Bulevar oslobođenja 92/V, 21 000 Novi Sad; Tel: 021/421-401; 021/420-885; 064/8455-490; Faks: 021/66-23-460|kancelarija@fsv.rs

Vojvođanska fudbalska liga „Istok“- rezultati i tabela 2018/2019

Vojvođanska fudbalska liga „Istok“- rezultati i tabela 2018/20192019-08-16T11:34:24+02:00

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) 30 24 4 2 62:18 76
2 Logo FK Vojvodina 1928 (Perlez) 30 19 5 6 62:21 62
3 Logo FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) 30 14 6 10 61:44 48
4 Logo FK Mladost (Omoljica) 30 15 3 12 50:39 48
5 Logo FK Sloboda (Novi Kozarci) 30 12 9 9 45:26 45
6 Logo FK Budućnost (Srpska Crnja) 30 12 6 12 48:45 42
7 Logo FK Radnički (Sutjeska) 30 13 3 14 49:53 42
8 Logo OFK Begej (Žitište) 30 11 8 11 41:32 41
9 Logo OFK Kikinda 1909 (Kikinda) 30 11 5 14 55:64 38
10 Logo FK Krajina (Krajišnik) 30 12 2 16 45:60 38
11 Logo FK Sloga (Plandište) 30 11 5 14 46:62 38
12 Logo FK ŽAK (Kikinda) 30 10 8 12 45:59 37
13 Logo FK Jedinstvo (Novi Bečej) 30 10 6 14 54:42 36
14 Logo OFK Proleter (Banatski Karlovac) 30 10 4 16 35:75 33
15 Logo FK BAK (Bela Crkva) 30 9 5 16 32:44 32
16 Logo FK Radnički (Kovin) 30 5 5 20 31:77 18

NAPOMENA: OFK Proleter Banatski Karlovac  (-1) bod, FK ŽAK Kikinda (-1) bod i FK Radnički Kovin (-2) boda.

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) 30 24 4 2 62:18 76
2 Logo FK Vojvodina 1928 (Perlez) 30 19 5 6 62:21 62
3 Logo FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) 30 14 6 10 61:44 48
4 Logo FK Mladost (Omoljica) 30 15 3 12 50:39 48
5 Logo FK Sloboda (Novi Kozarci) 30 12 9 9 45:26 45
6 Logo FK Budućnost (Srpska Crnja) 30 12 6 12 48:45 42
7 Logo FK Radnički (Sutjeska) 30 13 3 14 49:53 42
8 Logo OFK Begej (Žitište) 30 11 8 11 41:32 41
9 Logo OFK Kikinda 1909 (Kikinda) 30 11 5 14 55:64 38
10 Logo FK Krajina (Krajišnik) 30 12 2 16 45:60 38
11 Logo FK Sloga (Plandište) 30 11 5 14 46:62 38
12 Logo FK ŽAK (Kikinda) 30 10 8 12 45:59 37
13 Logo FK Jedinstvo (Novi Bečej) 30 10 6 14 54:42 36
14 Logo OFK Proleter (Banatski Karlovac) 30 10 4 16 35:75 33
15 Logo FK BAK (Bela Crkva) 30 9 5 16 32:44 32
16 Logo FK Radnički (Kovin) 30 5 5 20 31:77 18

NAPOMENA: OFK Proleter Banatski Karlovac  (-1) bod, FK ŽAK Kikinda (-1) bod i FK Radnički Kovin (-2) boda.

SVI REZULTATI I RASPORED (IZABRATI KOLO)

Utakmica Rezultat
Sub. 18. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Krajina (Krajišnik)

2 - 1

Sub. 18. 08. 2018. 17:00 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) OFK Begej (Žitište)

2 - 2

Sub. 18. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

3 - 3

Sub. 18. 08. 2018. 17:00 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK Sloga (Plandište)

5 - 0

Sub. 18. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

3 - 0

Sub. 18. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK ŽAK (Kikinda)

4 - 0

Ned. 19. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

2 - 1

Ned. 19. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Vojvodina 1928, Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) FK BAK (Bela Crkva)

1 - 0

REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA

30. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 08. 06. 2019. 17:00 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Radnički (Sutjeska)

