Bulevar oslobođenja 92/V, 21 102 Novi Sad; T: 021/421-401; 021/420-885; 064/8455-490; F: 021/66-23-460|kancelarija@fsv.rs

Vojvođanska fudbalska liga „Sever“ – Rezultati i tabela 2020/2021.

Vojvođanska fudbalska liga „Sever“ – Rezultati i tabela 2020/2021.2021-08-03T12:16:31+02:00

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo FK Tekstilac (Odžaci) 34 26 6 2 84:18 84
2 Logo FK Bajša (Bajša) 34 22 8 4 85:21 74
3 Logo OFK Mladost APA (Apatin) 34 18 12 4 68:38 66
4 Logo FK Mladost (Turija) 34 20 5 9 80:41 65
5 Logo FK Vojvodina (Bačko Gradište) 34 18 2 14 76:41 56
6 Logo FK Mladost (Bački Petrovac) 34 17 5 12 67:33 56
7 Logo FK Bačka (Pačir) 34 14 7 13 63:49 49
8 Logo FK Krila Krajine (Bačka Palanka) 34 14 5 15 54:51 47
9 Logo FK ČSK Pivara (Čelarevo) 34 13 8 13 48:46 47
10 Logo FK Hercegovac (Gajdobra) 34 13 7 14 53:47 46
11 Logo FK Tavankut (Tavankut) 34 13 7 14 46:43 46
12 Logo FK Njegoš (Lovćenac) 34 13 7 14 49:55 46
13 Logo FK Srbobran (Srbobran) 34 11 10 13 48:52 43
14 Logo FK Crvenka (Crvenka) 34 13 3 18 46:73 42
15 Logo OFK Vrbas (Vrbas) 34 12 4 18 51:68 40
16 Logo FK Radnički (Sombor) 34 6 4 24 28:102 22
17 Logo FK Vojvodina (Tovariševo) 34 5 5 24 38:96 20
18 Logo FK Obilić (Novi Kneževac) 34 5 1 28 37:147 16

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo FK Tekstilac (Odžaci) 34 26 6 2 84:18 84
2 Logo FK Bajša (Bajša) 34 22 8 4 85:21 74
3 Logo OFK Mladost APA (Apatin) 34 18 12 4 68:38 66
4 Logo FK Mladost (Turija) 34 20 5 9 80:41 65
5 Logo FK Vojvodina (Bačko Gradište) 34 18 2 14 76:41 56
6 Logo FK Mladost (Bački Petrovac) 34 17 5 12 67:33 56
7 Logo FK Bačka (Pačir) 34 14 7 13 63:49 49
8 Logo FK Krila Krajine (Bačka Palanka) 34 14 5 15 54:51 47
9 Logo FK ČSK Pivara (Čelarevo) 34 13 8 13 48:46 47
10 Logo FK Hercegovac (Gajdobra) 34 13 7 14 53:47 46
11 Logo FK Tavankut (Tavankut) 34 13 7 14 46:43 46
12 Logo FK Njegoš (Lovćenac) 34 13 7 14 49:55 46
13 Logo FK Srbobran (Srbobran) 34 11 10 13 48:52 43
14 Logo FK Crvenka (Crvenka) 34 13 3 18 46:73 42
15 Logo OFK Vrbas (Vrbas) 34 12 4 18 51:68 40
16 Logo FK Radnički (Sombor) 34 6 4 24 28:102 22
17 Logo FK Vojvodina (Tovariševo) 34 5 5 24 38:96 20
18 Logo FK Obilić (Novi Kneževac) 34 5 1 28 37:147 16

SVI REZULTATI I RASPORED (IZABRATI KOLO)

Utakmica Rezultat
Sub. 15. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Srbobran, Srbobran
FK Srbobran (Srbobran) FK Crvenka (Crvenka)

2 - 2

Sub. 15. 08. 2020. 17:00 Gradski stadion Sombor
FK Radnički (Sombor) OFK Vrbas (Vrbas)

2 - 0

Sub. 15. 08. 2020. 17:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Vojvodina (Tovariševo)

3 - 1

Sub. 15. 08. 2020. 17:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Hercegovac (Gajdobra)

2 - 0

Sub. 15. 08. 2020. 17:00 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) FK Bačka (Pačir)

0 - 3

Sub. 15. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Mladost (Turija)

1 - 2

Ned. 16. 08. 2020. 17:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Obilić (Novi Kneževac)

3 - 0

Ned. 16. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Bajša (Bajša)

0 - 0

Ned. 16. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Njegoš (Lovćenac)

4 - 0

REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA

34. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 05. 06. 2021. 17:30 Stadion FK Obilić, Novi Kneževac
FK Obilić (Novi Kneževac) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

