Bulevar oslobođenja 92/V, 21 000 Novi Sad; Tel: 021/421-401; 021/420-885; 064/8455-490; Faks: 021/66-23-460|kancelarija@fsv.rs

Vojvođanska fudbalska liga „Istok“- rezultati i tabela 2018/2019

Vojvođanska fudbalska liga „Istok“- rezultati i tabela 2018/20192019-08-16T11:34:24+02:00

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) 30 24 4 2 62:18 76
2 Logo FK Vojvodina 1928 (Perlez) 30 19 5 6 62:21 62
3 Logo FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) 30 14 6 10 61:44 48
4 Logo FK Mladost (Omoljica) 30 15 3 12 50:39 48
5 Logo FK Sloboda (Novi Kozarci) 30 12 9 9 45:26 45
6 Logo FK Budućnost (Srpska Crnja) 30 12 6 12 48:45 42
7 Logo FK Radnički (Sutjeska) 30 13 3 14 49:53 42
8 Logo OFK Begej (Žitište) 30 11 8 11 41:32 41
9 Logo OFK Kikinda 1909 (Kikinda) 30 11 5 14 55:64 38
10 Logo FK Krajina (Krajišnik) 30 12 2 16 45:60 38
11 Logo FK Sloga (Plandište) 30 11 5 14 46:62 38
12 Logo FK ŽAK (Kikinda) 30 10 8 12 45:59 37
13 Logo FK Jedinstvo (Novi Bečej) 30 10 6 14 54:42 36
14 Logo OFK Proleter (Banatski Karlovac) 30 10 4 16 35:75 33
15 Logo FK BAK (Bela Crkva) 30 9 5 16 32:44 32
16 Logo FK Radnički (Kovin) 30 5 5 20 31:77 18

NAPOMENA: OFK Proleter Banatski Karlovac  (-1) bod, FK ŽAK Kikinda (-1) bod i FK Radnički Kovin (-2) boda.

TABELA

Poz   Tim U P N I Gol B
1 Logo FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) 30 24 4 2 62:18 76
2 Logo FK Vojvodina 1928 (Perlez) 30 19 5 6 62:21 62
3 Logo FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) 30 14 6 10 61:44 48
4 Logo FK Mladost (Omoljica) 30 15 3 12 50:39 48
5 Logo FK Sloboda (Novi Kozarci) 30 12 9 9 45:26 45
6 Logo FK Budućnost (Srpska Crnja) 30 12 6 12 48:45 42
7 Logo FK Radnički (Sutjeska) 30 13 3 14 49:53 42
8 Logo OFK Begej (Žitište) 30 11 8 11 41:32 41
9 Logo OFK Kikinda 1909 (Kikinda) 30 11 5 14 55:64 38
10 Logo FK Krajina (Krajišnik) 30 12 2 16 45:60 38
11 Logo FK Sloga (Plandište) 30 11 5 14 46:62 38
12 Logo FK ŽAK (Kikinda) 30 10 8 12 45:59 37
13 Logo FK Jedinstvo (Novi Bečej) 30 10 6 14 54:42 36
14 Logo OFK Proleter (Banatski Karlovac) 30 10 4 16 35:75 33
15 Logo FK BAK (Bela Crkva) 30 9 5 16 32:44 32
16 Logo FK Radnički (Kovin) 30 5 5 20 31:77 18

NAPOMENA: OFK Proleter Banatski Karlovac  (-1) bod, FK ŽAK Kikinda (-1) bod i FK Radnički Kovin (-2) boda.

SVI REZULTATI I RASPORED (IZABRATI KOLO)

Utakmica Rezultat
18.08.2018. 17:00 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Krajina (Krajišnik)

2 - 1

18.08.2018. 17:00 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) OFK Begej (Žitište)

2 - 2

18.08.2018. 17:00 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

3 - 3

18.08.2018. 17:00 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK Sloga (Plandište)

5 - 0

18.08.2018. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

3 - 0

18.08.2018. 17:00 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK ŽAK (Kikinda)

4 - 0

19.08.2018. 17:00 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

2 - 1

19.08.2018. 17:00 Stadion FK Vojvodina 1928, Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) FK BAK (Bela Crkva)

1 - 0

REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA

30. KOLO

Utakmica Rezultat
08.06.2019. 17:00 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Radnički (Sutjeska)

1 - 2

08.06.2019. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK ŽAK (Kikinda)

