Bulevar oslobođenja 92/V, 21 102 Novi Sad; Tel: 021/421-401; 021/420-885; 064/8455-490; Faks: 021/66-23-460|kancelarija@fsv.rs

Vojvođanska fudbalska liga „Sever“ – Rezultati i tabela

Vojvođanska fudbalska liga „Sever“ – Rezultati i tabela2020-09-24T14:15:34+02:00

PREDSTOJEĆE UTAKMICE – 8. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 26. 09. 2020. 15:30 Stadion FK Obilić, Novi Kneževac
FK Obilić (Novi Kneževac) FK Hercegovac (Gajdobra)

-:-

Sub. 26. 09. 2020. 15:30 TSC Akademija, Bačka Topola
FK Bajša (Bajša) FK Bačka (Pačir)

-:-

Sub. 26. 09. 2020. 15:30 Stadion "Miladin Vujin", Tovariševo
FK Vojvodina (Tovariševo) FK Njegoš (Lovćenac)

-:-

Sub. 26. 09. 2020. 15:30 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) FK Mladost (Turija)

-:-

Sub. 26. 09. 2020. 15:30 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

-:-

Sub. 26. 09. 2020. 15:30 Stadion FK Srbobran, Srbobran
FK Srbobran (Srbobran) FK Tekstilac (Odžaci)

-:-

Sub. 26. 09. 2020. 15:30 Gradski stadion Sombor
FK Radnički (Sombor) OFK Mladost APA (Apatin)

-:-

Sub. 26. 09. 2020. 15:30 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Tavankut (Tavankut)

-:-

Ned. 27. 09. 2020. 15:30 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Mladost (Bački Petrovac)

-:-

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo FK Vojvodina (Bačko Gradište) 7 6 0 1 14:4 18
2 Logo FK Mladost (Bački Petrovac) 7 5 1 1 26:5 16
3 Logo OFK Mladost APA (Apatin) 7 5 1 1 11:2 16
4 Logo FK ČSK Pivara (Čelarevo) 7 5 1 1 14:7 16
5 Logo FK Mladost (Turija) 7 5 0 2 17:9 15
6 Logo FK Radnički (Sombor) 7 4 1 2 13:10 13
7 Logo FK Bajša (Bajša) 6 3 3 0 10:4 12
8 Logo FK Tekstilac (Odžaci) 6 3 2 1 11:6 11
9 Logo FK Bačka (Pačir) 7 3 2 2 13:13 11
10 Logo FK Tavankut (Tavankut) 7 2 3 2 6:5 9
11 Logo FK Krila Krajine (Bačka Palanka) 6 2 1 3 9:11 7
12 Logo FK Srbobran (Srbobran) 7 1 2 4 10:12 5
13 Logo FK Hercegovac (Gajdobra) 7 1 2 4 7:11 5
14 Logo FK Njegoš (Lovćenac) 7 1 2 4 8:17 5
15 Logo FK Crvenka (Crvenka) 7 1 2 4 6:17 5
16 Logo FK Obilić (Novi Kneževac) 7 1 1 5 11:21 4
17 Logo FK Vojvodina (Tovariševo) 7 0 2 5 4:23 2
18 Logo OFK Vrbas (Vrbas) 6 0 0 6 3:16 0

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo FK Vojvodina (Bačko Gradište) 7 6 0 1 14:4 18
2 Logo FK Mladost (Bački Petrovac) 7 5 1 1 26:5 16
3 Logo OFK Mladost APA (Apatin) 7 5 1 1 11:2 16
4 Logo FK ČSK Pivara (Čelarevo) 7 5 1 1 14:7 16
5 Logo FK Mladost (Turija) 7 5 0 2 17:9 15
6 Logo FK Radnički (Sombor) 7 4 1 2 13:10 13
7 Logo FK Bajša (Bajša) 6 3 3 0 10:4 12
8 Logo FK Tekstilac (Odžaci) 6 3 2 1 11:6 11
9 Logo FK Bačka (Pačir) 7 3 2 2 13:13 11
10 Logo FK Tavankut (Tavankut) 7 2 3 2 6:5 9
11 Logo FK Krila Krajine (Bačka Palanka) 6 2 1 3 9:11 7
12 Logo FK Srbobran (Srbobran) 7 1 2 4 10:12 5
13 Logo FK Hercegovac (Gajdobra) 7 1 2 4 7:11 5
14 Logo FK Njegoš (Lovćenac) 7 1 2 4 8:17 5
15 Logo FK Crvenka (Crvenka) 7 1 2 4 6:17 5
16 Logo FK Obilić (Novi Kneževac) 7 1 1 5 11:21 4
17 Logo FK Vojvodina (Tovariševo) 7 0 2 5 4:23 2
18 Logo OFK Vrbas (Vrbas) 6 0 0 6 3:16 0

