Булевар ослобођења 92/V, 21 000 Нови Сад; Тел: 021/421-401; 021/420-885; 064/8455-490; Факс: 021/66-23-460|kancelarija@fsv.rs

Војвођанска фудбалска лига „Југ“- резултати и табела

Војвођанска фудбалска лига „Југ“- резултати и табела2019-10-19T18:56:21+02:00

РЕЗУЛТАТИ – 10. КОЛО

Утакмица Резултат
19.10.2019. 15:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

1 - 2

19.10.2019. 15:00 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Слобода (Доњи Товарник)

1 - 0

19.10.2019. 15:00 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Цемент (Беочин)

3 - 0

19.10.2019. 15:00 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Младост (Бачки Јарак)

0 - 2

20.10.2019. 15:00 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Јединство (Стара Пазова)

1 - 3

20.10.2019. 15:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Младост (Нови Сад)

1 - 0

20.10.2019. 15:00 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Подунавац (Белегиш)

2 - 4

20.10.2019. 15:00 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Борац (Шајкаш)

0 - 4

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Подриње (Мачванска Митровица) 10 8 1 1 27:7 25
2 Logo ФК Борац (Шајкаш) 10 7 2 1 20:2 23
3 Logo ФК Слога (Ердевик) 10 7 1 2 19:7 22
4 Logo ФК Хајдук (Дивош) 10 7 0 3 15:10 21
5 Logo ФК Младост (Нови Сад) 10 6 2 2 18:8 20
6 Logo ФК Јединство (Стара Пазова) 10 6 2 2 16:11 20
7 Logo ФК Младост (Бачки Јарак) 10 5 0 5 16:16 15
8 Logo ФК Подунавац (Белегиш) 10 4 1 5 14:15 13
9 Logo ФК Слога (Темерин) 10 3 3 4 10:9 12
10 Logo ФК Раднички (Нова Пазова) 10 3 3 4 12:12 12
11 Logo ФК Цемент (Беочин) 10 3 2 5 7:16 11
12 Logo ФК Сремац Војка (Војка) 10 3 1 6 9:19 10
13 Logo ФК Црвена звезда (Нови Сад) 10 2 3 5 8:16 9
14 Logo OФК Југовић (Каћ) 10 1 2 7 11:22 5
15 Logo ФК Јадран (Голубинци) 10 1 2 7 9:24 5
16 Logo ФК Слобода (Доњи Товарник) 10 1 1 8 9:26 4

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Подриње (Мачванска Митровица) 10 8 1 1 27:7 25
2 Logo ФК Борац (Шајкаш) 10 7 2 1 20:2 23
3 Logo ФК Слога (Ердевик) 10 7 1 2 19:7 22
4 Logo ФК Хајдук (Дивош) 10 7 0 3 15:10 21
5 Logo ФК Младост (Нови Сад) 10 6 2 2 18:8 20
6 Logo ФК Јединство (Стара Пазова) 10 6 2 2 16:11 20
7 Logo ФК Младост (Бачки Јарак) 10 5 0 5 16:16 15
8 Logo ФК Подунавац (Белегиш) 10 4 1 5 14:15 13
9 Logo ФК Слога (Темерин) 10 3 3 4 10:9 12
10 Logo ФК Раднички (Нова Пазова) 10 3 3 4 12:12 12
11 Logo ФК Цемент (Беочин) 10 3 2 5 7:16 11
12 Logo ФК Сремац Војка (Војка) 10 3 1 6 9:19 10
13 Logo ФК Црвена звезда (Нови Сад) 10 2 3 5 8:16 9
14 Logo OФК Југовић (Каћ) 10 1 2 7 11:22 5
15 Logo ФК Јадран (Голубинци) 10 1 2 7 9:24 5
16 Logo ФК Слобода (Доњи Товарник) 10 1 1 8 9:26 4

ПРЕТХОДНЕ УТАКМИЦЕ – 9. КОЛО

Утакмица Резултат
12.10.2019. 15:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Јадран (Голубинци)

