Булевар ослобођења 92/V, 21 000 Нови Сад; Тел: 021/421-401; 021/420-885; 064/8455-490; Факс: 021/66-23-460|kancelarija@fsv.rs

Војвођанска фудбалска лига „Север“ – Резултати и табела

Војвођанска фудбалска лига „Север“ – Резултати и табела2019-11-24T14:36:53+02:00

РЕЗУЛТАТИ – 15. КОЛО

Утакмица Резултат
23.11.2019. 13:00 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Бачка (Пачир)

0 - 1

23.11.2019. 13:00 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Младост (Турија)

2 - 4

23.11.2019. 13:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

0 - 3

23.11.2019. 13:00 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) СК Тиса (Адорјан)

0 - 2

23.11.2019. 13:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) OФК Младост АПА (Апатин)

1 - 2

23.11.2019. 13:00 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Младост (Бачки Петровац)

0 - 1

24.11.2019. 13:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Бајша (Бајша)

1 - 0

24.11.2019. 13:00 Бачка Паланка
ОФК Стари Град (Бачка Паланка) ФК Таванкут (Таванкут)

9 - 1

ТАБЕЛА

ФК Бачка (Пачир)

Пласман
10
Утакмица
15
Победа
5
Нерешених
3
Пораза
7

Претходна утакмица

ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Бачка (Пачир)

15. коло

23. новембра 2019 13:00 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка

 

ТАБЕЛА

ФК Бачка (Пачир)

Пласман
10
Утакмица
15
Победа
5
Нерешених
3
Пораза
7

Претходна утакмица

ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Бачка (Пачир)

15. коло

23. новембра 2019 13:00 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка

 

ПРЕТХОДНЕ УТАКМИЦЕ – 14. КОЛО

Утакмица Резултат
16.11.2019. 13:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Слога (Чонопља)

0 - 1

16.11.2019. 13:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Црвенка (Црвенка)

5 - 1

17.11.2019. 13:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ОФК Врбас (Врбас)

2 - 3

17.11.2019. 13:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Војводина (Бачко Градиште)

1 - 0

17.11.2019. 13:00 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК Тиса (Адорјан) ФК Раднички (Сомбор)

2 - 0

17.11.2019. 13:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

0 - 4

17.11.2019. 13:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Текстилац (Оџаци)

5 - 0

17.11.2019. 13:00 ТСЦ Академија, Бачка Топола
ФК Бајша (Бајша) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

5 - 1

СВИ РЕЗУЛТАТИ И РАСПОРЕД (ИЗАБРАТИ КОЛО)

Утакмица Резултат
17.08.2019. 17:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ОФК Врбас (Врбас)

3 - 0

17.08.2019. 17:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Слога (Чонопља)

2 - 2

17.08.2019. 17:00 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Текстилац (Оџаци)

0 - 1

18.08.2019. 17:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Бачка (Пачир)

4 - 0

18.08.2019. 17:00 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК Тиса (Адорјан) ФК Војводина (Бачко Градиште)

0 - 0

18.08.2019. 17:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Раднички (Сомбор)

3 - 0

18.08.2019. 17:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Црвенка (Црвенка)

2 - 1

18.08.2019. 17:00 ТСЦ Академија, Бачка Топола
ФК Бајша (Бајша) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

3 - 2

РЕЗУЛТАТИ ОДИГРАНИХ УТАКМИЦА

15. КОЛО

Утакмица Резултат
23.11.2019. 13:00 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Бачка (Пачир)

0 - 1

23.11.2019. 13:00 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Младост (Турија)

2 - 4

23.11.2019. 13:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

0 - 3

23.11.2019. 13:00 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) СК Тиса (Адорјан)

0 - 2

23.11.2019. 13:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) OФК Младост АПА (Апатин)

1 - 2

23.11.2019. 13:00 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Младост (Бачки Петровац)

0 - 1

24.11.2019. 13:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Бајша (Бајша)

1 - 0

24.11.2019. 13:00 Бачка Паланка
ОФК Стари Град (Бачка Паланка) ФК Таванкут (Таванкут)

9 - 1

14. КОЛО

Утакмица Резултат
16.11.2019. 13:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Слога (Чонопља)

0 - 1

16.11.2019. 13:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Црвенка (Црвенка)

5 - 1

17.11.2019. 13:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ОФК Врбас (Врбас)

2 - 3

17.11.2019. 13:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Војводина (Бачко Градиште)

1 - 0

17.11.2019. 13:00 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК Тиса (Адорјан) ФК Раднички (Сомбор)

2 - 0

17.11.2019. 13:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

0 - 4

17.11.2019. 13:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Текстилац (Оџаци)

5 - 0

17.11.2019. 13:00 ТСЦ Академија, Бачка Топола
ФК Бајша (Бајша) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

5 - 1

13. КОЛО

Утакмица Резултат
09.11.2019. 13:00 СРЦ Тиквара, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Таванкут (Таванкут)

