Bulevar oslobođenja 92/V, 21 102 Novi Sad; T: 021/421-401; 021/420-885; 064/8455-490; F: 021/66-23-460|kancelarija@fsv.rs

Vojvođanska fudbalska liga „Jug“- rezultati i tabela

Vojvođanska fudbalska liga „Jug“- rezultati i tabela2022-06-04T10:06:26+02:00

REZULTATI – 30. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 04. 06. 2022. 17:30 Stadion FK Budućnost, Salaš Noćajski
FK Budućnost (Salaš Noćajski) FK Indeks (Novi Sad)

2 - 2

Sub. 04. 06. 2022. 17:30 Stadion FK Veternik, Veternik
FK Veternik (Veternik) FK Donji Srem 2015 (Pećinci)

1 - 1

Sub. 04. 06. 2022. 17:30 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad)

2 - 4

Sub. 04. 06. 2022. 17:30 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK Dunav (Stari Banovci) FK Sloga (Erdevik)

2 - 0

Sub. 04. 06. 2022. 17:30 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Radnički (Nova Pazova)

1 - 0

Sub. 04. 06. 2022. 17:30 Gradski stadion Šid
FK Radnički (Šid) FK Cement (Beočin)

2 - 0

Sub. 04. 06. 2022. 17:30 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Mladost (Bački Jarak)

2 - 4

Sub. 04. 06. 2022. 17:30 Stadion FK Sloboda, Donji Tovarnik
FK Sloboda (Donji Tovarnik) FK Jedinstvo (Rumenka)

2 - 0

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) 30 19 7 4 52:23 64
2 Logo FK Podunavac (Belegiš) 30 16 6 8 32:20 54
3 Logo FK Donji Srem 2015 (Pećinci) 30 15 5 10 45:33 50
4 Logo FK Hajduk (Divoš) 30 13 10 7 52:31 49
5 Logo FK Radnički (Šid) 30 13 6 11 45:34 45
6 Logo FK Sloga (Erdevik) 30 12 8 10 40:33 43
7 Logo FK Sloboda (Donji Tovarnik) 30 12 4 14 47:42 40
8 Logo FK Jedinstvo (Rumenka) 30 12 4 14 33:35 40
9 Logo FK Radnički (Nova Pazova) 30 10 8 12 35:35 38
10 Logo FK Sloga (Temerin) 30 11 5 14 36:50 38
11 Logo FK Veternik (Veternik) 30 10 7 13 41:53 37
12 Logo FK Dunav (Stari Banovci) 30 11 4 15 24:47 37
13 Logo FK Mladost (Bački Jarak) 30 10 6 14 34:52 36
14 Logo FK Indeks (Novi Sad) 30 10 5 15 38:45 35
15 Logo FK Cement (Beočin) 30 9 7 14 30:38 34
16 Logo FK Budućnost (Salaš Noćajski) 30 8 6 16 41:54 30

NAPOMENA: FK Sloga (Erdevik) (-1) bod.

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) 30 19 7 4 52:23 64
2 Logo FK Podunavac (Belegiš) 30 16 6 8 32:20 54
3 Logo FK Donji Srem 2015 (Pećinci) 30 15 5 10 45:33 50
4 Logo FK Hajduk (Divoš) 30 13 10 7 52:31 49
5 Logo FK Radnički (Šid) 30 13 6 11 45:34 45
6 Logo FK Sloga (Erdevik) 30 12 8 10 40:33 43
7 Logo FK Sloboda (Donji Tovarnik) 30 12 4 14 47:42 40
8 Logo FK Jedinstvo (Rumenka) 30 12 4 14 33:35 40
9 Logo FK Radnički (Nova Pazova) 30 10 8 12 35:35 38
10 Logo FK Sloga (Temerin) 30 11 5 14 36:50 38
11 Logo FK Veternik (Veternik) 30 10 7 13 41:53 37
12 Logo FK Dunav (Stari Banovci) 30 11 4 15 24:47 37
13 Logo FK Mladost (Bački Jarak) 30 10 6 14 34:52 36
14 Logo FK Indeks (Novi Sad) 30 10 5 15 38:45 35
15 Logo FK Cement (Beočin) 30 9 7 14 30:38 34
16 Logo FK Budućnost (Salaš Noćajski) 30 8 6 16 41:54 30

NAPOMENA: FK Sloga (Erdevik) (-1) bod.

