Bulevar oslobođenja 92/V, 21 000 Novi Sad; Tel: 021/421-401; 021/420-885; 064/8455-490; Faks: 021/66-23-460|kancelarija@fsv.rs

Vojvođanska fudbalska liga „Sever“ – Rezultati i tabela 2018/2019.

Vojvođanska fudbalska liga „Sever“ – Rezultati i tabela 2018/2019.2019-08-17T11:41:37+02:00

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo FK Radnički 1912 (Sombor) 30 26 3 1 91:15 81
2 Logo FK Sloga (Čonoplja) 30 18 6 6 61:36 60
3 Logo FK Bajša (Bajša) 30 15 6 9 50:28 51
4 Logo SK Tisa (Adorjan) 30 16 3 11 50:36 51
5 Logo OFK Mladost APA (Apatin) 30 15 4 11 53:47 49
6 Logo FK Crvenka (Crvenka) 30 11 10 9 53:41 43
7 Logo OFK Vrbas (Vrbas) 30 12 5 13 52:49 41
8 Logo FK Bačka (Pačir) 30 10 7 13 64:63 37
9 Logo FK Mladost (Bački Petrovac) 30 11 4 15 34:38 37
10 Logo FK Tavankut (Tavankut) 30 12 1 17 46:55 37
11 Logo FK Mladost (Turija) 30 10 7 13 42:51 37
12 Logo FK Tekstilac (Odžaci) 30 10 6 14 35:49 36
13 Logo FK Radnički (Sombor) 30 10 6 14 39:60 36
14 Logo FK Polet (Karavukovo) 30 11 3 16 38:61 36
15 Logo FK Budućnost (Mladenovo) 30 7 6 17 20:43 27
16 Logo FK BSK (Bački Brestovac) 30 5 5 20 36:92 20

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo FK Sloga (Čonoplja) 17 15 1 1 44:10 46
2 Logo OFK Stari Grad (Bačka Palanka) 17 10 4 3 48:16 34
3 Logo OFK Mladost APA (Apatin) 17 10 4 3 36:16 34
4 Logo SK Tisa (Adorjan) 17 9 6 2 26:13 33
5 Logo FK ČSK Pivara (Čelarevo) 17 9 4 4 34:17 31
6 Logo FK Tavankut (Tavankut) 17 9 2 6 25:24 29
7 Logo FK Mladost (Bački Petrovac) 17 9 1 7 28:21 28
8 Logo OFK Vrbas (Vrbas) 17 8 3 6 26:24 27
9 Logo FK Bajša (Bajša) 17 6 4 7 30:27 22
10 Logo FK Tekstilac (Odžaci) 17 7 1 9 22:33 22
11 Logo FK Vojvodina (Bačko Gradište) 17 5 5 7 22:19 20
12 Logo FK Bačka (Pačir) 17 5 3 9 18:28 18
13 Logo FK Crvenka (Crvenka) 17 5 2 10 18:42 17
14 Logo FK Krila Krajine (Bačka Palanka) 17 2 5 10 15:35 11
15 Logo FK Mladost (Turija) 17 3 1 13 15:39 10
16 Logo FK Radnički (Sombor) 17 0 2 15 12:55 2

SVI REZULTATI I RASPORED (IZABRATI KOLO)

Utakmica Rezultat
Sub. 18. 08. 2018. 17:00 Gradski stadion Sombor
FK Radnički 1912 (Sombor) FK Tekstilac (Odžaci)

3 - 0

Sub. 18. 08. 2018. 17:00 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) FK Radnički (Sombor)

1 - 3

Sub. 18. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Polet, Karavukovo
FK Polet (Karavukovo) OFK Mladost APA (Apatin)

1 - 2

Ned. 19. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Mladost (Turija)

0 - 1

Ned. 19. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Sloga (Čonoplja)

3 - 4

Ned. 19. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Crvenka (Crvenka)

2 - 0

Ned. 19. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK BSK (Bački Brestovac)

2 - 0

Ned. 19. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Budućnost, Mladenovo
FK Budućnost (Mladenovo) SK Tisa (Adorjan)

1 - 3

REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA

30. KOLO

Utakmica Rezultat
Ned. 09. 06. 2019. 17:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Budućnost (Mladenovo)

