ВФЛ „Исток“ – делегирање

ВФЛ „Исток“ – 34. коло

ФК "Раднички" (Сутјеска) ФК "Раднички" (Ковин)
05. 06. 2021. (субота) - 17:30 Сутјеска
Делегат Жужа Ђорђе
Судија Ћировић Никола
Први судија помоћник Радуловић Страхиња
Други судија помоћник Јовановић Никола
ФК "ЖАК" (Кикинда) ОФК "Бегеј" (Житиште)
05. 06. 2021. (субота) - 17:30 Кикинда
Делегат Кирилов Здравко
Судија Марков Никола
Први судија помоћник Петровић Душан (Зр.)
Други судија помоћник Марков Милош
ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа) ФК "Слога" (Пландиште)
05. 06. 2021. (субота) - 17:30 Војвода Степа
Делегат Јеринкић Бранислав
Судија Габоров Милан
Први судија помоћник Бјелош Бобан
Други судија помоћник Стошић Александар
ФК "Банат" (Чента) ФК "Јединство" (Влајковац)
05. 06. 2021. (субота) - 17:30 Чента
Делегат Ромић Боро
Судија Ковач Кристијан
Први судија помоћник Наумовић Марко
Други судија помоћник Стевковски Данил
ФК "Борац" (Старчево) ФК "Омладинац Фам" (Ботош)
05. 06. 2021. (субота) - 17:30 Старчево
Делегат Миздрак Гојко
Судија Рунић Милан
Први судија помоћник Ристић Вељко
Други судија помоћник Томашев Никола
ФК "Будућност" (Српска Црња) ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)
05. 06. 2021. (субота) - 17:30 Српска Црња
Делегат Ђорђевски Ненад
Судија Попов Марко
Први судија помоћник Максимовић Милош
Други судија помоћник Тешић Милан
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
05. 06. 2021. (субота) - 17:30 Банатско Карађорђево
Делегат Радман Момчило
Судија Домазетоски Немања
Први судија помоћник Тадић Никола
Други судија помоћник Николић Бојан
ФК "Младост" (Омољица) ФК "Крајина" (Крајишник)
05. 06. 2021. (субота) - 17:30 Омољица
Делегат Мишић Жика
Судија Раковић Никола
Први судија помоћник Цвитак Борис
Други судија помоћник Петровић Катарина

ВФЛ „Исток“ – 33. коло

ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) ФК "Младост" (Омољица)
29. 05. 2021. (субота) - 17:30 Банатски Карловац
Делегат Шешлија Владан
Судија Ћировић Никола
Први судија помоћник Раковић Никола
Други судија помоћник Јовановић Никола
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
29. 05. 2021. (субота) - 17:30 Кикинда
Делегат Маринков Цвета
Судија Тадић Никола
Први судија помоћник Ковач Кристијан
Други судија помоћник Наумовић Марко
ФК "Омладинац Фам" (Ботош) ФК "Будућност" (Српска Црња)
29. 05. 2021. (субота) - 17:30 Ботош
Делегат Јановић Зоран
Судија Тодоровић Кристијан
Први судија помоћник Јанковић Милош
Други судија помоћник Стевковски Данил
ФК "Јединство" (Влајковац) ФК "Борац" (Старчево)
29. 05. 2021. (субота) - 17:30 Влајковац
Делегат Ђурица Златко
Судија Бјелош Бобан
Први судија помоћник Радуловић Страхиња
Други судија помоћник Стошић Александар
ФК "Слога" (Пландиште) ФК "Банат" (Чента)
29. 05. 2021. (субота) - 17:30 Пландиште
Делегат Рохарик Павел
Судија Цвитак Борис
Први судија помоћник Бунчић Немања
Други судија помоћник Тешић Милан
ОФК "Бегеј" (Житиште) ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа)
29. 05. 2021. (субота) - 17:30 Житиште
Делегат Курјаков Милорад
Судија Шуљагић Урош
Први судија помоћник Ристић Вељко
Други судија помоћник Томашев Никола
ФК "Раднички" (Ковин) ФК "ЖАК" (Кикинда)
29. 05. 2021. (субота) - 17:30 Ковин
Делегат Крњајић Дејан
Судија Габоров Милан
Први судија помоћник Петровић Душан (Зр.)
Други судија помоћник Јаћимовски Дејан
ФК "Нафтагас" Елемир ФК "Раднички" (Сутјеска)
29. 05. 2021. (субота) - 17:30 Елемир
Делегат Бечејац Радослав
Судија Марков Милош
Први судија помоћник Рунић Милан
Други судија помоћник Марков Никола

ВФЛ „Исток“ – 32. коло

ФК "ЖАК" (Кикинда) ФК "Нафтагас" Елемир
26. 05. 2021. (среда) - 17:00 Кикинда
Делегат Ковановић Милорад
Судија Рунић Милан
Први судија помоћник Попов Марко
Други судија помоћник Ристић Вељко
ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа) ФК "Раднички" (Ковин)
26. 05. 2021. (среда) - 17:00 Војвода Степа
Делегат Блажин Иван
Судија Радуловић Страхиња
Први судија помоћник Габоров Милан
Други судија помоћник Стошић Александар
ФК "Банат" (Чента) ОФК "Бегеј" (Житиште)
26. 05. 2021. (среда) - 17:00 Чента
Делегат Стојаковић Александар
Судија Ковач Кристијан
Први судија помоћник Јаћимовски Дејан
Други судија помоћник Стевковски Данил
ФК "Борац" (Старчево) ФК "Слога" (Пландиште)
26. 05. 2021. (среда) - 17:00 Старчево
Делегат Попов Саша
Судија Петровић Душан (Зр.)
Први судија помоћник Бунчић Немања
Други судија помоћник Томашев Никола
ФК "Будућност" (Српска Црња) ФК "Јединство" (Влајковац)
26. 05. 2021. (среда) - 17:00 Српска Црња
Делегат Кирков Александар
Судија Марков Никола
Први судија помоћник Домазетоски Немања
Други судија помоћник Јанковић Милош
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) ФК "Омладинац Фам" (Ботош)
26. 05. 2021. (среда) - 17:00 Банатско Карађорђево
Делегат Миздрак Гојко
Судија Раковић Никола
Први судија помоћник Цвитак Борис
Други судија помоћник Тешић Милан
ФК "Младост" (Омољица) ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)
26. 05. 2021. (среда) - 17:00 Омољица
Делегат Радман Момчило
Судија Шуљагић Урош
Први судија помоћник Тадић Никола
Други судија помоћник Максимовић Милош
ФК "Крајина" (Крајишник) ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
26. 05. 2021. (среда) - 17:00 Крајишник
Делегат Ромић Боро
Судија Гвозденов Вељко
Први судија помоћник Ћировић Никола
Други судија помоћник Марков Милош

ВФЛ „Исток“ – 31. коло

ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) ФК "Крајина" (Крајишник)
22. 05. 2021. (субота) - 17:00 Кикинда
Делегат Жужа Ђорђе
Судија Тодоровић Кристијан
Први судија помоћник Ћировић Никола
Други судија помоћник Гвозденов Вељко
ФК "Омладинац Фам" (Ботош) ФК "Младост" (Омољица)
23. 05. 2021. (недеља) - 17:00 Ботош
Делегат Кирилов Здравко
Судија Ковач Кристијан
Први судија помоћник Ристић Вељко
Други судија помоћник Јаћимовски Дејан
ФК "Јединство" (Влајковац) ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
22. 05. 2021. (субота) - 17:00 Влајковац
Делегат Бечејац Радослав
Судија Попов Марко
Први судија помоћник Марков Милош
Други судија помоћник Марков Никола
ФК "Слога" (Пландиште) ФК "Будућност" (Српска Црња)
22. 05. 2021. (субота) - 17:00 Пландиште
Делегат Мишић Жика
Судија Бунчић Немања
Први судија помоћник Наумовић Марко
Други судија помоћник Максимовић Милош
ОФК "Бегеј" (Житиште) ФК "Борац" (Старчево)
22. 05. 2021. (субота) - 17:00 Житиште
Делегат Јеринкић Бранислав
Судија Радуловић Страхиња
Први судија помоћник Бјелош Бобан
Други судија помоћник Стошић Александар
ФК "Раднички" (Ковин) ФК "Банат" (Чента)
23. 05. 2021. (недеља) - 17:00 Ковин
Делегат Стоилковски Милорад
Судија Домазетоски Немања
Први судија помоћник Цвитак Борис
Други судија помоћник Јанковић Милош
ФК "Нафтагас" Елемир ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа)
22. 05. 2021. (субота) - 17:00 Елемир
Делегат Андрејић Игор
Судија Раковић Никола
Први судија помоћник Шуљагић Урош
Други судија помоћник Габоров Милан
ФК "Раднички" (Сутјеска) ФК "ЖАК" (Кикинда)
22. 05. 2021. (субота) - 17:00 Сутјеска
Делегат Ђорђевски Ненад
Судија Рунић Милан
Први судија помоћник Тешић Милан
Други судија помоћник Томашев Никола

ВФЛ „Исток“ – 30. коло

ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа) ФК "Раднички" (Сутјеска)
16. 05. 2021. (недеља) - 17:00 Војвода Степа
Делегат Маринков Цвета
Судија Бунчић Немања
Први судија помоћник Тадић Никола
Други судија помоћник Максимовић Милош
ФК "Банат" (Чента) ФК "Нафтагас" Елемир
16. 05. 2021. (недеља) - 17:00 Чента
Делегат Курјаков Милорад
Судија Цвитак Борис
Први судија помоћник Шуљагић Урош
Други судија помоћник Наумовић Марко
ФК "Борац" (Старчево) ФК "Раднички" (Ковин)
16. 05. 2021. (недеља) - 17:00 Старчево
Делегат Стојаковић Александар
Судија Бјелош Бобан
Први судија помоћник Стошић Александар
Други судија помоћник Томашев Никола
ФК "Будућност" (Српска Црња) ОФК "Бегеј" (Житиште)
15. 05. 2021. (субота) - 17:00 Српска Црња
Делегат Крњајић Дејан
Судија Гвозденов Вељко
Први судија помоћник Ћировић Никола
Други судија помоћник Јовановић Никола
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) ФК "Слога" (Пландиште)
15. 05. 2021. (субота) - 17:00 Банатско Карађорђево
Делегат Ђурица Златко
Судија Петровић Душан (Зр.)
Први судија помоћник Николић Бојан
Други судија помоћник Рунић Милан
ФК "Младост" (Омољица) ФК "Јединство" (Влајковац)
16. 05. 2021. (недеља) - 17:00 Омољица
Делегат Шешлија Владан
Судија Радуловић Страхиња
Први судија помоћник Домазетоски Немања
Други судија помоћник Стевковски Данил
ФК "Крајина" (Крајишник) ФК "Омладинац Фам" (Ботош)
15. 05. 2021. (субота) - 17:00 Крајишник
Делегат Рохарик Павел
Судија Марков Милош
Први судија помоћник Попов Марко
Други судија помоћник Марков Никола
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)
15. 05. 2021. (субота) - 17:00 Банатски Карловац
Делегат Миздрак Гојко
Судија Тодоровић Кристијан
Први судија помоћник Јаћимовски Дејан
Други судија помоћник Петровић Катарина

