Булевар ослобођења 92/V, 21 000 Нови Сад; Тел: 021/421-401; 021/420-885; 064/8455-490; Факс: 021/66-23-460|kancelarija@fsv.rs

Војвођанска фудбалска лига „Исток“- резултати и табела

Војвођанска фудбалска лига „Исток“- резултати и табела2019-03-21T18:05:35+00:00

18. КОЛО

Утакмица Резултат
23.03.2019. 15:00 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

-:-

23.03.2019. 15:00 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК Младост (Омољица)

-:-

23.03.2019. 15:00 Стадион ФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Раднички (Ковин)

-:-

23.03.2019. 15:00 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) ФК Слобода (Нови Козарци)

-:-

23.03.2019. 15:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Војводина 1928 (Перлез)

-:-

23.03.2019. 15:00 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

-:-

23.03.2019. 15:00 Стадион ФК Бак, Бела Црква
ФК БАК (Бела Црква) ФК Раднички (Сутјеска)

-:-

23.03.2019. 15:00 Стадион ОФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК ЖАК (Кикинда)

-:-

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Козара (Банатско Велико Село) 17 12 3 2 28:9 39
2 Logo ФК Војводина 1928 (Перлез) 17 12 2 3 40:11 38
3 Logo ФК Слобода (Нови Козарци) 17 11 5 1 34:8 38
4 Logo ФК Јединство (Банатско Карађорђево) 17 9 4 4 40:24 31
5 Logo ФК Јединство (Нови Бечеј) 17 8 2 7 40:21 26
6 Logo ФК Будућност (Српска Црња) 17 7 4 6 29:25 25
7 Logo ФК Младост (Омољица) 17 7 2 8 25:25 23
8 Logo ФК Раднички (Сутјеска) 17 7 1 9 28:28 22
9 Logo OФК Бегеј (Житиште) 17 5 7 5 14:14 22
10 Logo ФК Крајина (Крајишник) 17 7 1 9 23:38 22
11 Logo ФК ЖАК (Кикинда) 17 4 7 6 19:28 19
12 Logo ФК БАК (Бела Црква) 17 5 3 9 17:20 18
13 Logo ФК Раднички (Ковин) 17 4 5 8 22:35 17
14 Logo ФК Слога (Пландиште) 17 5 2 10 25:42 17
15 Logo OФК Кикинда 1909 (Кикинда) 17 4 4 9 25:41 16
16 Logo OФК Пролетер (Банатски Карловац) 17 2 2 13 9:49 7

НАПОМЕНА: OФК Пролетер Банатски Карловац  (-1) бод.

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Козара (Банатско Велико Село) 17 12 3 2 28:9 39
2 Logo ФК Војводина 1928 (Перлез) 17 12 2 3 40:11 38
3 Logo ФК Слобода (Нови Козарци) 17 11 5 1 34:8 38
4 Logo ФК Јединство (Банатско Карађорђево) 17 9 4 4 40:24 31
5 Logo ФК Јединство (Нови Бечеј) 17 8 2 7 40:21 26
6 Logo ФК Будућност (Српска Црња) 17 7 4 6 29:25 25
7 Logo ФК Младост (Омољица) 17 7 2 8 25:25 23
8 Logo ФК Раднички (Сутјеска) 17 7 1 9 28:28 22
9 Logo OФК Бегеј (Житиште) 17 5 7 5 14:14 22
10 Logo ФК Крајина (Крајишник) 17 7 1 9 23:38 22
11 Logo ФК ЖАК (Кикинда) 17 4 7 6 19:28 19
12 Logo ФК БАК (Бела Црква) 17 5 3 9 17:20 18
13 Logo ФК Раднички (Ковин) 17 4 5 8 22:35 17
14 Logo ФК Слога (Пландиште) 17 5 2 10 25:42 17
15 Logo OФК Кикинда 1909 (Кикинда) 17 4 4 9 25:41 16
16 Logo OФК Пролетер (Банатски Карловац) 17 2 2 13 9:49 7

НАПОМЕНА: OФК Пролетер Банатски Карловац  (-1) бод.

