Bulevar oslobođenja 92/V, 21 102 Novi Sad; T: 021/421-401; 021/420-885; 064/8455-490; F: 021/66-23-460|kancelarija@fsv.rs

Vojvođanska fudbalska liga „Istok“- rezultati i tabela 2020/2021.

Vojvođanska fudbalska liga „Istok“- rezultati i tabela 2020/2021.2021-08-03T12:21:28+02:00

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo OFK Kikinda 1909 (Kikinda) 32 24 3 5 81:25 75
2 Logo FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) 32 21 6 5 80:32 69
3 Logo FK Naftagas (Elemir) 32 18 8 6 95:42 62
4 Logo FK Omladinac FAM (Botoš) 32 17 3 12 76:51 54
5 Logo FK Mladost (Omoljica) 32 15 8 9 95:54 53
6 Logo FK Borac (Starčevo) 32 17 2 13 65:58 53
7 Logo OFK Proleter (Banatski Karlovac) 32 17 0 15 64:59 51
8 Logo FK Jedinstvo (Vlajkovac) 32 15 4 13 66:45 49
9 Logo OFK Begej (Žitište) 32 16 1 15 71:61 49
10 Logo FK Sloga (Plandište) 32 14 3 15 55:70 45
11 Logo FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) 32 13 5 14 55:76 44
12 Logo FK Radnički (Kovin) 32 14 1 17 63:54 43
13 Logo FK Budućnost (Srpska Crnja) 32 13 3 16 53:70 42
14 Logo FK Radnički (Sutjeska) 32 8 4 20 47:102 28
15 Logo FK ŽAK (Kikinda) 32 7 6 19 44:67 27
16 Logo FK Banat (Čenta) 32 7 5 20 23:62 26
17 Logo FK Krajina (Krajišnik) 32 4 2 26 26:131 13

Napomena: FK Krajina (Krajišnik) minus jedan (-1) bod.

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo OFK Kikinda 1909 (Kikinda) 32 24 3 5 81:25 75
2 Logo FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) 32 21 6 5 80:32 69
3 Logo FK Naftagas (Elemir) 32 18 8 6 95:42 62
4 Logo FK Omladinac FAM (Botoš) 32 17 3 12 76:51 54
5 Logo FK Mladost (Omoljica) 32 15 8 9 95:54 53
6 Logo FK Borac (Starčevo) 32 17 2 13 65:58 53
7 Logo OFK Proleter (Banatski Karlovac) 32 17 0 15 64:59 51
8 Logo FK Jedinstvo (Vlajkovac) 32 15 4 13 66:45 49
9 Logo OFK Begej (Žitište) 32 16 1 15 71:61 49
10 Logo FK Sloga (Plandište) 32 14 3 15 55:70 45
11 Logo FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) 32 13 5 14 55:76 44
12 Logo FK Radnički (Kovin) 32 14 1 17 63:54 43
13 Logo FK Budućnost (Srpska Crnja) 32 13 3 16 53:70 42
14 Logo FK Radnički (Sutjeska) 32 8 4 20 47:102 28
15 Logo FK ŽAK (Kikinda) 32 7 6 19 44:67 27
16 Logo FK Banat (Čenta) 32 7 5 20 23:62 26
17 Logo FK Krajina (Krajišnik) 32 4 2 26 26:131 13

Napomena: FK Krajina (Krajišnik) minus jedan (-1) bod.

