Булевар ослобођења 92/V, 21 000 Нови Сад; Тел: 021/421-401; 021/420-885; 064/8455-490; Факс: 021/66-23-460|kancelarija@fsv.rs

Војвођанска фудбалска лига „Север“ – Резултати и табела 2018/2019.

Војвођанска фудбалска лига „Север“ – Резултати и табела 2018/2019.2019-08-17T11:41:37+02:00

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Раднички 1912 (Сомбор) 30 26 3 1 91:15 81
2 Logo ФК Слога (Чонопља) 30 18 6 6 61:36 60
3 Logo ФК Бајша (Бајша) 30 15 6 9 50:28 51
4 Logo СК Тиса (Адорјан) 30 16 3 11 50:36 51
5 Logo OФК Младост АПА (Апатин) 30 15 4 11 53:47 49
6 Logo ФК Црвенка (Црвенка) 30 11 10 9 53:41 43
7 Logo ОФК Врбас (Врбас) 30 12 5 13 52:49 41
8 Logo ФК Бачка (Пачир) 30 10 7 13 64:63 37
9 Logo ФК Младост (Бачки Петровац) 30 11 4 15 34:38 37
10 Logo ФК Таванкут (Таванкут) 30 12 1 17 46:55 37
11 Logo ФК Младост (Турија) 30 10 7 13 42:51 37
12 Logo ФК Текстилац (Оџаци) 30 10 6 14 35:49 36
13 Logo ФК Раднички (Сомбор) 30 10 6 14 39:60 36
14 Logo ФК Полет (Каравуково) 30 11 3 16 38:61 36
15 Logo ФК Будућност (Младеново) 30 7 6 17 20:43 27
16 Logo ФК БСК (Бачки Брестовац) 30 5 5 20 36:92 20

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Слога (Чонопља) 17 15 1 1 44:10 46
2 Logo ОФК Стари Град (Бачка Паланка) 17 10 4 3 48:16 34
3 Logo OФК Младост АПА (Апатин) 17 10 4 3 36:16 34
4 Logo СК Тиса (Адорјан) 17 9 6 2 26:13 33
5 Logo ФК ЧСК Пивара (Челарево) 17 9 4 4 34:17 31
6 Logo ФК Таванкут (Таванкут) 17 9 2 6 25:24 29
7 Logo ФК Младост (Бачки Петровац) 17 9 1 7 28:21 28
8 Logo ОФК Врбас (Врбас) 17 8 3 6 26:24 27
9 Logo ФК Бајша (Бајша) 17 6 4 7 30:27 22
10 Logo ФК Текстилац (Оџаци) 17 7 1 9 22:33 22
11 Logo ФК Војводина (Бачко Градиште) 17 5 5 7 22:19 20
12 Logo ФК Бачка (Пачир) 17 5 3 9 18:28 18
13 Logo ФК Црвенка (Црвенка) 17 5 2 10 18:42 17
14 Logo ФК Крила Крајине (Бачка Паланка) 17 2 5 10 15:35 11
15 Logo ФК Младост (Турија) 17 3 1 13 15:39 10
16 Logo ФК Раднички (Сомбор) 17 0 2 15 12:55 2

СВИ РЕЗУЛТАТИ И РАСПОРЕД (ИЗАБРАТИ КОЛО)

Утакмица Резултат
Суб. 18. 08. 2018. 17:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Текстилац (Оџаци)

3 - 0

Суб. 18. 08. 2018. 17:00 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Раднички (Сомбор)

1 - 3

Суб. 18. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК Полет, Каравуково
ФК Полет (Каравуково) OФК Младост АПА (Апатин)

1 - 2

Нед. 19. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Младост (Турија)

0 - 1

Нед. 19. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Слога (Чонопља)

3 - 4

Нед. 19. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Црвенка (Црвенка)

2 - 0

Нед. 19. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК БСК (Бачки Брестовац)

2 - 0

Нед. 19. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК Будућност, Младеново
ФК Будућност (Младеново) СК Тиса (Адорјан)

1 - 3

РЕЗУЛТАТИ ОДИГРАНИХ УТАКМИЦА

30. КОЛО

Утакмица Резултат
Нед. 09. 06. 2019. 17:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Будућност (Младеново)

2 - 0

Нед. 09. 06. 2019. 17:00 Стадион ФК Полет, Каравуково
ФК Полет (Каравуково) СК Тиса (Адорјан)

