Bulevar oslobođenja 92/V, 21 000 Novi Sad; Tel: 021/421-401; 021/420-885; 064/8455-490; Faks: 021/66-23-460|kancelarija@fsv.rs

Vojvođanska fudbalska liga „Istok“- rezultati i tabela

Vojvođanska fudbalska liga „Istok“- rezultati i tabela2019-10-19T18:57:49+02:00

REZULTATI – 10. KOLO

Utakmica Rezultat
19.10.2019. 15:00 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK Banat (Čenta)

3 - 0

19.10.2019. 15:00 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Mladost (Omoljica)

2 - 3

19.10.2019. 15:00 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) OFK Begej (Žitište)

3 - 0

19.10.2019. 15:00 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

2 - 0

19.10.2019. 15:00 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Krajina (Krajišnik)

2 - 0

20.10.2019. 15:00 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) FK Sloboda (Novi Kozarci)

0 - 3

20.10.2019. 15:00 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Sloga (Plandište)

1 - 1

20.10.2019. 15:00 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

1 - 0

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo FK Sloboda (Novi Kozarci) 10 7 2 1 27:9 23
2 Logo FK Naftagas (Elemir) 10 7 2 1 24:8 23
3 Logo FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) 10 7 2 1 18:7 23
4 Logo OFK Kikinda 1909 (Kikinda) 10 6 0 4 25:12 18
5 Logo FK Mladost (Omoljica) 10 5 3 2 23:13 18
6 Logo OFK Proleter (Banatski Karlovac) 10 5 2 3 16:14 17
7 Logo FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) 10 5 0 5 14:24 15
8 Logo FK Krajina (Krajišnik) 10 4 2 4 17:17 14
9 Logo FK Jedinstvo (Novi Bečej) 10 4 1 5 17:18 13
10 Logo FK Borac (Starčevo) 10 4 1 5 21:23 13
11 Logo FK Sloga (Plandište) 10 4 1 5 17:20 13
12 Logo FK Banat (Čenta) 10 3 2 5 14:21 11
13 Logo FK Budućnost (Srpska Crnja) 10 3 0 7 17:23 9
14 Logo FK Radnički (Sutjeska) 10 3 0 7 17:28 9
15 Logo FK ŽAK (Kikinda) 10 2 1 7 14:28 7
16 Logo OFK Begej (Žitište) 10 1 1 8 11:27 4

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo FK Sloboda (Novi Kozarci) 10 7 2 1 27:9 23
2 Logo FK Naftagas (Elemir) 10 7 2 1 24:8 23
3 Logo FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) 10 7 2 1 18:7 23
4 Logo OFK Kikinda 1909 (Kikinda) 10 6 0 4 25:12 18
5 Logo FK Mladost (Omoljica) 10 5 3 2 23:13 18
6 Logo OFK Proleter (Banatski Karlovac) 10 5 2 3 16:14 17
7 Logo FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) 10 5 0 5 14:24 15
8 Logo FK Krajina (Krajišnik) 10 4 2 4 17:17 14
9 Logo FK Jedinstvo (Novi Bečej) 10 4 1 5 17:18 13
10 Logo FK Borac (Starčevo) 10 4 1 5 21:23 13
11 Logo FK Sloga (Plandište) 10 4 1 5 17:20 13
12 Logo FK Banat (Čenta) 10 3 2 5 14:21 11
13 Logo FK Budućnost (Srpska Crnja) 10 3 0 7 17:23 9
14 Logo FK Radnički (Sutjeska) 10 3 0 7 17:28 9
15 Logo FK ŽAK (Kikinda) 10 2 1 7 14:28 7
16 Logo OFK Begej (Žitište) 10 1 1 8 11:27 4

PRETHODNE UTAKMICE – 9. KOLO

Utakmica Rezultat
12.10.2019. 15:00 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

1 - 2

12.10.2019. 15:00 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Naftagas (Elemir)