PRETHODNE UTAKMICE – 29. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 28. 05. 2022. 17:30 Stadion FK Jedinstvo, Rumenka
FK Jedinstvo (Rumenka) FK Budućnost (Salaš Noćajski)

3 - 2

Sub. 28. 05. 2022. 17:30 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Sloboda (Donji Tovarnik)

2 - 0

Sub. 28. 05. 2022. 17:30 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Hajduk (Divoš)

2 - 0

Sub. 28. 05. 2022. 17:30 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Radnički (Šid)

5 - 4

Sub. 28. 05. 2022. 17:30 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Podunavac (Belegiš)

0 - 3

Sub. 28. 05. 2022. 17:30 Stadion Detelinara, Novi Sad
RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) FK Dunav (Stari Banovci)

2 - 0

Sub. 28. 05. 2022. 17:30 Stadion Suvača, Pećinci
FK Donji Srem 2015 (Pećinci) FK Sloga (Temerin)

3 - 0

Sub. 28. 05. 2022. 17:30 Stadion FK Indeks, Novi Sad (Đačko igralište)
FK Indeks (Novi Sad) FK Veternik (Veternik)

1 - 3

SVI REZULTATI I RASPORED (IZABRATI KOLO)

Utakmica Rezultat
Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Gradski stadion Šid
FK Radnički (Šid) FK Mladost (Bački Jarak)

3 - 1

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Sloga (Erdevik)

1 - 2

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Veternik, Veternik
FK Veternik (Veternik) RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad)

2 - 2

Ned. 15. 08. 2021. 10:00 Stadion FK Sofeks, Futog
FK Indeks (Novi Sad) FK Donji Srem 2015 (Pećinci)

1 - 3

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Sloboda, Donji Tovarnik
FK Sloboda (Donji Tovarnik) FK Budućnost (Salaš Noćajski)

4 - 2

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Jedinstvo (Rumenka)

1 - 0

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Cement (Beočin)

1 - 1

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Dunav Stari Banovci, (Pod Bairom)
FK Dunav (Stari Banovci) FK Radnički (Nova Pazova)

2 - 1

DELEGIRANJE
REZULTATI I TABELA
BILTENI
RASPORED
KALENDAR LIGE
KLUBOVI
KONTAKT PODACI KLUBOVA
BOJE KLUBOVA
DELEGATI I DELEGATI POSMATRAČI
SUDIJE
SUDIJE POMOĆNICI
RUKOVODSTVO LIGE

Izbor pisma

ćirilica latinica

REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA

30. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 04. 06. 2022. 17:30 Stadion FK Budućnost, Salaš Noćajski
FK Budućnost (Salaš Noćajski) FK Indeks (Novi Sad)

2 - 2

Sub. 04. 06. 2022. 17:30 Stadion FK Veternik, Veternik
FK Veternik (Veternik) FK Donji Srem 2015 (Pećinci)

1 - 1

Sub. 04. 06. 2022. 17:30 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad)

2 - 4

Sub. 04. 06. 2022. 17:30 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK Dunav (Stari Banovci) FK Sloga (Erdevik)

2 - 0

Sub. 04. 06. 2022. 17:30 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Radnički (Nova Pazova)

1 - 0

Sub. 04. 06. 2022. 17:30 Gradski stadion Šid
FK Radnički (Šid) FK Cement (Beočin)

2 - 0

Sub. 04. 06. 2022. 17:30 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Mladost (Bački Jarak)

2 - 4

Sub. 04. 06. 2022. 17:30 Stadion FK Sloboda, Donji Tovarnik
FK Sloboda (Donji Tovarnik) FK Jedinstvo (Rumenka)

2 - 0

29. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 28. 05. 2022. 17:30 Stadion FK Jedinstvo, Rumenka
FK Jedinstvo (Rumenka) FK Budućnost (Salaš Noćajski)

3 - 2

Sub. 28. 05. 2022. 17:30 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Sloboda (Donji Tovarnik)

2 - 0

Sub. 28. 05. 2022. 17:30 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Hajduk (Divoš)

2 - 0

Sub. 28. 05. 2022. 17:30 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Radnički (Šid)

5 - 4

Sub. 28. 05. 2022. 17:30 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Podunavac (Belegiš)

0 - 3

Sub. 28. 05. 2022. 17:30 Stadion Detelinara, Novi Sad
RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) FK Dunav (Stari Banovci)

2 - 0

Sub. 28. 05. 2022. 17:30 Stadion Suvača, Pećinci
FK Donji Srem 2015 (Pećinci) FK Sloga (Temerin)

3 - 0

Sub. 28. 05. 2022. 17:30 Stadion FK Indeks, Novi Sad (Đačko igralište)
FK Indeks (Novi Sad) FK Veternik (Veternik)

1 - 3

BILTEN BROJ 29

28. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 21. 05. 2022. 17:00 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Indeks (Novi Sad)

2 - 1

Sub. 21. 05. 2022. 17:00 Gradski stadion Šid
FK Radnički (Šid) FK Sloga (Erdevik)

3 - 0

Ned. 22. 05. 2022. 17:00 Stadion FK Budućnost, Salaš Noćajski
FK Budućnost (Salaš Noćajski) FK Veternik (Veternik)

4 - 1

Ned. 22. 05. 2022. 17:00 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK Dunav (Stari Banovci) FK Donji Srem 2015 (Pećinci)

3 - 2

Ned. 22. 05. 2022. 17:00 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad)

3 - 1

Ned. 22. 05. 2022. 17:00 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Radnički (Nova Pazova)

1 - 2

Ned. 22. 05. 2022. 17:00 Stadion FK Sloboda, Donji Tovarnik
FK Sloboda (Donji Tovarnik) FK Cement (Beočin)

0 - 1

Ned. 22. 05. 2022. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Rumenka
FK Jedinstvo (Rumenka) FK Mladost (Bački Jarak)