2 - 0

Ned. 09. 06. 2019. 17:00 Stadion FK Polet, Karavukovo
FK Polet (Karavukovo) SK Tisa (Adorjan)

1 - 0

Ned. 09. 06. 2019. 17:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) OFK Mladost APA (Apatin)

3 - 0

Ned. 09. 06. 2019. 17:00 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) FK BSK (Bački Brestovac)

3 - 0

Ned. 09. 06. 2019. 17:00 Gradski stadion Sombor
FK Radnički 1912 (Sombor) FK Radnički (Sombor)

3 - 0

Ned. 09. 06. 2019. 17:00 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Tekstilac (Odžaci)

2 - 0

Ned. 09. 06. 2019. 17:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Crvenka (Crvenka)

2 - 2

Ned. 09. 06. 2019. 17:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Sloga (Čonoplja)

3 - 2

29. KOLO

Utakmica Rezultat
Ned. 02. 06. 2019. 17:00 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Mladost (Turija)

1 - 2

Ned. 02. 06. 2019. 17:00 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) FK Tavankut (Tavankut)

2 - 1

Ned. 02. 06. 2019. 17:00 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) FK Bačka (Pačir)

3 - 1

Ned. 02. 06. 2019. 17:00 Gradski stadion Sombor
FK Radnički (Sombor) FK Bajša (Bajša)

2 - 4

Ned. 02. 06. 2019. 17:00 Stadion FK BSK, Bački Brestovac
FK BSK (Bački Brestovac) FK Radnički 1912 (Sombor)

0 - 7

Ned. 02. 06. 2019. 17:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) OFK Vrbas (Vrbas)

0 - 2

Ned. 02. 06. 2019. 17:00 Stadion SK Tisa, Adorjan
SK Tisa (Adorjan) FK Mladost (Bački Petrovac)

3 - 2

Ned. 02. 06. 2019. 17:00 Stadion FK Budućnost, Mladenovo
FK Budućnost (Mladenovo) FK Polet (Karavukovo)

2 - 3

28. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 25. 05. 2019. 15:30 Gradski stadion Sombor
FK Radnički 1912 (Sombor) OFK Mladost APA (Apatin)

7 - 1

Sub. 25. 05. 2019. 16:30 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) SK Tisa (Adorjan)

1 - 2

Sub. 25. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Crvenka (Crvenka)

2 - 1

Ned. 26. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Polet (Karavukovo)

2 - 0

Ned. 26. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Budućnost (Mladenovo)

1 - 0

Ned. 26. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK BSK (Bački Brestovac)

8 - 0

Ned. 26. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Radnički (Sombor)

4 - 0

Ned. 26. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Tekstilac (Odžaci)

3 - 0

27. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 18. 05. 2019. 15:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Bajša (Bajša)

4 - 1

Sub. 18. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) FK Mladost (Turija)

3 - 2

Sub. 18. 05. 2019. 16:30 Gradski stadion Sombor
FK Radnički (Sombor) FK Tavankut (Tavankut)

3 - 2

Sub. 18. 05. 2019. 16:30 Stadion FK BSK, Bački Brestovac
FK BSK (Bački Brestovac) FK Bačka (Pačir)

2 - 3

Sub. 18. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Polet, Karavukovo
FK Polet (Karavukovo) FK Mladost (Bački Petrovac)

3 - 2

Ned. 19. 05. 2019. 16:30 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) FK Sloga (Čonoplja)

1 - 0

Ned. 19. 05. 2019. 16:30 Stadion SK Tisa, Adorjan
SK Tisa (Adorjan) FK Radnički 1912 (Sombor)

0 - 2

Ned. 19. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Budućnost, Mladenovo
FK Budućnost (Mladenovo) OFK Vrbas (Vrbas)

1 - 0

26. KOLO

Utakmica Rezultat
Sre. 15. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Mladost (Bački Petrovac)

3 - 0

Sre. 15. 05. 2019. 16:30 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) FK Polet (Karavukovo)

2 - 3

Sre. 15. 05. 2019. 16:30 Gradski stadion Sombor
FK Radnički 1912 (Sombor) FK Budućnost (Mladenovo)

4 - 0

Sre. 15. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) SK Tisa (Adorjan)

2 - 1

Sre. 15. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) OFK Mladost APA (Apatin)

