Bulevar oslobođenja 92/V, 21 102 Novi Sad; T: 021/421-401; 021/420-885; 064/8455-490; F: 021/66-23-460|kancelarija@fsv.rs

Vojvođanska fudbalska liga „Jug“- rezultati i tabela 2020/2021.

Vojvođanska fudbalska liga „Jug“- rezultati i tabela 2020/2021.2021-08-03T12:27:50+02:00

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo FK Borac (Šajkaš) 34 23 4 7 71:32 73
2 Logo FK Jedinstvo (Rumenka) 34 21 9 4 61:23 72
3 Logo RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) 34 20 10 4 60:33 70
4 Logo FK Hajduk (Divoš) 34 21 2 11 69:44 65
5 Logo FK Sloboda (Donji Tovarnik) 34 20 3 11 52:37 63
6 Logo FK Cement (Beočin) 34 16 7 11 50:38 55
7 Logo FK Indeks (Novi Sad) 34 15 7 12 56:47 52
8 Logo FK Podunavac (Belegiš) 34 14 8 12 46:44 50
9 Logo FK Sloga (Erdevik) 34 16 4 14 58:42 49
10 Logo FK Mladost (Bački Jarak) 34 14 6 14 66:53 48
11 Logo FK Radnički (Nova Pazova) 34 15 2 17 38:37 47
12 Logo FK Budućnost (Salaš Noćajski) 34 14 5 15 53:61 47
13 Logo FK Sloga (Temerin) 34 13 7 14 31:31 46
14 Logo FK Sremac Vojka (Vojka) 34 12 7 15 46:62 43
15 Logo FK Crvena zvezda (Novi Sad) 34 8 9 17 47:52 33
16 Logo FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) 34 9 5 20 37:63 32
17 Logo FK Jadran (Golubinci) 34 1 5 28 34:91 8
18 Logo OFK Jugović (Kać) 34 2 4 28 26:111 7

Napomena: FK Sloga (Erdevik) minus tri (-3) boda i FK Jugović (Kać) minus tri (-3) boda.

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo FK Borac (Šajkaš) 34 23 4 7 71:32 73
2 Logo FK Jedinstvo (Rumenka) 34 21 9 4 61:23 72
3 Logo RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) 34 20 10 4 60:33 70
4 Logo FK Hajduk (Divoš) 34 21 2 11 69:44 65
5 Logo FK Sloboda (Donji Tovarnik) 34 20 3 11 52:37 63
6 Logo FK Cement (Beočin) 34 16 7 11 50:38 55
7 Logo FK Indeks (Novi Sad) 34 15 7 12 56:47 52
8 Logo FK Podunavac (Belegiš) 34 14 8 12 46:44 50
9 Logo FK Sloga (Erdevik) 34 16 4 14 58:42 49
10 Logo FK Mladost (Bački Jarak) 34 14 6 14 66:53 48
11 Logo FK Radnički (Nova Pazova) 34 15 2 17 38:37 47
12 Logo FK Budućnost (Salaš Noćajski) 34 14 5 15 53:61 47
13 Logo FK Sloga (Temerin) 34 13 7 14 31:31 46
14 Logo FK Sremac Vojka (Vojka) 34 12 7 15 46:62 43
15 Logo FK Crvena zvezda (Novi Sad) 34 8 9 17 47:52 33
16 Logo FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) 34 9 5 20 37:63 32
17 Logo FK Jadran (Golubinci) 34 1 5 28 34:91 8
18 Logo OFK Jugović (Kać) 34 2 4 28 26:111 7

Napomena: Sloga (Erdevik) minus tri (-3) boda.

SVI REZULTATI I RASPORED (IZABRATI KOLO)

Utakmica Rezultat
Sub. 15. 08. 2020. 17:00 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Podunavac (Belegiš)

6 - 2

Sub. 15. 08. 2020. 17:00 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica)

3 - 0

Sub. 15. 08. 2020. 17:00 Stadion Detelinara, Novi Sad
RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) FK Indeks (Novi Sad)

2 - 3

Sub. 15. 08. 2020. 17:00 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Jedinstvo (Rumenka)

1 - 0

Ned. 16. 08. 2020. 17:00 Stadion SC Siget, Kać
OFK Jugović (Kać) FK Sremac Vojka (Vojka)

1 - 1

Ned. 16. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Sloboda, Donji Tovarnik
FK Sloboda (Donji Tovarnik) FK Sloga (Erdevik)

1 - 0

Ned. 16. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Jadran, Golubinci
FK Jadran (Golubinci) FK Crvena zvezda (Novi Sad)

1 - 1

Ned. 16. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Budućnost, Salaš Noćajski
FK Budućnost (Salaš Noćajski) FK Borac (Šajkaš)

2 - 2

Ned. 16. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Sloga (Temerin)

2 - 1

REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA

34. KOLO

Utakmica Rezultat
Ned. 06. 06. 2021. 17:30 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Hajduk (Divoš)

1 - 1

Ned. 06. 06. 2021. 17:30 Stadion FK Budućnost, Salaš Noćajski
FK Budućnost (Salaš Noćajski) FK Sloga (Temerin)

1 - 0

Ned. 06. 06. 2021. 17:30 Stadion FK Jadran, Golubinci
FK Jadran (Golubinci) FK Borac (Šajkaš)

2 - 3

Ned. 06. 06. 2021. 17:30 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Crvena zvezda (Novi Sad)

0 - 0

Ned. 06. 06. 2021. 17:30 Stadion Detelinara, Novi Sad
RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) FK Jedinstvo (Rumenka)

2 - 2

Ned. 06. 06. 2021. 17:30 Stadion FK Sloboda, Donji Tovarnik
FK Sloboda (Donji Tovarnik) FK Indeks (Novi Sad)