1 - 2

BILTEN BROJ 28

27. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 14. 05. 2022. 17:00 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Budućnost (Salaš Noćajski)

2 - 1

Sub. 14. 05. 2022. 17:00 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Jedinstvo (Rumenka)

1 - 0

Sub. 14. 05. 2022. 17:00 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Sloboda (Donji Tovarnik)

3 - 0

Sub. 14. 05. 2022. 17:00 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Hajduk (Divoš)

1 - 2

Sub. 14. 05. 2022. 17:00 Stadion Detelinara, Novi Sad
RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) FK Radnički (Šid)

2 - 0

Sub. 14. 05. 2022. 17:00 Stadion Suvača, Pećinci
FK Donji Srem 2015 (Pećinci) FK Podunavac (Belegiš)

1 - 0

Sub. 14. 05. 2022. 17:00 Stadion FK Veternik, Veternik
FK Veternik (Veternik) FK Sloga (Temerin)

5 - 3

Ned. 15. 05. 2022. 17:00 Stadion FK Indeks, Novi Sad (Đačko igralište)
FK Indeks (Novi Sad) FK Dunav (Stari Banovci)

0 - 1

BILTEN BROJ 27

26. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 07. 05. 2022. 17:00 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Indeks (Novi Sad)

2 - 0

Sub. 07. 05. 2022. 17:00 Gradski stadion Šid
FK Radnički (Šid) FK Donji Srem 2015 (Pećinci)

3 - 2

Sub. 07. 05. 2022. 17:00 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Cement (Beočin)

3 - 2

Ned. 08. 05. 2022. 17:00 Stadion FK Budućnost, Salaš Noćajski
FK Budućnost (Salaš Noćajski) FK Sloga (Temerin)

3 - 1

Ned. 08. 05. 2022. 17:00 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK Dunav (Stari Banovci) FK Veternik (Veternik)

1 - 0

Ned. 08. 05. 2022. 17:00 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad)

0 - 1

Ned. 08. 05. 2022. 17:00 Stadion FK Sloboda, Donji Tovarnik
FK Sloboda (Donji Tovarnik) FK Sloga (Erdevik)

0 - 2

Ned. 08. 05. 2022. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Rumenka
FK Jedinstvo (Rumenka) FK Radnički (Nova Pazova)

3 - 2

BILTEN BROJ 26

25. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 30. 04. 2022. 10:00 Stadion FK Indeks, Novi Sad (Đačko igralište)
FK Indeks (Novi Sad) FK Radnički (Šid)

1 - 0

Sub. 30. 04. 2022. 16:30 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Budućnost (Salaš Noćajski)

1 - 3

Sub. 30. 04. 2022. 16:30 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Mladost (Bački Jarak)

1 - 1

Sub. 30. 04. 2022. 16:30 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Jedinstvo (Rumenka)

1 - 1

Sub. 30. 04. 2022. 16:30 Stadion Detelinara, Novi Sad
RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) FK Sloboda (Donji Tovarnik)

3 - 2

Sub. 30. 04. 2022. 16:30 Stadion Suvača, Pećinci
FK Donji Srem 2015 (Pećinci) FK Hajduk (Divoš)

0 - 1

Sub. 30. 04. 2022. 16:30 Stadion FK Veternik, Veternik
FK Veternik (Veternik) FK Podunavac (Belegiš)

1 - 2

Sub. 30. 04. 2022. 16:30 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Dunav (Stari Banovci)

0 - 0

BILTEN BROJ 25

24. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 23. 04. 2022. 16:30 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Sloga (Temerin)

1 - 0

Sub. 23. 04. 2022. 16:30 Gradski stadion Šid
FK Radnički (Šid) FK Veternik (Veternik)

3 - 0

Sub. 23. 04. 2022. 16:30 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Indeks (Novi Sad)

0 - 0

Sub. 23. 04. 2022. 16:30 Stadion FK Sloboda, Donji Tovarnik
FK Sloboda (Donji Tovarnik) FK Donji Srem 2015 (Pećinci)

4 - 2

Sub. 23. 04. 2022. 16:30 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Sloga (Erdevik)

2 - 1

Sub. 23. 04. 2022. 16:30 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Radnički (Nova Pazova)

1 - 0

Ned. 24. 04. 2022. 16:30 Stadion FK Budućnost, Salaš Noćajski
FK Budućnost (Salaš Noćajski) FK Dunav (Stari Banovci)

2 - 0

Ned. 24. 04. 2022. 16:30 Stadion FK Jedinstvo, Rumenka
FK Jedinstvo (Rumenka) RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad)

2 - 1

BILTEN BROJ 24

23. KOLO

Utakmica Rezultat
Sre. 20. 04. 2022. 16:30 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Budućnost (Salaš Noćajski)

4 - 1

Sre. 20. 04. 2022. 16:30 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Cement (Beočin)

2 - 2

Sre. 20. 04. 2022. 16:30 Stadion Detelinara, Novi Sad
RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) FK Mladost (Bački Jarak)

1 - 0

Sre. 20. 04. 2022. 16:30 Stadion Suvača, Pećinci
FK Donji Srem 2015 (Pećinci) FK Jedinstvo (Rumenka)

