Војвођанска фудбалска лига „Север“ – Резултати и табела

Војвођанска фудбалска лига „Север“ – Резултати и табела2020-11-27T03:10:02+02:00

РЕЗУЛТАТИ – 17. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Обилић (Нови Кнежевац)

2 - 1

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Његош, Ловћенац
ФК Његош (Ловћенац) ФК Текстилац (Оџаци)

1 - 0

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

4 - 1

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион "Миладин Вујин", Товаришево
ФК Војводина (Товаришево) ФК Раднички (Сомбор)

0 - 1

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Србобран (Србобран)

0 - 2

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Војводина (Бачко Градиште)

0 - 5

Нед. 29. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Младост (Бачки Петровац)

2 - 0

Нед. 29. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) OФК Младост АПА (Апатин)

2 - 2

Нед. 29. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Херцеговац, Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Таванкут (Таванкут)

2 - 0

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Војводина (Бачко Градиште) 17 12 2 3 40:10 38
2 Logo ФК Бајша (Бајша) 17 11 5 1 38:12 38
3 Logo ФК Текстилац (Оџаци) 17 10 5 2 34:14 35
4 Logo ФК Младост (Бачки Петровац) 17 10 2 5 41:16 32
5 Logo ФК Младост (Турија) 17 10 2 5 36:21 32
6 Logo OФК Младост АПА (Апатин) 17 7 9 1 30:16 30
7 Logo ФК Таванкут (Таванкут) 17 7 5 5 22:16 26
8 Logo ФК Херцеговац (Гајдобра) 17 6 5 6 25:21 23
9 Logo ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) 17 6 4 7 25:26 22
10 Logo ФК ЧСК Пивара (Челарево) 17 6 4 7 22:23 22
11 Logo ФК Бачка (Пачир) 17 6 4 7 26:29 22
12 Logo ФК Раднички (Сомбор) 17 6 3 8 21:31 21
13 Logo ФК Његош (Ловћенац) 17 5 3 9 22:35 18
14 Logo ФК Србобран (Србобран) 17 4 5 8 23:28 17
15 Logo ОФК Врбас (Врбас) 17 4 3 10 19:39 15
16 Logo ФК Црвенка (Црвенка) 17 4 3 10 19:42 15
17 Logo ФК Обилић (Нови Кнежевац) 17 4 1 12 27:55 13
18 Logo ФК Војводина (Товаришево) 17 1 3 13 10:46 6

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Војводина (Бачко Градиште) 17 12 2 3 40:10 38
2 Logo ФК Бајша (Бајша) 17 11 5 1 38:12 38
3 Logo ФК Текстилац (Оџаци) 17 10 5 2 34:14 35
4 Logo ФК Младост (Бачки Петровац) 17 10 2 5 41:16 32
5 Logo ФК Младост (Турија) 17 10 2 5 36:21 32
6 Logo OФК Младост АПА (Апатин) 17 7 9 1 30:16 30
7 Logo ФК Таванкут (Таванкут) 17 7 5 5 22:16 26
8 Logo ФК Херцеговац (Гајдобра) 17 6 5 6 25:21 23
9 Logo ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) 17 6 4 7 25:26 22
10 Logo ФК ЧСК Пивара (Челарево) 17 6 4 7 22:23 22
11 Logo ФК Бачка (Пачир) 17 6 4 7 26:29 22
12 Logo ФК Раднички (Сомбор) 17 6 3 8 21:31 21
13 Logo ФК Његош (Ловћенац) 17 5 3 9 22:35 18
14 Logo ФК Србобран (Србобран) 17 4 5 8 23:28 17
15 Logo ОФК Врбас (Врбас) 17 4 3 10 19:39 15
16 Logo ФК Црвенка (Црвенка) 17 4 3 10 19:42 15
17 Logo ФК Обилић (Нови Кнежевац) 17 4 1 12 27:55 13
18 Logo ФК Војводина (Товаришево) 17 1 3 13 10:46 6