1 - 2

Sub. 08. 06. 2019. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK ŽAK (Kikinda)

5 - 1

Sub. 08. 06. 2019. 17:00 Stadion FK Vojvodina 1928, Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

0 - 1

Sub. 08. 06. 2019. 17:00 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK BAK (Bela Crkva)

1 - 1

Sub. 08. 06. 2019. 17:00 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) FK Sloga (Plandište)

1 - 2

Sub. 08. 06. 2019. 17:00 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

0 - 1

Sub. 08. 06. 2019. 17:00 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

3 - 3

Sub. 08. 06. 2019. 17:00 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) OFK Begej (Žitište)

0 - 3

29. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 01. 06. 2019. 17:00 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Krajina (Krajišnik)

5 - 2

Sub. 01. 06. 2019. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) FK Budućnost (Srpska Crnja)

3 - 0

Sub. 01. 06. 2019. 17:00 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

2 - 1

Sub. 01. 06. 2019. 17:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Mladost (Omoljica)

1 - 2

Sub. 01. 06. 2019. 17:00 Stadion FK Bak, Bela Crkva
FK BAK (Bela Crkva) FK Radnički (Kovin)

4 - 1

Sub. 01. 06. 2019. 17:00 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Sloboda (Novi Kozarci)

3 - 2

Sub. 01. 06. 2019. 17:00 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

3 - 2

Sub. 01. 06. 2019. 17:00 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

1 - 0

28. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 25. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

2 - 3

Sub. 25. 05. 2019. 16:30 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK ŽAK (Kikinda)

2 - 4

Sub. 25. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

1 - 3

Sub. 25. 05. 2019. 16:30 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Sloga (Plandište)

4 - 3

Sub. 25. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

3 - 3

Sub. 25. 05. 2019. 16:30 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

4 - 2

Ned. 26. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Vojvodina 1928, Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) FK Radnički (Sutjeska)

2 - 2

Ned. 26. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK BAK (Bela Crkva)

4 - 0

27. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 18. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) FK Krajina (Krajišnik)

2 - 1

Sub. 18. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) OFK Begej (Žitište)

2 - 0

Sub. 18. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Budućnost (Srpska Crnja)

0 - 1

Sub. 18. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Bak, Bela Crkva
FK BAK (Bela Crkva) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

2 - 1

Sub. 18. 05. 2019. 16:30 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Mladost (Omoljica)

3 - 2

Sub. 18. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK Sloboda (Novi Kozarci)

2 - 1

Sub. 18. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

1 - 1

Ned. 19. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Radnički (Kovin)

6 - 1

26. KOLO

Utakmica Rezultat
Sre. 15. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

0 - 1

Sre. 15. 05. 2019. 16:30 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

1 - 2

Sre. 15. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) FK Radnički (Sutjeska)

0 - 2

Sre. 15. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK ŽAK (Kikinda)

5 - 2

Sre. 15. 05. 2019. 16:30 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

4 - 1

Sre. 15. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK BAK (Bela Crkva)

4 - 0

Sre. 15. 05. 2019. 16:30 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Sloga (Plandište)

1 - 2

Sre. 15. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

0 - 2

25. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 11. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) FK Krajina (Krajišnik)

3 - 0

Sub. 11. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

2 - 0

Sub. 11. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Bak, Bela Crkva
FK BAK (Bela Crkva) OFK Begej (Žitište)

2 - 1

Sub. 11. 05. 2019. 16:30 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Budućnost (Srpska Crnja)

3 - 2

Sub. 11. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK Mladost (Omoljica)

2 - 3

Sub. 11. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Radnički (Kovin)

3 - 0

Ned. 12. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

2 - 4

Ned. 12. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Vojvodina 1928, Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) FK Sloboda (Novi Kozarci)

2 - 0

24. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 04. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Sloboda (Novi Kozarci)

1 - 0

Sub. 04. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

1 - 4

Sub. 04. 05. 2019. 16:30 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Radnički (Sutjeska)

4 - 2

Sub. 04. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK ŽAK (Kikinda)

3 - 0

Sub. 04. 05. 2019. 16:30 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

4 - 0

Sub. 04. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) FK BAK (Bela Crkva)