ВФЛ „Исток“ – 29. коло

ФК "Омладинац Фам" (Ботош) ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
09. 05. 2021. (недеља) - 17:00 Ботош
Делегат Стоилковски Милорад
Судија Раковић Никола
Први судија помоћник Стевковски Данил
Други судија помоћник Тодоровић Кристијан
ФК "Јединство" (Влајковац) ФК "Крајина" (Крајишник)
08. 05. 2021. (субота) - 17:00 Влајковац
Делегат Јановић Зоран
Судија Петровић Катарина
Први судија помоћник Јаћимовски Дејан
Други судија помоћник Јанковић Милош
ФК "Слога" (Пландиште) ФК "Младост" (Омољица)
08. 05. 2021. (субота) - 17:00 Пландиште
Делегат Попов Саша
Судија Бјелош Бобан
Први судија помоћник Тешић Милан
Други судија помоћник Томашев Никола
ОФК "Бегеј" (Житиште) ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
08. 05. 2021. (субота) - 17:00 Житиште
Делегат Мишић Жика
Судија Домазетоски Немања
Први судија помоћник Цвитак Борис
Други судија помоћник Наумовић Марко
ФК "Раднички" (Ковин) ФК "Будућност" (Српска Црња)
09. 05. 2021. (недеља) - 17:00 Ковин
Делегат Јеринкић Бранислав
Судија Тадић Никола
Први судија помоћник Бунчић Немања
Други судија помоћник Максимовић Милош
ФК "Нафтагас" Елемир ФК "Борац" (Старчево)
08. 05. 2021. (субота) - 17:00 Елемир
Делегат Блажин Иван
Судија Рунић Милан
Први судија помоћник Ковач Кристијан
Други судија помоћник Ристић Вељко
ФК "Раднички" (Сутјеска) ФК "Банат" (Чента)
08. 05. 2021. (субота) - 17:00 Сутјеска
Делегат Ромић Боро
Судија Габоров Милан
Први судија помоћник Николић Бојан
Други судија помоћник Стошић Александар
ФК "ЖАК" (Кикинда) ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа)
09. 05. 2021. (недеља) - 17:00 Кикинда
Делегат Кирков Александар
Судија Попов Марко
Први судија помоћник Петровић Душан (Зр.)
Други судија помоћник Радуловић Страхиња

ВФЛ „Исток“ – 28. коло

ФК "Банат" (Чента) ФК "ЖАК" (Кикинда)
02. 05. 2021. (недеља) - 16:30 Чента
Делегат Жужа Ђорђе
Судија Раковић Никола
Први судија помоћник Стевковски Данил
Други судија помоћник Јовановић Никола
ФК "Борац" (Старчево) ФК "Раднички" (Сутјеска)
02. 05. 2021. (недеља) - 16:30 Старчево
Делегат Ковановић Милорад
Судија Шуљагић Урош
Први судија помоћник Ковач Кристијан
Други судија помоћник Тадић Никола
ФК "Будућност" (Српска Црња) ФК "Нафтагас" Елемир
29. 04. 2021. (четвртак) - 16:30 Српска Црња
Делегат Кирилов Здравко
Судија Тодоровић Кристијан
Први судија помоћник Ћировић Никола
Други судија помоћник Тешић Милан
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) ФК "Раднички" (Ковин)
01. 05. 2021. (субота) - 16:30 Банатско Карађорђево
Делегат Андрејић Игор
Судија Попов Марко
Први судија помоћник Максимовић Милош
Други судија помоћник Наумовић Марко
ФК "Младост" (Омољица) ОФК "Бегеј" (Житиште)
02. 05. 2021. (недеља) - 16:30 Омољица
Делегат Бечејац Радослав
Судија Габоров Милан
Први судија помоћник Петровић Душан (Зр.)
Други судија помоћник Николић Бојан
ФК "Крајина" (Крајишник) ФК "Слога" (Пландиште)
01. 05. 2021. (субота) - 16:30 Крајишник
Делегат Стојаковић Александар
Судија Домазетоски Немања
Први судија помоћник Петровић Катарина
Други судија помоћник Ристић Вељко
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) ФК "Јединство" (Влајковац)
01. 05. 2021. (субота) - 16:30 Банатски Карловац
Делегат Ђорђевски Ненад
Судија Марков Никола
Први судија помоћник Радуловић Страхиња
Други судија помоћник Марков Милош
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) ФК "Омладинац Фам" (Ботош)
01. 05. 2021. (субота) - 16:30 Кикинда
Делегат Радман Момчило
Судија Цвитак Борис
Први судија помоћник Бјелош Бобан
Други судија помоћник Јанковић Милош

ВФЛ „Исток“ – 27. коло

ФК "Јединство" (Влајковац) ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)
24. 04. 2021. (субота) - 16:30 Влајковац
Делегат Шешлија Владан
Судија Марков Милош
Први судија помоћник Рунић Милан
Други судија помоћник Марков Никола
ФК "Слога" (Пландиште) ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
24. 04. 2021. (субота) - 16:30 Пландиште
Делегат Крњајић Дејан
Судија Петровић Душан (Зр.)
Први судија помоћник Попов Марко
Други судија помоћник Стошић Александар
ОФК "Бегеј" (Житиште) ФК "Крајина" (Крајишник)
24. 04. 2021. (субота) - 16:30 Житиште
Делегат Миздрак Гојко
Судија Петровић Катарина
Први судија помоћник Јаћимовски Дејан
Други судија помоћник Стевковски Данил
ФК "Раднички" (Ковин) ФК "Младост" (Омољица)
25. 04. 2021. (недеља) - 16:30 Ковин
Делегат Маринков Цвета
Судија Ћировић Никола
Први судија помоћник Гвозденов Вељко
Други судија помоћник Тодоровић Кристијан
ФК "Нафтагас" Елемир ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
24. 04. 2021. (субота) - 16:30 Елемир
Делегат Ђурица Златко
Судија Бунчић Немања
Први судија помоћник Максимовић Милош
Други судија помоћник Ристић Вељко
ФК "Раднички" (Сутјеска) ФК "Будућност" (Српска Црња)
24. 04. 2021. (субота) - 16:30 Сутјеска
Делегат Рохарик Павел
Судија Домазетоски Немања
Први судија помоћник Јанковић Милош
Други судија помоћник Наумовић Марко
ФК "ЖАК" (Кикинда) ФК "Борац" (Старчево)
25. 04. 2021. (недеља) - 16:30 Кикинда
Делегат Ромић Боро
Судија Радуловић Страхиња
Први судија помоћник Бјелош Бобан
Други судија помоћник Николић Бојан
ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа) ФК "Банат" (Чента)
25. 04. 2021. (недеља) - 16:30 Војвода Степа
Делегат Курјаков Милорад
Судија Ковач Кристијан
Први судија помоћник Габоров Милан
Други судија помоћник Тешић Милан

ВФЛ „Исток“ – 26. коло

ФК "Борац" (Старчево) ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа)
21. 04. 2021. (среда) - 16:30 Старчево
Делегат Стојаковић Александар
Судија Петровић Душан (Зр.)
Први судија помоћник Ристић Вељко
Други судија помоћник Стевковски Данил
ФК "Будућност" (Српска Црња) ФК "ЖАК" (Кикинда)
21. 04. 2021. (среда) - 16:30 Српска Црња
Делегат Мишић Жика
Судија Ћировић Никола
Први судија помоћник Радуловић Страхиња
Други судија помоћник Томашев Никола
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) ФК "Раднички" (Сутјеска)
21. 04. 2021. (среда) - 16:30 Банатско Карађорђево
Делегат Стоилковски Милорад
Судија Гвозденов Вељко
Први судија помоћник Тодоровић Кристијан
Други судија помоћник Марков Милош
ФК "Младост" (Омољица) ФК "Нафтагас" Елемир
21. 04. 2021. (среда) - 16:30 Омољица
Делегат Попов Саша
Судија Шуљагић Урош
Први судија помоћник Ковач Кристијан
Други судија помоћник Тадић Никола
ФК "Крајина" (Крајишник) ФК "Раднички" (Ковин)
21. 04. 2021. (среда) - 16:30 Крајишник
Делегат Блажин Иван
Судија Раковић Никола
Први судија помоћник Габоров Милан
Други судија помоћник Марков Никола
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) ОФК "Бегеј" (Житиште)
21. 04. 2021. (среда) - 16:30 Банатски Карловац
Делегат Јеринкић Бранислав
Судија Цвитак Борис
Први судија помоћник Бунчић Немања
Други судија помоћник Тешић Милан
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) ФК "Слога" (Пландиште)
21. 04. 2021. (среда) - 16:30 Кикинда
Делегат Јановић Зоран
Судија Бјелош Бобан
Први судија помоћник Николић Бојан
Други судија помоћник Наумовић Марко
ФК "Омладинац Фам" (Ботош) ФК "Јединство" (Влајковац)
21. 04. 2021. (среда) - 16:30 Ботош
Делегат Кирков Александар
Судија Домазетоски Немања
Први судија помоћник Максимовић Милош
Други судија помоћник Јанковић Милош

