Булевар ослобођења 92/V, 21 000 Нови Сад; Тел: 021/421-401; 021/420-885; 064/8455-490; Факс: 021/66-23-460|kancelarija@fsv.rs

Војвођанска фудбалска лига „Исток“- резултати и табела

Војвођанска фудбалска лига „Исток“- резултати и табела2019-11-19T20:44:44+02:00

ПРЕДСТОЈЕЋЕ УТАКМИЦЕ – 15. КОЛО

Утакмица Резултат
23.11.2019. 13:00 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) ФК Јединство (Нови Бечеј)

-:-

23.11.2019. 13:00 Стадион ОФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Крајина (Крајишник)

-:-

23.11.2019. 13:00 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Борац (Старчево)

-:-

23.11.2019. 13:00 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК ЖАК (Кикинда)

-:-

23.11.2019. 13:00 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

-:-

24.11.2019. 13:00 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Црвена звезда (Војвода Степа)

-:-

24.11.2019. 13:00 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

-:-

24.11.2019. 13:00 Стадион ФК Банат, Чента
ФК Банат (Чента) ФК Нафтагас (Елемир)

-:-

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Слобода (Нови Козарци) 14 10 2 2 39:15 32
2 Logo ФК Јединство (Банатско Карађорђево) 14 9 4 1 30:13 31
3 Logo ФК Нафтагас (Елемир) 14 8 5 1 34:16 29
4 Logo ФК Младост (Омољица) 14 7 4 3 31:20 25
5 Logo OФК Пролетер (Банатски Карловац) 14 7 2 5 23:22 23
6 Logo ФК Црвена звезда (Војвода Степа) 14 7 2 5 23:29 23
7 Logo OФК Кикинда 1909 (Кикинда) 14 7 1 6 30:19 22
8 Logo ФК Крајина (Крајишник) 14 6 3 5 28:26 21
9 Logo ФК Слога (Пландиште) 14 6 2 6 22:24 20
10 Logo ФК Борац (Старчево) 14 6 1 7 30:28 19
11 Logo ФК Јединство (Нови Бечеј) 14 5 1 8 22:29 16
12 Logo ФК Будућност (Српска Црња) 14 5 0 9 22:30 15
13 Logo ФК Банат (Чента) 13 4 2 7 16:27 14
14 Logo ФК ЖАК (Кикинда) 13 4 1 8 19:31 13
15 Logo ФК Раднички (Сутјеска) 14 3 1 10 22:39 10
16 Logo OФК Бегеј (Житиште) 14 1 1 12 14:37 4

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Слобода (Нови Козарци) 14 10 2 2 39:15 32
2 Logo ФК Јединство (Банатско Карађорђево) 14 9 4 1 30:13 31
3 Logo ФК Нафтагас (Елемир) 14 8 5 1 34:16 29
4 Logo ФК Младост (Омољица) 14 7 4 3 31:20 25
5 Logo OФК Пролетер (Банатски Карловац) 14 7 2 5 23:22 23
6 Logo ФК Црвена звезда (Војвода Степа) 14 7 2 5 23:29 23
7 Logo OФК Кикинда 1909 (Кикинда) 14 7 1 6 30:19 22
8 Logo ФК Крајина (Крајишник) 14 6 3 5 28:26 21
9 Logo ФК Слога (Пландиште) 14 6 2 6 22:24 20
10 Logo ФК Борац (Старчево) 14 6 1 7 30:28 19
11 Logo ФК Јединство (Нови Бечеј) 14 5 1 8 22:29 16
12 Logo ФК Будућност (Српска Црња) 14 5 0 9 22:30 15
13 Logo ФК Банат (Чента) 13 4 2 7 16:27 14
14 Logo ФК ЖАК (Кикинда) 13 4 1 8 19:31 13
15 Logo ФК Раднички (Сутјеска) 14 3 1 10 22:39 10
16 Logo OФК Бегеј (Житиште) 14 1 1 12 14:37 4

ПРЕТХОДНЕ УТАКМИЦЕ – 14. КОЛО

Утакмица Резултат
16.11.2019. 13:00 Стадион ФК Црвена звезда, Војвода Степа
ФК Црвена звезда (Војвода Степа) ФК Будућност (Српска Црња)

