Bulevar oslobođenja 92/V, 21 102 Novi Sad; Tel: 021/421-401; 021/420-885; 064/8455-490; Faks: 021/66-23-460|kancelarija@fsv.rs

Vojvođanska fudbalska liga „Istok“- rezultati i tabela 2019/2020.

Vojvođanska fudbalska liga „Istok“- rezultati i tabela 2019/2020.2020-10-20T15:00:52+02:00

NAPOMENA – liga je okončana sledećom odlukom Odbora za hitna pitanja FS Srbije:

Sva prvenstvena i kup fudbalska i futsal takmičenja u svim uzrasnim kategorijama, osim takmičenja u Super i Prvoj ligi Srbije za muškarce (profesionalne lige) i fudbalskom Kupu Srbije za muškarce, smatraju se završenim danom proglašenja vanrednog stanja na teritoriji Republike Srbije dana 15. marta 2020. godine.

Svi fudbalski savezi u čijoj su nadležnosti prvenstvena fudbalska i futsal takmičenja za koja je stavom 1. ovog člana Odluke propisano da su završena 15. marta 2020. godine, utvrdiće konačan plasman fudbalskih/futsal klubova na tabeli na osnovu rezultata ostvarenih na utakmicama odigranim zaključno sa 15. martom 2020. godine i to tako što će se pobednikom takmičenja smatrati fudbalski klub ili futsal klub koji je osvojio najveći broj bodova.

Odluke Odbora za hitna pitanja FSS

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo FK Sloboda (Novi Kozarci) 17 13 2 2 45:16 41
2 Logo FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) 17 12 4 1 42:16 40
3 Logo FK Mladost (Omoljica) 17 10 4 3 41:21 34
4 Logo FK Naftagas (Elemir) 17 9 6 2 41:20 33
5 Logo FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) 17 9 2 6 30:38 29
6 Logo FK Krajina (Krajišnik) 17 7 3 7 32:32 24
7 Logo FK Budućnost (Srpska Crnja) 17 8 0 9 31:32 24
8 Logo FK Sloga (Plandište) 17 7 2 8 27:31 23
9 Logo OFK Proleter (Banatski Karlovac) 17 7 2 8 27:33 23
10 Logo OFK Kikinda 1909 (Kikinda) 17 7 1 9 31:25 22
11 Logo FK Borac (Starčevo) 17 7 1 9 37:32 22
12 Logo FK ŽAK (Kikinda) 17 6 2 9 29:37 20
13 Logo FK Banat (Čenta) 17 5 3 9 18:34 17
14 Logo FK Jedinstvo (Novi Bečej) 17 5 1 11 23:35 16
15 Logo FK Radnički (Sutjeska) 17 3 2 12 24:54 11
16 Logo OFK Begej (Žitište) 17 3 1 13 19:41 10

NAPOMENA: FK Banat (Čenta) kažnjen je oduzimanjem jednog boda (-1).

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo FK Sloboda (Novi Kozarci) 17 13 2 2 45:16 41
2 Logo FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) 17 12 4 1 42:16 40
3 Logo FK Mladost (Omoljica) 17 10 4 3 41:21 34
4 Logo FK Naftagas (Elemir) 17 9 6 2 41:20 33
5 Logo FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) 17 9 2 6 30:38 29
6 Logo FK Krajina (Krajišnik) 17 7 3 7 32:32 24
7 Logo FK Budućnost (Srpska Crnja) 17 8 0 9 31:32 24
8 Logo FK Sloga (Plandište) 17 7 2 8 27:31 23
9 Logo OFK Proleter (Banatski Karlovac) 17 7 2 8 27:33 23
10 Logo OFK Kikinda 1909 (Kikinda) 17 7 1 9 31:25 22
11 Logo FK Borac (Starčevo) 17 7 1 9 37:32 22
12 Logo FK ŽAK (Kikinda) 17 6 2 9 29:37 20
13 Logo FK Banat (Čenta) 17 5 3 9 18:34 17
14 Logo FK Jedinstvo (Novi Bečej) 17 5 1 11 23:35 16
15 Logo FK Radnički (Sutjeska) 17 3 2 12 24:54 11
16 Logo OFK Begej (Žitište) 17 3 1 13 19:41 10

NAPOMENA: FK Banat (Čenta) kažnjen je oduzimanjem jednog boda (-1).