ВФЛ „Исток“ – 25. коло

ФК "Слога" (Пландиште) ФК "Омладинац Фам" (Ботош)
17. 04. 2021. (субота) - 16:30 Пландиште
Делегат Андрејић Игор
Судија Бунчић Немања
Први судија помоћник Јанковић Милош
Други судија помоћник Јовановић Никола
ОФК "Бегеј" (Житиште) ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)
17. 04. 2021. (субота) - 16:30 Житиште
Делегат Ковановић Милорад
Судија Ћировић Никола
Први судија помоћник Тодоровић Кристијан
Други судија помоћник Раковић Никола
ФК "Раднички" (Ковин) ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
18. 04. 2021. (недеља) - 16:30 Ковин
Делегат Ђорђевски Ненад
Судија Бјелош Бобан
Први судија помоћник Максимовић Милош
Други судија помоћник Томашев Никола
ФК "Нафтагас" Елемир ФК "Крајина" (Крајишник)
17. 04. 2021. (субота) - 16:30 Елемир
Делегат Кирилов Здравко
Судија Марков Никола
Први судија помоћник Јаћимовски Дејан
Други судија помоћник Стевковски Данил
ФК "Раднички" (Сутјеска) ФК "Младост" (Омољица)
17. 04. 2021. (субота) - 16:30 Сутјеска
Делегат Бечејац Радослав
Судија Шуљагић Урош
Први судија помоћник Габоров Милан
Други судија помоћник Стошић Александар
ФК "ЖАК" (Кикинда) ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
18. 04. 2021. (недеља) - 16:30 Кикинда
Делегат Радман Момчило
Судија Тадић Никола
Први судија помоћник Цвитак Борис
Други судија помоћник Наумовић Марко
ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа) ФК "Будућност" (Српска Црња)
18. 04. 2021. (недеља) - 16:30 Војвода Степа
Делегат Жужа Ђорђе
Судија Попов Марко
Први судија помоћник Петровић Душан (Зр.)
Други судија помоћник Марков Милош
ФК "Банат" (Чента) ФК "Борац" (Старчево)
18. 04. 2021. (недеља) - 16:30 Чента
Делегат Рохарик Павел
Судија Ковач Кристијан
Први судија помоћник Ристић Вељко
Други судија помоћник Рунић Милан

ВФЛ „Исток“ – 24. коло

ФК "Будућност" (Српска Црња) ФК "Банат" (Чента)
10. 04. 2021. (субота) - 16:00 Српска Црња
Делегат Андрејић Игор
Судија Домазетоски Немања
Први судија помоћник Максимовић Милош
Други судија помоћник Наумовић Марко
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа)
10. 04. 2021. (субота) - 16:00 Банатско Карађорђево
Делегат Јеринкић Бранислав
Судија Рунић Милан
Први судија помоћник Ковач Кристијан
Други судија помоћник Николић Бојан
ФК "Младост" (Омољица) ФК "ЖАК" (Кикинда)
11. 04. 2021. (недеља) - 16:00 Омољица
Делегат Курјаков Милорад
Судија Раковић Никола
Први судија помоћник Петровић Катарина
Други судија помоћник Стевковски Данил
ФК "Крајина" (Крајишник) ФК "Раднички" (Сутјеска)
10. 04. 2021. (субота) - 16:00 Крајишник
Делегат Крњајић Дејан
Судија Радуловић Страхиња
Први судија помоћник Габоров Милан
Други судија помоћник Стошић Александар
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) ФК "Нафтагас" Елемир
10. 04. 2021. (субота) - 16:00 Банатски Карловац
Делегат Стојаковић Александар
Судија Тадић Никола
Први судија помоћник Цвитак Борис
Други судија помоћник Јанковић Милош
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) ФК "Раднички" (Ковин)
10. 04. 2021. (субота) - 16:00 Кикинда
Делегат Попов Саша
Судија Ћировић Никола
Први судија помоћник Бјелош Бобан
Други судија помоћник Томашев Никола
ФК "Омладинац Фам" (Ботош) ОФК "Бегеј" (Житиште)
11. 04. 2021. (недеља) - 16:00 Ботош
Делегат Ромић Боро
Судија Гвозденов Вељко
Први судија помоћник Попов Марко
Други судија помоћник Ристић Вељко
ФК "Јединство" (Влајковац) ФК "Слога" (Пландиште)
10. 04. 2021. (субота) - 16:00 Влајковац
Делегат Миздрак Гојко
Судија Бунчић Немања
Први судија помоћник Тешић Милан
Други судија помоћник Јаћимовски Дејан

ВФЛ „Исток“ – 23. коло

ОФК "Бегеј" (Житиште) ФК "Јединство" (Влајковац)
07. 04. 2021. (среда) - 16:00 Житиште
Делегат Јановић Зоран
Судија Петровић Душан (Зр.)
Први судија помоћник Николић Бојан
Други судија помоћник Стошић Александар
ФК "Раднички" (Ковин) ФК "Омладинац Фам" (Ботош)
07. 04. 2021. (среда) - 16:00 Ковин
Делегат Маринков Цвета
Судија Ковач Кристијан
Први судија помоћник Ристић Вељко
Други судија помоћник Стевковски Данил
ФК "Нафтагас" Елемир ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)
07. 04. 2021. (среда) - 16:00 Елемир
Делегат Кирков Александар
Судија Шуљагић Урош
Први судија помоћник Наумовић Марко
Други судија помоћник Јаћимовски Дејан
ФК "Раднички" (Сутјеска) ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
07. 04. 2021. (среда) - 16:00 Сутјеска
Делегат Шешлија Владан
Судија Бунчић Немања
Први судија помоћник Ћировић Никола
Други судија помоћник Тешић Милан
ФК "ЖАК" (Кикинда) ФК "Крајина" (Крајишник)
07. 04. 2021. (среда) - 16:00 Кикинда
Делегат Ђурица Златко
Судија Марков Милош
Први судија помоћник Рунић Милан
Други судија помоћник Марков Никола
ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа) ФК "Младост" (Омољица)
07. 04. 2021. (среда) - 16:00 Војвода Степа
Делегат Стоилковски Милорад
Судија Радуловић Страхиња
Први судија помоћник Попов Марко
Други судија помоћник Томашев Никола
ФК "Банат" (Чента) ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
07. 04. 2021. (среда) - 16:00 Чента
Делегат Блажин Иван
Судија Цвитак Борис
Први судија помоћник Максимовић Милош
Други судија помоћник Јанковић Милош
ФК "Борац" (Старчево) ФК "Будућност" (Српска Црња)
07. 04. 2021. (среда) - 16:00 Старчево
Делегат Мишић Жика
Судија Раковић Никола
Први судија помоћник Тадић Никола
Други судија помоћник Домазетоски Немања

ВФЛ „Исток“ – 22. коло

ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) ФК "Борац" (Старчево)
03. 04. 2021. (субота) - 16:00 Банатско Карађорђево
Делегат Радман Момчило
Судија Ковач Кристијан
Први судија помоћник Томашев Никола
Други судија помоћник Марков Никола
ФК "Младост" (Омољица) ФК "Банат" (Чента)
04. 04. 2021. (недеља) - 16:00 Омољица
Делегат Стојаковић Александар
Судија Рунић Милан
Први судија помоћник Јовановић Никола
Други судија помоћник Стевковски Данил
ФК "Крајина" (Крајишник) ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа)
03. 04. 2021. (субота) - 16:00 Крајишник
Делегат Ђорђевски Ненад
Судија Бунчић Немања
Први судија помоћник Наумовић Марко
Други судија помоћник Петровић Катарина
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) ФК "ЖАК" (Кикинда)
03. 04. 2021. (субота) - 16:00 Банатски Карловац
Делегат Жужа Ђорђе
Судија Радуловић Страхиња
Први судија помоћник Тешић Милан
Други судија помоћник Јаћимовски Дејан
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) ФК "Раднички" (Сутјеска)
03. 04. 2021. (субота) - 16:00 Кикинда
Делегат Миздрак Гојко
Судија Шуљагић Урош
Први судија помоћник Домазетоски Немања
Други судија помоћник Максимовић Милош
ФК "Омладинац Фам" (Ботош) ФК "Нафтагас" Елемир
04. 04. 2021. (недеља) - 16:00 Ботош
Делегат Бечејац Радослав
Судија Цвитак Борис
Први судија помоћник Тадић Никола
Други судија помоћник Раковић Никола
ФК "Јединство" (Влајковац) ФК "Раднички" (Ковин)
03. 04. 2021. (субота) - 16:00 Влајковац
Делегат Рохарик Павел
Судија Габоров Милан
Први судија помоћник Николић Бојан
Други судија помоћник Стошић Александар
ФК "Слога" (Пландиште) ОФК "Бегеј" (Житиште)
03. 04. 2021. (субота) - 16:00 Пландиште
Делегат Кирилов Здравко
Судија Попов Марко
Први судија помоћник Гвозденов Вељко
Други судија помоћник Јанковић Милош

ВФЛ „Исток“ – 21. коло

ФК "Раднички" (Ковин) ФК "Слога" (Пландиште)
28. 03. 2021. (недеља) - 15:00 Ковин
Делегат Кирков Александар
Судија Петровић Душан (Зр.)
Први судија помоћник Попов Марко
Други судија помоћник Јовановић Никола
ФК "Нафтагас" Елемир ФК "Јединство" (Влајковац)
27. 03. 2021. (субота) - 15:00 Елемир
Делегат Стоилковски Милорад
Судија Ковач Кристијан
Први судија помоћник Рунић Милан
Други судија помоћник Ристић Вељко
ФК "Раднички" (Сутјеска) ФК "Омладинац Фам" (Ботош)
27. 03. 2021. (субота) - 15:00 Сутјеска
Делегат Ковановић Милорад
Судија Радуловић Страхиња
Први судија помоћник Николић Бојан
Други судија помоћник Стошић Александар
ФК "ЖАК" (Кикинда) ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)
28. 03. 2021. (недеља) - 15:00 Кикинда
Делегат Шешлија Владан
Судија Габоров Милан
Први судија помоћник Николић Бојан
Други судија помоћник Томашев Никола
ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа) ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
28. 03. 2021. (недеља) - 15:00 Војвода Степа
Делегат Ђурица Златко
Судија Тадић Никола
Први судија помоћник Тешић Милан
Други судија помоћник Марков Милош
ФК "Банат" (Чента) ФК "Крајина" (Крајишник)
28. 03. 2021. (недеља) - 15:00 Чента
Делегат Попов Саша
Судија Раковић Никола
Први судија помоћник Ћировић Никола
Други судија помоћник Марков Никола
ФК "Борац" (Старчево) ФК "Младост" (Омољица)
28. 03. 2021. (недеља) - 15:00 Старчево
Делегат Крњајић Дејан
Судија Цвитак Борис
Први судија помоћник Наумовић Марко
Други судија помоћник Јанковић Милош
ФК "Будућност" (Српска Црња) ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
27. 03. 2021. (субота) - 15:00 Српска Црња
Делегат Курјаков Милорад
Судија Домазетоски Немања
Први судија помоћник Максимовић Милош
Други судија помоћник Јаћимовски Дејан

