Војвођанска фудбалска лига „Југ“- резултати и табела

Војвођанска фудбалска лига „Југ“- резултати и табела2020-10-21T18:13:53+02:00

ПРЕДСТОЈЕЋЕ УТАКМИЦЕ – 12. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 24. 10. 2020. 14:00 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Јединство (Руменка)

-:-

Суб. 24. 10. 2020. 14:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

-:-

Суб. 24. 10. 2020. 14:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Борац (Шајкаш)

-:-

Суб. 24. 10. 2020. 14:00 Стадион Детелинара, Нови Сад
РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад) ФК Будућност (Салаш Ноћајски)

-:-

Суб. 24. 10. 2020. 14:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Јадран (Голубинци)

-:-

Нед. 25. 10. 2020. 14:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Слога (Ердевик)

-:-

Нед. 25. 10. 2020. 14:00 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Индекс (Нови Сад)

-:-

Нед. 25. 10. 2020. 14:00 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Слога (Темерин)

-:-

Нед. 25. 10. 2020. 14:00 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Хајдук (Дивош)

-:-

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Хајдук (Дивош) 11 9 0 2 25:9 27
2 Logo ФК Слобода (Доњи Товарник) 11 8 2 1 17:3 26
3 Logo ФК Јединство (Руменка) 11 7 2 2 17:8 23
4 Logo ФК Борац (Шајкаш) 11 6 3 2 17:8 21
5 Logo ФК Слога (Ердевик) 11 7 0 4 17:9 21
6 Logo ФК Индекс (Нови Сад) 11 5 4 2 24:14 19
7 Logo ФК Младост (Бачки Јарак) 11 6 1 4 24:17 19
8 Logo РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад) 11 5 4 2 19:14 19
9 Logo ФК Раднички (Нова Пазова) 11 5 1 5 13:9 16
10 Logo ФК Цемент (Беочин) 11 5 1 5 21:18 16
11 Logo ФК Сремац Војка (Војка) 11 4 3 4 14:17 15
12 Logo ФК Црвена звезда (Нови Сад) 11 2 4 5 16:18 10
13 Logo ФК Подриње (Мачванска Митровица) 11 3 1 7 10:20 10
14 Logo ФК Слога (Темерин) 11 2 3 6 5:13 9
15 Logo ФК Подунавац (Белегиш) 11 2 3 6 10:20 9
16 Logo ФК Будућност (Салаш Ноћајски) 11 2 2 7 15:28 8
17 Logo OФК Југовић (Каћ) 11 1 2 8 9:28 5
18 Logo ФК Јадран (Голубинци) 11 1 2 8 13:33 5

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Хајдук (Дивош) 11 9 0 2 25:9 27
2 Logo ФК Слобода (Доњи Товарник) 11 8 2 1 17:3 26
3 Logo ФК Јединство (Руменка) 11 7 2 2 17:8 23
4 Logo ФК Борац (Шајкаш) 11 6 3 2 17:8 21
5 Logo ФК Слога (Ердевик) 11 7 0 4 17:9 21
6 Logo ФК Индекс (Нови Сад) 11 5 4 2 24:14 19
7 Logo ФК Младост (Бачки Јарак) 11 6 1 4 24:17 19
8 Logo РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад) 11 5 4 2 19:14 19
9 Logo ФК Раднички (Нова Пазова) 11 5 1 5 13:9 16
10 Logo ФК Цемент (Беочин) 11 5 1 5 21:18 16
11 Logo ФК Сремац Војка (Војка) 11 4 3 4 14:17 15
12 Logo ФК Црвена звезда (Нови Сад) 11 2 4 5 16:18 10
13 Logo ФК Подриње (Мачванска Митровица) 11 3 1 7 10:20 10
14 Logo ФК Слога (Темерин) 11 2 3 6 5:13 9
15 Logo ФК Подунавац (Белегиш) 11 2 3 6 10:20 9
16 Logo ФК Будућност (Салаш Ноћајски) 11 2 2 7 15:28 8
17 Logo OФК Југовић (Каћ) 11 1 2 8 9:28 5
18 Logo ФК Јадран (Голубинци) 11 1 2 8 13:33 5

РЕЗУЛТАТИ – 11. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 17. 10. 2020. 15:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Подунавац (Белегиш)

2 - 0

Суб. 17. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Цемент (Беочин)

2 - 1

Суб. 17. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

1 - 1

Нед. 18. 10. 2020. 10:00 Стадион ФК Индекс, Нови Сад (Ђачко игралиште)
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Слога (Ердевик)

0 - 2

Нед. 18. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад)

2 - 4

Нед. 18. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Будућност, Салаш Ноћајски
ФК Будућност (Салаш Ноћајски) ФК Слобода (Доњи Товарник)

0 - 0

Нед. 18. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) OФК Југовић (Каћ)

3 - 1

Нед. 18. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Младост (Бачки Јарак)