5 - 3

Ned. 06. 06. 2021. 17:30 Stadion SC Siget, Kać
OFK Jugović (Kać) FK Sloga (Erdevik)

3 - 3

Ned. 06. 06. 2021. 17:30 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Sremac Vojka (Vojka)

3 - 0

Ned. 06. 06. 2021. 17:30 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica)

5 - 1

BILTEN BROJ 34

33. KOLO

Utakmica Rezultat
Ned. 30. 05. 2021. 17:30 Stadion "Čika Miša", Mačvanska Mitrovica
FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) FK Podunavac (Belegiš)

2 - 3

Ned. 30. 05. 2021. 17:30 Stadion FK Sremac, Vojka
FK Sremac Vojka (Vojka) FK Mladost (Bački Jarak)

3 - 3

Ned. 30. 05. 2021. 17:30 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Cement (Beočin)

3 - 0

Ned. 30. 05. 2021. 17:30 Stadion FK Indeks, Novi Sad (Đačko igralište)
FK Indeks (Novi Sad) OFK Jugović (Kać)

4 - 0

Ned. 30. 05. 2021. 17:30 Stadion FK Jedinstvo, Rumenka
FK Jedinstvo (Rumenka) FK Sloboda (Donji Tovarnik)

3 - 0

Ned. 30. 05. 2021. 17:30 Stadion FK Crvena zvezda, Novi Sad
FK Crvena zvezda (Novi Sad) RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad)

1 - 3

Ned. 30. 05. 2021. 17:30 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK Borac (Šajkaš) FK Radnički (Nova Pazova)

5 - 1

Ned. 30. 05. 2021. 17:30 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Jadran (Golubinci)

4 - 1

Ned. 30. 05. 2021. 17:30 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Budućnost (Salaš Noćajski)

2 - 4

BILTEN BROJ 33

32. KOLO

Utakmica Rezultat
Sre. 26. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Budućnost (Salaš Noćajski)

5 - 2

Sre. 26. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Jadran, Golubinci
FK Jadran (Golubinci) FK Hajduk (Divoš)

3 - 4

Sre. 26. 05. 2021. 17:00 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Sloga (Temerin)

1 - 0

Sre. 26. 05. 2021. 17:00 Stadion Detelinara, Novi Sad
RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) FK Borac (Šajkaš)

1 - 0

Sre. 26. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Sloboda, Donji Tovarnik
FK Sloboda (Donji Tovarnik) FK Crvena zvezda (Novi Sad)

1 - 0

Sre. 26. 05. 2021. 17:00 Stadion SC Siget, Kać
OFK Jugović (Kać) FK Jedinstvo (Rumenka)

0 - 3

Sre. 26. 05. 2021. 17:00 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Indeks (Novi Sad)

1 - 2

Sre. 26. 05. 2021. 17:00 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Sloga (Erdevik)

4 - 3

Sre. 26. 05. 2021. 17:00 Stadion "Čika Miša", Mačvanska Mitrovica
FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) FK Sremac Vojka (Vojka)

0 - 1

BILTEN BROJ 32

31. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 22. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica)

4 - 0

Sub. 22. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Crvena zvezda, Novi Sad
FK Crvena zvezda (Novi Sad) OFK Jugović (Kać)

6 - 0

Sub. 22. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad)

0 - 1

Ned. 23. 05. 2021. 10:00 Stadion FK Indeks, Novi Sad (Đačko igralište)
FK Indeks (Novi Sad) FK Mladost (Bački Jarak)

0 - 0

Ned. 23. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Sremac, Vojka
FK Sremac Vojka (Vojka) FK Podunavac (Belegiš)

4 - 2

Ned. 23. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Rumenka
FK Jedinstvo (Rumenka) FK Cement (Beočin)

0 - 0

Ned. 23. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK Borac (Šajkaš) FK Sloboda (Donji Tovarnik)

2 - 0

Ned. 23. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Radnički (Nova Pazova)

1 - 0

Ned. 23. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Budućnost, Salaš Noćajski
FK Budućnost (Salaš Noćajski) FK Jadran (Golubinci)

4 - 2

BILTEN BROJ 31

30. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 15. 05. 2021. 17:00 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Budućnost (Salaš Noćajski)

2 - 1

Sub. 15. 05. 2021. 17:00 Stadion Detelinara, Novi Sad
RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) FK Hajduk (Divoš)

4 - 2

Sub. 15. 05. 2021. 17:00 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Crvena zvezda (Novi Sad)

1 - 0

Sub. 15. 05. 2021. 17:00 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Jedinstvo (Rumenka)

2 - 2

Sub. 15. 05. 2021. 17:00 Stadion "Čika Miša", Mačvanska Mitrovica
FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) FK Indeks (Novi Sad)

2 - 2

Ned. 16. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Jadran (Golubinci)

1 - 0

Ned. 16. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Sloboda, Donji Tovarnik
FK Sloboda (Donji Tovarnik) FK Sloga (Temerin)

2 - 0

Ned. 16. 05. 2021. 17:00 Stadion SC Siget, Kać
OFK Jugović (Kać) FK Borac (Šajkaš)

1 - 3

Ned. 16. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Sremac, Vojka
FK Sremac Vojka (Vojka) FK Sloga (Erdevik)

2 - 1

BILTEN BROJ 30

29. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 08. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Podunavac (Belegiš)

2 - 1

Sub. 08. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Crvena zvezda, Novi Sad
FK Crvena zvezda (Novi Sad) FK Mladost (Bački Jarak)

3 - 1

Sub. 08. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) OFK Jugović (Kać)

4 - 0

Ned. 09. 05. 2021. 10:00 Stadion FK Indeks, Novi Sad (Đačko igralište)
FK Indeks (Novi Sad) FK Sremac Vojka (Vojka)

2 - 0

Ned. 09. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Rumenka
FK Jedinstvo (Rumenka) FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica)

