Булевар ослобођења 92/V, 21 102 Нови Сад; Тел: 021/421-401; 021/420-885; 064/8455-490; Факс: 021/66-23-460|kancelarija@fsv.rs

Војвођанска фудбалска лига „Исток“- резултати и табела

Војвођанска фудбалска лига „Исток“- резултати и табела2020-03-14T17:43:42+02:00

РЕЗУЛТАТИ – 17. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 14. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) ФК Црвена звезда (Војвода Степа)

2 - 4

Суб. 14. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) ФК Младост (Омољица)

1 - 3

Суб. 14. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Банат (Чента)

3 - 0

Суб. 14. 03. 2020. 14:30 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Слобода (Нови Козарци)

1 - 2

Суб. 14. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Нафтагас, Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК Раднички (Сутјеска)

6 - 0

Нед. 15. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) OФК Бегеј (Житиште)

3 - 2

Нед. 15. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Борац, Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Будућност (Српска Црња)

0 - 3

Нед. 15. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

5 - 1

ТАБЕЛА

ФК Банат (Чента)

Пласман
13
Утакмица
17
Победа
5
Нерешених
3
Пораза
9

Претходна утакмица

ФК Банат (Чента) ФК Јединство (Нови Бечеј)

18. коло

22. марта 2020 15:00 Стадион ФК Банат, Чента

 

НАПОМЕНА: ФК Банат (Чента) кажњен је одузимањем једног бода (-1).

ТАБЕЛА

ФК Банат (Чента)

Пласман
13
Утакмица
17
Победа
5
Нерешених
3
Пораза
9

Претходна утакмица

ФК Банат (Чента) ФК Јединство (Нови Бечеј)

18. коло

22. марта 2020 15:00 Стадион ФК Банат, Чента

 

ПРЕДСТОЈЕЋЕ УТАКМИЦЕ – 18. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 21. 03. 2020. 15:00 Стадион ОФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Борац (Старчево)

-:-

Одложено

Суб. 21. 03. 2020. 15:00 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК Нафтагас (Елемир)

-:-

Одложено

Суб. 21. 03. 2020. 15:00 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

-:-

Одложено

Суб. 21. 03. 2020. 15:00 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Крајина (Крајишник)

-:-

Одложено

Суб. 21. 03. 2020. 15:00 Стадион ОФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Слога (Пландиште)

-:-

Одложено

Нед. 22. 03. 2020. 15:00 Стадион ФК Црвена звезда, Војвода Степа
ФК Црвена звезда (Војвода Степа) ФК ЖАК (Кикинда)

-:-

Одложено

Нед. 22. 03. 2020. 15:00 Стадион ФК Банат, Чента
ФК Банат (Чента) ФК Јединство (Нови Бечеј)

-:-

Одложено

Нед. 22. 03. 2020. 15:00 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

-:-

Одложено

СВИ РЕЗУЛТАТИ И РАСПОРЕД (ИЗАБРАТИ КОЛО)

Утакмица Резултат
Суб. 17. 08. 2019. 17:00 Стадион ОФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Црвена звезда (Војвода Степа)

3 - 0

Суб. 17. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Нафтагас, Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК Слобода (Нови Козарци)

2 - 2

Суб. 17. 08. 2019. 17:00 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Банат (Чента)

2 - 3

Суб. 17. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Младост (Омољица)

2 - 2

Суб. 17. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) OФК Бегеј (Житиште)

3 - 1

Нед. 18. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Будућност (Српска Црња)

3 - 0

Нед. 18. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Борац, Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Раднички (Сутјеска)

4 - 1

Нед. 18. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Слога (Пландиште)

2 - 1

РЕЗУЛТАТИ ОДИГРАНИХ УТАКМИЦА

17. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 14. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) ФК Црвена звезда (Војвода Степа)

2 - 4

Суб. 14. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) ФК Младост (Омољица)

1 - 3

Суб. 14. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Банат (Чента)

3 - 0

Суб. 14. 03. 2020. 14:30 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Слобода (Нови Козарци)

1 - 2

Суб. 14. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Нафтагас, Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК Раднички (Сутјеска)