SVI REZULTATI I RASPORED (IZABRATI KOLO)

Utakmica Rezultat
Sub. 15. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Krajina (Krajišnik)

1 - 1

Sub. 15. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

4 - 3

Sub. 15. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) OFK Begej (Žitište)

1 - 6

Sub. 15. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK Radnički (Kovin)

1 - 0

Ned. 16. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

2 - 0

Ned. 16. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Banat, Čenta
FK Banat (Čenta) FK Omladinac FAM (Botoš)

0 - 1

Ned. 16. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) FK Jedinstvo (Vlajkovac)

0 - 2

Ned. 16. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Sloga (Plandište)

3 - 3

REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA

34. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 29. 05. 2021. 17:30 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Mladost (Omoljica)

2 - 0

Sub. 29. 05. 2021. 17:30 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

1 - 2

Sub. 29. 05. 2021. 17:30 Stadion FK Omladinac, Botoš
FK Omladinac FAM (Botoš) FK Budućnost (Srpska Crnja)

4 - 0

Sub. 29. 05. 2021. 17:30 Stadion FK Jedinstvo, Vlajkovac
FK Jedinstvo (Vlajkovac) FK Borac (Starčevo)

3 - 0

Sub. 29. 05. 2021. 17:30 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Banat (Čenta)

1 - 0

Sub. 29. 05. 2021. 17:30 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

2 - 3

Sub. 29. 05. 2021. 17:30 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) FK ŽAK (Kikinda)

3 - 1

Sub. 29. 05. 2021. 17:30 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK Radnički (Sutjeska)

4 - 4

Slobodna ekipa: FK Naftagas (Elemir)

BILTEN BROJ 34

33. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 29. 05. 2021. 17:30 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Mladost (Omoljica)

2 - 0

Sub. 29. 05. 2021. 17:30 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

1 - 2

Sub. 29. 05. 2021. 17:30 Stadion FK Omladinac, Botoš
FK Omladinac FAM (Botoš) FK Budućnost (Srpska Crnja)

4 - 0

Sub. 29. 05. 2021. 17:30 Stadion FK Jedinstvo, Vlajkovac
FK Jedinstvo (Vlajkovac) FK Borac (Starčevo)

3 - 0

Sub. 29. 05. 2021. 17:30 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Banat (Čenta)

1 - 0

Sub. 29. 05. 2021. 17:30 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

2 - 3

Sub. 29. 05. 2021. 17:30 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) FK ŽAK (Kikinda)

3 - 1

Sub. 29. 05. 2021. 17:30 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK Radnički (Sutjeska)

4 - 4

Slobodna ekipa: FK Krajina (Krajišnik)

BILTEN BROJ 33

32. KOLO

Utakmica Rezultat
Sre. 26. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Naftagas (Elemir)

0 - 6

Sre. 26. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) FK Radnički (Kovin)

4 - 2

Sre. 26. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Banat, Čenta
FK Banat (Čenta) OFK Begej (Žitište)

1 - 2

Sre. 26. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) FK Sloga (Plandište)

6 - 0

Sre. 26. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Jedinstvo (Vlajkovac)

2 - 1

Sre. 26. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Omladinac FAM (Botoš)

4 - 3

Sre. 26. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

1 - 3

Sre. 26. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

0 - 6

Slobodna ekipa: FK Radnički (Sutjeska)

BILTEN BROJ 32

31. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 22. 05. 2021. 17:00 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Krajina (Krajišnik)

9 - 0

Sub. 22. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Vlajkovac
FK Jedinstvo (Vlajkovac) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

5 - 4

Sub. 22. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Budućnost (Srpska Crnja)

3 - 0

Sub. 22. 05. 2021. 17:00 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Borac (Starčevo)

4 - 1

Sub. 22. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

3 - 4

Sub. 22. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK ŽAK (Kikinda)

4 - 4

Ned. 23. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Omladinac, Botoš
FK Omladinac FAM (Botoš) FK Mladost (Omoljica)

3 - 3

Ned. 23. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) FK Banat (Čenta)

7 - 0

Slobodna ekipa: OFK Proleter (Banatski Karlovac)

BILTEN BROJ 31

30. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 15. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) OFK Begej (Žitište)

3 - 2

Sub. 15. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Sloga (Plandište)

6 - 1

Sub. 15. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Omladinac FAM (Botoš)

2 - 6

Sub. 15. 05. 2021. 17:00 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

0 - 1

Ned. 16. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) FK Radnički (Sutjeska)

