Војвођанска фудбалска лига „Југ“- резултати и табела

Војвођанска фудбалска лига „Југ“- резултати и табела2021-09-24T16:07:03+02:00

РЕЗУЛТАТИ – 7. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 25. 09. 2021. 15:30 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Хајдук (Дивош)

0 - 3

Суб. 25. 09. 2021. 15:30 Стадион ФК Ветерник, Ветерник
ФК Ветерник (Ветерник) ФК Слобода (Доњи Товарник)

0 - 3

Суб. 25. 09. 2021. 15:30 Стадион Детелинара, Нови Сад
РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад) ФК Цемент (Беочин)

1 - 0

Суб. 25. 09. 2021. 15:30 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Раднички (Нова Пазова)

0 - 0

Нед. 26. 09. 2021. 10:00 Стадион ФК Индекс, Нови Сад (Ђачко игралиште)
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Јединство (Руменка)

3 - 0

Нед. 26. 09. 2021. 15:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Будућност (Салаш Ноћајски)

1 - 3

Нед. 26. 09. 2021. 15:30 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Раднички (Шид)

1 - 0

Нед. 26. 09. 2021. 15:30 Стадион Сувача, Пећинци
ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци) ФК Младост (Бачки Јарак)

2 - 1

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Хајдук (Дивош) 7 5 2 0 16:4 17
2 Logo ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци) 7 4 2 1 13:6 14
3 Logo РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад) 7 4 2 1 11:7 14
4 Logo ФК Слобода (Доњи Товарник) 7 4 1 2 12:7 13
5 Logo ФК Слога (Ердевик) 7 4 1 2 10:6 13
6 Logo ФК Подунавац (Белегиш) 7 3 3 1 7:5 12
7 Logo ФК Индекс (Нови Сад) 7 4 0 3 12:11 12
8 Logo ФК Слога (Темерин) 7 3 2 2 11:9 11
9 Logo ФК Цемент (Беочин) 7 2 3 2 10:7 9
10 Logo ФК Раднички (Шид) 7 3 0 4 10:8 9
11 Logo ФК Јединство (Руменка) 7 2 2 3 8:8 8
12 Logo ФК Раднички (Нова Пазова) 7 1 3 3 7:8 6
13 Logo ФК Дунав (Стари Бановци) 7 2 0 5 7:18 6
14 Logo ФК Ветерник (Ветерник) 7 1 2 4 6:14 5
15 Logo ФК Младост (Бачки Јарак) 7 1 1 5 7:15 4
16 Logo ФК Будућност (Салаш Ноћајски) 7 1 0 6 6:20 3

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Хајдук (Дивош) 7 5 2 0 16:4 17
2 Logo ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци) 7 4 2 1 13:6 14
3 Logo РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад) 7 4 2 1 11:7 14
4 Logo ФК Слобода (Доњи Товарник) 7 4 1 2 12:7 13
5 Logo ФК Слога (Ердевик) 7 4 1 2 10:6 13
6 Logo ФК Подунавац (Белегиш) 7 3 3 1 7:5 12
7 Logo ФК Индекс (Нови Сад) 7 4 0 3 12:11 12
8 Logo ФК Слога (Темерин) 7 3 2 2 11:9 11
9 Logo ФК Цемент (Беочин) 7 2 3 2 10:7 9
10 Logo ФК Раднички (Шид) 7 3 0 4 10:8 9
11 Logo ФК Јединство (Руменка) 7 2 2 3 8:8 8
12 Logo ФК Раднички (Нова Пазова) 7 1 3 3 7:8 6
13 Logo ФК Дунав (Стари Бановци) 7 2 0 5 7:18 6
14 Logo ФК Ветерник (Ветерник) 7 1 2 4 6:14 5
15 Logo ФК Младост (Бачки Јарак) 7 1 1 5 7:15 4
16 Logo ФК Будућност (Салаш Ноћајски) 7 1 0 6 6:20 3

ПРЕДСТОЈЕЋЕ УТАКМИЦЕ – 8. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 02. 10. 2021. 15:30 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Слога (Ердевик)

-:-

Суб. 02. 10. 2021. 15:30 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад)

-:-

Суб. 02. 10. 2021. 15:30 Стадион ФК Јединство, Руменка
ФК Јединство (Руменка) ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци)

-:-

Суб. 02. 10. 2021. 15:30 Градски стадион Шид
ФК Раднички (Шид) ФК Слога (Темерин)

-:-

Нед. 03. 10. 2021. 15:30 Стадион ФК Будућност, Салаш Ноћајски
ФК Будућност (Салаш Ноћајски) ФК Раднички (Нова Пазова)

-:-

Нед. 03. 10. 2021. 15:30 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Индекс (Нови Сад)