0 - 0

Sub. 04. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) FK Sloga (Plandište)

4 - 0

Ned. 05. 05. 2019. 16:30 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

4 - 1

23. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 27. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Krajina (Krajišnik)

2 - 1

Sub. 27. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Bak, Bela Crkva
FK BAK (Bela Crkva) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

1 - 2

Sub. 27. 04. 2019. 16:00 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

1 - 0

Sub. 27. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK Budućnost (Srpska Crnja)

2 - 1

Sub. 27. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

1 - 2

Sub. 27. 04. 2019. 16:00 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK Radnički (Kovin)

3 - 0

Ned. 28. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) OFK Begej (Žitište)

3 - 1

Ned. 28. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Vojvodina 1928, Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) FK Mladost (Omoljica)

0 - 0

22. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 20. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Radnički (Kovin)

6 - 1

Sub. 20. 04. 2019. 16:00 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

1 - 4

Sub. 20. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

2 - 0

Sub. 20. 04. 2019. 16:00 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Radnički (Sutjeska)

4 - 0

Sub. 20. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) FK ŽAK (Kikinda)

0 - 1

Sub. 20. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

7 - 2

Sub. 20. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK BAK (Bela Crkva)

3 - 1

Ned. 21. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Sloboda (Novi Kozarci)

1 - 0

21. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 13. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Bak, Bela Crkva
FK BAK (Bela Crkva) FK Krajina (Krajišnik)

1 - 3

Sub. 13. 04. 2019. 16:00 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Sloga (Plandište)

2 - 2

Sub. 13. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

5 - 4

Sub. 13. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) OFK Begej (Žitište)

2 - 1

Sub. 13. 04. 2019. 16:00 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

0 - 1

Sub. 13. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) FK Mladost (Omoljica)

1 - 0

Ned. 14. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

0 - 1

Ned. 14. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Vojvodina 1928, Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) FK Budućnost (Srpska Crnja)

2 - 0

20. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 06. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) FK Radnički (Sutjeska)

3 - 0

Sub. 06. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK ŽAK (Kikinda)

1 - 1

Sub. 06. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Bak, Bela Crkva
FK BAK (Bela Crkva) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

0 - 1

Sub. 06. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Mladost (Omoljica)

2 - 0

Sub. 06. 04. 2019. 16:00 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Radnički (Kovin)

4 - 0

Sub. 06. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Sloboda (Novi Kozarci)

1 - 1

Sub. 06. 04. 2019. 16:00 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

0 - 2

Sub. 06. 04. 2019. 16:00 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

0 - 0

19. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 30. 03. 2019. 15:30 Stadion FK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Krajina (Krajišnik)

2 - 2

Sub. 30. 03. 2019. 15:30 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK Sloga (Plandište)

1 - 1

Sub. 30. 03. 2019. 15:30 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

2 - 3

Sub. 30. 03. 2019. 15:30 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) OFK Begej (Žitište)

0 - 0

Sub. 30. 03. 2019. 15:30 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) FK Budućnost (Srpska Crnja)

1 - 2

Ned. 31. 03. 2019. 15:30 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK BAK (Bela Crkva)

3 - 2

Ned. 31. 03. 2019. 15:30 Stadion FK Vojvodina 1928, Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

2 - 0

Ned. 31. 03. 2019. 15:30 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

2 - 1

18. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 23. 03. 2019. 15:00 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

1 - 0

Sub. 23. 03. 2019. 15:00 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Mladost (Omoljica)

0 - 2

Sub. 23. 03. 2019. 15:00 Stadion FK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Radnički (Kovin)

3 - 1

Sub. 23. 03. 2019. 15:00 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) FK Sloboda (Novi Kozarci)

0 - 0

Sub. 23. 03. 2019. 15:00 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

1 - 0

Sub. 23. 03. 2019. 15:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

2 - 1

Sub. 23. 03. 2019. 15:00 Stadion FK Bak, Bela Crkva
FK BAK (Bela Crkva) FK Radnički (Sutjeska)

1 - 0

Sub. 23. 03. 2019. 15:00 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK ŽAK (Kikinda)

4 - 0

17. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 16. 03. 2019. 14:30 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

3 - 0

Sub. 16. 03. 2019. 14:30 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK BAK (Bela Crkva)

