Bulevar oslobođenja 92/V, 21 102 Novi Sad; Tel: 021/421-401; 021/420-885; 064/8455-490; Faks: 021/66-23-460|kancelarija@fsv.rs

Vojvođanska fudbalska liga „Jug“- rezultati i tabela 2018/2019

Vojvođanska fudbalska liga „Jug“- rezultati i tabela 2018/20192019-08-16T11:37:03+02:00

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo FK 1. maj (Ruma) 28 19 4 5 56:26 61
2 Logo OFK Jugović (Kać) 28 16 7 5 37:24 55
3 Logo FK Sloga (Erdevik) 28 16 5 7 59:27 53
4 Logo FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) 28 15 6 7 50:19 51
5 Logo FK Podunavac (Belegiš) 28 14 2 12 48:38 44
6 Logo FK Sloga (Temerin) 28 14 2 12 37:42 43
7 Logo FK Hajduk (Divoš) 28 13 3 12 53:28 42
8 Logo FK Borac (Šajkaš) 28 11 9 8 46:31 42
9 Logo FK Jedinstvo (Stara Pazova) 28 11 9 8 37:30 42
10 Logo FK Sremac Vojka (Vojka) 28 11 8 9 33:25 41
11 Logo FK Radnički (Šid) 28 12 4 12 49:39 40
12 Logo FK Hajduk (Beška) 28 9 5 14 42:54 32
13 Logo FK Tatra (Kisač) 28 8 7 13 30:35 31
14 Logo FK LSK (Laćarak) 28 4 3 21 22:75 15
15 Logo FK Hajduk (Čurug) 28 0 0 28 6:112 -1

NAPOMENA: FK Hajduk Čurug (-1) bod i FK Sloga Temerin (-1) bod.

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo FK 1. maj (Ruma) 28 19 4 5 56:26 61
2 Logo OFK Jugović (Kać) 28 16 7 5 37:24 55
3 Logo FK Sloga (Erdevik) 28 16 5 7 59:27 53
4 Logo FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) 28 15 6 7 50:19 51
5 Logo FK Podunavac (Belegiš) 28 14 2 12 48:38 44
6 Logo FK Sloga (Temerin) 28 14 2 12 37:42 43
7 Logo FK Hajduk (Divoš) 28 13 3 12 53:28 42
8 Logo FK Borac (Šajkaš) 28 11 9 8 46:31 42
9 Logo FK Jedinstvo (Stara Pazova) 28 11 9 8 37:30 42
10 Logo FK Sremac Vojka (Vojka) 28 11 8 9 33:25 41
11 Logo FK Radnički (Šid) 28 12 4 12 49:39 40
12 Logo FK Hajduk (Beška) 28 9 5 14 42:54 32
13 Logo FK Tatra (Kisač) 28 8 7 13 30:35 31
14 Logo FK LSK (Laćarak) 28 4 3 21 22:75 15
15 Logo FK Hajduk (Čurug) 28 0 0 28 6:112 -1

NAPOMENA: FK Hajduk Čurug (-1) bod i FK Sloga Temerin (-1) bod.

SVI REZULTATI I RASPORED (IZABRATI KOLO)

Utakmica Rezultat
Sub. 18. 08. 2018. 17:00 Stadion Čika Miša, Mačvanska Mitrovica
FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) OFK Jugović (Kać)

3 - 0

Sub. 18. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Jedinstvo (Stara Pazova)

1 - 1

Sub. 18. 08. 2018. 17:00 Gradski stadion Šid
FK Radnički (Šid) FK Sremac Vojka (Vojka)

0 - 1

Ned. 19. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK Borac (Šajkaš) FK Sloga (Erdevik)

2 - 0

Ned. 19. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Hajduk (Čurug)

2 - 0

Ned. 19. 08. 2018. 17:00 Stadion FK LSK, Laćarak
FK LSK (Laćarak) FK Tatra (Kisač)

2 - 0

Ned. 19. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Hajduk, Beška
FK Hajduk (Beška) FK 1. maj (Ruma)

3 - 1

REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA

30. KOLO

Utakmica Rezultat
Ned. 09. 06. 2019. 17:00 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Radnički (Šid)