1 - 0

Нед. 09. 06. 2019. 17:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) OФК Младост АПА (Апатин)

3 - 0

Нед. 09. 06. 2019. 17:00 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК БСК (Бачки Брестовац)

3 - 0

Нед. 09. 06. 2019. 17:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Раднички (Сомбор)

3 - 0

Нед. 09. 06. 2019. 17:00 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Текстилац (Оџаци)

2 - 0

Нед. 09. 06. 2019. 17:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Црвенка (Црвенка)

2 - 2

Нед. 09. 06. 2019. 17:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Слога (Чонопља)

3 - 2

29. КОЛО

Утакмица Резултат
Нед. 02. 06. 2019. 17:00 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Младост (Турија)

1 - 2

Нед. 02. 06. 2019. 17:00 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Таванкут (Таванкут)

2 - 1

Нед. 02. 06. 2019. 17:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Бачка (Пачир)

3 - 1

Нед. 02. 06. 2019. 17:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ФК Бајша (Бајша)

2 - 4

Нед. 02. 06. 2019. 17:00 Стадион ФК БСК, Бачки Брестовац
ФК БСК (Бачки Брестовац) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

0 - 7

Нед. 02. 06. 2019. 17:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ОФК Врбас (Врбас)

0 - 2

Нед. 02. 06. 2019. 17:00 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК Тиса (Адорјан) ФК Младост (Бачки Петровац)

3 - 2

Нед. 02. 06. 2019. 17:00 Стадион ФК Будућност, Младеново
ФК Будућност (Младеново) ФК Полет (Каравуково)

2 - 3

28. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 25. 05. 2019. 15:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) OФК Младост АПА (Апатин)

7 - 1

Суб. 25. 05. 2019. 16:30 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) СК Тиса (Адорјан)

1 - 2

Суб. 25. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Црвенка (Црвенка)

2 - 1

Нед. 26. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Полет (Каравуково)

2 - 0

Нед. 26. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Будућност (Младеново)

1 - 0

Нед. 26. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК БСК (Бачки Брестовац)

8 - 0

Нед. 26. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Раднички (Сомбор)

4 - 0

Нед. 26. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Текстилац (Оџаци)

3 - 0

27. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 18. 05. 2019. 15:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Бајша (Бајша)

4 - 1

Суб. 18. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Младост (Турија)

3 - 2

Суб. 18. 05. 2019. 16:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ФК Таванкут (Таванкут)

3 - 2

Суб. 18. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК БСК, Бачки Брестовац
ФК БСК (Бачки Брестовац) ФК Бачка (Пачир)

2 - 3

Суб. 18. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Полет, Каравуково
ФК Полет (Каравуково) ФК Младост (Бачки Петровац)

3 - 2

Нед. 19. 05. 2019. 16:30 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Слога (Чонопља)

1 - 0

Нед. 19. 05. 2019. 16:30 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК Тиса (Адорјан) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

0 - 2

Нед. 19. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Будућност, Младеново
ФК Будућност (Младеново) ОФК Врбас (Врбас)

1 - 0

26. КОЛО

Утакмица Резултат
Сре. 15. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Младост (Бачки Петровац)

3 - 0

Сре. 15. 05. 2019. 16:30 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Полет (Каравуково)

2 - 3

Сре. 15. 05. 2019. 16:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Будућност (Младеново)

4 - 0

Сре. 15. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) СК Тиса (Адорјан)

2 - 1

Сре. 15. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) OФК Младост АПА (Апатин)

3 - 2

Сре. 15. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК БСК (Бачки Брестовац)

5 - 2

Сре. 15. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Раднички (Сомбор)

3 - 1

Сре. 15. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Текстилац (Оџаци)

5 - 1

25. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 11. 05. 2019. 16:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ФК Црвенка (Црвенка)

3 - 2

Суб. 11. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК БСК, Бачки Брестовац
ФК БСК (Бачки Брестовац) ФК Слога (Чонопља)

2 - 1

Суб. 11. 05. 2019. 16:30 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Таванкут (Таванкут)

3 - 1

Суб. 11. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Полет, Каравуково
ФК Полет (Каравуково) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

3 - 1

Нед. 12. 05. 2019. 16:30 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Младост (Турија)

4 - 0

Нед. 12. 05. 2019. 16:30 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК Тиса (Адорјан) ФК Бачка (Пачир)

5 - 2

Нед. 12. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Будућност, Младеново
ФК Будућност (Младеново) ФК Бајша (Бајша)