4 - 1

Ned. 16. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Banat, Čenta
FK Banat (Čenta) FK Naftagas (Elemir)

4 - 3

Ned. 16. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) FK Radnički (Kovin)

1 - 0

Ned. 16. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Jedinstvo (Vlajkovac)

5 - 2

Slobodna ekipa: FK ŽAK (Kikinda)

BILTEN BROJ 30

29. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 08. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Vlajkovac
FK Jedinstvo (Vlajkovac) FK Krajina (Krajišnik)

10 - 1

Sub. 08. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Mladost (Omoljica)

2 - 0

Sub. 08. 05. 2021. 17:00 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

5 - 4

Sub. 08. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK Borac (Starčevo)

3 - 1

Sub. 08. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK Banat (Čenta)

2 - 0

Ned. 09. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Omladinac, Botoš
FK Omladinac FAM (Botoš) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

5 - 2

Ned. 09. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) FK Budućnost (Srpska Crnja)

2 - 4

Ned. 09. 05. 2021. 17:00 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

1 - 3

Slobodna ekipa: OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

BILTEN BROJ 29

28. KOLO

Utakmica Rezultat
Čet. 29. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Naftagas (Elemir)

3 - 2

Sub. 01. 05. 2021. 16:30 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Radnički (Kovin)

0 - 1

Sub. 01. 05. 2021. 16:30 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Sloga (Plandište)

0 - 3

Sub. 01. 05. 2021. 16:30 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Jedinstvo (Vlajkovac)

1 - 2

Sub. 01. 05. 2021. 16:30 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Omladinac FAM (Botoš)

2 - 0

Ned. 02. 05. 2021. 16:30 Stadion FK Banat, Čenta
FK Banat (Čenta) FK ŽAK (Kikinda)

1 - 0

Ned. 02. 05. 2021. 16:30 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) FK Radnički (Sutjeska)

4 - 0

Ned. 02. 05. 2021. 16:30 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) OFK Begej (Žitište)

2 - 4

Slobodna ekipa: FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

BILTEN BROJ 28

27. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 24. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Jedinstvo, Vlajkovac
FK Jedinstvo (Vlajkovac) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

0 - 1

Sub. 24. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

2 - 3

Sub. 24. 04. 2021. 16:30 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Krajina (Krajišnik)

7 - 1

Sub. 24. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

0 - 0

Sub. 24. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK Budućnost (Srpska Crnja)

3 - 1

Ned. 25. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) FK Mladost (Omoljica)

3 - 1

Ned. 25. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Borac (Starčevo)

2 - 3

Ned. 25. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) FK Banat (Čenta)

0 - 0

Slobodna ekipa: FK Omladinac FAM (Botoš)

BILTEN BROJ 27

26. KOLO

Utakmica Rezultat
Sre. 21. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

2 - 1

Sre. 21. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK ŽAK (Kikinda)

0 - 1

Sre. 21. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Radnički (Sutjeska)

2 - 0

Sre. 21. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Naftagas (Elemir)

2 - 4

Sre. 21. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Radnički (Kovin)

0 - 4

Sre. 21. 04. 2021. 16:30 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) OFK Begej (Žitište)

4 - 1

Sre. 21. 04. 2021. 16:30 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Sloga (Plandište)

5 - 0

Sre. 21. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Omladinac, Botoš
FK Omladinac FAM (Botoš) FK Jedinstvo (Vlajkovac)

0 - 2

Slobodna ekipa: FK Banat (Čenta)

BILTEN BROJ 26

25. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 17. 04. 2021. 16:30 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

0 - 3

Sub. 17. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK Krajina (Krajišnik)

9 - 0

Sub. 17. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK Mladost (Omoljica)

5 - 5

Sub. 17. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Omladinac FAM (Botoš)

4 - 3

Ned. 18. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

3 - 0

Ned. 18. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

1 - 1

Ned. 18. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) FK Budućnost (Srpska Crnja)

