Војвођанска фудбалска лига „Исток“- резултати и табела 2018/2019

Војвођанска фудбалска лига „Исток“- резултати и табела 2018/20192019-08-16T11:34:24+02:00

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Козара (Банатско Велико Село) 30 24 4 2 62:18 76
2 Logo ФК Војводина 1928 (Перлез) 30 19 5 6 62:21 62
3 Logo ФК Јединство (Банатско Карађорђево) 30 14 6 10 61:44 48
4 Logo ФК Младост (Омољица) 30 15 3 12 50:39 48
5 Logo ФК Слобода (Нови Козарци) 30 12 9 9 45:26 45
6 Logo ФК Будућност (Српска Црња) 30 12 6 12 48:45 42
7 Logo ФК Раднички (Сутјеска) 30 13 3 14 49:53 42
8 Logo OФК Бегеј (Житиште) 30 11 8 11 41:32 41
9 Logo OФК Кикинда 1909 (Кикинда) 30 11 5 14 55:64 38
10 Logo ФК Крајина (Крајишник) 30 12 2 16 45:60 38
11 Logo ФК Слога (Пландиште) 30 11 5 14 46:62 38
12 Logo ФК ЖАК (Кикинда) 30 10 8 12 45:59 37
13 Logo ФК Јединство (Нови Бечеј) 30 10 6 14 54:42 36
14 Logo OФК Пролетер (Банатски Карловац) 30 10 4 16 35:75 33
15 Logo ФК БАК (Бела Црква) 30 9 5 16 32:44 32
16 Logo ФК Раднички (Ковин) 30 5 5 20 31:77 18

НАПОМЕНА: OФК Пролетер Банатски Карловац  (-1) бод, ФК ЖАК Кикинда (-1) бод и ФК Раднички Ковин (-2) бода.

ТАБЕЛА

Поз   Тим У П Н И Гол Б
1 Logo ФК Козара (Банатско Велико Село) 30 24 4 2 62:18 76
2 Logo ФК Војводина 1928 (Перлез) 30 19 5 6 62:21 62
3 Logo ФК Јединство (Банатско Карађорђево) 30 14 6 10 61:44 48
4 Logo ФК Младост (Омољица) 30 15 3 12 50:39 48
5 Logo ФК Слобода (Нови Козарци) 30 12 9 9 45:26 45
6 Logo ФК Будућност (Српска Црња) 30 12 6 12 48:45 42
7 Logo ФК Раднички (Сутјеска) 30 13 3 14 49:53 42
8 Logo OФК Бегеј (Житиште) 30 11 8 11 41:32 41
9 Logo OФК Кикинда 1909 (Кикинда) 30 11 5 14 55:64 38
10 Logo ФК Крајина (Крајишник) 30 12 2 16 45:60 38
11 Logo ФК Слога (Пландиште) 30 11 5 14 46:62 38
12 Logo ФК ЖАК (Кикинда) 30 10 8 12 45:59 37
13 Logo ФК Јединство (Нови Бечеј) 30 10 6 14 54:42 36
14 Logo OФК Пролетер (Банатски Карловац) 30 10 4 16 35:75 33
15 Logo ФК БАК (Бела Црква) 30 9 5 16 32:44 32
16 Logo ФК Раднички (Ковин) 30 5 5 20 31:77 18

НАПОМЕНА: OФК Пролетер Банатски Карловац  (-1) бод, ФК ЖАК Кикинда (-1) бод и ФК Раднички Ковин (-2) бода.

СВИ РЕЗУЛТАТИ И РАСПОРЕД (ИЗАБРАТИ КОЛО)

Утакмица Резултат
Суб. 18. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК Крајина (Крајишник)

2 - 1

Суб. 18. 08. 2018. 17:00 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) OФК Бегеј (Житиште)

2 - 2

Суб. 18. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК Раднички, Ковин
ФК Раднички (Ковин) ФК Козара (Банатско Велико Село)

3 - 3

Суб. 18. 08. 2018. 17:00 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Слога (Пландиште)

5 - 0

Суб. 18. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

3 - 0

Суб. 18. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК ЖАК (Кикинда)

4 - 0

Нед. 19. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Јединство (Нови Бечеј)