6 - 0

Нед. 15. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) OФК Бегеј (Житиште)

3 - 2

Нед. 15. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Борац, Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Будућност (Српска Црња)

0 - 3

Нед. 15. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

5 - 1

16. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 07. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК ЖАК (Кикинда)

3 - 0

Суб. 07. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК Борац (Старчево)

0 - 7

Суб. 07. 03. 2020. 14:30 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Нафтагас (Елемир)

3 - 0

Суб. 07. 03. 2020. 14:30 Стадион ОФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Јединство (Нови Бечеј)

1 - 0

Суб. 07. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

1 - 3

Нед. 08. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Црвена звезда, Војвода Степа
ФК Црвена звезда (Војвода Степа) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

3 - 1

Нед. 08. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Банат, Чента
ФК Банат (Чента) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

1 - 0

Нед. 08. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Крајина (Крајишник)

4 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 16

15. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 23. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) ФК Јединство (Нови Бечеј)

2 - 0

Суб. 23. 11. 2019. 13:00 Стадион ОФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Крајина (Крајишник)

2 - 1

Суб. 23. 11. 2019. 13:00 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Борац (Старчево)

1 - 0

Суб. 23. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК ЖАК (Кикинда)

2 - 2

Суб. 23. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

3 - 2

Нед. 24. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Црвена звезда (Војвода Степа)

6 - 0

Нед. 24. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

3 - 0

Нед. 24. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Банат, Чента
ФК Банат (Чента) ФК Нафтагас (Елемир)

1 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 15

14. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 16. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Црвена звезда, Војвода Степа
ФК Црвена звезда (Војвода Степа) ФК Будућност (Српска Црња)

3 - 0

Суб. 16. 11. 2019. 13:00 Стадион ОФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Раднички (Сутјеска)

2 - 0

Суб. 16. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Нафтагас, Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК Младост (Омољица)

3 - 3

Суб. 16. 11. 2019. 13:00 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) OФК Бегеј (Житиште)

2 - 1

Суб. 16. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Слога (Пландиште)

2 - 0

Суб. 16. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

0 - 3

Нед. 17. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Слобода (Нови Козарци)

0 - 2

Нед. 17. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Борац, Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Банат (Чента)

4 - 0

13. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 09. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) ФК Црвена звезда (Војвода Степа)

1 - 2

Суб. 09. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

2 - 0

Суб. 09. 11. 2019. 13:00 Стадион ОФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Нафтагас (Елемир)

0 - 2

Суб. 09. 11. 2019. 13:00 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

6 - 3

Суб. 09. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК Будућност (Српска Црња)

2 - 4

Нед. 10. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Крајина (Крајишник)

5 - 2

Нед. 10. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Борац (Старчево)

3 - 2

Нед. 10. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Банат, Чента
ФК Банат (Чента) ФК ЖАК (Кикинда)

0 - 3

12. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 02. 11. 2019. 13:30 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК Слобода (Нови Козарци)

1 - 0

Суб. 02. 11. 2019. 13:30 Стадион ОФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Банат (Чента)

2 - 0

Суб. 02. 11. 2019. 13:30 Стадион ФК Нафтагас, Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК Слога (Пландиште)

2 - 2

Суб. 02. 11. 2019. 13:30 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

1 - 1

Суб. 02. 11. 2019. 13:30 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Јединство (Нови Бечеј)

4 - 1

Нед. 03. 11. 2019. 13:30 Стадион ФК Црвена звезда, Војвода Степа
ФК Црвена звезда (Војвода Степа) ФК Раднички (Сутјеска)

1 - 1

Нед. 03. 11. 2019. 13:30 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Младост (Омољица)

2 - 0

Нед. 03. 11. 2019. 13:30 Стадион ФК Борац, Старчево
ФК Борац (Старчево) OФК Бегеј (Житиште)

3 - 1

11. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 26. 10. 2019. 14:00 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Црвена звезда (Војвода Степа)

3 - 3

Суб. 26. 10. 2019. 14:00 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

3 - 2

Суб. 26. 10. 2019. 14:00 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) ФК Борац (Старчево)

