ВФЛ „Југ“ – делегирање

ВФЛ „Југ“ – 29. коло

ФК "Слога" (Ердевик) ФК "Подунавац" (Белегиш)
08. 05. 2021. (субота) - 17:00 Ердевик
Делегат Доведан Милан
Судија Петровић Растко
Први судија помоћник Граховац Алекса
Други судија помоћник Вукмировић Вељко
ФК "Индекс" (Нови Сад) ФК "Сремац Војка" (Војка)
09. 05. 2021. (недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Инђић Мирко
Судија Ранковић Немања
Први судија помоћник Радић Благоје
Други судија помоћник Колџић Стефан
ФК "Јединство" (Руменка) ФК "Подриње" (Мачванска Митровица)
09. 05. 2021. (недеља) - 17:00 Руменка
Делегат Ђумић Тихомир
Судија Штумпф Жељко
Први судија помоћник Јевтић Александар
Други судија помоћник Калман Петар
ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
08. 05. 2021. (субота) - 17:00 Нови Сад
Делегат Голубовић Миленко
Судија Грмуша Бранко
Први судија помоћник Вукмановић Никола
Други судија помоћник Ивановић Милош
ФК "Борац" (Шајкаш) ФК "Цемент" (Беочин)
09. 05. 2021. (недеља) - 17:00 Шајкаш
Делегат Бањанин Младен
Судија Граовац Бојан
Први судија помоћник Митровић Огњен
Други судија помоћник Билић Дејан
ФК "Слога" (Темерин) ОФК "Југовић" (Каћ)
08. 05. 2021. (субота) - 17:00 Темерин
Делегат Мајсторовић Станко
Судија Бошковић Немања
Први судија помоћник Гаћиновић Марко
Други судија помоћник Релић Драшко
ФК "Хајдук" (Дивош) ФК "Слобода" (Доњи Товарник)
09. 05. 2021. (недеља) - 17:00 Дивош
Делегат Грујић Синиша
Судија Чекичевић Никола
Први судија помоћник Петровић Душан
Други судија помоћник Божоки Данијел
ФК "Будућност" (Салаш Ноћајски) РФК "Нови Сад 1921" (Нови Сад)
09. 05. 2021. (недеља) - 17:00 Салаш Ноћајски
Делегат Паприца Немања
Судија Секулић Марко
Први судија помоћник Кампић Немања
Други судија помоћник Росић Марко
ФК "Јадран" (Голубинци) ФК "Раднички" (Нова Пазова)
09. 05. 2021. (недеља) - 17:00 Голубинци
Делегат Суботић Марко
Судија Деспотовић Немања
Први судија помоћник Скакавац Александар
Други судија помоћник Љубинковић Бранислав

ВФЛ „Југ“ – 28. коло

ФК "Подунавац" (Белегиш) ФК "Раднички" (Нова Пазова)
01. 05. 2021. (субота) - 16:30 Белегиш
Делегат Пејић Драган
Судија Јевтић Александар
Први судија помоћник Гаћиновић Марко
Други судија помоћник Матић Димитрије
РФК "Нови Сад 1921" (Нови Сад) ФК "Јадран" (Голубинци)
01. 05. 2021. (субота) - 16:30 Нови Сад
Делегат Јовичић Аца
Судија Вукмановић Никола
Први судија помоћник Стоиљковић Зорана
Други судија помоћник Вукчевић Дуња
ФК "Слобода" (Доњи Товарник) ФК "Будућност" (Салаш Ноћајски)
02. 05. 2021. (недеља) - 16:30 Доњи Товарник
Делегат Јокић Горан
Судија Кампић Немања
Први судија помоћник Трнинић Јелена
Други судија помоћник Божоки Данијел
ОФК "Југовић" (Каћ) ФК "Хајдук" (Дивош)
02. 05. 2021. (недеља) - 16:30 Каћ
Делегат Јовановић Стојша
Судија Ивановић Милош
Први судија помоћник Грмуша Бранко
Други судија помоћник Секулић Марко
ФК "Цемент" (Беочин) ФК "Слога" (Темерин)
01. 05. 2021. (субота) - 16:30 Беочин
Делегат Ковачевић Никола
Судија Петровић Растко
Први судија помоћник Бошковић Немања
Други судија помоћник Скакавац Александар
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "Борац" (Шајкаш)
01. 05. 2021. (субота) - 16:30 Бачки Јарак
Делегат Ћурчић Дејан
Судија Ранковић Немања
Први судија помоћник Ивановић Милош
Други судија помоћник Росић Марко
ФК "Подриње" (Мачванска Митровица) ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)
01. 05. 2021. (субота) - 16:30 Мачванска Митровица
Делегат Дукић Озрен
Судија Радић Благоје
Први судија помоћник Петровић Душан
Други судија помоћник Билић Дејан
ФК "Сремац Војка" (Војка) ФК "Јединство" (Руменка)
02. 05. 2021. (недеља) - 16:30 Војка
Делегат Муратовић Радислав
Судија Митровић Огњен
Први судија помоћник Деспотовић Немања
Други судија помоћник Вукмировић Вељко
ФК "Слога" (Ердевик) ФК "Индекс" (Нови Сад)
01. 05. 2021. (субота) - 16:30 Ердевик
Делегат Кнежевић Бране
Судија Чекичевић Никола
Први судија помоћник Релић Драшко
Други судија помоћник Колџић Стефан

ВФЛ „Југ“ – 27. коло

ФК "Индекс" (Нови Сад) ФК "Подунавац" (Белегиш)
25. 04. 2021. (недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Аџић Веселин
Судија Граовац Бојан
Први судија помоћник Релић Драшко
Други судија помоћник Љубинковић Бранислав
ФК "Јединство" (Руменка) ФК "Слога" (Ердевик)
25. 04. 2021. (недеља) - 16:30 Руменка
Делегат Паприца Немања
Судија Митровић Огњен
Први судија помоћник Штумпф Жељко
Други судија помоћник Калман Петар
ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) ФК "Сремац Војка" (Војка)
24. 04. 2021. (субота) - 16:30 Нови Сад
Делегат Клинцов Велимир
Судија Кампић Немања
Први судија помоћник Ранковић Немања
Други судија помоћник Вукчевић Дуња
ФК "Борац" (Шајкаш) ФК "Подриње" (Мачванска Митровица)
25. 04. 2021. (недеља) - 16:30 Шајкаш
Делегат Ђумић Тихомир
Судија Секулић Марко
Први судија помоћник Трнинић Јелена
Други судија помоћник Божоки Данијел
ФК "Слога" (Темерин) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
24. 04. 2021. (субота) - 16:30 Темерин
Делегат Тркуља Илија
Судија Грмуша Бранко
Први судија помоћник Тошић Владимир
Други судија помоћник Вукмировић Вељко
ФК "Хајдук" (Дивош) ФК "Цемент" (Беочин)
25. 04. 2021. (недеља) - 16:30 Дивош
Делегат Косовац Јован
Судија Граховац Алекса
Први судија помоћник Гаћиновић Марко
Други судија помоћник Матић Димитрије
ФК "Будућност" (Салаш Ноћајски) ОФК "Југовић" (Каћ)
25. 04. 2021. (недеља) - 16:30 Салаш Ноћајски
Делегат Вујовић Слободан
Судија Петровић Душан
Први судија помоћник Јевтић Александар
Други судија помоћник Ивановић Милош
ФК "Јадран" (Голубинци) ФК "Слобода" (Доњи Товарник)
25. 04. 2021. (недеља) - 16:30 Голубинци
Делегат Инђић Мирко
Судија Бошковић Немања
Први судија помоћник Петровић Растко
Други судија помоћник Малешевић Мирела
ФК "Раднички" (Нова Пазова) РФК "Нови Сад 1921" (Нови Сад)
24. 04. 2021. (субота) - 16:30 Нова Пазова
Делегат Бањанин Младен
Судија Радић Благоје
Први судија помоћник Чекичевић Никола
Други судија помоћник Росић Марко

ВФЛ „Југ“ – 26. коло

ФК "Подунавац" (Белегиш) РФК "Нови Сад 1921" (Нови Сад)
21. 04. 2021. (среда) - 16:30 Белегиш
Делегат Мајсторовић Станко
Судија Ранковић Немања
Први судија помоћник Скакавац Александар
Други судија помоћник Матић Димитрије
ФК "Слобода" (Доњи Товарник) ФК "Раднички" (Нова Пазова)
21. 04. 2021. (среда) - 16:30 Доњи Товарник
Делегат Пејић Драган
Судија Чекичевић Никола
Први судија помоћник Петровић Душан
Други судија помоћник Бошковић Немања
ОФК "Југовић" (Каћ) ФК "Јадран" (Голубинци)
21. 04. 2021. (среда) - 16:30 Каћ
Делегат Ћурчић Дејан
Судија Штумпф Жељко
Први судија помоћник Секулић Марко
Други судија помоћник Калман Петар
ФК "Цемент" (Беочин) ФК "Будућност" (Салаш Ноћајски)
21. 04. 2021. (среда) - 16:30 Беочин
Делегат Голубовић Миленко
Судија Деспотовић Немања
Први судија помоћник Стоиљковић Зорана
Други судија помоћник Колџић Стефан
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "Хајдук" (Дивош)
21. 04. 2021. (среда) - 16:30 Бачки Јарак
Делегат Муратовић Радислав
Судија Грмуша Бранко
Први судија помоћник Вукмановић Никола
Други судија помоћник Вукмировић Вељко
ФК "Подриње" (Мачванска Митровица) ФК "Слога" (Темерин)
21. 04. 2021. (среда) - 16:30 Мачванска Митровица
Делегат Кнежевић Бране
Судија Митровић Огњен
Први судија помоћник Росић Марко
Други судија помоћник Мијановић Стефан
ФК "Сремац Војка" (Војка) ФК "Борац" (Шајкаш)
21. 04. 2021. (среда) - 16:30 Војка
Делегат Грујић Синиша
Судија Граовац Бојан
Први судија помоћник Петровић Стефан
Други судија помоћник Љубинковић Бранислав
ФК "Слога" (Ердевик) ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)
21. 04. 2021. (среда) - 16:30 Ердевик
Делегат Суботић Марко
Судија Ивановић Милош
Први судија помоћник Билић Дејан
Други судија помоћник Лазаревски Тамара
ФК "Индекс" (Нови Сад) ФК "Јединство" (Руменка)
21. 04. 2021. (среда) - 16:30 Нови Сад
Делегат Јовановић Стојша
Судија Петровић Растко
Први судија помоћник Тошић Владимир
Други судија помоћник Божоки Данијел