2 - 1

Sre. 20. 04. 2022. 16:30 Stadion FK Indeks, Novi Sad (Đačko igralište)
FK Indeks (Novi Sad) FK Sloboda (Donji Tovarnik)

2 - 0

Sre. 20. 04. 2022. 16:30 Stadion FK Veternik, Veternik
FK Veternik (Veternik) FK Hajduk (Divoš)

1 - 1

Sre. 20. 04. 2022. 16:30 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Radnički (Šid)

2 - 0

Sre. 20. 04. 2022. 16:30 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK Dunav (Stari Banovci) FK Podunavac (Belegiš)

1 - 0

BILTEN BROJ 23

22. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 16. 04. 2022. 16:30 Gradski stadion Šid
FK Radnički (Šid) FK Dunav (Stari Banovci)

0 - 2

Sub. 16. 04. 2022. 16:30 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Donji Srem 2015 (Pećinci)

1 - 0

Sub. 16. 04. 2022. 16:30 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad)

0 - 3

Sub. 16. 04. 2022. 16:30 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Sloga (Erdevik)

0 - 2

Ned. 17. 04. 2022. 16:30 Stadion FK Budućnost, Salaš Noćajski
FK Budućnost (Salaš Noćajski) FK Podunavac (Belegiš)

0 - 1

Ned. 17. 04. 2022. 16:30 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Sloga (Temerin)

3 - 1

Ned. 17. 04. 2022. 16:30 Stadion Suvača Pećinci
FK Sloboda (Donji Tovarnik) FK Veternik (Veternik)

2 - 3

Ned. 17. 04. 2022. 16:30 Stadion FK Jedinstvo, Rumenka
FK Jedinstvo (Rumenka) FK Indeks (Novi Sad)

3 - 0

BILTEN BROJ 22

21. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 09. 04. 2022. 16:00 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Budućnost (Salaš Noćajski)

1 - 1

Sub. 09. 04. 2022. 16:00 Stadion Detelinara, Novi Sad
RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) FK Radnički (Nova Pazova)

2 - 2

Sub. 09. 04. 2022. 16:00 Stadion FK Veternik, Veternik
FK Veternik (Veternik) FK Jedinstvo (Rumenka)

0 - 2

Sub. 09. 04. 2022. 16:00 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Sloboda (Donji Tovarnik)

0 - 6

Ned. 10. 04. 2022. 10:00 Stadion FK Indeks, Novi Sad (Đačko igralište)
FK Indeks (Novi Sad) FK Mladost (Bački Jarak)

3 - 1

Ned. 10. 04. 2022. 16:00 Stadion Suvača, Pećinci
FK Donji Srem 2015 (Pećinci) FK Cement (Beočin)

2 - 0

Ned. 10. 04. 2022. 16:00 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK Dunav (Stari Banovci) FK Hajduk (Divoš)

1 - 0

Ned. 10. 04. 2022. 16:00 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Radnički (Šid)

0 - 0

BILTEN BROJ 21

20. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 02. 04. 2022. 16:00 Stadion FK Budućnost, Salaš Noćajski
FK Budućnost (Salaš Noćajski) FK Radnički (Šid)

0 - 0

Sub. 02. 04. 2022. 16:00 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Podunavac (Belegiš)

0 - 0

Sub. 02. 04. 2022. 16:00 Stadion Suvača Pećinci
FK Sloboda (Donji Tovarnik) FK Dunav (Stari Banovci)

1 - 1

Sub. 02. 04. 2022. 16:00 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Veternik (Veternik)

0 - 1

Sub. 02. 04. 2022. 16:00 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Indeks (Novi Sad)

1 - 0

Sub. 02. 04. 2022. 16:00 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Donji Srem 2015 (Pećinci)

1 - 0

Sub. 02. 04. 2022. 16:00 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad)

0 - 0

Ned. 03. 04. 2022. 16:00 Stadion FK Jedinstvo, Rumenka
FK Jedinstvo (Rumenka) FK Sloga (Temerin)

1 - 0

BILTEN BROJ 20

19. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 26. 03. 2022. 15:00 Stadion Detelinara, Novi Sad
RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) FK Budućnost (Salaš Noćajski)

1 - 1

Sub. 26. 03. 2022. 15:00 Stadion FK Veternik, Veternik
FK Veternik (Veternik) FK Cement (Beočin)

2 - 0

Sub. 26. 03. 2022. 15:00 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Mladost (Bački Jarak)

1 - 1

Sub. 26. 03. 2022. 15:00 Gradski stadion Šid
FK Radnički (Šid) FK Hajduk (Divoš)

2 - 2

Ned. 27. 03. 2022. 10:00 Stadion FK Indeks, Novi Sad (Đačko igralište)
FK Indeks (Novi Sad) FK Radnički (Nova Pazova)

1 - 2

Ned. 27. 03. 2022. 15:00 Stadion Suvača, Pećinci
FK Donji Srem 2015 (Pećinci) FK Sloga (Erdevik)