0 - 5

Sub. 05. 06. 2021. 17:30 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Mladost (Turija)

1 - 1

Sub. 05. 06. 2021. 17:30 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) FK Njegoš (Lovćenac)

3 - 1

Sub. 05. 06. 2021. 17:30 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Bačka (Pačir)

1 - 1

Sub. 05. 06. 2021. 17:30 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Hercegovac (Gajdobra)

2 - 1

Sub. 05. 06. 2021. 17:30 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Bajša (Bajša)

1 - 4

Sub. 05. 06. 2021. 17:30 Stadion FK BSK, Bački Brestovac
FK Radnički (Sombor) FK Vojvodina (Tovariševo)

1 - 5

Sub. 05. 06. 2021. 17:30 Stadion FK Srbobran, Srbobran
FK Srbobran (Srbobran) OFK Vrbas (Vrbas)

1 - 1

Sub. 05. 06. 2021. 17:30 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Crvenka (Crvenka)

1 - 3

BILTEN BROJ 34

33. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 29. 05. 2021. 17:30 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

0 - 1

Sub. 29. 05. 2021. 17:30 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Tavankut (Tavankut)

4 - 1

Sub. 29. 05. 2021. 17:30 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) OFK Mladost APA (Apatin)

1 - 2

Sub. 29. 05. 2021. 17:30 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Tekstilac (Odžaci)

1 - 2

Sub. 29. 05. 2021. 17:30 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Mladost (Bački Petrovac)

1 - 0

Sub. 29. 05. 2021. 17:30 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) FK Obilić (Novi Kneževac)

6 - 1

Sub. 29. 05. 2021. 17:30 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

4 - 2

Sub. 29. 05. 2021. 17:30 Stadion "Miladin Vujin", Tovariševo
FK Vojvodina (Tovariševo) FK Srbobran (Srbobran)

2 - 3

Sub. 29. 05. 2021. 17:30 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Radnički (Sombor)

3 - 0

BILTEN BROJ 33

32. KOLO

Utakmica Rezultat
Sre. 26. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Obilić, Novi Kneževac
FK Obilić (Novi Kneževac) FK Mladost (Bački Petrovac)

0 - 8

Sre. 26. 05. 2021. 17:00 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

3 - 1

Sre. 26. 05. 2021. 17:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Mladost (Turija)

2 - 1

Sre. 26. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Njegoš (Lovćenac)

3 - 1

Sre. 26. 05. 2021. 17:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Bačka (Pačir)

3 - 1

Sre. 26. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Radnički (Sombor) FK Hercegovac (Gajdobra)

0 - 6

Sre. 26. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Srbobran, Srbobran
FK Srbobran (Srbobran) FK Bajša (Bajša)

0 - 0

Sre. 26. 05. 2021. 17:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Vojvodina (Tovariševo)

10 - 2

Sre. 26. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) OFK Vrbas (Vrbas)

3 - 1

BILTEN BROJ 32

31. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 22. 05. 2021. 17:00 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) FK Obilić (Novi Kneževac)

3 - 0

Sub. 22. 05. 2021. 17:00 Stadion "Miladin Vujin", Tovariševo
FK Vojvodina (Tovariševo) FK Crvenka (Crvenka)

1 - 3

Sub. 22. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

2 - 0

Sub. 22. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

2 - 0

Sub. 22. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) OFK Mladost APA (Apatin)

3 - 2

Ned. 23. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK Srbobran (Srbobran)

2 - 1

Ned. 23. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Radnički (Sombor)

6 - 0

Ned. 23. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Tavankut (Tavankut)

3 - 1

Ned. 23. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Tekstilac (Odžaci)

0 - 1

BILTEN BROJ 31

30. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 15. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Obilić, Novi Kneževac
FK Obilić (Novi Kneževac) FK Tekstilac (Odžaci)

0 - 9

Sub. 15. 05. 2021. 17:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Mladost (Bački Petrovac)

1 - 0

Sub. 15. 05. 2021. 17:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Mladost (Turija)

0 - 0

Sub. 15. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Radnički (Sombor) FK Njegoš (Lovćenac)

1 - 4

Sub. 15. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Srbobran, Srbobran
FK Srbobran (Srbobran) FK Bačka (Pačir)

2 - 1

Sub. 15. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) FK Bajša (Bajša)

0 - 1

Sub. 15. 05. 2021. 17:00 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) FK Vojvodina (Tovariševo)

6 - 3

Ned. 16. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

1 - 2

Ned. 16. 05. 2021. 17:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Hercegovac (Gajdobra)

