VFL „Sever“ – delegiranje

VFL „Sever“ – 2. kolo

FK "Bačka" (Pačir) FK "Tekstilac" (Odžaci)
25. 08. 2019. (nedelja) - 17:00 Pačir
Delegat Đurović Dejan
Sudija Rauković Nedeljko
Prvi sudija pomoćnik Tanović Srđan
Drugi sudija pomoćnik Čorokalo Nemanja
OFK "Stari Grad" (Bačka Palanka) FK "Krila Krajine" (Bačka Palanka)
25. 08. 2019. (nedelja) - 19:00 Bačka Palanka
Delegat Vidaković Srđan
Sudija Latinović Luka
Prvi sudija pomoćnik Milešević Miloš
Drugi sudija pomoćnik Kantar Darko
FK "Crvenka" (Crvenka) FK "Bajša" (Bajša)
24. 08. 2019. (subota) - 17:00 Crvenka
Delegat Suvajac Nemanja
Sudija Mrđenović Predrag
Prvi sudija pomoćnik Nešić Mate
Drugi sudija pomoćnik Subotić Nemanja
FK "Radnički" (Sombor) FK "Tavankut" (Tavankut)
24. 08. 2019. (subota) - 17:00 Sombor
Delegat Drašković Čedomir
Sudija Repček Ivan
Prvi sudija pomoćnik Kovač Strahinja
Drugi sudija pomoćnik Stanić Petar
FK "Sloga" (Čonoplja) FK "Mladost" (Turija)
24. 08. 2019. (subota) - 17:00 Čonoplja
Delegat Savin Milorad
Sudija Šćepanović Nikola
Prvi sudija pomoćnik Markuš Miloš
Drugi sudija pomoćnik Janjić Milovan
FK "Vojvodina" (Bačko Gradište) FK "ČSK Pivara" (Čelarevo)
25. 08. 2019. (nedelja) - 17:00 Bačko Gradište
Delegat Čonka Aron
Sudija Kuzmanović Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Čapko Ivan
Drugi sudija pomoćnik Aleksić Bojan
OFK "Vrbas" (Vrbas) SK "Tisa" (Adorjan)
24. 08. 2019. (subota) - 17:00 Vrbas
Delegat Vojnić Purčar Zlatko
Sudija Stojčević Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Martinović Miloš
Drugi sudija pomoćnik Hernaus Andrea
FK "Mladost" (Bački Petrovac) OFK "Mladost APA" (Apatin)
25. 08. 2019. (nedelja) - 17:00 Bački Petrovac
Delegat Dražić Lazar
Sudija Šipoš Atila
Prvi sudija pomoćnik Tešanović Goran
Drugi sudija pomoćnik Šolaja Dejan

VFL „Sever“ – 1. kolo

FK "Mladost" (Bački Petrovac) FK "Bačka" (Pačir)
18. 08. 2019. (nedelja) - 17:00 Bački Petrovac
Delegat Haška Nenad
Sudija Čapko Ivan
Prvi sudija pomoćnik Kuzmanović Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Maravić Marko
OFK "Mladost APA" (Apatin) OFK "Vrbas" (Vrbas)
17. 08. 2019. (subota) - 17:00 Apatin
Delegat Savić Tomislav
Sudija Vasiljević Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Šćepanović Nikola
Drugi sudija pomoćnik Boškić Milan
SK "Tisa" (Adorjan) FK "Vojvodina" (Bačko Gradište)
18. 08. 2019. (nedelja) - 17:00 Adorjan
Delegat Radošević Dušan
Sudija Martinović Miloš
Prvi sudija pomoćnik Stojčević Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Hernaus Andrea
FK "ČSK Pivara" (Čelarevo) FK "Sloga" (Čonoplja)
17. 08. 2019. (subota) - 17:00 Čelarevo
Delegat Puača Miloš
Sudija Tešanović Goran
Prvi sudija pomoćnik Šipoš Atila
Drugi sudija pomoćnik Purić Marko
FK "Mladost" (Turija) FK "Radnički" (Sombor)
18. 08. 2019. (nedelja) - 17:00 Turija
Delegat Ivanišević Slaviša
Sudija Vukanović Nenad
Prvi sudija pomoćnik Ćeranović Balša
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Vladimir
FK "Tavankut" (Tavankut) FK "Crvenka" (Crvenka)
18. 08. 2019. (nedelja) - 17:00 Tavankut
Delegat Zobenica Slavko
Sudija Kisin Miloš
Prvi sudija pomoćnik Milešević Miloš
Drugi sudija pomoćnik Kolaković Igor
FK "Bajša" (Bajša) OFK "Stari Grad" (Bačka Palanka)
18. 08. 2019. (nedelja) - 17:00 Bačka Topola
Delegat Radaković Miodrag
Sudija Tanović Srđan
Prvi sudija pomoćnik Rauković Nedeljko
Drugi sudija pomoćnik Subotić Nemanja
FK "Krila Krajine" (Bačka Palanka) FK "Tekstilac" (Odžaci)
17. 08. 2019. (subota) - 17:00 Bačka Palanka
Delegat Pavlović Đorđe
Sudija Kovač Strahinja
Prvi sudija pomoćnik Mrđenović Predrag
Drugi sudija pomoćnik Stanić Petar