Одржан последњи тренинг Аматерске репрезентације ФСВ пред квалификациони турнир региона ФСС

Аматерска репрезентација Фудбалског савеза Војводине данас је у Фудбалском центру „Вујадин Бошков“ у Ветернику одржала последњи тренинг уочи Квалификационог турнира региона ФС Србије за учешће у квалификацијама за УЕФА Регионални куп за сезону 2024/2025.

Квалификације (Турнир региона) ФСС играће се у Шапцу и Лозници 08. и 09. јуна 2024. године.

У првом полуфиналу у Шапцу 08. јуна с почетком од 16 часова састаће се аматери из ФС региона Западне Србије и ФС Београда.

У другој полуфиналној утакмици које се игра на новом стадиону „Лагатор“ у Лозници састају се ФС Војводине и ФС региона Источне Србије. Меч је на програму исти дан, у суботу 08. јуна с почетком од 20 часова и обезбеђен је директан ТВ пренос на каналу Арена Спорт ТВ 2.

Победници ће дан касније одиграти финалну утакмицу у Лозници, такође на новом стадиону „Лагатор“, а ко тријумфује у борби за пехар ФСС стиче право да представља нашу земљу на турниру 3. групе УЕФА квалификација чији домаћин је почетком септембра ФС Србије (СЦ ФСС у Старој Пазови). Осим представника наше земље учествују још и аматери Западне Словачке (која се прва квалификовала), Северне Македоније и Велса.

Тренингу су присуствовали сви играчи са списка селектора Владимира Шпоње, а пре почетка присутнима се обратио генерални секретар ФСВ Миодраг Цвијић пожелевши им срећу и добре игре на предстојећем турниру.

СПИСАК ИГРАЧА И ЧЛАНОВА ДЕЛЕГАЦИЈЕ ФС ВОЈВОДИНЕ ЗА КВАЛИФИКАЦИОНИ ТУРНИР РЕГИОНА ФСС ЗА УЕФА РЕГИОНАЛНИ КУП 2025

Играчки кадар:

Голмани:
Милованов Исидор  – ОФК „Бечеј 1918″ Бечеј
Петровић Вељко – ФК „Дунав“ Стари Бановци

Играчи:
Марковић Вукашин – ФК „Динамо 1945“ Панчево
Парошки Владимир – ФК „Борац“ Шајкаш
Мисић Александар– ФК „Омладинац“ Нови Бановци
Топић Владо – ФК „Раднички Зрењанин“ Зрењанин
Грбић Никола – ФК „Нафтагас“ Елемир
Јешић Зоран – ФК „Војводина“ Перлез
Миловановић Лазар – ФК „Бечеј 1918″ Бечеј
Бачвански Милан – ФК „Нафтагас“ Елемир
Милошевић Никола – ФК „Слога“ Чонопља
Барић Петар – ФК „Слобода“ Доњи Товарник
Костић Лука – ФК „Тиса“ Адорјан
Вукмановић Љубомир – ФК „Доњи Срем 2015″ Пећинци
Кубуровић Стефан – ФК „Слобода“ Доњи Товарник
Митровић Дејан – ФК „Младост“ Бачки Јарак
Воларевић Димитрије – ФК „Железничар“ Инђија
Јелић Братислав– ФК „Младост“ Бачки Јарак

Стручни штаб:
Шпоња Владимир (селектор)
Пушкарић Дарко (тренер)
Бабић Недељко (тренер)
Костуранов Дејан (тренер голмана)

Особље:
Жупић Данијел (лекар)
Мирковић Милан (техничко лице ФСВ)
Петрић Душко (возач)

 

 

2024-06-05T19:21:08+02:0005. 06. 2024.|