2 - 0

Ned. 09. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK Borac (Šajkaš) FK Cement (Beočin)

1 - 0

Ned. 09. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Sloboda (Donji Tovarnik)

3 - 4

Ned. 09. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Budućnost, Salaš Noćajski
FK Budućnost (Salaš Noćajski) RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad)

0 - 1

Ned. 09. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Jadran, Golubinci
FK Jadran (Golubinci) FK Radnički (Nova Pazova)

0 - 2

BILTEN BROJ 29

28. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 01. 05. 2021. 16:30 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Radnički (Nova Pazova)

0 - 1

Sub. 01. 05. 2021. 16:30 Stadion Detelinara, Novi Sad
RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) FK Jadran (Golubinci)

5 - 1

Sub. 01. 05. 2021. 16:30 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Sloga (Temerin)

1 - 2

Sub. 01. 05. 2021. 16:30 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Borac (Šajkaš)

4 - 3

Sub. 01. 05. 2021. 16:30 Stadion "Čika Miša", Mačvanska Mitrovica
FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) FK Crvena zvezda (Novi Sad)

4 - 2

Sub. 01. 05. 2021. 16:30 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Indeks (Novi Sad)

1 - 2

Ned. 02. 05. 2021. 16:30 Stadion FK Sloboda, Donji Tovarnik
FK Sloboda (Donji Tovarnik) FK Budućnost (Salaš Noćajski)

2 - 1

Ned. 02. 05. 2021. 16:30 Stadion SC Siget, Kać
OFK Jugović (Kać) FK Hajduk (Divoš)

2 - 4

Ned. 02. 05. 2021. 16:30 Stadion FK Sremac, Vojka
FK Sremac Vojka (Vojka) FK Jedinstvo (Rumenka)

0 - 1

BILTEN BROJ 28

27. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 24. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Crvena zvezda, Novi Sad
FK Crvena zvezda (Novi Sad) FK Sremac Vojka (Vojka)

2 - 4

Sub. 24. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Mladost (Bački Jarak)

0 - 0

Sub. 24. 04. 2021. 16:30 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad)

0 - 1

Ned. 25. 04. 2021. 10:00 Stadion FK Indeks, Novi Sad (Đačko igralište)
FK Indeks (Novi Sad) FK Podunavac (Belegiš)

0 - 1

Ned. 25. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Jedinstvo, Rumenka
FK Jedinstvo (Rumenka) FK Sloga (Erdevik)

3 - 0

Ned. 25. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK Borac (Šajkaš) FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica)

5 - 1

Ned. 25. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Cement (Beočin)

3 - 1

Ned. 25. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Budućnost, Salaš Noćajski
FK Budućnost (Salaš Noćajski) OFK Jugović (Kać)

3 - 1

Ned. 25. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Jadran, Golubinci
FK Jadran (Golubinci) FK Sloboda (Donji Tovarnik)

0 - 3

BILTEN BROJ 27

26. KOLO

Utakmica Rezultat
Sre. 21. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad)

0 - 0

Sre. 21. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Sloboda, Donji Tovarnik
FK Sloboda (Donji Tovarnik) FK Radnički (Nova Pazova)

1 - 0

Sre. 21. 04. 2021. 16:30 Stadion SC Siget, Kać
OFK Jugović (Kać) FK Jadran (Golubinci)

3 - 1

Sre. 21. 04. 2021. 16:30 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Budućnost (Salaš Noćajski)

1 - 0

Sre. 21. 04. 2021. 16:30 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Hajduk (Divoš)

3 - 0

Sre. 21. 04. 2021. 16:30 Stadion "Čika Miša", Mačvanska Mitrovica
FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) FK Sloga (Temerin)

0 - 1

Sre. 21. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Sremac, Vojka
FK Sremac Vojka (Vojka) FK Borac (Šajkaš)

0 - 5

Sre. 21. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Crvena zvezda (Novi Sad)

2 - 2

Sre. 21. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Indeks, Novi Sad (Đačko igralište)
FK Indeks (Novi Sad) FK Jedinstvo (Rumenka)

1 - 0

BILTEN BROJ 26

25. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 17. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Crvena zvezda, Novi Sad
FK Crvena zvezda (Novi Sad) FK Indeks (Novi Sad)

1 - 2

Sub. 17. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Sremac Vojka (Vojka)

3 - 0

Sub. 17. 04. 2021. 16:30 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) OFK Jugović (Kać)

4 - 1

Sub. 17. 04. 2021. 16:30 Stadion Detelinara, Novi Sad
RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) FK Sloboda (Donji Tovarnik)

1 - 1

Ned. 18. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Jedinstvo, Rumenka
FK Jedinstvo (Rumenka) FK Podunavac (Belegiš)

1 - 1

Ned. 18. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK Borac (Šajkaš) FK Sloga (Erdevik)

2 - 0

Ned. 18. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica)

1 - 0

Ned. 18. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Budućnost, Salaš Noćajski
FK Budućnost (Salaš Noćajski) FK Mladost (Bački Jarak)

2 - 1

Ned. 18. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Jadran, Golubinci
FK Jadran (Golubinci) FK Cement (Beočin)

2 - 3

BILTEN BROJ 25

24. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 10. 04. 2021. 16:00 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Radnički (Nova Pazova)

2 - 0

Sub. 10. 04. 2021. 16:00 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Jadran (Golubinci)

3 - 1

Sub. 10. 04. 2021. 16:00 Stadion "Čika Miša", Mačvanska Mitrovica
FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) FK Budućnost (Salaš Noćajski)

1 - 1

Sub. 10. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Sloga (Temerin)

0 - 0

Ned. 11. 04. 2021. 10:00 Stadion FK Indeks, Novi Sad (Đačko igralište)
FK Indeks (Novi Sad) FK Borac (Šajkaš)

