Bulevar oslobođenja 92/V, 21 102 Novi Sad; Tel: 021/421-401; 021/420-885; 064/8455-490; Faks: 021/66-23-460|kancelarija@fsv.rs

Vojvođanska fudbalska liga „Sever“ – Rezultati i tabela 2019/2020.

Vojvođanska fudbalska liga „Sever“ – Rezultati i tabela 2019/2020.2020-10-20T15:00:54+02:00

NAPOMENA – liga je okončana sledećom odlukom Odbora za hitna pitanja FS Srbije:

Sva prvenstvena i kup fudbalska i futsal takmičenja u svim uzrasnim kategorijama, osim takmičenja u Super i Prvoj ligi Srbije za muškarce (profesionalne lige) i fudbalskom Kupu Srbije za muškarce, smatraju se završenim danom proglašenja vanrednog stanja na teritoriji Republike Srbije dana 15. marta 2020. godine.

Svi fudbalski savezi u čijoj su nadležnosti prvenstvena fudbalska i futsal takmičenja za koja je stavom 1. ovog člana Odluke propisano da su završena 15. marta 2020. godine, utvrdiće konačan plasman fudbalskih/futsal klubova na tabeli na osnovu rezultata ostvarenih na utakmicama odigranim zaključno sa 15. martom 2020. godine i to tako što će se pobednikom takmičenja smatrati fudbalski klub ili futsal klub koji je osvojio najveći broj bodova.

Odluke Odbora za hitna pitanja FSS

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo FK Sloga (Čonoplja) 17 15 1 1 44:10 46
2 Logo OFK Stari Grad (Bačka Palanka) 17 10 4 3 48:16 34
3 Logo OFK Mladost APA (Apatin) 17 10 4 3 36:16 34
4 Logo SK Tisa (Adorjan) 17 9 6 2 26:13 33
5 Logo FK ČSK Pivara (Čelarevo) 17 9 4 4 34:17 31
6 Logo FK Tavankut (Tavankut) 17 9 2 6 25:24 29
7 Logo FK Mladost (Bački Petrovac) 17 9 1 7 28:21 28
8 Logo OFK Vrbas (Vrbas) 17 8 3 6 26:24 27
9 Logo FK Bajša (Bajša) 17 6 4 7 30:27 22
10 Logo FK Tekstilac (Odžaci) 17 7 1 9 22:33 22
11 Logo FK Vojvodina (Bačko Gradište) 17 5 5 7 22:19 20
12 Logo FK Bačka (Pačir) 17 5 3 9 18:28 18
13 Logo FK Crvenka (Crvenka) 17 5 2 10 18:42 17
14 Logo FK Krila Krajine (Bačka Palanka) 17 2 5 10 15:35 11
15 Logo FK Mladost (Turija) 17 3 1 13 15:39 10
16 Logo FK Radnički (Sombor) 17 0 2 15 12:55 2

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo FK Sloga (Čonoplja) 17 15 1 1 44:10 46
2 Logo OFK Stari Grad (Bačka Palanka) 17 10 4 3 48:16 34
3 Logo OFK Mladost APA (Apatin) 17 10 4 3 36:16 34
4 Logo SK Tisa (Adorjan) 17 9 6 2 26:13 33
5 Logo FK ČSK Pivara (Čelarevo) 17 9 4 4 34:17 31
6 Logo FK Tavankut (Tavankut) 17 9 2 6 25:24 29
7 Logo FK Mladost (Bački Petrovac) 17 9 1 7 28:21 28
8 Logo OFK Vrbas (Vrbas) 17 8 3 6 26:24 27
9 Logo FK Bajša (Bajša) 17 6 4 7 30:27 22
10 Logo FK Tekstilac (Odžaci) 17 7 1 9 22:33 22
11 Logo FK Vojvodina (Bačko Gradište) 17 5 5 7 22:19 20
12 Logo FK Bačka (Pačir) 17 5 3 9 18:28 18
13 Logo FK Crvenka (Crvenka) 17 5 2 10 18:42 17
14 Logo FK Krila Krajine (Bačka Palanka) 17 2 5 10 15:35 11
15 Logo FK Mladost (Turija) 17 3 1 13 15:39 10
16 Logo FK Radnički (Sombor) 17 0 2 15 12:55 2

