Војвођанска фудбалска лига „Југ“- резултати и табела 2019/2020.

Војвођанска фудбалска лига „Југ“- резултати и табела 2019/2020.2020-08-09T19:07:16+02:00

НАПОМЕНА – лига је окончана следећом одлуком Одбора за хитна питања ФС Србије:

Сва првенствена и куп фудбалска и футсал такмичења у свим узрасним категоријама, осим такмичења у Супер и Првој лиги Србије за мушкарце (професионалне лиге) и фудбалском Купу Србије за мушкарце, сматрају се завршеним даном проглашења ванредног стања на територији Републике Србије дана 15. марта 2020. године.

Сви фудбалски савези у чијој су надлежности првенствена фудбалска и футсал такмичења за која је ставом 1. овог члана Одлуке прописано да су завршена 15. марта 2020. године, утврдиће коначан пласман фудбалских/футсал клубова на табели на основу резултата остварених на утакмицама одиграним закључно са 15. мартом 2020. године и то тако што ће се победником такмичења сматрати фудбалски клуб или футсал клуб који је освојио највећи број бодова.

Одлуке Одбора за хитна питања ФСС

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Младост (Нови Сад) 17 12 3 2 43:12 39
2 Logo ФК Подриње (Мачванска Митровица) 17 11 4 2 43:10 37
3 Logo ФК Борац (Шајкаш) 17 10 5 2 29:9 35
4 Logo ФК Слога (Ердевик) 17 10 4 3 32:16 34
5 Logo ФК Хајдук (Дивош) 17 10 2 5 25:19 32
6 Logo ФК Цемент (Беочин) 17 10 2 5 24:19 32
7 Logo ФК Јединство (Стара Пазова) 17 8 3 6 30:24 27
8 Logo ФК Младост (Бачки Јарак) 17 8 0 9 32:33 24
9 Logo ФК Подунавац (Белегиш) 17 7 2 8 23:19 23
10 Logo ФК Раднички (Нова Пазова) 17 5 5 7 21:24 20
11 Logo ФК Слога (Темерин) 17 4 4 9 16:22 16
12 Logo ФК Сремац Војка (Војка) 17 5 1 11 16:39 16
13 Logo ФК Слобода (Доњи Товарник) 17 4 2 11 18:41 14
14 Logo OФК Југовић (Каћ) 17 3 3 11 20:38 12
15 Logo ФК Црвена звезда (Нови Сад) 17 2 5 10 13:32 11
16 Logo ФК Јадран (Голубинци) 17 2 5 10 16:44 11

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Младост (Нови Сад) 17 12 3 2 43:12 39
2 Logo ФК Подриње (Мачванска Митровица) 17 11 4 2 43:10 37
3 Logo ФК Борац (Шајкаш) 17 10 5 2 29:9 35
4 Logo ФК Слога (Ердевик) 17 10 4 3 32:16 34
5 Logo ФК Хајдук (Дивош) 17 10 2 5 25:19 32
6 Logo ФК Цемент (Беочин) 17 10 2 5 24:19 32
7 Logo ФК Јединство (Стара Пазова) 17 8 3 6 30:24 27
8 Logo ФК Младост (Бачки Јарак) 17 8 0 9 32:33 24
9 Logo ФК Подунавац (Белегиш) 17 7 2 8 23:19 23
10 Logo ФК Раднички (Нова Пазова) 17 5 5 7 21:24 20
11 Logo ФК Слога (Темерин) 17 4 4 9 16:22 16
12 Logo ФК Сремац Војка (Војка) 17 5 1 11 16:39 16
13 Logo ФК Слобода (Доњи Товарник) 17 4 2 11 18:41 14
14 Logo OФК Југовић (Каћ) 17 3 3 11 20:38 12
15 Logo ФК Црвена звезда (Нови Сад) 17 2 5 10 13:32 11
16 Logo ФК Јадран (Голубинци) 17 2 5 10 16:44 11

СВИ РЕЗУЛТАТИ И РАСПОРЕД (ИЗАБРАТИ КОЛО)

Утакмица Резултат
Суб. 17. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Слога (Темерин)

1 - 0

Суб. 17. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Јединство (Стара Пазова)

3 - 3

Суб. 17. 08. 2019. 17:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Младост (Нови Сад)

