Bulevar oslobođenja 92/V, 21 102 Novi Sad; Tel: 021/421-401; 021/420-885; 064/8455-490; Faks: 021/66-23-460|kancelarija@fsv.rs

Vojvođanska fudbalska liga „Jug“- rezultati i tabela 2019/2020.

Vojvođanska fudbalska liga „Jug“- rezultati i tabela 2019/2020.2020-10-20T15:00:53+02:00

NAPOMENA – liga je okončana sledećom odlukom Odbora za hitna pitanja FS Srbije:

Sva prvenstvena i kup fudbalska i futsal takmičenja u svim uzrasnim kategorijama, osim takmičenja u Super i Prvoj ligi Srbije za muškarce (profesionalne lige) i fudbalskom Kupu Srbije za muškarce, smatraju se završenim danom proglašenja vanrednog stanja na teritoriji Republike Srbije dana 15. marta 2020. godine.

Svi fudbalski savezi u čijoj su nadležnosti prvenstvena fudbalska i futsal takmičenja za koja je stavom 1. ovog člana Odluke propisano da su završena 15. marta 2020. godine, utvrdiće konačan plasman fudbalskih/futsal klubova na tabeli na osnovu rezultata ostvarenih na utakmicama odigranim zaključno sa 15. martom 2020. godine i to tako što će se pobednikom takmičenja smatrati fudbalski klub ili futsal klub koji je osvojio najveći broj bodova.

Odluke Odbora za hitna pitanja FSS

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo FK Mladost (Novi Sad) 17 12 3 2 43:12 39
2 Logo FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) 17 11 4 2 43:10 37
3 Logo FK Borac (Šajkaš) 17 10 5 2 29:9 35
4 Logo FK Sloga (Erdevik) 17 10 4 3 32:16 34
5 Logo FK Hajduk (Divoš) 17 10 2 5 25:19 32
6 Logo FK Cement (Beočin) 17 10 2 5 24:19 32
7 Logo FK Jedinstvo (Stara Pazova) 17 8 3 6 30:24 27
8 Logo FK Mladost (Bački Jarak) 17 8 0 9 32:33 24
9 Logo FK Podunavac (Belegiš) 17 7 2 8 23:19 23
10 Logo FK Radnički (Nova Pazova) 17 5 5 7 21:24 20
11 Logo FK Sloga (Temerin) 17 4 4 9 16:22 16
12 Logo FK Sremac Vojka (Vojka) 17 5 1 11 16:39 16
13 Logo FK Sloboda (Donji Tovarnik) 17 4 2 11 18:41 14
14 Logo OFK Jugović (Kać) 17 3 3 11 20:38 12
15 Logo FK Crvena zvezda (Novi Sad) 17 2 5 10 13:32 11
16 Logo FK Jadran (Golubinci) 17 2 5 10 16:44 11

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo FK Mladost (Novi Sad) 17 12 3 2 43:12 39
2 Logo FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) 17 11 4 2 43:10 37
3 Logo FK Borac (Šajkaš) 17 10 5 2 29:9 35
4 Logo FK Sloga (Erdevik) 17 10 4 3 32:16 34
5 Logo FK Hajduk (Divoš) 17 10 2 5 25:19 32
6 Logo FK Cement (Beočin) 17 10 2 5 24:19 32
7 Logo FK Jedinstvo (Stara Pazova) 17 8 3 6 30:24 27
8 Logo FK Mladost (Bački Jarak) 17 8 0 9 32:33 24
9 Logo FK Podunavac (Belegiš) 17 7 2 8 23:19 23
10 Logo FK Radnički (Nova Pazova) 17 5 5 7 21:24 20
11 Logo FK Sloga (Temerin) 17 4 4 9 16:22 16
12 Logo FK Sremac Vojka (Vojka) 17 5 1 11 16:39 16
13 Logo FK Sloboda (Donji Tovarnik) 17 4 2 11 18:41 14
14 Logo OFK Jugović (Kać) 17 3 3 11 20:38 12
15 Logo FK Crvena zvezda (Novi Sad) 17 2 5 10 13:32 11
16 Logo FK Jadran (Golubinci) 17 2 5 10 16:44 11