-:-

Нед. 03. 10. 2021. 15:30 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Ветерник (Ветерник)

-:-

Нед. 03. 10. 2021. 15:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Дунав (Стари Бановци)

-:-

СВИ РЕЗУЛТАТИ И РАСПОРЕД (ИЗАБРАТИ КОЛО)

Утакмица Резултат
Суб. 14. 08. 2021. 17:00 Градски стадион Шид
ФК Раднички (Шид) ФК Младост (Бачки Јарак)

3 - 1

Суб. 14. 08. 2021. 17:00 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Слога (Ердевик)

1 - 2

Суб. 14. 08. 2021. 17:00 Стадион ФК Ветерник, Ветерник
ФК Ветерник (Ветерник) РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад)

2 - 2

Нед. 15. 08. 2021. 10:00 Стадион ФК Софекс, Футог
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци)

1 - 3

Нед. 15. 08. 2021. 17:00 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Будућност (Салаш Ноћајски)

4 - 2

Нед. 15. 08. 2021. 17:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Јединство (Руменка)

1 - 0

Нед. 15. 08. 2021. 17:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Цемент (Беочин)

1 - 1

Нед. 15. 08. 2021. 17:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Раднички (Нова Пазова)

2 - 1

ДЕЛЕГИРАЊЕ
РЕЗУЛТАТИ И ТАБЕЛА
БИЛТЕНИ
РАСПОРЕД
КАЛЕНДАР ЛИГЕ
КЛУБОВИ
КОНТАКТ ПОДАЦИ КЛУБОВА
БОЈЕ КЛУБОВА
ДЕЛЕГАТИ И ДЕЛЕГАТИ ПОСМАТРАЧИ
СУДИЈЕ
СУДИЈЕ ПОМОЋНИЦИ
РУКОВОДСТВО ЛИГЕ

Избор писма

ћирилица latinica

РЕЗУЛТАТИ ОДИГРАНИХ УТАКМИЦА

7. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 25. 09. 2021. 15:30 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Хајдук (Дивош)

0 - 3

Суб. 25. 09. 2021. 15:30 Стадион ФК Ветерник, Ветерник
ФК Ветерник (Ветерник) ФК Слобода (Доњи Товарник)

0 - 3

Суб. 25. 09. 2021. 15:30 Стадион Детелинара, Нови Сад
РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад) ФК Цемент (Беочин)

1 - 0

Суб. 25. 09. 2021. 15:30 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Раднички (Нова Пазова)

0 - 0

Нед. 26. 09. 2021. 10:00 Стадион ФК Индекс, Нови Сад (Ђачко игралиште)
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Јединство (Руменка)

3 - 0

Нед. 26. 09. 2021. 15:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Будућност (Салаш Ноћајски)

1 - 3

Нед. 26. 09. 2021. 15:30 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Раднички (Шид)

1 - 0

Нед. 26. 09. 2021. 15:30 Стадион Сувача, Пећинци
ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци) ФК Младост (Бачки Јарак)

2 - 1

6. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 18. 09. 2021. 16:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад)

1 - 1

Суб. 18. 09. 2021. 16:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци)

1 - 1

Суб. 18. 09. 2021. 16:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Индекс (Нови Сад)

1 - 2

Суб. 18. 09. 2021. 16:00 Стадион ФК Јединство, Руменка
ФК Јединство (Руменка) ФК Ветерник (Ветерник)

3 - 0

Суб. 18. 09. 2021. 16:00 Градски стадион Шид
ФК Раднички (Шид) ФК Подунавац (Белегиш)

0 - 1

Нед. 19. 09. 2021. 16:00 Стадион ФК Будућност, Салаш Ноћајски
ФК Будућност (Салаш Ноћајски) ФК Слога (Ердевик)

0 - 4

Нед. 19. 09. 2021. 16:00 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Слога (Темерин)

0 - 1

Нед. 19. 09. 2021. 16:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Дунав (Стари Бановци)

5 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 6

5. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 11. 09. 2021. 16:00 Градски стадион Шид
ФК Раднички (Шид) ФК Будућност (Салаш Ноћајски)

4 - 1

Суб. 11. 09. 2021. 16:00 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Јединство (Руменка)

1 - 1

Суб. 11. 09. 2021. 16:00 Стадион ФК Ветерник, Ветерник
ФК Ветерник (Ветерник) ФК Младост (Бачки Јарак)

1 - 1

Суб. 11. 09. 2021. 16:00 Стадион Детелинара, Нови Сад
РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад) ФК Слога (Ердевик)

1 - 0

Нед. 12. 09. 2021. 10:00 Стадион ФК Индекс, Нови Сад (Ђачко игралиште)
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Цемент (Беочин)

1 - 0

Нед. 12. 09. 2021. 16:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Хајдук (Дивош)