SVI REZULTATI I RASPORED (IZABRATI KOLO)

Utakmica Rezultat
Sub. 17. 08. 2019. 17:00 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

3 - 0

Sub. 17. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK Sloboda (Novi Kozarci)

2 - 2

Sub. 17. 08. 2019. 17:00 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Banat (Čenta)

2 - 3

Sub. 17. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Mladost (Omoljica)

2 - 2

Sub. 17. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) OFK Begej (Žitište)

3 - 1

Ned. 18. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Budućnost (Srpska Crnja)

3 - 0

Ned. 18. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) FK Radnički (Sutjeska)

4 - 1

Ned. 18. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Sloga (Plandište)

2 - 1

REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA

17. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 14. 03. 2020. 14:30 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

2 - 4

Sub. 14. 03. 2020. 14:30 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) FK Mladost (Omoljica)

1 - 3

Sub. 14. 03. 2020. 14:30 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Banat (Čenta)

3 - 0

Sub. 14. 03. 2020. 14:30 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Sloboda (Novi Kozarci)

1 - 2

Sub. 14. 03. 2020. 14:30 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK Radnički (Sutjeska)

6 - 0

Ned. 15. 03. 2020. 14:30 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) OFK Begej (Žitište)

3 - 2

Ned. 15. 03. 2020. 14:30 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) FK Budućnost (Srpska Crnja)

0 - 3

Ned. 15. 03. 2020. 14:30 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

5 - 1

BILTEN BROJ 17

16. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 07. 03. 2020. 14:30 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK ŽAK (Kikinda)

3 - 0

Sub. 07. 03. 2020. 14:30 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK Borac (Starčevo)

0 - 7

Sub. 07. 03. 2020. 14:30 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK Naftagas (Elemir)

3 - 0

Sub. 07. 03. 2020. 14:30 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

1 - 0

Sub. 07. 03. 2020. 14:30 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

1 - 3

Ned. 08. 03. 2020. 14:30 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

3 - 1

Ned. 08. 03. 2020. 14:30 Stadion FK Banat, Čenta
FK Banat (Čenta) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

1 - 0

Ned. 08. 03. 2020. 14:30 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Krajina (Krajišnik)

4 - 0

BILTEN BROJ 16

15. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 23. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

2 - 0

Sub. 23. 11. 2019. 13:00 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Krajina (Krajišnik)

2 - 1

Sub. 23. 11. 2019. 13:00 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK Borac (Starčevo)

1 - 0

Sub. 23. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK ŽAK (Kikinda)

2 - 2

Sub. 23. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

3 - 2

Ned. 24. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

6 - 0

Ned. 24. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

3 - 0

Ned. 24. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Banat, Čenta
FK Banat (Čenta) FK Naftagas (Elemir)

1 - 1

BILTEN BROJ 15

14. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 16. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) FK Budućnost (Srpska Crnja)

3 - 0

Sub. 16. 11. 2019. 13:00 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Radnički (Sutjeska)

2 - 0

Sub. 16. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK Mladost (Omoljica)

3 - 3

Sub. 16. 11. 2019. 13:00 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) OFK Begej (Žitište)

2 - 1

Sub. 16. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Sloga (Plandište)

2 - 0

Sub. 16. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

0 - 3

Ned. 17. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Sloboda (Novi Kozarci)

0 - 2

Ned. 17. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) FK Banat (Čenta)

4 - 0

13. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 09. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

1 - 2

Sub. 09. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

2 - 0

Sub. 09. 11. 2019. 13:00 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Naftagas (Elemir)

0 - 2

Sub. 09. 11. 2019. 13:00 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

6 - 3

Sub. 09. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK Budućnost (Srpska Crnja)

2 - 4

Ned. 10. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Krajina (Krajišnik)

5 - 2

Ned. 10. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Borac (Starčevo)

3 - 2

Ned. 10. 11. 2019. 13:00 Stadion FK Banat, Čenta
FK Banat (Čenta) FK ŽAK (Kikinda)

0 - 3

12. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 02. 11. 2019. 13:30 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Sloboda (Novi Kozarci)

1 - 0

Sub. 02. 11. 2019. 13:30 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Banat (Čenta)

2 - 0

Sub. 02. 11. 2019. 13:30 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK Sloga (Plandište)

