Булевар ослобођења 92/V, 21 000 Нови Сад; Тел: 021/421-401; 021/420-885; 064/8455-490; Факс: 021/66-23-460|kancelarija@fsv.rs

Војвођанска фудбалска лига „Југ“- резултати и табела

Војвођанска фудбалска лига „Југ“- резултати и табела2019-06-12T19:10:53+00:00

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК 1. мај (Рума) 28 19 4 5 56:26 61
2 Logo OФК Југовић (Каћ) 28 16 7 5 37:24 55
3 Logo ФК Слога (Ердевик) 28 16 5 7 59:27 53
4 Logo ФК Подриње (Мачванска Митровица) 28 15 6 7 50:19 51
5 Logo ФК Подунавац (Белегиш) 28 14 2 12 48:38 44
6 Logo ФК Слога (Темерин) 28 14 2 12 37:42 43
7 Logo ФК Хајдук (Дивош) 28 13 3 12 53:28 42
8 Logo ФК Борац (Шајкаш) 28 11 9 8 46:31 42
9 Logo ФК Јединство (Стара Пазова) 28 11 9 8 37:30 42
10 Logo ФК Сремац Војка (Војка) 28 11 8 9 33:25 41
11 Logo ФК Раднички (Шид) 28 12 4 12 49:39 40
12 Logo ФК Хајдук (Бешка) 28 9 5 14 42:54 32
13 Logo ФК Татра (Кисач) 28 8 7 13 30:35 31
14 Logo ФК ЛСК (Лаћарак) 28 4 3 21 22:75 15
15 Logo ФК Хајдук (Чуруг) 28 0 0 28 6:112 -1

НАПОМЕНА: ФК Хајдук Чуруг (-1) бод и ФК Слога Темерин (-1) бод.

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК 1. мај (Рума) 28 19 4 5 56:26 61
2 Logo OФК Југовић (Каћ) 28 16 7 5 37:24 55
3 Logo ФК Слога (Ердевик) 28 16 5 7 59:27 53
4 Logo ФК Подриње (Мачванска Митровица) 28 15 6 7 50:19 51
5 Logo ФК Подунавац (Белегиш) 28 14 2 12 48:38 44
6 Logo ФК Слога (Темерин) 28 14 2 12 37:42 43
7 Logo ФК Хајдук (Дивош) 28 13 3 12 53:28 42
8 Logo ФК Борац (Шајкаш) 28 11 9 8 46:31 42
9 Logo ФК Јединство (Стара Пазова) 28 11 9 8 37:30 42
10 Logo ФК Сремац Војка (Војка) 28 11 8 9 33:25 41
11 Logo ФК Раднички (Шид) 28 12 4 12 49:39 40
12 Logo ФК Хајдук (Бешка) 28 9 5 14 42:54 32
13 Logo ФК Татра (Кисач) 28 8 7 13 30:35 31
14 Logo ФК ЛСК (Лаћарак) 28 4 3 21 22:75 15
15 Logo ФК Хајдук (Чуруг) 28 0 0 28 6:112 -1

НАПОМЕНА: ФК Хајдук Чуруг (-1) бод и ФК Слога Темерин (-1) бод.

СВИ РЕЗУЛТАТИ И РАСПОРЕД (ИЗАБРАТИ КОЛО)

Утакмица Резултат
18.08.2018. 17:00 Стадион Чика Миша, Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) OФК Југовић (Каћ)

3 - 0

18.08.2018. 17:00 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Јединство (Стара Пазова)

1 - 1

18.08.2018. 17:00 Градски стадион Шид
ФК Раднички (Шид) ФК Сремац Војка (Војка)

0 - 1

19.08.2018. 17:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Слога (Ердевик)

2 - 0

19.08.2018. 17:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Хајдук (Чуруг)

2 - 0

19.08.2018. 17:00 Стадион ФК ЛСК, Лаћарак
ФК ЛСК (Лаћарак) ФК Татра (Кисач)

2 - 0

19.08.2018. 17:00 Стадион ФК Хајдук, Бешка
ФК Хајдук (Бешка) ФК 1. мај (Рума)