ВФЛ „Југ“ – 25. коло

ФК "Јединство" (Руменка) ФК "Подунавац" (Белегиш)
18. 04. 2021. (недеља) - 16:30 Руменка
Делегат Дукић Озрен
Судија Кампић Немања
Први судија помоћник Чекичевић Никола
Други судија помоћник Мијановић Стефан
ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) ФК "Индекс" (Нови Сад)
17. 04. 2021. (субота) - 16:30 Нови Сад
Делегат Ђумић Тихомир
Судија Вукмановић Никола
Први судија помоћник Штумпф Жељко
Други судија помоћник Вукмировић Вељко
ФК "Борац" (Шајкаш) ФК "Слога" (Ердевик)
18. 04. 2021. (недеља) - 16:30 Шајкаш
Делегат Паприца Немања
Судија Радић Благоје
Први судија помоћник Ранковић Немања
Други судија помоћник Петровић Стефан
ФК "Слога" (Темерин) ФК "Сремац Војка" (Војка)
17. 04. 2021. (субота) - 16:30 Темерин
Делегат Аџић Веселин
Судија Петровић Растко
Први судија помоћник Тошић Владимир
Други судија помоћник Ивановић Милош
ФК "Хајдук" (Дивош) ФК "Подриње" (Мачванска Митровица)
18. 04. 2021. (недеља) - 16:30 Дивош
Делегат Клинцов Велимир
Судија Деспотовић Немања
Први судија помоћник Матић Димитрије
Други судија помоћник Билић Дејан
ФК "Будућност" (Салаш Ноћајски) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
18. 04. 2021. (недеља) - 16:30 Салаш Ноћајски
Делегат Бањанин Младен
Судија Граовац Бојан
Први судија помоћник Росић Марко
Други судија помоћник Колџић Стефан
ФК "Јадран" (Голубинци) ФК "Цемент" (Беочин)
18. 04. 2021. (недеља) - 16:30 Голубинци
Делегат Јовичић Аца
Судија Грмуша Бранко
Први судија помоћник Калман Петар
Други судија помоћник Лазаревски Тамара
ФК "Раднички" (Нова Пазова) ОФК "Југовић" (Каћ)
17. 04. 2021. (субота) - 16:30 Нова Пазова
Делегат Јокић Горан
Судија Митровић Огњен
Први судија помоћник Љубинковић Бранислав
Други судија помоћник Скакавац Александар
РФК "Нови Сад 1921" (Нови Сад) ФК "Слобода" (Доњи Товарник)
17. 04. 2021. (субота) - 16:30 Нови Сад
Делегат Ковачевић Никола
Судија Граховац Алекса
Први судија помоћник Гаћиновић Марко
Други судија помоћник Вукчевић Дуња

ВФЛ „Југ“ – 24. коло

ФК "Подунавац" (Белегиш) ФК "Слобода" (Доњи Товарник)
11. 04. 2021. (недеља) - 16:00 Белегиш
Делегат Муратовић Радислав
Судија Граовац Бојан
Први судија помоћник Стоиљковић Зорана
Други судија помоћник Божоки Данијел
ОФК "Југовић" (Каћ) РФК "Нови Сад 1921" (Нови Сад)
11. 04. 2021. (недеља) - 16:00 Каћ
Делегат Косовац Јован
Судија Кампић Немања
Први судија помоћник Грмуша Бранко
Други судија помоћник Граховац Алекса
ФК "Цемент" (Беочин) ФК "Раднички" (Нова Пазова)
10. 04. 2021. (субота) - 16:00 Беочин
Делегат Вујовић Слободан
Судија Петровић Душан
Први судија помоћник Петровић Стефан
Други судија помоћник Билић Дејан
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "Јадран" (Голубинци)
10. 04. 2021. (субота) - 16:00 Бачки Јарак
Делегат Голубовић Миленко
Судија Вукмановић Никола
Први судија помоћник Радић Благоје
Други судија помоћник Релић Драшко
ФК "Подриње" (Мачванска Митровица) ФК "Будућност" (Салаш Ноћајски)
10. 04. 2021. (субота) - 16:00 Мачванска Митровица
Делегат Јовановић Стојша
Судија Гаћиновић Марко
Први судија помоћник Деспотовић Немања
Други судија помоћник Љубинковић Бранислав
ФК "Сремац Војка" (Војка) ФК "Хајдук" (Дивош)
11. 04. 2021. (недеља) - 16:00 Војка
Делегат Мајсторовић Станко
Судија Секулић Марко
Први судија помоћник Тошић Владимир
Други судија помоћник Росић Марко
ФК "Слога" (Ердевик) ФК "Слога" (Темерин)
10. 04. 2021. (субота) - 16:00 Ердевик
Делегат Доведан Милан
Судија Јевтић Александар
Први судија помоћник Ранковић Немања
Други судија помоћник Трнинић Јелена
ФК "Индекс" (Нови Сад) ФК "Борац" (Шајкаш)
11. 04. 2021. (недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Суботић Марко
Судија Штумпф Жељко
Први судија помоћник Митровић Огњен
Други судија помоћник Мијановић Стефан
ФК "Јединство" (Руменка) ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)
11. 04. 2021. (недеља) - 16:00 Руменка
Делегат Инђић Мирко
Судија Бошковић Немања
Први судија помоћник Петровић Растко
Други судија помоћник Малешевић Мирела

ВФЛ „Југ“ – 23. коло

ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) ФК "Подунавац" (Белегиш)
07. 04. 2021. (среда) - 16:00 Нови Сад
Делегат Тркуља Илија
Судија Чекичевић Никола
Први судија помоћник Љубинковић Бранислав
Други судија помоћник Матић Димитрије
ФК "Борац" (Шајкаш) ФК "Јединство" (Руменка)
07. 04. 2021. (среда) - 16:00 Шајкаш
Делегат Пејић Драган
Судија Ранковић Немања
Први судија помоћник Петровић Душан
Други судија помоћник Билић Дејан
ФК "Слога" (Темерин) ФК "Индекс" (Нови Сад)
07. 04. 2021. (среда) - 16:00 Темерин
Делегат Бањанин Младен
Судија Тошић Владимир
Први судија помоћник Ивановић Милош
Други судија помоћник Божоки Данијел
ФК "Хајдук" (Дивош) ФК "Слога" (Ердевик)
07. 04. 2021. (среда) - 16:00 Дивош
Делегат Кнежевић Бране
Судија Митровић Огњен
Први судија помоћник Релић Драшко
Други судија помоћник Бошковић Немања
ФК "Будућност" (Салаш Ноћајски) ФК "Сремац Војка" (Војка)
07. 04. 2021. (среда) - 16:00 Салаш Ноћајски
Делегат Клинцов Велимир
Судија Граховац Алекса
Први судија помоћник Гаћиновић Марко
Други судија помоћник Малешевић Мирела
ФК "Јадран" (Голубинци) ФК "Подриње" (Мачванска Митровица)
07. 04. 2021. (среда) - 16:00 Голубинци
Делегат Ковачевић Никола
Судија Радић Благоје
Први судија помоћник Скакавац Александар
Други судија помоћник Колџић Стефан
ФК "Раднички" (Нова Пазова) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
07. 04. 2021. (среда) - 16:00 Нова Пазова
Делегат Грујић Синиша
Судија Грмуша Бранко
Први судија помоћник Росић Марко
Други судија помоћник Калман Петар
РФК "Нови Сад 1921" (Нови Сад) ФК "Цемент" (Беочин)
07. 04. 2021. (среда) - 16:00 Нови Сад
Делегат Јокић Горан
Судија Секулић Марко
Први судија помоћник Кампић Немања
Други судија помоћник Вукмановић Никола
ФК "Слобода" (Доњи Товарник) ОФК "Југовић" (Каћ)
07. 04. 2021. (среда) - 16:00 Доњи Товарник
Делегат Аџић Веселин
Судија Стоиљковић Зорана
Први судија помоћник Трнинић Јелена
Други судија помоћник Лазаревски Тамара

