Булевар ослобођења 92/V, 21 000 Нови Сад; Тел: 021/421-401; 021/420-885; 064/8455-490; Факс: 021/66-23-460|kancelarija@fsv.rs

Војвођанска фудбалска лига „Исток“- резултати и табела

Војвођанска фудбалска лига „Исток“- резултати и табела2019-10-19T18:57:49+02:00

РЕЗУЛТАТИ – 10. КОЛО

Утакмица Резултат
19.10.2019. 15:00 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК Банат (Чента)

3 - 0

19.10.2019. 15:00 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК Младост (Омољица)

2 - 3

19.10.2019. 15:00 Стадион ОФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) OФК Бегеј (Житиште)

3 - 0

19.10.2019. 15:00 Стадион ФК Нафтагас, Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК Јединство (Нови Бечеј)

2 - 0

19.10.2019. 15:00 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Крајина (Крајишник)

2 - 0

20.10.2019. 15:00 Стадион ФК Црвена звезда, Војвода Степа
ФК Црвена звезда (Војвода Степа) ФК Слобода (Нови Козарци)

-:-

20.10.2019. 15:00 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Слога (Пландиште)

-:-

20.10.2019. 15:00 Стадион ФК Борац, Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

-:-

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Нафтагас (Елемир) 10 7 2 1 24:8 23
2 Logo ФК Јединство (Банатско Карађорђево) 9 7 2 0 18:6 23
3 Logo ФК Слобода (Нови Козарци) 9 6 2 1 24:9 20
4 Logo OФК Кикинда 1909 (Кикинда) 10 6 0 4 25:12 18
5 Logo ФК Младост (Омољица) 10 5 3 2 23:13 18
6 Logo OФК Пролетер (Банатски Карловац) 10 5 2 3 16:14 17
7 Logo ФК Црвена звезда (Војвода Степа) 9 5 0 4 14:21 15
8 Logo ФК Крајина (Крајишник) 10 4 2 4 17:17 14
9 Logo ФК Јединство (Нови Бечеј) 10 4 1 5 17:18 13
10 Logo ФК Слога (Пландиште) 9 4 0 5 16:19 12
11 Logo ФК Банат (Чента) 10 3 2 5 14:21 11
12 Logo ФК Борац (Старчево) 9 3 1 5 20:23 10
13 Logo ФК Будућност (Српска Црња) 10 3 0 7 17:23 9
14 Logo ФК Раднички (Сутјеска) 10 3 0 7 17:28 9
15 Logo ФК ЖАК (Кикинда) 9 2 0 7 13:27 6
16 Logo OФК Бегеј (Житиште) 10 1 1 8 11:27 4

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Нафтагас (Елемир) 10 7 2 1 24:8 23
2 Logo ФК Јединство (Банатско Карађорђево) 9 7 2 0 18:6 23
3 Logo ФК Слобода (Нови Козарци) 9 6 2 1 24:9 20
4 Logo OФК Кикинда 1909 (Кикинда) 10 6 0 4 25:12 18
5 Logo ФК Младост (Омољица) 10 5 3 2 23:13 18
6 Logo OФК Пролетер (Банатски Карловац) 10 5 2 3 16:14 17
7 Logo ФК Црвена звезда (Војвода Степа) 9 5 0 4 14:21 15
8 Logo ФК Крајина (Крајишник) 10 4 2 4 17:17 14
9 Logo ФК Јединство (Нови Бечеј) 10 4 1 5 17:18 13
10 Logo ФК Слога (Пландиште) 9 4 0 5 16:19 12
11 Logo ФК Банат (Чента) 10 3 2 5 14:21 11
12 Logo ФК Борац (Старчево) 9 3 1 5 20:23 10
13 Logo ФК Будућност (Српска Црња) 10 3 0 7 17:23 9
14 Logo ФК Раднички (Сутјеска) 10 3 0 7 17:28 9
15 Logo ФК ЖАК (Кикинда) 9 2 0 7 13:27 6
16 Logo OФК Бегеј (Житиште) 10 1 1 8 11:27 4

ПРЕТХОДНЕ УТАКМИЦЕ – 9. КОЛО

Утакмица Резултат
12.10.2019. 15:00 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Црвена звезда (Војвода Степа)

1 - 2

12.10.2019. 15:00 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Нафтагас (Елемир)

0 - 2

12.10.2019. 15:00 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) ФК Борац (Старчево)

4 - 0

12.10.2019. 15:00 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

2 - 0

12.10.2019. 15:00 Стадион ОФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Будућност (Српска Црња)

2 - 1

13.10.2019. 15:00 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК ЖАК (Кикинда)