3 - 1

РЕЗУЛТАТИ ОДИГРАНИХ УТАКМИЦА

30. КОЛО

Утакмица Резултат
09.06.2019. 17:00 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Раднички (Шид)

2 - 0

09.06.2019. 17:00 Стадион ФК Хајдук, Бешка
ФК Хајдук (Бешка) ФК Сремац Војка (Војка)

1 - 3

09.06.2019. 17:00 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК 1. мај (Рума)

2 - 1

09.06.2019. 17:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Јединство (Стара Пазова)

0 - 0

09.06.2019. 17:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Татра (Кисач)

5 - 0

09.06.2019. 17:00 Стадион Чика Миша, Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Хајдук (Чуруг)

9 - 1

09.06.2019. 17:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) OФК Југовић (Каћ)

0 - 1

Слободан је ФК ЛСК (Лаћарак).

29. КОЛО

Утакмица Резултат
02.06.2019. 17:00 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Слога (Ердевик)

1 - 3

02.06.2019. 17:00 Стадион ФК Хајдук, Чуруг
ФК Хајдук (Чуруг) ФК Борац (Шајкаш)

1 - 6

02.06.2019. 17:00 Стадион ФК Татра, Кисач
ФК Татра (Кисач) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

0 - 1

02.06.2019. 17:00 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК ЛСК (Лаћарак)

6 - 0

02.06.2019. 17:00 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Хајдук (Дивош)

1 - 4

02.06.2019. 17:00 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Слога (Темерин)

0 - 2

02.06.2019. 17:00 Градски стадион Шид
ФК Раднички (Шид) ФК Хајдук (Бешка)

1 - 0

Слободан је ФК Подунавац (Белегиш).

28. КОЛО

Утакмица Резултат
25.05.2019. 16:30 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Хајдук (Бешка)

4 - 0

25.05.2019. 16:30 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Раднички (Шид)

1 - 2

26.05.2019. 16:30 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Сремац Војка (Војка)

2 - 1

26.05.2019. 16:30 Стадион ФК ЛСК, Лаћарак
ФК ЛСК (Лаћарак) ФК 1. мај (Рума)

0 - 1

26.05.2019. 16:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Јединство (Стара Пазова)

3 - 3

26.05.2019. 16:30 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Татра (Кисач)

4 - 1

26.05.2019. 16:30 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Хајдук (Чуруг)

4 - 1

Слободан је ФК Подриње (Мачванска Митровица).

27. КОЛО

Утакмица Резултат
18.05.2019. 16:30 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Подунавац (Белегиш)

3 - 2

18.05.2019. 16:30 Градски стадион Шид
ФК Раднички (Шид) ФК Хајдук (Дивош)

1 - 1

19.05.2019. 16:30 Стадион ФК Хајдук, Чуруг
ФК Хајдук (Чуруг) ФК Слога (Ердевик)

0 - 6

19.05.2019. 16:30 Стадион ФК Татра, Кисач
ФК Татра (Кисач) OФК Југовић (Каћ)

4 - 2

19.05.2019. 16:30 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

1 - 0

19.05.2019. 16:30 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК ЛСК (Лаћарак)

4 - 0

19.05.2019. 16:30 Стадион ФК Хајдук, Бешка
ФК Хајдук (Бешка) ФК Слога (Темерин)

1 - 2

Слободан је ФК Борац (Шајкаш).

26. КОЛО

Утакмица Резултат
15.05.2019. 16:30 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Слога (Темерин)

3 - 0

15.05.2019. 16:30 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Хајдук (Бешка)

6 - 0

15.05.2019. 16:30 Стадион ФК ЛСК, Лаћарак
ФК ЛСК (Лаћарак) ФК Раднички (Шид)

0 - 3

15.05.2019. 16:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Сремац Војка (Војка)

1 - 0

15.05.2019. 16:30 Стадион Чика Миша, Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК 1. мај (Рума)

0 - 1

15.05.2019. 16:30 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Јединство (Стара Пазова)

0 - 1

15.05.2019. 16:30 Стадион ФК Хајдук, Чуруг
ФК Хајдук (Чуруг) ФК Татра (Кисач)

0 - 5

Слободан је ОФК Југовић (Каћ).