5 - 1

08.06.2019. 17:00 Stadion FK Vojvodina 1928, Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

0 - 1

08.06.2019. 17:00 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK BAK (Bela Crkva)

1 - 1

08.06.2019. 17:00 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) FK Sloga (Plandište)

1 - 2

08.06.2019. 17:00 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

0 - 1

08.06.2019. 17:00 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

3 - 3

08.06.2019. 17:00 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) OFK Begej (Žitište)

0 - 3

29. KOLO

Utakmica Rezultat
01.06.2019. 17:00 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Krajina (Krajišnik)

5 - 2

01.06.2019. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) FK Budućnost (Srpska Crnja)

3 - 0

01.06.2019. 17:00 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

2 - 1

01.06.2019. 17:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Mladost (Omoljica)

1 - 2

01.06.2019. 17:00 Stadion FK Bak, Bela Crkva
FK BAK (Bela Crkva) FK Radnički (Kovin)

4 - 1

01.06.2019. 17:00 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Sloboda (Novi Kozarci)

3 - 2

01.06.2019. 17:00 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

3 - 2

01.06.2019. 17:00 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

1 - 0

28. KOLO

Utakmica Rezultat
25.05.2019. 16:30 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

2 - 3

25.05.2019. 16:30 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK ŽAK (Kikinda)

2 - 4

25.05.2019. 16:30 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

1 - 3

25.05.2019. 16:30 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Sloga (Plandište)

4 - 3

25.05.2019. 16:30 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

3 - 3

25.05.2019. 16:30 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

4 - 2

26.05.2019. 16:30 Stadion FK Vojvodina 1928, Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) FK Radnički (Sutjeska)

2 - 2

26.05.2019. 16:30 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK BAK (Bela Crkva)

4 - 0

27. KOLO

Utakmica Rezultat
18.05.2019. 16:30 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) FK Krajina (Krajišnik)

2 - 1

18.05.2019. 16:30 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) OFK Begej (Žitište)

2 - 0

18.05.2019. 16:30 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Budućnost (Srpska Crnja)

0 - 1

18.05.2019. 16:30 Stadion FK Bak, Bela Crkva
FK BAK (Bela Crkva) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

2 - 1

18.05.2019. 16:30 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Mladost (Omoljica)

3 - 2

18.05.2019. 16:30 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK Sloboda (Novi Kozarci)

2 - 1

18.05.2019. 16:30 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

1 - 1

19.05.2019. 16:30 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Radnički (Kovin)

6 - 1

26. KOLO

Utakmica Rezultat
15.05.2019. 16:30 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

0 - 1

15.05.2019. 16:30 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

1 - 2

15.05.2019. 16:30 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) FK Radnički (Sutjeska)

0 - 2

15.05.2019. 16:30 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK ŽAK (Kikinda)

5 - 2

15.05.2019. 16:30 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

4 - 1

15.05.2019. 16:30 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK BAK (Bela Crkva)

4 - 0

15.05.2019. 16:30 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Sloga (Plandište)

1 - 2

15.05.2019. 16:30 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

0 - 2

25. KOLO

Utakmica Rezultat
11.05.2019. 16:30 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) FK Krajina (Krajišnik)

3 - 0

11.05.2019. 16:30 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

2 - 0

11.05.2019. 16:30 Stadion FK Bak, Bela Crkva
FK BAK (Bela Crkva) OFK Begej (Žitište)

2 - 1

11.05.2019. 16:30 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Budućnost (Srpska Crnja)

3 - 2

11.05.2019. 16:30 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK Mladost (Omoljica)

2 - 3

11.05.2019. 16:30 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Radnički (Kovin)

3 - 0

12.05.2019. 16:30 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

2 - 4

12.05.2019. 16:30 Stadion FK Vojvodina 1928, Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) FK Sloboda (Novi Kozarci)

2 - 0

24. KOLO

Utakmica Rezultat
04.05.2019. 16:30 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Sloboda (Novi Kozarci)

1 - 0

04.05.2019. 16:30 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

1 - 4

04.05.2019. 16:30 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Radnički (Sutjeska)

4 - 2

04.05.2019. 16:30 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK ŽAK (Kikinda)

3 - 0

04.05.2019. 16:30 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

4 - 0

04.05.2019. 16:30 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) FK BAK (Bela Crkva)

0 - 0

04.05.2019. 16:30 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) FK Sloga (Plandište)