SVI REZULTATI I RASPORED (IZABRATI KOLO)

Utakmica Rezultat
Sub. 17. 08. 2019. 17:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) OFK Vrbas (Vrbas)

3 - 0

Sub. 17. 08. 2019. 17:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Sloga (Čonoplja)

2 - 2

Sub. 17. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Tekstilac (Odžaci)

0 - 1

Ned. 18. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Bačka (Pačir)

4 - 0

Ned. 18. 08. 2019. 17:00 Stadion SK Tisa, Adorjan
SK Tisa (Adorjan) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

0 - 0

Ned. 18. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Radnički (Sombor)

3 - 0

Ned. 18. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Crvenka (Crvenka)

2 - 1

Ned. 18. 08. 2019. 17:00 TSC Akademija, Bačka Topola
FK Bajša (Bajša) OFK Stari Grad (Bačka Palanka)

3 - 2

REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA

17. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 14. 03. 2020. 14:30 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) FK Bačka (Pačir)

4 - 0

Sub. 14. 03. 2020. 14:30 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) OFK Stari Grad (Bačka Palanka)

0 - 4

Sub. 14. 03. 2020. 14:30 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

1 - 2

Sub. 14. 03. 2020. 14:30 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Mladost (Bački Petrovac)

3 - 1

Sub. 14. 03. 2020. 16:00 TSC Akademija, Bačka Topola
FK Bajša (Bajša) FK Crvenka (Crvenka)

1 - 1

Ned. 15. 03. 2020. 14:30 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Radnički (Sombor)

4 - 0

Ned. 15. 03. 2020. 14:30 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Sloga (Čonoplja)

0 - 1

Ned. 15. 03. 2020. 14:30 Stadion SK Tisa, Adorjan
SK Tisa (Adorjan) OFK Vrbas (Vrbas)

5 - 1

BILTEN BROJ 17

16. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 07. 03. 2020. 14:30 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) OFK Mladost APA (Apatin)

2 - 2

Sub. 07. 03. 2020. 14:30 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

2 - 1

Sub. 07. 03. 2020. 14:30 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) FK Tavankut (Tavankut)

2 - 0

Sub. 07. 03. 2020. 14:30 Bačka Palanka
OFK Stari Grad (Bačka Palanka) FK Bajša (Bajša)

3 - 1

Sub. 07. 03. 2020. 14:30 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

3 - 1

Ned. 08. 03. 2020. 14:30 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Mladost (Bački Petrovac)

0 - 1

Ned. 08. 03. 2020. 14:30 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) SK Tisa (Adorjan)

1 - 2

Ned. 08. 03. 2020. 14:30 Stadion "Goran Nesvanulica Klipi", Prigrevica
FK Radnički (Sombor) FK Mladost (Turija)

2 - 2

BILTEN BROJ 16

15. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 23. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Bačka (Pačir)

0 - 1

Sub. 23. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) FK Mladost (Turija)

2 - 4

Sub. 23. 11. 2019. 13:00 Gradski stadion Sombor
FK Radnički (Sombor) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

0 - 3

Sub. 23. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) SK Tisa (Adorjan)

0 - 2

Sub. 23. 11. 2019. 13:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) OFK Mladost APA (Apatin)

1 - 2

Sub. 23. 11. 2019. 13:00 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) FK Mladost (Bački Petrovac)

0 - 1

Ned. 24. 11. 2019. 13:00 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) FK Bajša (Bajša)

1 - 0

Ned. 24. 11. 2019. 13:00 Bačka Palanka
OFK Stari Grad (Bačka Palanka) FK Tavankut (Tavankut)

9 - 1

BILTEN BROJ 15

14. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 16. 11. 2019. 13:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Sloga (Čonoplja)

0 - 1

Sub. 16. 11. 2019. 13:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Crvenka (Crvenka)

5 - 1

Ned. 17. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) OFK Vrbas (Vrbas)

2 - 3

Ned. 17. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

1 - 0

Ned. 17. 11. 2019. 13:00 Stadion SK Tisa, Adorjan
SK Tisa (Adorjan) FK Radnički (Sombor)