0 - 2

Нед. 18. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) OФК Југовић (Каћ)

4 - 1

Нед. 18. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Раднички (Нова Пазова)

1 - 4

Нед. 18. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

0 - 3

Нед. 18. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Слобода (Доњи Товарник)

3 - 1

Нед. 18. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Цемент (Беочин)

3 - 0

РЕЗУЛТАТИ ОДИГРАНИХ УТАКМИЦА

17. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 14. 03. 2020. 14:30 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) OФК Југовић (Каћ)

3 - 0

Суб. 14. 03. 2020. 14:30 Стадион ФK Борац, Нови Сад
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Слобода (Доњи Товарник)

4 - 0

Суб. 14. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Раднички (Нова Пазова)

2 - 2

Суб. 14. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Хајдук (Дивош)

2 - 2

Нед. 15. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Младост (Нови Сад)

0 - 1

Нед. 15. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

0 - 0

Нед. 15. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Јединство (Стара Пазова)

3 - 2

Нед. 15. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Слога (Темерин)

1 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 17

16. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 07. 03. 2020. 14:30 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Подунавац (Белегиш)

1 - 0

Суб. 07. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Слога (Ердевик)

1 - 1

Суб. 07. 03. 2020. 14:30 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Јадран (Голубинци)

1 - 1

Суб. 07. 03. 2020. 14:30 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Сремац Војка (Војка)

5 - 0

Суб. 07. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Младост, Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ФК Младост (Бачки Јарак)

5 - 1

Нед. 08. 03. 2020. 14:30 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Хајдук (Дивош)

1 - 1

Нед. 08. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

1 - 1

Нед. 08. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Борац (Шајкаш)

0 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 16

15. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 23. 11. 2019. 13:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Младост (Бачки Јарак)

3 - 1

Суб. 23. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Младост, Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ФК Борац (Шајкаш)

1 - 1

Суб. 23. 11. 2019. 13:00 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

5 - 0

Суб. 23. 11. 2019. 13:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Слога (Ердевик)

0 - 2

Суб. 23. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Хајдук (Дивош)

0 - 2

Нед. 24. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) OФК Југовић (Каћ)

5 - 0

Нед. 24. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Сремац Војка (Војка)

2 - 1

Нед. 24. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Јадран (Голубинци)

4 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 15

14. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 16. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Јединство (Стара Пазова)

3 - 2

Суб. 16. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Слобода (Доњи Товарник)

1 - 2

Суб. 16. 11. 2019. 13:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Подунавац (Белегиш)

0 - 1

Нед. 17. 11. 2019. 13:00 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Слога (Темерин)

2 - 1

Нед. 17. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Раднички (Нова Пазова)

2 - 1

Нед. 17. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

1 - 1

Нед. 17. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Младост (Нови Сад)

1 - 5

Нед. 17. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Цемент (Беочин)

1 - 3

13. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 09. 11. 2019. 13:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) OФК Југовић (Каћ)

4 - 3

Суб. 09. 11. 2019. 13:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Сремац Војка (Војка)

2 - 0

Суб. 09. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Младост, Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

2 - 0

Суб. 09. 11. 2019. 13:00 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Слога (Ердевик)

1 - 1

Суб. 09. 11. 2019. 13:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Слога (Темерин)

2 - 1

Нед. 10. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Борац (Шајкаш)

1 - 1

Нед. 10. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Јадран (Голубинци)

3 - 3

Нед. 10. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Хајдук (Дивош)

3 - 1

12. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 02. 11. 2019. 13:30 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Јединство (Стара Пазова)

3 - 1

Суб. 02. 11. 2019. 13:30 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Слобода (Доњи Товарник)

4 - 0

Суб. 02. 11. 2019. 13:30 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Цемент (Беочин)

1 - 2

Нед. 03. 11. 2019. 13:30 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Раднички (Нова Пазова)

3 - 1

Нед. 03. 11. 2019. 13:30 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

1 - 0

Нед. 03. 11. 2019. 13:30 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Младост (Нови Сад)

1 - 8

Нед. 03. 11. 2019. 13:30 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Подунавац (Белегиш)

1 - 0

Нед. 03. 11. 2019. 13:30 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Младост (Бачки Јарак)

4 - 2

11. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 26. 10. 2019. 14:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Сремац Војка (Војка)