1 - 4

Ned. 11. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Sloboda (Donji Tovarnik)

2 - 0

Ned. 11. 04. 2021. 16:00 Stadion SC Siget, Kać
OFK Jugović (Kać) RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad)

2 - 4

Ned. 11. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Sremac, Vojka
FK Sremac Vojka (Vojka) FK Hajduk (Divoš)

2 - 1

Ned. 11. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Jedinstvo, Rumenka
FK Jedinstvo (Rumenka) FK Crvena zvezda (Novi Sad)

1 - 0

BILTEN BROJ 24

23. KOLO

Utakmica Rezultat
Sre. 07. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Crvena zvezda, Novi Sad
FK Crvena zvezda (Novi Sad) FK Podunavac (Belegiš)

0 - 3

Sre. 07. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK Borac (Šajkaš) FK Jedinstvo (Rumenka)

2 - 2

Sre. 07. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Indeks (Novi Sad)

2 - 0

Sre. 07. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Sloga (Erdevik)

2 - 0

Sre. 07. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Budućnost, Salaš Noćajski
FK Budućnost (Salaš Noćajski) FK Sremac Vojka (Vojka)

3 - 1

Sre. 07. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Jadran, Golubinci
FK Jadran (Golubinci) FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica)

2 - 3

Sre. 07. 04. 2021. 16:00 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Mladost (Bački Jarak)

3 - 2

Sre. 07. 04. 2021. 16:00 Stadion Detelinara, Novi Sad
RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) FK Cement (Beočin)

0 - 1

Sre. 07. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Sloboda, Donji Tovarnik
FK Sloboda (Donji Tovarnik) OFK Jugović (Kać)

3 - 0

BILTEN BROJ 23

22. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 03. 04. 2021. 16:00 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Sloboda (Donji Tovarnik)

3 - 1

Sub. 03. 04. 2021. 16:00 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad)

1 - 2

Sub. 03. 04. 2021. 16:00 Stadion "Čika Miša", Mačvanska Mitrovica
FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) FK Radnički (Nova Pazova)

1 - 0

Sub. 03. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Budućnost (Salaš Noćajski)

2 - 3

Sub. 03. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Crvena zvezda, Novi Sad
FK Crvena zvezda (Novi Sad) FK Borac (Šajkaš)

1 - 3

Ned. 04. 04. 2021. 10:00 Stadion FK Indeks, Novi Sad (Đačko igralište)
FK Indeks (Novi Sad) FK Hajduk (Divoš)

0 - 2

Ned. 04. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) OFK Jugović (Kać)

2 - 1

Ned. 04. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Sremac, Vojka
FK Sremac Vojka (Vojka) FK Jadran (Golubinci)

1 - 1

Ned. 04. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Jedinstvo, Rumenka
FK Jedinstvo (Rumenka) FK Sloga (Temerin)

5 - 0

BILTEN BROJ 22

21. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 27. 03. 2021. 15:00 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Crvena zvezda (Novi Sad)

3 - 1

Sub. 27. 03. 2021. 15:00 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Sremac Vojka (Vojka)

2 - 1

Sub. 27. 03. 2021. 15:00 Stadion Detelinara, Novi Sad
RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica)

2 - 0

Ned. 28. 03. 2021. 15:00 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK Borac (Šajkaš) FK Podunavac (Belegiš)

2 - 0

Ned. 28. 03. 2021. 15:00 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Jedinstvo (Rumenka)

2 - 0

Ned. 28. 03. 2021. 15:00 Stadion FK Budućnost, Salaš Noćajski
FK Budućnost (Salaš Noćajski) FK Indeks (Novi Sad)

2 - 2

Ned. 28. 03. 2021. 15:00 Stadion FK Jadran, Golubinci
FK Jadran (Golubinci) FK Sloga (Erdevik)

1 - 2

Ned. 28. 03. 2021. 15:00 Stadion FK Sloboda, Donji Tovarnik
FK Sloboda (Donji Tovarnik) FK Mladost (Bački Jarak)

1 - 0

Ned. 28. 03. 2021. 15:00 Stadion SC Siget, Kać
OFK Jugović (Kać) FK Cement (Beočin)

0 - 2

BILTEN BROJ 21

20. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 20. 03. 2021. 15:00 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) OFK Jugović (Kać)

4 - 0

Sub. 20. 03. 2021. 15:00 Stadion "Čika Miša", Mačvanska Mitrovica
FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) FK Sloboda (Donji Tovarnik)

0 - 1

Sub. 20. 03. 2021. 15:00 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Radnički (Nova Pazova)

4 - 0

Sub. 20. 03. 2021. 15:00 Stadion FK Crvena zvezda, Novi Sad
FK Crvena zvezda (Novi Sad) FK Hajduk (Divoš)

2 - 0

Ned. 21. 03. 2021. 10:00 Stadion FK Indeks, Novi Sad (Đačko igralište)
FK Indeks (Novi Sad) FK Jadran (Golubinci)

3 - 1

Ned. 21. 03. 2021. 15:00 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Cement (Beočin)

2 - 1

Ned. 21. 03. 2021. 15:00 Stadion FK Sremac, Vojka
FK Sremac Vojka (Vojka) RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad)

1 - 1

Ned. 21. 03. 2021. 15:00 Stadion FK Jedinstvo, Rumenka
FK Jedinstvo (Rumenka) FK Budućnost (Salaš Noćajski)

2 - 1

Ned. 21. 03. 2021. 15:00 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK Borac (Šajkaš) FK Sloga (Temerin)

1 - 0

BILTEN BROJ 20

19. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 13. 03. 2021. 14:30 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Podunavac (Belegiš)

0 - 0

Sub. 13. 03. 2021. 14:30 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Indeks (Novi Sad)

4 - 1

Sub. 13. 03. 2021. 14:30 Stadion Detelinara, Novi Sad
RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) FK Sloga (Erdevik)