ВФЛ „Исток“ – 20. коло

ФК "Младост" (Омољица) ФК "Будућност" (Српска Црња)
21. 03. 2021. (недеља) - 15:00 Омољица
Делегат Ђорђевски Ненад
Судија Попов Марко
Први судија помоћник Петровић Душан
Други судија помоћник Тадић Никола
ФК "Крајина" (Крајишник) ФК "Борац" (Старчево)
20. 03. 2021. (субота) - 15:00 Крајишник
Делегат Кирилов Здравко
Судија Шуљагић Урош
Први судија помоћник Марков Никола
Други судија помоћник Марков Милош
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) ФК "Банат" (Чента)
20. 03. 2021. (субота) - 15:00 Банатски Карловац
Делегат Јановић Зоран
Судија Гвозденов Вељко
Први судија помоћник Тодоровић Кристијан
Други судија помоћник Тешић Милан
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа)
20. 03. 2021. (субота) - 15:00 Кикинда
Делегат Маринков Цвета
Судија Домазетоски Немања
Први судија помоћник Габоров Милан
Други судија помоћник Стошић Александар
ФК "Омладинац Фам" (Ботош) ФК "ЖАК" (Кикинда)
21. 03. 2021. (недеља) - 15:00 Ботош
Делегат Андрејић Игор
Судија Рунић Милан
Први судија помоћник Ристић Вељко
Други судија помоћник Раковић Никола
ФК "Јединство" (Влајковац) ФК "Раднички" (Сутјеска)
20. 03. 2021. (субота) - 15:00 Влајковац
Делегат Мишић Жика
Судија Цвитак Борис
Први судија помоћник Јанковић Милош
Други судија помоћник Максимовић Милош
ФК "Слога" (Пландиште) ФК "Нафтагас" Елемир
20. 03. 2021. (субота) - 15:00 Пландиште
Делегат Јеринкић Бранислав
Судија Ћировић Никола
Први судија помоћник Бунчић Немања
Други судија помоћник Јовановић Никола
ОФК "Бегеј" (Житиште) ФК "Раднички" (Ковин)
20. 03. 2021. (субота) - 15:00 Житиште
Делегат Стојаковић Александар
Судија Радуловић Страхиња
Први судија помоћник Бјелош Бобан
Други судија помоћник Томашев Никола

ВФЛ „Исток“ – 19. коло

ФК "Нафтагас" Елемир ОФК "Бегеј" (Житиште)
13. 03. 2021. (субота) - 14:30 Елемир
Делегат Ромић Боро
Судија Шуљагић Урош
Први судија помоћник Попов Марко
Други судија помоћник Јаћимовски Дејан
ФК "Раднички" (Сутјеска) ФК "Слога" (Пландиште)
13. 03. 2021. (субота) - 14:30 Сутјеска
Делегат Ђурица Златко
Судија Домазетоски Немања
Први судија помоћник Наумовић Марко
Други судија помоћник Максимовић Милош
ФК "ЖАК" (Кикинда) ФК "Јединство" (Влајковац)
14. 03. 2021. (недеља) - 14:30 Кикинда
Делегат Миздрак Гојко
Судија Бунчић Немања
Први судија помоћник Габоров Милан
Други судија помоћник Тешић Милан
ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа) ФК "Омладинац Фам" (Ботош)
14. 03. 2021. (недеља) - 14:30 Војвода Степа
Делегат Рохарик Павел
Судија Ћировић Никола
Први судија помоћник Николић Бојан
Други судија помоћник Јовановић Никола
ФК "Банат" (Чента) ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)
14. 03. 2021. (недеља) - 14:30 Чента
Делегат Стоилковски Милорад
Судија Тадић Никола
Први судија помоћник Цвитак Борис
Други судија помоћник Рунић Милан
ФК "Борац" (Старчево) ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
14. 03. 2021. (недеља) - 14:30 Старчево
Делегат Жужа Ђорђе
Судија Бјелош Бобан
Први судија помоћник Радуловић Страхиња
Други судија помоћник Стошић Александар
ФК "Будућност" (Српска Црња) ФК "Крајина" (Крајишник)
13. 03. 2021. (субота) - 14:30 Српска Црња
Делегат Радман Момчило
Судија Тодоровић Кристијан
Први судија помоћник Ковач Кристијан
Други судија помоћник Раковић Никола
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) ФК "Младост" (Омољица)
13. 03. 2021. (субота) - 14:30 Банатско Карађорђево
Делегат Блажин Иван
Судија Петровић Душан (Зр.)
Први судија помоћник Ристић Вељко
Други судија помоћник Томашев Никола

ВФЛ „Исток“ – 18. коло

ФК "Крајина" (Крајишник) ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
06. 03. 2021. (субота) - 14:30 Крајишник
Делегат Кирков Александар
Судија Ковач Кристијан
Први судија помоћник Петровић Душан (Зр.)
Други судија помоћник Томашев Никола
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) ФК "Будућност" (Српска Црња)
06. 03. 2021. (субота) - 14:30 Банатски Карловац
Делегат Крњајић Дејан
Судија Марков Милош
Први судија помоћник Радуловић Страхиња
Други судија помоћник Николић Бојан
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) ФК "Борац" (Старчево)
06. 03. 2021. (субота) - 14:30 Кикинда
Делегат Курјаков Милорад
Судија Ћировић Никола
Први судија помоћник Тодоровић Кристијан
Други судија помоћник Гвозденов Вељко
ФК "Омладинац Фам" (Ботош) ФК "Банат" (Чента)
07. 03. 2021. (недеља) - 14:30 Ботош
Делегат Ковановић Милорад
Судија Габоров Милан
Први судија помоћник Бјелош Бобан
Други судија помоћник Стошић Александар
ФК "Јединство" (Влајковац) ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа)
06. 03. 2021. (субота) - 14:30 Влајковац
Делегат Маринков Цвета
Судија Домазетоски Немања
Први судија помоћник Јаћимовски Дејан
Други судија помоћник Наумовић Марко
ФК "Слога" (Пландиште) ФК "ЖАК" (Кикинда)
06. 03. 2021. (субота) - 14:30 Пландиште
Делегат Јановић Зоран
Судија Марков Никола
Први судија помоћник Попов Марко
Други судија помоћник Ристић Вељко
ОФК "Бегеј" (Житиште) ФК "Раднички" (Сутјеска)
06. 03. 2021. (субота) - 14:30 Житиште
Делегат Бечејац Радослав
Судија Шуљагић Урош
Први судија помоћник Максимовић Милош
Други судија помоћник Тешић Милан
ФК "Раднички" (Ковин) ФК "Нафтагас" Елемир
07. 03. 2021. (недеља) - 14:30 Ковин
Делегат Шешлија Владан
Судија Тадић Никола
Први судија помоћник Бунчић Немања
Други судија помоћник Јанковић Милош

ВФЛ „Исток“ – 17. коло

ФК "Нафтагас" Елемир ФК "Јединство" (Нови Бечеј)
28. 11. 2020. (субота) - 13:00 Елемир
Делегат Ђурица Златко
Судија Ковач Кристијан
Први судија помоћник Николић Бојан
Други судија помоћник Ристић Вељко
ФК "Раднички" (Ковин) ФК "Раднички" (Сутјеска)
29. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Ковин
Делегат Кирков Александар
Судија Миливојев Бојан
Први судија помоћник Бунчић Немања
Други судија помоћник Петровић Катарина
ОФК "Бегеј" (Житиште) ФК "ЖАК" (Кикинда)
28. 11. 2020. (субота) - 13:00 Житиште
Делегат Кирилов Здравко
Судија Габоров Милан
Први судија помоћник Бјелош Бобан
Други судија помоћник Стошић Александар
ФК "Слога" (Пландиште) ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа)
28. 11. 2020. (субота) - 13:00 Пландиште
Делегат Јеринкић Бранислав
Судија Милић Јован
Први судија помоћник Јанковић Милош
Други судија помоћник Попов Марко
ФК "Јединство" (Влајковац) ФК "Банат" (Чента)
28. 11. 2020. (субота) - 13:00 Влајковац
Делегат Рохарик Павел
Судија Цвитак Борис
Први судија помоћник Наумовић Марко
Други судија помоћник Јаћимовски Дејан
ФК "Омладинац Фам" (Ботош) ФК "Борац" (Старчево)
29. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Ботош
Делегат Попов Саша
Судија Милосављевић Немања
Први судија помоћник Радуловић Страхиња
Други судија помоћник Томашев Никола
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) ФК "Будућност" (Српска Црња)
28. 11. 2020. (субота) - 13:00 Кикинда
Делегат Стоилковски Милорад
Судија Марков Никола
Први судија помоћник Богдановић Срђан
Други судија помоћник Марков Милош
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
28. 11. 2020. (субота) - 13:00 Банатски Карловац
Делегат Миздрак Гојко
Судија Ћировић Никола
Први судија помоћник Тодоровић Кристијан
Други судија помоћник Тешић Милан
ФК "Крајина" (Крајишник) ФК "Младост" (Омољица)
28. 11. 2020. (субота) - 13:00 Крајишник
Делегат Блажин Иван
Судија Шуљагић Урош
Први судија помоћник Петровић Душан (Зр.)
Други судија помоћник Гвозденов Вељко