2 - 2

Sub. 02. 11. 2019. 13:30 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

1 - 1

Sub. 02. 11. 2019. 13:30 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

4 - 1

Ned. 03. 11. 2019. 13:30 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) FK Radnički (Sutjeska)

1 - 1

Ned. 03. 11. 2019. 13:30 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Mladost (Omoljica)

2 - 0

Ned. 03. 11. 2019. 13:30 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) OFK Begej (Žitište)

3 - 1

11. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 26. 10. 2019. 14:00 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

3 - 3

Sub. 26. 10. 2019. 14:00 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

3 - 2

Sub. 26. 10. 2019. 14:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Borac (Starčevo)

1 - 0

Sub. 26. 10. 2019. 14:00 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK ŽAK (Kikinda)

1 - 3

Sub. 26. 10. 2019. 14:00 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK Radnički (Sutjeska)

4 - 2

Ned. 27. 10. 2019. 14:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Naftagas (Elemir)

3 - 3

Ned. 27. 10. 2019. 14:00 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

2 - 0

Ned. 27. 10. 2019. 14:00 Stadion FK Banat, Čenta
FK Banat (Čenta) FK Budućnost (Srpska Crnja)

2 - 0

10. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 19. 10. 2019. 15:00 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK Banat (Čenta)

3 - 0

Sub. 19. 10. 2019. 15:00 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Mladost (Omoljica)

2 - 3

Sub. 19. 10. 2019. 15:00 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) OFK Begej (Žitište)

3 - 0

Sub. 19. 10. 2019. 15:00 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

2 - 0

Sub. 19. 10. 2019. 15:00 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Krajina (Krajišnik)

2 - 0

Ned. 20. 10. 2019. 15:00 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) FK Sloboda (Novi Kozarci)

0 - 3

Ned. 20. 10. 2019. 15:00 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Sloga (Plandište)

1 - 1

Ned. 20. 10. 2019. 15:00 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

1 - 0

9. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 12. 10. 2019. 15:00 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

1 - 2

Sub. 12. 10. 2019. 15:00 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Naftagas (Elemir)

0 - 2

Sub. 12. 10. 2019. 15:00 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) FK Borac (Starčevo)

4 - 0

Sub. 12. 10. 2019. 15:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

2 - 0

Sub. 12. 10. 2019. 15:00 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Budućnost (Srpska Crnja)

2 - 1

Ned. 13. 10. 2019. 15:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK ŽAK (Kikinda)

4 - 0

Ned. 13. 10. 2019. 15:00 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Radnički (Sutjeska)

5 - 2

Ned. 13. 10. 2019. 15:00 Stadion FK Banat, Čenta
FK Banat (Čenta) FK Sloboda (Novi Kozarci)

1 - 2

8. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 05. 10. 2019. 15:30 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK Mladost (Omoljica)

1 - 0

Sub. 05. 10. 2019. 15:30 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) OFK Begej (Žitište)

3 - 2

Sub. 05. 10. 2019. 15:30 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Sloga (Plandište)

1 - 0

Sub. 05. 10. 2019. 15:30 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

1 - 1

Sub. 05. 10. 2019. 15:30 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

1 - 0

Ned. 06. 10. 2019. 15:30 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) FK Banat (Čenta)

4 - 2

Ned. 06. 10. 2019. 15:30 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

0 - 2

Ned. 06. 10. 2019. 15:30 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) FK Krajina (Krajišnik)

0 - 1

7. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 28. 09. 2019. 15:30 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

5 - 0

Sub. 28. 09. 2019. 15:30 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Borac (Starčevo)

4 - 1

Sub. 28. 09. 2019. 15:30 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK ŽAK (Kikinda)

3 - 2

Sub. 28. 09. 2019. 15:30 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

0 - 0

Sub. 28. 09. 2019. 15:30 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Radnički (Sutjeska)

5 - 1

Sub. 28. 09. 2019. 15:30 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Sloboda (Novi Kozarci)

1 - 5

Ned. 29. 09. 2019. 15:30 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Banat (Čenta)

0 - 0

Ned. 29. 09. 2019. 15:30 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Budućnost (Srpska Crnja)

2 - 0

6. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 21. 09. 2019. 16:00 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK Sloga (Plandište)

