Булевар ослобођења 92/V, 21 000 Нови Сад; Тел: 021/421-401; 021/420-885; 064/8455-490; Факс: 021/66-23-460|kancelarija@fsv.rs

Војвођанска фудбалска лига „Југ“- резултати и табела

Војвођанска фудбалска лига „Југ“- резултати и табела2019-11-24T14:55:52+02:00

РЕЗУЛТАТИ – 15. КОЛО

Утакмица Резултат
23.11.2019. 13:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Младост (Бачки Јарак)

3 - 1

23.11.2019. 13:00 Стадион ФК Младост, Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ФК Борац (Шајкаш)

1 - 1

23.11.2019. 13:00 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

5 - 0

23.11.2019. 13:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Слога (Ердевик)

0 - 2

23.11.2019. 13:00 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Хајдук (Дивош)

0 - 2

24.11.2019. 13:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) OФК Југовић (Каћ)

5 - 0

24.11.2019. 13:00 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Сремац Војка (Војка)

2 - 1

24.11.2019. 13:00 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Јадран (Голубинци)

4 - 0

ТАБЕЛА

OФК Југовић (Каћ)

Пласман
14
Утакмица
15
Победа
3
Нерешених
2
Пораза
10

Претходна утакмица

ФК Подунавац (Белегиш) OФК Југовић (Каћ)

15. коло

24. новембра 2019 13:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш

 

ТАБЕЛА

OФК Југовић (Каћ)

Пласман
14
Утакмица
15
Победа
3
Нерешених
2
Пораза
10

Претходна утакмица

ФК Подунавац (Белегиш) OФК Југовић (Каћ)

15. коло

24. новембра 2019 13:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш

 

ПРЕТХОДНЕ УТАКМИЦЕ – 14. КОЛО

Утакмица Резултат
16.11.2019. 13:00 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Јединство (Стара Пазова)

3 - 2

16.11.2019. 13:00 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Слобода (Доњи Товарник)

1 - 2

16.11.2019. 13:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Подунавац (Белегиш)

0 - 1

17.11.2019. 13:00 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Слога (Темерин)

2 - 1

17.11.2019. 13:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Раднички (Нова Пазова)

2 - 1

17.11.2019. 13:00 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

1 - 1

17.11.2019. 13:00 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Младост (Нови Сад)

1 - 5

17.11.2019. 13:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Цемент (Беочин)

1 - 3

СВИ РЕЗУЛТАТИ И РАСПОРЕД (ИЗАБРАТИ КОЛО)

Утакмица Резултат
17.08.2019. 17:00 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Слога (Темерин)

1 - 0

17.08.2019. 17:00 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Јединство (Стара Пазова)

3 - 3

17.08.2019. 17:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Младост (Нови Сад)

0 - 2

18.08.2019. 17:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) OФК Југовић (Каћ)

4 - 1

18.08.2019. 17:00 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Раднички (Нова Пазова)

1 - 4

18.08.2019. 17:00 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

0 - 3

18.08.2019. 17:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Слобода (Доњи Товарник)

3 - 1

18.08.2019. 17:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Цемент (Беочин)

3 - 0

РЕЗУЛТАТИ ОДИГРАНИХ УТАКМИЦА

15. КОЛО

Утакмица Резултат
23.11.2019. 13:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Младост (Бачки Јарак)

3 - 1

23.11.2019. 13:00 Стадион ФК Младост, Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ФК Борац (Шајкаш)

1 - 1

23.11.2019. 13:00 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

5 - 0

23.11.2019. 13:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Слога (Ердевик)

0 - 2

23.11.2019. 13:00 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Хајдук (Дивош)

0 - 2

24.11.2019. 13:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) OФК Југовић (Каћ)

5 - 0

24.11.2019. 13:00 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Сремац Војка (Војка)

2 - 1

24.11.2019. 13:00 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Јадран (Голубинци)

4 - 0

14. КОЛО

Утакмица Резултат
16.11.2019. 13:00 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Јединство (Стара Пазова)

3 - 2

16.11.2019. 13:00 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Слобода (Доњи Товарник)

1 - 2

16.11.2019. 13:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Подунавац (Белегиш)

0 - 1

17.11.2019. 13:00 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Слога (Темерин)

2 - 1

17.11.2019. 13:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Раднички (Нова Пазова)

2 - 1

17.11.2019. 13:00 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

1 - 1

17.11.2019. 13:00 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Младост (Нови Сад)