ВФЛ „Исток“ – 16. коло

ФК "Јединство" (Нови Бечеј) ФК "Крајина" (Крајишник)
21. 11. 2020. (субота) - 13:00 Нови Бечеј
Делегат Јановић Зоран
Судија Цвитак Борис
Први судија помоћник Милосављевић Немања
Други судија помоћник Марков Милош
ФК "Младост" (Омољица) ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
22. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Омољица
Делегат Блажин Иван
Судија Попов Марко
Први судија помоћник Богдановић Срђан
Други судија помоћник Радуловић Страхиња
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)
21. 11. 2020. (субота) - 13:00 Банатско Карађорђево
Делегат Рохарик Павел
Судија Габоров Милан
Први судија помоћник Бјелош Бобан
Други судија помоћник Стошић Александар
ФК "Будућност" (Српска Црња) ФК "Омладинац Фам" (Ботош)
21. 11. 2020. (субота) - 13:00 Српска Црња
Делегат Јеринкић Бранислав
Судија Ћировић Никола
Први судија помоћник Бунчић Немања
Други судија помоћник Јаћимовски Дејан
ФК "Борац" (Старчево) ФК "Јединство" (Влајковац)
22. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Старчево
Делегат Маринков Цвета
Судија Миливојев Бојан
Први судија помоћник Шуљагић Урош
Други судија помоћник Јовановић Никола
ФК "Банат" (Чента) ФК "Слога" (Пландиште)
22. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Чента
Делегат Ромић Боро
Судија Ковач Кристијан
Први судија помоћник Наумовић Марко
Други судија помоћник Стевковски Данил
ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа) ОФК "Бегеј" (Житиште)
22. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Војвода Степа
Делегат Курјаков Милорад
Судија Тодоровић Кристијан
Први судија помоћник Гвозденов Вељко
Други судија помоћник Раковић Никола
ФК "ЖАК" (Кикинда) ФК "Раднички" (Ковин)
22. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Кикинда
Делегат Миздрак Гојко
Судија Тадић Никола
Први судија помоћник Тешић Милан
Други судија помоћник Николић Бојан
ФК "Раднички" (Сутјеска) ФК "Нафтагас" Елемир
21. 11. 2020. (субота) - 13:00 Сутјеска
Делегат Попов Саша
Судија Петровић Душан
Први судија помоћник Ристић Вељко
Други судија помоћник Томашев Никола

ВФЛ „Исток“ – 15. коло

ФК "Раднички" (Сутјеска) ФК "Јединство" (Нови Бечеј)
14. 11. 2020. (субота) - 13:00 Сутјеска
Делегат Крњајић Дејан
Судија Ковач Кристијан
Први судија помоћник Богдановић Срђан
Други судија помоћник Марков Никола
ФК "Нафтагас" Елемир ФК "ЖАК" (Кикинда)
14. 11. 2020. (субота) - 13:00 Елемир
Делегат Стоилковски Милорад
Судија Тодоровић Кристијан
Први судија помоћник Милосављевић Немања
Други судија помоћник Јовановић Никола
ФК "Раднички" (Ковин) ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа)
15. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Ковин
Делегат Ковановић Милорад
Судија Цвитак Борис
Први судија помоћник Домазетоски Немања
Други судија помоћник Наумовић Марко
ОФК "Бегеј" (Житиште) ФК "Банат" (Чента)
14. 11. 2020. (субота) - 13:00 Житиште
Делегат Мишић Жика
Судија Раковић Никола
Први судија помоћник Шуљагић Урош
Други судија помоћник Јаћимовски Дејан
ФК "Слога" (Пландиште) ФК "Борац" (Старчево)
14. 11. 2020. (субота) - 13:00 Пландиште
Делегат Кирилов Здравко
Судија Попов Марко
Први судија помоћник Радуловић Страхиња
Други судија помоћник Николић Бојан
ФК "Јединство" (Влајковац) ФК "Будућност" (Српска Црња)
14. 11. 2020. (субота) - 13:00 Влајковац
Делегат Јановић Зоран
Судија Милић Јован
Први судија помоћник Марков Милош
Други судија помоћник Ристић Вељко
ФК "Омладинац Фам" (Ботош) ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
15. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Ботош
Делегат Ђурица Златко
Судија Тадић Никола
Први судија помоћник Максимовић Милош
Други судија помоћник Јанковић Милош
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) ФК "Младост" (Омољица)
14. 11. 2020. (субота) - 13:00 Кикинда
Делегат Шешлија Владан
Судија Бјелош Бобан
Први судија помоћник Габоров Милан
Други судија помоћник Стошић Александар
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) ФК "Крајина" (Крајишник)
14. 11. 2020. (субота) - 13:00 Банатски Карловац
Делегат Радман Момчило
Судија Гвозденов Вељко
Први судија помоћник Ћировић Никола
Други судија помоћник Тешић Милан

ВФЛ „Исток“ – 14. коло

ФК "Јединство" (Нови Бечеј) ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
07. 11. 2020. (субота) - 13:00 Нови Бечеј
Делегат Курјаков Милорад
Судија Тадић Никола
Први судија помоћник Цвитак Борис
Други судија помоћник Јаћимовски Дејан
ФК "Крајина" (Крајишник) ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)
07. 11. 2020. (субота) - 13:00 Крајишник
Делегат Жужа Ђорђе
Судија Милосављевић Немања
Први судија помоћник Јанковић Милош
Други судија помоћник Јовановић Никола
ФК "Младост" (Омољица) ФК "Омладинац Фам" (Ботош)
08. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Омољица
Делегат Бечејац Радослав
Судија Ћировић Никола
Први судија помоћник Гвозденов Вељко
Други судија помоћник Тодоровић Кристијан
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) ФК "Јединство" (Влајковац)
07. 11. 2020. (субота) - 13:00 Банатско Карађорђево
Делегат Јеринкић Бранислав
Судија Марков Никола
Први судија помоћник Милић Јован
Други судија помоћник Марков Милош
ФК "Будућност" (Српска Црња) ФК "Слога" (Пландиште)
07. 11. 2020. (субота) - 13:00 Српска Црња
Делегат Ромић Боро
Судија Бјелош Бобан
Први судија помоћник Стошић Александар
Други судија помоћник Томашев Никола
ФК "Борац" (Старчево) ОФК "Бегеј" (Житиште)
08. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Старчево
Делегат Ђорђевски Ненад
Судија Петровић Душан (Зр.)
Први судија помоћник Радуловић Страхиња
Други судија помоћник Стевковски Данил
ФК "Банат" (Чента) ФК "Раднички" (Ковин)
08. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Чента
Делегат Кирков Александар
Судија Рунић Милан
Први судија помоћник Николић Бојан
Други судија помоћник Ристић Вељко
ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа) ФК "Нафтагас" Елемир
08. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Војвода Степа
Делегат Андрејић Игор
Судија Миливојев Бојан
Први судија помоћник Шуљагић Урош
Други судија помоћник Раковић Никола
ФК "ЖАК" (Кикинда) ФК "Раднички" (Сутјеска)
08. 11. 2020. (недеља) - 13:00 Кикинда
Делегат Рохарик Павел
Судија Домазетоски Немања
Први судија помоћник Бунчић Немања
Други судија помоћник Богдановић Срђан

ВФЛ „Исток“ – 13. коло

ФК "ЖАК" (Кикинда) ФК "Јединство" (Нови Бечеј)
01. 11. 2020. (недеља) - 14:00 Кикинда
Делегат Жужа Ђорђе
Судија Раковић Никола
Први судија помоћник Ћировић Никола
Други судија помоћник Гвозденов Вељко
ФК "Раднички" (Сутјеска) ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа)
31. 10. 2020. (субота) - 14:00 Сутјеска
Делегат Јановић Зоран
Судија Шуљагић Урош
Први судија помоћник Миливојев Бојан
Други судија помоћник Јовановић Никола
ФК "Нафтагас" Елемир ФК "Банат" (Чента)
31. 10. 2020. (субота) - 14:00 Елемир
Делегат Маринков Цвета
Судија Милић Јован
Први судија помоћник Рунић Милан
Други судија помоћник Марков Никола
ФК "Раднички" (Ковин) ФК "Борац" (Старчево)
01. 11. 2020. (недеља) - 14:00 Ковин
Делегат Миздрак Гојко
Судија Ковач Кристијан
Први судија помоћник Домазетоски Немања
Други судија помоћник Стевковски Данил
ОФК "Бегеј" (Житиште) ФК "Будућност" (Српска Црња)
31. 10. 2020. (субота) - 14:00 Житиште
Делегат Крњајић Дејан
Судија Радуловић Страхиња
Први судија помоћник Попов Марко
Други судија помоћник Цвитак Борис
ФК "Слога" (Пландиште) ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
31. 10. 2020. (субота) - 14:00 Пландиште
Делегат Блажин Иван
Судија Габоров Милан
Први судија помоћник Тешић Милан
Други судија помоћник Јанковић Милош
ФК "Јединство" (Влајковац) ФК "Младост" (Омољица)
31. 10. 2020. (субота) - 14:00 Влајковац
Делегат Стоилковски Милорад
Судија Петровић Душан (Зр.)
Први судија помоћник Николић Бојан
Други судија помоћник Ристић Вељко
ФК "Омладинац Фам" (Ботош) ФК "Крајина" (Крајишник)
01. 11. 2020. (недеља) - 14:00 Ботош
Делегат Мишић Жика
Судија Бјелош Бобан
Први судија помоћник Стошић Александар
Други судија помоћник Томашев Никола
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
31. 10. 2020. (субота) - 14:00 Кикинда
Делегат Шешлија Владан
Судија Богдановић Срђан
Први судија помоћник Наумовић Марко
Други судија помоћник Максимовић Милош