0 - 1

Ned. 27. 03. 2022. 15:00 Stadion FK Omladinac, Novi Banovci
FK Dunav (Stari Banovci) FK Jedinstvo (Rumenka)

1 - 0

Ned. 27. 03. 2022. 15:00 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Sloboda (Donji Tovarnik)

2 - 1

BILTEN BROJ 19

18. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 19. 03. 2022. 15:00 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Dunav (Stari Banovci)

1 - 1

Sub. 19. 03. 2022. 15:00 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Sloga (Temerin)

1 - 2

Sub. 19. 03. 2022. 15:00 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Veternik (Veternik)

0 - 0

Sub. 19. 03. 2022. 15:00 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Indeks (Novi Sad)

2 - 1

Sub. 19. 03. 2022. 15:00 Stadion Detelinara, Novi Sad
RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) FK Donji Srem 2015 (Pećinci)

0 - 0

Ned. 20. 03. 2022. 15:00 Stadion FK Budućnost, Salaš Noćajski
FK Budućnost (Salaš Noćajski) FK Hajduk (Divoš)

2 - 3

Ned. 20. 03. 2022. 15:00 Stadion Suvača Pećinci
FK Sloboda (Donji Tovarnik) FK Radnički (Šid)

3 - 3

Ned. 20. 03. 2022. 15:00 Stadion FK Jedinstvo, Rumenka
FK Jedinstvo (Rumenka) FK Podunavac (Belegiš)

2 - 0

BILTEN BROJ 18

17. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 12. 03. 2022. 14:30 Stadion FK Veternik, Veternik
FK Veternik (Veternik) FK Sloga (Erdevik)

1 - 1

Sub. 12. 03. 2022. 14:30 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Radnički (Nova Pazova)

0 - 1

Sub. 12. 03. 2022. 14:30 Gradski stadion Šid
FK Radnički (Šid) FK Jedinstvo (Rumenka)

2 - 0

Ned. 13. 03. 2022. 10:00 Stadion FK Indeks, Novi Sad (Đačko igralište)
FK Indeks (Novi Sad) RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad)

0 - 4

Ned. 13. 03. 2022. 14:30 Stadion Suvača, Pećinci
FK Donji Srem 2015 (Pećinci) FK Budućnost (Salaš Noćajski)

3 - 0

Ned. 13. 03. 2022. 14:30 Stadion FK Omladinac Novi Banovci
FK Dunav (Stari Banovci) FK Cement (Beočin)

1 - 0

Ned. 13. 03. 2022. 14:30 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Mladost (Bački Jarak)

2 - 0

Ned. 13. 03. 2022. 14:30 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Sloboda (Donji Tovarnik)

1 - 1

BILTEN BROJ 17

16. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 05. 03. 2022. 14:30 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Radnički (Šid)

0 - 0

Sub. 05. 03. 2022. 14:30 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Podunavac (Belegiš)

1 - 1

Sub. 05. 03. 2022. 14:30 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Dunav (Stari Banovci)

0 - 0

Sub. 05. 03. 2022. 14:30 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Sloga (Temerin)

1 - 1

Sub. 05. 03. 2022. 14:30 Stadion Detelinara, Novi Sad
RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) FK Veternik (Veternik)

2 - 1

Ned. 06. 03. 2022. 14:30 Stadion FK Budućnost, Salaš Noćajski
FK Budućnost (Salaš Noćajski) FK Sloboda (Donji Tovarnik)

2 - 3

Ned. 06. 03. 2022. 14:30 Stadion FK Jedinstvo, Rumenka
FK Jedinstvo (Rumenka) FK Hajduk (Divoš)

0 - 0

Ned. 06. 03. 2022. 14:30 Stadion Suvača Pećinci
FK Donji Srem 2015 (Pećinci) FK Indeks (Novi Sad)

3 - 1

BILTEN BROJ 16

15. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 20. 11. 2021. 13:00 Stadion Detelinara, Novi Sad
RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) FK Sloga (Temerin)

3 - 0

Sub. 20. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Dunav (Stari Banovci)

5 - 0

Sub. 20. 11. 2021. 13:00 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Podunavac (Belegiš)

0 - 2

Sub. 20. 11. 2021. 13:00 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Radnički (Šid)

0 - 2

Sub. 20. 11. 2021. 13:00 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Hajduk (Divoš)

0 - 5

Sub. 20. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Jedinstvo, Rumenka
FK Jedinstvo (Rumenka) FK Sloboda (Donji Tovarnik)

1 - 0

Ned. 21. 11. 2021. 10:00 Stadion FK Indeks, Novi Sad (Đačko igralište)
FK Indeks (Novi Sad) FK Budućnost (Salaš Noćajski)

1 - 1

Ned. 21. 11. 2021. 13:00 Stadion Suvača, Pećinci
FK Donji Srem 2015 (Pećinci) FK Veternik (Veternik)

1 - 5

BILTEN BROJ 15

14. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 13. 11. 2021. 13:00 Gradski stadion Šid
FK Radnički (Šid) FK Radnički (Nova Pazova)

1 - 0

Sub. 13. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Donji Srem 2015 (Pećinci)

1 - 3

Sub. 13. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Veternik, Veternik
FK Veternik (Veternik) FK Indeks (Novi Sad)