3 - 2

Sre. 15. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK BSK (Bački Brestovac)

5 - 2

Sre. 15. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Radnički (Sombor)

3 - 1

Sre. 15. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) FK Tekstilac (Odžaci)

5 - 1

25. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 11. 05. 2019. 16:30 Gradski stadion Sombor
FK Radnički (Sombor) FK Crvenka (Crvenka)

3 - 2

Sub. 11. 05. 2019. 16:30 Stadion FK BSK, Bački Brestovac
FK BSK (Bački Brestovac) FK Sloga (Čonoplja)

2 - 1

Sub. 11. 05. 2019. 16:30 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Tavankut (Tavankut)

3 - 1

Sub. 11. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Polet, Karavukovo
FK Polet (Karavukovo) FK Radnički 1912 (Sombor)

3 - 1

Ned. 12. 05. 2019. 16:30 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) FK Mladost (Turija)

4 - 0

Ned. 12. 05. 2019. 16:30 Stadion SK Tisa, Adorjan
SK Tisa (Adorjan) FK Bačka (Pačir)

5 - 2

Ned. 12. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Budućnost, Mladenovo
FK Budućnost (Mladenovo) FK Bajša (Bajša)

2 - 0

Ned. 12. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) OFK Vrbas (Vrbas)

3 - 1

24. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 04. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Polet (Karavukovo)

2 - 0

Sub. 04. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) OFK Mladost APA (Apatin)

1 - 1

Sub. 04. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) FK BSK (Bački Brestovac)

4 - 1

Ned. 05. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) OFK Vrbas (Vrbas)

2 - 1

Ned. 05. 05. 2019. 16:30 Gradski stadion Sombor
FK Radnički 1912 (Sombor) FK Mladost (Bački Petrovac)

2 - 0

Ned. 05. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Budućnost (Mladenovo)

3 - 0

Ned. 05. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) SK Tisa (Adorjan)

0 - 1

Ned. 05. 05. 2019. 16:30 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) FK Radnički (Sombor)

1 - 1

23. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 27. 04. 2019. 16:00 Gradski stadion Sombor
FK Radnički (Sombor) FK Mladost (Turija)

0 - 0

Sub. 27. 04. 2019. 16:00 Stadion FK BSK, Bački Brestovac
FK BSK (Bački Brestovac) FK Tekstilac (Odžaci)

3 - 3

Sub. 27. 04. 2019. 16:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Crvenka (Crvenka)

3 - 1

Sub. 27. 04. 2019. 16:00 Stadion SK Tisa, Adorjan
SK Tisa (Adorjan) FK Sloga (Čonoplja)

0 - 2

Sub. 27. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Polet, Karavukovo
FK Polet (Karavukovo) FK Bačka (Pačir)

3 - 2

Sub. 27. 04. 2019. 16:00 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) FK Radnički 1912 (Sombor)

0 - 0

Ned. 28. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Budućnost, Mladenovo
FK Budućnost (Mladenovo) FK Tavankut (Tavankut)

3 - 2

Ned. 28. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Bajša (Bajša)

2 - 0

22. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 20. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) OFK Vrbas (Vrbas)

1 - 1

Sub. 20. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Budućnost (Mladenovo)

1 - 1

Sub. 20. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) SK Tisa (Adorjan)

2 - 0

Sub. 20. 04. 2019. 16:00 Gradski stadion Sombor
FK Radnički (Sombor) FK BSK (Bački Brestovac)

4 - 4

Ned. 21. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Radnički 1912 (Sombor)

2 - 4

Ned. 21. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Mladost (Bački Petrovac)

2 - 2

Ned. 21. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Polet (Karavukovo)

1 - 0

Ned. 21. 04. 2019. 16:00 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) OFK Mladost APA (Apatin)

3 - 0

21. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 13. 04. 2019. 16:00 Stadion FK BSK, Bački Brestovac
FK BSK (Bački Brestovac) FK Mladost (Turija)

1 - 2

Sub. 13. 04. 2019. 16:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Radnički (Sombor)

3 - 0

Sub. 13. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Polet, Karavukovo
FK Polet (Karavukovo) FK Sloga (Čonoplja)

2 - 1

Sub. 13. 04. 2019. 16:00 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) FK Bačka (Pačir)