2 - 0

Нед. 12. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ОФК Врбас (Врбас)

3 - 1

24. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 04. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Полет (Каравуково)

2 - 0

Суб. 04. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) OФК Младост АПА (Апатин)

1 - 1

Суб. 04. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК БСК (Бачки Брестовац)

4 - 1

Нед. 05. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ОФК Врбас (Врбас)

2 - 1

Нед. 05. 05. 2019. 16:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Младост (Бачки Петровац)

2 - 0

Нед. 05. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Будућност (Младеново)

3 - 0

Нед. 05. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) СК Тиса (Адорјан)

0 - 1

Нед. 05. 05. 2019. 16:30 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Раднички (Сомбор)

1 - 1

23. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 27. 04. 2019. 16:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ФК Младост (Турија)

0 - 0

Суб. 27. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК БСК, Бачки Брестовац
ФК БСК (Бачки Брестовац) ФК Текстилац (Оџаци)

3 - 3

Суб. 27. 04. 2019. 16:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Црвенка (Црвенка)

3 - 1

Суб. 27. 04. 2019. 16:00 Стадион СК Тиса, Адорјан
СК Тиса (Адорјан) ФК Слога (Чонопља)

0 - 2

Суб. 27. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Полет, Каравуково
ФК Полет (Каравуково) ФК Бачка (Пачир)

3 - 2

Суб. 27. 04. 2019. 16:00 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

0 - 0

Нед. 28. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Будућност, Младеново
ФК Будућност (Младеново) ФК Таванкут (Таванкут)

3 - 2

Нед. 28. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Бајша (Бајша)

2 - 0

22. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 20. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ОФК Врбас (Врбас)

1 - 1

Суб. 20. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Будућност (Младеново)

1 - 1

Суб. 20. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) СК Тиса (Адорјан)

2 - 0

Суб. 20. 04. 2019. 16:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ФК БСК (Бачки Брестовац)

4 - 4

Нед. 21. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

2 - 4

Нед. 21. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Младост (Бачки Петровац)

2 - 2

Нед. 21. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Полет (Каравуково)

1 - 0

Нед. 21. 04. 2019. 16:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) OФК Младост АПА (Апатин)

3 - 0

21. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 13. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК БСК, Бачки Брестовац
ФК БСК (Бачки Брестовац) ФК Младост (Турија)

1 - 2

Суб. 13. 04. 2019. 16:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Раднички (Сомбор)

3 - 0

Суб. 13. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Полет, Каравуково
ФК Полет (Каравуково) ФК Слога (Чонопља)

2 - 1

Суб. 13. 04. 2019. 16:00 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Бачка (Пачир)

8 - 2

Нед. 14. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Тиса, Адорјан
СК Тиса (Адорјан) ФК Текстилац (Оџаци)

1 - 0

Нед. 14. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Будућност, Младеново
ФК Будућност (Младеново) ФК Црвенка (Црвенка)

2 - 2

Нед. 14. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Таванкут (Таванкут)

0 - 1

Нед. 14. 04. 2019. 16:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Бајша (Бајша)

2 - 0

20. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 06. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Младост (Бачки Петровац)

1 - 1

Суб. 06. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Полет (Каравуково)

5 - 0

Суб. 06. 04. 2019. 16:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) СК Тиса (Адорјан)

0 - 3

Суб. 06. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК БСК, Бачки Брестовац
ФК БСК (Бачки Брестовац) OФК Младост АПА (Апатин)

2 - 1

Нед. 07. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Бајша (Бајша)

0 - 2

Нед. 07. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

0 - 4

Нед. 07. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ОФК Врбас (Врбас)

4 - 1

Нед. 07. 04. 2019. 16:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Будућност (Младеново)

0 - 0

19. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 30. 03. 2019. 15:30 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Младост (Турија)

4 - 1

Суб. 30. 03. 2019. 15:30 Стадион ФК Полет, Каравуково
ФК Полет (Каравуково) ФК Текстилац (Оџаци)

2 - 1

Суб. 30. 03. 2019. 15:30 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Слога (Чонопља)

0 - 2

Нед. 31. 03. 2019. 15:30 Стадион ФК Тиса, Адорјан
СК Тиса (Адорјан) ФК БСК (Бачки Брестовац)

2 - 1

Нед. 31. 03. 2019. 15:30 Стадион ФК Будућност, Младеново
ФК Будућност (Младеново) ФК Раднички (Сомбор)