2 - 1

Нед. 19. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК Војводина 1928, Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК БАК (Бела Црква)

1 - 0

РЕЗУЛТАТИ ОДИГРАНИХ УТАКМИЦА

30. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 08. 06. 2019. 17:00 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Раднички (Сутјеска)

1 - 2

Суб. 08. 06. 2019. 17:00 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК ЖАК (Кикинда)

5 - 1

Суб. 08. 06. 2019. 17:00 Стадион ФК Војводина 1928, Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

0 - 1

Суб. 08. 06. 2019. 17:00 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК БАК (Бела Црква)

1 - 1

Суб. 08. 06. 2019. 17:00 Стадион ФК Раднички, Ковин
ФК Раднички (Ковин) ФК Слога (Пландиште)

1 - 2

Суб. 08. 06. 2019. 17:00 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Козара (Банатско Велико Село)

0 - 1

Суб. 08. 06. 2019. 17:00 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Јединство (Нови Бечеј)

3 - 3

Суб. 08. 06. 2019. 17:00 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) OФК Бегеј (Житиште)

0 - 3

29. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 01. 06. 2019. 17:00 Стадион ОФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Крајина (Крајишник)

5 - 2

Суб. 01. 06. 2019. 17:00 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) ФК Будућност (Српска Црња)

3 - 0

Суб. 01. 06. 2019. 17:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

2 - 1

Суб. 01. 06. 2019. 17:00 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) ФК Младост (Омољица)

1 - 2

Суб. 01. 06. 2019. 17:00 Стадион ФК Бак, Бела Црква
ФК БАК (Бела Црква) ФК Раднички (Ковин)

4 - 1

Суб. 01. 06. 2019. 17:00 Стадион ОФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Слобода (Нови Козарци)

3 - 2

Суб. 01. 06. 2019. 17:00 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Војводина 1928 (Перлез)

3 - 2

Суб. 01. 06. 2019. 17:00 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

1 - 0

28. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 25. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

2 - 3

Суб. 25. 05. 2019. 16:30 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК ЖАК (Кикинда)

2 - 4

Суб. 25. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Раднички, Ковин
ФК Раднички (Ковин) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

1 - 3

Суб. 25. 05. 2019. 16:30 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Слога (Пландиште)

4 - 3

Суб. 25. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК Козара (Банатско Велико Село)

3 - 3

Суб. 25. 05. 2019. 16:30 Стадион ОФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Јединство (Нови Бечеј)

4 - 2

Нед. 26. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Војводина 1928, Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Раднички (Сутјеска)

2 - 2

Нед. 26. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК БАК (Бела Црква)

4 - 0

27. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 18. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) ФК Крајина (Крајишник)

2 - 1

Суб. 18. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) OФК Бегеј (Житиште)

2 - 0

Суб. 18. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) ФК Будућност (Српска Црња)

0 - 1

Суб. 18. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Бак, Бела Црква
ФК БАК (Бела Црква) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

2 - 1

Суб. 18. 05. 2019. 16:30 Стадион ОФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Младост (Омољица)

3 - 2

Суб. 18. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК Слобода (Нови Козарци)

2 - 1

Суб. 18. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Војводина 1928 (Перлез)

1 - 1

Нед. 19. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Раднички (Ковин)

6 - 1

26. КОЛО

Утакмица Резултат
Сре. 15. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Војводина 1928 (Перлез)

0 - 1

Сре. 15. 05. 2019. 16:30 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

1 - 2

Сре. 15. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Раднички, Ковин
ФК Раднички (Ковин) ФК Раднички (Сутјеска)

0 - 2

Сре. 15. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК ЖАК (Кикинда)

5 - 2

Сре. 15. 05. 2019. 16:30 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

4 - 1

Сре. 15. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК БАК (Бела Црква)

4 - 0

Сре. 15. 05. 2019. 16:30 Стадион ОФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Слога (Пландиште)

1 - 2

Сре. 15. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) ФК Козара (Банатско Велико Село)

0 - 2

25. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 11. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Крајина (Крајишник)

3 - 0

Суб. 11. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) ФК Јединство (Нови Бечеј)