REZULTATI – 7. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 19. 09. 2020. 16:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Obilić (Novi Kneževac)

4 - 3

Sub. 19. 09. 2020. 16:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Srbobran (Srbobran)

1 - 0

Sub. 19. 09. 2020. 16:00 Stadion "Goran Nesvanulica Klipi", Prigrevica
FK Tekstilac (Odžaci) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

2 - 1

Sub. 19. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) OFK Vrbas (Vrbas)

-:-

Sub. 19. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Bajša (Bajša)

1 - 1

Ned. 20. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Radnički (Sombor)

1 - 2

Ned. 20. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Crvenka (Crvenka)

6 - 0

Ned. 20. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Vojvodina (Tovariševo)

7 - 1

Ned. 20. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Hercegovac (Gajdobra)

3 - 2

SVI REZULTATI I RASPORED (IZABRATI KOLO)

Utakmica Rezultat
Sub. 15. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Srbobran, Srbobran
FK Srbobran (Srbobran) FK Crvenka (Crvenka)

2 - 2

Sub. 15. 08. 2020. 17:00 Gradski stadion Sombor
FK Radnički (Sombor) OFK Vrbas (Vrbas)

2 - 0

Sub. 15. 08. 2020. 17:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Vojvodina (Tovariševo)

3 - 1

Sub. 15. 08. 2020. 17:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Hercegovac (Gajdobra)

2 - 0

Sub. 15. 08. 2020. 17:00 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) FK Bačka (Pačir)

0 - 3

Sub. 15. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Mladost (Turija)

1 - 2

Ned. 16. 08. 2020. 17:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Obilić (Novi Kneževac)

3 - 0

Ned. 16. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Bajša (Bajša)

0 - 0

Ned. 16. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Njegoš (Lovćenac)

4 - 0

REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA

7. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 19. 09. 2020. 16:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Obilić (Novi Kneževac)

4 - 3

Sub. 19. 09. 2020. 16:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Srbobran (Srbobran)

1 - 0

Sub. 19. 09. 2020. 16:00 Stadion "Goran Nesvanulica Klipi", Prigrevica
FK Tekstilac (Odžaci) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

2 - 1

Sub. 19. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) OFK Vrbas (Vrbas)

-:-

Sub. 19. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Bajša (Bajša)

1 - 1

Ned. 20. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Radnički (Sombor)

1 - 2

Ned. 20. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Crvenka (Crvenka)

6 - 0

Ned. 20. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Vojvodina (Tovariševo)

7 - 1

Ned. 20. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Hercegovac (Gajdobra)

3 - 2

BILTEN BROJ 7

6. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 12. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Obilić, Novi Kneževac
FK Obilić (Novi Kneževac) FK Bačka (Pačir)

1 - 1

Sub. 12. 09. 2020. 16:00 TSC Akademija, Bačka Topola
FK Bajša (Bajša) FK Mladost (Turija)

3 - 1

Sub. 12. 09. 2020. 16:00 Stadion "Miladin Vujin", Tovariševo
FK Vojvodina (Tovariševo) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

1 - 1

Sub. 12. 09. 2020. 16:00 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) FK Mladost (Bački Petrovac)

1 - 3

Sub. 12. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) FK Tekstilac (Odžaci)

0 - 2

Sub. 12. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Srbobran, Srbobran
FK Srbobran (Srbobran) FK Tavankut (Tavankut)

1 - 1

Ned. 13. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK Njegoš (Lovćenac)

2 - 0

Ned. 13. 09. 2020. 16:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) OFK Mladost APA (Apatin)

1 - 0

Ned. 13. 09. 2020. 16:00 Gradski stadion Sombor
FK Radnički (Sombor) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

0 - 0

BILTEN BROJ 6

5. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 05. 09. 2020. 16:30 Gradski stadion Sombor
FK Radnički (Sombor) FK Obilić (Novi Kneževac)

5 - 2

Sub. 05. 09. 2020. 16:30 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Srbobran (Srbobran)

2 - 0

Sub. 05. 09. 2020. 16:30 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Crvenka (Crvenka)

3 - 0

Sub. 05. 09. 2020. 16:30 Stadion "Goran Nesvanulica Klipi", Prigrevica
FK Tekstilac (Odžaci) OFK Vrbas (Vrbas)

5 - 0

Sub. 05. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Bajša (Bajša)

