Војвођанска фудбалска лига „Север“ – Резултати и табела 2019/2020.

Војвођанска фудбалска лига „Север“ – Резултати и табела 2019/2020.2020-08-09T19:06:24+02:00

НАПОМЕНА – лига је окончана следећом одлуком Одбора за хитна питања ФС Србије:

Сва првенствена и куп фудбалска и футсал такмичења у свим узрасним категоријама, осим такмичења у Супер и Првој лиги Србије за мушкарце (професионалне лиге) и фудбалском Купу Србије за мушкарце, сматрају се завршеним даном проглашења ванредног стања на територији Републике Србије дана 15. марта 2020. године.

Сви фудбалски савези у чијој су надлежности првенствена фудбалска и футсал такмичења за која је ставом 1. овог члана Одлуке прописано да су завршена 15. марта 2020. године, утврдиће коначан пласман фудбалских/футсал клубова на табели на основу резултата остварених на утакмицама одиграним закључно са 15. мартом 2020. године и то тако што ће се победником такмичења сматрати фудбалски клуб или футсал клуб који је освојио највећи број бодова.

Одлуке Одбора за хитна питања ФСС

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Слога (Чонопља) 17 15 1 1 44:10 46
2 Logo ОФК Стари Град (Бачка Паланка) 17 10 4 3 48:16 34
3 Logo OФК Младост АПА (Апатин) 17 10 4 3 36:16 34
4 Logo СК Тиса (Адорјан) 17 9 6 2 26:13 33
5 Logo ФК ЧСК Пивара (Челарево) 17 9 4 4 34:17 31
6 Logo ФК Таванкут (Таванкут) 17 9 2 6 25:24 29
7 Logo ФК Младост (Бачки Петровац) 17 9 1 7 28:21 28
8 Logo ОФК Врбас (Врбас) 17 8 3 6 26:24 27
9 Logo ФК Бајша (Бајша) 17 6 4 7 30:27 22
10 Logo ФК Текстилац (Оџаци) 17 7 1 9 22:33 22
11 Logo ФК Војводина (Бачко Градиште) 17 5 5 7 22:19 20
12 Logo ФК Бачка (Пачир) 17 5 3 9 18:28 18
13 Logo ФК Црвенка (Црвенка) 17 5 2 10 18:42 17
14 Logo ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) 17 2 5 10 15:35 11
15 Logo ФК Младост (Турија) 17 3 1 13 15:39 10
16 Logo ФК Раднички (Сомбор) 17 0 2 15 12:55 2

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Слога (Чонопља) 17 15 1 1 44:10 46
2 Logo ОФК Стари Град (Бачка Паланка) 17 10 4 3 48:16 34
3 Logo OФК Младост АПА (Апатин) 17 10 4 3 36:16 34
4 Logo СК Тиса (Адорјан) 17 9 6 2 26:13 33
5 Logo ФК ЧСК Пивара (Челарево) 17 9 4 4 34:17 31
6 Logo ФК Таванкут (Таванкут) 17 9 2 6 25:24 29
7 Logo ФК Младост (Бачки Петровац) 17 9 1 7 28:21 28
8 Logo ОФК Врбас (Врбас) 17 8 3 6 26:24 27
9 Logo ФК Бајша (Бајша) 17 6 4 7 30:27 22
10 Logo ФК Текстилац (Оџаци) 17 7 1 9 22:33 22
11 Logo ФК Војводина (Бачко Градиште) 17 5 5 7 22:19 20
12 Logo ФК Бачка (Пачир) 17 5 3 9 18:28 18
13 Logo ФК Црвенка (Црвенка) 17 5 2 10 18:42 17
14 Logo ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) 17 2 5 10 15:35 11
15 Logo ФК Младост (Турија) 17 3 1 13 15:39 10
16 Logo ФК Раднички (Сомбор) 17 0 2 15 12:55 2

СВИ РЕЗУЛТАТИ И РАСПОРЕД (ИЗАБРАТИ КОЛО)

Утакмица Резултат
Суб. 17. 08. 2019. 17:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ОФК Врбас (Врбас)

3 - 0

Суб. 17. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Слога (Чонопља)

2 - 2

Суб. 17. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Текстилац (Оџаци)

0 - 1

Нед. 18. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Бачка (Пачир)

4 - 0

Нед. 18. 08. 2019. 17:00 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК Тиса (Адорјан) ФК Војводина (Бачко Градиште)

0 - 0

Нед. 18. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Раднички (Сомбор)

3 - 0

Нед. 18. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Црвенка (Црвенка)

