Булевар ослобођења 92/V, 21 000 Нови Сад; Тел: 021/421-401; 021/420-885; 064/8455-490; Факс: 021/66-23-460|kancelarija@fsv.rs

Војвођанска фудбалска лига „Север“ – Резултати и табела

Војвођанска фудбалска лига „Север“ – Резултати и табела2019-10-19T18:58:46+02:00

РЕЗУЛТАТИ – 10. КОЛО

Утакмица Резултат
19.10.2019. 15:00 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Црвенка (Црвенка)

7 - 0

19.10.2019. 15:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Текстилац (Оџаци)

6 - 0

19.10.2019. 15:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Бајша (Бајша)

1 - 0

20.10.2019. 15:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Слога (Чонопља)

-:-

20.10.2019. 15:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Раднички (Сомбор)

-:-

20.10.2019. 15:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

-:-

20.10.2019. 15:00 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК Тиса (Адорјан) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

-:-

20.10.2019. 15:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Таванкут (Таванкут)

-:-

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Слога (Чонопља) 8 7 1 0 28:7 22
2 Logo OФК Младост АПА (Апатин) 10 6 3 1 24:7 21
3 Logo ФК ЧСК Пивара (Челарево) 10 6 3 1 19:8 21
4 Logo ОФК Врбас (Врбас) 10 5 2 3 17:10 17
5 Logo ФК Таванкут (Таванкут) 9 5 1 3 9:9 16
6 Logo ОФК Стари Град (Бачка Паланка) 8 4 3 1 19:6 15
7 Logo ФК Бајша (Бајша) 10 4 3 3 19:15 15
8 Logo ФК Војводина (Бачко Градиште) 9 3 5 1 11:5 14
9 Logo СК Тиса (Адорјан) 9 3 4 2 9:8 13
10 Logo ФК Црвенка (Црвенка) 10 4 1 5 12:22 13
11 Logo ФК Младост (Бачки Петровац) 9 3 1 5 12:12 10
12 Logo ФК Текстилац (Оџаци) 10 3 1 6 11:21 10
13 Logo ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) 9 2 2 5 9:16 8
14 Logo ФК Бачка (Пачир) 9 1 3 5 7:18 6
15 Logo ФК Младост (Турија) 9 1 0 8 5:24 3
16 Logo ФК Раднички (Сомбор) 9 0 1 8 8:31 1

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Слога (Чонопља) 8 7 1 0 28:7 22
2 Logo OФК Младост АПА (Апатин) 10 6 3 1 24:7 21
3 Logo ФК ЧСК Пивара (Челарево) 10 6 3 1 19:8 21
4 Logo ОФК Врбас (Врбас) 10 5 2 3 17:10 17
5 Logo ФК Таванкут (Таванкут) 9 5 1 3 9:9 16
6 Logo ОФК Стари Град (Бачка Паланка) 8 4 3 1 19:6 15
7 Logo ФК Бајша (Бајша) 10 4 3 3 19:15 15
8 Logo ФК Војводина (Бачко Градиште) 9 3 5 1 11:5 14
9 Logo СК Тиса (Адорјан) 9 3 4 2 9:8 13
10 Logo ФК Црвенка (Црвенка) 10 4 1 5 12:22 13
11 Logo ФК Младост (Бачки Петровац) 9 3 1 5 12:12 10
12 Logo ФК Текстилац (Оџаци) 10 3 1 6 11:21 10
13 Logo ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) 9 2 2 5 9:16 8
14 Logo ФК Бачка (Пачир) 9 1 3 5 7:18 6
15 Logo ФК Младост (Турија) 9 1 0 8 5:24 3
16 Logo ФК Раднички (Сомбор) 9 0 1 8 8:31 1

ПРЕТХОДНЕ УТАКМИЦЕ – 9. КОЛО

Утакмица Резултат
12.10.2019. 15:00 СРЦ Тиквара, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) OФК Младост АПА (Апатин)

1 - 1

12.10.2019. 15:00 Бачка Паланка
ОФК Стари Град (Бачка Паланка) ОФК Врбас (Врбас)

0 - 0

12.10.2019. 15:00 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Војводина (Бачко Градиште)

1 - 0

12.10.2019. 15:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ФК Слога (Чонопља)

2 - 6

13.10.2019. 15:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Бачка (Пачир)