SVI REZULTATI I RASPORED (IZABRATI KOLO)

Utakmica Rezultat
Sub. 17. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Sloga (Temerin)

1 - 0

Sub. 17. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Crvena zvezda, Novi Sad
FK Crvena zvezda (Novi Sad) FK Jedinstvo (Stara Pazova)

3 - 3

Sub. 17. 08. 2019. 17:00 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Mladost (Novi Sad)

0 - 2

Ned. 18. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) OFK Jugović (Kać)

4 - 1

Ned. 18. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Jadran, Golubinci
FK Jadran (Golubinci) FK Radnički (Nova Pazova)

1 - 4

Ned. 18. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Sremac, Vojka
FK Sremac Vojka (Vojka) FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica)

0 - 3

Ned. 18. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK Borac (Šajkaš) FK Sloboda (Donji Tovarnik)

3 - 1

Ned. 18. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Cement (Beočin)

3 - 0

REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA

17. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 14. 03. 2020. 14:30 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) OFK Jugović (Kać)

3 - 0

Sub. 14. 03. 2020. 14:30 Stadion FK Borac, Novi Sad
FK Mladost (Bački Jarak) FK Sloboda (Donji Tovarnik)

4 - 0

Sub. 14. 03. 2020. 14:30 Stadion FK Crvena zvezda, Novi Sad
FK Crvena zvezda (Novi Sad) FK Radnički (Nova Pazova)

2 - 2

Sub. 14. 03. 2020. 14:30 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Hajduk (Divoš)

2 - 2

Ned. 15. 03. 2020. 14:30 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Mladost (Novi Sad)

0 - 1

Ned. 15. 03. 2020. 14:30 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK Borac (Šajkaš) FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica)

0 - 0

Ned. 15. 03. 2020. 14:30 Stadion FK Sremac, Vojka
FK Sremac Vojka (Vojka) FK Jedinstvo (Stara Pazova)

3 - 2

Ned. 15. 03. 2020. 14:30 Stadion FK Jadran, Golubinci
FK Jadran (Golubinci) FK Sloga (Temerin)

1 - 0

BILTEN BROJ 17

16. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 07. 03. 2020. 14:30 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Podunavac (Belegiš)

1 - 0

Sub. 07. 03. 2020. 14:30 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Sloga (Erdevik)

1 - 1

Sub. 07. 03. 2020. 14:30 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Jadran (Golubinci)

1 - 1

Sub. 07. 03. 2020. 14:30 Stadion "Čika Miša", Mačvanska Mitrovica
FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) FK Sremac Vojka (Vojka)

5 - 0

Sub. 07. 03. 2020. 14:30 Stadion FK Mladost, Novi Sad
FK Mladost (Novi Sad) FK Mladost (Bački Jarak)

5 - 1

Ned. 08. 03. 2020. 14:30 Stadion SC Siget, Kać
OFK Jugović (Kać) FK Hajduk (Divoš)

1 - 1

Ned. 08. 03. 2020. 14:30 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK Jedinstvo (Stara Pazova) FK Crvena zvezda (Novi Sad)

1 - 1

Ned. 08. 03. 2020. 14:30 Stadion FK Sloboda, Donji Tovarnik
FK Sloboda (Donji Tovarnik) FK Borac (Šajkaš)

0 - 1

BILTEN BROJ 16

15. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 23. 11. 2019. 13:00 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Mladost (Bački Jarak)

3 - 1

Sub. 23. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Mladost, Novi Sad
FK Mladost (Novi Sad) FK Borac (Šajkaš)

1 - 1

Sub. 23. 11. 2019. 13:00 Stadion "Čika Miša", Mačvanska Mitrovica
FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) FK Crvena zvezda (Novi Sad)

