Bulevar oslobođenja 92/V, 21 000 Novi Sad; Tel: 021/421-401; 021/420-885; 064/8455-490; Faks: 021/66-23-460|kancelarija@fsv.rs

Vojvođanska fudbalska liga „Sever“ – Rezultati i tabela

Vojvođanska fudbalska liga „Sever“ – Rezultati i tabela2019-10-19T18:58:46+02:00

REZULTATI – 10. KOLO

Utakmica Rezultat
19.10.2019. 15:00 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) FK Crvenka (Crvenka)

7 - 0

19.10.2019. 15:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Tekstilac (Odžaci)

6 - 0

19.10.2019. 15:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Bajša (Bajša)

1 - 0

20.10.2019. 15:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Sloga (Čonoplja)

-:-

20.10.2019. 15:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Radnički (Sombor)

-:-

20.10.2019. 15:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) OFK Stari Grad (Bačka Palanka)

-:-

20.10.2019. 15:00 Stadion SK Tisa, Adorjan
SK Tisa (Adorjan) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

-:-

20.10.2019. 15:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Tavankut (Tavankut)

-:-

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo FK Sloga (Čonoplja) 8 7 1 0 28:7 22
2 Logo OFK Mladost APA (Apatin) 10 6 3 1 24:7 21
3 Logo FK ČSK Pivara (Čelarevo) 10 6 3 1 19:8 21
4 Logo OFK Vrbas (Vrbas) 10 5 2 3 17:10 17
5 Logo FK Tavankut (Tavankut) 9 5 1 3 9:9 16
6 Logo OFK Stari Grad (Bačka Palanka) 8 4 3 1 19:6 15
7 Logo FK Bajša (Bajša) 10 4 3 3 19:15 15
8 Logo FK Vojvodina (Bačko Gradište) 9 3 5 1 11:5 14
9 Logo SK Tisa (Adorjan) 9 3 4 2 9:8 13
10 Logo FK Crvenka (Crvenka) 10 4 1 5 12:22 13
11 Logo FK Mladost (Bački Petrovac) 9 3 1 5 12:12 10
12 Logo FK Tekstilac (Odžaci) 10 3 1 6 11:21 10
13 Logo FK Krila Krajine (Bačka Palanka) 9 2 2 5 9:16 8
14 Logo FK Bačka (Pačir) 9 1 3 5 7:18 6
15 Logo FK Mladost (Turija) 9 1 0 8 5:24 3
16 Logo FK Radnički (Sombor) 9 0 1 8 8:31 1

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo FK Sloga (Čonoplja) 8 7 1 0 28:7 22
2 Logo OFK Mladost APA (Apatin) 10 6 3 1 24:7 21
3 Logo FK ČSK Pivara (Čelarevo) 10 6 3 1 19:8 21
4 Logo OFK Vrbas (Vrbas) 10 5 2 3 17:10 17
5 Logo FK Tavankut (Tavankut) 9 5 1 3 9:9 16
6 Logo OFK Stari Grad (Bačka Palanka) 8 4 3 1 19:6 15
7 Logo FK Bajša (Bajša) 10 4 3 3 19:15 15
8 Logo FK Vojvodina (Bačko Gradište) 9 3 5 1 11:5 14
9 Logo SK Tisa (Adorjan) 9 3 4 2 9:8 13
10 Logo FK Crvenka (Crvenka) 10 4 1 5 12:22 13
11 Logo FK Mladost (Bački Petrovac) 9 3 1 5 12:12 10
12 Logo FK Tekstilac (Odžaci) 10 3 1 6 11:21 10
13 Logo FK Krila Krajine (Bačka Palanka) 9 2 2 5 9:16 8
14 Logo FK Bačka (Pačir) 9 1 3 5 7:18 6
15 Logo FK Mladost (Turija) 9 1 0 8 5:24 3
16 Logo FK Radnički (Sombor) 9 0 1 8 8:31 1

PRETHODNE UTAKMICE – 9. KOLO

Utakmica Rezultat
12.10.2019. 15:00 SRC Tikvara, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) OFK Mladost APA (Apatin)

1 - 1

12.10.2019. 15:00 Bačka Palanka
OFK Stari Grad (Bačka Palanka) OFK Vrbas (Vrbas)

0 - 0

12.10.2019. 15:00 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

1 - 0

12.10.2019. 15:00 Gradski stadion Sombor
FK Radnički (Sombor) FK Sloga (Čonoplja)

2 - 6

13.10.2019. 15:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Bačka (Pačir)