6 - 2

12.10.2019. 15:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Хајдук (Дивош)

1 - 0

12.10.2019. 15:00 Стадион ФК Младост, Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ФК Слога (Темерин)

2 - 1

12.10.2019. 15:00 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Јединство (Стара Пазова)

3 - 0

13.10.2019. 15:00 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) OФК Југовић (Каћ)

1 - 1

13.10.2019. 15:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

3 - 0

13.10.2019. 15:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Слога (Ердевик)

1 - 0

13.10.2019. 15:00 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Раднички (Нова Пазова)

1 - 1

СВИ РЕЗУЛТАТИ И РАСПОРЕД (ИЗАБРАТИ КОЛО)

Утакмица Резултат
17.08.2019. 17:00 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Слога (Темерин)

1 - 0

17.08.2019. 17:00 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Јединство (Стара Пазова)

3 - 3

17.08.2019. 17:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Младост (Нови Сад)

0 - 2

18.08.2019. 17:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) OФК Југовић (Каћ)

4 - 1

18.08.2019. 17:00 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Раднички (Нова Пазова)

1 - 4

18.08.2019. 17:00 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

0 - 3

18.08.2019. 17:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Слобода (Доњи Товарник)

3 - 1

18.08.2019. 17:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Цемент (Беочин)

3 - 0

РЕЗУЛТАТИ ОДИГРАНИХ УТАКМИЦА

10. КОЛО

Утакмица Резултат
19.10.2019. 15:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

1 - 2

19.10.2019. 15:00 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Слобода (Доњи Товарник)

1 - 0

19.10.2019. 15:00 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Цемент (Беочин)

3 - 0

19.10.2019. 15:00 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Младост (Бачки Јарак)

0 - 2

20.10.2019. 15:00 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Јединство (Стара Пазова)

1 - 3

20.10.2019. 15:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Младост (Нови Сад)

1 - 0

20.10.2019. 15:00 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Подунавац (Белегиш)

2 - 4

20.10.2019. 15:00 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Борац (Шајкаш)

0 - 4

9. КОЛО

Утакмица Резултат
12.10.2019. 15:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Јадран (Голубинци)

6 - 2

12.10.2019. 15:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Хајдук (Дивош)

1 - 0

12.10.2019. 15:00 Стадион ФК Младост, Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ФК Слога (Темерин)

2 - 1

12.10.2019. 15:00 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Јединство (Стара Пазова)

3 - 0

13.10.2019. 15:00 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) OФК Југовић (Каћ)

1 - 1

13.10.2019. 15:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

3 - 0

13.10.2019. 15:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Слога (Ердевик)

1 - 0

13.10.2019. 15:00 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Раднички (Нова Пазова)

1 - 1

8. КОЛО

Утакмица Резултат
05.10.2019. 15:30 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Младост (Нови Сад)

1 - 1

05.10.2019. 15:30 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Цемент (Беочин)

0 - 0

05.10.2019. 15:30 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Младост (Бачки Јарак)

4 - 1

05.10.2019. 15:30 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Сремац Војка (Војка)

0 - 2

06.10.2019. 15:30 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

1 - 4

06.10.2019. 15:30 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Слобода (Доњи Товарник)

3 - 0

06.10.2019. 15:30 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Подунавац (Белегиш)

2 - 0

06.10.2019. 15:30 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Борац (Шајкаш)

0 - 1

7. КОЛО

Утакмица Резултат
28.09.2019. 15:30 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) OФК Југовић (Каћ)

2 - 1

28.09.2019. 15:30 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Хајдук (Дивош)

0 - 2

28.09.2019. 15:30 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Раднички (Нова Пазова)

1 - 2

28.09.2019. 15:30 Стадион ФК Младост, Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ФК Јединство (Стара Пазова)

3 - 0

29.09.2019. 15:30 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Јадран (Голубинци)

2 - 1

29.09.2019. 15:30 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Слога (Ердевик)

4 - 0

29.09.2019. 15:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Слога (Темерин)

1 - 2

29.09.2019. 15:30 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

1 - 3

6. КОЛО

Утакмица Резултат
21.09.2019. 16:00 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Младост (Нови Сад)