1 - 0

Суб. 26. 10. 2019. 14:00 Стадион ОФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК ЖАК (Кикинда)

1 - 3

Суб. 26. 10. 2019. 14:00 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Раднички (Сутјеска)

4 - 2

Нед. 27. 10. 2019. 14:00 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Нафтагас (Елемир)

3 - 3

Нед. 27. 10. 2019. 14:00 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

2 - 0

Нед. 27. 10. 2019. 14:00 Стадион ФК Банат, Чента
ФК Банат (Чента) ФК Будућност (Српска Црња)

2 - 0

10. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 19. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК Банат (Чента)

3 - 0

Суб. 19. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК Младост (Омољица)

2 - 3

Суб. 19. 10. 2019. 15:00 Стадион ОФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) OФК Бегеј (Житиште)

3 - 0

Суб. 19. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Нафтагас, Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК Јединство (Нови Бечеј)

2 - 0

Суб. 19. 10. 2019. 15:00 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Крајина (Крајишник)

2 - 0

Нед. 20. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Црвена звезда, Војвода Степа
ФК Црвена звезда (Војвода Степа) ФК Слобода (Нови Козарци)

0 - 3

Нед. 20. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Слога (Пландиште)

1 - 1

Нед. 20. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Борац, Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

1 - 0

9. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 12. 10. 2019. 15:00 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Црвена звезда (Војвода Степа)

1 - 2

Суб. 12. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Нафтагас (Елемир)

0 - 2

Суб. 12. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) ФК Борац (Старчево)

4 - 0

Суб. 12. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

2 - 0

Суб. 12. 10. 2019. 15:00 Стадион ОФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Будућност (Српска Црња)

2 - 1

Нед. 13. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК ЖАК (Кикинда)

4 - 0

Нед. 13. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Раднички (Сутјеска)

5 - 2

Нед. 13. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Банат, Чента
ФК Банат (Чента) ФК Слобода (Нови Козарци)

1 - 2

8. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 05. 10. 2019. 15:30 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Младост (Омољица)

1 - 0

Суб. 05. 10. 2019. 15:30 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) OФК Бегеј (Житиште)

3 - 2

Суб. 05. 10. 2019. 15:30 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК Слога (Пландиште)

1 - 0

Суб. 05. 10. 2019. 15:30 Стадион ОФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

1 - 1

Суб. 05. 10. 2019. 15:30 Стадион ФК Нафтагас, Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

1 - 0

Нед. 06. 10. 2019. 15:30 Стадион ФК Црвена звезда, Војвода Степа
ФК Црвена звезда (Војвода Степа) ФК Банат (Чента)

4 - 2

Нед. 06. 10. 2019. 15:30 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Јединство (Нови Бечеј)

0 - 2

Нед. 06. 10. 2019. 15:30 Стадион ФК Борац, Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Крајина (Крајишник)

0 - 1

7. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 28. 09. 2019. 15:30 Стадион ФК Нафтагас, Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК Црвена звезда (Војвода Степа)

5 - 0

Суб. 28. 09. 2019. 15:30 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Борац (Старчево)

4 - 1

Суб. 28. 09. 2019. 15:30 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК ЖАК (Кикинда)

3 - 2

Суб. 28. 09. 2019. 15:30 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

0 - 0

Суб. 28. 09. 2019. 15:30 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) ФК Раднички (Сутјеска)

5 - 1

Суб. 28. 09. 2019. 15:30 Стадион ОФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Слобода (Нови Козарци)

1 - 5

Нед. 29. 09. 2019. 15:30 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Банат (Чента)

0 - 0

Нед. 29. 09. 2019. 15:30 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Будућност (Српска Црња)

2 - 0

6. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 21. 09. 2019. 16:00 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Слога (Пландиште)

7 - 1

Суб. 21. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

1 - 2

Суб. 21. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК Јединство (Нови Бечеј)

6 - 1

Суб. 21. 09. 2019. 16:00 Стадион ОФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Крајина (Крајишник)

2 - 1

Нед. 22. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Црвена звезда, Војвода Степа
ФК Црвена звезда (Војвода Степа) ФК Младост (Омољица)