2 - 1

Sub. 13. 03. 2021. 14:30 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Mladost (Bački Jarak)

1 - 0

Ned. 14. 03. 2021. 14:30 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Borac (Šajkaš)

1 - 2

Ned. 14. 03. 2021. 14:30 Stadion FK Budućnost, Salaš Noćajski
FK Budućnost (Salaš Noćajski) FK Crvena zvezda (Novi Sad)

0 - 0

Ned. 14. 03. 2021. 14:30 Stadion FK Jadran, Golubinci
FK Jadran (Golubinci) FK Jedinstvo (Rumenka)

0 - 1

Ned. 14. 03. 2021. 14:30 Stadion FK Sloboda, Donji Tovarnik
FK Sloboda (Donji Tovarnik) FK Sremac Vojka (Vojka)

4 - 0

Ned. 14. 03. 2021. 14:30 Stadion SC Siget, Kać
OFK Jugović (Kać) FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica)

1 - 4

BILTEN BROJ 19

18. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 06. 03. 2021. 14:30 Stadion "Čika Miša", Mačvanska Mitrovica
FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) FK Cement (Beočin)

1 - 1

Sub. 06. 03. 2021. 14:30 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Sloboda (Donji Tovarnik)

1 - 0

Sub. 06. 03. 2021. 14:30 Stadion FK Crvena zvezda, Novi Sad
FK Crvena zvezda (Novi Sad) FK Jadran (Golubinci)

0 - 0

Sub. 06. 03. 2021. 14:30 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Hajduk (Divoš)

1 - 0

Ned. 07. 03. 2021. 10:00 Stadion FK Indeks, Novi Sad (Đačko igralište)
FK Indeks (Novi Sad) RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad)

0 - 1

Ned. 07. 03. 2021. 14:30 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Mladost (Bački Jarak)

2 - 0

Ned. 07. 03. 2021. 14:30 Stadion FK Sremac, Vojka
FK Sremac Vojka (Vojka) OFK Jugović (Kać)

3 - 0

Ned. 07. 03. 2021. 14:30 Stadion FK Jedinstvo, Rumenka
FK Jedinstvo (Rumenka) FK Radnički (Nova Pazova)

2 - 0

Ned. 07. 03. 2021. 14:30 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK Borac (Šajkaš) FK Budućnost (Salaš Noćajski)

1 - 3

BILTEN BROJ 18

17. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 28. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Budućnost (Salaš Noćajski)

1 - 2

Sub. 28. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Crvena zvezda, Novi Sad
FK Crvena zvezda (Novi Sad) FK Radnički (Nova Pazova)

2 - 1

Sub. 28. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) OFK Jugović (Kać)

8 - 0

Sub. 28. 11. 2020. 13:00 Stadion "Čika Miša", Mačvanska Mitrovica
FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) FK Mladost (Bački Jarak)

2 - 2

Ned. 29. 11. 2020. 10:00 Stadion FK Indeks, Novi Sad (Đačko igralište)
FK Indeks (Novi Sad) FK Sloboda (Donji Tovarnik)

2 - 1

Ned. 29. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Podunavac (Belegiš)

2 - 0

Ned. 29. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK Borac (Šajkaš) FK Jadran (Golubinci)

3 - 0

Ned. 29. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Jedinstvo, Rumenka
FK Jedinstvo (Rumenka) RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad)

1 - 1

Ned. 29. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Sremac, Vojka
FK Sremac Vojka (Vojka) FK Cement (Beočin)

2 - 2

BILTEN BROJ 17

16. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 21. 11. 2020. 13:00 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Sremac Vojka (Vojka)

4 - 1

Sub. 21. 11. 2020. 13:00 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Sloga (Erdevik)

0 - 0

Sub. 21. 11. 2020. 13:00 Stadion Detelinara, Novi Sad
RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) FK Crvena zvezda (Novi Sad)

3 - 2

Sub. 21. 11. 2020. 13:00 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Borac (Šajkaš)

0 - 1

Ned. 22. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica)

2 - 1

Ned. 22. 11. 2020. 13:00 Stadion SC Siget, Kać
OFK Jugović (Kać) FK Indeks (Novi Sad)

0 - 3

Ned. 22. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Sloboda, Donji Tovarnik
FK Sloboda (Donji Tovarnik) FK Jedinstvo (Rumenka)

0 - 2

Ned. 22. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Jadran, Golubinci
FK Jadran (Golubinci) FK Sloga (Temerin)

0 - 1

Ned. 22. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Budućnost, Salaš Noćajski
FK Budućnost (Salaš Noćajski) FK Hajduk (Divoš)

1 - 2

BILTEN BROJ 16

15. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 14. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Radnički (Nova Pazova)

1 - 0

Sub. 14. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Crvena zvezda, Novi Sad
FK Crvena zvezda (Novi Sad) FK Sloboda (Donji Tovarnik)

1 - 0

Sub. 14. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Mladost (Bački Jarak)

2 - 1

Ned. 15. 11. 2020. 10:00 Stadion FK Indeks, Novi Sad (Đačko igralište)
FK Indeks (Novi Sad) FK Cement (Beočin)

0 - 1

Ned. 15. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Budućnost, Salaš Noćajski
FK Budućnost (Salaš Noćajski) FK Podunavac (Belegiš)

1 - 0

Ned. 15. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Jadran (Golubinci)

3 - 0

Ned. 15. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK Borac (Šajkaš) RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad)

2 - 1

Ned. 15. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Jedinstvo, Rumenka
FK Jedinstvo (Rumenka) OFK Jugović (Kać)

7 - 2

Ned. 15. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Sremac, Vojka
FK Sremac Vojka (Vojka) FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica)

3 - 0

BILTEN BROJ 15

14. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 07. 11. 2020. 13:00 Stadion "Čika Miša", Mačvanska Mitrovica
FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) FK Sloga (Erdevik)