4 - 2

Ned. 18. 04. 2021. 16:30 Stadion FK Banat, Čenta
FK Banat (Čenta) FK Borac (Starčevo)

0 - 1

Slobodna ekipa: FK Jedinstvo (Vlajkovac)

BILTEN BROJ 25

24. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 10. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Banat (Čenta)

3 - 1

Sub. 10. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

5 - 0

Sub. 10. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Radnički (Sutjeska)

3 - 5

Sub. 10. 04. 2021. 16:00 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Naftagas (Elemir)

1 - 0

Sub. 10. 04. 2021. 16:00 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Radnički (Kovin)

2 - 0

Sub. 10. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Jedinstvo, Vlajkovac
FK Jedinstvo (Vlajkovac) FK Sloga (Plandište)

2 - 1

Ned. 11. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK ŽAK (Kikinda)

1 - 1

Ned. 11. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Omladinac, Botoš
FK Omladinac FAM (Botoš) OFK Begej (Žitište)

1 - 0

Slobodna ekipa: FK Borac (Starčevo)

BILTEN BROJ 24

23. KOLO

Utakmica Rezultat
Sre. 07. 04. 2021. 16:00 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Jedinstvo (Vlajkovac)

0 - 2

Sre. 07. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) FK Omladinac FAM (Botoš)

1 - 2

Sre. 07. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

1 - 0

Sre. 07. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

3 - 1

Sre. 07. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Krajina (Krajišnik)

9 - 0

Sre. 07. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) FK Mladost (Omoljica)

3 - 2

Sre. 07. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Banat, Čenta
FK Banat (Čenta) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

0 - 0

Sre. 07. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) FK Budućnost (Srpska Crnja)

3 - 2

Slobodna ekipa: FK Sloga (Plandište)

BILTEN BROJ 23

22. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 03. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Borac (Starčevo)

1 - 0

Sub. 03. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

0 - 4

Sub. 03. 04. 2021. 16:00 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK ŽAK (Kikinda)

1 - 0

Sub. 03. 04. 2021. 16:00 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Radnički (Sutjeska)

6 - 0

Sub. 03. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Jedinstvo, Vlajkovac
FK Jedinstvo (Vlajkovac) FK Radnički (Kovin)

3 - 0

Sub. 03. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) OFK Begej (Žitište)

1 - 3

Ned. 04. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Banat (Čenta)

4 - 1

Ned. 04. 04. 2021. 16:00 Stadion FK Omladinac, Botoš
FK Omladinac FAM (Botoš) FK Naftagas (Elemir)

0 - 0

Slobodna ekipa: FK Budućnost (Srpska Crnja)

BILTEN BROJ 22

21. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 27. 03. 2021. 15:00 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK Jedinstvo (Vlajkovac)

3 - 0

Sub. 27. 03. 2021. 15:00 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK Omladinac FAM (Botoš)

1 - 1

Sub. 27. 03. 2021. 15:00 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

1 - 3

Ned. 28. 03. 2021. 15:00 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) FK Sloga (Plandište)

5 - 0

Ned. 28. 03. 2021. 15:00 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

0 - 2

Ned. 28. 03. 2021. 15:00 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

2 - 0

Ned. 28. 03. 2021. 15:00 Stadion FK Banat, Čenta
FK Banat (Čenta) FK Krajina (Krajišnik)

3 - 0

Ned. 28. 03. 2021. 15:00 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) FK Mladost (Omoljica)

3 - 3

Slobodna ekipa: OFK Begej (Žitište)

BILTEN BROJ 21

20. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 20. 03. 2021. 15:00 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Borac (Starčevo)

1 - 5

Sub. 20. 03. 2021. 15:00 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Banat (Čenta)

2 - 0

Sub. 20. 03. 2021. 15:00 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

3 - 0

Sub. 20. 03. 2021. 15:00 Stadion FK Jedinstvo, Vlajkovac
FK Jedinstvo (Vlajkovac) FK Radnički (Sutjeska)