4 - 1

Суб. 26. 10. 2019. 14:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Јадран (Голубинци)

3 - 0

Суб. 26. 10. 2019. 14:00 Стадион ФК Младост, Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ФК Слога (Ердевик)

3 - 0

Суб. 26. 10. 2019. 14:00 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Слога (Темерин)

4 - 0

Нед. 27. 10. 2019. 14:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) OФК Југовић (Каћ)

1 - 0

Нед. 27. 10. 2019. 14:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

2 - 0

Нед. 27. 10. 2019. 14:00 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Хајдук (Дивош)

2 - 1

Нед. 27. 10. 2019. 14:00 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Раднички (Нова Пазова)

1 - 2

10. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 19. 10. 2019. 15:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

1 - 2

Суб. 19. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Слобода (Доњи Товарник)

1 - 0

Суб. 19. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Цемент (Беочин)

3 - 0

Суб. 19. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Младост (Бачки Јарак)

0 - 2

Нед. 20. 10. 2019. 15:00 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Јединство (Стара Пазова)

1 - 3

Нед. 20. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Младост (Нови Сад)

1 - 0

Нед. 20. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Подунавац (Белегиш)

2 - 4

Нед. 20. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Борац (Шајкаш)

0 - 4

9. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 12. 10. 2019. 15:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Јадран (Голубинци)

6 - 2

Суб. 12. 10. 2019. 15:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Хајдук (Дивош)

1 - 0

Суб. 12. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Младост, Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ФК Слога (Темерин)

2 - 1

Суб. 12. 10. 2019. 15:00 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Јединство (Стара Пазова)

3 - 0

Нед. 13. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) OФК Југовић (Каћ)

1 - 1

Нед. 13. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

3 - 0

Нед. 13. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Слога (Ердевик)

1 - 0

Нед. 13. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Раднички (Нова Пазова)

1 - 1

8. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 05. 10. 2019. 15:30 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Младост (Нови Сад)

1 - 1

Суб. 05. 10. 2019. 15:30 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Цемент (Беочин)

0 - 0

Суб. 05. 10. 2019. 15:30 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Младост (Бачки Јарак)

4 - 1

Суб. 05. 10. 2019. 15:30 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Сремац Војка (Војка)

0 - 2

Нед. 06. 10. 2019. 15:30 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

1 - 4

Нед. 06. 10. 2019. 15:30 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Слобода (Доњи Товарник)

3 - 0

Нед. 06. 10. 2019. 15:30 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Подунавац (Белегиш)

2 - 0

Нед. 06. 10. 2019. 15:30 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Борац (Шајкаш)

0 - 1

7. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 28. 09. 2019. 15:30 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) OФК Југовић (Каћ)

2 - 1

Суб. 28. 09. 2019. 15:30 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Хајдук (Дивош)

0 - 2

Суб. 28. 09. 2019. 15:30 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Раднички (Нова Пазова)

1 - 2

Суб. 28. 09. 2019. 15:30 Стадион ФК Младост, Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ФК Јединство (Стара Пазова)

3 - 0

Нед. 29. 09. 2019. 15:30 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Јадран (Голубинци)

2 - 1

Нед. 29. 09. 2019. 15:30 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Слога (Ердевик)

4 - 0

Нед. 29. 09. 2019. 15:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Слога (Темерин)

1 - 2

Нед. 29. 09. 2019. 15:30 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

1 - 3

6. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 21. 09. 2019. 16:00 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Младост (Нови Сад)

3 - 0

Суб. 21. 09. 2019. 16:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Подунавац (Белегиш)

1 - 0

Суб. 21. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Младост (Бачки Јарак)

1 - 2

Суб. 21. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Сремац Војка (Војка)

1 - 0

Нед. 22. 09. 2019. 16:00 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Слобода (Доњи Товарник)

4 - 1

Нед. 22. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Цемент (Беочин)

2 - 0

Нед. 22. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Борац (Шајкаш)

0 - 3

Нед. 22. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

1 - 0

5. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 14. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Слога (Ердевик)

0 - 0

Суб. 14. 09. 2019. 16:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Раднички (Нова Пазова)

1 - 0

Суб. 14. 09. 2019. 16:00 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

0 - 3

Суб. 14. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Младост, Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ФК Слобода (Доњи Товарник)

4 - 1

Нед. 15. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) OФК Југовић (Каћ)