0 - 2

13.10.2019. 15:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

0 - 3

13.10.2019. 15:00 TSC Akademija, Bačka Topola
FK Bajša (Bajša) SK Tisa (Adorjan)

2 - 1

13.10.2019. 15:00 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) FK Mladost (Bački Petrovac)

1 - 1

SVI REZULTATI I RASPORED (IZABRATI KOLO)

Utakmica Rezultat
17.08.2019. 17:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) OFK Vrbas (Vrbas)

3 - 0

17.08.2019. 17:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Sloga (Čonoplja)

2 - 2

17.08.2019. 17:00 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Tekstilac (Odžaci)

0 - 1

18.08.2019. 17:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Bačka (Pačir)

4 - 0

18.08.2019. 17:00 Stadion SK Tisa, Adorjan
SK Tisa (Adorjan) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

0 - 0

18.08.2019. 17:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Radnički (Sombor)

3 - 0

18.08.2019. 17:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Crvenka (Crvenka)

2 - 1

18.08.2019. 17:00 TSC Akademija, Bačka Topola
FK Bajša (Bajša) OFK Stari Grad (Bačka Palanka)

3 - 2

REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA

10. KOLO

Utakmica Rezultat
19.10.2019. 15:00 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) FK Crvenka (Crvenka)

7 - 0

19.10.2019. 15:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Tekstilac (Odžaci)

6 - 0

19.10.2019. 15:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Bajša (Bajša)

1 - 0

20.10.2019. 15:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Sloga (Čonoplja)

-:-

20.10.2019. 15:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Radnički (Sombor)

-:-

20.10.2019. 15:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) OFK Stari Grad (Bačka Palanka)

-:-

20.10.2019. 15:00 Stadion SK Tisa, Adorjan
SK Tisa (Adorjan) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

-:-

20.10.2019. 15:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Tavankut (Tavankut)

-:-

9. KOLO

Utakmica Rezultat
12.10.2019. 15:00 SRC Tikvara, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) OFK Mladost APA (Apatin)

1 - 1

12.10.2019. 15:00 Bačka Palanka
OFK Stari Grad (Bačka Palanka) OFK Vrbas (Vrbas)

0 - 0

12.10.2019. 15:00 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

1 - 0

12.10.2019. 15:00 Gradski stadion Sombor
FK Radnički (Sombor) FK Sloga (Čonoplja)

2 - 6

13.10.2019. 15:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Bačka (Pačir)

0 - 2

13.10.2019. 15:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

0 - 3

13.10.2019. 15:00 TSC Akademija, Bačka Topola
FK Bajša (Bajša) SK Tisa (Adorjan)

2 - 1

13.10.2019. 15:00 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) FK Mladost (Bački Petrovac)

1 - 1

8. KOLO

Utakmica Rezultat
05.10.2019. 15:30 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Crvenka (Crvenka)

2 - 0

05.10.2019. 15:30 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) FK Tekstilac (Odžaci)

2 - 0

05.10.2019. 15:30 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Bajša (Bajša)

2 - 2

05.10.2019. 15:30 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Mladost (Turija)

5 - 0

06.10.2019. 15:30 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Radnički (Sombor)

3 - 3

06.10.2019. 15:30 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) OFK Stari Grad (Bačka Palanka)

2 - 2

06.10.2019. 15:30 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

2 - 1

06.10.2019. 15:30 Stadion SK Tisa, Adorjan
SK Tisa (Adorjan) FK Tavankut (Tavankut)

0 - 1

7. KOLO

Utakmica Rezultat
28.09.2019. 15:30 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Bačka (Pačir)

1 - 0

28.09.2019. 15:30 SRC Tikvara, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) OFK Vrbas (Vrbas)

1 - 3

28.09.2019. 15:30 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) FK Radnički (Sombor)

3 - 1

29.09.2019. 15:30 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) SK Tisa (Adorjan)

0 - 1

29.09.2019. 15:30 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) OFK Mladost APA (Apatin)

0 - 1

29.09.2019. 15:30 TSC Akademija, Bačka Topola
FK Bajša (Bajša) FK Mladost (Bački Petrovac)

3 - 0

29.09.2019. 15:30 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

0 - 4

29.09.2019. 15:30 Stadion OFK Stari Grad, Bačka Palanka
OFK Stari Grad (Bačka Palanka) FK Sloga (Čonoplja)

-:-

6. KOLO

Utakmica Rezultat
21.09.2019. 16:00 Gradski stadion Sombor
FK Radnički (Sombor) OFK Stari Grad (Bačka Palanka)

0 - 3

21.09.2019. 16:00 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Tekstilac (Odžaci)

3 - 1

21.09.2019. 16:00 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) FK Bajša (Bajša)