2 - 1

Нед. 18. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Јединство, Руменка
ФК Јединство (Руменка) ФК Сремац Војка (Војка)

2 - 0

СВИ РЕЗУЛТАТИ И РАСПОРЕД (ИЗАБРАТИ КОЛО)

Утакмица Резултат
Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Подунавац (Белегиш)

6 - 2

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

3 - 0

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион Детелинара, Нови Сад
РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад) ФК Индекс (Нови Сад)

2 - 3

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Јединство (Руменка)

1 - 0

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Сремац Војка (Војка)

1 - 1

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Слога (Ердевик)

1 - 0

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

1 - 1

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Будућност, Салаш Ноћајски
ФК Будућност (Салаш Ноћајски) ФК Борац (Шајкаш)

2 - 2

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Слога (Темерин)

2 - 1

РЕЗУЛТАТИ ОДИГРАНИХ УТАКМИЦА

11. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 17. 10. 2020. 15:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Подунавац (Белегиш)

2 - 0

Суб. 17. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Цемент (Беочин)

2 - 1

Суб. 17. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

1 - 1

Нед. 18. 10. 2020. 10:00 Стадион ФК Индекс, Нови Сад (Ђачко игралиште)
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Слога (Ердевик)

0 - 2

Нед. 18. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад)

2 - 4

Нед. 18. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Будућност, Салаш Ноћајски
ФК Будућност (Салаш Ноћајски) ФК Слобода (Доњи Товарник)

0 - 0

Нед. 18. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) OФК Југовић (Каћ)

3 - 1

Нед. 18. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Младост (Бачки Јарак)

2 - 1

Нед. 18. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Јединство, Руменка
ФК Јединство (Руменка) ФК Сремац Војка (Војка)

2 - 0

10. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 10. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Јединство (Руменка)

0 - 1

Суб. 10. 10. 2020. 15:00 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Борац (Шајкаш)

0 - 1

Суб. 10. 10. 2020. 15:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Слога (Темерин)

2 - 0

Суб. 10. 10. 2020. 15:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Хајдук (Дивош)

0 - 1

Суб. 10. 10. 2020. 15:00 Стадион Детелинара, Нови Сад
РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад) ФК Раднички (Нова Пазова)

2 - 1

Нед. 11. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Индекс (Нови Сад)

0 - 0

Нед. 11. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

2 - 1

Нед. 11. 10. 2020. 15:00 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Будућност (Салаш Ноћајски)

1 - 4

Нед. 11. 10. 2020. 15:00 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Јадран (Голубинци)

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 10

9. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 03. 10. 2020. 15:30 Стадион Детелинара, Нови Сад
РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад) ФК Подунавац (Белегиш)

1 - 1

Суб. 03. 10. 2020. 15:30 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Слобода (Доњи Товарник)

0 - 1

Суб. 03. 10. 2020. 15:30 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

2 - 0

Суб. 03. 10. 2020. 15:30 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Слога (Ердевик)

3 - 0

Нед. 04. 10. 2020. 15:30 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) OФК Југовић (Каћ)

2 - 1

Нед. 04. 10. 2020. 15:30 Стадион ФК Будућност, Салаш Ноћајски
ФК Будућност (Салаш Ноћајски) ФК Цемент (Беочин)

0 - 2

Нед. 04. 10. 2020. 15:30 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Младост (Бачки Јарак)

6 - 0

Нед. 04. 10. 2020. 15:30 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Сремац Војка (Војка)

4 - 0

Нед. 04. 10. 2020. 15:30 Стадион ФК Јединство, Руменка
ФК Јединство (Руменка) ФК Индекс (Нови Сад)

1 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 9

8. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Борац (Шајкаш)

1 - 0

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Хајдук (Дивош)

0 - 2

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Будућност (Салаш Ноћајски)

5 - 2

Суб. 26. 09. 2020. 15:30 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Јадран (Голубинци)

3 - 2

Нед. 27. 09. 2020. 10:00 Стадион ФК Индекс, Нови Сад (Ђачко игралиште)
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

3 - 3

Нед. 27. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Јединство (Руменка)

1 - 2

Нед. 27. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Слога (Темерин)

1 - 0

Нед. 27. 09. 2020. 15:30 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Раднички (Нова Пазова)

0 - 2

Нед. 27. 09. 2020. 15:30 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад)

1 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 8

7. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион Детелинара, Нови Сад
РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад) OФК Југовић (Каћ)

2 - 1

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Цемент (Беочин)

3 - 0

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Слога (Ердевик)

0 - 3

Суб. 19. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Јединство (Руменка)

1 - 3

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Подунавац (Белегиш)

2 - 0

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Младост (Бачки Јарак)

1 - 1

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Будућност, Салаш Ноћајски
ФК Будућност (Салаш Ноћајски) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

1 - 2

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Сремац Војка (Војка)