1 - 0

Sub. 07. 11. 2020. 13:00 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Indeks (Novi Sad)

1 - 2

Sub. 07. 11. 2020. 13:00 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Jedinstvo (Rumenka)

0 - 0

Sub. 07. 11. 2020. 13:00 Stadion Detelinara, Novi Sad
RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) FK Sloga (Temerin)

1 - 0

Sub. 07. 11. 2020. 13:00 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Hajduk (Divoš)

2 - 0

Ned. 08. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Sremac Vojka (Vojka)

3 - 1

Ned. 08. 11. 2020. 13:00 Stadion SC Siget, Kać
OFK Jugović (Kać) FK Crvena zvezda (Novi Sad)

0 - 4

Ned. 08. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Sloboda, Donji Tovarnik
FK Sloboda (Donji Tovarnik) FK Borac (Šajkaš)

2 - 0

Ned. 08. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Jadran, Golubinci
FK Jadran (Golubinci) FK Budućnost (Salaš Noćajski)

1 - 2

BILTEN BROJ 14

13. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 31. 10. 2020. 14:00 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Sloboda (Donji Tovarnik)

3 - 1

Sub. 31. 10. 2020. 14:00 Stadion FK Crvena zvezda, Novi Sad
FK Crvena zvezda (Novi Sad) FK Cement (Beočin)

1 - 1

Sub. 31. 10. 2020. 14:00 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Sremac Vojka (Vojka)

2 - 1

Ned. 01. 11. 2020. 10:00 Stadion FK Indeks, Novi Sad (Đačko igralište)
FK Indeks (Novi Sad) FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica)

0 - 2

Ned. 01. 11. 2020. 14:00 Stadion FK Jadran, Golubinci
FK Jadran (Golubinci) FK Podunavac (Belegiš)

2 - 2

Ned. 01. 11. 2020. 14:00 Stadion FK Budućnost, Salaš Noćajski
FK Budućnost (Salaš Noćajski) FK Radnički (Nova Pazova)

1 - 0

Ned. 01. 11. 2020. 14:00 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad)

1 - 1

Ned. 01. 11. 2020. 14:00 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK Borac (Šajkaš) OFK Jugović (Kać)

4 - 0

Sre. 11. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Jedinstvo, Rumenka
FK Jedinstvo (Rumenka) FK Mladost (Bački Jarak)

2 - 0

BILTEN BROJ 13

12. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 24. 10. 2020. 14:00 Stadion "Čika Miša", Mačvanska Mitrovica
FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) FK Jedinstvo (Rumenka)

1 - 2

Sub. 24. 10. 2020. 14:00 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Crvena zvezda (Novi Sad)

1 - 0

Sub. 24. 10. 2020. 14:00 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Borac (Šajkaš)

3 - 0

Sub. 24. 10. 2020. 14:00 Stadion Detelinara, Novi Sad
RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) FK Budućnost (Salaš Noćajski)

3 - 0

Sub. 24. 10. 2020. 14:00 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Jadran (Golubinci)

2 - 0

Ned. 25. 10. 2020. 14:00 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Sloga (Erdevik)

3 - 0

Ned. 25. 10. 2020. 14:00 Stadion FK Sremac, Vojka
FK Sremac Vojka (Vojka) FK Indeks (Novi Sad)

1 - 0

Ned. 25. 10. 2020. 14:00 Stadion SC Siget, Kać
OFK Jugović (Kać) FK Sloga (Temerin)

0 - 0

Ned. 25. 10. 2020. 14:00 Stadion FK Sloboda, Donji Tovarnik
FK Sloboda (Donji Tovarnik) FK Hajduk (Divoš)

2 - 7

BILTEN BROJ 12

11. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 17. 10. 2020. 15:00 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Podunavac (Belegiš)

2 - 0

Sub. 17. 10. 2020. 15:00 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Cement (Beočin)

2 - 1

Sub. 17. 10. 2020. 15:00 Stadion FK Crvena zvezda, Novi Sad
FK Crvena zvezda (Novi Sad) FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica)

1 - 1

Ned. 18. 10. 2020. 10:00 Stadion FK Indeks, Novi Sad (Đačko igralište)
FK Indeks (Novi Sad) FK Sloga (Erdevik)

0 - 2

Ned. 18. 10. 2020. 15:00 Stadion FK Jadran, Golubinci
FK Jadran (Golubinci) RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad)

2 - 4

Ned. 18. 10. 2020. 15:00 Stadion FK Budućnost, Salaš Noćajski
FK Budućnost (Salaš Noćajski) FK Sloboda (Donji Tovarnik)

0 - 0

Ned. 18. 10. 2020. 15:00 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) OFK Jugović (Kać)

3 - 1

Ned. 18. 10. 2020. 15:00 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK Borac (Šajkaš) FK Mladost (Bački Jarak)

2 - 1

Ned. 18. 10. 2020. 15:00 Stadion FK Jedinstvo, Rumenka
FK Jedinstvo (Rumenka) FK Sremac Vojka (Vojka)

2 - 0

BILTEN BROJ 11

10. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 10. 10. 2020. 15:00 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Jedinstvo (Rumenka)

0 - 1

Sub. 10. 10. 2020. 15:00 Stadion "Čika Miša", Mačvanska Mitrovica
FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) FK Borac (Šajkaš)

0 - 1

Sub. 10. 10. 2020. 15:00 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Sloga (Temerin)

2 - 0

Sub. 10. 10. 2020. 15:00 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Hajduk (Divoš)

0 - 1

Sub. 10. 10. 2020. 15:00 Stadion Detelinara, Novi Sad
RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) FK Radnički (Nova Pazova)

2 - 1

Ned. 11. 10. 2020. 15:00 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Indeks (Novi Sad)