4 - 0

05.05.2019. 16:30 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

4 - 1

23. KOLO

Utakmica Rezultat
27.04.2019. 16:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Krajina (Krajišnik)

2 - 1

27.04.2019. 16:00 Stadion FK Bak, Bela Crkva
FK BAK (Bela Crkva) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

1 - 2

27.04.2019. 16:00 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

1 - 0

27.04.2019. 16:00 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK Budućnost (Srpska Crnja)

2 - 1

27.04.2019. 16:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

1 - 2

27.04.2019. 16:00 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK Radnički (Kovin)

3 - 0

28.04.2019. 16:00 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) OFK Begej (Žitište)

3 - 1

28.04.2019. 16:00 Stadion FK Vojvodina 1928, Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) FK Mladost (Omoljica)

0 - 0

22. KOLO

Utakmica Rezultat
20.04.2019. 16:00 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Radnički (Kovin)

6 - 1

20.04.2019. 16:00 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

1 - 4

20.04.2019. 16:00 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

2 - 0

20.04.2019. 16:00 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Radnički (Sutjeska)

4 - 0

20.04.2019. 16:00 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) FK ŽAK (Kikinda)

0 - 1

20.04.2019. 16:00 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

7 - 2

20.04.2019. 16:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK BAK (Bela Crkva)

3 - 1

21.04.2019. 16:00 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Sloboda (Novi Kozarci)

1 - 0

21. KOLO

Utakmica Rezultat
13.04.2019. 16:00 Stadion FK Bak, Bela Crkva
FK BAK (Bela Crkva) FK Krajina (Krajišnik)

1 - 3

13.04.2019. 16:00 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Sloga (Plandište)

2 - 2

13.04.2019. 16:00 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

5 - 4

13.04.2019. 16:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) OFK Begej (Žitište)

2 - 1

13.04.2019. 16:00 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

0 - 1

13.04.2019. 16:00 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) FK Mladost (Omoljica)

1 - 0

14.04.2019. 16:00 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

0 - 1

14.04.2019. 16:00 Stadion FK Vojvodina 1928, Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) FK Budućnost (Srpska Crnja)

2 - 0

20. KOLO

Utakmica Rezultat
06.04.2019. 16:00 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) FK Radnički (Sutjeska)

3 - 0

06.04.2019. 16:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK ŽAK (Kikinda)

1 - 1

06.04.2019. 16:00 Stadion FK Bak, Bela Crkva
FK BAK (Bela Crkva) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

0 - 1

06.04.2019. 16:00 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Mladost (Omoljica)

2 - 0

06.04.2019. 16:00 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Radnički (Kovin)

4 - 0

06.04.2019. 16:00 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Sloboda (Novi Kozarci)

1 - 1

06.04.2019. 16:00 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

0 - 2

06.04.2019. 16:00 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

0 - 0

19. KOLO

Utakmica Rezultat
30.03.2019. 15:30 Stadion FK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Krajina (Krajišnik)

2 - 2

30.03.2019. 15:30 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK Sloga (Plandište)

1 - 1

30.03.2019. 15:30 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

2 - 3

30.03.2019. 15:30 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) OFK Begej (Žitište)

0 - 0

30.03.2019. 15:30 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) FK Budućnost (Srpska Crnja)

1 - 2

31.03.2019. 15:30 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK BAK (Bela Crkva)

3 - 2

31.03.2019. 15:30 Stadion FK Vojvodina 1928, Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

2 - 0

31.03.2019. 15:30 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

2 - 1

18. KOLO

Utakmica Rezultat
23.03.2019. 15:00 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

1 - 0

23.03.2019. 15:00 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Mladost (Omoljica)

0 - 2

23.03.2019. 15:00 Stadion FK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Radnički (Kovin)

3 - 1

23.03.2019. 15:00 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) FK Sloboda (Novi Kozarci)

0 - 0

23.03.2019. 15:00 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

1 - 0

23.03.2019. 15:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

2 - 1

23.03.2019. 15:00 Stadion FK Bak, Bela Crkva
FK BAK (Bela Crkva) FK Radnički (Sutjeska)

1 - 0

23.03.2019. 15:00 Stadion OFK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK ŽAK (Kikinda)

4 - 0

17. KOLO

Utakmica Rezultat
16.03.2019. 14:30 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

3 - 0

16.03.2019. 14:30 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK BAK (Bela Crkva)

2 - 3

16.03.2019. 14:30 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

0 - 0

16.03.2019. 14:30 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

3 - 1

16.03.2019. 14:30 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Budućnost (Srpska Crnja)