0 - 2

13.10.2019. 15:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

0 - 3

13.10.2019. 15:00 ТСЦ Академија, Бачка Топола
ФК Бајша (Бајша) СК Тиса (Адорјан)

2 - 1

13.10.2019. 15:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Младост (Бачки Петровац)

1 - 1

СВИ РЕЗУЛТАТИ И РАСПОРЕД (ИЗАБРАТИ КОЛО)

Утакмица Резултат
17.08.2019. 17:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ОФК Врбас (Врбас)

3 - 0

17.08.2019. 17:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Слога (Чонопља)

2 - 2

17.08.2019. 17:00 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Текстилац (Оџаци)

0 - 1

18.08.2019. 17:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Бачка (Пачир)

4 - 0

18.08.2019. 17:00 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК Тиса (Адорјан) ФК Војводина (Бачко Градиште)

0 - 0

18.08.2019. 17:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Раднички (Сомбор)

3 - 0

18.08.2019. 17:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Црвенка (Црвенка)

2 - 1

18.08.2019. 17:00 ТСЦ Академија, Бачка Топола
ФК Бајша (Бајша) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

3 - 2

РЕЗУЛТАТИ ОДИГРАНИХ УТАКМИЦА

10. КОЛО

Утакмица Резултат
19.10.2019. 15:00 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Црвенка (Црвенка)

7 - 0

19.10.2019. 15:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Текстилац (Оџаци)

6 - 0

19.10.2019. 15:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Бајша (Бајша)

1 - 0

20.10.2019. 15:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Слога (Чонопља)

-:-

20.10.2019. 15:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Раднички (Сомбор)

-:-

20.10.2019. 15:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

-:-

20.10.2019. 15:00 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК Тиса (Адорјан) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

-:-

20.10.2019. 15:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Таванкут (Таванкут)

-:-

9. КОЛО

Утакмица Резултат
12.10.2019. 15:00 СРЦ Тиквара, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) OФК Младост АПА (Апатин)

1 - 1

12.10.2019. 15:00 Бачка Паланка
ОФК Стари Град (Бачка Паланка) ОФК Врбас (Врбас)

0 - 0

12.10.2019. 15:00 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Војводина (Бачко Градиште)

1 - 0

12.10.2019. 15:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ФК Слога (Чонопља)

2 - 6

13.10.2019. 15:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Бачка (Пачир)

0 - 2

13.10.2019. 15:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

0 - 3

13.10.2019. 15:00 ТСЦ Академија, Бачка Топола
ФК Бајша (Бајша) СК Тиса (Адорјан)

2 - 1

13.10.2019. 15:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Младост (Бачки Петровац)

1 - 1

8. КОЛО

Утакмица Резултат
05.10.2019. 15:30 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Црвенка (Црвенка)

2 - 0

05.10.2019. 15:30 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Текстилац (Оџаци)

2 - 0

05.10.2019. 15:30 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Бајша (Бајша)

2 - 2

05.10.2019. 15:30 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Младост (Турија)

5 - 0

06.10.2019. 15:30 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Раднички (Сомбор)

3 - 3

06.10.2019. 15:30 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

2 - 2

06.10.2019. 15:30 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

2 - 1

06.10.2019. 15:30 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК Тиса (Адорјан) ФК Таванкут (Таванкут)

0 - 1

7. КОЛО

Утакмица Резултат
28.09.2019. 15:30 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Бачка (Пачир)

1 - 0

28.09.2019. 15:30 СРЦ Тиквара, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ОФК Врбас (Врбас)

1 - 3

28.09.2019. 15:30 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Раднички (Сомбор)

3 - 1

29.09.2019. 15:30 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) СК Тиса (Адорјан)

0 - 1

29.09.2019. 15:30 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) OФК Младост АПА (Апатин)

0 - 1

29.09.2019. 15:30 ТСЦ Академија, Бачка Топола
ФК Бајша (Бајша) ФК Младост (Бачки Петровац)

3 - 0

29.09.2019. 15:30 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Војводина (Бачко Градиште)

0 - 4

29.09.2019. 15:30 Стадион ОФК Стари Град, Бачка Паланка
ОФК Стари Град (Бачка Паланка) ФК Слога (Чонопља)

-:-

6. КОЛО

Утакмица Резултат
21.09.2019. 16:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

0 - 3

21.09.2019. 16:00 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Текстилац (Оџаци)