0 - 2

Нед. 31. 03. 2019. 15:30 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Црвенка (Црвенка)

1 - 1

Нед. 31. 03. 2019. 15:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Таванкут (Таванкут)

3 - 2

Нед. 31. 03. 2019. 15:30 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Бачка (Пачир)

3 - 2

18. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 23. 03. 2019. 15:00 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

2 - 2

Суб. 23. 03. 2019. 15:00 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ОФК Врбас (Врбас)

4 - 1

Суб. 23. 03. 2019. 15:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ФК Полет (Каравуково)

3 - 1

Суб. 23. 03. 2019. 15:00 Стадион ФК БСК, Бачки Брестовац
ФК БСК (Бачки Брестовац) ФК Будућност (Младеново)

2 - 1

Суб. 23. 03. 2019. 15:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) СК Тиса (Адорјан)

2 - 1

Нед. 24. 03. 2019. 15:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Бачка (Пачир)

1 - 1

Нед. 24. 03. 2019. 15:00 Стадион ФК Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Бајша (Бајша)

4 - 2

Нед. 24. 03. 2019. 15:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Младост (Бачки Петровац)

2 - 1

17. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 16. 03. 2019. 14:30 Стадион ФК Полет, Каравуково
ФК Полет (Каравуково) ФК БСК (Бачки Брестовац)

0 - 2

Суб. 16. 03. 2019. 14:30 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Текстилац (Оџаци)

5 - 0

Нед. 17. 03. 2019. 14:30 Стадион ФК Тиса, Адорјан
СК Тиса (Адорјан) ФК Младост (Турија)

2 - 0

Нед. 17. 03. 2019. 14:30 Стадион ФК Будућност, Младеново
ФК Будућност (Младеново) OФК Младост АПА (Апатин)

0 - 4

Нед. 17. 03. 2019. 14:30 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Раднички (Сомбор)

2 - 1

Нед. 17. 03. 2019. 14:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Црвенка (Црвенка)

6 - 1

Нед. 17. 03. 2019. 14:30 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Слога (Чонопља)

0 - 1

Нед. 17. 03. 2019. 14:30 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Таванкут (Таванкут)

3 - 1

16. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 09. 03. 2019. 14:30 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Бачка (Пачир)

4 - 3

Суб. 09. 03. 2019. 14:30 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Бајша (Бајша)

1 - 0

Суб. 09. 03. 2019. 14:30 Стадион ФК БСК, Бачки Брестовац
ФК БСК (Бачки Брестовац) ФК Младост (Бачки Петровац)

0 - 1

Суб. 09. 03. 2019. 14:30 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Полет (Каравуково)

3 - 0

Нед. 10. 03. 2019. 14:30 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Таванкут (Таванкут)

1 - 1

Нед. 10. 03. 2019. 14:30 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

0 - 2

Нед. 10. 03. 2019. 14:30 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Раднички (Сомбор) ОФК Врбас (Врбас)

0 - 0

Нед. 10. 03. 2019. 14:30 Стадион ФК Тиса, Адорјан
СК Тиса (Адорјан) ФК Будућност (Младеново)

2 - 0

15. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 24. 11. 2018. 13:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Младост (Бачки Петровац)

2 - 1

Суб. 24. 11. 2018. 13:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

0 - 1

Суб. 24. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Бачка (Пачир)

1 - 1

Суб. 24. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Таванкут (Таванкут)

4 - 1

Нед. 25. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК Будућност, Младеново
ФК Будућност (Младеново) ФК Младост (Турија)

0 - 1

Нед. 25. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК Тиса, Адорјан
СК Тиса (Адорјан) ФК Полет (Каравуково)

4 - 0

Нед. 25. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК БСК, Бачки Брестовац
ФК БСК (Бачки Брестовац) ОФК Врбас (Врбас)

2 - 3

Нед. 25. 11. 2018. 13:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Бајша (Бајша)

0 - 3

14. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 17. 11. 2018. 13:00 Стадион Шлајз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) OФК Младост АПА (Апатин)

1 - 0

Суб. 17. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК Полет, Каравуково
ФК Полет (Каравуково) ФК Будућност (Младеново)

3 - 1

Нед. 18. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Слога (Чонопља)

2 - 3

Нед. 18. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Црвенка (Црвенка)

1 - 0

Нед. 18. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Текстилац (Оџаци)