ПРЕТХОДНО КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 21. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Обилић, Нови Кнежевац
ФК Обилић (Нови Кнежевац) ФК Црвенка (Црвенка)

3 - 2

Суб. 21. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Србобран, Србобран
ФК Србобран (Србобран) ФК Војводина (Товаришево)

3 - 0

Суб. 21. 11. 2020. 13:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ФК Бајша (Бајша)

1 - 1

Суб. 21. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Херцеговац (Гајдобра)

0 - 2

Суб. 21. 11. 2020. 13:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Његош (Ловћенац)

4 - 1

Суб. 21. 11. 2020. 13:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Младост (Турија)

3 - 2

Нед. 22. 11. 2020. 13:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ОФК Врбас (Врбас)

6 - 0

Нед. 22. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Бачка (Пачир)

1 - 0

Нед. 22. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

1 - 0

СВИ РЕЗУЛТАТИ И РАСПОРЕД (ИЗАБРАТИ КОЛО)

Утакмица Резултат
Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Србобран, Србобран
ФК Србобран (Србобран) ФК Црвенка (Црвенка)

2 - 2

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ОФК Врбас (Врбас)

2 - 0

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Војводина (Товаришево)

3 - 1

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Херцеговац (Гајдобра)

2 - 0

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Бачка (Пачир)

0 - 3

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Младост (Турија)

1 - 2

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Обилић (Нови Кнежевац)

3 - 0

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Бајша (Бајша)

0 - 0

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Његош (Ловћенац)

4 - 0

РЕЗУЛТАТИ ОДИГРАНИХ УТАКМИЦА

17. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Обилић (Нови Кнежевац)

2 - 1

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Његош, Ловћенац
ФК Његош (Ловћенац) ФК Текстилац (Оџаци)

1 - 0

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

4 - 1

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион "Миладин Вујин", Товаришево
ФК Војводина (Товаришево) ФК Раднички (Сомбор)

0 - 1

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Србобран (Србобран)

0 - 2

Суб. 28. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Војводина (Бачко Градиште)

0 - 5

Нед. 29. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Младост (Бачки Петровац)

2 - 0

Нед. 29. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) OФК Младост АПА (Апатин)

2 - 2

Нед. 29. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Херцеговац, Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Таванкут (Таванкут)

2 - 0

16. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 21. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Обилић, Нови Кнежевац
ФК Обилић (Нови Кнежевац) ФК Црвенка (Црвенка)

3 - 2

Суб. 21. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Србобран, Србобран
ФК Србобран (Србобран) ФК Војводина (Товаришево)

3 - 0

Суб. 21. 11. 2020. 13:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ФК Бајша (Бајша)

1 - 1

Суб. 21. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Херцеговац (Гајдобра)

0 - 2

Суб. 21. 11. 2020. 13:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Његош (Ловћенац)

4 - 1

Суб. 21. 11. 2020. 13:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Младост (Турија)

3 - 2

Нед. 22. 11. 2020. 13:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ОФК Врбас (Врбас)

6 - 0

Нед. 22. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Бачка (Пачир)

1 - 0

Нед. 22. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 16

15. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 14. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Текстилац (Оџаци)

1 - 3

Суб. 14. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Његош, Ловћенац
ФК Његош (Ловћенац) ФК Таванкут (Таванкут)

0 - 1

Суб. 14. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Србобран (Србобран)

4 - 0

Суб. 14. 11. 2020. 13:00 Стадион "Миладин Вујин", Товаришево
ФК Војводина (Товаришево) ФК Војводина (Бачко Градиште)

1 - 4

Суб. 14. 11. 2020. 13:00 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Црвенка (Црвенка)

2 - 1

Нед. 15. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Обилић (Нови Кнежевац)

6 - 0

Нед. 15. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) OФК Младост АПА (Апатин)

2 - 2

Нед. 15. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

2 - 1

Нед. 15. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Херцеговац, Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Раднички (Сомбор)