4 - 0

BILTEN BROJ 30

29. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 08. 05. 2021. 17:00 Stadion "Miladin Vujin", Tovariševo
FK Vojvodina (Tovariševo) FK Obilić (Novi Kneževac)

6 - 0

Sub. 08. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) OFK Vrbas (Vrbas)

6 - 1

Sub. 08. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Srbobran (Srbobran)

0 - 0

Sub. 08. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

1 - 2

Sub. 08. 05. 2021. 17:00 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) OFK Mladost APA (Apatin)

3 - 0

Ned. 09. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK Crvenka (Crvenka)

2 - 0

Ned. 09. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

3 - 2

Ned. 09. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Radnički (Sombor)

7 - 0

Ned. 09. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Tavankut (Tavankut)

1 - 0

BILTEN BROJ 29

28. KOLO

Utakmica Rezultat
Čet. 29. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Obilić, Novi Kneževac
FK Obilić (Novi Kneževac) OFK Mladost APA (Apatin)

2 - 5

Čet. 29. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Tekstilac (Odžaci)

0 - 3

Čet. 29. 04. 2021. 16:30 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Njegoš (Lovćenac)

0 - 2

Čet. 29. 04. 2021. 16:30 Stadion "Miladin Vujin", Tovariševo
FK Vojvodina (Tovariševo) FK Bajša (Bajša)

0 - 4

Sub. 01. 05. 2021. 16:30 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Mladost (Bački Petrovac)

1 - 1

Sub. 01. 05. 2021. 16:30 Gradski stadion Odžaci
FK Radnički (Sombor) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

0 - 3

Sub. 01. 05. 2021. 16:30 Stadion FK Srbobran, Srbobran
FK Srbobran (Srbobran) FK Mladost (Turija)

4 - 2

Sub. 01. 05. 2021. 16:30 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) FK Bačka (Pačir)

1 - 0

Sub. 01. 05. 2021. 16:30 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) FK Hercegovac (Gajdobra)

4 - 0

BILTEN BROJ 28

27. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 24. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Obilić (Novi Kneževac)

13 - 0

Sub. 24. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Crvenka (Crvenka)

4 - 0

Sub. 24. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Srbobran (Srbobran)

4 - 0

Sub. 24. 04. 2021. 16:30 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

1 - 0

Sub. 24. 04. 2021. 16:30 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Tavankut (Tavankut)

2 - 0

Ned. 25. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) OFK Vrbas (Vrbas)

2 - 0

Ned. 25. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK Vojvodina (Tovariševo)

3 - 4

Ned. 25. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

3 - 2

Ned. 25. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Radnički (Sombor)

3 - 0

BILTEN BROJ 27

26. KOLO

Utakmica Rezultat
Sre. 21. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Obilić, Novi Kneževac
FK Obilić (Novi Kneževac) FK Tavankut (Tavankut)

2 - 5

Sre. 21. 04. 2021. 16:30 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) OFK Mladost APA (Apatin)

3 - 3

Sre. 21. 04. 2021. 16:30 Gradski stadion Odžaci
FK Radnički (Sombor) FK Tekstilac (Odžaci)

0 - 8

Sre. 21. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Srbobran, Srbobran
FK Srbobran (Srbobran) FK Mladost (Bački Petrovac)

0 - 1

Sre. 21. 04. 2021. 16:30 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

4 - 2

Sre. 21. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) FK Mladost (Turija)

1 - 3

Sre. 21. 04. 2021. 16:30 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) FK Njegoš (Lovćenac)

0 - 1

Sre. 21. 04. 2021. 16:30 Stadion "Miladin Vujin", Tovariševo
FK Vojvodina (Tovariševo) FK Bačka (Pačir)

2 - 1

Sre. 21. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Hercegovac (Gajdobra)

2 - 1

BILTEN BROJ 26

25. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 17. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Vojvodina (Tovariševo)

2 - 0

Sub. 17. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Crvenka (Crvenka)

0 - 1

Sub. 17. 04. 2021. 16:30 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) FK Srbobran (Srbobran)

3 - 0

Sub. 17. 04. 2021. 16:30 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Radnički (Sombor)

4 - 0

Ned. 18. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK Obilić (Novi Kneževac)

5 - 0

Ned. 18. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Bajša (Bajša)

1 - 1

Ned. 18. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) OFK Vrbas (Vrbas)

3 - 2

Ned. 18. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

1 - 0

Ned. 18. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

3 - 1

BILTEN BROJ 25

24. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 10. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Obilić, Novi Kneževac
FK Obilić (Novi Kneževac) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

0 - 5

Sub. 10. 04. 2021. 16:00 Gradski stadion Odžaci
FK Radnički (Sombor) FK Tavankut (Tavankut)

