Razvojna liga mlađih kategorija Srbije za žene – „Sever“

Razvojna liga za žene – „Sever“ – 20. kolo

ŽFK "Spartak" (Subotica) ŽFK "Polet" (Sivac)
25. 04. 2021. (nedelja) - 12:00 Subotica
ŽFK "Voša As" (Novi Sad) ŽFK "Bačka" (Bačka Palanka)
24. 04. 2021. (subota) - 12:00 Novi Sad
ŽFK "Moskva" (Novi Sad) ŽFK "Nova kolonija" (Kovin)
25. 04. 2021. (nedelja) - 14:00 Novi Sad
ŽFK "Vojvodina" (Novi Sad) ŽFK "Banat" (Vršac)
25. 04. 2021. (nedelja) - 17:00 Novi Sad
ŽFK "Stajićevo 2017" (Stajićevo) ŽFK "Lehel 2019" (Zrenjanin)
25. 04. 2021. (nedelja) - 11:00 Stajićevo
ŽFK "Voja Gačić" (Pančevo) ŽFK "TSC" (Kanjiža)
24. 04. 2021. (subota) - 17:00 Pančevo
ŽFK "Spartak d.o.o." (Subotica) SLOBODAN
-

Razvojna liga za žene – „Sever“ – 19. kolo

ŽFK "Lehel 2019" (Zrenjanin) ŽFK "Voja Gačić" (Pančevo)
17. 04. 2021. (subota) - 11:00 Zrenjanin
ŽFK "Banat" (Vršac) ŽFK "Stajićevo 2017" (Stajićevo)
17. 04. 2021. (subota) - 11:00 Vršac
ŽFK "Nova kolonija" (Kovin) ŽFK "Vojvodina" (Novi Sad)
18. 04. 2021. (nedelja) - 12:00 Kovin
ŽFK "Bačka" (Bačka Palanka) ŽFK "Moskva" (Novi Sad)
17. 04. 2021. (subota) - 10:00 Bačka Palanka
ŽFK "Polet" (Sivac) ŽFK "Voša As" (Novi Sad)
17. 04. 2021. (subota) - 11:00 Sivac
ŽFK "Spartak d.o.o." (Subotica) ŽFK "Spartak" (Subotica)
18. 04. 2021. (nedelja) - 12:00 Subotica
ŽFK "TSC" (Kanjiža) SLOBODAN
-

Razvojna liga za žene – „Sever“ – 18. kolo

ŽFK "Voša As" (Novi Sad) ŽFK "Spartak d.o.o." (Subotica)
10. 04. 2021. (subota) - 14:30 Novi Sad
ŽFK "Moskva" (Novi Sad) ŽFK "Polet" (Sivac)
11. 04. 2021. (nedelja) - 12:00 Novi Sad
ŽFK "Vojvodina" (Novi Sad) ŽFK "Bačka" (Bačka Palanka)
11. 04. 2021. (nedelja) - 16:00 Novi Sad
ŽFK "Stajićevo 2017" (Stajićevo) ŽFK "Nova kolonija" (Kovin)
10. 04. 2021. (subota) - 16:00 Stajićevo
ŽFK "Voja Gačić" (Pančevo) ŽFK "Banat" (Vršac)
10. 04. 2021. (subota) - 17:00 Banatski Brestovac
ŽFK "TSC" (Kanjiža) ŽFK "Lehel 2019" (Zrenjanin)
11. 04. 2021. (nedelja) - 11:00 Kanjiža
ŽFK "Spartak" (Subotica) SLOBODAN
-

Razvojna liga za žene – „Sever“ – 17. kolo

ŽFK "Banat" (Vršac) ŽFK "TSC" (Kanjiža)
03. 04. 2021. (subota) - 13:30 Kanjiža
ŽFK "Nova kolonija" (Kovin) ŽFK "Voja Gačić" (Pančevo)
03. 04. 2021. (subota) - 16:00 Kovin
ŽFK "Bačka" (Bačka Palanka) ŽFK "Stajićevo 2017" (Stajićevo)
28. 04. 2021. (sreda) - 13:30 Bačka Palanka
ŽFK "Polet" (Sivac) ŽFK "Vojvodina" (Novi Sad)
03. 04. 2021. (subota) - 11:00 Sivac
ŽFK "Spartak d.o.o." (Subotica) ŽFK "Moskva" (Novi Sad)
03. 04. 2021. (subota) - 10:00 Subotica
ŽFK "Spartak" (Subotica) ŽFK "Voša As" (Novi Sad)
03. 04. 2021. (subota) - 13:00 Subotica
ŽFK "Lehel 2019" (Zrenjanin) SLOBODAN
-