5 - 0

Sub. 23. 11. 2019. 13:00 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Sloga (Erdevik)

0 - 2

Sub. 23. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Hajduk (Divoš)

0 - 2

Ned. 24. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) OFK Jugović (Kać)

5 - 0

Ned. 24. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Sloboda, Donji Tovarnik
FK Sloboda (Donji Tovarnik) FK Sremac Vojka (Vojka)

2 - 1

Ned. 24. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK Jedinstvo (Stara Pazova) FK Jadran (Golubinci)

4 - 0

BILTEN BROJ 15

14. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 16. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Jedinstvo (Stara Pazova)

3 - 2

Sub. 16. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Crvena zvezda, Novi Sad
FK Crvena zvezda (Novi Sad) FK Sloboda (Donji Tovarnik)

1 - 2

Sub. 16. 11. 2019. 13:00 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Podunavac (Belegiš)

0 - 1

Ned. 17. 11. 2019. 13:00 Stadion SC Siget, Kać
OFK Jugović (Kać) FK Sloga (Temerin)

2 - 1

Ned. 17. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Radnički (Nova Pazova)

2 - 1

Ned. 17. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Jadran, Golubinci
FK Jadran (Golubinci) FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica)

1 - 1

Ned. 17. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Sremac, Vojka
FK Sremac Vojka (Vojka) FK Mladost (Novi Sad)

1 - 5

Ned. 17. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK Borac (Šajkaš) FK Cement (Beočin)

1 - 3

13. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 09. 11. 2019. 13:00 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) OFK Jugović (Kać)

4 - 3

Sub. 09. 11. 2019. 13:00 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Sremac Vojka (Vojka)

2 - 0

Sub. 09. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Mladost, Novi Sad
FK Mladost (Novi Sad) FK Crvena zvezda (Novi Sad)

2 - 0

Sub. 09. 11. 2019. 13:00 Stadion "Čika Miša", Mačvanska Mitrovica
FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) FK Sloga (Erdevik)

1 - 1

Sub. 09. 11. 2019. 13:00 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Sloga (Temerin)

2 - 1

Ned. 10. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Borac (Šajkaš)

1 - 1

Ned. 10. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Sloboda, Donji Tovarnik
FK Sloboda (Donji Tovarnik) FK Jadran (Golubinci)

3 - 3

Ned. 10. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK Jedinstvo (Stara Pazova) FK Hajduk (Divoš)

3 - 1

12. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 02. 11. 2019. 13:30 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Jedinstvo (Stara Pazova)

3 - 1

Sub. 02. 11. 2019. 13:30 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Sloboda (Donji Tovarnik)

4 - 0

Sub. 02. 11. 2019. 13:30 Stadion FK Crvena zvezda, Novi Sad
FK Crvena zvezda (Novi Sad) FK Cement (Beočin)

1 - 2

Ned. 03. 11. 2019. 13:30 Stadion SC Siget, Kać
OFK Jugović (Kać) FK Radnički (Nova Pazova)

3 - 1

Ned. 03. 11. 2019. 13:30 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica)

1 - 0

Ned. 03. 11. 2019. 13:30 Stadion FK Jadran, Golubinci
FK Jadran (Golubinci) FK Mladost (Novi Sad)

1 - 8

Ned. 03. 11. 2019. 13:30 Stadion FK Sremac, Vojka
FK Sremac Vojka (Vojka) FK Podunavac (Belegiš)

1 - 0

Ned. 03. 11. 2019. 13:30 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK Borac (Šajkaš) FK Mladost (Bački Jarak)

4 - 2

11. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 26. 10. 2019. 14:00 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Sremac Vojka (Vojka)

4 - 1

Sub. 26. 10. 2019. 14:00 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Jadran (Golubinci)

3 - 0

Sub. 26. 10. 2019. 14:00 Stadion FK Mladost, Novi Sad
FK Mladost (Novi Sad) FK Sloga (Erdevik)