2 - 1

Нед. 18. 08. 2019. 17:00 ТСЦ Академија, Бачка Топола
ФК Бајша (Бајша) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

3 - 2

РЕЗУЛТАТИ ОДИГРАНИХ УТАКМИЦА

17. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 14. 03. 2020. 14:30 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Бачка (Пачир)

4 - 0

Суб. 14. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

0 - 4

Суб. 14. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Војводина (Бачко Градиште)

1 - 2

Суб. 14. 03. 2020. 14:30 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Младост (Бачки Петровац)

3 - 1

Суб. 14. 03. 2020. 16:00 ТСЦ Академија, Бачка Топола
ФК Бајша (Бајша) ФК Црвенка (Црвенка)

1 - 1

Нед. 15. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Раднички (Сомбор)

4 - 0

Нед. 15. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Слога (Чонопља)

0 - 1

Нед. 15. 03. 2020. 14:30 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК Тиса (Адорјан) ОФК Врбас (Врбас)

5 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 17

16. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 07. 03. 2020. 14:30 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) OФК Младост АПА (Апатин)

2 - 2

Суб. 07. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

2 - 1

Суб. 07. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Таванкут (Таванкут)

2 - 0

Суб. 07. 03. 2020. 14:30 Бачка Паланка
ОФК Стари Град (Бачка Паланка) ФК Бајша (Бајша)

3 - 1

Суб. 07. 03. 2020. 14:30 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

3 - 1

Нед. 08. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Младост (Бачки Петровац)

0 - 1

Нед. 08. 03. 2020. 14:30 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) СК Тиса (Адорјан)

1 - 2

Нед. 08. 03. 2020. 14:30 Стадион "Горан Несванулица Клипи", Пригревица
ФК Раднички (Сомбор) ФК Младост (Турија)

2 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 16

15. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 23. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Бачка (Пачир)

0 - 1

Суб. 23. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Младост (Турија)

2 - 4

Суб. 23. 11. 2019. 13:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

0 - 3

Суб. 23. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) СК Тиса (Адорјан)

0 - 2

Суб. 23. 11. 2019. 13:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) OФК Младост АПА (Апатин)

1 - 2

Суб. 23. 11. 2019. 13:00 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Младост (Бачки Петровац)

0 - 1

Нед. 24. 11. 2019. 13:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Бајша (Бајша)

1 - 0

Нед. 24. 11. 2019. 13:00 Бачка Паланка
ОФК Стари Град (Бачка Паланка) ФК Таванкут (Таванкут)

9 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 15

14. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 16. 11. 2019. 13:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Слога (Чонопља)

0 - 1

Суб. 16. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Црвенка (Црвенка)

5 - 1

Нед. 17. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ОФК Врбас (Врбас)

2 - 3

Нед. 17. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Војводина (Бачко Градиште)

1 - 0

Нед. 17. 11. 2019. 13:00 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК Тиса (Адорјан) ФК Раднички (Сомбор)

2 - 0

Нед. 17. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

0 - 4

Нед. 17. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Текстилац (Оџаци)

5 - 0

Нед. 17. 11. 2019. 13:00 ТСЦ Академија, Бачка Топола
ФК Бајша (Бајша) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

5 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 14

13. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 09. 11. 2019. 13:00 СРЦ Тиквара, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Таванкут (Таванкут)

1 - 1

Суб. 09. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) СК Тиса (Адорјан)

0 - 2

Суб. 09. 11. 2019. 13:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) OФК Младост АПА (Апатин)

0 - 2

Суб. 09. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Младост (Бачки Петровац)

3 - 0

Суб. 09. 11. 2019. 13:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ОФК Врбас (Врбас)

1 - 2

Нед. 10. 11. 2019. 13:00 ТСЦ Академија, Бачка Топола
ФК Бајша (Бајша) ФК Бачка (Пачир)

1 - 3

Нед. 10. 11. 2019. 13:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Младост (Турија)

2 - 1

Нед. 10. 11. 2019. 13:00 Бачка Паланка
ОФК Стари Град (Бачка Паланка) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 13

12. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 02. 11. 2019. 13:30 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Слога (Чонопља)

0 - 3

Суб. 02. 11. 2019. 13:30 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Црвенка (Црвенка)

3 - 0

Суб. 02. 11. 2019. 13:30 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Текстилац (Оџаци)

4 - 1

Нед. 03. 11. 2019. 13:30 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Војводина (Бачко Градиште)

4 - 0

Нед. 03. 11. 2019. 13:30 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Раднички (Сомбор)

4 - 2

Нед. 03. 11. 2019. 13:30 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК Тиса (Адорјан) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