1 - 1

Sub. 10. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Srbobran, Srbobran
FK Srbobran (Srbobran) OFK Mladost APA (Apatin)

0 - 0

Sub. 10. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) FK Mladost (Bački Petrovac)

0 - 3

Sub. 10. 04. 2021. 16:00 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

1 - 0

Sub. 10. 04. 2021. 16:00 Stadion "Miladin Vujin", Tovariševo
FK Vojvodina (Tovariševo) FK Mladost (Turija)

1 - 5

Sub. 10. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Njegoš (Lovćenac)

5 - 0

Ned. 11. 04. 2021. 16:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Tekstilac (Odžaci)

0 - 1

Ned. 11. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK Bačka (Pačir)

0 - 0

BILTEN BROJ 24

23. KOLO

Utakmica Rezultat
Sre. 07. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Obilić (Novi Kneževac)

5 - 0

Sre. 07. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Hercegovac (Gajdobra)

0 - 0

Sre. 07. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Bajša (Bajša)

1 - 0

Sre. 07. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Vojvodina (Tovariševo)

3 - 0

Sre. 07. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) OFK Vrbas (Vrbas)

1 - 2

Sre. 07. 04. 2021. 16:00 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) FK Crvenka (Crvenka)

4 - 0

Sre. 07. 04. 2021. 16:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

3 - 0

Sre. 07. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Srbobran (Srbobran)

1 - 1

Sre. 07. 04. 2021. 16:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Radnički (Sombor)

3 - 0

BILTEN BROJ 23

22. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 03. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Obilić, Novi Kneževac
FK Obilić (Novi Kneževac) FK Radnički (Sombor)

3 - 0

Sub. 03. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Srbobran, Srbobran
FK Srbobran (Srbobran) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

4 - 1

Sub. 03. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) OFK Mladost APA (Apatin)

3 - 5

Sub. 03. 04. 2021. 16:00 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) FK Tekstilac (Odžaci)

1 - 2

Sub. 03. 04. 2021. 16:00 Stadion "Miladin Vujin", Tovariševo
FK Vojvodina (Tovariševo) FK Mladost (Bački Petrovac)

1 - 1

Sub. 03. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

5 - 1

Ned. 04. 04. 2021. 16:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Tavankut (Tavankut)

2 - 0

Ned. 04. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK Mladost (Turija)

2 - 0

Ned. 04. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Njegoš (Lovćenac)

4 - 2

BILTEN BROJ 22

21. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 27. 03. 2021. 15:00 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Obilić (Novi Kneževac)

4 - 0

Sub. 27. 03. 2021. 15:00 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Hercegovac (Gajdobra)

2 - 1

Sub. 27. 03. 2021. 15:00 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) FK Vojvodina (Tovariševo)

3 - 0

Sub. 27. 03. 2021. 15:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) OFK Vrbas (Vrbas)

3 - 2

Sub. 27. 03. 2021. 15:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

2 - 0

Sub. 27. 03. 2021. 15:00 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Radnički (Sombor) FK Srbobran (Srbobran)

3 - 4

Ned. 28. 03. 2021. 15:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Bačka (Pačir)

3 - 2

Ned. 28. 03. 2021. 15:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Bajša (Bajša)

2 - 0

Ned. 28. 03. 2021. 15:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Crvenka (Crvenka)

3 - 0

BILTEN BROJ 21

20. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 20. 03. 2021. 15:00 Stadion FK Obilić, Novi Kneževac
FK Obilić (Novi Kneževac) FK Srbobran (Srbobran)

1 - 3

Sub. 20. 03. 2021. 15:00 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

2 - 1

Sub. 20. 03. 2021. 15:00 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) FK Tavankut (Tavankut)

1 - 0

Sub. 20. 03. 2021. 15:00 Stadion "Miladin Vujin", Tovariševo
FK Vojvodina (Tovariševo) OFK Mladost APA (Apatin)

0 - 2

Sub. 20. 03. 2021. 15:00 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Tekstilac (Odžaci)

0 - 0

Sub. 20. 03. 2021. 15:00 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Mladost (Turija)

0 - 0

Ned. 21. 03. 2021. 15:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Radnički (Sombor)

6 - 0

Ned. 21. 03. 2021. 15:00 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK Mladost (Bački Petrovac)

2 - 1

Ned. 21. 03. 2021. 15:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

2 - 1

BILTEN BROJ 20

19. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 13. 03. 2021. 14:30 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Njegoš (Lovćenac)

0 - 0

Sub. 13. 03. 2021. 14:30 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) FK Hercegovac (Gajdobra)