Razvojna liga za žene – „Sever“ – 16. kolo

ŽFK "Spartak" (Subotica) ŽFK "Moskva" (Novi Sad)
27. 03. 2021. (subota) - 12:00 Subotica
ŽFK "Vojvodina" (Novi Sad) ŽFK "Spartak d.o.o." (Subotica)
27. 03. 2021. (subota) - 16:30 Novi Sad
ŽFK "Stajićevo 2017" (Stajićevo) ŽFK "Polet" (Sivac)
28. 03. 2021. (nedelja) - 11:30 Stajićevo
ŽFK "Voja Gačić" (Pančevo) ŽFK "Bačka" (Bačka Palanka)
- ODLOŽENO
ŽFK "TSC" (Kanjiža) ŽFK "Nova kolonija" (Kovin)
28. 03. 2021. (nedelja) - 13:00 Kanjiža
ŽFK "Banat" (Vršac) ŽFK "Lehel 2019" (Zrenjanin)
28. 03. 2021. (nedelja) - 11:00 Vršac
ŽFK "Voša As" (Novi Sad) SLOBODAN
-

Razvojna liga za žene – „Sever“ – 15. kolo

ŽFK "Nova kolonija" (Kovin) ŽFK "Lehel 2019" (Zrenjanin)
20. 03. 2021. (subota) - 11:00 Kovin
ŽFK "Bačka" (Bačka Palanka) ŽFK "TSC" (Kanjiža)
21. 03. 2021. (nedelja) - 15:00 Bačka Palanka
ŽFK "Polet" (Sivac) ŽFK "Voja Gačić" (Pančevo)
20. 03. 2021. (subota) - 11:00 Sivac
ŽFK "Spartak d.o.o." (Subotica) ŽFK "Stajićevo 2017" (Stajićevo)
21. 03. 2021. (nedelja) - 11:00 Subotica
ŽFK "Spartak" (Subotica) ŽFK "Vojvodina" (Novi Sad)
31. 03. 2021. (sreda) - 15:00 Subotica
ŽFK "Voša As" (Novi Sad) ŽFK "Moskva" (Novi Sad)
21. 03. 2021. (nedelja) - 12:00 Novi Sad
ŽFK "Banat" (Vršac) SLOBODAN
-

Razvojna liga za žene – „Sever“ – 14. kolo

ŽFK "Vojvodina" (Novi Sad) ŽFK "Voša As" (Novi Sad)
14. 03. 2021. (nedelja) - 15:00 Novi Sad
ŽFK "Stajićevo 2017" (Stajićevo) ŽFK "Spartak" (Subotica)
14. 03. 2021. (nedelja) - 12:00 Stajićevo
ŽFK "Voja Gačić" (Pančevo) ŽFK "Spartak d.o.o." (Subotica)
13. 03. 2021. (subota) - 11:00 Banatski Brestovac
ŽFK "TSC" (Kanjiža) ŽFK "Polet" (Sivac)
13. 03. 2021. (subota) - 11:00 Kanjiža
ŽFK "Lehel 2019" (Zrenjanin) ŽFK "Bačka" (Bačka Palanka)
13. 03. 2021. (subota) - 13:00 Zrenjanin
ŽFK "Nova kolonija" (Kovin) ŽFK "Banat" (Vršac)
14. 03. 2021. (nedelja) - 11:00 Kovin
ŽFK "Moskva" (Novi Sad) SLOBODAN
-

Razvojna liga za žene – „Sever“ – 13. kolo

ŽFK "Nova kolonija" (Kovin) ŽFK "Spartak" (Subotica)
29. 11. 2020. (nedelja) - 11:00 Kovin
ŽFK "Voša As" (Novi Sad) ŽFK "Voja Gačić" (Pančevo)
02. 12. 2020. (sreda) - 14:00 Novi Sad
ŽFK "Lehel 2019" (Zrenjanin) ŽFK "Polet" (Sivac)
28. 11. 2020. (subota) - 12:00 Zrenjanin
ŽFK "TSC" (Kanjiža) ŽFK "Spartak d.o.o." (Subotica)
02. 12. 2020. (sreda) - 14:00 Kanjiža
ŽFK "Voja Gačić" (Pančevo) ŽFK "Spartak" (Subotica)
28. 11. 2020. (subota) - 12:00 Pančevo
ŽFK "Stajićevo 2017" (Stajićevo) ŽFK "Voša As" (Novi Sad)
28. 11. 2020. (subota) - 13:30 Stajićevo
ŽFK "Vojvodina" (Novi Sad) ŽFK "Moskva" (Novi Sad)
29. 11. 2020. (nedelja) - 13:30 Novi Sad