5 - 1

Нед. 18. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Раднички (Сомбор)

0 - 0

Нед. 18. 11. 2018. 13:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК БСК (Бачки Брестовац)

5 - 0

Нед. 18. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) СК Тиса (Адорјан)

0 - 2

13. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 10. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК Полет, Каравуково
ФК Полет (Каравуково) ФК Младост (Турија)

2 - 2

Суб. 10. 11. 2018. 13:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

0 - 2

Суб. 10. 11. 2018. 13:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ФК Бачка (Пачир)

2 - 1

Суб. 10. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Слога (Чонопља)

2 - 2

Нед. 11. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК Будућност, Младеново
ФК Будућност (Младеново) ФК Младост (Бачки Петровац)

0 - 1

Нед. 11. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК Тиса, Адорјан
СК Тиса (Адорјан) ОФК Врбас (Врбас)

2 - 2

Нед. 11. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК БСК, Бачки Брестовац
ФК БСК (Бачки Брестовац) ФК Бајша (Бајша)

0 - 5

Нед. 11. 11. 2018. 13:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Таванкут (Таванкут)

0 - 2

12. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 03. 11. 2018. 13:30 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Текстилац (Оџаци)

2 - 0

Суб. 03. 11. 2018. 13:30 Стадион Шлајз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Будућност (Младеново)

2 - 1

Нед. 04. 11. 2018. 13:30 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Црвенка (Црвенка)

2 - 2

Нед. 04. 11. 2018. 13:30 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Раднички (Сомбор)

2 - 3

Нед. 04. 11. 2018. 13:30 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК БСК (Бачки Брестовац)

6 - 1

Нед. 04. 11. 2018. 13:30 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) OФК Младост АПА (Апатин)

0 - 0

Нед. 04. 11. 2018. 13:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) СК Тиса (Адорјан)

4 - 1

Нед. 04. 11. 2018. 13:30 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Полет (Каравуково)

2 - 0

11. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 27. 10. 2018. 14:00 Стадион ФК Полет, Каравуково
ФК Полет (Каравуково) ОФК Врбас (Врбас)

1 - 3

Суб. 27. 10. 2018. 14:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Бачка (Пачир)

2 - 1

Суб. 27. 10. 2018. 14:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ФК Слога (Чонопља)

1 - 3

Нед. 28. 10. 2018. 14:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Младост (Турија)

3 - 0

Нед. 28. 10. 2018. 14:00 Стадион ФК Будућност, Младеново
ФК Будућност (Младеново) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

0 - 2

Нед. 28. 10. 2018. 14:00 Стадион ФК Тиса, Адорјан
СК Тиса (Адорјан) ФК Бајша (Бајша)

0 - 1

Нед. 28. 10. 2018. 14:00 Стадион ФК БСК, Бачки Брестовац
ФК БСК (Бачки Брестовац) ФК Таванкут (Таванкут)

4 - 2

Нед. 28. 10. 2018. 14:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Црвенка (Црвенка)

0 - 0

10. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 20. 10. 2018. 15:00 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Раднички (Сомбор)

5 - 0

Суб. 20. 10. 2018. 15:00 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК БСК (Бачки Брестовац)

5 - 0

Суб. 20. 10. 2018. 15:00 Стадион ФК Шлајз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Младост (Бачки Петровац)

1 - 0

Нед. 21. 10. 2018. 15:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Текстилац (Оџаци)

1 - 1

Нед. 21. 10. 2018. 15:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) OФК Младост АПА (Апатин)

2 - 0

Нед. 21. 10. 2018. 15:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) СК Тиса (Адорјан)

1 - 1

Нед. 21. 10. 2018. 15:00 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Будућност (Младеново)

0 - 1

Нед. 21. 10. 2018. 15:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Полет (Каравуково)

5 - 1

9. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 13. 10. 2018. 15:00 Стадион Шлајз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Младост (Турија)

5 - 0

Суб. 13. 10. 2018. 15:00 Стадион ФК Полет, Каравуково
ФК Полет (Каравуково) ФК Бајша (Бајша)

1 - 1

Суб. 13. 10. 2018. 15:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Слога (Чонопља)

2 - 3

Суб. 13. 10. 2018. 15:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ФК Текстилац (Оџаци)

3 - 2

Нед. 14. 10. 2018. 15:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

1 - 2

Нед. 14. 10. 2018. 15:00 Стадион ФК Будућност, Младеново
ФК Будућност (Младеново) ФК Бачка (Пачир)