2 - 3

Sub. 16. 03. 2019. 14:30 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

0 - 0

Sub. 16. 03. 2019. 14:30 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

3 - 1

Sub. 16. 03. 2019. 14:30 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Budućnost (Srpska Crnja)

2 - 1

Ned. 17. 03. 2019. 14:30 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Krajina (Krajišnik)

1 - 1

Ned. 17. 03. 2019. 14:30 Stadion FK Vojvodina 1928, Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) FK Sloga (Plandište)

5 - 0

Ned. 17. 03. 2019. 14:30 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) OFK Begej (Žitište)

0 - 1

16. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 09. 03. 2019. 14:30 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Budućnost (Srpska Crnja)

3 - 2

Sub. 09. 03. 2019. 14:30 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

2 - 0

Sub. 09. 03. 2019. 14:30 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) FK Mladost (Omoljica)

4 - 1

Sub. 09. 03. 2019. 14:30 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) FK Radnički (Kovin)

4 - 0

Sub. 09. 03. 2019. 14:30 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Sloboda (Novi Kozarci)

2 - 3

Sub. 09. 03. 2019. 14:30 Stadion FK Bak, Bela Crkva
FK BAK (Bela Crkva) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

0 - 2

Sub. 09. 03. 2019. 14:30 Stadion FK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

2 - 2

Ned. 10. 03. 2019. 14:30 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Radnički (Sutjeska)

0 - 1

15. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 24. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK Krajina (Krajišnik)

1 - 2

Sub. 24. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

0 - 2

Sub. 24. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Bak, Bela Crkva
FK BAK (Bela Crkva) FK Sloboda (Novi Kozarci)

0 - 1

Sub. 24. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Radnički (Kovin)

3 - 1

Sub. 24. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) FK Mladost (Omoljica)

2 - 1

Sub. 24. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

5 - 0

Sub. 24. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Budućnost (Srpska Crnja)

0 - 1

Ned. 25. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

1 - 2

14. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 17. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) OFK Begej (Žitište)

0 - 1

Sub. 17. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

3 - 3

Sub. 17. 11. 2018. 13:00 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

0 - 2

Sub. 17. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Radnički , Kovin
FK Radnički (Kovin) FK BAK (Bela Crkva)

1 - 0

Sub. 17. 11. 2018. 13:00 Stadion "Ilija Pantelić" , Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

8 - 0

Sub. 17. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Radnički (Sutjeska)

3 - 2

Ned. 18. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Sloga (Plandište)

4 - 0

Ned. 18. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Vojvodina, Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) FK ŽAK (Kikinda)

10 - 0

13. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 10. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Krajina (Krajišnik)

5 - 1

Sub. 10. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

2 - 3

Sub. 10. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Radnički (Kovin)

1 - 0

Sub. 10. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Bak, Bela Crkva
FK BAK (Bela Crkva) FK Mladost (Omoljica)

2 - 4

Sub. 10. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

3 - 3

Sub. 10. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) FK Budućnost (Srpska Crnja)

1 - 0

Sub. 10. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) OFK Begej (Žitište)

2 - 0

Ned. 11. 11. 2018. 13:00 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Sloboda (Novi Kozarci)

1 - 1

12. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 03. 11. 2018. 13:30 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

4 - 2

Sub. 03. 11. 2018. 13:30 Stadion FK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

0 - 1

Sub. 03. 11. 2018. 13:30 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Sloga (Plandište)

4 - 2

Sub. 03. 11. 2018. 13:30 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK BAK (Bela Crkva)

0 - 3

Sub. 03. 11. 2018. 13:30 Stadion FK Radnički , Kovin
FK Radnički (Kovin) FK ŽAK (Kikinda)

1 - 1

Sub. 03. 11. 2018. 13:30 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK Radnički (Sutjeska)

2 - 0

Ned. 04. 11. 2018. 13:30 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

3 - 1

Ned. 04. 11. 2018. 13:30 Stadion FK Vojvodina, Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

1 - 0

11. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 27. 10. 2018. 14:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Sloboda (Novi Kozarci)

0 - 0

Sub. 27. 10. 2018. 14:00 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK Radnički (Kovin)