2 - 0

Суб. 11. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Бак, Бела Црква
ФК БАК (Бела Црква) OФК Бегеј (Житиште)

2 - 1

Суб. 11. 05. 2019. 16:30 Стадион ОФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Будућност (Српска Црња)

3 - 2

Суб. 11. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК Младост (Омољица)

2 - 3

Суб. 11. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Раднички (Ковин)

3 - 0

Нед. 12. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

2 - 4

Нед. 12. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Војводина 1928, Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Слобода (Нови Козарци)

2 - 0

24. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 04. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Слобода (Нови Козарци)

1 - 0

Суб. 04. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Раднички, Ковин
ФК Раднички (Ковин) ФК Војводина 1928 (Перлез)

1 - 4

Суб. 04. 05. 2019. 16:30 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Раднички (Сутјеска)

4 - 2

Суб. 04. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК ЖАК (Кикинда)

3 - 0

Суб. 04. 05. 2019. 16:30 Стадион ОФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

4 - 0

Суб. 04. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) ФК БАК (Бела Црква)

0 - 0

Суб. 04. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Слога (Пландиште)

4 - 0

Нед. 05. 05. 2019. 16:30 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

4 - 1

23. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 27. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) ФК Крајина (Крајишник)

2 - 1

Суб. 27. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Бак, Бела Црква
ФК БАК (Бела Црква) ФК Козара (Банатско Велико Село)

1 - 2

Суб. 27. 04. 2019. 16:00 Стадион ОФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Јединство (Нови Бечеј)

1 - 0

Суб. 27. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК Будућност (Српска Црња)

2 - 1

Суб. 27. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

1 - 2

Суб. 27. 04. 2019. 16:00 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Раднички (Ковин)

3 - 0

Нед. 28. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) OФК Бегеј (Житиште)

3 - 1

Нед. 28. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Војводина 1928, Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Младост (Омољица)

0 - 0

22. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 20. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Раднички (Ковин)

6 - 1

Суб. 20. 04. 2019. 16:00 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Војводина 1928 (Перлез)

1 - 4

Суб. 20. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

2 - 0

Суб. 20. 04. 2019. 16:00 Стадион ОФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Раднички (Сутјеска)

4 - 0

Суб. 20. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) ФК ЖАК (Кикинда)

0 - 1

Суб. 20. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

7 - 2

Суб. 20. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) ФК БАК (Бела Црква)

3 - 1

Нед. 21. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Слобода (Нови Козарци)

1 - 0

21. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 13. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Бак, Бела Црква
ФК БАК (Бела Црква) ФК Крајина (Крајишник)

1 - 3

Суб. 13. 04. 2019. 16:00 Стадион ОФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Слога (Пландиште)

2 - 2

Суб. 13. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК Јединство (Нови Бечеј)

5 - 4

Суб. 13. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) OФК Бегеј (Житиште)

2 - 1

Суб. 13. 04. 2019. 16:00 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

0 - 1

Суб. 13. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Раднички, Ковин
ФК Раднички (Ковин) ФК Младост (Омољица)

1 - 0

Нед. 14. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Козара (Банатско Велико Село)

0 - 1

Нед. 14. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Војводина 1928, Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Будућност (Српска Црња)

2 - 0

20. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 06. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Раднички (Сутјеска)

3 - 0

Суб. 06. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) ФК ЖАК (Кикинда)

1 - 1

Суб. 06. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Бак, Бела Црква
ФК БАК (Бела Црква) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

0 - 1

Суб. 06. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Младост (Омољица)

2 - 0

Суб. 06. 04. 2019. 16:00 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Раднички (Ковин)

4 - 0

Суб. 06. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК Слобода (Нови Козарци)

1 - 1

Суб. 06. 04. 2019. 16:00 Стадион ОФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Војводина 1928 (Перлез)

0 - 2

Суб. 06. 04. 2019. 16:00 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

0 - 0

19. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 30. 03. 2019. 15:30 Стадион ФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Крајина (Крајишник)

2 - 2

Суб. 30. 03. 2019. 15:30 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК Слога (Пландиште)

1 - 1

Суб. 30. 03. 2019. 15:30 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Козара (Банатско Велико Село)

2 - 3

Суб. 30. 03. 2019. 15:30 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) OФК Бегеј (Житиште)

