej
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

2 - 1

Sub. 19. 03. 2022. 15:00 Stadion OFK "Stari Grad", Bačka Palanka
OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka) OFK „Kikinda“ (Kikinda)

2 - 1

Sub. 19. 03. 2022. 15:00 Gradski stadion Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

3 - 2

Sub. 19. 03. 2022. 15:00 Stadion kraj Skrobare, Zrenjanin
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) FK „1. maj“ (Ruma)

2 - 0

Sub. 19. 03. 2022. 15:00 Gradski stadion Vršac (veštačka trava)
OFK „Vršac“ (Vršac) FK „Radnički 1912“ (Sombor)

0 - 0

Ned. 20. 03. 2022. 15:00 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) FK „Borac“ (Sakule)

1 - 0

Ned. 20. 03. 2022. 15:00 Stadion SK Tisa, Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

1 - 0

Sre. 30. 03. 2022. 16:00 Stadion FK Feniks 1995, Stara Pazova
FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova) FK „Tekstilac“ (Odžaci)

1 - 1

BILTEN BROJ 18
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 18. KOLA

17. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 12. 03. 2022. 14:30 Gradski stadion Odžaci
FK „Tekstilac“ (Odžaci) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

4 - 0

Sub. 12. 03. 2022. 14:30 Gradski stadion Sombor
FK „Radnički 1912“ (Sombor) FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova)

1 - 0

Sub. 12. 03. 2022. 14:30 Stadion FK 1. maj , Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) OFK „Vršac“ (Vršac)

0 - 1

Sub. 12. 03. 2022. 14:30 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

1 - 0

Sub. 12. 03. 2022. 14:30 Stadion "Milan Sredanović", Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) SK „Tisa“ (Adorjan)

3 - 0

Sub. 12. 03. 2022. 14:30 Gradski stadion Kikinda
OFK „Kikinda“ (Kikinda) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

0 - 1

Sub. 12. 03. 2022. 14:30 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) FK „Borac“ (Šajkaš)

2 - 2

Ned. 13. 03. 2022. 14:30 Stadion Sveti Nikola, Sakule
FK „Borac“ (Sakule) OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka)

0 - 0

BILTEN BROJ 17
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 17. KOLA

16. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 05. 03. 2022. 14:30 Gradski stadion kraj Tise, Bečej
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) FK „Borac“ (Šajkaš)

1 - 1

Sub. 05. 03. 2022. 14:30 Stadion OFK "Stari Grad", Bačka Palanka
OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

1 - 0

Sub. 05. 03. 2022. 14:30 Gradski stadion Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK „Borac“ (Sakule)

1 - 1

Sub. 05. 03. 2022. 14:30 Stadion kraj Skrobare, Zrenjanin
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

1 - 1

Sub. 05. 03. 2022. 14:30 Gradski stadion Vršac (veštačka trava)
OFK „Vršac“ (Vršac) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

1 - 0

Sub. 05. 03. 2022. 14:30 Stadion FK Feniks 1995, Stara Pazova
FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova) FK „1. maj“ (Ruma)

0 - 0

Sub. 05. 03. 2022. 14:30 Gradski stadion Odžaci
FK „Tekstilac“ (Odžaci) FK „Radnički 1912“ (Sombor)

1 - 1

Ned. 06. 03. 2022. 14:30 Stadion SK Tisa, Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) OFK „Kikinda“ (Kikinda)

2 - 0

BILTEN BROJ 16
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 16. KOLA

15. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 20. 11. 2021. 13:00 Gradski stadion Sombor
FK „Radnički 1912“ (Sombor) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

4 - 2

Sub. 20. 11. 2021. 13:00 Gradski stadion Odžaci
FK „Tekstilac“ (Odžaci) FK „1. maj“ (Ruma)

3 - 0

Sub. 20. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Feniks 1995, Stara Pazova
FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

2 - 2

Sub. 20. 11. 2021. 13:00 Gradski stadion Vršac
OFK „Vršac“ (Vršac) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