25. КОЛО

Утакмица Резултат
11.05.2019. 16:30 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Борац (Шајкаш)

5 - 2

11.05.2019. 16:30 Градски стадион Шид
ФК Раднички (Шид) ФК Подунавац (Белегиш)

3 - 1

11.05.2019. 16:30 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Хајдук (Дивош)

2 - 1

12.05.2019. 16:30 Стадион ФК Татра, Кисач
ФК Татра (Кисач) ФК Слога (Ердевик)

1 - 1

12.05.2019. 16:30 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) OФК Југовић (Каћ)

1 - 1

12.05.2019. 16:30 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

0 - 0

12.05.2019. 16:30 Стадион ФК Хајдук, Бешка
ФК Хајдук (Бешка) ФК ЛСК (Лаћарак)

4 - 1

Слободан је ФК Хајдук (Чуруг).

24. КОЛО

Утакмица Резултат
04.05.2019. 16:30 Стадион Чика Миша, Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Раднички (Шид)

3 - 2

05.05.2019. 16:30 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Хајдук (Дивош)

2 - 0

05.05.2019. 16:30 Стадион ФК ЛСК, Лаћарак
ФК ЛСК (Лаћарак) ФК Слога (Темерин)

3 - 5

05.05.2019. 16:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Хајдук (Бешка)

3 - 2

05.05.2019. 16:30 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Сремац Војка (Војка)

3 - 0

05.05.2019. 16:30 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК 1. мај (Рума)

0 - 0

05.05.2019. 16:30 Стадион ФК Хајдук, Чуруг
ФК Хајдук (Чуруг) ФК Јединство (Стара Пазова)

0 - 2

Слободан је ФК Татра (Кисач).

23. КОЛО

Утакмица Резултат
27.04.2019. 16:00 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Хајдук (Чуруг)

6 - 1

27.04.2019. 16:00 Градски стадион Шид
ФК Раднички (Шид) ФК Борац (Шајкаш)

2 - 2

27.04.2019. 16:00 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Подунавац (Белегиш)

3 - 1

27.04.2019. 16:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК ЛСК (Лаћарак)

6 - 1

28.04.2019. 16:00 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Татра (Кисач)

1 - 0

28.04.2019. 16:00 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) OФК Југовић (Каћ)

1 - 1

28.04.2019. 16:00 Стадион ФК Хајдук, Бешка
ФК Хајдук (Бешка) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

1 - 4

Слободан је ФК Слога (Ердевик).

22. КОЛО

Утакмица Резултат
20.04.2019. 16:00 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК ЛСК (Лаћарак)

5 - 2

20.04.2019. 16:00 Стадион Чика Миша, Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Слога (Темерин)

3 - 0

21.04.2019. 16:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Хајдук (Дивош)

2 - 1

21.04.2019. 16:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Хајдук (Бешка)

1 - 1

21.04.2019. 16:00 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Раднички (Шид)

1 - 0

21.04.2019. 16:00 Стадион ФК Хајдук, Чуруг
ФК Хајдук (Чуруг) ФК Сремац Војка (Војка)

0 - 5

21.04.2019. 16:00 Стадион ФК Татра, Кисач
ФК Татра (Кисач) ФК 1. мај (Рума)

0 - 1

Слободан је ФК Јединство (Стара Пазова).

21. КОЛО

Утакмица Резултат
13.04.2019. 16:00 Градски стадион Шид
ФК Раднички (Шид) ФК Хајдук (Чуруг)

9 - 0

13.04.2019. 16:00 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Борац (Шајкаш)

2 - 1

14.04.2019. 16:00 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Слога (Ердевик)

2 - 1

14.04.2019. 16:00 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Татра (Кисач)

1 - 1

14.04.2019. 16:00 Стадион ФК Хајдук, Бешка
ФК Хајдук (Бешка) OФК Југовић (Каћ)

2 - 2

14.04.2019. 16:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

0 - 2

14.04.2019. 16:00 Стадион ФК ЛСК, Лаћарак
ФК ЛСК (Лаћарак) ФК Подунавац (Белегиш)

0 - 1

Слободан је ФК 1. мај (Рума).

