Војвођанска фудбалска лига „Исток“- резултати и табела 2019/2020.

Војвођанска фудбалска лига „Исток“- резултати и табела 2019/2020.2020-08-09T18:56:41+02:00

НАПОМЕНА – лига је окончана следећом одлуком Одбора за хитна питања ФС Србије:

Сва првенствена и куп фудбалска и футсал такмичења у свим узрасним категоријама, осим такмичења у Супер и Првој лиги Србије за мушкарце (професионалне лиге) и фудбалском Купу Србије за мушкарце, сматрају се завршеним даном проглашења ванредног стања на територији Републике Србије дана 15. марта 2020. године.

Сви фудбалски савези у чијој су надлежности првенствена фудбалска и футсал такмичења за која је ставом 1. овог члана Одлуке прописано да су завршена 15. марта 2020. године, утврдиће коначан пласман фудбалских/футсал клубова на табели на основу резултата остварених на утакмицама одиграним закључно са 15. мартом 2020. године и то тако што ће се победником такмичења сматрати фудбалски клуб или футсал клуб који је освојио највећи број бодова.

Одлуке Одбора за хитна питања ФСС

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Слобода (Нови Козарци) 17 13 2 2 45:16 41
2 Logo ФК Јединство (Банатско Карађорђево) 17 12 4 1 42:16 40
3 Logo ФК Младост (Омољица) 17 10 4 3 41:21 34
4 Logo ФК Нафтагас (Елемир) 17 9 6 2 41:20 33
5 Logo ФК Црвена звезда (Војвода Степа) 17 9 2 6 30:38 29
6 Logo ФК Крајина (Крајишник) 17 7 3 7 32:32 24
7 Logo ФК Будућност (Српска Црња) 17 8 0 9 31:32 24
8 Logo ФК Слога (Пландиште) 17 7 2 8 27:31 23
9 Logo OФК Пролетер (Банатски Карловац) 17 7 2 8 27:33 23
10 Logo OФК Кикинда 1909 (Кикинда) 17 7 1 9 31:25 22
11 Logo ФК Борац (Старчево) 17 7 1 9 37:32 22
12 Logo ФК ЖАК (Кикинда) 17 6 2 9 29:37 20
13 Logo ФК Банат (Чента) 17 5 3 9 18:34 17
14 Logo ФК Јединство (Нови Бечеј) 17 5 1 11 23:35 16
15 Logo ФК Раднички (Сутјеска) 17 3 2 12 24:54 11
16 Logo OФК Бегеј (Житиште) 17 3 1 13 19:41 10

НАПОМЕНА: ФК Банат (Чента) кажњен је одузимањем једног бода (-1).

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Слобода (Нови Козарци) 17 13 2 2 45:16 41
2 Logo ФК Јединство (Банатско Карађорђево) 17 12 4 1 42:16 40
3 Logo ФК Младост (Омољица) 17 10 4 3 41:21 34
4 Logo ФК Нафтагас (Елемир) 17 9 6 2 41:20 33
5 Logo ФК Црвена звезда (Војвода Степа) 17 9 2 6 30:38 29
6 Logo ФК Крајина (Крајишник) 17 7 3 7 32:32 24
7 Logo ФК Будућност (Српска Црња) 17 8 0 9 31:32 24
8 Logo ФК Слога (Пландиште) 17 7 2 8 27:31 23
9 Logo OФК Пролетер (Банатски Карловац) 17 7 2 8 27:33 23
10 Logo OФК Кикинда 1909 (Кикинда) 17 7 1 9 31:25 22
11 Logo ФК Борац (Старчево) 17 7 1 9 37:32 22
12 Logo ФК ЖАК (Кикинда) 17 6 2 9 29:37 20
13 Logo ФК Банат (Чента) 17 5 3 9 18:34 17
14 Logo ФК Јединство (Нови Бечеј) 17 5 1 11 23:35 16
15 Logo ФК Раднички (Сутјеска) 17 3 2 12 24:54 11
16 Logo OФК Бегеј (Житиште) 17 3 1 13 19:41 10

НАПОМЕНА: ФК Банат (Чента) кажњен је одузимањем једног бода (-1).