3 - 0

Sub. 26. 10. 2019. 14:00 Stadion "Čika Miša", Mačvanska Mitrovica
FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) FK Sloga (Temerin)

4 - 0

Ned. 27. 10. 2019. 14:00 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK Borac (Šajkaš) OFK Jugović (Kać)

1 - 0

Ned. 27. 10. 2019. 14:00 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Crvena zvezda (Novi Sad)

2 - 0

Ned. 27. 10. 2019. 14:00 Stadion FK Sloboda, Donji Tovarnik
FK Sloboda (Donji Tovarnik) FK Hajduk (Divoš)

2 - 1

Ned. 27. 10. 2019. 14:00 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK Jedinstvo (Stara Pazova) FK Radnički (Nova Pazova)

1 - 2

10. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 19. 10. 2019. 15:00 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica)

1 - 2

Sub. 19. 10. 2019. 15:00 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Sloboda (Donji Tovarnik)

1 - 0

Sub. 19. 10. 2019. 15:00 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Cement (Beočin)

3 - 0

Sub. 19. 10. 2019. 15:00 Stadion FK Crvena zvezda, Novi Sad
FK Crvena zvezda (Novi Sad) FK Mladost (Bački Jarak)

0 - 2

Ned. 20. 10. 2019. 15:00 Stadion SC Siget, Kać
OFK Jugović (Kać) FK Jedinstvo (Stara Pazova)

1 - 3

Ned. 20. 10. 2019. 15:00 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Mladost (Novi Sad)

1 - 0

Ned. 20. 10. 2019. 15:00 Stadion FK Jadran, Golubinci
FK Jadran (Golubinci) FK Podunavac (Belegiš)

2 - 4

Ned. 20. 10. 2019. 15:00 Stadion FK Sremac, Vojka
FK Sremac Vojka (Vojka) FK Borac (Šajkaš)

0 - 4

9. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 12. 10. 2019. 15:00 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Jadran (Golubinci)

6 - 2

Sub. 12. 10. 2019. 15:00 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Hajduk (Divoš)

1 - 0

Sub. 12. 10. 2019. 15:00 Stadion FK Mladost, Novi Sad
FK Mladost (Novi Sad) FK Sloga (Temerin)

2 - 1

Sub. 12. 10. 2019. 15:00 Stadion "Čika Miša", Mačvanska Mitrovica
FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) FK Jedinstvo (Stara Pazova)

3 - 0

Ned. 13. 10. 2019. 15:00 Stadion FK Sremac, Vojka
FK Sremac Vojka (Vojka) OFK Jugović (Kać)

1 - 1

Ned. 13. 10. 2019. 15:00 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK Borac (Šajkaš) FK Crvena zvezda (Novi Sad)

3 - 0

Ned. 13. 10. 2019. 15:00 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Sloga (Erdevik)

1 - 0

Ned. 13. 10. 2019. 15:00 Stadion FK Sloboda, Donji Tovarnik
FK Sloboda (Donji Tovarnik) FK Radnički (Nova Pazova)

1 - 1

8. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 05. 10. 2019. 15:30 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Mladost (Novi Sad)

1 - 1

Sub. 05. 10. 2019. 15:30 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Cement (Beočin)

0 - 0

Sub. 05. 10. 2019. 15:30 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Mladost (Bački Jarak)

4 - 1

Sub. 05. 10. 2019. 15:30 Stadion FK Crvena zvezda, Novi Sad
FK Crvena zvezda (Novi Sad) FK Sremac Vojka (Vojka)

0 - 2

Ned. 06. 10. 2019. 15:30 Stadion SC Siget, Kać
OFK Jugović (Kać) FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica)

1 - 4

Ned. 06. 10. 2019. 15:30 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK Jedinstvo (Stara Pazova) FK Sloboda (Donji Tovarnik)

3 - 0

Ned. 06. 10. 2019. 15:30 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Podunavac (Belegiš)

