Војвођанска фудбалска лига „Север“ – Резултати и табела

Војвођанска фудбалска лига „Север“ – Резултати и табела2020-09-24T14:15:34+02:00

ПРЕДСТОЈЕЋЕ УТАКМИЦЕ – 8. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК Обилић, Нови Кнежевац
ФК Обилић (Нови Кнежевац) ФК Херцеговац (Гајдобра)

-:-

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 ТСЦ Академија, Бачка Топола
ФК Бајша (Бајша) ФК Бачка (Пачир)

-:-

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион "Миладин Вујин", Товаришево
ФК Војводина (Товаришево) ФК Његош (Ловћенац)

-:-

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Младост (Турија)

-:-

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

-:-

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК Србобран, Србобран
ФК Србобран (Србобран) ФК Текстилац (Оџаци)

-:-

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) OФК Младост АПА (Апатин)

-:-

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Таванкут (Таванкут)

-:-

Нед. 27. 09. 2020. 15:30 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Младост (Бачки Петровац)

-:-

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Војводина (Бачко Градиште) 7 6 0 1 14:4 18
2 Logo ФК Младост (Бачки Петровац) 7 5 1 1 26:5 16
3 Logo OФК Младост АПА (Апатин) 7 5 1 1 11:2 16
4 Logo ФК ЧСК Пивара (Челарево) 7 5 1 1 14:7 16
5 Logo ФК Младост (Турија) 7 5 0 2 17:9 15
6 Logo ФК Раднички (Сомбор) 7 4 1 2 13:10 13
7 Logo ФК Бајша (Бајша) 6 3 3 0 10:4 12
8 Logo ФК Текстилац (Оџаци) 6 3 2 1 11:6 11
9 Logo ФК Бачка (Пачир) 7 3 2 2 13:13 11
10 Logo ФК Таванкут (Таванкут) 7 2 3 2 6:5 9
11 Logo ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) 6 2 1 3 9:11 7
12 Logo ФК Србобран (Србобран) 7 1 2 4 10:12 5
13 Logo ФК Херцеговац (Гајдобра) 7 1 2 4 7:11 5
14 Logo ФК Његош (Ловћенац) 7 1 2 4 8:17 5
15 Logo ФК Црвенка (Црвенка) 7 1 2 4 6:17 5
16 Logo ФК Обилић (Нови Кнежевац) 7 1 1 5 11:21 4
17 Logo ФК Војводина (Товаришево) 7 0 2 5 4:23 2
18 Logo ОФК Врбас (Врбас) 6 0 0 6 3:16 0

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Војводина (Бачко Градиште) 7 6 0 1 14:4 18
2 Logo ФК Младост (Бачки Петровац) 7 5 1 1 26:5 16
3 Logo OФК Младост АПА (Апатин) 7 5 1 1 11:2 16
4 Logo ФК ЧСК Пивара (Челарево) 7 5 1 1 14:7 16
5 Logo ФК Младост (Турија) 7 5 0 2 17:9 15
6 Logo ФК Раднички (Сомбор) 7 4 1 2 13:10 13
7 Logo ФК Бајша (Бајша) 6 3 3 0 10:4 12
8 Logo ФК Текстилац (Оџаци) 6 3 2 1 11:6 11
9 Logo ФК Бачка (Пачир) 7 3 2 2 13:13 11
10 Logo ФК Таванкут (Таванкут) 7 2 3 2 6:5 9
11 Logo ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) 6 2 1 3 9:11 7
12 Logo ФК Србобран (Србобран) 7 1 2 4 10:12 5
13 Logo ФК Херцеговац (Гајдобра) 7 1 2 4 7:11 5
14 Logo ФК Његош (Ловћенац) 7 1 2 4 8:17 5
15 Logo ФК Црвенка (Црвенка) 7 1 2 4 6:17 5
16 Logo ФК Обилић (Нови Кнежевац) 7 1 1 5 11:21 4
17 Logo ФК Војводина (Товаришево) 7 0 2 5 4:23 2
18 Logo ОФК Врбас (Врбас) 6 0 0 6 3:16 0

РЕЗУЛТАТИ – 7. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Обилић (Нови Кнежевац)

4 - 3

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Србобран (Србобран)

1 - 0

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Војводина (Бачко Градиште)

2 - 1

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ОФК Врбас (Врбас)

-:-

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Његош, Ловћенац
ФК Његош (Ловћенац) ФК Бајша (Бајша)

1 - 1

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Раднички (Сомбор)

1 - 2

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Црвенка (Црвенка)

6 - 0

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Војводина (Товаришево)

7 - 1

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Херцеговац (Гајдобра)

3 - 2

СВИ РЕЗУЛТАТИ И РАСПОРЕД (ИЗАБРАТИ КОЛО)

Утакмица Резултат
Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Србобран, Србобран
ФК Србобран (Србобран) ФК Црвенка (Црвенка)

2 - 2

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ОФК Врбас (Врбас)

2 - 0

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Војводина (Товаришево)

3 - 1

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Херцеговац (Гајдобра)

2 - 0

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Бачка (Пачир)

0 - 3

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Младост (Турија)

1 - 2

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Обилић (Нови Кнежевац)

3 - 0

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Бајша (Бајша)

0 - 0

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Његош (Ловћенац)

4 - 0

РЕЗУЛТАТИ ОДИГРАНИХ УТАКМИЦА

7. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Обилић (Нови Кнежевац)

4 - 3

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Србобран (Србобран)

1 - 0

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Војводина (Бачко Градиште)

2 - 1

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ОФК Врбас (Врбас)

