Одиграна су полуфинала Купа ФС Војводине за кадете, а финале у јуну изборили су Железничар из Панчева и Кабел.

Панчево
Динамо 1945 – Железничар 2:3 (0:1)
Стрелци за Динамо 1945:
Цвејин Урош 67’
Симоновић Божидар 84’
Стрелци за Железничар:
Мандић Лука 41’, 52’
Микић Немања 66’
Полуфинале у Панчеву обележио је прави градски дерби – „локомотива“ против „брзог воза“. Пред око 700 гледалаца, у одличној атмосфери под рефлекторима и уз директан пренос на Јутјубу, виђен је динамичан и узбудљив меч.
Железничар је стекао предност головима Мандића, а Микић је додатно учврстио вођство. Динамо се није предавао – Цвејин и Симоновић вратили су неизвесност, али су гости сачували предност и изборили финале.
Суботица
Спартак – Кабел 4:5 (2:2)
Стрелци за Спартак:
Ћорић Лука 48’ (аг)
Цинцаревић Огњен 49’, 70’
Лојпур Никола 77’
Стрелци за Кабел:
Даниловић Лука 17’
Сокреф Адам 36’
Ђурић Коста 53’
Стојшић Иван 86’
Јевтовић Василије 88’
У Суботици је виђена голеада и права драма. Кабел је повео, Спартак узвратио, а у финишу меча пало је чак два гола за коначних 4:5. Ефикасан, борбен, отворен и изузетно узбудљив сусрет који је оправдао очекивања полуфинала.
Финале Купа ФС Војводине за кадете у јуну доноси дуел Железничара и Кабела.
Биће то окршај две екипе које су до финала стигле кроз дербије, преокрете и голеаде – спектакл је загарантован.