3 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 15

14. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 07. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Обилић, Нови Кнежевац
ФК Обилић (Нови Кнежевац) ОФК Врбас (Врбас)

5 - 2

Суб. 07. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Војводина (Товаришево)

3 - 0

Суб. 07. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Србобран, Србобран
ФК Србобран (Србобран) ФК Херцеговац (Гајдобра)

1 - 1

Суб. 07. 11. 2020. 13:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ФК Бачка (Пачир)

2 - 1

Суб. 07. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Његош (Ловћенац)

3 - 1

Суб. 07. 11. 2020. 13:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

2 - 2

Суб. 07. 11. 2020. 13:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Младост (Бачки Петровац)

2 - 1

Нед. 08. 11. 2020. 13:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Бајша (Бајша)

0 - 1

Нед. 08. 11. 2020. 13:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Младост (Турија)

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 14

13. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 31. 10. 2020. 14:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Обилић (Нови Кнежевац)

5 - 1

Суб. 31. 10. 2020. 14:00 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Таванкут (Таванкут)

2 - 0

Суб. 31. 10. 2020. 14:00 Стадион ФК Његош, Ловћенац
ФК Његош (Ловћенац) ФК Раднички (Сомбор)

2 - 0

Суб. 31. 10. 2020. 14:00 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Црвенка (Црвенка)

8 - 0

Суб. 31. 10. 2020. 14:00 Стадион "Миладин Вујин", Товаришево
ФК Војводина (Товаришево) ОФК Врбас (Врбас)

1 - 1

Нед. 01. 11. 2020. 14:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) OФК Младост АПА (Апатин)

0 - 0

Нед. 01. 11. 2020. 14:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

2 - 0

Нед. 01. 11. 2020. 14:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Србобран (Србобран)

1 - 1

Нед. 01. 11. 2020. 14:00 Стадион ФК Херцеговац, Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Војводина (Бачко Градиште)

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 13

12. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 24. 10. 2020. 14:00 Стадион ФК Обилић, Нови Кнежевац
ФК Обилић (Нови Кнежевац) ФК Војводина (Товаришево)

2 - 0

Суб. 24. 10. 2020. 14:00 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Бајша (Бајша)

2 - 1

Суб. 24. 10. 2020. 14:00 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Херцеговац (Гајдобра)

1 - 1

Суб. 24. 10. 2020. 14:00 Стадион ФК Србобран, Србобран
ФК Србобран (Србобран) ФК Његош (Ловћенац)

3 - 2

Суб. 24. 10. 2020. 14:00 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Раднички (Сомбор) ФК Младост (Турија)

0 - 2

Суб. 24. 10. 2020. 14:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

0 - 1

Суб. 24. 10. 2020. 14:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Текстилац (Оџаци)

1 - 1

Нед. 25. 10. 2020. 14:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Бачка (Пачир)

4 - 0

Нед. 25. 10. 2020. 14:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Младост (Бачки Петровац)

3 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 12

11. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 17. 10. 2020. 15:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Обилић (Нови Кнежевац)

4 - 2

Суб. 17. 10. 2020. 15:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Таванкут (Таванкут)

2 - 0

Суб. 17. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Раднички (Сомбор)

4 - 1

Суб. 17. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Његош, Ловћенац
ФК Његош (Ловћенац) ФК Војводина (Бачко Градиште)

1 - 1

Суб. 17. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Војводина (Товаришево)

1 - 0

Нед. 18. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

1 - 0

Нед. 18. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Србобран (Србобран)

3 - 1

Нед. 18. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Црвенка (Црвенка)

1 - 0

Нед. 18. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Херцеговац, Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ОФК Врбас (Врбас)

1 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 11

10. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 10. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Обилић, Нови Кнежевац
ФК Обилић (Нови Кнежевац) ФК Бајша (Бајша)

2 - 3

Суб. 10. 10. 2020. 15:00 Стадион "Миладин Вујин", Товаришево
ФК Војводина (Товаришево) ФК Херцеговац (Гајдобра)