2 - 0

Ned. 06. 10. 2019. 15:30 Stadion FK Jadran, Golubinci
FK Jadran (Golubinci) FK Borac (Šajkaš)

0 - 1

7. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 28. 09. 2019. 15:30 Stadion FK Crvena zvezda, Novi Sad
FK Crvena zvezda (Novi Sad) OFK Jugović (Kać)

2 - 1

Sub. 28. 09. 2019. 15:30 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Hajduk (Divoš)

0 - 2

Sub. 28. 09. 2019. 15:30 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Radnički (Nova Pazova)

1 - 2

Sub. 28. 09. 2019. 15:30 Stadion FK Mladost, Novi Sad
FK Mladost (Novi Sad) FK Jedinstvo (Stara Pazova)

3 - 0

Ned. 29. 09. 2019. 15:30 Stadion FK Sremac, Vojka
FK Sremac Vojka (Vojka) FK Jadran (Golubinci)

2 - 1

Ned. 29. 09. 2019. 15:30 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK Borac (Šajkaš) FK Sloga (Erdevik)

4 - 0

Ned. 29. 09. 2019. 15:30 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Sloga (Temerin)

1 - 2

Ned. 29. 09. 2019. 15:30 Stadion FK Sloboda, Donji Tovarnik
FK Sloboda (Donji Tovarnik) FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica)

1 - 3

6. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 21. 09. 2019. 16:00 Stadion "Čika Miša", Mačvanska Mitrovica
FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) FK Mladost (Novi Sad)

3 - 0

Sub. 21. 09. 2019. 16:00 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Podunavac (Belegiš)

1 - 0

Sub. 21. 09. 2019. 16:00 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Mladost (Bački Jarak)

1 - 2

Sub. 21. 09. 2019. 16:00 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Sremac Vojka (Vojka)

1 - 0

Ned. 22. 09. 2019. 16:00 Stadion SC Siget, Kać
OFK Jugović (Kać) FK Sloboda (Donji Tovarnik)

4 - 1

Ned. 22. 09. 2019. 16:00 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK Jedinstvo (Stara Pazova) FK Cement (Beočin)

2 - 0

Ned. 22. 09. 2019. 16:00 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Borac (Šajkaš)

0 - 3

Ned. 22. 09. 2019. 16:00 Stadion FK Jadran, Golubinci
FK Jadran (Golubinci) FK Crvena zvezda (Novi Sad)

1 - 0

5. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 14. 09. 2019. 16:00 Stadion FK Crvena zvezda, Novi Sad
FK Crvena zvezda (Novi Sad) FK Sloga (Erdevik)

0 - 0

Sub. 14. 09. 2019. 16:00 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Radnički (Nova Pazova)

1 - 0

Sub. 14. 09. 2019. 16:00 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica)

0 - 3

Sub. 14. 09. 2019. 16:00 Stadion FK Mladost, Novi Sad
FK Mladost (Novi Sad) FK Sloboda (Donji Tovarnik)

4 - 1

Ned. 15. 09. 2019. 16:00 Stadion FK Jadran, Golubinci
FK Jadran (Golubinci) OFK Jugović (Kać)

1 - 1

Ned. 15. 09. 2019. 16:00 Stadion FK Sremac, Vojka
FK Sremac Vojka (Vojka) FK Hajduk (Divoš)

0 - 1

Ned. 15. 09. 2019. 16:00 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK Borac (Šajkaš) FK Sloga (Temerin)

0 - 0

Ned. 15. 09. 2019. 16:00 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Jedinstvo (Stara Pazova)

1 - 1

4. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 07. 09. 2019. 16:30 Stadion "Čika Miša", Mačvanska Mitrovica
FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) FK Podunavac (Belegiš)

4 - 1

Sub. 07. 09. 2019. 16:30 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Borac (Šajkaš)

0 - 2

Sub. 07. 09. 2019. 16:30 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Sremac Vojka (Vojka)