8 - 2

Ned. 14. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Tisa, Adorjan
SK Tisa (Adorjan) FK Tekstilac (Odžaci)

1 - 0

Ned. 14. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Budućnost, Mladenovo
FK Budućnost (Mladenovo) FK Crvenka (Crvenka)

2 - 2

Ned. 14. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Tavankut (Tavankut)

0 - 1

Ned. 14. 04. 2019. 16:00 Gradski stadion Sombor
FK Radnički 1912 (Sombor) FK Bajša (Bajša)

2 - 0

20. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 06. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Mladost (Bački Petrovac)

1 - 1

Sub. 06. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) FK Polet (Karavukovo)

5 - 0

Sub. 06. 04. 2019. 16:00 Gradski stadion Sombor
FK Radnički (Sombor) SK Tisa (Adorjan)

0 - 3

Sub. 06. 04. 2019. 16:00 Stadion FK BSK, Bački Brestovac
FK BSK (Bački Brestovac) OFK Mladost APA (Apatin)

2 - 1

Ned. 07. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Bajša (Bajša)

0 - 2

Ned. 07. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Radnički 1912 (Sombor)

0 - 4

Ned. 07. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) OFK Vrbas (Vrbas)

4 - 1

Ned. 07. 04. 2019. 16:00 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) FK Budućnost (Mladenovo)

0 - 0

19. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 30. 03. 2019. 15:30 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Mladost (Turija)

4 - 1

Sub. 30. 03. 2019. 15:30 Stadion FK Polet, Karavukovo
FK Polet (Karavukovo) FK Tekstilac (Odžaci)

2 - 1

Sub. 30. 03. 2019. 15:30 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) FK Sloga (Čonoplja)

0 - 2

Ned. 31. 03. 2019. 15:30 Stadion FK Tisa, Adorjan
SK Tisa (Adorjan) FK BSK (Bački Brestovac)

2 - 1

Ned. 31. 03. 2019. 15:30 Stadion FK Budućnost, Mladenovo
FK Budućnost (Mladenovo) FK Radnički (Sombor)

0 - 2

Ned. 31. 03. 2019. 15:30 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Crvenka (Crvenka)

1 - 1

Ned. 31. 03. 2019. 15:30 Gradski stadion Sombor
FK Radnički 1912 (Sombor) FK Tavankut (Tavankut)

3 - 2

Ned. 31. 03. 2019. 15:30 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Bačka (Pačir)

3 - 2

18. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 23. 03. 2019. 15:00 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Radnički 1912 (Sombor)

2 - 2

Sub. 23. 03. 2019. 15:00 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) OFK Vrbas (Vrbas)

4 - 1

Sub. 23. 03. 2019. 15:00 Gradski stadion Sombor
FK Radnički (Sombor) FK Polet (Karavukovo)

3 - 1

Sub. 23. 03. 2019. 15:00 Stadion FK BSK, Bački Brestovac
FK BSK (Bački Brestovac) FK Budućnost (Mladenovo)

2 - 1

Sub. 23. 03. 2019. 15:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) SK Tisa (Adorjan)

2 - 1

Ned. 24. 03. 2019. 15:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Bačka (Pačir)

1 - 1

Ned. 24. 03. 2019. 15:00 Stadion FK Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Bajša (Bajša)

4 - 2

Ned. 24. 03. 2019. 15:00 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) FK Mladost (Bački Petrovac)

2 - 1

17. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 16. 03. 2019. 14:30 Stadion FK Polet, Karavukovo
FK Polet (Karavukovo) FK BSK (Bački Brestovac)

0 - 2

Sub. 16. 03. 2019. 14:30 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) FK Tekstilac (Odžaci)

5 - 0

Ned. 17. 03. 2019. 14:30 Stadion FK Tisa, Adorjan
SK Tisa (Adorjan) FK Mladost (Turija)

2 - 0

Ned. 17. 03. 2019. 14:30 Stadion FK Budućnost, Mladenovo
FK Budućnost (Mladenovo) OFK Mladost APA (Apatin)

0 - 4

Ned. 17. 03. 2019. 14:30 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Radnički (Sombor)

2 - 1

Ned. 17. 03. 2019. 14:30 Gradski stadion Sombor
FK Radnički 1912 (Sombor) FK Crvenka (Crvenka)