3 - 0

Sub. 20. 11. 2021. 13:00 Stadion kraj Skrobare, Zrenjanin
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) OFK „Kikinda“ (Kikinda)

1 - 0

Sub. 20. 11. 2021. 13:00 Gradski stadion Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

3 - 0

Sub. 20. 11. 2021. 13:00 Stadion OFK "Stari Grad", Bačka Palanka
OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka) FK „Borac“ (Šajkaš)

0 - 1

Ned. 21. 11. 2021. 13:00 Stadion SK Tisa, Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) FK „Borac“ (Sakule)

4 - 0

BILTEN BROJ 15
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 15. KOLA

14. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 13. 11. 2021. 13:00 Gradski stadion kraj Tise, Bečej
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka)

1 - 2

Sub. 13. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) SK „Tisa“ (Adorjan)

1 - 2

Sub. 13. 11. 2021. 13:00 Gradski stadion Kikinda
OFK „Kikinda“ (Kikinda) OFK „Vršac“ (Vršac)

1 - 4

Sub. 13. 11. 2021. 13:00 Stadion "Milan Sredanović", Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova)

0 - 1

Sub. 13. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) FK „Tekstilac“ (Odžaci)

2 - 1

Sub. 13. 11. 2021. 13:00 Stadion FK 1. maj , Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) FK „Radnički 1912“ (Sombor)

0 - 2

Ned. 14. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

2 - 1

Ned. 14. 11. 2021. 13:00 Stadion Sveti Nikola, Sakule
FK „Borac“ (Sakule) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

4 - 0

BILTEN BROJ 14
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 14. KOLA

13. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 06. 11. 2021. 13:00 Stadion FK 1. maj , Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

0 - 0

Sub. 06. 11. 2021. 13:00 Gradski stadion Sombor
FK „Radnički 1912“ (Sombor) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

0 - 2

Sub. 06. 11. 2021. 13:00 Gradski stadion Odžaci
FK „Tekstilac“ (Odžaci) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

5 - 1

Sub. 06. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Feniks 1995, Stara Pazova
FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova) OFK „Kikinda“ (Kikinda)

3 - 1

Sub. 06. 11. 2021. 13:00 Gradski stadion Vršac
OFK „Vršac“ (Vršac) FK „Borac“ (Sakule)

2 - 2

Sub. 06. 11. 2021. 13:00 Stadion kraj Skrobare, Zrenjanin
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

1 - 4

Sub. 06. 11. 2021. 13:00 Gradski stadion Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka)

1 - 0

Ned. 07. 11. 2021. 13:00 Stadion SK Tisa, Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) FK „Borac“ (Šajkaš)

3 - 0

BILTEN BROJ 13
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 13. KOLA

12. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 30. 10. 2021. 13:30 Gradski stadion kraj Tise, Bečej
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

2 - 1

Sub. 30. 10. 2021. 13:30 Stadion OFK "Stari Grad", Bačka Palanka
OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka) SK „Tisa“ (Adorjan)

5 - 1

Sub. 30. 10. 2021. 13:30 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) OFK „Vršac“ (Vršac)

1 - 1

Sub. 30. 10. 2021. 13:30 Gradski stadion Kikinda
OFK „Kikinda“ (Kikinda) FK „Tekstilac“ (Odžaci)

1 - 1

Sub. 30. 10. 2021. 13:30 Stadion "Milan Sredanović", Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) FK „Radnički 1912“ (Sombor)

1 - 2

Sub. 30. 10. 2021. 13:30 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) FK „1. maj“ (Ruma)

3 - 0

Ned. 31. 10. 2021. 13:30 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

1 - 1

Ned. 31. 10. 2021. 13:30 Stadion Sveti Nikola, Sakule
FK „Borac“ (Sakule) FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova)

1 - 1

BILTEN BROJ 12
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 12. KOLA

11. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 23. 10. 2021. 14:30 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

2 - 3

Sub. 23. 10. 2021. 14:30 Stadion FK 1. maj , Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