20. КОЛО

Утакмица Резултат
06.04.2019. 16:00 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Подунавац (Белегиш)

1 - 4

06.04.2019. 16:00 Стадион Чика Миша, Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК ЛСК (Лаћарак)

3 - 0

07.04.2019. 16:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Хајдук (Дивош)

1 - 1

07.04.2019. 16:00 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Слога (Темерин)

1 - 0

07.04.2019. 16:00 Стадион ФК Хајдук, Чуруг
ФК Хајдук (Чуруг) ФК Хајдук (Бешка)

0 - 2

07.04.2019. 16:00 Стадион ФК Татра, Кисач
ФК Татра (Кисач) ФК Раднички (Шид)

2 - 0

07.04.2019. 16:00 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК 1. мај (Рума)

1 - 1

Слободан је ФК Сремац Војка (Војка).

19. КОЛО

Утакмица Резултат
30.03.2019. 15:30 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Слога (Ердевик)

0 - 0

30.03.2019. 15:30 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Хајдук (Чуруг)

4 - 0

31.03.2019. 15:30 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Јединство (Стара Пазова)

0 - 1

31.03.2019. 15:30 Стадион ФК Хајдук, Бешка
ФК Хајдук (Бешка) ФК Татра (Кисач)

1 - 0

31.03.2019. 15:30 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) OФК Југовић (Каћ)

0 - 2

31.03.2019. 15:30 Стадион ФК ЛСК, Лаћарак
ФК ЛСК (Лаћарак) ФК Борац (Шајкаш)

2 - 0

31.03.2019. 15:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

1 - 0

Слободан је ФК Раднички (Шид).

18. КОЛО

Утакмица Резултат
23.03.2019. 15:00 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

2 - 0

23.03.2019. 15:00 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Сремац Војка (Војка)

0 - 0

24.03.2019. 15:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Подунавац (Белегиш)

2 - 0

24.03.2019. 15:00 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК ЛСК (Лаћарак)

1 - 0

24.03.2019. 15:00 Стадион ФК Хајдук, Чуруг
ФК Хајдук (Чуруг) ФК Хајдук (Дивош)

0 - 6

24.03.2019. 15:00 Стадион ФК Татра, Кисач
ФК Татра (Кисач) ФК Слога (Темерин)

0 - 3

24.03.2019. 15:00 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Раднички (Шид)

0 - 2

Слободан је ФК Хајдук (Бешка).

17. КОЛО

Утакмица Резултат
16.03.2019. 14:30 Градски стадион Шид
ФК Раднички (Шид) ФК 1. мај (Рума)

0 - 1

16.03.2019. 14:30 Стадион Чика Миша, Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Борац (Шајкаш)

2 - 2

17.03.2019. 14:30 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Слога (Ердевик)

1 - 0

17.03.2019. 14:30 Стадион ФК Хајдук, Бешка
ФК Хајдук (Бешка) ФК Јединство (Стара Пазова)

3 - 2

17.03.2019. 14:30 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Татра (Кисач)

1 - 0

17.03.2019. 14:30 Стадион ФК ЛСК, Лаћарак
ФК ЛСК (Лаћарак) ФК Хајдук (Чуруг)

4 - 0

17.03.2019. 14:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) OФК Југовић (Каћ)

1 - 0

Слободан ФК Слога (Темерин).

16. КОЛО

Утакмица Резултат
09.03.2019. 14:30 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Борац (Шајкаш)

4 - 0

09.03.2019. 14:30 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Хајдук (Бешка)

5 - 0

10.03.2019. 14:30 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

2 - 1

10.03.2019. 14:30 Стадион ФК Хајдук, Чуруг
ФК Хајдук (Чуруг) ФК Подунавац (Белегиш)

0 - 3

10.03.2019. 14:30 Стадион ФК Татра, Кисач
ФК Татра (Кисач) ФК ЛСК (Лаћарак)

0 - 0

10.03.2019. 14:30 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Слога (Темерин)

0 - 0

10.03.2019. 14:30 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Раднички (Шид)

0 - 1

Слободан ФК Хајдук (Дивош).