2 - 2

Ned. 14. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Budućnost, Salaš Noćajski
FK Budućnost (Salaš Noćajski) FK Jedinstvo (Rumenka)

2 - 1

Ned. 14. 11. 2021. 13:00 Stadion Suvača Pećinci
FK Sloboda (Donji Tovarnik) FK Mladost (Bački Jarak)

3 - 1

Ned. 14. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Cement (Beočin)

4 - 1

Ned. 14. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Sloga (Erdevik)

1 - 0

Ned. 14. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Dunav Stari Banovci, (Pod Bairom)
FK Dunav (Stari Banovci) RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad)

0 - 2

BILTEN BROJ 14

13. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 06. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Veternik, Veternik
FK Veternik (Veternik) FK Budućnost (Salaš Noćajski)

2 - 0

Sub. 06. 11. 2021. 13:00 Stadion Detelinara, Novi Sad
RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) FK Podunavac (Belegiš)

1 - 0

Sub. 06. 11. 2021. 13:00 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Radnički (Šid)

2 - 1

Sub. 06. 11. 2021. 13:00 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Hajduk (Divoš)

1 - 2

Sub. 06. 11. 2021. 13:00 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Sloboda (Donji Tovarnik)

0 - 1

Sub. 06. 11. 2021. 13:00 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Jedinstvo (Rumenka)

3 - 1

Ned. 07. 11. 2021. 10:00 Stadion FK Indeks, Novi Sad (Đačko igralište)
FK Indeks (Novi Sad) FK Sloga (Temerin)

2 - 0

Ned. 07. 11. 2021. 13:00 Stadion Suvača, Pećinci
FK Donji Srem 2015 (Pećinci) FK Dunav (Stari Banovci)

1 - 0

BILTEN BROJ 13

12. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 30. 10. 2021. 13:30 Stadion FK Jedinstvo, Rumenka
FK Jedinstvo (Rumenka) FK Cement (Beočin)

1 - 0

Sub. 30. 10. 2021. 13:30 Gradski stadion Šid
FK Radnički (Šid) RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad)

1 - 0

Sub. 30. 10. 2021. 13:30 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Veternik (Veternik)

1 - 0

Ned. 31. 10. 2021. 13:30 Stadion FK Budućnost, Salaš Noćajski
FK Budućnost (Salaš Noćajski) FK Mladost (Bački Jarak)

3 - 0

Ned. 31. 10. 2021. 13:30 Stadion FK Sloboda, Donji Tovarnik
FK Sloboda (Donji Tovarnik) FK Radnički (Nova Pazova)

2 - 0

Ned. 31. 10. 2021. 13:30 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Sloga (Erdevik)

1 - 1

Ned. 31. 10. 2021. 13:30 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Donji Srem 2015 (Pećinci)

2 - 0

Ned. 31. 10. 2021. 13:30 Stadion FK Dunav Stari Banovci, (Pod Bairom)
FK Dunav (Stari Banovci) FK Indeks (Novi Sad)

0 - 3

BILTEN BROJ 12

11. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 23. 10. 2021. 14:30 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Budućnost (Salaš Noćajski)

1 - 0

Sub. 23. 10. 2021. 14:30 Stadion FK Veternik, Veternik
FK Veternik (Veternik) FK Dunav (Stari Banovci)

3 - 1

Sub. 23. 10. 2021. 14:30 Stadion Detelinara, Novi Sad
RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) FK Hajduk (Divoš)

2 - 0

Sub. 23. 10. 2021. 14:30 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Sloboda (Donji Tovarnik)

2 - 1

Sub. 23. 10. 2021. 14:30 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Jedinstvo (Rumenka)

1 - 0

Sub. 23. 10. 2021. 14:30 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Mladost (Bački Jarak)

3 - 0

Ned. 24. 10. 2021. 10:00 Stadion FK Indeks, Novi Sad (Đačko igralište)
FK Indeks (Novi Sad) FK Podunavac (Belegiš)

2 - 0

Ned. 24. 10. 2021. 14:30 Stadion Suvača, Pećinci
FK Donji Srem 2015 (Pećinci) FK Radnički (Šid)

0 - 0

BILTEN BROJ 11

10. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 16. 10. 2021. 15:00 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Radnički (Nova Pazova)

1 - 0

Sub. 16. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Jedinstvo, Rumenka
FK Jedinstvo (Rumenka) FK Sloga (Erdevik)

1 - 0

Sub. 16. 10. 2021. 15:00 Gradski stadion Šid
FK Radnički (Šid) FK Indeks (Novi Sad)

2 - 1

Ned. 17. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Budućnost, Salaš Noćajski
FK Budućnost (Salaš Noćajski) FK Cement (Beočin)

0 - 0

Ned. 17. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Sloboda, Donji Tovarnik
FK Sloboda (Donji Tovarnik) RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad)

1 - 2

Ned. 17. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Donji Srem 2015 (Pećinci)

0 - 2

Ned. 17. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Veternik (Veternik)

1 - 2

Ned. 17. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Dunav Stari Banovci, (Pod Bairom)
FK Dunav (Stari Banovci) FK Sloga (Temerin)