2 - 2

Нед. 03. 11. 2019. 13:30 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

3 - 1

Нед. 03. 11. 2019. 13:30 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Бајша (Бајша)

3 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 12

11. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 26. 10. 2019. 14:00 ТСЦ Академија, Бачка Топола
ФК Бајша (Бајша) ФК Младост (Турија)

1 - 0

Суб. 26. 10. 2019. 14:00 СРЦ Тиквара, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

1 - 1

Суб. 26. 10. 2019. 14:00 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Младост (Бачки Петровац)

0 - 5

Суб. 26. 10. 2019. 14:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ОФК Врбас (Врбас)

0 - 1

Суб. 26. 10. 2019. 14:00 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Војводина (Бачко Градиште)

2 - 0

Нед. 27. 10. 2019. 14:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Бачка (Пачир)

0 - 1

Нед. 27. 10. 2019. 14:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) СК Тиса (Адорјан)

0 - 1

Нед. 27. 10. 2019. 14:00 Бачка Паланка
ОФК Стари Град (Бачка Паланка) OФК Младост АПА (Апатин)

4 - 0

10. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 19. 10. 2019. 15:00 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Црвенка (Црвенка)

7 - 0

Суб. 19. 10. 2019. 15:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Текстилац (Оџаци)

6 - 0

Суб. 19. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Бајша (Бајша)

1 - 0

Нед. 20. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Слога (Чонопља)

0 - 1

Нед. 20. 10. 2019. 15:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Раднички (Сомбор)

6 - 0

Нед. 20. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

3 - 1

Нед. 20. 10. 2019. 15:00 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК Тиса (Адорјан) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

1 - 1

Нед. 20. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Таванкут (Таванкут)

0 - 2

9. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 12. 10. 2019. 15:00 СРЦ Тиквара, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) OФК Младост АПА (Апатин)

1 - 1

Суб. 12. 10. 2019. 15:00 Бачка Паланка
ОФК Стари Град (Бачка Паланка) ОФК Врбас (Врбас)

0 - 0

Суб. 12. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Војводина (Бачко Градиште)

1 - 0

Суб. 12. 10. 2019. 15:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ФК Слога (Чонопља)

2 - 6

Нед. 13. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Бачка (Пачир)

0 - 2

Нед. 13. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

0 - 3

Нед. 13. 10. 2019. 15:00 ТСЦ Академија, Бачка Топола
ФК Бајша (Бајша) СК Тиса (Адорјан)

2 - 1

Нед. 13. 10. 2019. 15:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Младост (Бачки Петровац)

1 - 1

8. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 05. 10. 2019. 15:30 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Црвенка (Црвенка)

2 - 0

Суб. 05. 10. 2019. 15:30 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Текстилац (Оџаци)

2 - 0

Суб. 05. 10. 2019. 15:30 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Бајша (Бајша)

2 - 2

Суб. 05. 10. 2019. 15:30 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Младост (Турија)

5 - 0

Нед. 06. 10. 2019. 15:30 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Раднички (Сомбор)

3 - 3

Нед. 06. 10. 2019. 15:30 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

2 - 2

Нед. 06. 10. 2019. 15:30 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

2 - 1

Нед. 06. 10. 2019. 15:30 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК Тиса (Адорјан) ФК Таванкут (Таванкут)

0 - 1

7. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 28. 09. 2019. 15:30 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Бачка (Пачир)

1 - 0

Суб. 28. 09. 2019. 15:30 СРЦ Тиквара, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ОФК Врбас (Врбас)

1 - 3

Суб. 28. 09. 2019. 15:30 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Раднички (Сомбор)

3 - 1

Нед. 29. 09. 2019. 15:30 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) СК Тиса (Адорјан)

0 - 1

Нед. 29. 09. 2019. 15:30 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) OФК Младост АПА (Апатин)

0 - 1

Нед. 29. 09. 2019. 15:30 ТСЦ Академија, Бачка Топола
ФК Бајша (Бајша) ФК Младост (Бачки Петровац)

3 - 0

Нед. 29. 09. 2019. 15:30 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Војводина (Бачко Градиште)

0 - 4

Нед. 29. 09. 2019. 15:30 Стадион ОФК Стари Град, Бачка Паланка
ОФК Стари Град (Бачка Паланка) ФК Слога (Чонопља)

0 - 3

6. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 21. 09. 2019. 16:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

0 - 3

Суб. 21. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Текстилац (Оџаци)

3 - 1

Суб. 21. 09. 2019. 16:00 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Бајша (Бајша)

2 - 1

Суб. 21. 09. 2019. 16:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Младост (Турија)

7 - 1

Нед. 22. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Црвенка (Црвенка)