17. КОЛО

Утакмица Резултат
16.03.2019. 14:30 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

3 - 0

16.03.2019. 14:30 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК БАК (Бела Црква)

2 - 3

16.03.2019. 14:30 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Козара (Банатско Велико Село)

0 - 0

16.03.2019. 14:30 Стадион ФК Раднички, Ковин
ФК Раднички (Ковин) ФК Јединство (Нови Бечеј)

3 - 1

16.03.2019. 14:30 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Будућност (Српска Црња)

2 - 1

17.03.2019. 14:30 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Крајина (Крајишник)

1 - 1

17.03.2019. 14:30 Стадион ФК Војводина 1928, Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Слога (Пландиште)

5 - 0

17.03.2019. 14:30 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) OФК Бегеј (Житиште)

0 - 1

СВИ РЕЗУЛТАТИ И РАСПОРЕД (ИЗАБРАТИ КОЛО)

Утакмица Резултат
18.08.2018. 17:00 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК Крајина (Крајишник)

2 - 1

18.08.2018. 17:00 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) OФК Бегеј (Житиште)

2 - 2

18.08.2018. 17:00 Стадион ФК Раднички, Ковин
ФК Раднички (Ковин) ФК Козара (Банатско Велико Село)

3 - 3

18.08.2018. 17:00 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Слога (Пландиште)

5 - 0

18.08.2018. 17:00 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

3 - 0

18.08.2018. 17:00 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК ЖАК (Кикинда)

4 - 0

19.08.2018. 17:00 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Јединство (Нови Бечеј)

2 - 1

19.08.2018. 17:00 Стадион ФК Војводина 1928, Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК БАК (Бела Црква)

1 - 0

РЕЗУЛТАТИ ОДИГРАНИХ УТАКМИЦА

17. КОЛО

Утакмица Резултат
16.03.2019. 14:30 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

3 - 0

16.03.2019. 14:30 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК БАК (Бела Црква)

2 - 3

16.03.2019. 14:30 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Козара (Банатско Велико Село)

0 - 0

16.03.2019. 14:30 Стадион ФК Раднички, Ковин
ФК Раднички (Ковин) ФК Јединство (Нови Бечеј)

3 - 1

16.03.2019. 14:30 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Будућност (Српска Црња)

2 - 1

17.03.2019. 14:30 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Крајина (Крајишник)

1 - 1

17.03.2019. 14:30 Стадион ФК Војводина 1928, Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Слога (Пландиште)

5 - 0

17.03.2019. 14:30 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) OФК Бегеј (Житиште)

0 - 1

16. КОЛО

Утакмица Резултат
09.03.2019. 14:30 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Будућност (Српска Црња)

3 - 2

09.03.2019. 14:30 Стадион ОФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

2 - 0

09.03.2019. 14:30 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) ФК Младост (Омољица)

4 - 1

09.03.2019. 14:30 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Раднички (Ковин)

4 - 0

09.03.2019. 14:30 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) ФК Слобода (Нови Козарци)

2 - 3

09.03.2019. 14:30 Стадион ФК Бак, Бела Црква
ФК БАК (Бела Црква) ФК Војводина 1928 (Перлез)

0 - 2

09.03.2019. 14:30 Стадион ФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

2 - 2

10.03.2019. 14:30 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Раднички (Сутјеска)

0 - 1

15. КОЛО

Утакмица Резултат
24.11.2018. 13:00 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК Крајина (Крајишник)

1 - 2

24.11.2018. 13:00 Стадион ФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Војводина 1928 (Перлез)

0 - 2

24.11.2018. 13:00 Стадион ФК Бак, Бела Црква
ФК БАК (Бела Црква) ФК Слобода (Нови Козарци)

0 - 1

24.11.2018. 13:00 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) ФК Раднички (Ковин)

3 - 1

24.11.2018. 13:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Младост (Омољица)

2 - 1

24.11.2018. 13:00 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

5 - 0

24.11.2018. 13:00 Стадион ФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Будућност (Српска Црња)

0 - 1

25.11.2018. 13:00 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

1 - 2

14. КОЛО

Утакмица Резултат
17.11.2018. 13:00 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) OФК Бегеј (Житиште)

0 - 1

17.11.2018. 13:00 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК Јединство (Нови Бечеј)

3 - 3

17.11.2018. 13:00 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Козара (Банатско Велико Село)

0 - 2

17.11.2018. 13:00 Стадион ФК Раднички , Ковин
ФК Раднички (Ковин) ФК БАК (Бела Црква)

1 - 0

17.11.2018. 13:00 Стадион "Илија Пантелић" , Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

8 - 0

17.11.2018. 13:00 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Раднички (Сутјеска)

3 - 2

18.11.2018. 13:00 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Слога (Пландиште)

4 - 0

18.11.2018. 13:00 Стадион ФК Војводина, Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК ЖАК (Кикинда)

10 - 0

13. КОЛО

Утакмица Резултат
10.11.2018. 13:00 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Крајина (Крајишник)

5 - 1

10.11.2018. 13:00 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК Војводина 1928 (Перлез)

2 - 3

10.11.2018. 13:00 Стадион ФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Раднички (Ковин)

1 - 0

10.11.2018. 13:00 Стадион ФК Бак, Бела Црква
ФК БАК (Бела Црква) ФК Младост (Омољица)

2 - 4

10.11.2018. 13:00 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

3 - 3

10.11.2018. 13:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Будућност (Српска Црња)