5 - 1

Sub. 20. 03. 2021. 15:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Naftagas (Elemir)

2 - 1

Sub. 20. 03. 2021. 15:00 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Radnički (Kovin)

2 - 0

Ned. 21. 03. 2021. 15:00 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Budućnost (Srpska Crnja)

5 - 1

Ned. 21. 03. 2021. 15:00 Stadion FK Omladinac, Botoš
FK Omladinac FAM (Botoš) FK ŽAK (Kikinda)

3 - 1

Slobodna ekipa: FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

BILTEN BROJ 20

19. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 13. 03. 2021. 14:30 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) OFK Begej (Žitište)

2 - 0

Sub. 13. 03. 2021. 14:30 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK Sloga (Plandište)

2 - 0

Sub. 13. 03. 2021. 14:30 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Krajina (Krajišnik)

4 - 0

Sub. 13. 03. 2021. 14:30 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Mladost (Omoljica)

3 - 0

Ned. 14. 03. 2021. 14:30 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Jedinstvo (Vlajkovac)

2 - 4

Ned. 14. 03. 2021. 14:30 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) FK Omladinac FAM (Botoš)

0 - 1

Ned. 14. 03. 2021. 14:30 Stadion FK Banat, Čenta
FK Banat (Čenta) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

1 - 2

Ned. 14. 03. 2021. 14:30 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

0 - 3

Slobodna ekipa: FK Radnički (Kovin)

BILTEN BROJ 19

18. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 06. 03. 2021. 14:30 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

0 - 6

Sub. 06. 03. 2021. 14:30 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Budućnost (Srpska Crnja)

4 - 3

Sub. 06. 03. 2021. 14:30 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Borac (Starčevo)

2 - 0

Sub. 06. 03. 2021. 14:30 Stadion FK Jedinstvo, Vlajkovac
FK Jedinstvo (Vlajkovac) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

1 - 1

Sub. 06. 03. 2021. 14:30 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK ŽAK (Kikinda)

2 - 0

Sub. 06. 03. 2021. 14:30 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Radnički (Sutjeska)

5 - 0

Ned. 07. 03. 2021. 14:30 Stadion FK Omladinac, Botoš
FK Omladinac FAM (Botoš) FK Banat (Čenta)

2 - 0

Ned. 07. 03. 2021. 14:30 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) FK Naftagas (Elemir)

2 - 3

Slobodna ekipa: FK Mladost (Omoljica)

BILTEN BROJ 18

17. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 28. 11. 2020. 13:00 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK ŽAK (Kikinda)

3 - 4

Sub. 28. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

4 - 0

Sub. 28. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Jedinstvo, Vlajkovac
FK Jedinstvo (Vlajkovac) FK Banat (Čenta)

6 - 0

Sub. 28. 11. 2020. 13:00 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Budućnost (Srpska Crnja)

2 - 0

Sub. 28. 11. 2020. 13:00 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

1 - 0

Sub. 28. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Mladost (Omoljica)

0 - 4

Ned. 29. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) FK Radnički (Sutjeska)

5 - 1

Ned. 29. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Omladinac, Botoš
FK Omladinac FAM (Botoš) FK Borac (Starčevo)

5 - 2

BILTEN BROJ 17

16. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 21. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

2 - 3

Sub. 21. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Omladinac FAM (Botoš)

3 - 2

Sub. 21. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK Naftagas (Elemir)

2 - 4

Ned. 22. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

3 - 2

Ned. 22. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) FK Jedinstvo (Vlajkovac)

3 - 2

Ned. 22. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Banat, Čenta
FK Banat (Čenta) FK Sloga (Plandište)

1 - 1

Ned. 22. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) OFK Begej (Žitište)

3 - 2

Ned. 22. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Radnički (Kovin)

0 - 2

BILTEN BROJ 16

15. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 14. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK ŽAK (Kikinda)

3 - 0

Sub. 14. 11. 2020. 13:00 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Banat (Čenta)