6 - 1

Ned. 17. 03. 2019. 14:30 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Sloga (Čonoplja)

0 - 1

Ned. 17. 03. 2019. 14:30 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Tavankut (Tavankut)

3 - 1

16. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 09. 03. 2019. 14:30 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Bačka (Pačir)

4 - 3

Sub. 09. 03. 2019. 14:30 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) FK Bajša (Bajša)

1 - 0

Sub. 09. 03. 2019. 14:30 Stadion FK BSK, Bački Brestovac
FK BSK (Bački Brestovac) FK Mladost (Bački Petrovac)

0 - 1

Sub. 09. 03. 2019. 14:30 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Polet (Karavukovo)

3 - 0

Ned. 10. 03. 2019. 14:30 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Tavankut (Tavankut)

1 - 1

Ned. 10. 03. 2019. 14:30 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) FK Radnički 1912 (Sombor)

0 - 2

Ned. 10. 03. 2019. 14:30 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Radnički (Sombor) OFK Vrbas (Vrbas)

0 - 0

Ned. 10. 03. 2019. 14:30 Stadion FK Tisa, Adorjan
SK Tisa (Adorjan) FK Budućnost (Mladenovo)

2 - 0

15. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 24. 11. 2018. 13:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Mladost (Bački Petrovac)

2 - 1

Sub. 24. 11. 2018. 13:00 Gradski stadion Sombor
FK Radnički (Sombor) FK Radnički 1912 (Sombor)

0 - 1

Sub. 24. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) FK Bačka (Pačir)

1 - 1

Sub. 24. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Tavankut (Tavankut)

4 - 1

Ned. 25. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Budućnost, Mladenovo
FK Budućnost (Mladenovo) FK Mladost (Turija)

0 - 1

Ned. 25. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Tisa, Adorjan
SK Tisa (Adorjan) FK Polet (Karavukovo)

4 - 0

Ned. 25. 11. 2018. 13:00 Stadion FK BSK, Bački Brestovac
FK BSK (Bački Brestovac) OFK Vrbas (Vrbas)

2 - 3

Ned. 25. 11. 2018. 13:00 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) FK Bajša (Bajša)

0 - 3

14. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 17. 11. 2018. 13:00 Stadion Šlajz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) OFK Mladost APA (Apatin)

1 - 0

Sub. 17. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Polet, Karavukovo
FK Polet (Karavukovo) FK Budućnost (Mladenovo)

3 - 1

Ned. 18. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Sloga (Čonoplja)

2 - 3

Ned. 18. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Crvenka (Crvenka)

1 - 0

Ned. 18. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Tekstilac (Odžaci)

5 - 1

Ned. 18. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Radnički (Sombor)

0 - 0

Ned. 18. 11. 2018. 13:00 Gradski stadion Sombor
FK Radnički 1912 (Sombor) FK BSK (Bački Brestovac)

5 - 0

Ned. 18. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) SK Tisa (Adorjan)

0 - 2

13. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 10. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Polet, Karavukovo
FK Polet (Karavukovo) FK Mladost (Turija)

2 - 2

Sub. 10. 11. 2018. 13:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Radnički 1912 (Sombor)

0 - 2

Sub. 10. 11. 2018. 13:00 Gradski stadion Sombor
FK Radnički (Sombor) FK Bačka (Pačir)

2 - 1

Sub. 10. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) FK Sloga (Čonoplja)

2 - 2

Ned. 11. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Budućnost, Mladenovo
FK Budućnost (Mladenovo) FK Mladost (Bački Petrovac)

0 - 1

Ned. 11. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Tisa, Adorjan
SK Tisa (Adorjan) OFK Vrbas (Vrbas)

2 - 2

Ned. 11. 11. 2018. 13:00 Stadion FK BSK, Bački Brestovac
FK BSK (Bački Brestovac) FK Bajša (Bajša)

0 - 5

Ned. 11. 11. 2018. 13:00 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) FK Tavankut (Tavankut)

0 - 2

12. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 03. 11. 2018. 13:30 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Tekstilac (Odžaci)

2 - 0

Sub. 03. 11. 2018. 13:30 Stadion Šlajz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) FK Budućnost (Mladenovo)