0 - 2

BILTEN BROJ 10

9. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 09. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Podunavac (Belegiš)

2 - 0

Sub. 09. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Veternik, Veternik
FK Veternik (Veternik) FK Radnički (Šid)

1 - 4

Sub. 09. 10. 2021. 15:00 Stadion Detelinara, Novi Sad
RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) FK Jedinstvo (Rumenka)

3 - 0

Sub. 09. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Mladost (Bački Jarak)

4 - 1

Sub. 09. 10. 2021. 15:00 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Cement (Beočin)

1 - 1

Ned. 10. 10. 2021. 10:00 Stadion FK Indeks, Novi Sad (Đačko igralište)
FK Indeks (Novi Sad) FK Hajduk (Divoš)

2 - 2

Ned. 10. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Dunav Stari Banovci, (Pod Bairom)
FK Dunav (Stari Banovci) FK Budućnost (Salaš Noćajski)

1 - 4

Ned. 10. 10. 2021. 15:00 Stadion Suvača, Pećinci
FK Donji Srem 2015 (Pećinci) FK Sloboda (Donji Tovarnik)

2 - 1

BILTEN BROJ 9

8. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 02. 10. 2021. 15:30 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Sloga (Erdevik)

2 - 1

Sub. 02. 10. 2021. 15:30 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad)

1 - 1

Sub. 02. 10. 2021. 15:30 Stadion FK Jedinstvo, Rumenka
FK Jedinstvo (Rumenka) FK Donji Srem 2015 (Pećinci)

1 - 2

Sub. 02. 10. 2021. 15:30 Gradski stadion Šid
FK Radnički (Šid) FK Sloga (Temerin)

2 - 3

Ned. 03. 10. 2021. 15:30 Stadion FK Budućnost, Salaš Noćajski
FK Budućnost (Salaš Noćajski) FK Radnički (Nova Pazova)

1 - 2

Ned. 03. 10. 2021. 15:30 Stadion FK Sloboda, Donji Tovarnik
FK Sloboda (Donji Tovarnik) FK Indeks (Novi Sad)

1 - 0

Ned. 03. 10. 2021. 15:30 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Veternik (Veternik)

6 - 0

Ned. 03. 10. 2021. 15:30 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Dunav (Stari Banovci)

1 - 0

BILTEN BROJ 8

7. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 25. 09. 2021. 15:30 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Hajduk (Divoš)

0 - 3

Sub. 25. 09. 2021. 15:30 Stadion FK Veternik, Veternik
FK Veternik (Veternik) FK Sloboda (Donji Tovarnik)

0 - 3

Sub. 25. 09. 2021. 15:30 Stadion Detelinara, Novi Sad
RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) FK Cement (Beočin)

1 - 0

Sub. 25. 09. 2021. 15:30 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Radnički (Nova Pazova)

0 - 0

Ned. 26. 09. 2021. 10:00 Stadion FK Indeks, Novi Sad (Đačko igralište)
FK Indeks (Novi Sad) FK Jedinstvo (Rumenka)

3 - 0

Ned. 26. 09. 2021. 15:30 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Budućnost (Salaš Noćajski)

1 - 3

Ned. 26. 09. 2021. 15:30 Stadion FK Dunav Stari Banovci, (Pod Bairom)
FK Dunav (Stari Banovci) FK Radnički (Šid)

1 - 0

Ned. 26. 09. 2021. 15:30 Stadion Suvača, Pećinci
FK Donji Srem 2015 (Pećinci) FK Mladost (Bački Jarak)

2 - 1

BILTEN BROJ 7

6. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 18. 09. 2021. 16:00 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad)

1 - 1

Sub. 18. 09. 2021. 16:00 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Donji Srem 2015 (Pećinci)

1 - 1

Sub. 18. 09. 2021. 16:00 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Indeks (Novi Sad)

1 - 2

Sub. 18. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Jedinstvo, Rumenka
FK Jedinstvo (Rumenka) FK Veternik (Veternik)

3 - 0

Sub. 18. 09. 2021. 16:00 Gradski stadion Šid
FK Radnički (Šid) FK Podunavac (Belegiš)

0 - 1

Ned. 19. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Budućnost, Salaš Noćajski
FK Budućnost (Salaš Noćajski) FK Sloga (Erdevik)

0 - 4

Ned. 19. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Sloboda, Donji Tovarnik
FK Sloboda (Donji Tovarnik) FK Sloga (Temerin)

0 - 1

Ned. 19. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Dunav (Stari Banovci)

5 - 0

BILTEN BROJ 6

5. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 11. 09. 2021. 16:00 Gradski stadion Šid
FK Radnički (Šid) FK Budućnost (Salaš Noćajski)

4 - 1

Sub. 11. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Jedinstvo (Rumenka)

1 - 1

Sub. 11. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Veternik, Veternik
FK Veternik (Veternik) FK Mladost (Bački Jarak)

1 - 1

Sub. 11. 09. 2021. 16:00 Stadion Detelinara, Novi Sad
RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) FK Sloga (Erdevik)