0 - 0

Ned. 11. 10. 2020. 15:00 Stadion FK Sremac, Vojka
FK Sremac Vojka (Vojka) FK Crvena zvezda (Novi Sad)

2 - 1

Ned. 11. 10. 2020. 15:00 Stadion SC Siget, Kać
OFK Jugović (Kać) FK Budućnost (Salaš Noćajski)

1 - 4

Ned. 11. 10. 2020. 15:00 Stadion FK Sloboda, Donji Tovarnik
FK Sloboda (Donji Tovarnik) FK Jadran (Golubinci)

2 - 0

BILTEN BROJ 10

9. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 03. 10. 2020. 15:30 Stadion Detelinara, Novi Sad
RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) FK Podunavac (Belegiš)

1 - 1

Sub. 03. 10. 2020. 15:30 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Sloboda (Donji Tovarnik)

0 - 1

Sub. 03. 10. 2020. 15:30 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica)

2 - 0

Sub. 03. 10. 2020. 15:30 Stadion FK Crvena zvezda, Novi Sad
FK Crvena zvezda (Novi Sad) FK Sloga (Erdevik)

3 - 0

Ned. 04. 10. 2020. 15:30 Stadion FK Jadran, Golubinci
FK Jadran (Golubinci) OFK Jugović (Kać)

2 - 1

Ned. 04. 10. 2020. 15:30 Stadion FK Budućnost, Salaš Noćajski
FK Budućnost (Salaš Noćajski) FK Cement (Beočin)

0 - 2

Ned. 04. 10. 2020. 15:30 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Mladost (Bački Jarak)

6 - 0

Ned. 04. 10. 2020. 15:30 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK Borac (Šajkaš) FK Sremac Vojka (Vojka)

4 - 0

Ned. 04. 10. 2020. 15:30 Stadion FK Jedinstvo, Rumenka
FK Jedinstvo (Rumenka) FK Indeks (Novi Sad)

1 - 1

BILTEN BROJ 9

8. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 26. 09. 2020. 15:30 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Borac (Šajkaš)

1 - 0

Sub. 26. 09. 2020. 15:30 Stadion "Čika Miša", Mačvanska Mitrovica
FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) FK Hajduk (Divoš)

0 - 2

Sub. 26. 09. 2020. 15:30 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Budućnost (Salaš Noćajski)

5 - 2

Sub. 26. 09. 2020. 15:30 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Jadran (Golubinci)

3 - 2

Ned. 27. 09. 2020. 10:00 Stadion FK Indeks, Novi Sad (Đačko igralište)
FK Indeks (Novi Sad) FK Crvena zvezda (Novi Sad)

3 - 3

Ned. 27. 09. 2020. 15:30 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Jedinstvo (Rumenka)

1 - 2

Ned. 27. 09. 2020. 15:30 Stadion FK Sremac, Vojka
FK Sremac Vojka (Vojka) FK Sloga (Temerin)

1 - 0

Ned. 27. 09. 2020. 15:30 Stadion SC Siget, Kać
OFK Jugović (Kać) FK Radnički (Nova Pazova)

0 - 2

Ned. 27. 09. 2020. 15:30 Stadion FK Sloboda, Donji Tovarnik
FK Sloboda (Donji Tovarnik) RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad)

1 - 1

BILTEN BROJ 8

7. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 19. 09. 2020. 16:00 Stadion Detelinara, Novi Sad
RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) OFK Jugović (Kać)

2 - 1

Sub. 19. 09. 2020. 16:00 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Cement (Beočin)

3 - 0

Sub. 19. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Sloga (Erdevik)

0 - 3

Sub. 19. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Crvena zvezda, Novi Sad
FK Crvena zvezda (Novi Sad) FK Jedinstvo (Rumenka)

1 - 3

Ned. 20. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Sloboda, Donji Tovarnik
FK Sloboda (Donji Tovarnik) FK Podunavac (Belegiš)

2 - 0

Ned. 20. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Jadran, Golubinci
FK Jadran (Golubinci) FK Mladost (Bački Jarak)

1 - 1

Ned. 20. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Budućnost, Salaš Noćajski
FK Budućnost (Salaš Noćajski) FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica)

1 - 2

Ned. 20. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Sremac Vojka (Vojka)

4 - 0

Ned. 20. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK Borac (Šajkaš) FK Indeks (Novi Sad)

1 - 1

BILTEN BROJ 7

6. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 12. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Hajduk (Divoš)

4 - 0

Sub. 12. 09. 2020. 16:00 Stadion "Čika Miša", Mačvanska Mitrovica
FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) FK Jadran (Golubinci)

5 - 1

Sub. 12. 09. 2020. 16:00 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Radnički (Nova Pazova)

2 - 0

Sub. 12. 09. 2020. 16:00 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad)

2 - 2

Ned. 13. 09. 2020. 10:00 Stadion FK Indeks, Novi Sad (Đačko igralište)
FK Indeks (Novi Sad) FK Sloga (Temerin)

3 - 0

Ned. 13. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Crvena zvezda (Novi Sad)

2 - 1

Ned. 13. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Jedinstvo, Rumenka
FK Jedinstvo (Rumenka) FK Borac (Šajkaš)

0 - 2

Ned. 13. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Sremac, Vojka
FK Sremac Vojka (Vojka) FK Budućnost (Salaš Noćajski)

4 - 1

Ned. 13. 09. 2020. 16:00 Stadion SC Siget, Kać
OFK Jugović (Kać) FK Sloboda (Donji Tovarnik)

2 - 0

BILTEN BROJ 6

5. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 05. 09. 2020. 16:30 Stadion Detelinara, Novi Sad
RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) FK Mladost (Bački Jarak)

2 - 0

Sub. 05. 09. 2020. 16:30 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica)

3 - 0

Sub. 05. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Jedinstvo (Rumenka)