2 - 1

Суб. 10. 10. 2020. 15:00 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Бачка (Пачир)

2 - 1

Суб. 10. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Његош (Ловћенац)

4 - 1

Суб. 10. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Србобран, Србобран
ФК Србобран (Србобран) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

1 - 1

Суб. 10. 10. 2020. 15:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ФК Младост (Бачки Петровац)

1 - 3

Суб. 10. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Текстилац (Оџаци)

1 - 1

Нед. 11. 10. 2020. 15:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Младост (Турија)

0 - 0

Нед. 11. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) OФК Младост АПА (Апатин)

2 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 10

9. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 03. 10. 2020. 15:30 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

1 - 1

Суб. 03. 10. 2020. 15:30 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Раднички (Сомбор)

4 - 0

Суб. 03. 10. 2020. 15:30 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Војводина (Бачко Градиште)

1 - 3

Суб. 03. 10. 2020. 15:30 Стадион ФК Његош, Ловћенац
ФК Његош (Ловћенац) ОФК Врбас (Врбас)

2 - 1

Нед. 04. 10. 2020. 15:30 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Обилић (Нови Кнежевац)

6 - 0

Нед. 04. 10. 2020. 15:30 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Србобран (Србобран)

2 - 1

Нед. 04. 10. 2020. 15:30 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Црвенка (Црвенка)

3 - 0

Нед. 04. 10. 2020. 15:30 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Војводина (Товаришево)

4 - 1

Нед. 04. 10. 2020. 15:30 Стадион ФК Херцеговац, Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Бајша (Бајша)

1 - 3

БИЛТЕН БРОЈ 9

8. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК Обилић, Нови Кнежевац
ФК Обилић (Нови Кнежевац) ФК Херцеговац (Гајдобра)

0 - 4

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Бачка (Пачир)

2 - 1

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион "Миладин Вујин", Товаришево
ФК Војводина (Товаришево) ФК Његош (Ловћенац)

1 - 3

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Младост (Турија)

4 - 2

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

2 - 1

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК Србобран, Србобран
ФК Србобран (Србобран) ФК Текстилац (Оџаци)

0 - 2

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) OФК Младост АПА (Апатин)

1 - 1

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Таванкут (Таванкут)

1 - 1

Нед. 27. 09. 2020. 15:30 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Младост (Бачки Петровац)

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 8

7. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Обилић (Нови Кнежевац)

4 - 3

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Србобран (Србобран)

1 - 0

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Војводина (Бачко Градиште)

2 - 1

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ОФК Врбас (Врбас)

1 - 1

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Његош, Ловћенац
ФК Његош (Ловћенац) ФК Бајша (Бајша)

1 - 1

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Раднички (Сомбор)

1 - 2

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Црвенка (Црвенка)

6 - 0

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Војводина (Товаришево)

7 - 1

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Херцеговац (Гајдобра)

3 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 7

6. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 12. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Обилић, Нови Кнежевац
ФК Обилић (Нови Кнежевац) ФК Бачка (Пачир)

1 - 1

Суб. 12. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Младост (Турија)

3 - 1

Суб. 12. 09. 2020. 16:00 Стадион "Миладин Вујин", Товаришево
ФК Војводина (Товаришево) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

1 - 1

Суб. 12. 09. 2020. 16:00 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Младост (Бачки Петровац)

1 - 3

Суб. 12. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Текстилац (Оџаци)

0 - 2

Суб. 12. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Србобран, Србобран
ФК Србобран (Србобран) ФК Таванкут (Таванкут)

1 - 1

Нед. 13. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Херцеговац, Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Његош (Ловћенац)

2 - 0

Нед. 13. 09. 2020. 16:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) OФК Младост АПА (Апатин)

1 - 0

Нед. 13. 09. 2020. 16:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

0 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 6

5. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 05. 09. 2020. 16:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ФК Обилић (Нови Кнежевац)

5 - 2

Суб. 05. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Србобран (Србобран)

2 - 0

Суб. 05. 09. 2020. 16:30 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Црвенка (Црвенка)