2 - 1

Ned. 04. 11. 2018. 13:30 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Crvenka (Crvenka)

2 - 2

Ned. 04. 11. 2018. 13:30 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Radnički (Sombor)

2 - 3

Ned. 04. 11. 2018. 13:30 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK BSK (Bački Brestovac)

6 - 1

Ned. 04. 11. 2018. 13:30 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) OFK Mladost APA (Apatin)

0 - 0

Ned. 04. 11. 2018. 13:30 Gradski stadion Sombor
FK Radnički 1912 (Sombor) SK Tisa (Adorjan)

4 - 1

Ned. 04. 11. 2018. 13:30 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Polet (Karavukovo)

2 - 0

11. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 27. 10. 2018. 14:00 Stadion FK Polet, Karavukovo
FK Polet (Karavukovo) OFK Vrbas (Vrbas)

1 - 3

Sub. 27. 10. 2018. 14:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Bačka (Pačir)

2 - 1

Sub. 27. 10. 2018. 14:00 Gradski stadion Sombor
FK Radnički (Sombor) FK Sloga (Čonoplja)

1 - 3

Ned. 28. 10. 2018. 14:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Mladost (Turija)

3 - 0

Ned. 28. 10. 2018. 14:00 Stadion FK Budućnost, Mladenovo
FK Budućnost (Mladenovo) FK Radnički 1912 (Sombor)

0 - 2

Ned. 28. 10. 2018. 14:00 Stadion FK Tisa, Adorjan
SK Tisa (Adorjan) FK Bajša (Bajša)

0 - 1

Ned. 28. 10. 2018. 14:00 Stadion FK BSK, Bački Brestovac
FK BSK (Bački Brestovac) FK Tavankut (Tavankut)

4 - 2

Ned. 28. 10. 2018. 14:00 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) FK Crvenka (Crvenka)

0 - 0

10. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 20. 10. 2018. 15:00 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) FK Radnički (Sombor)

5 - 0

Sub. 20. 10. 2018. 15:00 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK BSK (Bački Brestovac)

5 - 0

Sub. 20. 10. 2018. 15:00 Stadion FK Šlajz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) FK Mladost (Bački Petrovac)

1 - 0

Ned. 21. 10. 2018. 15:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Tekstilac (Odžaci)

1 - 1

Ned. 21. 10. 2018. 15:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) OFK Mladost APA (Apatin)

2 - 0

Ned. 21. 10. 2018. 15:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) SK Tisa (Adorjan)

1 - 1

Ned. 21. 10. 2018. 15:00 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Budućnost (Mladenovo)

0 - 1

Ned. 21. 10. 2018. 15:00 Gradski stadion Sombor
FK Radnički 1912 (Sombor) FK Polet (Karavukovo)

5 - 1

9. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 13. 10. 2018. 15:00 Stadion Šlajz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) FK Mladost (Turija)

5 - 0

Sub. 13. 10. 2018. 15:00 Stadion FK Polet, Karavukovo
FK Polet (Karavukovo) FK Bajša (Bajša)

1 - 1

Sub. 13. 10. 2018. 15:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Sloga (Čonoplja)

2 - 3

Sub. 13. 10. 2018. 15:00 Gradski stadion Sombor
FK Radnički (Sombor) FK Tekstilac (Odžaci)

3 - 2

Ned. 14. 10. 2018. 15:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Radnički 1912 (Sombor)

1 - 2

Ned. 14. 10. 2018. 15:00 Stadion FK Budućnost, Mladenovo
FK Budućnost (Mladenovo) FK Bačka (Pačir)

1 - 0

Ned. 14. 10. 2018. 15:00 Stadion FK Tisa, Adorjan
SK Tisa (Adorjan) FK Tavankut (Tavankut)

1 - 2

Ned. 14. 10. 2018. 15:00 Stadion FK BSK, Bački Brestovac
FK BSK (Bački Brestovac) FK Crvenka (Crvenka)

1 - 1

8. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 06. 10. 2018. 15:30 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) OFK Mladost APA (Apatin)

2 - 0

Sub. 06. 10. 2018. 15:30 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) SK Tisa (Adorjan)

2 - 1

Ned. 07. 10. 2018. 15:30 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK Radnički (Sombor)

3 - 0

Ned. 07. 10. 2018. 15:30 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) FK BSK (Bački Brestovac)