3 - 0

21.09.2019. 16:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Подунавац (Белегиш)

1 - 0

21.09.2019. 16:00 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Младост (Бачки Јарак)

1 - 2

21.09.2019. 16:00 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Сремац Војка (Војка)

1 - 0

22.09.2019. 16:00 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Слобода (Доњи Товарник)

4 - 1

22.09.2019. 16:00 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Цемент (Беочин)

2 - 0

22.09.2019. 16:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Борац (Шајкаш)

0 - 3

22.09.2019. 16:00 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

1 - 0

5. КОЛО

Утакмица Резултат
14.09.2019. 16:00 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Слога (Ердевик)

0 - 0

14.09.2019. 16:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Раднички (Нова Пазова)

1 - 0

14.09.2019. 16:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

0 - 3

14.09.2019. 16:00 Стадион ФК Младост, Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ФК Слобода (Доњи Товарник)

4 - 1

15.09.2019. 16:00 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) OФК Југовић (Каћ)

1 - 1

15.09.2019. 16:00 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Хајдук (Дивош)

0 - 1

15.09.2019. 16:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Слога (Темерин)

0 - 0

15.09.2019. 16:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Јединство (Стара Пазова)

1 - 1

4. КОЛО

Утакмица Резултат
07.09.2019. 16:30 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Подунавац (Белегиш)

4 - 1

07.09.2019. 16:30 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Борац (Шајкаш)

0 - 2

07.09.2019. 16:30 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Сремац Војка (Војка)

4 - 1

07.09.2019. 16:30 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Слога (Ердевик) ФК Јадран (Голубинци)

4 - 0

08.09.2019. 16:30 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Младост (Нови Сад)

0 - 2

08.09.2019. 16:30 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Цемент (Беочин)

2 - 3

08.09.2019. 16:30 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Младост (Бачки Јарак)

1 - 0

08.09.2019. 16:30 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Хајдук (Дивош) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

3 - 1

3. КОЛО

Утакмица Резултат
31.08.2019. 16:30 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) OФК Југовић (Каћ)

3 - 1

31.08.2019. 16:30 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Слога (Темерин)

2 - 1

31.08.2019. 16:30 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

3 - 2

31.08.2019. 16:30 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Младост (Нови Сад)

1 - 1

01.09.2019. 16:30 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Хајдук (Дивош)

1 - 2

01.09.2019. 16:30 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Раднички (Нова Пазова)

3 - 2

01.09.2019. 16:30 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Јединство (Стара Пазова)

0 - 1

01.09.2019. 16:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Слобода (Доњи Товарник)

3 - 0

2. КОЛО

Утакмица Резултат
24.08.2019. 17:00 Стадион ФК Младост, Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ФК Подунавац (Белегиш)

3 - 0

24.08.2019. 17:00 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Борац (Шајкаш)

0 - 0

24.08.2019. 17:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

0 - 0

24.08.2019. 17:00 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Јадран (Голубинци)

0 - 0

25.08.2019. 17:00 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Цемент (Беочин)

0 - 1

25.08.2019. 17:00 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Младост (Бачки Јарак)

2 - 1

25.08.2019. 17:00 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Сремац Војка (Војка)

2 - 0

25.08.2019. 17:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Слога (Ердевик)

0 - 3

1. КОЛО

Утакмица Резултат
17.08.2019. 17:00 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Слога (Темерин)

1 - 0

17.08.2019. 17:00 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Јединство (Стара Пазова)

3 - 3

17.08.2019. 17:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Младост (Нови Сад)

0 - 2

18.08.2019. 17:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) OФК Југовић (Каћ)

4 - 1

18.08.2019. 17:00 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Раднички (Нова Пазова)

1 - 4

18.08.2019. 17:00 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

0 - 3

18.08.2019. 17:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Слобода (Доњи Товарник)

3 - 1

18.08.2019. 17:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Цемент (Беочин)

3 - 0

КАЛЕНДАР ЛИГЕ

Loading...