1 - 5

17.11.2019. 13:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Цемент (Беочин)

1 - 3

13. КОЛО

Утакмица Резултат
09.11.2019. 13:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) OФК Југовић (Каћ)

4 - 3

09.11.2019. 13:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Сремац Војка (Војка)

2 - 0

09.11.2019. 13:00 Стадион ФК Младост, Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

2 - 0

09.11.2019. 13:00 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Слога (Ердевик)

1 - 1

09.11.2019. 13:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Слога (Темерин)

2 - 1

10.11.2019. 13:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Борац (Шајкаш)

1 - 1

10.11.2019. 13:00 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Јадран (Голубинци)

3 - 3

10.11.2019. 13:00 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Хајдук (Дивош)

3 - 1

12. КОЛО

Утакмица Резултат
02.11.2019. 13:30 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Јединство (Стара Пазова)

3 - 1

02.11.2019. 13:30 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Слобода (Доњи Товарник)

4 - 0

02.11.2019. 13:30 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Цемент (Беочин)

1 - 2

03.11.2019. 13:30 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Раднички (Нова Пазова)

3 - 1

03.11.2019. 13:30 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

1 - 0

03.11.2019. 13:30 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Младост (Нови Сад)

1 - 8

03.11.2019. 13:30 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Подунавац (Белегиш)

1 - 0

03.11.2019. 13:30 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Младост (Бачки Јарак)

4 - 2

11. КОЛО

Утакмица Резултат
26.10.2019. 14:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Сремац Војка (Војка)

4 - 1

26.10.2019. 14:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Јадран (Голубинци)

3 - 0

26.10.2019. 14:00 Стадион ФК Младост, Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ФК Слога (Ердевик)

3 - 0

26.10.2019. 14:00 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Слога (Темерин)

4 - 0

27.10.2019. 14:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) OФК Југовић (Каћ)

1 - 0

27.10.2019. 14:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

2 - 0

27.10.2019. 14:00 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Хајдук (Дивош)

2 - 1

27.10.2019. 14:00 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Раднички (Нова Пазова)

1 - 2

10. КОЛО

Утакмица Резултат
19.10.2019. 15:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

1 - 2

19.10.2019. 15:00 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Слобода (Доњи Товарник)

1 - 0

19.10.2019. 15:00 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Цемент (Беочин)

3 - 0

19.10.2019. 15:00 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Младост (Бачки Јарак)

0 - 2

20.10.2019. 15:00 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Јединство (Стара Пазова)

1 - 3

20.10.2019. 15:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Младост (Нови Сад)

1 - 0

20.10.2019. 15:00 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Подунавац (Белегиш)

2 - 4

20.10.2019. 15:00 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Борац (Шајкаш)

0 - 4

9. КОЛО

Утакмица Резултат
12.10.2019. 15:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Јадран (Голубинци)

6 - 2

12.10.2019. 15:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Хајдук (Дивош)

1 - 0

12.10.2019. 15:00 Стадион ФК Младост, Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ФК Слога (Темерин)

2 - 1

12.10.2019. 15:00 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Јединство (Стара Пазова)

3 - 0

13.10.2019. 15:00 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) OФК Југовић (Каћ)

1 - 1

13.10.2019. 15:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

3 - 0

13.10.2019. 15:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Слога (Ердевик)

1 - 0

13.10.2019. 15:00 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Раднички (Нова Пазова)

1 - 1

8. КОЛО

Утакмица Резултат
05.10.2019. 15:30 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Младост (Нови Сад)

1 - 1

05.10.2019. 15:30 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Цемент (Беочин)

0 - 0

05.10.2019. 15:30 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Младост (Бачки Јарак)

4 - 1

05.10.2019. 15:30 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Сремац Војка (Војка)

0 - 2

06.10.2019. 15:30 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

1 - 4

06.10.2019. 15:30 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Слобода (Доњи Товарник)

3 - 0

06.10.2019. 15:30 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Подунавац (Белегиш)

2 - 0

06.10.2019. 15:30 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Борац (Шајкаш)

0 - 1

7. КОЛО

Утакмица Резултат
28.09.2019. 15:30 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) OФК Југовић (Каћ)

2 - 1

28.09.2019. 15:30 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Хајдук (Дивош)

0 - 2

28.09.2019. 15:30 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Раднички (Нова Пазова)