2 - 1

17.03.2019. 14:30 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Krajina (Krajišnik)

1 - 1

17.03.2019. 14:30 Stadion FK Vojvodina 1928, Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) FK Sloga (Plandište)

5 - 0

17.03.2019. 14:30 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) OFK Begej (Žitište)

0 - 1

16. KOLO

Utakmica Rezultat
09.03.2019. 14:30 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Budućnost (Srpska Crnja)

3 - 2

09.03.2019. 14:30 Stadion OFK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

2 - 0

09.03.2019. 14:30 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) FK Mladost (Omoljica)

4 - 1

09.03.2019. 14:30 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) FK Radnički (Kovin)

4 - 0

09.03.2019. 14:30 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Sloboda (Novi Kozarci)

2 - 3

09.03.2019. 14:30 Stadion FK Bak, Bela Crkva
FK BAK (Bela Crkva) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

0 - 2

09.03.2019. 14:30 Stadion FK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

2 - 2

10.03.2019. 14:30 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Radnički (Sutjeska)

0 - 1

15. KOLO

Utakmica Rezultat
24.11.2018. 13:00 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK Krajina (Krajišnik)

1 - 2

24.11.2018. 13:00 Stadion FK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

0 - 2

24.11.2018. 13:00 Stadion FK Bak, Bela Crkva
FK BAK (Bela Crkva) FK Sloboda (Novi Kozarci)

0 - 1

24.11.2018. 13:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Radnički (Kovin)

3 - 1

24.11.2018. 13:00 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) FK Mladost (Omoljica)

2 - 1

24.11.2018. 13:00 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

5 - 0

24.11.2018. 13:00 Stadion FK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Budućnost (Srpska Crnja)

0 - 1

25.11.2018. 13:00 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

1 - 2

14. KOLO

Utakmica Rezultat
17.11.2018. 13:00 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) OFK Begej (Žitište)

0 - 1

17.11.2018. 13:00 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

3 - 3

17.11.2018. 13:00 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

0 - 2

17.11.2018. 13:00 Stadion FK Radnički , Kovin
FK Radnički (Kovin) FK BAK (Bela Crkva)

1 - 0

17.11.2018. 13:00 Stadion "Ilija Pantelić" , Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

8 - 0

17.11.2018. 13:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Radnički (Sutjeska)

3 - 2

18.11.2018. 13:00 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Sloga (Plandište)

4 - 0

18.11.2018. 13:00 Stadion FK Vojvodina, Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) FK ŽAK (Kikinda)

10 - 0

13. KOLO

Utakmica Rezultat
10.11.2018. 13:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Krajina (Krajišnik)

5 - 1

10.11.2018. 13:00 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

2 - 3

10.11.2018. 13:00 Stadion FK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Radnički (Kovin)

1 - 0

10.11.2018. 13:00 Stadion FK Bak, Bela Crkva
FK BAK (Bela Crkva) FK Mladost (Omoljica)

2 - 4

10.11.2018. 13:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

3 - 3

10.11.2018. 13:00 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) FK Budućnost (Srpska Crnja)

1 - 0

10.11.2018. 13:00 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) OFK Begej (Žitište)

2 - 0

11.11.2018. 13:00 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Sloboda (Novi Kozarci)

1 - 1

12. KOLO

Utakmica Rezultat
03.11.2018. 13:30 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

4 - 2

03.11.2018. 13:30 Stadion FK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

0 - 1

03.11.2018. 13:30 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Sloga (Plandište)

4 - 2

03.11.2018. 13:30 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK BAK (Bela Crkva)

0 - 3

03.11.2018. 13:30 Stadion FK Radnički , Kovin
FK Radnički (Kovin) FK ŽAK (Kikinda)

1 - 1

03.11.2018. 13:30 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK Radnički (Sutjeska)

2 - 0

04.11.2018. 13:30 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

3 - 1

04.11.2018. 13:30 Stadion FK Vojvodina, Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

1 - 0

11. KOLO

Utakmica Rezultat
27.10.2018. 14:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Sloboda (Novi Kozarci)

0 - 0

27.10.2018. 14:00 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK Radnički (Kovin)

1 - 2

27.10.2018. 14:00 Stadion FK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

2 - 1

27.10.2018. 14:00 Stadion FK Bak, Bela Crkva
FK BAK (Bela Crkva) FK Budućnost (Srpska Crnja)