15. КОЛО

Утакмица Резултат
24.11.2018. 13:00 Градски стадион Шид
ФК Раднички (Шид) ФК Слога (Ердевик)

1 - 0

24.11.2018. 13:00 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Хајдук (Бешка)

1 - 1

24.11.2018. 13:00 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Слога (Темерин)

4 - 0

25.11.2018. 13:00 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Хајдук (Дивош)

1 - 3

25.11.2018. 13:00 Стадион ФК Татра, Кисач
ФК Татра (Кисач) ФК Подунавац (Белегиш)

3 - 1

25.11.2018. 13:00 Стадион ФК Хајдук, Чуруг
ФК Хајдук (Чуруг) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

0 - 4

25.11.2018. 13:00 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Борац (Шајкаш)

0 - 0

Слободан ФК ЛСК (Лаћарак).

14. КОЛО

Утакмица Резултат
17.11.2018. 13:00 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) OФК Југовић (Каћ)

2 - 2

17.11.2018. 13:00 Стадион Чика Миша, Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Татра (Кисач)

0 - 0

17.11.2018. 13:00 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Сремац Војка (Војка)

3 - 2

18.11.2018. 13:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Хајдук (Чуруг)

6 - 0

18.11.2018. 13:00 Стадион ФК ЛСК, Лаћарац
ФК ЛСК (Лаћарак) ФК Јединство (Стара Пазова)

1 - 1

18.11.2018. 13:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК 1. мај (Рума)

0 - 2

18.11.2018. 13:00 Стадион ФК Хајдук, Бешка
ФК Хајдук (Бешка) ФК Раднички (Шид)

4 - 2

Слободан ФК Подунавац (Белегиш).

13. КОЛО

Утакмица Резултат
10.11.2018. 13:00 Градски стадион Шид
ФК Раднички (Шид) ФК Слога (Темерин)

4 - 0

10.11.2018. 13:00 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Хајдук (Дивош)

1 - 0

10.11.2018. 13:00 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК ЛСК (Лаћарак)

2 - 0

11.11.2018. 13:00 Стадион ФК Хајдук, Бешка
ФК Хајдук (Бешка) ФК Слога (Ердевик)

1 - 1

11.11.2018. 13:00 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Подунавац (Белегиш)

2 - 1

11.11.2018. 13:00 Стадион ФК Татра, Кисач
ФК Татра (Кисач) ФК Борац (Шајкаш)

0 - 1

11.11.2018. 13:00 Стадион ФК Хајдук, Чуруг
ФК Хајдук (Чуруг) OФК Југовић (Каћ)

0 - 2

Слободан ФК Подриње (Мачванска Митровица).

12. КОЛО

Утакмица Резултат
03.11.2018. 13:30 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Хајдук (Чуруг)

2 - 0

03.11.2018. 13:30 Стадион Чика Миша, Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Јединство (Стара Пазова)

2 - 1

03.11.2018. 13:30 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Хајдук (Бешка)

2 - 1

04.11.2018. 13:30 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Татра (Кисач)

2 - 0

04.11.2018. 13:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК 1. мај (Рума)

1 - 3

04.11.2018. 13:30 Стадион ФК ЛСК, Лаћарац
ФК ЛСК (Лаћарак) ФК Сремац Војка (Војка)

1 - 3

04.11.2018. 13:30 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Раднички (Шид)

4 - 0

Слободан ФК Борац (Шајкаш).

11. КОЛО

Утакмица Резултат
27.10.2018. 14:00 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Слога (Ердевик)

0 - 1

27.10.2018. 14:00 Градски стадион Шид
ФК Раднички (Шид) ФК ЛСК (Лаћарак)

4 - 1

27.10.2018. 14:00 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Подунавац (Белегиш)

2 - 3

27.10.2018. 14:00 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

0 - 3

28.10.2018. 14:00 Стадион ФК Хајдук, Бешка
ФК Хајдук (Бешка) ФК Хајдук (Дивош)

1 - 2

28.10.2018. 14:00 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Борац (Шајкаш)

1 - 1

28.10.2018. 14:00 Стадион ФК Татра, Кисач
ФК Татра (Кисач) ФК Хајдук (Чуруг)

2 - 1

Слободан ФК Југовић (Каћ).