2 - 1

Sub. 14. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Borac (Starčevo)

4 - 2

Sub. 14. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Jedinstvo, Vlajkovac
FK Jedinstvo (Vlajkovac) FK Budućnost (Srpska Crnja)

2 - 1

Sub. 14. 11. 2020. 13:00 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Mladost (Omoljica)

1 - 1

Sub. 14. 11. 2020. 13:00 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Krajina (Krajišnik)

3 - 0

Ned. 15. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

5 - 1

Ned. 15. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Omladinac, Botoš
FK Omladinac FAM (Botoš) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

1 - 2

BILTEN BROJ 15

14. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 07. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

1 - 2

Sub. 07. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Jedinstvo (Vlajkovac)

3 - 2

Sub. 07. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Sloga (Plandište)

0 - 3

Ned. 08. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Omladinac FAM (Botoš)

4 - 0

Ned. 08. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) OFK Begej (Žitište)

0 - 1

Ned. 08. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Banat, Čenta
FK Banat (Čenta) FK Radnički (Kovin)

2 - 2

Ned. 08. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) FK Naftagas (Elemir)

3 - 3

Ned. 08. 11. 2020. 13:00 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Radnički (Sutjeska)

3 - 0

BILTEN BROJ 14

13. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 31. 10. 2020. 14:00 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

2 - 1

Sub. 31. 10. 2020. 14:00 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK Banat (Čenta)

6 - 0

Sub. 31. 10. 2020. 14:00 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Budućnost (Srpska Crnja)

2 - 0

Sub. 31. 10. 2020. 14:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

1 - 2

Sub. 31. 10. 2020. 14:00 Stadion FK Jedinstvo, Vlajkovac
FK Jedinstvo (Vlajkovac) FK Mladost (Omoljica)

1 - 1

Sub. 31. 10. 2020. 14:00 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

5 - 2

Ned. 01. 11. 2020. 14:00 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) FK Borac (Starčevo)

1 - 3

Ned. 01. 11. 2020. 14:00 Stadion FK Omladinac, Botoš
FK Omladinac FAM (Botoš) FK Krajina (Krajišnik)

5 - 1

BILTEN BROJ 13

12. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 24. 10. 2020. 14:00 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Omladinac FAM (Botoš)

2 - 1

Sub. 24. 10. 2020. 14:00 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Jedinstvo (Vlajkovac)

1 - 1

Sub. 24. 10. 2020. 14:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) OFK Begej (Žitište)

4 - 0

Sub. 24. 10. 2020. 14:00 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Radnički (Kovin)

1 - 0

Ned. 25. 10. 2020. 14:00 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Sloga (Plandište)

2 - 1

Ned. 25. 10. 2020. 14:00 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) FK Naftagas (Elemir)

2 - 2

Ned. 25. 10. 2020. 14:00 Stadion FK Banat, Čenta
FK Banat (Čenta) FK Radnički (Sutjeska)

0 - 2

Ned. 25. 10. 2020. 14:00 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) FK ŽAK (Kikinda)

0 - 0

BILTEN BROJ 12

11. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 17. 10. 2020. 15:00 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK Borac (Starčevo)

1 - 3

Sub. 17. 10. 2020. 15:00 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK Budućnost (Srpska Crnja)

7 - 0

Sub. 17. 10. 2020. 15:00 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Mladost (Omoljica)

1 - 6

Sub. 17. 10. 2020. 15:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Krajina (Krajišnik)

2 - 1

Sub. 17. 10. 2020. 15:00 Stadion FK Jedinstvo, Vlajkovac
FK Jedinstvo (Vlajkovac) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

2 - 1

Ned. 18. 10. 2020. 15:00 Stadion FK ŽAK, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Banat (Čenta)

0 - 0

Ned. 18. 10. 2020. 15:00 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

0 - 1

Ned. 18. 10. 2020. 15:00 Stadion FK Omladinac, Botoš
FK Omladinac FAM (Botoš) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