1 - 1

27.10.2018. 14:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) OFK Begej (Žitište)

1 - 0

27.10.2018. 14:00 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

3 - 0

28.10.2018. 14:00 Stadion FK Vojvodina, Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) FK Krajina (Krajišnik)

4 - 0

28.10.2018. 14:00 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Mladost (Omoljica)

2 - 1

10. KOLO

Utakmica Rezultat
20.10.2018. 15:00 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

0 - 3

20.10.2018. 15:00 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) FK Sloga (Plandište)

2 - 1

20.10.2018. 15:00 Stadion FK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK BAK (Bela Crkva)

1 - 0

20.10.2018. 15:00 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

3 - 0

20.10.2018. 15:00 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK ŽAK (Kikinda)

2 - 1

20.10.2018. 15:00 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

1 - 3

20.10.2018. 15:00 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

3 - 1

21.10.2018. 15:00 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Radnički (Sutjeska)

3 - 1

9. KOLO

Utakmica Rezultat
13.10.2018. 15:00 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK Krajina (Krajišnik)

1 - 0

13.10.2018. 15:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Mladost (Omoljica)

3 - 0

13.10.2018. 15:00 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

2 - 3

13.10.2018. 15:00 Stadion FK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) OFK Begej (Žitište)

1 - 1

13.10.2018. 15:00 Stadion FK Bak, Bela Crkva
FK BAK (Bela Crkva) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

1 - 0

13.10.2018. 15:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

1 - 0

14.10.2018. 15:00 Stadion FK Vojvodina, Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) FK Radnički (Kovin)

1 - 1

14.10.2018. 15:00 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Budućnost (Srpska Crnja)

1 - 1

8. KOLO

Utakmica Rezultat
06.10.2018. 15:30 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK Sloga (Plandište)

2 - 1

06.10.2018. 15:30 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) FK BAK (Bela Crkva)

1 - 0

06.10.2018. 15:30 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

8 - 0

06.10.2018. 15:30 Stadion FK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK ŽAK (Kikinda)

1 - 0

06.10.2018. 15:30 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Radnički (Sutjeska)

4 - 2

06.10.2018. 15:30 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

3 - 4

06.10.2018. 15:30 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) FK Sloboda (Novi Kozarci)

0 - 1

07.10.2018. 15:30 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

0 - 1

7. KOLO

Utakmica Rezultat
29.09.2018. 15:30 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Budućnost (Srpska Crnja)

5 - 0

29.09.2018. 15:30 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) OFK Begej (Žitište)

1 - 0

29.09.2018. 15:30 Stadion FK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

0 - 1

29.09.2018. 15:30 Stadion FK Bak, Bela Crkva
FK BAK (Bela Crkva) FK Sloga (Plandište)

2 - 1

29.09.2018. 15:30 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) FK Krajina (Krajišnik)

5 - 1

29.09.2018. 15:30 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK Mladost (Omoljica)

2 - 0

30.09.2018. 15:30 Stadion FK Vojvodina, Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

3 - 1

30.09.2018. 15:30 Stadion FK Žak, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

1 - 1

6. KOLO

Utakmica Rezultat
22.09.2018. 16:00 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK BAK (Bela Crkva)

2 - 1

22.09.2018. 16:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

2 - 0

22.09.2018. 16:00 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) FK ŽAK (Kikinda)

1 - 1

22.09.2018. 16:00 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) FK Radnički (Sutjeska)

2 - 0

22.09.2018. 16:00 Stadion FK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

3 - 3

22.09.2018. 16:00 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

0 - 1

23.09.2018. 16:00 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Sloboda (Novi Kozarci)

1 - 4

23.09.2018. 16:00 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Radnički (Kovin)

2 - 1

5. KOLO

Utakmica Rezultat
15.09.2018. 16:00 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

1 - 1

15.09.2018. 16:00 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK Budućnost (Srpska Crnja)

0 - 0

15.09.2018. 16:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

1 - 0

15.09.2018. 16:00 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

1 - 0

15.09.2018. 16:00 Stadion FK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK BAK (Bela Crkva)

0 - 2

16.09.2018. 16:00 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Krajina (Krajišnik)

2 - 3

16.09.2018. 16:00 Stadion FK Vojvodina 1928, Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) OFK Begej (Žitište)

0 - 0

16.09.2018. 16:00 Stadion FK ŽAK, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) FK Sloga (Plandište)

0 - 0

4. KOLO

Utakmica Rezultat
08.09.2018. 16:30 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