4 - 0

13.10.2019. 15:00 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Раднички (Сутјеска)

5 - 2

13.10.2019. 15:00 Стадион ФК Банат, Чента
ФК Банат (Чента) ФК Слобода (Нови Козарци)

1 - 2

СВИ РЕЗУЛТАТИ И РАСПОРЕД (ИЗАБРАТИ КОЛО)

Утакмица Резултат
17.08.2019. 17:00 Стадион ОФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Црвена звезда (Војвода Степа)

3 - 0

17.08.2019. 17:00 Стадион ФК Нафтагас, Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК Слобода (Нови Козарци)

2 - 2

17.08.2019. 17:00 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Банат (Чента)

2 - 3

17.08.2019. 17:00 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Младост (Омољица)

2 - 2

17.08.2019. 17:00 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) OФК Бегеј (Житиште)

3 - 1

18.08.2019. 17:00 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Будућност (Српска Црња)

3 - 0

18.08.2019. 17:00 Стадион ФК Борац, Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Раднички (Сутјеска)

4 - 1

18.08.2019. 17:00 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Слога (Пландиште)

2 - 1

РЕЗУЛТАТИ ОДИГРАНИХ УТАКМИЦА

10. КОЛО

Утакмица Резултат
19.10.2019. 15:00 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК Банат (Чента)

3 - 0

19.10.2019. 15:00 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК Младост (Омољица)

2 - 3

19.10.2019. 15:00 Стадион ОФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) OФК Бегеј (Житиште)

3 - 0

19.10.2019. 15:00 Стадион ФК Нафтагас, Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК Јединство (Нови Бечеј)

2 - 0

19.10.2019. 15:00 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Крајина (Крајишник)

2 - 0

20.10.2019. 15:00 Стадион ФК Црвена звезда, Војвода Степа
ФК Црвена звезда (Војвода Степа) ФК Слобода (Нови Козарци)

-:-

20.10.2019. 15:00 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Слога (Пландиште)

-:-

20.10.2019. 15:00 Стадион ФК Борац, Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

-:-

9. КОЛО

Утакмица Резултат
12.10.2019. 15:00 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Црвена звезда (Војвода Степа)

1 - 2

12.10.2019. 15:00 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Нафтагас (Елемир)

0 - 2

12.10.2019. 15:00 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) ФК Борац (Старчево)

4 - 0

12.10.2019. 15:00 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

2 - 0

12.10.2019. 15:00 Стадион ОФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Будућност (Српска Црња)

2 - 1

13.10.2019. 15:00 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК ЖАК (Кикинда)

4 - 0

13.10.2019. 15:00 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Раднички (Сутјеска)

5 - 2

13.10.2019. 15:00 Стадион ФК Банат, Чента
ФК Банат (Чента) ФК Слобода (Нови Козарци)

1 - 2

8. КОЛО

Утакмица Резултат
05.10.2019. 15:30 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Младост (Омољица)

1 - 0

05.10.2019. 15:30 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) OФК Бегеј (Житиште)

3 - 2

05.10.2019. 15:30 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК Слога (Пландиште)

1 - 0

05.10.2019. 15:30 Стадион ОФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

1 - 1

05.10.2019. 15:30 Стадион ФК Нафтагас, Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

1 - 0

06.10.2019. 15:30 Стадион ФК Црвена звезда, Војвода Степа
ФК Црвена звезда (Војвода Степа) ФК Банат (Чента)

4 - 2

06.10.2019. 15:30 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Јединство (Нови Бечеј)

0 - 2

06.10.2019. 15:30 Стадион ФК Борац, Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Крајина (Крајишник)

0 - 1

7. КОЛО

Утакмица Резултат
28.09.2019. 15:30 Стадион ФК Нафтагас, Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК Црвена звезда (Војвода Степа)

5 - 0

28.09.2019. 15:30 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Борац (Старчево)

4 - 1

28.09.2019. 15:30 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК ЖАК (Кикинда)

3 - 2

28.09.2019. 15:30 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

0 - 0

28.09.2019. 15:30 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) ФК Раднички (Сутјеска)

5 - 1

28.09.2019. 15:30 Стадион ОФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Слобода (Нови Козарци)

1 - 5

29.09.2019. 15:30 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Банат (Чента)

0 - 0

29.09.2019. 15:30 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Будућност (Српска Црња)

2 - 0

6. КОЛО

Утакмица Резултат
21.09.2019. 16:00 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Слога (Пландиште)

7 - 1

21.09.2019. 16:00 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

1 - 2

21.09.2019. 16:00 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК Јединство (Нови Бечеј)