СВИ РЕЗУЛТАТИ И РАСПОРЕД (ИЗАБРАТИ КОЛО)

Утакмица Резултат
Суб. 17. 08. 2019. 17:00 Стадион ОФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Црвена звезда (Војвода Степа)

3 - 0

Суб. 17. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Нафтагас, Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК Слобода (Нови Козарци)

2 - 2

Суб. 17. 08. 2019. 17:00 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Банат (Чента)

2 - 3

Суб. 17. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Младост (Омољица)

2 - 2

Суб. 17. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) OФК Бегеј (Житиште)

3 - 1

Нед. 18. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Будућност (Српска Црња)

3 - 0

Нед. 18. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Борац, Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Раднички (Сутјеска)

4 - 1

Нед. 18. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Слога (Пландиште)

2 - 1

РЕЗУЛТАТИ ОДИГРАНИХ УТАКМИЦА

17. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 14. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) ФК Црвена звезда (Војвода Степа)

2 - 4

Суб. 14. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) ФК Младост (Омољица)

1 - 3

Суб. 14. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Банат (Чента)

3 - 0

Суб. 14. 03. 2020. 14:30 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Слобода (Нови Козарци)

1 - 2

Суб. 14. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Нафтагас, Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК Раднички (Сутјеска)

6 - 0

Нед. 15. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) OФК Бегеј (Житиште)

3 - 2

Нед. 15. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Борац, Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Будућност (Српска Црња)

0 - 3

Нед. 15. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

5 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 17

16. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 07. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК ЖАК (Кикинда)

3 - 0

Суб. 07. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК Борац (Старчево)

0 - 7

Суб. 07. 03. 2020. 14:30 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Нафтагас (Елемир)

3 - 0

Суб. 07. 03. 2020. 14:30 Стадион ОФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Јединство (Нови Бечеј)

1 - 0

Суб. 07. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

1 - 3

Нед. 08. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Црвена звезда, Војвода Степа
ФК Црвена звезда (Војвода Степа) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

3 - 1

Нед. 08. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Банат, Чента
ФК Банат (Чента) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

1 - 0

Нед. 08. 03. 2020. 14:30 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Крајина (Крајишник)

4 - 0

БИЛТЕН БРОЈ 16

15. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 23. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) ФК Јединство (Нови Бечеј)

2 - 0

Суб. 23. 11. 2019. 13:00 Стадион ОФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Крајина (Крајишник)

2 - 1

Суб. 23. 11. 2019. 13:00 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Борац (Старчево)

1 - 0

Суб. 23. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК ЖАК (Кикинда)

2 - 2

Суб. 23. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

3 - 2

Нед. 24. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Црвена звезда (Војвода Степа)

6 - 0

Нед. 24. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

3 - 0

Нед. 24. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Банат, Чента
ФК Банат (Чента) ФК Нафтагас (Елемир)

1 - 1

БИЛТЕН БРОЈ 15

14. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 16. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Црвена звезда, Војвода Степа
ФК Црвена звезда (Војвода Степа) ФК Будућност (Српска Црња)

3 - 0

Суб. 16. 11. 2019. 13:00 Стадион ОФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Раднички (Сутјеска)

2 - 0

Суб. 16. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Нафтагас, Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК Младост (Омољица)

3 - 3

Суб. 16. 11. 2019. 13:00 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) OФК Бегеј (Житиште)

2 - 1

Суб. 16. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Слога (Пландиште)

2 - 0

Суб. 16. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

0 - 3

Нед. 17. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Слобода (Нови Козарци)

0 - 2

Нед. 17. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Борац, Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Банат (Чента)

4 - 0

13. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 09. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) ФК Црвена звезда (Војвода Степа)

1 - 2

Суб. 09. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

2 - 0

Суб. 09. 11. 2019. 13:00 Стадион ОФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Нафтагас (Елемир)

0 - 2

Суб. 09. 11. 2019. 13:00 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

6 - 3

Суб. 09. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК Будућност (Српска Црња)

2 - 4

Нед. 10. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Крајина (Крајишник)

5 - 2

Нед. 10. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Борац (Старчево)

3 - 2

Нед. 10. 11. 2019. 13:00 Стадион ФК Банат, Чента
ФК Банат (Чента) ФК ЖАК (Кикинда)

0 - 3

12. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 02. 11. 2019. 13:30 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК Слобода (Нови Козарци)

1 - 0

Суб. 02. 11. 2019. 13:30 Стадион ОФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Банат (Чента)

2 - 0

Суб. 02. 11. 2019. 13:30 Стадион ФК Нафтагас, Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК Слога (Пландиште)

2 - 2

Суб. 02. 11. 2019. 13:30 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

1 - 1

Суб. 02. 11. 2019. 13:30 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Јединство (Нови Бечеј)

4 - 1

Нед. 03. 11. 2019. 13:30 Стадион ФК Црвена звезда, Војвода Степа
ФК Црвена звезда (Војвода Степа) ФК Раднички (Сутјеска)