2 - 0

Ned. 17. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) OFK Stari Grad (Bačka Palanka)

0 - 4

Ned. 17. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Tekstilac (Odžaci)

5 - 0

Ned. 17. 11. 2019. 13:00 TSC Akademija, Bačka Topola
FK Bajša (Bajša) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

5 - 1

BILTEN BROJ 14

13. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 09. 11. 2019. 13:00 SRC Tikvara, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Tavankut (Tavankut)

1 - 1

Sub. 09. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) SK Tisa (Adorjan)

0 - 2

Sub. 09. 11. 2019. 13:00 Gradski stadion Sombor
FK Radnički (Sombor) OFK Mladost APA (Apatin)

0 - 2

Sub. 09. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Mladost (Bački Petrovac)

3 - 0

Sub. 09. 11. 2019. 13:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) OFK Vrbas (Vrbas)

1 - 2

Ned. 10. 11. 2019. 13:00 TSC Akademija, Bačka Topola
FK Bajša (Bajša) FK Bačka (Pačir)

1 - 3

Ned. 10. 11. 2019. 13:00 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) FK Mladost (Turija)

2 - 1

Ned. 10. 11. 2019. 13:00 Bačka Palanka
OFK Stari Grad (Bačka Palanka) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

2 - 0

BILTEN BROJ 13

12. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 02. 11. 2019. 13:30 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) FK Sloga (Čonoplja)

0 - 3

Sub. 02. 11. 2019. 13:30 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Crvenka (Crvenka)

3 - 0

Sub. 02. 11. 2019. 13:30 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Tekstilac (Odžaci)

4 - 1

Ned. 03. 11. 2019. 13:30 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

4 - 0

Ned. 03. 11. 2019. 13:30 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Radnički (Sombor)

4 - 2

Ned. 03. 11. 2019. 13:30 Stadion SK Tisa, Adorjan
SK Tisa (Adorjan) OFK Stari Grad (Bačka Palanka)

2 - 2

Ned. 03. 11. 2019. 13:30 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

3 - 1

Ned. 03. 11. 2019. 13:30 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Bajša (Bajša)

3 - 2

BILTEN BROJ 12

11. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 26. 10. 2019. 14:00 TSC Akademija, Bačka Topola
FK Bajša (Bajša) FK Mladost (Turija)

1 - 0

Sub. 26. 10. 2019. 14:00 SRC Tikvara, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

1 - 1

Sub. 26. 10. 2019. 14:00 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) FK Mladost (Bački Petrovac)

0 - 5

Sub. 26. 10. 2019. 14:00 Gradski stadion Sombor
FK Radnički (Sombor) OFK Vrbas (Vrbas)

0 - 1

Sub. 26. 10. 2019. 14:00 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

2 - 0

Ned. 27. 10. 2019. 14:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Bačka (Pačir)

0 - 1

Ned. 27. 10. 2019. 14:00 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) SK Tisa (Adorjan)

0 - 1

Ned. 27. 10. 2019. 14:00 Bačka Palanka
OFK Stari Grad (Bačka Palanka) OFK Mladost APA (Apatin)

4 - 0

10. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 19. 10. 2019. 15:00 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) FK Crvenka (Crvenka)

7 - 0

Sub. 19. 10. 2019. 15:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Tekstilac (Odžaci)

6 - 0

Sub. 19. 10. 2019. 15:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Bajša (Bajša)

1 - 0

Ned. 20. 10. 2019. 15:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Sloga (Čonoplja)

0 - 1

Ned. 20. 10. 2019. 15:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Radnički (Sombor)

6 - 0

Ned. 20. 10. 2019. 15:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) OFK Stari Grad (Bačka Palanka)

3 - 1

Ned. 20. 10. 2019. 15:00 Stadion SK Tisa, Adorjan
SK Tisa (Adorjan) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

1 - 1

Ned. 20. 10. 2019. 15:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Tavankut (Tavankut)

0 - 2

9. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 12. 10. 2019. 15:00 SRC Tikvara, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) OFK Mladost APA (Apatin)