0 - 0

Суб. 30. 03. 2019. 15:30 Стадион ФК Раднички, Ковин
ФК Раднички (Ковин) ФК Будућност (Српска Црња)

1 - 2

Нед. 31. 03. 2019. 15:30 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК БАК (Бела Црква)

3 - 2

Нед. 31. 03. 2019. 15:30 Стадион ФК Војводина 1928, Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Јединство (Нови Бечеј)

2 - 0

Нед. 31. 03. 2019. 15:30 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

2 - 1

18. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 23. 03. 2019. 15:00 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

1 - 0

Суб. 23. 03. 2019. 15:00 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК Младост (Омољица)

0 - 2

Суб. 23. 03. 2019. 15:00 Стадион ФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Раднички (Ковин)

3 - 1

Суб. 23. 03. 2019. 15:00 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) ФК Слобода (Нови Козарци)

0 - 0

Суб. 23. 03. 2019. 15:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Војводина 1928 (Перлез)

1 - 0

Суб. 23. 03. 2019. 15:00 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

2 - 1

Суб. 23. 03. 2019. 15:00 Стадион ФК Бак, Бела Црква
ФК БАК (Бела Црква) ФК Раднички (Сутјеска)

1 - 0

Суб. 23. 03. 2019. 15:00 Стадион ОФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК ЖАК (Кикинда)

4 - 0

17. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 16. 03. 2019. 14:30 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

3 - 0

Суб. 16. 03. 2019. 14:30 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК БАК (Бела Црква)

2 - 3

Суб. 16. 03. 2019. 14:30 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Козара (Банатско Велико Село)

0 - 0

Суб. 16. 03. 2019. 14:30 Стадион ФК Раднички, Ковин
ФК Раднички (Ковин) ФК Јединство (Нови Бечеј)

3 - 1

Суб. 16. 03. 2019. 14:30 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Будућност (Српска Црња)

2 - 1

Нед. 17. 03. 2019. 14:30 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Крајина (Крајишник)

1 - 1

Нед. 17. 03. 2019. 14:30 Стадион ФК Војводина 1928, Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Слога (Пландиште)

5 - 0

Нед. 17. 03. 2019. 14:30 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) OФК Бегеј (Житиште)

0 - 1

16. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 09. 03. 2019. 14:30 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Будућност (Српска Црња)

3 - 2

Суб. 09. 03. 2019. 14:30 Стадион ОФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

2 - 0

Суб. 09. 03. 2019. 14:30 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) ФК Младост (Омољица)

4 - 1

Суб. 09. 03. 2019. 14:30 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Раднички (Ковин)

4 - 0

Суб. 09. 03. 2019. 14:30 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) ФК Слобода (Нови Козарци)

2 - 3

Суб. 09. 03. 2019. 14:30 Стадион ФК Бак, Бела Црква
ФК БАК (Бела Црква) ФК Војводина 1928 (Перлез)

0 - 2

Суб. 09. 03. 2019. 14:30 Стадион ФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

2 - 2

Нед. 10. 03. 2019. 14:30 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Раднички (Сутјеска)

0 - 1

15. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 24. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК Крајина (Крајишник)

1 - 2

Суб. 24. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Војводина 1928 (Перлез)

0 - 2

Суб. 24. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК Бак, Бела Црква
ФК БАК (Бела Црква) ФК Слобода (Нови Козарци)

0 - 1

Суб. 24. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) ФК Раднички (Ковин)

3 - 1

Суб. 24. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Младост (Омољица)

2 - 1

Суб. 24. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

5 - 0

Суб. 24. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Будућност (Српска Црња)

0 - 1

Нед. 25. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

1 - 2

14. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 17. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) OФК Бегеј (Житиште)

0 - 1

Суб. 17. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК Јединство (Нови Бечеј)

3 - 3

Суб. 17. 11. 2018. 13:00 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Козара (Банатско Велико Село)

0 - 2

Суб. 17. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК Раднички , Ковин
ФК Раднички (Ковин) ФК БАК (Бела Црква)

1 - 0

Суб. 17. 11. 2018. 13:00 Стадион "Илија Пантелић" , Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