4 - 0

Нед. 20. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Индекс (Нови Сад)

1 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 7

6. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 12. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Хајдук (Дивош)

4 - 0

Суб. 12. 09. 2020. 16:00 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Јадран (Голубинци)

5 - 1

Суб. 12. 09. 2020. 16:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Раднички (Нова Пазова)

2 - 0

Суб. 12. 09. 2020. 16:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад)

2 - 2

Нед. 13. 09. 2020. 10:00 Стадион ФК Индекс, Нови Сад (Ђачко игралиште)
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Слога (Темерин)

3 - 0

Нед. 13. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

2 - 1

Нед. 13. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Јединство, Руменка
ФК Јединство (Руменка) ФК Борац (Шајкаш)

0 - 2

Нед. 13. 09. 2020. 16:00 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Будућност (Салаш Ноћајски)

4 - 1

Нед. 13. 09. 2020. 16:00 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Слобода (Доњи Товарник)

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 6

5. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 05. 09. 2020. 16:30 Стадион Детелинара, Нови Сад
РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад) ФК Младост (Бачки Јарак)

2 - 0

Суб. 05. 09. 2020. 16:30 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

3 - 0

Суб. 05. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Јединство (Руменка)

0 - 0

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Подунавац (Белегиш)

1 - 1

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Цемент (Беочин)

2 - 0

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Сремац Војка (Војка)

1 - 4

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Будућност, Салаш Ноћајски
ФК Будућност (Салаш Ноћајски) ФК Слога (Ердевик)

3 - 2

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Индекс (Нови Сад)

2 - 0

Нед. 06. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

3 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 5

4. КОЛО

Утакмица Резултат
Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Борац (Шајкаш)

0 - 2

Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Слога (Темерин)

0 - 0

Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Јединство, Руменка
ФК Јединство (Руменка) ФК Хајдук (Дивош)

3 - 1

Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Индекс, Нови Сад (Ђачко игралиште)
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Будућност (Салаш Ноћајски)

4 - 0

Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Јадран (Голубинци)

2 - 0

Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Раднички (Нова Пазова)

1 - 1

Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад)

0 - 1

Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Слобода (Доњи Товарник)

0 - 2

Сре. 02. 09. 2020. 16:30 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) OФК Југовић (Каћ)

7 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 4

3. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 29. 08. 2020. 16:30 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Подунавац (Белегиш)

3 - 2

Суб. 29. 08. 2020. 16:30 Стадион Детелинара, Нови Сад
РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад) ФК Сремац Војка (Војка)

1 - 1

Суб. 29. 08. 2020. 16:30 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Слога (Ердевик)

0 - 1

Суб. 29. 08. 2020. 16:30 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Борац (Шајкаш)

0 - 0

Нед. 30. 08. 2020. 16:30 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Младост (Бачки Јарак)

0 - 4

Нед. 30. 08. 2020. 16:30 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

5 - 0

Нед. 30. 08. 2020. 16:30 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Индекс (Нови Сад)

3 - 7

Нед. 30. 08. 2020. 16:30 Стадион ФК Будућност, Салаш Ноћајски
ФК Будућност (Салаш Ноћајски) ФК Јединство (Руменка)

1 - 2

Нед. 30. 08. 2020. 16:30 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

2 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 3

2. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 22. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Будућност (Салаш Ноћајски)

4 - 1

Суб. 22. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад)

2 - 1

Суб. 22. 08. 2020. 17:00 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) OФК Југовић (Каћ)

2 - 0

Суб. 22. 08. 2020. 17:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Цемент (Беочин)

3 - 0

Нед. 23. 08. 2020. 10:00 Стадион ФК Индекс, Нови Сад (Ђачко игралиште)
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Раднички (Нова Пазова)

2 - 0

Нед. 23. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Слога (Темерин)

1 - 0

Нед. 23. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Хајдук (Дивош)

0 - 2

Нед. 23. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Јединство, Руменка
ФК Јединство (Руменка) ФК Јадран (Голубинци)

3 - 0

Нед. 23. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Слобода (Доњи Товарник)

0 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 2

1. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Подунавац (Белегиш)

6 - 2

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

3 - 0

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Стадион Детелинара, Нови Сад
РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад) ФК Индекс (Нови Сад)

2 - 3

Суб. 15. 08. 2020. 17:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Јединство (Руменка)

1 - 0

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Сремац Војка (Војка)

1 - 1

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Слога (Ердевик)

1 - 0

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

1 - 1

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Будућност, Салаш Ноћајски
ФК Будућност (Салаш Ноћајски) ФК Борац (Шајкаш)

2 - 2

Нед. 16. 08. 2020. 17:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Слога (Темерин)

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 1

КАЛЕНДАР ЛИГЕ

Loading...

АРХИВА

Војвођанска фудбалска лига „Југ“- резултати и табела 2019/2020.
Војвођанска фудбалска лига „Југ“- резултати и табела 2018/2019.