3 - 0

16.11.2019. 13:00 Стадион ОФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Раднички (Сутјеска)

2 - 0

16.11.2019. 13:00 Стадион ФК Нафтагас, Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК Младост (Омољица)

3 - 3

16.11.2019. 13:00 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) OФК Бегеј (Житиште)

2 - 1

16.11.2019. 13:00 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Слога (Пландиште)

2 - 0

16.11.2019. 13:00 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

0 - 3

17.11.2019. 13:00 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Слобода (Нови Козарци)

0 - 2

17.11.2019. 13:00 Стадион ФК Борац, Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Банат (Чента)

4 - 0

СВИ РЕЗУЛТАТИ И РАСПОРЕД (ИЗАБРАТИ КОЛО)

Утакмица Резултат
17.08.2019. 17:00 Стадион ОФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Црвена звезда (Војвода Степа)

3 - 0

17.08.2019. 17:00 Стадион ФК Нафтагас, Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК Слобода (Нови Козарци)

2 - 2

17.08.2019. 17:00 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Банат (Чента)

2 - 3

17.08.2019. 17:00 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Младост (Омољица)

2 - 2

17.08.2019. 17:00 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) OФК Бегеј (Житиште)

3 - 1

18.08.2019. 17:00 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Будућност (Српска Црња)

3 - 0

18.08.2019. 17:00 Стадион ФК Борац, Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Раднички (Сутјеска)

4 - 1

18.08.2019. 17:00 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Слога (Пландиште)

2 - 1

РЕЗУЛТАТИ ОДИГРАНИХ УТАКМИЦА

14. КОЛО

Утакмица Резултат
16.11.2019. 13:00 Стадион ФК Црвена звезда, Војвода Степа
ФК Црвена звезда (Војвода Степа) ФК Будућност (Српска Црња)

3 - 0

16.11.2019. 13:00 Стадион ОФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Раднички (Сутјеска)

2 - 0

16.11.2019. 13:00 Стадион ФК Нафтагас, Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК Младост (Омољица)

3 - 3

16.11.2019. 13:00 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) OФК Бегеј (Житиште)

2 - 1

16.11.2019. 13:00 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Слога (Пландиште)

2 - 0

16.11.2019. 13:00 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

0 - 3

17.11.2019. 13:00 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Слобода (Нови Козарци)

0 - 2

17.11.2019. 13:00 Стадион ФК Борац, Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Банат (Чента)

4 - 0

13. КОЛО

Утакмица Резултат
09.11.2019. 13:00 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) ФК Црвена звезда (Војвода Степа)

1 - 2

09.11.2019. 13:00 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

2 - 0

09.11.2019. 13:00 Стадион ОФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Нафтагас (Елемир)

0 - 2

09.11.2019. 13:00 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

6 - 3

09.11.2019. 13:00 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК Будућност (Српска Црња)

2 - 4

10.11.2019. 13:00 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Крајина (Крајишник)

5 - 2

10.11.2019. 13:00 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Борац (Старчево)

3 - 2

10.11.2019. 13:00 Стадион ФК Банат, Чента
ФК Банат (Чента) ФК ЖАК (Кикинда)

-:-

12. КОЛО

Утакмица Резултат
02.11.2019. 13:30 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК Слобода (Нови Козарци)

1 - 0

02.11.2019. 13:30 Стадион ОФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Банат (Чента)

2 - 0

02.11.2019. 13:30 Стадион ФК Нафтагас, Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК Слога (Пландиште)

2 - 2

02.11.2019. 13:30 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

1 - 1

02.11.2019. 13:30 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Јединство (Нови Бечеј)

4 - 1

03.11.2019. 13:30 Стадион ФК Црвена звезда, Војвода Степа
ФК Црвена звезда (Војвода Степа) ФК Раднички (Сутјеска)

1 - 1

03.11.2019. 13:30 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Младост (Омољица)

2 - 0

03.11.2019. 13:30 Стадион ФК Борац, Старчево
ФК Борац (Старчево) OФК Бегеј (Житиште)

3 - 1

11. КОЛО

Утакмица Резултат
26.10.2019. 14:00 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Црвена звезда (Војвода Степа)

3 - 3

26.10.2019. 14:00 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

3 - 2

26.10.2019. 14:00 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) ФК Борац (Старчево)