6 - 1

21.09.2019. 16:00 Стадион ОФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Крајина (Крајишник)

2 - 1

22.09.2019. 16:00 Стадион ФК Црвена звезда, Војвода Степа
ФК Црвена звезда (Војвода Степа) ФК Младост (Омољица)

0 - 4

22.09.2019. 16:00 Стадион ФК Банат, Чента
ФК Банат (Чента) OФК Бегеј (Житиште)

4 - 1

22.09.2019. 16:00 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

2 - 5

22.09.2019. 16:00 Стадион ФК Борац, Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Нафтагас (Елемир)

2 - 2

5. КОЛО

Утакмица Резултат
14.09.2019. 16:00 Стадион ФК Нафтагас, Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК ЖАК (Кикинда)

5 - 1

14.09.2019. 16:00 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

4 - 0

14.09.2019. 16:00 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Будућност (Српска Црња)

5 - 2

14.09.2019. 16:00 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) ФК Банат (Чента)

2 - 1

14.09.2019. 16:00 Стадион ОФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Младост (Омољица)

2 - 2

14.09.2019. 16:00 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) ФК Раднички (Сутјеска)

1 - 2

15.09.2019. 16:00 Стадион ФК Борац, Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Црвена звезда (Војвода Степа)

5 - 2

15.09.2019. 16:00 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Слобода (Нови Козарци)

3 - 2

4. КОЛО

Утакмица Резултат
07.09.2019. 16:30 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Јединство (Нови Бечеј)

3 - 0

07.09.2019. 16:30 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК Крајина (Крајишник)

2 - 3

07.09.2019. 16:30 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

1 - 3

07.09.2019. 16:30 Стадион ФК Будућност, Алибунар
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Нафтагас (Елемир)

2 - 1

08.09.2019. 16:30 Стадион ФК Црвена звезда, Војвода Степа
ФК Црвена звезда (Војвода Степа) OФК Бегеј (Житиште)

1 - 0

08.09.2019. 16:30 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Слога (Пландиште)

3 - 2

08.09.2019. 16:30 Стадион ФК Банат, Чента
ФК Банат (Чента) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

1 - 1

08.09.2019. 16:30 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Борац (Старчево)

3 - 2

3. КОЛО

Утакмица Резултат
31.08.2019. 16:30 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Раднички (Сутјеска)

4 - 1

31.08.2019. 16:30 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Слобода (Нови Козарци)

1 - 1

31.08.2019. 16:30 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) ФК Банат (Чента)

5 - 0

31.08.2019. 16:30 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) OФК Бегеј (Житиште)

3 - 2

01.09.2019. 16:30 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Црвена звезда (Војвода Степа)

1 - 3

01.09.2019. 16:30 Стадион ФК Борац, Старчево
ФК Борац (Старчево) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

4 - 2

01.09.2019. 16:30 Стадион ФК Нафтагас, Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК Будућност (Српска Црња)

2 - 0

01.09.2019. 16:30 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Младост (Омољица)

1 - 0

2. КОЛО

Утакмица Резултат
24.08.2019. 17:00 Стадион ОФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

0 - 2

24.08.2019. 17:00 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

1 - 0

24.08.2019. 17:00 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК Нафтагас (Елемир)

1 - 2

24.08.2019. 17:00 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК Борац (Старчево)

4 - 2

24.08.2019. 17:00 Стадион ОФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК ЖАК (Кикинда)

3 - 1

25.08.2019. 17:00 Стадион ФК Црвена звезда, Војвода Степа
ФК Црвена звезда (Војвода Степа) ФК Слога (Пландиште)

2 - 0

25.08.2019. 17:00 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Јединство (Нови Бечеј)

4 - 1

25.08.2019. 17:00 Стадион ФК Банат, Чента
ФК Банат (Чента) ФК Крајина (Крајишник)

2 - 1

1. КОЛО

Утакмица Резултат
17.08.2019. 17:00 Стадион ОФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Црвена звезда (Војвода Степа)

3 - 0

17.08.2019. 17:00 Стадион ФК Нафтагас, Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК Слобода (Нови Козарци)

2 - 2

17.08.2019. 17:00 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Банат (Чента)

2 - 3

17.08.2019. 17:00 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Младост (Омољица)

2 - 2

17.08.2019. 17:00 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) OФК Бегеј (Житиште)

3 - 1

18.08.2019. 17:00 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Будућност (Српска Црња)

3 - 0

18.08.2019. 17:00 Стадион ФК Борац, Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Раднички (Сутјеска)

4 - 1

18.08.2019. 17:00 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Слога (Пландиште)

2 - 1

КАЛЕНДАР ЛИГЕ

Loading...