1 - 2

Sub. 27. 10. 2018. 14:00 Stadion FK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

2 - 1

Sub. 27. 10. 2018. 14:00 Stadion FK Bak, Bela Crkva
FK BAK (Bela Crkva) FK Budućnost (Srpska Crnja)

1 - 1

Sub. 27. 10. 2018. 14:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) OFK Begej (Žitište)

1 - 0

Sub. 27. 10. 2018. 14:00 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

3 - 0

Ned. 28. 10. 2018. 14:00 Stadion FK Vojvodina, Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) FK Krajina (Krajišnik)

4 - 0

Ned. 28. 10. 2018. 14:00 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Mladost (Omoljica)

2 - 1

10. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 20. 10. 2018. 15:00 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

0 - 3

Sub. 20. 10. 2018. 15:00 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) FK Sloga (Plandište)

2 - 1

Sub. 20. 10. 2018. 15:00 Stadion FK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK BAK (Bela Crkva)

1 - 0

Sub. 20. 10. 2018. 15:00 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

3 - 0

Sub. 20. 10. 2018. 15:00 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK ŽAK (Kikinda)

2 - 1

Sub. 20. 10. 2018. 15:00 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

1 - 3

Sub. 20. 10. 2018. 15:00 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

3 - 1

Ned. 21. 10. 2018. 15:00 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Radnički (Sutjeska)

3 - 1

9. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 13. 10. 2018. 15:00 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK Krajina (Krajišnik)

1 - 0

Sub. 13. 10. 2018. 15:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Mladost (Omoljica)

3 - 0

Sub. 13. 10. 2018. 15:00 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

2 - 3

Sub. 13. 10. 2018. 15:00 Stadion FK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) OFK Begej (Žitište)

1 - 1

Sub. 13. 10. 2018. 15:00 Stadion FK Bak, Bela Crkva
FK BAK (Bela Crkva) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

1 - 0

Sub. 13. 10. 2018. 15:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

1 - 0

Ned. 14. 10. 2018. 15:00 Stadion FK Vojvodina, Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) FK Radnički (Kovin)

1 - 1

Ned. 14. 10. 2018. 15:00 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Budućnost (Srpska Crnja)

1 - 1

8. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 06. 10. 2018. 15:30 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Sloga (Plandište)

2 - 1

Sub. 06. 10. 2018. 15:30 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) FK BAK (Bela Crkva)

1 - 0

Sub. 06. 10. 2018. 15:30 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

8 - 0

Sub. 06. 10. 2018. 15:30 Stadion FK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK ŽAK (Kikinda)

1 - 0

Sub. 06. 10. 2018. 15:30 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Radnički (Sutjeska)

4 - 2

Sub. 06. 10. 2018. 15:30 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

3 - 4

Sub. 06. 10. 2018. 15:30 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) FK Sloboda (Novi Kozarci)

0 - 1

Ned. 07. 10. 2018. 15:30 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

0 - 1

7. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 29. 09. 2018. 15:30 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Budućnost (Srpska Crnja)

5 - 0

Sub. 29. 09. 2018. 15:30 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) OFK Begej (Žitište)

1 - 0

Sub. 29. 09. 2018. 15:30 Stadion FK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

0 - 1

Sub. 29. 09. 2018. 15:30 Stadion FK Bak, Bela Crkva
FK BAK (Bela Crkva) FK Sloga (Plandište)

2 - 1

Sub. 29. 09. 2018. 15:30 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) FK Krajina (Krajišnik)

5 - 1

Sub. 29. 09. 2018. 15:30 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK Mladost (Omoljica)

2 - 0

Ned. 30. 09. 2018. 15:30 Stadion FK Vojvodina, Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

3 - 1

Ned. 30. 09. 2018. 15:30 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

1 - 1

6. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 22. 09. 2018. 16:00 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK BAK (Bela Crkva)

2 - 1

Sub. 22. 09. 2018. 16:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

2 - 0

Sub. 22. 09. 2018. 16:00 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) FK ŽAK (Kikinda)

1 - 1

Sub. 22. 09. 2018. 16:00 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) FK Radnički (Sutjeska)

2 - 0

Sub. 22. 09. 2018. 16:00 Stadion FK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