Razvojna liga za žene – „Sever“ – 12. kolo

ŽFK "Moskva" (Novi Sad) ŽFK "Stajićevo 2017" (Stajićevo)
22. 11. 2020. (nedelja) - 11:00 Novi Sad
ŽFK "Voša As" (Novi Sad) ŽFK "Voja Gačić" (Pančevo)
21. 11. 2020. (subota) - 12:00 Novi Sad
ŽFK "Spartak" (Subotica) ŽFK "TSC" (Kanjiža)
22. 11. 2020. (nedelja) - 10:00 Subotica
ŽFK "Spartak d.o.o." (Subotica) ŽFK "Lehel 2019" (Zrenjanin)
22. 11. 2020. (nedelja) - 12:00 Subotica
ŽFK "Polet" (Sivac) ŽFK "Banat" (Vršac)
22. 11. 2020. (nedelja) - 13:00 Sivac
ŽFK "Bačka" (Bačka Palanka) ŽFK "Nova kolonija" (Kovin)
22. 11. 2020. (nedelja) - 12:00 Bačka Palanka
ŽFK "Vojvodina" (Novi Sad) SLOBODAN
-

Razvojna liga za žene – „Sever“ – 11. kolo

ŽFK "Nova kolonija" (Kovin) ŽFK "Polet" (Sivac)
15. 11. 2020. (nedelja) - 13:00 Kovin
ŽFK "Lehel 2019" (Zrenjanin) ŽFK "Spartak" (Subotica)
14. 11. 2020. (subota) - 12:00 Zrenjanin
ŽFK "TSC" (Kanjiža) ŽFK "Voša As" (Novi Sad)
14. 11. 2020. (subota) - 11:00 Kanjiža
ŽFK "Voja Gačić" (Pančevo) ŽFK "Moskva" (Novi Sad)
14. 11. 2020. (subota) - 12:00 Pančevo
ŽFK "Stajićevo 2017" (Stajićevo) ŽFK "Vojvodina" (Novi Sad)
15. 11. 2020. (nedelja) - 12:00 Stajićevo
ŽFK "Bačka" (Bačka Palanka) ŽFK "Banat" (Vršac)
15. 11. 2020. (nedelja) - 14:00 Bačka Palanka

Razvojna liga za žene – „Sever“ – 10. kolo

ŽFK "Vojvodina" (Novi Sad) ŽFK "Voja Gačić" (Pančevo)
08. 11. 2020. (nedelja) - 12:00 Futog
ŽFK "Moskva" (Novi Sad) ŽFK "TSC" (Kanjiža)
08. 11. 2020. (nedelja) - 11:00 Novi Sad
ŽFK "Voša As" (Novi Sad) ŽFK "Lehel 2019" (Zrenjanin)
08. 11. 2020. (nedelja) - 12:00 Novi Sad
ŽFK "Spartak" (Subotica) ŽFK "Banat" (Vršac)
07. 11. 2020. (subota) - 11:00 Subotica
ŽFK "Nova kolonija" (Kovin) ŽFK "Spartak d.o.o." (Subotica)
08. 11. 2020. (nedelja) - 12:00 Kovin
ŽFK "Polet" (Sivac) ŽFK "Bačka" (Bačka Palanka)
07. 11. 2020. (subota) - 11:00
ŽFK "Stajićevo 2017" (Stajićevo) SLOBODAN
-

Razvojna liga za žene – „Sever“ – 9. kolo

ŽFK "Bačka" (Bačka Palanka) ŽFK "Spartak d.o.o." (Subotica)
01. 11. 2020. (nedelja) - 11:00 Bačka Palanka
ŽFK "Nova kolonija" (Kovin) ŽFK "Spartak" (Subotica)
- ODLOŽENO
ŽFK "Voša As" (Novi Sad) ŽFK "Banat" (Vršac)
01. 11. 2020. (nedelja) - 12:00 Novi Sad
ŽFK "Lehel 2019" (Zrenjanin) ŽFK "Moskva" (Novi Sad)
31. 10. 2020. (subota) - 11:00 Zrenjanin
ŽFK "TSC" (Kanjiža) ŽFK "Vojvodina" (Novi Sad)
- ODLOŽENO
ŽFK "Voja Gačić" (Pančevo) ŽFK "Stajićevo 2017" (Stajićevo)
31. 10. 2020. (subota) - 11:00 Banatski Brestovac
ŽFK "Voja Gačić" (Pančevo) ŽFK "Polet" (Sivac)
01. 11. 2020. (nedelja) - 12:00 Banatski Brestovac