4 - 1

Ned. 07. 10. 2018. 15:30 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Budućnost (Mladenovo)

1 - 0

Ned. 07. 10. 2018. 15:30 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Polet (Karavukovo)

2 - 0

Ned. 07. 10. 2018. 15:30 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Mladost (Bački Petrovac)

3 - 0

Ned. 07. 10. 2018. 15:30 Gradski stadion Sombor
FK Radnički 1912 (Sombor) OFK Vrbas (Vrbas)

5 - 0

7. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 29. 09. 2018. 15:30 Stadion Šlajz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) FK Bajša (Bajša)

0 - 2

Sub. 29. 09. 2018. 15:30 StadionFK Polat, Karavukovo
FK Polet (Karavukovo) FK Tavankut (Tavankut)

2 - 0

Sub. 29. 09. 2018. 15:30 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Tekstilac (Odžaci)

1 - 0

Ned. 30. 09. 2018. 15:30 Gradski stadion Sombor
FK Radnički 1912 (Sombor) FK Mladost (Turija)

2 - 0

Ned. 30. 09. 2018. 15:30 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Bačka (Pačir)

1 - 1

Ned. 30. 09. 2018. 15:30 Stadion FK Budućnost, Mladenovo
FK Budućnost (Mladenovo) FK Sloga (Čonoplja)

0 - 0

Ned. 30. 09. 2018. 15:30 Stadion FK Tisa, Adorjan
SK Tisa (Adorjan) FK Crvenka (Crvenka)

2 - 0

Ned. 30. 09. 2018. 15:30 Stadion FK BSK, Bački Brestovac
FK BSK (Bački Brestovac) FK Radnički (Sombor)

0 - 0

6. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 22. 09. 2018. 16:00 Gradski stadion Sombor
FK Radnički (Sombor) OFK Mladost APA (Apatin)

1 - 4

Sub. 22. 09. 2018. 16:00 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) FK Budućnost (Mladenovo)

0 - 0

Sub. 22. 09. 2018. 16:00 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Polet (Karavukovo)

3 - 0

Ned. 23. 09. 2018. 16:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) FK BSK (Bački Brestovac)

6 - 1

Ned. 23. 09. 2018. 16:00 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) SK Tisa (Adorjan)

2 - 1

Ned. 23. 09. 2018. 16:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Mladost (Bački Petrovac)

0 - 2

Ned. 23. 09. 2018. 16:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) OFK Vrbas (Vrbas)

2 - 3

Ned. 23. 09. 2018. 16:00 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Radnički 1912 (Sombor)

0 - 0

5. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 15. 09. 2018. 16:00 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) FK Tavankut (Tavankut)

3 - 1

Sub. 15. 09. 2018. 16:00 Stadion FK Polet, Karavukovo
FK Polet (Karavukovo) FK Crvenka (Crvenka)

3 - 2

Sub. 15. 09. 2018. 16:00 Gradski stadion Sombor
OFK Mladost APA (Apatin) FK BSK (Bački Brestovac)

4 - 3

Ned. 16. 09. 2018. 16:00 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Mladost (Turija)

2 - 0

Ned. 16. 09. 2018. 16:00 Gradski stadion Sombor
FK Radnički 1912 (Sombor) FK Bačka (Pačir)

3 - 1

Ned. 16. 09. 2018. 16:00 Stadion FK Budućnost, Mladenovo
FK Budućnost (Mladenovo) FK Tekstilac (Odžaci)

0 - 0

Ned. 16. 09. 2018. 16:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Sloga (Čonoplja)

0 - 1

Ned. 16. 09. 2018. 16:00 Stadion FK Tisa, Adorjan
SK Tisa (Adorjan) FK Radnički (Sombor)

3 - 1

4. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 08. 09. 2018. 16:30 Gradski stadion Sombor
FK Radnički (Sombor) FK Budućnost (Mladenovo)

0 - 1

Sub. 08. 09. 2018. 16:30 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) FK Mladost (Bački Petrovac)

1 - 0

Sub. 08. 09. 2018. 16:30 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) OFK Vrbas (Vrbas)

3 - 0

Sub. 08. 09. 2018. 16:30 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) OFK Mladost APA (Apatin)