ВФЛ „Југ“ – 22. коло

ФК "Подунавац" (Белегиш) ОФК "Југовић" (Каћ)
04. 04. 2021. (недеља) - 16:00 Белегиш
Делегат Ћурчић Дејан
Судија Граховац Алекса
Први судија помоћник Секулић Марко
Други судија помоћник Трнинић Јелена
ФК "Цемент" (Беочин) ФК "Слобода" (Доњи Товарник)
03. 04. 2021. (субота) - 16:00 Беочин
Делегат Инђић Мирко
Судија Ивановић Милош
Први судија помоћник Гаћиновић Марко
Други судија помоћник Матић Димитрије
ФК "Младост" (Бачки Јарак) РФК "Нови Сад 1921" (Нови Сад)
03. 04. 2021. (субота) - 16:00 Бачки Јарак
Делегат Суботић Марко
Судија Граовац Бојан
Први судија помоћник Митровић Огњен
Други судија помоћник Љубинковић Бранислав
ФК "Подриње" (Мачванска Митровица) ФК "Раднички" (Нова Пазова)
03. 04. 2021. (субота) - 16:00 Мачванска Митровица
Делегат Мајсторовић Станко
Судија Тошић Владимир
Први судија помоћник Грмуша Бранко
Други судија помоћник Билић Дејан
ФК "Сремац Војка" (Војка) ФК "Јадран" (Голубинци)
04. 04. 2021. (недеља) - 16:00 Војка
Делегат Ђумић Тихомир
Судија Бошковић Немања
Први судија помоћник Петровић Душан
Други судија помоћник Малешевић Мирела
ФК "Слога" (Ердевик) ФК "Будућност" (Салаш Ноћајски)
03. 04. 2021. (субота) - 16:00 Ердевик
Делегат Паприца Немања
Судија Деспотовић Немања
Први судија помоћник Росић Марко
Други судија помоћник Колџић Стефан
ФК "Индекс" (Нови Сад) ФК "Хајдук" (Дивош)
04. 04. 2021. (недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Доведан Милан
Судија Кампић Немања
Први судија помоћник Чекичевић Никола
Други судија помоћник Божоки Данијел
ФК "Јединство" (Руменка) ФК "Слога" (Темерин)
04. 04. 2021. (недеља) - 16:00 Руменка
Делегат Јовичић Аца
Судија Вукмановић Никола
Први судија помоћник Стоиљковић Зорана
Други судија помоћник Јевтић Александар
ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) ФК "Борац" (Шајкаш)
03. 04. 2021. (субота) - 16:00 Нови Сад
Делегат Косовац Јован
Судија Радић Благоје
Први судија помоћник Ранковић Немања
Други судија помоћник Релић Драшко

ВФЛ „Југ“ – 21. коло

ФК "Борац" (Шајкаш) ФК "Подунавац" (Белегиш)
28. 03. 2021. (недеља) - 15:00 Шајкаш
Делегат Грујић Синиша
Судија Тошић Владимир
Први судија помоћник Кампић Немања
Други судија помоћник Калман Петар
ФК "Слога" (Темерин) ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)
27. 03. 2021. (субота) - 15:00 Темерин
Делегат Пејић Драган
Судија Граовац Бојан
Први судија помоћник Скакавац Александар
Други судија помоћник Матић Димитрије
ФК "Хајдук" (Дивош) ФК "Јединство" (Руменка)
28. 03. 2021. (недеља) - 15:00 Дивош
Делегат Голубовић Миленко
Судија Чекичевић Никола
Први судија помоћник Божоки Данијел
Други судија помоћник Љубинковић Бранислав
ФК "Будућност" (Салаш Ноћајски) ФК "Индекс" (Нови Сад)
28. 03. 2021. (недеља) - 15:00 Салаш Ноћајски
Делегат Аџић Веселин
Судија Секулић Марко
Први судија помоћник Грмуша Бранко
Други судија помоћник Скакавац Александар
ФК "Јадран" (Голубинци) ФК "Слога" (Ердевик)
28. 03. 2021. (недеља) - 15:00 Голубинци
Делегат Вујовић Слободан
Судија Петровић Душан
Први судија помоћник Релић Драшко
Други судија помоћник Бошковић Немања
ФК "Раднички" (Нова Пазова) ФК "Сремац Војка" (Војка)
27. 03. 2021. (субота) - 15:00 Нова Пазова
Делегат Ковачевић Никола
Судија Ранковић Немања
Први судија помоћник Радић Благоје
Други судија помоћник Росић Марко
РФК "Нови Сад 1921" (Нови Сад) ФК "Подриње" (Мачванска Митровица)
27. 03. 2021. (субота) - 15:00 Нови Сад
Делегат Кнежевић Бране
Судија Јевтић Александар
Први судија помоћник Деспотовић Немања
Други судија помоћник Трнинић Јелена
ФК "Слобода" (Доњи Товарник) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
28. 03. 2021. (недеља) - 15:00 Доњи Товарник
Делегат Јовановић Стојша
Судија Штумпф Жељко
Први судија помоћник Колџић Стефан
Други судија помоћник Стоиљковић Зорана
ОФК "Југовић" (Каћ) ФК "Цемент" (Беочин)
28. 03. 2021. (недеља) - 15:00 Каћ
Делегат Муратовић Радислав
Судија Вукмановић Никола
Први судија помоћник Граховац Алекса
Други судија помоћник Ивановић Милош

ВФЛ „Југ“ – 20. коло

ФК "Подунавац" (Белегиш) ФК "Цемент" (Беочин)
21. 03. 2021. (недеља) - 15:00 Белегиш
Делегат Јокић Горан
Судија Штумпф Жељко
Први судија помоћник Божоки Данијел
Други судија помоћник Калман Петар
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ОФК "Југовић" (Каћ)
20. 03. 2021. (субота) - 15:00 Бачки Јарак
Делегат Мајсторовић Станко
Судија Бошковић Немања
Први судија помоћник Петровић Душан
Други судија помоћник Релић Драшко
ФК "Подриње" (Мачванска Митровица) ФК "Слобода" (Доњи Товарник)
20. 03. 2021. (субота) - 15:00 Мачванска Митровица
Делегат Дукић Озрен
Судија Кампић Немања
Први судија помоћник Ивановић Милош
Други судија помоћник Матић Димитрије
ФК "Сремац Војка" (Војка) РФК "Нови Сад 1921" (Нови Сад)
21. 03. 2021. (недеља) - 15:00 Војка
Делегат Доведан Милан
Судија Ранковић Немања
Први судија помоћник Тошић Владимир
Други судија помоћник Вукмировић Вељко
ФК "Слога" (Ердевик) ФК "Раднички" (Нова Пазова)
20. 03. 2021. (субота) - 15:00 Ердевик
Делегат Инђић Мирко
Судија Радић Благоје
Први судија помоћник Деспотовић Немања
Други судија помоћник Скакавац Александар
ФК "Индекс" (Нови Сад) ФК "Јадран" (Голубинци)
21. 03. 2021. (недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Тркуља Илија
Судија Грмуша Бранко
Први судија помоћник Јевтић Александар
Други судија помоћник Љубинковић Бранислав
ФК "Јединство" (Руменка) ФК "Будућност" (Салаш Ноћајски)
21. 03. 2021. (недеља) - 15:00 Руменка
Делегат Ђумић Тихомир
Судија Чекичевић Никола
Први судија помоћник Секулић Марко
Други судија помоћник Билић Дејан
ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) ФК "Хајдук" (Дивош)
20. 03. 2021. (субота) - 15:00 Нови Сад
Делегат Бањанин Младен
Судија Граовац Бојан
Први судија помоћник Росић Марко
Други судија помоћник Колџић Стефан
ФК "Борац" (Шајкаш) ФК "Слога" (Темерин)
21. 03. 2021. (недеља) - 15:00 Шајкаш
Делегат Клинцов Велимир
Судија Граховац Алекса
Први судија помоћник Стоиљковић Зорана
Други судија помоћник Вукмановић Никола

ВФЛ „Југ“ – 19. коло

ФК "Слога" (Темерин) ФК "Подунавац" (Белегиш)
13. 03. 2021. (субота) - 14:30 Темерин
Делегат Козарев Петар
Судија Ранковић Немања
Први судија помоћник Релић Драшко
Други судија помоћник Матић Димитрије
ФК "Хајдук" (Дивош) ФК "Борац" (Шајкаш)
14. 03. 2021. (недеља) - 14:30 Дивош
Делегат Ковачевић Никола
Судија Тошић Владимир
Први судија помоћник Кампић Немања
Други судија помоћник Калман Петар
ФК "Будућност" (Салаш Ноћајски) ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)
14. 03. 2021. (недеља) - 14:30 Салаш Ноћајски
Делегат Суботић Марко
Судија Јевтић Александар
Први судија помоћник Грмуша Бранко
Други судија помоћник Вукмановић Никола
ФК "Јадран" (Голубинци) ФК "Јединство" (Руменка)
14. 03. 2021. (недеља) - 14:30 Голубинци
Делегат Јовичић Аца
Судија Деспотовић Немања
Први судија помоћник Скакавац Александар
Други судија помоћник Колџић Стефан
ФК "Раднички" (Нова Пазова) ФК "Индекс" (Нови Сад)
13. 03. 2021. (субота) - 14:30 Нова Пазова
Делегат Косовац Јован
Судија Тепић Стефан
Први судија помоћник Бошковић Немања
Други судија помоћник Љубинковић Бранислав
РФК "Нови Сад 1921" (Нови Сад) ФК "Слога" (Ердевик)
13. 03. 2021. (субота) - 14:30 Нови Сад
Делегат Муратовић Радислав
Судија Штумпф Жељко
Први судија помоћник Граховац Алекса
Други судија помоћник Росић Марко
ФК "Слобода" (Доњи Товарник) ФК "Сремац Војка" (Војка)
14. 03. 2021. (недеља) - 14:30 Доњи Товарник
Делегат Ћурчић Дејан
Судија Чекичевић Никола
Први судија помоћник Петровић Душан
Други судија помоћник Билић Дејан
ОФК "Југовић" (Каћ) ФК "Подриње" (Мачванска Митровица)
14. 03. 2021. (недеља) - 14:30 Каћ
Делегат Голубовић Миленко
Судија Секулић Марко
Први судија помоћник Тепић Стефан
Други судија помоћник Вукмировић Вељко
ФК "Цемент" (Беочин) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
13. 03. 2021. (субота) - 14:30 Беочин
Делегат Паприца Немања
Судија Ивановић Милош
Први судија помоћник Радић Благоје
Други судија помоћник Божоки Данијел