1 - 0

10.11.2018. 13:00 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) OФК Бегеј (Житиште)

2 - 0

11.11.2018. 13:00 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Слобода (Нови Козарци)

1 - 1

12. КОЛО

Утакмица Резултат
03.11.2018. 13:30 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Јединство (Нови Бечеј)

4 - 2

03.11.2018. 13:30 Стадион ФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Козара (Банатско Велико Село)

0 - 1

03.11.2018. 13:30 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК Слога (Пландиште)

4 - 2

03.11.2018. 13:30 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК БАК (Бела Црква)

0 - 3

03.11.2018. 13:30 Стадион ФК Раднички , Ковин
ФК Раднички (Ковин) ФК ЖАК (Кикинда)

1 - 1

03.11.2018. 13:30 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Раднички (Сутјеска)

2 - 0

04.11.2018. 13:30 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

3 - 1

04.11.2018. 13:30 Стадион ФК Војводина, Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

1 - 0

11. КОЛО

Утакмица Резултат
27.10.2018. 14:00 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Слобода (Нови Козарци)

0 - 0

27.10.2018. 14:00 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК Раднички (Ковин)

1 - 2

27.10.2018. 14:00 Стадион ФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

2 - 1

27.10.2018. 14:00 Стадион ФК Бак, Бела Црква
ФК БАК (Бела Црква) ФК Будућност (Српска Црња)

1 - 1

27.10.2018. 14:00 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) OФК Бегеј (Житиште)

1 - 0

27.10.2018. 14:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Јединство (Нови Бечеј)

3 - 0

28.10.2018. 14:00 Стадион ФК Војводина, Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Крајина (Крајишник)

4 - 0

28.10.2018. 14:00 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Младост (Омољица)

2 - 1

10. КОЛО

Утакмица Резултат
20.10.2018. 15:00 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Козара (Банатско Велико Село)

0 - 3

20.10.2018. 15:00 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) ФК Слога (Пландиште)

2 - 1

20.10.2018. 15:00 Стадион ФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК БАК (Бела Црква)

1 - 0

20.10.2018. 15:00 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

3 - 0

20.10.2018. 15:00 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК ЖАК (Кикинда)

2 - 1

20.10.2018. 15:00 Стадион ФК Раднички, Ковин
ФК Раднички (Ковин) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

1 - 3

20.10.2018. 15:00 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Војводина 1928 (Перлез)

3 - 1

21.10.2018. 15:00 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Раднички (Сутјеска)

3 - 1

9. КОЛО

Утакмица Резултат
13.10.2018. 15:00 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Крајина (Крајишник)

1 - 0

13.10.2018. 15:00 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Младост (Омољица)

3 - 0

13.10.2018. 15:00 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

2 - 3

13.10.2018. 15:00 Стадион ФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) OФК Бегеј (Житиште)

1 - 1

13.10.2018. 15:00 Стадион ФК Бак, Бела Црква
ФК БАК (Бела Црква) ФК Јединство (Нови Бечеј)

1 - 0

13.10.2018. 15:00 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) ФК Козара (Банатско Велико Село)

1 - 0

14.10.2018. 15:00 Стадион ФК Војводина, Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Раднички (Ковин)

1 - 1

14.10.2018. 15:00 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Будућност (Српска Црња)

1 - 1

8. КОЛО

Утакмица Резултат
06.10.2018. 15:30 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Слога (Пландиште)

2 - 1

06.10.2018. 15:30 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК БАК (Бела Црква)

1 - 0

06.10.2018. 15:30 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

8 - 0

06.10.2018. 15:30 Стадион ФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК ЖАК (Кикинда)

1 - 0

06.10.2018. 15:30 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК Раднички (Сутјеска)

4 - 2

06.10.2018. 15:30 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

3 - 4

06.10.2018. 15:30 Стадион ФК Раднички, Ковин
ФК Раднички (Ковин) ФК Слобода (Нови Козарци)

0 - 1

07.10.2018. 15:30 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Војводина 1928 (Перлез)

0 - 1

7. КОЛО

Утакмица Резултат
29.09.2018. 15:30 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Будућност (Српска Црња)

5 - 0

29.09.2018. 15:30 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) OФК Бегеј (Житиште)

1 - 0

29.09.2018. 15:30 Стадион ФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Козара (Банатско Велико Село)

0 - 1

29.09.2018. 15:30 Стадион ФК Бак, Бела Црква
ФК БАК (Бела Црква) ФК Слога (Пландиште)

2 - 1

29.09.2018. 15:30 Стадион ФК Раднички, Ковин
ФК Раднички (Ковин) ФК Крајина (Крајишник)

5 - 1

29.09.2018. 15:30 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Младост (Омољица)

2 - 0

30.09.2018. 15:30 Стадион ФК Војводина, Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

