Danas su sa početkom od 17 časova odigrane četvrtfinalne utakmice Fudbalskog kupa Srbije na teritoriji Vojvodine.
PLASMAN U POLUFINALE OBEZBEDILI SU:„Bajša“ (Bajša), „Dinamo 1945“ (Pančevo), „Sloboda“ (Donji Tovarnik) i „Naftagas“ (Elemir) 0:1
Rezultati utakmica četvrtine finala:
Novi Sad: „Indeks“ (Novi Sad) – „Bajša“ (Bajša) 0:2
Strelci:
Nađ Tamaš 52′
Batori Damjan 65′
Pančevo: „Dinamo 1945“ (Pančevo) – „OFK Bačka“ (Bačka Palanka) 1:1 (nakon izvođenja jedanaesteraca 4:3)
Strelci:
Za Dinamo:
Stevanović Stefan 43′
Za Bačku:
Kovačević Aleksandar 63′

Donji Tovarnik: „Sloboda“ (Donji Tovarnik) – „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) 4:2
Strelci:
Za Slobodu:
Vukajlović Damjan 20′
Josimov Miloš 51′
Vukotić Slavko 66′, 72′
Za Radnički:
Pavićević Nemanja 22′
Petrović Saša 53′

Divoš: „Hajduk“ (Divoš) – „Naftagas“ (Elemir) 0:1
Strelac:
Lilić 18′
Polufinalni susreti na programu su 21. maja (sreda), a sastaju se:
„Bajša“ (Bajša) – „Dinamo 1945“ (Pančevo)
„Naftagas“ (Elemir) – „Sloboda“ (Donji Tovarnik)
Finale je zakazano za 04. jun 2025. godine.