0 - 2

12.10.2019. 15:00 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) FK Borac (Starčevo)

4 - 0

12.10.2019. 15:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

2 - 0

12.10.2019. 15:00 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Budućnost (Srpska Crnja)

2 - 1

13.10.2019. 15:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK ŽAK (Kikinda)

4 - 0

13.10.2019. 15:00 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Radnički (Sutjeska)

5 - 2

13.10.2019. 15:00 Stadion FK Banat, Čenta
FK Banat (Čenta) FK Sloboda (Novi Kozarci)

1 - 2

SVI REZULTATI I RASPORED (IZABRATI KOLO)

Utakmica Rezultat
17.08.2019. 17:00 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

3 - 0

17.08.2019. 17:00 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK Sloboda (Novi Kozarci)

2 - 2

17.08.2019. 17:00 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Banat (Čenta)

2 - 3

17.08.2019. 17:00 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Mladost (Omoljica)

2 - 2

17.08.2019. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) OFK Begej (Žitište)

3 - 1

18.08.2019. 17:00 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Budućnost (Srpska Crnja)

3 - 0

18.08.2019. 17:00 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) FK Radnički (Sutjeska)

4 - 1

18.08.2019. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Sloga (Plandište)

2 - 1

REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA

10. KOLO

Utakmica Rezultat
19.10.2019. 15:00 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK Banat (Čenta)

3 - 0

19.10.2019. 15:00 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Mladost (Omoljica)

2 - 3

19.10.2019. 15:00 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) OFK Begej (Žitište)

3 - 0

19.10.2019. 15:00 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

2 - 0

19.10.2019. 15:00 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Krajina (Krajišnik)

2 - 0

20.10.2019. 15:00 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) FK Sloboda (Novi Kozarci)

0 - 3

20.10.2019. 15:00 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Sloga (Plandište)

1 - 1

20.10.2019. 15:00 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

1 - 0

9. KOLO

Utakmica Rezultat
12.10.2019. 15:00 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

1 - 2

12.10.2019. 15:00 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Naftagas (Elemir)

0 - 2

12.10.2019. 15:00 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) FK Borac (Starčevo)

4 - 0

12.10.2019. 15:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

2 - 0

12.10.2019. 15:00 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Budućnost (Srpska Crnja)

2 - 1

13.10.2019. 15:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK ŽAK (Kikinda)

4 - 0

13.10.2019. 15:00 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Radnički (Sutjeska)

5 - 2

13.10.2019. 15:00 Stadion FK Banat, Čenta
FK Banat (Čenta) FK Sloboda (Novi Kozarci)

1 - 2

8. KOLO

Utakmica Rezultat
05.10.2019. 15:30 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK Mladost (Omoljica)

1 - 0

05.10.2019. 15:30 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) OFK Begej (Žitište)

3 - 2

05.10.2019. 15:30 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Sloga (Plandište)

1 - 0

05.10.2019. 15:30 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

1 - 1

05.10.2019. 15:30 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

1 - 0

06.10.2019. 15:30 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) FK Banat (Čenta)

4 - 2

06.10.2019. 15:30 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

0 - 2

06.10.2019. 15:30 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) FK Krajina (Krajišnik)

0 - 1

7. KOLO

Utakmica Rezultat
28.09.2019. 15:30 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

5 - 0

28.09.2019. 15:30 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Borac (Starčevo)

4 - 1

28.09.2019. 15:30 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK ŽAK (Kikinda)

3 - 2

28.09.2019. 15:30 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

0 - 0

28.09.2019. 15:30 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Radnički (Sutjeska)

5 - 1

28.09.2019. 15:30 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Sloboda (Novi Kozarci)

1 - 5

29.09.2019. 15:30 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Banat (Čenta)

0 - 0

29.09.2019. 15:30 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Budućnost (Srpska Crnja)

2 - 0

6. KOLO

Utakmica Rezultat
21.09.2019. 16:00 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK Sloga (Plandište)