10. КОЛО

Утакмица Резултат
20.10.2018. 15:00 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Татра (Кисач)

2 - 3

20.10.2018. 15:00 Стадион Чика Миша, Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Сремац Војка (Војка)

0 - 1

21.10.2018. 15:00 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Јединство (Стара Пазова)

2 - 1

21.10.2018. 15:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК 1. мај (Рума)

0 - 2

21.10.2018. 15:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Раднички (Шид)

1 - 2

21.10.2018. 15:00 Стадион ФК ЛСК, Лаћарак
ФК ЛСК (Лаћарак) ФК Хајдук (Бешка)

1 - 7

21.10.2018. 15:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Слога (Темерин)

3 - 0

Слободан ФК Хајдук (Чуруг).

9. КОЛО

Утакмица Резултат
13.10.2018. 15:00 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК ЛСК (Лаћарак)

1 - 0

13.10.2018. 15:00 Градски стадион Шид
ФК Раднички (Шид) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

0 - 0

13.10.2018. 15:00 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Борац (Шајкаш)

0 - 0

13.10.2018. 15:00 Стадион ФК 1. мај , Рума
ФК 1. мај (Рума) OФК Југовић (Каћ)

2 - 0

14.10.2018. 15:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Слога (Ердевик)

0 - 1

14.10.2018. 15:00 Стадион ФК Хајдук, Бешка
ФК Хајдук (Бешка) ФК Подунавац (Белегиш)

0 - 1

14.10.2018. 15:00 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Хајдук (Чуруг)

4 - 0

Слободан ФК Татра (Кисач).

8. КОЛО

Утакмица Резултат
06.10.2018. 15:30 Стадион Чика Миша, Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Хајдук (Бешка)

4 - 0

07.10.2018. 15:30 Стадион ФК Татра, Кисач
ФК Татра (Кисач) ФК Јединство (Стара Пазова)

0 - 0

07.10.2018. 15:30 Стадион ФК Хајдук, Чуруг
ФК Хајдук (Чуруг) ФК 1. мај (Рума)

0 - 1

07.10.2018. 15:30 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Сремац Војка (Војка)

2 - 0

07.10.2018. 15:30 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Раднички (Шид)

2 - 1

07.10.2018. 15:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Слога (Темерин)

3 - 0

07.10.2018. 15:30 Стадион ФК ЛСК, Лаћарак
ФК ЛСК (Лаћарак) ФК Хајдук (Дивош)

0 - 4

Слободан ФК Слога (Ердевик).

7. КОЛО

Утакмица Резултат
29.09.2018. 15:30 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

1 - 2

29.09.2018. 15:30 Градски стадион Шид
ФК Раднички (Шид) OФК Југовић (Каћ)

0 - 0

29.09.2018. 15:30 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Хајдук (Чуруг)

2 - 0

29.09.2018. 15:30 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Татра (Кисач)

2 - 1

30.09.2018. 15:30 Стадион ФК ЛСК, Лаћарак
ФК ЛСК (Лаћарак) ФК Слога (Ердевик)

0 - 4

30.09.2018. 15:30 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Подунавац (Белегиш)

1 - 0

30.09.2018. 15:30 Стадион ФК Хајдук, Бешка
ФК Хајдук (Бешка) ФК Борац (Шајкаш)

2 - 0

Слободан ФК Јединство (Стара Пазова).

6. КОЛО

Утакмица Резултат
22.09.2018. 16:00 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Јединство (Стара Пазова)

4 - 0

22.09.2018. 16:00 Стадион Чика Миша, Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Хајдук (Дивош)

1 - 0

23.09.2018. 16:00 Стадион ФК Татра, Кисач
ФК Татра (Кисач) ФК Сремац Војка (Војка)

0 - 0

23.09.2018. 16:00 Стадион ФК Хајдук, Чуруг
ФК Хајдук (Чуруг) ФК Раднички (Шид)

1 - 6

23.09.2018. 16:00 СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Хајдук (Бешка)

1 - 0

23.09.2018. 16:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Слога (Темерин)

3 - 0

23.09.2018. 16:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК ЛСК (Лаћарак)

4 - 0

Слободан ФК 1. Мај (Рума).