2 - 1

21.09.2019. 16:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Mladost (Turija)

7 - 1

22.09.2019. 16:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Crvenka (Crvenka)

0 - 4

22.09.2019. 16:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

0 - 0

22.09.2019. 16:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Tavankut (Tavankut)

0 - 1

22.09.2019. 16:00 Stadion SK Tisa, Adorjan
SK Tisa (Adorjan) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

1 - 1

5. KOLO

Utakmica Rezultat
14.09.2019. 16:00 SRC Tikvara, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Sloga (Čonoplja)

0 - 4

15.09.2019. 16:00 Stadion SK Tisa, Adorjan
SK Tisa (Adorjan) FK Bačka (Pačir)

2 - 2

15.09.2019. 16:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) OFK Mladost APA (Apatin)

2 - 1

15.09.2019. 16:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Mladost (Bački Petrovac)

0 - 2

15.09.2019. 16:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) OFK Vrbas (Vrbas)

2 - 0

15.09.2019. 16:00 TSC Akademija, Bačka Topola
FK Bajša (Bajša) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

2 - 2

15.09.2019. 16:00 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) FK Radnički (Sombor)

4 - 0

15.09.2019. 16:00 Stadion OFK Bačka, Bačka Palanka
OFK Stari Grad (Bačka Palanka) FK Crvenka (Crvenka)

6 - 0

4. KOLO

Utakmica Rezultat
07.09.2019. 16:30 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) FK Tekstilac (Odžaci)

2 - 0

07.09.2019. 16:30 Gradski stadion Sombor
FK Radnički (Sombor) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

2 - 3

07.09.2019. 16:30 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Bajša (Bajša)

4 - 0

07.09.2019. 16:30 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Tavankut (Tavankut)

0 - 0

07.09.2019. 16:30 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) FK Mladost (Turija)

2 - 1

07.09.2019. 16:30 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) SK Tisa (Adorjan)

1 - 1

08.09.2019. 16:30 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) OFK Stari Grad (Bačka Palanka)

0 - 0

08.09.2019. 16:30 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

2 - 3

3. KOLO

Utakmica Rezultat
31.08.2019. 16:30 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Bačka (Pačir)

1 - 0

31.08.2019. 16:30 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) OFK Vrbas (Vrbas)

1 - 1

31.08.2019. 16:30 SRC Tikvara, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Crvenka (Crvenka)

3 - 0

01.09.2019. 16:30 Stadion SK Tisa, Adorjan
SK Tisa (Adorjan) FK Mladost (Bački Petrovac)

2 - 1

01.09.2019. 16:30 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

0 - 2

01.09.2019. 16:30 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Sloga (Čonoplja)

2 - 4

01.09.2019. 16:30 TSC Akademija, Bačka Topola
FK Bajša (Bajša) FK Radnički (Sombor)

5 - 0

01.09.2019. 16:30 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) OFK Stari Grad (Bačka Palanka)

1 - 3

2. KOLO

Utakmica Rezultat
24.08.2019. 17:00 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) FK Bajša (Bajša)

1 - 1

24.08.2019. 17:00 Gradski stadion Sombor
FK Radnički (Sombor) FK Tavankut (Tavankut)

0 - 1

24.08.2019. 17:00 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Mladost (Turija)

3 - 0

24.08.2019. 17:00 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) SK Tisa (Adorjan)

0 - 1

25.08.2019. 17:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Tekstilac (Odžaci)

0 - 3

25.08.2019. 17:00 Stadion OFK Stari Grad, Bačka Palanka
OFK Stari Grad (Bačka Palanka) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

3 - 0

25.08.2019. 17:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

1 - 0

25.08.2019. 17:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) OFK Mladost APA (Apatin)

0 - 1

1. KOLO

Utakmica Rezultat
17.08.2019. 17:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) OFK Vrbas (Vrbas)

3 - 0

17.08.2019. 17:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Sloga (Čonoplja)

2 - 2

17.08.2019. 17:00 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Tekstilac (Odžaci)

0 - 1

18.08.2019. 17:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Bačka (Pačir)

4 - 0

18.08.2019. 17:00 Stadion SK Tisa, Adorjan
SK Tisa (Adorjan) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

0 - 0

18.08.2019. 17:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Radnički (Sombor)

3 - 0

18.08.2019. 17:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Crvenka (Crvenka)

2 - 1

18.08.2019. 17:00 TSC Akademija, Bačka Topola
FK Bajša (Bajša) OFK Stari Grad (Bačka Palanka)

3 - 2

KALENDAR LIGE

Loading...