0 - 4

Нед. 22. 09. 2019. 16:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

0 - 0

Нед. 22. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Таванкут (Таванкут)

0 - 1

Нед. 22. 09. 2019. 16:00 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК Тиса (Адорјан) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

1 - 1

5. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 14. 09. 2019. 16:00 СРЦ Тиквара, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Слога (Чонопља)

0 - 4

Нед. 15. 09. 2019. 16:00 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК Тиса (Адорјан) ФК Бачка (Пачир)

2 - 2

Нед. 15. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) OФК Младост АПА (Апатин)

2 - 1

Нед. 15. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Младост (Бачки Петровац)

0 - 2

Нед. 15. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ОФК Врбас (Врбас)

2 - 0

Нед. 15. 09. 2019. 16:00 ТСЦ Академија, Бачка Топола
ФК Бајша (Бајша) ФК Војводина (Бачко Градиште)

2 - 2

Нед. 15. 09. 2019. 16:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Раднички (Сомбор)

4 - 0

Нед. 15. 09. 2019. 16:00 Стадион ОФК Бачка, Бачка Паланка
ОФК Стари Град (Бачка Паланка) ФК Црвенка (Црвенка)

6 - 0

4. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 07. 09. 2019. 16:30 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Текстилац (Оџаци)

2 - 0

Суб. 07. 09. 2019. 16:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

2 - 3

Суб. 07. 09. 2019. 16:30 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Бајша (Бајша)

4 - 0

Суб. 07. 09. 2019. 16:30 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК Таванкут (Таванкут)

0 - 0

Суб. 07. 09. 2019. 16:30 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Младост (Турија)

2 - 1

Суб. 07. 09. 2019. 16:30 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) СК Тиса (Адорјан)

1 - 1

Нед. 08. 09. 2019. 16:30 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

0 - 0

Нед. 08. 09. 2019. 16:30 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

2 - 3

3. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 31. 08. 2019. 16:30 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Бачка (Пачир)

1 - 0

Суб. 31. 08. 2019. 16:30 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ОФК Врбас (Врбас)

1 - 1

Суб. 31. 08. 2019. 16:30 СРЦ Тиквара, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Црвенка (Црвенка)

3 - 0

Нед. 01. 09. 2019. 16:30 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК Тиса (Адорјан) ФК Младост (Бачки Петровац)

2 - 1

Нед. 01. 09. 2019. 16:30 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Војводина (Бачко Градиште)

0 - 2

Нед. 01. 09. 2019. 16:30 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Слога (Чонопља)

2 - 4

Нед. 01. 09. 2019. 16:30 ТСЦ Академија, Бачка Топола
ФК Бајша (Бајша) ФК Раднички (Сомбор)

5 - 0

Нед. 01. 09. 2019. 16:30 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

1 - 3

2. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 24. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Бајша (Бајша)

1 - 1

Суб. 24. 08. 2019. 17:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ФК Таванкут (Таванкут)

0 - 1

Суб. 24. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Младост (Турија)

3 - 0

Суб. 24. 08. 2019. 17:00 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) СК Тиса (Адорјан)

0 - 1

Нед. 25. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Текстилац (Оџаци)

0 - 3

Нед. 25. 08. 2019. 17:00 Стадион ОФК Стари Град, Бачка Паланка
ОФК Стари Град (Бачка Паланка) ФК Крила Крајине (Бачка Паланка)

3 - 0

Нед. 25. 08. 2019. 17:00 Стадион "Ђорђе Тапавица - Џоја", Бачко Градиште
ФК Војводина (Бачко Градиште) ФК ЧСК Пивара (Челарево)

1 - 0

Нед. 25. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) OФК Младост АПА (Апатин)

0 - 1

1. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 17. 08. 2019. 17:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ОФК Врбас (Врбас)

3 - 0

Суб. 17. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК ЧСК Пивара, Челарево
ФК ЧСК Пивара (Челарево) ФК Слога (Чонопља)

2 - 2

Суб. 17. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Крила Крајине, Бачка Паланка
ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) ФК Текстилац (Оџаци)

0 - 1

Нед. 18. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Бачка (Пачир)

4 - 0

Нед. 18. 08. 2019. 17:00 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК Тиса (Адорјан) ФК Војводина (Бачко Градиште)

0 - 0

Нед. 18. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Раднички (Сомбор)

3 - 0

Нед. 18. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Црвенка (Црвенка)

2 - 1

Нед. 18. 08. 2019. 17:00 ТСЦ Академија, Бачка Топола
ФК Бајша (Бајша) ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

3 - 2

КАЛЕНДАР ЛИГЕ

Loading...