ВФЛ „Исток“ – 12. коло

ФК "Јединство" (Нови Бечеј) ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)
24. 10. 2020. (субота) - 14:00 Нови Бечеј
Делегат Рохарик Павел
Судија Радуловић Страхиња
Први судија помоћник Габоров Милан
Други судија помоћник Томашев Никола
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) ФК "Омладинац Фам" (Ботош)
24. 10. 2020. (субота) - 14:00 Банатски Карловац
Делегат Кирилов Здравко
Судија Тадић Никола
Први судија помоћник Цвитак Борис
Други судија помоћник Раковић Никола
ФК "Крајина" (Крајишник) ФК "Јединство" (Влајковац)
24. 10. 2020. (субота) - 14:00 Крајишник
Делегат Радман Момчило
Судија Домазетоски Немања
Први судија помоћник Наумовић Марко
Други судија помоћник Јаћимовски Дејан
ФК "Младост" (Омољица) ФК "Слога" (Пландиште)
25. 10. 2020. (недеља) - 14:00 Омољица
Делегат Ковановић Милорад
Судија Милосављевић Немања
Први судија помоћник Тешић Милан
Други судија помоћник Јовановић Никола
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) ОФК "Бегеј" (Житиште)
24. 10. 2020. (субота) - 14:00 Банатско Карађорђево
Делегат Попов Саша
Судија Петровић Душан (Зр.)
Први судија помоћник Бјелош Бобан
Други судија помоћник Стошић Александар
ФК "Будућност" (Српска Црња) ФК "Раднички" (Ковин)
24. 10. 2020. (субота) - 14:00 Српска Црња
Делегат Курјаков Милорад
Судија Бунчић Немања
Први судија помоћник Максимовић Милош
Други судија помоћник Стевковски Данил
ФК "Борац" (Старчево) ФК "Нафтагас" Елемир
25. 10. 2020. (недеља) - 14:00 Старчево
Делегат Ђурица Златко
Судија Шуљагић Урош
Први судија помоћник Николић Бојан
Други судија помоћник Ристић Вељко
ФК "Банат" (Чента) ФК "Раднички" (Сутјеска)
25. 10. 2020. (недеља) - 14:00 Чента
Делегат Мишић Жика
Судија Попов Марко
Први судија помоћник Милић Јован
Други судија помоћник Марков Никола
ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа) ФК "ЖАК" (Кикинда)
25. 10. 2020. (недеља) - 14:00 Војвода Степа
Делегат Кирков Александар
Судија Марков Милош
Први судија помоћник Ћировић Никола
Други судија помоћник Тодоровић Кристијан

ВФЛ „Исток“ – 11. коло

ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа) ФК "Јединство" (Нови Бечеј)
18. 10. 2020. (недеља) - 15:00 Војвода Степа
Делегат Ромић Боро
Судија Богдановић Срђан
Први судија помоћник Бунчић Немања
Други судија помоћник Габоров Милан
ФК "ЖАК" (Кикинда) ФК "Банат" (Чента)
18. 10. 2020. (недеља) - 15:00 Кикинда
Делегат Крњајић Дејан
Судија Гвозденов Вељко
Први судија помоћник Тодоровић Кристијан
Други судија помоћник Томашев Никола
ФК "Раднички" (Сутјеска) ФК "Борац" (Старчево)
17. 10. 2020. (субота) - 15:00 Сутјеска
Делегат Радман Момчило
Судија Миливојев Бојан
Први судија помоћник Радуловић Страхиња
Други судија помоћник Марков Милош
ФК "Нафтагас" Елемир ФК "Будућност" (Српска Црња)
17. 10. 2020. (субота) - 15:00 Елемир
Делегат Стоилковски Милорад
Судија Тадић Никола
Први судија помоћник Марков Никола
Други судија помоћник Стевковски Данил
ФК "Раднички" (Ковин) ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
18. 10. 2020. (недеља) - 15:00 Ковин
Делегат Маринков Цвета
Судија Ћировић Никола
Први судија помоћник Наумовић Марко
Други судија помоћник Јаћимовски Дејан
ОФК "Бегеј" (Житиште) ФК "Младост" (Омољица)
17. 10. 2020. (субота) - 15:00 Житиште
Делегат Ђорђевски Ненад
Судија Бјелош Бобан
Први судија помоћник Ковач Кристијан
Други судија помоћник Стошић Александар
ФК "Слога" (Пландиште) ФК "Крајина" (Крајишник)
17. 10. 2020. (субота) - 15:00 Пландиште
Делегат Јеринкић Бранислав
Судија Рунић Милан
Први судија помоћник Попов Марко
Други судија помоћник Јовановић Никола
ФК "Јединство" (Влајковац) ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
17. 10. 2020. (субота) - 15:00 Влајковац
Делегат Миздрак Гојко
Судија Милосављевић Немања
Први судија помоћник Домазетоски Немања
Други судија помоћник Јанковић Милош
ФК "Омладинац Фам" (Ботош) ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)
18. 10. 2020. (недеља) - 15:00 Ботош
Делегат Шешлија Владан
Судија Цвитак Борис
Први судија помоћник Петровић Душан (Зр.)
Други судија помоћник Николић Бојан

ВФЛ „Исток“ – 10. коло

ФК "Јединство" (Нови Бечеј) ФК "Омладинац Фам" (Ботош)
10. 10. 2020. (субота) - 15:00 Нови Бечеј
Делегат Попов Саша
Судија Ћировић Никола
Први судија помоћник Милић Јован
Други судија помоћник Гвозденов Вељко
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) ФК "Јединство" (Влајковац)
10. 10. 2020. (субота) - 15:00 Кикинда
Делегат Курјаков Милорад
Судија Тадић Никола
Први судија помоћник Стошић Александар
Други судија помоћник Томашев Никола
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) ФК "Слога" (Пландиште)
10. 10. 2020. (субота) - 15:00 Банатски Карловац
Делегат Жужа Ђорђе
Судија Габоров Милан
Први судија помоћник Радуловић Страхиња
Други судија помоћник Николић Бојан
ФК "Крајина" (Крајишник) ОФК "Бегеј" (Житиште)
10. 10. 2020. (субота) - 15:00 Крајишник
Делегат Јеринкић Бранислав
Судија Тодоровић Кристијан
Први судија помоћник Стевковски Данил
Други судија помоћник Тешић Милан
ФК "Младост" (Омољица) ФК "Раднички" (Ковин)
11. 10. 2020. (недеља) - 15:00 Омољица
Делегат Стоилковски Милорад
Судија Богдановић Срђан
Први судија помоћник Попов Марко
Други судија помоћник Миливојев Бојан
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) ФК "Нафтагас" Елемир
10. 10. 2020. (субота) - 15:00 Банатско Карађорђево
Делегат Бечејац Радослав
Судија Цвитак Борис
Први судија помоћник Максимовић Милош
Други судија помоћник Наумовић Марко
ФК "Будућност" (Српска Црња) ФК "Раднички" (Сутјеска)
10. 10. 2020. (субота) - 15:00 Српска Црња
Делегат Блажин Иван
Судија Домазетоски Немања
Први судија помоћник Ковач Кристијан
Други судија помоћник Јанковић Милош
ФК "Борац" (Старчево) ФК "ЖАК" (Кикинда)
11. 10. 2020. (недеља) - 15:00 Старчево
Делегат Маринков Цвета
Судија Рунић Милан
Први судија помоћник Петровић Душан (Зр.)
Други судија помоћник Марков Никола
ФК "Банат" (Чента) ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа)
11. 10. 2020. (недеља) - 15:00 Чента
Делегат Кирилов Здравко
Судија Раковић Никола
Први судија помоћник Шуљагић Урош
Други судија помоћник Марков Милош

ВФЛ „Исток“ – 9. коло

ФК "Банат" (Чента) ФК "Јединство" (Нови Бечеј)
04. 10. 2020. (недеља) - 15:30 Чента
Делегат Крњајић Дејан
Судија Милосављевић Немања
Први судија помоћник Домазетоски Немања
Други судија помоћник Јанковић Милош
ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа) ФК "Борац" (Старчево)
04. 10. 2020. (недеља) - 15:30 Војвода Степа
Делегат Кирков Александар
Судија Петровић Душан (Зр.)
Први судија помоћник Богдановић Срђан
Други судија помоћник Ристић Вељко
ФК "ЖАК" (Кикинда) ФК "Будућност" (Српска Црња)
04. 10. 2020. (недеља) - 15:30 Кикинда
Делегат Ђурица Златко
Судија Попов Марко
Први судија помоћник Рунић Милан
Други судија помоћник Милић Јован
ФК "Раднички" (Сутјеска) ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
03. 10. 2020. (субота) - 15:30 Сутјеска
Делегат Ромић Боро
Судија Гвозденов Вељко
Први судија помоћник Раковић Никола
Други судија помоћник Тешић Милан
ФК "Нафтагас" Елемир ФК "Младост" (Омољица)
03. 10. 2020. (субота) - 15:30 Елемир
Делегат Ђорђевски Ненад
Судија Миливојев Бојан
Први судија помоћник Тадић Никола
Други судија помоћник Николић Бојан
ФК "Раднички" (Ковин) ФК "Крајина" (Крајишник)
04. 10. 2020. (недеља) - 15:30 Ковин
Делегат Андрејић Игор
Судија Шуљагић Урош
Први судија помоћник Ћировић Никола
Други судија помоћник Тодоровић Кристијан
ОФК "Бегеј" (Житиште) ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
03. 10. 2020. (субота) - 15:30 Житиште
Делегат Ковановић Милорад
Судија Цвитак Борис
Први судија помоћник Јаћимовски Дејан
Други судија помоћник Стевковски Данил
ФК "Слога" (Пландиште) ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)
03. 10. 2020. (субота) - 15:30 Пландиште
Делегат Рохарик Павел
Судија Бјелош Бобан
Први судија помоћник Габоров Милан
Други судија помоћник Стошић Александар
ФК "Јединство" (Влајковац) ФК "Омладинац Фам" (Ботош)
03. 10. 2020. (субота) - 15:30 Влајковац
Делегат Јановић Зоран
Судија Бунчић Немања
Први судија помоћник Наумовић Марко
Други судија помоћник Максимовић Милош