2 - 1

08.09.2018. 16:30 Stadion FK BAK, Bela Crkva
FK BAK (Bela Crkva) FK ŽAK (Kikinda)

0 - 1

08.09.2018. 16:30 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Radnički (Sutjeska)

2 - 3

08.09.2018. 16:30 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

2 - 0

08.09.2018. 16:30 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

1 - 0

08.09.2018. 16:30 Stadion FK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Sloboda (Novi Kozarci)

0 - 0

08.09.2018. 16:30 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Radnički (Kovin)

2 - 0

08.09.2018. 16:30 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Mladost (Omoljica)

1 - 1

3. KOLO

Utakmica Rezultat
01.09.2018. 16:30 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) FK Krajina (Krajišnik)

3 - 0

01.09.2018. 16:30 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) OFK Begej (Žitište)

2 - 2

01.09.2018. 16:30 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

1 - 0

01.09.2018. 16:30 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) FK Sloga (Plandište)

3 - 4

01.09.2018. 16:30 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK BAK (Bela Crkva)

1 - 1

02.09.2018. 16:30 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Budućnost (Srpska Crnja)

1 - 0

02.09.2018. 16:30 Stadion FK Vojvodina 1928, Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

0 - 1

02.09.2018. 16:30 Stadion FK ŽAK, Kikinda
FK ŽAK (Kikinda) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

5 - 0

2. KOLO

Utakmica Rezultat
25.08.2018. 17:00 Stadion FK Krajina, Krajišnik
FK Krajina (Krajišnik) FK ŽAK (Kikinda)

1 - 3

25.08.2018. 17:00 Stadion FK Proleter, Banatski Karlovac
OFK Proleter (Banatski Karlovac) FK Radnički (Sutjeska)

1 - 3

25.08.2018. 17:00 Stadion FK BAK, Bela Crkva
FK BAK (Bela Crkva) FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo)

1 - 1

25.08.2018. 17:00 Stadion FK Sloga, Plandište
FK Sloga (Plandište) FK Vojvodina 1928 (Perlez)

2 - 5

25.08.2018. 17:00 Stadion FK Kozara, Banatsko Veliko Selo
FK Kozara (Banatsko Veliko Selo) FK Sloboda (Novi Kozarci)

3 - 2

25.08.2018. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Novi Bečej
FK Jedinstvo (Novi Bečej) FK Radnički (Kovin)

8 - 0

25.08.2018. 17:00 Stadion FK Begej, Žitište
OFK Begej (Žitište) FK Mladost (Omoljica)

0 - 0

25.08.2018. 17:00 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) OFK Kikinda 1909 (Kikinda)

5 - 2

1. KOLO

Utakmica Rezultat
18.08.2018. 17:00 Stadion FK Budućnost, Srpska Crnja
FK Budućnost (Srpska Crnja) FK Krajina (Krajišnik)

2 - 1

18.08.2018. 17:00 Gradski stadion Kikinda
OFK Kikinda 1909 (Kikinda) OFK Begej (Žitište)

2 - 2

18.08.2018. 17:00 Stadion FK Radnički, Kovin
FK Radnički (Kovin) FK Kozara (Banatsko Veliko Selo)

3 - 3

18.08.2018. 17:00 Stadion "Ilija Pantelić", Novi Kozarci
FK Sloboda (Novi Kozarci) FK Sloga (Plandište)

5 - 0

18.08.2018. 17:00 Stadion FK Jedinstvo, Banatsko Karađorđevo
FK Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) OFK Proleter (Banatski Karlovac)

3 - 0

18.08.2018. 17:00 Stadion FK Radnički, Sutjeska
FK Radnički (Sutjeska) FK ŽAK (Kikinda)

4 - 0

19.08.2018. 17:00 Stadion FK Mladost, Omoljica
FK Mladost (Omoljica) FK Jedinstvo (Novi Bečej)

2 - 1

19.08.2018. 17:00 Stadion FK Vojvodina 1928, Perlez
FK Vojvodina 1928 (Perlez) FK BAK (Bela Crkva)

1 - 0

BILTENI VOJVOĐANSKA FUDBALSKA LIGA – „ISTOK“ 2018/2019
DELEGIRANJE VOJVOĐANSKA FUDBALSKA LIGA – „ISTOK“ 2018/2019
KLUBOVI VOJVOĐANSKA FUDBALSKA LIGA – „ISTOK“ 2018/2019