1 - 1

Нед. 03. 11. 2019. 13:30 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Младост (Омољица)

2 - 0

Нед. 03. 11. 2019. 13:30 Стадион ФК Борац, Старчево
ФК Борац (Старчево) OФК Бегеј (Житиште)

3 - 1

11. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 26. 10. 2019. 14:00 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Црвена звезда (Војвода Степа)

3 - 3

Суб. 26. 10. 2019. 14:00 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

3 - 2

Суб. 26. 10. 2019. 14:00 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) ФК Борац (Старчево)

1 - 0

Суб. 26. 10. 2019. 14:00 Стадион ОФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК ЖАК (Кикинда)

1 - 3

Суб. 26. 10. 2019. 14:00 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Раднички (Сутјеска)

4 - 2

Нед. 27. 10. 2019. 14:00 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Нафтагас (Елемир)

3 - 3

Нед. 27. 10. 2019. 14:00 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

2 - 0

Нед. 27. 10. 2019. 14:00 Стадион ФК Банат, Чента
ФК Банат (Чента) ФК Будућност (Српска Црња)

2 - 0

10. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 19. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК Банат (Чента)

3 - 0

Суб. 19. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК Младост (Омољица)

2 - 3

Суб. 19. 10. 2019. 15:00 Стадион ОФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) OФК Бегеј (Житиште)

3 - 0

Суб. 19. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Нафтагас, Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК Јединство (Нови Бечеј)

2 - 0

Суб. 19. 10. 2019. 15:00 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Крајина (Крајишник)

2 - 0

Нед. 20. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Црвена звезда, Војвода Степа
ФК Црвена звезда (Војвода Степа) ФК Слобода (Нови Козарци)

0 - 3

Нед. 20. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Слога (Пландиште)

1 - 1

Нед. 20. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Борац, Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

1 - 0

9. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 12. 10. 2019. 15:00 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Црвена звезда (Војвода Степа)

1 - 2

Суб. 12. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Нафтагас (Елемир)

0 - 2

Суб. 12. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) ФК Борац (Старчево)

4 - 0

Суб. 12. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

2 - 0

Суб. 12. 10. 2019. 15:00 Стадион ОФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Будућност (Српска Црња)

2 - 1

Нед. 13. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК ЖАК (Кикинда)

4 - 0

Нед. 13. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Раднички (Сутјеска)

5 - 2

Нед. 13. 10. 2019. 15:00 Стадион ФК Банат, Чента
ФК Банат (Чента) ФК Слобода (Нови Козарци)

1 - 2

8. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 05. 10. 2019. 15:30 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Младост (Омољица)

1 - 0

Суб. 05. 10. 2019. 15:30 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) OФК Бегеј (Житиште)

3 - 2

Суб. 05. 10. 2019. 15:30 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК Слога (Пландиште)

1 - 0

Суб. 05. 10. 2019. 15:30 Стадион ОФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

1 - 1

Суб. 05. 10. 2019. 15:30 Стадион ФК Нафтагас, Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

1 - 0

Нед. 06. 10. 2019. 15:30 Стадион ФК Црвена звезда, Војвода Степа
ФК Црвена звезда (Војвода Степа) ФК Банат (Чента)

4 - 2

Нед. 06. 10. 2019. 15:30 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Јединство (Нови Бечеј)

0 - 2

Нед. 06. 10. 2019. 15:30 Стадион ФК Борац, Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Крајина (Крајишник)

0 - 1

7. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 28. 09. 2019. 15:30 Стадион ФК Нафтагас, Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК Црвена звезда (Војвода Степа)

5 - 0

Суб. 28. 09. 2019. 15:30 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Борац (Старчево)

4 - 1

Суб. 28. 09. 2019. 15:30 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК ЖАК (Кикинда)

3 - 2

Суб. 28. 09. 2019. 15:30 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

0 - 0

Суб. 28. 09. 2019. 15:30 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) ФК Раднички (Сутјеска)

5 - 1

Суб. 28. 09. 2019. 15:30 Стадион ОФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Слобода (Нови Козарци)

1 - 5

Нед. 29. 09. 2019. 15:30 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Банат (Чента)

0 - 0

Нед. 29. 09. 2019. 15:30 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Будућност (Српска Црња)

2 - 0

6. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 21. 09. 2019. 16:00 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Слога (Пландиште)

7 - 1

Суб. 21. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

1 - 2

Суб. 21. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК Јединство (Нови Бечеј)

6 - 1

Суб. 21. 09. 2019. 16:00 Стадион ОФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Крајина (Крајишник)