ВФЛ „Исток“ – 8. коло

ФК "Јединство" (Нови Бечеј) ФК "Јединство" (Влајковац)
26. 09. 2020. (субота) - 15:30 Нови Бечеј
Делегат Радман Момчило
Судија Миливојев Бојан
Први судија помоћник Тадић Никола
Други судија помоћник Максимовић Милош
ФК "Омладинац Фам" (Ботош) ФК "Слога" (Пландиште)
27. 09. 2020. (недеља) - 15:30 Ботош
Делегат Андрејић Игор
Судија Милосављевић Немања
Први судија помоћник Јанковић Милош
Други судија помоћник Јовановић Никола
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) ОФК "Бегеј" (Житиште)
26. 09. 2020. (субота) - 15:30 Кикинда
Делегат Миздрак Гојко
Судија Бунчић Немања
Први судија помоћник Наумовић Марко
Други судија помоћник Тешић Милан
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) ФК "Раднички" (Ковин)
26. 09. 2020. (субота) - 15:30 Банатски Карловац
Делегат Шешлија Владан
Судија Радуловић Страхиња
Први судија помоћник Томашев Никола
Други судија помоћник Стошић Александар
ФК "Крајина" (Крајишник) ФК "Нафтагас" Елемир
26. 09. 2020. (субота) - 15:30 Крајишник
Делегат Мишић Жика
Судија Рунић Милан
Први судија помоћник Ћировић Никола
Други судија помоћник Гвозденов Вељко
ФК "Младост" (Омољица) ФК "Раднички" (Сутјеска)
27. 09. 2020. (недеља) - 15:30 Омољица
Делегат Жужа Ђорђе
Судија Раковић Никола
Први судија помоћник Петровић Катарина
Други судија помоћник Стевковски Данил
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) ФК "ЖАК" (Кикинда)
26. 09. 2020. (субота) - 15:30 Банатско Карађорђево
Делегат Крњајић Дејан
Судија Милић Јован
Први судија помоћник Бјелош Бобан
Други судија помоћник Попов Марко
ФК "Будућност" (Српска Црња) ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа)
26. 09. 2020. (субота) - 15:30 Српска Црња
Делегат Јановић Зоран
Судија Богдановић Срђан
Први судија помоћник Габоров Милан
Други судија помоћник Марков Никола
ФК "Борац" (Старчево) ФК "Банат" (Чента)
27. 09. 2020. (недеља) - 15:30 Старчево
Делегат Кирилов Здравко
Судија Ковач Кристијан
Први судија помоћник Николић Бојан
Други судија помоћник Ристић Вељко

ВФЛ „Исток“ – 7. коло

ФК "Борац" (Старчево) ФК "Јединство" (Нови Бечеј)
20. 09. 2020. (недеља) - 16:00 Старчево
Делегат Кирков Александар
Судија Марков Никола
Први судија помоћник Радуловић Страхиња
Други судија помоћник Петровић Душан
ФК "Банат" (Чента) ФК "Будућност" (Српска Црња)
20. 09. 2020. (недеља) - 16:00 Чента
Делегат Драмићанин Ненад
Судија Тодоровић Кристијан
Први судија помоћник Гвозденов Вељко
Други судија помоћник Раковић Никола
ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа) ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
20. 09. 2020. (недеља) - 16:00 Војвода Степа
Делегат Бечејац Радослав
Судија Попов Марко
Први судија помоћник Милосављевић Немања
Други судија помоћник Јанковић Милош
ФК "ЖАК" (Кикинда) ФК "Младост" (Омољица)
20. 09. 2020. (недеља) - 16:00 Кикинда
Делегат Попов Саша
Судија Габоров Милан
Први судија помоћник Богдановић Срђан
Други судија помоћник Стошић Александар
ФК "Раднички" (Сутјеска) ФК "Крајина" (Крајишник)
19. 09. 2020. (субота) - 16:00 Сутјеска
Делегат Ковановић Милорад
Судија Бјелош Бобан
Први судија помоћник Марков Милош
Други судија помоћник Томашев Никола
ФК "Нафтагас" Елемир ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
19. 09. 2020. (субота) - 16:00 Елемир
Делегат Блажин Иван
Судија Бунчић Немања
Први судија помоћник Ковач Кристијан
Други судија помоћник Јаћимовски Дејан
ФК "Раднички" (Ковин) ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)
20. 09. 2020. (недеља) - 16:00 Ковин
Делегат Стоилковски Милорад
Судија Тадић Никола
Први судија помоћник Максимовић Милош
Други судија помоћник Стевковски Данил
ОФК "Бегеј" (Житиште) ФК "Омладинац Фам" (Ботош)
19. 09. 2020. (субота) - 16:00 Житиште
Делегат Јеринкић Бранислав
Судија Домазетоски Немања
Први судија помоћник Миливојев Бојан
Други судија помоћник Тешић Милан
ФК "Слога" (Пландиште) ФК "Јединство" (Влајковац)
19. 09. 2020. (субота) - 16:00 Пландиште
Делегат Курјаков Милорад
Судија Шуљагић Урош
Први судија помоћник Николић Бојан
Други судија помоћник Ристић Вељко

ВФЛ „Исток“ – 6. коло

ФК "Јединство" (Нови Бечеј) ФК "Слога" (Пландиште)
12. 09. 2020. (субота) - 16:00 Нови Бечеј
Делегат Ђурица Златко
Судија Марков Милош
Први судија помоћник Габоров Милан
Други судија помоћник Рунић Милан
ФК "Јединство" (Влајковац) ОФК "Бегеј" (Житиште)
12. 09. 2020. (субота) - 16:00 Влајковац
Делегат Маринков Цвета
Судија Миливојев Бојан
Први судија помоћник Радуловић Страхиња
Други судија помоћник Ристић Вељко
ФК "Омладинац Фам" (Ботош) ФК "Раднички" (Ковин)
13. 09. 2020. (недеља) - 16:00 Ботош
Делегат Блажин Иван
Судија Раковић Никола
Први судија помоћник Шуљагић Урош
Други судија помоћник Милић Јован
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) ФК "Нафтагас" Елемир
12. 09. 2020. (субота) - 16:00 Кикинда
Делегат Ромић Боро
Судија Ћировић Никола
Први судија помоћник Цвитак Борис
Други судија помоћник Тадић Никола
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) ФК "Раднички" (Сутјеска)
12. 09. 2020. (субота) - 16:00 Банатски Карловац
Делегат Андрејић Дејан
Судија Тодоровић Кристијан
Први судија помоћник Наумовић Марко
Други судија помоћник Тешић Милан
ФК "Крајина" (Крајишник) ФК "ЖАК" (Кикинда)
12. 09. 2020. (субота) - 16:00 Крајишник
Делегат Попов Саша
Судија Бунчић Немања
Први судија помоћник Максимовић Милош
Други судија помоћник Стевковски Данил
ФК "Младост" (Омољица) ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа)
13. 09. 2020. (недеља) - 16:00 Омољица
Делегат Шешлија Владан
Судија Гвозденов Вељко
Први судија помоћник Домазетоски Немања
Други судија помоћник Јанковић Милош
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) ФК "Банат" (Чента)
12. 09. 2020. (субота) - 16:00 Банатско Карађорђево
Делегат Ђорђевски Ненад
Судија Милосављевић Немања
Први судија помоћник Томашев Никола
Други судија помоћник Марков Никола
ФК "Будућност" (Српска Црња) ФК "Борац" (Старчево)
12. 09. 2020. (субота) - 16:00 Српска Црња
Делегат Миздрак Гојко
Судија Ковач Кристијан
Први судија помоћник Бјелош Бобан
Други судија помоћник Стошић Александар

ВФЛ „Исток“ – 5. коло

ФК "Будућност" (Српска Црња) ФК "Јединство" (Нови Бечеј)
05. 09. 2020. (субота) - 16:30 Српска Црња
Делегат Крњајић Дејан
Судија Радуловић Страхиња
Први судија помоћник Попов Марко
Други судија помоћник Марков Милош
ФК "Борац" (Старчево) ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
06. 09. 2020. (недеља) - 16:30 Старчево
Делегат Кирилов Здравко
Судија Богдановић Срђан
Први судија помоћник Ристић Вељко
Други судија помоћник Томашев Никола
ФК "Банат" (Чента) ФК "Младост" (Омољица)
06. 09. 2020. (недеља) - 16:30 Чента
Делегат Стоилковски Милорад
Судија Ћировић Никола
Први судија помоћник Тодоровић Кристијан
Други судија помоћник Гвозденов Вељко
ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа) ФК "Крајина" (Крајишник)
06. 09. 2020. (недеља) - 16:30 Војвода Степа
Делегат Рохарик Павел
Судија Шуљагић Урош
Први судија помоћник Раковић Никола
Други судија помоћник Габоров Милан
ФК "ЖАК" (Кикинда) ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
06. 09. 2020. (недеља) - 16:30 Кикинда
Делегат Радман Момчило
Судија Тадић Никола
Први судија помоћник Максимовић Милош
Други судија помоћник Наумовић Марко
ФК "Раднички" (Сутјеска) ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)
05. 09. 2020. (субота) - 16:30 Сутјеска
Делегат Јановић Зоран
Судија Домазетоски Немања
Први судија помоћник Цвитак Борис
Други судија помоћник Јаћимовски Дејан
ФК "Нафтагас" Елемир ФК "Омладинац Фам" (Ботош)
05. 09. 2020. (субота) - 16:30 Елемир
Делегат Мишић Жика
Судија Милосављевић Немања
Први судија помоћник Бунчић Немања
Други судија помоћник Тешић Милан
ФК "Раднички" (Ковин) ФК "Јединство" (Влајковац)
06. 09. 2020. (недеља) - 16:30 Ковин
Делегат Жужа Ђорђе
Судија Бјелош Бобан
Први судија помоћник Рунић Милан
Други судија помоћник Стошић Александар
ОФК "Бегеј" (Житиште) ФК "Слога" (Пландиште)
05. 09. 2020. (субота) - 16:30 Житиште
Делегат Бечејац Радослав
Судија Петровић Душан
Први судија помоћник Ковач Кристијан
Други судија помоћник Николић Бојан