1 - 1

Sub. 12. 10. 2019. 15:00 Bačka Palanka
OFK Stari Grad (Bačka Palanka) OFK Vrbas (Vrbas)

0 - 0

Sub. 12. 10. 2019. 15:00 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

1 - 0

Sub. 12. 10. 2019. 15:00 Gradski stadion Sombor
FK Radnički (Sombor) FK Sloga (Čonoplja)

2 - 6

Ned. 13. 10. 2019. 15:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Bačka (Pačir)

0 - 2

Ned. 13. 10. 2019. 15:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

0 - 3

Ned. 13. 10. 2019. 15:00 TSC Akademija, Bačka Topola
FK Bajša (Bajša) SK Tisa (Adorjan)

2 - 1

Ned. 13. 10. 2019. 15:00 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) FK Mladost (Bački Petrovac)

1 - 1

8. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 05. 10. 2019. 15:30 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Crvenka (Crvenka)

2 - 0

Sub. 05. 10. 2019. 15:30 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) FK Tekstilac (Odžaci)

2 - 0

Sub. 05. 10. 2019. 15:30 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Bajša (Bajša)

2 - 2

Sub. 05. 10. 2019. 15:30 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Mladost (Turija)

5 - 0

Ned. 06. 10. 2019. 15:30 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Radnički (Sombor)

3 - 3

Ned. 06. 10. 2019. 15:30 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) OFK Stari Grad (Bačka Palanka)

2 - 2

Ned. 06. 10. 2019. 15:30 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

2 - 1

Ned. 06. 10. 2019. 15:30 Stadion SK Tisa, Adorjan
SK Tisa (Adorjan) FK Tavankut (Tavankut)

0 - 1

7. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 28. 09. 2019. 15:30 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Bačka (Pačir)

1 - 0

Sub. 28. 09. 2019. 15:30 SRC Tikvara, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) OFK Vrbas (Vrbas)

1 - 3

Sub. 28. 09. 2019. 15:30 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) FK Radnički (Sombor)

3 - 1

Ned. 29. 09. 2019. 15:30 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) SK Tisa (Adorjan)

0 - 1

Ned. 29. 09. 2019. 15:30 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) OFK Mladost APA (Apatin)

0 - 1

Ned. 29. 09. 2019. 15:30 TSC Akademija, Bačka Topola
FK Bajša (Bajša) FK Mladost (Bački Petrovac)

3 - 0

Ned. 29. 09. 2019. 15:30 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

0 - 4

Ned. 29. 09. 2019. 15:30 Stadion OFK Stari Grad, Bačka Palanka
OFK Stari Grad (Bačka Palanka) FK Sloga (Čonoplja)

0 - 3

6. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 21. 09. 2019. 16:00 Gradski stadion Sombor
FK Radnički (Sombor) OFK Stari Grad (Bačka Palanka)

0 - 3

Sub. 21. 09. 2019. 16:00 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Tekstilac (Odžaci)

3 - 1

Sub. 21. 09. 2019. 16:00 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) FK Bajša (Bajša)

2 - 1

Sub. 21. 09. 2019. 16:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Mladost (Turija)

7 - 1

Ned. 22. 09. 2019. 16:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Crvenka (Crvenka)

0 - 4

Ned. 22. 09. 2019. 16:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

0 - 0

Ned. 22. 09. 2019. 16:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Tavankut (Tavankut)

0 - 1

Ned. 22. 09. 2019. 16:00 Stadion SK Tisa, Adorjan
SK Tisa (Adorjan) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

1 - 1

5. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 14. 09. 2019. 16:00 SRC Tikvara, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Sloga (Čonoplja)

0 - 4

Ned. 15. 09. 2019. 16:00 Stadion SK Tisa, Adorjan
SK Tisa (Adorjan) FK Bačka (Pačir)

2 - 2

Ned. 15. 09. 2019. 16:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) OFK Mladost APA (Apatin)

2 - 1

Ned. 15. 09. 2019. 16:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Mladost (Bački Petrovac)

0 - 2

Ned. 15. 09. 2019. 16:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) OFK Vrbas (Vrbas)

2 - 0

Ned. 15. 09. 2019. 16:00 TSC Akademija, Bačka Topola
FK Bajša (Bajša) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