3 - 1

21.09.2019. 16:00 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Бајша (Бајша)

2 - 1

21.09.2019. 16:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Младост (Турија)

7 - 1

22.09.2019. 16:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Црвенка (Црвенка)

0 - 4

22.09.2019. 16:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

0 - 0

22.09.2019. 16:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Таванкут (Таванкут)

0 - 1

22.09.2019. 16:00 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК Тиса (Адорјан) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

1 - 1

5. КОЛО

Утакмица Резултат
14.09.2019. 16:00 СРЦ Тиквара, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Слога (Чонопља)

0 - 4

15.09.2019. 16:00 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК Тиса (Адорјан) ФК Бачка (Пачир)

2 - 2

15.09.2019. 16:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) OФК Младост АПА (Апатин)

2 - 1

15.09.2019. 16:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Младост (Бачки Петровац)

0 - 2

15.09.2019. 16:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ОФК Врбас (Врбас)

2 - 0

15.09.2019. 16:00 ТСЦ Академија, Бачка Топола
ФК Бајша (Бајша) ФК Војводина (Бачко Градиште)

2 - 2

15.09.2019. 16:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Раднички (Сомбор)

4 - 0

15.09.2019. 16:00 Стадион ОФК Бачка, Бачка Паланка
ОФК Стари Град (Бачка Паланка) ФК Црвенка (Црвенка)

6 - 0

4. КОЛО

Утакмица Резултат
07.09.2019. 16:30 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Текстилац (Оџаци)

2 - 0

07.09.2019. 16:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

2 - 3

07.09.2019. 16:30 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Бајша (Бајша)

4 - 0

07.09.2019. 16:30 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Таванкут (Таванкут)

0 - 0

07.09.2019. 16:30 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Младост (Турија)

2 - 1

07.09.2019. 16:30 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) СК Тиса (Адорјан)

1 - 1

08.09.2019. 16:30 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

0 - 0

08.09.2019. 16:30 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

2 - 3

3. КОЛО

Утакмица Резултат
31.08.2019. 16:30 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Бачка (Пачир)

1 - 0

31.08.2019. 16:30 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ОФК Врбас (Врбас)

1 - 1

31.08.2019. 16:30 СРЦ Тиквара, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Црвенка (Црвенка)

3 - 0

01.09.2019. 16:30 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК Тиса (Адорјан) ФК Младост (Бачки Петровац)

2 - 1

01.09.2019. 16:30 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Војводина (Бачко Градиште)

0 - 2

01.09.2019. 16:30 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Слога (Чонопља)

2 - 4

01.09.2019. 16:30 ТСЦ Академија, Бачка Топола
ФК Бајша (Бајша) ФК Раднички (Сомбор)

5 - 0

01.09.2019. 16:30 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

1 - 3

2. КОЛО

Утакмица Резултат
24.08.2019. 17:00 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Бајша (Бајша)

1 - 1

24.08.2019. 17:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ФК Таванкут (Таванкут)

0 - 1

24.08.2019. 17:00 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Младост (Турија)

3 - 0

24.08.2019. 17:00 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) СК Тиса (Адорјан)

0 - 1

25.08.2019. 17:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Текстилац (Оџаци)

0 - 3

25.08.2019. 17:00 Стадион ОФК Стари Град, Бачка Паланка
ОФК Стари Град (Бачка Паланка) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

3 - 0

25.08.2019. 17:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

1 - 0

25.08.2019. 17:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) OФК Младост АПА (Апатин)

0 - 1

1. КОЛО

Утакмица Резултат
17.08.2019. 17:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ОФК Врбас (Врбас)

3 - 0

17.08.2019. 17:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Слога (Чонопља)

2 - 2

17.08.2019. 17:00 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Текстилац (Оџаци)

0 - 1

18.08.2019. 17:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Бачка (Пачир)

4 - 0

18.08.2019. 17:00 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК Тиса (Адорјан) ФК Војводина (Бачко Градиште)

0 - 0

18.08.2019. 17:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Раднички (Сомбор)

3 - 0

18.08.2019. 17:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Црвенка (Црвенка)

2 - 1

18.08.2019. 17:00 ТСЦ Академија, Бачка Топола
ФК Бајша (Бајша) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

3 - 2

КАЛЕНДАР ЛИГЕ

Loading...