ВФЛ „Југ“ – 18. коло

ФК "Подунавац" (Белегиш) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
07. 03. 2021. (недеља) - 14:30 Белегиш
Делегат Кнежевић Бране
Судија Граовац Бојан
Први судија помоћник Скакавац Александар
Други судија помоћник Љубинковић Бранислав
ФК "Подриње" (Мачванска Митровица) ФК "Цемент" (Беочин)
06. 03. 2021. (субота) - 14:30 Мачванска Митровица
Делегат Пејић Драган
Судија Чекичевић Никола
Први судија помоћник Петровић Душан
Други судија помоћник Матић Димитрије
ФК "Сремац Војка" (Војка) ОФК "Југовић" (Каћ)
07. 03. 2021. (недеља) - 14:30 Војка
Делегат Јовановић Стојша
Судија Деспотовић Немања
Први судија помоћник Ивановић Милош
Други судија помоћник Калман Петар
ФК "Слога" (Ердевик) ФК "Слобода" (Доњи Товарник)
06. 03. 2021. (субота) - 14:30 Ердевик
Делегат Клинцов Велимир
Судија Тепић Стефан
Први судија помоћник Бошковић Немања
Други судија помоћник Релић Драшко
ФК "Индекс" (Нови Сад) РФК "Нови Сад 1921" (Нови Сад)
07. 03. 2021. (недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Бањанин Младен
Судија Тошић Владимир
Први судија помоћник Граховац Алекса
Други судија помоћник Божоки Данијел
ФК "Јединство" (Руменка) ФК "Раднички" (Нова Пазова)
07. 03. 2021. (недеља) - 14:30 Руменка
Делегат Тркуља Илија
Судија Радић Благоје
Први судија помоћник Јевтић Александар
Други судија помоћник Секулић Марко
ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) ФК "Јадран" (Голубинци)
06. 03. 2021. (субота) - 14:30 Нови Сад
Делегат Вујовић Слободан
Судија Ранковић Немања
Први судија помоћник Малешевић Мирела
Други судија помоћник Билић Дејан
ФК "Борац" (Шајкаш) ФК "Будућност" (Салаш Ноћајски)
07. 03. 2021. (недеља) - 14:30 Шајкаш
Делегат Аџић Веселин
Судија Кампић Немања
Први судија помоћник Грмуша Бранко
Други судија помоћник Вукмановић Никола
ФК "Слога" (Темерин) ФК "Хајдук" (Дивош)
06. 03. 2021. (субота) - 14:30 Темерин
Делегат Грујић Синиша
Судија Штумпф Жељко
Први судија помоћник Росић Марко
Други судија помоћник Колџић Стефан

ВФЛ „Југ“ – 17. коло

ФК "Хајдук" (Дивош) ФК "Подунавац" (Белегиш)
29. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Дивош
Делегат Аџић Веселин
Судија Кампић Немања
Први судија помоћник Гаћиновић Марко
Други судија помоћник Калман Петар
ФК "Слога" (Темерин) ФК "Будућност" (Салаш Ноћајски)
28. 11. 2020. (субота) - 13:00 Темерин
Делегат Доведан Милан
Судија Митровић Огњен
Први судија помоћник Тошић Владимир
Други судија помоћник Колџић Стефан
ФК "Борац" (Шајкаш) ФК "Јадран" (Голубинци)
29. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Шајкаш
Делегат Суботић Марко
Судија Стоиљковић Зорана
Први судија помоћник Трнинић Јелена
Други судија помоћник Вукчевић Дуња
ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) ФК "Раднички" (Нова Пазова)
28. 11. 2020. (субота) - 13:00 Нови Сад
Делегат Муратовић Радислав
Судија Петровић Растко
Први судија помоћник Радић Благоје
Други судија помоћник Вукмировић Вељко
ФК "Јединство" (Руменка) РФК "Нови Сад 1921" (Нови Сад)
29. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Руменка
Делегат Козарев Петар
Судија Чекичевић Никола
Први судија помоћник Мијановић Стефан
Други судија помоћник Петровић Растко
ФК "Индекс" (Нови Сад) ФК "Слобода" (Доњи Товарник)
29. 11. 2020. (недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Дукић Озрен
Судија Грмуша Бранко
Први судија помоћник Божоки Данијел
Други судија помоћник Љубинковић Бранислав
ФК "Слога" (Ердевик) ОФК "Југовић" (Каћ)
28. 11. 2020. (субота) - 13:00 Ердевик
Делегат Мајсторовић Станко
Судија Бошковић Немања
Први судија помоћник Петровић Душан
Други судија помоћник Билић Дејан
ФК "Сремац Војка" (Војка) ФК "Цемент" (Беочин)
29. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Војка
Делегат Ћурчић Дејан
Судија Ранковић Немања
Први судија помоћник Скакавац Александар
Други судија помоћник Матић Димитрије
ФК "Подриње" (Мачванска Митровица) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
28. 11. 2020. (субота) - 13:00 Мачванска Митровица
Делегат Инђић Мирко
Судија Тепић Стефан
Први судија помоћник Штумпф Жељко
Други судија помоћник Вукмановић Никола

ВФЛ „Југ“ – 16. коло

ФК "Подунавац" (Белегиш) ФК "Подриње" (Мачванска Митровица)
22. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Белегиш
Делегат Аџић Веселин
Судија Грмуша Бранко
Први судија помоћник Божоки Данијел
Други судија помоћник Љубинковић Бранислав
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "Сремац Војка" (Војка)
21. 11. 2020. (субота) - 13:00 Бачки Јарак
Делегат Голубовић Миленко
Судија Чекичевић Никола
Први судија помоћник Мијановић Стефан
Други судија помоћник Петровић Душан
ФК "Цемент" (Беочин) ФК "Слога" (Ердевик)
21. 11. 2020. (субота) - 13:00 Беочин
Делегат Косовац Јован
Судија Штумпф Жељко
Први судија помоћник Секулић Марко
Други судија помоћник Трнинић Јелена
ОФК "Југовић" (Каћ) ФК "Индекс" (Нови Сад)
22. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Каћ
Делегат Кнежевић Бране
Судија Јевтић Александар
Први судија помоћник Ивановић Милош
Други судија помоћник Вукмировић Вељко
ФК "Слобода" (Доњи Товарник) ФК "Јединство" (Руменка)
22. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Доњи Товарник
Делегат Дукић Озрен
Судија Митровић Огњен
Први судија помоћник Тепић Стефан
Други судија помоћник Матић Димитрије
РФК "Нови Сад 1921" (Нови Сад) ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)
21. 11. 2020. (субота) - 13:00 Нови Сад
Делегат Пејић Драган
Судија Ранковић Немања
Први судија помоћник Скакавац Александар
Други судија помоћник Стоиљковић Зорана
ФК "Раднички" (Нова Пазова) ФК "Борац" (Шајкаш)
21. 11. 2020. (субота) - 13:00 Нова Пазова
Делегат Бањанин Младен
Судија Радић Благоје
Први судија помоћник Кампић Немања
Други судија помоћник Колџић Стефан
ФК "Јадран" (Голубинци) ФК "Слога" (Темерин)
22. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Голубинци
Делегат Паприца Немања
Судија Тошић Владимир
Први судија помоћник Вукмановић Никола
Други судија помоћник Вукчевић Дуња
ФК "Будућност" (Салаш Ноћајски) ФК "Хајдук" (Дивош)
22. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Салаш Ноћајски
Делегат Јовановић Стојша
Судија Петровић Растко
Први судија помоћник Релић Драшко
Други судија помоћник Билић Дејан

ВФЛ „Југ“ – 15. коло

ФК "Будућност" (Салаш Ноћајски) ФК "Подунавац" (Белегиш)
15. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Салаш Ноћајски
Делегат Тркуља Илија
Судија Гаћиновић Марко
Први судија помоћник Радић Благоје
Други судија помоћник Матић Димитрије
ФК "Хајдук" (Дивош) ФК "Јадран" (Голубинци)
15. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Дивош
Делегат Паприца Немања
Судија Бошковић Немања
Први судија помоћник Колџић Стефан
Други судија помоћник Малешевић Мирела
ФК "Слога" (Темерин) ФК "Раднички" (Нова Пазова)
14. 11. 2020. (субота) - 13:00 Темерин
Делегат Муратовић Радислав
Судија Тепић Стефан
Први судија помоћник Тошић Владимир
Други судија помоћник Стоиљковић Зорана
ФК "Борац" (Шајкаш) РФК "Нови Сад 1921" (Нови Сад)
15. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Шајкаш
Делегат Јокић Горан
Судија Грмуша Бранко
Први судија помоћник Ивановић Милош
Други судија помоћник Вукчевић Дуња
ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) ФК "Слобода" (Доњи Товарник)
14. 11. 2020. (субота) - 13:00 Нови Сад
Делегат Ћурчић Дејан
Судија Мијановић Стефан
Први судија помоћник Петровић Душан
Други судија помоћник Билић Дејан
ФК "Јединство" (Руменка) ОФК "Југовић" (Каћ)
15. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Руменка
Делегат Јовичић Аца
Судија Секулић Марко
Први судија помоћник Божоки Данијел
Други судија помоћник Трнинић Јелена
ФК "Индекс" (Нови Сад) ФК "Цемент" (Беочин)
15. 11. 2020. (недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Ђумић Тихомир
Судија Ранковић Немања
Први судија помоћник Јевтић Александар
Други судија помоћник Релић Драшко
ФК "Слога" (Ердевик) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
14. 11. 2020. (субота) - 13:00 Ердевик
Делегат Грујић Синиша
Судија Кампић Немања
Први судија помоћник Штумпф Жељко
Други судија помоћник Петровић Растко
ФК "Сремац Војка" (Војка) ФК "Подриње" (Мачванска Митровица)
15. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Ердевик
Делегат Аџић Веселин
Судија Митровић Огњен
Први судија помоћник Љубинковић Бранислав
Други судија помоћник Скакавац Александар