3 - 1

Sub. 23. 10. 2021. 14:30 Gradski stadion Sombor
FK „Radnički 1912“ (Sombor) OFK „Kikinda“ (Kikinda)

3 - 0

Sub. 23. 10. 2021. 14:30 Gradski stadion Odžaci
FK „Tekstilac“ (Odžaci) FK „Borac“ (Sakule)

1 - 2

Sub. 23. 10. 2021. 14:30 Stadion FK Feniks 1995, Stara Pazova
FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

3 - 0

Sub. 23. 10. 2021. 14:30 Gradski stadion Vršac
OFK „Vršac“ (Vršac) FK „Borac“ (Šajkaš)

3 - 0

Sub. 23. 10. 2021. 14:30 Stadion kraj Skrobare, Zrenjanin
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka)

2 - 1

Ned. 24. 10. 2021. 14:30 Stadion SK Tisa, Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

4 - 0

BILTEN BROJ 11
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 11. KOLA

10. KOLO

Utakmica Rezultat
Pet. 15. 10. 2021. 15:00 Gradski stadion Kikinda
OFK „Kikinda“ (Kikinda) FK „1. maj“ (Ruma)

2 - 1

Sub. 16. 10. 2021. 15:00 Gradski stadion kraj Tise, Bečej
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) SK „Tisa“ (Adorjan)

1 - 1

Sub. 16. 10. 2021. 15:00 Gradski stadion Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

2 - 1

Sub. 16. 10. 2021. 15:00 Stadion OFK "Stari Grad", Bačka Palanka
OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka) OFK „Vršac“ (Vršac)

2 - 5

Sub. 16. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) FK „Tekstilac“ (Odžaci)

1 - 2

Sub. 16. 10. 2021. 15:00 Stadion "Milan Sredanović", Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

2 - 0

Ned. 17. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova)

1 - 0

Ned. 17. 10. 2021. 15:00 Stadion Sveti Nikola, Sakule
FK „Borac“ (Sakule) FK „Radnički 1912“ (Sombor)

0 - 1

BILTEN BROJ 10
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 10. KOLA

9. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 09. 10. 2021. 15:00 Stadion "Milan Sredanović", Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

1 - 3

Sub. 09. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) OFK „Kikinda“ (Kikinda)

1 - 0

Sub. 09. 10. 2021. 15:00 Stadion FK 1. maj , Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) FK „Borac“ (Sakule)

2 - 0

Sub. 09. 10. 2021. 15:00 Gradski stadion Sombor
FK „Radnički 1912“ (Sombor) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

3 - 2

Sub. 09. 10. 2021. 15:00 Gradski stadion Odžaci
FK „Tekstilac“ (Odžaci) FK „Borac“ (Šajkaš)

2 - 0

Sub. 09. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Feniks 1995, Stara Pazova
FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova) OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka)

3 - 0

Sub. 09. 10. 2021. 15:00 Gradski stadion Vršac
OFK „Vršac“ (Vršac) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

2 - 0

Sub. 09. 10. 2021. 15:00 Stadion kraj Skrobare, Zrenjanin
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) SK „Tisa“ (Adorjan)

2 - 1

BILTEN BROJ 9
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 9. KOLA

8. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 02. 10. 2021. 15:30 Gradski stadion kraj Tise, Bečej
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

2 - 1

Sub. 02. 10. 2021. 15:30 Gradski stadion Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova)

1 - 3

Sub. 02. 10. 2021. 15:30 Stadion OFK "Stari Grad", Bačka Palanka
OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka) FK „Tekstilac“ (Odžaci)

3 - 4

Sub. 02. 10. 2021. 15:30 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) FK „1. maj“ (Ruma)

1 - 2

Sub. 02. 10. 2021. 15:30 Gradski stadion Kikinda
OFK „Kikinda“ (Kikinda) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

3 - 1

Ned. 03. 10. 2021. 15:30 Stadion SK Tisa, Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) OFK „Vršac“ (Vršac)

1 - 4

Ned. 03. 10. 2021. 15:30 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) FK „Radnički 1912“ (Sombor)

