Bulevar oslobođenja 92/V, 21 102 Novi Sad; T: 021/421-401; 021/420-885; 064/8455-490; F: 021/66-23-460|kancelarija@fsv.rs

Vojvođanska fudbalska liga „Istok“- rezultati i tabela

Vojvođanska fudbalska liga „Istok“- rezultati i tabela2021-10-15T09:46:13+02:00

REZULTATI – 10. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 16. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Crvena zvezda (Rusko Selo)

2 - 0

Sub. 16. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Polet (Idvor)

3 - 4

Sub. 16. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

4 - 0

Sub. 16. 10. 2021. 15:00 Stadion FK BAK, Bela Crkva
FK BAK (Bela Crkva) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

0 - 2

Sub. 16. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Jedinstvo, Vlajkovac
FK Jedinstvo (Vlajkovac) FK Mladost (Omoljica)

4 - 0

Sub. 16. 10. 2021. 15:00 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) OFK Begej (Žitište)

1 - 0

Ned. 17. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

3 - 1

Ned. 17. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Omladinac, Botoš
FK Omladinac FAM (Botoš) FK Naftagas (Elemir)

2 - 0

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo FK Omladinac FAM (Botoš) 10 8 1 1 20:5 25
2 Logo FK Naftagas (Elemir) 10 8 1 1 23:9 25
3 Logo FK Sloboda (Novi Kozarci) 10 7 2 1 17:6 23
4 Logo FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) 10 6 1 3 16:9 19
5 Logo FK Borac (Starčevo) 10 5 3 2 17:17 18
6 Logo FK Jedinstvo (Vlajkovac) 10 5 2 3 24:16 17
7 Logo FK Vojvodina 1928 (Perlez) 10 5 1 4 14:7 16
8 Logo FK Mladost (Omoljica) 10 4 2 4 17:17 14
9 Logo FK Crvena zvezda (Rusko Selo) 10 4 1 5 12:10 13
10 Logo OFK Begej (Žitište) 10 2 4 4 11:12 10
11 Logo FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) 10 3 1 6 19:25 10
12 Logo FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) 10 2 3 5 7:12 9
13 Logo OFK Proleter (Banatski Karlovac) 10 2 2 6 8:24 8
14 Logo FK Polet (Idvor) 10 1 4 5 13:19 7
15 Logo FK BAK (Bela Crkva) 10 1 3 6 9:24 6
16 Logo FK Sloga (Plandište) 10 0 3 7 13:28 3

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo FK Omladinac FAM (Botoš) 10 8 1 1 20:5 25
2 Logo FK Naftagas (Elemir) 10 8 1 1 23:9 25
3 Logo FK Sloboda (Novi Kozarci) 10 7 2 1 17:6 23
4 Logo FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) 10 6 1 3 16:9 19
5 Logo FK Borac (Starčevo) 10 5 3 2 17:17 18
6 Logo FK Jedinstvo (Vlajkovac) 10 5 2 3 24:16 17
7 Logo FK Vojvodina 1928 (Perlez) 10 5 1 4 14:7 16
8 Logo FK Mladost (Omoljica) 10 4 2 4 17:17 14
9 Logo FK Crvena zvezda (Rusko Selo) 10 4 1 5 12:10 13
10 Logo OFK Begej (Žitište) 10 2 4 4 11:12 10
11 Logo FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) 10 3 1 6 19:25 10
12 Logo FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) 10 2 3 5 7:12 9
13 Logo OFK Proleter (Banatski Karlovac) 10 2 2 6 8:24 8
14 Logo FK Polet (Idvor) 10 1 4 5 13:19 7
15 Logo FK BAK (Bela Crkva) 10 1 3 6 9:24 6
16 Logo FK Sloga (Plandište) 10 0 3 7 13:28 3

PREDSTOJEĆE UTAKMICE – 11. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 23. 10. 2021. 14:00 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Borac (Starčevo)

-:-

Sub. 23. 10. 2021. 14:00 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK Sloboda (Novi Kozarci)

-:-

Sub. 23. 10. 2021. 14:00 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK BAK (Bela Crkva)

-:-

Sub. 23. 10. 2021. 14:00 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

-:-

Ned. 24. 10. 2021. 14:00 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Omladinac FAM (Botoš)

-:-

Ned. 24. 10. 2021. 14:00 Stadion "Ispod Mline", Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) FK Jedinstvo (Vlajkovac)

-:-

Ned. 24. 10. 2021. 14:00 Stadion FK Polet, Idvor
FK Polet (Idvor) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

-:-

Ned. 24. 10. 2021. 14:00 Stadion FK Crvena zvezda, Rusko Selo
FK Crvena zvezda (Rusko Selo) FK Sloga (Plandište)

-:-

SVI REZULTATI I RASPORED (IZABRATI KOLO)

Utakmica Rezultat
Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) FK Borac (Starčevo)