ВФЛ „Југ“ – 14. коло

ФК "Подунавац" (Белегиш) ФК "Сремац Војка" (Војка)
08. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Белегиш
Делегат Дукић Озрен
Судија Петровић Душан
Први судија помоћник Бошковић Немања
Други судија помоћник Малешевић Мирела
ФК "Подриње" (Мачванска Митровица) ФК "Слога" (Ердевик)
07. 11. 2020. (субота) - 13:00 Мачванска Митровица
Делегат Клинцов Велимир
Судија Радић Благоје
Први судија помоћник Петровић Стефан
Други судија помоћник Скакавац Александар
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "Индекс" (Нови Сад)
07. 11. 2020. (субота) - 13:00 Бачки Јарак
Делегат Козарев Петар
Судија Тошић Владимир
Први судија помоћник Гаћиновић Марко
Други судија помоћник Божоки Данијел
ФК "Цемент" (Беочин) ФК "Јединство" (Руменка)
07. 11. 2020. (субота) - 13:00 Беочин
Делегат Јовановић Стојша
Судија Граовац Бојан
Први судија помоћник Љубинковић Бранислав
Други судија помоћник Трнинић Јелена
ОФК "Југовић" (Каћ) ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)
08. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Каћ
Делегат Бањанин Младен
Судија Штумпф Жељко
Први судија помоћник Секулић Марко
Други судија помоћник Калман Петар
ФК "Слобода" (Доњи Товарник) ФК "Борац" (Шајкаш)
08. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Доњи Товарник
Делегат Пејић Драган
Судија Петровић Растко
Први судија помоћник Ранковић Немања
Други судија помоћник Релић Драшко
РФК "Нови Сад 1921" (Нови Сад) ФК "Слога" (Темерин)
07. 11. 2020. (субота) - 13:00 Нови Сад
Делегат Кнежевић Бране
Судија Вукмановић Никола
Први судија помоћник Кампић Немања
Други судија помоћник Вукмировић Вељко
ФК "Раднички" (Нова Пазова) ФК "Хајдук" (Дивош)
07. 11. 2020. (субота) - 13:00 Нова Пазова
Делегат Суботић Марко
Судија Чекичевић Никола
Први судија помоћник Мијановић Стефан
Други судија помоћник Билић Дејан
ФК "Јадран" (Голубинци) ФК "Будућност" (Салаш Ноћајски)
08. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Голубинци
Делегат Инђић Мирко
Судија Грмуша Бранко
Први судија помоћник Стоиљковић Зорана
Други судија помоћник Вукчевић Дуња

ВФЛ „Југ“ – 13. коло

ФК "Јадран" (Голубинци) ФК "Подунавац" (Белегиш)
01. 11. 2020. (недеља) - 14:00 Голубинци
Делегат Косовац Јован
Судија Штумпф Жељко
Први судија помоћник Вукмировић Вељко
Други судија помоћник Матић Димитрије
ФК "Будућност" (Салаш Ноћајски) ФК "Раднички" (Нова Пазова)
01. 11. 2020. (недеља) - 14:00 Салаш Ноћајски
Делегат Аџић Веселин
Судија Митровић Огњен
Први судија помоћник Скакавац Александар
Други судија помоћник Колџић Стефан
ФК "Хајдук" (Дивош) РФК "Нови Сад 1921" (Нови Сад)
01. 11. 2020. (недеља) - 14:00 Дивош
Делегат Доведан Милан
Судија Тепић Стефан
Први судија помоћник Грмуша Бранко
Други судија помоћник Стоиљковић Зорана
ФК "Слога" (Темерин) ФК "Слобода" (Доњи Товарник)
31. 10. 2020. (субота) - 14:00 Темерин
Делегат Ћурчић Дејан
Судија Јевтић Александар
Први судија помоћник Радић Миленко
Други судија помоћник Вукмановић Никола
ФК "Борац" (Шајкаш) ОФК "Југовић" (Каћ)
01. 11. 2020. (недеља) - 14:00 Шајкаш
Делегат Голубовић Миленко
Судија Мијановић Стефан
Први судија помоћник Чекичевић Никола
Други судија помоћник Малешевић Мирела
ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) ФК "Цемент" (Беочин)
31. 10. 2020. (субота) - 14:00 Нови Сад
Делегат Јокић Горан
Судија Кампић Немања
Први судија помоћник Ранковић Немања
Други судија помоћник Билић Дејан
ФК "Јединство" (Руменка) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
11. 11. 2020. (среда) - 13:00 Руменка
Делегат Ђумић Тихомир
Судија Петровић Стефан
Први судија помоћник Бошковић Немања
Други судија помоћник Божоки Данијел
ФК "Индекс" (Нови Сад) ФК "Подриње" (Мачванска Митровица)
01. 11. 2020. (недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Јовичић Аца
Судија Ивановић Милош
Први судија помоћник Граховац Алекса
Други судија помоћник Вукчевић Дуња
ФК "Слога" (Ердевик) ФК "Сремац Војка" (Војка)
31. 10. 2020. (субота) - 14:00 Ердевик
Делегат Тркуља Илија
Судија Тошић Владимир
Први судија помоћник Петровић Растко
Други судија помоћник Калман Петар

ВФЛ „Југ“ – 12. коло

ФК "Подунавац" (Белегиш) ФК "Слога" (Ердевик)
25. 10. 2020. (недеља) - 14:00 Белегиш
Делегат Муратовић Радислав
Судија Граовац Бојан
Први судија помоћник Божоки Данијел
Други судија помоћник Љубинковић Бранислав
ФК "Сремац Војка" (Војка) ФК "Индекс" (Нови Сад)
25. 10. 2020. (недеља) - 14:00 Војка
Делегат Бањанин Младен
Судија Кампић Немања
Први судија помоћник Јевтић Александар
Други судија помоћник Колџић Стефан
ФК "Подриње" (Мачванска Митровица) ФК "Јединство" (Руменка)
24. 10. 2020. (субота) - 14:00 Мачванска Митровица
Делегат Кнежевић Бране
Судија Радић Миленко
Први судија помоћник Чекичевић Никола
Други судија помоћник Билић Дејан
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)
24. 10. 2020. (субота) - 14:00 Бачки Јарак
Делегат Вујовић Слободан
Судија Вукмановић Никола
Први судија помоћник Петровић Растко
Други судија помоћник Релић Драшко
ФК "Цемент" (Беочин) ФК "Борац" (Шајкаш)
24. 10. 2020. (субота) - 14:00 Беочин
Делегат Мајсторовић Станко
Судија Ранковић Немања
Први судија помоћник Митровић Огњен
Други судија помоћник Матић Димитрије
ОФК "Југовић" (Каћ) ФК "Слога" (Темерин)
25. 10. 2020. (недеља) - 14:00 Каћ
Делегат Грујић Синиша
Судија Грмуша Бранко
Први судија помоћник Ивановић Милош
Други судија помоћник Калман Петар
ФК "Слобода" (Доњи Товарник) ФК "Хајдук" (Дивош)
25. 10. 2020. (недеља) - 14:00 Доњи Товарник
Делегат Козарев Петар
Судија Штумпф Жељко
Први судија помоћник Тепић Стефан
Други судија помоћник Трнинић Јелена
РФК "Нови Сад 1921" (Нови Сад) ФК "Будућност" (Салаш Ноћајски)
24. 10. 2020. (субота) - 14:00 Нови Сад
Делегат Паприца Немања
Судија Секулић Марко
Први судија помоћник Радић Благоје
Други судија помоћник Вукмировић Вељко
ФК "Раднички" (Нова Пазова) ФК "Јадран" (Голубинци)
24. 10. 2020. (субота) - 14:00 Нова Пазова
Делегат Пузић Горан
Судија Бошковић Немања
Први судија помоћник Петровић Стефан
Други судија помоћник Петровић Душан