Razvojna liga za žene – „Sever“ – 8. kolo

ŽFK "Stajićevo 2017" (Stajićevo) ŽFK "TSC" (Kanjiža)
25. 10. 2020. (nedelja) - 11:30 Stajićevo
ŽFK "Vojvodina" (Novi Sad) ŽFK "Lehel 2019" (Zrenjanin)
25. 10. 2020. (nedelja) - 13:00 Futog
ŽFK "Moskva" (Novi Sad) ŽFK "Banat" (Vršac)
25. 10. 2020. (nedelja) - 11:00 Novi Sad
ŽFK "Voša As" (Novi Sad) ŽFK "Nova kolonija" (Kovin)
24. 10. 2020. (subota) - 11:30 Novi Sad
ŽFK "Spartak" (Subotica) ŽFK "Bačka" (Bačka Palanka)
25. 10. 2020. (nedelja) - 11:00 Subotica
ŽFK "Spartak d.o.o." (Subotica) ŽFK "Polet" (Sivac)
24. 10. 2020. (subota) - 11:00 Subotica
ŽFK "Voja Gačić" (Pančevo) SLOBODAN
-

Razvojna liga za žene – „Sever“ – 7. kolo

ŽFK "Polet" (Sivac) ŽFK "Spartak" (Subotica)
17. 10. 2020. (subota) - 11:00 Sivac
ŽFK "Bačka" (Bačka Palanka) ŽFK "Voša As" (Novi Sad)
18. 10. 2020. (nedelja) - 16:00 Bačka Palanka
ŽFK "Nova kolonija" (Kovin) ŽFK "Moskva" (Novi Sad)
17. 10. 2020. (subota) - 15:00 Kovin
ŽFK "Banat" (Vršac) ŽFK "Vojvodina" (Novi Sad)
28. 11. 2020. (subota) - Vršac
ŽFK "Lehel 2019" (Zrenjanin) ŽFK "Stajićevo 2017" (Stajićevo)
17. 10. 2020. (subota) - 11:00 Zrenjanin
ŽFK "TSC" (Kanjiža) ŽFK "Voja Gačić" (Pančevo)
18. 10. 2020. (nedelja) - 11:00 Kanjiža
ŽFK "Spartak d.o.o." (Subotica) SLOBODAN
-

Razvojna liga za žene – „Sever“ – 6. kolo

ŽFK "Voja Gačić" (Pančevo) ŽFK "Lehel 2019" (Zrenjanin)
10. 10. 2020. (subota) - 12:00 Pančevo
ŽFK "Stajićevo 2017" (Stajićevo) ŽFK "Banat" (Vršac)
10. 10. 2020. (subota) - 12:00 Stajićevo
ŽFK "Vojvodina" (Novi Sad) ŽFK "Nova kolonija" (Kovin)
11. 10. 2020. (nedelja) - 15:00 Futog
ŽFK "Moskva" (Novi Sad) ŽFK "Bačka" (Bačka Palanka)
11. 10. 2020. (nedelja) - 11:00 Novi Sad
ŽFK "Voša As" (Novi Sad) ŽFK "Polet" (Sivac)
10. 10. 2020. (subota) - 12:00 Novi Sad
ŽFK "Spartak" (Subotica) ŽFK "Spartak d.o.o." (Subotica)
11. 10. 2020. (nedelja) - 11:00 Subotica
ŽFK "TSC" (Kanjiža) SLOBODAN
-

Razvojna liga za žene – „Sever“ – 5. kolo

ŽFK "Spartak d.o.o." (Subotica) ŽFK "Voša As" (Novi Sad)
03. 10. 2020. (subota) - 11:00 Subotica
ŽFK "Polet" (Sivac) ŽFK "Moskva" (Novi Sad)
03. 10. 2020. (subota) - 11:00 Sivac
ŽFK "Bačka" (Bačka Palanka) ŽFK "Vojvodina" (Novi Sad)
04. 10. 2020. (nedelja) - 15:00 Bačka Palanka
ŽFK "Nova kolonija" (Kovin) ŽFK "Stajićevo 2017" (Stajićevo)
04. 10. 2020. (nedelja) - 13:00 Kovin
ŽFK "Banat" (Vršac) ŽFK "Voja Gačić" (Pančevo)
04. 10. 2020. (nedelja) - 11:00 Vršac
ŽFK "Lehel 2019" (Zrenjanin) ŽFK "TSC" (Kanjiža)
03. 10. 2020. (subota) - 11:00 Zrenjanin
ŽFK "Spartak" (Subotica) SLOBODAN
-