2 - 1

Ned. 03. 10. 2021. 15:30 Stadion Sveti Nikola, Sakule
FK „Borac“ (Sakule) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

1 - 3

BILTEN BROJ 8
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 8. KOLA

7. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 25. 09. 2021. 15:30 Gradski stadion Vršac
OFK „Vršac“ (Vršac) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

3 - 2

Sub. 25. 09. 2021. 15:30 Gradski stadion Kikinda
OFK „Kikinda“ (Kikinda) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

0 - 4

Sub. 25. 09. 2021. 15:30 Stadion "Milan Sredanović", Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) FK „Borac“ (Sakule)

0 - 7

Sub. 25. 09. 2021. 15:30 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

7 - 0

Sub. 25. 09. 2021. 15:30 Stadion FK 1. maj , Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) FK „Borac“ (Šajkaš)

1 - 0

Sub. 25. 09. 2021. 15:30 Gradski stadion Sombor
FK „Radnički 1912“ (Sombor) OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka)

0 - 1

Sub. 25. 09. 2021. 15:30 Gradski stadion Odžaci
FK „Tekstilac“ (Odžaci) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

2 - 1

Sub. 25. 09. 2021. 15:30 Stadion FK Feniks 1995, Stara Pazova
FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova) SK „Tisa“ (Adorjan)

2 - 2

BILTEN BROJ 7
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 7. KOLA

6. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 18. 09. 2021. 16:00 Gradski stadion kraj Tise, Bečej
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) OFK „Vršac“ (Vršac)

1 - 2

Sub. 18. 09. 2021. 16:00 Stadion kraj Skrobare, Zrenjanin
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova)

0 - 1

Sub. 18. 09. 2021. 16:00 Gradski stadion Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK „Radnički 1912“ (Sombor)

1 - 2

Sub. 18. 09. 2021. 16:00 Stadion OFK "Stari Grad", Bačka Palanka
OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka) FK „1. maj“ (Ruma)

0 - 1

Sub. 18. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

5 - 2

Ned. 19. 09. 2021. 16:00 Stadion SK Tisa, Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) FK „Tekstilac“ (Odžaci)

1 - 3

Ned. 19. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

1 - 0

Ned. 19. 09. 2021. 16:00 Stadion Sveti Nikola, Sakule
FK „Borac“ (Sakule) OFK „Kikinda“ (Kikinda)

4 - 1

BILTEN BROJ 6
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 6. KOLA

5. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 11. 09. 2021. 16:00 Gradski stadion Kikinda
OFK „Kikinda“ (Kikinda) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

2 - 0

Sub. 11. 09. 2021. 16:00 Stadion "Milan Sredanović", Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) FK „Borac“ (Šajkaš)

0 - 1

Sub. 11. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka)

2 - 1

Sub. 11. 09. 2021. 16:00 Stadion FK 1. maj , Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

0 - 0

Sub. 11. 09. 2021. 16:00 Gradski stadion Sombor
FK „Radnički 1912“ (Sombor) SK „Tisa“ (Adorjan)

2 - 2

Sub. 11. 09. 2021. 16:00 Gradski stadion Odžaci
FK „Tekstilac“ (Odžaci) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

4 - 0

Sub. 11. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Feniks 1995, Stara Pazova
FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova) OFK „Vršac“ (Vršac)

2 - 0

Ned. 12. 09. 2021. 16:00 Stadion Sveti Nikola, Sakule
FK „Borac“ (Sakule) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

3 - 3

BILTEN BROJ 5
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 5. KOLA

4. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 04. 09. 2021. 16:30 Gradski stadion kraj Tise, Bečej
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova)

1 - 0

Sub. 04. 09. 2021. 16:30 Gradski stadion Vršac
OFK „Vršac“ (Vršac) FK „Tekstilac“ (Odžaci)

0 - 0

Sub. 04. 09. 2021. 16:30 Stadion kraj Skrobare, Zrenjanin
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) FK „Radnički 1912“ (Sombor)

1 - 2

Sub. 04. 09. 2021. 16:30 Gradski stadion Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