3 - 0

Sub. 13. 03. 2021. 14:30 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Bajša (Bajša)

1 - 0

Sub. 13. 03. 2021. 14:30 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) OFK Vrbas (Vrbas)

2 - 1

Sub. 13. 03. 2021. 14:30 Stadion FK BSK, Bački Brestovac
FK Radnički (Sombor) FK Crvenka (Crvenka)

1 - 3

Sub. 13. 03. 2021. 14:30 Stadion FK Srbobran, Srbobran
FK Srbobran (Srbobran) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

2 - 1

Ned. 14. 03. 2021. 14:30 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Obilić (Novi Kneževac)

8 - 0

Ned. 14. 03. 2021. 14:30 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Bačka (Pačir)

0 - 4

Ned. 14. 03. 2021. 14:30 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Vojvodina (Tovariševo)

3 - 1

BILTEN BROJ 19

18. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 06. 03. 2021. 14:30 Stadion FK Obilić, Novi Kneževac
FK Obilić (Novi Kneževac) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

1 - 2

Sub. 06. 03. 2021. 14:30 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) FK Srbobran (Srbobran)

1 - 0

Sub. 06. 03. 2021. 14:30 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) FK Radnički (Sombor)

2 - 0

Sub. 06. 03. 2021. 14:30 Stadion "Miladin Vujin", Tovariševo
FK Vojvodina (Tovariševo) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

0 - 0

Sub. 06. 03. 2021. 14:30 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Tavankut (Tavankut)

1 - 0

Sub. 06. 03. 2021. 14:30 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Mladost (Bački Petrovac)

3 - 2

Ned. 07. 03. 2021. 14:30 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) OFK Mladost APA (Apatin)

3 - 2

Ned. 07. 03. 2021. 14:30 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Tekstilac (Odžaci)

0 - 1

Ned. 07. 03. 2021. 14:30 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

3 - 0

BILTEN BROJ 18

17. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 28. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Obilić (Novi Kneževac)

2 - 1

Sub. 28. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Tekstilac (Odžaci)

1 - 0

Sub. 28. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

4 - 1

Sub. 28. 11. 2020. 13:00 Stadion "Miladin Vujin", Tovariševo
FK Vojvodina (Tovariševo) FK Radnički (Sombor)

0 - 1

Sub. 28. 11. 2020. 13:00 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) FK Srbobran (Srbobran)

0 - 2

Sub. 28. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

0 - 5

Ned. 29. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Mladost (Bački Petrovac)

2 - 0

Ned. 29. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) OFK Mladost APA (Apatin)

2 - 2

Ned. 29. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK Tavankut (Tavankut)

2 - 0

BILTEN BROJ 17

16. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 21. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Obilić, Novi Kneževac
FK Obilić (Novi Kneževac) FK Crvenka (Crvenka)

3 - 2

Sub. 21. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Srbobran, Srbobran
FK Srbobran (Srbobran) FK Vojvodina (Tovariševo)

3 - 0

Sub. 21. 11. 2020. 13:00 Gradski stadion Sombor
FK Radnički (Sombor) FK Bajša (Bajša)

1 - 1

Sub. 21. 11. 2020. 13:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Hercegovac (Gajdobra)

0 - 2

Sub. 21. 11. 2020. 13:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Njegoš (Lovćenac)

4 - 1

Sub. 21. 11. 2020. 13:00 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) FK Mladost (Turija)

3 - 2

Ned. 22. 11. 2020. 13:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) OFK Vrbas (Vrbas)

6 - 0

Ned. 22. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Bačka (Pačir)

1 - 0

Ned. 22. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

1 - 0

BILTEN BROJ 16

15. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 14. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Tekstilac (Odžaci)

1 - 3

Sub. 14. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Tavankut (Tavankut)

0 - 1

Sub. 14. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Srbobran (Srbobran)

4 - 0

Sub. 14. 11. 2020. 13:00 Stadion "Miladin Vujin", Tovariševo
FK Vojvodina (Tovariševo) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

1 - 4

Sub. 14. 11. 2020. 13:00 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) FK Crvenka (Crvenka)

2 - 1

Ned. 15. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Obilić (Novi Kneževac)

6 - 0

Ned. 15. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) OFK Mladost APA (Apatin)

2 - 2

Ned. 15. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

2 - 1

Ned. 15. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK Radnički (Sombor)

3 - 1

BILTEN BROJ 15

14. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 07. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Obilić, Novi Kneževac
FK Obilić (Novi Kneževac) OFK Vrbas (Vrbas)

5 - 2

Sub. 07. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) FK Vojvodina (Tovariševo)