0 - 4

Нед. 22. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Банат, Чента
ФК Банат (Чента) OФК Бегеј (Житиште)

4 - 1

Нед. 22. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

2 - 5

Нед. 22. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Борац, Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Нафтагас (Елемир)

2 - 2

5. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 14. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Нафтагас, Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК ЖАК (Кикинда)

5 - 1

Суб. 14. 09. 2019. 16:00 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

4 - 0

Суб. 14. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Будућност (Српска Црња)

5 - 2

Суб. 14. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) ФК Банат (Чента)

2 - 1

Суб. 14. 09. 2019. 16:00 Стадион ОФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Младост (Омољица)

2 - 2

Суб. 14. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) ФК Раднички (Сутјеска)

1 - 2

Нед. 15. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Борац, Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Црвена звезда (Војвода Степа)

5 - 2

Нед. 15. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Слобода (Нови Козарци)

3 - 2

4. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 07. 09. 2019. 16:30 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Јединство (Нови Бечеј)

3 - 0

Суб. 07. 09. 2019. 16:30 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК Крајина (Крајишник)

2 - 3

Суб. 07. 09. 2019. 16:30 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

1 - 3

Суб. 07. 09. 2019. 16:30 Стадион ФК Будућност, Алибунар
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Нафтагас (Елемир)

2 - 1

Нед. 08. 09. 2019. 16:30 Стадион ФК Црвена звезда, Војвода Степа
ФК Црвена звезда (Војвода Степа) OФК Бегеј (Житиште)

1 - 0

Нед. 08. 09. 2019. 16:30 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Слога (Пландиште)

3 - 2

Нед. 08. 09. 2019. 16:30 Стадион ФК Банат, Чента
ФК Банат (Чента) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

1 - 1

Нед. 08. 09. 2019. 16:30 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Борац (Старчево)

3 - 2

3. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 31. 08. 2019. 16:30 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Раднички (Сутјеска)

4 - 1

Суб. 31. 08. 2019. 16:30 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Слобода (Нови Козарци)

1 - 1

Суб. 31. 08. 2019. 16:30 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) ФК Банат (Чента)

5 - 0

Суб. 31. 08. 2019. 16:30 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) OФК Бегеј (Житиште)

3 - 2

Нед. 01. 09. 2019. 16:30 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Црвена звезда (Војвода Степа)

1 - 3

Нед. 01. 09. 2019. 16:30 Стадион ФК Борац, Старчево
ФК Борац (Старчево) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

4 - 2

Нед. 01. 09. 2019. 16:30 Стадион ФК Нафтагас, Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК Будућност (Српска Црња)

2 - 0

Нед. 01. 09. 2019. 16:30 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Младост (Омољица)

1 - 0

2. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 24. 08. 2019. 17:00 Стадион ОФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

0 - 2

Суб. 24. 08. 2019. 17:00 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

1 - 0

Суб. 24. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК Нафтагас (Елемир)

1 - 2

Суб. 24. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК Борац (Старчево)

4 - 2

Суб. 24. 08. 2019. 17:00 Стадион ОФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК ЖАК (Кикинда)

3 - 1

Нед. 25. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Црвена звезда, Војвода Степа
ФК Црвена звезда (Војвода Степа) ФК Слога (Пландиште)

2 - 0

Нед. 25. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Јединство (Нови Бечеј)

4 - 1

Нед. 25. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Банат, Чента
ФК Банат (Чента) ФК Крајина (Крајишник)

2 - 1

1. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 17. 08. 2019. 17:00 Стадион ОФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Црвена звезда (Војвода Степа)

3 - 0

Суб. 17. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Нафтагас, Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК Слобода (Нови Козарци)

2 - 2

Суб. 17. 08. 2019. 17:00 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Банат (Чента)

2 - 3

Суб. 17. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Младост (Омољица)

2 - 2

Суб. 17. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) OФК Бегеј (Житиште)

3 - 1

Нед. 18. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Будућност (Српска Црња)

3 - 0

Нед. 18. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Борац, Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Раднички (Сутјеска)

4 - 1

Нед. 18. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Слога (Пландиште)

2 - 1

КАЛЕНДАР ЛИГЕ

Loading...