1 - 2

28.09.2019. 15:30 Стадион ФК Младост, Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ФК Јединство (Стара Пазова)

3 - 0

29.09.2019. 15:30 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Јадран (Голубинци)

2 - 1

29.09.2019. 15:30 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Слога (Ердевик)

4 - 0

29.09.2019. 15:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Слога (Темерин)

1 - 2

29.09.2019. 15:30 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

1 - 3

6. КОЛО

Утакмица Резултат
21.09.2019. 16:00 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Младост (Нови Сад)

3 - 0

21.09.2019. 16:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Подунавац (Белегиш)

1 - 0

21.09.2019. 16:00 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Младост (Бачки Јарак)

1 - 2

21.09.2019. 16:00 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Сремац Војка (Војка)

1 - 0

22.09.2019. 16:00 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Слобода (Доњи Товарник)

4 - 1

22.09.2019. 16:00 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Цемент (Беочин)

2 - 0

22.09.2019. 16:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Борац (Шајкаш)

0 - 3

22.09.2019. 16:00 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

1 - 0

5. КОЛО

Утакмица Резултат
14.09.2019. 16:00 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Слога (Ердевик)

0 - 0

14.09.2019. 16:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Раднички (Нова Пазова)

1 - 0

14.09.2019. 16:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

0 - 3

14.09.2019. 16:00 Стадион ФК Младост, Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ФК Слобода (Доњи Товарник)

4 - 1

15.09.2019. 16:00 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) OФК Југовић (Каћ)

1 - 1

15.09.2019. 16:00 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Хајдук (Дивош)

0 - 1

15.09.2019. 16:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Слога (Темерин)

0 - 0

15.09.2019. 16:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Јединство (Стара Пазова)

1 - 1

4. КОЛО

Утакмица Резултат
07.09.2019. 16:30 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Подунавац (Белегиш)

4 - 1

07.09.2019. 16:30 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Борац (Шајкаш)

0 - 2

07.09.2019. 16:30 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Сремац Војка (Војка)

4 - 1

07.09.2019. 16:30 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Слога (Ердевик) ФК Јадран (Голубинци)

4 - 0

08.09.2019. 16:30 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Младост (Нови Сад)

0 - 2

08.09.2019. 16:30 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Цемент (Беочин)

2 - 3

08.09.2019. 16:30 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Младост (Бачки Јарак)

1 - 0

08.09.2019. 16:30 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Хајдук (Дивош) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

3 - 1

3. КОЛО

Утакмица Резултат
31.08.2019. 16:30 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) OФК Југовић (Каћ)

3 - 1

31.08.2019. 16:30 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Слога (Темерин)

2 - 1

31.08.2019. 16:30 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

3 - 2

31.08.2019. 16:30 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Младост (Нови Сад)

1 - 1

01.09.2019. 16:30 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Хајдук (Дивош)

1 - 2

01.09.2019. 16:30 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Раднички (Нова Пазова)

3 - 2

01.09.2019. 16:30 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Јединство (Стара Пазова)

0 - 1

01.09.2019. 16:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Слобода (Доњи Товарник)

3 - 0

2. КОЛО

Утакмица Резултат
24.08.2019. 17:00 Стадион ФК Младост, Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ФК Подунавац (Белегиш)

3 - 0

24.08.2019. 17:00 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Борац (Шајкаш)

0 - 0

24.08.2019. 17:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

0 - 0

24.08.2019. 17:00 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Јадран (Голубинци)

0 - 0

25.08.2019. 17:00 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Цемент (Беочин)

0 - 1

25.08.2019. 17:00 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Младост (Бачки Јарак)

2 - 1

25.08.2019. 17:00 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Сремац Војка (Војка)

2 - 0

25.08.2019. 17:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Слога (Ердевик)

0 - 3

1. КОЛО

Утакмица Резултат
17.08.2019. 17:00 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Слога (Темерин)

1 - 0

17.08.2019. 17:00 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Јединство (Стара Пазова)

3 - 3

17.08.2019. 17:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Младост (Нови Сад)

0 - 2

18.08.2019. 17:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) OФК Југовић (Каћ)

4 - 1

18.08.2019. 17:00 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Раднички (Нова Пазова)

1 - 4

18.08.2019. 17:00 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

0 - 3

18.08.2019. 17:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Слобода (Доњи Товарник)

3 - 1

18.08.2019. 17:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Цемент (Беочин)

3 - 0

КАЛЕНДАР ЛИГЕ

Loading...