ВФЛ „Југ“ – 11. коло

ФК "Раднички" (Нова Пазова) ФК "Подунавац" (Белегиш)
17. 10. 2020. (субота) - 15:00 Нова Пазова
Делегат Инђић Мирко
Судија Тепић Стефан
Први судија помоћник Кампић Немања
Други судија помоћник Љубинковић Бранислав
ФК "Јадран" (Голубинци) РФК "Нови Сад 1921" (Нови Сад)
18. 10. 2020. (недеља) - 15:00 Голубинци
Делегат Јовичић Аца
Судија Мијановић Стефан
Први судија помоћник Ранковић Немања
Други судија помоћник Скакавац Александар
ФК "Будућност" (Салаш Ноћајски) ФК "Слобода" (Доњи Товарник)
18. 10. 2020. (недеља) - 15:00 Салаш Ноћајски
Делегат Суботић Марко
Судија Радић Благоје
Први судија помоћник Петровић Душан
Други судија помоћник Малешевић Мирела
ФК "Хајдук" (Дивош) ОФК "Југовић" (Каћ)
18. 10. 2020. (недеља) - 15:00 Дивош
Делегат Клинцов Велимир
Судија Стоиљковић Зорана
Први судија помоћник Трнинић Јелена
Други судија помоћник Вукчевић Дуња
ФК "Слога" (Темерин) ФК "Цемент" (Беочин)
17. 10. 2020. (субота) - 15:00 Темерин
Делегат Јокић Горан
Судија Граховац Алекса
Први судија помоћник Тошић Владимир
Други судија помоћник Калман Петар
ФК "Борац" (Шајкаш) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
18. 10. 2020. (недеља) - 15:00 Шајкаш
Делегат Јовановић Стојша
Судија Митровић Огњен
Први судија помоћник Грмуша Бранко
Други судија помоћник Колџић Стефан
ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) ФК "Подриње" (Мачванска Митровица)
17. 10. 2020. (субота) - 15:00 Нови Сад
Делегат Доведан Милан
Судија Самац Саша
Први судија помоћник Вукмановић Никола
Други судија помоћник Секулић Марко
ФК "Јединство" (Руменка) ФК "Сремац Војка" (Војка)
18. 10. 2020. (недеља) - 15:00 Руменка
Делегат Пејић Драган
Судија Јевтић Александар
Први судија помоћник Ивановић Милош
Други судија помоћник Неговановић Милош
ФК "Индекс" (Нови Сад) ФК "Слога" (Ердевик)
18. 10. 2020. (недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Голубовић Миленко
Судија Петровић Стефан
Први судија помоћник Бошковић Немања
Други судија помоћник Релић Драшко

ВФЛ „Југ“ – 10. коло

ФК "Подунавац" (Белегиш) ФК "Индекс" (Нови Сад)
11. 10. 2020. (недеља) - 15:00 Белегиш
Делегат Кнежевић Бране
Судија Чекичевић Никола
Први судија помоћник Мијановић Стефан
Други судија помоћник Билић Дејан
ФК "Слога" (Ердевик) ФК "Јединство" (Руменка)
10. 10. 2020. (субота) - 15:00 Ердевик
Делегат Ђумић Тихомир
Судија Петровић Растко
Први судија помоћник Релић Драшко
Други судија помоћник Петровић Душан
ФК "Сремац Војка" (Војка) ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)
11. 10. 2020. (недеља) - 15:00 Војка
Делегат Дукић Озрен
Судија Штумпф Жељко
Први судија помоћник Тошић Владимир
Други судија помоћник Матић Димитрије
ФК "Подриње" (Мачванска Митровица) ФК "Борац" (Шајкаш)
10. 10. 2020. (субота) - 15:00 Мачванска Митровица
Делегат Аџић Веселин
Судија Гаћиновић Марко
Први судија помоћник Божоки Данијел
Други судија помоћник Секулић Марко
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "Слога" (Темерин)
10. 10. 2020. (субота) - 15:00 Бачки Јарак
Делегат Косовац Јован
Судија Самац Саша
Први судија помоћник Грмуша Бранко
Други судија помоћник Вукмировић Вељко
ФК "Цемент" (Беочин) ФК "Хајдук" (Дивош)
10. 10. 2020. (субота) - 15:00 Беочин
Делегат Ћурчић Дејан
Судија Радић Миленко
Први судија помоћник Радић Благоје
Други судија помоћник Љубинковић Бранислав
ОФК "Југовић" (Каћ) ФК "Будућност" (Салаш Ноћајски)
11. 10. 2020. (недеља) - 15:00 Каћ
Делегат Вујовић Слободан
Судија Кампић Немања
Први судија помоћник Тепић Стефан
Други судија помоћник Малешевић Немања
ФК "Слобода" (Доњи Товарник) ФК "Јадран" (Голубинци)
11. 10. 2020. (недеља) - 15:00 Доњи Товарник
Делегат Тркуља Илија
Судија Ивановић Милош
Први судија помоћник Јевтић Александар
Други судија помоћник Вукмановић Никола
РФК "Нови Сад 1921" (Нови Сад) ФК "Раднички" (Нова Пазова)
10. 10. 2020. (субота) - 15:30 Нови Сад
Делегат Мајсторовић Станко
Судија Граовац Бојан
Први судија помоћник Митровић Огњен
Други судија помоћник Трнинић Јелена

ВФЛ „Југ“ – 9. коло

РФК "Нови Сад 1921" (Нови Сад) ФК "Подунавац" (Белегиш)
03. 10. 2020. (субота) - 15:30 Нови Сад
Делегат Голубовић Миленко
Судија Петровић Стефан
Први судија помоћник Митровић Огњен
Други судија помоћник Скакавац Александар
ФК "Раднички" (Нова Пазова) ФК "Слобода" (Доњи Товарник)
03. 10. 2020. (субота) - 15:30 Нова Пазова
Делегат Јокић Горан
Судија Петровић Растко
Први судија помоћник Релић Драшко
Други судија помоћник Колџић Стефан
ФК "Јадран" (Голубинци) ОФК "Југовић" (Каћ)
04. 10. 2020. (недеља) - 15:30 Голубинци
Делегат Суботић Марко
Судија Ранковић Немања
Први судија помоћник Бошковић Немања
Други судија помоћник Малешевић Мирела
ФК "Будућност" (Салаш Ноћајски) ФК "Цемент" (Беочин)
04. 10. 2020. (недеља) - 15:30 Салаш Ноћајски
Делегат Пејић Драган
Судија Мијановић Стефан
Први судија помоћник Петровић Душан
Други судија помоћник Билић Дејан
ФК "Хајдук" (Дивош) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
04. 10. 2020. (недеља) - 15:30 Дивош
Делегат Муратовић Радислав
Судија Радић Благоје
Први судија помоћник Чекичевић Никола
Други судија помоћник Матић Димитрије
ФК "Слога" (Темерин) ФК "Подриње" (Мачванска Митровица)
03. 10. 2020. (субота) - 15:30 Темерин
Делегат Козарев Петар
Судија Тошић Владимир
Први судија помоћник Ивановић Милош
Други судија помоћник Вукмировић Вељко
ФК "Борац" (Шајкаш) ФК "Сремац Војка" (Војка)
04. 10. 2020. (недеља) - 15:30 Шајкаш
Делегат Грујић Синиша
Судија Граховац Алекса
Први судија помоћник Самац Саша
Други судија помоћник Вукчевић Дуња
ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) ФК "Слога" (Ердевик)
03. 10. 2020. (субота) - 15:30 Нови Сад
Делегат Паприца Немања
Судија Тепић Стефан
Први судија помоћник Стоиљковић Зорана
Други судија помоћник Малешевић Немања
ФК "Јединство" (Руменка) ФК "Индекс" (Нови Сад)
04. 10. 2020. (недеља) - 15:30 Руменка
Делегат Доведан Милан
Судија Штумпф Жељко
Први судија помоћник Гаћиновић Марко
Други судија помоћник Вукмановић Никола

ВФЛ „Југ“ – 8. коло

ФК "Подунавац" (Белегиш) ФК "Јединство" (Руменка)
27. 09. 2020. (недеља) - 15:30 Белегиш
Делегат Бањанин Младен
Судија Ранковић Немања
Први судија помоћник Мијановић Стефан
Други судија помоћник Матић Димитрије
ФК "Индекс" (Нови Сад) ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)
27. 09. 2020. (недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Пузић Горан
Судија Тепић Стефан
Први судија помоћник Петровић Растко
Други судија помоћник Божоки Данијел
ФК "Слога" (Ердевик) ФК "Борац" (Шајкаш)
26. 09. 2020. (субота) - 15:30 Ердевик
Делегат Клинцов Велимир
Судија Самац Саша
Први судија помоћник Кампић Немања
Други судија помоћник Малешевић Немања
ФК "Сремац Војка" (Војка) ФК "Слога" (Темерин)
27. 09. 2020. (недеља) - 15:30 Војка
Делегат Инђић Мирко
Судија Митровић Огњен
Први судија помоћник Штумпф Жељко
Други судија помоћник Љубинковић Бранислав
ФК "Подриње" (Мачванска Митровица) ФК "Хајдук" (Дивош)
26. 09. 2020. (субота) - 15:30 Мачванска Митровица
Делегат Тркуља Илија
Судија Чекичевић Никола
Први судија помоћник Граовац Бојан
Други судија помоћник Скакавац Александар
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "Будућност" (Салаш Ноћајски)
26. 09. 2020. (субота) - 15:30 Бачки Јарак
Делегат Дукић Озрен
Судија Секулић Марко
Први судија помоћник Гаћиновић Марко
Други судија помоћник Јевтић Александар
ФК "Цемент" (Беочин) ФК "Јадран" (Голубинци)
26. 09. 2020. (субота) - 15:30 Беочин
Делегат Паприца Немања
Судија Граховац Алекса
Први судија помоћник Радић Благоје
Други судија помоћник Бошковић Немања
ОФК "Југовић" (Каћ) ФК "Раднички" (Нова Пазова)
27. 09. 2020. (недеља) - 15:30 Каћ
Делегат Аџић Веселин
Судија Тошић Владимир
Први судија помоћник Ивановић Милош
Други судија помоћник Вукмировић Вељко
ФК "Слобода" (Доњи Товарник) РФК "Нови Сад 1921" (Нови Сад)
27. 09. 2020. (недеља) - 15:30 Доњи Товарник
Делегат Јовановић Стојша
Судија Петровић Стефан
Први судија помоћник Грмуша Бранко
Други судија помоћник Колџић Стефан