3 - 0

Sub. 07. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Srbobran, Srbobran
FK Srbobran (Srbobran) FK Hercegovac (Gajdobra)

1 - 1

Sub. 07. 11. 2020. 13:00 Gradski stadion Sombor
FK Radnički (Sombor) FK Bačka (Pačir)

2 - 1

Sub. 07. 11. 2020. 13:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Njegoš (Lovćenac)

3 - 1

Sub. 07. 11. 2020. 13:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

2 - 2

Sub. 07. 11. 2020. 13:00 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) FK Mladost (Bački Petrovac)

2 - 1

Ned. 08. 11. 2020. 13:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Bajša (Bajša)

0 - 1

Ned. 08. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Mladost (Turija)

2 - 1

BILTEN BROJ 14

13. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 31. 10. 2020. 14:00 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) FK Obilić (Novi Kneževac)

5 - 1

Sub. 31. 10. 2020. 14:00 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Tavankut (Tavankut)

2 - 0

Sub. 31. 10. 2020. 14:00 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Radnički (Sombor)

2 - 0

Sub. 31. 10. 2020. 14:00 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Crvenka (Crvenka)

8 - 0

Sub. 31. 10. 2020. 14:00 Stadion "Miladin Vujin", Tovariševo
FK Vojvodina (Tovariševo) OFK Vrbas (Vrbas)

1 - 1

Ned. 01. 11. 2020. 14:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) OFK Mladost APA (Apatin)

0 - 0

Ned. 01. 11. 2020. 14:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

2 - 0

Ned. 01. 11. 2020. 14:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Srbobran (Srbobran)

1 - 1

Ned. 01. 11. 2020. 14:00 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

2 - 1

BILTEN BROJ 13

12. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 24. 10. 2020. 14:00 Stadion FK Obilić, Novi Kneževac
FK Obilić (Novi Kneževac) FK Vojvodina (Tovariševo)

2 - 0

Sub. 24. 10. 2020. 14:00 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) FK Bajša (Bajša)

2 - 1

Sub. 24. 10. 2020. 14:00 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) FK Hercegovac (Gajdobra)

1 - 1

Sub. 24. 10. 2020. 14:00 Stadion FK Srbobran, Srbobran
FK Srbobran (Srbobran) FK Njegoš (Lovćenac)

3 - 2

Sub. 24. 10. 2020. 14:00 Stadion "Goran Nesvanulica Klipi", Prigrevica
FK Radnički (Sombor) FK Mladost (Turija)

0 - 2

Sub. 24. 10. 2020. 14:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

0 - 1

Sub. 24. 10. 2020. 14:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Tekstilac (Odžaci)

1 - 1

Ned. 25. 10. 2020. 14:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Bačka (Pačir)

4 - 0

Ned. 25. 10. 2020. 14:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Mladost (Bački Petrovac)

3 - 1

BILTEN BROJ 12

11. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 17. 10. 2020. 15:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Obilić (Novi Kneževac)

4 - 2

Sub. 17. 10. 2020. 15:00 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) FK Tavankut (Tavankut)

2 - 0

Sub. 17. 10. 2020. 15:00 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Radnički (Sombor)

4 - 1

Sub. 17. 10. 2020. 15:00 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

1 - 1

Sub. 17. 10. 2020. 15:00 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Vojvodina (Tovariševo)

1 - 0

Ned. 18. 10. 2020. 15:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

1 - 0

Ned. 18. 10. 2020. 15:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Srbobran (Srbobran)

3 - 1

Ned. 18. 10. 2020. 15:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Crvenka (Crvenka)

1 - 0

Ned. 18. 10. 2020. 15:00 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) OFK Vrbas (Vrbas)

1 - 1

BILTEN BROJ 11

10. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 10. 10. 2020. 15:00 Stadion FK Obilić, Novi Kneževac
FK Obilić (Novi Kneževac) FK Bajša (Bajša)

2 - 3

Sub. 10. 10. 2020. 15:00 Stadion "Miladin Vujin", Tovariševo
FK Vojvodina (Tovariševo) FK Hercegovac (Gajdobra)

2 - 1

Sub. 10. 10. 2020. 15:00 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) FK Bačka (Pačir)

2 - 1

Sub. 10. 10. 2020. 15:00 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) FK Njegoš (Lovćenac)

4 - 1

Sub. 10. 10. 2020. 15:00 Stadion FK Srbobran, Srbobran
FK Srbobran (Srbobran) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

1 - 1

Sub. 10. 10. 2020. 15:00 Gradski stadion Sombor
FK Radnički (Sombor) FK Mladost (Bački Petrovac)

1 - 3

Sub. 10. 10. 2020. 15:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Tekstilac (Odžaci)