2 - 1

Нед. 22. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Црвена звезда, Војвода Степа
ФК Црвена звезда (Војвода Степа) ФК Младост (Омољица)

0 - 4

Нед. 22. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Банат, Чента
ФК Банат (Чента) OФК Бегеј (Житиште)

4 - 1

Нед. 22. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

2 - 5

Нед. 22. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Борац, Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Нафтагас (Елемир)

2 - 2

5. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 14. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Нафтагас, Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК ЖАК (Кикинда)

5 - 1

Суб. 14. 09. 2019. 16:00 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

4 - 0

Суб. 14. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Будућност (Српска Црња)

5 - 2

Суб. 14. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) ФК Банат (Чента)

2 - 1

Суб. 14. 09. 2019. 16:00 Стадион ОФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Младост (Омољица)

2 - 2

Суб. 14. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) ФК Раднички (Сутјеска)

1 - 2

Нед. 15. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Борац, Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Црвена звезда (Војвода Степа)

5 - 2

Нед. 15. 09. 2019. 16:00 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Слобода (Нови Козарци)

3 - 2

4. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 07. 09. 2019. 16:30 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Јединство (Нови Бечеј)

3 - 0

Суб. 07. 09. 2019. 16:30 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК Крајина (Крајишник)

2 - 3

Суб. 07. 09. 2019. 16:30 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

1 - 3

Суб. 07. 09. 2019. 16:30 Стадион ФК Будућност, Алибунар
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Нафтагас (Елемир)

2 - 1

Нед. 08. 09. 2019. 16:30 Стадион ФК Црвена звезда, Војвода Степа
ФК Црвена звезда (Војвода Степа) OФК Бегеј (Житиште)

1 - 0

Нед. 08. 09. 2019. 16:30 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Слога (Пландиште)

3 - 2

Нед. 08. 09. 2019. 16:30 Стадион ФК Банат, Чента
ФК Банат (Чента) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

1 - 1

Нед. 08. 09. 2019. 16:30 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Борац (Старчево)

3 - 2

3. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 31. 08. 2019. 16:30 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Раднички (Сутјеска)

4 - 1

Суб. 31. 08. 2019. 16:30 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Слобода (Нови Козарци)

1 - 1

Суб. 31. 08. 2019. 16:30 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) ФК Банат (Чента)

5 - 0

Суб. 31. 08. 2019. 16:30 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) OФК Бегеј (Житиште)

3 - 2

Нед. 01. 09. 2019. 16:30 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Црвена звезда (Војвода Степа)

1 - 3

Нед. 01. 09. 2019. 16:30 Стадион ФК Борац, Старчево
ФК Борац (Старчево) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

4 - 2

Нед. 01. 09. 2019. 16:30 Стадион ФК Нафтагас, Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК Будућност (Српска Црња)

2 - 0

Нед. 01. 09. 2019. 16:30 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Младост (Омољица)

1 - 0

2. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 24. 08. 2019. 17:00 Стадион ОФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

0 - 2

Суб. 24. 08. 2019. 17:00 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

1 - 0

Суб. 24. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК Нафтагас (Елемир)

1 - 2

Суб. 24. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК Борац (Старчево)

4 - 2

Суб. 24. 08. 2019. 17:00 Стадион ОФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК ЖАК (Кикинда)

3 - 1

Нед. 25. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Црвена звезда, Војвода Степа
ФК Црвена звезда (Војвода Степа) ФК Слога (Пландиште)

2 - 0

Нед. 25. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Јединство (Нови Бечеј)

4 - 1

Нед. 25. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Банат, Чента
ФК Банат (Чента) ФК Крајина (Крајишник)

2 - 1

1. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 17. 08. 2019. 17:00 Стадион ОФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Црвена звезда (Војвода Степа)

3 - 0

Суб. 17. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Нафтагас, Елемир
ФК Нафтагас (Елемир) ФК Слобода (Нови Козарци)

2 - 2

Суб. 17. 08. 2019. 17:00 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Банат (Чента)

2 - 3

Суб. 17. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Младост (Омољица)

2 - 2

Суб. 17. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) OФК Бегеј (Житиште)

3 - 1

Нед. 18. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Будућност (Српска Црња)

3 - 0

Нед. 18. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Борац, Старчево
ФК Борац (Старчево) ФК Раднички (Сутјеска)

4 - 1

Нед. 18. 08. 2019. 17:00 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Слога (Пландиште)

2 - 1

КАЛЕНДАР ЛИГЕ

Loading...