0 - 1

Sub. 04. 09. 2021. 16:30 Stadion OFK "Stari Grad", Bačka Palanka
OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

1 - 2

Sub. 04. 09. 2021. 16:30 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) FK „Borac“ (Sakule)

2 - 0

Ned. 05. 09. 2021. 16:30 Stadion SK Tisa, Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) FK „1. maj“ (Ruma)

2 - 1

Ned. 05. 09. 2021. 16:30 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) OFK „Kikinda“ (Kikinda)

1 - 0

BILTEN BROJ 4
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 4. KOLA

3. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 28. 08. 2021. 16:30 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

0 - 3

Sub. 28. 08. 2021. 16:30 Gradski stadion Kikinda
OFK „Kikinda“ (Kikinda) OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka)

0 - 3

Sub. 28. 08. 2021. 16:30 Stadion "Milan Sredanović", Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

0 - 1

Sub. 28. 08. 2021. 16:30 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) SK „Tisa“ (Adorjan)

4 - 2

Sub. 28. 08. 2021. 16:30 Stadion FK 1. maj , Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

3 - 0

Sub. 28. 08. 2021. 16:30 Gradski stadion Sombor
FK „Radnički 1912“ (Sombor) OFK „Vršac“ (Vršac)

0 - 1

Sub. 28. 08. 2021. 16:30 Gradski stadion Odžaci
FK „Tekstilac“ (Odžaci) FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova)

0 - 1

Ned. 29. 08. 2021. 16:30 Stadion Sveti Nikola, Sakule
FK „Borac“ (Sakule) FK „Borac“ (Šajkaš)

2 - 2

BILTEN BROJ 3
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 3. KOLA

2. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 21. 08. 2021. 17:00 Gradski stadion kraj Tise, Bečej
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) FK „Tekstilac“ (Odžaci)

2 - 1

Sub. 21. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Feniks 1995, Stara Pazova
FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova) FK „Radnički 1912“ (Sombor)

2 - 1

Sub. 21. 08. 2021. 17:00 Gradski stadion Vršac
OFK „Vršac“ (Vršac) FK „1. maj“ (Ruma)

1 - 1

Sub. 21. 08. 2021. 17:00 Stadion kraj Skrobare, Zrenjanin
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)

2 - 1

Sub. 21. 08. 2021. 17:00 Gradski stadion Pančevo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) OFK „Kikinda“ (Kikinda)

0 - 1

Sub. 21. 08. 2021. 17:00 Stadion OFK "Stari Grad", Bačka Palanka
OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka) FK „Borac“ (Sakule)

1 - 4

Ned. 22. 08. 2021. 17:00 Stadion SK Tisa, Adorjan
SK „Tisa“ (Adorjan) FK „Hajduk 1912“ (Kula)

1 - 1

Ned. 22. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova)

1 - 0

BILTEN BROJ 2
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 2. KOLA

1. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka)

1 - 0

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Gradski stadion Kikinda
OFK „Kikinda“ (Kikinda) SK „Tisa“ (Adorjan)

2 - 0

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion "Milan Sredanović", Kula
FK „Hajduk 1912“ (Kula) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)

2 - 0

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) OFK „Vršac“ (Vršac)

1 - 4

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion FK 1. maj , Ruma
FK „1. maj“ (Ruma) FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova)

0 - 2

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Gradski stadion Sombor
FK „Radnički 1912“ (Sombor) FK „Tekstilac“ (Odžaci)

0 - 2

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK „Borac“ (Šajkaš) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)

1 - 3

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion Sveti Nikola, Sakule
FK „Borac“ (Sakule) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)

3 - 1

BILTEN BROJ 1
SNIMCI KOMPLETNIH UTAKMICA 1. KOLA

KALENDAR LIGE

Loading...

ARHIVA

Srpska liga VOJVODINA – Rezultati i tabela 2020/2021.
Srpska liga VOJVODINA – Rezultati i tabela 2019/2020.
Srpska liga VOJVODINA – Rezultati i tabela 2018/2019.