3 - 3

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Bak, Bela Crkva
FK BAK (Bela Crkva) FK Sloga (Plandište)

3 - 2

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Vlajkovac
FK Jedinstvo (Vlajkovac) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

3 - 2

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK Crvena zvezda (Rusko Selo)

1 - 0

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Polet (Idvor)

1 - 1

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

3 - 0

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Omladinac, Botoš
FK Omladinac FAM (Botoš) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

1 - 0

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

2 - 1

DELEGIRANJE
REZULTATI I TABELA
BILTENI
RASPORED
KALENDAR LIGE
KLUBOVI
KONTAKT PODACI KLUBOVA
BOJE KLUBOVA
DELEGATI I DELEGATI POSMATRAČI
SUDIJE
SUDIJE POMOĆNICI
RUKOVODSTVO LIGE

Izbor pisma

ćirilica latinica

REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA

10. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 16. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Crvena zvezda (Rusko Selo)

2 - 0

Sub. 16. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Polet (Idvor)

3 - 4

Sub. 16. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

4 - 0

Sub. 16. 10. 2021. 15:00 Stadion FK BAK, Bela Crkva
FK BAK (Bela Crkva) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

0 - 2

Sub. 16. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Jedinstvo, Vlajkovac
FK Jedinstvo (Vlajkovac) FK Mladost (Omoljica)

4 - 0

Sub. 16. 10. 2021. 15:00 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) OFK Begej (Žitište)

1 - 0

Ned. 17. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

3 - 1

Ned. 17. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Omladinac, Botoš
FK Omladinac FAM (Botoš) FK Naftagas (Elemir)

2 - 0

9. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 09. 10. 2021. 15:00 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK Borac (Starčevo)

2 - 0

Sub. 09. 10. 2021. 15:00 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Omladinac FAM (Botoš)

1 - 1

Sub. 09. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK Jedinstvo (Vlajkovac)

2 - 0

Sub. 09. 10. 2021. 15:00 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Sloga (Plandište)

4 - 0

Ned. 10. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK BAK (Bela Crkva)

1 - 0

Ned. 10. 10. 2021. 15:00 Stadion "Ispod Mline", Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

2 - 0

Ned. 10. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Polet, Idvor
FK Polet (Idvor) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

0 - 2

Ned. 10. 10. 2021. 15:00 Stadion FK Crvena zvezda, Rusko Selo
FK Crvena zvezda (Rusko Selo) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

2 - 0

BILTEN BROJ 9

8. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 02. 10. 2021. 15:30 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) FK Polet (Idvor)

2 - 1

Sub. 02. 10. 2021. 15:30 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

3 - 0

Sub. 02. 10. 2021. 15:30 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

0 - 2

Sub. 02. 10. 2021. 15:30 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) FK Mladost (Omoljica)

3 - 2

Sub. 02. 10. 2021. 15:30 Stadion FK BAK, Bela Crkva
FK BAK (Bela Crkva) FK Naftagas (Elemir)

0 - 2

Sub. 02. 10. 2021. 15:30 Stadion FK Jedinstvo, Vlajkovac
FK Jedinstvo (Vlajkovac) OFK Begej (Žitište)

3 - 0

Ned. 03. 10. 2021. 15:30 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) FK Crvena zvezda (Rusko Selo)

2 - 1

Ned. 03. 10. 2021. 15:30 Stadion FK Omladinac, Botoš
FK Omladinac FAM (Botoš) FK Sloboda (Novi Kozarci)

1 - 0

BILTEN BROJ 8

7. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 25. 09. 2021. 15:30 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK Jedinstvo (Vlajkovac)

2 - 1

Sub. 25. 09. 2021. 15:30 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK BAK (Bela Crkva)

1 - 1

Sub. 25. 09. 2021. 15:30 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

4 - 1

Sub. 25. 09. 2021. 15:30 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

0 - 0

Ned. 26. 09. 2021. 15:30 Stadion FK Omladinac, Botoš
FK Omladinac FAM (Botoš) FK Borac (Starčevo)

5 - 0

Ned. 26. 09. 2021. 15:30 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Sloga (Plandište)

6 - 2

Ned. 26. 09. 2021. 15:30 Stadion "Ispod Mline", Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

0 - 1

Ned. 26. 09. 2021. 15:30 Stadion FK Polet, Idvor
FK Polet (Idvor) FK Crvena zvezda (Rusko Selo)

1 - 1

BILTEN BROJ 7

6. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 18. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

2 - 0

Sub. 18. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Mladost (Omoljica)

2 - 0

Sub. 18. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Naftagas (Elemir)

1 - 2

Sub. 18. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) OFK Begej (Žitište)

0 - 4

Sub. 18. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Bak, Bela Crkva
FK BAK (Bela Crkva) FK Sloboda (Novi Kozarci)