ВФЛ „Југ“ – 7. коло

ФК "Слобода" (Доњи Товарник) ФК "Подунавац" (Белегиш)
20. 09. 2020. (недеља) - 16:00 Доњи Товарник
Делегат Доведан Милан
Судија Штумпф Жељко
Први судија помоћник Граховац Алекса
Други судија помоћник Љубинковић Бранислав
РФК "Нови Сад 1921" (Нови Сад) ОФК "Југовић" (Каћ)
19. 09. 2020. (субота) - 16:00 Нови Сад
Делегат Ђумић Тихомир
Судија Бошковић Немања
Први судија помоћник Вукмановић Никола
Други судија помоћник Неговановић Милош
ФК "Раднички" (Нова Пазова) ФК "Цемент" (Беочин)
19. 09. 2020. (субота) - 16:00 Нова Пазова
Делегат Ћурчић Дејан
Судија Самац Саша
Први судија помоћник Секулић Марко
Други судија помоћник Вукмировић Вељко
ФК "Јадран" (Голубинци) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
20. 09. 2020. (недеља) - 16:00 Голубинци
Делегат Грујић Синиша
Судија Петровић Растко
Први судија помоћник Радић Миленко
Други судија помоћник Колџић Стефан
ФК "Будућност" (Салаш Ноћајски) ФК "Подриње" (Мачванска Митровица)
20. 09. 2020. (недеља) - 16:00 Салаш Ноћајски
Делегат Јовичић Аца
Судија Гаћиновић Марко
Први судија помоћник Тепић Стефан
Други судија помоћник Ивановић Милош
ФК "Хајдук" (Дивош) ФК "Сремац Војка" (Војка)
20. 09. 2020. (недеља) - 16:00 Дивош
Делегат Мајсторовић Станко
Судија Мијановић Стефан
Први судија помоћник Петровић Душан
Други судија помоћник Билић Дејан
ФК "Слога" (Темерин) ФК "Слога" (Ердевик)
19. 09. 2020. (субота) - 16:00 Темерин
Делегат Вујовић Слободан
Судија Кампић Немања
Први судија помоћник Граовац Бојан
Други судија помоћник Јевтић Александар
ФК "Борац" (Шајкаш) ФК "Индекс" (Нови Сад)
20. 09. 2020. (недеља) - 16:00 Шајкаш
Делегат Козарев Петар
Судија Димоски Марко
Први судија помоћник Грмуша Бранко
Други судија помоћник Калман Петар
ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) ФК "Јединство" (Руменка)
19. 09. 2020. (субота) - 16:00 Нови Сад
Делегат Косовац Јован
Судија Ранковић Немања
Први судија помоћник Петровић Стефан
Други судија помоћник Скакавац Александар

ВФЛ „Југ“ – 6. коло

ФК "Подунавац" (Белегиш) ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)
13. 09. 2020. (недеља) - 16:00 Белегиш
Делегат Тркуља Илија
Судија Грмуша Бранко
Први судија помоћник Стоиљковић Зорана
Други судија помоћник Божоки Данијел
ФК "Јединство" (Руменка) ФК "Борац" (Шајкаш)
13. 09. 2020. (недеља) - 16:00 Руменка
Делегат Голубовић Миленко
Судија Граовац Бојан
Први судија помоћник Вукмановић Никола
Други судија помоћник Малешевић Немања
ФК "Индекс" (Нови Сад) ФК "Слога" (Темерин)
13. 09. 2020. (недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Суботић Марко
Судија Самац Саша
Први судија помоћник Секулић Марко
Други судија помоћник Вукмировић Вељко
ФК "Слога" (Ердевик) ФК "Хајдук" (Дивош)
12. 09. 2020. (субота) - 16:00 Ердевик
Делегат Јовановић Стојша
Судија Митровић Огњен
Први судија помоћник Радић Миленко
Други судија помоћник Скакавац Александар
ФК "Сремац Војка" (Војка) ФК "Будућност" (Салаш Ноћајски)
13. 09. 2020. (недеља) - 16:00 Војка
Делегат Аџић Веселин
Судија Граховац Алекса
Први судија помоћник Јевтић Александар
Други судија помоћник Вукчевић Дуња
ФК "Подриње" (Мачванска Митровица) ФК "Јадран" (Голубинци)
12. 09. 2020. (субота) - 16:00 Мачванска Митровица
Делегат Пејић Драган
Судија Петровић Душан
Први судија помоћник Чекичевић Никола
Други судија помоћник Колџић Стефан
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "Раднички" (Нова Пазова)
12. 09. 2020. (субота) - 16:00 Бачки Јарак
Делегат Пузић Горан
Судија Кампић Немања
Први судија помоћник Тепић Стефан
Други судија помоћник Љубинковић Бранислав
ФК "Цемент" (Беочин) РФК "Нови Сад 1921" (Нови Сад)
12. 09. 2020. (субота) - 16:00 Беочин
Делегат Муратовић Радислав
Судија Петровић Стефан
Први судија помоћник Неговановић Милош
Други судија помоћник Калман Петар
ОФК "Југовић" (Каћ) ФК "Слобода" (Доњи Товарник)
13. 09. 2020. (недеља) - 16:00 Каћ
Делегат Инђић Мирко
Судија Тошић Владимир
Први судија помоћник Штумпф Жељко
Други судија помоћник Ивановић Милош

ВФЛ „Југ“ – 5. коло

ОФК "Југовић" (Каћ) ФК "Подунавац" (Белегиш)
06. 09. 2020. (недеља) - 16:30 Каћ
Делегат Јокић Горан
Судија Чекичевић Никола
Први судија помоћник Неговановић Милош
Други судија помоћник Матић Димитрије
ФК "Слобода" (Доњи Товарник) ФК "Цемент" (Беочин)
06. 09. 2020. (недеља) - 16:30 Доњи Товарник
Делегат Бањанин Младен
Судија Грмуша Бранко
Први судија помоћник Кампић Немања
Други судија помоћник Божоки Данијел
РФК "Нови Сад 1921" (Нови Сад) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
05. 09. 2020. (субота) - 16:30 Нови Сад
Делегат Доведан Милан
Судија Граховац Алекса
Први судија помоћник Штумпф Жељко
Други судија помоћник Стоиљковић Зорана
ФК "Раднички" (Нова Пазова) ФК "Подриње" (Мачванска Митровица)
05. 09. 2020. (субота) - 16:30 Нова Пазова
Делегат Дукић Озрен
Судија Мијановић Стефан
Први судија помоћник Петровић Душан
Други судија помоћник Билић Дејан
ФК "Јадран" (Голубинци) ФК "Сремац Војка" (Војка)
06. 09. 2020. (недеља) - 16:30 Голубинци
Делегат Клинцов Велимир
Судија Радић Миленко
Први судија помоћник Петровић Стефан
Други судија помоћник Бошковић Немања
ФК "Будућност" (Салаш Ноћајски) ФК "Слога" (Ердевик)
06. 09. 2020. (недеља) - 16:30 Салаш Ноћајски
Делегат Мајсторовић Станко
Судија Секулић Марко
Први судија помоћник Димоски Марко
Други судија помоћник Ивановић Милош
ФК "Хајдук" (Дивош) ФК "Индекс" (Нови Сад)
06. 09. 2020. (недеља) - 16:30 Дивош
Делегат Јовичић Аца
Судија Граовац Бојан
Први судија помоћник Гаћиновић Марко
Други судија помоћник Љубинковић Бранислав
ФК "Слога" (Темерин) ФК "Јединство" (Руменка)
05. 09. 2020. (субота) - 16:30 Темерин
Делегат Кнежевић Бране
Судија Петровић Растко
Први судија помоћник Тошић Владимир
Други судија помоћник Малешевић Немања
ФК "Борац" (Шајкаш) ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)
06. 09. 2020. (недеља) - 16:30 Шајкаш
Делегат Ђумић Тихомир
Судија Ранковић Немања
Први судија помоћник Релић Драшко
Други судија помоћник Калман Петар