2 - 0

BILTEN BROJ 11

10. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 10. 10. 2020. 15:00 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Jedinstvo (Vlajkovac)

2 - 1

Sub. 10. 10. 2020. 15:00 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Sloga (Plandište)

2 - 1

Sub. 10. 10. 2020. 15:00 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) OFK Begej (Žitište)

2 - 1

Sub. 10. 10. 2020. 15:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Naftagas (Elemir)

2 - 2

Sub. 10. 10. 2020. 15:00 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Radnički (Sutjeska)

1 - 0

Ned. 11. 10. 2020. 15:00 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) FK ŽAK (Kikinda)

3 - 0

Ned. 11. 10. 2020. 15:00 Stadion FK Banat, Čenta
FK Banat (Čenta) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

1 - 0

Ned. 11. 10. 2020. 15:00 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Radnički (Kovin)

6 - 2

BILTEN BROJ 10

9. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 03. 10. 2020. 15:30 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

0 - 2

Sub. 03. 10. 2020. 15:30 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK Mladost (Omoljica)

2 - 2

Sub. 03. 10. 2020. 15:30 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

4 - 1

Sub. 03. 10. 2020. 15:30 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

2 - 2

Sub. 03. 10. 2020. 15:30 Stadion FK Jedinstvo, Vlajkovac
FK Jedinstvo (Vlajkovac) FK Omladinac FAM (Botoš)

0 - 1

Ned. 04. 10. 2020. 15:30 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) FK Borac (Starčevo)

2 - 3

Ned. 04. 10. 2020. 15:30 Stadion FK ŽAK, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Budućnost (Srpska Crnja)

2 - 1

Ned. 04. 10. 2020. 15:30 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) FK Krajina (Krajišnik)

4 - 0

BILTEN BROJ 9

8. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 26. 09. 2020. 15:30 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) OFK Begej (Žitište)

2 - 1

Sub. 26. 09. 2020. 15:30 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Radnički (Kovin)

1 - 0

Sub. 26. 09. 2020. 15:30 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Naftagas (Elemir)

1 - 2

Sub. 26. 09. 2020. 15:30 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK ŽAK (Kikinda)

3 - 0

Sub. 26. 09. 2020. 15:30 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

2 - 2

Ned. 27. 09. 2020. 15:30 Stadion FK Omladinac, Botoš
FK Omladinac FAM (Botoš) FK Sloga (Plandište)

6 - 1

Ned. 27. 09. 2020. 15:30 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Radnički (Sutjeska)

5 - 0

Ned. 27. 09. 2020. 15:30 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) FK Banat (Čenta)

2 - 1

BILTEN BROJ 8

7. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 19. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK Krajina (Krajišnik)

0 - 3

Sub. 19. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

3 - 0

Sub. 19. 09. 2020. 16:00 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Omladinac FAM (Botoš)

2 - 1

Sub. 19. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Jedinstvo (Vlajkovac)

3 - 1

Ned. 20. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Banat, Čenta
FK Banat (Čenta) FK Budućnost (Srpska Crnja)

2 - 1

Ned. 20. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

0 - 8

Ned. 20. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Mladost (Omoljica)

0 - 1

Ned. 20. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

2 - 4

BILTEN BROJ 7

6. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 12. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Jedinstvo, Vlajkovac
FK Jedinstvo (Vlajkovac) OFK Begej (Žitište)

0 - 0

Sub. 12. 09. 2020. 16:00 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Radnički (Sutjeska)

6 - 3

Sub. 12. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK ŽAK (Kikinda)

2 - 1

Sub. 12. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Banat (Čenta)

2 - 1

Sub. 12. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Borac (Starčevo)

4 - 1

Sub. 12. 09. 2020. 16:00 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Naftagas (Elemir)

2 - 2

Ned. 13. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Omladinac, Botoš
FK Omladinac FAM (Botoš) FK Radnički (Kovin)