0 - 4

Sub. 18. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Jedinstvo, Vlajkovac
FK Jedinstvo (Vlajkovac) FK Omladinac FAM (Botoš)

3 - 1

Ned. 19. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) FK Polet (Idvor)

1 - 1

Ned. 19. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Crvena zvezda, Rusko Selo
FK Crvena zvezda (Rusko Selo) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

4 - 0

BILTEN BROJ 6

5. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 11. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Jedinstvo, Vlajkovac
FK Jedinstvo (Vlajkovac) FK Borac (Starčevo)

3 - 4

Sub. 11. 09. 2021. 16:00 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

3 - 1

Sub. 11. 09. 2021. 16:00 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Sloga (Plandište)

1 - 1

Sub. 11. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

4 - 1

Sub. 11. 09. 2021. 16:00 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Polet (Idvor)

2 - 1

Ned. 12. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Omladinac, Botoš
FK Omladinac FAM (Botoš) FK BAK (Bela Crkva)

4 - 0

Ned. 12. 09. 2021. 16:00 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

0 - 0

Ned. 12. 09. 2021. 16:00 Stadion "Ispod Mline", Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) FK Crvena zvezda (Rusko Selo)

2 - 1

BILTEN BROJ 5

4. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 04. 09. 2021. 16:30 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) FK Naftagas (Elemir)

1 - 1

Sub. 04. 09. 2021. 16:30 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) OFK Begej (Žitište)

3 - 1

Sub. 04. 09. 2021. 16:30 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Sloboda (Novi Kozarci)

2 - 2

Sub. 04. 09. 2021. 16:30 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) FK Omladinac FAM (Botoš)

0 - 1

Sub. 04. 09. 2021. 16:30 Stadion FK Bak, Bela Crkva
FK BAK (Bela Crkva) FK Jedinstvo (Vlajkovac)

2 - 2

Ned. 05. 09. 2021. 16:30 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

2 - 0

Ned. 05. 09. 2021. 16:30 Stadion FK Polet, Idvor
FK Polet (Idvor) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

0 - 0

Ned. 05. 09. 2021. 16:30 Stadion FK Crvena zvezda, Rusko Selo
FK Crvena zvezda (Rusko Selo) FK Mladost (Omoljica)

1 - 0

BILTEN BROJ 4

3. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 28. 08. 2021. 16:30 Stadion FK Bak, Bela Crkva
FK BAK (Bela Crkva) FK Borac (Starčevo)

1 - 1

Sub. 28. 08. 2021. 16:30 Stadion FK Jedinstvo, Vlajkovac
FK Jedinstvo (Vlajkovac) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

4 - 2

Sub. 28. 08. 2021. 16:30 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

0 - 0

Sub. 28. 08. 2021. 16:30 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

2 - 0

Sub. 28. 08. 2021. 16:30 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK Crvena zvezda (Rusko Selo)

2 - 1

Ned. 29. 08. 2021. 16:30 Stadion FK Omladinac, Botoš
FK Omladinac FAM (Botoš) FK Sloga (Plandište)

3 - 1

Ned. 29. 08. 2021. 16:30 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Polet (Idvor)

4 - 2

Ned. 29. 08. 2021. 16:30 Stadion "Ispod Mline", Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

5 - 0

BILTEN BROJ 3

2. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 21. 08. 2021. 17:00 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Mladost (Omoljica)

2 - 2

Sub. 21. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) FK Sloboda (Novi Kozarci)

1 - 2

Sub. 21. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Omladinac FAM (Botoš)

0 - 1

Sub. 21. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Jedinstvo (Vlajkovac)

1 - 1

Sub. 21. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) FK BAK (Bela Crkva)

5 - 2

Ned. 22. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

1 - 0

Ned. 22. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Polet, Idvor
FK Polet (Idvor) FK Naftagas (Elemir)

2 - 3

Ned. 22. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Crvena zvezda, Rusko Selo
FK Crvena zvezda (Rusko Selo) OFK Begej (Žitište)

1 - 0

BILTEN BROJ 2

1. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) FK Borac (Starčevo)

3 - 3

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Bak, Bela Crkva
FK BAK (Bela Crkva) FK Sloga (Plandište)

3 - 2

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Vlajkovac
FK Jedinstvo (Vlajkovac) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

3 - 2

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK Crvena zvezda (Rusko Selo)

1 - 0

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Polet (Idvor)

1 - 1

Sub. 14. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

3 - 0

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Omladinac, Botoš
FK Omladinac FAM (Botoš) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

1 - 0

Ned. 15. 08. 2021. 17:00 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

2 - 1

BILTEN BROJ 1

KALENDAR LIGE

Loading...

ARHIVA

Vojvođanska fudbalska liga „Istok“- rezultati i tabela 2020/2021.
Vojvođanska fudbalska liga „Istok“- rezultati i tabela 2019/2020.
Vojvođanska fudbalska liga „Istok“- rezultati i tabela 2018/2019.