1 - 1

Ned. 11. 10. 2020. 15:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Mladost (Turija)

0 - 0

Ned. 11. 10. 2020. 15:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) OFK Mladost APA (Apatin)

2 - 2

BILTEN BROJ 10

9. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 03. 10. 2020. 15:30 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

1 - 1

Sub. 03. 10. 2020. 15:30 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) FK Radnički (Sombor)

4 - 0

Sub. 03. 10. 2020. 15:30 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

1 - 3

Sub. 03. 10. 2020. 15:30 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) OFK Vrbas (Vrbas)

2 - 1

Ned. 04. 10. 2020. 15:30 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Obilić (Novi Kneževac)

6 - 0

Ned. 04. 10. 2020. 15:30 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Srbobran (Srbobran)

2 - 1

Ned. 04. 10. 2020. 15:30 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Crvenka (Crvenka)

3 - 0

Ned. 04. 10. 2020. 15:30 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Vojvodina (Tovariševo)

4 - 1

Ned. 04. 10. 2020. 15:30 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK Bajša (Bajša)

1 - 3

BILTEN BROJ 9

8. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 26. 09. 2020. 15:30 Stadion FK Obilić, Novi Kneževac
FK Obilić (Novi Kneževac) FK Hercegovac (Gajdobra)

0 - 4

Sub. 26. 09. 2020. 15:30 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Bačka (Pačir)

2 - 1

Sub. 26. 09. 2020. 15:30 Stadion "Miladin Vujin", Tovariševo
FK Vojvodina (Tovariševo) FK Njegoš (Lovćenac)

1 - 3

Sub. 26. 09. 2020. 15:30 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) FK Mladost (Turija)

4 - 2

Sub. 26. 09. 2020. 15:30 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

2 - 1

Sub. 26. 09. 2020. 15:30 Stadion FK Srbobran, Srbobran
FK Srbobran (Srbobran) FK Tekstilac (Odžaci)

0 - 2

Sub. 26. 09. 2020. 15:30 Gradski stadion Sombor
FK Radnički (Sombor) OFK Mladost APA (Apatin)

1 - 1

Sub. 26. 09. 2020. 15:30 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Tavankut (Tavankut)

1 - 1

Ned. 27. 09. 2020. 15:30 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Mladost (Bački Petrovac)

2 - 0

BILTEN BROJ 8

7. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 19. 09. 2020. 16:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Obilić (Novi Kneževac)

4 - 3

Sub. 19. 09. 2020. 16:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Srbobran (Srbobran)

1 - 0

Sub. 19. 09. 2020. 16:00 Stadion "Goran Nesvanulica Klipi", Prigrevica
FK Tekstilac (Odžaci) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

2 - 1

Sub. 19. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) OFK Vrbas (Vrbas)

1 - 1

Sub. 19. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Bajša (Bajša)

1 - 1

Ned. 20. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Radnički (Sombor)

1 - 2

Ned. 20. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Crvenka (Crvenka)

6 - 0

Ned. 20. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Vojvodina (Tovariševo)

7 - 1

Ned. 20. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Hercegovac (Gajdobra)

3 - 2

BILTEN BROJ 7

6. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 12. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Obilić, Novi Kneževac
FK Obilić (Novi Kneževac) FK Bačka (Pačir)

1 - 1

Sub. 12. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Mladost (Turija)

3 - 1

Sub. 12. 09. 2020. 16:00 Stadion "Miladin Vujin", Tovariševo
FK Vojvodina (Tovariševo) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

1 - 1

Sub. 12. 09. 2020. 16:00 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) FK Mladost (Bački Petrovac)

1 - 3

Sub. 12. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) FK Tekstilac (Odžaci)

0 - 2

Sub. 12. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Srbobran, Srbobran
FK Srbobran (Srbobran) FK Tavankut (Tavankut)

1 - 1

Ned. 13. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK Njegoš (Lovćenac)

2 - 0

Ned. 13. 09. 2020. 16:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) OFK Mladost APA (Apatin)

1 - 0

Ned. 13. 09. 2020. 16:00 Gradski stadion Sombor
FK Radnički (Sombor) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

0 - 0

BILTEN BROJ 6

5. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 05. 09. 2020. 16:30 Gradski stadion Sombor
FK Radnički (Sombor) FK Obilić (Novi Kneževac)

5 - 2

Sub. 05. 09. 2020. 16:30 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Srbobran (Srbobran)

2 - 0

Sub. 05. 09. 2020. 16:30 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Crvenka (Crvenka)

3 - 0

Sub. 05. 09. 2020. 16:30 Stadion "Goran Nesvanulica Klipi", Prigrevica
FK Tekstilac (Odžaci) OFK Vrbas (Vrbas)