3 - 1

30.09.2018. 15:30 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Јединство (Нови Бечеј)

1 - 1

6. КОЛО

Утакмица Резултат
22.09.2018. 16:00 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК БАК (Бела Црква)

2 - 1

22.09.2018. 16:00 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

2 - 0

22.09.2018. 16:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК ЖАК (Кикинда)

1 - 1

22.09.2018. 16:00 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) ФК Раднички (Сутјеска)

2 - 0

22.09.2018. 16:00 Стадион ФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

3 - 3

22.09.2018. 16:00 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК Војводина 1928 (Перлез)

0 - 1

23.09.2018. 16:00 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Слобода (Нови Козарци)

1 - 4

23.09.2018. 16:00 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Раднички (Ковин)

2 - 1

5. КОЛО

Утакмица Резултат
15.09.2018. 16:00 Стадион ФК Раднички, Ковин
ФК Раднички (Ковин) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

1 - 1

15.09.2018. 16:00 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Будућност (Српска Црња)

0 - 0

15.09.2018. 16:00 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Јединство (Нови Бечеј)

1 - 0

15.09.2018. 16:00 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК Козара (Банатско Велико Село)

1 - 0

15.09.2018. 16:00 Стадион ФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК БАК (Бела Црква)

0 - 2

16.09.2018. 16:00 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Крајина (Крајишник)

2 - 3

16.09.2018. 16:00 Стадион ФК Војводина 1928, Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) OФК Бегеј (Житиште)

0 - 0

16.09.2018. 16:00 Стадион ФК ЖАК, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Слога (Пландиште)

0 - 0

4. КОЛО

Утакмица Резултат
08.09.2018. 16:30 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

2 - 1

08.09.2018. 16:30 Стадион ФК БАК, Бела Црква
ФК БАК (Бела Црква) ФК ЖАК (Кикинда)

0 - 1

08.09.2018. 16:30 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) ФК Раднички (Сутјеска)

2 - 3

08.09.2018. 16:30 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

2 - 0

08.09.2018. 16:30 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) ФК Војводина 1928 (Перлез)

1 - 0

08.09.2018. 16:30 Стадион ФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Слобода (Нови Козарци)

0 - 0

08.09.2018. 16:30 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК Раднички (Ковин)

2 - 0

08.09.2018. 16:30 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Младост (Омољица)

1 - 1

3. КОЛО

Утакмица Резултат
01.09.2018. 16:30 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Крајина (Крајишник)

3 - 0

01.09.2018. 16:30 Стадион ФК Раднички, Ковин
ФК Раднички (Ковин) OФК Бегеј (Житиште)

2 - 2

01.09.2018. 16:30 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Јединство (Нови Бечеј)

1 - 0

01.09.2018. 16:30 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Слога (Пландиште)

3 - 4

01.09.2018. 16:30 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК БАК (Бела Црква)

1 - 1

02.09.2018. 16:30 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Будућност (Српска Црња)

1 - 0

02.09.2018. 16:30 Стадион ФК Војводина 1928, Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Козара (Банатско Велико Село)

0 - 1

02.09.2018. 16:30 Стадион ФК ЖАК, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

5 - 0

2. КОЛО

Утакмица Резултат
25.08.2018. 17:00 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК ЖАК (Кикинда)

1 - 3

25.08.2018. 17:00 Стадион ФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Раднички (Сутјеска)

1 - 3

25.08.2018. 17:00 Стадион ФК БАК, Бела Црква
ФК БАК (Бела Црква) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

1 - 1

25.08.2018. 17:00 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) ФК Војводина 1928 (Перлез)

2 - 5

25.08.2018. 17:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Слобода (Нови Козарци)

3 - 2

25.08.2018. 17:00 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) ФК Раднички (Ковин)

8 - 0

25.08.2018. 17:00 Стадион ФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Младост (Омољица)

0 - 0

25.08.2018. 17:00 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

5 - 2

1. КОЛО

Утакмица Резултат
18.08.2018. 17:00 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК Крајина (Крајишник)

2 - 1

18.08.2018. 17:00 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) OФК Бегеј (Житиште)

2 - 2

18.08.2018. 17:00 Стадион ФК Раднички, Ковин
ФК Раднички (Ковин) ФК Козара (Банатско Велико Село)

3 - 3

18.08.2018. 17:00 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Слога (Пландиште)

5 - 0

18.08.2018. 17:00 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

3 - 0

18.08.2018. 17:00 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК ЖАК (Кикинда)

4 - 0

19.08.2018. 17:00 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Јединство (Нови Бечеј)

2 - 1

19.08.2018. 17:00 Стадион ФК Војводина 1928, Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК БАК (Бела Црква)

1 - 0

КАЛЕНДАР ЛИГЕ

Loading...