7 - 1

21.09.2019. 16:00 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

1 - 2

21.09.2019. 16:00 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

6 - 1

21.09.2019. 16:00 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Krajina (Krajišnik)

2 - 1

22.09.2019. 16:00 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) FK Mladost (Omoljica)

0 - 4

22.09.2019. 16:00 Stadion FK Banat, Čenta
FK Banat (Čenta) OFK Begej (Žitište)

4 - 1

22.09.2019. 16:00 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

2 - 5

22.09.2019. 16:00 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) FK Naftagas (Elemir)

2 - 2

5. KOLO

Utakmica Rezultat
14.09.2019. 16:00 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK ŽAK (Kikinda)

5 - 1

14.09.2019. 16:00 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

4 - 0

14.09.2019. 16:00 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Budućnost (Srpska Crnja)

5 - 2

14.09.2019. 16:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Banat (Čenta)

2 - 1

14.09.2019. 16:00 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Mladost (Omoljica)

2 - 2

14.09.2019. 16:00 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) FK Radnički (Sutjeska)

1 - 2

15.09.2019. 16:00 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

5 - 2

15.09.2019. 16:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Sloboda (Novi Kozarci)

3 - 2

4. KOLO

Utakmica Rezultat
07.09.2019. 16:30 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

3 - 0

07.09.2019. 16:30 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK Krajina (Krajišnik)

2 - 3

07.09.2019. 16:30 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

1 - 3

07.09.2019. 16:30 Stadion FK Budućnost, Alibunar
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Naftagas (Elemir)

2 - 1

08.09.2019. 16:30 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) OFK Begej (Žitište)

1 - 0

08.09.2019. 16:30 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Sloga (Plandište)

3 - 2

08.09.2019. 16:30 Stadion FK Banat, Čenta
FK Banat (Čenta) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

1 - 1

08.09.2019. 16:30 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Borac (Starčevo)

3 - 2

3. KOLO

Utakmica Rezultat
31.08.2019. 16:30 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Radnički (Sutjeska)

4 - 1

31.08.2019. 16:30 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Sloboda (Novi Kozarci)

1 - 1

31.08.2019. 16:30 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) FK Banat (Čenta)

5 - 0

31.08.2019. 16:30 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) OFK Begej (Žitište)

3 - 2

01.09.2019. 16:30 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

1 - 3

01.09.2019. 16:30 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

4 - 2

01.09.2019. 16:30 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK Budućnost (Srpska Crnja)

2 - 0

01.09.2019. 16:30 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Mladost (Omoljica)

1 - 0

2. KOLO

Utakmica Rezultat
24.08.2019. 17:00 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

0 - 2

24.08.2019. 17:00 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

1 - 0

24.08.2019. 17:00 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK Naftagas (Elemir)

1 - 2

24.08.2019. 17:00 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Borac (Starčevo)

4 - 2

24.08.2019. 17:00 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK ŽAK (Kikinda)

3 - 1

25.08.2019. 17:00 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) FK Sloga (Plandište)

2 - 0

25.08.2019. 17:00 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

4 - 1

25.08.2019. 17:00 Stadion FK Banat, Čenta
FK Banat (Čenta) FK Krajina (Krajišnik)

2 - 1

1. KOLO

Utakmica Rezultat
17.08.2019. 17:00 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

3 - 0

17.08.2019. 17:00 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK Sloboda (Novi Kozarci)

2 - 2

17.08.2019. 17:00 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Banat (Čenta)

2 - 3

17.08.2019. 17:00 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Mladost (Omoljica)

2 - 2

17.08.2019. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) OFK Begej (Žitište)

3 - 1

18.08.2019. 17:00 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Budućnost (Srpska Crnja)

3 - 0

18.08.2019. 17:00 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) FK Radnički (Sutjeska)

4 - 1

18.08.2019. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Sloga (Plandište)

2 - 1

KALENDAR LIGE

Loading...