5 - 0

Sub. 05. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Bajša (Bajša)

1 - 3

Sub. 05. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Bačka (Pačir)

2 - 2

Ned. 06. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Vojvodina (Tovariševo)

7 - 0

Ned. 06. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Hercegovac (Gajdobra)

2 - 1

Ned. 06. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

0 - 1

BILTEN BROJ 5

4. KOLO

Utakmica Rezultat
Sre. 02. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Obilić, Novi Kneževac
FK Obilić (Novi Kneževac) FK Njegoš (Lovćenac)

5 - 0

Sre. 02. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Mladost (Turija)

2 - 0

Sre. 02. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

0 - 2

Sre. 02. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Mladost (Bački Petrovac)

2 - 0

Sre. 02. 09. 2020. 16:30 Stadion "Miladin Vujin", Tovariševo
FK Vojvodina (Tovariševo) FK Tekstilac (Odžaci)

1 - 1

Sre. 02. 09. 2020. 16:30 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) OFK Mladost APA (Apatin)

0 - 1

Sre. 02. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) FK Tavankut (Tavankut)

0 - 0

Sre. 02. 09. 2020. 16:30 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

2 - 0

Sre. 02. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Srbobran, Srbobran
FK Srbobran (Srbobran) FK Radnički (Sombor)

1 - 2

BILTEN BROJ 4

3. KOLO

Utakmica Rezultat
N/A 00:00 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) FK Bajša (Bajša)

0 - 0

Sub. 29. 08. 2020. 16:30 Stadion FK Srbobran, Srbobran
FK Srbobran (Srbobran) FK Obilić (Novi Kneževac)

5 - 0

Sub. 29. 08. 2020. 16:30 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Crvenka (Crvenka)

3 - 0

Sub. 29. 08. 2020. 16:30 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Vojvodina (Tovariševo)

3 - 0

Sub. 29. 08. 2020. 16:30 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Bačka (Pačir)

3 - 1

Ned. 30. 08. 2020. 16:30 Gradski stadion Sombor
FK Radnički (Sombor) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

1 - 2

Ned. 30. 08. 2020. 16:30 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) OFK Vrbas (Vrbas)

3 - 1

Ned. 30. 08. 2020. 16:30 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Hercegovac (Gajdobra)

1 - 1

Ned. 30. 08. 2020. 16:30 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Njegoš (Lovćenac)

2 - 1

BILTEN BROJ 3

2. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 22. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Obilić, Novi Kneževac
FK Obilić (Novi Kneževac) FK Mladost (Turija)

0 - 3

Sub. 22. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Njegoš, Lovćenac
FK Njegoš (Lovćenac) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

4 - 1

Sub. 22. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) OFK Mladost APA (Apatin)

1 - 1

Sub. 22. 08. 2020. 17:00 Stadion "Miladin Vujin", Tovariševo
FK Vojvodina (Tovariševo) FK Tavankut (Tavankut)

0 - 1

Sub. 22. 08. 2020. 17:00 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

1 - 2

Sub. 22. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) FK Radnički (Sombor)

4 - 1

Ned. 23. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Mladost (Bački Petrovac)

1 - 5

Ned. 23. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Hercegovac, Gajdobra
FK Hercegovac (Gajdobra) FK Tekstilac (Odžaci)

1 - 1

Ned. 23. 08. 2020. 17:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Srbobran (Srbobran)

4 - 1

BILTEN BROJ 2

1. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 15. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Srbobran, Srbobran
FK Srbobran (Srbobran) FK Crvenka (Crvenka)

2 - 2

Sub. 15. 08. 2020. 17:00 Gradski stadion Sombor
FK Radnički (Sombor) OFK Vrbas (Vrbas)

2 - 0

Sub. 15. 08. 2020. 17:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Vojvodina (Tovariševo)

3 - 1

Sub. 15. 08. 2020. 17:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Hercegovac (Gajdobra)

2 - 0

Sub. 15. 08. 2020. 17:00 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) FK Bačka (Pačir)

0 - 3

Sub. 15. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Mladost (Turija)

1 - 2

Ned. 16. 08. 2020. 17:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Obilić (Novi Kneževac)

3 - 0

Ned. 16. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Bajša (Bajša)

0 - 0

Ned. 16. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Njegoš (Lovćenac)

4 - 0

BILTEN BROJ 1

KALENDAR LIGE

Loading...

ARHIVA

Vojvođanska fudbalska liga „Sever“ – Rezultati i tabela 2019/2020.
Vojvođanska fudbalska liga „Sever“ – Rezultati i tabela 2018/2019.