1 - 1

Нед. 12. 09. 2021. 16:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Слобода (Доњи Товарник)

1 - 2

Нед. 12. 09. 2021. 16:00 Стадион Сувача, Пећинци
ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци) ФК Раднички (Нова Пазова)

0 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 5

4. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 04. 09. 2021. 16:30 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци)

1 - 0

Суб. 04. 09. 2021. 16:30 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Индекс (Нови Сад)

3 - 1

Суб. 04. 09. 2021. 16:30 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Ветерник (Ветерник)

2 - 0

Суб. 04. 09. 2021. 16:30 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Слога (Темерин)

0 - 4

Суб. 04. 09. 2021. 16:30 Стадион ФК Јединство, Руменка
ФК Јединство (Руменка) ФК Дунав (Стари Бановци)

3 - 1

Нед. 05. 09. 2021. 16:30 Стадион ФК Будућност, Салаш Ноћајски
ФК Будућност (Салаш Ноћајски) РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад)

0 - 1

Нед. 05. 09. 2021. 16:30 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Подунавац (Белегиш)

0 - 1

Нед. 05. 09. 2021. 16:30 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Раднички (Шид)

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 4

3. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 28. 08. 2021. 16:30 Градски стадион Шид
ФК Раднички (Шид) ФК Слобода (Доњи Товарник)

0 - 1

Суб. 28. 08. 2021. 16:30 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Цемент (Беочин)

2 - 2

Суб. 28. 08. 2021. 16:30 Стадион ФК Ветерник, Ветерник
ФК Ветерник (Ветерник) ФК Раднички (Нова Пазова)

2 - 1

Нед. 29. 08. 2021. 10:00 Стадион ФК Индекс, Нови Сад (Ђачко игралиште)
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Слога (Ердевик)

3 - 1

Нед. 29. 08. 2021. 16:30 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Будућност (Салаш Ноћајски)

2 - 0

Нед. 29. 08. 2021. 16:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Јединство (Руменка)

0 - 0

Нед. 29. 08. 2021. 16:30 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Младост (Бачки Јарак)

1 - 3

Нед. 29. 08. 2021. 16:30 Стадион Сувача, Пећинци
ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци) РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад)

3 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 3

2. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 21. 08. 2021. 17:00 Стадион Детелинара, Нови Сад
РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад) ФК Индекс (Нови Сад)

3 - 1

Суб. 21. 08. 2021. 17:00 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Ветерник (Ветерник)

2 - 1

Суб. 21. 08. 2021. 17:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Слога (Темерин)

1 - 2

Суб. 21. 08. 2021. 17:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Дунав (Стари Бановци)

4 - 1

Суб. 21. 08. 2021. 17:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Подунавац (Белегиш)

0 - 2

Суб. 21. 08. 2021. 17:00 Стадион ФК Јединство, Руменка
ФК Јединство (Руменка) ФК Раднички (Шид)

1 - 2

Нед. 22. 08. 2021. 17:00 Стадион ФК Будућност, Салаш Ноћајски
ФК Будућност (Салаш Ноћајски) ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци)

0 - 4

Нед. 22. 08. 2021. 17:00 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Хајдук (Дивош)

2 - 2

БИЛТЕН БРОЈ 2

1. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 14. 08. 2021. 17:00 Градски стадион Шид
ФК Раднички (Шид) ФК Младост (Бачки Јарак)

3 - 1

Суб. 14. 08. 2021. 17:00 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Слога (Ердевик)

1 - 2

Суб. 14. 08. 2021. 17:00 Стадион ФК Ветерник, Ветерник
ФК Ветерник (Ветерник) РФК Нови Сад 1921 (Нови Сад)

2 - 2

Нед. 15. 08. 2021. 10:00 Стадион ФК Софекс, Футог
ФК Индекс (Нови Сад) ФК Доњи Срем 2015 (Пећинци)

1 - 3

Нед. 15. 08. 2021. 17:00 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Будућност (Салаш Ноћајски)

4 - 2

Нед. 15. 08. 2021. 17:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Јединство (Руменка)

1 - 0

Нед. 15. 08. 2021. 17:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Цемент (Беочин)

1 - 1

Нед. 15. 08. 2021. 17:00 Стадион ФК Дунав Стари Бановци, (Под Баиром)
ФК Дунав (Стари Бановци) ФК Раднички (Нова Пазова)

2 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 1

КАЛЕНДАР ЛИГЕ

Loading...

АРХИВА

Војвођанска фудбалска лига „Југ“- резултати и табела 2020/2021.
Војвођанска фудбалска лига „Југ“- резултати и табела 2019/2020.
Војвођанска фудбалска лига „Југ“- резултати и табела 2018/2019.