1 - 0

Ned. 12. 09. 2021. 10:00 Stadion FK Indeks, Novi Sad (Đačko igralište)
FK Indeks (Novi Sad) FK Cement (Beočin)

1 - 0

Ned. 12. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Hajduk (Divoš)

1 - 1

Ned. 12. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Dunav Stari Banovci, (Pod Bairom)
FK Dunav (Stari Banovci) FK Sloboda (Donji Tovarnik)

1 - 2

Ned. 12. 09. 2021. 16:00 Stadion Suvača, Pećinci
FK Donji Srem 2015 (Pećinci) FK Radnički (Nova Pazova)

0 - 0

BILTEN BROJ 5

4. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 04. 09. 2021. 16:30 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Donji Srem 2015 (Pećinci)

1 - 0

Sub. 04. 09. 2021. 16:30 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Indeks (Novi Sad)

3 - 1

Sub. 04. 09. 2021. 16:30 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Veternik (Veternik)

2 - 0

Sub. 04. 09. 2021. 16:30 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Sloga (Temerin)

0 - 4

Sub. 04. 09. 2021. 16:30 Stadion FK Jedinstvo, Rumenka
FK Jedinstvo (Rumenka) FK Dunav (Stari Banovci)

3 - 1

Ned. 05. 09. 2021. 16:30 Stadion FK Budućnost, Salaš Noćajski
FK Budućnost (Salaš Noćajski) RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad)

0 - 1

Ned. 05. 09. 2021. 16:30 Stadion FK Sloboda, Donji Tovarnik
FK Sloboda (Donji Tovarnik) FK Podunavac (Belegiš)

0 - 1

Ned. 05. 09. 2021. 16:30 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Radnički (Šid)

2 - 1

BILTEN BROJ 4

3. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 28. 08. 2021. 16:30 Gradski stadion Šid
FK Radnički (Šid) FK Sloboda (Donji Tovarnik)

0 - 1

Sub. 28. 08. 2021. 16:30 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Cement (Beočin)

2 - 2

Sub. 28. 08. 2021. 16:30 Stadion FK Veternik, Veternik
FK Veternik (Veternik) FK Radnički (Nova Pazova)

2 - 1

Ned. 29. 08. 2021. 10:00 Stadion FK Indeks, Novi Sad (Đačko igralište)
FK Indeks (Novi Sad) FK Sloga (Erdevik)

3 - 1

Ned. 29. 08. 2021. 16:30 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Budućnost (Salaš Noćajski)

2 - 0

Ned. 29. 08. 2021. 16:30 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Jedinstvo (Rumenka)

0 - 0

Ned. 29. 08. 2021. 16:30 Stadion FK Dunav Stari Banovci, (Pod Bairom)
FK Dunav (Stari Banovci) FK Mladost (Bački Jarak)

1 - 3

Ned. 29. 08. 2021. 16:30 Stadion Suvača, Pećinci
FK Donji Srem 2015 (Pećinci) RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad)

3 - 2

BILTEN BROJ 3

2. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 21. 08. 2021. 17:00 Stadion Detelinara, Novi Sad
RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) FK Indeks (Novi Sad)

3 - 1

Sub. 21. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Veternik (Veternik)

2 - 1

Sub. 21. 08. 2021. 17:00 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Sloga (Temerin)

1 - 2

Sub. 21. 08. 2021. 17:00 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Dunav (Stari Banovci)

4 - 1

Sub. 21. 08. 2021. 17:00 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Podunavac (Belegiš)

0 - 2

Sub. 21. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Rumenka
FK Jedinstvo (Rumenka) FK Radnički (Šid)

1 - 2

Ned. 22. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Budućnost, Salaš Noćajski
FK Budućnost (Salaš Noćajski) FK Donji Srem 2015 (Pećinci)

0 - 4

Ned. 22. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Sloboda, Donji Tovarnik
FK Sloboda (Donji Tovarnik) FK Hajduk (Divoš)

2 - 2

BILTEN BROJ 2

1. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Gradski stadion Šid
FK Radnički (Šid) FK Mladost (Bački Jarak)

3 - 1

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Sloga (Erdevik)

1 - 2

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Veternik, Veternik
FK Veternik (Veternik) RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad)

2 - 2

Ned. 15. 08. 2021. 10:00 Stadion FK Sofeks, Futog
FK Indeks (Novi Sad) FK Donji Srem 2015 (Pećinci)

1 - 3

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Sloboda, Donji Tovarnik
FK Sloboda (Donji Tovarnik) FK Budućnost (Salaš Noćajski)

4 - 2

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Jedinstvo (Rumenka)

1 - 0

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Cement (Beočin)

1 - 1

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Dunav Stari Banovci, (Pod Bairom)
FK Dunav (Stari Banovci) FK Radnički (Nova Pazova)

2 - 1

BILTEN BROJ 1

KALENDAR LIGE

Loading...

ARHIVA

Vojvođanska fudbalska liga „Jug“- rezultati i tabela 2020/2021.
Vojvođanska fudbalska liga „Jug“- rezultati i tabela 2019/2020.
Vojvođanska fudbalska liga „Jug“- rezultati i tabela 2018/2019.