8 - 0

Суб. 17. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Раднички (Сутјеска)

3 - 2

Нед. 18. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Слога (Пландиште)

4 - 0

Нед. 18. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК Војводина, Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК ЖАК (Кикинда)

10 - 0

13. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 10. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Крајина (Крајишник)

5 - 1

Суб. 10. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК Војводина 1928 (Перлез)

2 - 3

Суб. 10. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Раднички (Ковин)

1 - 0

Суб. 10. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК Бак, Бела Црква
ФК БАК (Бела Црква) ФК Младост (Омољица)

2 - 4

Суб. 10. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

3 - 3

Суб. 10. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Будућност (Српска Црња)

1 - 0

Суб. 10. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) OФК Бегеј (Житиште)

2 - 0

Нед. 11. 11. 2018. 13:00 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Слобода (Нови Козарци)

1 - 1

12. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 03. 11. 2018. 13:30 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Јединство (Нови Бечеј)

4 - 2

Суб. 03. 11. 2018. 13:30 Стадион ФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Козара (Банатско Велико Село)

0 - 1

Суб. 03. 11. 2018. 13:30 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК Слога (Пландиште)

4 - 2

Суб. 03. 11. 2018. 13:30 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК БАК (Бела Црква)

0 - 3

Суб. 03. 11. 2018. 13:30 Стадион ФК Раднички , Ковин
ФК Раднички (Ковин) ФК ЖАК (Кикинда)

1 - 1

Суб. 03. 11. 2018. 13:30 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Раднички (Сутјеска)

2 - 0

Нед. 04. 11. 2018. 13:30 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

3 - 1

Нед. 04. 11. 2018. 13:30 Стадион ФК Војводина, Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

1 - 0

11. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 27. 10. 2018. 14:00 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Слобода (Нови Козарци)

0 - 0

Суб. 27. 10. 2018. 14:00 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК Раднички (Ковин)

1 - 2

Суб. 27. 10. 2018. 14:00 Стадион ФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

2 - 1

Суб. 27. 10. 2018. 14:00 Стадион ФК Бак, Бела Црква
ФК БАК (Бела Црква) ФК Будућност (Српска Црња)

1 - 1

Суб. 27. 10. 2018. 14:00 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) OФК Бегеј (Житиште)

1 - 0

Суб. 27. 10. 2018. 14:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Јединство (Нови Бечеј)

3 - 0

Нед. 28. 10. 2018. 14:00 Стадион ФК Војводина, Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Крајина (Крајишник)

4 - 0

Нед. 28. 10. 2018. 14:00 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Младост (Омољица)

2 - 1

10. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 20. 10. 2018. 15:00 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Козара (Банатско Велико Село)

0 - 3

Суб. 20. 10. 2018. 15:00 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) ФК Слога (Пландиште)

2 - 1

Суб. 20. 10. 2018. 15:00 Стадион ФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК БАК (Бела Црква)

1 - 0

Суб. 20. 10. 2018. 15:00 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

3 - 0

Суб. 20. 10. 2018. 15:00 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК ЖАК (Кикинда)

2 - 1

Суб. 20. 10. 2018. 15:00 Стадион ФК Раднички, Ковин
ФК Раднички (Ковин) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

1 - 3

Суб. 20. 10. 2018. 15:00 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Војводина 1928 (Перлез)

3 - 1

Нед. 21. 10. 2018. 15:00 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Раднички (Сутјеска)

3 - 1

9. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 13. 10. 2018. 15:00 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Крајина (Крајишник)

1 - 0

Суб. 13. 10. 2018. 15:00 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Младост (Омољица)

3 - 0

Суб. 13. 10. 2018. 15:00 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

2 - 3

Суб. 13. 10. 2018. 15:00 Стадион ФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) OФК Бегеј (Житиште)

1 - 1

Суб. 13. 10. 2018. 15:00 Стадион ФК Бак, Бела Црква
ФК БАК (Бела Црква) ФК Јединство (Нови Бечеј)

1 - 0

Суб. 13. 10. 2018. 15:00 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) ФК Козара (Банатско Велико Село)

1 - 0

Нед. 14. 10. 2018. 15:00 Стадион ФК Војводина, Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Раднички (Ковин)