Razvojna liga za žene – „Sever“ – 4. kolo

ŽFK "Bačka" (Bačka Palanka) ŽFK "Lehel 2019" (Zrenjanin)
27. 09. 2020. (nedelja) - 15:00 Bačka Palanka
ŽFK "TSC" (Kanjiža) ŽFK "Banat" (Vršac)
26. 09. 2020. (subota) - 12:00 Kanjiža
ŽFK "Voja Gačić" (Pančevo) ŽFK "Nova kolonija" (Kovin)
27. 09. 2020. (nedelja) - 15:00 Pančevo
ŽFK "Stajićevo 2017" (Stajićevo) ŽFK "Bačka" (Bačka Palanka)
26. 09. 2020. (subota) - 11:00 Stajićevo
ŽFK "Vojvodina" (Novi Sad) ŽFK "Polet" (Sivac)
27. 09. 2020. (nedelja) - 16:30 Futog
ŽFK "Moskva" (Novi Sad) ŽFK "Spartak d.o.o." (Subotica)
26. 09. 2020. (subota) - 15:00 Novi Sad
ŽFK "Voša As" (Novi Sad) ŽFK "Spartak" (Subotica)
27. 09. 2020. (nedelja) - 11:00 Novi Sad

Razvojna liga za žene – „Sever“ – 3. kolo

ŽFK "Moskva" (Novi Sad) ŽFK "Spartak" (Subotica)
20. 09. 2020. (nedelja) - 13:00 Novi Sad
ŽFK "Spartak d.o.o." (Subotica) ŽFK "Vojvodina" (Novi Sad)
19. 09. 2020. (subota) - 12:00 Subotica
ŽFK "Polet" (Sivac) ŽFK "Stajićevo 2017" (Stajićevo)
19. 09. 2020. (subota) - 11:00 Sivac
ŽFK "Bačka" (Bačka Palanka) ŽFK "Voja Gačić" (Pančevo)
20. 09. 2020. (nedelja) - 16:15 Bačka Palanka
ŽFK "Nova kolonija" (Kovin) ŽFK "TSC" (Kanjiža)
19. 09. 2020. (subota) - 12:00 Kovin
ŽFK "Lehel 2019" (Zrenjanin) ŽFK "Banat" (Vršac)
19. 09. 2020. (subota) - 11:00 Zrenjanin
ŽFK "Voša As" (Novi Sad) SLOBODAN
-

Razvojna liga za žene – „Sever“ – 2. kolo

ŽFK "Lehel 2019" (Zrenjanin) ŽFK "Nova kolonija" (Kovin)
13. 09. 2020. (nedelja) - 11:00 Zrenjanin
ŽFK "TSC" (Kanjiža) ŽFK "Bačka" (Bačka Palanka)
12. 09. 2020. (subota) - 11:00 Kanjiža
ŽFK "Voja Gačić" (Pančevo) ŽFK "Polet" (Sivac)
- ODLOŽENO
ŽFK "Stajićevo 2017" (Stajićevo) ŽFK "Spartak d.o.o." (Subotica)
12. 09. 2020. (subota) - 17:00 Stajićevo
ŽFK "Vojvodina" (Novi Sad) ŽFK "Spartak" (Subotica)
13. 09. 2020. (nedelja) - 13:00 Novi Sad
ŽFK "Moskva" (Novi Sad) ŽFK "Voša As" (Novi Sad)
13. 09. 2020. (nedelja) - 11:00 Novi Sad
ŽFK "Banat" (Vršac) SLOBODAN
-

Razvojna liga za žene – „Sever“ – 1. kolo

ŽFK "Voša As" (Novi Sad) ŽFK "Vojvodina" (Novi Sad)
05. 09. 2020. (subota) - 17:00 Novi Sad
ŽFK "Spartak" (Subotica) ŽFK "Stajićevo 2017" (Stajićevo)
05. 09. 2020. (subota) - 13:00 Subotica
ŽFK "Spartak d.o.o." (Subotica) ŽFK "Voja Gačić" (Pančevo)
- ODLOŽENO
ŽFK "Polet" (Sivac) ŽFK "TSC" (Kanjiža)
06. 09. 2020. (nedelja) - 11:00 Sivac
ŽFK "Bačka" (Bačka Palanka) ŽFK "Lehel 2019" (Zrenjanin)
- ODLOŽENO
ŽFK "Moskva" (Novi Sad) SLOBODAN
-