6 - 1

Ned. 13. 09. 2020. 16:00 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

8 - 0

BILTEN BROJ 6

5. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 05. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

0 - 4

Sub. 05. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK Omladinac FAM (Botoš)

6 - 1

Sub. 05. 09. 2020. 16:30 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Sloga (Plandište)

3 - 1

Ned. 06. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

0 - 1

Ned. 06. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Banat, Čenta
FK Banat (Čenta) FK Mladost (Omoljica)

0 - 4

Ned. 06. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) FK Krajina (Krajišnik)

2 - 1

Ned. 06. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

3 - 1

Ned. 06. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) FK Jedinstvo (Vlajkovac)

2 - 0

BILTEN BROJ 5

4. KOLO

Utakmica Rezultat
Sre. 02. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Radnički (Kovin)

3 - 0

Sre. 02. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Jedinstvo, Vlajkovac
FK Jedinstvo (Vlajkovac) FK Naftagas (Elemir)

0 - 2

Sre. 02. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Omladinac, Botoš
FK Omladinac FAM (Botoš) FK Radnički (Sutjeska)

8 - 0

Sre. 02. 09. 2020. 16:30 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK ŽAK (Kikinda)

4 - 1

Sre. 02. 09. 2020. 16:30 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

6 - 2

Sre. 02. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Banat (Čenta)

1 - 0

Sre. 02. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Borac (Starčevo)

5 - 1

Sre. 02. 09. 2020. 16:30 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Budućnost (Srpska Crnja)

2 - 2

BILTEN BROJ 4

3. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 29. 08. 2020. 16:30 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Mladost (Omoljica)

1 - 1

Sub. 29. 08. 2020. 16:30 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK Jedinstvo (Vlajkovac)

2 - 1

Sub. 29. 08. 2020. 16:30 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK Sloga (Plandište)

4 - 1

Ned. 30. 08. 2020. 16:30 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) FK Krajina (Krajišnik)

3 - 1

Ned. 30. 08. 2020. 16:30 Stadion FK Banat, Čenta
FK Banat (Čenta) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

1 - 0

Ned. 30. 08. 2020. 16:30 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

0 - 3

Ned. 30. 08. 2020. 16:30 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Omladinac FAM (Botoš)

0 - 1

Ned. 30. 08. 2020. 16:30 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) OFK Begej (Žitište)

1 - 0

BILTEN BROJ 3

2. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 22. 08. 2020. 17:00 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Naftagas (Elemir)

3 - 2

Sub. 22. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Radnički (Sutjeska)

2 - 1

Sub. 22. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Vlajkovac
FK Jedinstvo (Vlajkovac) FK ŽAK (Kikinda)

3 - 0

Sub. 22. 08. 2020. 17:00 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Banat (Čenta)

3 - 0

Sub. 22. 08. 2020. 17:00 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Borac (Starčevo)

3 - 2

Sub. 22. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Budućnost (Srpska Crnja)

1 - 2

Ned. 23. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Omladinac, Botoš
FK Omladinac FAM (Botoš) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

1 - 2

Ned. 23. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

0 - 1

BILTEN BROJ 2

1. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 15. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Krajina (Krajišnik)

1 - 1

Sub. 15. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

4 - 3

Sub. 15. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) OFK Begej (Žitište)

1 - 6

Sub. 15. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK Radnički (Kovin)

1 - 0

Ned. 16. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

2 - 0

Ned. 16. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Banat, Čenta
FK Banat (Čenta) FK Omladinac FAM (Botoš)

0 - 1

Ned. 16. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) FK Jedinstvo (Vlajkovac)

0 - 2

Ned. 16. 08. 2020. 17:00 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Sloga (Plandište)

3 - 3

BILTEN BROJ 1

KALENDAR LIGE

Loading...

ARHIVA

Vojvođanska fudbalska liga „Istok“- rezultati i tabela 2019/2020.
Vojvođanska fudbalska liga „Istok“- rezultati i tabela 2018/2019.