5. КОЛО

Утакмица Резултат
15.09.2018. 16:00 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) OФК Југовић (Каћ)

0 - 1

15.09.2018. 16:00 Градски стадион Шид
ФК Раднички (Шид) ФК Татра (Кисач)

0 - 4

15.09.2018. 16:00 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Јединство (Стара Пазова)

1 - 0

16.09.2018. 16:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Слога (Ердевик)

1 - 3

16.09.2018. 16:00 Стадион ФК ЛСК, Лаћарак
ФК ЛСК (Лаћарак) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

1 - 1

16.09.2018. 16:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Борац (Шајкаш)

2 - 3

16.09.2018. 16:00 Стадион ФК Хајдук, Бешка
ФК Хајдук (Бешка) ФК Хајдук (Чуруг)

1 - 0

Слободан ФК Сремац Војка (Војка).

4. КОЛО

Утакмица Резултат
08.09.2018. 16:30 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК 1. мај (Рума)

2 - 4

08.09.2018. 16:30 Стадион Чика Миша, Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Подунавац (Белегиш)

1 - 0

09.09.2018. 16:30 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Сремац Војка (Војка)

0 - 1

09.09.2018. 16:30 Стадион ФК Татра, Кисач
ФК Татра (Кисач) ФК Хајдук (Бешка)

2 - 2

09.09.2018. 16:30 Стадион ФК Хајдук, Чуруг
ФК Хајдук (Чуруг) ФК Слога (Темерин)

0 - 2

09.09.2018. 16:30 СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Хајдук (Дивош)

2 - 0

09.09.2018. 16:30 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК ЛСК (Лаћарак)

4 - 0

Слободан ФК Раднички (Шид).

3. КОЛО

Утакмица Резултат
01.09.2018. 16:30 Стадион Чика Миша, Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Слога (Ердевик)

1 - 2

01.09.2018. 16:30 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Татра (Кисач)

1 - 0

01.09.2018. 16:30 Градски стадион Шид
ФК Раднички (Шид) ФК Јединство (Стара Пазова)

1 - 2

01.09.2018. 16:30 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Сремац Војка (Војка) ФК 1. мај (Рума)

2 - 1

02.09.2018. 16:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Борац (Шајкаш)

0 - 0

02.09.2018. 16:30 Стадион ФК ЛСК, Лаћарак
ФК ЛСК (Лаћарак) OФК Југовић (Каћ)

0 - 1

02.09.2018. 16:30 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Хајдук (Чуруг)

5 - 0

Слободан ФК Хајдук (Бешка).

2. КОЛО

Утакмица Резултат
25.08.2018. 17:00 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Сремац Војка (Војка)

1 - 1

25.08.2018. 17:00 Стадион ФК 1. мај, Рума
ФК 1. мај (Рума) ФК Раднички (Шид)

5 - 2

26.08.2018. 17:00 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Хајдук (Бешка)

2 - 1

26.08.2018. 17:00 Стадион ФК Татра, Кисач
ФК Татра (Кисач) ФК Хајдук (Дивош)

1 - 0

26.08.2018. 17:00 Стадион ФК Хајдук, Чуруг
ФК Хајдук (Чуруг) ФК ЛСК (Лаћарак)

0 - 2

26.08.2018. 17:00 СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Подунавац (Белегиш)

3 - 2

26.08.2018. 17:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

0 - 0

Слободан ФК Слога (Темерин).

1. КОЛО

Утакмица Резултат
18.08.2018. 17:00 Стадион Чика Миша, Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) OФК Југовић (Каћ)

3 - 0

18.08.2018. 17:00 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Јединство (Стара Пазова)

1 - 1

18.08.2018. 17:00 Градски стадион Шид
ФК Раднички (Шид) ФК Сремац Војка (Војка)

0 - 1

19.08.2018. 17:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Слога (Ердевик)

2 - 0

19.08.2018. 17:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Хајдук (Чуруг)

2 - 0

19.08.2018. 17:00 Стадион ФК ЛСК, Лаћарак
ФК ЛСК (Лаћарак) ФК Татра (Кисач)

2 - 0

19.08.2018. 17:00 Стадион ФК Хајдук, Бешка
ФК Хајдук (Бешка) ФК 1. мај (Рума)

3 - 1

Слободан ФК Хајдук (Дивош).

КАЛЕНДАР ЛИГЕ

Loading...