1 - 1

Нед. 14. 10. 2018. 15:00 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Будућност (Српска Црња)

1 - 1

8. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 06. 10. 2018. 15:30 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК Слога (Пландиште)

2 - 1

Суб. 06. 10. 2018. 15:30 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК БАК (Бела Црква)

1 - 0

Суб. 06. 10. 2018. 15:30 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

8 - 0

Суб. 06. 10. 2018. 15:30 Стадион ФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК ЖАК (Кикинда)

1 - 0

Суб. 06. 10. 2018. 15:30 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК Раднички (Сутјеска)

4 - 2

Суб. 06. 10. 2018. 15:30 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

3 - 4

Суб. 06. 10. 2018. 15:30 Стадион ФК Раднички, Ковин
ФК Раднички (Ковин) ФК Слобода (Нови Козарци)

0 - 1

Нед. 07. 10. 2018. 15:30 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Војводина 1928 (Перлез)

0 - 1

7. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 29. 09. 2018. 15:30 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Будућност (Српска Црња)

5 - 0

Суб. 29. 09. 2018. 15:30 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) OФК Бегеј (Житиште)

1 - 0

Суб. 29. 09. 2018. 15:30 Стадион ФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Козара (Банатско Велико Село)

0 - 1

Суб. 29. 09. 2018. 15:30 Стадион ФК Бак, Бела Црква
ФК БАК (Бела Црква) ФК Слога (Пландиште)

2 - 1

Суб. 29. 09. 2018. 15:30 Стадион ФК Раднички, Ковин
ФК Раднички (Ковин) ФК Крајина (Крајишник)

5 - 1

Суб. 29. 09. 2018. 15:30 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Младост (Омољица)

2 - 0

Нед. 30. 09. 2018. 15:30 Стадион ФК Војводина, Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

3 - 1

Нед. 30. 09. 2018. 15:30 Стадион ФК Жак, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Јединство (Нови Бечеј)

1 - 1

6. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 22. 09. 2018. 16:00 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК БАК (Бела Црква)

2 - 1

Суб. 22. 09. 2018. 16:00 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

2 - 0

Суб. 22. 09. 2018. 16:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК ЖАК (Кикинда)

1 - 1

Суб. 22. 09. 2018. 16:00 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) ФК Раднички (Сутјеска)

2 - 0

Суб. 22. 09. 2018. 16:00 Стадион ФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

3 - 3

Суб. 22. 09. 2018. 16:00 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК Војводина 1928 (Перлез)

0 - 1

Нед. 23. 09. 2018. 16:00 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Слобода (Нови Козарци)

1 - 4

Нед. 23. 09. 2018. 16:00 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Раднички (Ковин)

2 - 1

5. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 15. 09. 2018. 16:00 Стадион ФК Раднички, Ковин
ФК Раднички (Ковин) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

1 - 1

Суб. 15. 09. 2018. 16:00 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Будућност (Српска Црња)

0 - 0

Суб. 15. 09. 2018. 16:00 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Јединство (Нови Бечеј)

1 - 0

Суб. 15. 09. 2018. 16:00 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК Козара (Банатско Велико Село)

1 - 0

Суб. 15. 09. 2018. 16:00 Стадион ФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК БАК (Бела Црква)

0 - 2

Нед. 16. 09. 2018. 16:00 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Крајина (Крајишник)

2 - 3

Нед. 16. 09. 2018. 16:00 Стадион ФК Војводина 1928, Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) OФК Бегеј (Житиште)

0 - 0

Нед. 16. 09. 2018. 16:00 Стадион ФК ЖАК, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) ФК Слога (Пландиште)

0 - 0

4. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 08. 09. 2018. 16:30 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

2 - 1

Суб. 08. 09. 2018. 16:30 Стадион ФК БАК, Бела Црква
ФК БАК (Бела Црква) ФК ЖАК (Кикинда)

0 - 1

Суб. 08. 09. 2018. 16:30 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) ФК Раднички (Сутјеска)

2 - 3

Суб. 08. 09. 2018. 16:30 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

2 - 0

Суб. 08. 09. 2018. 16:30 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) ФК Војводина 1928 (Перлез)