3 - 3

Sub. 22. 09. 2018. 16:00 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

0 - 1

Ned. 23. 09. 2018. 16:00 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Sloboda (Novi Kozarci)

1 - 4

Ned. 23. 09. 2018. 16:00 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Radnički (Kovin)

2 - 1

5. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 15. 09. 2018. 16:00 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

1 - 1

Sub. 15. 09. 2018. 16:00 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK Budućnost (Srpska Crnja)

0 - 0

Sub. 15. 09. 2018. 16:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

1 - 0

Sub. 15. 09. 2018. 16:00 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

1 - 0

Sub. 15. 09. 2018. 16:00 Stadion FK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK BAK (Bela Crkva)

0 - 2

Ned. 16. 09. 2018. 16:00 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Krajina (Krajišnik)

2 - 3

Ned. 16. 09. 2018. 16:00 Stadion FK Vojvodina 1928, Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) OFK Begej (Žitište)

0 - 0

Ned. 16. 09. 2018. 16:00 Stadion FK ŽAK, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Sloga (Plandište)

0 - 0

4. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 08. 09. 2018. 16:30 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

2 - 1

Sub. 08. 09. 2018. 16:30 Stadion FK BAK, Bela Crkva
FK BAK (Bela Crkva) FK ŽAK (Kikinda)

0 - 1

Sub. 08. 09. 2018. 16:30 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Radnički (Sutjeska)

2 - 3

Sub. 08. 09. 2018. 16:30 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

2 - 0

Sub. 08. 09. 2018. 16:30 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

1 - 0

Sub. 08. 09. 2018. 16:30 Stadion FK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Sloboda (Novi Kozarci)

0 - 0

Sub. 08. 09. 2018. 16:30 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Radnički (Kovin)

2 - 0

Sub. 08. 09. 2018. 16:30 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Mladost (Omoljica)

1 - 1

3. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 01. 09. 2018. 16:30 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Krajina (Krajišnik)

3 - 0

Sub. 01. 09. 2018. 16:30 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) OFK Begej (Žitište)

2 - 2

Sub. 01. 09. 2018. 16:30 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

1 - 0

Sub. 01. 09. 2018. 16:30 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Sloga (Plandište)

3 - 4

Sub. 01. 09. 2018. 16:30 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK BAK (Bela Crkva)

1 - 1

Ned. 02. 09. 2018. 16:30 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Budućnost (Srpska Crnja)

1 - 0

Ned. 02. 09. 2018. 16:30 Stadion FK Vojvodina 1928, Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

0 - 1

Ned. 02. 09. 2018. 16:30 Stadion FK ŽAK, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

5 - 0

2. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 25. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK ŽAK (Kikinda)

1 - 3

Sub. 25. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Radnički (Sutjeska)

1 - 3

Sub. 25. 08. 2018. 17:00 Stadion FK BAK, Bela Crkva
FK BAK (Bela Crkva) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

1 - 1

Sub. 25. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

2 - 5

Sub. 25. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) FK Sloboda (Novi Kozarci)

3 - 2

Sub. 25. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) FK Radnički (Kovin)

8 - 0

Sub. 25. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Mladost (Omoljica)

0 - 0

Sub. 25. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

5 - 2

1. KOLO

Utakmica Rezultat
Sub. 18. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Krajina (Krajišnik)

2 - 1

Sub. 18. 08. 2018. 17:00 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) OFK Begej (Žitište)

2 - 2

Sub. 18. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

3 - 3

Sub. 18. 08. 2018. 17:00 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK Sloga (Plandište)

5 - 0

Sub. 18. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

3 - 0

Sub. 18. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK ŽAK (Kikinda)

4 - 0

Ned. 19. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

2 - 1

Ned. 19. 08. 2018. 17:00 Stadion FK Vojvodina 1928, Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) FK BAK (Bela Crkva)

1 - 0

BILTENI VOJVOĐANSKA FUDBALSKA LIGA – „ISTOK“ 2018/2019
DELEGIRANJE VOJVOĐANSKA FUDBALSKA LIGA – „ISTOK“ 2018/2019
KLUBOVI VOJVOĐANSKA FUDBALSKA LIGA – „ISTOK“ 2018/2019