1 - 0

26.10.2019. 14:00 Стадион ОФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК ЖАК (Кикинда)

1 - 3

26.10.2019. 14:00 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Раднички (Сутјеска)

4 - 2

27.10.2019. 14:00 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Нафтагас (Елемир)

3 - 3

27.10.2019. 14:00 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

2 - 0

27.10.2019. 14:00 Стадион ФК Банат, Чента
ФК Банат (Чента) ФК Будућност (Српска Црња)

2 - 0

10. КОЛО

Утакмица Резултат
19.10.2019. 15:00 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК Банат (Чента)

3 - 0

19.10.2019. 15:00 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК Младост (Омољица)

2 - 3

19.10.2019. 15:00 Стадион ОФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) OФК Бегеј (Житиште)

3 - 0

19.10.2019. 15:00 Стадион ФК Нафтагас, Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК Јединство (Нови Бечеј)

2 - 0

19.10.2019. 15:00 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Крајина (Крајишник)

2 - 0

20.10.2019. 15:00 Стадион ФК Црвена звезда, Војвода Степа
ФК Црвена звезда (Војвода Степа) ФК Слобода (Нови Козарци)

0 - 3

20.10.2019. 15:00 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Слога (Пландиште)

1 - 1

20.10.2019. 15:00 Стадион ФК Борац, Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

1 - 0

9. КОЛО

Утакмица Резултат
12.10.2019. 15:00 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Црвена звезда (Војвода Степа)

1 - 2

12.10.2019. 15:00 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Нафтагас (Елемир)

0 - 2

12.10.2019. 15:00 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) ФК Борац (Старчево)

4 - 0

12.10.2019. 15:00 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

2 - 0

12.10.2019. 15:00 Стадион ОФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Будућност (Српска Црња)

2 - 1

13.10.2019. 15:00 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК ЖАК (Кикинда)

4 - 0

13.10.2019. 15:00 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Раднички (Сутјеска)

5 - 2

13.10.2019. 15:00 Стадион ФК Банат, Чента
ФК Банат (Чента) ФК Слобода (Нови Козарци)

1 - 2

8. КОЛО

Утакмица Резултат
05.10.2019. 15:30 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Младост (Омољица)

1 - 0

05.10.2019. 15:30 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) OФК Бегеј (Житиште)

3 - 2

05.10.2019. 15:30 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК Слога (Пландиште)

1 - 0

05.10.2019. 15:30 Стадион ОФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

1 - 1

05.10.2019. 15:30 Стадион ФК Нафтагас, Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

1 - 0

06.10.2019. 15:30 Стадион ФК Црвена звезда, Војвода Степа
ФК Црвена звезда (Војвода Степа) ФК Банат (Чента)

4 - 2

06.10.2019. 15:30 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Јединство (Нови Бечеј)

0 - 2

06.10.2019. 15:30 Стадион ФК Борац, Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Крајина (Крајишник)

0 - 1

7. КОЛО

Утакмица Резултат
28.09.2019. 15:30 Стадион ФК Нафтагас, Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК Црвена звезда (Војвода Степа)

5 - 0

28.09.2019. 15:30 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Борац (Старчево)

4 - 1

28.09.2019. 15:30 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК ЖАК (Кикинда)

3 - 2

28.09.2019. 15:30 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

0 - 0

28.09.2019. 15:30 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) ФК Раднички (Сутјеска)

5 - 1

28.09.2019. 15:30 Стадион ОФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Слобода (Нови Козарци)

1 - 5

29.09.2019. 15:30 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Банат (Чента)

0 - 0

29.09.2019. 15:30 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Будућност (Српска Црња)

2 - 0

6. КОЛО

Утакмица Резултат
21.09.2019. 16:00 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Слога (Пландиште)

7 - 1

21.09.2019. 16:00 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

1 - 2

21.09.2019. 16:00 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК Јединство (Нови Бечеј)

6 - 1

21.09.2019. 16:00 Стадион ОФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Крајина (Крајишник)

2 - 1

22.09.2019. 16:00 Стадион ФК Црвена звезда, Војвода Степа
ФК Црвена звезда (Војвода Степа) ФК Младост (Омољица)

0 - 4

22.09.2019. 16:00 Стадион ФК Банат, Чента
ФК Банат (Чента) OФК Бегеј (Житиште)