1 - 1

Нед. 15. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Хајдук (Дивош)

0 - 1

Нед. 15. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Слога (Темерин)

0 - 0

Нед. 15. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Јединство (Стара Пазова)

1 - 1

4. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 07. 09. 2019. 16:30 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Подунавац (Белегиш)

4 - 1

Суб. 07. 09. 2019. 16:30 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Борац (Шајкаш)

0 - 2

Суб. 07. 09. 2019. 16:30 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Сремац Војка (Војка)

4 - 1

Суб. 07. 09. 2019. 16:30 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Слога (Ердевик) ФК Јадран (Голубинци)

4 - 0

Нед. 08. 09. 2019. 16:30 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Младост (Нови Сад)

0 - 2

Нед. 08. 09. 2019. 16:30 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Цемент (Беочин)

2 - 3

Нед. 08. 09. 2019. 16:30 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Младост (Бачки Јарак)

1 - 0

Нед. 08. 09. 2019. 16:30 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Хајдук (Дивош) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

3 - 1

3. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 31. 08. 2019. 16:30 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) OФК Југовић (Каћ)

3 - 1

Суб. 31. 08. 2019. 16:30 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Слога (Темерин)

2 - 1

Суб. 31. 08. 2019. 16:30 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

3 - 2

Суб. 31. 08. 2019. 16:30 Градски стадион Беочин
ФК Цемент (Беочин) ФК Младост (Нови Сад)

1 - 1

Нед. 01. 09. 2019. 16:30 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Хајдук (Дивош)

1 - 2

Нед. 01. 09. 2019. 16:30 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Раднички (Нова Пазова)

3 - 2

Нед. 01. 09. 2019. 16:30 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Јединство (Стара Пазова)

0 - 1

Нед. 01. 09. 2019. 16:30 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Слобода (Доњи Товарник)

3 - 0

2. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 24. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Младост, Нови Сад
ФК Младост (Нови Сад) ФК Подунавац (Белегиш)

3 - 0

Суб. 24. 08. 2019. 17:00 Стадион "Чика Миша", Мачванска Митровица
ФК Подриње (Мачванска Митровица) ФК Борац (Шајкаш)

0 - 0

Суб. 24. 08. 2019. 17:00 Градски стадион Нова Пазова
ФК Раднички (Нова Пазова) ФК Црвена звезда (Нови Сад)

0 - 0

Суб. 24. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Слога, Темерин
ФК Слога (Темерин) ФК Јадран (Голубинци)

0 - 0

Нед. 25. 08. 2019. 17:00 Стадион СЦ Сигет, Каћ
OФК Југовић (Каћ) ФК Цемент (Беочин)

0 - 1

Нед. 25. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Слобода, Доњи Товарник
ФК Слобода (Доњи Товарник) ФК Младост (Бачки Јарак)

2 - 1

Нед. 25. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Јединство, Стара Пазова
ФК Јединство (Стара Пазова) ФК Сремац Војка (Војка)

2 - 0

Нед. 25. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) ФК Слога (Ердевик)

0 - 3

1. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 17. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Слога, Ердевик
ФК Слога (Ердевик) ФК Слога (Темерин)

1 - 0

Суб. 17. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Црвена звезда, Нови Сад
ФК Црвена звезда (Нови Сад) ФК Јединство (Стара Пазова)

3 - 3

Суб. 17. 08. 2019. 17:00 Стадион Ливадица, Бачки Јарак
ФК Младост (Бачки Јарак) ФК Младост (Нови Сад)

0 - 2

Нед. 18. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Хајдук, Дивош
ФК Хајдук (Дивош) OФК Југовић (Каћ)

4 - 1

Нед. 18. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Јадран, Голубинци
ФК Јадран (Голубинци) ФК Раднички (Нова Пазова)

1 - 4

Нед. 18. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Сремац, Војка
ФК Сремац Војка (Војка) ФК Подриње (Мачванска Митровица)

0 - 3

Нед. 18. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Борац, Шајкаш
ФК Борац (Шајкаш) ФК Слобода (Доњи Товарник)

3 - 1

Нед. 18. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Подунавац, Белегиш
ФК Подунавац (Белегиш) ФК Цемент (Беочин)

3 - 0

КАЛЕНДАР ЛИГЕ

Loading...