3 - 0

Суб. 05. 09. 2020. 16:30 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Текстилац (Оџаци) ОФК Врбас (Врбас)

5 - 0

Суб. 05. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Бајша (Бајша)

1 - 3

Суб. 05. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Његош, Ловћенац
ФК Његош (Ловћенац) ФК Бачка (Пачир)

2 - 2

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Војводина (Товаришево)

7 - 0

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Херцеговац (Гајдобра)

2 - 1

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Војводина (Бачко Градиште)

0 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 5

4. КОЛО

Утакмица Резултат
Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Обилић, Нови Кнежевац
ФК Обилић (Нови Кнежевац) ФК Његош (Ловћенац)

5 - 0

Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Младост (Турија)

2 - 0

Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Херцеговац, Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

0 - 2

Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Младост (Бачки Петровац)

2 - 0

Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Стадион "Миладин Вујин", Товаришево
ФК Војводина (Товаришево) ФК Текстилац (Оџаци)

1 - 1

Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) OФК Младост АПА (Апатин)

0 - 1

Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Таванкут (Таванкут)

0 - 0

Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

2 - 0

Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Србобран, Србобран
ФК Србобран (Србобран) ФК Раднички (Сомбор)

1 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 4

3. КОЛО

Утакмица Резултат
N/A 00:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Бајша (Бајша)

0 - 0

Одложено

Суб. 29. 08. 2020. 16:30 Стадион ФК Србобран, Србобран
ФК Србобран (Србобран) ФК Обилић (Нови Кнежевац)

5 - 0

Суб. 29. 08. 2020. 16:30 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Црвенка (Црвенка)

3 - 0

Суб. 29. 08. 2020. 16:30 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Војводина (Товаришево)

3 - 0

Суб. 29. 08. 2020. 16:30 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Бачка (Пачир)

3 - 1

Нед. 30. 08. 2020. 16:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ФК Војводина (Бачко Градиште)

1 - 2

Нед. 30. 08. 2020. 16:30 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ОФК Врбас (Врбас)

3 - 1

Нед. 30. 08. 2020. 16:30 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Херцеговац (Гајдобра)

1 - 1

Нед. 30. 08. 2020. 16:30 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Његош (Ловћенац)

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 3

2. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 22. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Обилић, Нови Кнежевац
ФК Обилић (Нови Кнежевац) ФК Младост (Турија)

0 - 3

Суб. 22. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Његош, Ловћенац
ФК Његош (Ловћенац) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

4 - 1

Суб. 22. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) OФК Младост АПА (Апатин)

1 - 1

Суб. 22. 08. 2020. 17:00 Стадион "Миладин Вујин", Товаришево
ФК Војводина (Товаришево) ФК Таванкут (Таванкут)

0 - 1

Суб. 22. 08. 2020. 17:00 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

1 - 2

Суб. 22. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Раднички (Сомбор)

4 - 1

Нед. 23. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Младост (Бачки Петровац)

1 - 5

Нед. 23. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Херцеговац, Гајдобра
ФК Херцеговац (Гајдобра) ФК Текстилац (Оџаци)

1 - 1

Нед. 23. 08. 2020. 17:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Србобран (Србобран)

4 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 2

1. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Србобран, Србобран
ФК Србобран (Србобран) ФК Црвенка (Црвенка)

2 - 2

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ОФК Врбас (Врбас)

2 - 0

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Војводина (Товаришево)

3 - 1

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Херцеговац (Гајдобра)

2 - 0

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Бачка (Пачир)

0 - 3

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Младост (Турија)

1 - 2

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Обилић (Нови Кнежевац)

3 - 0

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Бајша (Бајша)

0 - 0

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Његош (Ловћенац)

4 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 1

КАЛЕНДАР ЛИГЕ

Loading...

АРХИВА

Војвођанска фудбалска лига „Север“ – Резултати и табела 2019/2020.
Војвођанска фудбалска лига „Север“ – Резултати и табела 2018/2019.