2 - 2

Sub. 08. 09. 2018. 16:30 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) FK Polet (Karavukovo)

1 - 0

Sub. 08. 09. 2018. 16:30 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Radnički 1912 (Sombor)

0 - 4

Sub. 08. 09. 2018. 16:30 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Bajša (Bajša)

2 - 2

Ned. 09. 09. 2018. 16:30 Stadion FK BSK, Bački Brestovac
FK BSK (Bački Brestovac) SK Tisa (Adorjan)

0 - 2

3. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 01. 09. 2018. 16:30 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) FK Crvenka (Crvenka)

1 - 1

Sub. 01. 09. 2018. 16:30 Stadion FK Polet, Karavukovo
FK Polet (Karavukovo) FK Radnički (Sombor)

2 - 3

Ned. 02. 09. 2018. 16:30 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Mladost (Turija)

1 - 0

Ned. 02. 09. 2018. 16:30 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Tavankut (Tavankut)

1 - 0

Ned. 02. 09. 2018. 16:30 Gradski stadion Sombor
FK Radnički 1912 (Sombor) FK Sloga (Čonoplja)

3 - 0

Ned. 02. 09. 2018. 16:30 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK Tekstilac (Odžaci)

0 - 3

Ned. 02. 09. 2018. 16:30 Stadion FK Budućnost, Mladenovo
FK Budućnost (Mladenovo) FK BSK (Bački Brestovac)

1 - 0

Ned. 02. 09. 2018. 16:30 Stadion FK Tisa, Adorjan
SK Tisa (Adorjan) OFK Mladost APA (Apatin)

1 - 1

2. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 25. 08. 2018. 17:00 SC "Rade Svilar", Apatin
OFK Mladost APA (Apatin) FK Budućnost (Mladenovo)

2 - 1

Sub. 25. 08. 2018. 17:00 Gradski stadion Sombor
FK Radnički (Sombor) FK Mladost (Bački Petrovac)

2 - 0

Sub. 25. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Crvenka, Crvenka
FK Crvenka (Crvenka) FK Radnički 1912 (Sombor)

0 - 1

Sub. 25. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Sloga, Čonoplja
FK Sloga (Čonoplja) FK Bajša (Bajša)

2 - 1

Ned. 26. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Tavankut, Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Bačka (Pačir)

1 - 4

Ned. 26. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Mladost, Turija
FK Mladost (Turija) SK Tisa (Adorjan)

2 - 3

Ned. 26. 08. 2018. 17:00 Stadion FK BSK, Bački Brestovac
FK BSK (Bački Brestovac) FK Polet (Karavukovo)

1 - 1

Ned. 26. 08. 2018. 17:00 Gradski stadion Odžaci
FK Tekstilac (Odžaci) OFK Vrbas (Vrbas)

2 - 1

1. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 18. 08. 2018. 17:00 Gradski stadion Sombor
FK Radnički 1912 (Sombor) FK Tekstilac (Odžaci)

3 - 0

Sub. 18. 08. 2018. 17:00 Stadion Šlaiz, Vrbas
OFK Vrbas (Vrbas) FK Radnički (Sombor)

1 - 3

Sub. 18. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Polet, Karavukovo
FK Polet (Karavukovo) OFK Mladost APA (Apatin)

1 - 2

Ned. 19. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Tavankut
FK Tavankut (Tavankut) FK Mladost (Turija)

0 - 1

Ned. 19. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Bačka, Pačir
FK Bačka (Pačir) FK Sloga (Čonoplja)

3 - 4

Ned. 19. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Bajša, Bajša
FK Bajša (Bajša) FK Crvenka (Crvenka)

2 - 0

Ned. 19. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Mladost, Bački Petrovac
FK Mladost (Bački Petrovac) FK BSK (Bački Brestovac)

2 - 0

Ned. 19. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Budućnost, Mladenovo
FK Budućnost (Mladenovo) SK Tisa (Adorjan)

1 - 3

BILTENI VOJVOĐANSKA FUDBALSKA LIGA – „SEVER“ 2018/2019
DELEGIRANJE VOJVOĐANSKA FUDBALSKA LIGA – „SEVER“ 2018/2019
KLUBOVI VOJVOĐANSKA FUDBALSKA LIGA – „SEVER“ 2018/2019