1 - 1

09.11.2019. 13:00 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) СК Тиса (Адорјан)

0 - 2

09.11.2019. 13:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) OФК Младост АПА (Апатин)

0 - 2

09.11.2019. 13:00 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Младост (Бачки Петровац)

3 - 0

09.11.2019. 13:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ОФК Врбас (Врбас)

1 - 2

10.11.2019. 13:00 ТСЦ Академија, Бачка Топола
ФК Бајша (Бајша) ФК Бачка (Пачир)

1 - 3

10.11.2019. 13:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Младост (Турија)

2 - 1

10.11.2019. 13:00 Бачка Паланка
ОФК Стари Град (Бачка Паланка) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

2 - 0

12. КОЛО

Утакмица Резултат
02.11.2019. 13:30 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Слога (Чонопља)

0 - 3

02.11.2019. 13:30 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Црвенка (Црвенка)

3 - 0

02.11.2019. 13:30 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Текстилац (Оџаци)

4 - 1

03.11.2019. 13:30 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Војводина (Бачко Градиште)

4 - 0

03.11.2019. 13:30 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Раднички (Сомбор)

4 - 2

03.11.2019. 13:30 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК Тиса (Адорјан) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

2 - 2

03.11.2019. 13:30 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

3 - 1

03.11.2019. 13:30 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Бајша (Бајша)

3 - 2

11. КОЛО

Утакмица Резултат
26.10.2019. 14:00 ТСЦ Академија, Бачка Топола
ФК Бајша (Бајша) ФК Младост (Турија)

1 - 0

26.10.2019. 14:00 СРЦ Тиквара, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

1 - 1

26.10.2019. 14:00 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Младост (Бачки Петровац)

0 - 5

26.10.2019. 14:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ОФК Врбас (Врбас)

0 - 1

26.10.2019. 14:00 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Војводина (Бачко Градиште)

2 - 0

27.10.2019. 14:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Бачка (Пачир)

0 - 1

27.10.2019. 14:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) СК Тиса (Адорјан)

0 - 1

27.10.2019. 14:00 Бачка Паланка
ОФК Стари Град (Бачка Паланка) OФК Младост АПА (Апатин)

4 - 0

10. КОЛО

Утакмица Резултат
19.10.2019. 15:00 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Црвенка (Црвенка)

7 - 0

19.10.2019. 15:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Текстилац (Оџаци)

6 - 0

19.10.2019. 15:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Бајша (Бајша)

1 - 0

20.10.2019. 15:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Слога (Чонопља)

0 - 1

20.10.2019. 15:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Раднички (Сомбор)

6 - 0

20.10.2019. 15:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

3 - 1

20.10.2019. 15:00 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК Тиса (Адорјан) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

1 - 1

20.10.2019. 15:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Таванкут (Таванкут)

0 - 2

9. КОЛО

Утакмица Резултат
12.10.2019. 15:00 СРЦ Тиквара, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) OФК Младост АПА (Апатин)

1 - 1

12.10.2019. 15:00 Бачка Паланка
ОФК Стари Град (Бачка Паланка) ОФК Врбас (Врбас)

0 - 0

12.10.2019. 15:00 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Војводина (Бачко Градиште)

1 - 0

12.10.2019. 15:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ФК Слога (Чонопља)

2 - 6

13.10.2019. 15:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Бачка (Пачир)

0 - 2

13.10.2019. 15:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

0 - 3

13.10.2019. 15:00 ТСЦ Академија, Бачка Топола
ФК Бајша (Бајша) СК Тиса (Адорјан)

2 - 1

13.10.2019. 15:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Младост (Бачки Петровац)

1 - 1

8. КОЛО

Утакмица Резултат
05.10.2019. 15:30 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Црвенка (Црвенка)

2 - 0

05.10.2019. 15:30 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Текстилац (Оџаци)

2 - 0

05.10.2019. 15:30 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Бајша (Бајша)

2 - 2

05.10.2019. 15:30 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Младост (Турија)

5 - 0

06.10.2019. 15:30 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Раднички (Сомбор)

3 - 3

06.10.2019. 15:30 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

2 - 2

06.10.2019. 15:30 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

2 - 1

06.10.2019. 15:30 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК Тиса (Адорјан) ФК Таванкут (Таванкут)

0 - 1

7. КОЛО

Утакмица Резултат
28.09.2019. 15:30 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Бачка (Пачир)

1 - 0

28.09.2019. 15:30 СРЦ Тиквара, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ОФК Врбас (Врбас)

1 - 3

28.09.2019. 15:30 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Раднички (Сомбор)

3 - 1

29.09.2019. 15:30 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) СК Тиса (Адорјан)

0 - 1

29.09.2019. 15:30 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) OФК Младост АПА (Апатин)