7 - 1

Sub. 21. 09. 2019. 16:00 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

1 - 2

Sub. 21. 09. 2019. 16:00 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

6 - 1

Sub. 21. 09. 2019. 16:00 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Krajina (Krajišnik)

2 - 1

Ned. 22. 09. 2019. 16:00 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) FK Mladost (Omoljica)

0 - 4

Ned. 22. 09. 2019. 16:00 Stadion FK Banat, Čenta
FK Banat (Čenta) OFK Begej (Žitište)

4 - 1

Ned. 22. 09. 2019. 16:00 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

2 - 5

Ned. 22. 09. 2019. 16:00 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) FK Naftagas (Elemir)

2 - 2

5. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 14. 09. 2019. 16:00 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK ŽAK (Kikinda)

5 - 1

Sub. 14. 09. 2019. 16:00 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

4 - 0

Sub. 14. 09. 2019. 16:00 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Budućnost (Srpska Crnja)

5 - 2

Sub. 14. 09. 2019. 16:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Banat (Čenta)

2 - 1

Sub. 14. 09. 2019. 16:00 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Mladost (Omoljica)

2 - 2

Sub. 14. 09. 2019. 16:00 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) FK Radnički (Sutjeska)

1 - 2

Ned. 15. 09. 2019. 16:00 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

5 - 2

Ned. 15. 09. 2019. 16:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Sloboda (Novi Kozarci)

3 - 2

4. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 07. 09. 2019. 16:30 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

3 - 0

Sub. 07. 09. 2019. 16:30 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK Krajina (Krajišnik)

2 - 3

Sub. 07. 09. 2019. 16:30 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

1 - 3

Sub. 07. 09. 2019. 16:30 Stadion FK Budućnost, Alibunar
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Naftagas (Elemir)

2 - 1

Ned. 08. 09. 2019. 16:30 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) OFK Begej (Žitište)

1 - 0

Ned. 08. 09. 2019. 16:30 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Sloga (Plandište)

3 - 2

Ned. 08. 09. 2019. 16:30 Stadion FK Banat, Čenta
FK Banat (Čenta) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

1 - 1

Ned. 08. 09. 2019. 16:30 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Borac (Starčevo)

3 - 2

3. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 31. 08. 2019. 16:30 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Radnički (Sutjeska)

4 - 1

Sub. 31. 08. 2019. 16:30 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Sloboda (Novi Kozarci)

1 - 1

Sub. 31. 08. 2019. 16:30 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) FK Banat (Čenta)

5 - 0

Sub. 31. 08. 2019. 16:30 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) OFK Begej (Žitište)

3 - 2

Ned. 01. 09. 2019. 16:30 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

1 - 3

Ned. 01. 09. 2019. 16:30 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

4 - 2

Ned. 01. 09. 2019. 16:30 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK Budućnost (Srpska Crnja)

2 - 0

Ned. 01. 09. 2019. 16:30 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Mladost (Omoljica)

1 - 0

2. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 24. 08. 2019. 17:00 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

0 - 2

Sub. 24. 08. 2019. 17:00 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

1 - 0

Sub. 24. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK Naftagas (Elemir)

1 - 2

Sub. 24. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Borac (Starčevo)

4 - 2

Sub. 24. 08. 2019. 17:00 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK ŽAK (Kikinda)

3 - 1

Ned. 25. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Crvena zvezda, Vojvoda Stepa
FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) FK Sloga (Plandište)

2 - 0

Ned. 25. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

4 - 1

Ned. 25. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Banat, Čenta
FK Banat (Čenta) FK Krajina (Krajišnik)

2 - 1

1. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 17. 08. 2019. 17:00 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Crvena zvezda (Vojvoda Stepa)

3 - 0

Sub. 17. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Naftagas, Elemir
FK Naftagas (Elemir) FK Sloboda (Novi Kozarci)

2 - 2

Sub. 17. 08. 2019. 17:00 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Banat (Čenta)

2 - 3

Sub. 17. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Mladost (Omoljica)

2 - 2

Sub. 17. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) OFK Begej (Žitište)

3 - 1

Ned. 18. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Budućnost (Srpska Crnja)

3 - 0

Ned. 18. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Borac, Starčevo
FK Borac (Starčevo) FK Radnički (Sutjeska)

4 - 1

Ned. 18. 08. 2019. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Sloga (Plandište)

2 - 1

KALENDAR LIGE

Loading...