1 - 0

Суб. 08. 09. 2018. 16:30 Стадион ФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Слобода (Нови Козарци)

0 - 0

Суб. 08. 09. 2018. 16:30 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК Раднички (Ковин)

2 - 0

Суб. 08. 09. 2018. 16:30 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Младост (Омољица)

1 - 1

3. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 01. 09. 2018. 16:30 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) ФК Крајина (Крајишник)

3 - 0

Суб. 01. 09. 2018. 16:30 Стадион ФК Раднички, Ковин
ФК Раднички (Ковин) OФК Бегеј (Житиште)

2 - 2

Суб. 01. 09. 2018. 16:30 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Јединство (Нови Бечеј)

1 - 0

Суб. 01. 09. 2018. 16:30 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) ФК Слога (Пландиште)

3 - 4

Суб. 01. 09. 2018. 16:30 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК БАК (Бела Црква)

1 - 1

Нед. 02. 09. 2018. 16:30 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Будућност (Српска Црња)

1 - 0

Нед. 02. 09. 2018. 16:30 Стадион ФК Војводина 1928, Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК Козара (Банатско Велико Село)

0 - 1

Нед. 02. 09. 2018. 16:30 Стадион ФК ЖАК, Кикинда
ФК ЖАК (Кикинда) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

5 - 0

2. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 25. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК Крајина, Крајишник
ФК Крајина (Крајишник) ФК ЖАК (Кикинда)

1 - 3

Суб. 25. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК Пролетер, Банатски Карловац
OФК Пролетер (Банатски Карловац) ФК Раднички (Сутјеска)

1 - 3

Суб. 25. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК БАК, Бела Црква
ФК БАК (Бела Црква) ФК Јединство (Банатско Карађорђево)

1 - 1

Суб. 25. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК Слога, Пландиште
ФК Слога (Пландиште) ФК Војводина 1928 (Перлез)

2 - 5

Суб. 25. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК Козара, Банатско Велико Село
ФК Козара (Банатско Велико Село) ФК Слобода (Нови Козарци)

3 - 2

Суб. 25. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК Јединство, Нови Бечеј
ФК Јединство (Нови Бечеј) ФК Раднички (Ковин)

8 - 0

Суб. 25. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК Бегеј, Житиште
OФК Бегеј (Житиште) ФК Младост (Омољица)

0 - 0

Суб. 25. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) OФК Кикинда 1909 (Кикинда)

5 - 2

1. КОЛО

Утакмица Резултат
Суб. 18. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК Будућност, Српска Црња
ФК Будућност (Српска Црња) ФК Крајина (Крајишник)

2 - 1

Суб. 18. 08. 2018. 17:00 Градски стадион Кикинда
OФК Кикинда 1909 (Кикинда) OФК Бегеј (Житиште)

2 - 2

Суб. 18. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК Раднички, Ковин
ФК Раднички (Ковин) ФК Козара (Банатско Велико Село)

3 - 3

Суб. 18. 08. 2018. 17:00 Стадион "Илија Пантелић", Нови Козарци
ФК Слобода (Нови Козарци) ФК Слога (Пландиште)

5 - 0

Суб. 18. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК Јединство, Банатско Карађорђево
ФК Јединство (Банатско Карађорђево) OФК Пролетер (Банатски Карловац)

3 - 0

Суб. 18. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК Раднички, Сутјеска
ФК Раднички (Сутјеска) ФК ЖАК (Кикинда)

4 - 0

Нед. 19. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК Младост, Омољица
ФК Младост (Омољица) ФК Јединство (Нови Бечеј)

2 - 1

Нед. 19. 08. 2018. 17:00 Стадион ФК Војводина 1928, Перлез
ФК Војводина 1928 (Перлез) ФК БАК (Бела Црква)

1 - 0

БИЛТЕНИ ВОЈВОЂАНСКА ФУДБАЛСКА ЛИГА – „ИСТОК“ 2018/2019
ДЕЛЕГИРАЊЕ ВОЈВОЂАНСКА ФУДБАЛСКА ЛИГА – „ИСТОК“ 2018/2019
КЛУБОВИ ВОЈВОЂАНСКА ФУДБАЛСКА ЛИГА – „ИСТОК“ 2018/2019