0 - 1

29.09.2019. 15:30 ТСЦ Академија, Бачка Топола
ФК Бајша (Бајша) ФК Младост (Бачки Петровац)

3 - 0

29.09.2019. 15:30 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Војводина (Бачко Градиште)

0 - 4

29.09.2019. 15:30 Стадион ОФК Стари Град, Бачка Паланка
ОФК Стари Град (Бачка Паланка) ФК Слога (Чонопља)

0 - 3

6. КОЛО

Утакмица Резултат
21.09.2019. 16:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

0 - 3

21.09.2019. 16:00 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Текстилац (Оџаци)

3 - 1

21.09.2019. 16:00 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Бајша (Бајша)

2 - 1

21.09.2019. 16:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Младост (Турија)

7 - 1

22.09.2019. 16:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Црвенка (Црвенка)

0 - 4

22.09.2019. 16:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

0 - 0

22.09.2019. 16:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Таванкут (Таванкут)

0 - 1

22.09.2019. 16:00 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК Тиса (Адорјан) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

1 - 1

5. КОЛО

Утакмица Резултат
14.09.2019. 16:00 СРЦ Тиквара, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Слога (Чонопља)

0 - 4

15.09.2019. 16:00 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК Тиса (Адорјан) ФК Бачка (Пачир)

2 - 2

15.09.2019. 16:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) OФК Младост АПА (Апатин)

2 - 1

15.09.2019. 16:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Младост (Бачки Петровац)

0 - 2

15.09.2019. 16:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ОФК Врбас (Врбас)

2 - 0

15.09.2019. 16:00 ТСЦ Академија, Бачка Топола
ФК Бајша (Бајша) ФК Војводина (Бачко Градиште)

2 - 2

15.09.2019. 16:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Раднички (Сомбор)

4 - 0

15.09.2019. 16:00 Стадион ОФК Бачка, Бачка Паланка
ОФК Стари Град (Бачка Паланка) ФК Црвенка (Црвенка)

6 - 0

4. КОЛО

Утакмица Резултат
07.09.2019. 16:30 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Текстилац (Оџаци)

2 - 0

07.09.2019. 16:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

2 - 3

07.09.2019. 16:30 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Бајша (Бајша)

4 - 0

07.09.2019. 16:30 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Таванкут (Таванкут)

0 - 0

07.09.2019. 16:30 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Младост (Турија)

2 - 1

07.09.2019. 16:30 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) СК Тиса (Адорјан)

1 - 1

08.09.2019. 16:30 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

0 - 0

08.09.2019. 16:30 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

2 - 3

3. КОЛО

Утакмица Резултат
31.08.2019. 16:30 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Бачка (Пачир)

1 - 0

31.08.2019. 16:30 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ОФК Врбас (Врбас)

1 - 1

31.08.2019. 16:30 СРЦ Тиквара, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Црвенка (Црвенка)

3 - 0

01.09.2019. 16:30 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК Тиса (Адорјан) ФК Младост (Бачки Петровац)

2 - 1

01.09.2019. 16:30 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Војводина (Бачко Градиште)

0 - 2

01.09.2019. 16:30 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Слога (Чонопља)

2 - 4

01.09.2019. 16:30 ТСЦ Академија, Бачка Топола
ФК Бајша (Бајша) ФК Раднички (Сомбор)

5 - 0

01.09.2019. 16:30 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

1 - 3

2. КОЛО

Утакмица Резултат
24.08.2019. 17:00 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Бајша (Бајша)

1 - 1

24.08.2019. 17:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ФК Таванкут (Таванкут)

0 - 1

24.08.2019. 17:00 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Младост (Турија)

3 - 0

24.08.2019. 17:00 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) СК Тиса (Адорјан)

0 - 1

25.08.2019. 17:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Текстилац (Оџаци)

0 - 3

25.08.2019. 17:00 Стадион ОФК Стари Град, Бачка Паланка
ОФК Стари Град (Бачка Паланка) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

3 - 0

25.08.2019. 17:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

1 - 0

25.08.2019. 17:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) OФК Младост АПА (Апатин)

0 - 1

1. КОЛО

Утакмица Резултат
17.08.2019. 17:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ОФК Врбас (Врбас)

3 - 0

17.08.2019. 17:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Слога (Чонопља)

2 - 2

17.08.2019. 17:00 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Текстилац (Оџаци)

0 - 1

18.08.2019. 17:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Бачка (Пачир)

4 - 0

18.08.2019. 17:00 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК Тиса (Адорјан) ФК Војводина (Бачко Градиште)

0 - 0

18.08.2019. 17:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Раднички (Сомбор)

3 - 0

18.08.2019. 17:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Црвенка (Црвенка)

2 - 1

18.08.2019. 17:00 ТСЦ Академија, Бачка Топола
ФК Бајша (Бајша) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

3 - 2

КАЛЕНДАР ЛИГЕ

Loading...