4 - 1

22.09.2019. 16:00 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

2 - 5

22.09.2019. 16:00 Стадион ФК Борац, Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Нафтагас (Елемир)

2 - 2

5. КОЛО

Утакмица Резултат
14.09.2019. 16:00 Стадион ФК Нафтагас, Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК ЖАК (Кикинда)

5 - 1

14.09.2019. 16:00 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

4 - 0

14.09.2019. 16:00 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Будућност (Српска Црња)

5 - 2

14.09.2019. 16:00 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) ФК Банат (Чента)

2 - 1

14.09.2019. 16:00 Стадион ОФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Младост (Омољица)

2 - 2

14.09.2019. 16:00 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) ФК Раднички (Сутјеска)

1 - 2

15.09.2019. 16:00 Стадион ФК Борац, Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Црвена звезда (Војвода Степа)

5 - 2

15.09.2019. 16:00 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Слобода (Нови Козарци)

3 - 2

4. КОЛО

Утакмица Резултат
07.09.2019. 16:30 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Јединство (Нови Бечеј)

3 - 0

07.09.2019. 16:30 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК Крајина (Крајишник)

2 - 3

07.09.2019. 16:30 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

1 - 3

07.09.2019. 16:30 Стадион ФК Будућност, Алибунар
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Нафтагас (Елемир)

2 - 1

08.09.2019. 16:30 Стадион ФК Црвена звезда, Војвода Степа
ФК Црвена звезда (Војвода Степа) OФК Бегеј (Житиште)

1 - 0

08.09.2019. 16:30 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Слога (Пландиште)

3 - 2

08.09.2019. 16:30 Стадион ФК Банат, Чента
ФК Банат (Чента) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

1 - 1

08.09.2019. 16:30 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Борац (Старчево)

3 - 2

3. КОЛО

Утакмица Резултат
31.08.2019. 16:30 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Раднички (Сутјеска)

4 - 1

31.08.2019. 16:30 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Слобода (Нови Козарци)

1 - 1

31.08.2019. 16:30 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) ФК Банат (Чента)

5 - 0

31.08.2019. 16:30 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) OФК Бегеј (Житиште)

3 - 2

01.09.2019. 16:30 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Црвена звезда (Војвода Степа)

1 - 3

01.09.2019. 16:30 Стадион ФК Борац, Старчево
ФК Борац (Старчево) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

4 - 2

01.09.2019. 16:30 Стадион ФК Нафтагас, Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК Будућност (Српска Црња)

2 - 0

01.09.2019. 16:30 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Младост (Омољица)

1 - 0

2. КОЛО

Утакмица Резултат
24.08.2019. 17:00 Стадион ОФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

0 - 2

24.08.2019. 17:00 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

1 - 0

24.08.2019. 17:00 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК Нафтагас (Елемир)

1 - 2

24.08.2019. 17:00 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК Борац (Старчево)

4 - 2

24.08.2019. 17:00 Стадион ОФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК ЖАК (Кикинда)

3 - 1

25.08.2019. 17:00 Стадион ФК Црвена звезда, Војвода Степа
ФК Црвена звезда (Војвода Степа) ФК Слога (Пландиште)

2 - 0

25.08.2019. 17:00 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Јединство (Нови Бечеј)

4 - 1

25.08.2019. 17:00 Стадион ФК Банат, Чента
ФК Банат (Чента) ФК Крајина (Крајишник)

2 - 1

1. КОЛО

Утакмица Резултат
17.08.2019. 17:00 Стадион ОФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Црвена звезда (Војвода Степа)

3 - 0

17.08.2019. 17:00 Стадион ФК Нафтагас, Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК Слобода (Нови Козарци)

2 - 2

17.08.2019. 17:00 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Банат (Чента)

2 - 3

17.08.2019. 17:00 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Младост (Омољица)

2 - 2

17.08.2019. 17:00 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) OФК Бегеј (Житиште)

3 - 1

18.08.2019. 17:00 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Будућност (Српска Црња)

3 - 0

18.08.2019. 17:00 Стадион ФК Борац, Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Раднички (Сутјеска)

4 - 1

18.08.2019. 17:00 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Слога (Пландиште)

2 - 1

КАЛЕНДАР ЛИГЕ

Loading...