2 - 0

Ned. 09. 06. 2019. 17:00 Stadion FK Hajduk, Beška
FK Hajduk (Beška) FK Sremac Vojka (Vojka)

1 - 3

Ned. 09. 06. 2019. 17:00 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK 1. maj (Ruma)

2 - 1

Ned. 09. 06. 2019. 17:00 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Jedinstvo (Stara Pazova)

0 - 0

Ned. 09. 06. 2019. 17:00 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Tatra (Kisač)

5 - 0

Ned. 09. 06. 2019. 17:00 Stadion Čika Miša, Mačvanska Mitrovica
FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) FK Hajduk (Čurug)

9 - 1

Ned. 09. 06. 2019. 17:00 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK Borac (Šajkaš) OFK Jugović (Kać)

0 - 1

Slobodan je FK LSK (Laćarak).

29. KOLO

Utakmica Rezultat
Ned. 02. 06. 2019. 17:00 Stadion SC Siget, Kać
OFK Jugović (Kać) FK Sloga (Erdevik)

1 - 3

Ned. 02. 06. 2019. 17:00 Stadion FK Hajduk, Čurug
FK Hajduk (Čurug) FK Borac (Šajkaš)

1 - 6

Ned. 02. 06. 2019. 17:00 Stadion FK Tatra, Kisač
FK Tatra (Kisač) FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica)

0 - 1

Ned. 02. 06. 2019. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK Jedinstvo (Stara Pazova) FK LSK (Laćarak)

6 - 0

Ned. 02. 06. 2019. 17:00 Stadion FK 1. maj, Ruma
FK 1. maj (Ruma) FK Hajduk (Divoš)

1 - 4

Ned. 02. 06. 2019. 17:00 Stadion FK Sremac, Vojka
FK Sremac Vojka (Vojka) FK Sloga (Temerin)

0 - 2

Ned. 02. 06. 2019. 17:00 Gradski stadion Šid
FK Radnički (Šid) FK Hajduk (Beška)

1 - 0

Slobodan je FK Podunavac (Belegiš).

28. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 25. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Hajduk (Beška)

4 - 0

Sub. 25. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Radnički (Šid)

1 - 2

Ned. 26. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Sremac Vojka (Vojka)

2 - 1

Ned. 26. 05. 2019. 16:30 Stadion FK LSK, Laćarak
FK LSK (Laćarak) FK 1. maj (Ruma)

0 - 1

Ned. 26. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Jedinstvo (Stara Pazova)

3 - 3

Ned. 26. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK Borac (Šajkaš) FK Tatra (Kisač)

4 - 1

Ned. 26. 05. 2019. 16:30 Stadion SC Siget, Kać
OFK Jugović (Kać) FK Hajduk (Čurug)

4 - 1

Slobodan je FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica).

27. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 18. 05. 2019. 16:30 Stadion FK 1. maj, Ruma
FK 1. maj (Ruma) FK Podunavac (Belegiš)

3 - 2

Sub. 18. 05. 2019. 16:30 Gradski stadion Šid
FK Radnički (Šid) FK Hajduk (Divoš)

1 - 1

Ned. 19. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Hajduk, Čurug
FK Hajduk (Čurug) FK Sloga (Erdevik)

0 - 6

Ned. 19. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Tatra, Kisač
FK Tatra (Kisač) OFK Jugović (Kać)

4 - 2

Ned. 19. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK Jedinstvo (Stara Pazova) FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica)

1 - 0

Ned. 19. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Sremac, Vojka
FK Sremac Vojka (Vojka) FK LSK (Laćarak)

4 - 0

Ned. 19. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Hajduk, Beška
FK Hajduk (Beška) FK Sloga (Temerin)

1 - 2

Slobodan je FK Borac (Šajkaš).

26. KOLO

Utakmica Rezultat
Sre. 15. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Sloga (Temerin)

3 - 0

Sre. 15. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Hajduk (Beška)

6 - 0

Sre. 15. 05. 2019. 16:30 Stadion FK LSK, Laćarak
FK LSK (Laćarak) FK Radnički (Šid)

0 - 3

Sre. 15. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Sremac Vojka (Vojka)

1 - 0

Sre. 15. 05. 2019. 16:30 Stadion Čika Miša, Mačvanska Mitrovica
FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) FK 1. maj (Ruma)

0 - 1

Sre. 15. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK Borac (Šajkaš) FK Jedinstvo (Stara Pazova)

0 - 1

Sre. 15. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Hajduk, Čurug
FK Hajduk (Čurug) FK Tatra (Kisač)

0 - 5

Slobodan je OFK Jugović (Kać).

25. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 11. 05. 2019. 16:30 Stadion FK 1. maj, Ruma
FK 1. maj (Ruma) FK Borac (Šajkaš)

5 - 2

Sub. 11. 05. 2019. 16:30 Gradski stadion Šid
FK Radnički (Šid) FK Podunavac (Belegiš)

3 - 1

Sub. 11. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Hajduk (Divoš)

2 - 1

Ned. 12. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Tatra, Kisač
FK Tatra (Kisač) FK Sloga (Erdevik)

1 - 1

Ned. 12. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK Jedinstvo (Stara Pazova) OFK Jugović (Kać)

1 - 1

Ned. 12. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Sremac, Vojka
FK Sremac Vojka (Vojka) FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica)

0 - 0

Ned. 12. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Hajduk, Beška
FK Hajduk (Beška) FK LSK (Laćarak)

4 - 1

Slobodan je FK Hajduk (Čurug).

24. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 04. 05. 2019. 16:30 Stadion Čika Miša, Mačvanska Mitrovica
FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) FK Radnički (Šid)

3 - 2

Ned. 05. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Hajduk (Divoš)

2 - 0

Ned. 05. 05. 2019. 16:30 Stadion FK LSK, Laćarak
FK LSK (Laćarak) FK Sloga (Temerin)

3 - 5

Ned. 05. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Hajduk (Beška)

3 - 2

Ned. 05. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK Borac (Šajkaš) FK Sremac Vojka (Vojka)

3 - 0

Ned. 05. 05. 2019. 16:30 Stadion SC Siget, Kać
OFK Jugović (Kać) FK 1. maj (Ruma)

0 - 0

Ned. 05. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Hajduk, Čurug
FK Hajduk (Čurug) FK Jedinstvo (Stara Pazova)

0 - 2

Slobodan je FK Tatra (Kisač).

23. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 27. 04. 2019. 16:00 Stadion FK 1. maj, Ruma
FK 1. maj (Ruma) FK Hajduk (Čurug)

6 - 1

Sub. 27. 04. 2019. 16:00 Gradski stadion Šid
FK Radnički (Šid) FK Borac (Šajkaš)

2 - 2

Sub. 27. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Podunavac (Belegiš)

3 - 1

Sub. 27. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK LSK (Laćarak)

6 - 1

Ned. 28. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK Jedinstvo (Stara Pazova) FK Tatra (Kisač)

1 - 0

Ned. 28. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Sremac, Vojka
FK Sremac Vojka (Vojka) OFK Jugović (Kać)

1 - 1

Ned. 28. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Hajduk, Beška
FK Hajduk (Beška) FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica)

1 - 4

Slobodan je FK Sloga (Erdevik).

22. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 20. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK LSK (Laćarak)

5 - 2

Sub. 20. 04. 2019. 16:00 Stadion Čika Miša, Mačvanska Mitrovica
FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) FK Sloga (Temerin)

3 - 0

Ned. 21. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Hajduk (Divoš)

2 - 1

Ned. 21. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK Borac (Šajkaš) FK Hajduk (Beška)

1 - 1

Ned. 21. 04. 2019. 16:00 Stadion SC Siget, Kać
OFK Jugović (Kać) FK Radnički (Šid)

1 - 0

Ned. 21. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Hajduk, Čurug
FK Hajduk (Čurug) FK Sremac Vojka (Vojka)

0 - 5

Ned. 21. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Tatra, Kisač
FK Tatra (Kisač) FK 1. maj (Ruma)

0 - 1

Slobodan je FK Jedinstvo (Stara Pazova).

21. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 13. 04. 2019. 16:00 Gradski stadion Šid
FK Radnički (Šid) FK Hajduk (Čurug)

9 - 0

Sub. 13. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Borac (Šajkaš)

2 - 1

Ned. 14. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK Jedinstvo (Stara Pazova) FK Sloga (Erdevik)

2 - 1

Ned. 14. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Sremac, Vojka
FK Sremac Vojka (Vojka) FK Tatra (Kisač)

1 - 1

Ned. 14. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Hajduk, Beška
FK Hajduk (Beška) OFK Jugović (Kać)

2 - 2

Ned. 14. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica)

0 - 2

Ned. 14. 04. 2019. 16:00 Stadion FK LSK, Laćarak
FK LSK (Laćarak) FK Podunavac (Belegiš)

0 - 1

Slobodan je FK 1. maj (Ruma).

20. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 06. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Podunavac (Belegiš)

1 - 4

Sub. 06. 04. 2019. 16:00 Stadion Čika Miša, Mačvanska Mitrovica
FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) FK LSK (Laćarak)

3 - 0

Ned. 07. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK Borac (Šajkaš) FK Hajduk (Divoš)

1 - 1

Ned. 07. 04. 2019. 16:00 Stadion SC Siget, Kać
OFK Jugović (Kać) FK Sloga (Temerin)

1 - 0

Ned. 07. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Hajduk, Čurug
FK Hajduk (Čurug) FK Hajduk (Beška)

0 - 2

Ned. 07. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Tatra, Kisač
FK Tatra (Kisač) FK Radnički (Šid)

2 - 0

Ned. 07. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK Jedinstvo (Stara Pazova) FK 1. maj (Ruma)

1 - 1

Slobodan je FK Sremac Vojka (Vojka).

19. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 30. 03. 2019. 15:30 Stadion FK 1. maj, Ruma
FK 1. maj (Ruma) FK Sloga (Erdevik)

0 - 0

Sub. 30. 03. 2019. 15:30 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Hajduk (Čurug)

4 - 0

Ned. 31. 03. 2019. 15:30 Stadion FK Sremac, Vojka
FK Sremac Vojka (Vojka) FK Jedinstvo (Stara Pazova)

0 - 1

Ned. 31. 03. 2019. 15:30 Stadion FK Hajduk, Beška
FK Hajduk (Beška) FK Tatra (Kisač)

1 - 0

Ned. 31. 03. 2019. 15:30 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) OFK Jugović (Kać)

0 - 2

Ned. 31. 03. 2019. 15:30 Stadion FK LSK, Laćarak
FK LSK (Laćarak) FK Borac (Šajkaš)

2 - 0

Ned. 31. 03. 2019. 15:30 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica)

1 - 0

Slobodan je FK Radnički (Šid).

18. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 23. 03. 2019. 15:00 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica)

2 - 0

Sub. 23. 03. 2019. 15:00 Stadion FK 1. maj, Ruma
FK 1. maj (Ruma) FK Sremac Vojka (Vojka)

0 - 0

Ned. 24. 03. 2019. 15:00 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK Borac (Šajkaš) FK Podunavac (Belegiš)

2 - 0

Ned. 24. 03. 2019. 15:00 Stadion SC Siget, Kać
OFK Jugović (Kać) FK LSK (Laćarak)

1 - 0

Ned. 24. 03. 2019. 15:00 Stadion FK Hajduk, Čurug
FK Hajduk (Čurug) FK Hajduk (Divoš)

0 - 6

Ned. 24. 03. 2019. 15:00 Stadion FK Tatra, Kisač
FK Tatra (Kisač) FK Sloga (Temerin)

0 - 3

Ned. 24. 03. 2019. 15:00 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK Jedinstvo (Stara Pazova) FK Radnički (Šid)

0 - 2

Slobodan je FK Hajduk (Beška).

17. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 16. 03. 2019. 14:30 Gradski stadion Šid
FK Radnički (Šid) FK 1. maj (Ruma)

0 - 1

Sub. 16. 03. 2019. 14:30 Stadion Čika Miša, Mačvanska Mitrovica
FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) FK Borac (Šajkaš)

2 - 2

Ned. 17. 03. 2019. 14:30 Stadion FK Sremac, Vojka
FK Sremac Vojka (Vojka) FK Sloga (Erdevik)

1 - 0

Ned. 17. 03. 2019. 14:30 Stadion FK Hajduk, Beška
FK Hajduk (Beška) FK Jedinstvo (Stara Pazova)

3 - 2

Ned. 17. 03. 2019. 14:30 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Tatra (Kisač)

1 - 0

Ned. 17. 03. 2019. 14:30 Stadion FK LSK, Laćarak
FK LSK (Laćarak) FK Hajduk (Čurug)

4 - 0

Ned. 17. 03. 2019. 14:30 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) OFK Jugović (Kać)

1 - 0

Slobodan FK Sloga (Temerin).

16. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 09. 03. 2019. 14:30 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Borac (Šajkaš)

4 - 0

Sub. 09. 03. 2019. 14:30 Stadion FK 1. maj, Ruma
FK 1. maj (Ruma) FK Hajduk (Beška)

5 - 0

Ned. 10. 03. 2019. 14:30 Stadion SC Siget, Kać
OFK Jugović (Kać) FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica)

2 - 1

Ned. 10. 03. 2019. 14:30 Stadion FK Hajduk, Čurug
FK Hajduk (Čurug) FK Podunavac (Belegiš)

0 - 3

Ned. 10. 03. 2019. 14:30 Stadion FK Tatra, Kisač
FK Tatra (Kisač) FK LSK (Laćarak)

0 - 0

Ned. 10. 03. 2019. 14:30 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK Jedinstvo (Stara Pazova) FK Sloga (Temerin)

0 - 0

Ned. 10. 03. 2019. 14:30 Stadion FK Sremac, Vojka
FK Sremac Vojka (Vojka) FK Radnički (Šid)

0 - 1

Slobodan FK Hajduk (Divoš).

15. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 24. 11. 2018. 13:00 Gradski stadion Šid
FK Radnički (Šid) FK Sloga (Erdevik)

1 - 0

Sub. 24. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Sremac, Vojka
FK Sremac Vojka (Vojka) FK Hajduk (Beška)

1 - 1

Sub. 24. 11. 2018. 13:00 Stadion FK 1. maj, Ruma
FK 1. maj (Ruma) FK Sloga (Temerin)

4 - 0

Ned. 25. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK Jedinstvo (Stara Pazova) FK Hajduk (Divoš)

1 - 3

Ned. 25. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Tatra, Kisač
FK Tatra (Kisač) FK Podunavac (Belegiš)

3 - 1

Ned. 25. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Hajduk, Čurug
FK Hajduk (Čurug) FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica)

0 - 4

Ned. 25. 11. 2018. 13:00 Stadion SC Siget, Kać
OFK Jugović (Kać) FK Borac (Šajkaš)

0 - 0

Slobodan FK LSK (Laćarak).

14. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 17. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) OFK Jugović (Kać)

2 - 2

Sub. 17. 11. 2018. 13:00 Stadion Čika Miša, Mačvanska Mitrovica
FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) FK Tatra (Kisač)

0 - 0

Sub. 17. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Sremac Vojka (Vojka)

3 - 2

Ned. 18. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK Borac (Šajkaš) FK Hajduk (Čurug)

6 - 0

Ned. 18. 11. 2018. 13:00 Stadion FK LSK, Laćarac
FK LSK (Laćarak) FK Jedinstvo (Stara Pazova)

1 - 1

Ned. 18. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK 1. maj (Ruma)

0 - 2

Ned. 18. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Hajduk, Beška
FK Hajduk (Beška) FK Radnički (Šid)

4 - 2

Slobodan FK Podunavac (Belegiš).

13. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 10. 11. 2018. 13:00 Gradski stadion Šid
FK Radnički (Šid) FK Sloga (Temerin)

4 - 0

Sub. 10. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Sremac, Vojka
FK Sremac Vojka (Vojka) FK Hajduk (Divoš)

1 - 0

Sub. 10. 11. 2018. 13:00 Stadion FK 1. maj, Ruma
FK 1. maj (Ruma) FK LSK (Laćarak)

2 - 0

Ned. 11. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Hajduk, Beška
FK Hajduk (Beška) FK Sloga (Erdevik)

1 - 1

Ned. 11. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK Jedinstvo (Stara Pazova) FK Podunavac (Belegiš)

2 - 1

Ned. 11. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Tatra, Kisač
FK Tatra (Kisač) FK Borac (Šajkaš)

0 - 1

Ned. 11. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Hajduk, Čurug
FK Hajduk (Čurug) OFK Jugović (Kać)

0 - 2

Slobodan FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica).

12. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 03. 11. 2018. 13:30 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Hajduk (Čurug)

2 - 0

Sub. 03. 11. 2018. 13:30 Stadion Čika Miša, Mačvanska Mitrovica
FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) FK Jedinstvo (Stara Pazova)

2 - 1

Sub. 03. 11. 2018. 13:30 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Hajduk (Beška)

2 - 1

Ned. 04. 11. 2018. 13:30 Stadion SC Siget, Kać
OFK Jugović (Kać) FK Tatra (Kisač)

2 - 0

Ned. 04. 11. 2018. 13:30 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK 1. maj (Ruma)

1 - 3

Ned. 04. 11. 2018. 13:30 Stadion FK LSK, Laćarac
FK LSK (Laćarak) FK Sremac Vojka (Vojka)

1 - 3

Ned. 04. 11. 2018. 13:30 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Radnički (Šid)

4 - 0

Slobodan FK Borac (Šajkaš).

11. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 27. 10. 2018. 14:00 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Sloga (Erdevik)

0 - 1

Sub. 27. 10. 2018. 14:00 Gradski stadion Šid
FK Radnički (Šid) FK LSK (Laćarak)

4 - 1

Sub. 27. 10. 2018. 14:00 Stadion FK Sremac, Vojka
FK Sremac Vojka (Vojka) FK Podunavac (Belegiš)

2 - 3

Sub. 27. 10. 2018. 14:00 Stadion FK 1. maj, Ruma
FK 1. maj (Ruma) FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica)

0 - 3

Ned. 28. 10. 2018. 14:00 Stadion FK Hajduk, Beška
FK Hajduk (Beška) FK Hajduk (Divoš)

1 - 2

Ned. 28. 10. 2018. 14:00 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK Jedinstvo (Stara Pazova) FK Borac (Šajkaš)

1 - 1

Ned. 28. 10. 2018. 14:00 Stadion FK Tatra, Kisač
FK Tatra (Kisač) FK Hajduk (Čurug)

2 - 1

Slobodan FK Jugović (Kać).

10. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 20. 10. 2018. 15:00 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Tatra (Kisač)

2 - 3

Sub. 20. 10. 2018. 15:00 Stadion Čika Miša, Mačvanska Mitrovica
FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) FK Sremac Vojka (Vojka)

0 - 1

Ned. 21. 10. 2018. 15:00 Stadion SC Siget, Kać
OFK Jugović (Kać) FK Jedinstvo (Stara Pazova)

2 - 1

Ned. 21. 10. 2018. 15:00 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK Borac (Šajkaš) FK 1. maj (Ruma)

0 - 2

Ned. 21. 10. 2018. 15:00 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Radnički (Šid)

1 - 2

Ned. 21. 10. 2018. 15:00 Stadion FK LSK, Laćarak
FK LSK (Laćarak) FK Hajduk (Beška)

1 - 7

Ned. 21. 10. 2018. 15:00 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Sloga (Temerin)

3 - 0

Slobodan FK Hajduk (Čurug).

9. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 13. 10. 2018. 15:00 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK LSK (Laćarak)

1 - 0

Sub. 13. 10. 2018. 15:00 Gradski stadion Šid
FK Radnički (Šid) FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica)

0 - 0

Sub. 13. 10. 2018. 15:00 Stadion FK Sremac, Vojka
FK Sremac Vojka (Vojka) FK Borac (Šajkaš)

0 - 0

Sub. 13. 10. 2018. 15:00 Stadion FK 1. maj , Ruma
FK 1. maj (Ruma) OFK Jugović (Kać)

2 - 0

Ned. 14. 10. 2018. 15:00 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Sloga (Erdevik)

0 - 1

Ned. 14. 10. 2018. 15:00 Stadion FK Hajduk, Beška
FK Hajduk (Beška) FK Podunavac (Belegiš)

0 - 1

Ned. 14. 10. 2018. 15:00 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK Jedinstvo (Stara Pazova) FK Hajduk (Čurug)

4 - 0

Slobodan FK Tatra (Kisač).

8. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 06. 10. 2018. 15:30 Stadion Čika Miša, Mačvanska Mitrovica
FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) FK Hajduk (Beška)

4 - 0

Ned. 07. 10. 2018. 15:30 Stadion FK Tatra, Kisač
FK Tatra (Kisač) FK Jedinstvo (Stara Pazova)

0 - 0

Ned. 07. 10. 2018. 15:30 Stadion FK Hajduk, Čurug
FK Hajduk (Čurug) FK 1. maj (Ruma)

0 - 1

Ned. 07. 10. 2018. 15:30 Stadion SC Siget, Kać
OFK Jugović (Kać) FK Sremac Vojka (Vojka)

2 - 0

Ned. 07. 10. 2018. 15:30 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK Borac (Šajkaš) FK Radnički (Šid)

2 - 1

Ned. 07. 10. 2018. 15:30 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Sloga (Temerin)

3 - 0

Ned. 07. 10. 2018. 15:30 Stadion FK LSK, Laćarak
FK LSK (Laćarak) FK Hajduk (Divoš)

0 - 4

Slobodan FK Sloga (Erdevik).

7. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 29. 09. 2018. 15:30 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica)

1 - 2

Sub. 29. 09. 2018. 15:30 Gradski stadion Šid
FK Radnički (Šid) OFK Jugović (Kać)

0 - 0

Sub. 29. 09. 2018. 15:30 Stadion FK Sremac, Vojka
FK Sremac Vojka (Vojka) FK Hajduk (Čurug)

2 - 0

Sub. 29. 09. 2018. 15:30 Stadion FK 1. maj, Ruma
FK 1. maj (Ruma) FK Tatra (Kisač)

2 - 1

Ned. 30. 09. 2018. 15:30 Stadion FK LSK, Laćarak
FK LSK (Laćarak) FK Sloga (Erdevik)

0 - 4

Ned. 30. 09. 2018. 15:30 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Podunavac (Belegiš)

1 - 0

Ned. 30. 09. 2018. 15:30 Stadion FK Hajduk, Beška
FK Hajduk (Beška) FK Borac (Šajkaš)

2 - 0

Slobodan FK Jedinstvo (Stara Pazova).

6. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 22. 09. 2018. 16:00 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Jedinstvo (Stara Pazova)

4 - 0

Sub. 22. 09. 2018. 16:00 Stadion Čika Miša, Mačvanska Mitrovica
FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) FK Hajduk (Divoš)

1 - 0

Ned. 23. 09. 2018. 16:00 Stadion FK Tatra, Kisač
FK Tatra (Kisač) FK Sremac Vojka (Vojka)

0 - 0

Ned. 23. 09. 2018. 16:00 Stadion FK Hajduk, Čurug
FK Hajduk (Čurug) FK Radnički (Šid)

1 - 6

Ned. 23. 09. 2018. 16:00 SC Siget, Kać
OFK Jugović (Kać) FK Hajduk (Beška)

1 - 0

Ned. 23. 09. 2018. 16:00 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK Borac (Šajkaš) FK Sloga (Temerin)

3 - 0

Ned. 23. 09. 2018. 16:00 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK LSK (Laćarak)

4 - 0

Slobodan FK 1. Maj (Ruma).

5. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 15. 09. 2018. 16:00 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) OFK Jugović (Kać)

0 - 1

Sub. 15. 09. 2018. 16:00 Gradski stadion Šid
FK Radnički (Šid) FK Tatra (Kisač)

0 - 4

Sub. 15. 09. 2018. 16:00 Stadion FK 1. maj, Ruma
FK 1. maj (Ruma) FK Jedinstvo (Stara Pazova)

1 - 0

Ned. 16. 09. 2018. 16:00 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Sloga (Erdevik)

1 - 3

Ned. 16. 09. 2018. 16:00 Stadion FK LSK, Laćarak
FK LSK (Laćarak) FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica)

1 - 1

Ned. 16. 09. 2018. 16:00 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Borac (Šajkaš)

2 - 3

Ned. 16. 09. 2018. 16:00 Stadion FK Hajduk, Beška
FK Hajduk (Beška) FK Hajduk (Čurug)

1 - 0

Slobodan FK Sremac Vojka (Vojka).

4. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 08. 09. 2018. 16:30 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK 1. maj (Ruma)

2 - 4

Sub. 08. 09. 2018. 16:30 Stadion Čika Miša, Mačvanska Mitrovica
FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) FK Podunavac (Belegiš)

1 - 0

Ned. 09. 09. 2018. 16:30 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK Jedinstvo (Stara Pazova) FK Sremac Vojka (Vojka)

0 - 1

Ned. 09. 09. 2018. 16:30 Stadion FK Tatra, Kisač
FK Tatra (Kisač) FK Hajduk (Beška)

2 - 2

Ned. 09. 09. 2018. 16:30 Stadion FK Hajduk, Čurug
FK Hajduk (Čurug) FK Sloga (Temerin)

0 - 2

Ned. 09. 09. 2018. 16:30 SC Siget, Kać
OFK Jugović (Kać) FK Hajduk (Divoš)

2 - 0

Ned. 09. 09. 2018. 16:30 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK Borac (Šajkaš) FK LSK (Laćarak)

4 - 0

Slobodan FK Radnički (Šid).

3. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 01. 09. 2018. 16:30 Stadion Čika Miša, Mačvanska Mitrovica
FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) FK Sloga (Erdevik)

1 - 2

Sub. 01. 09. 2018. 16:30 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Tatra (Kisač)

1 - 0

Sub. 01. 09. 2018. 16:30 Gradski stadion Šid
FK Radnički (Šid) FK Jedinstvo (Stara Pazova)

1 - 2

Sub. 01. 09. 2018. 16:30 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK Sremac Vojka (Vojka) FK 1. maj (Ruma)

2 - 1

Ned. 02. 09. 2018. 16:30 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Borac (Šajkaš)

0 - 0

Ned. 02. 09. 2018. 16:30 Stadion FK LSK, Laćarak
FK LSK (Laćarak) OFK Jugović (Kać)

0 - 1

Ned. 02. 09. 2018. 16:30 Stadion FK Hajduk, Divoš
FK Hajduk (Divoš) FK Hajduk (Čurug)

5 - 0

Slobodan FK Hajduk (Beška).

2. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 25. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Sloga, Erdevik
FK Sloga (Erdevik) FK Sremac Vojka (Vojka)

1 - 1

Sub. 25. 08. 2018. 17:00 Stadion FK 1. maj, Ruma
FK 1. maj (Ruma) FK Radnički (Šid)

5 - 2

Ned. 26. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Stara Pazova
FK Jedinstvo (Stara Pazova) FK Hajduk (Beška)

2 - 1

Ned. 26. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Tatra, Kisač
FK Tatra (Kisač) FK Hajduk (Divoš)

1 - 0

Ned. 26. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Hajduk, Čurug
FK Hajduk (Čurug) FK LSK (Laćarak)

0 - 2

Ned. 26. 08. 2018. 17:00 SC Siget, Kać
OFK Jugović (Kać) FK Podunavac (Belegiš)

3 - 2

Ned. 26. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK Borac (Šajkaš) FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica)

0 - 0

Slobodan FK Sloga (Temerin).

1. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 18. 08. 2018. 17:00 Stadion Čika Miša, Mačvanska Mitrovica
FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) OFK Jugović (Kać)

3 - 0

Sub. 18. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Sloga, Temerin
FK Sloga (Temerin) FK Jedinstvo (Stara Pazova)

1 - 1

Sub. 18. 08. 2018. 17:00 Gradski stadion Šid
FK Radnički (Šid) FK Sremac Vojka (Vojka)

0 - 1

Ned. 19. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Borac, Šajkaš
FK Borac (Šajkaš) FK Sloga (Erdevik)

2 - 0

Ned. 19. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Podunavac, Belegiš
FK Podunavac (Belegiš) FK Hajduk (Čurug)

2 - 0

Ned. 19. 08. 2018. 17:00 Stadion FK LSK, Laćarak
FK LSK (Laćarak) FK Tatra (Kisač)

2 - 0

Ned. 19. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Hajduk, Beška
FK Hajduk (Beška) FK 1. maj (Ruma)

3 - 1

Slobodan FK Hajduk (Divoš).

BILTENI VOJVOĐANSKA FUDBALSKA LIGA – „JUG“ 2018/2019
DELEGIRANJE VOJVOĐANSKA FUDBALSKA LIGA – „JUG“ 2018/2019
KLUBOVI VOJVOĐANSKA FUDBALSKA LIGA – „JUG“ 2018/2019