-:-

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Његош, Ловћенац
ФК Његош (Ловћенац) ФК Бајша (Бајша)

1 - 1

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Раднички (Сомбор)

1 - 2

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Црвенка (Црвенка)

6 - 0

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Војводина (Товаришево)

7 - 1

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Херцеговац (Гајдобра)

3 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 7

6. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 12. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Обилић, Нови Кнежевац
ФК Обилић (Нови Кнежевац) ФК Бачка (Пачир)

1 - 1

Суб. 12. 09. 2020. 16:00 ТСЦ Академија, Бачка Топола
ФК Бајша (Бајша) ФК Младост (Турија)

3 - 1

Суб. 12. 09. 2020. 16:00 Стадион "Миладин Вујин", Товаришево
ФК Војводина (Товаришево) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

1 - 1

Суб. 12. 09. 2020. 16:00 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Младост (Бачки Петровац)

1 - 3

Суб. 12. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Текстилац (Оџаци)

0 - 2

Суб. 12. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Србобран, Србобран
ФК Србобран (Србобран) ФК Таванкут (Таванкут)

1 - 1

Нед. 13. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Херцеговац, Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Његош (Ловћенац)

2 - 0

Нед. 13. 09. 2020. 16:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) OФК Младост АПА (Апатин)

1 - 0

Нед. 13. 09. 2020. 16:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

0 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 6

5. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 05. 09. 2020. 16:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ФК Обилић (Нови Кнежевац)

5 - 2

Суб. 05. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Србобран (Србобран)

2 - 0

Суб. 05. 09. 2020. 16:30 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Црвенка (Црвенка)

3 - 0

Суб. 05. 09. 2020. 16:30 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Текстилац (Оџаци) ОФК Врбас (Врбас)

5 - 0

Суб. 05. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Бајша (Бајша)

1 - 3

Суб. 05. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Његош, Ловћенац
ФК Његош (Ловћенац) ФК Бачка (Пачир)

2 - 2

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Војводина (Товаришево)

7 - 0

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Херцеговац (Гајдобра)

2 - 1

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Војводина (Бачко Градиште)

0 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 5

4. КОЛО

Утакмица Резултат
Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Обилић, Нови Кнежевац
ФК Обилић (Нови Кнежевац) ФК Његош (Ловћенац)

5 - 0

Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Младост (Турија)

2 - 0

Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Херцеговац, Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

0 - 2

Сре. 02. 09. 2020. 16:30 ТСЦ Академија, Бачка Топола
ФК Бајша (Бајша) ФК Младост (Бачки Петровац)

2 - 0

Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Стадион "Миладин Вујин", Товаришево
ФК Војводина (Товаришево) ФК Текстилац (Оџаци)

1 - 1

Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) OФК Младост АПА (Апатин)

0 - 1

Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Таванкут (Таванкут)

0 - 0

Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

2 - 0

Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Србобран, Србобран
ФК Србобран (Србобран) ФК Раднички (Сомбор)

1 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 4

3. КОЛО

Утакмица Резултат
N/A 00:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Бајша (Бајша)

-:-

Одложено

Суб. 29. 08. 2020. 16:30 Стадион ФК Србобран, Србобран
ФК Србобран (Србобран) ФК Обилић (Нови Кнежевац)

5 - 0

Суб. 29. 08. 2020. 16:30 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Црвенка (Црвенка)

3 - 0

Суб. 29. 08. 2020. 16:30 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Војводина (Товаришево)

3 - 0

Суб. 29. 08. 2020. 16:30 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Бачка (Пачир)

3 - 1

Нед. 30. 08. 2020. 16:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ФК Војводина (Бачко Градиште)

1 - 2

Нед. 30. 08. 2020. 16:30 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ОФК Врбас (Врбас)

3 - 1

Нед. 30. 08. 2020. 16:30 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Херцеговац (Гајдобра)

1 - 1

Нед. 30. 08. 2020. 16:30 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Његош (Ловћенац)

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 3

2. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 22. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Обилић, Нови Кнежевац
ФК Обилић (Нови Кнежевац) ФК Младост (Турија)

0 - 3

Суб. 22. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Његош, Ловћенац
ФК Његош (Ловћенац) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

4 - 1

Суб. 22. 08. 2020. 17:00 ТСЦ Академија, Бачка Топола
ФК Бајша (Бајша) OФК Младост АПА (Апатин)

1 - 1

Суб. 22. 08. 2020. 17:00 Стадион "Миладин Вујин", Товаришево
ФК Војводина (Товаришево) ФК Таванкут (Таванкут)

0 - 1

Суб. 22. 08. 2020. 17:00 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

1 - 2

Суб. 22. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Раднички (Сомбор)

4 - 1

Нед. 23. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Младост (Бачки Петровац)

1 - 5

Нед. 23. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Херцеговац, Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Текстилац (Оџаци)

1 - 1

Нед. 23. 08. 2020. 17:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Србобран (Србобран)

4 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 2

1. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Србобран, Србобран
ФК Србобран (Србобран) ФК Црвенка (Црвенка)

2 - 2

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ОФК Врбас (Врбас)

2 - 0

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Војводина (Товаришево)

3 - 1

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Херцеговац (Гајдобра)

2 - 0

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Бачка (Пачир)

0 - 3

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Младост (Турија)

1 - 2

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Обилић (Нови Кнежевац)

3 - 0

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Бајша (Бајша)

0 - 0

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Његош (Ловћенац)

4 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 1

КАЛЕНДАР ЛИГЕ

Loading...

АРХИВА

Војвођанска фудбалска лига „Север“ – Резултати и табела 2019/2020.
Војвођанска фудбалска лига „Север“ – Резултати и табела 2018/2019.