Bulevar oslobođenja 92/V, 21 000 Novi Sad; Tel: 021/421-401; 021/420-885; 064/8455-490; Faks: 021/66-23-460|kancelarija@fsv.rs

Vojvođanska fudbalska liga „Istok“- rezultati i tabela

Vojvođanska fudbalska liga „Istok“- rezultati i tabela2019-08-21T10:36:30+02:00

SLEDEĆE UTAKMICE – 2. KOLO

Utakmica Rezultat
24.08.2019. 17:00 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

-:-

24.08.2019. 17:00 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

-:-

24.08.2019. 17:00 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK Naftagas (Elemir)

-:-

24.08.2019. 17:00 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Borac (Starčevo)

-:-

24.08.2019. 17:00 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK ŽAK (Kikinda)

-:-

25.08.2019. 17:00 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) FK Sloga (Plandište)

-:-

25.08.2019. 17:00 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

-:-

25.08.2019. 17:00 Stadion FK Banat, Čenta
FK Banat (Čenta) FK Krajina (Krajišnik)

-:-

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo FK Borac (Starčevo) 1 1 0 0 4:1 3
2 Logo FK ŽAK (Kikinda) 1 1 0 0 3:0 3
3 Logo OFK Proleter (Banatski Karlovac) 1 1 0 0 3:0 3
4 Logo FK Jedinstvo (Novi Bečej) 1 1 0 0 3:1 3
5 Logo FK Banat (Čenta) 1 1 0 0 3:2 3
6 Logo FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) 1 1 0 0 2:1 3
7 Logo FK Naftagas (Elemir) 1 0 1 0 2:2 1
7 Logo FK Mladost (Omoljica) 1 0 1 0 2:2 1
7 Logo FK Sloboda (Novi Kozarci) 1 0 1 0 2:2 1
8 Logo FK Krajina (Krajišnik) 1 0 1 0 2:2 1
11 Logo OFK Kikinda 1909 (Kikinda) 1 0 0 1 2:3 0
12 Logo FK Sloga (Plandište) 1 0 0 1 1:2 0
13 Logo OFK Begej (Žitište) 1 0 0 1 1:3 0
14 Logo FK Radnički (Sutjeska) 1 0 0 1 1:4 0
15 Logo FK Budućnost (Srpska Crnja) 1 0 0 1 0:3 0
15 Logo FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) 1 0 0 1 0:3 0

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo FK Borac (Starčevo) 1 1 0 0 4:1 3
2 Logo FK ŽAK (Kikinda) 1 1 0 0 3:0 3
3 Logo OFK Proleter (Banatski Karlovac) 1 1 0 0 3:0 3
4 Logo FK Jedinstvo (Novi Bečej) 1 1 0 0 3:1 3
5 Logo FK Banat (Čenta) 1 1 0 0 3:2 3
6 Logo FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) 1 1 0 0 2:1 3
7 Logo FK Naftagas (Elemir) 1 0 1 0 2:2 1
7 Logo FK Mladost (Omoljica) 1 0 1 0 2:2 1
7 Logo FK Sloboda (Novi Kozarci) 1 0 1 0 2:2 1
8 Logo FK Krajina (Krajišnik) 1 0 1 0 2:2 1
11 Logo OFK Kikinda 1909 (Kikinda) 1 0 0 1 2:3 0
12 Logo FK Sloga (Plandište) 1 0 0 1 1:2 0
13 Logo OFK Begej (Žitište) 1 0 0 1 1:3 0
14 Logo FK Radnički (Sutjeska) 1 0 0 1 1:4 0
15 Logo FK Budućnost (Srpska Crnja) 1 0 0 1 0:3 0
15 Logo FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) 1 0 0 1 0:3 0

PRETHODNE UTAKMICE – 1. KOLO

Utakmica Rezultat
17.08.2019. 17:00 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

3 - 0

17.08.2019. 17:00 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK Sloboda (Novi Kozarci)

2 - 2

17.08.2019. 17:00 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Banat (Čenta)

2 - 3

17.08.2019. 17:00 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Mladost (Omoljica)

2 - 2

17.08.2019. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) OFK Begej (Žitište)

3 - 1

18.08.2019. 17:00 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Budućnost (Srpska Crnja)

3 - 0

18.08.2019. 17:00 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) FK Radnički (Sutjeska)

4 - 1

18.08.2019. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Sloga (Plandište)

2 - 1

SVI REZULTATI I RASPORED (IZABRATI KOLO)

Utakmica Rezultat
17.08.2019. 17:00 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

3 - 0

17.08.2019. 17:00 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK Sloboda (Novi Kozarci)

2 - 2

17.08.2019. 17:00 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Banat (Čenta)

2 - 3

17.08.2019. 17:00 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Mladost (Omoljica)

2 - 2

17.08.2019. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) OFK Begej (Žitište)

3 - 1

18.08.2019. 17:00 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Budućnost (Srpska Crnja)

3 - 0

18.08.2019. 17:00 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) FK Radnički (Sutjeska)

4 - 1

18.08.2019. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Sloga (Plandište)

2 - 1

REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA

1. KOLO

Utakmica Rezultat
17.08.2019. 17:00 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

3 - 0

17.08.2019. 17:00 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK Sloboda (Novi Kozarci)

2 - 2

17.08.2019. 17:00 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Banat (Čenta)

2 - 3

17.08.2019. 17:00 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Mladost (Omoljica)

2 - 2

17.08.2019. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) OFK Begej (Žitište)

3 - 1

18.08.2019. 17:00 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Budućnost (Srpska Crnja)

3 - 0

18.08.2019. 17:00 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) FK Radnički (Sutjeska)

4 - 1

18.08.2019. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Sloga (Plandište)

2 - 1

KALENDAR LIGE

Loading...