2 - 2

Ned. 15. 09. 2019. 16:00 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) FK Radnički (Sombor)

4 - 0

Ned. 15. 09. 2019. 16:00 Stadion OFK Bačka, Bačka Palanka
OFK Stari Grad (Bačka Palanka) FK Crvenka (Crvenka)

6 - 0

4. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 07. 09. 2019. 16:30 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) FK Tekstilac (Odžaci)

2 - 0

Sub. 07. 09. 2019. 16:30 Gradski stadion Sombor
FK Radnički (Sombor) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

2 - 3

Sub. 07. 09. 2019. 16:30 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Bajša (Bajša)

4 - 0

Sub. 07. 09. 2019. 16:30 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK Tavankut (Tavankut)

0 - 0

Sub. 07. 09. 2019. 16:30 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) FK Mladost (Turija)

2 - 1

Sub. 07. 09. 2019. 16:30 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) SK Tisa (Adorjan)

1 - 1

Ned. 08. 09. 2019. 16:30 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) OFK Stari Grad (Bačka Palanka)

0 - 0

Ned. 08. 09. 2019. 16:30 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

2 - 3

3. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 31. 08. 2019. 16:30 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Bačka (Pačir)

1 - 0

Sub. 31. 08. 2019. 16:30 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) OFK Vrbas (Vrbas)

1 - 1

Sub. 31. 08. 2019. 16:30 SRC Tikvara, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Crvenka (Crvenka)

3 - 0

Ned. 01. 09. 2019. 16:30 Stadion SK Tisa, Adorjan
SK Tisa (Adorjan) FK Mladost (Bački Petrovac)

2 - 1

Ned. 01. 09. 2019. 16:30 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

0 - 2

Ned. 01. 09. 2019. 16:30 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Sloga (Čonoplja)

2 - 4

Ned. 01. 09. 2019. 16:30 TSC Akademija, Bačka Topola
FK Bajša (Bajša) FK Radnički (Sombor)

5 - 0

Ned. 01. 09. 2019. 16:30 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) OFK Stari Grad (Bačka Palanka)

1 - 3

2. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 24. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) FK Bajša (Bajša)

1 - 1

Sub. 24. 08. 2019. 17:00 Gradski stadion Sombor
FK Radnički (Sombor) FK Tavankut (Tavankut)

0 - 1

Sub. 24. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Mladost (Turija)

3 - 0

Sub. 24. 08. 2019. 17:00 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) SK Tisa (Adorjan)

0 - 1

Ned. 25. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Tekstilac (Odžaci)

0 - 3

Ned. 25. 08. 2019. 17:00 Stadion OFK Stari Grad, Bačka Palanka
OFK Stari Grad (Bačka Palanka) FK Krila Krajine (Bačka Palanka)

3 - 0

Ned. 25. 08. 2019. 17:00 Stadion "Đorđe Tapavica - Džoja", Bačko Gradište
FK Vojvodina (Bačko Gradište) FK ČSK Pivara (Čelarevo)

1 - 0

Ned. 25. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) OFK Mladost APA (Apatin)

0 - 1

1. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 17. 08. 2019. 17:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) OFK Vrbas (Vrbas)

3 - 0

Sub. 17. 08. 2019. 17:00 Stadion FK ČSK Pivara, Čelarevo
FK ČSK Pivara (Čelarevo) FK Sloga (Čonoplja)

2 - 2

Sub. 17. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Krila Krajine, Bačka Palanka
FK Krila Krajine (Bačka Palanka) FK Tekstilac (Odžaci)

0 - 1

Ned. 18. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Bačka (Pačir)

4 - 0

Ned. 18. 08. 2019. 17:00 Stadion SK Tisa, Adorjan
SK Tisa (Adorjan) FK Vojvodina (Bačko Gradište)

0 - 0

Ned. 18. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Radnički (Sombor)

3 - 0

Ned. 18. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Crvenka (Crvenka)

2 - 1

Ned. 18. 08. 2019. 17:00 TSC Akademija, Bačka Topola
FK Bajša (Bajša) OFK Stari Grad (Bačka Palanka)

3 - 2

KALENDAR LIGE

Loading...