ВФЛ „Исток“ – 4. коло

ФК "Јединство" (Нови Бечеј) ОФК "Бегеј" (Житиште)
02. 09. 2020. (среда) - 16:30 Нови Бечеј
Делегат Миздрак Гојко
Судија Гвозденов Вељко
Први судија помоћник Ћировић Никола
Други судија помоћник Тодоровић Кристијан
ФК "Слога" (Пландиште) ФК "Раднички" (Ковин)
02. 09. 2020. (среда) - 16:30 Пландиште
Делегат Драмићанин Ненад
Судија Попов Марко
Први судија помоћник Богдановић Срђан
Други судија помоћник Марков Никола
ФК "Јединство" (Влајковац) ФК "Нафтагас" Елемир
02. 09. 2020. (среда) - 16:30 Влајковац
Делегат Шешлија Владан
Судија Тадић Никола
Први судија помоћник Домазетоски Немања
Други судија помоћник Стевковски Данил
ФК "Омладинац Фам" (Ботош) ФК "Раднички" (Сутјеска)
02. 09. 2020. (среда) - 16:30 Ботош
Делегат Попов Саша
Судија Бјелош Бобан
Први судија помоћник Милић Јован
Други судија помоћник Томашев Никола
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) ФК "ЖАК" (Кикинда)
02. 09. 2020. (среда) - 16:30 Кикинда
Делегат Ковановић Милорад
Судија Ковач Кристијан
Први судија помоћник Радуловић Страхиња
Други судија помоћник Николић Бојан
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа)
02. 09. 2020. (среда) - 16:30 Банатски Карловац
Делегат Стојаковић Александар
Судија Бунчић Немања
Први судија помоћник Максимовић Милош
Други судија помоћник Јанковић Милош
ФК "Крајина" (Крајишник) ФК "Банат" (Чента)
02. 09. 2020. (среда) - 16:30 Крајишник
Делегат Ђурица Златко
Судија Габоров Милан
Први судија помоћник Петровић Душан
Други судија помоћник Стошић Александар
ФК "Младост" (Омољица) ФК "Борац" (Старчево)
02. 09. 2020. (среда) - 16:30 Омољица
Делегат Маринков Цвета
Судија Цвитак Борис
Први судија помоћник Милосављевић Немања
Други судија помоћник Наумовић Марко
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) ФК "Будућност" (Српска Црња)
02. 09. 2020. (среда) - 16:30 Банатско Карађорђево
Делегат Кирков Александар
Судија Шуљагић Урош
Први судија помоћник Раковић Никола
Други судија помоћник Тешић Милан

ВФЛ „Исток“ – 3. коло

ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) ФК "Јединство" (Нови Бечеј)
29. 08. 2020. (субота) - 16:30 Банатско Карађорђево
Делегат Андрејић Игор
Судија Петровић Душан
Први судија помоћник Гвозденов Вељко
Други судија помоћник Марков Милош
ФК "Будућност" (Српска Црња) ФК "Младост" (Омољица)
29. 08. 2020. (субота) - 16:30 Српска Црња
Делегат Радман Момчило
Судија Милосављевић Немања
Први судија помоћник Милић Јован
Други судија помоћник Томашев Никола
ФК "Борац" (Старчево) ФК "Крајина" (Крајишник)
30. 08. 2020. (недеља) - 16:30 Старчево
Делегат Курјаков Милорад
Судија Раковић Никола
Први судија помоћник Шуљагић Урош
Други судија помоћник Стевковски Данил
ФК "Банат" (Чента) ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
30. 08. 2020. (недеља) - 16:30 Чента
Делегат Бечејац Радослав
Судија Домазетоски Немања
Први судија помоћник Бунчић Немања
Други судија помоћник Јанковић Милош
ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа) ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)
30. 08. 2020. (недеља) - 16:30 Војвода Степа
Делегат Ромић Боро
Судија Габоров Милан
Први судија помоћник Стошић Александар
Други судија помоћник Ристић Вељко
ФК "ЖАК" (Кикинда) ФК "Омладинац Фам" (Ботош)
30. 08. 2020. (недеља) - 16:30 Кикинда
Делегат Мишић Жика
Судија Тодоровић Кристијан
Први судија помоћник Ћировић Никола
Други судија помоћник Попов Марко
ФК "Раднички" (Сутјеска) ФК "Јединство" (Влајковац)
29. 08. 2020. (субота) - 16:30 Сутјеска
Делегат Жужа Ђорђе
Судија Цвитак Борис
Први судија помоћник Тадић Никола
Други судија помоћник Тешић Милан
ФК "Нафтагас" Елемир ФК "Слога" (Пландиште)
29. 08. 2020. (субота) - 16:30 Елемир
Делегат Рохарик Павел
Судија Рунић Милан
Први судија помоћник Максимовић Милош
Други судија помоћник Наумовић Марко
ФК "Раднички" (Ковин) ОФК "Бегеј" (Житиште)
30. 08. 2020. (недеља) - 16:30 Ковин
Делегат Ђорђевски Ненад
Судија Радуловић Страхиња
Први судија помоћник Бјелош Бобан
Други судија помоћник Јаћимовски Дејан

ВФЛ „Исток“ – 2. коло

ФК "Јединство" (Нови Бечеј) ФК "Раднички" (Ковин)
22. 08. 2020. (субота) - 17:00 Нови Бечеј
Делегат Ковановић Милорад
Судија Рунић Милан
Први судија помоћник Милић Јован
Други судија помоћник Николић Бојан
ОФК "Бегеј" (Житиште) ФК "Нафтагас" Елемир
22. 08. 2020. (субота) - 17:00 Житиште
Делегат Кирилов Здравко
Судија Бунчић Немања
Први судија помоћник Тадић Никола
Други судија помоћник Максимовић Милош
ФК "Слога" (Пландиште) ФК "Раднички" (Сутјеска)
22. 08. 2020. (субота) - 17:00 Пландиште
Делегат Јановић Зоран
Судија Петровић Катарина
Први судија помоћник Милосављевић Немања
Други судија помоћник Стевковски Данил
ФК "Јединство" (Влајковац) ФК "ЖАК" (Кикинда)
22. 08. 2020. (субота) - 17:00 Влајковац
Делегат Стоилковски Милорад
Судија Богдановић Срђан
Први судија помоћник Радуловић Страхиња
Други судија помоћник Томашев Никола
ФК "Омладинац Фам" (Ботош) ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа)
23. 08. 2020. (недеља) - 17:00 Ботош
Делегат Ђурица Златко
Судија Шуљагић Урош
Први судија помоћник Петровић Душан
Други судија помоћник Јаћимовски Дејан
ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда) ФК "Банат" (Чента)
22. 08. 2020. (субота) - 17:00 Кикинда
Делегат Шешлија Владан
Судија Цвитак Борис
Први судија помоћник Домазетоски Немања
Други судија помоћник Наумовић Марко
ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац) ФК "Борац" (Старчево)
22. 08. 2020. (субота) - 17:00 Банатски Карловац
Делегат Маринков Цвета
Судија Ћировић Никола
Први судија помоћник Тодоровић Кристијан
Други судија помоћник Јовановић Никола
ФК "Крајина" (Крајишник) ФК "Будућност" (Српска Црња)
22. 08. 2020. (субота) - 17:00 Крајишник
Делегат Драмићанин Ненад
Судија Ковач Кристијан
Први судија помоћник Марков Никола
Други судија помоћник Ристић Вељко
ФК "Младост" (Омољица) ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево)
23. 08. 2020. (недеља) - 17:00 Омољица
Делегат Кирков Александар
Судија Бјелош Бобан
Први судија помоћник Габоров Милан
Други судија помоћник Стошић Александар

ВФЛ „Исток“ – 1. коло

ФК "Младост" (Омољица) ФК "Јединство" (Нови Бечеј)
16. 08. 2020. (недеља) - 17:00 Омољица
Делегат Курјаков Милорад
Судија Шуљагић Урош
Први судија помоћник Бјелош Бобан
Други судија помоћник Петровић Душан
ФК "Јединство" (Банатско Карађорђево) ФК "Крајина" (Крајишник)
15. 08. 2020. (субота) - 17:00 Банатско Карађорђево
Делегат Ромић Боро
Судија Ковач Кристијан
Први судија помоћник Богдановић Срђан
Други судија помоћник Јаћимовски Дејан
ФК "Будућност" (Српска Црња) ОФК "Пролетер" (Банатски Карловац)
15. 08. 2020. (субота) - 17:00 Српска Црња
Делегат Крњајић Дејан
Судија Попов Марко
Први судија помоћник Габоров Милан
Други судија помоћник Николић Бојан
ФК "Борац" (Старчево) ОФК "Кикинда 1909" (Кикинда)
16. 08. 2020. (недеља) - 17:00 Старчево
Делегат Андрејић Игор
Судија Ћировић Никола
Први судија помоћник Тодоровић Кристијан
Други судија помоћник Тешић Милан
ФК "Банат" (Чента) ФК "Омладинац Фам" (Ботош)
16. 08. 2020. (недеља) - 17:00 Чента
Делегат Миздрак Гојко
Судија Радуловић Страхиња
Први судија помоћник Стошић Александар
Други судија помоћник Томашев Никола
ФК "Црвена звезда" (Војвода Степа) ФК "Јединство" (Влајковац)
16. 08. 2020. (недеља) - 17:00 Војвода Степа
Делегат Рохарик Павел
Судија Тадић Никола
Први судија помоћник Цвитак Борис
Други судија помоћник Максимовић Милош
ФК "ЖАК" (Кикинда) ФК "Слога" (Пландиште)
16. 08. 2020. (недеља) - 17:00 Кикинда
Делегат Ђорђевски Ненад
Судија Бунчић Немања
Први судија помоћник Петровић Катарина
Други судија помоћник Ристић Вељко
ФК "Раднички" (Сутјеска) ОФК "Бегеј" (Житиште)
15. 08. 2020. (субота) - 17:00 Сутјеска
Делегат Јеринкић Бранислав
Судија Милосављевић Немања
Први судија помоћник Наумовић Марко
Други судија помоћник Стевковски Данил
ФК "Нафтагас" Елемир ФК "Раднички" (Ковин)
15. 08. 2020. (субота) - 17:00 Елемир
Делегат Жужа Ђорђе
Судија Домазетоски Немања
Први судија помоћник Рунић Милан
Други судија помоћник Јанковић Милош