4 - 1

Sub. 07. 09. 2019. 16:30 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Sloga (Erdevik) FK Jadran (Golubinci)

4 - 0

Ned. 08. 09. 2019. 16:30 Stadion SC Siget, Kać
OFK Jugović (Kać) FK Mladost (Novi Sad)

0 - 2

Ned. 08. 09. 2019. 16:30 Stadion FK Sloboda, Donji Tovarnik
FK Sloboda (Donji Tovarnik) FK Cement (Beočin)

2 - 3

Ned. 08. 09. 2019. 16:30 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK Jedinstvo (Stara Pazova) FK Mladost (Bački Jarak)

1 - 0

Ned. 08. 09. 2019. 16:30 Stadion FK Sremac, Vojka
FK Hajduk (Divoš) FK Crvena zvezda (Novi Sad)

3 - 1

3. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 31. 08. 2019. 16:30 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) OFK Jugović (Kać)

3 - 1

Sub. 31. 08. 2019. 16:30 Stadion FK Crvena zvezda, Novi Sad
FK Crvena zvezda (Novi Sad) FK Sloga (Temerin)

2 - 1

Sub. 31. 08. 2019. 16:30 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica)

3 - 2

Sub. 31. 08. 2019. 16:30 Gradski stadion Beočin
FK Cement (Beočin) FK Mladost (Novi Sad)

1 - 1

Ned. 01. 09. 2019. 16:30 Stadion FK Jadran, Golubinci
FK Jadran (Golubinci) FK Hajduk (Divoš)

1 - 2

Ned. 01. 09. 2019. 16:30 Stadion FK Sremac, Vojka
FK Sremac Vojka (Vojka) FK Radnički (Nova Pazova)

3 - 2

Ned. 01. 09. 2019. 16:30 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK Borac (Šajkaš) FK Jedinstvo (Stara Pazova)

0 - 1

Ned. 01. 09. 2019. 16:30 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Sloboda (Donji Tovarnik)

3 - 0

2. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 24. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Mladost, Novi Sad
FK Mladost (Novi Sad) FK Podunavac (Belegiš)

3 - 0

Sub. 24. 08. 2019. 17:00 Stadion "Čika Miša", Mačvanska Mitrovica
FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) FK Borac (Šajkaš)

0 - 0

Sub. 24. 08. 2019. 17:00 Gradski stadion Nova Pazova
FK Radnički (Nova Pazova) FK Crvena zvezda (Novi Sad)

0 - 0

Sub. 24. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Jadran (Golubinci)

0 - 0

Ned. 25. 08. 2019. 17:00 Stadion SC Siget, Kać
OFK Jugović (Kać) FK Cement (Beočin)

0 - 1

Ned. 25. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Sloboda, Donji Tovarnik
FK Sloboda (Donji Tovarnik) FK Mladost (Bački Jarak)

2 - 1

Ned. 25. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK Jedinstvo (Stara Pazova) FK Sremac Vojka (Vojka)

2 - 0

Ned. 25. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Sloga (Erdevik)

0 - 3

1. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 17. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Sloga (Temerin)

1 - 0

Sub. 17. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Crvena zvezda, Novi Sad
FK Crvena zvezda (Novi Sad) FK Jedinstvo (Stara Pazova)

3 - 3

Sub. 17. 08. 2019. 17:00 Stadion Livadica, Bački Jarak
FK Mladost (Bački Jarak) FK Mladost (Novi Sad)

0 - 2

Ned. 18. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) OFK Jugović (Kać)

4 - 1

Ned. 18. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Jadran, Golubinci
FK Jadran (Golubinci) FK Radnički (Nova Pazova)

1 - 4

Ned. 18. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Sremac, Vojka
FK Sremac Vojka (Vojka) FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica)

0 - 3

Ned. 18. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK Borac (Šajkaš) FK Sloboda (Donji Tovarnik)

3 - 1

Ned. 18. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Cement (Beočin)

3 - 0

KALENDAR LIGE

Loading...