1 - 0

Нед. 14. 10. 2018. 15:00 Стадион ФК Тиса, Адорјан
СК Тиса (Адорјан) ФК Таванкут (Таванкут)

1 - 2

Нед. 14. 10. 2018. 15:00 Стадион ФК БСК, Бачки Брестовац
ФК БСК (Бачки Брестовац) ФК Црвенка (Црвенка)

1 - 1

8. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 06. 10. 2018. 15:30 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) OФК Младост АПА (Апатин)

2 - 0

Суб. 06. 10. 2018. 15:30 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) СК Тиса (Адорјан)

2 - 1

Нед. 07. 10. 2018. 15:30 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК Раднички (Сомбор)

3 - 0

Нед. 07. 10. 2018. 15:30 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК БСК (Бачки Брестовац)

4 - 1

Нед. 07. 10. 2018. 15:30 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Будућност (Младеново)

1 - 0

Нед. 07. 10. 2018. 15:30 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Полет (Каравуково)

2 - 0

Нед. 07. 10. 2018. 15:30 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Младост (Бачки Петровац)

3 - 0

Нед. 07. 10. 2018. 15:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ОФК Врбас (Врбас)

5 - 0

7. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 29. 09. 2018. 15:30 Стадион Шлајз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Бајша (Бајша)

0 - 2

Суб. 29. 09. 2018. 15:30 СтадионФК Полат, Каравуково
ФК Полет (Каравуково) ФК Таванкут (Таванкут)

2 - 0

Суб. 29. 09. 2018. 15:30 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Текстилац (Оџаци)

1 - 0

Нед. 30. 09. 2018. 15:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Младост (Турија)

2 - 0

Нед. 30. 09. 2018. 15:30 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Бачка (Пачир)

1 - 1

Нед. 30. 09. 2018. 15:30 Стадион ФК Будућност, Младеново
ФК Будућност (Младеново) ФК Слога (Чонопља)

0 - 0

Нед. 30. 09. 2018. 15:30 Стадион ФК Тиса, Адорјан
СК Тиса (Адорјан) ФК Црвенка (Црвенка)

2 - 0

Нед. 30. 09. 2018. 15:30 Стадион ФК БСК, Бачки Брестовац
ФК БСК (Бачки Брестовац) ФК Раднички (Сомбор)

0 - 0

6. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 22. 09. 2018. 16:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) OФК Младост АПА (Апатин)

1 - 4

Суб. 22. 09. 2018. 16:00 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Будућност (Младеново)

0 - 0

Суб. 22. 09. 2018. 16:00 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Полет (Каравуково)

3 - 0

Нед. 23. 09. 2018. 16:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) ФК БСК (Бачки Брестовац)

6 - 1

Нед. 23. 09. 2018. 16:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) СК Тиса (Адорјан)

2 - 1

Нед. 23. 09. 2018. 16:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Младост (Бачки Петровац)

0 - 2

Нед. 23. 09. 2018. 16:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ОФК Врбас (Врбас)

2 - 3

Нед. 23. 09. 2018. 16:00 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

0 - 0

5. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 15. 09. 2018. 16:00 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Таванкут (Таванкут)

3 - 1

Суб. 15. 09. 2018. 16:00 Стадион ФК Полет, Каравуково
ФК Полет (Каравуково) ФК Црвенка (Црвенка)

3 - 2

Суб. 15. 09. 2018. 16:00 Градски стадион Сомбор
OФК Младост АПА (Апатин) ФК БСК (Бачки Брестовац)

4 - 3

Нед. 16. 09. 2018. 16:00 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Младост (Турија)

2 - 0

Нед. 16. 09. 2018. 16:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Бачка (Пачир)

3 - 1

Нед. 16. 09. 2018. 16:00 Стадион ФК Будућност, Младеново
ФК Будућност (Младеново) ФК Текстилац (Оџаци)

0 - 0

Нед. 16. 09. 2018. 16:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Слога (Чонопља)

0 - 1

Нед. 16. 09. 2018. 16:00 Стадион ФК Тиса, Адорјан
СК Тиса (Адорјан) ФК Раднички (Сомбор)

3 - 1

4. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 08. 09. 2018. 16:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ФК Будућност (Младеново)

0 - 1

Суб. 08. 09. 2018. 16:30 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Младост (Бачки Петровац)