ВФЛ „Југ“ – 4. коло

ФК "Подунавац" (Белегиш) ФК "Борац" (Шајкаш)
02. 09. 2020. (среда) - 16:30 Белегиш
Делегат Косовац Јован
Судија Штумпф Жељко
Први судија помоћник Митровић Огњен
Други судија помоћник Ранковић Немања
ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) ФК "Слога" (Темерин)
02. 09. 2020. (среда) - 16:30 Нови Сад
Делегат Вујовић Слободан
Судија Гаћиновић Марко
Први судија помоћник Ивановић Милош
Други судија помоћник Божоки Данијел
ФК "Јединство" (Руменка) ФК "Хајдук" (Дивош)
02. 09. 2020. (среда) - 16:30 Руменка
Делегат Грујић Синиша
Судија Димоски Марко
Први судија помоћник Кампић Немања
Други судија помоћник Стоиљковић Зорана
ФК "Индекс" (Нови Сад) ФК "Будућност" (Салаш Ноћајски)
02. 09. 2020. (среда) - 16:30 Нови Сад
Делегат Муратовић Радислав
Судија Петровић Душан
Први судија помоћник Чекичевић Никола
Други судија помоћник Матић Димитрије
ФК "Слога" (Ердевик) ФК "Јадран" (Голубинци)
02. 09. 2020. (среда) - 16:30 Ердевик
Делегат Пејић Драган
Судија Релић Драшко
Први судија помоћник Мијановић Стефан
Други судија помоћник Скакавац Александар
ФК "Сремац Војка" (Војка) ФК "Раднички" (Нова Пазова)
02. 09. 2020. (среда) - 16:30 Војка
Делегат Јовановић Стојша
Судија Граовац Бојан
Први судија помоћник Петровић Растко
Други судија помоћник Колџић Стефан
ФК "Подриње" (Мачванска Митровица) РФК "Нови Сад 1921" (Нови Сад)
02. 09. 2020. (среда) - 16:30 Мачванска Митровица
Делегат Суботић Марко
Судија Тошић Владимир
Први судија помоћник Грмуша Бранко
Други судија помоћник Вукчевић Дуња
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "Слобода" (Доњи Товарник)
02. 09. 2020. (среда) - 16:30 Бачки Јарак
Делегат Ћурчић Дејан
Судија Петровић Стефан
Први судија помоћник Неговановић Милош
Други судија помоћник Малешевић Немања
ФК "Цемент" (Беочин) ОФК "Југовић" (Каћ)
02. 09. 2020. (среда) - 16:30 Беочин
Делегат Козарев Петар
Судија Вукмановић Никола
Први судија помоћник Самац Саша
Други судија помоћник Јевтић Александар

ВФЛ „Југ“ – 3. коло

ФК "Цемент" (Беочин) ФК "Подунавац" (Белегиш)
29. 08. 2020. (субота) - 16:30 Беочин
Делегат Јовичић Аца
Судија Чекичевић Никола
Први судија помоћник Петровић Душан
Други судија помоћник Билић Дејан
ОФК "Југовић" (Каћ) ФК "Младост" (Бачки Јарак)
30. 08. 2020. (недеља) - 16:30 Каћ
Делегат Дукић Озрен
Судија Грмуша Бранко
Први судија помоћник Самац Саша
Други судија помоћник Калман Петар
ФК "Слобода" (Доњи Товарник) ФК "Подриње" (Мачванска Митровица)
30. 08. 2020. (недеља) - 16:30 Доњи Товарник
Делегат Кнежевић Бране
Судија Митровић Огњен
Први судија помоћник Граовац Бојан
Други судија помоћник Скакавац Александар
РФК "Нови Сад 1921" (Нови Сад) ФК "Сремац Војка" (Војка)
29. 08. 2020. (субота) - 16:30 Нови Сад
Делегат Клинцов Велимир
Судија Петровић Растко
Први судија помоћник Ранковић Немања
Други судија помоћник Колџић Стефан
ФК "Раднички" (Нова Пазова) ФК "Слога" (Ердевик)
29. 08. 2020. (субота) - 16:30 Нова Пазова
Делегат Инђић Мирко
Судија Петровић Стефан
Први судија помоћник Бошковић Немања
Други судија помоћник Релић Драшко
ФК "Јадран" (Голубинци) ФК "Индекс" (Нови Сад)
30. 08. 2020. (недеља) - 16:30 Голубинци
Делегат Доведан Милан
Судија Кампић Немања
Први судија помоћник Тошић Владимир
Други судија помоћник Секулић Марко
ФК "Будућност" (Салаш Ноћајски) ФК "Јединство" (Руменка)
30. 08. 2020. (недеља) - 16:30 Салаш Ноћајски
Делегат Бањанин Младен
Судија Мијановић Стефан
Први судија помоћник Радић Миленко
Други судија помоћник Љубинковић Бранислав
ФК "Хајдук" (Дивош) ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)
30. 08. 2020. (недеља) - 16:30 Дивош
Делегат Јокић Горан
Судија Граховац Алекса
Први судија помоћник Божоки Данијел
Други судија помоћник Вукмановић Никола
ФК "Слога" (Темерин) ФК "Борац" (Шајкаш)
29. 08. 2020. (субота) - 16:30 Темерин
Делегат Тркуља Илија
Судија Димоски Марко
Први судија помоћник Штумпф Жељко
Други судија помоћник Малешевић Немања

ВФЛ „Југ“ – 2. коло

ФК "Подунавац" (Белегиш) ФК "Слога" (Темерин)
23. 08. 2020. (недеља) - 17:00 Белегиш
Делегат Пејић Драган
Судија Радић Миленко
Први судија помоћник Божоки Данијел
Други судија помоћник Љубинковић Бранислав
ФК "Борац" (Шајкаш) ФК "Хајдук" (Дивош)
23. 08. 2020. (недеља) - 17:00 Шајкаш
Делегат Ћурчић Дејан
Судија Граовац Бојан
Први судија помоћник Митровић Огњен
Други судија помоћник Матић Димитрије
ФК "Црвена звезда" (Нови Сад) ФК "Будућност" (Салаш Ноћајски)
22. 08. 2020. (субота) - 17:00 Нови Сад
Делегат Голубовић Миленко
Судија Самац Саша
Први судија помоћник Гаћиновић Марко
Други судија помоћник Вукчевић Дуња
ФК "Јединство" (Руменка) ФК "Јадран" (Голубинци)
23. 08. 2020. (недеља) - 17:00 Руменка
Делегат Муратовић Радислав
Судија Граховац Алекса
Први судија помоћник Грмуша Бранко
Други судија помоћник Калман Петар
ФК "Индекс" (Нови Сад) ФК "Раднички" (Нова Пазова)
23. 08. 2020. (недеља) - 10:00 Нови Сад
Делегат Косовац Јован
Судија Петровић Растко
Први судија помоћник Неговановић Милош
Други судија помоћник Бошковић Немања
ФК "Слога" (Ердевик) РФК "Нови Сад 1921" (Нови Сад)
22. 08. 2020. (субота) - 17:00 Ердевик
Делегат Суботић Марко
Судија Радић Благоје
Први судија помоћник Ранковић Немања
Други судија помоћник Колџић Стефан
ФК "Сремац Војка" (Војка) ФК "Слобода" (Доњи Товарник)
23. 08. 2020. (недеља) - 17:00 Војка
Делегат Пузић Горан
Судија Димоски Марко
Први судија помоћник Петровић Стефан
Други судија помоћник Малешевић Немања
ФК "Подриње" (Мачванска Митровица) ОФК "Југовић" (Каћ)
22. 08. 2020. (субота) - 17:00 Мачванска Митровица
Делегат Козарев Петар
Судија Мијановић Стефан
Први судија помоћник Чекичевић Никола
Други судија помоћник Петровић Душан
ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "Цемент" (Беочин)
22. 08. 2020. (субота) - 17:00 Бачки Јарак
Делегат Ђумић Тихомир
Судија Штумпф Жељко
Први судија помоћник Секулић Марко
Други судија помоћник Стоиљковић Зорана

ВФЛ „Југ“ – 1. коло

ФК "Младост" (Бачки Јарак) ФК "Подунавац" (Белегиш)
15. 08. 2020. (субота) - 17:00 Бачки Јарак
Делегат Грујић Синиша
Судија Грмуша Бранко
Први судија помоћник Божоки Данијел
Други судија помоћник Секулић Марко
ФК "Цемент" (Беочин) ФК "Подриње" (Мачванска Митровица)
15. 08. 2020. (субота) - 17:00 Беочин
Делегат Клинцов Велимир
Судија Митровић Огњен
Први судија помоћник Граовац Бојан
Други судија помоћник Радић Благоје
ОФК "Југовић" (Каћ) ФК "Сремац Војка" (Војка)
16. 08. 2020. (недеља) - 17:00 Каћ
Делегат Тркуља Илија
Судија Штумпф Жељко
Први судија помоћник Стоиљковић Зорана
Други судија помоћник Калман Петар
ФК "Слобода" (Доњи Товарник) ФК "Слога" (Ердевик)
16. 08. 2020. (недеља) - 17:00 Доњи Товарник
Делегат Инђић Мирко
Судија Гаћиновић Марко
Први судија помоћник Божоки Данијел
Други судија помоћник Љубинковић Бранислав
РФК "Нови Сад 1921" (Нови Сад) ФК "Индекс" (Нови Сад)
15. 08. 2020. (субота) - 17:00 Нови Сад
Делегат Аџић Веселин
Судија Димоски Марко
Први судија помоћник Штумпф Жељко
Други судија помоћник Малешевић Немања
ФК "Раднички" (Нова Пазова) ФК "Јединство" (Руменка)
15. 08. 2020. (субота) - 17:00 Нова Пазова
Делегат Мајсторовић Станко
Судија Ранковић Немања
Први судија помоћник Петровић Растко
Други судија помоћник Љубинковић Бранислав
ФК "Јадран" (Голубинци) ФК "Црвена звезда" (Нови Сад)
16. 08. 2020. (недеља) - 17:00 Голубинци
Делегат Јовановић Стојша
Судија Петровић Стефан
Први судија помоћник Граовац Бојан
Други судија помоћник Колџић Стефан
ФК "Будућност" (Салаш Ноћајски) ФК "Борац" (Шајкаш)
16. 08. 2020. (недеља) - 17:00 Салаш Ноћајски
Делегат Кнежевић Бране
Судија Радић Миленко
Први судија помоћник Самац Саша
Други судија помоћник Вукчевић Дуња
ФК "Хајдук" (Дивош) ФК "Слога" (Темерин)
16. 08. 2020. (недеља) - 17:00 Дивош
Делегат Бањанин Младен
Судија Чекичевић Никола
Први судија помоћник Мијановић Стефан
Други судија помоћник Матић Димитрије