0 - 0

Ned. 06. 09. 2020. 16:30 Stadion SC Siget, Kać
OFK Jugović (Kać) FK Podunavac (Belegiš)

1 - 1

Ned. 06. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Sloboda, Donji Tovarnik
FK Sloboda (Donji Tovarnik) FK Cement (Beočin)

2 - 0

Ned. 06. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Jadran, Golubinci
FK Jadran (Golubinci) FK Sremac Vojka (Vojka)

1 - 4

Ned. 06. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Budućnost, Salaš Noćajski
FK Budućnost (Salaš Noćajski) FK Sloga (Erdevik)

3 - 2

Ned. 06. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Indeks (Novi Sad)

2 - 0

Ned. 06. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK Borac (Šajkaš) FK Crvena zvezda (Novi Sad)

3 - 1

BILTEN BROJ 5

4. KOLO

Utakmica Rezultat
Sre. 02. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Borac (Šajkaš)

0 - 2

Sre. 02. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Crvena zvezda, Novi Sad
FK Crvena zvezda (Novi Sad) FK Sloga (Temerin)

0 - 0

Sre. 02. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Jedinstvo, Rumenka
FK Jedinstvo (Rumenka) FK Hajduk (Divoš)

3 - 1

Sre. 02. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Indeks, Novi Sad (Đačko igralište)
FK Indeks (Novi Sad) FK Budućnost (Salaš Noćajski)

4 - 0

Sre. 02. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Jadran (Golubinci)

2 - 0

Sre. 02. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Sremac, Vojka
FK Sremac Vojka (Vojka) FK Radnički (Nova Pazova)

1 - 1

Sre. 02. 09. 2020. 16:30 Stadion "Čika Miša", Mačvanska Mitrovica
FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad)

0 - 1

Sre. 02. 09. 2020. 16:30 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Sloboda (Donji Tovarnik)

0 - 2

Sre. 02. 09. 2020. 16:30 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) OFK Jugović (Kać)

7 - 1

BILTEN BROJ 4

3. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 29. 08. 2020. 16:30 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Podunavac (Belegiš)

3 - 2

Sub. 29. 08. 2020. 16:30 Stadion Detelinara, Novi Sad
RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) FK Sremac Vojka (Vojka)

1 - 1

Sub. 29. 08. 2020. 16:30 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Sloga (Erdevik)

0 - 1

Sub. 29. 08. 2020. 16:30 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Borac (Šajkaš)

0 - 0

Ned. 30. 08. 2020. 16:30 Stadion SC Siget, Kać
OFK Jugović (Kać) FK Mladost (Bački Jarak)

0 - 4

Ned. 30. 08. 2020. 16:30 Stadion FK Sloboda, Donji Tovarnik
FK Sloboda (Donji Tovarnik) FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica)

5 - 0

Ned. 30. 08. 2020. 16:30 Stadion FK Jadran, Golubinci
FK Jadran (Golubinci) FK Indeks (Novi Sad)

3 - 7

Ned. 30. 08. 2020. 16:30 Stadion FK Budućnost, Salaš Noćajski
FK Budućnost (Salaš Noćajski) FK Jedinstvo (Rumenka)

1 - 2

Ned. 30. 08. 2020. 16:30 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Crvena zvezda (Novi Sad)

2 - 0

BILTEN BROJ 3

2. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 22. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Crvena zvezda, Novi Sad
FK Crvena zvezda (Novi Sad) FK Budućnost (Salaš Noćajski)

4 - 1

Sub. 22. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad)

2 - 1

Sub. 22. 08. 2020. 17:00 Stadion "Čika Miša", Mačvanska Mitrovica
FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) OFK Jugović (Kać)

2 - 0

Sub. 22. 08. 2020. 17:00 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Cement (Beočin)

3 - 0

Ned. 23. 08. 2020. 10:00 Stadion FK Indeks, Novi Sad (Đačko igralište)
FK Indeks (Novi Sad) FK Radnički (Nova Pazova)

2 - 0

Ned. 23. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Sloga (Temerin)

1 - 0

Ned. 23. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK Borac (Šajkaš) FK Hajduk (Divoš)

0 - 2

Ned. 23. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Rumenka
FK Jedinstvo (Rumenka) FK Jadran (Golubinci)

3 - 0

Ned. 23. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Sremac, Vojka
FK Sremac Vojka (Vojka) FK Sloboda (Donji Tovarnik)

0 - 1

BILTEN BROJ 2

1. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 15. 08. 2020. 17:00 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Podunavac (Belegiš)

6 - 2

Sub. 15. 08. 2020. 17:00 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica)

3 - 0

Sub. 15. 08. 2020. 17:00 Stadion Detelinara, Novi Sad
RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) FK Indeks (Novi Sad)

2 - 3

Sub. 15. 08. 2020. 17:00 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Jedinstvo (Rumenka)

1 - 0

Ned. 16. 08. 2020. 17:00 Stadion SC Siget, Kać
OFK Jugović (Kać) FK Sremac Vojka (Vojka)

1 - 1

Ned. 16. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Sloboda, Donji Tovarnik
FK Sloboda (Donji Tovarnik) FK Sloga (Erdevik)

1 - 0

Ned. 16. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Jadran, Golubinci
FK Jadran (Golubinci) FK Crvena zvezda (Novi Sad)

1 - 1

Ned. 16. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Budućnost, Salaš Noćajski
FK Budućnost (Salaš Noćajski) FK Borac (Šajkaš)

2 - 2

Ned. 16. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Sloga (Temerin)

2 - 1

BILTEN BROJ 1

KALENDAR LIGE

Loading...

ARHIVA

Vojvođanska fudbalska liga „Jug“- rezultati i tabela 2019/2020.
Vojvođanska fudbalska liga „Jug“- rezultati i tabela 2018/2019.