1 - 0

Суб. 08. 09. 2018. 16:30 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ОФК Врбас (Врбас)

3 - 0

Суб. 08. 09. 2018. 16:30 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) OФК Младост АПА (Апатин)

2 - 2

Суб. 08. 09. 2018. 16:30 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ФК Полет (Каравуково)

1 - 0

Суб. 08. 09. 2018. 16:30 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

0 - 4

Суб. 08. 09. 2018. 16:30 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Бајша (Бајша)

2 - 2

Нед. 09. 09. 2018. 16:30 Стадион ФК БСК, Бачки Брестовац
ФК БСК (Бачки Брестовац) СК Тиса (Адорјан)

0 - 2

3. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 01. 09. 2018. 16:30 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Црвенка (Црвенка)

1 - 1

Суб. 01. 09. 2018. 16:30 Стадион ФК Полет, Каравуково
ФК Полет (Каравуково) ФК Раднички (Сомбор)

2 - 3

Нед. 02. 09. 2018. 16:30 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Младост (Турија)

1 - 0

Нед. 02. 09. 2018. 16:30 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Таванкут (Таванкут)

1 - 0

Нед. 02. 09. 2018. 16:30 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Слога (Чонопља)

3 - 0

Нед. 02. 09. 2018. 16:30 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК Текстилац (Оџаци)

0 - 3

Нед. 02. 09. 2018. 16:30 Стадион ФК Будућност, Младеново
ФК Будућност (Младеново) ФК БСК (Бачки Брестовац)

1 - 0

Нед. 02. 09. 2018. 16:30 Стадион ФК Тиса, Адорјан
СК Тиса (Адорјан) OФК Младост АПА (Апатин)

1 - 1

2. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 25. 08. 2018. 17:00 СЦ "Раде Свилар", Апатин
OФК Младост АПА (Апатин) ФК Будућност (Младеново)

2 - 1

Суб. 25. 08. 2018. 17:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички (Сомбор) ФК Младост (Бачки Петровац)

2 - 0

Суб. 25. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК Црвенка, Црвенка
ФК Црвенка (Црвенка) ФК Раднички 1912 (Сомбор)

0 - 1

Суб. 25. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК Слога, Чонопља
ФК Слога (Чонопља) ФК Бајша (Бајша)

2 - 1

Нед. 26. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК Таванкут, Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Бачка (Пачир)

1 - 4

Нед. 26. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК Младост, Турија
ФК Младост (Турија) СК Тиса (Адорјан)

2 - 3

Нед. 26. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК БСК, Бачки Брестовац
ФК БСК (Бачки Брестовац) ФК Полет (Каравуково)

1 - 1

Нед. 26. 08. 2018. 17:00 Градски стадион Оџаци
ФК Текстилац (Оџаци) ОФК Врбас (Врбас)

2 - 1

1. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 18. 08. 2018. 17:00 Градски стадион Сомбор
ФК Раднички 1912 (Сомбор) ФК Текстилац (Оџаци)

3 - 0

Суб. 18. 08. 2018. 17:00 Стадион Шлаиз, Врбас
ОФК Врбас (Врбас) ФК Раднички (Сомбор)

1 - 3

Суб. 18. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК Полет, Каравуково
ФК Полет (Каравуково) OФК Младост АПА (Апатин)

1 - 2

Нед. 19. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК Таванкут
ФК Таванкут (Таванкут) ФК Младост (Турија)

0 - 1

Нед. 19. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК Бачка, Пачир
ФК Бачка (Пачир) ФК Слога (Чонопља)

3 - 4

Нед. 19. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК Бајша, Бајша
ФК Бајша (Бајша) ФК Црвенка (Црвенка)

2 - 0

Нед. 19. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК Младост, Бачки Петровац
ФК Младост (Бачки Петровац) ФК БСК (Бачки Брестовац)

2 - 0

Нед. 19. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК Будућност, Младеново
ФК Будућност (Младеново) СК Тиса (Адорјан)

1 - 3

БИЛТЕНИ ВОЈВОЂАНСКА ФУДБАЛСКА ЛИГА – „СЕВЕР“ 2018/2019
ДЕЛЕГИРАЊЕ ВОЈВОЂАНСКА ФУДБАЛСКА ЛИГА – „СЕВЕР“ 2018/2019
КЛУБОВИ ВОЈВОЂАНСКА ФУДБАЛСКА ЛИГА – „СЕВЕР“ 2018/2019