1 - 3

Sub. 05. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Bačka (Pačir)

2 - 2

Ned. 06. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Vojvodina (Tovariševo)

7 - 0

Ned. 06. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Hercegovac (Gajdobra)

2 - 1

Ned. 06. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

0 - 1

BILTEN BROJ 5

4. KOLO

Utakmica Rezultat
Sre. 02. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Obilić, Novi Kneževac
FK Obilić (Novi Kneževac) FK Njegoš (Lovćenac)

5 - 0

Sre. 02. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Mladost (Turija)

2 - 0

Sre. 02. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

0 - 2

Sre. 02. 09. 2020. 16:30 TSC Akademija, Bačka Topola
FK Bajša (Bajša) FK Mladost (Bački Petrovac)

2 - 0

Sre. 02. 09. 2020. 16:30 Stadion "Miladin Vujin", Tovariševo
FK Vojvodina (Tovariševo) FK Tekstilac (Odžaci)

1 - 1

Sre. 02. 09. 2020. 16:30 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) OFK Mladost APA (Apatin)

0 - 1

Sre. 02. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) FK Tavankut (Tavankut)

0 - 0

Sre. 02. 09. 2020. 16:30 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

2 - 0

Sre. 02. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Srbobran, Srbobran
FK Srbobran (Srbobran) FK Radnički (Sombor)

1 - 2

BILTEN BROJ 4

3. KOLO

Utakmica Rezultat
N/A 00:00 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) FK Bajša (Bajša)

-:-

Odloženo

Sub. 29. 08. 2020. 16:30 Stadion FK Srbobran, Srbobran
FK Srbobran (Srbobran) FK Obilić (Novi Kneževac)

5 - 0

Sub. 29. 08. 2020. 16:30 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Crvenka (Crvenka)

3 - 0

Sub. 29. 08. 2020. 16:30 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Vojvodina (Tovariševo)

3 - 0

Sub. 29. 08. 2020. 16:30 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Bačka (Pačir)

3 - 1

Ned. 30. 08. 2020. 16:30 Gradski stadion Sombor
FK Radnički (Sombor) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

1 - 2

Ned. 30. 08. 2020. 16:30 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) OFK Vrbas (Vrbas)

3 - 1

Ned. 30. 08. 2020. 16:30 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Hercegovac (Gajdobra)

1 - 1

Ned. 30. 08. 2020. 16:30 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Njegoš (Lovćenac)

2 - 1

BILTEN BROJ 3

2. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 22. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Obilić, Novi Kneževac
FK Obilić (Novi Kneževac) FK Mladost (Turija)

0 - 3

Sub. 22. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

4 - 1

Sub. 22. 08. 2020. 17:00 TSC Akademija, Bačka Topola
FK Bajša (Bajša) OFK Mladost APA (Apatin)

1 - 1

Sub. 22. 08. 2020. 17:00 Stadion "Miladin Vujin", Tovariševo
FK Vojvodina (Tovariševo) FK Tavankut (Tavankut)

0 - 1

Sub. 22. 08. 2020. 17:00 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

1 - 2

Sub. 22. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) FK Radnički (Sombor)

4 - 1

Ned. 23. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Mladost (Bački Petrovac)

1 - 5

Ned. 23. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK Tekstilac (Odžaci)

1 - 1

Ned. 23. 08. 2020. 17:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Srbobran (Srbobran)

4 - 1

BILTEN BROJ 2

1. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 15. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Srbobran, Srbobran
FK Srbobran (Srbobran) FK Crvenka (Crvenka)

2 - 2

Sub. 15. 08. 2020. 17:00 Gradski stadion Sombor
FK Radnički (Sombor) OFK Vrbas (Vrbas)

2 - 0

Sub. 15. 08. 2020. 17:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Vojvodina (Tovariševo)

3 - 1

Sub. 15. 08. 2020. 17:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Hercegovac (Gajdobra)

2 - 0

Sub. 15. 08. 2020. 17:00 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) FK Bačka (Pačir)

0 - 3

Sub. 15. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Mladost (Turija)

1 - 2

Ned. 16. 08. 2020. 17:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Obilić (Novi Kneževac)

3 - 0

Ned. 16. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Bajša (Bajša)

0 - 0

Ned. 16. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Njegoš (Lovćenac)

4 - 0

BILTEN BROJ 1

KALENDAR LIGE

Loading...

ARHIVA

Vojvođanska fudbalska liga „Sever“ – Rezultati i tabela 2019/2020.
Vojvođanska fudbalska liga „Sever“ – Rezultati i tabela 2018/2019.